TROFEO JOVENES PROMESAS - 2024-04-062024-04-06 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2024-04-06 13:35:36 | ||
---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | |
10:00 |
03 KL 155 OC M -52 kg #101 DUART_TOMAS ISRAEL (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs MAKHARASHVILI_TOIDZE ILIA_TEYMURAZ (TAYKO KWAN) 10:00 - 10:08 (00:08) 2 |
03 KL 142 YC M -42 Kg #201 GONZALEZ_AMOROS LUCAS (TAYKO KWAN) vs LOPEZ_MORAL ENZO (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) 10:00 - 10:06 (00:06) 2 |
10:01 | ||
10:02 | ||
10:03 | ||
10:04 | ||
10:05 | ||
10:06 |
02 LC 084 YC M -32 Kg #202 DIANOV_GEORGIEV DAVID (TAYKO KWAN) vs MARTINEZ_MEDINA DIEGO (DEPORTIVO FUNAKOSHI) 10:06 - 10:12 (00:06) 2 |
|
10:07 | ||
10:08 |
03 KL 155 OC M -52 kg #102 COMINGO_CANDEL MIQUEL (TEAM GADEA KICKBOXING) vs ZAFRILLA_ORTIZ DIEGO (DEP. ZANSHIN UTIEL) 10:08 - 10:16 (00:08) 2 |
|
10:09 | ||
10:10 | ||
10:11 | ||
10:12 |
02 LC 084 YC M -32 Kg #203 MANTELLINA THIAGO (TAYKO KWAN) vs TORRES_BARRULL ISRAEL (ORLUS TEAM LEYEND) 10:12 - 10:18 (00:06) 2 |
|
10:13 | ||
10:14 | ||
10:15 | ||
10:16 |
03 KL 155 OC M -52 kg #103 PONS_RIBERA IKER (EL RACO DE LA LLUITA) vs OPREA ROBERT_ALEXANDRU (KICKBOXING BORRIANA) 10:16 - 10:24 (00:08) 2 |
|
10:17 | ||
10:18 |
03 KL 143 YC M -47 Kg #204 TRENZANO_MARTINEZ CESAR (SPARTAN WOLF) vs LORCA_MOLL MARC (ORLUS TEAM LEYEND) 10:18 - 10:24 (00:06) 2 |
|
10:19 | ||
10:20 | ||
10:21 | ||
10:22 | ||
10:23 | ||
10:24 |
03 KL 155 OC M -52 kg #104 ABBASSI KHALIL (CLUB DE LUCHA IPM) vs TUBARO_NOVOSAD LUCIO (TAYKO KWAN) 10:24 - 10:32 (00:08) 2 |
03 KL 153 OC M -42 kg #205 CARO_FERNANDEZ AITOR (KICKBOXING BENIDORM) vs FERNANDEZ_VALVERDE ALEJANDRO (DEPORTIVO FUNAKOSHI) 10:24 - 10:32 (00:08) 2 |
10:25 | ||
10:26 | ||
10:27 | ||
10:28 | ||
10:29 | ||
10:30 | ||
10:31 | ||
10:32 |
03 KL 165 OC F -55 kg #105 ABBASSI JANNA (CLUB DE LUCHA IPM) vs ESPINOS_MASCARELL AROA (ORLUS TEAM LEYEND) 10:32 - 10:40 (00:08) 2 |
02 LC 085 YC M -37 Kg #206 MENDOZA_PASTOR UNAI (CLUB KICK BOXING CRESPO SAN VICENTE) vs ABBASSI JIHAD (CLUB DE LUCHA IPM) 10:32 - 10:38 (00:06) 2 |
10:33 | ||
10:34 | ||
10:35 | ||
10:36 | ||
10:37 | ||
10:38 |
02 LC 086 YC M -42 Kg #207 FERNANDEZ_BARRULL RAUL (ORLUS TEAM LEYEND) vs AMINE MOHAMED (TAYKO KWAN) 10:38 - 10:44 (00:06) 2 |
|
10:39 | ||
10:40 |
02 LC 099 OC M -52 kg #106 MAKHARASHVILI_TOIDZE ILIA_TEYMURAZ (TAYKO KWAN) vs PEREZ_PELLICER ASIER (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) 10:40 - 10:48 (00:08) 2 |
|
10:41 | ||
10:42 | ||
10:43 | ||
10:44 |
03 KL 140 YC M -32 Kg #208 DIANOV_GEORGIEV DAVID (TAYKO KWAN) vs APARICI_BROCH MARTIN (KICKBOXING BORRIANA) 10:44 - 10:50 (00:06) 2 |
|
10:45 | ||
10:46 | ||
10:47 | ||
10:48 |
03 KL 154 OC M -47 kg #107 RODRIGO MARCOS (KICKBOXING QUART DE POBLET) vs ABBASSI KHALIL (CLUB DE LUCHA IPM) 10:48 - 10:56 (00:08) 2 |
|
10:49 | ||
10:50 |
03 KL 140 YC M -32 Kg #209 MANTELLINA THIAGO (TAYKO KWAN) vs GAVIDIA_CANABATE ADRIAN (DEPORTIVO FUNAKOSHI) 10:50 - 10:56 (00:06) 2 |
|
10:51 | ||
10:52 | ||
10:53 | ||
10:54 | ||
10:55 | ||
10:56 |
03 KL 155 OC M -52 kg #108 ABBASSI KHALIL (CLUB DE LUCHA IPM) vs PONS_RIBERA IKER (EL RACO DE LA LLUITA) 10:56 - 11:04 (00:08) 2 |
03 KL 141 YC M -37 Kg #210 ABBASSI JIHAD (CLUB DE LUCHA IPM) vs GALLARDO_CUESTA FRAN (KICKBOXING BORRIANA) 10:56 - 11:02 (00:06) 2 |
10:57 | ||
10:58 | ||
10:59 | ||
11:00 | ||
11:01 | ||
11:02 |
03 KL 141 YC M -37 Kg #211 LANG LUCAS_RYAN (CLUB DE LUCHA IPM) vs MENDOZA_PASTOR UNAI (CLUB KICK BOXING CRESPO SAN VICENTE) 11:02 - 11:08 (00:06) 2 |
|
11:03 | ||
11:04 |
03 KL 155 OC M -52 kg #109 COMINGO_CANDEL MIQUEL (TEAM GADEA KICKBOXING) vs DUART_TOMAS ISRAEL (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) 11:04 - 11:12 (00:08) 2 |
|
11:05 | ||
11:06 | ||
11:07 | ||
11:08 |
03 KL 142 YC M -42 Kg #212 FERNANDEZ_TERUEL MARCOS (DEPORTIVO FUNAKOSHI) vs GONZALEZ_AMOROS LUCAS (TAYKO KWAN) 11:08 - 11:14 (00:06) 2 |
|
11:09 | ||
11:10 | ||
11:11 | ||
11:12 |
02 LC 061 CH M -36 KG #110 LOGHIN ALEXANDRU_MARIUS (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs MOLEVA_RADUCA CRISTIAN (KICKBOXING BORRIANA) 11:12 - 11:18 (00:06) 2 |
|
11:13 | ||
11:14 |
03 KL 142 YC M -42 Kg #213 AMINE MOHAMED (TAYKO KWAN) vs ESPINOSA_LOPEZ ANGEL (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) 11:14 - 11:20 (00:06) 2 |
|
11:15 | ||
11:16 | ||
11:17 | ||
11:18 |
03 KL 162 OC F -42 kg #111 FELGUERA_GRANELL NAIRA (KICKBOXING BORRIANA) vs RICHART_FUSTER IRIS (TEAM GADEA KICKBOXING) 11:18 - 11:26 (00:08) 2 |
|
11:19 | ||
11:20 |
03 KL 144 YC M +47 Kg #214 SOUKRAT TAHA (TAYKO KWAN) vs BARBERA_CUESTA VICTOR (DEP. ZANSHIN UTIEL) 11:20 - 11:26 (00:06) 2 |
|
11:21 | ||
11:22 | ||
11:23 | ||
11:24 | ||
11:25 | ||
11:26 |
02 LC 099 OC M -52 kg #112 PONS_RIBERA IKER (EL RACO DE LA LLUITA) vs PEREZ_PELLICER ASIER (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) 11:26 - 11:34 (00:08) 2 |
01 PF 020 YC M -32 kg #215 MARTINEZ_MEDINA DIEGO (DEPORTIVO FUNAKOSHI) vs ASINS_GARCIA JOAN (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) 11:26 - 11:32 (00:06) 2 |
11:27 | ||
11:28 | ||
11:29 | ||
11:30 | ||
11:31 | ||
11:32 |
01 PF 027 YC F -32 kg #216 RODRIGUEZ_YAGO CLAUDIA (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs VIOQUE_ROS CLARA (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) 11:32 - 11:38 (00:06) 2 |
|
11:33 | ||
11:34 |
02 LC 099 OC M -52 kg #113 COMINGO_CANDEL MIQUEL (TEAM GADEA KICKBOXING) vs ZAFRILLA_ORTIZ DIEGO (DEP. ZANSHIN UTIEL) 11:34 - 11:42 (00:08) 2 |
|
11:35 | ||
11:36 | ||
11:37 | ||
11:38 |
02 LC 103 OC M +69 kg #217 GONZALEZ_ORTEGA YOEL (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs ADRIAN_ASENSIO IZAN (KICKBOXING ADRIAN BURGOS) 11:38 - 11:46 (00:08) 2 |
|
11:39 | ||
11:40 | ||
11:41 | ||
11:42 |
03B K1L 239 OC M -52 kg #114 RUBIO_QUINTANILLA_ALEMANY ARNAU (ORLUS TEAM LEYEND) vs OPREA ROBERT_ALEXANDRU (KICKBOXING BORRIANA) 11:42 - 11:50 (00:08) 2 |
|
11:43 | ||
11:44 | ||
11:45 | ||
11:46 |
02 LC 088 YC M +47 Kg #218 SOUKRAT TAHA (TAYKO KWAN) vs BARBERA_CUESTA VICTOR (DEP. ZANSHIN UTIEL) 11:46 - 11:52 (00:06) 2 |
|
11:47 | ||
11:48 | ||
11:49 | ||
11:50 |
02 LC 106 OC F -42 kg #115 FELGUERA_GRANELL NAIRA (KICKBOXING BORRIANA) vs RICHART_FUSTER IRIS (TEAM GADEA KICKBOXING) 11:50 - 11:58 (00:08) 2 |
|
11:51 | ||
11:52 |
02 LC 084 YC M -32 Kg #219 DIANOV_GEORGIEV DAVID (TAYKO KWAN) vs TORRES_BARRULL ISRAEL (ORLUS TEAM LEYEND) 11:52 - 11:58 (00:06) 2 |
|
11:53 | ||
11:54 | ||
11:55 | ||
11:56 | ||
11:57 | ||
11:58 |
03 KL 155 OC M -52 kg #116 ABBASSI KHALIL (CLUB DE LUCHA IPM) vs DUART_TOMAS ISRAEL (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) 11:58 - 12:06 (00:08) 2 |
02 LC 068 CH F -33 KG #220 MOLEVA_RADUCA DANIELA (KICKBOXING BORRIANA) vs BARBERA_CUESTA LUCIA (DEP. ZANSHIN UTIEL) 11:58 - 12:04 (00:06) 2 |
11:59 | ||
12:00 | ||
12:01 | ||
12:02 | ||
12:03 | ||
12:04 | ||
12:05 | ||
12:06 |
03 KL 164 OC F -50 kg #117 ABBASSI JANNA (CLUB DE LUCHA IPM) vs JIMENEZ_GOMEZ LEYRE (CLUB KICK BOXING CRESPO SAN VICENTE) 12:06 - 12:14 (00:08) 2 |
|
12:07 | ||
12:08 | ||
12:09 | ||
12:10 |
03 KL 143 YC M -47 Kg #222 BARBERA_CUESTA DIEGO (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs TRENZANO_MARTINEZ CESAR (SPARTAN WOLF) 12:10 - 12:16 (00:06) 2 |
|
12:11 | ||
12:12 | ||
12:13 | ||
12:14 |
03 KL 156 OC M -57 kg #118 RAGA_DUMITRU KEVIN (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs PAVEL SEBASTIAN (KICKBOXING BORRIANA) 12:14 - 12:22 (00:08) 2 |
|
12:15 | ||
12:16 |
03 KL 153 OC M -42 kg #223 GODOY_PEREZ ALEJANDRO (DEPORTIVO FUNAKOSHI) vs FERNANDEZ_VALVERDE ALEJANDRO (DEPORTIVO FUNAKOSHI) 12:16 - 12:24 (00:08) 2 |
|
12:17 | ||
12:18 | ||
12:19 | ||
12:20 | ||
12:21 | ||
12:22 |
03 KL 165 OC F -55 kg #119 PANDELE NATALIA_MARIA (DEP. ZANSHIN UTIEL) vs ESPINOS_MASCARELL AROA (ORLUS TEAM LEYEND) 12:22 - 12:30 (00:08) 2 |
|
12:23 | ||
12:24 |
02 LC 085 YC M -37 Kg #224 LANG LUCAS_RYAN (CLUB DE LUCHA IPM) vs ABBASSI JIHAD (CLUB DE LUCHA IPM) 12:24 - 12:30 (00:06) 2 |
|
12:25 | ||
12:26 | ||
12:27 | ||
12:28 | ||
12:29 | ||
12:30 |
03 KL 154 OC M -47 kg #120 PEREZ_PELLICER ASIER (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs RODRIGO MARCOS (KICKBOXING QUART DE POBLET) 12:30 - 12:38 (00:08) 2 |
02 LC 086 YC M -42 Kg #225 GONZALEZ_AMOROS LUCAS (TAYKO KWAN) vs AMINE MOHAMED (TAYKO KWAN) 12:30 - 12:36 (00:06) 2 |
12:31 | ||
12:32 | ||
12:33 | ||
12:34 | ||
12:35 | ||
12:36 |
03 KL 140 YC M -32 Kg #226 DIANOV_GEORGIEV DAVID (TAYKO KWAN) vs MANTELLINA THIAGO (TAYKO KWAN) 12:36 - 12:42 (00:06) 2 |
|
12:37 | ||
12:38 |
02 LC 099 OC M -52 kg #121 PEREZ_PELLICER ASIER (CLUB DEPORTIVO YOKO - KAN) vs COMINGO_CANDEL MIQUEL (TEAM GADEA KICKBOXING) 12:38 - 12:46 (00:08) 2 |
|
12:39 | ||
12:40 | ||
12:41 | ||
12:42 |
03 KL 142 YC M -42 Kg #227 GONZALEZ_AMOROS LUCAS (TAYKO KWAN) vs AMINE MOHAMED (TAYKO KWAN) 12:42 - 12:48 (00:06) 2 |
|
12:43 | ||
12:44 | ||
12:45 | ||
12:46 | END OF DAY 12:46 - 12:51 (00:05) |
|
12:47 | ||
12:48 |
03 KL 141 YC M -37 Kg #228 ABBASSI JIHAD (CLUB DE LUCHA IPM) vs LANG LUCAS_RYAN (CLUB DE LUCHA IPM) 12:48 - 12:54 (00:06) 2 |
|
12:49 | ||
12:50 | ||
12:51 | ||
12:52 | ||
12:53 | ||
12:54 | END OF DAY 12:54 - 12:59 (00:05) |
|
12:55 | ||
12:56 | ||
12:57 | ||
12:58 |