All entries of this event
 
XIII International Karate Competition WAY TO SUCCESS 2022  print this site
 Search:
Team Entries Profile Categories
ALLIANCE(ALLIANCE)
 BELARUS (BLR)
Бачило Глеб   Kumite individual male 10-11 -30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Бачило Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Белицкая Вера   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Борисов Станислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Борисова София   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Будник Вадим   Kumite individual male 8-9 -30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Геворгян Артур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Гецманчук Назар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Гюламоглу Али   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Гюламоглу Лейла   Kumite individual female 8-9 +30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Довнар Станислав   Kumite individual male 12-13 -45
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Ермаков Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Жданович Арсений   Kumite individual male 8-9 -30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Зеленовская Валерия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Зенькевич Тимофей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Зенько Яна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Злынов Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Козловская Екатерина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Козловская Екатерина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Козловская Елизавета   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Кондратьева Елизавета   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Корженевич Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Кунцевич Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Кунцевич Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Липкус Игнат   Kumite individual male 8-9 -30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Мультан Станислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Мякинин Тимофей   Kumite individual male 10-11 -30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Позняк Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Пустовалов Станислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Рапьевец Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Сазонов Иван   Kumite individual male 8-9 -30
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Черненко Анастасия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        ALLIANCE(ALLIANCE), BELARUS (BLR) Черненко Анастасия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        ALLIANCE[1](ALLIANCE[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 33         Total athletes 30
BANZAI(BNZ)
 BELARUS (BLR)
Бобровский Данила   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Веелка Роман   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Кишкель Артем   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Кишкель Иван   Kumite individual male 10-11 -42
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Кошель Павел   Kumite individual male 8-9 -30
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Крупенников Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Кукушкин Арсений   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Пашкевич Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Рыбаков Ярослав   Kumite individual male 10-11 -42
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Серединская Нина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Татаринович Антон   Kumite individual male 12-13 -45
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Татаринович Антон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Харковец Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Хололеенко Вячеслав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR) Шевчук Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        BANZAI(BNZ), BELARUS (BLR):   Total entries: 15         Total athletes 14
GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT)
 BELARUS (BLR)
GAZEL GOMEL(Асланов, Жогаль, Степанов)     KATA TEAM MALE 6-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Gomel Kids 1(Ермакова, Рудяк, Ширяева)     KATA TEAM FEMALE 6-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Gomel Kids 3(Богатова, Давыдова, Климович)     KATA TEAM FEMALE 10-13
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Gomel Kids 4(Климович, Позняк, Позняков)     Kata Team male 14-17
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Агафонов Назар   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Адаменко Назар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Азявчиков Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Асланов Лев   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Ахметова Анастасия   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Баранов Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Богатова Марина   Kata Individual female 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Бондаренко Макар   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Васкевич Дамир   Kumite individual male 10-11 +42
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Власенко Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Волчков Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Высоцкий Даниил   Kumite individual male 10-11 +42
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Гриб Егор   Kumite individual male 12-13 -45
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Гурьева Арина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Давыдова Маргарита   Kata Individual female 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Деев Никита   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Евстратенко Марат   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Ермакова Вероника   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Есьман Константин   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Есьман Константин   Kumite individual male 10-11 -30
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Ефимович Максим   Kumite individual male 12-13 -40
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Жогаль Денис   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Заяц Артем   Kumite individual male 12-13 -45
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Иванютин Данила   Kumite individual male 12-13 -45
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Кадол Матвей   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Кебиков Алексей   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Кирющенко Карина   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Климович Алина   Kata Individual female 12-13
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Климович Станислав   Kata Individual male 12-13
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Корастылев Михаил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Кузминов Тимофей   Kumite individual male 10-11 +42
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Кулеш Кирилл   Kumite individual male 12-13 -40
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Куликов Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Кустов Артем   Kumite individual male 10-11 -42
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Кутасов Стас   Kumite individual male 10-11 -42
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Кухаренко Арсений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Лемешков Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Мишкин Денис   Kata individual male 18+
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Москалёва Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Науменко Игорь   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Никифоров Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Павлюков Артур   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Павлюков Артур   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Петрашкевич Василий   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Пинчук Виктор   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Пирогов Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Платонов Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Позняк Никита   Kata Individual male 12-13
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Позняков Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Потапова Полина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Приходько Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Приходько Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Прокопович Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Рабок Савелий   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Ривкин Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Ропот Артём   Kata Individual male 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Руденченко Виктория   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Руденченко Виктория   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Рудяк Ангелина   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Рябцев Егор   KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Савчук Ярослав   Kata individual male 18+
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Самойленко Кирилл   Kumite individual male 12-13 -40
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Сивкин Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Симанович Диана   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Стельмах София   Kata Individual female 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Степаненко Дмитрий   Kumite individual male 8-9 -30
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Степанов Дарий   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Стрельчук Александра   Kata Individual female 10-11
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Суслин Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Титуленко Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Хименков Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Цыганок Глеб   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Цыганок Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Чеванькова Дарья   Kumite individual female 8-9 -30
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Шевченко Анна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Ширяева Валерия   Kumite individual female 8-9 +30
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR) Ясько Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS (BLR):   Total entries: 81         Total athletes 72
Hariken(Hariken)
 BELARUS (BLR)
Лапо Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Петровский Елизар   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Ходков Ярослав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Чижик Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Шамонин Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Hariken(Hariken), BELARUS (BLR) Шпак Тимофей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        Hariken[1](Hariken[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 6         Total athletes 6
MSK Aisberg(Aisberg)
 BELARUS (BLR)
MSK Aisberg(Дикун, Лукашук, Пикулик)     KATA TEAM MALE 10-13
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Вилькоцкий Максим   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Дикун Дмитрий   Kata Individual male 12-13
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Дикун Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Дикун Евгений   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Дикун Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Лукашук Андрей   Kata Individual male 12-13
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Лукашук Андрей   Kumite individual male 12-13 -45
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Пикулик Денис   Kata Individual male 10-11
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Пикулик Денис   Kumite individual male 10-11 -30
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Рудковский Константин   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Санина Александра   Kata Individual female 10-11
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Санина Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR) Хлебко Александра   Kata Individual female 10-11
        MSK Aisberg(Aisberg), BELARUS (BLR):   Total entries: 14         Total athletes 8
Seiran(Seiran)
 BELARUS (BLR)
Грицай Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Seiran(Seiran), BELARUS (BLR) Олейник Артемий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Seiran(Seiran), BELARUS (BLR) Олейник Артемий   Kumite individual male 10-11 -42
        Seiran(Seiran), BELARUS (BLR) Пискунов Андрей   Kumite individual male 10-11 -42
        Seiran[1](Seiran[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 4         Total athletes 3
Адамант(Адамант)
 BELARUS (BLR)
Абрамович Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Адамант(Бондалетов, Бондарович, Лесько)     Kata Team male 14-17
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Адамант(Козак, Крысяк, Лукина)     KATA TEAM FEMALE 6-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Акбулатов Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Апанович Артур   KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Архипенко Дмитрий   Kata individual male 18+
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Архипенко Ренат   Kata individual male 18+
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Астраух Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Бондалетов Сергей   KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Бондарович Илья   KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Борейко Максим   Kata individual male 18+
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Брацков Евгений   Kumite individual male 8-9 -30
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Гриб Тимофей   Kata Individual male 12-13
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Зых Макар   Kumite individual male 10-11 -42
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Кеда Александр   Kumite individual male 10-11 -30
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Козак Ульяна   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Комар Полина   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Комар Полина   Kumite individual female 8-9 -30
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Концедайло Макар   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Крук Доминика   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Крысяк Анна   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Кузнецова Алёна   Kata Individual female 10-11
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Лесько Кирилл   KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Лесько Кирилл   Kata individual male 18+
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Лукина Дарья   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Мельник Кирилл   Kumite individual male 12-13 -45
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Мохань Марат   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Петрище Вадим   Kumite individual male 12-13 -45
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Саврицкая Диана   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Симоненко София   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Симоненко София   Kumite individual female 8-9 -30
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Харук Илья   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Харук Илья   Kumite individual male 8-9 -30
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Хейлик Дмитрий   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Шкорик Владислав   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Шкорик Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR) Якубчик Игорь   Kata Individual male 12-13
        Адамант(Адамант), BELARUS (BLR):   Total entries: 37         Total athletes 32
Витебск(Витебск)
 BELARUS (BLR)
Алексеенок Ярослав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Банковский Тимур   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Банковский Тимур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Бобовко Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Богданов Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Богданов Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Валутов Артем   Kumite individual male 8-9 -30
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Верхов Александр   Kumite individual male 8-9 -30
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Витебск(Алексеенок, Банковский, Валутов)     KATA TEAM MALE 6-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Витебск(Верхов, Морозов, Чертков)     KATA TEAM MALE 6-9
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Зеленин Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Зеленин Никита   Kumite individual male 10-11 -42
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Логунов Дмитрий   Kata Individual male 10-11
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Логунов Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Медведев Михаил   Kata Individual male 12-13
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Морозов Марат   KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Морозов Марат   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Сорокина Маргарита   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        Витебск(Витебск), BELARUS (BLR) Чертков Елисей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        Витебск[1](Витебск[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 19         Total athletes 13
ДЮСШ Вымпел(ДЮСШ Вымпел)
 BELARUS (BLR)
Войтукевич Роман   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        ДЮСШ Вымпел(ДЮСШ Вымпел), BELARUS (BLR) Войтукевич Роман   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ДЮСШ Вымпел(ДЮСШ Вымпел), BELARUS (BLR) Чапковская Арианна   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        ДЮСШ Вымпел(ДЮСШ Вымпел), BELARUS (BLR):   Total entries: 3         Total athletes 2
Лионс Минск(Лионс)
 BELARUS (BLR)
Ermakov Mark   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) LAGONENKO DMITRI   Kata Individual male 10-11
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Lebedzeva Ekaterina   Kata Individual female 12-13
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Protasevich Ivan   Kumite individual male 10-11 -42
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Драчан Ярослав   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Зубова Варвара   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Лебедев Федор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Сидоров Николай   Kumite individual male 10-11 +42
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Сидоров Николай   Kumite individual male 10-11 -42
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR) Сугак Глеб   Kumite individual male 12-13 -45
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS (BLR):   Total entries: 10         Total athletes 9
Лотос Бобруйск(ЛОТОС)
 BELARUS (BLR)
Альферович Илья   Kumite individual male 10-11 +42
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Борисенко Виктория   KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Дмитраченко Илья   Kumite individual male 12-13 -40
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Драпеза Анна   KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Дроздов Мирослав   Kumite individual male 10-11 -42
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Казачек Иван   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Левонян Никита   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Маковский Евгений   Kumite individual male 8-9 -30
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Машук Михаил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Осинская Полина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Фролов Ярослав   Kumite individual male 10-11 -42
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Чабан Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Лотос Бобруйск(ЛОТОС), BELARUS (BLR) Широкий Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Лотос Бобруйск[3](ЛОТОС[3]), BELARUS (BLR):   Total entries: 13         Total athletes 13
МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск)
 BELARUS (BLR)
Будник Кирилл   Kumite individual male 10-11 -42
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Буринов Илья   Kumite individual male 10-11 -42
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Гокк Андрей   Kata Individual male 12-13
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Довгалёнок Владислав   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Жавнерчик Мария   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Зенькевич Вероника   Kata Individual female 12-13
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Малиновский Владислав   Kumite individual male 12-13 -40
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Малиновский Станислав   Kumite individual male 12-13 -40
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) МОО СКК АРСЕНАЛ - 2(Будник, Малиновский, Малиновский)     KATA TEAM MALE 10-13
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) МОО СКК АРСЕНАЛ(Гокк, Серый, Шилак)     KATA TEAM MALE 10-13
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Понитков Даниил   KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Понитков Даниил   Kata individual male 18+
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Прихитько Артём   KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Серый Максим   Kata Individual male 10-11
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Фурик Алексей   KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Фурик Алексей   Kata individual male 18+
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR) Шилак Станислав   Kata Individual male 10-11
        МОО СКК АРСЕНАЛ(Арсенал Минск), BELARUS (BLR):   Total entries: 17         Total athletes 14
МСК САЙВА (Сайва)
 BELARUS (BLR)
Гордейчук Ярослав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Забиулла Мохаммад Азиз   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Красовский Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Наконечный Александр   Kumite individual male 12-13 -40
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Наконечный Даниил   Kumite individual male 12-13 -45
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Невар Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Потапчук Артем   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Савко Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Селюжицкий Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Филипова Елизавета   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR) Хомич Виолетта   Kumite individual female 8-9 -30
        МСК САЙВА (Сайва), BELARUS (BLR):   Total entries: 11         Total athletes 11
ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ)
 BELARUS (BLR)
Беляков Богдан   Kumite individual male 10-11 +42
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Беляков Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Беляков Евгений   Kumite individual male 8-9 -30
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Вашкевич Михаил   Kumite individual male 10-11 -30
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Вашкевич Михаил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Вдовенко Полина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Игнатович Савелий   Kumite individual male 12-13 -40
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Кириков Александр   Kumite individual male 10-11 -42
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Кириков Александр   Kumite individual male 12-13 -40
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Копейкин Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Щербакова Эмилия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Щербакова Эмилия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ), BELARUS (BLR) Ярош Анастасия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        ОО БФВЕ- БОРИСОВ[2](БФВЕ[2]), BELARUS (BLR):   Total entries: 13         Total athletes 9
ОРША(ОРША)
 BELARUS (BLR)
Баев Максим   Kumite individual male 12-13 -40
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Балабов Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Жариков Артем   Kumite individual male 8-9 -30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Жолудев Егор   Kumite individual male 12-13 -40
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Захаренко Лилия   Kumite individual female 8-9 +30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Карелин Матвей   Kumite individual male 10-11 +42
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ковальчук Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ковальчук Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ковгунова Анастасия   Kumite individual female 8-9 -30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Лазовский Александр   Kumite individual male 10-11 -42
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ларионов Артем   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Литвинова Алина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Луговский Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Новиченко Элина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Прокопенко Даниил   Kumite individual male 10-11 -30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Разуваев Даниил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ризой Артур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Русакова Сабина   Kumite individual female 8-9 +30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Сенчило Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Сидорович Татьяна   Kumite individual female 8-9 +30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Суровьев Антон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Токаревский Тихон   Kumite individual male 10-11 +42
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Ходос Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR) Чаховский Максим   Kumite individual male 8-9 -30
        ОРША(ОРША), BELARUS (BLR):   Total entries: 24         Total athletes 23
СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК)
 BELARUS (BLR)
Велёнда Вадим   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Гуляев Алексей   Kumite individual male 10-11 -42
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Енулёв Милан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Енулёв Милан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Ермолаев Прохор   Kumite individual male 10-11 -30
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Жуков Данила   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Зенько Станислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Зубов Андрей   Kumite individual male 8-9 -30
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Зубова Маргарита   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Киселёв Савелий   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Полын Александра   KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 +53
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Полын Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR) Полын Ксения   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК(СДЮШОР 2 НОВОПОЛОЦК), BELARUS (BLR):   Total entries: 13         Total athletes 11
СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР)
 BELARUS (BLR)
Власенко Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Волосов Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Гатицкий Данила   Kata Individual male 12-13
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Горский Тимофей   Kumite individual male 10-11 +42
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Дацкевич Марк   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Езерский Дмитрий   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Кожушко Александр   Kumite individual male 8-9 -30
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Королёв Владимир   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Красовский Иван   Kumite individual male 12-13 -45
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Круглов Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Лабода Маргарита   Kata Individual female 10-11
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Лабода Маргарита   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Лобода Юлиана   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Марков Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Морозов Егор   Kumite individual male 12-13 -45
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Оголихин Марк   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Оголихин Марк   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Остапчук Максим   Kumite individual male 12-13 -45
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Пикуза Станислав   Kumite individual male 12-13 -40
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Синявская Марина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Смоляков Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Смоляков Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Солодуха Эльдар   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Талалуева Надежда   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Таран Артём   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Швейдель Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Шульга Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Шульга Елизавета   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Шурвель Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Яскульдович Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Яскульдович Маргарита   KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR) Яскульдович Маргарита   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS (BLR):   Total entries: 32         Total athletes 29
СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН)
 BELARUS (BLR)
АВАНЕСОВ ВАДИМ   Kumite individual male 10-11 +42
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS (BLR) АВАНЕСОВ ВАДИМ   Kumite individual male 12-13 -45
        СК ЧЕМПИОН[1](ЧЕМПИОН[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 2         Total athletes 1
СК Эверест(Эверест)
 BELARUS (BLR)
Волчек Арсений   Kumite individual male 12-13 -45
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Захарова Алина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Ковалева Милана   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Козюлин Глеб   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Козюлин Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Мыслевец Роман   KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Радкевич Анна   KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 -53
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Хващевский Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        СК Эверест(Эверест), BELARUS (BLR) Ястремская Валерия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        СК Эверест[1](Эверест[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 9         Total athletes 8
СК Юниор(Юниор)
 BELARUS (BLR)
Маркова Ульяна   KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 -53
        СК Юниор[3](Юниор[3]), BELARUS (BLR):   Total entries: 1         Total athletes 1
Спарта Борисов(Спарта)
 BELARUS (BLR)
Абрамович Дарья   Kumite individual female 8-9 +30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Алышева Елизавета   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Бандюк Лев   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Белякевич Никита   Kumite individual male 8-9 -30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Брейко Дарья   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Галуза Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Голодок Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Жебин Пётр   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Захаренко Ярослав   Kumite individual male 10-11 +42
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Иванова Софья   Kumite individual female 8-9 +30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Ивановский Арсений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Каширский Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Козел Артем   Kumite individual male 12-13 -45
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Козел Милана   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Конон Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Кудинов Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Куренчанин Артем   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Лазебный Семен   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Ломиваротова Влада   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Лысковец Владислав   Kumite individual male 10-11 +42
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Макаревич Вера   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Маркевич Влада   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Маталыго Артём   Kumite individual male 10-11 +42
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Митрофанов Игнат   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Нестерович Мария   Kumite individual female 8-9 +30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Нестерович Мария   Kumite individual female 8-9 -30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Свиридов Антон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Турончик Александр   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Турончик Мария   Kumite individual female 8-9 -30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Чернявчик Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Шаврова Алина   KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 -53
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Шаврова Алина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Шеститко Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Янковский Иван   Kumite individual male 8-9 -30
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Янковский Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Спарта Борисов(Спарта), BELARUS (BLR) Яцкевич Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        Спарта Борисов[2](Спарта[2]), BELARUS (BLR):   Total entries: 36         Total athletes 33
Спортивный клуб Мангуст(СК Мангуст)
 BELARUS (BLR)
Николаева Дарья   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        Спортивный клуб Мангуст(СК Мангуст), BELARUS (BLR) СК Мангуст(Казакова, Козырева, Орешко)     KATA TEAM FEMALE 10-13
        Спортивный клуб Мангуст(СК Мангуст), BELARUS (BLR) СК Мангуст(Козырева, Николаева, Орешко)     Kata Team female 14-17
        Спортивный клуб Мангуст(СК Мангуст), BELARUS (BLR):   Total entries: 3         Total athletes 6
ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ)
 BELARUS (BLR)
Абрамович Максим   Kumite individual male 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) АХАНЬКОВ АРТЁМ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) БАРТАСЕВИЧ ДМИТРИЙ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) БУЗЫГИНА СОФИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 -53
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) БУЗЫГИНА СОФИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) БУРКОВСКИЙ МАТВЕЙ   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ВАФАИ ВЛАДА   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Гастило Степан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Гастило Степан   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Гордейчик Карина   Kumite individual female 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ГУЕНКОВА ЯНА   KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 +53
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ГУЕНКОВА ЯНА   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ДМИТРУК ВАСИЛИЙ   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЗАКРЕВСКИЙ РОМАН   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЗАРЕЦКИЙ ДАНИИЛ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЗАСЯДЬКО РОСТИСЛАВ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Зеленко Тимофей   Kumite individual male 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КАНАШЕВИЧ КИРИЛЛ   Kumite individual male 10-11 -42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КИЕНЯ НИКИТА   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КИЕНЯ НИКИТА   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КЛИМЕНКО КИРИЛЛ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КОЛТУН АЛИСА   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КОНАШЕВИЧ ДАНИИЛ   Kumite individual male 10-11 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КРАВЦОВА АНАСТАСИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) КРАВЧЁНОК АРТЁМ   Kumite individual male 10-11 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЛУКАШЕВИЧ АНАСТАСИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЛУКАШЕВИЧ АНАСТАСИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) МИКУЛЕВИЧ ВИКТОРИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) МОСТЫКА ПЁТР   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРНЕВИЧ МАРИЯ   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРФИМОВИЧ АРТУР   Kumite individual male 10-11 -42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПАРФИМОВИЧ АРТУР   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ   Kumite individual male 10-11 -42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ПИСАРЕВ КИРИЛЛ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) РУБАН АРТЕМ   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) САВИЦКАЯ-ШОСТАК КРИСТИНА   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) САВИЦКИЙ-ШОСТАК МАКАР   Kumite individual male 10-11 +42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) САВИЦКИЙ-ШОСТАК МАКАР   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Сайко Анна   Kumite individual female 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) САФОНОВ ДАНИИЛ   Kumite individual male 10-11 -42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) СЕЛЕЦКИЙ АРСЕНИЙ   Kumite individual male 10-11 -42
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) СЛИЗАНОВ ЗАХАР   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) СУГЛОБ АНТОН   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) СУГЛОБ АНТОН   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Тарасевич Максим   Kumite individual male 10-11 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЦЕЛУЙКО ВИОЛЕТТА   Kumite individual female 8-9 +30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ШИЛОБОД АЛЕКСАНДР   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ШИЛОБОД МАКСИМ   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Ширяев Иван   Kumite individual male 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ШКУТ ИВАН   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ШКУТ ИВАН   Kumite individual male 12-13 -40
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЩЕКАЛОВА АНАСТАСИЯ   Kumite individual female 8-9 +30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) Якжик-Кумакова Екатерина   Kumite individual female 8-9 -30
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR) ЯНОВИЧ НИКИТА   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS (BLR):   Total entries: 56         Total athletes 46
УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.)
 BELARUS (BLR)
Антимоник Евгений   Kumite individual male 12-13 -45
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Антимоник Евгений   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Антимоник Иван   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Астафьев Тимур   Kumite individual male 10-11 -30
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Бакун Мария   Kata Individual female 10-11
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Балыдко Вера   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Бурван Кирилл   Kumite individual male 12-13 -40
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Бутар Ярослав   Kata Individual male 12-13
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Вабищевич Дарья   Kata Individual female 12-13
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Волошин Глеб   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Волошин Глеб   Kumite individual male 12-13 -40
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Гавриченко Вячеслав   Kata Individual male 12-13
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Гладун Анжелика   KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Грачёв Платон   Kumite individual male 10-11 -42
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Грачёв Платон   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Грачёва Полина   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Грачёва Полина   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Гусак Агний   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Гусев Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Долмат Матвей   Kumite individual male 10-11 -30
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Долмат Матвей   Kumite individual male 12-13 -40
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Дорофеюк Артём   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Дорофеюк Артём   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Дубина Никита   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Касперович Максим   Kumite individual male 12-13 -40
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Кирикович Маргарита   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Кисель Матвей   Kata Individual male 12-13
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Кисель Матвей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Козел Константин   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Колб Алеся   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Колб Алеся   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Конюхов Тимофей   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Король Эвелина   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Король Ярослав   Kata Individual male 12-13
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Кухновец Никита   Kumite individual male 12-13 -45
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Лунь Валерия   KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 +53
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Макаров Савелий   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Макаров Сергей   Kumite individual male 12-13 -40
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Малащицкая Анна   Kumite individual female 8-9 +30
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Маршалкин Максим   Kumite individual male 10-11 -30
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Маршалкин Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Мисковец Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Мисковец Владислав   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Муха Полина   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Насеня Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Насеня Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Ожелевский Максим   Kumite individual male 10-11 +42
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Ожелевский Тимофей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Разжаловец Софья   Kumite individual female 8-9 -30
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Ралько Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Роля Милена   KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Сергуц Артём   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Слиж Виктория   Kumite individual female 8-9 -30
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Соломаха Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Телятицкий Тимур   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Хомицевич Кирилл   Kumite individual male 10-11 +42
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Хомицевич Кирилл   Kumite individual male 12-13 -45
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Хомицевич Тимофей   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Чимбур Роман   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Чимбур Роман   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) ЭДЕЛЬВЕЙС(Антимоник, Бутар, Кожановский)     Kata Team male 14-17
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) ЭДЕЛЬВЕЙС(Бакун, Вабищевич, Кирикович)     KATA TEAM FEMALE 10-13
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) ЭДЕЛЬВЕЙС(Балыдко, Кирикович, Король)     KATA TEAM FEMALE 6-9
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) ЭДЕЛЬВЕЙС(Гавриченко, Кисель, Король)     KATA TEAM MALE 10-13
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) ЭДЕЛЬВЕЙС(Козел, Конюхов, Сергуц)     KATA TEAM MALE 6-9
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) ЭДЕЛЬВЕЙС(Колб, Муха, Роля)     Kata Team female 14-17
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR) Яромич Герман   KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
        УСИТ Брестского обл.(УСИТ Брестского обл.), BELARUS (BLR):   Total entries: 67         Total athletes 49
УСиТ Гродно(Гродно)
 BELARUS (BLR)
Анисеня Денис   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Буча Юлия   KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Жегало Алексей   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Козел Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Котов Алексей   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Сехин Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Скварко Ян   Kumite individual male 12-13 -40
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Странковский Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Суходола Александр   KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Суходола Александр   Kata individual male 18+
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR) Яницкий Андрей   Kata Individual male 12-13
        УСиТ Гродно(Гродно), BELARUS (BLR):   Total entries: 11         Total athletes 10
Усит Могилев(У-М)
 BELARUS (BLR)
Береснев Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Береснев Иван   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Бобков Тимофей   Kata Individual male 12-13
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Борисенко Денис   Kata Individual male 12-13
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Геращенко Есения   KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Головач Мирон   KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Дзюба Даниил   Kata Individual male 12-13
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Лужкова Александра   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Мишкович Савелий   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Моисеева Валерия   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Ни Руслан   Kumite individual male 12-13 -45
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Пилипенко Егор   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Просольный Максим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Рыбаков Дмитрий   Kumite individual male 12-13 -40
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Соколова Диана   KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Старовойтов Артём   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Тютюнов Павел   KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Харкевич Илья   KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
        Усит Могилев(У-М), BELARUS (BLR) Хмельницкий Павел   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        Усит Могилев[1](У-М[1]), BELARUS (BLR):   Total entries: 19         Total athletes 18
Брянская область(Брянская обл.)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Анисина Ольга   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Борисёнок Вероника   Kumite individual female 8-9 -30
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Бородина Марина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Дуда Вадим   KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Дуда Полина   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Зверев Илья   KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Коробков Артем   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Сенина Виктория   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Тищенко Александр   Kumite individual male 12-13 -45
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Челенков Даниил   Kumite individual male 12-13 -45
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 10         Total athletes 10
МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП)
 RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Багма Кирилл   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Багма Кирилл   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Воробьев Егор   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Воробьев Егор   Kumite individual male 8-9 -30
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Гурущук Кирилл   Kata Individual male 12-13
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Гурущук Кирилл   Kumite individual male 12-13 -40
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Демидов Александр   Kata Individual male 10-11
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Денисов Андрей   Kata Individual male 10-11
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Денисов Андрей   Kumite individual male 10-11 -30
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Иванькин Михаил   KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Иванькин Михаил   KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Камалова София   Kata Individual female 10-11
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Камалова София   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Лукашкин Максим   Kata Individual male 12-13
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Лукашкин Максим   Kumite individual male 12-13 -40
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Петухова Глафира   Kata Individual female 10-11
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Петухова Глафира   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Рябоконова София   Kata Individual female 12-13
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Рябоконова София   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Собирова Тамила   Kata Individual female 12-13
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Собирова Тамила   KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Сурков Максим   Kata Individual male 10-11
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS) Сурков Максим   Kumite individual male 10-11 -30
        МКУ ЦРСТиМП ТЕМП(ТЕМП), RUSSIAN FEDERATION (RUS):   Total entries: 23         Total athletes 12

        Teams: 28        Total entries: 582        Total athletes: 493

              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-09 13:58:00 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE