ДЪРЖАВНО П-ВО ПО КИКБОКС СТИЛ К 1 07-09.04.2023 ГР. НОВА ЗАГОРА - 2023-04-082023-04-08 / 2023-04-09 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-04-08 17:17:57 | |
---|---|
Ring 1 | |
09:00 |
7 K1 026 OJ M -67 kg #1 NIAGOLOV ROSEN (FGHTFCT) vs KOLESHEV DANIEL (FAVORIT DIMITROVGRAD) 09:00 - 09:10 (00:10) 2 |
09:05 | |
09:10 |
7 K1 026 OJ M -67 kg #2 SLAVOV IVAN (BEROE) vs ATANASOV ATANAS (SHUMKRP) 09:10 - 09:20 (00:10) 2 |
09:15 | |
09:20 |
7 K1 026 OJ M -67 kg #3 MINEV IVELIN (HARA) vs GNATKOVSKIY ILLIA (TIM) 09:20 - 09:30 (00:10) 2 |
09:25 | |
09:30 |
7 K1 026 OJ M -67 kg #4 ILIEV VIKTOR (VOKIL) vs DIMOV ATANAS (SPARTAK) 09:30 - 09:40 (00:10) 2 |
09:35 | |
09:40 |
7 K1 025 OJ M -63,5 kg #5 DATCHEV DANIEL (BEROE) vs RADEV VICTOR (FRIENDS) 09:40 - 09:50 (00:10) 2 |
09:45 | |
09:50 |
7 K1 025 OJ M -63,5 kg #6 SHINDOV TEODOR (BULTRAS) vs BIRSEN YASEN (VOKIL) 09:50 - 10:00 (00:10) 2 |
09:55 | |
10:00 |
7 K1 025 OJ M -63,5 kg #7 PANAYOTOV ALEXANDER (DESANT) vs ADAMOV TEODOR (BOIL) 10:00 - 10:10 (00:10) 2 |
10:05 | |
10:10 |
7 K1 045 S M -67 kg #8 NAIDENOV JORDAN (HARA) vs DICHEV NIKOLAY (BEROE) 10:10 - 10:20 (00:10) 2 |
10:15 | |
10:20 |
7 K1 045 S M -67 kg #9 MIRCHEV OGNYAN (MUSASHI) vs RANGELOV KRISTIAN (RKVSK) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
10:25 | |
10:30 |
7 K1 045 S M -67 kg #10 RIBNIKOV ALEKSANDAR (SPARTAK) vs GANTCHEV VICTOR (SHUMKRP) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
10:35 | |
10:40 |
7 K1 048 S M -81 kg #11 HRISTOV HRISTO (HARA) vs BASHEV VALENTIN (RKVSK) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
10:45 | |
10:50 |
7 K1 048 S M -81 kg #12 PAVLOV TIHOMIR (GONG) vs VASILEV BORISLAV (FRIENDS) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
10:55 | |
11:00 |
7 K1 049 S M -86 kg #13 PETROV DOBROMIR (SHUMKRP) vs KALINOV BOYKO (FRIENDS) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
11:05 | |
11:10 |
7 K1 049 S M -86 kg #14 MIHAYLOV NIKOLAY (VOKIL) vs ANGELOV ZHORO (LEGION) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
11:15 | |
11:20 |
7 K1 027 OJ M -71 kg #15 NIKOLOV ALEXANDAR (DOYCHEV 2020) vs RIKOV ZHULIEN (DESANT) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
11:25 | |
11:30 |
7 K1 047 S M -75 kg #16 BALINOV BRANIMIR (TIM) vs STOYANOV DIMITAR (SHUMKRP) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
11:35 | |
11:40 |
7 K1 008 YJ M -63,5 kg #17 ATANASOV ALEXANDAR (BEROE) vs NENKOV VICTOR (VOKIL) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
11:45 | |
11:50 |
7 K1 051 S M +91 kg #18 MILKOV YORDAN (RKVSK) vs MEHMED ENVER (LEGION) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
11:55 | |
12:00 |
7 K1 024 OJ M -60 kg #19 YANEV ANGEL (FAVORIT DIMITROVGRAD) vs DIMITROV DIYAN (DESANT) 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
12:05 | |
12:10 |
7 K1 007 OC M -54kg #20 KOTSEV ANGEL (SPARTAK) vs VESELINOV EMIR (PRDGLR) 12:10 - 12:20 (00:10) 2 |
12:15 | |
12:20 |
7 K1 007 YJ M -60 kg #21 SEVDALINOV TRAYKO (DREAM) vs KRASIMIROV MARCHELO (RKVSK) 12:20 - 12:30 (00:10) 2 |
12:25 | |
12:30 |
7 K1 007 YJ M -60 kg #22 LICHEV VIKTOR (DREAM) vs STOIANOV ALEKSANDAR (NFTHMK) 12:30 - 12:40 (00:10) 2 |
12:35 | |
12:40 |
7 K1 009 YJ M -67 kg #23 GENOV TEODOR (BEROE) vs CHERNEV IVAN (BULTRAS) 12:40 - 12:50 (00:10) 2 |
12:45 | |
12:50 |
7 K1 009 YJ M -67 kg #24 ATANASOV MIROSLAV (SHUMKRP) vs TONCHEV TEODOR (FAVORIT DIMITROVGRAD) 12:50 - 13:00 (00:10) 2 |
12:55 | |
13:00 |
7 K1 010 YJ M -71 kg #25 HADZHIEV STEVE (BEROE) vs ILIEV ROSEN (VOKIL) 13:00 - 13:10 (00:10) 2 |
13:05 | |
13:10 |
7 K1 010 YJ M -71 kg #26 SAVOV GEORGI (BEROE) vs BECHEV KOSTADIN (BULTRAS) 13:10 - 13:20 (00:10) 2 |
13:15 | |
13:20 |
7 K1 013 YJ M +81 kg #27 VASILEV MONI (PATRIOT) vs MITEV LYUBOMIR (BEROE) 13:20 - 13:30 (00:10) 2 |
13:25 | |
13:30 |
7 K1 028 OJ M -75 kg #28 TANEV ALEXANDAR (DOYCHEV 2020) vs VELKOV KRISTIAN (KATANA) 13:30 - 13:40 (00:10) 2 |
13:35 | |
13:40 |
7 K1 028 OJ M -75 kg #29 DIMITROV DIMITRI (DOYCHEV 2020) vs OGNYANOV EMANUEL (FCSVLVO) 13:40 - 13:50 (00:10) 2 |
13:45 | |
13:50 |
7 K1 035 OJ F -56 kg #30 MARINOVA ANTONIA (ARMEEC) vs DIMITROVA PAVLINA (SHUMKRP) 13:50 - 14:00 (00:10) 2 |
13:55 | |
14:00 |
7 K1 035 OJ F -56 kg #31 PESHEVA STEFANI (FRIENDS) vs TARACHOROVA STEFANI (NFTHMK) 14:00 - 14:10 (00:10) 2 |
14:05 | |
14:10 | ПРЕБОРВАНЕ ЛОУ КИК 14:10 - 14:20 (00:10) |
14:15 | |
14:20 | ПОЧИВКА 14:20 - 15:00 (00:40) |
14:25 | |
14:30 | |
14:35 | |
14:40 | |
14:45 | |
14:50 | |
14:55 | |
15:00 |
7 K1 026 OJ M -67 kg #32 NIAGOLOV ROSEN (FGHTFCT) vs ATANASOV ATANAS (SHUMKRP) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
15:05 | |
15:10 |
7 K1 026 OJ M -67 kg #33 GNATKOVSKIY ILLIA (TIM) vs ILIEV VIKTOR (VOKIL) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
15:15 | |
15:20 |
7 K1 045 S M -67 kg #34 NAIDENOV JORDAN (HARA) vs RANGELOV KRISTIAN (RKVSK) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
15:25 | |
15:30 |
7 K1 045 S M -67 kg #35 RIBNIKOV ALEKSANDAR (SPARTAK) vs IVANOV NIKOLAI (HARA) 15:30 - 15:40 (00:10) 2 |
15:35 | |
15:40 |
7 K1 025 OJ M -63,5 kg #36 RADEV VICTOR (FRIENDS) vs SHINDOV TEODOR (BULTRAS) 15:40 - 15:50 (00:10) 2 |
15:45 | |
15:50 |
7 K1 025 OJ M -63,5 kg #37 ADAMOV TEODOR (BOIL) vs MLADENOV VELIZAR (BEROE) 15:50 - 16:00 (00:10) 2 |
15:55 | |
16:00 |
7 K1 048 S M -81 kg #38 HRISTOV HRISTO (HARA) vs YUZEIR ALI (VOKIL) 16:00 - 16:10 (00:10) 2 |
16:05 | |
16:10 |
7 K1 048 S M -81 kg #39 PAVLOV TIHOMIR (GONG) vs PALACHOROV LACHEZAR (HARA) 16:10 - 16:20 (00:10) 2 |
16:15 | |
16:20 |
7 K1 049 S M -86 kg #40 PETROV DOBROMIR (SHUMKRP) vs VALERIEV NIKOLAY (ARMEEC) 16:20 - 16:30 (00:10) 2 |
16:25 | |
16:30 |
7 K1 049 S M -86 kg #41 ANGELOV ZHORO (LEGION) vs ANGELOV ALEXANDAR (DOYCHEV 2020) 16:30 - 16:40 (00:10) 2 |
16:35 | |
16:40 |
7 K1 047 S M -75 kg #42 STOYANOV DIMITAR (SHUMKRP) vs HRISTOV KRISTIAN (KATANA) 16:40 - 16:50 (00:10) 2 |
16:45 | |
16:50 |
7 K1 047 S M -75 kg #43 TKACHUK DANYLO (GONG) vs NIKOLOV IVAILO (HARA) 16:50 - 17:00 (00:10) 2 |
16:55 | |
17:00 |
7 K1 008 YJ M -63,5 kg #44 NENKOV VICTOR (VOKIL) vs NIKOLOV DIMITAR (FGHTFCT) 17:00 - 17:10 (00:10) 2 |
17:05 | |
17:10 |
7 K1 008 YJ M -63,5 kg #45 NAYDENOV PLAMEN (BEROE) vs KOSTADINOV SLAV (FGHTFCT) 17:10 - 17:20 (00:10) 2 |
17:15 | |
17:20 |
7 K1 051 S M +91 kg #46 MEHMED ENVER (LEGION) vs DINEV DANIEL (GONG) 17:20 - 17:30 (00:10) 2 |
17:25 | |
17:30 |
7 K1 051 S M +91 kg #47 KARDZHALIYSKI KOSTADIN (FRIENDS) vs ISAPOV YOVKO (LEGION) 17:30 - 17:40 (00:10) 2 |
17:35 | |
17:40 |
7 K1 024 OJ M -60 kg #48 YANEV ANGEL (FAVORIT DIMITROVGRAD) vs VALCHANOV DIMITAR (NFTHMK) 17:40 - 17:50 (00:10) 2 |
17:45 | |
17:50 |
7 K1 024 OJ M -60 kg #49 KONDOV VENTSISLAV (VOKIL) vs DOBREV ADRIAN (DOYCHEV 2020) 17:50 - 18:00 (00:10) 2 |
17:55 | |
18:00 |
7 K1 027 OJ M -71 kg #50 RIKOV ZHULIEN (DESANT) vs MARINOV PRESIAN (KATANA) 18:00 - 18:10 (00:10) 2 |
18:05 | |
18:10 |
7 K1 027 OJ M -71 kg #51 VLAEV DANIEL (PRDGLR) vs ANGELOV RADOSLAV (DREAM) 18:10 - 18:20 (00:10) 2 |
18:15 |
ДЪРЖАВНО П-ВО ПО КИКБОКС СТИЛ К 1 07-09.04.2023 ГР. НОВА ЗАГОРА - 2023-04-092023-04-08 / 2023-04-09 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-04-08 17:17:57 | |
---|---|
Ring 1 | |
09:00 |
7 K1 007 OC M -42kg #1 BOEV MIHAIL (DESANT) vs MILENOV MILEN (BOIL) 09:00 - 09:10 (00:10) 2 |
09:05 | |
09:10 |
7 K1 007 OC M -45kg #2 VLADIMIROV GABRIEL (PATRIOT) vs HRISTOV BORIS (BOIL) 09:10 - 09:20 (00:10) 2 |
09:15 | |
09:20 |
7 K1 007 OC M -48kg #3 ZLATANOV ALEKSANDAR (SPARTAK) vs GEORGIEV PRESLAV (VOKIL) 09:20 - 09:30 (00:10) 2 |
09:25 | |
09:30 |
7 K1 007 OC M -51kg #4 MARINKOV DANIEL (SPARTAK) vs KERANOV GOSPODIN (BEROE) 09:30 - 09:40 (00:10) 2 |
09:35 | |
09:40 |
7 K1 007 OC M -54kg #5 KOTSEV ANGEL (SPARTAK) vs CHERGANSKI GABRIEL (SHUMKRP) 09:40 - 09:50 (00:10) 2 |
09:45 | |
09:50 |
7 K1 007 OC M -57kg #6 DOBRINOV IVAYLO (PATRIOT) vs VASILEV VIKTOR (KATANA) 09:50 - 10:00 (00:10) 2 |
09:55 | |
10:00 |
7 K1 007 OC F -57kg #7 VASILEVA GABRIELA (SHUMKRP) vs VALCHANOVA MIRA (NFTHMK) 10:00 - 10:10 (00:10) 2 |
10:05 | |
10:10 |
7 K1 007 OC F -63.5kg #8 VLAEVA MARAYA (PRDGLR) vs MASTEVA NIKOLETA (PRDGLR) 10:10 - 10:20 (00:10) 2 |
10:15 | |
10:20 |
7 K1 002 YJ M -45 kg #9 GORCHEV ALEXANDAR (SPARTAK) vs MIHALEV VIKTOR (VOKIL) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
10:25 | |
10:30 |
7 K1 003 YJ M -48 kg #10 PARPULOV JAROSLAV (TIM) vs IORDANOV DJULIANO (HARA) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
10:35 | |
10:40 |
7 K1 005 YJ M -54 kg #11 BOSHNAKOV ANTONIO (CSKA) vs GEORGIEV KRISTIYAN (VOKIL) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
10:45 | |
10:50 |
7 K1 007 YJ M -60 kg #12 SEVDALINOV TRAYKO (DREAM) vs STOIANOV ALEKSANDAR (NFTHMK) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
10:55 | |
11:00 |
7 K1 008 YJ M -63,5 kg #13 NENKOV VICTOR (VOKIL) vs KOSTADINOV SLAV (FGHTFCT) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
11:05 | |
11:10 |
7 K1 009 YJ M -67 kg #14 GENOV TEODOR (BEROE) vs ATANASOV MIROSLAV (SHUMKRP) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
11:15 | |
11:20 |
7 K1 010 YJ M -71 kg #15 ILIEV ROSEN (VOKIL) vs BECHEV KOSTADIN (BULTRAS) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
11:25 | |
11:30 |
7 K1 011 YJ M -75 kg #16 SALIM NAIM (CSKA) vs VIDEV GEORGI (NFTHMK) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
11:35 | |
11:40 |
7 K1 013 YJ M +81 kg #17 VASILEV MONI (PATRIOT) vs GEORGIEV METODI (VOKIL) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
11:45 | |
11:50 |
7 K1 016 YJ F -48 kg #18 PARPULOVA MARGARITA (TIM) vs HASAN HELIN (SHUMKRP) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
11:55 | |
12:00 |
7 K1 017 YJ F -52 kg #19 HRISTOVA ALEXANDRA (SHUMKRP) vs HRISTOVA HRISTIANA (SEZAN) 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
12:05 | |
12:10 |
7 K1 020 YJ F +60 kg #20 YORDANOVA YOANA (BOIL) vs ILIEVA MONIKA (LEGION) 12:10 - 12:20 (00:10) 2 |
12:15 | |
12:20 |
7 K1 035 OJ F -56 kg #21 MARINOVA ANTONIA (ARMEEC) vs PESHEVA STEFANI (FRIENDS) 12:20 - 12:30 (00:10) 2 |
12:25 | |
12:30 |
7 K1 022 OJ M -54 kg #22 NIKOLOV DIMITAR (BULTRAS) vs MILADINOV MARTIN (PATRIOT) 12:30 - 12:40 (00:10) 2 |
12:35 | |
12:40 |
7 K1 023 OJ M -57 kg #23 VLADIMIROV VLADIMIR (DREAM) vs PETKOV DAVID (NFTHMK) 12:40 - 12:50 (00:10) 2 |
12:45 | |
12:50 |
7 K1 024 OJ M -60 kg #24 VALCHANOV DIMITAR (NFTHMK) vs KONDOV VENTSISLAV (VOKIL) 12:50 - 13:00 (00:10) 2 |
12:55 | |
13:00 |
7 K1 025 OJ M -63,5 kg #25 SHINDOV TEODOR (BULTRAS) vs ADAMOV TEODOR (BOIL) 13:00 - 13:10 (00:10) 2 |
13:05 | |
13:10 |
7 K1 026 OJ M -67 kg #26 ATANASOV ATANAS (SHUMKRP) vs ILIEV VIKTOR (VOKIL) 13:10 - 13:20 (00:10) 2 |
13:15 | |
13:20 |
7 K1 027 OJ M -71 kg #27 RIKOV ZHULIEN (DESANT) vs VLAEV DANIEL (PRDGLR) 13:20 - 13:30 (00:10) 2 |
13:25 | |
13:30 |
7 K1 028 OJ M -75 kg #28 TANEV ALEXANDAR (DOYCHEV 2020) vs OGNYANOV EMANUEL (FCSVLVO) 13:30 - 13:40 (00:10) 2 |
13:35 | |
13:40 |
7 K1 029 OJ M -81 kg #29 VASILEV RADOMIR (DOYCHEV 2020) vs TODOROV GEORGI (KATANA) 13:40 - 13:50 (00:10) 2 |
13:45 | |
13:50 |
7 K1 030 OJ M -86 kg #30 GOSPODINOV HRISTO (BEROE) vs PETKOV MARIYAN (SHUMKRP) 13:50 - 14:00 (00:10) 2 |
13:55 | |
14:00 |
7 K1 055 S F -60 kg #31 GALINOVA POLINA (SHUMKRP) vs SUSANINA ALISIA (PATRIOT) 14:00 - 14:10 (00:10) 2 |
14:05 | |
14:10 |
7 K1 057 S F -70 kg #32 DIMITROVA PAMELA (SEZAN) vs DIMITROVA YOLINA (SHUMKRP) 14:10 - 14:20 (00:10) 2 |
14:15 | |
14:20 |
7 K1 043 S M -60 kg #33 ANGELOV PETAR (SENSEI FC) vs DIMOV HRSITO (ARMEEC) 14:20 - 14:30 (00:10) 2 |
14:25 | |
14:30 |
7 K1 045 S M -67 kg #34 RANGELOV KRISTIAN (RKVSK) vs RIBNIKOV ALEKSANDAR (SPARTAK) 14:30 - 14:40 (00:10) 2 |
14:35 | |
14:40 |
7 K1 046 S M -71 kg #35 STOYKOV KONSTANTIN (DREAM) vs RACHEV RAYAN (HARA) 14:40 - 14:50 (00:10) 2 |
14:45 | |
14:50 |
7 K1 047 S M -75 kg #36 STOYANOV DIMITAR (SHUMKRP) vs NIKOLOV IVAILO (HARA) 14:50 - 15:00 (00:10) 2 |
14:55 | |
15:00 |
7 K1 048 S M -81 kg #37 YUZEIR ALI (VOKIL) vs PAVLOV TIHOMIR (GONG) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
15:05 | |
15:10 |
7 K1 049 S M -86 kg #38 VALERIEV NIKOLAY (ARMEEC) vs ANGELOV ALEXANDAR (DOYCHEV 2020) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
15:15 | |
15:20 |
7 K1 051 S M +91 kg #39 DINEV DANIEL (GONG) vs KARDZHALIYSKI KOSTADIN (FRIENDS) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
15:25 |