Results
 
PUCHAR POLSKIEJ UNII KARATE - KROTOSZYN 2019 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
Kata Drużynowe Juniorek 1gold KK DRAGON ŚRODA WIELKOPOLSKA KLUB KARATE DO SHOTOKAN DRAGON ŚRODA WLKP.  POLAND
Kata Drużynowe Juniorów 1gold SHODAN UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
KATA DRUŻYNOWE MŁODZICZEK 1gold SHODAN UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE MŁODZICZEK 2silver KK DRAGON ŚRODA WIELKOPOLSKA KLUB KARATE DO SHOTOKAN DRAGON ŚRODA WLKP.  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE MŁODZICZEK 3bronze UKS BUDO 1 UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI  POLAND
Kata Indywidualne Juniorek 1gold STYCZYŃSKA JOANNA KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 2silver TRAFANKOWSKA KATARZYNA UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 3bronze BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 3bronze PRACHNIO ALEKSANDRA KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 5 RANIOWSKA OLIWIA LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 1gold JANOTA JOANNA ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 2silver KORYCZAN AGNIESZKA OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze LEWANDOWSKA WIKTORIA KLUB SPORTOWY TIGER ZANIEMYŚL  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze HILDEBRANDT MAŁGORZATA KLUB SPORTOWY KARATE "SAKURA"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 JAKUBOWSKA MARTA KLUB KARATE DO SHOTOKAN DRAGON ŚRODA WLKP.  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 PYRA KINGA KLUB SPORTOWY TIGER ZANIEMYŚL  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 7 ŚWIĄTEK ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY TIGER ZANIEMYŚL  POLAND
Kata Indywidualne Juniorów 1gold CIEŚLIK SZYMON LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 2silver KOWALCZYK MACIEJ LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze ADAMETZ MATEUSZ STOWARZYSZENIE SPORTOWE "BUSHI-DO"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze FULARA DANIEL ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 1gold NIEDZIELA WOJCIECH MUKS "DYNAMIC" AKADEMIA KARATE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 2silver PRUSINOWSKI OSKAR MUKS "DYNAMIC" AKADEMIA KARATE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze PATRYJACH JAKUB LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze KRZEWIŃSKI HUBERT KLUB KARATE „SATORI” LESZNO  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 KOSTRZEWA KAROL WRZESIŃSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 JANECZEK KORNELIUSZ KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
Kata Indywidualne Kobiet U21 1gold GAWEŁ ELIZA ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Kobiet U21 2silver KOWALSKA ANNA ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Kobiet U21 3bronze MACIASZEK WIKTORIA UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        Kata Indywidualne Kobiet U21 3bronze ZELASKO KAROLINA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
Kata Indywidualne Mężczyzn U21 1gold BABIŃSKI BARTŁOMIEJ WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Mężczyzn U21 2silver KASPRZYK BARTOSZ KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        Kata Indywidualne Mężczyzn U21 3bronze RASIEWICZ ADAM WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Mężczyzn U21 3bronze DOBRZYNSKI MIKOLAJ ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Mężczyzn U21 5 KORYCZAN JAKUB OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN  POLAND
        Kata Indywidualne Mężczyzn U21 5 LIPERTOWICZ DAWID STOWARZYSZENIE SPORTOWE "BUSHI-DO"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT 1gold WYSOCKA EMILIA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT 2silver MAJCHERCZYK KINGA STOWARZYSZENIE SPORTOWE "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT 3bronze TOS WIKTORIA ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT 3bronze GIERSZEWSKA ZUZANNA KLUB KARATE MUKUDORI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT 5 WIECZORKIEWICZ WIKTORIA KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT 5 LINK KORNELIA KLUB SPORTOWY KARATE "SAKURA"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT 7 PIECHUCKA ZUZANNA UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT 7 KŁOS ALEKSANDRA OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT 9 MIESZKAŁA KATARZYNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "UKEMI" W KOBYLINIE  POLAND
KATA INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT 1gold NEDILKO BOHDAN AKADEMIA SPORTU CHIKARA KĘPNO  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT 2silver KANDAR DAWID KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT 3bronze LELINSKI KLAUDIUSZ LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT 3bronze GOLAS KACPER KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT 5 GROCHOWSKI PAWEŁ UKS BŁYSKAWICA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT 5 WEBER MICHAŁ UKS BŁYSKAWICA  POLAND
KATA INDYWIDUALNE SENIOREK 1gold BRACIKOWSKA KAMILA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIOREK 2silver GAWEŁ ELIZA ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIOREK 3bronze STYCZYŃSKA JOANNA KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIOREK 3bronze KOWALSKA ANNA ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIOREK 5 PRACHNIO ALEKSANDRA KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIOREK 5 TRAFANKOWSKA KATARZYNA UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW 1gold MĄCZKA BARTOSZ ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW 2silver SZCZYPKOWSKI MAKSYMILIAN WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW 3bronze KASPRZYK BARTOSZ KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW 3bronze RASIEWICZ ADAM WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW 5 BABIŃSKI BARTŁOMIEJ WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW 5 CIEŚLIK SZYMON LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
Kumite Drużynowe Juniorów 1gold ASW NIPPON AKADEMIA SPORTÓW WALKI "NIPPON"  POLAND
        Kumite Drużynowe Juniorów 2silver CHAMPION ŁÓDŹ KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        Kumite Drużynowe Juniorów 3bronze KK DRAGON ŚRODA WIELKOPOLSKA KLUB KARATE DO SHOTOKAN DRAGON ŚRODA WLKP.  POLAND
        Kumite Drużynowe Juniorów 3bronze KK EMPI DOPIEWO EMPI KLUB KARATE GMINY DOPIEWO  POLAND
Kumite Drużynowe Juniorów Młodszych 1gold SHODAN UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        Kumite Drużynowe Juniorów Młodszych 2silver WRZESIŃSKI KLUB KARATE WRZESIŃSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Drużynowe Juniorów Młodszych 3bronze KOŹMIŃSKI KK DO SHOTOKAN KOŹMIŃSKI KLUB KARATE DO SHOTOKAN  POLAND
KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZICZEK 1gold UKS UKEMI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "UKEMI" W KOBYLINIE  POLAND
        KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZICZEK 2silver BODAIKAN1 KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZICZEK 3bronze IKS KARATE DZIEWCZĘTA INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
        KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZICZEK 3bronze UKS BUDO 1 UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI  POLAND
KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZIKÓW 1gold CHAMPION KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZIKÓW 2silver BODAIKAN 2 KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZIKÓW 3bronze BUDAIKAN KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZIKÓW 3bronze IKS KARATE 1 INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
        KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZIKÓW 5 BIOFEED-SHUTO STG BIOFEED SHUTO KARATE TEAM  POLAND
        KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZIKÓW 5 KLUB KARATE EMPI GMINY DOPIEWO 2 EMPI KLUB KARATE GMINY DOPIEWO  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorek +59kg 1gold SZUROWSKA IZABELA RAWICKI KLUB KARATE "SUREM"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek +59kg 2silver LIESKE SANDRA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek +59kg 3bronze KOSIAK KATARZYNA INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek +59kg 3bronze KULIŃSKA WIKTORIA KAISHO KARATE KLUB  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek +59kg 5 RACHWAŁ KLAUDIA KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorek -48kg 1gold KERNER MARIA INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek -48kg 2silver KORPALSKA ROKSANA KLUB KARATE SHOTOKAN DOJO TORUŃ  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorek -53kg 1gold SOKOŁOWSKA KLAUDIA KAISHO KARATE KLUB  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek -53kg 2silver WIKTORIA WESOŁOWSKA STOWARZYSZENIE SPORTOWE "BUSHI-DO"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek -53kg 3bronze BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorek -59kg 1gold STARBA PATRYCJA KLUB SPORTOWY KARATE "SAKURA"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek -59kg 2silver HEMMERLING NATALIA WĄGROWIECKI KLUB KARATE "TIGER"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek -59kg 3bronze SKRZYPEK ALEKSANDRA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PIĄTKA"  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych +54kg 1gold MALIŃSKA ZOFIA KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych +54kg 2silver DANISZEWSKA JULIA KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych +54kg 3bronze GACKOWSKA AMELIA KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych +54kg 3bronze BIALECKA ANITA OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych +54kg 5 SUSZKA JULIA UKS BŁYSKAWICA  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych +54kg 5 KOT ALEKSANDRA UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych +54kg 7 ROGALSKA ROKSANA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych +54kg 7 BARTODZIEJ JULIA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -47kg 1gold SZATKOWSKA DOMINIKA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -47kg 2silver GRZELAK JULIA PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -47kg 3bronze PATECKA JULIA KOŹMIŃSKI KLUB KARATE DO SHOTOKAN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -47kg 3bronze KAMIŃSKA NATALIA KLUB KARATE DO SHOTOKAN DRAGON ŚRODA WLKP.  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -54kg 1gold WOJTUNIK MARTA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -54kg 2silver WIELICZKO JULIA GDAŃSKI KLUB KARATE-DO  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -54kg 3bronze DUDA ZOFIA KLUB KARATE GOTTSU KOŚCIAN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -54kg 3bronze ZUBEK KORNELIA KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -54kg 5 WĘGLAROWICZ MARIA STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -54kg 5 HILDEBRANDT MAŁGORZATA KLUB SPORTOWY KARATE "SAKURA"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -54kg 7 BORYSIAK EMILIA KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -54kg 7 LEWANDOWSKA WIKTORIA KLUB SPORTOWY TIGER ZANIEMYŚL  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów +76kg 1gold SOBKOWIAK DAWID PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów +76kg 2silver BANKOWSKI MICHAŁ HARASUTO KARATE KLUB  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów +76kg 3bronze KUJAWSKI WIKTOR STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów +76kg 3bronze MICHALSKI KRZYSZTOF STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów +76kg 5 STOHNIJ PATRYK KLUB KARATE ARASHI  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów -55kg 1gold SPRANCEL SZYMON KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -55kg 2silver BIADAŁA KACPER STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -55kg 3bronze FEDORYSHYN PAWEL UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -55kg 3bronze MADAJEWSKI MACIEJ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PIĄTKA"  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów -61kg 1gold WOJCIECHOWSKI BARTOSZ KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -61kg 2silver ADAMETZ MATEUSZ STOWARZYSZENIE SPORTOWE "BUSHI-DO"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -61kg 3bronze MARGIELA JAKUB PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -61kg 3bronze BARTCZAK BARTŁOMIEJ STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -61kg 5 KUBASIK PATRYK KLUB KARATE DO SHOTOKAN DRAGON ŚRODA WLKP.  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 1gold SZEWCZYK KRZYSZTOF KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 2silver KĘDZIERSKI BARTOSZ KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 3bronze MUSNICKI HUBERT KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 3bronze GUDEL DARIUSZ KAISHO KARATE KLUB  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 5 RITTER JAKUB KLUB KARATE DO SHOTOKAN DRAGON ŚRODA WLKP.  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 5 STEFAŃCZYK TOMASZ EMPI KLUB KARATE GMINY DOPIEWO  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 7 SAMÓL MATEUSZ EMPI KLUB KARATE GMINY DOPIEWO  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 7 WASYLKO FILIP KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 1gold PIOTRKOWSKI ADAM KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 2silver WACHOWSKI DOMINIK STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 3bronze PLESKACZ JAKUB AKADEMIA SPORTÓW WALKI "NIPPON"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 3bronze SZALEWSKI KRZYSZTOF WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 5 ZAJKOWSKI PAWEŁ KAISHO KARATE KLUB  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 5 DĘBOWSKI ANATOL UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PIĄTKA"  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych +70kg 1gold JAROCKI HUBERT KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych +70kg 2silver JARCZAK CYPRIAN STOWARZYSZENIE KLUB KARATE KAMINARI PERZÓW  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych +70kg 3bronze WOJCIECHOWSKI KACPER KOŹMIŃSKI KLUB KARATE DO SHOTOKAN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych +70kg 3bronze KRZEWIŃSKI HUBERT KLUB KARATE „SATORI” LESZNO  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych +70kg 5 PIECHNIK WOJCIECH STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych +70kg 5 KMENT KONRAD GDAŃSKI KLUB KARATE-DO  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -52kg 1gold OPAS ALEKSANDER WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -52kg 2silver JARUSZEWICZ DAMIAN KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -52kg 3bronze JOPEK KRZYSZTOF STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -52kg 3bronze ROMAŃSKI JAKUB UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -52kg 5 ROŻNIATA MATEUSZ KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -52kg 5 POŚLOD MACIEJ STOWARZYSZENIE KLUB KARATE KAMINARI PERZÓW  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -57kg 1gold DZIUDA DOMINIK KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -57kg 2silver STRAWA BARTLOMIEJ INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -57kg 3bronze ŚWITALSKI DOMINIK SPORTOWY KLUB KARATE "SENSHI"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -57kg 3bronze BANKOWSKI ŁUKASZ HARASUTO KARATE KLUB  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -57kg 5 PITUŁA BŁAŻEJ KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -57kg 5 DOMURAD MATEUSZ KLUB KARATE I REKREACJI SONKEI  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -63kg 1gold PUDLAK FILIP KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -63kg 2silver BANDULIK KLAUDIUSZ WRZESIŃSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -63kg 3bronze FLORCZAK MICHAŁ PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -63kg 3bronze PEŁKA OLIWIER KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -63kg 5 KOSTRZEWA KAROL WRZESIŃSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -63kg 5 MILEWSKI MATEUSZ KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -63kg 7 PIETRZAK MATEUSZ KOŹMIŃSKI KLUB KARATE DO SHOTOKAN  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -63kg 7 PESTKA STANISŁAW PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -70kg 1gold KRYSIAK JAKUB KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -70kg 2silver SWOREK JAKUB PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -70kg 3bronze ŻYWICKI BARTOSZ KLUB SPORTOWY KARATE "SAKURA"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -70kg 3bronze FORMANOWSKI JAKUB UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -70kg 5 MULAWA MACIEJ KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -70kg 5 SIEPIELSKI MIKOŁAJ WRZESIŃSKI KLUB KARATE  POLAND
Kumite Indywidualne Kobiet +68 KG 1gold HARAST KINGA HARASUTO KARATE KLUB  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet +68 KG 2silver GAWEŁ ELIZA ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet +68 KG 3bronze KAMINSKA IZABELA TORNADO KALISZ  POLAND
Kumite Indywidualne Kobiet -50 KG 1gold DEPTA MARIA KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet -50 KG 2silver BUDZIŃSKA NATALIA GDAŃSKI KLUB KARATE-DO  POLAND
Kumite Indywidualne Kobiet -55 KG 1gold DZIELAK MARTA INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet -55 KG 2silver PIOTROWSKA MONIKA STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet -55 KG 3bronze KRÓL JUSTYNA KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet -55 KG 3bronze ZAWISZA DOMINIKA GDAŃSKI KLUB KARATE-DO  POLAND
Kumite Indywidualne Kobiet -61 KG 1gold ELWART SARA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet -61 KG 2silver MIKULSKA WERONIKA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet -61 KG 3bronze UWIJAŁA AGATA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet -61 KG 3bronze KAMINSKA AGNIESZKA TORNADO KALISZ  POLAND
Kumite Indywidualne Kobiet -68 KG 1gold GREJNER WIKTORIA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet -68 KG 2silver BUTRYM IGA AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet -68 KG 3bronze KRASOWSKA MAJA AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
Kumite Indywidualne Kobiet U21 +68kg 1gold GAWEŁ ELIZA ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet U21 +68kg 2silver MACIASZEK WIKTORIA UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
Kumite Indywidualne Kobiet U21 -55kg 1gold KRÓL JUSTYNA KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet U21 -55kg 2silver RANCAN SANDRA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet U21 -55kg 3bronze ZAWISZA DOMINIKA GDAŃSKI KLUB KARATE-DO  POLAND
Kumite Indywidualne Kobiet U21 -68kg 1gold GREJNER WIKTORIA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet U21 -68kg 2silver KRZYŻANIAK JULIA KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet U21 -68kg 3bronze MUJTA DAGMARA UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        Kumite Indywidualne Kobiet U21 -68kg 3bronze MICHALEWICZ MARTA PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
Kumite Indywidualne Mężczyzn +84 KG 1gold GEBKA MACIEJ WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn +84 KG 2silver PIETRUCHA JAKUB STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn +84 KG 3bronze KASZUBA ADAM AKADEMIA SPORTÓW WALKI "NIPPON"  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn +84 KG 3bronze TYSIAK NORBERT AKADEMIA SPORTÓW WALKI "NIPPON"  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn +84 KG 5 FORTUNIAK DAWID AKADEMIA SPORTÓW WALKI "NIPPON"  POLAND
Kumite Indywidualne Mężczyzn -60 KG 1gold KLENIEWSKI BARTOSZ STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -60 KG 2silver KACZMAREK HUBERT STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -60 KG 3bronze JANCZEWSKI MICHAŁ KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -60 KG 3bronze SŁOTA JAKUB WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -60 KG 5 CHŁUS JAKUB KAISHO KARATE KLUB  POLAND
Kumite Indywidualne Mężczyzn -67 KG 1gold CIESIELSKI ALBERT STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -67 KG 2silver MILOSZ SABIECKI SPORTOWY KLUB KARATE "SENSHI"  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -67 KG 3bronze WOLAK MICHAŁ KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -67 KG 3bronze KUJAWA JONATAN AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
Kumite Indywidualne Mężczyzn -75 KG 1gold BOGUSZEWSKI MACIEJ JAN KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -75 KG 2silver STAWIARSKI SZYMON HARASUTO KARATE KLUB  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -75 KG 3bronze VOGT FILIP PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -75 KG 3bronze GOLA MARCIN AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
Kumite Indywidualne Mężczyzn -84 KG 1gold VOGT KACPER PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -84 KG 2silver KRYKOWSKI MARCIN AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -84 KG 3bronze DĄBEK KACPER RAWICKI KLUB KARATE "SUREM"  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn -84 KG 3bronze BABOS MICHAL AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 +84kg 1gold PIETRUCHA JAKUB STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 +84kg 2silver TYSIAK NORBERT AKADEMIA SPORTÓW WALKI "NIPPON"  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 +84kg 3bronze FORTUNIAK DAWID AKADEMIA SPORTÓW WALKI "NIPPON"  POLAND
Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -60kg 1gold KLENIEWSKI BARTOSZ STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -60kg 2silver JANCZEWSKI MICHAŁ KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -60kg 3bronze CHŁUS JAKUB KAISHO KARATE KLUB  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -60kg 3bronze KACZMAREK HUBERT STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -60kg 5 SŁOTA JAKUB WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -75kg 1gold VOGT FILIP PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -75kg 2silver MALACHOWSKI KRZYSZTOF KLUB SPORTOWY KARATE "SAKURA"  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -75kg 3bronze PESSTKA WOJCIECH PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -75kg 3bronze BORECKI JAKUB KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -84kg 1gold VOGT KACPER PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -84kg 2silver KONOWALCZYK JAKUB PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
        Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 -84kg 3bronze KUZIAK ŁUKASZ KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 1gold POTRACKA ZUZANNA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 2silver MEJER MARTA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 3bronze RÓŻAŃSKA TATIANA KLUB KARATE SHOTOKAN DOJO TORUŃ  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 3bronze PIOTRKOWSKA IZABELA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 5 KAMIŃSKA WIKTORIA KLUB KARATE KAMIKAZE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 5 MAJCHERCZYK KINGA STOWARZYSZENIE SPORTOWE "BUSHI-DO"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 7 PODHORODECKA KINGA INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 7 DYKTA MAGDALENA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 9 LASKOWSKA CELINA STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT +50KG 9 BIEŃ MARTYNA KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -40KG 1gold KRAUSE OLIWIA SPORTOWY KLUB KARATE "SENSHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -40KG 2silver DĘBCZAK MAJA KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -40KG 3bronze DZIELAK JULIA INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -40KG 3bronze KAWICKA WERONIKA KLUB SPORTOWY TIGER ZANIEMYŚL  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -40KG 5 OLSZEWSKA MAJA KLUB KARATE GOTTSU KOŚCIAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -40KG 5 KSENIAK NINA KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 1gold LEWANDOWSKA KATARZYNA KLUB SPORTOWY TIGER ZANIEMYŚL  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 2silver DZEDZEJ ANIELA STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 3bronze GÓRSKA ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 3bronze KAWICKA DOMINIKA KLUB SPORTOWY TIGER ZANIEMYŚL  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 5 OZGA MATYLDA UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 5 CHLEBOWSKA ANNA AKADEMIA SPORTÓW WALKI "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 7 LAMPKOWSKA MALWINA STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 7 KŁOS ALEKSANDRA OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 9 LINK KORNELIA KLUB SPORTOWY KARATE "SAKURA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICZEK 12-13 LAT -50KG 9 KAŹMIERCZAK KAMILA KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT +50KG 1gold STĘPNIEWSKI ANTONI KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT +50KG 2silver RÓG MACIEJ KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT +50KG 3bronze NIEZGODA BARTOSZ KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT +50KG 3bronze WOŹNIAK KAJETAN KOŹMIŃSKI KLUB KARATE DO SHOTOKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT +50KG 5 KRAJNIK KRYSTIAN BIOFEED SHUTO KARATE TEAM  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT +50KG 5 KARWALA TYMON STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT +50KG 7 SITKO JAKUB INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT +50KG 7 SMUKALSKI ŁUKASZ BIOFEED SHUTO KARATE TEAM  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -35KG 1gold DIDŁUCH KAROL KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -35KG 2silver GOLAS KACPER KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -35KG 3bronze SOBKOWIAK KACPER KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -35KG 3bronze SZYMCZAK ERYK UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -40KG 1gold PTASZKOWSKI MIŁOSZ SPORTOWY KLUB KARATE "SENSHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -40KG 2silver WOJCIECHOWSKI KACPER KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -40KG 3bronze SZWARC JAN STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -40KG 3bronze WASYLKO KACPER KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -40KG 5 JOACHIMIAK KACPER KLUB SPORTOWY TIGER ZANIEMYŚL  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -40KG 5 PODOLSKI JAN PLESZEWSKI KLUB KARATE  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -45KG 1gold KOŁODZIEJCZAK PRZEMYSŁAW KLUB SPORTOWY OLIMP  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -45KG 2silver MILSKI KAMIL KLUB KARATE "CHAMPION-TEAM"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -45KG 3bronze GUNERKA MICHAŁ KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -45KG 3bronze BURCHARDT ANDRZEJ KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -45KG 5 WOJTAS MATEUSZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PIĄTKA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -45KG 5 JIBRIL MAKIERE STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -45KG 7 GŁOWACKI FRANCISZEK INOWROCŁAWSKI KLUB SPORTOWY „KARATE”  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -50KG 1gold STACHOWIAK JULIAN STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -50KG 2silver KUREC KACPER KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -50KG 3bronze JANUSZ BARTOSZ SPORTOWY KLUB KARATE "SENSHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -50KG 3bronze NOWAK KAROL WĄGROWIECKI KLUB KARATE "TIGER"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -50KG 5 BOROWCZYK JAKUB KOŹMIŃSKI KLUB KARATE DO SHOTOKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -50KG 5 GALIC MATEUSZ KLUB SPORTOWY GOKKEN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -50KG 7 GALIŃSKI MAKSYMILIAN KLUB KARATE BODAIKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZIKÓW 12-13 LAT -50KG 7 FOLTA MAKS STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI KUZI SPORT  POLAND