VENICECUP KARATE 2021 - KATA STYLE & KUMITE
Kumite Individual male U21 -67

  

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • RODAK KACPER 
    KARATE TEAM OBORNIKI,POL
    Country Score
    POL 6
  • RONDINELLA FEDERICO 
    ASD TEAM KARATE LADISPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • ZERBINI GABRIELE 
    D.A.M. KARATE-DO LAZISE A.S.D.,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • GRANATIERO MATTIA 
    TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • POLI RICCARDO 
    A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • LUCATTINI AURELIO 
    RARI NANTES ALBANO,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • RUGGERO ROSARIO 
    G.S.FF.OO. POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 7
  • SEREDA ARTEM 
    FORTIS,UKR
    Country Score
    UKR 4

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • RODAK KACPER 
    KARATE TEAM OBORNIKI,POL
    Country Score
    POL 2
  • ZERBINI GABRIELE 
    D.A.M. KARATE-DO LAZISE A.S.D.,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • LUCATTINI AURELIO 
    RARI NANTES ALBANO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • RUGGERO ROSARIO 
    G.S.FF.OO. POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 4

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • RODAK KACPER 
    KARATE TEAM OBORNIKI,POL
    Country Score
    POL 1
  • RUGGERO ROSARIO 
    G.S.FF.OO. POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 4

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • RUGGERO ROSARIO 
    G.S.FF.OO. POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • HUDALES TOMAŽ 
    DRUŠTVO ZA KARATE CELJE,SLO
    Country Score
    SLO 9
  • BORGHI GIANLUCA 
    TEAM KARATE PULEO FIRENZE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • LUCCHESI DENNIS 
    ASD KARATE TEAM 1999,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • CIMINIELLO MARIO 
    G.S. FIAMME CREMISI BERSAGLIERI,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • AOUACHI AYMAN 
    AOUACHI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BOTOSSO JACOPO 
    ASD IPPON 2,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • HUDALES TOMAŽ 
    DRUŠTVO ZA KARATE CELJE,SLO
    Country Score
    SLO 4
  • CIMINIELLO MARIO 
    G.S. FIAMME CREMISI BERSAGLIERI,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • BOTOSSO JACOPO 
    ASD IPPON 2,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PACINO GIANMARCO 
    FIJLKAM ITALIA FEDERAZIONE,ITA
    Country Score
    ITA 8

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • CIMINIELLO MARIO 
    G.S. FIAMME CREMISI BERSAGLIERI,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • PACINO GIANMARCO 
    FIJLKAM ITALIA FEDERAZIONE,ITA
    Country Score
    ITA 6

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • PACINO GIANMARCO 
    FIJLKAM ITALIA FEDERAZIONE,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • LEONI LUCA 
    ESCHILO SPORTING VILLAGE,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • DUARTE RAFAEL 
    SPORTING CLUBE PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 7
  • MORINA FLORENT 
    LANDESKADER BADEN-WÜRTTEMBERG,GER
    Country Score
    GER 8
  • BRUNO ENRICO 
    MASTER RAPID SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 7
  • MENNILLO LUCA 
    A.S.D. CHAMPION CENTER,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • WOJCIECHOWSKI BARTOSZ 
    CHAMPION-TEAM K.K ŁÓDŹ,POL
    Country Score
    POL 0
  • BAIEV MARKO 
    RONIN TEAM KYIV,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • GIRALDI LORENZO 
    A.S.D. MILLENNIUM KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • DUARTE RAFAEL 
    SPORTING CLUBE PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 3
  • MORINA FLORENT 
    LANDESKADER BADEN-WÜRTTEMBERG,GER
    Country Score
    GER 2
  • MENNILLO LUCA 
    A.S.D. CHAMPION CENTER,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • BAIEV MARKO 
    RONIN TEAM KYIV,UKR
    Country Score
    UKR 0

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • DUARTE RAFAEL 
    SPORTING CLUBE PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 6
  • MENNILLO LUCA 
    A.S.D. CHAMPION CENTER,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • DUARTE RAFAEL 
    SPORTING CLUBE PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • QUACECI ALFIO 
    ASD KARATE TEAM 1999,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • LOBANOV SAVELII 
    UNION TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • BURCEA REMUS 
    CS COBRA KARATE BUCURESTI,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • GAIDUKS LEONS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT 7
  • TAMAYO JULEN 
    ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • KARNAUKH GLIB 
    LEGION-ODESSA,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • LOBANOV SAVELII 
    UNION TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • GAIDUKS LEONS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • KARNAUKH GLIB 
    LEGION-ODESSA,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • KACZMAREK HUBERT 
    KLUB SZTUK WALKI KUZI SPORT,POL
    Country Score
    POL 1

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • LOBANOV SAVELII 
    UNION TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 6
  • KARNAUKH GLIB 
    LEGION-ODESSA,UKR
    Country Score
    UKR 5

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • LOBANOV SAVELII 
    UNION TEAM,UKR
    Country Score
    UKR

Poolwinner Tree - Round 1

  • RUGGERO ROSARIO 
    G.S.FF.OO. POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • PACINO GIANMARCO 
    FIJLKAM ITALIA FEDERAZIONE,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • DUARTE RAFAEL 
    SPORTING CLUBE PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • LOBANOV SAVELII 
    UNION TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • RUGGERO ROSARIO 
    G.S.FF.OO. POLIZIA DI STATO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DUARTE RAFAEL 
    SPORTING CLUBE PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 2

Poolwinner Tree - Round 3

  • DUARTE RAFAEL 
    SPORTING CLUBE PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR
Repechage Pool 1,2,3,4
SEREDA ARTEM 
FORTIS,UKR
Country Score
UKR 4
SEREDA ARTEM 
FORTIS,UKR
Country Score
UKR 3
LUCATTINI AURELIO 
RARI NANTES ALBANO,ITA
Country Score
ITA 0
SEREDA ARTEM 
FORTIS,UKR
Country Score
UKR 6
RODAK KACPER 
KARATE TEAM OBORNIKI,POL
Country Score
POL 0
SEREDA ARTEM 
FORTIS,UKR
Country Score
UKR
PACINO GIANMARCO 
FIJLKAM ITALIA FEDERAZIONE,ITA
Country Score
ITA 3
Repechage Pool 1,2,3,4
LEONI LUCA 
ESCHILO SPORTING VILLAGE,ITA
Country Score
ITA 0
MORINA FLORENT 
LANDESKADER BADEN-WÜRTTEMBERG,GER
Country Score
GER 8
MORINA FLORENT 
LANDESKADER BADEN-WÜRTTEMBERG,GER
Country Score
GER 7
MORINA FLORENT 
LANDESKADER BADEN-WÜRTTEMBERG,GER
Country Score
GER 3
MENNILLO LUCA 
A.S.D. CHAMPION CENTER,ITA
Country Score
ITA 2
MORINA FLORENT 
LANDESKADER BADEN-WÜRTTEMBERG,GER
Country Score
GER
LOBANOV SAVELII 
UNION TEAM,UKR
Country Score
UKR 1
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-08-09 15:03:53 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE