All entries of this event
 
13. MB - MAWASHI KUP / 11. MB - KUP VETERANA  print this site
 Search:
Team Entries Profile Categories
KARATE-DO LEIBNITZ(LEIBNITZ)
 AUSTRIA (AUT)
PODOJAK ELMA   JUNIORKE Borbe -59
        KARATE-DO LEIBNITZ(LEIBNITZ), AUSTRIA (AUT) PODOJAK ELMA   JUNIORKE Kate Apsolutna
        KARATE-DO LEIBNITZ(LEIBNITZ), AUSTRIA (AUT):   Total entries: 2         Total athletes 1
Karate Club BOSNA Liège(Karate Club BOSNA Liège)
 BELGIUM (BEL)
Kana Mehdi   SENIORI Borbe -75
        Karate Club BOSNA Liège(Karate Club BOSNA Liège), BELGIUM (BEL) Kurtalic Sherazad   NADE ŽENSKE Borbe -39
        Karate Club BOSNA Liège(Karate Club BOSNA Liège), BELGIUM (BEL) Kurtalic Sherazad   NADE ŽENSKE Kate 2010. Apsolutna
        Karate Club BOSNA Liège(Karate Club BOSNA Liège), BELGIUM (BEL) Kurtalic Zijad   VETERANI Grupa III Borbe -85
        Karate Club BOSNA Liège(Karate Club BOSNA Liège), BELGIUM (BEL) Kurtalic Zijad   VETERANI Grupa III Kate Apsolutna
        Karate Club BOSNA Liège(Karate Club BOSNA Liège), BELGIUM (BEL) Urbanczyk Mia   PIONIRKE Borbe -32
        Karate Club BOSNA Liège(Karate Club BOSNA Liège), BELGIUM (BEL):   Total entries: 6         Total athletes 4
Karate klub Bjelopoljac(KK Bjelopoljac)
 BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Bajić Tarik   SENIORI Borbe 75+
        Karate klub Bjelopoljac(KK Bjelopoljac), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Glamoč Alija   SENIORI Borbe 75+
        Karate klub Bjelopoljac(KK Bjelopoljac), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Pajić Harun   SENIORI Borbe 75+
        Karate klub Bjelopoljac(KK Bjelopoljac), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Šoše Harun   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub Bjelopoljac[1](KK Bjelopoljac[1]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH):   Total entries: 4         Total athletes 4
Karate klub DO Tuzla(KK DO Tuzla)
 BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Ašćić Šejla   NADE ŽENSKE Borbe -49
        Karate klub DO Tuzla(KK DO Tuzla), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Avdic Amina   NADE ŽENSKE Borbe -39
        Karate klub DO Tuzla(KK DO Tuzla), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Besic Osman   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate klub DO Tuzla(KK DO Tuzla), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Delic Amina   PIONIRKE Borbe -40
        Karate klub DO Tuzla(KK DO Tuzla), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Hasić Dženita   KADETKINJE Borbe 54+
        Karate klub DO Tuzla(KK DO Tuzla), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Đug Bakir   KADETI Borbe -57
        Karate klub DO Tuzla[1](KK DO Tuzla[1]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH):   Total entries: 6         Total athletes 6
karate klub Futura 1(Futura 1)
 BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Bevrnja Dženita   KADETKINJE Kate Apsolutna
        karate klub Futura 1(Futura 1), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Jurić Mia   KADETKINJE Kate Apsolutna
        karate klub Futura 1(Futura 1), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Šuta Klara   JUNIORKE Kate Apsolutna
        karate klub Futura 1(Futura 1), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH):   Total entries: 3         Total athletes 3
KARATE KLUB OKINAWA(kk Okinawa)
 BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Dautbašić Neo   KADETI Kate Apsolutna
        KARATE KLUB OKINAWA(kk Okinawa), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH):   Total entries: 1         Total athletes 1
Karate klub Polet Brod(KK Polet Brod)
 BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Karate klub Polet Brod(Mitrović, Mrđa)     KADETKINJE Borbe Ekipno
        Karate klub Polet Brod(KK Polet Brod), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Mitrović Anastasija   KADETKINJE Borbe -54
        Karate klub Polet Brod(KK Polet Brod), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Mrđa Iris   KADETKINJE Borbe 54+
        Karate klub Polet Brod(KK Polet Brod), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH):   Total entries: 3         Total athletes 2
KARATE KLUB SINDJELIC(KK SINDJELIC)
 BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Marčeta Petar   PIONIRI Borbe -35
        KARATE KLUB SINDJELIC(KK SINDJELIC), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Marčeta Sofija   NADE ŽENSKE Borbe -49
        KARATE KLUB SINDJELIC(KK SINDJELIC), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Marić Marija   JUNIORKE Borbe -59
        KARATE KLUB SINDJELIC(KK SINDJELIC), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Marić Marija   KADETKINJE Borbe 54+
        KARATE KLUB SINDJELIC[1](KK SINDJELIC[1]), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH):   Total entries: 4         Total athletes 3
KARATE KLUB SRPSKI SOKO BIJELJINA(KK S. SOKO BN)
 BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
ŽIVANOVIĆ ALEKSANDAR SAŠA   NADE MUŠKE Kate 2009. Apsolutna
        KARATE KLUB SRPSKI SOKO BIJELJINA(KK S. SOKO BN), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH):   Total entries: 1         Total athletes 1
KK Sloga Doboj-Republika Srpska BIH(KK Sloga-Doboj)
 BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Blažanović Dario   JUNIORI Borbe 68+
        KK Sloga Doboj-Republika Srpska BIH(KK Sloga-Doboj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Cvjetković Davor   VETERANI Grupa II Kate Apsolutna
        KK Sloga Doboj-Republika Srpska BIH(KK Sloga-Doboj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Cvjetković Nikolaj   POLETARCI Kate 2013. Apsolutna
        KK Sloga Doboj-Republika Srpska BIH(KK Sloga-Doboj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) KK Sloga Hemofarm Republika Srpska BIH(Blažanović, Vasić, Đurkovic, Žigić)     JUNIORI Borbe Ekipno
        KK Sloga Doboj-Republika Srpska BIH(KK Sloga-Doboj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Petrović Anđela   JUNIORKE Borbe -53
        KK Sloga Doboj-Republika Srpska BIH(KK Sloga-Doboj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Vasić Boško   JUNIORI Borbe 68+
        KK Sloga Doboj-Republika Srpska BIH(KK Sloga-Doboj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Žigić Milan   JUNIORI Borbe -68
        KK Sloga Doboj-Republika Srpska BIH(KK Sloga-Doboj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH) Đurkovic David   JUNIORI Borbe 68+
        KK Sloga Doboj-Republika Srpska BIH(KK Sloga-Doboj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH):   Total entries: 8         Total athletes 7
KK Tvrđava Maglaj(KK Tvrđava Maglaj)
 BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Spahić Sara   NADE ŽENSKE Kate 2010. Apsolutna
        KK Tvrđava Maglaj(KK Tvrđava Maglaj), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH):   Total entries: 1         Total athletes 1
Karate klub Polet Zagreb(Polet Zagreb)
 CROATIA (CRO)
Ljubanski Igor   VETERANI Grupa III Kate Apsolutna
        Karate klub Polet Zagreb(Polet Zagreb), CROATIA (CRO):   Total entries: 1         Total athletes 1
Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini)
 MONTENEGRO (MNE)
Cobovic Amar   PIONIRI Borbe -45
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Cobovic Amar   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Cobovic Amar   PIONIRI Kate 2012. Klasa CB
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Gjonoviq Emira   PIONIRKE Borbe 40+
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Gjonoviq Emira   PIONIRKE Kate 2011. Apsolutna
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Gjonoviq Emira   PIONIRKE Kate 2011. Klasa CB
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Karate Club Ulcinj-Ulqini(Cobovic, Gjonoviq, Pesic)     NADE ŽENSKE Ekipno Kate
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Karate Club Ulcinj-Ulqini(Cobovic, Konatar, Nikezic)     NADE MUŠKE Ekipno Kate
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Karate Club Ulcinj-Ulqini(Cobovic, Konatar, Nikezic)     PIONIRI Borbe Ekipno
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Karate Club Ulcinj-Ulqini(Cobovic, Konatar, Nikezic)     PIONIRI Ekipno Kate
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Konatar Luka   PIONIRI Borbe 45+
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Konatar Luka   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Konatar Luka   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Nikezic Tarik   PIONIRI Borbe -35
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Nikezic Tarik   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Nikezic Tarik   PIONIRI Kate 2012. Klasa CB
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Pesic Nina   NADE ŽENSKE Borbe -49
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Pesic Nina   NADE ŽENSKE Kate 2010. Apsolutna
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE) Pesic Nina   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa CB
        Karate Club Ulcinj-Ulqini(Ulcinj-Ulqini), MONTENEGRO (MNE):   Total entries: 19         Total athletes 5
kkPotoci(Potoci)
 MONTENEGRO (MNE)
Beljkas Vid   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa D
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE) Krajina Imar   PIONIRI Kate 2012. Klasa CB
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE) Kulić Isidora   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE) Kulić Isidora   NADE ŽENSKE Kate 2009. Klasa ED
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE) Lončar Lena   NADE ŽENSKE Kate 2009. Apsolutna
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE) Lončar Lena   NADE ŽENSKE Kate 2009. Klasa CB
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE) Perović Boris   POLETARCI Kate 2013. Klasa C
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE) Perović Boris   POLETARCI Kate 2013. Klasa D
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE) Vujanović Boris   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa C
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE) Vujanović Boris   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa E
        kkPotoci(Potoci), MONTENEGRO (MNE):   Total entries: 10         Total athletes 6
Басаи - Тетово(Басаи - Тетово)
 NORTH MACEDONIA (MKD)
Ацески Перица   VETERANI Grupa III Kate Apsolutna
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD) Басаи - Тетово(Пауновска, Стојкоска, ТРАЈЧЕСКА)     NADE ŽENSKE Ekipno Kate
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD) Османи Адис   SENIORi Kate Apsolutna
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD) Пауновска Дори   PIONIRKE Kate 2011. Klasa ED
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD) Пауновска Мелани   KADETKINJE Kate Klasa C
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD) Стојкоска Ангела   PIONIRKE Kate 2011. Klasa ED
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD) Стојкоска Цветанка   SENIORKE Kate Apsolutna
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD) Стојкоски Милан   JUNIORI Kate Apsolutna
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD) Стојкоски Михаил   JUNIORI Kate Apsolutna
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD) ТРАЈЧЕСКА ЕМА   NADE ŽENSKE Kate 2009. Apsolutna
        Басаи - Тетово(Басаи - Тетово), NORTH MACEDONIA (MKD):   Total entries: 10         Total athletes 9
Karate Club SHOTO Belgrade(SHOTO)
 SERBIA (SRB)
Antonijević Miloš   PIONIRI Borbe 45+
        Karate Club SHOTO Belgrade(SHOTO), SERBIA (SRB) Maksić Vukašin   KADETI Kate Apsolutna
        Karate Club SHOTO Belgrade(SHOTO), SERBIA (SRB) Milovanović David   PIONIRI Borbe -35
        Karate Club SHOTO Belgrade(SHOTO), SERBIA (SRB) Milovanović David   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate Club SHOTO Belgrade(SHOTO), SERBIA (SRB) Momirović Filip   KADETI Kate Apsolutna
        Karate Club SHOTO Belgrade(SHOTO), SERBIA (SRB) Momirović Lena   PIONIRKE Kate 2012. Klasa CB
        Karate Club SHOTO Belgrade(SHOTO), SERBIA (SRB) Papaz Aleksa   PIONIRI Borbe -45
        Karate Club SHOTO Belgrade(SHOTO), SERBIA (SRB) Raković Iva   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        Karate Club SHOTO Belgrade(SHOTO), SERBIA (SRB) Roksandić Ivona   PIONIRKE Kate 2012. Klasa CB
        Karate Club SHOTO Belgrade[3](SHOTO[3]), SERBIA (SRB):   Total entries: 9         Total athletes 8
Karate klub Arena Beograd(KK Arena Beograd)
 SERBIA (SRB)
Hatežić Saša   PIONIRKE Kate 2011. Apsolutna
        Karate klub Arena Beograd(KK Arena Beograd), SERBIA (SRB) Milanović Luka   NADE MUŠKE Kate 2009. Klasa CB
        Karate klub Arena Beograd(KK Arena Beograd), SERBIA (SRB) Milanović Stefan   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Arena Beograd(KK Arena Beograd), SERBIA (SRB) Milivojević Vera   PIONIRKE Kate 2011. Apsolutna
        Karate klub Arena Beograd(KK Arena Beograd), SERBIA (SRB) Trifunović Aleksandra   KADETKINJE Kate Apsolutna
        Karate klub Arena Beograd(KK Arena Beograd), SERBIA (SRB):   Total entries: 5         Total athletes 5
Karate klub Banjica - Beograd(KK Banjica - Beograd)
 SERBIA (SRB)
Arsenijevic Kalina   KADETKINJE Borbe 54+
        Karate klub Banjica - Beograd(KK Banjica - Beograd), SERBIA (SRB) Karate klub Banjica - Beograd(Dinić, Pavlović, Vračar)     JUNIORI Borbe Ekipno
        Karate klub Banjica - Beograd(KK Banjica - Beograd), SERBIA (SRB) Kokunesoski Andrej   JUNIORI Borbe -68
        Karate klub Banjica - Beograd(KK Banjica - Beograd), SERBIA (SRB) Milosavljevic Ilija   JUNIORI Borbe -68
        Karate klub Banjica - Beograd(KK Banjica - Beograd), SERBIA (SRB) Milosavljevic Nevena   SENIORKE Borbe 61+
        Karate klub Banjica - Beograd(KK Banjica - Beograd), SERBIA (SRB) Pavlović Boris   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub Banjica - Beograd(KK Banjica - Beograd), SERBIA (SRB) Ristic Nikolina   KADETKINJE Borbe 54+
        Karate klub Banjica - Beograd(KK Banjica - Beograd), SERBIA (SRB) Tabara Enkarnacion Martin   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub Banjica - Beograd(KK Banjica - Beograd), SERBIA (SRB):   Total entries: 8         Total athletes 9
Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor)
 SERBIA (SRB)
Bejić Filip   NADE MUŠKE Kate 2010. Apsolutna
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Bejić Filip   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa CB
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Karate klub BOR Bor(Matejević, Miletić, Živanović)     PIONIRKE Ekipno Kate
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Matejević Sara   PIONIRI Kate 2011. Apsolutna
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Miletić Marta   PIONIRKE Kate 2011. Apsolutna
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Miletić Marta   PIONIRKE Kate 2011. Klasa CB
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Nestorović Alen   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Nestorović Alen   NADE MUŠKE Kate 2009. Klasa CB
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Radivojević Uroš   POLETARCI Kate 2014. i ml. Apsolutna
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Radivojević Uroš   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa C
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Sejdija Emir   JUNIORI Borbe -68
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Sejdija Emir   SENIORI Borbe -67
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Todorović Mila   PIONIRKE Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Todorović Mila   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Živanović Veljko   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB) Živanović Veljko   PIONIRI Kate 2012. Klasa CB
        Karate klub BOR Bor(KK BOR Bor), SERBIA (SRB):   Total entries: 16         Total athletes 8
karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd)
 SERBIA (SRB)
Barbulović Jana   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa ED
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Barudžija Petra   PIONIRKE Kate 2012. Apsolutna
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Barudžija Vuk   KADETI Kate Apsolutna
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Cvetković Đorđe   KADETI Kate Apsolutna
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Dimitrijević Ilija   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Gošić Dunja   KADETKINJE Kate Klasa B
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Jovanović Ana   SENIORKE Borbe 61+
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Jovanović Sofija   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Jovičić Jović Dorian   KADETI Kate Apsolutna
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Jovičić Jović Dorian   NADE MUŠKE Kate 2009. Apsolutna
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) karate klub Čukarički Roda Beograd(Barudžija, Cvetković, Pap)     KADETI/JUNIORI Kate Ekipno
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Kontić Teodora   JUNIORKE Kate Apsolutna
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Lončarević Vuk   NADE MUŠKE Kate 2009. Apsolutna
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Lončarević Vuk   NADE MUŠKE Kate 2009. Klasa CB
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Marjanović Nađa   POLETARKE Kate 2013. Klasa D
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Mavrak Aleksa   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa ED
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Niketić Jana   PIONIRKE Kate 2011. Apsolutna
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Niketić Jana   PIONIRKE Kate 2011. Klasa CB
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Petrović Jovana   KADETKINJE Kate Klasa B
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Rašović Jovana   KADETKINJE Kate Klasa B
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Rašović Milica   KADETKINJE Kate Klasa B
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Šućur Dušan   NADE MUŠKE Borbe 47+
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Đurđević Irina   NADE ŽENSKE Kate 2009. Apsolutna
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB) Đurđević Irina   NADE ŽENSKE Kate 2009. Klasa CB
        karate klub Čukarički Roda Beograd(Roda Beograd), SERBIA (SRB):   Total entries: 24         Total athletes 20
Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik)
 SERBIA (SRB)
Bunčić Srđan   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Crevar Kalist   PIONIRI Borbe 45+
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Drobnjak Nemanja   NADE MUŠKE Borbe -37
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Mijailović Vukan   PIONIRI Borbe -45
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Mirosavić Lena   PIONIRKE Borbe 40+
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Mirosavić Lena   PIONIRKE Kate 2011. Klasa CB
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Panić Relja   PIONIRI Borbe -45
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Ranković Lazar   NADE MUŠKE Borbe -37
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Ranković Lazar   NADE MUŠKE Kate 2009. Klasa ED
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Torbica Petar   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Torbica Petar   PIONIRI Kate 2012. Klasa CB
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Vujić Vasilija   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB) Živić Jovana   POLETARKE Kate 2013. Klasa D
        Karate klub Diplomatik(KK Diplomatik), SERBIA (SRB):   Total entries: 13         Total athletes 10
Karate klub Front(KKFRONT)
 SERBIA (SRB)
Banjac Milica   PIONIRKE Borbe 40+
        Karate klub Front(KKFRONT), SERBIA (SRB) Blanusa Marko   JUNIORI Borbe -68
        Karate klub Front(KKFRONT), SERBIA (SRB) Tirinda Ivan   PIONIRI Borbe -45
        Karate klub Front(KKFRONT), SERBIA (SRB):   Total entries: 3         Total athletes 3
Karate klub Ipon - Vrba - Kraljevo(KK Ipon - Vrba KV)
 SERBIA (SRB)
Garić Sergej   POLETARCI Kate 2013. Klasa E
        Karate klub Ipon - Vrba - Kraljevo(KK Ipon - Vrba KV), SERBIA (SRB) Karate klub Ipon - Vrba - Kraljevo(Garić, Lazarević, Tijanić)     PIONIRI Ekipno Kate
        Karate klub Ipon - Vrba - Kraljevo(KK Ipon - Vrba KV), SERBIA (SRB) Lazarević Danilo   PIONIRI Kate 2011. Klasa ED
        Karate klub Ipon - Vrba - Kraljevo(KK Ipon - Vrba KV), SERBIA (SRB) Tijanić Dušan   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub Ipon - Vrba - Kraljevo(KK Ipon - Vrba KV), SERBIA (SRB) Tijanić Dušan   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Ipon - Vrba - Kraljevo(KK Ipon - Vrba KV), SERBIA (SRB):   Total entries: 5         Total athletes 3
Karate klub Jedinstvo SD(KK Jedinstvo SD)
 SERBIA (SRB)
Berbatovic Radomir   VETERANI Grupa I Borbe -85
        Karate klub Jedinstvo SD(KK Jedinstvo SD), SERBIA (SRB) Dacovic Dejan   VETERANI Grupa II Borbe 85+
        Karate klub Jedinstvo SD(KK Jedinstvo SD), SERBIA (SRB) Djuric Andrijana   NADE ŽENSKE Borbe -39
        Karate klub Jedinstvo SD(KK Jedinstvo SD), SERBIA (SRB) Mladenovic Emilija   NADE ŽENSKE Borbe -49
        Karate klub Jedinstvo SD(KK Jedinstvo SD), SERBIA (SRB) Paunović Jovan   KADETI Borbe -63
        Karate klub Jedinstvo SD(KK Jedinstvo SD), SERBIA (SRB) Stanišić Kristijan   KADETI Borbe -57
        Karate klub Jedinstvo SD(KK Jedinstvo SD), SERBIA (SRB):   Total entries: 6         Total athletes 6
Karate klub Mawashi Novi Sad(KK Mawashi NS)
 SERBIA (SRB)
Čordašić Elena   POLETARKE Kate 2014. i ml. Apsolutna
        Karate klub Mawashi Novi Sad(KK Mawashi NS), SERBIA (SRB) Čordašić Elena   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa D
        Karate klub Mawashi Novi Sad(KK Mawashi NS), SERBIA (SRB) Grebenar Simeon   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Mawashi Novi Sad(KK Mawashi NS), SERBIA (SRB) Ostojić Filip   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Mawashi Novi Sad(KK Mawashi NS), SERBIA (SRB) Vasić Strahinja   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Mawashi Novi Sad(KK Mawashi NS), SERBIA (SRB):   Total entries: 5         Total athletes 4
Karate klub MB Sport(KK MB sport)
 SERBIA (SRB)
Andjelić Vukašin   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Branković Marija   KADETKINJE Borbe -47
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Branković Marija   NADE ŽENSKE Borbe -39
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Branković Marija   NADE ŽENSKE Borbe -49
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Bubanja Vasilije   POLETARCI Kate 2013. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Bubanja Vasilije   POLETARCI Kate 2013. Klasa D
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Dobrić Sergej   KADETI Borbe -63
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Dobrić Sergej   KADETI Borbe 63+
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Jakovljević Viktor   PIONIRI Borbe 45+
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Jović Lara   KADETKINJE Borbe -47
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Jović Lukijan   POLETARCI Kate 2014. i ml. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Jović Lukijan   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa D
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Jovičić Nikola   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Karate klub MB Sport(Andjelić, Simić, Đorić)     NADE MUŠKE Borbe Ekipno
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Karate klub MB Sport(Branković, Prvulović, Savić)     KADETKINJE Borbe Ekipno
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Karate klub MB Sport(Branković, Prvulović, Savić)     NADE ŽENSKE Borbe Ekipno
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Karate klub MB Sport(Bubanja, Mitrović, Vejnovic)     POLETARCI Ekipno Kate
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Karate klub MB Sport(Jakovljević, Simić, Stanić)     PIONIRI Borbe Ekipno
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Karate klub MB Sport(Jović, Popović, Đorđević)     POLETARCI Ekipno Kate
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Karate klub MB Sport(Jovičić, Milenković)     JUNIORI Borbe Ekipno
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Karate klub MB Sport(Popović, Radisavčević, Đorđević)     POLETARKE Ekipno Kate
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Karate klub MB Sport(Ranđelović, Simić, Stojanović)     PIONIRI Borbe Ekipno
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Milenković Bogdan   JUNIORI Borbe -60
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Milenković Bogdan   SENIORI Borbe -67
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Mitrović Aleksa   POLETARCI Kate 2013. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Mitrović Aleksa   POLETARCI Kate 2013. Klasa E
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Popović Kosta   POLETARCI Kate 2014. i ml. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Popović Kosta   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa D
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Popović Lena   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Pop - Lazić Todor   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Pop - Lazić Todor   KADETI Borbe 63+
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Prvulović Danica   KADETKINJE Borbe -54
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Prvulović Danica   NADE ŽENSKE Borbe -49
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Radisavčević Kristina   POLETARKE Kate 2014. i ml. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Radisavčević Kristina   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Ranđelović Vuk   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Ranđelović Vuk   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Ranđelović Vuk   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Savić Teodora   KADETKINJE Borbe 54+
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Savić Teodora   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Simić luka   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Simić Petar   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Simić Petar   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Simić Petar   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Stakić Jana   PIONIRKE Borbe -40
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Stanić Stefan   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Stanić Stefan   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Stanić Stefan   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Stojanović Marko   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Stojanović Marko   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Stojanović Marko   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Vejnovic Luka   POLETARCI Kate 2013. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Vejnovic Luka   POLETARCI Kate 2013. Klasa C
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Vujotić Obrad   VETERANI Grupa I Borbe -85
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Vujotić Obrad   VETERANI Grupa I Kate Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Đorić Stefan   KADETI Borbe -57
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Đorić Stefan   NADE MUŠKE Borbe -37
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Đorđević Drina   POLETARKE Kate 2014. i ml. Apsolutna
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB) Đorđević Drina   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub MB Sport(KK MB sport), SERBIA (SRB):   Total entries: 59         Total athletes 26
Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac)
 SERBIA (SRB)
Arsenijević Anica   KADETKINJE Borbe -47
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Bećić Nevena   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa CB
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Dubočanin Andrej   PIONIRI Kate 2011. Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Dubočanin Andrej   PIONIRI Kate 2011. Klasa CB
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Krsmanović Kristijan   NADE MUŠKE Kate 2010. Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Krsmanović Kristijan   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa CB
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Mitrović Lana   POLETARKE Kate 2013. Klasa E
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Mitrović Vera   PIONIRKE Kate 2011. Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Mitrović Vera   PIONIRKE Kate 2011. Klasa CB
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Pavlović Ognjen   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Stevanović Mina   NADE ŽENSKE Kate 2009. Klasa ED
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Trunić Nađa   PIONIRKE Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Trunić Nađa   PIONIRKE Kate 2012. Klasa CB
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Turnić Sava   KADETI Kate Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Vrzić Mišo   JUNIORI Kate Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Vrzić Mišo   KADETI Kate Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Vuković Petar   JUNIORI Kate Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Vuković Petar   SENIORi Kate Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB) Živanović Luka   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub Mladenovac - Mladenovac(KK Mladenovac), SERBIA (SRB):   Total entries: 19         Total athletes 13
Karate klub MORAVA-Velika Plana(KK.MORAVA-VEL.PLANA)
 SERBIA (SRB)
MARKOVIĆ PREDRAG   VETERANI Grupa II Kate Apsolutna
        Karate klub MORAVA-Velika Plana(KK.MORAVA-VEL.PLANA), SERBIA (SRB) MARKOVIĆ VLADAN   PIONIRI Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub MORAVA-Velika Plana(KK.MORAVA-VEL.PLANA), SERBIA (SRB) MARKOVIĆ VLADAN   PIONIRI Kate 2012. Klasa CB
        Karate klub MORAVA-Velika Plana(KK.MORAVA-VEL.PLANA), SERBIA (SRB):   Total entries: 3         Total athletes 2
Karate klub Olimp sport klub(KK Olimp sport klub)
 SERBIA (SRB)
Karate klub Olimp sport klub(Mirić, Srećković, Vulović)     POLETARKE Ekipno Kate
        Karate klub Olimp sport klub(KK Olimp sport klub), SERBIA (SRB) Milosavljević Ivona   KADETKINJE Kate Klasa C
        Karate klub Olimp sport klub(KK Olimp sport klub), SERBIA (SRB) Mirić Danka   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Olimp sport klub(KK Olimp sport klub), SERBIA (SRB) Simić Ana   PIONIRKE Kate 2011. Klasa ED
        Karate klub Olimp sport klub(KK Olimp sport klub), SERBIA (SRB) Simić Jovana   KADETKINJE Kate Klasa C
        Karate klub Olimp sport klub(KK Olimp sport klub), SERBIA (SRB) Srećković Dejan   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Olimp sport klub(KK Olimp sport klub), SERBIA (SRB) Varinac Luka   KADETI Kate Apsolutna
        Karate klub Olimp sport klub(KK Olimp sport klub), SERBIA (SRB) Vulović Mila   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Olimp sport klub(KK Olimp sport klub), SERBIA (SRB):   Total entries: 8         Total athletes 7
Karate klub Padobranac - V. Banja(KK Padobranac - V. Banja)
 SERBIA (SRB)
Marić Dunja   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Padobranac - V. Banja(KK Padobranac - V. Banja), SERBIA (SRB) Milanović Vasilije   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub Padobranac - V. Banja(KK Padobranac - V. Banja), SERBIA (SRB) Milanović Vasilije   PIONIRI Kate 2011. Klasa CB
        Karate klub Padobranac - V. Banja(KK Padobranac - V. Banja), SERBIA (SRB) Radonjić Veljko   NADE MUŠKE Kate 2009. Klasa ED
        Karate klub Padobranac - V. Banja[1](KK Padobranac - V. Banja[1]), SERBIA (SRB):   Total entries: 4         Total athletes 3
Karate Klub PANTER 2011(PANTER 2011 Budisava)
 SERBIA (SRB)
Čvokić Lazar   POLETARCI Kate 2013. Klasa D
        Karate Klub PANTER 2011(PANTER 2011 Budisava), SERBIA (SRB) ILIĆ Lana   PIONIRKE Kate 2012. Klasa CB
        Karate Klub PANTER 2011(PANTER 2011 Budisava), SERBIA (SRB) Karate Klub PANTER 2011(ILIĆ, Tomić, Vilovski)     PIONIRKE Ekipno Kate
        Karate Klub PANTER 2011(PANTER 2011 Budisava), SERBIA (SRB) Kondić Boško   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa CB
        Karate Klub PANTER 2011(PANTER 2011 Budisava), SERBIA (SRB) Škrbić Stefan   POLETARCI Kate 2013. Klasa D
        Karate Klub PANTER 2011(PANTER 2011 Budisava), SERBIA (SRB) Tomić Nataša   PIONIRKE Kate 2011. Klasa CB
        Karate Klub PANTER 2011(PANTER 2011 Budisava), SERBIA (SRB) Trivunović Milica   KADETKINJE Borbe 54+
        Karate Klub PANTER 2011(PANTER 2011 Budisava), SERBIA (SRB) Vilovski Anđela   PIONIRKE Kate 2011. Klasa ED
        Karate Klub PANTER 2011[2](PANTER 2011 Budisava[1][2]), SERBIA (SRB):   Total entries: 8         Total athletes 7
Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011)
 SERBIA (SRB)
Grujić Lenka   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Grujić Milica   PIONIRKE Borbe 40+
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Jagodić Andrija   POLETARCI Kate 2014. i ml. Apsolutna
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Jagodić Andrija   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa C
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Jakić Andrea   PIONIRKE Borbe -32
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Jakić Nina   PIONIRKE Borbe -32
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Jovanović Vukašin   NADE MUŠKE Borbe -37
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Jovičić Anja   PIONIRKE Borbe -40
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Karate klub Pobednik 011(Grujić, Jakić, Jakić, Orašanin)     PIONIRKE Borbe Ekipno
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Karate klub Pobednik 011(Grujić, Jovičić, Macura, Subotić)     PIONIRKE Borbe Ekipno
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Karate klub Pobednik 011(Ivanović, Tairovski, Vujović, Vučković)     KADETI Borbe Ekipno
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Karate klub Pobednik 011(Jagodić, Nedeljković, Vujičić)     POLETARCI Ekipno Kate
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Karate klub Pobednik 011(Jovanović, Ledenčan, Uremović)     NADE MUŠKE Borbe Ekipno
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Karate klub Pobednik 011(Macura, Vujičić, Đurđević)     POLETARKE Ekipno Kate
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Karate klub Pobednik 011(Nedeljković, Rogić, Toković, Vujičić)     PIONIRI Borbe Ekipno
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Lalić Anđela   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Macura Ana   POLETARKE Kate 2014. i ml. Apsolutna
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Macura Ana   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa D
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Macura Nina   PIONIRKE Borbe 40+
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Mrzić Relja   POLETARCI Kate 2013. Klasa E
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Mrzić Stefan   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Mrzić Stefan   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Nedeljković Vasilije   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Nedeljković Viktor   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Orašanin Lena   PIONIRKE Borbe -40
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Orašanin Lena   PIONIRKE Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Orašanin Lena   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Rogić Mihajlo   PIONIRI Borbe 45+
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Rosić Srna   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Stankov Vidak   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Subotić Milica   PIONIRKE Borbe -40
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Tairovski Ognjen   KADETI Borbe 63+
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Toković Stefan   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Uremović Vuk   KADETI Borbe -57
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Uremović Vuk   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Vučković Aleksandar   KADETI Borbe -57
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Vujičić Jug   PIONIRI Borbe -45
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Vujičić Vanja   POLETARCI Kate 2014. i ml. Klasa D
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Vujović Mihajlo   KADETI Borbe -63
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB) Đurđević Nevena   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa E
        Karate klub Pobednik 011(KK Pobednik 011), SERBIA (SRB):   Total entries: 40         Total athletes 29
Karate klub Poletarac(KKPoletarac)
 SERBIA (SRB)
Aleksić Luka   JUNIORI Kate Apsolutna
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Arsić Teodora   NADE ŽENSKE Kate 2010. Apsolutna
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Bejelaković Magdalena   POLETARKE Kate 2013. Klasa D
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Božić Anđelija   POLETARKE Kate 2013. Klasa D
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Filipović Emilija   KADETKINJE Kate Klasa B
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Grujić Anja   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa CB
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Kalajdžiski Sanja   KADETKINJE Kate Apsolutna
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Karate klub Poletarac(Arsić, Grujić, Kalajdžiski)     NADE ŽENSKE Ekipno Kate
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Kukobat Marko   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Lukić Dušan   KADETI Kate Klasa B
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Marković Marija   KADETKINJE Kate Klasa B
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Nikolić Nina   PIONIRKE Kate 2011. Klasa ED
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Skadrić Jasmina   KADETKINJE Kate Klasa B
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Stojić Mihajlo   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Tričković Andrea   PIONIRKE Kate 2011. Klasa ED
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Tričković Dunja   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Vasić Strahinja   KADETI Borbe -57
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Vidić Mateja   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa ED
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Vučković Jovan   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB) Zogović Luka   PIONIRI Kate 2011. Klasa CB
        Karate klub Poletarac(KKPoletarac), SERBIA (SRB):   Total entries: 20         Total athletes 19
Karate klub Radnički Beograd(KK Radnički Beograd)
 SERBIA (SRB)
Bogićević Sandra   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa ED
        Karate klub Radnički Beograd(KK Radnički Beograd), SERBIA (SRB) Karate klub Radnički Beograd(Miljušević, Obradović, Stefanović)     NADE ŽENSKE Ekipno Kate
        Karate klub Radnički Beograd(KK Radnički Beograd), SERBIA (SRB) Ristić Kristina   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Radnički Beograd(KK Radnički Beograd), SERBIA (SRB) Vidojević Strahinja   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Radnički Beograd(KK Radnički Beograd), SERBIA (SRB):   Total entries: 4         Total athletes 6
Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd)
 SERBIA (SRB)
Aleksić Lena   NADE ŽENSKE Borbe -49
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Antić Nemanja   SENIORI Borbe 75+
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Arsić Igor   PIONIRI Borbe -45
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Bogojević Una   KADETKINJE Borbe -47
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Jelovac Mihajlo   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Jovanović Aleksa   KADETI Borbe -57
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Karate klub Samuraj - Beograd(Aleksić, Milosavljević, Vulović, Vulović)     NADE ŽENSKE Borbe Ekipno
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Lelićanin Andrija   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) MIJAJLOVIĆ ALEKSANDAR   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Milosavljević Vanja   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) MILOVANOVIĆ MIA   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Petrović Uroš   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Radović Uroš Šone   NADE MUŠKE Borbe -37
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Radović Uroš Šone   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa CB
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Stepanović Relja   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Vučković Aleksa   PIONIRI Borbe -35
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Vulović Marija   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) Vulović Teodora   NADE ŽENSKE Borbe -49
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB) ZEC JANA   KADETKINJE Borbe 54+
        Karate klub Samuraj - Beograd(KK Samuraj Beograd), SERBIA (SRB):   Total entries: 19         Total athletes 17
Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo )
 SERBIA (SRB)
Aleksic Srdjan   KADETI Borbe -57
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Borojevic Mihajlo   PIONIRI Borbe -45
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Devic Luka   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Djordjevic Aleksa   KADETI Borbe 63+
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Djordjevic Visnja   PIONIRKE Borbe -32
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Jankovic Danko   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Joksimovic Andrija   NADE MUŠKE Borbe -37
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Karate Klub Sd Kombat 1(Pesic, Stojkovic, Todorovic)     PIONIRI Borbe Ekipno
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Karate Klub Sd Kombat 2(Borojevic, Paunovic, Vasiljevic)     PIONIRI Borbe Ekipno
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Kesic Miljana   KADETKINJE Borbe -54
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Mancic Veljko   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Mijatovic Vukasin   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Miljkovic Katarina   KADETKINJE Borbe 54+
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Miljkovic Milica   KADETKINJE Borbe -54
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Milosevic Teodora   SENIORKE Borbe 61+
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Paunovic Konstantin   PIONIRI Borbe 45+
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Pesic Andrija   PIONIRI Borbe -45
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Sijan Danilo   KADETI Borbe 63+
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Stojkovic Petar   PIONIRI Borbe -35
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Todorovic Veljko   PIONIRI Borbe -35
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Todorovic Viktor   KADETI Borbe 63+
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Vasiljevic Strahinja   PIONIRI Borbe -45
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo ), SERBIA (SRB) Vujacic Danica   KADETKINJE Borbe -54
        Karate Klub Sd Kombat - karate -Smederevo (KK Sd Kombat- Smederevo [1]), SERBIA (SRB):   Total entries: 23         Total athletes 21
karate klub soko obrenovac(kksoko)
 SERBIA (SRB)
Cotra Jovan   PIONIRI Borbe 45+
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Jovanovic Magdalena   PIONIRKE Borbe -32
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) lazarevic Ognjen   KADETI Borbe 63+
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Luka Barovic   PIONIRI Borbe -45
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Milosavljevic Bojana   POLETARKE Kate 2013. Klasa C
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Nikolovski Dimitrije   JUNIORI Borbe 68+
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Obradovic Jovan   KADETI Borbe -63
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Petojevic Jovan   PIONIRI Borbe -45
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Potic Andjela   JUNIORKE Borbe -59
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Roksandic Mia   PIONIRKE Borbe -40
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Senic Vuk   KADETI Borbe -63
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Stevovic Sofija   PIONIRKE Borbe -32
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Veljkovic Una   PIONIRKE Borbe -32
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Vujanic Teodora   PIONIRKE Borbe -40
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB) Vujovic Rastko   KADETI Borbe -57
        karate klub soko obrenovac(kksoko), SERBIA (SRB):   Total entries: 15         Total athletes 15
Karate klub Splinter(KK Splinter)
 SERBIA (SRB)
Karate klub Splinter(Slavnic, Vasiljevski, Vuković)     JUNIORKE Borbe Ekipno
        Karate klub Splinter(KK Splinter), SERBIA (SRB) Krunic Antonije   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate klub Splinter(KK Splinter), SERBIA (SRB) Pavlović Vuk   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub Splinter(KK Splinter), SERBIA (SRB) Popovic Sasa   SENIORI Borbe -75
        Karate klub Splinter(KK Splinter), SERBIA (SRB) Radic Aleksa   KADETI Borbe 63+
        Karate klub Splinter(KK Splinter), SERBIA (SRB) Slavnic Ana   KADETKINJE Borbe 54+
        Karate klub Splinter(KK Splinter), SERBIA (SRB) Vasiljevski Emilija   JUNIORKE Borbe -59
        Karate klub Splinter(KK Splinter), SERBIA (SRB) Vuković Milica   KADETKINJE Borbe -54
        Karate klub Splinter(KK Splinter), SERBIA (SRB):   Total entries: 8         Total athletes 7
Karate klub Surčin(KK Surčin)
 SERBIA (SRB)
Bunjevac Violeta   KADETKINJE Kate Klasa B
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Jokić Natalija   POLETARKE Kate 2013. Apsolutna
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Jokić Petar   KADETI Kate Klasa B
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Jokić Strahinja   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Jokić Strahinja   NADE MUŠKE Kate 2010. Apsolutna
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Karate klub Surčin(Arsić, Kokanović, Milošević)     NADE MUŠKE Ekipno Kate
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Milošević Mane   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Nikolić Elena   PIONIRKE Kate 2012. Apsolutna
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Novaković Lazar   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Popović Anastasija   PIONIRKE Kate 2012. Klasa CB
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Puzović Kristina   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        Karate klub Surčin(KK Surčin), SERBIA (SRB) Vlatković Lazar   POLETARCI Kate 2013. Apsolutna
        Karate klub Surčin[1](KK Surčin[1]), SERBIA (SRB):   Total entries: 12         Total athletes 12
Karate Klub Umičević(Karate Klub Umičević)
 SERBIA (SRB)
Vitasović Lola   SENIORKE Borbe -61
        Karate Klub Umičević(Karate Klub Umičević), SERBIA (SRB):   Total entries: 1         Total athletes 1
Karate klub Unsu(KK Unsu)
 SERBIA (SRB)
Barać Jana   SENIORKE Borbe -55
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Duduković Ivana   KADETKINJE Kate Apsolutna
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Gajić Andrej   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Karate klub Unsu(Duduković, Lončar, Vukadin)     KADETKINJE/JUNIORKE Kate Ekipno
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Kosanović Aleksa   KADETI Borbe -63
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Lončar Iva   KADETKINJE Kate Apsolutna
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Marković Mihajlo   KADETI Borbe 63+
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Mijailović Tamara   JUNIORKE Borbe -59
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Nenadić Luka   KADETI Borbe -63
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Opačić Aleksa   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Opačić Marko   SENIORi Kate Apsolutna
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Petrović Stefan   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa CB
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Pujić Nemanja   KADETI Borbe -57
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Rančić Dijana   POLETARKE Kate 2013. Klasa C
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Stošić Nebojša   KADETI Borbe -63
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Veselić Đorđe   NADE MUŠKE Borbe -47
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Vukadin Jovana   KADETKINJE Kate Apsolutna
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Živković Sergej   PIONIRI Kate 2012. Klasa CB
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Živković Tara   NADE ŽENSKE Borbe -49
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Đurđanović Luka   JUNIORI Borbe 68+
        Karate klub Unsu(KK Unsu), SERBIA (SRB) Đurđanović Đorđe   NADE MUŠKE Borbe 47+
        Karate klub Unsu[2](KK Unsu[2]), SERBIA (SRB):   Total entries: 21         Total athletes 20
Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun)
 SERBIA (SRB)
Batalović Vasilije   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa ED
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB) Ćupović Anja   SENIORKE Kate Apsolutna
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB) Duhanaj Ivona   JUNIORKE Kate Apsolutna
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB) Golubović Ema   PIONIRKE Kate 2011. Klasa ED
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB) Golubović Lola   PIONIRKE Kate 2011. Klasa ED
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB) Rogan Anđela   KADETKINJE Kate Klasa C
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB) Savić Veljko   PIONIRI Kate 2011. Klasa ED
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB) Trifunović Petra   NADE ŽENSKE Kate 2009. Klasa ED
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB) Trifunović Viktor   NADE MUŠKE Kate 2009. Klasa ED
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB) Vojinović Iskra   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa ED
        Karate klub Vazduhoplovac - Zemun(KK Vazduhoplovac - Zemun), SERBIA (SRB):   Total entries: 10         Total athletes 10
karate klub vgsk(kkvgsk)
 SERBIA (SRB)
Ilić Ljubica   NADE ŽENSKE Borbe -49
        karate klub vgsk(kkvgsk), SERBIA (SRB) Janošević Natalija   KADETKINJE Borbe -54
        karate klub vgsk(kkvgsk), SERBIA (SRB) karate klub vgsk(Ilić, Janošević, Stojanović)     KADETKINJE Borbe Ekipno
        karate klub vgsk(kkvgsk), SERBIA (SRB) Milićević Lana   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        karate klub vgsk(kkvgsk), SERBIA (SRB) Obradović Lara   NADE ŽENSKE Borbe -39
        karate klub vgsk(kkvgsk), SERBIA (SRB) Stević Helena   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        karate klub vgsk(kkvgsk), SERBIA (SRB) Stević Marko   JUNIORI Borbe 68+
        karate klub vgsk(kkvgsk), SERBIA (SRB) Stoiljković Aleksa   SENIORI Borbe -75
        karate klub vgsk(kkvgsk), SERBIA (SRB) Stojanović Jana   KADETKINJE Borbe -47
        karate klub vgsk(kkvgsk), SERBIA (SRB) ŽIVOTIĆ PETAR   SENIORI Borbe -67
        karate klub vgsk[1](kkvgsk[1]), SERBIA (SRB):   Total entries: 10         Total athletes 9
Karate klub Zadrugar(Lazarevo)
 SERBIA (SRB)
Krstić Katarina   KADETKINJE Borbe -47
        Karate klub Zadrugar(Lazarevo), SERBIA (SRB) KRSTIĆ OGNJEN   JUNIORI Borbe -60
        Karate klub Zadrugar(Lazarevo), SERBIA (SRB) Stojičić Stanko   KADETI Borbe -63
        Karate klub Zadrugar(Lazarevo), SERBIA (SRB):   Total entries: 3         Total athletes 3
MLADOST PANCEVO(KK MLADOST PANCEVO)
 SERBIA (SRB)
DIMITRIJE EMANUEL   SENIORI Borbe -75
        MLADOST PANCEVO(KK MLADOST PANCEVO), SERBIA (SRB) DRAGIČEVIĆ MILICA   KADETKINJE Kate Klasa B
        MLADOST PANCEVO(KK MLADOST PANCEVO), SERBIA (SRB) JAVORAC NIKOLA   KADETI Borbe -57
        MLADOST PANCEVO(KK MLADOST PANCEVO), SERBIA (SRB) ROMANOV MILJANA   JUNIORKE Borbe 59+
        MLADOST PANCEVO[2](KK MLADOST PANCEVO[2]), SERBIA (SRB):   Total entries: 4         Total athletes 4
Partizan(Kkpartizan)
 SERBIA (SRB)
Grčak Jana   SENIORKE Borbe 61+
        Partizan(Kkpartizan), SERBIA (SRB) Grozdanic Ana   KADETKINJE Borbe 54+
        Partizan(Kkpartizan), SERBIA (SRB) Ostojić Nemanja   KADETI Borbe -57
        Partizan(Kkpartizan), SERBIA (SRB) Spaić Tibor   POLETARCI Kate 2013. Klasa D
        Partizan(Kkpartizan), SERBIA (SRB) Vanoli Robert   KADETI Kate Klasa B
        Partizan[1](Kkpartizan[1]), SERBIA (SRB):   Total entries: 5         Total athletes 5
Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka)
 SERBIA (SRB)
Banković Danica   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Banković Danica   NADE ŽENSKE Kate 2009. Apsolutna
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Dugić Anđela   POLETARKE Kate 2014. i ml. Klasa E
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Jakovljević Vasilije   KADETI Kate Apsolutna
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Jakovljević Vasilije   KADETI Kate Klasa B
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Jevremović Svetislav   PIONIRI Borbe -45
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Jevremović Svetislav   PIONIRI Kate 2011. Apsolutna
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Jevremović Svetislav   PIONIRI Kate 2011. Klasa CB
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Krstić Tadija   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Krtinić Anđelija   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Kuzmanović Mateja   PIONIRI Kate 2012. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Kuzmić Emina   PIONIRKE Kate 2011. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Lazović Dušan   JUNIORI Borbe -68
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Manojlović Sofija   POLETARKE Kate 2013. Klasa E
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Milić Milica   PIONIRKE Borbe 40+
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Milojević Magdalena   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Milojević Tara   POLETARKE Kate 2013. Klasa E
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Milosavljević Nevena   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Novković Anđelija   POLETARKE Kate 2013. Apsolutna
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Novković Anđelija   POLETARKE Kate 2013. Klasa D
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Pavlović Emilija   POLETARKE Kate 2013. Apsolutna
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Pavlović Emilija   POLETARKE Kate 2013. Klasa D
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Pavlović Milica   NADE ŽENSKE Borbe -49
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Pavlović Milica   NADE ŽENSKE Kate 2009. Klasa CB
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Pavlović Vasilije   POLETARCI Kate 2013. Klasa E
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Pešić Iva   NADE ŽENSKE Borbe -39
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Pešić Iva   NADE ŽENSKE Kate 2010. Apsolutna
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Pešić Iva   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa CB
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Petković Anastasija   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Petrović Aleksandra   NADE ŽENSKE Borbe 49+
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Petrović Dušan   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Savić Marko   NADE MUŠKE Borbe -37
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Savić Vladimir   NADE MUŠKE Borbe -47
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Spasojević David   PIONIRI Kate 2011. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Sportsko udruženje Spartanci 026 - S.(Banković, Pavlović, Petrović)     NADE ŽENSKE Borbe Ekipno
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Sportsko udruženje Spartanci 026 - S.(Manojlović, Novković, Pavlović)     POLETARKE Ekipno Kate
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Srejić Dunja   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Stojanović Miljana   POLETARKE Kate 2013. Klasa E
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Šuleić Maša   POLETARKE Kate 2013. Klasa E
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Šuleić Vukašin   NADE MUŠKE Kate 2010. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Todorović Vanja   NADE ŽENSKE Borbe -39
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Todorović Vanja   NADE ŽENSKE Kate 2010. Klasa CB
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB) Živanović Nina   PIONIRKE Kate 2012. Klasa ED
        Sportsko udruženje Spartanci 026 - S. Palanka(SU Spartanci 026 - S.Palanka), SERBIA (SRB):   Total entries: 43         Total athletes 31

        Teams: 47        Total entries: 512        Total athletes: 397

              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-07-18 02:49:58 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE