All entries of this event
 
XIII international karate competition GOMEL OPEN CUP 2021  print this site
 Search:
Team Entries Profile Categories
ALLIANCE(ALLIANCE)
 BELARUS (BLR)
HAURYLAU ALIAKSEI   Kumite individual male 12-13 -40
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Бачило Глеб   Kumite individual male 10-11 -30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Бачило Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Бачило Максим   Kumite individual male 10-11 -42
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Белицкая Вера   Kumite individual female 8-9 +30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Борисов Станислав   Kumite individual male 12-13 -45
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Борисова София   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Будник Вадим   Kumite individual male 8-9 -30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Геворгян Артур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Гецманчук Назар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Гюламоглу Али   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Жданович Арсений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Зелева Злата   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Зенько Яна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Злынов Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Козловская Екатерина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Колесников Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Комаровский Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Кунцевич Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Липкус Игнат   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Прищеп Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Стец Сергей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Тарасов Андрей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Черненко Анастасия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Шмидт Денис   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ALLIANCE[1](ALLIANCE[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 25         Total athletes 24
Belarusian Federation Karate Shotokan(BFKS)
 BELARUS (BLR)
Маковская Карина   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        Belarusian Federation Karate Shotokan(BFKS), BELARUS (BLR) Маковская Карина   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        Belarusian Federation Karate Shotokan[1](BFKS[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 2         Total athletes 1
GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM)
 BELARUS (BLR)
GAZEL(Асланов, Жогаль, Степанов)     KATA TEAM MALE 6-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) GRT М1(Давыдов, Сердаков, Шапоров)     KATA TEAM MALE 6-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) GRT F 2(Богатова, Стракун, Юрашкевич)     KATA TEAM FEMALE 10-13
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) GRT F1(Ермакова, Рудяк, Стракун)     KATA TEAM FEMALE 6-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) GRT F3(Давыдова, Климович, Симанович)     KATA TEAM FEMALE 10-13
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) GRT M2(Воробьёв, Давыдов, Науменко)     KATA TEAM MALE 10-13
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) GRT M3(Васильчиков, Климович, Позняк)     Kata Team male 14-17
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Агалец Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Агафонов Назар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Адаменко Назар   Kumite individual male 10-11 +42
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Адаменко Назар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Азявчиков Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ +75
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Азявчиков Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Азявчиков Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Астрахов Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Баранов Алексей   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Богатова Марина   Kata Individual female 10-11
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Бондаренко Макар   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Власенко Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Волчков Кирилл   Kumite individual male 10-11 -30
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Воробьёв Никита   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Галушкина Екатерина   Kumite individual female 8-9 +30
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Графов Никита   KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Гриб Егор   Kumite individual male 12-13 -45
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Гурьева Арина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Гурьева Арина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Давыдов Тимофей   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Давыдова Маргарита   Kata Individual female 10-11
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Дарья Чеванькова   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Деев Никита   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Диана Симанович   Kata Individual female 12-13
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Евстратенко Марат   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Ермакова Вероника   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Ефимович Максим   Kumite individual male 10-11 -42
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Жогаль Денис   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Жумигин Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Иванютин Данила   Kumite individual male 12-13 -40
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кадол Матвей   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Карась Элла   Kata Individual female 10-11
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кебиков Александр   Kumite individual male 12-13 -40
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кебиков Алексей   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кирющенко Карина   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кирющенко Карина   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Климович Алина   Kata Individual female 10-11
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Климович Станислав   Kata Individual male 12-13
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Корастылев Михаил   Kumite individual male 10-11 +42
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кузенек Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кузминов Тимофей   Kumite individual male 10-11 +42
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кузьминов Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кулеш Кирилл   Kumite individual male 12-13 -40
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Куликов Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кустов Артем   Kumite individual male 10-11 -42
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кутасов Стас   Kumite individual male 10-11 -42
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Кухаренко Арсений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Марачковский Макар   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Мастич Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Мишкин Денис   KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Москалёва Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Наводниченко Никита   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Науменко Игорь   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Непопенко Андрей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Павлюков Артур   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Пантелеева Алиса   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Пантелеева Алиса   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Петрашкевич Василий   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Петрова Алиса   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Петухов Дмитрий   Kumite individual male 10-11 +42
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Пинчук Виктор   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Платонов Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Потапова Полина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Приходько Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Прохоренко Алексей   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Прохоренко Анна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Прушак Станислав   Kumite individual male 12-13 -40
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Ривкин Алексей   Kumite individual male 12-13 -40
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Руденченко Виктория   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Руденченко Виктория   Kata Individual female 12-13
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Руденченко Виктория   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Самусев Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Сивкин Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Степаненко Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Степанов Дарий   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Стракун Ангелина   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Стрельчук Александра   Kata Individual female 10-11
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Суслин Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Талалаев Артём   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Титуленко Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Хименков Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR) Шевченко Анна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        GOMEL REGION TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS (BLR):   Total entries: 89         Total athletes 84
Hariken(Hariken)
 BELARUS (BLR)
Chyzhyk Aliaksandra   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Kastsiuk Aliaksandr   Kumite individual male 8-9 -30
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Khadkou Yaraslau   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Lapo Yahor   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Piatrouski Yelizar   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Shamonin Ilya   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Shpak Tsimafei   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) TSARUK ILYA   Kumite individual male 10-11 +42
        Hariken[1](Hariken[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 8         Total athletes 8
MSK Aisberg(Aisberg)
 BELARUS (BLR)
Вилькоцкий Максим   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Кремко Валерия   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Леонова Полина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Лукашук Андрей   Kata Individual male 12-13
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Лукашук Андрей   Kumite individual male 12-13 -40
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Пикулик Денис   Kata Individual male 10-11
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Пикулик Денис   Kumite individual male 10-11 -30
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Рудковский Константин   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR):   Total entries: 8         Total athletes 6
Seiran(Seiran)
 BELARUS (BLR)
Олейник Артемий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Seiran(Seiran), BELARUS (BLR) Олейник Артемий   Kumite individual male 10-11 -42
        Seiran[1](Seiran[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 2         Total athletes 1
Sport Club SHTURM(SHTURM)
 BELARUS (BLR)
Адамчук Захар   Kumite individual male 12-13 -40
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Богаревич Константин   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Брилевский Артём   Kumite individual male 12-13 -40
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Гайдук Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Дементьев Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Жолудев Александр   Kumite individual male 10-11 -42
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Красовский Марат   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Кривенков Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +76
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Кривенков Макар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Круглов Матвей   Kumite individual male 12-13 -45
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Кухарчик Иван   Kumite individual male 12-13 -45
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Мицкевич Егор   Kumite individual male 12-13 -40
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Огородников Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Оседовский Алексей   Kumite individual male 12-13 -45
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Пироженя Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Романов Ян   Kumite individual male 10-11 +42
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Сидоров Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Смолярчик Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Сумаренко Николай   Kumite individual male 10-11 +42
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS (BLR) Холодцов Ярослав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        Sport Club SHTURM[2](SHTURM[2]), BELARUS (BLR):   Total entries: 20         Total athletes 20
Адамант(Адамант)
 BELARUS (BLR)
Акбулатов Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Бодяко Михаил   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Бодяко Михаил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Бондалетов Сергей   KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Бондарович Илья   KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Борейко Максим   KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Бычков Максим   Kumite individual male 10-11 -42
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Гриб Тимофей   Kata Individual male 12-13
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Зых Макар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Кеда Александр   Kumite individual male 10-11 -30
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Козак Ульяна   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Крук Доминика   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Крук Доминика   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Кузнецова Алёна   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Лукина Дарья   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Мохань Марат   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Симоненко София   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Симоненко София   Kumite individual female 8-9 -30
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Слободчиков Тимур   Kumite individual male 12-13 -40
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Шкорик Владислав   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Шкорик Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Якубчик Игорь   Kata Individual male 12-13
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR):   Total entries: 22         Total athletes 19
Витебск(Витебск)
 BELARUS (BLR)
Алексеенок Ярослав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Банковский Тимур   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Банковский Тимур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Богданов Павел   Kumite individual male 10-11 +42
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Валутов Артем   Kumite individual male 8-9 -30
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Верхов Александр   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Верхов Александр   Kumite individual male 8-9 -30
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Вилюга Игнат   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Вилюга Игнат   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Витебск 2(Морозов, Тетеркин, Чертков)     KATA TEAM MALE 6-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Витебск(Банковский, Вилюга, Слобода)     KATA TEAM MALE 6-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Витебск(Верхов, Наумчик, Храмцов)     KATA TEAM MALE 10-13
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Зеленин Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Латышева София   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Логунов Дмитрий   Kata Individual male 10-11
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Логунов Дмитрий   Kumite individual male 10-11 -30
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Медведев Михаил   Kata Individual male 12-13
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Морозов Марат   KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Морозов Марат   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Мурзич Александр   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Мурзич Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Наумчик Константин   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Наумчик Константин   Kumite individual male 8-9 -30
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Сванидзе Ирина   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Сванидзе Ирина   Kumite individual female 8-9 -30
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Сорокина Виолетта   Kata Individual female 10-11
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Сорокина Виолетта   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Сорокина Маргарита   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Тетеркин Артем   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Тетеркин Артем   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Тимощенко Илья   Kumite individual male 8-9 -30
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Храмцов Кирилл   KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Храмцов Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Храмцов Никита   Kumite individual male 10-11 -30
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Чертков Елисей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        Витебск[1](Витебск[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 35         Total athletes 22
Динамо Брест(Брест)
 BELARUS (BLR)
Баханович Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Безменова Анастасия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Борофанов Иван   Kumite individual male 10-11 +42
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Демин Артур   Kumite individual male 10-11 -42
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Кузьменко Денис   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Мазурик Антон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Меленчук Владислава   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Меленчук Ярослав   Kumite individual male 12-13 -45
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Петросян Богдан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Рапинчук Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Рябков Роберт   Kumite individual male 10-11 -30
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Скалкович Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        Динамо Брест(Брест), BELARUS (BLR) Сулима Дарья   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        Динамо Брест[1](Брест[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 13         Total athletes 13
ДЮСШ Вымпел(ДЮСШ Вымпел)
 BELARUS (BLR)
Рычков Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        ДЮСШ Вымпел(ДЮСШ Вымпел), BELARUS (BLR) Рычков Тимур   Kata Individual male 12-13
        ДЮСШ Вымпел(ДЮСШ Вымпел), BELARUS (BLR) Чапковская Арианна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        ДЮСШ Вымпел(ДЮСШ Вымпел), BELARUS (BLR):   Total entries: 3         Total athletes 3
ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна)
 BELARUS (BLR)
Анисеня Денис   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна), BELARUS (BLR) Анищик Дарья   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна), BELARUS (BLR) Буча Юлия   Kata Individual female 12-13
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна), BELARUS (BLR) Жегало Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна), BELARUS (BLR) Колос Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна), BELARUS (BLR) Маргарита Матейко   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна), BELARUS (BLR) Матюк Данила   KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна), BELARUS (BLR) Никоненко Виктория   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна), BELARUS (BLR) Скварко Ян   Kumite individual male 12-13 -40
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ Гродно-волна), BELARUS (BLR):   Total entries: 9         Total athletes 9
Кофукан(Кофукан)
 BELARUS (BLR)
Апанасько Михаил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Болотников Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Боржемская Дарья   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Бородина Яна   Kumite individual female 8-9 -30
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Бусик Богдан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Велешко Яна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Витко Максим   Kumite individual male 10-11 -42
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Герасименко Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Гудков Артем   Kumite individual male 8-9 -30
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Гурецкий Никита   Kumite individual male 8-9 -30
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Гуринович Ярослав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Деревнюк Алина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Дражник Владислав   Kumite individual male 10-11 +42
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Дубатовка Артем   Kumite individual male 10-11 +42
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Евдокимов Роман   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Емельянчик Марта   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Жукова Анна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Журавлев Кирилл   Kumite individual male 12-13 -40
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Заславский Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Казаков Игорь   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Кананович Артем   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Каструбай Кирилл   Kumite individual male 10-11 +42
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Квандель Арсений   Kumite individual male 10-11 -30
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Кленина Василиса   Kumite individual female 8-9 -30
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Кошель Тимур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Крюк Степан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Матвеенко Василина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Матвеенко Матвей   Kumite individual male 10-11 -42
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Мирлас Матвей   Kumite individual male 10-11 +42
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Мишинькин Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Мишкевич Вера   Kumite individual female 8-9 +30
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Наумик Екатерина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Наумик Ксения   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Орел Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ +75
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Помриш Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Пузевич Тимофей   Kumite individual male 8-9 -30
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Роман Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Семашко Владислав   Kumite individual male 8-9 -30
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Стаин Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Сушкевич Егор   Kumite individual male 10-11 +42
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Терех Тимур   Kumite individual male 10-11 -42
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Терехов Арсений   Kumite individual male 12-13 -40
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Туровец Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Федорович Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Филанович Антон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Чеботков Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Чемко Николай   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR) Юхневич Марк   Kumite individual male 10-11 -42
        Кофукан(Кофукан), BELARUS (BLR):   Total entries: 48         Total athletes 48
Лионс Минск(Лионс)
 BELARUS (BLR)
Ermakov Mark   Kumite individual male 8-9 -30
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Kurilo Roman   Kumite individual male 10-11 -30
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Lebedzeva Ekaterina   Kata Individual female 12-13
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Lipay Aleksandra   Kata Individual female 10-11
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Protasevich Ivan   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Драчан Ярослав   Kata Individual male 12-13
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Омельянович Юрий   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Омельянович Юрий   Kata Individual male 12-13
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Сидоров Николай   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR):   Total entries: 9         Total athletes 8
Лотос Бобруйск(ЛОТОС)
 BELARUS (BLR)
Альферович Илья   Kumite individual male 10-11 +42
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Гордеюк Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Гураль Никита   KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Добровольский Михаил   Kumite individual male 10-11 +42
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Долбик Андрей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Коркин Всеволод   KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Коркин Всеволод   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Левонян Никита   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Машук Михаил   Kata Individual male 10-11
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Михолап Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Михолап Павел   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Солонович Ярослав   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Фролов Ярослав   Kata Individual male 10-11
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Широкий Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Лотос Бобруйск[3](ЛОТОС[3]), BELARUS (BLR):   Total entries: 14         Total athletes 13
МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск)
 BELARUS (BLR)
Алебович Платон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) АРСЕНАЛ - 2(Лаптёнок, Налетко, Шилак)     KATA TEAM MALE 10-13
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Гокк Андрей   Kata Individual male 10-11
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Гречиц Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Довгалёнок Владислав   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Дубикова София   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Дубикова София   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Жавнерчик Мария   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Жавнерчик Мария   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Зенькевич Вероника   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Зенькевич Вероника   Kata Individual female 12-13
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Ковалёва Анна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Ковчур Ксения   Kata Individual female 10-11
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Ковчур Ксения   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Лаптёнок Андрей   Kata Individual male 12-13
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Макаревич Артём   Kumite individual male 8-9 -30
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Малиновский Владислав   Kata Individual male 10-11
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Малиновский Станислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) МОО СКК АРСЕНАЛ(Алебович, Макаревич, Садовский)     KATA TEAM MALE 6-9
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) МОО СКК АРСЕНАЛ(Гокк, Малиновский, Малиновский)     KATA TEAM MALE 10-13
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) МОО СКК АРСЕНАЛ(Довгалёнок, Понитков, Фурик)     Kata Team male 14-17
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Налетко Иван   Kumite individual male 12-13 -40
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Понитков Даниил   KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Прихитько Артём   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Садовский Артемий   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Фурик Алексей   KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Шилак Станислав   Kata Individual male 10-11
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR):   Total entries: 27         Total athletes 20
ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ)
 BELARUS (BLR)
Абрамович Дарья   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Абрамович Дарья   Kumite individual female 8-9 +30
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Акперов Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Акперов Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Беляков Богдан   Kumite individual male 10-11 +42
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Беляков Богдан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Беляков Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Беляков Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Богодяж Валерия   Kumite individual female 8-9 +30
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Богодяж Валерия   Kumite individual female 8-9 -30
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Вашкевич Михаил   Kumite individual male 10-11 -30
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Вашкевич Михаил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Вдовенко Полина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Вдовенко Полина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Гуздельский Ярослав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Захаренко Ярослав   Kumite individual male 10-11 +42
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Захаренко Ярослав   Kumite individual male 10-11 -42
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Зельский Матвей   Kumite individual male 10-11 -30
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Зельский Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Игнатович Игнатий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Игнатович Игнатий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Игнатович Савелий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Игнатович Савелий   Kumite individual male 12-13 -40
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Каримов Тимур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Каримов Тимур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Кириков Александр   Kumite individual male 10-11 +42
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Кириков Александр   Kumite individual male 10-11 -42
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Копейкин Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Молчанов Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Некрашевич Иван   Kumite individual male 10-11 -30
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Носов Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Носов Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Сангишиев Макар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Сангишиев Макар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Филимоненко Ксения   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Филимоненко Ксения   Kumite individual female 8-9 +30
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Щербакова Эмилия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Щербакова Эмилия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Ярош Анастасия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ[2](БФВЕ[2]), BELARUS (BLR):   Total entries: 39         Total athletes 22
ОРША(ОРША)
 BELARUS (BLR)
Баев Максим   Kumite individual male 12-13 -40
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Балабов Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Васильев Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Жолудев Егор   Kumite individual male 12-13 -40
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Карелин Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ковальчук Глеб   Kumite individual male 12-13 -45
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ковгунова Анастасия   Kumite individual female 8-9 -30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ковшаров Артур   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Конюшко Алёна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ларионов Артем   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Литвинова Алина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Луговский Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Марченко Мария   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Марченко Милана   Kumite individual female 8-9 -30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Разуваев Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ризой Артур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Русакова Сабина   Kumite individual female 8-9 -30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Сидорович Татьяна   Kumite individual female 8-9 +30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Суровьев Антон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Токаревский Тихон   Kumite individual male 10-11 +42
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Чаховский Максим   Kumite individual male 8-9 -30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR):   Total entries: 21         Total athletes 21
СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР)
 BELARUS (BLR)
Болотин Всеволод   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Власенко Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Волосов Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Гатицкий Данила   Kata Individual male 12-13
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Гриневская Алиса   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Езерский Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Карпук Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Королёв Владимир   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Красовский Иван   Kumite individual male 10-11 -42
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Лабода Маргарита   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Лабода Маргарита   Kumite individual female 8-9 +30
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Навроцкий Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Оголихин Марк   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Пикуза Станислав   Kumite individual male 12-13 -40
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Саут Алиса   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Синявская Марина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Смоляков Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Швейдель Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Шитько Филипп   Kumite individual male 10-11 +42
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Шульга Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Шурвель Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Юшкевич Захар   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Яскульдович Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR):   Total entries: 23         Total athletes 22
СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006)
 BELARUS (BLR)
Божко Ростислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Владислав Парахневич   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ +75
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Владислав Парахневич   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Гавриленко Станислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Гутковская Анастасия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Гутковская Анастасия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Кажушко Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Кажушко Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Кечкин Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Кривицкая Алиса   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Купреенко Денис   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Купреенко Денис   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Митусова Виктория   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Митусова Виктория   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Мишур Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Паращенко Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Самборская Наталья   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Синипостол Юлия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR) Улезло Артур   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006), BELARUS (BLR):   Total entries: 19         Total athletes 14
СК Тайгун(Тайгун)
 BELARUS (BLR)
Асташонок Милана   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Асташонок Милана   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Булынко Данила   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Булынко Данила   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Копаница Егор   Kumite individual male 10-11 -42
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Макаревич Ксения   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Макаревич Ксения   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Макаревич Ксения   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Муравейко Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Панова Полина   Kumite individual female 8-9 +30
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Шинкевич Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR) Шинкевич Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS (BLR):   Total entries: 12         Total athletes 7
СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН)
 BELARUS (BLR)
НИКОНОВ РОМАН   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS (BLR) ПРОТАСЕНЯ МАТВЕЙ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS (BLR) ПРОТАСЕНЯ МАТВЕЙ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS (BLR) РИМША ВИКТОР   Kumite individual male 10-11 -42
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS (BLR) РОМАНОВ ДАНИИЛ   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS (BLR) ЧИНДОРЕВА ВАРВАРА   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        СК ЧЕМПИОН[1](ЧЕМПИОН[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 6         Total athletes 5
СК Эверест(Эверест)
 BELARUS (BLR)
Волчек Арсений   Kumite individual male 10-11 +42
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Волчек Арсений   Kumite individual male 12-13 -45
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Дратковский Ильяс   Kumite individual male 10-11 +42
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Карина Седун   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Ковалева Милана   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Козюлин Глеб   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Козюлин Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Матецкая Варвара   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Миранков Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Мыслевец Роман   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Радкевич Анна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Травникова Мария   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Хващевский Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СК Эверест[1](Эверест[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 13         Total athletes 11
СК Юниор(Юниор)
 BELARUS (BLR)
Бельский Максим   Kumite individual male 10-11 +42
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Бурбик Глеб   Kumite individual male 10-11 +42
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Васюкович Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Дудар Ярослав   Kumite individual male 10-11 +42
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Езепова Тамара   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Загоруйко Алина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Лобан Фёдор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Малахова Варвара   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Малахова Екатерина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Малахова Мария   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Маркова Ульяна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Пыжык Альгерд   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +76
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Пыжык Альгерд   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Струков Андрей   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Яромчук Данила   Kumite individual male 12-13 -40
        СК Юниор(Юниор), BELARUS (BLR) Яромчук Данила   Kumite individual male 10-11 -30
        СК Юниор[3](Юниор[3]), BELARUS (BLR):   Total entries: 16         Total athletes 15
Спарта Борисов(Спарта)
 BELARUS (BLR)
Галуза Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Голодок Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Жебин Пётр   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Иванова Софья   Kumite individual female 8-9 +30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Ивановский Арсений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Каширский Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Каширский Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Козел Артем   Kumite individual male 10-11 -42
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Конон Павел   Kumite individual male 8-9 -30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Кудинов Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Кудинов Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Лазебный Семен   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Макаревич Вера   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Маркевич Влада   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Свиридов Антон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Сычев Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Турончик Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Турончик Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Турончик Мария   Kumite individual female 8-9 -30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Чернявчик Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Шаврова Алина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Янковский Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Янковский Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Яцкевич Максим   Kumite individual male 12-13 -45
        Спарта Борисов[2](Спарта[2]), BELARUS (BLR):   Total entries: 24         Total athletes 20
СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс)
 BELARUS (BLR)
Адрианов Виктор   Kumite individual male 10-11 +42
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Антимоник Евгений   Kumite individual male 12-13 -40
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Антимоник Иван   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Антимоник Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Бакун Мария   Kata Individual female 10-11
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Балыдко Вера   KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Белякович Арсений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Белякович София   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Бутар Ярослав   Kata Individual male 12-13
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Вабищевич Дарья   Kata Individual female 12-13
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Васютич Ярослав   Kumite individual male 12-13 -45
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Гавриченко Вячеслав   Kata Individual male 10-11
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Гацукович Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Грачёва Полина   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Грачёва Полина   Kata Individual female 12-13
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Гусак Агний   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Гусев Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Даневич Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Долмат Матвей   Kumite individual male 10-11 -30
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Дорофеюк Артём   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Дубина Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Касперович Максим   Kumite individual male 12-13 -40
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Кирикович Маргарита   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Кисель Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Кисель Матвей   Kata Individual male 12-13
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Кисель Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Кожановский Родион   KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Козел Константин   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Колб Алеся   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Колб Алеся   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Конюхов Тимофей   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Король Эвелина   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Король Ярослав   Kata Individual male 12-13
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Куневич Евгений   Kumite individual male 12-13 -45
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Куневич Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Лунь Валерия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Лунь Валерия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Макаров Савелий   Kumite individual male 10-11 +42
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Макаров Сергей   Kumite individual male 12-13 -40
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Маршалкин Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Мельник Никита   Kumite individual male 10-11 +42
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Мельник Никита   Kumite individual male 12-13 -45
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Мисковец Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Мисковец Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Муха Полина   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Насеня Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Ожелевский Тимофей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Пошелюк Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Пюро Дмитрий   Kumite individual male 8-9 -30
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Ралько Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Роля Милена   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Роля Милена   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Сеньковец Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Сергуц Артем   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Соломаха Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) СУ ГКК Эдельвейс(Бакун, Вабищевич, Грачёва)     Kata Team female 14-17
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) СУ ГКК Эдельвейс(Бакун, Вабищевич, Грачёва)     KATA TEAM FEMALE 10-13
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) СУ ГКК Эдельвейс(Балыдко, Кирикович, Король)     KATA TEAM FEMALE 6-9
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) СУ ГКК Эдельвейс(Бутар, Гавриченко, Кисель)     KATA TEAM MALE 10-13
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) СУ ГКК Эдельвейс(Козел, Конюхов, Сергуц)     KATA TEAM MALE 6-9
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) СУ ГКК Эдельвейс(Колб, Муха, Роля)     Kata Team female 14-17
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Хомицевич Кирилл   Kumite individual male 10-11 +42
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Хомицевич Кирилл   Kumite individual male 12-13 -45
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Чимбур Роман   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        СУ ГКК Эдельвейс(Эдельвейс), BELARUS (BLR) Чимбур Роман   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        СУ ГКК Эдельвейс[1](Эдельвейс[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 65         Total athletes 48
ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ)
 BELARUS (BLR)
Абрамович Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) БОЛБАС БОГДАН   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) БУЗЫГИНА СОФИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) БУРКОВСКИЙ МАТВЕЙ   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ВАЛЁХА КИРА   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Гастило Степан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Гордейчик Карина   Kumite individual female 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ДМИТРУК ВАСИЛИЙ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ДМИТРУК ВАСИЛИЙ   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Зеленко Тимофей   Kumite individual male 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КАЛУПАХО ДАНИИЛ   Kumite individual male 10-11 -42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КАНАШЕВИЧ КИРИЛЛ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КИЕНЯ НИКИТА   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КЛИМЕНКО КИРИЛЛ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КРАВЦОВА АНАСТАСИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КРАВЧЁНОК АРТЁМ   Kumite individual male 10-11 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЛУКАШЕВИЧ АНАСТАСИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) МАИСИНОВИЧ ДЕНИС   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) МЕТЕЛЬСКИЙ МИХАИЛ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) МИКУЛЕВИЧ ВИКТОРИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) МОСТЫКА ПЁТР   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРНЕВИЧ МАРИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРФИМОВИЧ АРТУР   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРФИМОВИЧ АРТУР   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ   Kumite individual male 10-11 -42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) САВИЦКАЯ-ШОСТАК КРИСТИНА   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) САВИЦКАЯ-ШОСТАК КРИСТИНА   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) САВИЦКИЙ-ШОСТАК МАКАР   Kumite individual male 10-11 -42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) СЕЛЕЦКИЙ АРСЕНИЙ   Kumite individual male 10-11 -42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) СКИБИНСКИЙ АРСЕНИЙ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) СЛИЗАНОВ ЗАХАР   Kumite individual male 12-13 -45
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) СУГЛОБ АНТОН   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Тарасевич Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЦЕЛУЙКО ВИОЛЕТТА   Kumite individual female 8-9 +30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ШИЛОБОД АЛЕКСАНДР   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Ширяев Иван   Kumite individual male 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ШКУТ ИВАН   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ШУБЕНОК АЛЕКСАНДР   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Якжик-Кумаков Софроний   Kumite individual male 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Якжик-Кумакова Екатерина   Kumite individual female 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR):   Total entries: 42         Total athletes 38
УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл)
 BELARUS (BLR)
Булаев Лев   Kumite individual male 10-11 +42
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Велёнда Вадим   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Гуляев Алексей   Kumite individual male 10-11 -42
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Данилович Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Енулёв Милан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Ермолаев Прохор   Kumite individual male 10-11 -30
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Жуков Данила   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Зенько Станислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Зубов Андрей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Зубов Андрей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Киселёв Савелий   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Когалёнок Марина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Позолотин Григорий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Полын Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Полын Ксения   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR) Северин Михаил   Kumite individual male 8-9 -30
        УСиТ Витебской обл(УСиТ Витебской обл), BELARUS (BLR):   Total entries: 16         Total athletes 15
Усит Могилев(У-М)
 BELARUS (BLR)
Береснев Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Бобков Тимофей   Kata Individual male 10-11
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Борисенко Денис   Kata Individual male 10-11
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Говорушко Дмитрий   Kumite individual male 10-11 -42
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Дайнеко Захар   Kumite individual male 8-9 -30
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Дзюба Даниил   Kata Individual male 12-13
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Журавлёв Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +76
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Карпенко Игорь   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Кравцов Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Магдеева Дарья   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Музыченко Милан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Ни Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Ни Руслан   Kumite individual male 12-13 -45
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Пилипенко Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Рыбаков Дмитрий   Kumite individual male 10-11 -42
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Соколов Владислав   Kata Individual male 10-11
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Соколова Диана   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Старовойтов Артём   Kumite individual male 10-11 +42
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Турунов Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Турунов Платон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Фурсов Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Хмельницкий Павел   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Чернова Маргарита   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Чумак Никонор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Усит Могилев[1](У-М[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 24         Total athletes 24
Успех Витебск(УСПЕХ)
 BELARUS (BLR)
Богданов Степан   Kumite individual male 10-11 +42
        Успех Витебск(УСПЕХ), BELARUS (BLR) Палубинский Александр   Kumite individual male 12-13 -45
        Успех Витебск(УСПЕХ), BELARUS (BLR) Свинцов Тимофей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        Успех Витебск(УСПЕХ), BELARUS (BLR) Усачёв Ярослав   Kumite individual male 10-11 -30
        Успех Витебск[1](УСПЕХ[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 4         Total athletes 4
Delhi Budokan Karate Association(DBKA)
 INDIA (IND)
BHATNAGAR KINSHUK   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) BHATNAGAR KINSHUK   Kumite individual male 10-11 -30
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) Delhi Budokan Karate Association(BHATNAGAR, PAJNI, rajput)     KATA TEAM MALE 6-9
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) Delhi Budokan Karate Association(BHATNAGAR, PAJNI, SINGH)     KATA TEAM MALE 10-13
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) Delhi Budokan Karate Association(SADH, SAHIKA, sharma)     KATA TEAM FEMALE 10-13
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) PAJNI SHIVAANK   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) PAJNI SHIVAANK   Kumite individual male 10-11 -30
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) rajput samay   KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) rajput samay   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) rathor chetanya   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) rathor chetanya   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) SADH SARA   Kata Individual female 10-11
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) SADH SARA   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) SINGH JAIDITYA   Kata Individual male 10-11
        Delhi Budokan Karate Association(DBKA), INDIA (IND) SINGH JAIDITYA   Kumite individual male 10-11 -30
        Delhi Budokan Karate Association[2](DBKA[2]), INDIA (IND):   Total entries: 15         Total athletes 8
BARS(BARS БАРС)
 MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Carnauh Mark   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Carnauh Mark   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Carnauh Mark   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Grigoriev Alexei   Kumite individual male 10-11 +42
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Grigoriev Alexei   Kumite individual male 10-11 -42
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Movilean Alexandra   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Sirbu Razvan   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Sirbu Razvan   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Telug Cristina   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Telug Cristina   Kumite individual female 8-9 +30
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Vacari Arsenii   Kumite individual male 8-9 -30
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Vacari Arsenii   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Voleanschi Akim   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Voleanschi Akim   Kumite individual male 10-11 -42
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Voleanschi Arsenii   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA) Voleanschi Arsenii   Kumite individual male 10-11 -42
        BARS(BARS БАРС), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA):   Total entries: 16         Total athletes 8
Favorit(Favo)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
WEINSTOCK DAGMARA   KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
        Favorit(Favo), RUSSIAN FEDERATION (RUS) WEINSTOCK DAGMARA   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Favorit(Favo), RUSSIAN FEDERATION (RUS) ZHELTUKHINA ELENA   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        Favorit(Favo), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 3         Total athletes 2
МБУ ФСО СШСиПЕ Коломна(Коломна)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Алифанов Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        МБУ ФСО СШСиПЕ Коломна(Коломна), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Демидова Ольга   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        МБУ ФСО СШСиПЕ Коломна(Коломна), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Князев Юрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        МБУ ФСО СШСиПЕ Коломна(Коломна), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Коновалов Егор   Kumite individual male 10-11 -42
        МБУ ФСО СШСиПЕ Коломна(Коломна), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Хохлов Константин   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        МБУ ФСО СШСиПЕ Коломна(Коломна), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 5         Total athletes 5
МКУ СШ Спорт(МКУ СШ Спорт)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Алексей Лобырев   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        МКУ СШ Спорт(МКУ СШ Спорт), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Карпинский Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        МКУ СШ Спорт(МКУ СШ Спорт), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Комаров Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        МКУ СШ Спорт(МКУ СШ Спорт), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Невинчан Ярослав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
        МКУ СШ Спорт(МКУ СШ Спорт), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Сосулев Никита   Kata Individual male 12-13
        МКУ СШ Спорт(МКУ СШ Спорт), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 5         Total athletes 5

        Teams: 35        Total entries: 702        Total athletes: 593

              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-09-27 13:30:34 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE