List of all coach entries
 
XIV international karate competition GOMEL REGIONAL OPEN CUP 2022
 Search:
Team Title Last name First name Category
ALLIANCE(ALLIANCE)
 BELARUS
Alliance Кильдияров Андрей
BANZAI(BNZ)
 BELARUS
Бобровский Данила
        BANZAI(BNZ), BELARUS Banzai Раханский Кирилл
Belarusian Federation Karate Shotokan(BFKS)
 BELARUS
ТРЕНЕР Усацкий Антон
GOMEL TEAM(GOMEL TEAM)
 BELARUS
Тренер - представитель Зубарева Нелля
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS тренер Кадетов Евгений
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS Главный тренер Козлов Александр
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS тренер-представитель Мельников Алексей
Hariken(Hariken)
 BELARUS
тренер Нагорный Леонид
Kofukan(Kofukan)
 BELARUS
Kofukan Shelest Pavel
        Kofukan(Kofukan), BELARUS Kofukan Счеснюк Владимир
MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI” (Унмэй)
 BELARUS
петрович николай
        MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI” (Унмэй), BELARUS UNMEI Подольский Максим
        MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI” (Унмэй), BELARUS unmei СОБОЛЕВА СТЕФАНИЯ
        MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI” (Унмэй), BELARUS UNMEI Филон Алексей
MSK Aisberg(Aisberg)
 BELARUS
тренер Новашинская Юлия
Sport Club SHTURM(SHTURM)
 BELARUS
Воронкевич Дмитрий
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS Тренер Денискевич Алексей
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS Тренер Кривенков Даниил
        Sport Club SHTURM(SHTURM), BELARUS Тренер Юревич Виктор
UNIVERPROFI(UNIVERPROFI)
 BELARUS
Краевич Александр
Адамант(Адамант)
 BELARUS
Адамант ВАСИЛЕВСКИЙ АНАТОЛИЙ
        Адамант(Адамант), BELARUS Корнеева Наталья
        Адамант(Адамант), BELARUS Адамант ЛЫСЕНКО ЕКАТЕРИНА
Брянская область(Брянская обл.)
 RUSSIAN FEDERATION
Абовян Карэн
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION Дуда Михаил
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION Ржеутский Игорь
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION Хусточкин Андрей
Витебск(Витебск)
 BELARUS
Бабашко Федор
ГСК Каратэ кидс(ГСК Каратэ кидс)
 BELARUS
ГСК Каратэ кидс Мишкин Денис
ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ)
 BELARUS
Груца Юрий
Лионс Минск(Лионс)
 BELARUS
Lions Pashkovsky Sergey
        Лионс Минск(Лионс), BELARUS Lions Skripko Vladislav
МБУ СШОР Олимп(Олимп МО Видное)
 RUSSIAN FEDERATION
Тренер-представитель Горелова Маргарита
МКУ СШ Спорт(МКУ СШ Спорт)
 RUSSIAN FEDERATION
Клестов Руслан
МСКК Сэйдокай(Сэйдокай)
 BELARUS
МСКК Сэйдокай Борисенко Валентин
        МСКК Сэйдокай(Сэйдокай), BELARUS SKK SEIDOKAI Савчук Ярослав
Олимп Беларусь(Олимп)
 BELARUS
Гриневич Виктор
        Олимп Беларусь(Олимп), BELARUS Кириевич Павел
        Олимп Беларусь(Олимп), BELARUS СК "Олимп" Сотиков Антон
        Олимп Беларусь(Олимп), BELARUS СК "Олимп" Федотов Григорий
ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ)
 BELARUS
ОО БФВЕ - Борисов Пашкевич Владимир
ОРША(ОРША)
 BELARUS
Тренер Чемруков Александр
        ОРША(ОРША), BELARUS ТРЕНЕР Шурупов Алексей
ПГОСШУОР(ПГОСШУОР)
 BELARUS
Синяк Наталья
СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР)
 BELARUS
Гузова Ольга
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS Некраш Дарья
        СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР), BELARUS Садовская Виктория
СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006)
 BELARUS
Спартак-2006 Мартюченко Анна
СК Тайгун(Тайгун)
 BELARUS
Taigun Макаронок Андрей
        СК Тайгун(Тайгун), BELARUS Taigun Макаронок Марина
СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН)
 BELARUS
ЧЕМПИОН БАБЫНА АЛИНА
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS ЧЕМПИОН КУХТА ДМИТРИЙ
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS ЧЕМПИОН ПУЧКОВ ВАРТАН
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS Чемпион Романов ДАНИИЛ
        СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН), BELARUS ЧЕМПИОН СЁМЧИК СЕРГЕЙ
СК Эверест(Эверест)
 BELARUS
Everest club Kuchmasov Oleg
        СК Эверест(Эверест), BELARUS Everest club Гасанов Самир
        СК Эверест(Эверест), BELARUS Завиша Сергей
        СК Эверест(Эверест), BELARUS Мыслевец Роман
СК Юниор(Юниор)
 BELARUS
ЛОБАН ИРИНА
        СК Юниор(Юниор), BELARUS Лобан Андрей
СКК Везувий(Везувий)
 RUSSIAN FEDERATION
тренер-представитель Дендин Владимир
        СКК Везувий(Везувий), RUSSIAN FEDERATION Тренер Сафронов Александр
Спарта Борисов(Спарта)
 BELARUS
SpartaBorisov Синяк Наталья
СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС(ЭДЕЛЬВЕЙС.)
 BELARUS
Курган Дмитрий
        СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС(ЭДЕЛЬВЕЙС.), BELARUS Лебедь Александр
        СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС(ЭДЕЛЬВЕЙС.), BELARUS Татарчук Валерий
ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ)
 BELARUS
Тэндай БОЙБА ДЕНИС
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS ТЭНДАЙ БОЙБА МАКСИМ
        ТЭНДАЙ(ТЭНДАЙ), BELARUS ТЭНДАЙ БОЙБА ИВАН
Усит Могилев(У-М)
 BELARUS
Барановская Инесса
        Усит Могилев(У-М), BELARUS ТРЕНЕР Мелёхин Олег
        Усит Могилев(У-М), BELARUS Фурсов Сергей
        Clubs: 34        Total entries: 74
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-03 10:16:57 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE