TOP FIGHTERS LIGA NACIONAL 2024 - 2024-02-17

2024-02-17 / 2024-02-18 /

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3 Tatami 4 Tatami 5 Ring
10:00 1 KICKBOXING INCLUSIVO
#1101 NAVARRO_SEMETIEL JUAN (CLUB KICK BOXING IBENSE)
10:00 - 10:05 (00:05)
2
03 KL 165 OC F -55 kg
#1201 RIERA_REDONDO SARA (ISLAS BALEARES) vs PEREZ_MONTESINOS MARTA (SHAOLIN)
10:00 - 10:10 (00:10)
2
01 PF 053 J M -57 kg
#1301 SAFRONOV VLADIMIR (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs FRUCTUOSO_NAVARRO ANTONIO (PIROBLAZ)
10:00 - 10:10 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1401 LLORENT_MUNOZ ERIK (KB LA VILA JOIOSA) vs ZEROUALI_BENOUNA ALI (TOP FIGHTERS)
10:00 - 10:10 (00:10)
2
03 KL 186 S M -69 kg
#1501 NAGUA_FIGUEROA STEVEN_ALBERTO (CLUB DE KICKBOXING RODENAS) vs FERNANDEZ_GARRIDO SERGIO (CLUB KATANA)
10:00 - 10:10 (00:10)
2
06 LK 372 S M -71 kg
#1601 VALERO_GARCIA ALEJANDRO (KICK BOXING PEPE SERNA) vs GUTIERRES_CANADAS ALEJANDRO (ISLAS BALEARES)
10:00 - 10:15 (00:15)
2
10:01
10:02
10:03
10:04
10:05 2 KICKBOXING INCLUSIVO
#1102 CHINER_LOPEZ VICENTE (KICKBOXING BORRIANA)
10:05 - 10:10 (00:05)
2
10:06
10:07
10:08
10:09
10:10 3 KICKBOXING INCLUSIVO
#1103 SERNA JOSE (KICK BOXING PEPE SERNA)
10:10 - 10:15 (00:05)
2
03 KL 165 OC F -55 kg
#1202 ABBASSI JANNA (CLUB DE LUCHA IPM) vs GOMEZ NATALIA (CLUB KATANA)
10:10 - 10:20 (00:10)
2
01 PF 054 J M -63 kg
#1302 PETIOV_HRISTOV DENIS (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs LLADO_RUIZ PEDRO (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM)
10:10 - 10:20 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1402 CORDERO JHAN_SEBASTIAN (CLUB KICKBOXING TORO PRATS) vs ARRIETA_COLINA HECTOR_DAVID (TEAM EL BILALY)
10:10 - 10:20 (00:10)
2
03 KL 186 S M -69 kg
#1502 ANTON_SANCHEZ MIGUEL_ANGEL (CLUB KICK BOXING BETERA) vs ARABI_LOPEZ CARLOS (KB LA VILA JOIOSA)
10:10 - 10:20 (00:10)
2
10:11
10:12
10:13
10:14
10:15 4 KICKBOXING INCLUSIVO
#1104 HERRERA_DONE FRANK_FELIX (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
10:15 - 10:20 (00:05)
2
06 LK 372 S M -71 kg
#1602 EL_KORFI AYOUB (MUAYTHAI EFICIENTE) vs MONDEJAR_SANCHEZ MARIO (KICK-BOXING VILA-REAL)
10:15 - 10:30 (00:15)
2
10:16
10:17
10:18
10:19
10:20 5 KICKBOXING INCLUSIVO
#1105 ROSELLO_BERTOMEU SALVADORA (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
10:20 - 10:25 (00:05)
2
03 KL 165 OC F -55 kg
#1203 PANDELE NATALIA_MARIA (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs DEMAS_LOPEZ DUNYA (ISLAS BALEARES)
10:20 - 10:30 (00:10)
2
01 PF 054 J M -63 kg
#1303 GONZALEZ_VICENTE MANUEL_DAVID (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs EL_GARTET_EL_ASRAOUI AYMAN (ISLAS BALEARES)
10:20 - 10:30 (00:10)
2
03 KL 169 J M -57 kg
#1403 VALIENTE_GARCIA JESUS (ISLAS BALEARES) vs GONZALEZ_MARTINEZ GABRIEL (RIBETH TEAM)
10:20 - 10:30 (00:10)
2
03 KL 187 S M -74 kg
#1503 MOSCARDO_DAVO RAFA (DRAKKAR SPORTS) vs MUSTAFA HUMAM (ACADEMIA MARIO PADILLA)
10:20 - 10:30 (00:10)
2
10:21
10:22
10:23
10:24
10:25 6 KICKBOXING INCLUSIVO
#1106 RODRIGUEZ_FAJARDO DARIO (CLUB KICK BOXING IBENSE)
10:25 - 10:30 (00:05)
2
10:26
10:27
10:28
10:29
10:30 01 PF 038 OC M -57 kg
#1107 CARPE_GOMEZ GABRIEL (PIROBLAZ) vs GONZALEZ_AGUILERA JOSE_JESUS (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
10:30 - 10:40 (00:10)
2
03 KL 166 OC F -60 kg
#1204 ROMEO_GABALDON CLAUDIA (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs DEMAS_LOPEZ DUNYA (ISLAS BALEARES)
10:30 - 10:40 (00:10)
2
01 PF 053 J M -57 kg
#1304 ASSOULI_BOUZIDI RAMI (VICANAM) vs FRUCTUOSO_NAVARRO ANTONIO (PIROBLAZ)
10:30 - 10:40 (00:10)
2
03 KL 169 J M -57 kg
#1404 HERNANDEZ_PASTOR IAN (ISLAS BALEARES) vs VIDAL_FUSTER JORGE_CAYETANO (KICKBOXING BENIDORM)
10:30 - 10:40 (00:10)
2
03 KL 187 S M -74 kg
#1504 TOVIAS_ARIAS JUAN_FRANCISCO (SHAOLIN) vs GONZALEZ_SANCHEZ MARIO (K.O.PALAX)
10:30 - 10:40 (00:10)
2
06 LK 384 S F +70 kg
#1603 PERLES_SANCHEZ ARANTXA (CLUB DEPORTIVO GIMENO TEAM) vs VEGA_LUENGO INES (DRAKKAR SPORTS)
10:30 - 10:45 (00:15)
2
10:31
10:32
10:33
10:34
10:35
10:36
10:37
10:38
10:39
10:40 01 PF 035 OC M -42 kg
#1108 BETANCOR_SANTANA ERICK (CLUB DAMIAN BETANCOR) vs GONZALEZ_NICOLAS SERGIO (PIROBLAZ)
10:40 - 10:50 (00:10)
2
03 KL 166 OC F -60 kg
#1205 HUTANU_HRINCA ANA_MARIA (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs ROSCA_ALONSO SARA (C.D. TAEKWONDO ALMAZORA)
10:40 - 10:50 (00:10)
2
01 PF 053 J M -57 kg
#1305 EL_GARTET_EL_ASRAOUI AYMAN (ISLAS BALEARES) vs LLORCA_MASCARELL MIQUEL (CLUB DE KICKBOXING RODENAS)
10:40 - 10:50 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1405 GARRIDO_GOMEZ PEDRO_JOSE (CLUB KATANA) vs ZEROUALI_BENOUNA ALI (TOP FIGHTERS)
10:40 - 10:50 (00:10)
2
03 KL 188 S M -79 kg
#1505 BELTRAN_RAMOS IVAN (K.O.PALAX) vs ASENSIO_BALDO PERE (KB LA VILA JOIOSA)
10:40 - 10:50 (00:10)
2
10:41
10:42
10:43
10:44
10:45 06 LK 368 S M -57 kg
#1604 ESCRIBANO_TAMARIT ADRIAN (SHAOLIN) vs PALERM_SALVA MATEU (ISLAS BALEARES)
10:45 - 11:00 (00:15)
2
10:46
10:47
10:48
10:49
10:50 01 PF 036 OC M -47 kg
#1109 BLASCO_PLAZA ADRIAN (PIROBLAZ) vs GONZALEZ_DORTA DIEGO (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
10:50 - 11:00 (00:10)
2
02 LC 130 S M -69 kg
#1206 NAGUA_FIGUEROA STEVEN_ALBERTO (CLUB DE KICKBOXING RODENAS) vs PAVIA MIDAS (KICKBOXING LETZI)
10:50 - 11:00 (00:10)
2
01 PF 055 J M -69 kg
#1306 MENCIA_SOLER LUCAS (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs BECKLEY VINCENT_ENRIQUE (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
10:50 - 11:05 (00:15)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1406 DORADOR_RODRIGUEZ LUIS (ISLAS BALEARES) vs AYALA_SANCHEZ NIGEL (RIBETH TEAM)
10:50 - 11:00 (00:10)
2
03 KL 180 J F -60 kg
#1506 EL_MOUSSAQUI_DAHMANI SARA (MUAYTHAI EFICIENTE) vs LEEMAN ZITA (CLUB DE LUCHA IPM)
10:50 - 11:00 (00:10)
2
10:51
10:52
10:53
10:54
10:55
10:56
10:57
10:58
10:59
11:00 03 KL 156 OC M -57 kg
#1110 PAVEL SEBASTIAN (KICKBOXING BORRIANA) vs FORCADA JAVIER (KICKBOXING CASTELLON)
11:00 - 11:10 (00:10)
2
02 LC 130 S M -69 kg
#1207 BENITO_PEINADO JAVIER (KICKBOXING ADRIAN BURGOS) vs OROZCO_USMA DANIEL_EDUARDO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA)
11:00 - 11:10 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1407 PONCE_ROIG JAVIER (CLUB KICKBOXING TORO PRATS) vs RUIZ_CAMAN MANEL (KICKBOXING CASTELLON)
11:00 - 11:10 (00:10)
2
03 KL 180 J F -60 kg
#1507 DOMINGUEZ_GONZALEZ ANALIA (ISLAS BALEARES) vs PONCE_ROIG MARISOL (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
11:00 - 11:10 (00:10)
2
06 LK 368 S M -57 kg
#1605 MOUNA AYOUB (ACADEMIA MARIO PADILLA) vs LUCAS_BRUGAROLAS MIGUEL (K.O.PALAX)
11:00 - 11:15 (00:15)
2
11:01
11:02
11:03
11:04
11:05 01 PF 060 J M -94 kg
#1307 SERRANO_VILLAR JOAN_JOSEP (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs PANOS_MONJE JOSE_DANIEL (KICKBOXING ADRIAN BURGOS)
11:05 - 11:20 (00:15)
2
11:06
11:07
11:08
11:09
11:10 03 KL 156 OC M -57 kg
#1111 COLLETT_HUGHES VICTORIO_EERNESTO (CLUB KICK BOXING IBENSE) vs QUIROS_MORENO JOSELIN (SHAOLIN)
11:10 - 11:20 (00:10)
2
03 KL 167 OC F -65 kg
#1208 ESCOBAR_GUZMAN ZURI_NATALIA (RIBETH TEAM) vs MARTINEZ_PEREZ NOA (DEP. ZANSHIN UTIEL)
11:10 - 11:20 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1408 BECKLEY VINCENT_ENRIQUE (CLUB DEPORTIVO JUCHE) vs HADJ_AISSA_MALLEK ABDELLAH_WAEL (TEAM EL BILALY)
11:10 - 11:20 (00:10)
2
03 KL 180 J F -60 kg
#1508 ADARHAD_BENAISA SARA (CLUB DEPORTIVO THIEU-LAM) vs PAZMINO_CEDENO CAMILA (ACADEMIA MARIO PADILLA)
11:10 - 11:20 (00:10)
2
11:11
11:12
11:13
11:14
11:15 07 K1 411 OJ M -67 kg
#1606 BOERSMA ROBBIE (CLUB DEPORTIVO GIMENO TEAM) vs LUNA ALFONS (ACADEMIA MARIO PADILLA)
11:15 - 11:30 (00:15)
2
11:16
11:17
11:18
11:19
11:20 03 KL 156 OC M -57 kg
#1112 MACIAS_PASTOR JORGE (RIBETH TEAM) vs SOFRONIA ROBERT (KICKBOXING BORRIANA)
11:20 - 11:30 (00:10)
2
03 KL 198 S F +70 kg
#1209 CIOLAN_CIOLAN ALEXANDRA_LUISA (KICKBOXING CASTELLON) vs SANCHEZ_HERNANDEZ VANESSA (VICANAM)
11:20 - 11:30 (00:10)
2
01 PF 068 J F +70 kg
#1308 ADRIAN_ASENSIO ZAIRA (KICKBOXING ADRIAN BURGOS) vs MARTINEZ_PEREZ NOA (DEP. ZANSHIN UTIEL)
11:20 - 11:35 (00:15)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1409 LAVRENKO IVAN (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs LEZAMA_JIMENEZ ANDRES (KICKBOXING CASTELLON)
11:20 - 11:30 (00:10)
2
03 KL 178 J F -50 kg
#1509 EL_MOUSSAOUI_DAHMANI OMAIMA (MUAYTHAI EFICIENTE) vs ESCUDERO_COLL NEREA (ISLAS BALEARES)
11:20 - 11:30 (00:10)
2
11:21
11:22
11:23
11:24
11:25
11:26
11:27
11:28
11:29
11:30 03 KL 153 OC M -42 kg
#1113 GODOY_PEREZ ALEJANDRO (DEPORTIVO FUNAKOSHI) vs ROYO_SILLA NOAH (CLUB DEPORTIVO THIEU-LAM)
11:30 - 11:40 (00:10)
2
03 KL 194 S F -55 kg
#1210 LOZANO_BELTRAN ASTRID_CAROLINA (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs SALAZAR_GRANIZO EMILY (TOP FIGHTERS)
11:30 - 11:40 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1410 FOLGAR_FLORENCIO NAHUEL (K1 GAITAN RICO) vs MEGRINI_RHAZI YASSIN (TOP FIGHTERS)
11:30 - 11:40 (00:10)
2
03 KL 179 J F -55 kg
#1510 ROATA SARA_MARIA (KICKBOXING BORRIANA) vs MARTINEZ_SOLER ELSA (ISLAS BALEARES)
11:30 - 11:40 (00:10)
2
06 LK 371 S M -67 kg
#1607 BENMIHOUD ABDELLAH (DRAKKAR SPORTS) vs VELASQUEZ_ORDONEZ RASHYT_JINDRIHANNY (SHAOLIN)
11:30 - 11:45 (00:15)
2
11:31
11:32
11:33
11:34
11:35 01 PF 054 J M -63 kg
#1309 PETIOV_HRISTOV DENIS (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs GONZALEZ_VICENTE MANUEL_DAVID (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM)
11:35 - 11:50 (00:15)
2
11:36
11:37
11:38
11:39
11:40 03 KL 153 OC M -42 kg
#1114 CARO_FERNANDEZ AITOR (KICKBOXING BENIDORM) vs MENDOZA_DIAZ EDUARDO (SHAOLIN)
11:40 - 11:50 (00:10)
2
03 KL 162 OC F -42 kg
#1211 RUIZ_TORA KAREN (MUAYTHAI EFICIENTE) vs RASO ANDREA_VIOLANTE (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
11:40 - 11:50 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1411 CARO_FERNANDEZ SAMUEL (KICKBOXING BENIDORM) vs ABDELOUAHAB_HASNI MOHAMED_AMINE (TOP FIGHTERS)
11:40 - 11:50 (00:10)
2
03 KL 179 J F -55 kg
#1511 TALERO_GUAL ANGELA (KICKBOXING CASTELLON) vs MATEU_ROMERO ALBA (SHAOLIN)
11:40 - 11:50 (00:10)
2
11:41
11:42
11:43
11:44
11:45 06 LK 373 S M -75 kg
#1608 NACHAB ABDESSAMAD (MUAYTHAI EFICIENTE) vs BEJAR_VILAR PEDRO (FUSTER FIGHT TEAM)
11:45 - 12:00 (00:15)
2
11:46
11:47
11:48
11:49
11:50 03 KL 153 OC M -42 kg
#1115 BETANCOR_SANTANA ERICK (CLUB DAMIAN BETANCOR) vs KRUCHYK DENIS (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
11:50 - 12:00 (00:10)
2
03 KL 164 OC F -50 kg
#1212 MATEU_ROMERO AITANA (SHAOLIN) vs GOMEZ_SALGUERO LAURA (PREMIUM GYM FIGHTER)
11:50 - 12:00 (00:10)
2
01 PF 053 J M -57 kg
#1310 ASSOULI_BOUZIDI RAMI (VICANAM) vs EL_GARTET_EL_ASRAOUI AYMAN (ISLAS BALEARES)
11:50 - 12:05 (00:15)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1412 CORDERO JHAN_SEBASTIAN (CLUB KICKBOXING TORO PRATS) vs LOZANO_VARGAS ANGEL (ISLAS BALEARES)
11:50 - 12:00 (00:10)
2
03 KL 179 J F -55 kg
#1512 GONZALEZ_HERRERA NAIARA (GRAPPLING CRESPO) vs GIMENEZ_DOMINGO ANA (KICKBOXING BORRIANA)
11:50 - 12:00 (00:10)
2
11:51
11:52
11:53
11:54
11:55
11:56
11:57
11:58
11:59
12:00 03 KL 155 OC M -52 kg
#1116 OPREA ROBERT_ALEXANDRU (KICKBOXING BORRIANA) vs GUENTHER MORITZ (KICKBOXING LETZI)
12:00 - 12:10 (00:10)
2
02 LC 096 OC M -37 kg
#1213 BETANCOR_SANTANA ERICK (CLUB DAMIAN BETANCOR) vs PALACIOS_PEREZ ELOY (DEPORTIVO FUNAKOSHI)
12:00 - 12:10 (00:10)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1413 VILLANUEVA_PEREZ DANIEL (CLUB KICKBOXING TORO PRATS) vs SETTON_SAURA EDUARDO (TOP FIGHTERS)
12:00 - 12:10 (00:10)
2
03 KL 186 S M -69 kg
#1513 CASTILLO_BOBO VICTOR (TOP FIGHTERS) vs FERNANDEZ_GARRIDO SERGIO (CLUB KATANA)
12:00 - 12:10 (00:10)
2
06 LK 374 S M -81 kg
#1609 LARA_MOREIRA VICTOR_MANUEL (C.D. TAEKWONDO ALMAZORA) vs SAVARY ALEXANDRE (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
12:00 - 12:15 (00:15)
2
12:01
12:02
12:03
12:04
12:05 02 LC 114 J M -63 kg
#1311 LLADO_RUIZ PEDRO (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs GARCIA_FERNANDEZ EMILIO_JESUS (CLUB DE LUCHA IPM)
12:05 - 12:15 (00:10)
2
12:06
12:07
12:08
12:09
12:10 03 KL 155 OC M -52 kg
#1117 PERDIGUERO_CUADRADO HUGO (PREMIUM GYM FIGHTER) vs DUART_TOMAS ISRAEL (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN)
12:10 - 12:20 (00:10)
2
02 LC 098 OC M -47 kg
#1214 GUENTHER MORITZ (KICKBOXING LETZI) vs BELANDO_PALAZON JUAN_DIEGO (K.O.PALAX)
12:10 - 12:20 (00:10)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1414 GARCIA_FERNANDEZ EMILIO_JESUS (CLUB DE LUCHA IPM) vs AVILA_MARTINEZ DIEGO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
12:10 - 12:20 (00:10)
2
03 KL 186 S M -69 kg
#1514 OROZCO_USMA DANIEL_EDUARDO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA) vs ANTIC_GABARRE MILORAD (C.D. TAEKWONDO ALMAZORA)
12:10 - 12:20 (00:10)
2
12:11
12:12
12:13
12:14
12:15 02 LC 116 J M -74 kg
#1312 BONTEKOE_MARTIN EDUARDO (RIBETH TEAM) vs ZALTAUSKAS SAIMONAS (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
12:15 - 12:25 (00:10)
2
06 LK 374 S M -81 kg
#1610 ANDI_PEREZ ERIC_ANDRE (TEAM EL BILALY) vs MENDEZ_DIAZ FABIAN_ESTIVEN (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA)
12:15 - 12:30 (00:15)
2
12:16
12:17
12:18
12:19
12:20 03 KL 157 OC M -63 kg
#1118 DE_YONGH GIO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs NUNEZ_MIDON LEONEL (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
12:20 - 12:30 (00:10)
2
02 LC 098 OC M -47 kg
#1215 BLASCO_PLAZA ADRIAN (PIROBLAZ) vs GONZALEZ_DORTA DIEGO (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
12:20 - 12:30 (00:10)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1415 MOSQUERA_ALFARO WILLIAM_ADRIAN (CLUB TKD ITF MIGUEL PEREZ) vs DEVESA_ONDO SALVADOR (ISLAS BALEARES)
12:20 - 12:30 (00:10)
2
03 KL 186 S M -69 kg
#1515 PAVIA MIDAS (KICKBOXING LETZI) vs CANO_AVAREZ JOSE (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
12:20 - 12:30 (00:10)
2
12:21
12:22
12:23
12:24
12:25 02 LC 124 J F -60 kg
#1313 ACOSTA_HERREROS AURORA (KICKBOXING BORRIANA) vs DOMINGUEZ_GONZALEZ ANALIA (ISLAS BALEARES)
12:25 - 12:35 (00:10)
2
12:26
12:27
12:28
12:29
12:30 03 KL 157 OC M -63 kg
#1119 DAKI_KOUALLA HAYTEM (PIROBLAZ) vs CASAS_MACHI RAFAEL (AEREO GYM)
12:30 - 12:40 (00:10)
2
02 LC 102 OC M -69 kg
#1216 MAZHORAU DZIAMYAN (TAYKO KWAN) vs MARQUEZ_BARRIO JOHANN_CHEINER (SHAOLIN)
12:30 - 12:40 (00:10)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1416 INES_HERNANDEZ JONATHAN (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA) vs CHIKRI_KANFOUDI AMINE (CLUB KICK BOXING IBENSE)
12:30 - 12:40 (00:10)
2
03 KL 186 S M -69 kg
#1516 ARABI_LOPEZ CARLOS (KB LA VILA JOIOSA) vs SALAZAR_GRANIZO PATRICK (TOP FIGHTERS)
12:30 - 12:40 (00:10)
2
06 LK 381 S F -60 kg
#1611 LOPEZ_GIMENEZ PATRICIA (CLUB KATANA) vs CARRION_OTERO SALETH_MATHA (ACADEMIA MARIO PADILLA)
12:30 - 12:45 (00:15)
2
12:31
12:32
12:33
12:34
12:35 02 LC 113 J M -57 kg
#1314 VALIENTE_GARCIA JESUS (ISLAS BALEARES) vs ASSOULI_BOUZIDI RAMI (VICANAM)
12:35 - 12:45 (00:10)
2
12:36
12:37
12:38
12:39
12:40 03 KL 157 OC M -63 kg
#1120 SILVA_RODRIGUEZ PABLO (KICKBOXING BENIDORM) vs MARUSYN STANISLAV (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
12:40 - 12:50 (00:10)
2
02 LC 100 OC M -57 kg
#1217 SOFRONIA ROBERT (KICKBOXING BORRIANA) vs MARUSYN STANISLAV (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
12:40 - 12:50 (00:10)
2
03 KL 172 J M -74 kg
#1417 FERRA_PEREZ CARLES (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs VERGARA_DIAZ JUAN_CAMILO (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
12:40 - 12:50 (00:10)
2
03 KL 187 S M -74 kg
#1517 ASENJO ALEJANDRO_MARTIN (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs MOSCARDO_DAVO RAFA (DRAKKAR SPORTS)
12:40 - 12:50 (00:10)
2
12:41
12:42
12:43
12:44
12:45 02 LC 113 J M -57 kg
#1315 ZAPOROZHETS VIACHESLAV (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs COLORADO_FERNANDEZ JUAN_CARLOS (ISLAS BALEARES)
12:45 - 12:55 (00:10)
2
07 K1 410 OJ M -63,5 kg
#1612 MOUKAFIH AYOUB (ACADEMIA MARIO PADILLA) vs ATMANI ANOUAR (MUAYTHAI EFICIENTE)
12:45 - 13:00 (00:15)
2
12:46
12:47
12:48
12:49
12:50 03 KL 154 OC M -47 kg
#1121 EL_HAMZI_CHAMORRO MOSTAFA (TEAM EL BILALY) vs ABBASSI KHALIL (CLUB DE LUCHA IPM)
12:50 - 13:00 (00:10)
2
02 LC 097 OC M -42 kg
#1218 MENDOZA_DIAZ EDUARDO (SHAOLIN) vs GONZALEZ_NICOLAS SERGIO (PIROBLAZ)
12:50 - 13:00 (00:10)
2
03 KL 172 J M -74 kg
#1418 NIKITCHENKO ANDRII (KB LA VILA JOIOSA) vs BONTEKOE_MARTIN EDUARDO (RIBETH TEAM)
12:50 - 13:00 (00:10)
2
03 KL 187 S M -74 kg
#1518 JUAN_MUT LLUC (ISLAS BALEARES) vs GONZALEZ_TORRES SERGIO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA)
12:50 - 13:00 (00:10)
2
12:51
12:52
12:53
12:54
12:55 02 LC 113 J M -57 kg
#1316 GARCIA_CHABRERA KEVIN (KICKBOXING BORRIANA) vs EL_GARTET_EL_ASRAOUI AYMAN (ISLAS BALEARES)
12:55 - 13:05 (00:10)
2
12:56
12:57
12:58
12:59
13:00 03 KL 154 OC M -47 kg
#1122 GONZALEZ_DORTA DIEGO (CLUB DEPORTIVO JUCHE) vs GUENTHER MORITZ (KICKBOXING LETZI)
13:00 - 13:10 (00:10)
2
02 LC 097 OC M -42 kg
#1219 BATTISTA_MAIELLANO GIAM (ISLAS BALEARES) vs BETANCOR_SANTANA ERICK (CLUB DAMIAN BETANCOR)
13:00 - 13:10 (00:10)
2
03 KL 172 J M -74 kg
#1419 IRIMIA BRAYAN (CLUB DEPORTIVO THIEU-LAM) vs ZALTAUSKAS SAIMONAS (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
13:00 - 13:10 (00:10)
2
03 KL 187 S M -74 kg
#1519 PRZENZAK DAMIAN (FUSTER FIGHT TEAM) vs REBOLLAR_JUAN SERGIO (KICKBOXING CASTELLON)
13:00 - 13:10 (00:10)
2
07 K1 410 OJ M -63,5 kg
#1613 FATIH OMAR (TAYKO KWAN) vs ZARQOUN YOUNES (CLUB DE KB Y DA TIGER FIGHTERS TEAM)
13:00 - 13:15 (00:15)
2
13:01
13:02
13:03
13:04
13:05 02 LC 115 J M -69 kg
#1317 ABDELOUAHAB_HASNI MOHAMED_AMINE (TOP FIGHTERS) vs LEZAMA_JIMENEZ ANDRES (KICKBOXING CASTELLON)
13:05 - 13:15 (00:10)
2
13:06
13:07
13:08
13:09
13:10 03 KL 158 OC M -69 kg
#1123 BANDI DAVID_GABRIEL (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs MAZHORAU DZIAMYAN (TAYKO KWAN)
13:10 - 13:20 (00:10)
2
02 LC 101 OC M -63 kg
#1220 RUIZ_ORTIZ RAUL (CLUB DEPORTIVO TAE ALCOY) vs DE_YONGH GIO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
13:10 - 13:20 (00:10)
2
03 KL 172 J M -74 kg
#1420 DE_LA_PENA_SANTOS JORGE (ACADEMIA MARIO PADILLA) vs LEONTE MARIO_FLORIAN (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
13:10 - 13:20 (00:10)
2
03 KL 187 S M -74 kg
#1520 GONZALEZ_SANCHEZ MARIO (K.O.PALAX) vs SALAZAR_HITA AARON (C.D. TAEKWONDO ALMAZORA)
13:10 - 13:20 (00:10)
2
13:11
13:12
13:13
13:14
13:15 02 LC 115 J M -69 kg
#1318 ZEROUALI_BENOUNA ALI (TOP FIGHTERS) vs LAVRENKO IVAN (WOLVES KICKBOXING CLUB)
13:15 - 13:25 (00:10)
2
07 K1 412 OJ M -71 kg
#1614 FANDOS_NAVALON IKER (KICKBOXING BORRIANA) vs GONZALEZ_CARTAGENA HUGO (MUAYTHAI EFICIENTE)
13:15 - 13:30 (00:15)
2
13:16
13:17
13:18
13:19
13:20 03 KL 158 OC M -69 kg
#1124 ER_RBIB_LAZREG ABDESSAMAD (PREMIUM GYM FIGHTER) vs KUKHARCHUK GEORGIY (WOLVES KICKBOXING CLUB)
13:20 - 13:30 (00:10)
2
02 LC 103 OC M +69 kg
#1221 SUVOROV MYKOLA (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs PEREZ_MARTINEZ MARCO (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
13:20 - 13:30 (00:10)
2
03 KL 173 J M -79 kg
#1421 ALCARAZ_VILLACAMPA JOSE_GABRIEL (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs FLORES_PONCE JOSE_VICENTE (CLUB KATANA)
13:20 - 13:30 (00:10)
2
03 KL 181 J F -65 kg
#1521 DOMINGUEZ_GONZALEZ ANALIA (ISLAS BALEARES) vs ADARHAD_BENAISA SARA (CLUB DEPORTIVO THIEU-LAM)
13:20 - 13:30 (00:10)
2
13:21
13:22
13:23
13:24
13:25 02 LC 115 J M -69 kg
#1319 MENCIA_SOLER LUCAS (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs BECKLEY VINCENT_ENRIQUE (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
13:25 - 13:35 (00:10)
2
13:26
13:27
13:28
13:29
13:30 03 KL 156 OC M -57 kg
#1125 DE_YONGH GIO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs FORCADA JAVIER (KICKBOXING CASTELLON)
13:30 - 13:40 (00:10)
2
02 LC 131 S M -74 kg
#1222 GONZALEZ_TORRES SERGIO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA) vs PRZENZAK DAMIAN (FUSTER FIGHT TEAM)
13:30 - 13:40 (00:10)
2
03 KL 169 J M -57 kg
#1422 GARCIA_CHABRERA KEVIN (KICKBOXING BORRIANA) vs GONZALEZ_MARTINEZ GABRIEL (RIBETH TEAM)
13:30 - 13:40 (00:10)
2
03 KL 182 J F -70 kg
#1522 LLORET_VIVES HENRIETTE_CAMILA (FUSTER FIGHT TEAM) vs VERA YLENIA (ESPIN CLUB)
13:30 - 13:40 (00:10)
2
07 K1 431 S M -71 kg
#1615 EL_KHALIDI SAID (MUAYTHAI EFICIENTE) vs PARRA_CORRALES ANTONIO (ISLAS BALEARES)
13:30 - 13:45 (00:15)
2
13:31
13:32
13:33
13:34
13:35 02 LC 115 J M -69 kg
#1320 MEGRINI_RHAZI YASSIN (TOP FIGHTERS) vs RUIZ_CAMAN MANEL (KICKBOXING CASTELLON)
13:35 - 13:45 (00:10)
2
13:36
13:37
13:38
13:39
13:40 03 KL 156 OC M -57 kg
#1126 CHOCHO_SUARZ NAHUEL_ADALIS (CLUB KICKBOXING TORO PRATS) vs GONZALEZ_AGUILERA JOSE_JESUS (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
13:40 - 13:50 (00:10)
2
02 LC 131 S M -74 kg
#1223 GONZALEZ_SANCHEZ MARIO (K.O.PALAX) vs MIRALLES_ALVAREZ JONAS (CLUB DE KICKBOXING RODENAS)
13:40 - 13:50 (00:10)
2
03 KL 169 J M -57 kg
#1423 GARCIA_PEREZ JORGE_IVAN (KICKBOXING BENIDORM) vs HERNANDEZ_CANOVAS DAVID (ISLAS BALEARES)
13:40 - 13:50 (00:10)
2
03 KL 182 J F -70 kg
#1523 GOMEZ_MAS SHARON (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA) vs SANCHEZ_DEUSA CLAUDIA (EL RACO DE LA LLUITA)
13:40 - 13:50 (00:10)
2
13:41
13:42
13:43
13:44
13:45 02 LC 123 J F -55 kg
#1321 SEGERS MADDELEINE (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs MATEU_ROMERO ALBA (SHAOLIN)
13:45 - 13:55 (00:10)
2
07 K1 431 S M -71 kg
#1616 ELMORABET OMAR (ACADEMIA MARIO PADILLA) vs VLAICU_STIUBEI TEODORO_MIHAI (TEAM GADEA KICKBOXING)
13:45 - 14:00 (00:15)
2
13:46
13:47
13:48
13:49
13:50 03 KL 156 OC M -57 kg
#1127 RAGA_DUMITRU KEVIN (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs COLLETT_HUGHES VICTORIO_EERNESTO (CLUB KICK BOXING IBENSE)
13:50 - 14:00 (00:10)
2
02 LC 132 S M -79 kg
#1224 FERRANDIZ_ALCARAZ ROBERTO (CLUB DEPORTIVO TRIBU) vs DOBREA SERGIU_MARIAN (KICKBOXING CASTELLON)
13:50 - 14:00 (00:10)
2
03 KL 169 J M -57 kg
#1424 MONTAGUD_BALLESTER CESAR (CLUB KICK BOXING BETERA) vs ZAPOROZHETS VIACHESLAV (WOLVES KICKBOXING CLUB)
13:50 - 14:00 (00:10)
2
03 KL 184 S M -57 kg
#1524 LINARES_CANUDAS ANIBAL_MIGUEL (ISLAS BALEARES) vs BENITO_PEINADO JAVIER (KICKBOXING ADRIAN BURGOS)
13:50 - 14:00 (00:10)
2
13:51
13:52
13:53
13:54
13:55 02 LC 123 J F -55 kg
#1322 GONZALEZ_HERRERA NAIARA (GRAPPLING CRESPO) vs TALERO_GUAL ANGELA (KICKBOXING CASTELLON)
13:55 - 14:05 (00:10)
2
13:56
13:57
13:58
13:59
14:00 03 KL 156 OC M -57 kg
#1128 MACIAS_PASTOR JORGE (RIBETH TEAM) vs MARUSYN STANISLAV (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
14:00 - 14:10 (00:10)
2
02 LC 132 S M -79 kg
#1225 VIZCAINO_AGUILAR ISMAEL (CLUB KICK BOXING IBENSE) vs BELTRAN_RAMOS IVAN (K.O.PALAX)
14:00 - 14:10 (00:10)
2
03 KL 169 J M -57 kg
#1425 HERNANDEZ_PASTOR IAN (ISLAS BALEARES) vs GONZALEZ_AMOROS FELIPE (TAYKO KWAN)
14:00 - 14:10 (00:10)
2
03 KL 185 S M -63 kg
#1525 ARCAS_GARCIA GINES (KICK-BOXING VILA-REAL) vs MARTINEZ_FERRANDIS ALVIN (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN)
14:00 - 14:10 (00:10)
2
06 LK 372 S M -71 kg
#1617 MONCUNILL_FELIPE MARCOS (SHAOLIN) vs VALERO_GARCIA ALEJANDRO (KICK BOXING PEPE SERNA)
14:00 - 14:15 (00:15)
2
14:01
14:02
14:03
14:04
14:05 02 LC 114 J M -63 kg
#1323 EL_GARTET_EL_ASRAOUI AYMAN (ISLAS BALEARES) vs GARCIA_FERNANDEZ EMILIO_JESUS (CLUB DE LUCHA IPM)
14:05 - 14:15 (00:10)
2
14:06
14:07
14:08
14:09
14:10 02 LC 109 OC F -55 kg
#1129 RIERA_REDONDO SARA (ISLAS BALEARES) vs PANDELE NATALIA_MARIA (DEP. ZANSHIN UTIEL)
14:10 - 14:20 (00:10)
2
03 KL 165 OC F -55 kg
#1226 HERRAEZ_TERRIN BEATRIZ (KICKBOXING BENIDORM) vs PEREZ_MONTESINOS MARTA (SHAOLIN)
14:10 - 14:20 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1426 ZEROUALI_BENOUNA ALI (TOP FIGHTERS) vs DORADOR_RODRIGUEZ LUIS (ISLAS BALEARES)
14:10 - 14:20 (00:10)
2
03 KL 185 S M -63 kg
#1526 BELDA_GARCIA NACHO (SHAOLIN) vs DIAZ_MOYA HUGO_ANANIA (CLUB DEPORTIVO TAE ALCOY)
14:10 - 14:20 (00:10)
2
14:11
14:12
14:13
14:14
14:15 02 LC 114 J M -63 kg
#1324 SETTON_SAURA EDUARDO (TOP FIGHTERS) vs GONZALEZ_VICENTE MANUEL_DAVID (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM)
14:15 - 14:25 (00:10)
2
06 LK 372 S M -71 kg
#1618 MONDEJAR_SANCHEZ MARIO (KICK-BOXING VILA-REAL) vs DIAZ_ORTEGA OSCAR (SHAOLIN)
14:15 - 14:30 (00:15)
2
14:16
14:17
14:18
14:19
14:20 02 LC 109 OC F -55 kg
#1130 DEMAS_LOPEZ DUNYA (ISLAS BALEARES) vs HERRAEZ_TERRIN BEATRIZ (KICKBOXING BENIDORM)
14:20 - 14:30 (00:10)
2
02 LC 133 S M -84 kg
#1227 GALLEGO_PRESTON IKER (TOP FIGHTERS) vs TAMDA ISLAM_MOHAMED (PIL SEUNG CASTELLON)
14:20 - 14:30 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1427 RUIZ_CAMAN MANEL (KICKBOXING CASTELLON) vs BECKLEY VINCENT_ENRIQUE (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
14:20 - 14:30 (00:10)
2
03 KL 190 S M -89 kg
#1527 RIPOLL_BLANES JOAN (CLUB DEPORTIVO TAE ALCOY) vs REOLID_CAMPOS PABLO (CLUB KICK BOXING IBENSE)
14:20 - 14:30 (00:10)
2
14:21
14:22
14:23
14:24
14:25 02 LC 114 J M -63 kg
#1325 RUIZ_ORTIZ DANIEL (CLUB DEPORTIVO TAE ALCOY) vs PETIOV_HRISTOV DENIS (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM)
14:25 - 14:35 (00:10)
2
14:26
14:27
14:28
14:29
14:30 COMIDA
14:30 - 15:30 (01:00)
02 LC 130 S M -69 kg
#1228 SALAZAR_GRANIZO PATRICK (TOP FIGHTERS) vs PAVIA MIDAS (KICKBOXING LETZI)
14:30 - 14:40 (00:10)
2
COMIDA
14:30 - 15:30 (01:00)
COMIDA
14:30 - 15:30 (01:00)
06 LK 349 OJ M -57 kg
#1619 CIFRES_FERRER JOEL (AEREO GYM) vs MARIN_AGUILAR ANTONIO_ADRIAN (ISLAS BALEARES)
14:30 - 14:45 (00:15)
2
14:31
14:32
14:33
14:34
14:35 02 LC 114 J M -63 kg
#1326 INES_HERNANDEZ JONATHAN (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA) vs AVILA_MARTINEZ DIEGO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
14:35 - 14:45 (00:10)
2
14:36
14:37
14:38
14:39
14:40 02 LC 130 S M -69 kg
#1229 OROZCO_USMA DANIEL_EDUARDO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA) vs CASTILLO_BOBO VICTOR (TOP FIGHTERS)
14:40 - 14:50 (00:10)
2
14:41
14:42
14:43
14:44
14:45 COMIDA
14:45 - 15:45 (01:00)
06 LK 354 OJ M -75 kg
#1620 VALERO_ADROVER CRISTIAN (ISLAS BALEARES) vs DE_MATA_GARCIA ENRIQUE (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA)
14:45 - 15:00 (00:15)
2
14:46
14:47
14:48
14:49
14:50 COMIDA
14:50 - 15:50 (01:00)
14:51
14:52
14:53
14:54
14:55
14:56
14:57
14:58
14:59
15:00 COMIDA
15:00 - 16:00 (01:00)
15:01
15:02
15:03
15:04
15:05
15:06
15:07
15:08
15:09
15:10
15:11
15:12
15:13
15:14
15:15
15:16
15:17
15:18
15:19
15:20
15:21
15:22
15:23
15:24
15:25
15:26
15:27
15:28
15:29
15:30 03 KL 159 OC M +69 kg
#1131 SUVOROV MYKOLA (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs GONZALEZ_ORTEGA YOEL (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN)
15:30 - 15:40 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1428 LAVRENKO IVAN (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs FOLGAR_FLORENCIO NAHUEL (K1 GAITAN RICO)
15:30 - 15:40 (00:10)
2
03 KL 189 S M -84 kg
#1528 MLEYNIK VLADIMIR (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs GUENOUNE MOHAMED (PREMIUM GYM FIGHTER)
15:30 - 15:40 (00:10)
2
15:31
15:32
15:33
15:34
15:35
15:36
15:37
15:38
15:39
15:40 03 KL 159 OC M +69 kg
#1132 HEREDIA_FERNANDEZ MANUEL (CLUB DEPORTIVO TRIBU) vs PEREZ_MARTINEZ MARCO (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
15:40 - 15:50 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1429 ABDELOUAHAB_HASNI MOHAMED_AMINE (TOP FIGHTERS) vs LOZANO_VARGAS ANGEL (ISLAS BALEARES)
15:40 - 15:50 (00:10)
2
03 KL 189 S M -84 kg
#1529 GALLEGO_PRESTON IKER (TOP FIGHTERS) vs TURCU ORLANDO_ALEXANDRU (KICKBOXING CASTELLON)
15:40 - 15:50 (00:10)
2
15:41
15:42
15:43
15:44
15:45 03 KL 200 V M -74 kg
#1327 HERNANDEZ_GUTIERREZ IVAN (SHAOLIN) vs BURGUES_HONRUBIA NATAN (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN)
15:45 - 15:55 (00:10)
2
15:46
15:47
15:48
15:49
15:50 03 KL 153 OC M -42 kg
#1133 BATTISTA_MAIELLANO GIAM (ISLAS BALEARES) vs GODOY_PEREZ ALEJANDRO (DEPORTIVO FUNAKOSHI)
15:50 - 16:00 (00:10)
2
03 KL 165 OC F -55 kg
#1230 ABBASSI JANNA (CLUB DE LUCHA IPM) vs DEMAS_LOPEZ DUNYA (ISLAS BALEARES)
15:50 - 16:00 (00:10)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1430 GISBERT_CAMPILLO ALEJANDRO (ACADEMIA MARIO PADILLA) vs SETTON_SAURA EDUARDO (TOP FIGHTERS)
15:50 - 16:00 (00:10)
2
03 KL 188 S M -79 kg
#1530 DOBREA SERGIU_MARIAN (KICKBOXING CASTELLON) vs BELTRAN_RAMOS IVAN (K.O.PALAX)
15:50 - 16:00 (00:10)
2
15:51
15:52
15:53
15:54
15:55 02 LC 124 J F -60 kg
#1328 ROZANOWSKI_BERNARDO NICOLE (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs DOMINGUEZ_GONZALEZ ANALIA (ISLAS BALEARES)
15:55 - 16:05 (00:10)
2
15:56
15:57
15:58
15:59
16:00 03 KL 153 OC M -42 kg
#1134 MENDOZA_DIAZ EDUARDO (SHAOLIN) vs BETANCOR_SANTANA ERICK (CLUB DAMIAN BETANCOR)
16:00 - 16:10 (00:10)
2
03 KL 166 OC F -60 kg
#1231 DNIBI AYA (MUAYTHAI EFICIENTE) vs DEMAS_LOPEZ DUNYA (ISLAS BALEARES)
16:00 - 16:10 (00:10)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1431 AVILA_MARTINEZ DIEGO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs FOLGAR_FLORENCIO NAHUEL (K1 GAITAN RICO)
16:00 - 16:10 (00:10)
2
03 KL 188 S M -79 kg
#1531 FERRANDIZ_ALCARAZ ROBERTO (CLUB DEPORTIVO TRIBU) vs VIZCAINO_AGUILAR ISMAEL (CLUB KICK BOXING IBENSE)
16:00 - 16:10 (00:10)
2
06 LK 355 OJ M -81 kg
#1621 MOMPO_BERET MARC (TEAM GADEA KICKBOXING) vs SALHI MOHAMED (CLUB DE LUCHA IPM)
16:00 - 16:15 (00:15)
2
16:01
16:02
16:03
16:04
16:05 02 LC 124 J F -60 kg
#1329 LEEMAN ZITA (CLUB DE LUCHA IPM) vs LOPEZ KAREN (ESPIN CLUB)
16:05 - 16:15 (00:10)
2
16:06
16:07
16:08
16:09
16:10 03 KL 155 OC M -52 kg
#1135 BUSQUETS_MARTOS IAN (CLUB DE LUCHA IPM) vs GUENTHER MORITZ (KICKBOXING LETZI)
16:10 - 16:20 (00:10)
2
03 KL 166 OC F -60 kg
#1232 HUTANU_HRINCA ANA_MARIA (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs TORNEA KARINA (CLUB DEPORTIVO GIMENO TEAM)
16:10 - 16:20 (00:10)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1432 CALONGE_PETREL ADRIAN (KICKBOXING BORRIANA) vs DEVESA_ONDO SALVADOR (ISLAS BALEARES)
16:10 - 16:20 (00:10)
2
03 KL 180 J F -60 kg
#1532 ACOSTA_HERREROS AURORA (KICKBOXING BORRIANA) vs LEEMAN ZITA (CLUB DE LUCHA IPM)
16:10 - 16:20 (00:10)
2
16:11
16:12
16:13
16:14
16:15 02 LC 113 J M -57 kg
#1330 GONZALEZ_AMOROS FELIPE (TAYKO KWAN) vs ASSOULI_BOUZIDI RAMI (VICANAM)
16:15 - 16:25 (00:10)
2
06 LK 369 S M -60 kg
#1622 SLIMANI FAYSAL (PIROBLAZ) vs FLOTATS_PINILLOS XAVIER (CATALU√ĎA)
16:15 - 16:30 (00:15)
2
16:16
16:17
16:18
16:19
16:20 03 KL 155 OC M -52 kg
#1136 DUART_TOMAS ISRAEL (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs ABBASSI KHALIL (CLUB DE LUCHA IPM)
16:20 - 16:30 (00:10)
2
02 LC 138 S F -55 kg
#1233 SALAZAR_GRANIZO EMILY (TOP FIGHTERS) vs TAHRI CHAYMAE (K.O.PALAX)
16:20 - 16:35 (00:15)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1433 CHIKRI_KANFOUDI AMINE (CLUB KICK BOXING IBENSE) vs ALVAREZ_NAVARRO LUCAS (ACADEMIA MARIO PADILLA)
16:20 - 16:30 (00:10)
2
03 KL 180 J F -60 kg
#1533 DOMINGUEZ_GONZALEZ ANALIA (ISLAS BALEARES) vs ADARHAD_BENAISA SARA (CLUB DEPORTIVO THIEU-LAM)
16:20 - 16:30 (00:10)
2
16:21
16:22
16:23
16:24
16:25 02 LC 113 J M -57 kg
#1331 ZAPOROZHETS VIACHESLAV (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs EL_GARTET_EL_ASRAOUI AYMAN (ISLAS BALEARES)
16:25 - 16:35 (00:10)
2
16:26
16:27
16:28
16:29
16:30 03 KL 157 OC M -63 kg
#1137 BARRACIN MIGUEL_ANGEL (DRAKKAR SPORTS) vs DE_YONGH GIO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
16:30 - 16:40 (00:10)
2
03 KL 172 J M -74 kg
#1434 VERGARA_DIAZ JUAN_CAMILO (CLUB KICKBOXING TORO PRATS) vs NIKITCHENKO ANDRII (KB LA VILA JOIOSA)
16:30 - 16:40 (00:10)
2
03 KL 178 J F -50 kg
#1534 RUMBAVICE ANIKA (TAYKO KWAN) vs EL_MOUSSAOUI_DAHMANI OMAIMA (MUAYTHAI EFICIENTE)
16:30 - 16:40 (00:10)
2
07 K1 409 OJ M -60 kg
#1623 GARCIA_GUILLAMON PABLO (PIROBLAZ) vs LOPEZ_ORTEGA EZEQUIEL (CLUB DE KB Y DA TIGER FIGHTERS TEAM)
16:30 - 16:45 (00:15)
2
16:31
16:32
16:33
16:34
16:35 02 LC 141 S F -70 kg
#1234 RUIZ_CANO VERONICA (SHAOLIN) vs VERA YLENIA (ESPIN CLUB)
16:35 - 16:50 (00:15)
2
02 LC 115 J M -69 kg
#1332 LEZAMA_JIMENEZ ANDRES (KICKBOXING CASTELLON) vs LAVRENKO IVAN (WOLVES KICKBOXING CLUB)
16:35 - 16:45 (00:10)
2
16:36
16:37
16:38
16:39
16:40 03 KL 157 OC M -63 kg
#1138 CASAS_MACHI RAFAEL (AEREO GYM) vs SILVA_RODRIGUEZ PABLO (KICKBOXING BENIDORM)
16:40 - 16:50 (00:10)
2
03 KL 172 J M -74 kg
#1435 IRIMIA BRAYAN (CLUB DEPORTIVO THIEU-LAM) vs LEONTE MARIO_FLORIAN (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
16:40 - 16:50 (00:10)
2
03 KL 178 J F -50 kg
#1535 VISAN EMILIA_JOANA (KICKBOXING BORRIANA) vs CUELLAR_COSTA MARTA (DEPORTIVO FUNAKOSHI)
16:40 - 16:50 (00:10)
2
16:41
16:42
16:43
16:44
16:45 02 LC 115 J M -69 kg
#1333 MENCIA_SOLER LUCAS (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs RUIZ_CAMAN MANEL (KICKBOXING CASTELLON)
16:45 - 16:55 (00:10)
2
06 LK 368 S M -57 kg
#1624 ESCRIBANO_TAMARIT ADRIAN (SHAOLIN) vs LUCAS_BRUGAROLAS MIGUEL (K.O.PALAX)
16:45 - 17:00 (00:15)
2
16:46
16:47
16:48
16:49
16:50 03 KL 154 OC M -47 kg
#1139 PEREZ_PELLICER ASIER (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs ABBASSI KHALIL (CLUB DE LUCHA IPM)
16:50 - 17:00 (00:10)
2
02 LC 096 OC M -37 kg
#1235 GODOY_PEREZ ALEJANDRO (DEPORTIVO FUNAKOSHI) vs PALACIOS_PEREZ ELOY (DEPORTIVO FUNAKOSHI)
16:50 - 17:00 (00:10)
2
03 KL 173 J M -79 kg
#1436 SAEZ_PICAZO MARCOS (KICKBOXING ADRIAN BURGOS) vs ALCARAZ_VILLACAMPA JOSE_GABRIEL (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
16:50 - 17:00 (00:10)
2
03 KL 179 J F -55 kg
#1536 SEGERS MADDELEINE (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs ROATA SARA_MARIA (KICKBOXING BORRIANA)
16:50 - 17:00 (00:10)
2
16:51
16:52
16:53
16:54
16:55 02 LC 123 J F -55 kg
#1334 GIMENEZ_DOMINGO ANA (KICKBOXING BORRIANA) vs MATEU_ROMERO ALBA (SHAOLIN)
16:55 - 17:05 (00:10)
2
16:56
16:57
16:58
16:59
17:00 03 KL 154 OC M -47 kg
#1140 GUENTHER MORITZ (KICKBOXING LETZI) vs BELANDO_PALAZON JUAN_DIEGO (K.O.PALAX)
17:00 - 17:10 (00:10)
2
03 KL 194 S F -55 kg
#1236 TAHRI CHAYMAE (K.O.PALAX) vs LOZANO_BELTRAN ASTRID_CAROLINA (DEP. ZANSHIN UTIEL)
17:00 - 17:15 (00:15)
2
03 KL 173 J M -79 kg
#1437 SINGH_SAINI JASNOOR (DRAKKAR SPORTS) vs VERBIESKIY VLADISLAV (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
17:00 - 17:10 (00:10)
2
03 KL 179 J F -55 kg
#1537 TALERO_GUAL ANGELA (KICKBOXING CASTELLON) vs GIMENEZ_DOMINGO ANA (KICKBOXING BORRIANA)
17:00 - 17:10 (00:10)
2
06 LK 371 S M -67 kg
#1625 HAQUENNE ANTHONY (ACADEMIA MARIO PADILLA) vs BENMIHOUD ABDELLAH (DRAKKAR SPORTS)
17:00 - 17:15 (00:15)
2
17:01
17:02
17:03
17:04
17:05 02 LC 123 J F -55 kg
#1335 GONZALEZ_HERRERA NAIARA (GRAPPLING CRESPO) vs ROATA SARA_MARIA (KICKBOXING BORRIANA)
17:05 - 17:15 (00:10)
2
17:06
17:07
17:08
17:09
17:10 03 KL 158 OC M -69 kg
#1141 NAZAROV ARTEM (CLUB KICKBOXING TORO PRATS) vs BANDI DAVID_GABRIEL (DEP. ZANSHIN UTIEL)
17:10 - 17:20 (00:10)
2
03 KL 169 J M -57 kg
#1438 GARCIA_CHABRERA KEVIN (KICKBOXING BORRIANA) vs GARCIA_PEREZ JORGE_IVAN (KICKBOXING BENIDORM)
17:10 - 17:20 (00:10)
2
03 KL 186 S M -69 kg
#1538 FERNANDEZ_GARRIDO SERGIO (CLUB KATANA) vs OROZCO_USMA DANIEL_EDUARDO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA)
17:10 - 17:20 (00:10)
2
17:11
17:12
17:13
17:14
17:15 03 KL 163 OC F -46 kg
#1237 PICAZO ANTIA (DRAKKAR SPORTS) vs HERRERA HELENA (DRAKKAR SPORTS)
17:15 - 17:25 (00:10)
2
02 LC 114 J M -63 kg
#1336 GARCIA_FERNANDEZ EMILIO_JESUS (CLUB DE LUCHA IPM) vs GONZALEZ_VICENTE MANUEL_DAVID (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM)
17:15 - 17:25 (00:10)
2
06 LK 373 S M -75 kg
#1626 GIL_PEREZ JOSE_LUIS (KICK-BOXING VILA-REAL) vs NACHAB ABDESSAMAD (MUAYTHAI EFICIENTE)
17:15 - 17:30 (00:15)
2
17:16
17:17
17:18
17:19
17:20 03 KL 158 OC M -69 kg
#1142 ER_RBIB_LAZREG ABDESSAMAD (PREMIUM GYM FIGHTER) vs MONREAL_GARCIA GUILLERMO (CLUB KATANA)
17:20 - 17:30 (00:10)
2
03 KL 169 J M -57 kg
#1439 MONTAGUD_BALLESTER CESAR (CLUB KICK BOXING BETERA) vs GONZALEZ_AMOROS FELIPE (TAYKO KWAN)
17:20 - 17:30 (00:10)
2
03 KL 186 S M -69 kg
#1539 PAVIA MIDAS (KICKBOXING LETZI) vs SALAZAR_GRANIZO PATRICK (TOP FIGHTERS)
17:20 - 17:30 (00:10)
2
17:21
17:22
17:23
17:24
17:25 02 LC 097 OC M -42 kg
#1238 MENDOZA_DIAZ EDUARDO (SHAOLIN) vs BETANCOR_SANTANA ERICK (CLUB DAMIAN BETANCOR)
17:25 - 17:35 (00:10)
2
02 LC 114 J M -63 kg
#1337 PETIOV_HRISTOV DENIS (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs AVILA_MARTINEZ DIEGO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
17:25 - 17:35 (00:10)
2
17:26
17:27
17:28
17:29
17:30 03 KL 156 OC M -57 kg
#1143 FORCADA JAVIER (KICKBOXING CASTELLON) vs GONZALEZ_AGUILERA JOSE_JESUS (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
17:30 - 17:40 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1440 DORADOR_RODRIGUEZ LUIS (ISLAS BALEARES) vs BECKLEY VINCENT_ENRIQUE (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
17:30 - 17:40 (00:10)
2
03 KL 187 S M -74 kg
#1540 MOSCARDO_DAVO RAFA (DRAKKAR SPORTS) vs GONZALEZ_TORRES SERGIO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA)
17:30 - 17:40 (00:10)
2
06 LK 374 S M -81 kg
#1627 LARA_MOREIRA VICTOR_MANUEL (C.D. TAEKWONDO ALMAZORA) vs MENDEZ_DIAZ FABIAN_ESTIVEN (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA)
17:30 - 17:45 (00:15)
2
17:31
17:32
17:33
17:34
17:35 03 KL 164 OC F -50 kg
#1239 ABBASSI JANNA (CLUB DE LUCHA IPM) vs GOMEZ_SALGUERO LAURA (PREMIUM GYM FIGHTER)
17:35 - 17:45 (00:10)
2
03 KL 201 V M -84 kg
#1338 SANTOLAYA_OLIVARES JAVIER (CLUB DEPORTIVO THIEU-LAM) vs MUNOZ_DOMINGUEZ JOSE_MANUEL (KICK-BOXING VILA-REAL)
17:35 - 17:50 (00:15)
2
17:36
17:37
17:38
17:39
17:40 03 KL 156 OC M -57 kg
#1144 COLLETT_HUGHES VICTORIO_EERNESTO (CLUB KICK BOXING IBENSE) vs MARUSYN STANISLAV (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
17:40 - 17:50 (00:10)
2
03 KL 171 J M -69 kg
#1441 LAVRENKO IVAN (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs ABDELOUAHAB_HASNI MOHAMED_AMINE (TOP FIGHTERS)
17:40 - 17:50 (00:10)
2
03 KL 187 S M -74 kg
#1541 REBOLLAR_JUAN SERGIO (KICKBOXING CASTELLON) vs GONZALEZ_SANCHEZ MARIO (K.O.PALAX)
17:40 - 17:50 (00:10)
2
17:41
17:42
17:43
17:44
17:45 03 KL 162 OC F -42 kg
#1240 FELGUERA_GRANELL NAIRA (KICKBOXING BORRIANA) vs RASO ANDREA_VIOLANTE (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
17:45 - 17:55 (00:10)
2
06 LK 381 S F -60 kg
#1628 FERNANDEZ_GALVAN AURORA (ACADEMIA MARIO PADILLA) vs LOPEZ_GIMENEZ PATRICIA (CLUB KATANA)
17:45 - 18:00 (00:15)
2
17:46
17:47
17:48
17:49
17:50 02 LC 106 OC F -42 kg
#1145 FELGUERA_GRANELL NAIRA (KICKBOXING BORRIANA) vs RASO ANDREA_VIOLANTE (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
17:50 - 18:00 (00:10)
2
03 KL 200 V M -74 kg
#1339 MARIN_NAVARRO MIGUEL (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs HERNANDEZ_GUTIERREZ IVAN (SHAOLIN)
17:50 - 18:05 (00:15)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1442 GISBERT_CAMPILLO ALEJANDRO (ACADEMIA MARIO PADILLA) vs AVILA_MARTINEZ DIEGO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
17:50 - 18:00 (00:10)
2
03 KL 181 J F -65 kg
#1542 ACOSTA_HERREROS AURORA (KICKBOXING BORRIANA) vs DOMINGUEZ_GONZALEZ ANALIA (ISLAS BALEARES)
17:50 - 18:05 (00:15)
2
17:51
17:52
17:53
17:54
17:55 02 LC 098 OC M -47 kg
#1241 GUENTHER MORITZ (KICKBOXING LETZI) vs GONZALEZ_DORTA DIEGO (CLUB DEPORTIVO JUCHE)
17:55 - 18:05 (00:10)
2
17:56
17:57
17:58
17:59
18:00 02 LC 110 OC F -60 kg
#1146 DEMAS_LOPEZ DUNYA (ISLAS BALEARES) vs ROMEO_GABALDON CLAUDIA (DEP. ZANSHIN UTIEL)
18:00 - 18:10 (00:10)
2
03 KL 170 J M -63 kg
#1443 DEVESA_ONDO SALVADOR (ISLAS BALEARES) vs CHIKRI_KANFOUDI AMINE (CLUB KICK BOXING IBENSE)
18:00 - 18:10 (00:10)
2
07 K1 410 OJ M -63,5 kg
#1629 ATMANI ANOUAR (MUAYTHAI EFICIENTE) vs FATIH OMAR (TAYKO KWAN)
18:00 - 18:15 (00:15)
2
18:01
18:02
18:03
18:04
18:05 02 LC 100 OC M -57 kg
#1242 GONZALEZ_AGUILERA JOSE_JESUS (CLUB DEPORTIVO JUCHE) vs MARUSYN STANISLAV (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
18:05 - 18:15 (00:10)
2
02 LC 117 J M -79 kg
#1340 VERBIESKIY VLADISLAV (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs SAEZ_PICAZO MARCOS (KICKBOXING ADRIAN BURGOS)
18:05 - 18:20 (00:15)
2
03 KL 182 J F -70 kg
#1543 VERA YLENIA (ESPIN CLUB) vs SANCHEZ_DEUSA CLAUDIA (EL RACO DE LA LLUITA)
18:05 - 18:20 (00:15)
2
18:06
18:07
18:08
18:09
18:10 03 KL 152 OC M -37 kg
#1147 BATTISTA_MAIELLANO GIAM (ISLAS BALEARES) vs PALACIOS_PEREZ ROBERTO (DEPORTIVO FUNAKOSHI)
18:10 - 18:20 (00:10)
2
03 KL 175 J M -89 kg
#1444 PRZYGODZKI MARCOS (CLUB DEPORTIVO THIEU-LAM) vs OUADIH ILIAS (KICKBOXING BORRIANA)
18:10 - 18:25 (00:15)
2
18:11
18:12
18:13
18:14
18:15 02 LC 101 OC M -63 kg
#1243 MARUSYN STANISLAV (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs DE_YONGH GIO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
18:15 - 18:25 (00:10)
2
07 K1 412 OJ M -71 kg
#1630 JARMOUNI_MAALLAH MOHAMED (CLUB DE KB Y DA TIGER FIGHTERS TEAM) vs GONZALEZ_CARTAGENA HUGO (MUAYTHAI EFICIENTE)
18:15 - 18:30 (00:15)
2
18:16
18:17
18:18
18:19
18:20 02 LC 109 OC F -55 kg
#1148 PANDELE NATALIA_MARIA (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs DEMAS_LOPEZ DUNYA (ISLAS BALEARES)
18:20 - 18:30 (00:10)
2
02 LC 118 J M -84 kg
#1341 MOLINA_SOLERA SAMUEL (DERKESTHAI) vs OUADI_SOUNA YOUSSEF (KICKBOXING CASTELLON)
18:20 - 18:35 (00:15)
2
03 KL 184 S M -57 kg
#1544 FERNANDEZ_DASI PAU (CLUB KICK BOXING BETERA) vs LINARES_CANUDAS ANIBAL_MIGUEL (ISLAS BALEARES)
18:20 - 18:35 (00:15)
2
18:21
18:22
18:23
18:24
18:25 02 LC 102 OC M -69 kg
#1244 KUKHARCHUK GEORGIY (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs MAZHORAU DZIAMYAN (TAYKO KWAN)
18:25 - 18:35 (00:10)
2
03 KL 174 J M -84 kg
#1445 MOLINA_SOLERA SAMUEL (DERKESTHAI) vs OUADI_SOUNA YOUSSEF (KICKBOXING CASTELLON)
18:25 - 18:40 (00:15)
2
18:26
18:27
18:28
18:29
18:30 03 KL 159 OC M +69 kg
#1149 SUVOROV MYKOLA (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs HEREDIA_FERNANDEZ MANUEL (CLUB DEPORTIVO TRIBU)
18:30 - 18:40 (00:10)
2
07 K1 431 S M -71 kg
#1631 EL_KHALIDI SAID (MUAYTHAI EFICIENTE) vs ELMORABET OMAR (ACADEMIA MARIO PADILLA)
18:30 - 18:45 (00:15)
2
18:31
18:32
18:33
18:34
18:35 02 LC 103 OC M +69 kg
#1245 ADRIAN_ASENSIO IZAN (KICKBOXING ADRIAN BURGOS) vs SUVOROV MYKOLA (WOLVES KICKBOXING CLUB)
18:35 - 18:45 (00:10)
2
02 LC 119 J M -89 kg
#1342 OUADIH ILIAS (KICKBOXING BORRIANA) vs SERRANO_VILLAR JOAN_JOSEP (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM)
18:35 - 18:50 (00:15)
2
03 KL 185 S M -63 kg
#1545 MARTINEZ_FERRANDIS ALVIN (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs BELDA_GARCIA NACHO (SHAOLIN)
18:35 - 18:50 (00:15)
2
18:36
18:37
18:38
18:39
18:40 03 KL 153 OC M -42 kg
#1150 GODOY_PEREZ ALEJANDRO (DEPORTIVO FUNAKOSHI) vs MENDOZA_DIAZ EDUARDO (SHAOLIN)
18:40 - 18:50 (00:10)
2
03 KL 172 J M -74 kg
#1446 NIKITCHENKO ANDRII (KB LA VILA JOIOSA) vs LEONTE MARIO_FLORIAN (CLUB KICKBOXING TORO PRATS)
18:40 - 18:55 (00:15)
2
18:41
18:42
18:43
18:44
18:45 02 LC 099 OC M -52 kg
#1246 OPREA ROBERT_ALEXANDRU (KICKBOXING BORRIANA) vs CARPE_GOMEZ GABRIEL (PIROBLAZ)
18:45 - 18:55 (00:10)
2
06 LK 372 S M -71 kg
#1632 MONCUNILL_FELIPE MARCOS (SHAOLIN) vs DIAZ_ORTEGA OSCAR (SHAOLIN)
18:45 - 19:00 (00:15)
2
18:46
18:47
18:48
18:49
18:50 03 KL 155 OC M -52 kg
#1151 GUENTHER MORITZ (KICKBOXING LETZI) vs ABBASSI KHALIL (CLUB DE LUCHA IPM)
18:50 - 19:00 (00:10)
2
02 LC 122 J F -50 kg
#1343 RUMBAVICE ANIKA (TAYKO KWAN) vs VISAN EMILIA_JOANA (KICKBOXING BORRIANA)
18:50 - 19:05 (00:15)
2
03 KL 190 S M -89 kg
#1546 TRANDAFIR ROBERT (FUSTER FIGHT TEAM) vs RIPOLL_BLANES JOAN (CLUB DEPORTIVO TAE ALCOY)
18:50 - 19:05 (00:15)
2
18:51
18:52
18:53
18:54
18:55 03 KL 165 OC F -55 kg
#1247 PEREZ_MONTESINOS MARTA (SHAOLIN) vs DEMAS_LOPEZ DUNYA (ISLAS BALEARES)
18:55 - 19:05 (00:10)
2
03 KL 173 J M -79 kg
#1447 ALCARAZ_VILLACAMPA JOSE_GABRIEL (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs SINGH_SAINI JASNOOR (DRAKKAR SPORTS)
18:55 - 19:10 (00:15)
2
18:56
18:57
18:58
18:59
19:00 03 KL 157 OC M -63 kg
#1152 BARRACIN MIGUEL_ANGEL (DRAKKAR SPORTS) vs SILVA_RODRIGUEZ PABLO (KICKBOXING BENIDORM)
19:00 - 19:10 (00:10)
2
END OF DAY
19:00 - 19:04 (00:04)
19:01
19:02
19:03
19:04
19:05 03 KL 166 OC F -60 kg
#1248 DEMAS_LOPEZ DUNYA (ISLAS BALEARES) vs HUTANU_HRINCA ANA_MARIA (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
19:05 - 19:15 (00:10)
2
02 LC 127 J F +70 kg
#1344 GOMEZ_MAS SHARON (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA) vs ADRIAN_ASENSIO ZAIRA (KICKBOXING ADRIAN BURGOS)
19:05 - 19:20 (00:15)
2
03 KL 189 S M -84 kg
#1547 MLEYNIK VLADIMIR (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs GALLEGO_PRESTON IKER (TOP FIGHTERS)
19:05 - 19:20 (00:15)
2
19:06
19:07
19:08
19:09
19:10 03 KL 154 OC M -47 kg
#1153 PEREZ_PELLICER ASIER (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs GUENTHER MORITZ (KICKBOXING LETZI)
19:10 - 19:20 (00:10)
2
03 KL 169 J M -57 kg
#1448 GARCIA_PEREZ JORGE_IVAN (KICKBOXING BENIDORM) vs GONZALEZ_AMOROS FELIPE (TAYKO KWAN)
19:10 - 19:25 (00:15)
2
19:11
19:12
19:13
19:14
19:15 02 LC 131 S M -74 kg
#1249 GONZALEZ_TORRES SERGIO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA) vs MIRALLES_ALVAREZ JONAS (CLUB DE KICKBOXING RODENAS)
19:15 - 19:30 (00:15)
2
19:16
19:17
19:18
19:19
19:20 03 KL 158 OC M -69 kg
#1154 BANDI DAVID_GABRIEL (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs ER_RBIB_LAZREG ABDESSAMAD (PREMIUM GYM FIGHTER)
19:20 - 19:30 (00:10)
2
02 LC 125 J F -65 kg
#1345 MARTINEZ_PEREZ NOA (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs DOMINGUEZ_GONZALEZ ANALIA (ISLAS BALEARES)
19:20 - 19:35 (00:15)
2
03 KL 188 S M -79 kg
#1548 BELTRAN_RAMOS IVAN (K.O.PALAX) vs VIZCAINO_AGUILAR ISMAEL (CLUB KICK BOXING IBENSE)
19:20 - 19:35 (00:15)
2
19:21
19:22
19:23
19:24
19:25 03 KL 171 J M -69 kg
#1449 BECKLEY VINCENT_ENRIQUE (CLUB DEPORTIVO JUCHE) vs LAVRENKO IVAN (WOLVES KICKBOXING CLUB)
19:25 - 19:40 (00:15)
2
19:26
19:27
19:28
19:29
19:30 03 KL 156 OC M -57 kg
#1155 GONZALEZ_AGUILERA JOSE_JESUS (CLUB DEPORTIVO JUCHE) vs COLLETT_HUGHES VICTORIO_EERNESTO (CLUB KICK BOXING IBENSE)
19:30 - 19:40 (00:10)
2
02 LC 132 S M -79 kg
#1250 DOBREA SERGIU_MARIAN (KICKBOXING CASTELLON) vs BELTRAN_RAMOS IVAN (K.O.PALAX)
19:30 - 19:45 (00:15)
2
19:31
19:32
19:33
19:34
19:35 02 LC 124 J F -60 kg
#1346 DOMINGUEZ_GONZALEZ ANALIA (ISLAS BALEARES) vs LEEMAN ZITA (CLUB DE LUCHA IPM)
19:35 - 19:50 (00:15)
2
03 KL 180 J F -60 kg
#1549 ACOSTA_HERREROS AURORA (KICKBOXING BORRIANA) vs DOMINGUEZ_GONZALEZ ANALIA (ISLAS BALEARES)
19:35 - 19:50 (00:15)
2
19:36
19:37
19:38
19:39
19:40 END OF DAY
19:40 - 19:44 (00:04)
03 KL 170 J M -63 kg
#1450 AVILA_MARTINEZ DIEGO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs CHIKRI_KANFOUDI AMINE (CLUB KICK BOXING IBENSE)
19:40 - 19:55 (00:15)
2
19:41
19:42
19:43
19:44
19:45 02 LC 133 S M -84 kg
#1251 TURCU ORLANDO_ALEXANDRU (KICKBOXING CASTELLON) vs GALLEGO_PRESTON IKER (TOP FIGHTERS)
19:45 - 20:00 (00:15)
2
19:46
19:47
19:48
19:49
19:50 02 LC 113 J M -57 kg
#1347 ASSOULI_BOUZIDI RAMI (VICANAM) vs EL_GARTET_EL_ASRAOUI AYMAN (ISLAS BALEARES)
19:50 - 20:05 (00:15)
2
03 KL 178 J F -50 kg
#1550 RUMBAVICE ANIKA (TAYKO KWAN) vs VISAN EMILIA_JOANA (KICKBOXING BORRIANA)
19:50 - 20:05 (00:15)
2
19:51
19:52
19:53
19:54
19:55 END OF DAY
19:55 - 19:59 (00:04)
19:56
19:57
19:58
19:59
20:00 02 LC 130 S M -69 kg
#1252 PAVIA MIDAS (KICKBOXING LETZI) vs OROZCO_USMA DANIEL_EDUARDO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA)
20:00 - 20:15 (00:15)
2
20:01
20:02
20:03
20:04
20:05 02 LC 115 J M -69 kg
#1348 LAVRENKO IVAN (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs MENCIA_SOLER LUCAS (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM)
20:05 - 20:20 (00:15)
2
03 KL 179 J F -55 kg
#1551 ROATA SARA_MARIA (KICKBOXING BORRIANA) vs GIMENEZ_DOMINGO ANA (KICKBOXING BORRIANA)
20:05 - 20:20 (00:15)
2
20:06
20:07
20:08
20:09
20:10
20:11
20:12
20:13
20:14
20:15 END OF DAY
20:15 - 20:19 (00:04)
20:16
20:17
20:18
20:19
20:20 02 LC 123 J F -55 kg
#1349 GIMENEZ_DOMINGO ANA (KICKBOXING BORRIANA) vs GONZALEZ_HERRERA NAIARA (GRAPPLING CRESPO)
20:20 - 20:35 (00:15)
2
03 KL 186 S M -69 kg
#1552 OROZCO_USMA DANIEL_EDUARDO (FIGHT CLUB KICKBOXING ARRIETA) vs PAVIA MIDAS (KICKBOXING LETZI)
20:20 - 20:35 (00:15)
2
20:21
20:22
20:23
20:24
20:25
20:26
20:27
20:28
20:29
20:30
20:31
20:32
20:33
20:34
20:35 02 LC 114 J M -63 kg
#1350 GONZALEZ_VICENTE MANUEL_DAVID (CLUB DEPORTIVO TAE BENIDORM) vs AVILA_MARTINEZ DIEGO (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
20:35 - 20:50 (00:15)
2
03 KL 187 S M -74 kg
#1553 MOSCARDO_DAVO RAFA (DRAKKAR SPORTS) vs REBOLLAR_JUAN SERGIO (KICKBOXING CASTELLON)
20:35 - 20:50 (00:15)
2
20:36
20:37
20:38
20:39
20:40
20:41
20:42
20:43
20:44
20:45
20:46
20:47
20:48
20:49
20:50 END OF DAY
20:50 - 20:54 (00:04)
END OF DAY
20:50 - 20:54 (00:04)
20:51
20:52
20:53

TOP FIGHTERS LIGA NACIONAL 2024 - 2024-02-18

2024-02-17 / 2024-02-18 /

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3
09:55 New
09:55 - 10:00 (00:05)
New
09:55 - 10:00 (00:05)
New
09:55 - 10:00 (00:05)
09:56
09:57
09:58
09:59
10:00 01 PF 028 YC F -37 kg
#2101 RODRIGUEZ_YAGO CLAUDIA (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs GARCIA_HERNANDEZ VEGA (DEP. ZANSHIN UTIEL)
10:00 - 10:08 (00:08)
2
03 KL 142 YC M -42 Kg
#2201 BARBERA_CUESTA DIEGO (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs FERNANDEZ_TERUEL MARCOS (DEPORTIVO FUNAKOSHI)
10:00 - 10:08 (00:08)
2
03 KL 140 YC M -32 Kg
#2301 ALACID_MELGAREJO JORGE (K.O.PALAX) vs RODRIGUEZ_GRANELL DANY (CLUB KICK BOXING BETERA)
10:00 - 10:08 (00:08)
2
10:01
10:02
10:03
10:04
10:05
10:06
10:07
10:08 01 PF 020 YC M -32 kg
#2102 MARTINEZ_MEDINA DIEGO (DEPORTIVO FUNAKOSHI) vs ASINS_GARCIA JOAN (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN)
10:08 - 10:16 (00:08)
2
03 KL 142 YC M -42 Kg
#2202 GUIMIMI NASSIM (ISLAS BALEARES) vs VAZQUEZ VICTOR (ESPIN CLUB)
10:08 - 10:16 (00:08)
2
03 KL 141 YC M -37 Kg
#2302 GHITA ROBERT_RAUL (CLUB KICK BOXING BETERA) vs LANG LUCAS_RYAN (CLUB DE LUCHA IPM)
10:08 - 10:16 (00:08)
2
10:09
10:10
10:11
10:12
10:13
10:14
10:15
10:16 01 PF 021 YC M -37 kg
#2103 LOGHIN ALEXANDRU_MARIUS (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs ASINS_GARCIA JOAQUIN (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN)
10:16 - 10:24 (00:08)
2
03 KL 142 YC M -42 Kg
#2203 ABBASSI JIHAD (CLUB DE LUCHA IPM) vs AMINE MOHAMED (TAYKO KWAN)
10:16 - 10:24 (00:08)
2
03 KL 140 YC M -32 Kg
#2303 PROKOFIEV HERMAN (CLUB TKD ITF MIGUEL PEREZ) vs APARICI_BROCH MARTIN (KICKBOXING BORRIANA)
10:16 - 10:24 (00:08)
2
10:17
10:18
10:19
10:20
10:21
10:22
10:23
10:24 01 PF 028 YC F -37 kg
#2104 BARBERA_CUESTA LUCIA (DEP. ZANSHIN UTIEL)
10:24 - 10:32 (00:08)
2
03 KL 147 YC F -37 Kg
#2204 JIMENEZ_VIVANCOS MIA (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs VELIZ_LOPEZ LAURA (CLUB KATANA)
10:24 - 10:32 (00:08)
2
03 KL 140 YC M -32 Kg
#2304 ALOY_SANCHEZ XAVIER (ISLAS BALEARES) vs BENAVENT_MASIP LUCAS (RIBETH TEAM)
10:24 - 10:32 (00:08)
2
10:25
10:26
10:27
10:28
10:29
10:30
10:31
10:32 02 LC 086 YC M -42 Kg
#2105 AMINE MOHAMED (TAYKO KWAN) vs BARBERA_CUESTA DIEGO (DEP. ZANSHIN UTIEL)
10:32 - 10:40 (00:08)
2
03 KL 147 YC F -37 Kg
#2205 BURGUES_ROSA NOA (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs VELIZ_LOPEZ VICTORIA (CLUB KATANA)
10:32 - 10:40 (00:08)
2
03 KL 140 YC M -32 Kg
#2305 DE_WEGHE ILAY (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
10:32 - 10:40 (00:08)
2
10:33
10:34
10:35
10:36
10:37
10:38
10:39
10:40 02 LC 084 YC M -32 Kg
#2106 MUNUERA_REVERTE PABLO (K.O.PALAX) vs MARTINEZ_MEDINA DIEGO (DEPORTIVO FUNAKOSHI)
10:40 - 10:48 (00:08)
2
03 KL 149 YC F -47 Kg
#2206 VALVERDE_MUDARRA CARLA (ISLAS BALEARES) vs RODRIGUEZ_FUSTER ADRIANA (KICKBOXING BORRIANA)
10:40 - 10:48 (00:08)
2
03 KL 141 YC M -37 Kg
#2306 ABAD_GOMEZ MIGUEL (CLUB KATANA) vs MARTYNCHUR ANDRII (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
10:40 - 10:48 (00:08)
2
10:41
10:42
10:43
10:44
10:45
10:46
10:47
10:48 02 LC 084 YC M -32 Kg
#2107 APARICI_BROCH MARTIN (KICKBOXING BORRIANA) vs DE_WEGHE ILAY (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
10:48 - 10:56 (00:08)
2
03 KL 146 YC F -32 Kg
#2207 PICAZO NEREA (DRAKKAR SPORTS) vs LLORCA_VALVERDE ALEJANDRA (CLUB DEPORTIVO GIMENO TEAM)
10:48 - 10:56 (00:08)
2
03 KL 141 YC M -37 Kg
#2307 MEDRANO_BESGA HUGO (ISLAS BALEARES) vs ABAD_GOMEZ JULIO (CLUB KATANA)
10:48 - 10:56 (00:08)
2
10:49
10:50
10:51
10:52
10:53
10:54
10:55
10:56 02 LC 084 YC M -32 Kg
#2108 BENAVENT_MASIP LUCAS (RIBETH TEAM) vs ALACID_MELGAREJO JORGE (K.O.PALAX)
10:56 - 11:04 (00:08)
2
03 KL 142 YC M -42 Kg
#2208 ALONSO_GABARRI DAVID_MANUEL (CLUB KICK BOXING BETERA)
10:56 - 11:04 (00:08)
2
03 KL 141 YC M -37 Kg
#2308 VICENTE_FERREIRA IVAN (CLUB KATANA)
10:56 - 11:04 (00:08)
2
10:57
10:58
10:59
11:00
11:01
11:02
11:03
11:04 02 LC 085 YC M -37 Kg
#2109 FERNANDEZ ALVARO (ESPIN CLUB) vs MEDRANO_BESGA HUGO (ISLAS BALEARES)
11:04 - 11:12 (00:08)
2
03 KL 142 YC M -42 Kg
#2209 SANCHEZ_HERNANDEZ ELOY (CLUB KICK BOXING IBENSE) vs KUKHARCHUK TIMUR (WOLVES KICKBOXING CLUB)
11:04 - 11:12 (00:08)
2
03 KL 140 YC M -32 Kg
#2309 GAVIDIA_CANABATE ADRIAN (DEPORTIVO FUNAKOSHI) vs MUNUERA_REVERTE PABLO (K.O.PALAX)
11:04 - 11:12 (00:08)
2
11:05
11:06
11:07
11:08
11:09
11:10
11:11
11:12 02 LC 085 YC M -37 Kg
#2110 LANG LUCAS_RYAN (CLUB DE LUCHA IPM) vs MARTYNCHUR ANDRII (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS)
11:12 - 11:20 (00:08)
2
03 KL 142 YC M -42 Kg
#2210 TRUSOV IVAN (CLUB DEPORTIVO GIMENO TEAM)
11:12 - 11:20 (00:08)
2
03 KL 141 YC M -37 Kg
#2310 ABBASSI JIHAD (CLUB DE LUCHA IPM) vs PEREZ_VARELA DIEGO (FUSTER FIGHT TEAM)
11:12 - 11:20 (00:08)
2
11:13
11:14
11:15
11:16
11:17
11:18
11:19
11:20 03 KL 126 CH M -27 kg
#2111 HORDIIENKO SERHII (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs PROKOFIEV SERHII (CLUB TKD ITF MIGUEL PEREZ)
11:20 - 11:28 (00:08)
2
03 KL 142 YC M -42 Kg
#2211 OSORIO_TRUJILLO DYLAN (CLUB KICK BOXING BETERA)
11:20 - 11:28 (00:08)
2
03 KL 143 YC M -47 Kg
#2311 GONZALEZ_MARTINEZ ALEJANDRO (RIBETH TEAM) vs GUIMIMI NASSIM (ISLAS BALEARES)
11:20 - 11:28 (00:08)
2
11:21
11:22
11:23
11:24
11:25
11:26
11:27
11:28 02 LC 084 YC M -32 Kg
#2112 ALOY_SANCHEZ XAVIER (ISLAS BALEARES)
11:28 - 11:36 (00:08)
2
02 LC 091 YC F -37 Kg
#2212 JIMENEZ_VIVANCOS MIA (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs BURGUES_ROSA NOA (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN)
11:28 - 11:36 (00:08)
2
03 KL 140 YC M -32 Kg
#2312
11:28 - 11:36 (00:08)
2
11:29
11:30
11:31
11:32
11:33
11:34
11:35
11:36 02 LC 084 YC M -32 Kg
#2113
11:36 - 11:44 (00:08)
2
02 LC 093 YC F -47 Kg
#2213 VERA NEKANE (ESPIN CLUB) vs RODRIGUEZ_FUSTER ADRIANA (KICKBOXING BORRIANA)
11:36 - 11:44 (00:08)
2
03 KL 140 YC M -32 Kg
#2313
11:36 - 11:44 (00:08)
2
11:37
11:38
11:39
11:40
11:41
11:42
11:43
11:44 02 LC 086 YC M -42 Kg
#2114 KUKHARCHUK TIMUR (WOLVES KICKBOXING CLUB) vs VAZQUEZ VICTOR (ESPIN CLUB)
11:44 - 11:52 (00:08)
2
02 LC 093 YC F -47 Kg
#2214 GARCIA AROA (ESPIN CLUB) vs VALVERDE_MUDARRA CARLA (ISLAS BALEARES)
11:44 - 11:52 (00:08)
2
03 KL 141 YC M -37 Kg
#2314
11:44 - 11:52 (00:08)
2
11:45
11:46
11:47
11:48
11:49
11:50
11:51
11:52 02 LC 086 YC M -42 Kg
#2115 GUIMIMI NASSIM (ISLAS BALEARES)
11:52 - 12:00 (00:08)
2
03 KL 147 YC F -37 Kg
#2215 FERNANDEZ_GARRIDO CELIA (CLUB KATANA)
11:52 - 12:00 (00:08)
2
03 KL 141 YC M -37 Kg
#2315
11:52 - 12:00 (00:08)
2
11:53
11:54
11:55
11:56
11:57
11:58
11:59
12:00 02 LC 083 YC M -28 Kg
#2116 VAQUERO_GLOVATISKI ADRIAN (ISLAS BALEARES) vs DIANOV_GEORGIEV DAVID (TAYKO KWAN)
12:00 - 12:08 (00:08)
2
03 KL 147 YC F -37 Kg
#2216 ALOY_SANCHEZ MARTA (ISLAS BALEARES)
12:00 - 12:08 (00:08)
2
02 LC 060 CH M -33 KG
#2316 LOGHIN ALEXANDRU_MARIUS (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs MOLEVA_RADUCA CRISTIAN (KICKBOXING BORRIANA)
12:00 - 12:08 (00:08)
2
12:01
12:02
12:03
12:04
12:05
12:06
12:07
12:08 03 KL 136 CH F -33 kg
#2117 DROBENYUK EMMA (CLUB DE LUCHA BLACK MAMBA FIGHTERS) vs MOLEVA_RADUCA DANIELA (KICKBOXING BORRIANA)
12:08 - 12:16 (00:08)
2
03 KL 142 YC M -42 Kg
#2217
12:08 - 12:16 (00:08)
2
02 LC 070 CH F +36 KG
#2317 GARRIDO_PEREZ BLANCA (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs VISAN CARLA_MARIA (KICKBOXING BORRIANA)
12:08 - 12:16 (00:08)
2
12:09
12:10
12:11
12:12
12:13
12:14
12:15
12:16 03 KL 130 CH M +36 kg
#2118 TORNEA KARIM_MIHAI (CLUB DEPORTIVO GIMENO TEAM) vs BANDI DENIS_VALENTIN (DEP. ZANSHIN UTIEL)
12:16 - 12:24 (00:08)
2
03 KL 142 YC M -42 Kg
#2218
12:16 - 12:24 (00:08)
2
02 LC 067 CH F -30 KG
#2318 BARBERA_CUESTA LUCIA (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs MOLEVA_RADUCA DANIELA (KICKBOXING BORRIANA)
12:16 - 12:24 (00:08)
2
12:17
12:18
12:19
12:20
12:21
12:22
12:23
12:24 03 KL 126 CH M -27 kg
#2119 MOLEVA_RADUCA CRISTIAN (KICKBOXING BORRIANA)
12:24 - 12:32 (00:08)
2
03 KL 150 YC F +47 Kg
#2219 RODRIGUEZ_FUSTER ADRIANA (KICKBOXING BORRIANA) vs GARCIA AROA (ESPIN CLUB)
12:24 - 12:32 (00:08)
2
03 KL 139 YC M -28 Kg
#2319 DIANOV_GEORGIEV DAVID (TAYKO KWAN) vs VAQUERO_GLOVATISKI ADRIAN (ISLAS BALEARES)
12:24 - 12:32 (00:08)
2
12:25
12:26
12:27
12:28
12:29
12:30
12:31
12:32 02 LC 087 YC M -47 Kg
#2120 TRENZANO_MARTINEZ CESAR (SPARTAN WOLF) vs GUIMIMI NASSIM (ISLAS BALEARES)
12:32 - 12:40 (00:08)
2
03 KL 149 YC F -47 Kg
#2220 VERA NEKANE (ESPIN CLUB)
12:32 - 12:40 (00:08)
2
02 LC 069 CH F -36 KG
#2320 GARCIA_HERNANDEZ VEGA (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs VISAN CARLA_MARIA (KICKBOXING BORRIANA)
12:32 - 12:40 (00:08)
2
12:33
12:34
12:35
12:36
12:37
12:38
12:39
12:40 02 LC 086 YC M -42 Kg
#2121
12:40 - 12:48 (00:08)
2
03 KL 146 YC F -32 Kg
#2221 FELGUERA_GRANELL YAIZA_SHIRA (KICKBOXING BORRIANA)
12:40 - 12:48 (00:08)
2
03 KL 143 YC M -47 Kg
#2321 TRENZANO_MARTINEZ CESAR (SPARTAN WOLF)
12:40 - 12:48 (00:08)
2
12:41
12:42
12:43
12:44
12:45
12:46
12:47
12:48 02 LC 085 YC M -37 Kg
#2122
12:48 - 12:56 (00:08)
2
02 LC 090 YC F -32 Kg
#2222 FELGUERA_GRANELL YAIZA_SHIRA (KICKBOXING BORRIANA) vs LLORCA_VALVERDE ALEJANDRA (CLUB DEPORTIVO GIMENO TEAM)
12:48 - 12:56 (00:08)
2
03 KL 141 YC M -37 Kg
#2322
12:48 - 12:56 (00:08)
2
12:49
12:50
12:51
12:52
12:53
12:54
12:55
12:56 02 LC 084 YC M -32 Kg
#2123
12:56 - 13:04 (00:08)
2
02 LC 093 YC F -47 Kg
#2223
12:56 - 13:04 (00:08)
2
03 KL 140 YC M -32 Kg
#2323
12:56 - 13:04 (00:08)
2
12:57
12:58
12:59
13:00
13:01
13:02
13:03
13:04 02 LC 091 YC F -37 Kg
#2224 ALOY_SANCHEZ MARTA (ISLAS BALEARES)
13:04 - 13:12 (00:08)
2
13:05
13:06
13:07
13:08
13:09
13:10
13:11
13:12 03 KL 147 YC F -37 Kg
#2225
13:12 - 13:20 (00:08)
2
13:13
13:14
13:15
13:16
13:17
13:18
13:19
13:20 03 KL 142 YC M -42 Kg
#2226
13:20 - 13:28 (00:08)
2
13:21
13:22
13:23
13:24
13:25
13:26
13:27