sportdata
WAKO Older Cadets and Juniors European Kickboxing Championships - 2021-11-08

2021-11-08 / 2021-11-09 / 2021-11-10 / Print

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3 Tatami 4 Ring1 Ring2
09:30 New
09:30 - 10:00 (00:30)
New
09:30 - 10:00 (00:30)
New
09:30 - 10:00 (00:30)
New
09:30 - 10:00 (00:30)
New
09:30 - 10:00 (00:30)
New
09:30 - 10:00 (00:30)
09:31
09:32
09:33
09:34
09:35
09:36
09:37
09:38
09:39
09:40
09:41
09:42
09:43
09:44
09:45
09:46
09:47
09:48
09:49
09:50
09:51
09:52
09:53
09:54
09:55
09:56
09:57
09:58
09:59
10:00 01 PF 037 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1 GARTNER ERIK (WAKOSLO) vs SZAKACS GERGO (WAKOHUN)
10:00 - 10:08 (00:08)
02 LC 122 J F -50 kg (2 entries draw)
#190 SOVEC ANA (CRO) vs FOTEINATOU AMALIA (GRE)
10:00 - 10:12 (00:12)
03 KL 162 OC F -42 kg (2 entries draw)
#130 MURTAGH ELLA (WAKOIRE) vs ASENOVA ALEXANDRA (WAKOBUL)
10:00 - 10:09 (00:09)
02 LC 110 OC F -60 kg (2 entries draw)
#102 FARKAS FANNI (WAKOHUN) vs NOWAKOWSKA KINGA (PZKB)
10:00 - 10:09 (00:09)
06 LK 330 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#233 DZHAMAL BIGISHIEV (WAKORUS) vs JAMMAL SIEF (WAKOISR)
10:00 - 10:12 (00:12)
07 K1 387 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#284 MAMEKIN IVAN (WAKOUKR) vs NIKOLAI SOROKIN (WAKORUS)
10:00 - 10:12 (00:12)
10:01
10:02
10:03
10:04
10:05
10:06
10:07
10:08 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#2 SHRIVASTAVA NAMAN (IRL) vs KATALINIC MATAN (CRO)
10:08 - 10:16 (00:08)
10:09 03 KL 162 OC F -42 kg (2 entries draw)
#131 BARMPOUTI ANDRONIKI (WAKOGRE) vs GAL EVA (WAKOCRO)
10:09 - 10:18 (00:09)
02 LC 110 OC F -60 kg (2 entries draw)
#103 VIGH KIRA_AMARILLISZ (WAKOHUN) vs MISIACZYK ANIELA (PZKB)
10:09 - 10:18 (00:09)
10:10
10:11
10:12 02 LC 122 J F -50 kg (2 entries draw)
#191 TSOUNTANI MARIA (GRE) vs ATASEVER SUZAN (GER)
10:12 - 10:24 (00:12)
06 LK 330 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#234 DJORDJEVIC VUK (WAKOSRB) vs ABDULLAZADE RAVAN (WAKOAZE)
10:12 - 10:24 (00:12)
07 K1 388 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#244 NENADOVIC UROS (WAKOSRB) vs EVGENII BARANOV (WAKORUS)
10:12 - 10:24 (00:12)
10:13
10:14
10:15
10:16 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#3 JESE LUKA (SLO) vs KASPROWICZ JAKUB (POL)
10:16 - 10:24 (00:08)
10:17
10:18 03 KL 162 OC F -42 kg (2 entries draw)
#132 LIZER CSENGE (WAKOHUN) vs TETEVENSKA SIMONA (WAKOBUL)
10:18 - 10:27 (00:09)
02 LC 112 OC F +65 kg (2 entries draw)
#104 MATIC PAOLA (WAKOCRO) vs PERWINSKA OLIWIA (PZKB)
10:18 - 10:27 (00:09)
10:19
10:20
10:21
10:22
10:23
10:24 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#4 KONSTANTAKIS STAVROS (GRE) vs SCHAFER RAIKO (GER)
10:24 - 10:32 (00:08)
02 LC 124 J F -60 kg (2 entries draw)
#192 NOSKOVA VALENTYNA (WAKOUKR) vs MAIER MICHELLE (PZKB)
10:24 - 10:36 (00:12)
06 LK 330 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#235 NAVARRO LORENZO (WAKOFRA) vs ARTEM KRASOV (WAKORUS)
10:24 - 10:36 (00:12)
07 K1 388 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#245 MAMMADOV ELVIN (WAKOAZE) vs STOIAN DANIEL (WAKOMDA)
10:24 - 10:36 (00:12)
10:25
10:26
10:27 03 KL 162 OC F -42 kg (2 entries draw)
#133 CHATZI BARIE (WAKOGRE) vs MELNYK ANASTASIIA (WAKOUKR)
10:27 - 10:36 (00:09)
02 LC 112 OC F +65 kg (2 entries draw)
#105 ADAMANTIDI LORI_AGAPI (WAKOGRE) vs STENKA ZANETA (PZKB)
10:27 - 10:36 (00:09)
10:28
10:29
10:30
10:31
10:32 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#5 DE_KEYSER MILAN (BEL) vs MARETIC IVAN (CRO)
10:32 - 10:40 (00:08)
10:33
10:34
10:35
10:36 02 LC 124 J F -60 kg (2 entries draw)
#193 BLANC OLIVIA (WAKOSUI) vs DANIELSEN LISA (WAKONOR)
10:36 - 10:48 (00:12)
03 KL 163 OC F -46 kg (2 entries draw)
#134 IVANOVA IVANA (WAKOBUL) vs GYEVI-TOTH SAROLTA (WAKOHUN)
10:36 - 10:45 (00:09)
02 LC 112 OC F +65 kg (2 entries draw)
#106 CONLON-_OATES HALLE (WAKOIRE) vs BOYADZHIEVA KALINA (WAKOBUL)
10:36 - 10:45 (00:09)
06 LK 331 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#212 IBRAGIM ABDULAEV (RUS) vs NIKOLOV SASHKO (BUL)
10:36 - 10:48 (00:12)
07 K1 388 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#246 EYVAZLI YOSEF (WAKOISR) vs AIUB UMAEV (WAKORUS)
10:36 - 10:48 (00:12)
10:37
10:38
10:39
10:40 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#6 LIRITIS ALEXANDROS (GRE) vs KOEHLER JONATHAN (GER)
10:40 - 10:48 (00:08)
10:41
10:42
10:43
10:44
10:45 03 KL 163 OC F -46 kg (2 entries draw)
#135 NASULEWICZ NIKOLA (PZKB) vs KOROLOVYCH MARIIA (WAKOUKR)
10:45 - 10:54 (00:09)
02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#155 GIRBACIU CULITA (WAKOROU) vs KELLY NATHAN (WAKOIRE)
10:45 - 10:57 (00:12)
10:46
10:47
10:48 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#7 JUSIC EDI (BIH) vs ZAVEC BENJAMIN (SLO)
10:48 - 10:56 (00:08)
02 LC 125 J F -65 kg (2 entries draw)
#194 NAGY RAMONA (WAKOHUN) vs ZAGAR-SLEMENSEK ALISA (WAKOSLO)
10:48 - 11:00 (00:12)
06 LK 331 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#213 KALAC EMAD (MNE) vs KILINC MUSTAFA_SONER (TUR)
10:48 - 11:00 (00:12)
07 K1 390 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#247 LIUBIN MAXIM (WAKOMDA) vs NIKOLAI STAVROPOLTSEV (WAKORUS)
10:48 - 11:00 (00:12)
10:49
10:50
10:51
10:52
10:53
10:54 03 KL 163 OC F -46 kg (2 entries draw)
#136 ILIEVA ANDREA (WAKOBUL) vs NEROUTSOPOULOU ELENI (WAKOGRE)
10:54 - 11:03 (00:09)
10:55
10:56 01 PF 039 OC M -63 kg (2 entries draw)
#8 RANCAS ARNAS (WAKOIRE) vs NIEBRZYDOWSKI MICHAL (PZKB)
10:56 - 11:04 (00:08)
10:57 02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#156 HOLOBOTOWSKI IGOR (PZKB) vs ILDAR NISAFUTDINOV (WAKORUS)
10:57 - 11:09 (00:12)
10:58
10:59
11:00 02 LC 125 J F -65 kg (2 entries draw)
#195 TSIPA ANASTASIA (WAKOGRE) vs LUCIDI NOEMI (WAKOITA)
11:00 - 11:12 (00:12)
06 LK 331 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#215 GULIYEV AMIN (AZE) vs IUSUF DZAHPAROV (RUS)
11:00 - 11:12 (00:12)
07 K1 390 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#248 MIROVSKI SILVIO (WAKOMKD) vs SAVIC STRAHINJA (WAKOSRB)
11:00 - 11:12 (00:12)
11:01
11:02
11:03 03 KL 163 OC F -46 kg (2 entries draw)
#137 JANKOWSKA OKTAWIA (PZKB) vs NAGY MIRA (WAKOHUN)
11:03 - 11:12 (00:09)
11:04 01 PF 039 OC M -63 kg (2 entries draw)
#9 FREDERIKSEN MIKI (WAKODEN) vs GREGORY NIALL (WAKOIRE)
11:04 - 11:12 (00:08)
11:05
11:06
11:07
11:08
11:09 02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#157 KNECHTL MARC (WAKOAUT) vs MATCZAK PATRYK (PZKB)
11:09 - 11:21 (00:12)
11:10
11:11
11:12 01 PF 035 OC M -42 kg (2 entries draw)
#24 LIAPAKIS GEORGIOS (GRE) vs BONDAR DANIEL (HUN)
11:12 - 11:20 (00:08)
02 LC 125 J F -65 kg (2 entries draw)
#196 ZAGAR_SLEMENSEK LARISA (WAKOSLO) vs RAJOS LENA (WAKOHUN)
11:12 - 11:24 (00:12)
03 KL 164 OC F -50 kg (2 entries draw)
#138 YANEVA MARIA (WAKOBUL) vs KONIAVITI MARIA (WAKOGRE)
11:12 - 11:21 (00:09)
06 LK 332 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#201 GUZIŃSKI KAMIL (PZKB) vs CVITKOVIC MARKO (WAKOCRO)
11:12 - 11:24 (00:12)
07 K1 390 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#249 NAGY KRISZTOFER (WAKOHUN) vs PUSHKAROV MYKYTA (WAKOUKR)
11:12 - 11:24 (00:12)
11:13
11:14
11:15
11:16
11:17
11:18
11:19
11:20 01 PF 035 OC M -42 kg (2 entries draw)
#25 IVANOV ZLATOSLAV (BUL) vs LIAPAKIS EMMANOUIL (GRE)
11:20 - 11:28 (00:08)
11:21 03 KL 164 OC F -50 kg (2 entries draw)
#139 JAKABACSKA FANNI (WAKOHUN) vs PANOPOULOU DIMITRA (WAKOGRE)
11:21 - 11:30 (00:09)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#158 GEORGIEV MIHAIL (WAKOBUL) vs ARVANITAKIS ANTONIS (WAKOGRE)
11:21 - 11:33 (00:12)
11:22
11:23
11:24 02 LC 098 OC M -47 kg (2 entries draw)
#60 KARDOULIAS IOANNIS (WAKOGRE) vs DENIZ MUTLUAI (WAKORUS)
11:24 - 11:36 (00:12)
06 LK 332 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#202 ANGHELUTA MAXIM (WAKOMDA) vs NIMATULAYEV SAMANDAR (WAKOPOR)
11:24 - 11:36 (00:12)
07 K1 390 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#250 ROLAN FAZYLTANOV (WAKORUS) vs VITIUC ARTUR (WAKOMDA)
11:24 - 11:36 (00:12)
11:25
11:26
11:27
11:28 01 PF 036 OC M -47 kg (2 entries draw)
#26 SCANLON PAUL_JASON (WAKOIRE) vs ROMAN NIKOLASZ (WAKOHUN)
11:28 - 11:36 (00:08)
11:29
11:30 03 KL 164 OC F -50 kg (2 entries draw)
#140 KOSTELNA KAROLINA (WAKOSVK) vs ANDONOVA HRISTINA (WAKOBUL)
11:30 - 11:39 (00:09)
11:31
11:32
11:33 02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#159 NEMETI BALINT (WAKOHUN) vs PEKO TOMAS (WAKOSVK)
11:33 - 11:45 (00:12)
11:34
11:35
11:36 01 PF 036 OC M -47 kg (2 entries draw)
#27 DOBROWOLSKI BARTOSZ (PZKB) vs KRUMINIS TAJUS (WAKOIRE)
11:36 - 11:44 (00:08)
02 LC 098 OC M -47 kg (2 entries draw)
#61 RZESZUT XAVIER (PZKB) vs KOURTIS SOTIRIOS_CHRISTOS (WAKOGRE)
11:36 - 11:48 (00:12)
06 LK 332 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#203 RUSLAN KAKHRIMANIAN (WAKORUS) vs ALAKBARLI NIJAT (WAKOAZE)
11:36 - 11:48 (00:12)
07 K1 391 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#251 MARKOVIC IVAN (SRB) vs GORDON AHAVAT (ISR)
11:36 - 11:48 (00:12)
11:37
11:38
11:39 03 KL 165 OC F -55 kg (2 entries draw)
#120 POTOCKA MIROSLAVA (WAKOSVK) vs RAMMOU ERMIONI (WAKOGRE)
11:39 - 11:48 (00:09)
11:40
11:41
11:42
11:43
11:44 01 PF 036 OC M -47 kg (2 entries draw)
#28 YORDANOV BOZHIDAR (WAKOBUL) vs BANKI BRENDON (WAKOHUN)
11:44 - 11:52 (00:08)
11:45 02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#160 VIGH VOJTECH (WAKOSVK) vs STREIMELWEGER LUKAS (WAKOAUT)
11:45 - 11:57 (00:12)
11:46
11:47
11:48 02 LC 099 OC M -52 kg (2 entries draw)
#62 ZACHARAKIS CHARALAMPOS (WAKOGRE) vs KRUPIC MEHMED (WAKOBIH)
11:48 - 12:00 (00:12)
03 KL 166 OC F -60 kg (2 entries draw)
#141 ZEMANOVA ELISKA (CZE) vs NOWAKOWSKA KINGA (POL)
11:48 - 11:57 (00:09)
06 LK 332 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#205 ROZYLO MACIEJ (PZKB) vs NIKITA MERKULOV (WAKORUS)
11:48 - 12:00 (00:12)
07 K1 391 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#252 ROMAN ZHURAVLEV (RUS) vs SCRIPNICIUC ALEXANDRU (MDA)
11:48 - 12:00 (00:12)
11:49
11:50
11:51
11:52 01 PF 040 OC M -69 kg (2 entries draw)
#29 POTTER THOMAS (WAKOIRE) vs POLLE VINCE_LEVENTE (WAKOHUN)
11:52 - 12:00 (00:08)
11:53
11:54
11:55
11:56
11:57 03 KL 166 OC F -60 kg (2 entries draw)
#142 VIGH KIRA_AMARILLISZ (HUN) vs DORDIC VANJA (SLO)
11:57 - 12:06 (00:09)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#161 DIMITROV PETAR (WAKOBUL) vs OKERIC TARIK (WAKOBIH)
11:57 - 12:09 (00:12)
11:58
11:59
12:00 01 PF 040 OC M -69 kg (2 entries draw)
#30 WILCZOPOLSKI PAWEL (PZKB) vs RIESLING MIGUEL (WAKO-DE)
12:00 - 12:08 (00:08)
02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#63 STEPIEN IGOR (POL) vs NEMETH KRISTOF_GABOR (HUN)
12:00 - 12:12 (00:12)
06 LK 332 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#204 PANAYOTOV ALEXANDER (WAKOBUL) vs HABIBOVIC SAFER (WAKOBIH)
12:00 - 12:12 (00:12)
07 K1 391 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#253 SEFEROVIC SAFET (BIH) vs JBALI MOHAMED (ISR)
12:00 - 12:12 (00:12)
12:01
12:02
12:03
12:04
12:05
12:06 03 KL 166 OC F -60 kg (2 entries draw)
#143 MISIACZYK ANIELA (POL) vs OLGA BABENCU (MDA)
12:06 - 12:15 (00:09)
12:07
12:08 01 PF 040 OC M -69 kg (2 entries draw)
#31 GEORGIADIS PANAGIOTIS (WAKOGRE) vs MOCILAC GABRIEL (WAKOCRO)
12:08 - 12:16 (00:08)
12:09 02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#162 RINALDI TOMMASO (ITA) vs MANTES DIMITRIOS (GRE)
12:09 - 12:21 (00:12)
12:10
12:11
12:12 02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#64 PEREZ_ARIAS MANUEL (ESP) vs ZAVEC BENJAMIN (SLO)
12:12 - 12:24 (00:12)
06 LK 333 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#241 AI_HEREL MONGUSH (WAKORUS) vs KOPYRA RADOSLAW (PZKB)
12:12 - 12:24 (00:12)
07 K1 391 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#254 ISKHAN DZHUKHAROV (RUS) vs PETROVAS NIKITA (LTU)
12:12 - 12:24 (00:12)
12:13
12:14
12:15 03 KL 166 OC F -60 kg (2 entries draw)
#144 KARYDI ELENI (GRE) vs SEJMENOVIC LEYLA (BIH)
12:15 - 12:24 (00:09)
12:16 01 PF 041 OC M +69 kg (2 entries draw)
#32 MAGER FYNN (WAKO-DE) vs IVAN IVANOV (WAKORUS)
12:16 - 12:24 (00:08)
12:17
12:18
12:19
12:20
12:21 02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#163 IVANOV OLEKSANDR (UKR) vs IYNEDJIAN JOACHIM (SUI)
12:21 - 12:33 (00:12)
12:22
12:23
12:24 01 PF 041 OC M +69 kg (2 entries draw)
#33 KANTIOTIS KONSTANTINOS (WAKOGRE) vs NAGY BALINT (WAKOHUN)
12:24 - 12:32 (00:08)
02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#65 KING DILLON (IRL) vs JAROSLAV PROKOPCHUK (RUS)
12:24 - 12:36 (00:12)
03 KL 167 OC F -65 kg (2 entries draw)
#145
12:24 - 12:33 (00:09)
06 LK 334 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#242 ILIA FIRSOV (WAKORUS) vs SLESZYNSKI KACPER (PZKB)
12:24 - 12:36 (00:12)
07 K1 392 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#255 FOKIN HEORHI (WAKOBLR) vs GORDEI TARABYKIN (WAKORUS)
12:24 - 12:36 (00:12)
12:25
12:26
12:27
12:28
12:29
12:30
12:31
12:32 01 PF 041 OC M +69 kg (2 entries draw)
#34 CELIC IVANO (WAKOCRO) vs RALLIS KONSTANTINOS (WAKOGRE)
12:32 - 12:40 (00:08)
12:33 03 KL 167 OC F -65 kg (2 entries draw)
#146 GOMAR_SANCHEZ SANDRA (WAKOESP) vs SZUMSKA WIKTORIA (PZKB)
12:33 - 12:42 (00:09)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#164 BLOTNICKI MICHAL (POL) vs BARUTZKI MAIK (GER)
12:33 - 12:45 (00:12)
12:34
12:35
12:36 02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#66 RAISCHI IVAN (MDA) vs PIASECKI ALEKSANDER (POL)
12:36 - 12:48 (00:12)
06 LK 334 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#243 KRSTIC UROS (WAKOSRB) vs HEBIBOVIC NUH (WAKOBIH)
12:36 - 12:48 (00:12)
07 K1 392 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#256 RIKOV ZHULIEN (WAKOBUL) vs KHAMRAZ OSMANOV (WAKORUS)
12:36 - 12:48 (00:12)
12:37
12:38
12:39
12:40 01 PF 041 OC M +69 kg (2 entries draw)
#35 DENES DANIEL (WAKOHUN) vs KIRAY EMRE (WAKO-DE)
12:40 - 12:48 (00:08)
12:41
12:42 03 KL 168 OC F +65 kg (2 entries draw)
#147 PERWINSKA OLIWIA (PZKB) vs NEMES KATALIN (WAKOHUN)
12:42 - 12:51 (00:09)
12:43
12:44
12:45 02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#165 WILHELM FABIO (SUI) vs TSOKANTAS GEORGE (GRE)
12:45 - 12:57 (00:12)
12:46
12:47
12:48 01 PF 045 OC F -42 kg (2 entries draw)
#10 GREUL JULE (GER) vs CASSIDY SARAH (IRL)
12:48 - 12:56 (00:08)
02 LC 101 OC M -63 kg (2 entries draw)
#67 GIALAMAS THOMAS (WAKOGRE) vs KRPES JAN (WAKOCZE)
12:48 - 13:00 (00:12)
06 LK 347 OJ M -51 kg (2 entries draw)
#239 LOPSAN OORZHAK (WAKORUS) vs TAGHIZADE NIHAD (WAKOAZE)
12:48 - 13:00 (00:12)
07 K1 392 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#257 GUNIA MATEUSZ (PZKB) vs SHYMKIV OLEKSANDR (WAKOUKR)
12:48 - 13:00 (00:12)
12:49
12:50
12:51 03 KL 168 OC F +65 kg (2 entries draw)
#148 PSATHA ANNA_VIOLETA (WAKOGRE) vs BOJOC EVELINA (WAKOMDA)
12:51 - 13:00 (00:09)
12:52
12:53
12:54
12:55
12:56 01 PF 045 OC F -42 kg (2 entries draw)
#11 SMIGIELSKA NINA (POL) vs GAL EVA (CRO)
12:56 - 13:04 (00:08)
12:57 02 LC 116 J M -74 kg (2 entries draw)
#166 MOTIL SIMON (WAKOSVK) vs SALTZIS GEORGIOS (WAKOGRE)
12:57 - 13:09 (00:12)
12:58
12:59
13:00 02 LC 101 OC M -63 kg (2 entries draw)
#68 SOLTVADKERTI DANIEL (WAKOHUN) vs MARI_LLOBET JORDI (WAKOESP)
13:00 - 13:12 (00:12)
03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#107 BATSOULAS GRIGORIOS_IOANNIS (WAKOGRE) vs QIYASLI RENAT (WAKOAZE)
13:00 - 13:12 (00:12)
06 LK 347 OJ M -51 kg (2 entries draw)
#240 STRILETS DANILO (WAKOUKR) vs EYVAZLI ELI (WAKOISR)
13:00 - 13:12 (00:12)
07 K1 394 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#258 BARKHATAU MAKSIM (WAKOBLR) vs MAGNAN ADAM (WAKOFRA)
13:00 - 13:12 (00:12)
13:01
13:02
13:03
13:04 01 PF 045 OC F -42 kg (2 entries draw)
#12 ASENOVA ALEXANDRA (BUL) vs HAVLIT LÆRKE_TOPP (DEN)
13:04 - 13:12 (00:08)
13:05
13:06
13:07
13:08
13:09 02 LC 116 J M -74 kg (2 entries draw)
#167 KOPA TYMOTEUSZ (PZKB) vs JUHASZ BALINT (WAKOHUN)
13:09 - 13:21 (00:12)
13:10
13:11
13:12 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#13 FARKAS TUNDE (WAKOHUN) vs HEKIC AJNA (WAKOBIH)
13:12 - 13:20 (00:08)
02 LC 101 OC M -63 kg (2 entries draw)
#69 AFFEK JAKUB (PZKB) vs GREGORY NIALL (WAKOIRE)
13:12 - 13:24 (00:12)
03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#108 ROMAN NIKOLASZ (WAKOHUN) vs RZESZUT XAVIER (PZKB)
13:12 - 13:24 (00:12)
06 LK 348 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#220 DANIIL FEDOROV (WAKORUS) vs SOGHOMONYAN SEVAK (WAKOARM)
13:12 - 13:24 (00:12)
07 K1 394 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#259 BOGUCKI MILOSZ (PZKB) vs RISTOVSKI GORJAN (WAKOMKD)
13:12 - 13:24 (00:12)
13:13
13:14
13:15
13:16
13:17
13:18
13:19
13:20 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#14 KAMPIC VIKTORIJA (WAKOCRO) vs LOZANO_PINTADO ROCIO (WAKOESP)
13:20 - 13:28 (00:08)
13:21 02 LC 116 J M -74 kg (2 entries draw)
#168 MARZELLA SAMUELE (WAKOITA) vs FUTLEV PETIO (WAKOBUL)
13:21 - 13:33 (00:12)
13:22
13:23
13:24 02 LC 096 OC M -37 kg (2 entries draw)
#88 DIMITROV MARTIN (WAKOBUL) vs HALMAGYI LEVENTE (WAKOHUN)
13:24 - 13:36 (00:12)
03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#109 BABAKHANYAN DAVIT (WAKOARM) vs HENSZEL OLIWIER (PZKB)
13:24 - 13:36 (00:12)
06 LK 349 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#221 BENKALOVYCH OLEH (WAKOUKR) vs IDAIAT SEIFULAEV (WAKORUS)
13:24 - 13:36 (00:12)
07 K1 401 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#285 HLEBKO ULADZISLAVA (WAKOBLR) vs DURCZYNSKA AGATA (PZKB)
13:24 - 13:36 (00:12)
13:25
13:26
13:27
13:28 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#15 BURKE SARA (WAKOIRE) vs KOC ALARA (WAKO-DE)
13:28 - 13:36 (00:08)
13:29
13:30
13:31
13:32
13:33 02 LC 116 J M -74 kg (2 entries draw)
#169 HEFFERNAN TAYLOR (WAKOIRE) vs LUTHY LARS (WAKOSUI)
13:33 - 13:45 (00:12)
13:34
13:35
13:36 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#16 PETRIKOVA VIKTORIE (WAKOCZE) vs SULEK DORIS (WAKOSLO)
13:36 - 13:44 (00:08)
02 LC 096 OC M -37 kg (2 entries draw)
#89 PILKA SZYMON (PZKB) vs GURKA MARTIN (WAKOSVK)
13:36 - 13:48 (00:12)
03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#110 RASCIC TARIK (WAKOMNE) vs KOURTIS SOTIRIOS_CHRISTOS (WAKOGRE)
13:36 - 13:48 (00:12)
06 LK 349 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#222 KASAPOVIC RIJAD (WAKOBIH) vs TRPINAC LAZAR (WAKOSRB)
13:36 - 13:48 (00:12)
07 K1 408 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#260 VARONIK ANDREI (BLR) vs KAZIMOV FARID (AZE)
13:36 - 13:48 (00:12)
13:37
13:38
13:39
13:40
13:41
13:42
13:43
13:44 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#17 KONKOLY ZSOFIA (WAKOHUN) vs BIRKHEAD ERYN (WAKOIRE)
13:44 - 13:52 (00:08)
13:45 02 LC 117 J M -79 kg (2 entries draw)
#170 ZAVEC TIMOTEJ (WAKOSLO) vs BOUMAKIS ANTONIOS (WAKOGRE)
13:45 - 13:57 (00:12)
13:46
13:47
13:48 02 LC 096 OC M -37 kg (2 entries draw)
#90 MOVSESYAN ARTUR (WAKOARM) vs BOZHINOV PLAMEN (WAKOBUL)
13:48 - 14:00 (00:12)
03 KL 155 OC M -52 kg (2 entries draw)
#111 CHARALAMPOS BARBOUTIS (WAKOGRE) vs GOMBAS ZSOMBOR (WAKOHUN)
13:48 - 14:00 (00:12)
06 LK 349 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#223 RZAZADE AGSHIN (WAKOAZE) vs SULTAN KHALIL (WAKOISR)
13:48 - 14:00 (00:12)
07 K1 409 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#261 BATYI OORZHAK (WAKORUS) vs KHMARYK MATSVEI (WAKOBLR)
13:48 - 14:00 (00:12)
13:49
13:50
13:51
13:52 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#18 HAMULIC LAMIJA (WAKOBIH) vs PANTYA REKA (WAKOHUN)
13:52 - 14:00 (00:08)
13:53
13:54
13:55
13:56
13:57
13:58
13:59
14:00 BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
14:01
14:02
14:03
14:04
14:05
14:06
14:07
14:08
14:09
14:10
14:11
14:12
14:13
14:14
14:15
14:16
14:17
14:18
14:19
14:20
14:21
14:22
14:23
14:24
14:25
14:26
14:27
14:28
14:29
14:30
14:31
14:32
14:33
14:34
14:35
14:36
14:37
14:38
14:39
14:40
14:41
14:42
14:43
14:44
14:45
14:46
14:47
14:48
14:49
14:50
14:51
14:52
14:53
14:54
14:55
14:56
14:57
14:58
14:59
15:00 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#19 WHITE ANNA (WAKOIRE) vs CESAREC ANTONELA (WAKOCRO)
15:00 - 15:08 (00:08)
02 LC 096 OC M -37 kg (2 entries draw)
#91 ADAMEK IWO (PZKB) vs GARCIA_GALVEZ JORDI (WAKOESP)
15:00 - 15:12 (00:12)
03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#112 MACIEJ KONARZEWSKI (PZKB) vs PEREZ_ARIAS MANUEL (WAKOESP)
15:00 - 15:12 (00:12)
02 LC 117 J M -79 kg (2 entries draw)
#171 JOZIPOVIC DAVID (WAKOCRO) vs SIMON DAVID (WAKOHUN)
15:00 - 15:12 (00:12)
06 LK 349 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#224 PEROVIC ILIJA (WAKOMNE) vs MISAK KARKARIAN (WAKORUS)
15:00 - 15:12 (00:12)
07 K1 410 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#262 AGHAZADA KAMIL (WAKOAZE) vs KYAMALOV RUSLAN (WAKOBLR)
15:00 - 15:12 (00:12)
15:01
15:02
15:03
15:04
15:05
15:06
15:07
15:08 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#20 GENTCHEVA GERGANA (WAKOBUL) vs KIRAY SILA (WAKO-DE)
15:08 - 15:16 (00:08)
15:09
15:10
15:11
15:12 02 LC 097 OC M -42 kg (2 entries draw)
#92 IVANOV ZLATOSLAV (WAKOBUL) vs SZYMCZUK KACPER (PZKB)
15:12 - 15:24 (00:12)
03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#113 KLOBUCAR BORNA (WAKOCRO) vs NENKOV VICTOR (WAKOBUL)
15:12 - 15:24 (00:12)
03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#172 ROBERTS NOAM (WAKOISR) vs KELLY NATHAN (WAKOIRE)
15:12 - 15:24 (00:12)
06 LK 350 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#216 RASHID NURMAGOMEDOV (WAKORUS) vs HEMO HOD (WAKOISR)
15:12 - 15:24 (00:12)
07 K1 410 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#263 VITIUC MAXIM (WAKOMDA) vs STEPANOV ILJA (WAKOEST)
15:12 - 15:24 (00:12)
15:13
15:14
15:15
15:16 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#21 DE_CONINCK MAITE (WAKOBEL) vs OZAN_PEREIRA NAOMI (WAKOSUI)
15:16 - 15:24 (00:08)
15:17
15:18
15:19
15:20
15:21
15:22
15:23
15:24 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#22 JOVIC ANA (WAKOCRO) vs VRELLA LUGINA (WAKO-DE)
15:24 - 15:32 (00:08)
02 LC 097 OC M -42 kg (2 entries draw)
#93 LIAPAKIS EMMANOUIL (WAKOGRE) vs KIRBIS TILEN (WAKOSLO)
15:24 - 15:36 (00:12)
03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#114 RASHA LORJAN (WAKOGRE) vs JESE LUKA (WAKOSLO)
15:24 - 15:36 (00:12)
03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#173 POPOVIC MIODRAG (WAKOMNE) vs BANIC IGOR (WAKOSVK)
15:24 - 15:36 (00:12)
06 LK 350 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#218 ASADOV AKBAR (WAKOAZE) vs PETIN DANYLO (WAKOUKR)
15:24 - 15:36 (00:12)
07 K1 410 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#264 CHOMICZ FILIP (PZKB) vs ARTEM SHTYRKOV (WAKORUS)
15:24 - 15:36 (00:12)
15:25
15:26
15:27
15:28
15:29
15:30
15:31
15:32 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#23 MORK ANDREA (WAKODEN) vs CONLON-OATES LUCY (WAKOIRE)
15:32 - 15:40 (00:08)
15:33
15:34
15:35
15:36 02 LC 097 OC M -42 kg (2 entries draw)
#94 TODEA MIHAI-VALENTIN (WAKOROU) vs TRIKKAS ILIAS (WAKOGRE)
15:36 - 15:48 (00:12)
03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#115 MEZHLUMYAN AZAT (WAKOARM) vs RAISCHI IVAN (WAKOMDA)
15:36 - 15:48 (00:12)
03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#174 GKILEKAS VASILEIOS (WAKOGRE) vs ENYINGI ADAM (WAKOHUN)
15:36 - 15:48 (00:12)
06 LK 351 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#210 NETSIKAS DIMITRIOS (WAKOGRE) vs KAMINSKI KONRAD (PZKB)
15:36 - 15:48 (00:12)
07 K1 410 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#265 REZO ROBERT (WAKOCRO) vs VUJANOVIC CVIJETIN (WAKOBIH)
15:36 - 15:48 (00:12)
15:37
15:38
15:39
15:40 01 PF 046 OC F -46 kg (2 entries draw)
#36 BARDOS INEZ_ILDIKO (WAKOHUN) vs ILIEVA ANDREA (WAKOBUL)
15:40 - 15:48 (00:08)
15:41
15:42
15:43
15:44
15:45
15:46
15:47
15:48 01 PF 046 OC F -46 kg (2 entries draw)
#37 LANDECK ANTONIA (WAKO-DE) vs PETOUSI MARINA (WAKOGRE)
15:48 - 15:56 (00:08)
02 LC 097 OC M -42 kg (2 entries draw)
#95 LASKOWSKI OLAF (PZKB) vs HORVATH SZABOLCS (WAKOHUN)
15:48 - 16:00 (00:12)
03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#116 MASARWA ALI (WAKOISR) vs PIASECKI ALEKSANDER (PZKB)
15:48 - 16:00 (00:12)
03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#175 DANIS ADAM (WAKOCZE) vs GIRBACIU CULITA (WAKOROU)
15:48 - 16:00 (00:12)
06 LK 351 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#211 FERRANTELLO VITO (WAKOITA) vs MITROVIC OGNJEN (WAKOSRB)
15:48 - 16:00 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#266 SLAIEH GEORGE (WAKOISR) vs IVANOU ALIAKSANDR (WAKOBLR)
15:48 - 16:00 (00:12)
15:49
15:50
15:51
15:52
15:53
15:54
15:55
15:56 01 PF 046 OC F -46 kg (2 entries draw)
#38 QUINN MAYA (WAKOIRE) vs NAGY MIRA (WAKOHUN)
15:56 - 16:04 (00:08)
15:57
15:58
15:59
16:00 02 LC 102 OC M -69 kg (2 entries draw)
#96 ZIOGAS IOANNIS (WAKOGRE) vs DANIIAL SAFARGALIN (WAKORUS)
16:00 - 16:12 (00:12)
03 KL 157 OC M -63 kg (2 entries draw)
#117 CIEPLUCH OSKAR (PZKB) vs HAJ_YAHYA HAMZA (WAKOISR)
16:00 - 16:12 (00:12)
03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#176 MUCHEWICZ JAKUB (PZKB) vs RUTIGLIANO CARMINE (WAKOITA)
16:00 - 16:12 (00:12)
06 LK 351 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#214 STARCEVIC RADE (WAKOBIH) vs LAZARIDIS ALEXANDROS (WAKOGRE)
16:00 - 16:12 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#267 VELAY ANTHONY (WAKOFRA) vs VUSAL MARDANOV (WAKORUS)
16:00 - 16:12 (00:12)
16:01
16:02
16:03
16:04 01 PF 049 OC F -60 kg (2 entries draw)
#39 PAVICIC NIKA (WAKOCRO) vs FARKAS FANNI (WAKOHUN)
16:04 - 16:12 (00:08)
16:05
16:06
16:07
16:08
16:09
16:10
16:11
16:12 01 PF 049 OC F -60 kg (2 entries draw)
#40 LENDZION WIKTORIA (PZKB) vs OUKOUKES CAMILLE (WAKOFRA)
16:12 - 16:20 (00:08)
02 LC 102 OC M -69 kg (2 entries draw)
#97 BOURAS KONSTANTINOS (WAKOGRE) vs WILCZOPOLSKI PAWEL (PZKB)
16:12 - 16:24 (00:12)
03 KL 157 OC M -63 kg (2 entries draw)
#118 RIDDELL JOSH (WAKOIRE) vs KRPES JAN (WAKOCZE)
16:12 - 16:24 (00:12)
03 KL 172 J M -74 kg (2 entries draw)
#177 PRIKLER MARK (WAKOHUN) vs COBAN GOKDENIZ (WAKOTUR)
16:12 - 16:24 (00:12)
06 LK 352 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#206 MAGSAD MAMEDOV (RUS) vs MAMMADOV GASHAM (AZE)
16:12 - 16:24 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#268 FIUME NICOLA (WAKOITA) vs VESKOVIC LAZAR (WAKOSRB)
16:12 - 16:24 (00:12)
16:13
16:14
16:15
16:16
16:17
16:18
16:19
16:20 01 PF 050 OC F -65 kg (2 entries draw)
#41 STEFFENSEN CAROLINE (WAKODEN) vs KARAPANOU ZINOVIA (WAKOGRE)
16:20 - 16:28 (00:08)
16:21
16:22
16:23
16:24 02 LC 103 OC M +69 kg (2 entries draw)
#98 CELIC IVANO (WAKOCRO) vs DANIIL GORLOV (WAKORUS)
16:24 - 16:36 (00:12)
03 KL 157 OC M -63 kg (2 entries draw)
#119 RADOVIC MATIJA (WAKOMNE) vs SEGVIC MARIN (WAKOCRO)
16:24 - 16:36 (00:12)
03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#178 VIDAL_RODRIGUEZ ANXO (WAKOESP) vs EKINCI HALIL_IBRAHIM (WAKOTUR)
16:24 - 16:36 (00:12)
06 LK 352 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#207 OZEREN EMRE (TUR) vs KOUTSOUMANIS GIANNIS (GRE)
16:24 - 16:36 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#269 VALERIY EFIMENKOV (WAKORUS) vs SOLOVJOV ALEKSANDR (WAKOEST)
16:24 - 16:36 (00:12)
16:25
16:26
16:27
16:28 01 PF 050 OC F -65 kg (2 entries draw)
#42 MYHRE ANNA_SIRA (WAKONOR) vs CSULLOG DORINA (WAKOHUN)
16:28 - 16:36 (00:08)
16:29
16:30
16:31
16:32
16:33
16:34
16:35
16:36 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#43 BAGARELLO EDOARDO (WAKOITA) vs MC_CLELLAND DYLAN (WAKOIRE)
16:36 - 16:46 (00:10)
02 LC 103 OC M +69 kg (2 entries draw)
#99 JEDRAS SEBASTIAN (PZKB) vs SHCHOKIN VSEVOLOD (WAKOUKR)
16:36 - 16:48 (00:12)
03 KL 152 OC M -37 kg (2 entries draw)
#121 HALMAGYI LEVENTE (WAKOHUN) vs GURKA MARTIN (WAKOSVK)
16:36 - 16:48 (00:12)
03 KL 172 J M -74 kg (2 entries draw)
#179 SEKARIC NIKOLA (WAKOBIH) vs REGINA GABRIELE (WAKOITA)
16:36 - 16:48 (00:12)
06 LK 352 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#208 GODINHO MIGUEL (PCT) vs JEFFY ALEXANDRE (FRA)
16:36 - 16:48 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#270 STOYKOV KONSTANTIN (WAKOBUL) vs DVIZAC BOGDAN (WAKOSRB)
16:36 - 16:48 (00:12)
16:37
16:38
16:39
16:40
16:41
16:42
16:43
16:44
16:45
16:46 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#44 TRBULIN MORIS (WAKOCRO) vs MASSER KEVIN (WAKOAUT)
16:46 - 16:56 (00:10)
16:47
16:48 02 LC 103 OC M +69 kg (2 entries draw)
#100 ANDREI MAKAROV (WAKORUS) vs DAIOS ALEXANDROS (WAKOGRE)
16:48 - 17:00 (00:12)
03 KL 152 OC M -37 kg (2 entries draw)
#122 GARCIA_GALVEZ JORDI (WAKOESP) vs WISNIEWSKI KONRAD (PZKB)
16:48 - 17:00 (00:12)
03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#180 KEANEY KYLE (WAKOIRE) vs SZARAZ GERGO (WAKOHUN)
16:48 - 17:00 (00:12)
06 LK 352 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#209 BILANDZIC NIKO (CRO) vs DIMITRIJEVIC MIHAJLO (SRB)
16:48 - 17:00 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#271 KRUK MILOSZ (PZKB) vs JBALI IBRAHIM (WAKOISR)
16:48 - 17:00 (00:12)
16:49
16:50
16:51
16:52
16:53
16:54
16:55
16:56 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#45 DURUR TARIK_TALHA (WAKOTUR) vs LAOUDIS ANASTASIOS (WAKOGRE)
16:56 - 17:06 (00:10)
16:57
16:58
16:59
17:00 02 LC 103 OC M +69 kg (2 entries draw)
#101 ERSING ANDRAS (WAKOHUN) vs MANTA SEBASTIAN_EDUARD (WAKOROU)
17:00 - 17:12 (00:12)
03 KL 153 OC M -42 kg (2 entries draw)
#123 TRIKKAS ILIAS (WAKOGRE) vs HORVATH SZABOLCS (WAKOHUN)
17:00 - 17:12 (00:12)
03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#181 HAVRAN DAVID (WAKOSVK) vs PANOPOULOS MICHAIL (WAKOGRE)
17:00 - 17:12 (00:12)
06 LK 353 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#217 BENIC ROKO (WAKOCRO) vs STOJANOVIC NEVEN (WAKOBIH)
17:00 - 17:12 (00:12)
07 K1 412 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#272 SAIDI YAHYA (WAKOITA) vs KALININ BOGDAN (WAKORUS)
17:00 - 17:12 (00:12)
17:01
17:02
17:03
17:04
17:05
17:06 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#46 SARVAS MATEJ (WAKOCRO) vs LAURINCZ PETER (WAKOHUN)
17:06 - 17:16 (00:10)
17:07
17:08
17:09
17:10
17:11
17:12 02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#70 MELNYK ANASTASIIA (WAKOUKR) vs ALINA MULLAGULOVA (WAKORUS)
17:12 - 17:21 (00:09)
03 KL 153 OC M -42 kg (2 entries draw)
#124 CASTALANO MARSEL (PZKB) vs RADNJIC NEMANJA (WAKOMNE)
17:12 - 17:24 (00:12)
03 KL 172 J M -74 kg (2 entries draw)
#182 HAJDAREVIC HARIS (WAKOBIH) vs SALTZIS GEORGIOS (WAKOGRE)
17:12 - 17:24 (00:12)
06 LK 353 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#219 TOMCIK SIMON (WAKOSVK) vs KISELICKI MILOS (WAKOSRB)
17:12 - 17:24 (00:12)
07 K1 412 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#273 SLUZHENKA IPALIT (WAKOBLR) vs HASANI DION (WAKOKOS)
17:12 - 17:24 (00:12)
17:13
17:14
17:15
17:16 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#47 STREIMELWEGER LUKAS (WAKOAUT) vs TSAMPODIMOS_LEOVARIS GEORGIOS (WAKOGRE)
17:16 - 17:26 (00:10)
17:17
17:18
17:19
17:20
17:21 02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#71 BARMPOUTI ANDRONIKI (WAKOGRE) vs WILCZEK HANNA (PZKB)
17:21 - 17:30 (00:09)
17:22
17:23
17:24 03 KL 153 OC M -42 kg (2 entries draw)
#125 TODEA MIHAI-VALENTIN (WAKOROU) vs LIAPAKIS GEORGIOS (WAKOGRE)
17:24 - 17:36 (00:12)
03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#149 DIMITROV PETAR (WAKOBUL) vs REZEK TAHA (WAKOSUI)
17:24 - 17:36 (00:12)
06 LK 355 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#236 SUMERA FILIP (WAKOCRO) vs MIKHAIL SHEVCHENKO (WAKORUS)
17:24 - 17:36 (00:12)
07 K1 412 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#274 MAROS MAXIMILIAN (WAKOHUN) vs KALUZNY SZYMON (PZKB)
17:24 - 17:36 (00:12)
17:25
17:26 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#48 GUNDERSEN OLIVER (WAKONOR) vs POGRAJC KLEMEN (WAKOSLO)
17:26 - 17:36 (00:10)
17:27
17:28
17:29
17:30 02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#72 LIZER CSENGE (WAKOHUN) vs ELIZAVETA NOGOVITSYNA (WAKORUS)
17:30 - 17:39 (00:09)
17:31
17:32
17:33
17:34
17:35
17:36 01 PF 053 J M -57 kg (2 entries draw)
#49 VANDOMME KILLIAN (WAKOFRA) vs IVANOV MARTIN (WAKOBUL)
17:36 - 17:46 (00:10)
03 KL 158 OC M -69 kg (2 entries draw)
#126 STANCZYK STANCZYK (PZKB) vs KLINKBY_NIELSEN SEBASTIAN (WAKODEN)
17:36 - 17:48 (00:12)
03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#150 MATCZAK PATRYK (PZKB) vs DOKUCHAYEV NICK (WAKO-DE)
17:36 - 17:48 (00:12)
06 LK 355 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#237 GEORGIEV IVAILO (WAKOBUL) vs CETIN MUHAMED (WAKOBIH)
17:36 - 17:48 (00:12)
07 K1 414 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#275 PIATNITSA YAUHENI (WAKOBLR) vs LEKYS RYTIS (WAKOLTU)
17:36 - 17:48 (00:12)
17:37
17:38
17:39 02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#73 SCISLICKA DARIA (PZKB) vs ASENOVA ALEXANDRA (WAKOBUL)
17:39 - 17:48 (00:09)
17:40
17:41
17:42
17:43
17:44
17:45
17:46 01 PF 053 J M -57 kg (2 entries draw)
#50 DAVIDIS CHARALAMPOS (WAKOGRE) vs RUD_MANNEMAR_PEDERSEN NICKLAS (WAKODEN)
17:46 - 17:56 (00:10)
17:47
17:48 02 LC 107 OC F -46 kg (2 entries draw)
#74 MILANA GOLOVNEVA (WAKORUS) vs JANKOWSKA OKTAWIA (PZKB)
17:48 - 17:57 (00:09)
03 KL 158 OC M -69 kg (2 entries draw)
#127 BOURAS KONSTANTINOS (WAKOGRE) vs SIKORA BARTOSZ (PZKB)
17:48 - 18:00 (00:12)
03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#151 HOFFMANN JAN (WAKOCZE) vs VUCINIC UROS (WAKOMNE)
17:48 - 18:00 (00:12)
06 LK 355 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#238 MIKIC MILAN (WAKOSRB) vs AKYOL TUNAHAN (WAKOTUR)
17:48 - 18:00 (00:12)
07 K1 419 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#276 RUSSO EMMA (WAKOFRA) vs WOJTAN JULIA (PZKB)
17:48 - 18:00 (00:12)
17:49
17:50
17:51
17:52
17:53
17:54
17:55
17:56 01 PF 053 J M -57 kg (2 entries draw)
#51 RAGGINI ENRICO (WAKOSUI) vs MCGUIN EVAN (WAKOIRE)
17:56 - 18:06 (00:10)
17:57 02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#75 KONIAVITI MARIA (WAKOGRE) vs CAMBALOVA SIMONA (WAKOSVK)
17:57 - 18:06 (00:09)
17:58
17:59
18:00 03 KL 158 OC M -69 kg (2 entries draw)
#128 AGOVIC ISHAK (WAKOMNE) vs MACHACEK SEBASTIEN (WAKOCZE)
18:00 - 18:12 (00:12)
03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#152 MANTES DIMITRIOS (WAKOGRE) vs WILHELM FABIO (WAKOSUI)
18:00 - 18:12 (00:12)
06 LK 360 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#225 PINHEIRO RITA (WAKOPOR) vs ALINA ALBOROVA (WAKORUS)
18:00 - 18:12 (00:12)
07 K1 419 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#277 MAYYA ZHIRNOVA (WAKORUS) vs ZABOROWSKA NIKOLA (PZKB)
18:00 - 18:12 (00:12)
18:01
18:02
18:03
18:04
18:05
18:06 01 PF 053 J M -57 kg (2 entries draw)
#52 WALLANDT GERGELY (WAKOHUN) vs COPARANIS STELIOS (WAKO-DE)
18:06 - 18:16 (00:10)
02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#76 PETRIKOVA VIKTORIE (WAKOCZE) vs CHALUPKA OTYLIA (PZKB)
18:06 - 18:15 (00:09)
18:07
18:08
18:09
18:10
18:11
18:12 03 KL 159 OC M +69 kg (2 entries draw)
#129 MEHMEDOVIC AHMED (WAKOBIH) vs JEDRAS SEBASTIAN (PZKB)
18:12 - 18:24 (00:12)
03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#153 BREHONY LUKE (WAKOIRE) vs LEMPESIS APOLLON (WAKOGRE)
18:12 - 18:24 (00:12)
06 LK 360 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#226 THOMAS EMELINE (WAKOFRA) vs GACIC MILICA (WAKOSRB)
18:12 - 18:24 (00:12)
07 K1 419 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#278 LALIC LEE (WAKOCRO) vs SZEKELY ANNA (WAKOHUN)
18:12 - 18:24 (00:12)
18:13
18:14
18:15 02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#77 YANEVA MARIA (WAKOBUL) vs JAKABACSKA FANNI (WAKOHUN)
18:15 - 18:24 (00:09)
18:16 01 PF 053 J M -57 kg (2 entries draw)
#53 KATINIC KARLO (WAKOCRO) vs PRESVEIAS DIMITRIOS (WAKOGRE)
18:16 - 18:26 (00:10)
18:17
18:18
18:19
18:20
18:21
18:22
18:23
18:24 02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#78 ANDONOVA HRISTINA (WAKOBUL) vs OLGA BAKLYKOVA (WAKORUS)
18:24 - 18:33 (00:09)
03 KL 181 J F -65 kg (2 entries draw)
#197 MEGALOOIKONOMOU ANASTASIA_ZOE (WAKOGRE) vs TONYALI ASYA (WAKOTUR)
18:24 - 18:36 (00:12)
03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#154 IYNEDJIAN JOACHIM (WAKOSUI) vs BARIC ADRIAN (WAKOCRO)
18:24 - 18:36 (00:12)
06 LK 360 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#227 TALUN MELIS_NAZLICAN (WAKOTUR) vs NAGY ZSOFIA (WAKOHUN)
18:24 - 18:36 (00:12)
07 K1 420 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#279 VERA SHIRIAEVA (WAKORUS) vs HADDAD NUWAR (WAKOISR)
18:24 - 18:36 (00:12)
18:25
18:26 01 PF 056 J M -74 kg (2 entries draw)
#54 KLIMANTIRIS THEODOROS (WAKOGRE) vs RUZNIC DINO (WAKOBIH)
18:26 - 18:36 (00:10)
18:27
18:28
18:29
18:30
18:31
18:32
18:33 02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#79 LOZANO_PINTADO ROCIO (WAKOESP) vs HANSON KAISA_WULF (WAKODEN)
18:33 - 18:42 (00:09)
18:34
18:35
18:36 01 PF 056 J M -74 kg (2 entries draw)
#55 SALZBURGER NOEL (WAKOAUT) vs KOPA TYMOTEUSZ (PZKB)
18:36 - 18:46 (00:10)
03 KL 181 J F -65 kg (2 entries draw)
#198 RAJOS LENA (WAKOHUN) vs WANGER LEONIE (WAKOLIE)
18:36 - 18:48 (00:12)
03 KL 178 J F -50 kg (2 entries draw)
#183 MAINA DANAI (WAKOGRE) vs MACKIEWICZ NATALIA (PZKB)
18:36 - 18:48 (00:12)
06 LK 360 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#232 GASINSKA MARTYNA (PZKB) vs VICTORIA SAPELINA (WAKORUS)
18:36 - 18:48 (00:12)
07 K1 420 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#280 IULIIA SALAKHOVA (WAKORUS) vs ZIVKOVIC DORIS (WAKOBIH)
18:36 - 18:48 (00:12)
18:37
18:38
18:39
18:40
18:41
18:42 02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#80 KOSTELNA KAROLINA (WAKOSVK) vs EICHENBERGER BAILY (WAKOSUI)
18:42 - 18:51 (00:09)
18:43
18:44
18:45
18:46 01 PF 056 J M -74 kg (2 entries draw)
#56 PODBORSKI MICHAL (PZKB) vs YILDIZ SEMIH (WAKO-DE)
18:46 - 18:56 (00:10)
18:47
18:48 03 KL 182 J F -70 kg (2 entries draw)
#199 BLANCO_PICAZA IZARO (ESP) vs FASANO GIOIA (ITA)
18:48 - 19:00 (00:12)
03 KL 178 J F -50 kg (2 entries draw)
#184 NEMETI ZSOFI (WAKOHUN) vs FOTEINATOU AMALIA (WAKOGRE)
18:48 - 19:00 (00:12)
06 LK 361 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#228 KOUGIANOU PARASKEVI (WAKOGRE) vs DRASKOVIC TIJANA (WAKOSRB)
18:48 - 19:00 (00:12)
07 K1 421 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#281 ELENA OKAPKINA (WAKORUS) vs SOULANTIKA IOANNA (WAKOGRE)
18:48 - 19:00 (00:12)
18:49
18:50
18:51 02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#81 ZACHAROVA EMA (WAKOSVK) vs FEROUNAI ANGELIKI (WAKOGRE)
18:51 - 19:00 (00:09)
18:52
18:53
18:54
18:55
18:56 01 PF 056 J M -74 kg (2 entries draw)
#57 MASSER MARCO (WAKOAUT) vs ANASTASOPOULOS KONSTANTINOS (WAKOGRE)
18:56 - 19:06 (00:10)
18:57
18:58
18:59
19:00 02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#82 POLINA BARABASH (WAKORUS) vs PIECZINSKI LUCY (WAKO-DE)
19:00 - 19:09 (00:09)
03 KL 183 J F +70 kg (2 entries draw)
#189 GIULIVI NOEMI (ITA) vs SPITHAKI AIKATERINI (GRE)
19:00 - 19:12 (00:12)
03 KL 179 J F -55 kg (2 entries draw)
#185 ASPROPOTAMITI VASILEIA (WAKOGRE) vs TOTH ANNA (WAKOHUN)
19:00 - 19:12 (00:12)
06 LK 361 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#229 EKATERINA KURBANOVA (WAKORUS) vs SLAVOVA SLAVKA (WAKOBUL)
19:00 - 19:12 (00:12)
07 K1 421 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#282 KUSIAK ZUZANNA (PZKB) vs HEGGLIN SHANA (WAKOSUI)
19:00 - 19:12 (00:12)
19:01
19:02
19:03
19:04
19:05
19:06 01 PF 057 J M -79 kg (2 entries draw)
#58 SCHNEIDER THORE (WAKOAUT) vs KAIM DOMINIK (PZKB)
19:06 - 19:16 (00:10)
19:07
19:08
19:09 02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#83 HAMULIC LAMIJA (WAKOBIH) vs SZYJKOWSKA JULIA (PZKB)
19:09 - 19:18 (00:09)
19:10
19:11
19:12 03 KL 183 J F +70 kg (2 entries draw)
#188 KOTAKI IRINI_DIMITRA (GRE) vs ZIOBER WIKTORIA (POL)
19:12 - 19:24 (00:12)
03 KL 179 J F -55 kg (2 entries draw)
#186 KOVACS LAURA_FANNI (WAKOHUN) vs KOROLOVYCH DARYNA (WAKOUKR)
19:12 - 19:24 (00:12)
06 LK 361 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#230 CHORNOBRYVETS ANNA (WAKOUKR) vs STOJANOVIC DUNJA (WAKOSRB)
19:12 - 19:24 (00:12)
07 K1 421 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#283 DI_FONZO CARLOTTA (WAKOITA) vs BURCHANOVA ANA (WAKOLTU)
19:12 - 19:24 (00:12)
19:13
19:14
19:15
19:16 01 PF 057 J M -79 kg (2 entries draw)
#59 CASTRONOVO ALEX (WAKOITA) vs TRLE ANES (WAKOAUT)
19:16 - 19:26 (00:10)
19:17
19:18 02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#84 SPRINCNIK KLARA (WAKOSLO) vs PANTYA REKA (WAKOHUN)
19:18 - 19:27 (00:09)
19:19
19:20
19:21
19:22
19:23
19:24 03 KL 179 J F -55 kg (2 entries draw)
#187 KOMSIC EVA (WAKOCRO) vs CHOURDA DIONYSIA (WAKOGRE)
19:24 - 19:36 (00:12)
06 LK 361 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#231 ELIZAVETA CHEPETOVA (WAKORUS) vs DROR NIRI (WAKOISR)
19:24 - 19:36 (00:12)
19:25
19:26 01 PF 066 J F -65 kg (2 entries draw)
#200 KARAPANOU EIRINI_MARIA (WAKOGRE) vs EKATERINA GONCHARUK (WAKORUS)
19:26 - 19:36 (00:10)
19:27 02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#85 GENTCHEVA GERGANA (WAKOBUL) vs VIKTORIIA MASLOVSKAIA (WAKORUS)
19:27 - 19:36 (00:09)
19:28
19:29
19:30
19:31
19:32
19:33
19:34
19:35
19:36 02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#86 CONLON-OATES LUCY (WAKOIRE) vs POTOCKA MIROSLAVA (WAKOSVK)
19:36 - 19:45 (00:09)
19:37
19:38
19:39
19:40
19:41
19:42
19:43
19:44
19:45 02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#87 RAMMOU ERMIONI (WAKOGRE) vs OLGA BABENCU (WAKOMDA)
19:45 - 19:54 (00:09)
19:46
19:47
19:48
19:49
19:50
19:51
19:52
19:53

sportdata
WAKO Older Cadets and Juniors European Kickboxing Championships - 2021-11-09

2021-11-08 / 2021-11-09 / 2021-11-10 / Print

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3 Tatami 4 Ring1 Ring2
07:50 New
07:50 - 10:00 (02:10)
07:51
07:52
07:53
07:54
07:55
07:56
07:57
07:58
07:59
08:00
08:01
08:02
08:03
08:04
08:05
08:06
08:07
08:08
08:09
08:10
08:11
08:12
08:13
08:14
08:15
08:16
08:17
08:18
08:19
08:20
08:21
08:22
08:23
08:24
08:25
08:26
08:27
08:28
08:29
08:30 New
08:30 - 09:00 (00:30)
08:31
08:32
08:33
08:34
08:35
08:36
08:37
08:38
08:39
08:40
08:41
08:42
08:43
08:44
08:45
08:46
08:47
08:48
08:49
08:50
08:51
08:52
08:53
08:54
08:55
08:56
08:57
08:58
08:59
09:00 04 CF 249 OC M HS (2 entries draw)
#310 DMITRY MAYOROV (RUS)
09:00 - 09:02 (00:02)
09:01
09:02 04 CF 249 OC M HS (2 entries draw)
#311 DMJTRII EGOROV (RUS)
09:02 - 09:04 (00:02)
09:03
09:04 04 CF 252 OC F HS (2 entries draw)
#315 BAK AGNES_PANNA (HUN)
09:04 - 09:06 (00:02)
09:05
09:06 04 CF 252 OC F HS (2 entries draw)
#316 OLGA KUZNETSOVA (RUS)
09:06 - 09:08 (00:02)
09:07
09:08 04 CF 252 OC F HS (2 entries draw)
#317 SHULZHENOK YULIIA (UKR)
09:08 - 09:10 (00:02)
09:09
09:10 04 CF 252 OC F HS (2 entries draw)
#318 SEZER EBRU (GER)
09:10 - 09:12 (00:02)
09:11
09:12 04 CF 252 OC F HS (2 entries draw)
#319 KARINA DROKINA (RUS)
09:12 - 09:14 (00:02)
09:13
09:14 04 CF 255 J M HS (2 entries draw)
#325 ZAHORECZ NOEL (HUN)
09:14 - 09:16 (00:02)
09:15
09:16 04 CF 255 J M HS (2 entries draw)
#326 VLADISLAV NAGORNOV (RUS)
09:16 - 09:18 (00:02)
09:17
09:18 04 CF 255 J M HS (2 entries draw)
#327 BREBOVSZKY ZOLTAN (HUN)
09:18 - 09:20 (00:02)
09:19
09:20 04 CF 255 J M HS (2 entries draw)
#328 IVAN ARKHIPOV (RUS)
09:20 - 09:22 (00:02)
09:21
09:22 04 CF 258 J F HS (2 entries draw)
#331 MARIIA KUNGURTSEVA (RUS)
09:22 - 09:24 (00:02)
09:23
09:24 04 CF 258 J F HS (2 entries draw)
#332 VALERIYA KOSINOVA (RUS)
09:24 - 09:26 (00:02)
09:25
09:26 04 CF 258 J F HS (2 entries draw)
#333 BILIAVSKA MARIIA (UKR)
09:26 - 09:28 (00:02)
09:27
09:28 04 CF 250 OC M HSW (2 entries draw)
#312 DMJTRII EGOROV (RUS)
09:28 - 09:30 (00:02)
09:29
09:30 New
09:30 - 10:00 (00:30)
04 CF 250 OC M HSW (2 entries draw)
#313 POLLE BENCE_BENDEGUZ (HUN)
09:30 - 09:32 (00:02)
New
09:30 - 10:00 (00:30)
New
09:30 - 10:00 (00:30)
New
09:30 - 10:00 (00:30)
09:31
09:32 04 CF 250 OC M HSW (2 entries draw)
#314 DMITRY MAYOROV (RUS)
09:32 - 09:34 (00:02)
09:33
09:34 04 CF 253 OC F HSW (2 entries draw)
#320 FARKAS TUNDE (HUN)
09:34 - 09:36 (00:02)
09:35
09:36 04 CF 253 OC F HSW (2 entries draw)
#321 KARINA DROKINA (RUS)
09:36 - 09:38 (00:02)
09:37
09:38 04 CF 253 OC F HSW (2 entries draw)
#322 SHULZHENOK YULIIA (UKR)
09:38 - 09:40 (00:02)
09:39
09:40 04 CF 253 OC F HSW (2 entries draw)
#323 QUINN MAYA (IRL)
09:40 - 09:42 (00:02)
09:41
09:42 04 CF 253 OC F HSW (2 entries draw)
#324 OLGA KUZNETSOVA (RUS)
09:42 - 09:44 (00:02)
09:43
09:44 04 CF 256 J M HSW (2 entries draw)
#329 VLADISLAV NAGORNOV (RUS)
09:44 - 09:46 (00:02)
09:45
09:46 04 CF 256 J M HSW (2 entries draw)
#330 IVAN ARKHIPOV (RUS)
09:46 - 09:48 (00:02)
09:47
09:48 04 CF 259 J F HSW (2 entries draw)
#334 BILIAVSKA MARIIA (UKR)
09:48 - 09:50 (00:02)
09:49
09:50 04 CF 259 J F HSW (2 entries draw)
#335 VALERIYA KOSINOVA (RUS)
09:50 - 09:52 (00:02)
09:51
09:52 04 CF 259 J F HSW (2 entries draw)
#336 SCHULTEN MAAIKE (NED)
09:52 - 09:54 (00:02)
09:53
09:54 04 CF 259 J F HSW (2 entries draw)
#337 TAR PETRA (HUN)
09:54 - 09:56 (00:02)
09:55
09:56 04 CF 259 J F HSW (2 entries draw)
#338 MARIIA KUNGURTSEVA (RUS)
09:56 - 09:58 (00:02)
09:57
09:58 02 LC 122 J F -50 kg (2 entries draw)
#365 PETKOVA MONIKA (BUL) vs BARADA TYRA (SLO)
09:58 - 10:10 (00:12)
09:59
10:00 01 PF 037 OC M -52 kg (2 entries draw)
#286 ILIEV ANTONIO (WAKOBUL) vs GARTNER ERIK (WAKOSLO)
10:00 - 10:08 (00:08)
03 KL 162 OC F -42 kg (2 entries draw)
#424 MURTAGH ELLA (WAKOIRE) vs GAL EVA (WAKOCRO)
10:00 - 10:09 (00:09)
02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#398 SZARAZ GERGO (WAKOHUN) vs KELLY NATHAN (WAKOIRE)
10:00 - 10:12 (00:12)
06 LK 331 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#519 BUCLIS BOGDAN (MDA) vs NIKOLOV SASHKO (BUL)
10:00 - 10:12 (00:12)
05 FC 271 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#507 CINCILEI LEONARDO (WAKOMDA) vs TKACHUK DAVID (WAKOUKR)
10:00 - 10:12 (00:12)
10:01
10:02
10:03
10:04
10:05
10:06
10:07
10:08 01 PF 037 OC M -52 kg (2 entries draw)
#287 KRUPIC MEHMED (WAKOBIH) vs FYHN CHRISTIAN (WAKODEN)
10:08 - 10:16 (00:08)
10:09 03 KL 162 OC F -42 kg (2 entries draw)
#425 TETEVENSKA SIMONA (WAKOBUL) vs MELNYK ANASTASIIA (WAKOUKR)
10:09 - 10:18 (00:09)
10:10 02 LC 122 J F -50 kg (2 entries draw)
#366 FOTEINATOU AMALIA (GRE) vs PETRIKOVA JOHANKA (CZE)
10:10 - 10:22 (00:12)
10:11
10:12 02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#399 DANIS ADAM (WAKOCZE) vs KATINIC KARLO (WAKOCRO)
10:12 - 10:24 (00:12)
06 LK 331 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#520 TURCIC TOMISLAV (CRO) vs MILIC VIKTOR (BIH)
10:12 - 10:24 (00:12)
05 FC 271 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#508 ALDEMIR THOMAS_TONY (WAKO-DE) vs JAFAROV ALI (WAKOAZE)
10:12 - 10:24 (00:12)
10:13
10:14
10:15
10:16 01 PF 037 OC M -52 kg (2 entries draw)
#288 SCANLON LEO (WAKOIRE) vs BOXBERGER DAVID (WAKO-DE)
10:16 - 10:24 (00:08)
10:17
10:18 03 KL 163 OC F -46 kg (2 entries draw)
#426 IVANOVA IVANA (WAKOBUL) vs KOROLOVYCH MARIIA (WAKOUKR)
10:18 - 10:27 (00:09)
10:19
10:20
10:21
10:22 02 LC 122 J F -50 kg (2 entries draw)
#367 NEMETI ZSOFI (HUN) vs GALLAGHER JENNA (IRL)
10:22 - 10:34 (00:12)
10:23
10:24 01 PF 037 OC M -52 kg (2 entries draw)
#289 PACALAT TINO (WAKOCRO) vs NENOV VLADIMIR (WAKOBUL)
10:24 - 10:32 (00:08)
02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#400 HAVRAN DAVID (WAKOSVK) vs ALEKSEI DEMKIN (WAKORUS)
10:24 - 10:36 (00:12)
06 LK 331 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#521 ROZOS MIXALIS (GRE) vs GULIYEV AMIN (AZE)
10:24 - 10:36 (00:12)
05 FC 273 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#509 SIEMIATKOWSKI MIESZKO (PZKB) vs BALAZ KOVAC (WAKOSRB)
10:24 - 10:36 (00:12)
10:25
10:26
10:27 03 KL 163 OC F -46 kg (2 entries draw)
#427 NEROUTSOPOULOU ELENI (WAKOGRE) vs NAGY MIRA (WAKOHUN)
10:27 - 10:36 (00:09)
10:28
10:29
10:30
10:31
10:32 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#290 MALATYINSZKI MIHALY_BENDEGUZ (HUN) vs SHRIVASTAVA NAMAN (IRL)
10:32 - 10:40 (00:08)
10:33
10:34 02 LC 122 J F -50 kg (2 entries draw)
#368 TODOROVA ANELIA (BUL) vs TSOUNTANI MARIA (GRE)
10:34 - 10:46 (00:12)
10:35
10:36 03 KL 165 OC F -55 kg (2 entries draw)
#428 MUMINOVIC KANITA (WAKOBIH) vs POTOCKA MIROSLAVA (WAKOSVK)
10:36 - 10:45 (00:09)
02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#401 VANDOMME KILLIAN (WAKOFRA) vs GKILEKAS VASILEIOS (WAKOGRE)
10:36 - 10:48 (00:12)
06 LK 331 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#522 KILINC MUSTAFA_SONER (TUR) vs SHEVCHUK DANIIL (UKR)
10:36 - 10:48 (00:12)
05 FC 290 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#510 VIACHESLAV MANOHIN (WAKORUS) vs NOVIKOV OLEKSANDR (WAKOUKR)
10:36 - 10:48 (00:12)
10:37
10:38
10:39
10:40 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#291 JESE LUKA (SLO) vs KONSTANTAKIS STAVROS (GRE)
10:40 - 10:48 (00:08)
10:41
10:42
10:43
10:44
10:45 03 KL 165 OC F -55 kg (2 entries draw)
#429 SKRIJELJ NERMINA (WAKOMNE) vs RAZNJEVIC ANAI (WAKOCRO)
10:45 - 10:54 (00:09)
10:46 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#369 KOVACS LAURA_FANNI (WAKOHUN) vs KOROLOVYCH DARYNA (WAKOUKR)
10:46 - 10:58 (00:12)
10:47
10:48 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#292 MARETIC IVAN (CRO) vs LIRITIS ALEXANDROS (GRE)
10:48 - 10:56 (00:08)
02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#402 GROZDANOV VIKTOR (WAKOBUL) vs CAMPAGNOLO GIULIANO (WAKOITA)
10:48 - 11:00 (00:12)
06 LK 332 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#523 ULIANOV DANYLO (WAKOUKR) vs CVITKOVIC MARKO (WAKOCRO)
10:48 - 11:00 (00:12)
05 FC 291 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#511 STEPAN GABOV (WAKORUS) vs BABENCU VLAD (WAKOMDA)
10:48 - 11:00 (00:12)
10:49
10:50
10:51
10:52
10:53
10:54 03 KL 165 OC F -55 kg (2 entries draw)
#430 PANTYA REKA (WAKOHUN) vs SZYJKOWSKA JULIA (PZKB)
10:54 - 11:03 (00:09)
10:55
10:56 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#293 ZAVEC BENJAMIN (SLO) vs GORTAT JONASZ (POL)
10:56 - 11:04 (00:08)
10:57
10:58 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#370 ARONIADA KONSTANTINA (WAKOGRE) vs GEORGIEVA ALEXANDRA (WAKOBUL)
10:58 - 11:10 (00:12)
10:59
11:00 02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#403 KEANEY KYLE (WAKOIRE) vs VIDAL_RODRIGUEZ ANXO (WAKOESP)
11:00 - 11:12 (00:12)
06 LK 332 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#524 ANGHELUTA MAXIM (WAKOMDA) vs RUSLAN KAKHRIMANIAN (WAKORUS)
11:00 - 11:12 (00:12)
05 FC 292 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#512 EDUARD BABENKO (WAKORUS) vs JANJIC UROS (WAKOSRB)
11:00 - 11:12 (00:12)
11:01
11:02
11:03 03 KL 165 OC F -55 kg (2 entries draw)
#431 JOVIC ANA (WAKOCRO) vs ZACHAROVA EMA (WAKOSVK)
11:03 - 11:12 (00:09)
11:04 01 PF 039 OC M -63 kg (2 entries draw)
#294 NINDL JASON (WAKO-DE) vs RANCAS ARNAS (WAKOIRE)
11:04 - 11:12 (00:08)
11:05
11:06
11:07
11:08
11:09
11:10 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#371 KOMSIC EVA (WAKOCRO) vs SPORZON SENDY (WAKOITA)
11:10 - 11:22 (00:12)
11:11
11:12 01 PF 039 OC M -63 kg (2 entries draw)
#295 MARI_LLOBET JORDI (WAKOESP) vs LEVAI-HANGYASSY BOTOND (WAKOHUN)
11:12 - 11:20 (00:08)
03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#438 CINCILEI EDUARDO (WAKOMDA) vs QIYASLI RENAT (WAKOAZE)
11:12 - 11:21 (00:09)
02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#404 BANIC IGOR (WAKOSVK) vs PANOPOULOS MICHAIL (WAKOGRE)
11:12 - 11:24 (00:12)
06 LK 332 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#525 SELIMI EDON (WAKOKOS) vs PANAYOTOV ALEXANDER (WAKOBUL)
11:12 - 11:24 (00:12)
05 FC 292 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#513 BARATH ALBERT_KAROLY (WAKOHUN) vs GUCLU BERKE (WAKOTUR)
11:12 - 11:24 (00:12)
11:13
11:14
11:15
11:16
11:17
11:18
11:19
11:20 01 PF 039 OC M -63 kg (2 entries draw)
#296 TRAYKOV KALOYAN (WAKOBUL) vs CHRISTODOULOU JASON (WAKOGRE)
11:20 - 11:28 (00:08)
11:21 03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#439 RZESZUT XAVIER (PZKB) vs ISMAIL TURKER (WAKOMKD)
11:21 - 11:30 (00:09)
11:22 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#372 ALEKSANDRA BELIAEVA (WAKORUS) vs LINGG ANNETIN (WAKO-DE)
11:22 - 11:34 (00:12)
11:23
11:24 02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#405 ILDAR NISAFUTDINOV (WAKORUS) vs ENYINGI ADAM (WAKOHUN)
11:24 - 11:36 (00:12)
06 LK 332 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#526 NIKITA MERKULOV (WAKORUS) vs GRMUSA BORNA (WAKOCRO)
11:24 - 11:36 (00:12)
05 FC 293 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#514 AKHMED BOGATYREV (WAKORUS) vs MILOSAVLJEVIC PAVLE (WAKOSRB)
11:24 - 11:36 (00:12)
11:25
11:26
11:27
11:28 01 PF 039 OC M -63 kg (2 entries draw)
#297 GREGORY NIALL (WAKOIRE) vs MARX QUENTIN (WAKO-DE)
11:28 - 11:36 (00:08)
11:29
11:30 03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#440 TOTH DIONYZ (WAKOSVK) vs BABAKHANYAN DAVIT (WAKOARM)
11:30 - 11:39 (00:09)
11:31
11:32
11:33
11:34 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#373 VAJDIC ANJA (WAKOSLO) vs GOMBAS ALEXANDRA (WAKOHUN)
11:34 - 11:46 (00:12)
11:35
11:36 01 PF 045 OC F -42 kg (2 entries draw)
#298 PETRO LILI (HUN) vs GREUL JULE (GER)
11:36 - 11:44 (00:08)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#409 NEMETI BALINT (WAKOHUN) vs KOEFOED NICOLAI (WAKODEN)
11:36 - 11:48 (00:12)
06 LK 336 YJ M -75 kg (2 entries draw)
#527 TISMA JOVAN (WAKOSRB) vs GLEB EZHOV (WAKORUS)
11:36 - 11:48 (00:12)
05 FC 295 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#515 MAGAMED BARKINHOEV (WAKORUS) vs ROGULJ PAULO (WAKOCRO)
11:36 - 11:48 (00:12)
11:37
11:38
11:39 03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#441 RASCIC TARIK (WAKOMNE) vs YORDANOV BOZHIDAR (WAKOBUL)
11:39 - 11:48 (00:09)
11:40
11:41
11:42
11:43
11:44 01 PF 045 OC F -42 kg (2 entries draw)
#299 ALISA KASITSYNA (RUS) vs TETEVENSKA SIMONA (BUL)
11:44 - 11:52 (00:08)
11:45
11:46 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#374 CZADER OLIWIA (PZKB) vs JONES ZARA (WAKOIRE)
11:46 - 11:58 (00:12)
11:47
11:48 03 KL 155 OC M -52 kg (2 entries draw)
#442 GARTNER ERIK (WAKOSLO) vs CHARALAMPOS BARBOUTIS (WAKOGRE)
11:48 - 11:57 (00:09)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#411 BAETZEL JASON (WAKO-DE) vs SCHULLER DAVID (WAKOLIE)
11:48 - 12:00 (00:12)
06 LK 338 YJ M +81 kg (2 entries draw)
#528 ZAKHAR KARPUNIN (WAKORUS) vs JURZYK DANIEL (PZKB)
11:48 - 12:00 (00:12)
05 FC 296 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#516 MATYJASZCZYK JAN (PZKB) vs NAZARIUK RUSLAN (WAKOUKR)
11:48 - 12:00 (00:12)
11:49
11:50
11:51
11:52 01 PF 045 OC F -42 kg (2 entries draw)
#300 KOZMANN MONIKA (HUN) vs SMIGIELSKA NINA (POL)
11:52 - 12:00 (00:08)
11:53
11:54
11:55
11:56
11:57 03 KL 155 OC M -52 kg (2 entries draw)
#443 GYULBUDAGHYAN VACHE (WAKOARM) vs ILIEV ALEX (WAKOBUL)
11:57 - 12:06 (00:09)
11:58 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#375 SABADOSOVA EMMA (WAKOSVK) vs CHOURDA DIONYSIA (WAKOGRE)
11:58 - 12:10 (00:12)
11:59
12:00 01 PF 045 OC F -42 kg (2 entries draw)
#301 ASENOVA ALEXANDRA (BUL) vs MURTAGH ELLA (IRL)
12:00 - 12:08 (00:08)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#408 FAHRON ALEXANDER (WAKO-DE) vs GEORGIEV MIHAIL (WAKOBUL)
12:00 - 12:12 (00:12)
06 LK 344 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#529 ERDELJAN RADA (WAKOSRB) vs ALINA PLOTNIKOVA (WAKORUS)
12:00 - 12:12 (00:12)
05 FC 302 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#517 DIANA VOLOSHINA (RUS) vs HASANI ESMA (KOS)
12:00 - 12:12 (00:12)
12:01
12:02
12:03
12:04
12:05
12:06 03 KL 155 OC M -52 kg (2 entries draw)
#444 ISUFAJ LEONIT (WAKOKOS) vs MASARWA OMAR (WAKOISR)
12:06 - 12:15 (00:09)
12:07
12:08 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#302 ANDONOVA HRISTINA (WAKOBUL) vs HEKIC AJNA (WAKOBIH)
12:08 - 12:16 (00:08)
12:09
12:10 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#376 SCHMIDL MELANIE (WAKO-DE) vs ZORENC EVA (WAKOSLO)
12:10 - 12:22 (00:12)
12:11
12:12 02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#413 DIMITROV PETAR (WAKOBUL) vs NIKOLAI KUZHAKOV (WAKORUS)
12:12 - 12:24 (00:12)
06 LK 344 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#530 MTANES RANA (WAKOISR) vs VLADISLAVA GADIATSKAIA (WAKORUS)
12:12 - 12:24 (00:12)
05 FC 302 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#518 CZEGENY CINTIA (HUN) vs SOULIEW MARIA (GER)
12:12 - 12:24 (00:12)
12:13
12:14
12:15 03 KL 155 OC M -52 kg (2 entries draw)
#445 CINCILEI EDUARDO (WAKOMDA) vs FYHN CHRISTIAN (WAKODEN)
12:15 - 12:24 (00:09)
12:16 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#303 LOZANO_PINTADO ROCIO (WAKOESP) vs KOC ALARA (WAKO-DE)
12:16 - 12:24 (00:08)
12:17
12:18
12:19
12:20
12:21
12:22 02 LC 126 J F -70 kg (2 entries draw)
#377 SELMER VICTORIA_AMALIE (WAKONOR) vs BLANCO_PICAZA IZARO (WAKOESP)
12:22 - 12:34 (00:12)
12:23
12:24 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#304 MOSER NADINE (WAKOAUT) vs PETRIKOVA VIKTORIE (WAKOCZE)
12:24 - 12:32 (00:08)
03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#446 MALATYINSZKI MIHALY_BENDEGUZ (WAKOHUN) vs MACIEJ KONARZEWSKI (PZKB)
12:24 - 12:33 (00:09)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#406 ZAGORANSKI ZIGA (WAKOSLO) vs KNECHTL MARC (WAKOAUT)
12:24 - 12:36 (00:12)
06 LK 348 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#531 KOSTADINOV IVAN (WAKOBUL) vs SOGHOMONYAN SEVAK (WAKOARM)
12:24 - 12:36 (00:12)
07 K1 389 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#581 MELIS BALINT_ANDRAS (WAKOHUN) vs HANDZHIEV ATANAS (WAKOBUL)
12:24 - 12:36 (00:12)
12:25
12:26
12:27
12:28
12:29
12:30
12:31
12:32 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#305 BIRKHEAD ERYN (WAKOIRE) vs SAHIN BILGE (WAKO-DE)
12:32 - 12:40 (00:08)
12:33 03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#447 NENKOV VICTOR (WAKOBUL) vs JESE LUKA (WAKOSLO)
12:33 - 12:42 (00:09)
12:34 02 LC 126 J F -70 kg (2 entries draw)
#378 STURCOVA SARLOTA (WAKOSVK) vs PAMPOLLA STAMATIA (WAKOGRE)
12:34 - 12:46 (00:12)
12:35
12:36 02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#407 NAGEL ALEX (WAKOSUI) vs NIKOLAY SOKOLOV (WAKORUS)
12:36 - 12:48 (00:12)
06 LK 348 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#532 ABBASOV ILKIN (WAKOAZE) vs DRVAR ALEX (WAKOSVK)
12:36 - 12:48 (00:12)
07 K1 389 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#582 GULUZADA AKIF (WAKOAZE) vs BJERRUM ALEKSANDER (WAKODEN)
12:36 - 12:48 (00:12)
12:37
12:38
12:39
12:40 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#306 BELLOU ELENI (WAKOGRE) vs HAMULIC LAMIJA (WAKOBIH)
12:40 - 12:48 (00:08)
12:41
12:42 03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#448 KING DILLON (WAKOIRE) vs RAISCHI IVAN (WAKOMDA)
12:42 - 12:51 (00:09)
12:43
12:44
12:45
12:46 02 LC 126 J F -70 kg (2 entries draw)
#379 ERHARD SINA (WAKO-DE) vs RIMA JAKI (WAKOSLO)
12:46 - 12:58 (00:12)
12:47
12:48 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#307 CESAREC ANTONELA (WAKOCRO) vs KIRAY SILA (WAKO-DE)
12:48 - 12:56 (00:08)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#410 SZABO BENCE (WAKOHUN) vs STREIMELWEGER LUKAS (WAKOAUT)
12:48 - 13:00 (00:12)
06 LK 348 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#533 TAKTOK HAMODI (WAKOISR) vs SALJIC AID (WAKOMNE)
12:48 - 13:00 (00:12)
07 K1 402 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#583 ZHDANAVA YANA (WAKOBLR) vs MARINOVA ANTONIA (WAKOBUL)
12:48 - 13:00 (00:12)
12:49
12:50
12:51 03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#449 MASARWA ALI (WAKOISR) vs NEMETH KRISTOF_GABOR (WAKOHUN)
12:51 - 13:00 (00:09)
12:52
12:53
12:54
12:55
12:56 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#308 OZAN_PEREIRA NAOMI (WAKOSUI) vs JOVIC ANA (WAKOCRO)
12:56 - 13:04 (00:08)
12:57
12:58 02 LC 127 J F +70 kg (2 entries draw)
#380 VARGA VIKTORIA (WAKOHUN) vs WYSOCKA HANNA (PZKB)
12:58 - 13:10 (00:12)
12:59
13:00 03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#455 CHRISTENSEN ANTON (WAKODEN) vs PRISKIC IAN (WAKOCRO)
13:00 - 13:12 (00:12)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#412 JAMSEK_GROBELNIK NIK (WAKOSLO) vs REZEK TAHA (WAKOSUI)
13:00 - 13:12 (00:12)
06 LK 348 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#534 KUCHER OREST (WAKOUKR) vs KIRILL FEOKTISTOV (WAKORUS)
13:00 - 13:12 (00:12)
07 K1 402 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#584 SVETLANA SHCHERBINA (WAKORUS) vs PRZYBYLSKA WIKTORIA (PZKB)
13:00 - 13:12 (00:12)
13:01
13:02
13:03
13:04 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#309 CONLON-OATES LUCY (WAKOIRE) vs RUZNIC MELINA (WAKOBIH)
13:04 - 13:12 (00:08)
13:05
13:06
13:07
13:08
13:09
13:10 02 LC 127 J F +70 kg (2 entries draw)
#381 KOSZECZ BOGLARKA_VIKTORIA (WAKOHUN) vs SPITHAKI AIKATERINI (WAKOGRE)
13:10 - 13:22 (00:12)
13:11
13:12 01 PF 053 J M -57 kg (2 entries draw)
#339 HAMMER MATE (WAKOHUN) vs IVANOV MARTIN (WAKOBUL)
13:12 - 13:22 (00:10)
03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#456 LEONE MATTIA (WAKOITA) vs NEMETI BALINT (WAKOHUN)
13:12 - 13:24 (00:12)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#420 VLASAK MATEJ (CZE) vs ALEKSANDR ILIN (RUS)
13:12 - 13:24 (00:12)
06 LK 350 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#535 CINAR UGUR (WAKOTUR) vs RASHID NURMAGOMEDOV (WAKORUS)
13:12 - 13:24 (00:12)
07 K1 403 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#585 GOROBETS ALINA (WAKOUKR) vs TOPOR ZUZANNA (PZKB)
13:12 - 13:24 (00:12)
13:13
13:14
13:15
13:16
13:17
13:18
13:19
13:20
13:21
13:22 01 PF 053 J M -57 kg (2 entries draw)
#340 DAVIDIS CHARALAMPOS (WAKOGRE) vs MCGUIN EVAN (WAKOIRE)
13:22 - 13:32 (00:10)
02 LC 098 OC M -47 kg (2 entries draw)
#382 CINCILEI EDUARDO (WAKOMDA) vs DENIZ MUTLUAI (WAKORUS)
13:22 - 13:31 (00:09)
13:23
13:24 03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#457 BALESΝTRAVOS PANAGIOTIS (WAKOGRE) vs VIGH VOJTECH (WAKOSVK)
13:24 - 13:36 (00:12)
06 LK 350 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#536 SEJDIJA DAMIR (WAKOSRB) vs MARQUES RODRIGO (WAKOPOR)
13:24 - 13:36 (00:12)
07 K1 403 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#586 ULOZNIK MATEA (WAKOCRO) vs ANGELINA CHELBAEVA (WAKORUS)
13:24 - 13:36 (00:12)
13:25
13:26
13:27
13:28
13:29
13:30
13:31 02 LC 098 OC M -47 kg (2 entries draw)
#383 TOTH DIONYZ (WAKOSVK) vs SCANLON PAUL_JASON (WAKOIRE)
13:31 - 13:40 (00:09)
13:32 01 PF 053 J M -57 kg (2 entries draw)
#341 MURAT MEHMET_ALI (WAKOTUR) vs WALLANDT GERGELY (WAKOHUN)
13:32 - 13:42 (00:10)
13:33
13:34
13:35
13:36 07 K1 405 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#587 LUKOVIC MAGDALENA (WAKOSRB) vs DOLZHENKOVA ALENA (WAKORUS)
13:36 - 13:48 (00:12)
13:37
13:38
13:39
13:40 02 LC 098 OC M -47 kg (2 entries draw)
#384 ROMAN NIKOLASZ (WAKOHUN) vs VLADISLAV SARPYKIN (WAKORUS)
13:40 - 13:49 (00:09)
13:41
13:42
13:43
13:44
13:45
13:46
13:47
13:48 06 LK 350 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#537 KOVACS KRISZTIAN_RAMON (WAKOHUN) vs SALIHAJ DALMAT (WAKOKOS)
13:48 - 14:00 (00:12)
13:49
13:50
13:51
13:52
13:53
13:54
13:55
13:56
13:57
13:58
13:59
14:00 BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
BREAK
14:00 - 15:00 (01:00)
14:01
14:02
14:03
14:04
14:05
14:06
14:07
14:08
14:09
14:10
14:11
14:12
14:13
14:14
14:15
14:16
14:17
14:18
14:19
14:20
14:21
14:22
14:23
14:24
14:25
14:26
14:27
14:28
14:29
14:30
14:31
14:32
14:33
14:34
14:35
14:36
14:37
14:38
14:39
14:40
14:41
14:42
14:43
14:44
14:45
14:46
14:47
14:48
14:49
14:50
14:51
14:52
14:53
14:54
14:55
14:56
14:57
14:58
14:59
15:00 01 PF 053 J M -57 kg (2 entries draw)
#342 KATINIC KARLO (WAKOCRO) vs GROZDANOV VIKTOR (WAKOBUL)
15:00 - 15:10 (00:10)
02 LC 098 OC M -47 kg (2 entries draw)
#385 RZESZUT XAVIER (PZKB) vs YORDANOV BOZHIDAR (WAKOBUL)
15:00 - 15:09 (00:09)
03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#458 GEORGIEV MIHAIL (WAKOBUL) vs SCHULLER DAVID (WAKOLIE)
15:00 - 15:12 (00:12)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#414 NABERNIK BIAN (SLO) vs RINALDI TOMMASO (ITA)
15:00 - 15:12 (00:12)
06 LK 350 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#538 ASADOV AKBAR (WAKOAZE) vs DANIL ZAEV (WAKORUS)
15:00 - 15:12 (00:12)
07 K1 405 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#588 RZAYEVA EMILI (WAKOAZE) vs MOLNAR KARINA (WAKOUKR)
15:00 - 15:12 (00:12)
15:01
15:02
15:03
15:04
15:05
15:06
15:07
15:08
15:09 02 LC 099 OC M -52 kg (2 entries draw)
#386 CINCILEI EDUARDO (WAKOMDA) vs ZACHARAKIS CHARALAMPOS (WAKOGRE)
15:09 - 15:18 (00:09)
15:10 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#343 ZAGORANSKI ZIGA (WAKOSLO) vs BAGARELLO EDOARDO (WAKOITA)
15:10 - 15:20 (00:10)
15:11
15:12 03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#459 JAGGI NOEL (WAKOSUI) vs KOEFOED NICOLAI (WAKODEN)
15:12 - 15:24 (00:12)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#415 JOZWIAK FILIP (POL) vs KRUMOV DANIEL (BUL)
15:12 - 15:24 (00:12)
06 LK 351 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#539 LEONOVETS DMYTRO (WAKOUKR) vs KAMINSKI KONRAD (PZKB)
15:12 - 15:24 (00:12)
07 K1 408 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#553 MAADYR OORZHAK (RUS) vs VARONIK ANDREI (BLR)
15:12 - 15:24 (00:12)
15:13
15:14
15:15
15:16
15:17
15:18 02 LC 099 OC M -52 kg (2 entries draw)
#387 GOMBAS ZSOMBOR (WAKOHUN) vs SCANLON LEO (WAKOIRE)
15:18 - 15:27 (00:09)
15:19
15:20 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#344 TRBULIN MORIS (WAKOCRO) vs LAOUDIS ANASTASIOS (WAKOGRE)
15:20 - 15:30 (00:10)
15:21
15:22
15:23
15:24 03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#460 PEKO TOMAS (WAKOSVK) vs LAKATOS PATRIK (WAKOHUN)
15:24 - 15:36 (00:12)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#416 EGOR FEDULOV (RUS) vs BARTHA KRISTOF (HUN)
15:24 - 15:36 (00:12)
06 LK 351 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#540 VELIKOV NIKOLAY (WAKOBUL) vs TIMOFEI AKHMADISHIN (WAKORUS)
15:24 - 15:36 (00:12)
07 K1 408 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#554 LANDAL JASPAR (DEN) vs CAZACINSCHII ALEXANDRU (MDA)
15:24 - 15:36 (00:12)
15:25
15:26
15:27 02 LC 099 OC M -52 kg (2 entries draw)
#388 NENOV VLADIMIR (WAKOBUL) vs CHARALAMPOS BARBOUTIS (WAKOGRE)
15:27 - 15:36 (00:09)
15:28
15:29
15:30 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#345 LAURINCZ PETER (WAKOHUN) vs TSAMPODIMOS_LEOVARIS GEORGIOS (WAKOGRE)
15:30 - 15:40 (00:10)
15:31
15:32
15:33
15:34
15:35
15:36 02 LC 099 OC M -52 kg (2 entries draw)
#389 PACALAT TINO (WAKOCRO) vs HIKELE NICOLAS (WAKO-DE)
15:36 - 15:45 (00:09)
03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#461 DOKUCHAYEV NICK (WAKO-DE) vs MILLI MUCAHIT (WAKOTUR)
15:36 - 15:48 (00:12)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#417 IYNEDJIAN JOACHIM (SUI) vs BREHONY LUKE (IRL)
15:36 - 15:48 (00:12)
06 LK 351 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#541 CETIN BULENT (WAKOTUR) vs MITROVIC OGNJEN (WAKOSRB)
15:36 - 15:48 (00:12)
07 K1 408 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#555 DOMINCZAK OLIWER (POL) vs MAZUR HLIB (UKR)
15:36 - 15:48 (00:12)
15:37
15:38
15:39
15:40 01 PF 054 J M -63 kg (2 entries draw)
#346 POGRAJC KLEMEN (WAKOSLO) vs MILUSHEV KRISTIAN (WAKOBUL)
15:40 - 15:50 (00:10)
15:41
15:42
15:43
15:44
15:45 02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#390 SHRIVASTAVA NAMAN (IRL) vs STEPIEN IGOR (POL)
15:45 - 15:54 (00:09)
15:46
15:47
15:48 03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#454 OKIC MUHAMED (WAKOSLO) vs DIMITROV PETAR (WAKOBUL)
15:48 - 16:00 (00:12)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#418 BARIC ADRIAN (CRO) vs BLOTNICKI MICHAL (POL)
15:48 - 16:00 (00:12)
06 LK 352 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#573 STUPAR LAZAR (SRB) vs MAMMADOV GASHAM (AZE)
15:48 - 16:00 (00:12)
07 K1 408 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#556 MARCHANKA ARTSIOM (BLR) vs INAL KUCHMENOV (RUS)
15:48 - 16:00 (00:12)
15:49
15:50 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#348 MEXIS EFSTATHIOS (WAKOGRE) vs SESLAR TOMI (WAKOSLO)
15:50 - 16:00 (00:10)
15:51
15:52
15:53
15:54 02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#391 ZAVEC BENJAMIN (SLO) vs KATALINIC MATAN (CRO)
15:54 - 16:03 (00:09)
15:55
15:56
15:57
15:58
15:59
16:00 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#349 OIEN_SJAVIK JULIAN (WAKONOR) vs BRAMATI FEDERICO (WAKOITA)
16:00 - 16:10 (00:10)
03 KL 172 J M -74 kg (2 entries draw)
#466 MOTIL SIMON (WAKOSVK) vs COBAN GOKDENIZ (WAKOTUR)
16:00 - 16:12 (00:12)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#419 GAZSO AKOS (HUN) vs STANDEKER JAKA (SLO)
16:00 - 16:12 (00:12)
06 LK 352 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#574 OZEREN EMRE (TUR) vs SYTNYK BOHDAN (UKR)
16:00 - 16:12 (00:12)
07 K1 409 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#557 HUDLER LUKAS (WAKOCZE) vs BATYI OORZHAK (WAKORUS)
16:00 - 16:12 (00:12)
16:01
16:02
16:03 02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#392 RASHA LORJAN (GRE) vs JAROSLAV PROKOPCHUK (RUS)
16:03 - 16:12 (00:09)
16:04
16:05
16:06
16:07
16:08
16:09
16:10 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#350 KARAKUS MEHMET_FURKAN (WAKOTUR) vs BATRIS KONSTANTINOS (WAKOGRE)
16:10 - 16:20 (00:10)
16:11
16:12 02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#393 RAISCHI IVAN (MDA) vs MALATYINSZKI MIHALY_BENDEGUZ (HUN)
16:12 - 16:21 (00:09)
03 KL 172 J M -74 kg (2 entries draw)
#464 FUTLEV PETIO (WAKOBUL) vs HAJDAREVIC HARIS (WAKOBIH)
16:12 - 16:24 (00:12)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#421 WILHELM FABIO (SUI) vs ZIMMERMANN ERIK (AUT)
16:12 - 16:24 (00:12)
06 LK 352 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#575 FOLTYN MATEUSZ (POL) vs JEFFY ALEXANDRE (FRA)
16:12 - 16:24 (00:12)
07 K1 409 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#558 CHAGAGE GUY (WAKOISR) vs BRICIS NIKITA (WAKOLAT)
16:12 - 16:24 (00:12)
16:13
16:14
16:15
16:16
16:17
16:18
16:19
16:20 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#351 BOTONJIC ALI (WAKOSLO) vs COLAFATO FABIO (WAKOSUI)
16:20 - 16:30 (00:10)
16:21 02 LC 101 OC M -63 kg (2 entries draw)
#394 RIDDELL JOSH (WAKOIRE) vs KRPES JAN (WAKOCZE)
16:21 - 16:30 (00:09)
16:22
16:23
16:24 03 KL 172 J M -74 kg (2 entries draw)
#465 HEFFERNAN TAYLOR (WAKOIRE) vs JUHASZ BALINT (WAKOHUN)
16:24 - 16:36 (00:12)
02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#491 TETEVENSKA SIMONA (WAKOBUL) vs MELNYK ANASTASIIA (WAKOUKR)
16:24 - 16:33 (00:09)
06 LK 352 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#576 BILANDZIC NIKO (CRO) vs EGOR LIZINSKIS (RUS)
16:24 - 16:36 (00:12)
07 K1 409 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#559 MAMMADOV YASIN (WAKOAZE) vs HRYHORIEV YAROSLAV (WAKOUKR)
16:24 - 16:36 (00:12)
16:25
16:26
16:27
16:28
16:29
16:30 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#352 SCHMIDL FELIX (WAKOAUT) vs IVANOV OLEKSANDR (WAKOUKR)
16:30 - 16:40 (00:10)
02 LC 101 OC M -63 kg (2 entries draw)
#395 SEGVIC MARIN (WAKOCRO) vs TIMUR KULBAEV (WAKORUS)
16:30 - 16:39 (00:09)
16:31
16:32
16:33 02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#492 BARMPOUTI ANDRONIKI (WAKOGRE) vs GAL EVA (WAKOCRO)
16:33 - 16:42 (00:09)
16:34
16:35
16:36 03 KL 172 J M -74 kg (2 entries draw)
#467 REGINA GABRIELE (WAKOITA) vs FILIPPOU KONSTANINOS (WAKOGRE)
16:36 - 16:48 (00:12)
06 LK 353 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#577 TUTIC AMIL (WAKOBIH) vs KISELICKI MILOS (WAKOSRB)
16:36 - 16:48 (00:12)
07 K1 409 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#560 BRIZINSKAS ARTURAS (WAKOLTU) vs ARTEM ZAKHAROV (WAKORUS)
16:36 - 16:48 (00:12)
16:37
16:38
16:39 02 LC 101 OC M -63 kg (2 entries draw)
#396 ALMSTEDT NOEL (WAKO-DE) vs MARI_LLOBET JORDI (WAKOESP)
16:39 - 16:48 (00:09)
16:40 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#353 KOSTANTIS THEO (WAKO-DE) vs RANGELOV SIMEON (WAKOBUL)
16:40 - 16:50 (00:10)
16:41
16:42 02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#493 CHATZI BARIE (WAKOGRE) vs ELIZAVETA NOGOVITSYNA (WAKORUS)
16:42 - 16:51 (00:09)
16:43
16:44
16:45
16:46
16:47
16:48 02 LC 101 OC M -63 kg (2 entries draw)
#397 GREGORY NIALL (WAKOIRE) vs PLASKASOVITIS ALEXANDROS (WAKOGRE)
16:48 - 16:57 (00:09)
03 KL 173 J M -79 kg (2 entries draw)
#462 BOUMAKIS ANTONIOS (WAKOGRE) vs DROBNJAK MATIJA (WAKOMNE)
16:48 - 17:00 (00:12)
06 LK 353 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#578 AKHLIMAN MAMEDOV (WAKORUS) vs SOLYMOSI NORBERT (WAKOHUN)
16:48 - 17:00 (00:12)
07 K1 410 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#561 YAROVYI YEHOR (WAKOUKR) vs KYAMALOV RUSLAN (WAKOBLR)
16:48 - 17:00 (00:12)
16:49
16:50 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#347 PETROV NIKOLAY (WAKOBUL) vs VLASAK MATEJ (WAKOCZE)
16:50 - 17:00 (00:10)
16:51 02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#494 ASENOVA ALEXANDRA (WAKOBUL) vs MURTAGH ELLA (WAKOIRE)
16:51 - 17:00 (00:09)
16:52
16:53
16:54
16:55
16:56
16:57 02 LC 116 J M -74 kg (2 entries draw)
#469 KOPA TYMOTEUSZ (PZKB) vs SALZBURGER NOEL (WAKOAUT)
16:57 - 17:09 (00:12)
16:58
16:59
17:00 01 PF 063 J F -50 kg (2 entries draw)
#354 GALLAGHER JENNA (WAKOIRE) vs ARSLAN SAADET (WAKOTUR)
17:00 - 17:10 (00:10)
03 KL 173 J M -79 kg (2 entries draw)
#463 PAPAKONSTANTINOU GIANNIS (WAKOGRE) vs SOLYMOSI MATE (WAKOHUN)
17:00 - 17:12 (00:12)
02 LC 107 OC F -46 kg (2 entries draw)
#495 IVANOVA IVANA (WAKOBUL) vs MILANA GOLOVNEVA (WAKORUS)
17:00 - 17:09 (00:09)
06 LK 353 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#579 VUKOVIC MILOS (WAKOSRB) vs MALIK SLAWOMIR (PZKB)
17:00 - 17:12 (00:12)
07 K1 410 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#562 STEPANOV ILJA (WAKOEST) vs NESKOVIC UROS (WAKOSRB)
17:00 - 17:12 (00:12)
17:01
17:02
17:03
17:04
17:05
17:06
17:07
17:08
17:09 02 LC 116 J M -74 kg (2 entries draw)
#470 PRIKLER MARK (WAKOHUN) vs FUTLEV PETIO (WAKOBUL)
17:09 - 17:21 (00:12)
02 LC 107 OC F -46 kg (2 entries draw)
#496 ASPIOTI MYRTO_ANDRONIKI (WAKOGRE) vs GYEVI-TOTH SAROLTA (WAKOHUN)
17:09 - 17:18 (00:09)
17:10 01 PF 063 J F -50 kg (2 entries draw)
#355 DE_CLIPPELEIR ALYSSIA (WAKOBEL) vs LESZKO KITTI (WAKOHUN)
17:10 - 17:20 (00:10)
17:11
17:12 03 KL 180 J F -60 kg (2 entries draw)
#487 DECHANT DELAYNE (WAKO-DE) vs DANIELSEN LISA (WAKONOR)
17:12 - 17:24 (00:12)
06 LK 353 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#580 STOJANOVIC NEVEN (WAKOBIH) vs CALAYIR MUHAMMED_BERITAN (WAKOTUR)
17:12 - 17:24 (00:12)
07 K1 410 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#563 STOIAN ALEXANDRU (WAKOMDA) vs ARTEM SHTYRKOV (WAKORUS)
17:12 - 17:24 (00:12)
17:13
17:14
17:15
17:16
17:17
17:18 02 LC 107 OC F -46 kg (2 entries draw)
#497 NEROUTSOPOULOU ELENI (WAKOGRE) vs ANASTASIIA SEREDKINA (WAKORUS)
17:18 - 17:27 (00:09)
17:19
17:20 01 PF 063 J F -50 kg (2 entries draw)
#356 PETRIKOVA JOHANKA (WAKOCZE) vs PETKOVA MONIKA (WAKOBUL)
17:20 - 17:30 (00:10)
17:21 02 LC 116 J M -74 kg (2 entries draw)
#471 HEFFERNAN TAYLOR (WAKOIRE) vs RUZNIC DINO (WAKOBIH)
17:21 - 17:33 (00:12)
17:22
17:23
17:24 03 KL 180 J F -60 kg (2 entries draw)
#488 PRAJDA SZONJA (WAKOHUN) vs STASIUK JULIA (PZKB)
17:24 - 17:36 (00:12)
06 LK 351 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#542 LAZARIDIS ALEXANDROS (WAKOGRE) vs MATIASH DANYLO (WAKOUKR)
17:24 - 17:36 (00:12)
07 K1 410 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#564 REZO ROBERT (WAKOCRO) vs BARES LUKAS (WAKOCZE)
17:24 - 17:36 (00:12)
17:25
17:26
17:27 02 LC 107 OC F -46 kg (2 entries draw)
#498 NAGY MIRA (WAKOHUN) vs KOROLOVYCH MARIIA (WAKOUKR)
17:27 - 17:36 (00:09)
17:28
17:29
17:30 01 PF 063 J F -50 kg (2 entries draw)
#357 SAFLAGIOURA ANGELIKI_GEORGIA (WAKOGRE) vs TRIFELLA ALICE (WAKOITA)
17:30 - 17:40 (00:10)
17:31
17:32
17:33 02 LC 116 J M -74 kg (2 entries draw)
#468 DANIL PANOV (WAKORUS) vs MOTIL SIMON (WAKOSVK)
17:33 - 17:45 (00:12)
17:34
17:35
17:36 03 KL 180 J F -60 kg (2 entries draw)
#489 BLANC OLIVIA (WAKOSUI) vs ANASTASIOU MARIA (WAKOGRE)
17:36 - 17:48 (00:12)
02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#499 BIRKHEAD ERYN (WAKOIRE) vs KONIAVITI MARIA (WAKOGRE)
17:36 - 17:45 (00:09)
06 LK 354 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#543 MUJAGIC ALMIR (WAKOBIH) vs ALEKSEI ALADINSKII (WAKORUS)
17:36 - 17:48 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#565 HERASYMENKO ROSTYSLAV (WAKOUKR) vs SLAIEH GEORGE (WAKOISR)
17:36 - 17:48 (00:12)
17:37
17:38
17:39
17:40 01 PF 063 J F -50 kg (2 entries draw)
#358 BARADA TYRA (WAKOSLO) vs VICZIAN VIVIENN (WAKOHUN)
17:40 - 17:50 (00:10)
17:41
17:42
17:43
17:44
17:45 02 LC 117 J M -79 kg (2 entries draw)
#472 LAUTENSCHLAGER JONAS (WAKOAUT) vs ZAVEC TIMOTEJ (WAKOSLO)
17:45 - 17:57 (00:12)
02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#500 CHALUPKA OTYLIA (PZKB) vs JAKABACSKA FANNI (WAKOHUN)
17:45 - 17:54 (00:09)
17:46
17:47
17:48 03 KL 180 J F -60 kg (2 entries draw)
#490 CASALE LETIZIA (WAKOITA) vs YILMAZ KUBRANUR (WAKOTUR)
17:48 - 18:00 (00:12)
06 LK 354 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#544 BECIROVIC DANILO (WAKOMNE) vs WILCZEWSKI ARMIN (PZKB)
17:48 - 18:00 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#566 VELAY ANTHONY (WAKOFRA) vs VESKOVIC LAZAR (WAKOSRB)
17:48 - 18:00 (00:12)
17:49
17:50 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#359 GOMBAS ALEXANDRA (WAKOHUN) vs KRIZAJ NINA (WAKOSLO)
17:50 - 18:00 (00:10)
17:51
17:52
17:53
17:54 02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#501 ANDONOVA HRISTINA (WAKOBUL) vs HANSON KAISA_WULF (WAKODEN)
17:54 - 18:03 (00:09)
17:55
17:56
17:57 02 LC 117 J M -79 kg (2 entries draw)
#473 HAMULIC ELDIN (WAKOBIH) vs SOLYMOSI MATE (WAKOHUN)
17:57 - 18:09 (00:12)
17:58
17:59
18:00 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#360 GELADARI CHRYSOULA (WAKOGRE) vs WOINSKA NATALIA (PZKB)
18:00 - 18:10 (00:10)
03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#479 BOTONJIC ALI (WAKOSLO) vs HOFFMANN JAN (WAKOCZE)
18:00 - 18:12 (00:12)
06 LK 356 OJ M -86 kg (2 entries draw)
#545 SERGEI SHEVCHUK (WAKORUS) vs YUCEL EFE_MURAT (WAKOTUR)
18:00 - 18:12 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#567 VALERIY EFIMENKOV (WAKORUS) vs STOYKOV KONSTANTIN (WAKOBUL)
18:00 - 18:12 (00:12)
18:01
18:02
18:03 02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#502 KOSTELNA KAROLINA (WAKOSVK) vs PANOPOULOU DIMITRA (WAKOGRE)
18:03 - 18:12 (00:09)
18:04
18:05
18:06
18:07
18:08
18:09 02 LC 117 J M -79 kg (2 entries draw)
#474 VASILEV ANGEL (WAKOBUL) vs PAPAKONSTANTINOU GIANNIS (WAKOGRE)
18:09 - 18:21 (00:12)
18:10 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#361 JONES ZARA (WAKOIRE) vs SCHULTEN MAAIKE (WAKONED)
18:10 - 18:20 (00:10)
18:11
18:12 03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#480 BARTHA KRISTOF (WAKOHUN) vs BLOTNICKI MICHAL (PZKB)
18:12 - 18:24 (00:12)
02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#503 JOVIC ANA (WAKOCRO) vs ZACHAROVA EMA (WAKOSVK)
18:12 - 18:21 (00:09)
06 LK 358 OJ M +91 kg (2 entries draw)
#546 ANDREI GROSUL (WAKORUS) vs MUGOSA MILOS (WAKOMNE)
18:12 - 18:24 (00:12)
07 K1 411 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#568 KRUK MILOSZ (PZKB) vs VORONTSOV OLEKSANDR (WAKOUKR)
18:12 - 18:24 (00:12)
18:13
18:14
18:15
18:16
18:17
18:18
18:19
18:20 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#362 HAMULIC EMA (WAKOBIH) vs KOROLOVYCH DARYNA (WAKOUKR)
18:20 - 18:30 (00:10)
18:21 02 LC 117 J M -79 kg (2 entries draw)
#475 JOZIPOVIC DAVID (WAKOCRO) vs REPINA TILEN (WAKOSLO)
18:21 - 18:33 (00:12)
02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#504 PIECZINSKI LUCY (WAKO-DE) vs HAMULIC LAMIJA (WAKOBIH)
18:21 - 18:30 (00:09)
18:22
18:23
18:24 03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#481 ZIMMERMANN ERIK (WAKOAUT) vs ANDREINI MATTEO (WAKOITA)
18:24 - 18:36 (00:12)
06 LK 358 OJ M +91 kg (2 entries draw)
#547 DONDUR ALEKSANDAR (WAKOSRB) vs SINANOVIC HARUN (WAKOBIH)
18:24 - 18:36 (00:12)
07 K1 412 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#569 TATARU NICHITA (WAKOMDA) vs KALININ BOGDAN (WAKORUS)
18:24 - 18:36 (00:12)
18:25
18:26
18:27
18:28
18:29
18:30 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#363 VAN_PUYVELDE SAM (WAKOBEL) vs KRKLJES ALEKSANDRA (WAKOSUI)
18:30 - 18:40 (00:10)
02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#505 PANTYA REKA (WAKOHUN) vs VIKTORIIA MASLOVSKAIA (WAKORUS)
18:30 - 18:39 (00:09)
18:31
18:32
18:33 02 LC 118 J M -84 kg (2 entries draw)
#476 POLGAR DAVID_JOZSEF (WAKOHUN) vs ALJIC FARIS (WAKOBIH)
18:33 - 18:45 (00:12)
18:34
18:35
18:36 03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#482 MANTES DIMITRIOS (WAKOGRE) vs BAJGORA ELMEDIN (WAKOKOS)
18:36 - 18:48 (00:12)
06 LK 358 OJ M +91 kg (2 entries draw)
#548 ANTOHA MIHAIL (WAKOMDA) vs DMITRII SEDYKH (WAKORUS)
18:36 - 18:48 (00:12)
07 K1 412 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#570 VUKOVIC TONI (WAKOCRO) vs RIBNIKOV ALEXANDER (WAKOBUL)
18:36 - 18:48 (00:12)
18:37
18:38
18:39 02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#506 CONLON-OATES LUCY (WAKOIRE) vs OLGA BABENCU (WAKOMDA)
18:39 - 18:48 (00:09)
18:40 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#364 KRISTINA MOTRUK (WAKORUS) vs TSOKOU THEODORA_MARINA (WAKOGRE)
18:40 - 18:50 (00:10)
18:41
18:42
18:43
18:44
18:45 02 LC 118 J M -84 kg (2 entries draw)
#477 MANGIONE DANIELE (WAKOITA) vs KUSZ SEBASTIAN (PZKB)
18:45 - 18:57 (00:12)
18:46
18:47
18:48 03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#483 UNAL BATUHAN (WAKOTUR) vs BREHONY LUKE (WAKOIRE)
18:48 - 19:00 (00:12)
03 KL 157 OC M -63 kg (2 entries draw)
#450 SOLTVADKERTI DANIEL (WAKOHUN) vs CIEPLUCH OSKAR (PZKB)
18:48 - 18:58 (00:10)
06 LK 359 OJ F -48 kg (2 entries draw)
#549 DIANA AKHMEROVA (WAKORUS) vs MARCINIAK JULIA (PZKB)
18:48 - 19:00 (00:12)
07 K1 412 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#571 HRIVNAK JURAJ (WAKOSVK) vs SLUZHENKA IPALIT (WAKOBLR)
18:48 - 19:00 (00:12)
18:49
18:50
18:51
18:52
18:53
18:54
18:55
18:56
18:57 02 LC 119 J M -89 kg (2 entries draw)
#478 OKERIC RIJAD (WAKOBIH) vs PLACHTA JAKUB (PZKB)
18:57 - 19:09 (00:12)
18:58 03 KL 157 OC M -63 kg (2 entries draw)
#451 PLASKASOVITIS ALEXANDROS (WAKOGRE) vs MALKOC NEDIM (WAKOBIH)
18:58 - 19:07 (00:09)
18:59
19:00 03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#484 FADILA AMRU (WAKOISR) vs BUKILIC MATIJA (WAKOMNE)
19:00 - 19:12 (00:12)
06 LK 362 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#550 MARCINIAK JULIA (PZKB) vs KASAP JOVANA (WAKOSRB)
19:00 - 19:12 (00:12)
07 K1 412 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#572 KALUZNY SZYMON (PZKB) vs HAANPAA JAAKKO (WAKOFIN)
19:00 - 19:12 (00:12)
19:01
19:02
19:03
19:04
19:05
19:06
19:07 03 KL 157 OC M -63 kg (2 entries draw)
#452 MARTIROSYAN ERIK (WAKOARM) vs RIDDELL JOSH (WAKOIRE)
19:07 - 19:16 (00:09)
19:08
19:09
19:10
19:11
19:12 03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#485 GACZYNSKI SZYMON (PZKB) vs KRUMOV DANIEL (WAKOBUL)
19:12 - 19:24 (00:12)
06 LK 362 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#551 EVGENIIA KOROTKOVA (WAKORUS) vs POPOVIC MILICA (WAKOSRB)
19:12 - 19:24 (00:12)
19:13
19:14
19:15
19:16 03 KL 157 OC M -63 kg (2 entries draw)
#453 SEGVIC MARIN (WAKOCRO) vs GIALAMAS THOMAS (WAKOGRE)
19:16 - 19:25 (00:09)
19:17
19:18
19:19
19:20
19:21
19:22
19:23
19:24 03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#486 IYNEDJIAN JOACHIM (WAKOSUI) vs VLASAK MATEJ (WAKOCZE)
19:24 - 19:36 (00:12)
06 LK 362 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#552 VUKOVIC KARLA (WAKOCRO) vs NIEWIADOMSKA JULIA (PZKB)
19:24 - 19:36 (00:12)
19:25
19:26
19:27
19:28
19:29
19:30
19:31
19:32
19:33
19:34
19:35
19:36
19:37
19:38
19:39
19:40 END OF THE DAY
19:40 - 20:10 (00:30)
END OF THE DAY
19:40 - 20:10 (00:30)
END OF THE DAY
19:40 - 20:10 (00:30)
END OF THE DAY
19:40 - 20:10 (00:30)
END OF THE DAY
19:40 - 20:10 (00:30)
END OF THE DAY
19:40 - 20:10 (00:30)
19:41
19:42
19:43
19:44
19:45
19:46
19:47
19:48
19:49
19:50
19:51
19:52
19:53
19:54
19:55
19:56
19:57
19:58
19:59
20:00
20:01
20:02
20:03
20:04
20:05
20:06
20:07
20:08
20:09

sportdata
WAKO Older Cadets and Juniors European Kickboxing Championships - 2021-11-10

2021-11-08 / 2021-11-09 / 2021-11-10 / Print

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3 Tatami 4 Ring1 Ring2
09:00 04 MF 219 OC M HS (2 entries draw)
#621 DMJTRII EGOROV (RUS)
09:00 - 09:02 (00:02)
09:01
09:02 04 MF 219 OC M HS (2 entries draw)
#622 DAVID SARKISIAN (RUS)
09:02 - 09:04 (00:02)
09:03
09:04 04 MF 222 OC F HS (2 entries draw)
#623 EVGENIIA KURBATOVA (RUS)
09:04 - 09:06 (00:02)
09:05
09:06 04 MF 222 OC F HS (2 entries draw)
#624 QUINN MAYA (IRL)
09:06 - 09:08 (00:02)
09:07
09:08 04 MF 222 OC F HS (2 entries draw)
#625 SCHILLER LUCY_LI (GER)
09:08 - 09:10 (00:02)
09:09
09:10 04 MF 222 OC F HS (2 entries draw)
#626 CASSIDY SARAH (IRL)
09:10 - 09:12 (00:02)
09:11
09:12 04 MF 222 OC F HS (2 entries draw)
#627 LEILA KHALILOVA (RUS)
09:12 - 09:14 (00:02)
09:13
09:14 04 MF 222 OC F HS (2 entries draw)
#628 SHULZHENOK YULIIA (UKR)
09:14 - 09:16 (00:02)
09:15
09:16 04 MF 225 J M HS (2 entries draw)
#629 ZAHORECZ NOEL (HUN)
09:16 - 09:18 (00:02)
09:17
09:18 04 MF 225 J M HS (2 entries draw)
#630 VAGT FINN_LORENZ (GER)
09:18 - 09:20 (00:02)
09:19
09:20 04 MF 225 J M HS (2 entries draw)
#631 VLADISLAV NAGORNOV (RUS)
09:20 - 09:22 (00:02)
09:21
09:22 04 MF 225 J M HS (2 entries draw)
#632 BREBOVSZKY ZOLTAN (HUN)
09:22 - 09:24 (00:02)
09:23
09:24 04 MF 225 J M HS (2 entries draw)
#633 IVAN ARKHIPOV (RUS)
09:24 - 09:26 (00:02)
09:25
09:26 04 MF 228 J F HS (2 entries draw)
#634 MARIA NAZINA (RUS)
09:26 - 09:28 (00:02)
09:27
09:28 04 MF 228 J F HS (2 entries draw)
#635 TAR PETRA (HUN)
09:28 - 09:30 (00:02)
09:29
09:30 04 MF 228 J F HS (2 entries draw)
#636 SOFIA ARKHIPOVA (RUS)
09:30 - 09:32 (00:02)
09:31
09:32 04 MF 228 J F HS (2 entries draw)
#637 BILIAVSKA MARIIA (UKR)
09:32 - 09:34 (00:02)
09:33
09:34 04 MF 220 OC M HSW (2 entries draw)
#638 DAVID SARKISIAN (RUS)
09:34 - 09:36 (00:02)
09:35
09:36 04 MF 220 OC M HSW (2 entries draw)
#639 DMJTRII EGOROV (RUS)
09:36 - 09:38 (00:02)
09:37
09:38 04 MF 220 OC M HSW (2 entries draw)
#640 MCGLINCHEY LOUIS (IRL)
09:38 - 09:40 (00:02)
09:39
09:40 04 MF 223 OC F HSW (2 entries draw)
#641 EVGENIIA KURBATOVA (RUS)
09:40 - 09:42 (00:02)
09:41
09:42 04 MF 223 OC F HSW (2 entries draw)
#642 SHULZHENOK YULIIA (UKR)
09:42 - 09:44 (00:02)
09:43
09:44 04 MF 223 OC F HSW (2 entries draw)
#643 LEILA KHALILOVA (RUS)
09:44 - 09:46 (00:02)
09:45
09:46 04 MF 223 OC F HSW (2 entries draw)
#644 QUINN MAYA (IRL)
09:46 - 09:48 (00:02)
09:47
09:48 04 MF 226 J M HSW (2 entries draw)
#645 IVAN ARKHIPOV (RUS)
09:48 - 09:50 (00:02)
09:49
09:50 04 MF 226 J M HSW (2 entries draw)
#646 VLADISLAV NAGORNOV (RUS)
09:50 - 09:52 (00:02)
09:51
09:52 04 MF 229 J F HSW (2 entries draw)
#647 TAR PETRA (HUN)
09:52 - 09:54 (00:02)
09:53
09:54 04 MF 229 J F HSW (2 entries draw)
#648 SOFIA ARKHIPOVA (RUS)
09:54 - 09:56 (00:02)
09:55
09:56 04 MF 229 J F HSW (2 entries draw)
#649 BILIAVSKA MARIIA (UKR)
09:56 - 09:58 (00:02)
09:57
09:58 04 MF 229 J F HSW (2 entries draw)
#650 MARIA NAZINA (RUS)
09:58 - 10:00 (00:02)
09:59
10:00 04 MF 229 J F HSW (2 entries draw)
#651 SCHULTEN MAAIKE (NED)
10:00 - 10:02 (00:02)
New
10:00 - 10:30 (00:30)
New
10:00 - 10:30 (00:30)
New
10:00 - 10:30 (00:30)
New
10:00 - 10:30 (00:30)
New
10:00 - 10:30 (00:30)
10:01
10:02 04 MF 221 OC M T (2 entries draw)
#652 HUNGARY(BAK, FARKAS, POLLE) (HUN)
10:02 - 10:07 (00:05)
10:03
10:04
10:05
10:06
10:07 04 MF 221 OC M T (2 entries draw)
#653 RUSSIA(DAVID, DMJTRII) (RUS)
10:07 - 10:12 (00:05)
10:08
10:09
10:10
10:11
10:12 04 MF 227 J M T (2 entries draw)
#654 RUSSIA(IVAN, SOFIA) (RUS)
10:12 - 10:17 (00:05)
10:13
10:14
10:15
10:16
10:17 04 MF 227 J M T (2 entries draw)
#655 HUNGRARY(BREBOVSZKY, TAR, ZAHORECZ) (HUN)
10:17 - 10:22 (00:05)
10:18
10:19
10:20
10:21
10:22
10:23
10:24
10:25
10:26
10:27
10:28
10:29
10:30 01 PF 037 OC M -52 kg (2 entries draw)
#595 ILIEV ANTONIO (BUL) vs KRUPIC MEHMED (BIH)
10:30 - 10:38 (00:08)
02 LC 124 J F -60 kg (2 entries draw)
#678 KENJALO MASA (SLO) vs STASIUK JULIA (POL)
10:30 - 10:42 (00:12)
03 KL 152 OC M -37 kg (2 entries draw)
#728 BOZHINOV PLAMEN (BUL) vs HALMAGYI LEVENTE (HUN)
10:30 - 10:39 (00:09)
02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#718 KONIAVITI MARIA (WAKOGRE) vs JAKABACSKA FANNI (WAKOHUN)
10:30 - 10:39 (00:09)
05 FC 271 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#819 ARTEM KHIKMATULLIN (RUS) vs TKACHUK DAVID (UKR)
10:30 - 10:42 (00:12)
07 K1 387 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#860 PERCIUN DAVID (MDA) vs NIKOLAI SOROKIN (RUS)
10:30 - 10:42 (00:12)
10:31
10:32
10:33
10:34
10:35
10:36
10:37
10:38 01 PF 037 OC M -52 kg (2 entries draw)
#596 BOXBERGER DAVID (GER) vs NENOV VLADIMIR (BUL)
10:38 - 10:46 (00:08)
10:39 03 KL 152 OC M -37 kg (2 entries draw)
#729 WISNIEWSKI KONRAD (POL) vs DIMITROV MARTIN (BUL)
10:39 - 10:48 (00:09)
02 LC 108 OC F -50 kg (2 entries draw)
#719 ANDONOVA HRISTINA (WAKOBUL) vs PANOPOULOU DIMITRA (WAKOGRE)
10:39 - 10:48 (00:09)
10:40
10:41
10:42 02 LC 125 J F -65 kg (2 entries draw)
#682 BUTERIN MARTINA (CRO) vs TSIPA ANASTASIA (GRE)
10:42 - 10:54 (00:12)
05 FC 271 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#820 JAFAROV ALI (AZE) vs KOWANEK MAX (POL)
10:42 - 10:54 (00:12)
07 K1 387 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#861 SLAV VLADISLAV (MDA) vs KHARYSKHAN KOLTOVSKOI (RUS)
10:42 - 10:54 (00:12)
10:43
10:44
10:45
10:46 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#597 SHRIVASTAVA NAMAN (IRL) vs KONSTANTAKIS STAVROS (GRE)
10:46 - 10:54 (00:08)
10:47
10:48 03 KL 153 OC M -42 kg (2 entries draw)
#730 IVANOV ZLATOSLAV (BUL) vs TRIKKAS ILIAS (GRE)
10:48 - 10:57 (00:09)
02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#720 JOVIC ANA (WAKOCRO) vs PIECZINSKI LUCY (WAKO-DE)
10:48 - 10:57 (00:09)
10:49
10:50
10:51
10:52
10:53
10:54 01 PF 038 OC M -57 kg (2 entries draw)
#598 LIRITIS ALEXANDROS (GRE) vs GORTAT JONASZ (POL)
10:54 - 11:02 (00:08)
02 LC 124 J F -60 kg (2 entries draw)
#679 DANIELSEN LISA (NOR) vs GRABAR MARTINA (CRO)
10:54 - 11:06 (00:12)
05 FC 272 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#821 DANIIL ZAPOROZCHENKO (RUS) vs KYRIIENKO ANDRII (UKR)
10:54 - 11:06 (00:12)
07 K1 388 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#862 SLAV ARTEM (MDA) vs EVGENII BARANOV (RUS)
10:54 - 11:06 (00:12)
10:55
10:56
10:57 03 KL 153 OC M -42 kg (2 entries draw)
#731 RADNJIC NEMANJA (MNE) vs TODEA MIHAI-VALENTIN (ROU)
10:57 - 11:06 (00:09)
02 LC 109 OC F -55 kg (2 entries draw)
#721 VIKTORIIA MASLOVSKAIA (WAKORUS) vs CONLON-OATES LUCY (WAKOIRE)
10:57 - 11:06 (00:09)
10:58
10:59
11:00
11:01
11:02 01 PF 039 OC M -63 kg (2 entries draw)
#599 RANCAS ARNAS (IRL) vs LEVAI-HANGYASSY BOTOND (HUN)
11:02 - 11:10 (00:08)
11:03
11:04
11:05
11:06 02 LC 125 J F -65 kg (2 entries draw)
#680 YSEWYN ANNA (GER) vs ZAGAR-SLEMENSEK ALISA (SLO)
11:06 - 11:18 (00:12)
03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#732 CINCILEI EDUARDO (MDA) vs RZESZUT XAVIER (POL)
11:06 - 11:15 (00:09)
02 LC 110 OC F -60 kg (2 entries draw)
#722 ZEMANOVA ELISKA (CZE) vs NOWAKOWSKA KINGA (POL)
11:06 - 11:15 (00:09)
05 FC 272 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#822 ALEKSANDR MAIMAKOV (RUS) vs TODOROV VASIL (BUL)
11:06 - 11:18 (00:12)
07 K1 388 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#863 MAMMADOV ELVIN (AZE) vs AIUB UMAEV (RUS)
11:06 - 11:18 (00:12)
11:07
11:08
11:09
11:10 01 PF 039 OC M -63 kg (2 entries draw)
#600 TRAYKOV KALOYAN (BUL) vs MARX QUENTIN (GER)
11:10 - 11:18 (00:08)
11:11
11:12
11:13
11:14
11:15 03 KL 154 OC M -47 kg (2 entries draw)
#733 BABAKHANYAN DAVIT (ARM) vs YORDANOV BOZHIDAR (BUL)
11:15 - 11:24 (00:09)
02 LC 110 OC F -60 kg (2 entries draw)
#723 VIGH KIRA_AMARILLISZ (HUN) vs KARYDI ELENI (GRE)
11:15 - 11:24 (00:09)
11:16
11:17
11:18 01 PF 040 OC M -69 kg (2 entries draw)
#601 SCHLOSSER FELIX (GER) vs POTTER THOMAS (IRL)
11:18 - 11:26 (00:08)
02 LC 125 J F -65 kg (2 entries draw)
#681 WANGER LEONIE (LIE) vs MEGALOOIKONOMOU ANASTASIA_ZOE (GRE)
11:18 - 11:30 (00:12)
05 FC 273 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#823 HOROKHOVETS KOSTIATYN (UKR) vs SIEMIATKOWSKI MIESZKO (POL)
11:18 - 11:30 (00:12)
07 K1 390 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#864 LIUBIN MAXIM (MDA) vs MIROVSKI SILVIO (MKD)
11:18 - 11:30 (00:12)
11:19
11:20
11:21
11:22
11:23
11:24 03 KL 155 OC M -52 kg (2 entries draw)
#734 GARTNER ERIK (SLO) vs ILIEV ALEX (BUL)
11:24 - 11:33 (00:09)
02 LC 111 OC F -65 kg (2 entries draw)
#724 ANASTASIIA BUKINA (RUS) vs GOMAR_SANCHEZ SANDRA (ESP)
11:24 - 11:33 (00:09)
11:25
11:26 01 PF 040 OC M -69 kg (2 entries draw)
#602 RIESLING MIGUEL (GER) vs MOCILAC GABRIEL (CRO)
11:26 - 11:34 (00:08)
11:27
11:28
11:29
11:30 02 LC 125 J F -65 kg (2 entries draw)
#683 ZAGAR_SLEMENSEK LARISA (SLO) vs ELENA SHADSKAIA (RUS)
11:30 - 11:42 (00:12)
05 FC 273 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#824 ADAMOV TEODOR (BUL) vs BUCHAKCHYISKY MARKO (UKR)
11:30 - 11:42 (00:12)
07 K1 390 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#865 NAGY KRISZTOFER (HUN) vs VITIUC ARTUR (MDA)
11:30 - 11:42 (00:12)
11:31
11:32
11:33 03 KL 155 OC M -52 kg (2 entries draw)
#735 FYHN CHRISTIAN (DEN) vs MASARWA OMAR (ISR)
11:33 - 11:42 (00:09)
02 LC 111 OC F -65 kg (2 entries draw)
#725 AMALIA TUGUI (ROU) vs ZOCCOLILLO LADINA (SUI)
11:33 - 11:42 (00:09)
11:34 01 PF 041 OC M +69 kg (2 entries draw)
#603 MAGER FYNN (GER) vs NAGY BALINT (HUN)
11:34 - 11:42 (00:08)
11:35
11:36
11:37
11:38
11:39
11:40
11:41
11:42 01 PF 041 OC M +69 kg (2 entries draw)
#604 CELIC IVANO (CRO) vs KIRAY EMRE (GER)
11:42 - 11:50 (00:08)
02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#672 KOVACS LAURA_FANNI (HUN) vs GEORGIEVA ALEXANDRA (BUL)
11:42 - 11:54 (00:12)
03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#736 MALATYINSZKI MIHALY_BENDEGUZ (HUN) vs NENKOV VICTOR (BUL)
11:42 - 11:51 (00:09)
02 LC 112 OC F +65 kg (2 entries draw)
#726 NEMES KATALIN (HUN) vs MATIC PAOLA (CRO)
11:42 - 11:51 (00:09)
05 FC 275 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#825 YAROSLAV ROLZING (RUS) vs ROMANISZYN SZYMON (POL)
11:42 - 11:54 (00:12)
07 K1 391 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#866 GORDON AHAVAT (ISR) vs ROMAN ZHURAVLEV (RUS)
11:42 - 11:54 (00:12)
11:43
11:44
11:45
11:46
11:47
11:48
11:49
11:50 01 PF 034 OC M -37 kg (2 entries draw)
#589 BOZHINOV PLAMEN (BUL) vs HALMAGYI LEVENTE (HUN)
11:50 - 11:58 (00:08)
11:51 03 KL 156 OC M -57 kg (2 entries draw)
#737 RAISCHI IVAN (MDA) vs MASARWA ALI (ISR)
11:51 - 12:00 (00:09)
02 LC 112 OC F +65 kg (2 entries draw)
#727 STENKA ZANETA (POL) vs BOYADZHIEVA KALINA (BUL)
11:51 - 12:00 (00:09)
11:52
11:53
11:54 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#673 KOMSIC EVA (CRO) vs ALEKSANDRA BELIAEVA (RUS)
11:54 - 12:06 (00:12)
05 FC 275 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#826 ARTEM KARLOV (RUS) vs HUSAR MARK (UKR)
11:54 - 12:06 (00:12)
07 K1 391 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#867 JBALI MOHAMED (ISR) vs ISKHAN DZHUKHAROV (RUS)
11:54 - 12:06 (00:12)
11:55
11:56
11:57
11:58 01 PF 034 OC M -37 kg (2 entries draw)
#590 DIMITROV MARTIN (BUL) vs SZASZAK DOMINIK (HUN)
11:58 - 12:06 (00:08)
11:59
12:00 03 KL 157 OC M -63 kg (2 entries draw)
#738 CIEPLUCH OSKAR (PZKB) vs MALKOC NEDIM (WAKOBIH)
12:00 - 12:09 (00:09)
01 PF 066 J F -65 kg (2 entries draw)
#788 CEHAJIC MELINA (GER) vs KARAPANOU EIRINI_MARIA (GRE)
12:00 - 12:10 (00:10)
12:01
12:02
12:03
12:04
12:05
12:06 01 PF 035 OC M -42 kg (2 entries draw)
#591 NASEV DIMITAR (BUL) vs BONDAR DANIEL (HUN)
12:06 - 12:14 (00:08)
02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#674 GOMBAS ALEXANDRA (HUN) vs JONES ZARA (IRL)
12:06 - 12:18 (00:12)
05 FC 287 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#827 CINAR YAREN (TUR) vs PEJOVIC MINA (SRB)
12:06 - 12:18 (00:12)
07 K1 392 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#868 MOROZ ANATOLII (UKR) vs FOKIN HEORHI (BLR)
12:06 - 12:18 (00:12)
12:07
12:08
12:09 03 KL 157 OC M -63 kg (2 entries draw)
#739 RIDDELL JOSH (WAKOIRE) vs SEGVIC MARIN (WAKOCRO)
12:09 - 12:18 (00:09)
12:10 01 PF 066 J F -65 kg (2 entries draw)
#790 YILMAZ ZISAN (TUR) vs BUTERIN MARTINA (CRO)
12:10 - 12:20 (00:10)
12:11
12:12
12:13
12:14 01 PF 035 OC M -42 kg (2 entries draw)
#592 IVANOV ZLATOSLAV (BUL) vs SZYMCZUK KACPER (POL)
12:14 - 12:22 (00:08)
12:15
12:16
12:17
12:18 02 LC 123 J F -55 kg (2 entries draw)
#675 SABADOSOVA EMMA (SVK) vs SCHMIDL MELANIE (GER)
12:18 - 12:30 (00:12)
03 KL 158 OC M -69 kg (2 entries draw)
#740 ASAD KARAM (ISR) vs KLINKBY_NIELSEN SEBASTIAN (DEN)
12:18 - 12:27 (00:09)
05 FC 287 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#828 SKRZYPCZAK BARBARA (POL) vs ANASTASIIA PLENKINA (RUS)
12:18 - 12:30 (00:12)
07 K1 392 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#869 RIKOV ZHULIEN (BUL) vs SHYMKIV OLEKSANDR (UKR)
12:18 - 12:30 (00:12)
12:19
12:20 01 PF 066 J F -65 kg (2 entries draw)
#791 MALAKASIOTOU ZOI (GRE) vs STRIETZEL JULE (GER)
12:20 - 12:30 (00:10)
12:21
12:22 01 PF 036 OC M -47 kg (2 entries draw)
#593 THURING FABIAN (GER) vs ROMAN NIKOLASZ (HUN)
12:22 - 12:30 (00:08)
12:23
12:24
12:25
12:26
12:27 03 KL 158 OC M -69 kg (2 entries draw)
#741 SIKORA BARTOSZ (POL) vs MACHACEK SEBASTIEN (CZE)
12:27 - 12:36 (00:09)
12:28
12:29
12:30 01 PF 036 OC M -47 kg (2 entries draw)
#594 KRUMINIS TAJUS (IRL) vs YORDANOV BOZHIDAR (BUL)
12:30 - 12:38 (00:08)
02 LC 124 J F -60 kg (2 entries draw)
#676 UHLHAAS KIM (GER) vs MAIER MICHELLE (POL)
12:30 - 12:42 (00:12)
01 PF 066 J F -65 kg (2 entries draw)
#789 HAIDER KATRIN_VIOLETT (HUN) vs ZAGAR_SLEMENSEK LARISA (SLO)
12:30 - 12:40 (00:10)
05 FC 290 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#829 ERTAS KAYRA (TUR) vs VIACHESLAV MANOHIN (RUS)
12:30 - 12:42 (00:12)
07 K1 393 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#870 KOZMA LEVENTE (HUN) vs DIMITRIJEVIC DJORDJE (SRB)
12:30 - 12:42 (00:12)
12:31
12:32
12:33
12:34
12:35
12:36 03 KL 159 OC M +69 kg (2 entries draw)
#742 LIOLIOS MICHALIS (GRE) vs JEDRAS SEBASTIAN (POL)
12:36 - 12:45 (00:09)
12:37
12:38 01 PF 044 OC F -37 kg (2 entries draw)
#605 ENYINGI SARA_ANNA (HUN) vs YATSKO DARIIA (UKR)
12:38 - 12:46 (00:08)
12:39
12:40 01 PF 067 J F -70 kg (2 entries draw)
#792 CZEKALLA ANGELINA (GER) vs CHATZITHANOU ELENI_-_EFRAIMIA (GRE)
12:40 - 12:50 (00:10)
12:41
12:42 02 LC 124 J F -60 kg (2 entries draw)
#677 GORALCZYKOVA MICHAELA (SVK) vs PRAJDA SZONJA (HUN)
12:42 - 12:54 (00:12)
05 FC 290 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#830 ALEKSEI BOBROV (RUS) vs KONONENKO BOHDAN (UKR)
12:42 - 12:54 (00:12)
07 K1 394 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#871 KOSINKOV VADIM (RUS) vs MAGNAN ADAM (FRA)
12:42 - 12:54 (00:12)
12:43
12:44
12:45 03 KL 159 OC M +69 kg (2 entries draw)
#743 MANTA SEBASTIAN_EDUARD (ROU) vs ERSING ANDRAS (HUN)
12:45 - 12:54 (00:09)
12:46 01 PF 044 OC F -37 kg (2 entries draw)
#606 KASA HANNA (HUN) vs KOROSEC NINA (SLO)
12:46 - 12:54 (00:08)
12:47
12:48
12:49
12:50 01 PF 067 J F -70 kg (2 entries draw)
#793 DEMIR ZEYNEP (TUR) vs FOURLA DEMETRA (GRE)
12:50 - 13:00 (00:10)
12:51
12:52
12:53
12:54 01 PF 045 OC F -42 kg (2 entries draw)
#607 PETRO LILI (HUN) vs TETEVENSKA SIMONA (BUL)
12:54 - 13:02 (00:08)
02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#684 SZARAZ GERGO (HUN) vs KATINIC KARLO (CRO)
12:54 - 13:06 (00:12)
03 KL 178 J F -50 kg (2 entries draw)
#758 TODOROVA ANELIA (BUL) vs MACKIEWICZ NATALIA (POL)
12:54 - 13:06 (00:12)
05 FC 291 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#831 TOSUN OGUZHAN (TUR) vs STEPAN GABOV (RUS)
12:54 - 13:06 (00:12)
07 K1 394 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#872 RISTOVSKI GORJAN (MKD) vs IVAN FEDORCHUK (RUS)
12:54 - 13:06 (00:12)
12:55
12:56
12:57
12:58
12:59
13:00 01 PF 067 J F -70 kg (2 entries draw)
#794 MAHFOUDH SARA (ITA) vs BRDAR ALIN (SLO)
13:00 - 13:10 (00:10)
13:01
13:02 01 PF 045 OC F -42 kg (2 entries draw)
#608 SMIGIELSKA NINA (POL) vs MURTAGH ELLA (IRL)
13:02 - 13:10 (00:08)
13:03
13:04
13:05
13:06 02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#685 ALEKSEI DEMKIN (RUS) vs GKILEKAS VASILEIOS (GRE)
13:06 - 13:18 (00:12)
03 KL 178 J F -50 kg (2 entries draw)
#759 DEL_GAUDIO MICHELLE (ITA) vs SOVEC ANA (CRO)
13:06 - 13:18 (00:12)
05 FC 291 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#832 SOBANSKI OSKAR (POL) vs TEMIRLAN BLIASHEV (RUS)
13:06 - 13:18 (00:12)
07 K1 397 YJ M +81 kg (2 entries draw)
#873 VELAGIC NURDZIHAN (BIH) vs GERMEK ALEKSA (SRB)
13:06 - 13:18 (00:12)
13:07
13:08
13:09
13:10 01 PF 046 OC F -46 kg (2 entries draw)
#609 SCHMIDL ANNA (AUT) vs BARDOS INEZ_ILDIKO (HUN)
13:10 - 13:18 (00:08)
01 PF 067 J F -70 kg (2 entries draw)
#795 CZEKALLA ANGELINA (GER) vs CHATZITHANOU ELENI_-_EFRAIMIA (GRE)
13:10 - 13:20 (00:10)
13:11
13:12
13:13
13:14
13:15
13:16
13:17
13:18 01 PF 046 OC F -46 kg (2 entries draw)
#610 LANDECK ANTONIA (GER) vs QUINN MAYA (IRL)
13:18 - 13:26 (00:08)
02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#686 GROZDANOV VIKTOR (BUL) vs KEANEY KYLE (IRL)
13:18 - 13:30 (00:12)
03 KL 178 J F -50 kg (2 entries draw)
#760 PETRIKOVA JOHANKA (CZE) vs KARAGOZ RABIA (TUR)
13:18 - 13:30 (00:12)
05 FC 292 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#833 KIRBIS VITO (SLO) vs EDUARD BABENKO (RUS)
13:18 - 13:30 (00:12)
07 K1 401 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#874 ARINA KIRIK (RUS) vs DURCZYNSKA AGATA (POL)
13:18 - 13:30 (00:12)
13:19
13:20 01 PF 068 J F +70 kg (2 entries draw)
#796 CAPASSO ASIA (ITA) vs QUILL ROISIN (IRL)
13:20 - 13:30 (00:10)
13:21
13:22
13:23
13:24
13:25
13:26 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#611 ANDONOVA HRISTINA (BUL) vs KOC ALARA (GER)
13:26 - 13:34 (00:08)
13:27
13:28
13:29
13:30 02 LC 113 J M -57 kg (2 entries draw)
#687 PANOPOULOS MICHAIL (GRE) vs ILDAR NISAFUTDINOV (RUS)
13:30 - 13:42 (00:12)
03 KL 178 J F -50 kg (2 entries draw)
#761 NEMETI ZSOFI (HUN) vs PETKOVA MONIKA (BUL)
13:30 - 13:42 (00:12)
01 PF 068 J F +70 kg (2 entries draw)
#797 AIGNER JASMIN (AUT) vs KOSZECZ BOGLARKA_VIKTORIA (HUN)
13:30 - 13:40 (00:10)
05 FC 292 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#834 GUCLU BERKE (TUR) vs GEORGII MOROZOV (RUS)
13:30 - 13:42 (00:12)
07 K1 401 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#875 TANACOVA LEA (SVK) vs NIKOLIC ANASTASIJA (SRB)
13:30 - 13:42 (00:12)
13:31
13:32
13:33
13:34 01 PF 047 OC F -50 kg (2 entries draw)
#612 PETRIKOVA VIKTORIE (CZE) vs SAHIN BILGE (GER)
13:34 - 13:42 (00:08)
13:35
13:36
13:37
13:38
13:39
13:40 01 PF 065 J F -60 kg (2 entries draw)
#785 TSELIOU AIKATERINI-_EIRINI (GRE) vs NOSKOVA VALENTYNA (UKR)
13:40 - 13:50 (00:10)
13:41
13:42 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#613 HAMULIC LAMIJA (BIH) vs KIRAY SILA (GER)
13:42 - 13:50 (00:08)
05 FC 293 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#835 OREL VLADYSLAV (UKR) vs AKHMED BOGATYREV (RUS)
13:42 - 13:54 (00:12)
07 K1 407 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#876 MAKSIM SAMOSHIN (RUS) vs SYRYTSKI ILYA (BLR)
13:42 - 13:54 (00:12)
13:43
13:44
13:45
13:46
13:47
13:48
13:49
13:50 BREAK
13:50 - 15:00 (01:10)
BREAK
13:50 - 15:00 (01:10)
BREAK
13:50 - 15:00 (01:10)
BREAK
13:50 - 15:00 (01:10)
13:51
13:52
13:53
13:54 BREAK
13:54 - 15:00 (01:06)
BREAK
13:54 - 15:00 (01:06)
13:55
13:56
13:57
13:58
13:59
14:00
14:01
14:02
14:03
14:04
14:05
14:06
14:07
14:08
14:09
14:10
14:11
14:12
14:13
14:14
14:15
14:16
14:17
14:18
14:19
14:20
14:21
14:22
14:23
14:24
14:25
14:26
14:27
14:28
14:29
14:30
14:31
14:32
14:33
14:34
14:35
14:36
14:37
14:38
14:39
14:40
14:41
14:42
14:43
14:44
14:45
14:46
14:47
14:48
14:49
14:50
14:51
14:52
14:53
14:54
14:55
14:56
14:57
14:58
14:59
15:00 01 PF 048 OC F -55 kg (2 entries draw)
#614 JOVIC ANA (CRO) vs CONLON-OATES LUCY (IRL)
15:00 - 15:08 (00:08)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#688 ZAGORANSKI ZIGA (SLO) vs NIKOLAY SOKOLOV (RUS)
15:00 - 15:12 (00:12)
03 KL 179 J F -55 kg (2 entries draw)
#762 GEORGIEVA ALEXANDRA (BUL) vs ASPROPOTAMITI VASILEIA (GRE)
15:00 - 15:12 (00:12)
01 PF 065 J F -60 kg (2 entries draw)
#784 GORALCZYKOVA MICHAELA (SVK) vs MARENGHI CAMILLA (ITA)
15:00 - 15:10 (00:10)
05 FC 293 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#836 GRABOS JULIAN (POL) vs YILMAZ EMIRHAN (TUR)
15:00 - 15:12 (00:12)
07 K1 407 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#877 IVASHNEV ALEKSANDR (RUS) vs TANIRVERDIYEV ELJAN (AZE)
15:00 - 15:12 (00:12)
15:01
15:02
15:03
15:04
15:05
15:06
15:07
15:08 01 PF 049 OC F -60 kg (2 entries draw)
#615 ROTAROU MARIANNA (GRE) vs FARKAS FANNI (HUN)
15:08 - 15:16 (00:08)
15:09
15:10 01 PF 065 J F -60 kg (2 entries draw)
#786 CHOUNTRA MYRTO (GRE) vs GRABAR MARTINA (CRO)
15:10 - 15:20 (00:10)
15:11
15:12 02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#689 FAHRON ALEXANDER (GER) vs NEMETI BALINT (HUN)
15:12 - 15:24 (00:12)
03 KL 179 J F -55 kg (2 entries draw)
#763 SABADOSOVA EMMA (SVK) vs BRUGOLA ERICA (ITA)
15:12 - 15:24 (00:12)
05 FC 294 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#837 AVCU CENGIZ (TUR) vs SYLA DARDAN (KOS)
15:12 - 15:24 (00:12)
07 K1 408 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#878 VARONIK ANDREI (BLR) vs CAZACINSCHII ALEXANDRU (MDA)
15:12 - 15:24 (00:12)
15:13
15:14
15:15
15:16 01 PF 049 OC F -60 kg (2 entries draw)
#616 LENDZION WIKTORIA (POL) vs ZEMANOVA ELISKA (CZE)
15:16 - 15:24 (00:08)
15:17
15:18
15:19
15:20 01 PF 065 J F -60 kg (2 entries draw)
#787 MAIER MICHELLE (POL) vs GULEC FUNDA (TUR)
15:20 - 15:30 (00:10)
15:21
15:22
15:23
15:24 01 PF 050 OC F -65 kg (2 entries draw)
#617 PULJAK ROKA (CRO) vs KARAPANOU ZINOVIA (GRE)
15:24 - 15:32 (00:08)
02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#690 SZABO BENCE (HUN) vs BAETZEL JASON (GER)
15:24 - 15:36 (00:12)
03 KL 179 J F -55 kg (2 entries draw)
#764 CZADER OLIWIA (POL) vs KOVACS LAURA_FANNI (HUN)
15:24 - 15:36 (00:12)
05 FC 295 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#838 ALCICEK EMRE (TUR) vs MAGAMED BARKINHOEV (RUS)
15:24 - 15:36 (00:12)
07 K1 408 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#879 MAZUR HLIB (UKR) vs INAL KUCHMENOV (RUS)
15:24 - 15:36 (00:12)
15:25
15:26
15:27
15:28
15:29
15:30 03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#798 VIDAL_RODRIGUEZ ANXO (ESP) vs KELLY NATHAN (IRL)
15:30 - 15:42 (00:12)
15:31
15:32 01 PF 050 OC F -65 kg (2 entries draw)
#618 MYHRE ANNA_SIRA (NOR) vs FOURLA EVGENIA (GRE)
15:32 - 15:40 (00:08)
15:33
15:34
15:35
15:36 02 LC 114 J M -63 kg (2 entries draw)
#691 JAMSEK_GROBELNIK NIK (SLO) vs NIKOLAI KUZHAKOV (RUS)
15:36 - 15:48 (00:12)
03 KL 179 J F -55 kg (2 entries draw)
#765 CHOURDA DIONYSIA (GRE) vs ZARARSIZ BETUL (TUR)
15:36 - 15:48 (00:12)
05 FC 295 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#839 PAPIERZ BARTOSZ (POL) vs TAMERLAN VALIEV (RUS)
15:36 - 15:48 (00:12)
07 K1 413 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#880 CUPIC IGOR (SRB) vs RAFIK_BEK OMAROV (RUS)
15:36 - 15:48 (00:12)
15:37
15:38
15:39
15:40 01 PF 051 OC F +65 kg (2 entries draw)
#619 BOYADZHIEVA KALINA (BUL) vs STENKA ZANETA (POL)
15:40 - 15:48 (00:08)
15:41
15:42 03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#799 BANIC IGOR (SVK) vs ENYINGI ADAM (HUN)
15:42 - 15:54 (00:12)
15:43
15:44
15:45
15:46
15:47
15:48 01 PF 051 OC F +65 kg (2 entries draw)
#620 CONLON-_OATES HALLE (IRL) vs MATIC PAOLA (CRO)
15:48 - 15:56 (00:08)
02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#692 NABERNIK BIAN (SLO) vs KRUMOV DANIEL (BUL)
15:48 - 16:00 (00:12)
03 KL 180 J F -60 kg (2 entries draw)
#766 DANIELSEN LISA (WAKONOR) vs BLANC OLIVIA (WAKOSUI)
15:48 - 16:00 (00:12)
05 FC 296 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#840 THOMS BJARNE (GER) vs MATYJASZCZYK JAN (POL)
15:48 - 16:00 (00:12)
07 K1 413 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#881 AKIM PETROVSKII (RUS) vs VARTANAU TSIHRAN (BLR)
15:48 - 16:00 (00:12)
15:49
15:50
15:51
15:52
15:53
15:54 03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#800 DANIS ADAM (CZE) vs PANOPOULOS MICHAIL (GRE)
15:54 - 16:06 (00:12)
15:55
15:56 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#658 BATRIS KONSTANTINOS (WAKOGRE) vs BOTONJIC ALI (WAKOSLO)
15:56 - 16:06 (00:10)
15:57
15:58
15:59
16:00 02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#693 EGOR FEDULOV (RUS) vs IYNEDJIAN JOACHIM (SUI)
16:00 - 16:12 (00:12)
03 KL 180 J F -60 kg (2 entries draw)
#767 STASIUK JULIA (PZKB) vs CASALE LETIZIA (WAKOITA)
16:00 - 16:12 (00:12)
05 FC 296 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#841 YASAR EMRAH (TUR) vs IVAN LABUR (RUS)
16:00 - 16:12 (00:12)
07 K1 415 OJ M -86 kg (2 entries draw)
#882 ASTANOV KHAYAL (AZE) vs SALKOVSKIJ EDVIN (LTU)
16:00 - 16:12 (00:12)
16:01
16:02
16:03
16:04
16:05
16:06 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#656 ZIMMERMANN ERIK (WAKOAUT) vs PETROV NIKOLAY (WAKOBUL)
16:06 - 16:16 (00:10)
03 KL 169 J M -57 kg (2 entries draw)
#801 RUTIGLIANO CARMINE (ITA) vs SZARAZ GERGO (HUN)
16:06 - 16:18 (00:12)
16:07
16:08
16:09
16:10
16:11
16:12 02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#694 BLOTNICKI MICHAL (POL) vs STANDEKER JAKA (SLO)
16:12 - 16:24 (00:12)
03 KL 181 J F -65 kg (2 entries draw)
#768 NAGY RAMONA (HUN) vs MEGALOOIKONOMOU ANASTASIA_ZOE (GRE)
16:12 - 16:24 (00:12)
05 FC 297 OJ M -86 kg (2 entries draw)
#842 GRUDZINSKI BARTOSZ (POL) vs OZTURK CEMAL (GER)
16:12 - 16:24 (00:12)
07 K1 418 OJ F -48 kg (2 entries draw)
#883 BLASKO ZANET (SRB) vs DZHIKAEVA ALEKSANDRA (EST)
16:12 - 16:24 (00:12)
16:13
16:14
16:15
16:16 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#657 MEXIS EFSTATHIOS (WAKOGRE) vs BRAMATI FEDERICO (WAKOITA)
16:16 - 16:26 (00:10)
16:17
16:18 03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#802 DIMITROV PETAR (BUL) vs PRISKIC IAN (CRO)
16:18 - 16:30 (00:12)
16:19
16:20
16:21
16:22
16:23
16:24 02 LC 115 J M -69 kg (2 entries draw)
#695 ALEKSANDR ILIN (RUS) vs ZIMMERMANN ERIK (AUT)
16:24 - 16:36 (00:12)
03 KL 181 J F -65 kg (2 entries draw)
#769 RAJOS LENA (HUN) vs TSIPA ANASTASIA (GRE)
16:24 - 16:36 (00:12)
05 FC 299 OJ M +91 kg (2 entries draw)
#843 LAUNIALA AAPO (FIN) vs KIRILL GUDILIN (RUS)
16:24 - 16:36 (00:12)
07 K1 418 OJ F -48 kg (2 entries draw)
#884 MATUSZ NATALIA (POL) vs SAT DIANA (RUS)
16:24 - 16:36 (00:12)
16:25
16:26 01 PF 055 J M -69 kg (2 entries draw)
#659 SCHMIDL FELIX (WAKOAUT) vs RANGELOV SIMEON (WAKOBUL)
16:26 - 16:36 (00:10)
16:27
16:28
16:29
16:30 03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#803 LEONE MATTIA (ITA) vs VIGH VOJTECH (SVK)
16:30 - 16:42 (00:12)
16:31
16:32
16:33
16:34
16:35
16:36 01 PF 056 J M -74 kg (2 entries draw)
#660 PROKOPOV SVETOSLAV (BUL) vs KLIMANTIRIS THEODOROS (GRE)
16:36 - 16:46 (00:10)
02 LC 096 OC M -37 kg (2 entries draw)
#696 DIMITROV MARTIN (BUL) vs PILKA SZYMON (POL)
16:36 - 16:45 (00:09)
03 KL 182 J F -70 kg (2 entries draw)
#770 DENIZ HAVIN (TUR) vs BLANCO_PICAZA IZARO (ESP)
16:36 - 16:48 (00:12)
05 FC 300 OJ F -48 kg (2 entries draw)
#844 ZARZYCKA NATALIA (POL) vs KARINA IUSUPOVA (RUS)
16:36 - 16:48 (00:12)
07 K1 422 OJ F -65 kg (2 entries draw)
#885 TODOROVA MIA (MKD) vs MENXHIQI DONETA (KOS)
16:36 - 16:48 (00:12)
16:37
16:38
16:39
16:40
16:41
16:42 03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#804 GEORGIEV MIHAIL (BUL) vs KOEFOED NICOLAI (DEN)
16:42 - 16:54 (00:12)
16:43
16:44
16:45 02 LC 096 OC M -37 kg (2 entries draw)
#697 MOVSESYAN ARTUR (ARM) vs GARCIA_GALVEZ JORDI (ESP)
16:45 - 16:54 (00:09)
16:46 01 PF 056 J M -74 kg (2 entries draw)
#661 SALZBURGER NOEL (AUT) vs VICZIAN DANIEL (HUN)
16:46 - 16:56 (00:10)
16:47
16:48 03 KL 182 J F -70 kg (2 entries draw)
#771 PAMPOLLA STAMATIA (GRE) vs STURCOVA SARLOTA (SVK)
16:48 - 17:00 (00:12)
05 FC 301 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#845 ANNA SUKOVATOVA (RUS) vs MIGDA GABRIELA (POL)
16:48 - 17:00 (00:12)
07 K1 422 OJ F -65 kg (2 entries draw)
#886 MIADZEL ULYANA (BLR) vs AYSHEGUL PEHLIVAN (RUS)
16:48 - 17:00 (00:12)
16:49
16:50
16:51
16:52
16:53
16:54 02 LC 097 OC M -42 kg (2 entries draw)
#698 IVANOV ZLATOSLAV (BUL) vs LIAPAKIS EMMANOUIL (GRE)
16:54 - 17:03 (00:09)
03 KL 170 J M -63 kg (2 entries draw)
#805 LAKATOS PATRIK (HUN) vs DOKUCHAYEV NICK (GER)
16:54 - 17:06 (00:12)
16:55
16:56 01 PF 056 J M -74 kg (2 entries draw)
#662 BARBATO LUIGI (ITA) vs YILDIZ SEMIH (GER)
16:56 - 17:06 (00:10)
16:57
16:58
16:59
17:00 03 KL 183 J F +70 kg (2 entries draw)
#772 BEHREM ADNA (BIH) vs ZIOBER WIKTORIA (POL)
17:00 - 17:12 (00:12)
05 FC 302 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#846 GUNDUZ SUDE (TUR) vs DIANA VOLOSHINA (RUS)
17:00 - 17:12 (00:12)
06 LK 335 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#887 SARAN NIKOLA (BIH) vs KIRILL NIKITIN (RUS)
17:00 - 17:12 (00:12)
17:01
17:02
17:03 02 LC 097 OC M -42 kg (2 entries draw)
#699 TRIKKAS ILIAS (GRE) vs LASKOWSKI OLAF (POL)
17:03 - 17:12 (00:09)
17:04
17:05
17:06 01 PF 056 J M -74 kg (2 entries draw)
#663 ANASTASOPOULOS KONSTANTINOS (GRE) vs YILMAZ BILAL (TUR)
17:06 - 17:16 (00:10)
03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#807 ZIMMERMANN ERIK (WAKOAUT) vs MANTES DIMITRIOS (WAKOGRE)
17:06 - 17:18 (00:12)
17:07
17:08
17:09
17:10
17:11
17:12 02 LC 098 OC M -47 kg (2 entries draw)
#700 CINCILEI EDUARDO (MDA) vs SCANLON PAUL_JASON (IRL)
17:12 - 17:21 (00:09)
03 KL 183 J F +70 kg (2 entries draw)
#773 VARGA VIKTORIA (HUN) vs KARATAS SUDENAZ (TUR)
17:12 - 17:24 (00:12)
05 FC 302 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#847 CZEGENY CINTIA (HUN) vs ALINA FADINA (RUS)
17:12 - 17:24 (00:12)
06 LK 337 YJ M -81 kg (2 entries draw)
#888 PETKOV MARIYAN (BUL) vs VUKCEVIC NIKOLA (SRB)
17:12 - 17:24 (00:12)
17:13
17:14
17:15
17:16 01 PF 057 J M -79 kg (2 entries draw)
#664 ZAVEC TIMOTEJ (SLO) vs SCHNEIDER THORE (AUT)
17:16 - 17:26 (00:10)
17:17
17:18 03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#808 UNAL BATUHAN (WAKOTUR) vs FADILA AMRU (WAKOISR)
17:18 - 17:30 (00:12)
17:19
17:20
17:21 02 LC 098 OC M -47 kg (2 entries draw)
#701 VLADISLAV SARPYKIN (RUS) vs YORDANOV BOZHIDAR (BUL)
17:21 - 17:30 (00:09)
17:22
17:23
17:24 03 KL 183 J F +70 kg (2 entries draw)
#774 WYSOCKA HANNA (POL) vs PATAKI KLAUDIA (HUN)
17:24 - 17:36 (00:12)
05 FC 303 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#848 PANDZA ANDELA (CRO) vs IPEK IREMSU (TUR)
17:24 - 17:36 (00:12)
06 LK 337 YJ M -81 kg (2 entries draw)
#889 EGOR APOSTU (RUS) vs KOLUH AMEL (BIH)
17:24 - 17:36 (00:12)
17:25
17:26 01 PF 057 J M -79 kg (2 entries draw)
#665 SOLYMOSI MATE (HUN) vs ANAGNOSTOPOULOS ARISTEIDIS (GRE)
17:26 - 17:36 (00:10)
17:27
17:28
17:29
17:30 02 LC 099 OC M -52 kg (2 entries draw)
#702 ZACHARAKIS CHARALAMPOS (GRE) vs SCANLON LEO (IRL)
17:30 - 17:39 (00:09)
03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#809 GACZYNSKI SZYMON (PZKB) vs IYNEDJIAN JOACHIM (WAKOSUI)
17:30 - 17:42 (00:12)
17:31
17:32
17:33
17:34
17:35
17:36 01 PF 057 J M -79 kg (2 entries draw)
#666 REPINA TILEN (SLO) vs AKRIVOS ATHANASIOS (GRE)
17:36 - 17:46 (00:10)
03 KL 183 J F +70 kg (2 entries draw)
#775 SPITHAKI AIKATERINI (GRE) vs VARLIK KUBRA (TUR)
17:36 - 17:48 (00:12)
05 FC 304 OJ F -65 kg (2 entries draw)
#849 ALENA TELIATEVA (RUS) vs PENNEQUIN CLARA (FRA)
17:36 - 17:48 (00:12)
06 LK 342 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#890 PEHLIVAN MELIS_SUDE (TUR) vs ULIANA SADOVAIA (RUS)
17:36 - 17:48 (00:12)
17:37
17:38
17:39 02 LC 099 OC M -52 kg (2 entries draw)
#703 CHARALAMPOS BARBOUTIS (GRE) vs HIKELE NICOLAS (GER)
17:39 - 17:48 (00:09)
17:40
17:41
17:42 03 KL 171 J M -69 kg (2 entries draw)
#806 BOTONJIC ALI (WAKOSLO) vs BLOTNICKI MICHAL (PZKB)
17:42 - 17:54 (00:12)
17:43
17:44
17:45
17:46 01 PF 057 J M -79 kg (2 entries draw)
#667 TRLE ANES (AUT) vs DAYI BATUHAN (TUR)
17:46 - 17:56 (00:10)
17:47
17:48 02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#704 SHRIVASTAVA NAMAN (IRL) vs KATALINIC MATAN (CRO)
17:48 - 17:57 (00:09)
03 KL 161 OC F -37 kg (2 entries draw)
#744 ENYINGI SARA_ANNA (HUN) vs MIKOLAJEWSKA KLAUDIA (POL)
17:48 - 17:57 (00:09)
05 FC 305 OJ F -70 kg (2 entries draw)
#850 MERT HATICE (TUR) vs MUCHA JOANNA (POL)
17:48 - 18:00 (00:12)
06 LK 345 YJ F -60 kg (2 entries draw)
#891 TATIANA ZVONOVSKAIA (RUS) vs SUSANINA ALISIA (BUL)
17:48 - 18:00 (00:12)
17:49
17:50
17:51
17:52
17:53
17:54 03 KL 173 J M -79 kg (2 entries draw)
#810 SIMON DAVID (WAKOHUN) vs BOUMAKIS ANTONIOS (WAKOGRE)
17:54 - 18:06 (00:12)
17:55
17:56 01 PF 058 J M -84 kg (2 entries draw)
#668 SANTORO NICOLA (ITA) vs KONSTANTAKIS IOANNIS (GRE)
17:56 - 18:06 (00:10)
17:57 02 LC 100 OC M -57 kg (2 entries draw)
#705 JAROSLAV PROKOPCHUK (RUS) vs MALATYINSZKI MIHALY_BENDEGUZ (HUN)
17:57 - 18:06 (00:09)
03 KL 161 OC F -37 kg (2 entries draw)
#745 KASA HANNA (HUN) vs YATSKO DARIIA (UKR)
17:57 - 18:06 (00:09)
17:58
17:59
18:00 06 LK 326 YJ M -42 kg (2 entries draw)
#851 VLADISLAV POSHLYKOV (RUS) vs GANJALIYEV MURAD (AZE)
18:00 - 18:12 (00:12)
06 LK 345 YJ F -60 kg (2 entries draw)
#892 SEVAL-OLGA KOCH (RUS) vs GLODEK OLIWIA (POL)
18:00 - 18:12 (00:12)
18:01
18:02
18:03
18:04
18:05
18:06 01 PF 059 J M -89 kg (2 entries draw)
#669 RAMACCI EMANUELE (ITA) vs PLACHTA JAKUB (POL)
18:06 - 18:16 (00:10)
02 LC 101 OC M -63 kg (2 entries draw)
#706 RIDDELL JOSH (WAKOIRE) vs SEGVIC MARIN (WAKOCRO)
18:06 - 18:15 (00:09)
03 KL 162 OC F -42 kg (2 entries draw)
#746 MURTAGH ELLA (IRL) vs MELNYK ANASTASIIA (UKR)
18:06 - 18:15 (00:09)
03 KL 173 J M -79 kg (2 entries draw)
#811 SIELIWONIUK PIOTR (PZKB) vs CANBELDEK AHMET_BURAK (WAKOTUR)
18:06 - 18:18 (00:12)
18:07
18:08
18:09
18:10
18:11
18:12 06 LK 326 YJ M -42 kg (2 entries draw)
#852 RUSLAN TOVUU (RUS) vs ZEYNALLI RAMAL (AZE)
18:12 - 18:24 (00:12)
06 LK 357 OJ M -91 kg (2 entries draw)
#893 ILIIAS MEDZHIDOV (RUS) vs BONTEMPI DENNIS (ITA)
18:12 - 18:24 (00:12)
18:13
18:14
18:15 02 LC 101 OC M -63 kg (2 entries draw)
#707 ALMSTEDT NOEL (WAKO-DE) vs PLASKASOVITIS ALEXANDROS (WAKOGRE)
18:15 - 18:24 (00:09)
03 KL 163 OC F -46 kg (2 entries draw)
#747 IVANOVA IVANA (BUL) vs NEROUTSOPOULOU ELENI (GRE)
18:15 - 18:24 (00:09)
18:16 01 PF 059 J M -89 kg (2 entries draw)
#670 AKIN GOKTUG (TUR) vs KARAMPOULIS EROTOKRITOS (GRE)
18:16 - 18:26 (00:10)
18:17
18:18 03 KL 173 J M -79 kg (2 entries draw)
#812 SEFEROVIC MUHAMED (WAKOBIH) vs CARASSITI CHRISTIAN (WAKOITA)
18:18 - 18:30 (00:12)
18:19
18:20
18:21
18:22
18:23
18:24 02 LC 102 OC M -69 kg (2 entries draw)
#708 STANCZYK STANCZYK (POL) vs ZIOGAS IOANNIS (GRE)
18:24 - 18:33 (00:09)
03 KL 164 OC F -50 kg (2 entries draw)
#748 CAMBALOVA SIMONA (SVK) vs KONIAVITI MARIA (GRE)
18:24 - 18:33 (00:09)
06 LK 327 YJ M -45 kg (2 entries draw)
#853 DAMIAN ARTIOM (MDA) vs KUDER OORZHAK (RUS)
18:24 - 18:36 (00:12)
06 LK 363 OJ F -65 kg (2 entries draw)
#894 YUVANC IREM_DENIZ (TUR) vs TIMAR BOGLARKA_KRISZTINA (HUN)
18:24 - 18:36 (00:12)
18:25
18:26 01 PF 059 J M -89 kg (2 entries draw)
#671 LOOS DOMINIK (HUN) vs ZAMARIJA LOVRO (CRO)
18:26 - 18:36 (00:10)
18:27
18:28
18:29
18:30 03 KL 173 J M -79 kg (2 entries draw)
#813 PAPAKONSTANTINOU GIANNIS (WAKOGRE) vs VASILEV ANGEL (WAKOBUL)
18:30 - 18:42 (00:12)
18:31
18:32
18:33 02 LC 102 OC M -69 kg (2 entries draw)
#709 WILCZOPOLSKI PAWEL (POL) vs ARTUR TAZHETDINOV (RUS)
18:33 - 18:42 (00:09)
03 KL 164 OC F -50 kg (2 entries draw)
#749 JAKABACSKA FANNI (HUN) vs ANDONOVA HRISTINA (BUL)
18:33 - 18:42 (00:09)
18:34
18:35
18:36 01 PF 063 J F -50 kg (2 entries draw)
#776 GALANOMATI AKRIVI (WAKOGRE) vs ARSLAN SAADET (WAKOTUR)
18:36 - 18:46 (00:10)
06 LK 327 YJ M -45 kg (2 entries draw)
#854 DAMIROV ALLAHVERDI (AZE) vs ALAJBEGOVIC ERVIN (BIH)
18:36 - 18:48 (00:12)
06 LK 363 OJ F -65 kg (2 entries draw)
#895 SHUKURLU FATIMA (AZE) vs BUZUREL KHOVALYG (RUS)
18:36 - 18:48 (00:12)
18:37
18:38
18:39
18:40
18:41
18:42 02 LC 103 OC M +69 kg (2 entries draw)
#710 CELIC IVANO (CRO) vs SHCHOKIN VSEVOLOD (UKR)
18:42 - 18:51 (00:09)
03 KL 165 OC F -55 kg (2 entries draw)
#750 POTOCKA MIROSLAVA (SVK) vs RAZNJEVIC ANAI (CRO)
18:42 - 18:51 (00:09)
03 KL 174 J M -84 kg (2 entries draw)
#814 POLGAR DAVID_JOZSEF (HUN) vs KUSZ SEBASTIAN (POL)
18:42 - 18:54 (00:12)
18:43
18:44
18:45
18:46 01 PF 063 J F -50 kg (2 entries draw)
#777 LESZKO KITTI (WAKOHUN) vs PETKOVA MONIKA (WAKOBUL)
18:46 - 18:56 (00:10)
18:47
18:48 06 LK 328 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#855 SECHIN DMITRII (RUS) vs BABAZADE RAFIG (AZE)
18:48 - 19:00 (00:12)
18:49
18:50
18:51 02 LC 103 OC M +69 kg (2 entries draw)
#711 ANDREI MAKAROV (RUS) vs ERSING ANDRAS (HUN)
18:51 - 19:00 (00:09)
03 KL 165 OC F -55 kg (2 entries draw)
#751 SZYJKOWSKA JULIA (POL) vs ZACHAROVA EMA (SVK)
18:51 - 19:00 (00:09)
18:52
18:53
18:54 03 KL 174 J M -84 kg (2 entries draw)
#815 ECKER DAVID (HUN) vs AGDEVE SAMED (TUR)
18:54 - 19:06 (00:12)
18:55
18:56 01 PF 063 J F -50 kg (2 entries draw)
#778 COLVIN NAOISE (WAKOIRE) vs TRIFELLA ALICE (WAKOITA)
18:56 - 19:06 (00:10)
18:57
18:58
18:59
19:00 02 LC 105 OC F -37 kg (2 entries draw)
#712 ENYINGI SARA_ANNA (HUN) vs YATSKO DARIIA (UKR)
19:00 - 19:09 (00:09)
03 KL 166 OC F -60 kg (2 entries draw)
#752 ZEMANOVA ELISKA (CZE) vs DORDIC VANJA (SLO)
19:00 - 19:09 (00:09)
06 LK 329 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#856 MUSTAFAYEV ELNUR (AZE) vs ARICI SEYIT_ALI (TUR)
19:00 - 19:12 (00:12)
19:01
19:02
19:03
19:04
19:05
19:06 01 PF 063 J F -50 kg (2 entries draw)
#779 BARADA TYRA (WAKOSLO) vs TODOROVA ANELIA (WAKOBUL)
19:06 - 19:16 (00:10)
03 KL 175 J M -89 kg (2 entries draw)
#816 DITTRICH MARTIN_ZOLTAN (HUN) vs GIORDANI LEONARDO (ITA)
19:06 - 19:18 (00:12)
19:07
19:08
19:09 02 LC 105 OC F -37 kg (2 entries draw)
#713 KASA HANNA (HUN) vs KOROSEC NINA (SLO)
19:09 - 19:18 (00:09)
03 KL 166 OC F -60 kg (2 entries draw)
#753 MISIACZYK ANIELA (POL) vs SEJMENOVIC LEYLA (BIH)
19:09 - 19:18 (00:09)
19:10
19:11
19:12 06 LK 329 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#857 GAL ALEKSANDAR (SRB) vs PAWELCZAK JAKUB (POL)
19:12 - 19:24 (00:12)
19:13
19:14
19:15
19:16 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#780 GEORGIEVA ALEXANDRA (WAKOBUL) vs GOMBAS ALEXANDRA (WAKOHUN)
19:16 - 19:26 (00:10)
19:17
19:18 02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#714 TETEVENSKA SIMONA (WAKOBUL) vs GAL EVA (WAKOCRO)
19:18 - 19:27 (00:09)
03 KL 167 OC F -65 kg (2 entries draw)
#755 GOMAR_SANCHEZ SANDRA (WAKOESP) vs PULJAK ROKA (WAKOCRO)
19:18 - 19:27 (00:09)
03 KL 175 J M -89 kg (2 entries draw)
#817 OKCIC ADMIR (BIH) vs MANDAL ERSIN (TUR)
19:18 - 19:30 (00:12)
19:19
19:20
19:21
19:22
19:23
19:24 06 LK 330 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#858 DIMITROV DIYAN (BUL) vs DZHAMAL BIGISHIEV (RUS)
19:24 - 19:36 (00:12)
19:25
19:26 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#781 GELADARI CHRYSOULA (WAKOGRE) vs SCHULTEN MAAIKE (WAKONED)
19:26 - 19:36 (00:10)
19:27 02 LC 106 OC F -42 kg (2 entries draw)
#715 CHATZI BARIE (WAKOGRE) vs MURTAGH ELLA (WAKOIRE)
19:27 - 19:36 (00:09)
03 KL 168 OC F +65 kg (2 entries draw)
#756 BOYADZHIEVA KALINA (BUL) vs PERWINSKA OLIWIA (POL)
19:27 - 19:36 (00:09)
19:28
19:29
19:30 03 KL 176 J M -94 kg (2 entries draw)
#818 SIRANOVIC FABIJAN (CRO) vs SZKODNY IGOR (POL)
19:30 - 19:42 (00:12)
19:31
19:32
19:33
19:34
19:35
19:36 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#782 HAMULIC EMA (WAKOBIH) vs VAN_PUYVELDE SAM (WAKOBEL)
19:36 - 19:46 (00:10)
02 LC 107 OC F -46 kg (2 entries draw)
#716 IVANOVA IVANA (WAKOBUL) vs ASPIOTI MYRTO_ANDRONIKI (WAKOGRE)
19:36 - 19:46 (00:10)
03 KL 168 OC F +65 kg (2 entries draw)
#757 BOJOC EVELINA (MDA) vs SCHVINDLI HAJNALKA (HUN)
19:36 - 19:45 (00:09)
06 LK 330 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#859 DJORDJEVIC VUK (SRB) vs NAVARRO LORENZO (FRA)
19:36 - 19:48 (00:12)
19:37
19:38
19:39
19:40
19:41
19:42
19:43
19:44
19:45
19:46 01 PF 064 J F -55 kg (2 entries draw)
#783 TSOKOU THEODORA_MARINA (WAKOGRE) vs ZOR EBRU (WAKOTUR)
19:46 - 19:56 (00:10)
02 LC 107 OC F -46 kg (2 entries draw)
#717 ANASTASIIA SEREDKINA (WAKORUS) vs KOROLOVYCH MARIIA (WAKOUKR)
19:46 - 19:55 (00:09)
19:47
19:48
19:49
19:50
19:51
19:52
19:53
19:54
19:55