List of all referee entries
 
XIII international karate competition GOMEL OPEN CUP 2021
 Search:
Team Title Last name First name Category Days
Belarus karate federation(BKF)
 BELARUS
Vitebskaya obl. Авласенко Андрей National category, Referee A, Judge A all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        Belarus karate federation(BKF), BELARUS судья Бегунов Игорь Judje В kumite WKF all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        Belarus karate federation(BKF), BELARUS судья Казеко Виктор referee A kumete, judje A kfata BKF all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        Belarus karate federation(BKF), BELARUS Vitebskaya obl. Кривко Александр Судья 1 категории, Referee A Day 2 (2021.11.06)
BELARUS SHITORYU KARATE-DO FEDERATION(BELARUS SHITORYU KARATE-DO FEDERATION)
 BELARUS
Adamant Борейко Максим Рефери А кумитэ, Судья А ката all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        BELARUS SHITORYU KARATE-DO FEDERATION(BELARUS SHITORYU KARATE-DO FEDERATION), BELARUS Adamant Пацовская Евгения EKF: Judge B kumite, Judge B kata all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
Delhi Budokan Karate Association(DBKA)
 INDIA
MR RAJPUT GANESH NATIONAL KIO REFEREE CONT. KUMITE JUDGE WKF JUDGE. KATA & KUMITE all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
GOMEL TEAM(GOMEL TEAM)
 BELARUS
судья Бобров Никита судья B кумитэ all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS судья Бондаренко София all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS судья Борисенко Валентин Рефери B кумитэ, Судья А ката all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS судья Борисенко Надежда all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS судья Головня Елизавета областная лицензия all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS судья Зубарева Нелля судья Б кумитэ all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS судья Калачева Анастасия областная лицензия all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS Судья Лисуненко Дмитрий all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS судья Митько Юлия областная лицензия all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS судья Николаева Олеся областная лицензия all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS Рылушкина Елена all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS Судья Стариков Николай all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS СУДЬЯ Сыргашева Галина 1K Судья А кумитэ all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        GOMEL TEAM(GOMEL TEAM), BELARUS судья Чилашвили Григол GEORGIAN NATIONAL KARATE FEDERATION all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
Lions(Lions)
 BELARUS
Лаппо Василий judge A kata referee B kumite Day 2 (2021.11.06)
Seiran(Seiran)
 BELARUS
мооскк seiran Кулешова Елена областная лицензия Day 2 (2021.11.06)
        Seiran(Seiran), BELARUS мооскк seiran Кушниров Артем областная лицензия Day 2 (2021.11.06)
        Seiran(Seiran), BELARUS мооскк seiran Олейник Александра областная лицензия Day 2 (2021.11.06)
        Seiran(Seiran), BELARUS мооскк seiran Семененко Юрий Областная Лицензия Day 2 (2021.11.06)
        Seiran(Seiran), BELARUS мооскк seiran Ходкевич Владислав областная лицензия Day 2 (2021.11.06)
Tomashchik(Tomashchik)
 BELARUS
Tomashchik Andrei Кумите - судья Б Ката - судья Б Day 2 (2021.11.06)
Адамант(Адамант)
 BELARUS
Борейко Максим all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
Брянская область(Брянская обл.)
 RUSSIAN FEDERATION
Балашов Сергей WKF JUDGE B EKF REFEREE B all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        Брянская область(Брянская обл.), RUSSIAN FEDERATION Возиков Вячеслав СВК all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
ГСК Каратэ кидс(ГСК Каратэ кидс)
 BELARUS
ГСК КАРАТЭ КИДС Калачёва Анастасия all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ)
 BELARUS
REFEREE Гнатив Максим 1 категория БФК рефери Б кумитэ, судья Б ката all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ), BELARUS REFEREE Груца Юрий Национальная категория, приказ МинСпорта РБ 266 от 10.06.2014 WKF judge B kumite, WKF judge A kata all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ), BELARUS Колос Александр судья по спорту Областная лицензия all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ), BELARUS СУДЬЯ Кузавка Руслан Судья по спорту Областная лицензия all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ), BELARUS REFEREE Малтабаров Артемий 1 категория БФК рефери А кумитэ, судья A ката all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ), BELARUS REFEREE Суходола Ольга 1 категория EKF judge A kumite, EKF judge B kata all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
        ДЮСШ Гродно-волна(ДЮСШ), BELARUS REFEREE Шота Виталий 1 категория БФК рефери А кумитэ, судья A ката all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
МОО СК ТЭНДАЙ(МИНСК)
 BELARUS
REFEREE Дергай Валерия REFEREE Б all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
ОО БФВЕ- БОРИСОВ(БФВЕ)
 BELARUS
ОО БФВЕ Борисов Решетник Никита Day 2 (2021.11.06)
СДЮШОР единоборств г.Минск(СДЮШОР)
 BELARUS
Гузова Ольга Рефери A all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
СДЮШОР Спартак-2006(Спартак-2006)
 BELARUS
Спартак 2006 Патрушев Антон Day 2 (2021.11.06)
СДЮШОР №2 НМОО КВЕ БУДОКАЙ(Будокай)
 BELARUS
Новополоцк Синявский Вадим Referee A, 1-ая судейская категория all Days (2021.11.05 - 2021.11.06)
Усит Могилев(У-М)
 BELARUS
Могилев Блинников Владислав Судья А КУМИТЭ Day 2 (2021.11.06)
        Усит Могилев(У-М), BELARUS Могилев Еркоев Антон Day 2 (2021.11.06)
        Усит Могилев(У-М), BELARUS Могилев Томашев Роман Day 2 (2021.11.06)
        Усит Могилев(У-М), BELARUS Могилев Шапиро Анатолий NATIONAL CATEGORY, REFEREE A, № 5825 Day 2 (2021.11.06)
        Clubs: 17        Total entries: 48
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-11-30 07:37:22 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE