All entries of this event
 
KARATE GRAND PRIX OSTRAVA 2016  print this site
 Search:
Team Entries Profile Categories
Frieways Karateklub(KC Frieways)
 AUSTRIA (AUT)
Eidler Anna Lena   Kata Individual female Cadets
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Eidler Anna Lena   Kata Individual female U14
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Eidler Elena   Kata Individual female U12
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Eidler Elena   Kata Individual female U14
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Frieways(Eidler, Koch, Trejo)     Kata team female U14
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Koch Kyra   Kata Individual female U12
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Koch Kyra   Kata Individual female U14
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Stockinger Tobias   Kata Individual male Cadets
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Stockinger Tobias   Kata Individual male Juniors
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Trejo Melanie   Kata Individual female U12
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT) Trejo Melanie   Kata Individual female U14
        Frieways Karateklub(KC Frieways), AUSTRIA (AUT):   Total entries: 11         Total athletes 5
ASK TATRA Kopřivnice - oddíl karate(ASK TATRA Kopřivnice)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Hujarová Šarlota   Kata Individual female Juniors
        ASK TATRA Kopřivnice - oddíl karate(ASK TATRA Kopřivnice), CZECH REPUBLIC (CZE) Marek Petr   Kata Individual male U14
        ASK TATRA Kopřivnice - oddíl karate(ASK TATRA Kopřivnice), CZECH REPUBLIC (CZE) Marek Petr   Kumite Individual male U14 -60
        ASK TATRA Kopřivnice - oddíl karate(ASK TATRA Kopřivnice), CZECH REPUBLIC (CZE) Marková Veronika   Kata Individual female U12
        ASK TATRA Kopřivnice - oddíl karate(ASK TATRA Kopřivnice), CZECH REPUBLIC (CZE) Marková Veronika   Kumite Individual female U12 +35
        ASK TATRA Kopřivnice - oddíl karate(ASK TATRA Kopřivnice), CZECH REPUBLIC (CZE) Oborný Marek   Kumite Individual male U14 -45
        ASK TATRA Kopřivnice - oddíl karate(ASK TATRA Kopřivnice), CZECH REPUBLIC (CZE) Tomek Michal   Kumite Individual male Seniors -67
        ASK TATRA Kopřivnice - oddíl karate[1](ASK TATRA Kopřivnice[1]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 7         Total athletes 5
DDM Český Těšín(DDM Český Těšín)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Švrčková Andrea   Kata Individual female U14
        DDM Český Těšín(DDM Český Těšín), CZECH REPUBLIC (CZE) Švrčková Andrea   Kumite Individual female U14 -42
        DDM Český Těšín(DDM Český Těšín), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 2         Total athletes 1
Fight Club České Budějovice(Fight - CB)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Kubeš Jan   Kumite Individual male Juniors -68
        Fight Club České Budějovice(Fight - CB), CZECH REPUBLIC (CZE) Kubeš Jan   Kumite individual male U21 -68
        Fight Club České Budějovice(Fight - CB), CZECH REPUBLIC (CZE) Litvíková Kateřina   Kumite Individual female Cadets +54
        Fight Club České Budějovice(Fight - CB), CZECH REPUBLIC (CZE) Litvíková Kateřina   Kumite Individual female U14 +50
        Fight Club České Budějovice(Fight - CB), CZECH REPUBLIC (CZE) Zrna Vojtěch   Kumite Individual male Cadets -57
        Fight Club České Budějovice[1](Fight - CB[1]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 5         Total athletes 3
Hakuba karate Ostrava(Hakuba)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Bulava Kristián   Kata Individual male U10
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Bulava Kristián   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Derman Nikolas   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Dočkálek Daniel   Kata Individual male U10
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Dočkálek Daniel   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Dočkálek Daniel   Kata Individual male U12
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Gábová Daniela   Kata Individual female U12
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Gábová Daniela   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Hakuba(Dočkálek, Král, Ručka)     Kata team male u14
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Hakuba(Gábová, Pijáková, Válková)     Kata team female U14
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Kozubek Přemysl   Kata Individual male U10
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Kozubek Přemysl   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Král Jan   Kata Individual male U12
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Král Jan   Kata Individual male U14
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Mališ Marek   Kata Individual male U10
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Mališ Marek   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Noštinský Sebastián   Kata Individual male U10
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Noštinský Sebastián   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Noštinský Sebastián   Kata Individual male U12
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Ondra Matouš   Kata Individual male U10
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Ondra Matouš   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Pijáková Klára   Kata Individual female U10
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Pijáková Klára   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Pijáková Klára   Kata Individual female U12
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Pšenák Daniel   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Řehová Nela   Kata Individual female U10
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Řehová Nela   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Rončka Filip   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Ručka Filip   Kata Individual male U12
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Ručka Filip   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Ručka Filip   Kata Individual male U14
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Ručková Žaneta   Kata individual female Masters 35+
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Šeparovič Alexandr   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Svoboda David   Kata Individual male U12
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Válková Michaela   Kata Individual female U10
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Válková Michaela   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Válková Michaela   Kata Individual female U12
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE) Válková Michaela   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        Hakuba karate Ostrava(Hakuba), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 38         Total athletes 18
Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Burianová Markéta   Kata individual female Masters 35+
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Burianová Markéta   Kumite individual female masters OPEN
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Dragon rosice(Horáčková, Lytvynyshynová, Pavlíková)     Kata team female U18
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Horáčková Lenka   Kata Individual female Juniors
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Lytvynyshynová Marija   Kata Individual female Cadets
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Mazmanov Alexandr   Kata Individual male Cadets
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Mazmanov Alexandr   Kumite Individual male Cadets -52
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Mokrý Štěpán   Kata male U14 -7.kyu
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Pavlíková Jana   Kata Individual female Sen
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Škranc Robin   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Zrůstek Jakub   Kata Individual male U12
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Zrůstek Jakub   Kumite Individual male U12 +41 kg
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Zrůstek Lukáš   Kata Individual male Cadets
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE) Zrůstek Lukáš   Kumite Individual male Cadets -52
        Karate Club Dragons Rosice, z.s.(Dragons), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 14         Total athletes 9
Karate Klub Jesenik(KK Jesenik)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Hernandez Maracos   Kumite Individual male U14 +60
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Hlobil Likáš   Kata Individual male U12
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Jančařík Jan   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Janhuba Petr   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Otrubová Eva   Kata Individual female U14
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Paluch Jakub   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Pleva Jan   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Poskerová Nela   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Posolda David   Kumite Individual male Cadets +70
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Rotter David   Kumite Individual male U14 -39
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Sekaninová Viktorie   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Švubová Eva   Kata Individual female U12
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Vencálková Monika   Kata Individual female Cadets
        Karate Klub Jesenik(KK Jesenik), CZECH REPUBLIC (CZE) Winiarská Jana   Kata Individual female U14
        Karate Klub Jesenik[5](KK Jesenik[5]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 14         Total athletes 14
Karate Klub Klatovy(KK Klatovy)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Draheimová Anika   Kata Individual female U12
        Karate Klub Klatovy(KK Klatovy), CZECH REPUBLIC (CZE) Draheimová Anika   Kata Individual female U14
        Karate Klub Klatovy(KK Klatovy), CZECH REPUBLIC (CZE) Draheimová Anika   Kumite Individual female U12 - 35
        Karate Klub Klatovy[1](KK Klatovy[1]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 3         Total athletes 1
Karate klub Klatovy(3K)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Ruža Kryštof   Kata Individual male U12
        Karate klub Klatovy(3K), CZECH REPUBLIC (CZE) Ruža Kryštof   Kumite Individual male U12 -35 kg
        Karate klub Klatovy(3K), CZECH REPUBLIC (CZE) Ruža Kryštof   Kumite Individual male U12 -41 kg
        Karate klub Klatovy[4](3K[4]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 3         Total athletes 1
Karate Klub Kyjov(KK KYJOV)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Luža Martin   Kata Individual male U12
        Karate Klub Kyjov(KK KYJOV), CZECH REPUBLIC (CZE) Luža Martin   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Klub Kyjov(KK KYJOV), CZECH REPUBLIC (CZE) Luža Petr   Kata Individual male U12
        Karate Klub Kyjov(KK KYJOV), CZECH REPUBLIC (CZE) Luža Petr   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Klub Kyjov(KK KYJOV), CZECH REPUBLIC (CZE) Trtíková Magdaléna   Kata Individual female U14
        Karate Klub Kyjov(KK KYJOV), CZECH REPUBLIC (CZE) Trtíková Magdaléna   Kumite Individual female U14 -50
        Karate Klub Kyjov(KK KYJOV), CZECH REPUBLIC (CZE) Výlet Dominik   Kumite Individual male U14 -60
        Karate Klub Kyjov[1](KK KYJOV[1]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 7         Total athletes 4
Karate klub ŠIN - MU Hodonín(ŠIN - MU)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Hanáček Filip   Kata Individual male U12
        Karate klub ŠIN - MU Hodonín(ŠIN - MU), CZECH REPUBLIC (CZE) Hanáček Filip   Kumite Individual male U12 -35 kg
        Karate klub ŠIN - MU Hodonín(ŠIN - MU), CZECH REPUBLIC (CZE) Schmiedová Michaela   Kata Individual female Cadets
        Karate klub ŠIN - MU Hodonín(ŠIN - MU), CZECH REPUBLIC (CZE) Schmiedová Michaela   Kata Individual female Juniors
        Karate klub ŠIN - MU Hodonín(ŠIN - MU), CZECH REPUBLIC (CZE) Schmiedová Michaela   Kumite Individual female Cadets +54
        Karate klub ŠIN - MU Hodonín(ŠIN - MU), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 5         Total athletes 2
Karate klub TJ Sokol Brno-Husovice(TJ Sokol Brno-Husovice)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Chati Fernanda   Kata female U14 -7.kyu
        Karate klub TJ Sokol Brno-Husovice(TJ Sokol Brno-Husovice), CZECH REPUBLIC (CZE) Chati Fernanda   Kata Individual female U14
        Karate klub TJ Sokol Brno-Husovice(TJ Sokol Brno-Husovice), CZECH REPUBLIC (CZE) Čoupek Alex   Kata Individual male U10
        Karate klub TJ Sokol Brno-Husovice(TJ Sokol Brno-Husovice), CZECH REPUBLIC (CZE) Čoupek Alex   Kumite Individual male U10 +32 kg
        Karate klub TJ Sokol Brno-Husovice(TJ Sokol Brno-Husovice), CZECH REPUBLIC (CZE) Hudečková Zuzana   Kata Individual female Juniors
        Karate klub TJ Sokol Brno-Husovice(TJ Sokol Brno-Husovice), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 5         Total athletes 3
Karate klub Ústí nad Labem(CZE UL)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Branda Šimon   Kata Individual male Sen
        Karate klub Ústí nad Labem(CZE UL), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 1         Total athletes 1
Karate klub WAKIZASHI Ostrava(WAKIZASHI Ostrava)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
BREZOVAN ROBERT   Kumite Individual male U14 -52
        Karate klub WAKIZASHI Ostrava(WAKIZASHI Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Dostálová Kateřina   Kumite Individual female Juniors -53
        Karate klub WAKIZASHI Ostrava(WAKIZASHI Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Gřesík Martin   Kumite Individual male Cadets -63
        Karate klub WAKIZASHI Ostrava(WAKIZASHI Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 3         Total athletes 3
Karate Silesia Opava(KASIO)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Chudíková Anna   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Dračková Lucie   Kata female U14 -7.kyu
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Graf Erik   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Košárek Martin   Kata Individual male U12
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Kovářová Klára   Kumite Individual female Seniors -68
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Kraus David   Kata Individual male Sen
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Krejčí Vojtěch   Kata Individual male Cadets
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Lorenz Filip   Kata male U14 -7.kyu
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Olbrecht Lukáš   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Silesia A(Kraus, Nepožitek, Sypěna)     Kata team male 18+
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Silesia B(Košárek, Lorenz, Olbrecht)     Kata team male u14
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Sypěna Petr   Kata Individual male Sen
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Sypěna Petr   Kata Individual male U21
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Zygula Vojtěch   Kumite Individual male Cadets +70
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE) Žyla Adam   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Silesia Opava(KASIO), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 15         Total athletes 13
KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Klemens Michal   Kumite Individual male Seniors +84
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Najsar Jan   Kata Individual male U10
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Najsar Jan   Kata Individual male U10 -7 kyu
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Petrušková Lucie   Kata Individual female U12
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Petrušková Lucie   Kata Individual female U14
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Reizner Alex   Kata Individual male U12
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Reizner Alex   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Růžička Jan   Kata Individual male U10
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Růžička Jan   Kata Individual male U10 -7 kyu
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Smetana Sebastián   Kata Individual male U10
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Smetana Sebastián   Kata Individual male U10 -7 kyu
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Šumková Nella   Kata Individual female U12
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Šumková Nella   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Sýkora Jan   Kata Individual male U12
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Sýkora Jan   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Vašek Daniel   Kata Individual male U12
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Vašek Daniel   Kata Individual male U14
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Vašek Daniel   Kumite Individual male U12 -35 kg
        KARATE TYGR OSTRAVA (KTS Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 18         Total athletes 9
Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Avramčev Marek   Kata Individual male Juniors
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Avramčev Marek   Kata Individual male U21
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Bobek Oliver   Kata Individual male Juniors
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Bobek Oliver   Kata Individual male U21
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Bobek Tobiáš   Kata Individual male U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Bobek Tobiáš   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Dobrozemský Lukáš   Kata Individual male U10
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Dobrozemský Lukáš   Kata Individual male U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Dobrozemský Lukáš   Kumite Individual male U10 -27 kg
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Dobrozemský Lukáš   Kumite Individual male U10 -32kg
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Ecler Adam   Kata Individual male Sen
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Ecler Adam   Kata Individual male U21
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Gellér Dan Michael   Kata Individual male U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Gellér Dan Michael   Kata Individual male U14
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Guřan David   Kata Individual male U10
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Guřan David   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Guřan Marek   Kata Individual male U10
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Guřan Marek   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Hajda Samuel   Kata Individual male U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Hajda Samuel   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Hajda Sebastián   Kata Individual male U10
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Hajda Sebastián   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Hájková Zuzana   Kata Individual female U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Hájková Zuzana   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Jablonický David   Kata Individual male U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Jablonický David   Kata Individual male U14
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Jalůvka Marek   Kata Individual male U10
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Jalůvka Marek   Kata Individual male U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Jalůvka Radim   Kata Individual male U14
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Korabečná Barbora   Kata Individual female Juniors
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Korabečná Barbora   Kata Individual female U21
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Kostruh Jakub   Kata Individual male U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Kostruh Jakub   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Kostruh Jakub   Kumite Individual male U12 -30 kg
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Laník David   Kata Individual male U10
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Laník David   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Lapač Jan   Kata Individual male U10
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Lapač Jan   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Pasker René   Kata Individual male U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Pasker René   Kata Individual male U14
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Pasker René   Kumite Individual male U12 +41 kg
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Raynoch Jakub   Kata Individual male U10
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Raynoch Jakub   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Škuta Martin   Kata Individual male U14
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Škuta Martin   Kata male U14 -7.kyu
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Strnadová Natálie   Kata Individual female U12
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE) Strnadová Natálie   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        Karate Tygr Ostrava(Tygr Ostrava), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 47         Total athletes 22
Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Houska Matyáš   Kata Individual male U10
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Houska Matyáš   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Kouba Tomáš   Kata Individual male Cadets
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Krausz Jakub   Kata Individual male U14
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Kušková Emma   Kata Individual female U14
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Pešek Adam   Kata Individual male Sen
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Rendla Marek   Kata Individual male Juniors
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Smutný Tomáš   Kata Individual male U14
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Smutný Tomáš   Kata male U14 -7.kyu
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Stránský Jan   Kata Individual male U12
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Stránský Jan   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE) Veselá Barbora   Kata Individual female Cadets
        Keiko ryu Shotokan Kladno (Keiko ryu CZ), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 12         Total athletes 9
Klub Karate dó Bruntál(KKD Bruntál)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Dvořák Filip   Kumite Individual male Cadets -57
        Klub Karate dó Bruntál(KKD Bruntál), CZECH REPUBLIC (CZE) Kučerová Marie   Kata Individual female U12
        Klub Karate dó Bruntál(KKD Bruntál), CZECH REPUBLIC (CZE) Kučerová Marie   Kumite Individual female U12 - 35
        Klub Karate dó Bruntál(KKD Bruntál), CZECH REPUBLIC (CZE) Macková Valentýna   Kata Individual female U12
        Klub Karate dó Bruntál(KKD Bruntál), CZECH REPUBLIC (CZE) Macková Valentýna   Kumite Individual female U12 +35
        Klub Karate dó Bruntál(KKD Bruntál), CZECH REPUBLIC (CZE) Matušková Adéla   Kumite Individual female U14 -50
        Klub Karate dó Bruntál(KKD Bruntál), CZECH REPUBLIC (CZE) Sikorová Tereza   Kata Individual female U14
        Klub Karate dó Bruntál(KKD Bruntál), CZECH REPUBLIC (CZE) Sikorová Tereza   Kumite Individual female U14 +50
        Klub Karate dó Bruntál(KKD Bruntál), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 8         Total athletes 5
KODOKAI BRNO(KDK)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Gregůrek Adam   Kata Individual male U14
        KODOKAI BRNO(KDK), CZECH REPUBLIC (CZE) Gregůrek Adam   Kumite Individual male U14 -52
        KODOKAI BRNO(KDK), CZECH REPUBLIC (CZE) Gregůrková Kateřina   Kata Individual female U12
        KODOKAI BRNO(KDK), CZECH REPUBLIC (CZE) Hrabal David   Kata Individual male U12
        KODOKAI BRNO(KDK), CZECH REPUBLIC (CZE) Hrabal David   Kumite Individual male U12 -41 kg
        KODOKAI BRNO(KDK), CZECH REPUBLIC (CZE) Nilaš Štěpán   Kata Individual male U10
        KODOKAI BRNO(KDK), CZECH REPUBLIC (CZE) Štenclová Natálie   Kata Individual female U10 7 Kyu
        KODOKAI BRNO(KDK), CZECH REPUBLIC (CZE) Štenclová Tereza   Kata female U14 -7.kyu
        KODOKAI BRNO[13](KDK[13]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 8         Total athletes 6
M.M. Ryu Ostrava(M.M, Ryu)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Deingruberová Tereza   Kata Individual female Cadets
        M.M. Ryu Ostrava(M.M, Ryu), CZECH REPUBLIC (CZE) Lecián Kristián   Kumite Individual male Seniors Open
        M.M. Ryu Ostrava(M.M, Ryu), CZECH REPUBLIC (CZE) Lecián Kristián   Kumite individual male U21 +78
        M.M. Ryu Ostrava(M.M, Ryu), CZECH REPUBLIC (CZE) Švédová Tereza   Kumite Individual female Cadets -47
        M.M. Ryu Ostrava(M.M, Ryu), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 4         Total athletes 3
MateS Sportovni Klub(MateS)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Křížová Sabina   Kata Individual female Juniors
        MateS Sportovni Klub(MateS), CZECH REPUBLIC (CZE) Křížová Sabina   Kata Individual female Sen
        MateS Sportovni Klub(MateS), CZECH REPUBLIC (CZE) Křížová Sabina   Kata Individual female U21
        MateS Sportovni Klub(MateS), CZECH REPUBLIC (CZE) Slávik Michal   Kata Individual male Sen
        MateS Sportovni Klub(MateS), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 4         Total athletes 2
Ms kraj(Ms kraj)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Chybíková Nikola   Kata Individual female Cadets
        Ms kraj(Ms kraj), CZECH REPUBLIC (CZE) Chybíková Nikola   Kata Individual female U14
        Ms kraj(Ms kraj), CZECH REPUBLIC (CZE) Chybíková Nikola   Kumite Individual female U14 +50
        Ms kraj(Ms kraj), CZECH REPUBLIC (CZE) Kozubal Alex   Kata Individual male U12
        Ms kraj(Ms kraj), CZECH REPUBLIC (CZE) Kozubal Alex   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Ms kraj(Ms kraj), CZECH REPUBLIC (CZE) Kozubal Alex   Kata Individual male U14
        Ms kraj(Ms kraj), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 6         Total athletes 2
SHOBU Academy(SHOBU Academy)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Zítko Milan   Kata Individual male Sen
        SHOBU Academy(SHOBU Academy), CZECH REPUBLIC (CZE) Zítko Milan   Kata Individual male U21
        SHOBU Academy(SHOBU Academy), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 2         Total athletes 1
SK Karate Olomouc(SK Karate Olomouc)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Weber Patrik   Kata Individual male Cadets
        SK Karate Olomouc(SK Karate Olomouc), CZECH REPUBLIC (CZE) Žárovský Vítek   Kata Individual male U14
        SK Karate Olomouc[1](SK Karate Olomouc[1]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 2         Total athletes 2
SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Beckovský Martin   Kumite Individual male U14 -60
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Bědroń Matyáš   Kumite Individual male U10 -32kg
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Chmelíček Filip   Kumite Individual male U14 -39
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Číž Jakub   Kumite Individual male U10 +32 kg
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Grigorjan Samson   Kumite Individual male Seniors -67
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Grigorjan Samson   Kumite Individual male Seniors Open
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Grigorjan Samson   Kumite individual male U21 -68
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Havlásek Petr   Kumite Individual male U14 -52
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Kalenda Marek   Kumite Individual male Juniors -76
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Navrátil Jan   Kumite Individual male U12 +41 kg
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Navrátil Petr   Kumite Individual male Cadets -57
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Orlická Natálie   Kumite Individual female U10 -30 kg
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Puffer Richard   Kumite Individual male U14 -60
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Šindler Jan   Kumite Individual male U14 -39
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Sniegoń Ondřej   Kumite Individual male Juniors -68
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Sniegoń Ondřej   Kumite Individual male Juniors -76
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Tokarčík David   Kumite Individual male U14 -52
        SKK Budo Havířov(SKK Budo Havířov), CZECH REPUBLIC (CZE) Tomi Matyáš   Kumite Individual male U10 -27 kg
        SKK Budo Havířov[1](SKK Budo Havířov[1]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 18         Total athletes 15
SKP karate Písek(SKP Pisek)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Nechyba Tomáš   Kata Individual male U12
        SKP karate Písek(SKP Pisek), CZECH REPUBLIC (CZE) Nechyba Tomáš   Kumite Individual male U12 -35 kg
        SKP karate Písek(SKP Pisek), CZECH REPUBLIC (CZE) Smola Dominik   Kumite Individual male Cadets -52
        SKP karate Písek(SKP Pisek), CZECH REPUBLIC (CZE) Smola Dominik   Kumite Individual male U14 -45
        SKP karate Písek[1](SKP Pisek[1]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 4         Total athletes 2
SSC Česká Lípa(SSC Česká Lípa)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Borůvková Pavla   Kata Individual female Cadets
        SSC Česká Lípa(SSC Česká Lípa), CZECH REPUBLIC (CZE) Rališová Kristýna   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        SSC Česká Lípa(SSC Česká Lípa), CZECH REPUBLIC (CZE) SSC česká lípa(Borůvková, Rališová, Třísková)     Kata team female U18
        SSC Česká Lípa(SSC Česká Lípa), CZECH REPUBLIC (CZE) Třísková Anita   Kata Individual female U14
        SSC Česká Lípa[3](SSC Česká Lípa[3]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 4         Total athletes 3
ŠSK karate Karviná(ŠSK karate Karviná)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Badura Nikolas   Kumite Individual male Cadets -57
        ŠSK karate Karviná(ŠSK karate Karviná), CZECH REPUBLIC (CZE) Dittmanová Markéta   Kata Individual female Cadets
        ŠSK karate Karviná(ŠSK karate Karviná), CZECH REPUBLIC (CZE) Durczok Tomáš   Kata Individual male U10 -7 kyu
        ŠSK karate Karviná(ŠSK karate Karviná), CZECH REPUBLIC (CZE) Folwarczný Matouš   Kata Individual male U10 -7 kyu
        ŠSK karate Karviná(ŠSK karate Karviná), CZECH REPUBLIC (CZE) Konieczny Matyáš   Kata Individual male U10 -7 kyu
        ŠSK karate Karviná(ŠSK karate Karviná), CZECH REPUBLIC (CZE) Korzionek Lukáš   Kata Individual male U10 -7 kyu
        ŠSK karate Karviná(ŠSK karate Karviná), CZECH REPUBLIC (CZE) Matocha Silvestr   Kumite Individual male Seniors -75
        ŠSK karate Karviná(ŠSK karate Karviná), CZECH REPUBLIC (CZE) Petlák Daniel   Kata Individual male U10 -7 kyu
        ŠSK karate Karviná(ŠSK karate Karviná), CZECH REPUBLIC (CZE) Plaček David   Kumite Individual male U14 +60
        ŠSK karate Karviná[1](ŠSK karate Karviná[1]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 9         Total athletes 9
Taro kan karate team Brno(Taro kan Brno)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Jelínek Prokop   Kata Individual male U10
        Taro kan karate team Brno(Taro kan Brno), CZECH REPUBLIC (CZE) Jelínek Prokop   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Taro kan karate team Brno(Taro kan Brno), CZECH REPUBLIC (CZE) Knápek Tomáš   Kata Individual male Juniors
        Taro kan karate team Brno(Taro kan Brno), CZECH REPUBLIC (CZE) Knápek Tomáš   Kata Individual male U21
        Taro kan karate team Brno(Taro kan Brno), CZECH REPUBLIC (CZE) Mišková Veronika   Kata Individual female Sen
        Taro kan karate team Brno(Taro kan Brno), CZECH REPUBLIC (CZE) Nejedlý Matěj   Kata Individual male U12
        Taro kan karate team Brno(Taro kan Brno), CZECH REPUBLIC (CZE) Nejedlý Matěj   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Taro kan karate team Brno[2](Taro kan Brno[2]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 7         Total athletes 4
TJ Slavia Kroměříž(Karate KM)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Haša Ondřej   Kata Individual male U12
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Kimmelová Michaela   Kata Individual female Juniors
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Kimmelová Michaela   Kata Individual female U21
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Kimmelová Nikola   Kata Individual female Juniors
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Kimmelová Nikola   Kata Individual female U21
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Laštůvka Igor   Kata Individual male U12
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Miklíková Simona   Kata Individual female Cadets
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Rudolfský Jan   Kata Individual male Juniors
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Rudolfský Jan   Kata Individual male U21
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Rudolfský Jan   Kumite Individual male Juniors +76
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Unger Martin   Kata Individual male Juniors
        TJ Slavia Kroměříž(Karate KM), CZECH REPUBLIC (CZE) Unger Martin   Kata Individual male U21
        TJ Slavia Kroměříž[2](Karate KM[2]), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 12         Total athletes 7
VŠB OSTRAVA(VŠB OSTRAVA)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Bědroňová Ester   Kata Individual female Sen
        VŠB OSTRAVA(VŠB OSTRAVA), CZECH REPUBLIC (CZE) Bědroňová Ester   Kata Individual female U21
        VŠB OSTRAVA(VŠB OSTRAVA), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 2         Total athletes 1
Georgia(Georgia)
 GEORGIA (GEO)
Kochorashvili Giorgi   Kumite Individual male Seniors -84
        Georgia(Georgia), GEORGIA (GEO) Kochorashvili Giorgi   Kumite Individual male Seniors Open
        Georgia(Georgia), GEORGIA (GEO) Kumsiashvili Aleksandre   Kumite Individual male Seniors -67
        Georgia[8](Georgia[8]), GEORGIA (GEO):   Total entries: 3         Total athletes 2
Kata Team Hungary(KTH)
 HUNGARY (HUN)
Boros Dániel   Kata Individual male Sen
        Kata Team Hungary(KTH), HUNGARY (HUN) Boros Dániel   Kata Individual male U21
        Kata Team Hungary(KTH), HUNGARY (HUN) Kata Team Hungary(Boros, Ocsovai, Vágvölgyi)     Kata team male 18+
        Kata Team Hungary(KTH), HUNGARY (HUN) Ocsovai Gergő   Kata Individual male Sen
        Kata Team Hungary(KTH), HUNGARY (HUN) Vágvölgyi Balázs   Kata Individual male Sen
        Kata Team Hungary(KTH), HUNGARY (HUN):   Total entries: 5         Total athletes 3
Tabriz shardari club(TABRIZ)
 ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN (IRI)
Mohamad khanloo Farzad   Kata Individual male Sen
        Tabriz shardari club(TABRIZ), ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN (IRI) Roushanioskouei Armin   Kata Individual male Sen
        Tabriz shardari club(TABRIZ), ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN (IRI) Shaahin Ahad   Kata Individual male Sen
        Tabriz shardari club(TABRIZ), ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN (IRI):   Total entries: 3         Total athletes 3
I.S.K.A South(I.S.K.A South)
 ISRAEL (ISR)
Amsterdamer Noga   Kata Individual female Cadets
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Amsterdamer Noga   Kata Individual female U14
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Amsterdamer Noga   Kumite Individual female Cadets -47
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Amsterdamer Noga   Kumite Individual female U14 -50
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Berler Eitan   Kata Individual male U10
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Berler Eitan   Kata Individual male U12
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Dagmi Alon   Kumite Individual male U10 +32 kg
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Dagmi Alon   Kumite Individual male U12 +41 kg
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Fradkin David   Kata Individual male U12
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Fradkin David   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Fradkin David   Kumite Individual male U14 -52
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Israeli Shir   Kata Individual female U12
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Israeli Shir   Kata Individual female U14
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Menagem Shaked   Kata Individual male U10
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Menagem Shaked   Kata Individual male U12
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Menagem Shaked   Kumite Individual male U10 -32kg
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Sitruk Sagi   Kata Individual male U10
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Sitruk Sagi   Kata Individual male U12
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) Weiss Daniel   Kumite Individual male U10 -32kg
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) yaniv dvir   Kata Individual male U10
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR) yaniv dvir   Kata Individual male U12
        I.S.K.A South(I.S.K.A South), ISRAEL (ISR):   Total entries: 21         Total athletes 9
Salaspils Karate Club(SKK)
 LATVIA (LAT)
Andersons Arvils   Kumite Individual male Juniors +76
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Beikmane Julija   Kata Individual female U10
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Beikmane Julija   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Beikmane Julija   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Beikmane Julija   Kumite Individual female U10 -30 kg
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Bergmane Katrina   Kata female U14 -7.kyu
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Bergmane Katrina   Kata Individual female U14
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Birzulis Deivs   Kata Individual male U12
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Birzulis Deivs   Kumite Individual male U12 +41 kg
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Daniels Zaharjans   Kumite Individual male U12 -30 kg
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Doronina Katrina   Kumite Individual female Juniors -59
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Doronina Katrina   Kumite individual female U21 -60
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Doronins Eduards   Kata Individual male Cadets
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Doronins Eduards   Kata Individual male U14
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Doronins Eduards   Kumite Individual male Cadets -57
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Doronins Eduards   Kumite Individual male U14 +60
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Doronins Eduards   Kumite Individual male U14 -60
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Glizde Emils Roberts   Kumite Individual male Seniors +84
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Glizde Emils Roberts   Kumite Individual male Seniors Open
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Glizde Emils Roberts   Kumite individual male U21 +78
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Ivancaka Anastasija   Kumite Individual female Cadets -54
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Ivancaka Anastasija   Kumite Individual female Juniors -53
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Jankausks Emils   Kumite Individual male Cadets -52
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Jankausks Emils   Kumite Individual male Cadets -57
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Mileika Raimonds   Kata Individual male U14
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Mileika Raimonds   Kata male U14 -7.kyu
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Mileika Raimonds   Kumite Individual male U14 +60
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Morozovs Marats   Kata Individual male Cadets
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Morozovs Marats   Kata Individual male U14
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Morozovs Marats   Kumite Individual male Cadets -63
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Morozovs Marats   Kumite Individual male U14 -60
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Ozols Raitis   Kata Individual male U14
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Ozols Raitis   Kata male U14 -7.kyu
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Ozols Raitis   Kumite Individual male Cadets +70
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Ozols Raitis   Kumite Individual male U14 +60
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Salaspils LATVIA (Doronins, Morozovs, Slisans)     Kata team male u14
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Salaspils LATVIA 2 (Birzulis, Mileika, Ozols)     Kata team male u14
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) SALASPILS LATVIA 3(Beikmane, Bergmane, Zaharjana)     Kata team female U14
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Salaspils LATVIA 4(Doronina, Ivancaka, Veide)     Kata team female U18
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Slisans Artemijs   Kata Individual male U12
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Slisans Artemijs   KATA INDIVIDUAL MALE U12, 8.+7. KYU
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Slisans Artemijs   Kumite Individual male U12 -35 kg
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Slisans Artemijs   Kumite Individual male U14 -39
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Veide Emilija   Kata Individual female Cadets
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Veide Emilija   Kata Individual female Juniors
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Zaharjana Anzelika   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Zaharjana Anzelika   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Zaharjana Anzelika   Kumite Individual female U10 -30 kg
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Zaharjana Anzelika   Kumite Individual female U12 - 35
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Zaharjans Daniels   Kata Individual male U10
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Zaharjans Daniels   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Zaharjans Daniels   Kumite Individual male U10 +32 kg
        Salaspils Karate Club(SKK), LATVIA (LAT) Zaharjans Daniels   Kumite Individual male U10 -32kg
        Salaspils Karate Club[18](SKK[18]), LATVIA (LAT):   Total entries: 53         Total athletes 17
ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI)
 POLAND (POL)
Atemi Bielsko-Biała (Bednarowicz, Janota, Kliś)     Kata team female U14
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Bednarowicz Kaja   Kata Individual female U14
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Fulara Daniel   Kata Individual male Cadets
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Fulara Daniel   Kata Individual male U14
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Janota Joanna   Kata Individual female U14
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Kliś Maria   Kata Individual female U14
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Polak Michał   Kata Individual male Cadets
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Polak Michał   Kata Individual male U14
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Toś Aleksandra   Kata Individual female U10
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Toś Aleksandra   Kata Individual female U10 7 Kyu
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Toś Wiktoria   Kata female U14 -7.kyu
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Toś Wiktoria   Kata Individual female U12
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Walaszczyk Sonia   Kata Individual female Juniors
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL) Wer Grzegorz   Kata Individual male Sen
        ATEMI Bielsko-Biała(ATEMI), POLAND (POL):   Total entries: 14         Total athletes 9
Budokan Wrocław(Budokan Wrocław)
 POLAND (POL)
Grela Rafal   Kumite Individual male Cadets -63
        Budokan Wrocław(Budokan Wrocław), POLAND (POL) Grela Rafal   Kumite Individual male Juniors -61
        Budokan Wrocław(Budokan Wrocław), POLAND (POL):   Total entries: 2         Total athletes 1
Club BKK Kime město Bielsko-Biala(BKK Kime Bielsko-Biala)
 POLAND (POL)
Cieplinska Natalia   Kata Individual female U12
        Club BKK Kime město Bielsko-Biala(BKK Kime Bielsko-Biala), POLAND (POL) Cieplinska Natalia   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        Club BKK Kime město Bielsko-Biala(BKK Kime Bielsko-Biala), POLAND (POL) Ficon Paulina   Kata female U14 -7.kyu
        Club BKK Kime město Bielsko-Biala(BKK Kime Bielsko-Biala), POLAND (POL) Ficon Paulina   Kata Individual female U14
        Club BKK Kime město Bielsko-Biala(BKK Kime Bielsko-Biala), POLAND (POL) Piekarsi Zenon   Kata Individual male U14
        Club BKK Kime město Bielsko-Biala(BKK Kime Bielsko-Biala), POLAND (POL) Piekarsi Zenon   Kata male U14 -7.kyu
        Club BKK Kime město Bielsko-Biala(BKK Kime Bielsko-Biala), POLAND (POL):   Total entries: 6         Total athletes 3
Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei)
 POLAND (POL)
Bernasiński Bernard   Kata Individual male U10
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Bernasiński Bernard   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Bernasiński Bernard   Kumite Individual male U10 -27 kg
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) DKK Jinkaku Kansei(Bernasiński, Karaszewski, Sobieski)     Kata team male u14
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) DKK Jinkaku KANSEI(Kopciuch, Pogoda, Łobaczewska)     Kata team female U14
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Karaszewski Krystian   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Kopciuch Maja   Kata Individual female U10
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Kopciuch Maja   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Kopciuch Maja   Kumite Individual female U10 -30 kg
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Pogoda Karolina   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Pogoda Karolina   Kumite Individual female U10 -30 kg
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Sobieski Jędrzej   Kata Individual male U10
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Sobieski Jędrzej   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Sobieski Jędrzej   Kumite Individual male U10 -32kg
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Łobaczewska Klaudia   Kata Individual female U10
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Łobaczewska Klaudia   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Łobaczewska Klaudia   Kumite Individual Female U10 +30kg
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL) Łobaczewska Klaudia   Kumite Individual female U12 - 35
        Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei(Jinkaku Kansei), POLAND (POL):   Total entries: 18         Total athletes 9
KK KABOCHA(KABOCHA)
 POLAND (POL)
Dynia Celina   Kata Individual female U10
        KK KABOCHA(KABOCHA), POLAND (POL) Dynia Celina   Kata Individual female U10 7 Kyu
        KK KABOCHA(KABOCHA), POLAND (POL) Dynia Celina   Kumite Individual Female U10 +30kg
        KK KABOCHA(KABOCHA), POLAND (POL):   Total entries: 3         Total athletes 1
Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce(LZS Karate-Do Głubczyce)
 POLAND (POL)
Hac Julia   Kata Individual female U12
        Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce(LZS Karate-Do Głubczyce), POLAND (POL) Jung Michalina   Kata Individual female U14
        Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce(LZS Karate-Do Głubczyce), POLAND (POL) Klein Emilia   Kata Individual female U12
        Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce(LZS Karate-Do Głubczyce), POLAND (POL) Kowalczyk Maciej   Kata Individual male U14
        Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce(LZS Karate-Do Głubczyce), POLAND (POL) Leliński Klaudiusz   Kata Individual male U12
        Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce(LZS Karate-Do Głubczyce), POLAND (POL) Paruszewska Anna   Kata Individual female U10
        Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce(LZS Karate-Do Głubczyce), POLAND (POL) Patryjach Jakub   Kata Individual male U14
        Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce(LZS Karate-Do Głubczyce), POLAND (POL):   Total entries: 7         Total athletes 7
SHINDO CIESZYN(KS)
 POLAND (POL)
Borzęcka Maja   Kata Individual female U12
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Borzęcka Maja   Kumite Individual female U12 - 35
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Czernik Tymoteusz   Kumite Individual male U10 -32kg
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Janiczek Franciszek   Kata Individual male U10 -7 kyu
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Janiczek Franciszek   Kumite Individual male U10 -32kg
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Kania Monika   Kata Individual female U14
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Kopica Marta   Kata Individual female U12
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Mrowiec Marta   Kata Individual female U14
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Shindo Cieszyn(Kania, Kopica, Śliwczyńska)     Kata team female U14
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Śliwczyńska Julia   Kata Individual female U14
        SHINDO CIESZYN(KS), POLAND (POL) Zahradnik Max   Kumite Individual male U10 +32 kg
        SHINDO CIESZYN[2](KS[2]), POLAND (POL):   Total entries: 11         Total athletes 8
UKS SATORI MIKOŁÓW(UKSSATORI)
 POLAND (POL)
Bańczyk Łukasz   Kumite Individual male Juniors -61
        UKS SATORI MIKOŁÓW(UKSSATORI), POLAND (POL) Brejnak Adrian   Kumite Individual male Juniors -68
        UKS SATORI MIKOŁÓW(UKSSATORI), POLAND (POL) Jaworski Jakub   Kumite Individual male Cadets -70
        UKS SATORI MIKOŁÓW(UKSSATORI), POLAND (POL) Kosztyła Dawid   Kumite Individual male Juniors -76
        UKS SATORI MIKOŁÓW(UKSSATORI), POLAND (POL) Spernol Grzegorz   Kumite Individual male Seniors -67
        UKS SATORI MIKOŁÓW(UKSSATORI), POLAND (POL) Żmijewski Patryk   Kumite Individual male Seniors -67
        UKS SATORI MIKOŁÓW(UKSSATORI), POLAND (POL):   Total entries: 6         Total athletes 6
Tokui Ryu(CSKA)
 SCOTLAND (SCO)
Carmody Lesley   Kata individual female Masters 35+
        Tokui Ryu(CSKA), SCOTLAND (SCO) Carmody Lesley   Kumite individual female masters OPEN
        Tokui Ryu(CSKA), SCOTLAND (SCO) Moore Neil   Kata individual male Masters 40+
        Tokui Ryu(CSKA), SCOTLAND (SCO) Moore Neil   Kumite individual male masters OPEN
        Tokui Ryu[2](CSKA[2]), SCOTLAND (SCO):   Total entries: 4         Total athletes 2
C.B.U.M Budokan Zvolen(Budokan Zolen)
 SLOVAKIA (SVK)
Ďurianová Jaroslava   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        C.B.U.M Budokan Zvolen(Budokan Zolen), SLOVAKIA (SVK) Školníková Viktória   Kata Individual female U12
        C.B.U.M Budokan Zvolen(Budokan Zolen), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 2         Total athletes 2
Dukla Banská Bystrica(DUKLA)
 SLOVAKIA (SVK)
Fabian Peter   Kata Individual male Sen
        Dukla Banská Bystrica(DUKLA), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 1         Total athletes 1
Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica)
 SLOVAKIA (SVK)
Ibrahim Inas   Kata Individual female Juniors
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Ibrahim Inas   Kumite Individual female Juniors +59
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Ibrahim Inas   Kumite individual female U21 -60
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Ibrahim Omar   Kumite Individual male Cadets -52
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Ibrahim Omar   Kumite Individual male U14 -52
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Kopáč Martin   Kata Individual male Juniors
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Kopáč Martin   Kata Individual male U21
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Kopáč Martin   Kumite Individual male Juniors -76
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Kopáčová Zuzana   Kata Individual female U10
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Kopáčová Zuzana   Kumite Individual female U10 -30 kg
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Sadloňová Adela   Kata Individual female Cadets
        Hanko Kai Senica SVK(Hanko Kai Senica), SLOVAKIA (SVK) Sadloňová Adela   Kumite Individual female Cadets -54
        Hanko Kai Senica SVK[1](Hanko Kai Senica[1]), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 12         Total athletes 5
Karate club Kanianka(KK Kanianka)
 SLOVAKIA (SVK)
Mišeje Sylvia   Kumite Individual female U12 - 35
        Karate club Kanianka(KK Kanianka), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 1         Total athletes 1
KARATE KLUB FKŠ PRIEVIDZA(FKŠ PRIEVIDZA)
 SLOVAKIA (SVK)
Lachká Lukrécia   Kumite Individual female Cadets +54
        KARATE KLUB FKŠ PRIEVIDZA(FKŠ PRIEVIDZA), SLOVAKIA (SVK) Pavlák Marek   Kumite Individual male Cadets -70
        KARATE KLUB FKŠ PRIEVIDZA(FKŠ PRIEVIDZA), SLOVAKIA (SVK) Šoltésová Viktoria   Kumite Individual Female U10 +30kg
        KARATE KLUB FKŠ PRIEVIDZA(FKŠ PRIEVIDZA), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 3         Total athletes 3
Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO)
 SLOVAKIA (SVK)
Marko Matúš   Kata Individual male U12
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK) Marko Matúš   Kumite Individual male U12 -30 kg
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK) Páleš Richard   Kata Individual male U10 -7 kyu
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK) Páleš Richard   Kumite Individual male U10 -32kg
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK) Pálešová Viktória   KATA INDIVIDUAL FEMALE U12, 8.+7. KYU
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK) Pálešová Viktória   Kumite Individual female U12 - 35
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK) Sedlár Andrej   Kata Individual male U12
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK) Sedlár Andrej   Kumite Individual male U12 +41 kg
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK) Žáková Nikol   Kata Individual female U10
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK) Žáková Nikol   Kumite Individual female U10 -30 kg
        Karate klub KUMADE Topoľčany(KUMADE TO), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 10         Total athletes 5
Karate klub MUGEN(Karate klub MUGEN)
 SLOVAKIA (SVK)
Jaroš Branislav   Kumite Individual male U14 +60
        Karate klub MUGEN(Karate klub MUGEN), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 1         Total athletes 1
Karate klub Sokol Ilava(KK SI)
 SLOVAKIA (SVK)
Adamcová Romana   Kumite Individual female Cadets +54
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK) Adamcová Romana   Kumite Individual female Juniors +59
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK) Kadlečíková Katarína   Kumite Individual female U12 +35
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK) Kadlečíková Katarína   Kumite Individual female U14 -42
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK) Kosec Juraj   Kumite individual male U21 -68
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK) Palmová Lucia   Kumite Individual female Cadets +54
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK) Palmová Lucia   Kumite Individual female Juniors -59
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK) Podhorský Marek   Kumite Individual male Juniors -68
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK) Podhorský Matej   Kumite Individual male Juniors -68
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK) Valková Adriana   Kumite Individual female Juniors -53
        Karate klub Sokol Ilava(KK SI), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 10         Total athletes 7
Karate klub UNION Košice(KK Union Košice)
 SLOVAKIA (SVK)
Schwartz Róbert   Kumite Individual male Cadets -70
        Karate klub UNION Košice(KK Union Košice), SLOVAKIA (SVK) Schwartz Róbert   Kumite Individual male Juniors -68
        Karate klub UNION Košice(KK Union Košice), SLOVAKIA (SVK) Schwartzová Zuzana   Kumite Individual female Seniors -55
        Karate klub UNION Košice(KK Union Košice), SLOVAKIA (SVK) Schwartzová Zuzana   Kumite Individual female Seniors Open
        Karate klub UNION Košice[1](KK Union Košice[1]), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 4         Total athletes 2
KK Ekonóm Trenčín(KK Ekonóm)
 SLOVAKIA (SVK)
KK Ekonóm Trenčín(Kubišová, Mrázová, Vlasáková)     Kata team female U14
        KK Ekonóm Trenčín(KK Ekonóm), SLOVAKIA (SVK) KUBIŠOVÁ Emka   Kata Individual female Cadets
        KK Ekonóm Trenčín(KK Ekonóm), SLOVAKIA (SVK) KUBIŠOVÁ Emka   Kata Individual female U14
        KK Ekonóm Trenčín(KK Ekonóm), SLOVAKIA (SVK) Mrázová Lucka   Kata Individual female U14
        KK Ekonóm Trenčín(KK Ekonóm), SLOVAKIA (SVK) Mrázová Lucka   Kumite Individual female U14 -42
        KK Ekonóm Trenčín(KK Ekonóm), SLOVAKIA (SVK) Pápištová Ema   Kumite Individual female U12 +35
        KK Ekonóm Trenčín(KK Ekonóm), SLOVAKIA (SVK) Vlasáková Adela   Kata Individual female U14
        KK Ekonóm Trenčín(KK Ekonóm), SLOVAKIA (SVK) Vlasáková Adela   Kumite Individual female U14 -42
        KK Ekonóm Trenčín(KK Ekonóm), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 8         Total athletes 4
KK TOPOLCANY(KK TOPOĽČANY)
 SLOVAKIA (SVK)
Skaličan Radovan   Kata Individual male U14
        KK TOPOLCANY(KK TOPOĽČANY), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 1         Total athletes 1
KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia)
 SLOVAKIA (SVK)
Buček Alex   Kumite Individual male Cadets -70
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK) Buček Alex   Kumite Individual male Juniors -76
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK) Klučár Radoslav   Kata Individual male U12
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK) Klučár Radoslav   Kata Individual male U14
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK) Sarkoci Maxim   Kata Individual male U12
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK) Sarkoci Maxim   Kata Individual male U14
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK) Šiandorová Daniela   Kumite Individual female Seniors -55
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK) Štrbka Daniel   Kumite Individual male Cadets -52
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK) Štrbka Daniel   Kumite Individual male U14 -52
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK) Tomaškovič Martin   Kumite Individual male Seniors -84
        KKK Pezinok Slovakia(KKK Pezinok Slovakia), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 10         Total athletes 6
SEIGOKAN SLOVAKIA(SEIGOKAN SVK)
 SLOVAKIA (SVK)
Kolnik Daniel   Kata Individual male U14
        SEIGOKAN SLOVAKIA(SEIGOKAN SVK), SLOVAKIA (SVK) Kolnik Daniel   Kumite Individual male U14 -60
        SEIGOKAN SLOVAKIA(SEIGOKAN SVK), SLOVAKIA (SVK) Prievozník Šimon   Kata Individual male Cadets
        SEIGOKAN SLOVAKIA(SEIGOKAN SVK), SLOVAKIA (SVK) Prievozník Šimon   Kata Individual male U14
        SEIGOKAN SLOVAKIA(SEIGOKAN SVK), SLOVAKIA (SVK) Valová Annamaria   Kata Individual female U12
        SEIGOKAN SLOVAKIA(SEIGOKAN SVK), SLOVAKIA (SVK) Valová Annamaria   Kata Individual female U14
        SEIGOKAN SLOVAKIA(SEIGOKAN SVK), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 6         Total athletes 3
SLOVAN BRATISLAVA KARATE(SBK)
 SLOVAKIA (SVK)
HLAVAČKOVÁ LUCIA   Kata Individual female U10
        SLOVAN BRATISLAVA KARATE(SBK), SLOVAKIA (SVK) IVANKOVÁ LAURA   Kata Individual female U12
        SLOVAN BRATISLAVA KARATE(SBK), SLOVAKIA (SVK) KÜHTREIBER PATRICK   Kata Individual male U12
        SLOVAN BRATISLAVA KARATE(SBK), SLOVAKIA (SVK) LEŠKOVÁ JANA   Kata Individual female U14
        SLOVAN BRATISLAVA KARATE[9](SBK[9]), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 4         Total athletes 4
Slovsport Trnava(Slovsport Trnava)
 SLOVAKIA (SVK)
Bitto Pavol   Kumite Individual male Seniors -84
        Slovsport Trnava(Slovsport Trnava), SLOVAKIA (SVK) Bitto Pavol   Kumite Individual male Seniors Open
        Slovsport Trnava(Slovsport Trnava), SLOVAKIA (SVK) Bitto Pavol   Kumite individual male U21 +78
        Slovsport Trnava(Slovsport Trnava), SLOVAKIA (SVK) Geršic Roman   Kumite Individual male U12 -41 kg
        Slovsport Trnava(Slovsport Trnava), SLOVAKIA (SVK) Hačko Martin   Kumite Individual male Seniors -75
        Slovsport Trnava(Slovsport Trnava), SLOVAKIA (SVK) Hačko Martin   Kumite Individual male Seniors Open
        Slovsport Trnava(Slovsport Trnava), SLOVAKIA (SVK) Hernandez Camarzana Ester   Kumite Individual female Seniors -68
        Slovsport Trnava(Slovsport Trnava), SLOVAKIA (SVK) Hernandez Camarzana Ester   Kumite Individual female Seniors Open
        Slovsport Trnava(Slovsport Trnava), SLOVAKIA (SVK) Ivančík Oliver   Kumite Individual male U10 -32kg
        Slovsport Trnava[1](Slovsport Trnava[1]), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 9         Total athletes 5
Spartak Myjava(Spartak Myjava)
 SLOVAKIA (SVK)
Buchta Denis   Kumite Individual male Cadets +70
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Buchtová Stefania   Kumite Individual female U12 +35
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Čanky Matúš   Kumite Individual male Cadets -52
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Čanky Matúš   Kumite Individual male U14 -45
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Čanky Šimon   Kumite Individual male U12 +41 kg
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Dobiašová Tereza   Kumite Individual female Juniors -59
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Eliáš Ondrej   Kumite Individual male U10 -27 kg
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Foltýn Filip   Kumite Individual male U14 -45
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Havlík Ľubomír   Kumite Individual male U10 -32kg
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Kulíšek Adam   Kumite Individual male U12 -35 kg
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Lanko Matej   Kumite Individual male U12 -35 kg
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Málková Lea   Kumite Individual female U12 - 35
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Medveďová Nina   Kumite Individual female U14 -42
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Pecen Štefan   Kumite Individual male U10 +32 kg
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Petráš Roland   Kumite Individual male U10 -27 kg
        Spartak Myjava(Spartak Myjava), SLOVAKIA (SVK) Štetina Jakub   Kumite Individual male Cadets -52
        Spartak Myjava[2](Spartak Myjava[2]), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 16         Total athletes 15
Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín)
 SLOVAKIA (SVK)
Grznárová Michelle   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Hrnčáriková Marika   Kata Individual female U12
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Juríček Vladimír   Kata Individual male U14
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Kadlecajová Viktória   Kata Individual female U10
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Klimačková Eva   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Klimačková Eva   Kumite Individual Female U10 +30kg
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Kňazovčíková Nina   Kata Individual female U12
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Kosík Kristián   Kata Individual male U10
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Kostelný Lukáš   Kata Individual male U10
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Kostelný Lukáš   Kumite Individual male U10 +32 kg
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Kováčová Viviana   Kata Individual female U12
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Kováčová Viviana   Kumite Individual female U12 +35
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Melicháreková Lenka   Kata Individual female U10 7 Kyu
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Melicháreková Lenka   Kumite Individual female U10 -30 kg
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Mičková Klaudia   Kata Individual female Juniors
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Oravec Alex   Kata Individual male U14
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Páleš Róbert   Kata Individual male U14
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Predanocy Linda   Kata Individual female U10
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Prpicova Simona   Kata Individual female Juniors
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Real Trenčín(Kostelný, Kosík, Soukup)     Kata team male u14
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) SK Real team Trencin (Juríček, Oravec, Páleš)     Kata team male u14
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) SK Real team Trencin 1.(Hrnčáriková, Kováčová, Kňazovčíková)     Kata team female U14
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) SK Real team Trencin 2.(Kadlecajová, Predanocy, Štefaneková)     Kata team female U14
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Slováková Adriana   Kata female U14 -7.kyu
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Soukup Michal   Kata Individual male U12
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Štefáneková Sofia   Kata Individual female U10
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK) Turčáková Karolína   Kumite Individual Female U10 +30kg
        Sports club Real team Trenčín(SK Real Team Trenčín), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 27         Total athletes 19
Style karate Lednické Rovne(Style Lednické Rovne)
 SLOVAKIA (SVK)
Chudý Matěj   Kata Individual male Cadets
        Style karate Lednické Rovne(Style Lednické Rovne), SLOVAKIA (SVK) Chudý Matěj   Kumite Individual male Cadets +70
        Style karate Lednické Rovne(Style Lednické Rovne), SLOVAKIA (SVK) Zahradnikova Nikola   Kata Individual female U21
        Style karate Lednické Rovne(Style Lednické Rovne), SLOVAKIA (SVK):   Total entries: 3         Total athletes 2

        Teams: 64        Total entries: 584        Total athletes: 351

              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2023 (2023-02-08 12:01:37 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE