List of all official entries
 
XIII International Karate Competition WAY TO SUCCESS 2022
 Search:
Team Title Last name First name Days
GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT)
 BELARUS
обслуживание STAFF Акимов Дмитрий all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Клининговая служба Андреева Наталья all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Medical Person Биченкова Людмила all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS СЕКРЕТАРЬ Василевская Татьяна all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Medical Person Медицинская служба Гавришев Вячеслав all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS звукооператор STAFF Гнетов Александр all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Глава оргкомитета ОРГАНИЗАЦИОННЫЙ КОМИТЕТ Головня Кирилл all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS водитель STAFF Грученков Олег all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS STAFF Досов Владимир all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Medical Person Медицинская служба Ермакова Дарья all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS STAFF STAFF Ефимченко Антон all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS SCORE KEEPER СУДЕЙСКИЙ КОРПУС Карпекина Ксения all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS обслуживание Короткевич Михаил all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS дежурный STAFF Корхова Оксана all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS клининговая служба клининговая служба Лапата Людмила all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Press ОРГАНИЗАЦИОННЫЙ КОМИТЕТ Ларионова Анастасия all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Технический специалист ОРГАНИЗАЦИОННЫЙ КОМИТЕТ Ларчик Валентин all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS SCORE KEEPER СУДЕЙСКИЙ КОРПУС Левая Софья all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS SCORE KEEPER СУДЕЙСКИЙ КОРПУС Лой Надежда all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS судья-стажер СТАЖЁР Павлюков Артур all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS СУДЬЯ СТАЖЕР СТАЖЁР Прохоренко Анна all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS дежурный Савенко Елена all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Medical Person Солдатова Лариса all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS STAFF STAFF Спарыш Георгий all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS STAFF STAFF Спарыш Владимир all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Medical Person Татьяна Елена all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS Medical Person Федоровна Людмила all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS клининговая служба клининговая служба Цуманкова Светлана all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        GOMEL REGIONAL TEAM(GOMEL RT), BELARUS клининговая служба Черненко Наталья all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
Витебск(Витебск)
 BELARUS
Masseur / Physio Банковская Инна all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        Витебск(Витебск), BELARUS Representative Верхов Ярослав all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        Витебск(Витебск), BELARUS Medical Person Зеленина Татьяна all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ)
 BELARUS
Representative ОО "БФВЕ" - Борисов Пашкевич Владимир all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
СК ЧЕМПИОН(ЧЕМПИОН)
 BELARUS
Representative Аванесов Николай all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
Спортивный клуб Мангуст(СК Мангуст)
 BELARUS
СУДЬЯ СТАЖЕР Судья Стажер Николаева Дарья all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
УСиТ Гродно(Гродно)
 BELARUS
Технический директор ОРГАНИЗАЦИОННЫЙ КОМИТЕТ Малтабаров Артемий all Days (2022.04.08 - 2022.04.09)
        Clubs: 6        Total entries: 36
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-09 13:28:58 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE