List of all official entries
 
XII. MINSK OPEN - SANKER CUP 2016
 Search:
Team Title Last name First name Time of entry Days
SPC VITYAZ(VITYAZ)
 RUSSIAN FEDERATION
Press SPK VITYAZ KLIN KULIKOV VITALIY 2016-10-01 22:33:15 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
         SPC VITYAZ(VITYAZ), RUSSIAN FEDERATION Masseur / Physio SPK VITYAZ KLIN REZLER ELENA 2016-10-01 22:33:32 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
Cаратовская областная спортивная федерация каратэ(СОРО «СОСФК»)
 RUSSIAN FEDERATION
Representative Ахмедов Ихтибар 2016-09-27 22:23:43 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
IRBIS TEAM VORONEZH(IRBIS)
 RUSSIAN FEDERATION
Representative Представитель Джиянов Алексей 2016-10-04 15:40:31 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
Kumite shcool(Kumite shcool)
 RUSSIAN FEDERATION
Representative представитель Загоруйко Владимир 2016-09-27 12:13:48 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
Rodina-Moscow(Rodina)
 RUSSIAN FEDERATION
Masseur / Physio Анашкин Анатолий 2016-10-05 23:28:08 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
        Rodina-Moscow(Rodina), RUSSIAN FEDERATION Press Климова Ольга 2016-10-05 23:25:56 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
        Rodina-Moscow(Rodina), RUSSIAN FEDERATION Press Коршунов Сергей 2016-10-05 23:25:56 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
        Rodina-Moscow(Rodina), RUSSIAN FEDERATION Representative Кузьмичева Ирина 2016-10-05 23:25:56 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
        Rodina-Moscow(Rodina), RUSSIAN FEDERATION Representative Стасовская Татьяна 2016-10-05 23:25:56 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
        Rodina-Moscow(Rodina), RUSSIAN FEDERATION Representative Хрусталёва Галия 2016-10-05 23:25:56 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
Sanga Karate-do Club(Sanga)
 BELARUS
Representative President of the NPO Osika Dmitry 2016-10-05 15:46:55 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
Sports Club Martial Arts «BANZAI»(SCMA «BANZAI»)
 BELARUS
Representative Бусел А 2016-10-06 19:52:55 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
Zelenograd Karate Federation (ZKF)
 RUSSIAN FEDERATION
Representative Sizonenko Vadim 2016-09-14 10:29:10 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
ДЮСШ ГОРКИ-10(ГОРКИ-10)
 RUSSIAN FEDERATION
Representative Лизунков Игорь 2016-09-12 23:19:48 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
Житомирская областная ФК(ЖОФК)
 UKRAINE
Representative Алексеенко Т 2016-10-04 18:17:40 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
Клуб Каратэ «Оредеж»(КТК «Оредеж»)
 RUSSIAN FEDERATION
Representative Представитель Степанова Светлана 2016-09-01 17:29:36 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
ОО «АИШБИ»(АИШБИ)
 BELARUS
Representative Жуков Павел 2016-10-05 15:55:26 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
СРДОО КСПЕ «САМУРАЙ»(КСПЕ «САМУРАЙ»)
 RUSSIAN FEDERATION
Representative Левуков Николай 2016-10-06 14:04:10 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
СРДОО КСПЕ «СПАРТА»(КСПЕ «СПАРТА»)
 RUSSIAN FEDERATION
Representative Байхаджиев Арсен 2016-10-04 22:40:53 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
Федерация каратэ Архангельской области(ФКАО)
 RUSSIAN FEDERATION
Representative Чаусов Василий 2016-09-27 23:25:52 all Days (2016.10.07 - 2016.10.08)
        Clubs: 15        Total entries: 21
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-12-12 18:21:45 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE