14 HARASUTO CUP - Kumite Individual male U14 -45  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-20 13:28:42 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Main Tree Pool 1
      
1 Kostun Dawid (Klub Sportowy Karate SAKURA,POL)  0      
  Šedivý Marek (SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA,CZE)  3     
2 Šedivý Marek (SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA,CZE)  8      
   Poślod Maciej (Klub Karate Kaminari Perzów,POL)  0    
3       
  Poślod Maciej (Klub Karate Kaminari Perzów,POL)  3     
4       
    Jopek Krzysztof (Klub Sztuk Walki Kuzi Sport,POL)  0   
5 Jopek Krzysztof (Klub Sztuk Walki Kuzi Sport,POL)  1      
  Jopek Krzysztof (Klub Sztuk Walki Kuzi Sport,POL)  2     
6 Zakarovský Dávid (Karate Klub Junior Prešov,SVK)  0      
   Jopek Krzysztof (Klub Sztuk Walki Kuzi Sport,POL)  2    
7       
  Mazurowski Kacper (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  1     
8       
     Jaruszewicz Damian (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  0  
9 Iwaszkiewicz Piotr (Budokan Wrocław,POL)      
  Begier Kacper (Champion-Team K.K Łódź,POL)  0     
10 Begier Kacper (Champion-Team K.K Łódź,POL)      
   Jaruszewicz Damian (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  3    
11       
  Jaruszewicz Damian (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  3     
12       
    Jaruszewicz Damian (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  1   
13       
  Tomaszewski Damian (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0     
14       
   MAKEYEU VADZIM (EDELVEIS,BLR)  0    
15       
  MAKEYEU VADZIM (EDELVEIS,BLR)  3     
16       
      KINDRAT LYUBOMYR (Sport Club AREY,UKR) 
17 KINDRAT LYUBOMYR (Sport Club AREY,UKR)      
  KINDRAT LYUBOMYR (Sport Club AREY,UKR)  6     
18 PAWLACZYK TOMASZ (Dynamic Akademia Karate,POL)      
   KINDRAT LYUBOMYR (Sport Club AREY,UKR)  4    
19       
  Galic Mateusz (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  2     
20       
    KINDRAT LYUBOMYR (Sport Club AREY,UKR)  3   
21       
  Janusz Bartosz (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  4     
22       
   Janusz Bartosz (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0    
23       
  McGuckin Kyle (BCKA-Scotland,SCO)  2     
24       
     KINDRAT LYUBOMYR (Sport Club AREY,UKR)  0  
25 Kalvans Deniss (Fudzi sport club,LAT)  0      
  Zagożdżan Igor (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL)  5     
26 Zagożdżan Igor (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL)  3      
   Zagożdżan Igor (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL)  0    
27       
  Vašek Daniel (Karate Tygr Ostrava,CZE)  1     
28       
    Jaworski Igor (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0   
29       
  Kmet´ Andrej (karate klub Detva,SVK)     
30       
   Jaworski Igor (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  2    
31       
  Jaworski Igor (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)     
32       
Main Tree Pool 2
      
1       
  Fabian Matúš (Karate klub Union Košice,SVK)  2     
2       
   Fabian Matúš (Karate klub Union Košice,SVK)  5    
3       
  Gellér Dan (Karate Tygr Ostrava,CZE)  1     
4       
    Fabian Matúš (Karate klub Union Košice,SVK)  2   
5       
  NIEDZIELA WOJCIECH (Dynamic Akademia Karate,POL)     
6       
   Myga Filip (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0    
7       
  Myga Filip (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)     
8       
     Pieróg Albert (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  0  
9 BEZDUSHNIUK ILLIA (Ukrainian Karate Federation,UKR)  1      
  BEZDUSHNIUK ILLIA (Ukrainian Karate Federation,UKR)  0     
10 MIŁOSZ PTASZKOWSKII (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0      
   Pieróg Albert (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  12    
11       
  Pieróg Albert (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  3     
12       
    Pieróg Albert (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  3   
13       
  DUBINA MIKITA (EDELVEIS,BLR)  2     
14       
   DUBINA MIKITA (EDELVEIS,BLR)  2    
15       
  Rożniata Mateusz (Champion-Team K.K Łódź,POL)  0     
16       
      POHULYAYEV SERHIY (Sport Club AREY,UKR) 
17 Milczarek Kamil (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  5      
  Milczarek Kamil (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  6     
18 SIARZHANAU DANILA (EDELVEIS,BLR)  0      
   Milczarek Kamil (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  1    
19       
  Cymanowski Jan (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0     
20       
    Penman Harris (BCKA-Scotland,SCO)  0   
21       
  Penman Harris (BCKA-Scotland,SCO)  1     
22       
   Penman Harris (BCKA-Scotland,SCO)  3    
23       
  Milski Kamil (Champion-Team K.K Łódź,POL)  0     
24       
     POHULYAYEV SERHIY (Sport Club AREY,UKR)  1  
25 Davidovs Aleksejs (Fudzi sport club,LAT)  0      
  Pituła Błażej (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  3     
26 Pituła Błażej (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  2      
   Pituła Błażej (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  0    
27       
  Szczegielniak Piotr (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL)  0     
28       
    POHULYAYEV SERHIY (Sport Club AREY,UKR)  1   
29       
  POHULYAYEV SERHIY (Sport Club AREY,UKR)  3     
30       
   POHULYAYEV SERHIY (Sport Club AREY,UKR)  2    
31       
  Wesołowski Paweł (Budokan Wrocław,POL)  0     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     KINDRAT LYUBOMYR (Sport Club AREY,UKR)  0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      POHULYAYEV SERHIY (Sport Club AREY,UKR) 
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     POHULYAYEV SERHIY (Sport Club AREY,UKR)  0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Galic Mateusz (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  1    
      Galic Mateusz (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  2   
     Janusz Bartosz (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0   Jaworski Igor (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0  
      Jaworski Igor (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  5   Jaruszewicz Damian (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL) 
       Jaruszewicz Damian (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  5  
Repechage Pool 2
        
        
        
        
     Wesołowski Paweł (Budokan Wrocław,POL)  1    
      Pituła Błażej (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  1   
     Pituła Błażej (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  6   Pituła Błażej (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  0  
      Penman Harris (BCKA-Scotland,SCO)  0   Pituła Błażej (Klub Sportowy GOKKEN,POL) 
       Pieróg Albert (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-20 13:28:42 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE