sportdata
WAKO CHILDREN, CADETS and JUNIORS EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019 - 2019-08-26

2019-08-26 / 2019-08-27 / 2019-08-28 / 2019-08-29 / 2019-08-30 / 2019-08-31 / Print

Tatami1 Tatami2 Tatami3 Tatami4 Ring1 Ring2 Ring3 Ring 8 Ring 9 Ring 10
11:30 Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
Start with Fighting after 12:00
11:30 - 12:00 (00:30)
11:31
11:32
11:33
11:34
11:35
11:36
11:37
11:38
11:39
11:40
11:41
11:42
11:43
11:44
11:45
11:46
11:47
11:48
11:49
11:50
11:51
11:52
11:53
11:54
11:55
11:56
11:57
11:58
11:59
12:00 1 PF 00002 CH M -27 kg (2 entries draw)
#82 KLAWINSKI SZYMON (POL) vs PRESECAN PATRIK (CRO)
12:00 - 12:06 (00:06)
1 PF 005 YC M -47 kg (2 entries draw)
#112 DANIEL DENES (HUN) vs BASSON IAN (IRL)
12:00 - 12:06 (00:06)
1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#98 SOWERSBY JACK (GBR) vs BENDEGUZ MALATYINSZKI (HUN)
12:00 - 12:05 (00:05)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#203 NIMROD BAGI (HUN) vs KOZLOWSKI KEWIN (POL)
12:00 - 12:10 (00:10)
2 LC 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#219 BARNABAS PATAKI (HUN) vs O_CONNOR CALLUM (IRL)
12:00 - 12:10 (00:10)
3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#271 MALAN DAVID (SVK) vs BACIU_ IONUT_ALIN (ROU)
12:00 - 12:15 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#280 PERSICHINI LUCA (ITA) vs UNALAN SALIH (TUR)
12:00 - 12:15 (00:15)
5 FC 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#55 DALY LEON (IRL) vs RUSTAMOV GAMZATDA (RUS)
12:00 - 12:12 (00:12)
6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#29 VODAK JOSEF (CZE) vs ELEFTHERIOU PANAGIOTIS (GRE)
12:00 - 12:12 (00:12)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#1 RUSAKOV YEHOR (UKR) vs NOITES GONCALO (POR)
12:00 - 12:12 (00:12)
12:01
12:02
12:03
12:04
12:05 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#99 BONA AGOSTINO (ITA) vs KASPROWICZ JAKUB (POL)
12:05 - 12:10 (00:05)
12:06 1 PF 00003 CH M -30 kg (2 entries draw)
#83 LAMEY ROMAN (GBR) vs VUCHEV NIKOLAI (BUL)
12:06 - 12:12 (00:06)
1 PF 005 YC M -47 kg (2 entries draw)
#113 RANCAS ARNAS (IRL) vs BOCHENSKI JAN (POL)
12:06 - 12:12 (00:06)
12:07
12:08
12:09
12:10 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#100 SCANLON LEO (IRL) vs URSIC TONI (CRO)
12:10 - 12:15 (00:05)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#204 PROKOPOV SVETOSLAV (BUL) vs NEUGEBAUER MIKE (GER)
12:10 - 12:20 (00:10)
2 LC 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#221 HIKELE NICOLAS (GER) vs TAMAS NAGY (HUN)
12:10 - 12:20 (00:10)
12:11
12:12 1 PF 00004 CH M -33 kg (2 entries draw)
#84 CSABA GECZI (HUN) vs STOIANOV DANISLAV (BUL)
12:12 - 12:18 (00:06)
1 PF 005 YC M -47 kg (2 entries draw)
#114 DANIEL SZAK (HUN) vs AGAPITOV IVAN (RUS)
12:12 - 12:18 (00:06)
5 FC 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#56 KUNYA NOEL (HUN) vs SALIU MARK (UKR)
12:12 - 12:24 (00:12)
6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#30 HODZIC ALMIN (BIH) vs POLAT HUSEYIN_CAN (TUR)
12:12 - 12:24 (00:12)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#2 BELOVOLOV ANTON (RUS) vs IANCU ALEXANDRU (ROU)
12:12 - 12:24 (00:12)
12:13
12:14
12:15 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#101 NENOV VLADIMIR (BUL) vs MISERIUS MINO_MIGUEL_ (GER)
12:15 - 12:20 (00:05)
3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#272 HAJDAREVIC HARIS (BIH) vs BABINCAK VLADIMIR (SVK)
12:15 - 12:30 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#281 LACZKOVICS BOTOND (HUN) vs DOSOPOULOS ANTONIOS (GRE)
12:15 - 12:30 (00:15)
12:16
12:17
12:18 1 PF 00006 CH M +36 kg (2 entries draw)
#85 MARK TOTH (HUN) vs ZAMARIJA MATEJ (CRO)
12:18 - 12:24 (00:06)
1 PF 006 YC M +47 kg (2 entries draw)
#115 TRIFELLA TOMMASO (ITA) vs DOREV VASIL (BUL)
12:18 - 12:24 (00:06)
12:19
12:20 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#102 TOTH DIONYZ (SVK) vs NUKIC ALESSANDRO (AUT)
12:20 - 12:25 (00:05)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#205 BARMPOUTIS CHARALAMPOS (GRE) vs PAUN DAVID_MIHAI (ROU)
12:20 - 12:30 (00:10)
2 LC 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#220 PANOPOULOS MICHAIL (GRE) vs ODORISIO MICHELANGELO (ITA)
12:20 - 12:30 (00:10)
12:21
12:22
12:23
12:24 1 PF 00002 CH M -27 kg (2 entries draw)
#86 BALINT PETRO (HUN) vs POLLARD HARVEY (GBR)
12:24 - 12:30 (00:06)
1 PF 006 YC M +47 kg (2 entries draw)
#116 ROXBURGH DYLAN (GBR) vs GALINOV ANDREI (BUL)
12:24 - 12:30 (00:06)
5 FC 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#57 WOJCIK RAFAL (POL) vs BAYMAK KAAN (TUR)
12:24 - 12:36 (00:12)
6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#31 ABO_RAIYA ANAN (ISR) vs PETROVIC DANIJEL (SRB)
12:24 - 12:36 (00:12)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#3 MIARI ALI (ISR) vs VAS DAVID (HUN)
12:24 - 12:36 (00:12)
12:25 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#103 LENNAN AIDAN (GBR) vs GARTNER ERIK (SLO)
12:25 - 12:30 (00:05)
12:26
12:27
12:28
12:29
12:30 1 PF 00002 CH M -27 kg (2 entries draw)
#87 FOWLER ALFIE (GBR) vs COMERFORD EDWARD (IRL)
12:30 - 12:36 (00:06)
1 PF 008 YC F -32 kg (2 entries draw)
#117 ANNA FULOP (HUN) vs PETOUSI MARINA (GRE)
12:30 - 12:36 (00:06)
1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#104 BOZHANOV KALOIAN (BUL) vs BOTOND CSALA (HUN)
12:30 - 12:35 (00:05)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#206 KNECHTL MARC (AUT) vs BANIC IGOR (SVK)
12:30 - 12:40 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#208 BAINS-DOYLE HARRISON (GBR) vs BARUTZKI MAIK (GER)
12:30 - 12:40 (00:10)
3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#273 CSELOVSZKI PATRIK (HUN) vs MEDERSKI ALBERT (POL)
12:30 - 12:45 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#282 MILOSHEVIKJ SINISHA (MKD) vs DOREN_MANTILLA MARKO (CRO)
12:30 - 12:45 (00:15)
12:31
12:32
12:33
12:34
12:35 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#105 DEJKO NIKODEM (POL) vs SCANLON PJ (IRL)
12:35 - 12:40 (00:05)
12:36 1 PF 00002 CH M -27 kg (2 entries draw)
#88 ZETENY ZODOMA (HUN) vs GRIGOROV PETAR (BUL)
12:36 - 12:42 (00:06)
1 PF 009 YC F -37 kg (2 entries draw)
#118 WHITE ANNA (IRL) vs ANDONOVA HRISTINA (BUL)
12:36 - 12:42 (00:06)
5 FC 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#58 KOLENOVIC IMRAN (BIH) vs KOPNIN EGOR (RUS)
12:36 - 12:48 (00:12)
6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#32 BILANDZIC BORNA (CRO) vs SHAHBAZOV_ ELSHAD (AZE)
12:36 - 12:48 (00:12)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#4 NIKOLIC JOVAN (SRB) vs WOLF PAVEL (CZE)
12:36 - 12:48 (00:12)
12:37
12:38
12:39
12:40 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#106 CALABRIA EDOARDO (ITA) vs HYNE MAGNUS (GBR)
12:40 - 12:45 (00:05)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#207 GKILEKAS VASILEIOS (GRE) vs SHARKEY ETHAN_ (IRL)
12:40 - 12:50 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#209 KAZIC KENAN (BIH) vs VANDOMME KILLIAN (FRA)
12:40 - 12:50 (00:10)
12:41
12:42 1 PF 001 YC M -28 kg (2 entries draw)
#89 DIMITROV MARTIN (BUL) vs MC_ARDLE CILLIAN (IRL)
12:42 - 12:48 (00:06)
1 PF 009 YC F -37 kg (2 entries draw)
#119 LANDECK ANTONIA (GER) vs DORA VICSOREK (HUN)
12:42 - 12:48 (00:06)
12:43
12:44
12:45 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#107 SCHAEFER RAIKO (GER) vs PROKOPOV STEFAN (BUL)
12:45 - 12:50 (00:05)
3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#274 TSOUKANAS IASON (GRE) vs GASANOVS MAIKLS (LAT)
12:45 - 13:00 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#283 GAVRIKOV ARTEM (RUS) vs FANDIKANA XAVIER (FRA)
12:45 - 13:00 (00:15)
12:46
12:47
12:48 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#90 KRUMINIS TAJUS (IRL) vs GLOWIENKA KACPER (POL)
12:48 - 12:54 (00:06)
1 PF 009 YC F -37 kg (2 entries draw)
#120 HAWKES ELLA (GBR) vs O_SULLIVAN SARAH (IRL)
12:48 - 12:54 (00:06)
5 FC 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#59 REZAEI REZA (GER) vs BAINS-DOYLE KAMERON (GBR)
12:48 - 13:00 (00:12)
6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#33 BOTOND SEBESTYEN (HUN) vs CAPUTO ALESSANDRO (ITA)
12:48 - 13:00 (00:12)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#5 SIEK DAWID (POL) vs DONCHENKO DANYLO (UKR)
12:48 - 13:00 (00:12)
12:49
12:50 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#108 CSIERNYIK ZSOMBOR (HUN) vs SUROP EMANUEL (CRO)
12:50 - 12:55 (00:05)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#215 KUZMIN EVGENII (RUS) vs BILSKI_ JAKUB (POL)
12:50 - 13:00 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#210 NABERNIK_ BIAN (SLO) vs HUTCHINSON MARC (IRL)
12:50 - 13:00 (00:10)
12:51
12:52
12:53
12:54 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#91 ILIEV ANTONIO (BUL) vs GURBANOV MURAD (AZE)
12:54 - 13:00 (00:06)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#121 IRINGO KOSZTI (HUN) vs ASGHAR EMAAN (GBR)
12:54 - 13:00 (00:06)
12:55 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#109 CASALI MARCO (GBR) vs IORDANOV BOZHIDAR (BUL)
12:55 - 13:00 (00:05)
12:56
12:57
12:58
12:59
13:00 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#92 TOUISSI KARIM (ITA) vs MATE MATUSKA (HUN)
13:00 - 13:06 (00:06)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#122 RASHKOVA NIA (BUL) vs PETRIKOVA VIKTORIE (CZE)
13:00 - 13:06 (00:06)
1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#110 MENG LEO (GER) vs MOORE KYLE (IRL)
13:00 - 13:05 (00:05)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#216 MARK_MIHALY KOSKOCSAK (HUN) vs GHEORGHITA SILVIU (ROU)
13:00 - 13:10 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#211 SIEKIERZYNSKI DORIAN (POL) vs HASIC MIRSAD (BIH)
13:00 - 13:10 (00:10)
3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#275 GODZA MIROSLAV (CZE) vs DEBARBOUILLE GEAROID (IRL)
13:00 - 13:15 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#284 LASZLO MARUSCSAK (HUN) vs GRAMMATIKAS ODYSSEAS (GRE)
13:00 - 13:15 (00:15)
5 FC 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#60 MOZDZYNSKI PATRYK (POL) vs DEMIRPOLAT OZEN (TUR)
13:00 - 13:12 (00:12)
6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#34 ALEKSANDROV VITALII (RUS) vs ASLANOV PERVIZ (AZE)
13:00 - 13:12 (00:12)
7 K1 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#6 MAKHAMAEV MAGOMED (RUS) vs HROMNIK KRISTIAN (SVK)
13:00 - 13:12 (00:12)
13:01
13:02
13:03
13:04
13:05 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#111 DANIEL FOLDI (HUN) vs RAIMONDI ALBERTO (ITA)
13:05 - 13:10 (00:05)
13:06 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#93 FELLENDER-EVANS ALEX (GBR) vs NEMTSEV PAVEL (RUS)
13:06 - 13:12 (00:06)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#123 HANRATTY SARAH (IRL) vs WIETESKA MARTYNA (POL)
13:06 - 13:12 (00:06)
13:07
13:08
13:09
13:10 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#128 KAZIC KENAN (BIH) vs NATIVO CLAUDIO (ITA)
13:10 - 13:17 (00:07)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#217 MOROS IOANNIS (GRE) vs FEDULOV EGOR (RUS)
13:10 - 13:20 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#212 DAVID NAGY_ (HUN) vs KUZHAKOV NIKOLAI (RUS)
13:10 - 13:20 (00:10)
13:11
13:12 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#94 SZYMCZUK KACPER (POL) vs CLARKE NATHAN (IRL)
13:12 - 13:18 (00:06)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#124 RAMAKIC AJNA (BIH) vs SCHNEIDER AALIJAH (SUI)
13:12 - 13:18 (00:06)
5 FC 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#61 SAKLAKOV EGOR (RUS) vs PRUSINOWSKI BARTOSZ (POL)
13:12 - 13:24 (00:12)
6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#35 LANI ALEXANDROS (GRE) vs RADJENOVIC MARKO (SRB)
13:12 - 13:24 (00:12)
7 K1 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#7 GAYDUK DANIIL (EST) vs DICHIO MICHELE (ITA)
13:12 - 13:24 (00:12)
13:13
13:14
13:15 3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#276 TUMOLO NICOLO (ITA) vs VOSTRIKOV SEMEN (RUS)
13:15 - 13:30 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#285 BLOTNICKI GRZEGORZ (POL) vs MORIC PETAR (CRO)
13:15 - 13:30 (00:15)
13:16
13:17 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#129 AVRAMOV ALEKSANDAR (BUL) vs MC_CLELLAND DYLAN (IRL)
13:17 - 13:24 (00:07)
13:18 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#95 CHALLENGER HAYDEN (GBR) vs PETKOV KONSTANTIN (BUL)
13:18 - 13:24 (00:06)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#125 KOUMOUDI ANNA (GRE) vs JOVIC ANA (CRO)
13:18 - 13:24 (00:06)
13:19
13:20 2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#218 WILHELM FABIO (SUI) vs JOZWIAK FILIP (POL)
13:20 - 13:30 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#213 KASHKETT MAX (GBR) vs DIMITROV PETAR (BUL)
13:20 - 13:30 (00:10)
13:21
13:22
13:23
13:24 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#96 ROMAN NIKOLASZ (HUN) vs DI_BLASIO MATTEO (ITA)
13:24 - 13:30 (00:06)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#126 COLL_MARTINEZ EUGENIA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs LORIN NOEMI (ITA)
13:24 - 13:30 (00:06)
1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#130 ADEREK CEZARY (POL) vs HERREMANS KIAN (BEL)
13:24 - 13:31 (00:07)
5 FC 013 YJ M +81 kg (2 entries draw)
#62 BASYUBIN VLADISLAV (RUS) vs RYAN FRANCIS (IRL)
13:24 - 13:36 (00:12)
6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#36 GUSEINOV SHIRKHAN (RUS) vs FLORISTEAN GEORGE_BOGDAN (ROU)
13:24 - 13:36 (00:12)
7 K1 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#8 ARNSEK NIK (SLO) vs BOSNEA NECULAI (ROU)
13:24 - 13:36 (00:12)
13:25
13:26
13:27
13:28
13:29
13:30 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#97 ZEYNALLI RAMAL (AZE) vs TAMAS CHRISTIAN (SVK)
13:30 - 13:36 (00:06)
1 PF 011 YC F -47 kg (2 entries draw)
#127 PANTYA REKA (HUN) vs IVANOVA_ IVANA (BUL)
13:30 - 13:36 (00:06)
2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#222 BARATH ALBERT (HUN) vs SUBBOTIN GERMAN (RUS)
13:30 - 13:40 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#214 JAMSEK_GROBELNIK NIK (SLO) vs KEANEY KYLE (IRL)
13:30 - 13:40 (00:10)
3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#277 GERGO SZARAZ (HUN) vs BITRI DIMITRI (GRE)
13:30 - 13:45 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#286 COLLINS MICHAEL (IRL) vs VENNERI CIRO (ITA)
13:30 - 13:45 (00:15)
13:31 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#131 KONSTANTAKIS STAVROS (GRE) vs VICZIAN DANIEL (HUN)
13:31 - 13:38 (00:07)
13:32
13:33
13:34
13:35
13:36 1 PF 014C OC M -42 kg (2 entries draw)
#133 ODORISIO MICHELANGELO (ITA) vs ZIMMERMANN KILIAN (AUT)
13:36 - 13:44 (00:08)
1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#136 PRESVEIAS DIMITRIOS (GRE) vs WARRANT MACKENZIE (GBR)
13:36 - 13:43 (00:07)
5 FC 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#63 BAKHSHIYEV SEHRAN (AZE) vs POLIAKOV ALEKSANDR (RUS)
13:36 - 13:48 (00:12)
6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#37 ANANIADIS SIMOS (GRE) vs HLAPOVIC IVAN (SRB)
13:36 - 13:48 (00:12)
7 K1 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#9 HERASYMENKO ROSTYSLAV (UKR) vs SOLOVIOV MAXIM (MDA)
13:36 - 13:48 (00:12)
13:37
13:38 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#132 PLUNKETT NHUY (IRL) vs GEORGIEVA_ ALEXANDRA (BUL)
13:38 - 13:45 (00:07)
13:39
13:40 2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#223 MOLNAR ANDRAS (SVK) vs ANDRESEN ADRIAN (NOR)
13:40 - 13:50 (00:10)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#232 IVANIKHIN ALEKSEI (RUS) vs LAUTENSCHLAGER JONAS (AUT)
13:40 - 13:51 (00:11)
13:41
13:42
13:43 1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#137 GERGELY BALAZS (HUN) vs FABRIS MATTIA (ITA)
13:43 - 13:50 (00:07)
13:44 1 PF 014C OC M -42 kg (2 entries draw)
#134 NORDIO FEDERICO (ITA) vs SHAROV ARTEM (GBR)
13:44 - 13:51 (00:07)
13:45 1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#152 SZAK TAMAS (HUN) vs YILDIZ SEMIH (GER)
13:45 - 13:52 (00:07)
3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#278 OFLU YUSUF (TUR) vs MCCANN LUKE (IRL)
13:45 - 14:00 (00:15)
3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#287 MOTIL SIMON (SVK) vs SIMSEK ILHAM_BERK (TUR)
13:45 - 14:00 (00:15)
13:46
13:47
13:48 6 LK 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#64 KALIMAN RENE (CRO) vs NESTERENKO RUSLAN (RUS)
13:48 - 14:00 (00:12)
6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#38 MEHMETI LEUTRIM (KOS) vs FETAHOVIC AMAR (MNE)
13:48 - 14:00 (00:12)
7 K1 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#10 SCIBAK MATEUSZ (POL) vs SHTYRKOV ARTEM (RUS)
13:48 - 14:00 (00:12)
13:49
13:50 1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#138 SESLAR TOMI (SLO) vs SHARKEY ETHAN_ (IRL)
13:50 - 13:57 (00:07)
2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#224 BODZEK PATRYK (POL) vs FADILA AMRU (ISR)
13:50 - 14:00 (00:10)
13:51 1 PF 014C OC M -42 kg (2 entries draw)
#135 ANDRZEJEWSKI PATRYK (POL) vs O_CONNOR CALLUM (IRL)
13:51 - 13:58 (00:07)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#233 ZAMARIJA LOVRO (CRO) vs ZAREVA IVAN (UKR)
13:51 - 14:01 (00:10)
13:52 1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#153 DOWDALL CIALAM (IRL) vs KLIMANTIRIS THEODOROS (GRE)
13:52 - 13:59 (00:07)
13:53
13:54
13:55
13:56
13:57 1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#139 PETROV NIKOLAY (BUL) vs NIEBRZYDOWSKI MICHAL (POL)
13:57 - 14:04 (00:07)
13:58 1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#162 LAZAR ERIK (HUN) vs CHAMBERS TALON (GBR)
13:58 - 14:06 (00:08)
13:59 1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#154 BRAMATI FEDERICO (ITA) vs GADOMSKI KACPER (POL)
13:59 - 14:06 (00:07)
14:00 2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#225 VLASAK MATEJ (CZE) vs LEONE MATTIA (ITA)
14:00 - 14:10 (00:10)
3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#279 _GBARA YAZAN_ (ISR) vs GALKINS DANILS (LAT)
14:00 - 14:15 (00:15)
3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#288 ISGANDAROV POLAD (AZE) vs JENERALSKI JULIUSZ (POL)
14:00 - 14:15 (00:15)
6 LK 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#65 RUS IVAN (UKR) vs HADRAG LAITH (ISR)
14:00 - 14:12 (00:12)
6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#39 AYDOGAN KADIR_EMRE (TUR) vs PATANE MATTEO (ITA)
14:00 - 14:12 (00:12)
7 K1 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#11 RUBEN HORVATH (HUN) vs HAMZA ADAM (ISR)
14:00 - 14:12 (00:12)
14:01 2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#228 BREHONY LUKE (IRL) vs LEVENTE SZIKORA (HUN)
14:01 - 14:11 (00:10)
14:02
14:03
14:04 1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#140 TSYBULKA NIKITA (BLR) vs RAGGINI ENRICO (SUI)
14:04 - 14:11 (00:07)
14:05
14:06 1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#163 KATSAGONIS STAMATIOS (GRE) vs FREITAG TOMASZ (POL)
14:06 - 14:14 (00:08)
1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#155 SCHNEIDER THORE (AUT) vs FEDULOV EGOR (RUS)
14:06 - 14:13 (00:07)
14:07
14:08
14:09
14:10 2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#226 YAROSH DAVID (ESP) vs GASPIROVICHS ALEKSANDRS (LAT)
14:10 - 14:20 (00:10)
14:11 1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#141 BASA ALEXANDROS (GRE) vs SCHMIDL FELIX (AUT)
14:11 - 14:18 (00:07)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#229 CVETKOV_ BOZHIDAR_ (BUL) vs CARASSITI CHRISTIAN (ITA)
14:11 - 14:21 (00:10)
14:12 6 LK 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#66 DENIZCI HAYRULLAH (TUR) vs SOBANSKI OSKAR (POL)
14:12 - 14:24 (00:12)
6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#40 DJORDJEVIC LUKA (SRB) vs GRDJAN PATRIK (CRO)
14:12 - 14:24 (00:12)
7 K1 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#12 NITECKI PATRIK (SVK) vs DUSINSKI MARKO_ALEXANDRU_MUGUREL (ROU)
14:12 - 14:24 (00:12)
14:13 1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#156 BONDAR DAVID (HUN) vs BATRIS KONSTANTINOS (GRE)
14:13 - 14:20 (00:07)
14:14 1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#164 JANTSCHER TOBIAS (AUT) vs CRISCUOLO FRANCESCO (ITA)
14:14 - 14:22 (00:08)
14:15 3 KL 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#293 DZAJIC SANJIN (BIH) vs ARGENTINI ERIK (ITA)
14:15 - 14:30 (00:15)
3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#289 DELLOLIO ANTONIO (ITA) vs IVANOV LATCHEZAR (BUL)
14:15 - 14:30 (00:15)
14:16
14:17
14:18 1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#142 PROKOPOV SVETOSLAV (BUL) vs LOMBARDO ANDREA (ITA)
14:18 - 14:25 (00:07)
14:19
14:20 1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#157 BOTONJIC ALI (SLO) vs POPIEN DAWID (POL)
14:20 - 14:27 (00:07)
2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#227 HAGAN PADRAIC (IRL) vs BENCE SZABO (HUN)
14:20 - 14:30 (00:10)
14:21 2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#230 DUKIC ENIO (CRO) vs WLOGA MARCIN (POL)
14:21 - 14:31 (00:10)
14:22 1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#165 SIRANOVIC FABIJAN (CRO) vs RANGELOV SIMEON (BUL)
14:22 - 14:30 (00:08)
14:23
14:24 6 LK 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#67 PEROVIC ILIJA (MNE) vs KHOVALYG MONGE-NAZYN (RUS)
14:24 - 14:36 (00:12)
6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#41 SAMIOTIS ILIAS_ALKIMEDON (GRE) vs MELO EDMUNDO (POR)
14:24 - 14:36 (00:12)
7 K1 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#13 MATAEV ASTEMIR (RUS) vs STOIAN ALEXANDRU (MDA)
14:24 - 14:36 (00:12)
14:25 1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#143 HOLDEN LIAM (GBR) vs POGRAJC KLEMEN (SLO)
14:25 - 14:32 (00:07)
14:26
14:27 1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#158 ZOLTAN MOLISZ (HUN) vs AKRIVOS ATHANASIOS (GRE)
14:27 - 14:34 (00:07)
14:28
14:29
14:30 1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#166 ECONOMO DIMITRIOS (GRE) vs RINALDI GABRIELE (ITA)
14:30 - 14:38 (00:08)
2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#244 PIECZINSKI LUCY (GER) vs KOROLOVYCH DARYNA (UKR)
14:30 - 14:40 (00:10)
3 KL 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#294 PROKOPYEV NIKITA (RUS) vs SAKAR SAMET (TUR)
14:30 - 14:45 (00:15)
3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#290 OFLYNN IAN (IRL) vs GRIGORYAN VLADIMIR (ARM)
14:30 - 14:45 (00:15)
14:31 2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#231 DE_QUINTANA_MACHIN LORENZO (ESP) vs REPINA TILEN (SLO)
14:31 - 14:41 (00:10)
14:32 1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#144 LITVINCHIK ALEKSEY (BLR) vs SJAAVIK JULIAN (NOR)
14:32 - 14:39 (00:07)
14:33
14:34 1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#159 MCLEARY JADEN (GBR) vs ZAMARIJA LOVRO (CRO)
14:34 - 14:41 (00:07)
14:35
14:36 6 LK 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#68 LOGINOVSKIKH SERGEI (RUS) vs HOVDI YAN (UKR)
14:36 - 14:48 (00:12)
6 LK 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#42 SAMEDOV_ HABIB_ (UKR) vs PAJIC UROS (CRO)
14:36 - 14:48 (00:12)
7 K1 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#14 HAMZA OMRI (ISR) vs LEFTER CRISTIAN (MDA)
14:36 - 14:48 (00:12)
14:37
14:38 1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#167 BAUER TOMY_LEE (GER) vs CSIERNYIK LEVENTE (HUN)
14:38 - 14:46 (00:08)
14:39 1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#145 MIEL DE_ROECK (BEL) vs PAPANDREOU ANGELOS (GRE)
14:39 - 14:46 (00:07)
14:40 2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#242 HAMULIC LAMIJA (BIH) vs BAINS-DOYLE ELLIE (GBR)
14:40 - 14:50 (00:10)
14:41 1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#160 IVANIKHIN ALEKSEI (RUS) vs WLOGA MARCIN (POL)
14:41 - 14:48 (00:07)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#234 MARZELLA SAMUELE (ITA) vs CRONIN MATHIEW (IRL)
14:41 - 14:51 (00:10)
14:42
14:43
14:44
14:45 3 KL 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#295 WALSH DAYNA (IRL) vs SCHMIDT ZSOFIA (HUN)
14:45 - 15:00 (00:15)
3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#291 BOBOC GEORGIAN_VALENTIN (ROU) vs BEDNANICS DOMINIK (HUN)
14:45 - 15:00 (00:15)
14:46 1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#169 GALLAGHER JENNA (IRL) vs LESZKO KITTI (HUN)
14:46 - 14:54 (00:08)
1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#146 TAMAS LONEAN (HUN) vs BAGARELLO EDOARDO (ITA)
14:46 - 14:53 (00:07)
14:47
14:48 1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#161 BREHONY LUKE (IRL) vs OLIVER VADI (HUN)
14:48 - 14:55 (00:07)
6 LK 006 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#69 MARQUES RODRIGO (POR) vs GERMANE ALEXIS (FRA)
14:48 - 15:00 (00:12)
6 LK 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#43 BABAYEV EMIN (AZE) vs MAE BLAGOVEST (BUL)
14:48 - 15:00 (00:12)
7 K1 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#15 JAMSHIDLI AYKHAN (AZE) vs KUBOV AMIR (RUS)
14:48 - 15:00 (00:12)
14:49
14:50 2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#243 PETKOVA MONIKA (BUL) vs LOZANO_PINTADO ROCIO (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP)
14:50 - 15:00 (00:10)
14:51
14:52
14:53 1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#147 DEL_DUCA RYAN (IRL) vs OSMANOVIC JAMAIL_MAURICE (GER)
14:53 - 15:00 (00:07)
14:54
14:55
14:56
14:57
14:58
14:59
15:00
15:01
15:02
15:03
15:04
15:05
15:06
15:07
15:08
15:09
15:10
15:11
15:12
15:13
15:14
15:15
15:16
15:17
15:18
15:19
15:20
15:21
15:22
15:23
15:24
15:25
15:26
15:27
15:28
15:29
15:30
15:31
15:32
15:33
15:34
15:35
15:36
15:37
15:38
15:39
15:40
15:41
15:42
15:43
15:44
15:45
15:46
15:47
15:48
15:49
15:50
15:51
15:52
15:53
15:54
15:55
15:56
15:57
15:58
15:59
16:00
16:01
16:02
16:03
16:04
16:05
16:06
16:07
16:08
16:09
16:10
16:11
16:12
16:13
16:14
16:15
16:16
16:17
16:18
16:19
16:20
16:21
16:22
16:23
16:24
16:25
16:26
16:27
16:28
16:29
16:30 1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#168 PETKOVA MONIKA (BUL) vs BAINS-DOYLE ELLIE (GBR)
16:30 - 16:38 (00:08)
1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#148 KOUKOUTSOUDIS DIMITRIOS (GRE) vs ANDRESEN ADRIAN (NOR)
16:30 - 16:37 (00:07)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#315 HEGEDUS HANGA (HUN) vs COLVIN NAOISE (IRL)
16:30 - 16:38 (00:08)
2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#241 LILLA NAGY (HUN) vs KARVOUNIARI MARIA (GRE)
16:30 - 16:40 (00:10)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#235 AYUDE_PALLAS NAHUM (ESP) vs ZOLTAN MOLISZ (HUN)
16:30 - 16:40 (00:10)
3 KL 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#296 POPCZYK MAJA (POL) vs CHOURDA DIONYSIA (GRE)
16:30 - 16:45 (00:15)
3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#292 BASANOVIC SAMIR (BIH) vs HELMECI PETER (SVK)
16:30 - 16:45 (00:15)
6 LK 006 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#70 SEJDIJA DAMIR (SRB) vs MAMMADOV GASHAM (AZE)
16:30 - 16:42 (00:12)
6 LK 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#44 COVIC VELJKO (SRB) vs GOLSKII ILIA (RUS)
16:30 - 16:42 (00:12)
7 K1 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#16 BRICIS NIKITA (LAT) vs CAZACINSCHII_ ALEXANDRU (MDA)
16:30 - 16:42 (00:12)
16:31
16:32
16:33
16:34
16:35
16:36
16:37 1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#149 SAHIN BERKAY_OZAN (TUR) vs DUSAN TOTH (HUN)
16:37 - 16:44 (00:07)
16:38 1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#170 KOROLOVYCH DARYNA (UKR) vs SAHIN BILGE (GER)
16:38 - 16:46 (00:08)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#316 VOLCHUGA ALINA (BLR) vs BARADA TYRA (SLO)
16:38 - 16:46 (00:08)
16:39
16:40 2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#245 LJUBEK ELENA (CRO) vs BUONONATO ELENA (ITA)
16:40 - 16:50 (00:10)
2 LC 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#236 HRIVNAK JURAJ (SVK) vs PLACHTA JAKUB (POL)
16:40 - 16:50 (00:10)
16:41
16:42 6 LK 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#71 GERMEK MILOS (SRB) vs ARDATEV VIDZHAI (RUS)
16:42 - 16:54 (00:12)
6 LK 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#45 SALIHU ARBER (RKS) vs RUSZKOWSKI DAWID (POL)
16:42 - 16:54 (00:12)
7 K1 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#17 CUTCAN STEFANEL (ROU) vs IVANOU YARASLAU (BLR)
16:42 - 16:54 (00:12)
16:43
16:44 1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#150 GRUZITSKI ANDREI (BLR) vs EIFFE COLIN (IRL)
16:44 - 16:51 (00:07)
16:45 3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#297 LENA RAJOS (HUN) vs LINIC EMMA (CRO)
16:45 - 17:00 (00:15)
3 KL 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#303 MITSOPOULOU EFMORFIA-IOANNA (GRE) vs NIKOLETT MEZEI (HUN)
16:45 - 17:00 (00:15)
16:46 1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#171 PRATNEMER LANA (SLO) vs HAMULIC LAMIJA (BIH)
16:46 - 16:54 (00:08)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#317 MAGDIC ELA (CRO) vs PETRIKOVA JOHANKA (CZE)
16:46 - 16:54 (00:08)
16:47
16:48
16:49
16:50 2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#246 CZADER OLIWIA (POL) vs LESZKO KITTI (HUN)
16:50 - 17:00 (00:10)
2 LC 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#237 JANTSCHER TOBIAS (AUT) vs SIRANOVIC FABIJAN (CRO)
16:50 - 17:00 (00:10)
16:51 1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#151 DELLA_ROCCA MATTHIAS (ITA) vs SALZBURGER NOEL (AUT)
16:51 - 16:58 (00:07)
16:52
16:53
16:54 1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#172 NIKOLETT SZASZAK (HUN) vs FITZPATRICK SHAUNA (IRL)
16:54 - 17:02 (00:08)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#318 TODOROVA_ ANELYIA_ (BUL) vs CAROZZI GIORGIA (ITA)
16:54 - 17:02 (00:08)
6 LK 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#72 ZALAN VILHELM (HUN) vs ISAEV TARLAN (RUS)
16:54 - 17:06 (00:12)
6 LK 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#46 MAMEDOV ZAUR (UKR) vs HUMBATOV EMIL (AZE)
16:54 - 17:06 (00:12)
7 K1 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#18 SOLOVJOV ALEKSANDR (EST) vs FOLTYN MATEUSZ (POL)
16:54 - 17:06 (00:12)
16:55
16:56
16:57
16:58 1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#175 JURASIC LUKAS (CRO) vs HUBER MICHAEL (GER)
16:58 - 17:09 (00:11)
16:59
17:00 2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#247 BARADA TYRA (SLO) vs MITSOU ASPASIA (GRE)
17:00 - 17:10 (00:10)
2 LC 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#238 RAMACCI EMANUELE (ITA) vs MARCELL_TAMAS KOVACS (HUN)
17:00 - 17:10 (00:10)
3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#298 SZERSZEN WIKTORIA (POL) vs VIGO_VELEZ LUNA_DEL_ALBA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP)
17:00 - 17:15 (00:15)
3 KL 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#304 SCANDURRA SVEVA (ITA) vs FULOP ESZTER (HUN)
17:00 - 17:15 (00:15)
17:01
17:02 1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#173 LOZANO_PINTADO ROCIO (ESP) vs BUONONATO ELENA (ITA)
17:02 - 17:10 (00:08)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#319 LENDZION WIKTORIA (POL) vs SCHNEIDER YARA (SUI)
17:02 - 17:10 (00:08)
17:03
17:04
17:05
17:06 6 LK 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#73 BANCILA EDUARD (ROU) vs BORYSIUK NIKITA (UKR)
17:06 - 17:18 (00:12)
6 LK 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#47 PRLJA NIKOLA (MNE) vs KURT FEVZI (TUR)
17:06 - 17:18 (00:12)
7 K1 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#19 GAVRIK KIRILL (RUS) vs SALMI ABOU-BAKR (FRA)
17:06 - 17:18 (00:12)
17:07
17:08
17:09 1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#176 BALINT_ MARTIN (HUN) vs PERSICHINI LUCA (ITA)
17:09 - 17:20 (00:11)
17:10 1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#174 ZOLLER SIGRID (SUI) vs STOYKOVA SOFIA (BUL)
17:10 - 17:18 (00:08)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#320 KOC ALARA (GER) vs MARTIN CHLOE (IRL)
17:10 - 17:18 (00:08)
2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#248 RAZNJEVIC ANAI (CRO) vs GRODZKA WIOLETA (POL)
17:10 - 17:20 (00:10)
2 LC 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#239 VLK ALEX (SVK) vs THEODOSIOU GEORGIOS (GRE)
17:10 - 17:20 (00:10)
17:11
17:12
17:13
17:14
17:15 3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#299 SOTONOVA ALEXANDRA (CZE) vs DROSINI ALEXANDRA (GRE)
17:15 - 17:30 (00:15)
3 KL 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#305 NOVKIN SERGEI (RUS) vs ILIOPOULOS NIKOLAOS (GRE)
17:15 - 17:30 (00:15)
17:16
17:17
17:18 1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#180 DE_ANNA DYLAN (ITA) vs PARSCHIN ANTON (GER)
17:18 - 17:29 (00:11)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#321 VICZIAN VIVIEN (HUN) vs DAVIES REBECCA (GBR)
17:18 - 17:26 (00:08)
6 LK 016 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#74 ZABOROWSKA NIKOLA (POL) vs HODZIC ADNA (BIH)
17:18 - 17:30 (00:12)
6 LK 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#48 DELYS ROBERT (FRA) vs VITRIAK VIKTOR (UKR)
17:18 - 17:30 (00:12)
7 K1 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#20 GHANAYIM MOHAMMAD (ISR) vs VARTANAU TSIHRAN (BLR)
17:18 - 17:30 (00:12)
17:19
17:20 1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#177 ZAVEC TIMOTEJ (SLO) vs PENZO IVAN (ITA)
17:20 - 17:31 (00:11)
2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#249 LUETHY FLORINA (SUI) vs TODOROVA_ ANELYIA_ (BUL)
17:20 - 17:30 (00:10)
2 LC 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#240 PREMIC TONI (CRO) vs SANDOR KOBORI_KOVACS (HUN)
17:20 - 17:30 (00:10)
17:21
17:22
17:23
17:24
17:25
17:26 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#186 KONGSVOLD_ MARCUS (NOR) vs ZAWISLAK OSKAR (POL)
17:26 - 17:37 (00:11)
17:27
17:28
17:29 1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#181 CSELOVSZKI PATRIK (HUN) vs TSAMPODIMOS_-_LEOVARIS GEORGIOS (GRE)
17:29 - 17:40 (00:11)
17:30 2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#251 HAMZIC ANESA (BIH) vs PETRIKOVA JOHANKA (CZE)
17:30 - 17:40 (00:10)
2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#255 ZSOFIA NEMETI (HUN) vs MUCENIECE ARINA (LAT)
17:30 - 17:40 (00:10)
3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#300 MCLOUGHLIN HANNAH (IRL) vs OLIVERIO FRANCESCA (ITA)
17:30 - 17:45 (00:15)
3 KL 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#306 DAVID SZABO-TOTH (HUN) vs BERTIC IVAN (CRO)
17:30 - 17:45 (00:15)
6 LK 016 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#75 SORVENKOVA DARIA (RUS) vs CHYLINSKA DOMINIKA (POL)
17:30 - 17:42 (00:12)
6 LK 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#49 ALTINTOP MUHAMMED_BERAT (TUR) vs PETROV DIMITAR (BUL)
17:30 - 17:42 (00:12)
7 K1 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#21 BARAN MILOSZ (POL) vs ZACESA_ DANIIL (MDA)
17:30 - 17:42 (00:12)
17:31 1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#178 PRESVEIAS_ NIKOLAOS-CHRISTOS (GRE) vs BENCE BUTTYAN (HUN)
17:31 - 17:42 (00:11)
17:32
17:33
17:34
17:35
17:36
17:37 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#187 CAMINADA LUCA (ITA) vs FINDLAY DAVID (GBR)
17:37 - 17:48 (00:11)
17:38
17:39
17:40 1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#182 MCCANN LUKE (IRL) vs JUDEM DANIEL (AUT)
17:40 - 17:51 (00:11)
2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#252 VOLCHUGA ALINA (BLR) vs ADAME_PUERTAS MARIA_JOSE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP)
17:40 - 17:50 (00:10)
2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#256 ZEMANOVA ELISKA (CZE) vs SABADOSOVA EMA (SVK)
17:40 - 17:50 (00:10)
17:41
17:42 1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#179 KREIDL VERONICA (AUT) vs GRANT LEAH (IRL)
17:42 - 17:53 (00:11)
6 LK 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#76 SAPELINA VIKTORIIA (RUS) vs DRASKOVIC TIJANA (SRB)
17:42 - 17:54 (00:12)
6 LK 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#50 PAVLOVIC VLADIMIR (SRB) vs DABKOWSKI DENIS (POL)
17:42 - 17:54 (00:12)
7 K1 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#22 DOMINIK NAGY (HUN) vs GUSA ALEKSA (SRB)
17:42 - 17:54 (00:12)
17:43
17:44
17:45 3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#301 CABELLO_GONZALEZ SELENE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs ANASTASIOU MARIA (GRE)
17:45 - 18:00 (00:15)
3 KL 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#307 ASAR YUSUF_ERCENK (TUR) vs DE_QUINTANA_MACHIN JUAN (ESP)
17:45 - 18:00 (00:15)
17:46
17:47
17:48 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#188 KABILOVIC KEMAL (SLO) vs THEOTOKATOS IOANNIS (GRE)
17:48 - 17:59 (00:11)
17:49
17:50 2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#253 KOCH SEVAL-OLGA (RUS) vs MAGDIC ELA (CRO)
17:50 - 18:00 (00:10)
2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#257 TEODORANI CHIARA (ITA) vs WALLSTAB TERRY (GER)
17:50 - 18:00 (00:10)
17:51 1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#183 COLAFATO FABIO (SUI) vs KASPRZYK MACIEJ (POL)
17:51 - 18:02 (00:11)
17:52
17:53 1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#194 MEEKIN JAMES (GBR) vs DI_MASSA GENNARO (ITA)
17:53 - 18:04 (00:11)
17:54 6 LK 018 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#77 ESPOSITO NOEMI (ITA) vs DELIC LUCIJA (CRO)
17:54 - 18:06 (00:12)
6 LK 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#51 GUNIA KAMIL (POL) vs SURINA IGOR (CRO)
17:54 - 18:06 (00:12)
7 K1 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#23 SIEBYLA ALICJA (POL) vs NIKIFARAVA KRYSTSINA (BLR)
17:54 - 18:06 (00:12)
17:55
17:56
17:57
17:58
17:59 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#189 ZAJACZ BENCE (HUN) vs GROOTHERDER NILS (GER)
17:59 - 18:10 (00:11)
18:00 2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#254 KONIAVITI MARIA (GRE) vs ZARZYCKA NATALIA (POL)
18:00 - 18:10 (00:10)
2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#258 HAMULIC EMA (BIH) vs MAINA DANAI (GRE)
18:00 - 18:10 (00:10)
3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#302 OZGEN SENA_AMINENUR (TUR) vs KOLOZSVARI KINGA (HUN)
18:00 - 18:15 (00:15)
3 KL 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#308 APOLLONIO EVAN (SLO) vs BONETTI LEONARDO (ITA)
18:00 - 18:15 (00:15)
18:01
18:02 1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#184 BELLEMO NICOLA (ITA) vs LOOS_ DOMINIK (HUN)
18:02 - 18:13 (00:11)
18:03
18:04 1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#195 KARIK BURHAN (TUR) vs LESKOVAR LUKA (SLO)
18:04 - 18:15 (00:11)
18:05
18:06 6 LK 020 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#78 SAVIC NATALIJA (SRB) vs DEMINA IRINA (RUS)
18:06 - 18:18 (00:12)
6 LK 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#52 GOMES LEANDRO (POR) vs HERBST GNIEWOMIR (POL)
18:06 - 18:18 (00:12)
7 K1 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#24 HARAJDOVA REKA (SVK) vs ANNA SZEKELY (HUN)
18:06 - 18:18 (00:12)
18:07
18:08
18:09
18:10 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#190 SEPPE GOEDEMONT (BEL) vs TAIT BRANDON (IRL)
18:10 - 18:21 (00:11)
2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#250 DAVIES REBECCA (GBR) vs KOVACS LAURA (HUN)
18:10 - 18:20 (00:10)
2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#259 MAZUR KLAUDIA (POL) vs IUSUPOVA KARINA (RUS)
18:10 - 18:20 (00:10)
18:11
18:12
18:13 1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#185 ZUBERI ARNEL (BIH) vs ZIMMERMANN ERIK (AUT)
18:13 - 18:24 (00:11)
18:14
18:15 1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#196 BEDNANICS DOMINIK (HUN) vs RANCAS MATAS (IRL)
18:15 - 18:26 (00:11)
3 KL 023 J M +94 kg (2 entries draw)
#312 YILDIRIM SELCUK (TUR) vs DAPONTE GENNARO (ITA)
18:15 - 18:30 (00:15)
3 KL 021 J M -89 kg (2 entries draw)
#309 SPALLETTA MATTIA (ITA) vs AKCALI HASAN (TUR)
18:15 - 18:30 (00:15)
18:16
18:17
18:18 6 LK 020 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#79 TKACHUK ANASTASIIA (UKR) vs MARCHUK LIKIIA (RUS)
18:18 - 18:30 (00:12)
6 LK 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#53 AZEM AMIR (ISR) vs TYMINSKI JAKUB (POL)
18:18 - 18:30 (00:12)
7 K1 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#25 TATARU STEFANIA (MDA) vs WOJTAN JULIA (POL)
18:18 - 18:30 (00:12)
18:19
18:20 2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#261 CHANDLER GRACE (GBR) vs JASZAI ORSOLYA (HUN)
18:20 - 18:30 (00:10)
2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#260 DE_RIJKE MEREL (NED) vs GOMBAS ALEXANDRA (HUN)
18:20 - 18:30 (00:10)
18:21 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#191 PORONIDIS ALEXIOS (GRE) vs BUCKLEY JACK (GBR)
18:21 - 18:32 (00:11)
18:22
18:23
18:24 1 PF 033 J M -79 kg (2 entries draw)
#199 SANTORO NICOLA (ITA) vs HOLLINSHEAD CALLUM (GBR)
18:24 - 18:35 (00:11)
18:25
18:26 1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#197 RMADAN AHMED (GER) vs ZEINZINGER MATTHIAS (AUT)
18:26 - 18:37 (00:11)
18:27
18:28
18:29
18:30 2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#262 KUKULA WERONIKA (IRL) vs TERENTYEVA EKATERINA (RUS)
18:30 - 18:40 (00:10)
3 KL 023 J M +94 kg (2 entries draw)
#313 YILMAZ OGUZ (GER) vs BULIC ARNEL (BIH)
18:30 - 18:45 (00:15)
3 KL 021 J M -89 kg (2 entries draw)
#310 HOLCZMULLER BENCE (HUN) vs KERR AIDEN (IRL)
18:30 - 18:45 (00:15)
6 LK 020 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#80 SHUKURLU FATIMA (AZE) vs KOCAOGLU SENA_NUR (TUR)
18:30 - 18:42 (00:12)
6 LK 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#54 MAMMADZADA TURAL (AZE) vs SULTAN HAMZA (ISR)
18:30 - 18:42 (00:12)
7 K1 018 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#26 MOROZOVA KSENIIA (RUS) vs RODERBURG SILA (GER)
18:30 - 18:42 (00:12)
18:31
18:32 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#192 KORNEEV STEPAN (RUS) vs VICZIAN ROLAND (HUN)
18:32 - 18:43 (00:11)
18:33
18:34
18:35 1 PF 034 J M -84 kg (2 entries draw)
#200 ZABLOTSKI PAVEL (BLR) vs SULEK PATRIK (SLO)
18:35 - 18:46 (00:11)
18:36
18:37 1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#198 SYMONS TOM (GBR) vs KETSES ANASTASIOS (GRE)
18:37 - 18:48 (00:11)
18:38
18:39
18:40 2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#263 SCHMIDL MELANIE (GER) vs BUDAI ANASTASIYA (BLR)
18:40 - 18:50 (00:10)
18:41
18:42 6 LK 021 OJ M -51 kg (2 entries draw)
#81 OCHUR-OOL SAIYN (RUS) vs GUROV ZHIVKO (BUL)
18:42 - 18:54 (00:12)
7 K1 018 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#27 GRABAROUK VIKTORYIA (BLR) vs MOHANDES TURAN (AZE)
18:42 - 18:54 (00:12)
18:43 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#193 SEMEMA MICHELE (ITA) vs EKICI MERT_KAAN (TUR)
18:43 - 18:54 (00:11)
18:44
18:45 3 KL 023 J M +94 kg (2 entries draw)
#314 BESERIVIC ELMAR (DEN) vs LEGENYEI-PINTER NOEL (HUN)
18:45 - 19:00 (00:15)
3 KL 022 J M -94 kg (2 entries draw)
#311 VIGVARY VIKTOR (HUN) vs MATTA TOMAS (SVK)
18:45 - 19:00 (00:15)
18:46 1 PF 034 J M -84 kg (2 entries draw)
#201 NAGY ZALAN (HUN) vs TOMLJANOVIC LUKA (CRO)
18:46 - 18:57 (00:11)
18:47
18:48 1 PF 038 J F -50 kg (2 entries draw)
#202 STASINOPOULOU ALEXANDRA (GRE) vs FIORE ASIA (ITA)
18:48 - 18:59 (00:11)
18:49
18:50 2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#264 KITEK NINA (SLO) vs POTOCKA MIROSLAVA (SVK)
18:50 - 19:00 (00:10)
18:51
18:52
18:53
18:54 7 K1 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#28 LIS FILIP (POL) vs ILIUSHOV DMITRII (RUS)
18:54 - 19:06 (00:12)
18:55
18:56
18:57
18:58
18:59
19:00 2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#265 KAROLA TOROK (HUN) vs LEGIEN ANNA (POL)
19:00 - 19:10 (00:10)
2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#266 STASIUK JULIA (POL) vs DORA DUDAS (HUN)
19:00 - 19:10 (00:10)
19:01
19:02
19:03
19:04
19:05
19:06
19:07
19:08
19:09
19:10 2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#267 BIERMANN HANNAH (NED) vs PANAGIOTOU IOANNA-PARASKEVI (GRE)
19:10 - 19:20 (00:10)
19:11
19:12
19:13
19:14
19:15
19:16
19:17
19:18
19:19
19:20 2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#268 ETEROVIC NINA (CRO) vs LUCIDI NOEMI (ITA)
19:20 - 19:30 (00:10)
19:21
19:22
19:23
19:24
19:25
19:26
19:27
19:28
19:29
19:30 2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#269 MAIER MICHELLE (POL) vs DANIELSEN LISA (NOR)
19:30 - 19:40 (00:10)
19:31
19:32
19:33
19:34
19:35
19:36
19:37
19:38
19:39
19:40 2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#270 SARTORATO MARTINA (ITA) vs LILI KERTESZ (HUN)
19:40 - 19:50 (00:10)
19:41
19:42
19:43
19:44
19:45
19:46
19:47
19:48
19:49

sportdata
WAKO CHILDREN, CADETS and JUNIORS EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019 - 2019-08-27

2019-08-26 / 2019-08-27 / 2019-08-28 / 2019-08-29 / 2019-08-30 / 2019-08-31 / Print

Tatami1 Tatami2 Tatami3 Tatami4 Ring1 Ring2 Ring3 Ring 8 Ring 9 Ring 10
10:00 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#607 GKILEKAS VASILEIOS (GRE) vs ALAKBARLI NIJAT (AZE)
10:00 - 10:10 (00:10)
3 KL 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#631 MIGDA GABRIELA (POL) vs TEODORANI CHIARA (ITA)
10:00 - 10:10 (00:10)
2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#516 LOZANO_PINTADO JULIAN (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs BALINT_ MARTIN (HUN)
10:00 - 10:15 (00:15)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#514 ZAGORANSKI ZIGA (SLO) vs DEBARBOUILLE GEAROID (IRL)
10:00 - 10:15 (00:15)
1 PF 00002 CH M -27 kg (2 entries draw)
#408 MYERS ADAM (IRL) vs PRESECAN PATRIK (CRO)
10:00 - 10:07 (00:07)
1 PF 005 YC M -47 kg (2 entries draw)
#425 MARX QUENTIN (GER) vs DANIEL DENES (HUN)
10:00 - 10:08 (00:08)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#442 MARZELLA CAMILLA (ITA) vs ASGHAR EMAAN (GBR)
10:00 - 10:08 (00:08)
6 LK 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#322 KUCHCHAEV NAZHMUTTIN (RUS) vs SURINA IGOR (CRO)
10:00 - 10:13 (00:13)
6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#349 SIBUKANOV ALEKSANDR (RUS) vs FETAHOVIC AMAR (MNE)
10:00 - 10:15 (00:15)
7 K1 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#379 ANDRADE DANIEL (POR) vs LOZHKIN VLADISLAV (RUS)
10:00 - 10:13 (00:13)
10:01
10:02
10:03
10:04
10:05
10:06
10:07 1 PF 001 YC M -28 kg (2 entries draw)
#409 CALAJO LIAM (ITA) vs MC_ARDLE CILLIAN (IRL)
10:07 - 10:15 (00:08)
10:08 1 PF 005 YC M -47 kg (2 entries draw)
#426 MARETIC IVAN (CRO) vs CIPOLLA MANUELE (ITA)
10:08 - 10:16 (00:08)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#443 PETRIKOVA VIKTORIE (CZE) vs HANRATTY SARAH (IRL)
10:08 - 10:16 (00:08)
10:09
10:10 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#608 ISRAYELYAN VANIK (ARM) vs HUDLER LUKAS (CZE)
10:10 - 10:20 (00:10)
3 KL 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#632 SZYMANIAK ZUZANNA (POL) vs MUCENIECE ARINA (LAT)
10:10 - 10:20 (00:10)
10:11
10:12
10:13 6 LK 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#323 LAZARIDIS ALEXANDROS (GRE) vs BILYI KIRIL (UKR)
10:13 - 10:26 (00:13)
7 K1 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#380 CHERKESOVS ALEKSANDRS (LAT) vs BESPIATYI OLEH (UKR)
10:13 - 10:26 (00:13)
10:14
10:15 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#517 DOSOPOULOS ANTONIOS (GRE) vs ROBERG SANDER (NOR)
10:15 - 10:30 (00:15)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#515 CARDONI LUCA (ITA) vs LIAPAKIS IOANNIS (GRE)
10:15 - 10:30 (00:15)
1 PF 001 YC M -28 kg (2 entries draw)
#410 MITCHELL CASSIUS (GBR) vs DOMINIK SZASZAK (HUN)
10:15 - 10:23 (00:08)
6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#350 AYDOGAN KADIR_EMRE (TUR) vs BOUTOUATOU SEBTI (FRA)
10:15 - 10:30 (00:15)
10:16 1 PF 005 YC M -47 kg (2 entries draw)
#427 TRAIKOV KALOIAN (BUL) vs RANCAS ARNAS (IRL)
10:16 - 10:24 (00:08)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#444 RAMAKIC AJNA (BIH) vs JOVIC ANA (CRO)
10:16 - 10:24 (00:08)
10:17
10:18
10:19
10:20 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#609 KOLEV PETAR (BUL) vs KELLY NATE (IRL)
10:20 - 10:30 (00:10)
3 KL 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#633 MAGAGNOLI CHIARA (ITA) vs TOMRECAJ PAOLA (CRO)
10:20 - 10:30 (00:10)
10:21
10:22
10:23 1 PF 001 YC M -28 kg (2 entries draw)
#411 SCHOFIELD OLLIE (GBR) vs BOZHINOV PLAMEN (BUL)
10:23 - 10:31 (00:08)
10:24 1 PF 005 YC M -47 kg (2 entries draw)
#428 AGAPITOV IVAN (RUS) vs PENNIELLO VINCENZO (ITA)
10:24 - 10:32 (00:08)
1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#445 LORIN NOEMI (ITA) vs FANNI FARKAS (HUN)
10:24 - 10:32 (00:08)
10:25
10:26 6 LK 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#324 KHALILZADA KHALIL (AZE) vs LIVITCHI ION (MDA)
10:26 - 10:39 (00:13)
7 K1 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#381 GRAVELA ANTONIO (ITA) vs NECHITAILO VIKTOR_ (RUS)
10:26 - 10:39 (00:13)
10:27
10:28
10:29
10:30 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#610 NOVIKOV YEHOR (UKR) vs MULALIC ADIN (BIH)
10:30 - 10:40 (00:10)
3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#634 LEGIEN ANNA (POL) vs BUTERIN MARTINA (CRO)
10:30 - 10:40 (00:10)
2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#518 ZAVEC TIMOTEJ (SLO) vs COLLINS MICHAEL (IRL)
10:30 - 10:45 (00:15)
2 LC 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#529 NOVKIN SERGEI (RUS) vs ZABLOTSKI PAVEL (BLR)
10:30 - 10:45 (00:15)
6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#352 MELO EDMUNDO (POR) vs LOGINOVSKIKH ROMAN (RUS)
10:30 - 10:43 (00:13)
10:31 1 PF 001 YC M -28 kg (2 entries draw)
#412 LEVENTE HALMAGYI (HUN) vs MESMER SAMUEL (GER)
10:31 - 10:39 (00:08)
10:32 1 PF 006 YC M +47 kg (2 entries draw)
#429 MOCILAC GABRIEL (CRO) vs TRIFELLA TOMMASO (ITA)
10:32 - 10:40 (00:08)
1 PF 011 YC F -47 kg (2 entries draw)
#446 RONDINELLI GIORGIA (ITA) vs PANTYA REKA (HUN)
10:32 - 10:40 (00:08)
10:33
10:34
10:35
10:36
10:37
10:38
10:39 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#413 KRUMINIS TAJUS (IRL) vs ILIEV ANTONIO (BUL)
10:39 - 10:47 (00:08)
6 LK 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#325 HERBST GNIEWOMIR (POL) vs FITTCOV OSTAP (RUS)
10:39 - 10:52 (00:13)
7 K1 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#382 PERSOLJA JANEZ (SLO) vs NITECKI PATRIK (SVK)
10:39 - 10:52 (00:13)
10:40 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#611 RAGGINI ENRICO (SUI) vs TSYBULKA NIKITA (BLR)
10:40 - 10:50 (00:10)
3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#635 MCCULLOCH KATY (GBR) vs BRUGOLA ERICA (ITA)
10:40 - 10:50 (00:10)
1 PF 006 YC M +47 kg (2 entries draw)
#430 POTTER THOMAS (IRL) vs NAGY BALINT (HUN)
10:40 - 10:48 (00:08)
1 PF 011 YC F -47 kg (2 entries draw)
#447 CONLON_OATES LUCY (IRL) vs BYCHENIA TATSIANA_ (BLR)
10:40 - 10:48 (00:08)
10:41
10:42
10:43 6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#351 MARINTCHEV VASIL (BUL) vs DJORDJEVIC LUKA (SRB)
10:43 - 10:58 (00:15)
10:44
10:45 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#519 CIPRIANO ROY (SUI) vs ISMAILOV EMIL (RUS)
10:45 - 11:00 (00:15)
2 LC 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#530 DAVID SZABO-TOTH (HUN) vs BOSCOLO_ZEMELLO ALESSANDRO (ITA)
10:45 - 11:00 (00:15)
10:46
10:47 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#414 TOUISSI KARIM (ITA) vs FELLENDER-EVANS ALEX (GBR)
10:47 - 10:55 (00:08)
10:48 1 PF 006 YC M +47 kg (2 entries draw)
#431 KIRAY EMRE (GER) vs ADNAN OZEL (HUN)
10:48 - 10:56 (00:08)
1 PF 011 YC F -47 kg (2 entries draw)
#448 PIROGOVA ZLATA (RUS) vs HARVEY SUMMER (GBR)
10:48 - 10:56 (00:08)
10:49
10:50 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#612 NIMROD BAGI (HUN) vs BANIC IGOR (SVK)
10:50 - 11:00 (00:10)
3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#636 MARKOVIC MASA (SRB) vs KAROLA TOROK (HUN)
10:50 - 11:00 (00:10)
10:51
10:52 6 LK 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#326 PETUKHOV MAKSIM (RUS) vs SAMEDOV_ HABIB_ (UKR)
10:52 - 11:05 (00:13)
7 K1 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#383 TODOROV MARKO (MKD) vs BEJENUTA MAXIMUS (MDA)
10:52 - 11:05 (00:13)
10:53
10:54
10:55 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#415 CLARKE NATHAN (IRL) vs CHALLENGER HAYDEN (GBR)
10:55 - 11:03 (00:08)
10:56 1 PF 006 YC M +47 kg (2 entries draw)
#432 ROXBURGH DYLAN (GBR) vs POLLIO FRANCESCO (ITA)
10:56 - 11:04 (00:08)
1 PF 011 YC F -47 kg (2 entries draw)
#449 ROMANO LARA (ITA) vs SZABINA CSERHATI (HUN)
10:56 - 11:04 (00:08)
10:57
10:58 6 LK 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#353 AKHMEDOV RASUL (RUS) vs DELYS ROBERT (FRA)
10:58 - 11:11 (00:13)
10:59
11:00 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#613 HASIC MIRSAD (BIH) vs LEMPESIS APOLLON (GRE)
11:00 - 11:10 (00:10)
3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#637 BUDAI ANASTASIYA (BLR) vs VELI STELA (GRE)
11:00 - 11:10 (00:10)
2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#520 HOJS SVEN (SLO) vs GRAMMATIKAS ODYSSEAS (GRE)
11:00 - 11:15 (00:15)
2 LC 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#531 TOTH VANESSZA (HUN) vs ZARMAKOUPI PARASKEVI-SEMELI (GRE)
11:00 - 11:15 (00:15)
11:01
11:02
11:03 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#416 ROMAN NIKOLASZ (HUN) vs TAMAS CHRISTIAN (SVK)
11:03 - 11:11 (00:08)
11:04 1 PF 007 YC F -28 kg (2 entries draw)
#433 BAINS-DOYLE TEIA (GBR) vs KOPTSEVA ELIZA (BUL)
11:04 - 11:12 (00:08)
1 PF 012 YC F +47 kg (2 entries draw)
#450 EVANS CHARLOTTE (GBR) vs DIOMEI GIULIA (ITA)
11:04 - 11:12 (00:08)
11:05 6 LK 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#327 WELNOWSKI IGOR (POL) vs TERZIC LUKA (BIH)
11:05 - 11:18 (00:13)
7 K1 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#384 DRASKOVIC BOGDAN (SRB) vs IBISHI VALDRIN (RKS)
11:05 - 11:18 (00:13)
11:06
11:07
11:08
11:09
11:10 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#614 KOEFOED NICOLAI (DEN) vs DRVAR ALEX (SVK)
11:10 - 11:20 (00:10)
3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#638 VENDITTI ALICE (ITA) vs CYMERMAN JUSTYNA (POL)
11:10 - 11:20 (00:10)
11:11 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#417 SOWERSBY JACK (GBR) vs KASPROWICZ JAKUB (POL)
11:11 - 11:19 (00:08)
6 LK 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#354 SUNARA RAUL (CRO) vs BEHRAMI BESART (RKS)
11:11 - 11:24 (00:13)
11:12 1 PF 008 YC F -32 kg (2 entries draw)
#434 SMIGIELSKA NINA (POL) vs ANNA FULOP (HUN)
11:12 - 11:20 (00:08)
1 PF 012 YC F +47 kg (2 entries draw)
#451 HOFFMANN ANASTASIA_LEONIE (GER) vs WISZNIOWSKA ALICJA (POL)
11:12 - 11:20 (00:08)
11:13
11:14
11:15 2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#521 IRSIC MATIC (SLO) vs MALAN DAVID (SVK)
11:15 - 11:30 (00:15)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#532 CINTIA CZEGENY (HUN) vs WALSH DAYNA (IRL)
11:15 - 11:30 (00:15)
11:16
11:17
11:18 6 LK 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#328 CAKIR IBRAHIM_ETHEM (TUR) vs MAE BLAGOVEST (BUL)
11:18 - 11:31 (00:13)
7 K1 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#385 GUNIA ADRIAN (POL) vs NOVRUZOV TURACH (RUS)
11:18 - 11:31 (00:13)
11:19 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#418 URSIC TONI (CRO) vs NENOV VLADIMIR (BUL)
11:19 - 11:27 (00:08)
11:20 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#615 ALESSANDRINI MAURO (ITA) vs SOLYMOSI BENCE_ (HUN)
11:20 - 11:30 (00:10)
3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#639 POTOCKA MIROSLAVA (SVK) vs CHANDLER GRACE (GBR)
11:20 - 11:30 (00:10)
1 PF 008 YC F -32 kg (2 entries draw)
#435 MEINECKE EMMA (GER) vs KAUR ANJALI (GBR)
11:20 - 11:28 (00:08)
1 PF 012 YC F +47 kg (2 entries draw)
#452 JIMENEZ_COLLADO SARA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs CESAREC ANTONELA (CRO)
11:20 - 11:28 (00:08)
11:21
11:22
11:23
11:24 6 LK 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#355 MARDAR IONUT_TEODOR (ROU) vs PETROV DIMITAR (BUL)
11:24 - 11:37 (00:13)
11:25
11:26
11:27 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#419 NUKIC ALESSANDRO (AUT) vs LENNAN AIDAN (GBR)
11:27 - 11:35 (00:08)
11:28 1 PF 008 YC F -32 kg (2 entries draw)
#436 MURTAGH ELLA (IRL) vs SCHMIDL ANNA (AUT)
11:28 - 11:36 (00:08)
1 PF 012 YC F +47 kg (2 entries draw)
#453 MAGDOLNA PETER (HUN) vs AGNELLI AURORA (ITA)
11:28 - 11:36 (00:08)
11:29
11:30 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#616 SOGHOMONYAN SEVAK (ARM) vs DJILASOVIC STRAHINJA (SRB)
11:30 - 11:40 (00:10)
3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#640 TERENTYEVA EKATERINA (RUS) vs JASZAI ORSOLYA (HUN)
11:30 - 11:40 (00:10)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#522 KABILOVIC KEMAL (SLO) vs DEBRE BENCE (HUN)
11:30 - 11:45 (00:15)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#533 MANOUSAKIDOU MARTHA (GRE) vs POPCZYK MAJA (POL)
11:30 - 11:45 (00:15)
11:31 6 LK 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#329 GOLSKII ILIA (RUS) vs VORONTSOV OLEKSANDR (UKR)
11:31 - 11:44 (00:13)
7 K1 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#386 NOVRUZOV SAMIR (RUS) vs PISKOVYI RUSLAN (UKR)
11:31 - 11:44 (00:13)
11:32
11:33
11:34
11:35 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#420 BOZHANOV KALOIAN (BUL) vs SCANLON PJ (IRL)
11:35 - 11:43 (00:08)
11:36 1 PF 008 YC F -32 kg (2 entries draw)
#437 TETEVENSKA SIMONA (BUL) vs ZITA VICSOREK (HUN)
11:36 - 11:44 (00:08)
1 PF 014B OC M -37 kg (2 entries draw)
#454 FALTRACCO SIMONE (ITA) vs SHERLOCK GEORGE (GBR)
11:36 - 11:44 (00:08)
11:37 6 LK 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#356 PAVLOVIC VLADIMIR (SRB) vs USUBYAN GASAN (RUS)
11:37 - 11:50 (00:13)
11:38
11:39
11:40 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#617 GRABOS JULIAN (POL) vs TUTIC AMIL (BIH)
11:40 - 11:50 (00:10)
3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#641 MEGALOOIKONOMOU ANASTASIA (GRE) vs BOVE SARA (ITA)
11:40 - 11:50 (00:10)
11:41
11:42
11:43 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#421 LAMARI ZACH (IRL) vs CALABRIA EDOARDO (ITA)
11:43 - 11:51 (00:08)
11:44 1 PF 009 YC F -37 kg (2 entries draw)
#438 HEKIC AJNA (BIH) vs ANDONOVA HRISTINA (BUL)
11:44 - 11:52 (00:08)
1 PF 014B OC M -37 kg (2 entries draw)
#455 BANKI BRENDON (HUN) vs PECHEMANOV DANIEL (BUL)
11:44 - 11:52 (00:08)
6 LK 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#330 BULDAKOV IVAN (RUS) vs KAZIMOV_ VUSAL (AZE)
11:44 - 11:57 (00:13)
7 K1 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#387 ORLOVSCHI ARTIOM (MDA) vs TEMPORARIO MIGUEL (POR)
11:44 - 11:57 (00:13)
11:45 2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#523 TIM LARSEN (DEN) vs HELMECI PETER (SVK)
11:45 - 12:00 (00:15)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#534 PICKEL ANGELIQUE (GER) vs KOLEVA KALINA (BUL)
11:45 - 12:00 (00:15)
11:46
11:47
11:48
11:49
11:50 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#618 PAPADOPOULOS GEORGIOS (GRE) vs DAUF ISSA (DEN)
11:50 - 12:00 (00:10)
3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#642 LILI KERTESZ (HUN) vs DANIELSEN LISA (NOR)
11:50 - 12:00 (00:10)
6 LK 029 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#357 PAPAZOV NIKOLA (BUL) vs BUROV SEMEN (RUS)
11:50 - 12:03 (00:13)
11:51 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#422 SCHAEFER RAIKO (GER) vs CSIERNYIK ZSOMBOR (HUN)
11:51 - 11:59 (00:08)
11:52 1 PF 009 YC F -37 kg (2 entries draw)
#439 GREUL JULE (GER) vs NAGY MIRA (HUN)
11:52 - 12:00 (00:08)
1 PF 014B OC M -37 kg (2 entries draw)
#456 HAMMER MATE (HUN) vs TYLER HARVEY (GBR)
11:52 - 12:00 (00:08)
11:53
11:54
11:55
11:56
11:57 6 LK 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#331 GURBUZCAN ALI_ATABERK (TUR) vs IDIR ABDELKARIM (FRA)
11:57 - 12:10 (00:13)
7 K1 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#388 MARINESCU VASILE_IULIAN (ROU) vs AMULIC DAVOR (CRO)
11:57 - 12:10 (00:13)
11:58
11:59 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#423 CASALI MARCO (GBR) vs MOORE KYLE (IRL)
11:59 - 12:07 (00:08)
12:00 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#619 DIMITROV PETAR (BUL) vs HORVATH MATE (SVK)
12:00 - 12:10 (00:10)
3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#643 TATARLI ARINA (MDA) vs RZAYEVA EMILI (AZE)
12:00 - 12:10 (00:10)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#524 SRICA MAURO_ANTONIO (CRO) vs BEDNANICS DOMINIK (HUN)
12:00 - 12:15 (00:15)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#535 VALEEVA KARINA (RUS) vs HUFNAGL ANTONIA (AUT)
12:00 - 12:15 (00:15)
1 PF 009 YC F -37 kg (2 entries draw)
#440 LUCIDI NICOLE (ITA) vs LANDECK ANTONIA (GER)
12:00 - 12:08 (00:08)
1 PF 014B OC M -37 kg (2 entries draw)
#457 DEMICHELIS FABIO (ITA) vs UDOVIC IVAN (CRO)
12:00 - 12:08 (00:08)
12:01
12:02
12:03 6 LK 029 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#358 LOPEZ_CONTRERA_FERAREY DAVID (ITA) vs PUZAVAC NIKOLA (SRB)
12:03 - 12:16 (00:13)
12:04
12:05
12:06
12:07 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#424 DANIEL FOLDI (HUN) vs WIELADEK GUSTAW (POL)
12:07 - 12:15 (00:08)
12:08 1 PF 009 YC F -37 kg (2 entries draw)
#441 O_SULLIVAN SARAH (IRL) vs DURIC DANINA (BIH)
12:08 - 12:16 (00:08)
1 PF 014C OC M -42 kg (2 entries draw)
#458 EVANS RYAN (GBR) vs ODORISIO MICHELANGELO (ITA)
12:08 - 12:16 (00:08)
12:09
12:10 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#620 GRUZITSKI ANDREI (BLR) vs SCARANO RICCARDO (ITA)
12:10 - 12:20 (00:10)
3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#644 BIERMANN HANNAH (NED) vs ETEROVIC NINA (CRO)
12:10 - 12:20 (00:10)
6 LK 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#332 JABALY BASEL (ISR) vs MIKHAILIUK ALEKSANDR (RUS)
12:10 - 12:23 (00:13)
7 K1 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#389 MARK REHAK (HUN) vs YEFIMENKO OLEKSANDR (UKR)
12:10 - 12:23 (00:13)
12:11
12:12
12:13
12:14
12:15 2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#525 IVANOV LATCHEZAR (BUL) vs SYMONS TOM (GBR)
12:15 - 12:30 (00:15)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#536 SCHMIDT ZSOFIA (HUN) vs MARAVIC UNA (CRO)
12:15 - 12:30 (00:15)
1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#466 CARRION_COSTA ALEJANDRO (ESP) vs NATIVO CLAUDIO (ITA)
12:15 - 12:23 (00:08)
12:16 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#474 RONDAS AMANI (BEL) vs GEORGIEVA_ ALEXANDRA (BUL)
12:16 - 12:24 (00:08)
1 PF 014C OC M -42 kg (2 entries draw)
#459 LENNON MAX (IRL) vs ANDREEV SVETOSLAV (BUL)
12:16 - 12:24 (00:08)
6 LK 029 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#359 ALKISHIYEV ELJAN (AZE) vs SARI MUHAMMET_EMIR (TUR)
12:16 - 12:29 (00:13)
12:17
12:18
12:19
12:20 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#621 DE_QUINTANA_MACHIN LORENZO (ESP) vs ZOLTAN MOLISZ (HUN)
12:20 - 12:30 (00:10)
3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#645 ROZSA LUCA (IRL) vs JIMENEZ_COLLADO MARIA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP)
12:20 - 12:30 (00:10)
12:21
12:22
12:23 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#467 KASHKETT MAX (GBR) vs VANDOMME KILLIAN (FRA)
12:23 - 12:31 (00:08)
6 LK 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#333 ABDURAKHMANOV MAGOMEDRASUL (RUS) vs RUSZKOWSKI DAWID (POL)
12:23 - 12:36 (00:13)
7 K1 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#390 KOSZALKA ADRIAN (POL) vs MAKHAMAEV MAGOMED (RUS)
12:23 - 12:36 (00:13)
12:24 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#475 TEODORANI CHIARA (ITA) vs GORETIC HANA (BIH)
12:24 - 12:32 (00:08)
1 PF 014C OC M -42 kg (2 entries draw)
#460 WALLANDT GERGELY (HUN) vs NORDIO FEDERICO (ITA)
12:24 - 12:32 (00:08)
12:25
12:26
12:27
12:28
12:29 6 LK 029 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#360 UGRINCIC ALBERT (BIH) vs IVANOV VALERII (RUS)
12:29 - 12:42 (00:13)
12:30 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#622 STAMATOVIC DAVID (SRB) vs LYGERIS GEORGIOS (GRE)
12:30 - 12:40 (00:10)
3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#646 LUCIDI NOEMI (ITA) vs STASIUK JULIA (POL)
12:30 - 12:40 (00:10)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#526 KOLODZIEJCZYK KACPER (POL) vs SHEVCHENKO MIKHAIL (RUS)
12:30 - 12:45 (00:15)
2 LC 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#537 FULOP ESZTER (HUN) vs CHATZIGEORGIOU ATHINA_LYDIA (GRE)
12:30 - 12:45 (00:15)
12:31 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#468 SKRIVANOS IOANNIS (GRE) vs SOLYMOSI BENCE_ (HUN)
12:31 - 12:39 (00:08)
12:32 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#476 NIEMETZ CHARLOTTE (AUT) vs SCHULTEN MAAIKE (NED)
12:32 - 12:40 (00:08)
1 PF 014C OC M -42 kg (2 entries draw)
#461 ANDRZEJEWSKI PATRYK (POL) vs GROZDANOV VICTOR (BUL)
12:32 - 12:40 (00:08)
12:33
12:34
12:35
12:36 6 LK 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#334 JABALY BADR (ISR) vs CURVA JOAO (POR)
12:36 - 12:49 (00:13)
7 K1 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#391 OR_SHAMAA MOSHE (ISR) vs VALIZADA PEYMAN (AZE)
12:36 - 12:49 (00:13)
12:37
12:38
12:39 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#469 MC_CLELLAND DYLAN (IRL) vs MASSER KEVIN (AUT)
12:39 - 12:47 (00:08)
12:40 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#623 CRONIN MATHIEW (IRL) vs DUKIC ENIO (CRO)
12:40 - 12:50 (00:10)
3 KL 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#628 DURCZYNSKA AGATA (POL) vs KOVACS LAURA (HUN)
12:40 - 12:50 (00:10)
1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#477 OZAN_PEREIRA NAOMI (SUI) vs TSOKOU THEODORA-MARINA (GRE)
12:40 - 12:48 (00:08)
1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#462 PRESVEIAS DIMITRIOS (GRE) vs FABRIS MATTIA (ITA)
12:40 - 12:48 (00:08)
12:41
12:42 6 LK 033 OJ F -48 kg (2 entries draw)
#361 PAVLENKO VIKTORIIA (UKR) vs CETINTAS SAIDE (TUR)
12:42 - 12:55 (00:13)
12:43
12:44
12:45 2 LC 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#528 DANIEL MOGYOROS (HUN) vs GROLL MARC (GER)
12:45 - 13:00 (00:15)
2 LC 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#538 SCANDURRA SVEVA (ITA) vs NIKOLETT MEZEI (HUN)
12:45 - 13:00 (00:15)
12:46
12:47 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#470 MAGER FYNN (GER) vs ADEREK CEZARY (POL)
12:47 - 12:55 (00:08)
12:48 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#478 IUSUPOVA KARINA (RUS) vs GOMBAS ALEXANDRA (HUN)
12:48 - 12:56 (00:08)
1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#463 SESLAR TOMI (SLO) vs PETROV NIKOLAY (BUL)
12:48 - 12:56 (00:08)
12:49 6 LK 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#335 GENTILINI MANUEL (ITA) vs MAMEDOV ZAUR (UKR)
12:49 - 13:02 (00:13)
7 K1 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#392 CVITKOVIC MARIO (CRO) vs GAYDUK DANIIL (EST)
12:49 - 13:02 (00:13)
12:50 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#624 ZORIC SIMO (BIH) vs ZAREVA IVAN (UKR)
12:50 - 13:00 (00:10)
3 KL 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#629 VOLCHUGA ALINA (BLR) vs KOCH SEVAL-OLGA (RUS)
12:50 - 13:00 (00:10)
12:51
12:52
12:53
12:54
12:55 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#471 MONTOYA_VELA RAFAEL (ESP) vs BAINS-DOYLE HARRISON (GBR)
12:55 - 13:03 (00:08)
6 LK 033 OJ F -48 kg (2 entries draw)
#362 PASHAEV DANIELA (ISR) vs NIKOLIC ZORANA (SRB)
12:55 - 13:08 (00:13)
12:56 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#479 JONES ZARA (IRL) vs DE_RIJKE MEREL (NED)
12:56 - 13:04 (00:08)
1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#464 RAGGINI ENRICO (SUI) vs SCHMIDL FELIX (AUT)
12:56 - 13:04 (00:08)
12:57
12:58
12:59
13:00 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#625 LEVENTE SZIKORA (HUN) vs AYUDE_PALLAS NAHUM (ESP)
13:00 - 13:10 (00:10)
3 KL 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#630 ADAME_PUERTAS MARIA_JOSE (ESP) vs GRODZKA WIOLETA (POL)
13:00 - 13:10 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#549 ROMANO ALESSANDRO (ITA) vs BARUTZKI MAIK (GER)
13:00 - 13:10 (00:10)
2 LC 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#539 LLURDA_GABAS ANA (ESP) vs KOMOROWSKA KINGA (POL)
13:00 - 13:15 (00:15)
13:01
13:02 6 LK 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#336 PRLJA NIKOLA (MNE) vs FEDIN VITALII (RUS)
13:02 - 13:15 (00:13)
7 K1 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#393 BOSNEA NECULAI (ROU) vs RZEPA GRACJAN (POL)
13:02 - 13:15 (00:13)
13:03 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#472 JAMSEK_GROBELNIK NIK (SLO) vs VITALE MATTIA (ITA)
13:03 - 13:11 (00:08)
13:04 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#480 TOMRECAJ PAOLA (CRO) vs HAMULIC EMA (BIH)
13:04 - 13:12 (00:08)
1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#465 PROKOPOV SVETOSLAV (BUL) vs HOLDEN LIAM (GBR)
13:04 - 13:12 (00:08)
13:05
13:06
13:07
13:08 6 LK 035 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#363 POPOVA NATALIA (RUS) vs SILVA ANA_RITA (POR)
13:08 - 13:21 (00:13)
13:09
13:10 3 KL 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#626 WILCZEWSKI ARMIN (POL) vs BOROS_FURTUNA DAVID_GABRIEL_ (ESP)
13:10 - 13:20 (00:10)
3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#647 KOURNTIAN MEGAS-MOUSEG (GRE) vs MALAN DAVID (SVK)
13:10 - 13:25 (00:15)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#550 CARRION_COSTA ALEJANDRO (ESP) vs GRABOS JULIAN (POL)
13:10 - 13:20 (00:10)
13:11 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#473 VICZIAN DANIEL (HUN) vs KEANEY KYLE (IRL)
13:11 - 13:19 (00:08)
13:12 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#481 TRIFELLA ALICE (ITA) vs NIOPA ZOI-KALLIOPI (GRE)
13:12 - 13:20 (00:08)
1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#497 BOLAT YUDUM (TUR) vs GRANT LEAH (IRL)
13:12 - 13:23 (00:11)
13:13
13:14
13:15 2 LC 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#540 BEHREM ADNA (BIH) vs GONZALEZ CALA (ESP)
13:15 - 13:30 (00:15)
6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#337 ADAM MESTER (HUN) vs ALEKSANDROV VITALII (RUS)
13:15 - 13:28 (00:13)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#394 MENTIS ANASTASIOS (GRE) vs NOITES GONCALO (POR)
13:15 - 13:28 (00:13)
13:16
13:17
13:18
13:19 1 PF 041 J F -65 kg (2 entries draw)
#511 CZEKALLA ANGELINA (GER) vs VISENTIN GAIA (ITA)
13:19 - 13:30 (00:11)
13:20 3 KL 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#627 VATERLINI FRANCESCO (ITA) vs WACHOWIAK IGOR (POL)
13:20 - 13:30 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#551 PATRIK BARATH (HUN) vs VANDOMME KILLIAN (FRA)
13:20 - 13:30 (00:10)
1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#489 LOZANO_PINTADO JULIAN (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs JURASIC LUKAS (CRO)
13:20 - 13:31 (00:11)
13:21 6 LK 035 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#364 ZORIC ELENA (SRB) vs BOGDANOVIC MAJA (BIH)
13:21 - 13:34 (00:13)
13:22
13:23 1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#498 BORHO ELEA (GER) vs BONETTO CARLOTTA (ITA)
13:23 - 13:34 (00:11)
13:24
13:25 3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#648 ZILA VIKTOR (CZE) vs TESSMER MILOSZ (POL)
13:25 - 13:40 (00:15)
13:26
13:27
13:28 6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#338 LANI ALEXANDROS (GRE) vs STRUNGARI_ VALERII (MDA)
13:28 - 13:41 (00:13)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#395 BELOVOLOV ANTON (RUS) vs MIARI ALI (ISR)
13:28 - 13:41 (00:13)
13:29
13:30 3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#655 SEDAK STJEPAN (CRO) vs CSELOVSZKI PATRIK (HUN)
13:30 - 13:45 (00:15)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#552 NABERNIK_ BIAN (SLO) vs DRVAR ALEX (SVK)
13:30 - 13:40 (00:10)
2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#527 TOMBINI ELENA (ITA) vs KOLOZSVARI KINGA (HUN)
13:30 - 13:45 (00:15)
1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#501 ZSANETT CSORBA (HUN) vs PESUT SARA (CRO)
13:30 - 13:41 (00:11)
13:31 1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#490 KROSNOV EMIL (BUL) vs EVANGELOU NIKOLAOS-DOROTHEOS (GRE)
13:31 - 13:42 (00:11)
13:32
13:33
13:34 1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#499 KOLEVA KALINA (BUL) vs KRUGER REGINE (NOR)
13:34 - 13:45 (00:11)
6 LK 035 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#365 INCE PERIHAN (TUR) vs NIKOLAEVA ELEONORA (RUS)
13:34 - 13:47 (00:13)
13:35
13:36
13:37
13:38
13:39
13:40 3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#649 TUHILAR RUFAT (TUR) vs LIKOVS DANIELS (LAT)
13:40 - 13:55 (00:15)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#553 KUKLIJANOVS DMITRIJS (LAT) vs SIEKIERZYNSKI DORIAN (POL)
13:40 - 13:50 (00:10)
13:41 1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#502 HUFNAGL ANTONIA (AUT) vs CECI FRANCESCA (ITA)
13:41 - 13:52 (00:11)
6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#339 OZDEMIR ALI_IHSAN (TUR) vs GUSEINOV SHIRKHAN (RUS)
13:41 - 13:54 (00:13)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#396 CANO_PEREZ ANDERSON (ITA) vs NIKOLIC JOVAN (SRB)
13:41 - 13:54 (00:13)
13:42 1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#491 BAUMANN ALEXANDER (AUT) vs GAVRIKOV ARTEM (RUS)
13:42 - 13:53 (00:11)
13:43
13:44
13:45 3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#656 GASANOVS MAIKLS (LAT) vs DEBARBOUILLE GEAROID (IRL)
13:45 - 14:00 (00:15)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#541 TSYBULKA NIKITA (BLR) vs NIMROD BAGI (HUN)
13:45 - 13:55 (00:10)
1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#500 BUCHER LEA (SUI) vs NIKOLAIDI RAFAILIA-ATHANASIA (GRE)
13:45 - 13:56 (00:11)
13:46
13:47 7 K1 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#368 TSISAR YEHOR (UKR) vs RUBEN HORVATH (HUN)
13:47 - 14:00 (00:13)
13:48
13:49
13:50 2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#554 KUZHAKOV NIKOLAI (RUS) vs HORVATH MATE (SVK)
13:50 - 14:00 (00:10)
13:51
13:52
13:53
13:54
13:55
13:56
13:57
13:58
13:59
14:00 Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
Break and Forms
14:00 - 15:30 (01:30)
14:01
14:02
14:03
14:04
14:05
14:06
14:07
14:08
14:09
14:10
14:11
14:12
14:13
14:14
14:15
14:16
14:17
14:18
14:19
14:20
14:21
14:22
14:23
14:24
14:25
14:26
14:27
14:28
14:29
14:30
14:31
14:32
14:33
14:34
14:35
14:36
14:37
14:38
14:39
14:40
14:41
14:42
14:43
14:44
14:45
14:46
14:47
14:48
14:49
14:50
14:51
14:52
14:53
14:54
14:55
14:56
14:57
14:58
14:59
15:00
15:01
15:02
15:03
15:04
15:05
15:06
15:07
15:08
15:09
15:10
15:11
15:12
15:13
15:14
15:15
15:16
15:17
15:18
15:19
15:20
15:21
15:22
15:23
15:24
15:25
15:26
15:27
15:28
15:29
15:30 3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#657 VOSTRIKOV SEMEN (RUS) vs GERGO SZARAZ (HUN)
15:30 - 15:45 (00:15)
3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#650 MILOSHEVIKJ MILAN (MKD) vs CRONIN LUC (IRL)
15:30 - 15:45 (00:15)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#555 MONTOYA_VELA RAFAEL (ESP) vs KASHKETT MAX (GBR)
15:30 - 15:40 (00:10)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#542 SOLTIS DENIS (SVK) vs ORNEK_MIKSA LUKA (SLO)
15:30 - 15:40 (00:10)
1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#503 PAVEL OANA_MARIA (ROU) vs PETROGIANNOU ISIDORA (GRE)
15:30 - 15:41 (00:11)
1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#492 BALINT_ MARTIN (HUN) vs OZDEMIR FERIT (TUR)
15:30 - 15:41 (00:11)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#699 GOVORUKHIN ALEXANDR (RUS) vs TIM LARSEN (DEN)
15:30 - 15:45 (00:15)
6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#340 HLAPOVIC IVAN (SRB) vs KUKHTA ROMAN (UKR)
15:30 - 15:43 (00:13)
7 K1 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#369 PEREIRA EDUARDO (POR) vs MARINKOVITCH JOHN (FRA)
15:30 - 15:43 (00:13)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#397 SIEK DAWID (POL) vs BOURNAKIS IOANNIS (GRE)
15:30 - 15:43 (00:13)
15:31
15:32
15:33
15:34
15:35
15:36
15:37
15:38
15:39
15:40 2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#556 KEANEY KYLE (IRL) vs CAMPAGNOLO GIULIANO (ITA)
15:40 - 15:50 (00:10)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#543 WARRANT MACKENZIE (GBR) vs PROKOPOV SVETOSLAV (BUL)
15:40 - 15:50 (00:10)
15:41 1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#504 ROBERG CELINE (NOR) vs CEHAJIC MELINA (GER)
15:41 - 15:52 (00:11)
1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#493 KUCHARZ MATEUSZ (POL) vs PENZO IVAN (ITA)
15:41 - 15:52 (00:11)
15:42
15:43 6 LK 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#341 MELIKBEKIAN VAGINAK (RUS) vs TYMINSKI JAKUB (POL)
15:43 - 15:56 (00:13)
7 K1 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#370 KHAKUZ ADAM (RUS) vs MALCOV VLADISLAV (MDA)
15:43 - 15:56 (00:13)
7 K1 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#398 FLACK MARK (HUN) vs DVORACEK DAVID (CZE)
15:43 - 15:56 (00:13)
15:44
15:45 3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#658 OFLU YUSUF (TUR) vs GALKINS DANILS (LAT)
15:45 - 16:00 (00:15)
3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#651 VESCI ANDREA (ITA) vs HADJIGENOV_ LACHEZAR (BUL)
15:45 - 16:00 (00:15)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#700 PAPAKONSTANTINOU IOANNIS (GRE) vs RMADAN AHMED (GER)
15:45 - 16:00 (00:15)
15:46
15:47
15:48
15:49
15:50 2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#557 KAKULOV_MAMEDOVA ENRIQUE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs KUZMIN EVGENII (RUS)
15:50 - 16:00 (00:10)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#544 PAUN DAVID_MIHAI (ROU) vs KELLY NATE (IRL)
15:50 - 16:00 (00:10)
15:51
15:52 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#714 OLIVERIO FRANCESCA (ITA) vs ZAGAR_SLEMENSEK LARISA (SLO)
15:52 - 16:07 (00:15)
1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#494 BARES LUKAS (CZE) vs NASSER NABIZADE (GER)
15:52 - 16:03 (00:11)
15:53
15:54
15:55
15:56 6 LK 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#342 ATANASOV GEORGI (BUL) vs GUIMARAES TIAGO (POR)
15:56 - 16:09 (00:13)
7 K1 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#371 MAZUR HLIB (UKR) vs KRISTOF KLIMENT (HUN)
15:56 - 16:09 (00:13)
7 K1 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#399 MATIC FILIP (CRO) vs MAGKOEV GEORGII (RUS)
15:56 - 16:09 (00:13)
15:57
15:58
15:59
16:00 3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#667 NIKOLOU MICHAILANGELOS (GRE) vs SIMSEK ILHAM_BERK (TUR)
16:00 - 16:15 (00:15)
3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#652 DEBRE BENCE (HUN) vs KORNEEV STEPAN (RUS)
16:00 - 16:15 (00:15)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#558 NADAREVIC ADIJAN (BIH) vs BOTONJIC ALI (SLO)
16:00 - 16:10 (00:10)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#545 HUDLER LUKAS (CZE) vs BANIC IGOR (SVK)
16:00 - 16:10 (00:10)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#734 BREHONY LUKE (IRL) vs CVETKOV_ BOZHIDAR_ (BUL)
16:00 - 16:10 (00:10)
16:01
16:02
16:03 1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#495 MASSER MARCO (AUT) vs CIPRIANO ROY (SUI)
16:03 - 16:14 (00:11)
16:04
16:05
16:06
16:07 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#707 ZAGAR_SLEMENSEK ALISA (SLO) vs KOLOZSVARI KINGA (HUN)
16:07 - 16:22 (00:15)
16:08
16:09 6 LK 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#343 CADJENOVIC NEMANJA (MNE) vs NERON CORENTIN (FRA)
16:09 - 16:22 (00:13)
7 K1 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#372 CHURGANOV NIKITA (RUS) vs HERASYMENKO ROSTYSLAV (UKR)
16:09 - 16:22 (00:13)
7 K1 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#400 HRISTOV TEODOR (BUL) vs ZUBIDAT MOHAMMAD (ISR)
16:09 - 16:22 (00:13)
16:10 2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#559 PANOU NIKOLAOS (GRE) vs BRAMATI FEDERICO (ITA)
16:10 - 16:20 (00:10)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#546 RAGGINI ENRICO (SUI) vs HOLDEN LIAM (GBR)
16:10 - 16:20 (00:10)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#735 DUKIC ENIO (CRO) vs REPINA TILEN (SLO)
16:10 - 16:20 (00:10)
16:11
16:12
16:13
16:14 1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#496 PRESVEIAS_ NIKOLAOS-CHRISTOS (GRE) vs TAIT NATHAN (IRL)
16:14 - 16:25 (00:11)
16:15 3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#668 ISGANDAROV POLAD (AZE) vs DELLOLIO ANTONIO (ITA)
16:15 - 16:30 (00:15)
3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#653 BOUJO_ _OR (ISR) vs BARIC ADRIAN (CRO)
16:15 - 16:30 (00:15)
16:16
16:17
16:18
16:19
16:20 2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#560 GHEORGHITA SILVIU (ROU) vs DOWDALL CIALAM (IRL)
16:20 - 16:30 (00:10)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#547 KOLEV PETAR (BUL) vs PETRUCCI TOMMASO (ITA)
16:20 - 16:30 (00:10)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#736 LAUTENSCHLAGER JONAS (AUT) vs ZAREVA IVAN (UKR)
16:20 - 16:30 (00:10)
16:21
16:22 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#708 CABELLO_GONZALEZ SELENE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs DROSINI ALEXANDRA (GRE)
16:22 - 16:37 (00:15)
6 LK 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#344 SULTAN HAMZA (ISR) vs TRUSKAVETSKII RUSLAN (RUS)
16:22 - 16:35 (00:13)
7 K1 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#373 DESKAJ ILIR (CRO) vs PETKOVIC IVAN (BIH)
16:22 - 16:35 (00:13)
7 K1 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#401 CULIK ADRIAN (SVK) vs OITSAR ANDRES (EST)
16:22 - 16:35 (00:13)
16:23
16:24
16:25 1 PF 041 J F -65 kg (2 entries draw)
#512 BISCHOF EMMA (GER) vs KLIMANTIRI ANDRIANNA (GRE)
16:25 - 16:36 (00:11)
16:26
16:27
16:28
16:29
16:30 3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#669 OFLYNN IAN (IRL) vs BOBOC GEORGIAN_VALENTIN (ROU)
16:30 - 16:45 (00:15)
3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#654 HAJDAREVIC HARIS (BIH) vs PAPANIKOLAOU PANAGIOTIS-NTIVAIN (GRE)
16:30 - 16:45 (00:15)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#561 KALANZHOV TYMOFII (UKR) vs FEDULOV EGOR (RUS)
16:30 - 16:40 (00:10)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#548 GKILEKAS VASILEIOS (GRE) vs PODEJKO SEBASTIAN (POL)
16:30 - 16:40 (00:10)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#737 MARZELLA SAMUELE (ITA) vs ZOLTAN MOLISZ (HUN)
16:30 - 16:40 (00:10)
16:31
16:32
16:33
16:34
16:35 6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#345 MAMEDOV RAUF (RUS) vs ELEFTHERIOU PANAGIOTIS (GRE)
16:35 - 16:48 (00:13)
7 K1 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#374 SKOLNOV ILJA (EST) vs BENHAGOUGA RABAH (FRA)
16:35 - 16:48 (00:13)
7 K1 030 OJ M -86 kg (2 entries draw)
#402 ZAWLOCKI FILIP (POL) vs ZIMIN DMITRII (RUS)
16:35 - 16:48 (00:13)
16:36 1 PF 041 J F -65 kg (2 entries draw)
#513 BROWNE JODIE (IRL) vs KENJALO MASA (SLO)
16:36 - 16:47 (00:11)
16:37 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#709 FAZLIC NURHANA (AUT) vs LEGKODYM ANGELINA (RUS)
16:37 - 16:52 (00:15)
16:38
16:39
16:40 2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#562 DOKUCHAYEV NICK-ANTHONY (GER) vs RINALDI TOMMASO (ITA)
16:40 - 16:50 (00:10)
2 LC 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#565 KLAUDIA PATAKI (HUN) vs SKRZYPCZAK BARBARA (POL)
16:40 - 16:50 (00:10)
2 LC 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#738 BOROS_FURTUNA DAVID_GABRIEL_ (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs PLACHTA JAKUB (POL)
16:40 - 16:50 (00:10)
16:41
16:42
16:43
16:44
16:45 3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#670 BASANOVIC SAMIR (BIH) vs ILIAKIS ELEFTHERIOS (GRE)
16:45 - 17:00 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#659 HOLT DANIEL (GBR) vs PERSICHINI LUCA (ITA)
16:45 - 17:00 (00:15)
16:46
16:47 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#482 KIRAY SILA (GER) vs KRIZAJ NINA (SLO)
16:47 - 16:55 (00:08)
16:48 6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#346 HODZIC ALMIN (BIH) vs PETROVIC DANIJEL (SRB)
16:48 - 17:01 (00:13)
7 K1 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#375 SHTYRKOV ARTEM (RUS) vs HRYHORIEV YAROSLAV (UKR)
16:48 - 17:01 (00:13)
7 K1 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#404 VIKTORIA SZILAGYI (HUN) vs BASHKINA MARIIA (RUS)
16:48 - 17:01 (00:13)
16:49
16:50 2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#563 O_DONOGHUE ADAM (IRL) vs RUZNIC DINO (BIH)
16:50 - 17:00 (00:10)
2 LC 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#566 KOTAKI IRINI_DIMITRA (GRE) vs LAMELAS_FERNANDEZ AINARA (ESP)
16:50 - 17:00 (00:10)
2 LC 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#739 SIRANOVIC FABIJAN (CRO) vs MARCELL_TAMAS KOVACS (HUN)
16:50 - 17:00 (00:10)
16:51
16:52 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#710 SOTONOVA ALEXANDRA (CZE) vs LINIC EMMA (CRO)
16:52 - 17:07 (00:15)
16:53
16:54
16:55 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#483 KARAPANOU EIRINI_MARIA (GRE) vs KAROLA TOROK (HUN)
16:55 - 17:03 (00:08)
16:56
16:57
16:58
16:59
17:00 3 KL 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#671 METENIDIS NIKOLAOS (GRE) vs ARGENTINI ERIK (ITA)
17:00 - 17:15 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#660 DOSOPOULOS ANTONIOS (GRE) vs DOREN_MANTILLA MARKO (CRO)
17:00 - 17:15 (00:15)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#564 WILHELM FABIO (SUI) vs KOLEDICS DAVID (HUN)
17:00 - 17:10 (00:10)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#675 ZUBERI ARNEL (BIH) vs ZAGORANSKI ZIGA (SLO)
17:00 - 17:15 (00:15)
2 LC 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#740 ALYEV ELTACH (RUS) vs VLK ALEX (SVK)
17:00 - 17:10 (00:10)
17:01 6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#347 ADAMCZEWSKI KACPER (POL) vs SHAHBAZOV_ ELSHAD (AZE)
17:01 - 17:14 (00:13)
7 K1 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#376 AMIRI ABDUL_RASEQ (AUT) vs KOTBI HAKIM (FRA)
17:01 - 17:14 (00:13)
7 K1 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#405 OKHOTNIK OLEKSANDRA (UKR) vs KIERCZYNSKA MARTYNA (POL)
17:01 - 17:14 (00:13)
17:02
17:03 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#484 DOHERTY MAIREAD (IRL) vs PETITO FEDERICA_BENEDETTA (ITA)
17:03 - 17:11 (00:08)
17:04
17:05
17:06
17:07 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#711 NEDKOVA MIHAELA (BUL) vs MCLOUGHLIN HANNAH (IRL)
17:07 - 17:22 (00:15)
17:08
17:09
17:10 2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#691 PAPANIKOLAOU PANAGIOTIS-NTIVAIN (GRE) vs IRSIC MATIC (SLO)
17:10 - 17:25 (00:15)
2 LC 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#741 PREMIC TONI (CRO) vs WACHOWIAK IGOR (POL)
17:10 - 17:20 (00:10)
17:11 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#485 BUDAI ANASTASIYA (BLR) vs BUTERIN MARTINA (CRO)
17:11 - 17:19 (00:08)
17:12
17:13
17:14 6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#348 CAPUTO ALESSANDRO (ITA) vs KADIEV ISLAMGEREI (RUS)
17:14 - 17:27 (00:13)
7 K1 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#377 COLACO JOEL (POR) vs LISI LAL (ITA)
17:14 - 17:27 (00:13)
7 K1 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#406 ADONICIOAIEI ALINA_ECATERINA (ROU) vs GALINOVA POLINA (BUL)
17:14 - 17:27 (00:13)
17:15 3 KL 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#672 MATE SOLETROMOS (HUN) vs DABROWSKI ADAM (POL)
17:15 - 17:30 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#661 FANDIKANA XAVIER (FRA) vs LASZLO MARUSCSAK (HUN)
17:15 - 17:30 (00:15)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#676 GERGO SZARAZ (HUN) vs VOSTRIKOV SEMEN (RUS)
17:15 - 17:30 (00:15)
17:16
17:17
17:18
17:19 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#486 LAVECCHIA TERESA (GER) vs CHOUNTRA-VOULGARELI MYRTO-KONSTANTINA (GRE)
17:19 - 17:27 (00:08)
17:20 2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#742 GALLAGHER JENNA (IRL) vs LILLA NAGY (HUN)
17:20 - 17:30 (00:10)
17:21
17:22 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#712 LEITENBACHER_ NINA (GER) vs BARTCZAK WERONIKA (POL)
17:22 - 17:37 (00:15)
17:23
17:24
17:25 2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#692 MATE NAGY_ (HUN) vs KORNEEV STEPAN (RUS)
17:25 - 17:40 (00:15)
17:26
17:27 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#487 TERENTYEVA EKATERINA (RUS) vs ACCETTA GLORIA_MARIA (ITA)
17:27 - 17:35 (00:08)
6 LK 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#366 GIEREJKO JULIA (POL) vs DIANA CZIFRA (HUN)
17:27 - 17:40 (00:13)
7 K1 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#378 DURIS DANIEL (SVK) vs IVANOV SERGEI (RUS)
17:27 - 17:40 (00:13)
7 K1 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#407 TYSEVICH KAMILLA (BLR) vs GOLUBEVA SOFYA (RUS)
17:27 - 17:40 (00:13)
17:28
17:29
17:30 3 KL 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#673 VRANEK LUKA (SLO) vs LAGRON FILIP (CZE)
17:30 - 17:45 (00:15)
3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#662 BLOTNICKI GRZEGORZ (POL) vs VENNERI CIRO (ITA)
17:30 - 17:45 (00:15)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#677 MEDERSKI ALBERT (POL) vs GALKINS DANILS (LAT)
17:30 - 17:45 (00:15)
2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#743 HAMULIC LAMIJA (BIH) vs PETKOVA MONIKA (BUL)
17:30 - 17:40 (00:10)
17:31
17:32
17:33
17:34
17:35 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#488 CHANDLER GRACE (GBR) vs HAIDER KATRIN (HUN)
17:35 - 17:43 (00:08)
17:36
17:37 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#713 VIGO_VELEZ LUNA_DEL_ALBA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs LIZA KOKOVAI (HUN)
17:37 - 17:52 (00:15)
17:38
17:39
17:40 2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#693 LIKOVS DANIELS (LAT) vs BARIC ADRIAN (CRO)
17:40 - 17:55 (00:15)
2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#744 PIECZINSKI LUCY (GER) vs LJUBEK ELENA (CRO)
17:40 - 17:50 (00:10)
6 LK 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#367 AFONSO RUTE (POR) vs KURT ILKNUR (TUR)
17:40 - 17:53 (00:13)
17:41
17:42
17:43 1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#505 VUZEM_VAJDA LARA (SLO) vs BELOW SARAH (GER)
17:43 - 17:54 (00:11)
17:44
17:45 3 KL 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#674 SAKAR SAMET (TUR) vs LOUTZANIOTIS GEORGIOS (GRE)
17:45 - 18:00 (00:15)
3 KL 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#715 TAMAS NAGY (HUN) vs GULIYEV_ AMIN (AZE)
17:45 - 17:55 (00:10)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#678 SEDAK STJEPAN (CRO) vs TSOUKANAS IASON (GRE)
17:45 - 18:00 (00:15)
17:46
17:47
17:48
17:49
17:50 2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#745 CZADER OLIWIA (POL) vs REINHARDT AMELIA (IRL)
17:50 - 18:00 (00:10)
17:51
17:52 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#683 BAUMANN ALEXANDER (AUT) vs LOZANO_PINTADO JULIAN (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP)
17:52 - 18:07 (00:15)
17:53
17:54 1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#506 ROCHFORT JODIE (IRL) vs DE_PAOLIS CHIARA (ITA)
17:54 - 18:05 (00:11)
17:55 3 KL 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#716 O_CONNOR CALLUM (IRL) vs TORO CLAUDIO (ITA)
17:55 - 18:05 (00:10)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#694 LANZA RICCARDO (ITA) vs CRONIN LUC (IRL)
17:55 - 18:10 (00:15)
17:56
17:57
17:58
17:59
18:00 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#726 KASHKETT MAX (GBR) vs LEMPESIS APOLLON (GRE)
18:00 - 18:10 (00:10)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#679 ZIMMERMANN ERIK (AUT) vs _GBARA YAZAN_ (ISR)
18:00 - 18:15 (00:15)
2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#746 BARADA TYRA (SLO) vs GRODZKA WIOLETA (POL)
18:00 - 18:10 (00:10)
18:01
18:02
18:03
18:04
18:05 3 KL 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#717 ILIEV MISHEL (BUL) vs KRISTOF KANAI (HUN)
18:05 - 18:15 (00:10)
1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#507 NEDKOVA MIHAELA (BUL) vs OZTURK ZOHRE_MERVE (TUR)
18:05 - 18:16 (00:11)
18:06
18:07 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#684 PENZO IVAN (ITA) vs BETHAN ENZO (FRA)
18:07 - 18:22 (00:15)
18:08
18:09
18:10 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#727 HAYRAPETYAN BORIS (ARM) vs KUKLIJANOVS DMITRIJS (LAT)
18:10 - 18:20 (00:10)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#695 ZILA VIKTOR (CZE) vs BACIU_ IONUT_ALIN (ROU)
18:10 - 18:25 (00:15)
2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#747 TODOROVA_ ANELYIA_ (BUL) vs KOVACS LAURA (HUN)
18:10 - 18:20 (00:10)
18:11
18:12
18:13
18:14
18:15 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#718 ZYZ MACIEJ (POL) vs ALAKBARLI NIJAT (AZE)
18:15 - 18:25 (00:10)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#680 GASANOVS MAIKLS (LAT) vs GODZA MIROSLAV (CZE)
18:15 - 18:30 (00:15)
18:16 1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#508 LEGKODYM ANGELINA (RUS) vs NODAROU MARINA (GRE)
18:16 - 18:27 (00:11)
18:17
18:18
18:19
18:20 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#728 COLLINS CIAN (IRL) vs DRVAR ALEX (SVK)
18:20 - 18:30 (00:10)
2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#748 PETRIKOVA JOHANKA (CZE) vs VOLCHUGA ALINA (BLR)
18:20 - 18:30 (00:10)
18:21
18:22 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#685 KLEINERT DAWID (POL) vs ROBERG SANDER (NOR)
18:22 - 18:37 (00:15)
18:23
18:24
18:25 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#719 SOLTIS DENIS (SVK) vs BENJAMIN ERDEI (HUN)
18:25 - 18:35 (00:10)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#696 ZAWISLAK OSKAR (POL) vs GRINS MIGUEL (GER)
18:25 - 18:40 (00:15)
18:26
18:27 1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#509 GORALCZYKOVA MICHAELA (CZE) vs SETLA JULIA (POL)
18:27 - 18:38 (00:11)
18:28
18:29
18:30 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#729 SOLYMOSI BENCE_ (HUN) vs ADEREK CEZARY (POL)
18:30 - 18:40 (00:10)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#681 CSELOVSZKI PATRIK (HUN) vs KASPRZYK MACIEJ (POL)
18:30 - 18:45 (00:15)
2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#749 MAGDIC ELA (CRO) vs KONIAVITI MARIA (GRE)
18:30 - 18:40 (00:10)
18:31
18:32
18:33
18:34
18:35 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#720 STERZA LORENZO (ITA) vs HUDLER LUKAS (CZE)
18:35 - 18:45 (00:10)
18:36
18:37 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#686 ZAVEC TIMOTEJ (SLO) vs GAVRIKOV ARTEM (RUS)
18:37 - 18:52 (00:15)
18:38 1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#510 ZAGAR_SLEMENSEK ALISA (SLO) vs MAGER KIARA (GER)
18:38 - 18:49 (00:11)
18:39
18:40 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#730 STANCIU CLAUDIU (ROU) vs DJILASOVIC STRAHINJA (SRB)
18:40 - 18:50 (00:10)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#697 HADJIGENOV_ LACHEZAR (BUL) vs BABINCAK VLADIMIR (SVK)
18:40 - 18:55 (00:15)
2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#750 JONES ZARA (IRL) vs ZSOFIA NEMETI (HUN)
18:40 - 18:50 (00:10)
18:41
18:42
18:43
18:44
18:45 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#721 KELLY NATE (IRL) vs PAUN DAVID_MIHAI (ROU)
18:45 - 18:55 (00:10)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#682 CARDONI LUCA (ITA) vs MCCANN LUKE (IRL)
18:45 - 19:00 (00:15)
18:46
18:47
18:48
18:49
18:50 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#731 GRABOS JULIAN (POL) vs KEANEY KYLE (IRL)
18:50 - 19:00 (00:10)
2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#751 ZEMANOVA ELISKA (CZE) vs TEODORANI CHIARA (ITA)
18:50 - 19:00 (00:10)
18:51
18:52 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#687 BARES LUKAS (CZE) vs ISMAILOV EMIL (RUS)
18:52 - 19:07 (00:15)
18:53
18:54
18:55 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#722 TAKTUK HAMODI (ISR) vs MULALIC ADIN (BIH)
18:55 - 19:05 (00:10)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#698 KABILOVIC KEMAL (SLO) vs MAVRONANOS IONATHAN (GRE)
18:55 - 19:10 (00:15)
18:56
18:57
18:58
18:59
19:00 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#733 DIMITROV PETAR (BUL) vs DAVID NAGY_ (HUN)
19:00 - 19:10 (00:10)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#701 VEGGO FILIPPO (ITA) vs KUSZ NORBERT (POL)
19:00 - 19:15 (00:15)
19:01
19:02
19:03
19:04
19:05 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#723 TSYBULKA NIKITA (BLR) vs ORNEK_MIKSA LUKA (SLO)
19:05 - 19:15 (00:10)
19:06
19:07 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#688 DOREN_MANTILLA MARKO (CRO) vs PERSICHINI LUCA (ITA)
19:07 - 19:22 (00:15)
19:08
19:09
19:10 2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#752 HAMULIC EMA (BIH) vs MAZUR KLAUDIA (POL)
19:10 - 19:20 (00:10)
19:11
19:12
19:13
19:14
19:15 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#724 KOPYRA RADOSLAW (POL) vs HUSEYNZADA NIHAD (AZE)
19:15 - 19:25 (00:10)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#702 SRICA MAURO_ANTONIO (CRO) vs OFLYNN IAN (IRL)
19:15 - 19:30 (00:15)
19:16
19:17
19:18
19:19
19:20 2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#753 GOMBAS ALEXANDRA (HUN) vs GHESOV ANDREA (IRL)
19:20 - 19:30 (00:10)
19:21
19:22 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#689 LASZLO MARUSCSAK (HUN) vs HOLT DANIEL (GBR)
19:22 - 19:37 (00:15)
19:23
19:24
19:25 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#725 BANIC IGOR (SVK) vs BARMPOUTIS CHARALAMPOS (GRE)
19:25 - 19:35 (00:10)
19:26
19:27
19:28
19:29
19:30 2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#703 BOBOC GEORGIAN_VALENTIN (ROU) vs SYMONS TOM (GBR)
19:30 - 19:45 (00:15)
19:31
19:32
19:33
19:34
19:35
19:36
19:37 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#690 HOJS SVEN (SLO) vs BLOTNICKI GRZEGORZ (POL)
19:37 - 19:52 (00:15)
19:38
19:39
19:40
19:41
19:42
19:43
19:44
19:45 2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#704 MOTIL SIMON (SVK) vs KAJTAR BENCE (HUN)
19:45 - 20:00 (00:15)
19:46
19:47
19:48
19:49
19:50
19:51
19:52
19:53
19:54
19:55
19:56
19:57
19:58
19:59
20:00 2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#705 ZAJEC SIMON (SLO) vs CAVALCANTI PAOLO (ITA)
20:00 - 20:15 (00:15)
20:01
20:02
20:03
20:04
20:05
20:06
20:07
20:08
20:09
20:10
20:11
20:12
20:13
20:14
20:15 2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#706 SHEVCHENKO MIKHAIL (RUS) vs ILIAKIS ELEFTHERIOS (GRE)
20:15 - 20:30 (00:15)
20:16
20:17
20:18
20:19
20:20
20:21
20:22
20:23
20:24
20:25
20:26
20:27
20:28
20:29
20:30
20:31
20:32
20:33
20:34
20:35
20:36
20:37
20:38
20:39
20:40
20:41
20:42
20:43
20:44
20:45
20:46
20:47
20:48
20:49
20:50
20:51
20:52
20:53
20:54
20:55
20:56
20:57
20:58
20:59
21:00 END OF DAY
21:00 - 21:15 (00:15)
21:01
21:02
21:03
21:04
21:05
21:06
21:07
21:08
21:09
21:10
21:11
21:12
21:13
21:14

sportdata
WAKO CHILDREN, CADETS and JUNIORS EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019 - 2019-08-28

2019-08-26 / 2019-08-27 / 2019-08-28 / 2019-08-29 / 2019-08-30 / 2019-08-31 / Print

Tatami1 Tatami2 Tatami3 Tatami4 Ring1 Ring2 Ring3 Ring 8 Ring 9 Ring 10
10:00 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1096 BOGUCKI MILOSZ (POL) vs SCARANO RICCARDO (ITA)
10:00 - 10:09 (00:09)
3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#732 KARIMOV NIHAT (AZE) vs DAUF ISSA (DEN)
10:00 - 10:10 (00:10)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#1012 ZAGORANSKI ZIGA (SLO) vs GERGO SZARAZ (HUN)
10:00 - 10:15 (00:15)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1020 IRSIC MATIC (SLO) vs MATE NAGY_ (HUN)
10:00 - 10:15 (00:15)
1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#927 MARZELLA SAMUELE (ITA) vs AKRIVOS ATHANASIOS (GRE)
10:00 - 10:10 (00:10)
1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#915 NATIVO CLAUDIO (ITA) vs VANDOMME KILLIAN (FRA)
10:00 - 10:10 (00:10)
1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#935 MIRABELLO FEDERICA (ITA) vs PETKOVA MONIKA (BUL)
10:00 - 10:10 (00:10)
5 FC 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#754 SHUSHARIN VADIM (RUS) vs KRISZTIAN CSIPKES (HUN)
10:00 - 10:15 (00:15)
6 LK 016 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#781 BALCHYY SHOLBANA (RUS) vs HODZIC ADNA (BIH)
10:00 - 10:15 (00:15)
7 K1 034 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#829 RUDOVA ARINA (RUS) vs AL-SAFFU NOORA (FIN)
10:00 - 10:15 (00:15)
10:01
10:02
10:03
10:04
10:05
10:06
10:07
10:08
10:09 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1097 BENCE SZABO (HUN) vs BENIC ROKO (CRO)
10:09 - 10:18 (00:09)
10:10 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1104 MACCARONE ROSARIO (ITA) vs KAKULOV_MAMEDOVA ENRIQUE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP)
10:10 - 10:19 (00:09)
1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#928 ZAMARIJA LOVRO (CRO) vs CVETKOV_ BOZHIDAR_ (BUL)
10:10 - 10:20 (00:10)
1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#916 SOLYMOSI BENCE_ (HUN) vs MC_CLELLAND DYLAN (IRL)
10:10 - 10:20 (00:10)
1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#936 LESZKO KITTI (HUN) vs SAHIN BILGE (GER)
10:10 - 10:20 (00:10)
10:11
10:12
10:13
10:14
10:15 2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#1013 MEDERSKI ALBERT (POL) vs SEDAK STJEPAN (CRO)
10:15 - 10:30 (00:15)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1021 BARIC ADRIAN (CRO) vs LANZA RICCARDO (ITA)
10:15 - 10:30 (00:15)
5 FC 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#755 GRAK ALEKSEI (RUS) vs ALISHOV RUSTAM (AZE)
10:15 - 10:30 (00:15)
6 LK 016 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#782 CHYLINSKA DOMINIKA (POL) vs SZELECZKI LILLA (HUN)
10:15 - 10:30 (00:15)
7 K1 002 YJ M -45 kg (2 entries draw)
#805 BELOUSOV KIRILL (RUS) vs DADASHOV KHAYAL (AZE)
10:15 - 10:30 (00:15)
10:16
10:17
10:18 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1098 TRAJKOV BORJAN (MKD) vs VLASAK MATEJ (CZE)
10:18 - 10:27 (00:09)
10:19 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1105 BILSKI_ JAKUB (POL) vs DAVID SIMON (HUN)
10:19 - 10:28 (00:09)
10:20 1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#929 REPINA TILEN (SLO) vs WLOGA MARCIN (POL)
10:20 - 10:30 (00:10)
1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#917 MAGER FYNN (GER) vs BAINS-DOYLE HARRISON (GBR)
10:20 - 10:30 (00:10)
1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#937 HAMULIC LAMIJA (BIH) vs FITZPATRICK SHAUNA (IRL)
10:20 - 10:30 (00:10)
10:21
10:22
10:23
10:24
10:25
10:26
10:27 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1099 KOURNTIAN KONSTANTINOS-EDOUARNT (GRE) vs STEFANOV IVAN (BUL)
10:27 - 10:36 (00:09)
10:28 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1106 BILANDZIC NIKO (CRO) vs DOWDALL CIALAM (IRL)
10:28 - 10:37 (00:09)
10:29
10:30 2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#1014 ZIMMERMANN ERIK (AUT) vs GODZA MIROSLAV (CZE)
10:30 - 10:45 (00:15)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1022 ZILA VIKTOR (CZE) vs ZAWISLAK OSKAR (POL)
10:30 - 10:45 (00:15)
1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#930 OLIVER VADI (HUN) vs BARBATO LUIGI (ITA)
10:30 - 10:40 (00:10)
1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#918 VITALE MATTIA (ITA) vs VICZIAN DANIEL (HUN)
10:30 - 10:40 (00:10)
1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#938 LOZANO_PINTADO ROCIO (ESP) vs ZOLLER SIGRID (SUI)
10:30 - 10:40 (00:10)
5 FC 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#756 KORELIN MIKHAIL (RUS) vs OSADCII NICHITA (MDA)
10:30 - 10:45 (00:15)
6 LK 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#783 RADOVANOVIC TAMARA (BIH) vs SAPELINA VIKTORIIA (RUS)
10:30 - 10:45 (00:15)
7 K1 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#806 ZLOBIN LEV (RUS) vs LEFTER CRISTIAN (MDA)
10:30 - 10:45 (00:15)
10:31
10:32
10:33
10:34
10:35
10:36 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1100 GASPIROVICHS ALEKSANDRS (LAT) vs YAROSH DAVID (ESP)
10:36 - 10:45 (00:09)
10:37 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1107 KRYGIER KACPER (POL) vs PANOU NIKOLAOS (GRE)
10:37 - 10:46 (00:09)
10:38
10:39
10:40 1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#931 MINDA BENCE (NOR) vs LAZAR ERIK (HUN)
10:40 - 10:50 (00:10)
1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#944 SCHULTEN MAAIKE (NED) vs OZAN_PEREIRA NAOMI (SUI)
10:40 - 10:50 (00:10)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#939 ELSTON-EVANS ERIN (GBR) vs HEGEDUS HANGA (HUN)
10:40 - 10:50 (00:10)
10:41
10:42
10:43
10:44
10:45 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1101 MOLNAR ANDRAS (SVK) vs FADILA AMRU (ISR)
10:45 - 10:54 (00:09)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#1015 KASPRZYK MACIEJ (POL) vs MCCANN LUKE (IRL)
10:45 - 11:00 (00:15)
2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1023 HADJIGENOV_ LACHEZAR (BUL) vs MAVRONANOS IONATHAN (GRE)
10:45 - 11:00 (00:15)
5 FC 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#757 MOROZOV ILIA (RUS) vs BAYBURA YUNUS (TUR)
10:45 - 11:00 (00:15)
6 LK 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#784 TSILIKI MARIA_ANNA (GRE) vs SARGSIAN DIANA (RUS)
10:45 - 11:00 (00:15)
7 K1 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#807 KUBOV AMIR (RUS) vs CAZACINSCHII_ ALEXANDRU (MDA)
10:45 - 11:00 (00:15)
10:46 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1108 BOTONJIC ALI (SLO) vs RUZNIC DINO (BIH)
10:46 - 10:55 (00:09)
10:47
10:48
10:49
10:50 1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#932 KATSAGONIS STAMATIOS (GRE) vs CRISCUOLO FRANCESCO (ITA)
10:50 - 11:00 (00:10)
1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#945 GOMBAS ALEXANDRA (HUN) vs JONES ZARA (IRL)
10:50 - 11:00 (00:10)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#940 BARADA TYRA (SLO) vs PETRIKOVA JOHANKA (CZE)
10:50 - 11:00 (00:10)
10:51
10:52
10:53
10:54 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1102 LEONE MATTIA (ITA) vs BODZEK PATRYK (POL)
10:54 - 11:03 (00:09)
10:55 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1109 WILHELM FABIO (SUI) vs KALANZHOV TYMOFII (UKR)
10:55 - 11:04 (00:09)
10:56
10:57
10:58
10:59
11:00 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#1016 BAUMANN ALEXANDER (AUT) vs PENZO IVAN (ITA)
11:00 - 11:15 (00:15)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#1024 GOVORUKHIN ALEXANDR (RUS) vs RMADAN AHMED (GER)
11:00 - 11:15 (00:15)
1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#933 SIRANOVIC FABIJAN (CRO) vs ECONOMO DIMITRIOS (GRE)
11:00 - 11:10 (00:10)
1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#946 HAMULIC EMA (BIH) vs NIOPA ZOI-KALLIOPI (GRE)
11:00 - 11:10 (00:10)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#941 TODOROVA_ ANELYIA_ (BUL) vs LENDZION WIKTORIA (POL)
11:00 - 11:10 (00:10)
5 FC 002 YJ M -45 kg (2 entries draw)
#758 KUTLESIC_BIJADER ANTE (CRO) vs SHUMILOV NIKITA (RUS)
11:00 - 11:15 (00:15)
6 LK 018 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#785 COSTA ANA_LEONOR (POR) vs ESPOSITO NOEMI (ITA)
11:00 - 11:15 (00:15)
7 K1 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#808 BRZOZOWSKI STANISLAW (POL) vs MATAEV ASTEMIR (RUS)
11:00 - 11:15 (00:15)
11:01
11:02
11:03 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1103 LITVINCHIK ALEKSEY (BLR) vs BARATH ALBERT (HUN)
11:03 - 11:12 (00:09)
11:04 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1110 O_DONOGHUE ADAM (IRL) vs SUMLJAK ENEJ (SLO)
11:04 - 11:13 (00:09)
11:05
11:06
11:07
11:08
11:09
11:10 1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#934 BAUER TOMY_LEE (GER) vs PLACHTA JAKUB (POL)
11:10 - 11:20 (00:10)
1 PF 027 OC F +65 kg (2 entries draw)
#957 KOSECZ BOGLARKA (HUN) vs GEORGHIOU ASIA (GBR)
11:10 - 11:20 (00:10)
1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#942 KOC ALARA (GER) vs VICZIAN VIVIEN (HUN)
11:10 - 11:20 (00:10)
11:11
11:12 3 KL 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1112 PANOPOULOS MICHAIL (GRE) vs GULIYEV_ AMIN (AZE)
11:12 - 11:22 (00:10)
11:13 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1111 GHEORGHITA SILVIU (ROU) vs KOLEDICS DAVID (HUN)
11:13 - 11:22 (00:09)
11:14
11:15 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#1017 ROBERG SANDER (NOR) vs ZAVEC TIMOTEJ (SLO)
11:15 - 11:30 (00:15)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#1025 KUSZ NORBERT (POL) vs OFLYNN IAN (IRL)
11:15 - 11:30 (00:15)
5 FC 016 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#759 KOCAOGLU GIZEM (TUR) vs PAPP NIKOLA (HUN)
11:15 - 11:30 (00:15)
6 LK 018 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#786 KOUTSODIMOU ANASTASIA (GRE) vs KHOVALYG BUZUREL (RUS)
11:15 - 11:30 (00:15)
7 K1 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#809 MARK KEKEGYI (HUN) vs MAGOMEDOV MAGOMEDNUR (RUS)
11:15 - 11:30 (00:15)
11:16
11:17
11:18
11:19
11:20 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#947 KRKLJES ALEKSANDRA (SUI) vs KIRAY SILA (GER)
11:20 - 11:30 (00:10)
1 PF 027 OC F +65 kg (2 entries draw)
#958 CAPASSO ASIA (ITA) vs QUILL ROISIN (IRL)
11:20 - 11:30 (00:10)
1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#923 TRBULIN MORIS (CRO) vs YILDIZ SEMIH (GER)
11:20 - 11:30 (00:10)
11:21
11:22 3 KL 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1113 MARKOVIC IVAN (BIH) vs KHASKIYA OMER (ISR)
11:22 - 11:32 (00:10)
3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1116 ALAKBARLI NIJAT (AZE) vs BENJAMIN ERDEI (HUN)
11:22 - 11:32 (00:10)
11:23
11:24
11:25
11:26
11:27
11:28
11:29
11:30 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#1018 ISMAILOV EMIL (RUS) vs PERSICHINI LUCA (ITA)
11:30 - 11:45 (00:15)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#1026 SYMONS TOM (GBR) vs KAJTAR BENCE (HUN)
11:30 - 11:45 (00:15)
1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#948 KARAPANOU EIRINI_MARIA (GRE) vs PETITO FEDERICA_BENEDETTA (ITA)
11:30 - 11:40 (00:10)
1 PF 027 OC F +65 kg (2 entries draw)
#959 BRDAR ALIN (SLO) vs ADCOCK PAIGE (GBR)
11:30 - 11:40 (00:10)
1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#924 KLIMANTIRIS THEODOROS (GRE) vs BRAMATI FEDERICO (ITA)
11:30 - 11:40 (00:10)
5 FC 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#760 PAWLIKOWSKA MARTA (POL) vs TERENTYEVA OLGA (RUS)
11:30 - 11:45 (00:15)
6 LK 020 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#787 GUREL BILGE_SU (TUR) vs SAVIC NATALIJA (SRB)
11:30 - 11:45 (00:15)
7 K1 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#810 GRILLIA IOULIA-IOANNA (GRE) vs NIKIFARAVA KRYSTSINA (BLR)
11:30 - 11:45 (00:15)
11:31
11:32 3 KL 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1114 NAVARRO LORENZO (FRA) vs O_CONNOR CALLUM (IRL)
11:32 - 11:42 (00:10)
3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1117 HUDLER LUKAS (CZE) vs KELLY NATE (IRL)
11:32 - 11:42 (00:10)
11:33
11:34
11:35
11:36
11:37
11:38
11:39
11:40 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#949 BUTERIN MARTINA (CRO) vs CHOUNTRA-VOULGARELI MYRTO-KONSTANTINA (GRE)
11:40 - 11:50 (00:10)
1 PF 027 OC F +65 kg (2 entries draw)
#960 LORIA GAIA (ITA) vs GAZILJ LORENA (CRO)
11:40 - 11:50 (00:10)
1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#925 SCHNEIDER THORE (AUT) vs BATRIS KONSTANTINOS (GRE)
11:40 - 11:50 (00:10)
11:41
11:42 3 KL 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1115 KRISTOF KANAI (HUN) vs STIRGIARIS SPYRIDON (GRE)
11:42 - 11:52 (00:10)
3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1118 TAKTUK HAMODI (ISR) vs ORNEK_MIKSA LUKA (SLO)
11:42 - 11:52 (00:10)
11:43
11:44
11:45 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#1019 LASZLO MARUSCSAK (HUN) vs HOJS SVEN (SLO)
11:45 - 12:00 (00:15)
2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#1027 ZAJEC SIMON (SLO) vs ILIAKIS ELEFTHERIOS (GRE)
11:45 - 12:00 (00:15)
5 FC 018 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#761 ANIC MIHAELA (CRO) vs KOCH FATMA-MARINA (RUS)
11:45 - 12:00 (00:15)
6 LK 020 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#788 MARCHUK LIKIIA (RUS) vs KOCAOGLU SENA_NUR (TUR)
11:45 - 12:00 (00:15)
7 K1 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#811 HARAJDOVA REKA (SVK) vs TATARU STEFANIA (MDA)
11:45 - 12:00 (00:15)
11:46
11:47
11:48
11:49
11:50 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#950 ACCETTA GLORIA_MARIA (ITA) vs CHANDLER GRACE (GBR)
11:50 - 12:00 (00:10)
1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#919 LITVINCHIK ALEKSEY (BLR) vs PAPANDREOU ANGELOS (GRE)
11:50 - 12:00 (00:10)
1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#926 BOTONJIC ALI (SLO) vs EIFFE SHANE (IRL)
11:50 - 12:00 (00:10)
11:51
11:52 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1124 BIOCCA CESIDIO (ITA) vs ZOLTAN MOLISZ (HUN)
11:52 - 12:02 (00:10)
3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1119 KOPYRA RADOSLAW (POL) vs BANIC IGOR (SVK)
11:52 - 12:02 (00:10)
11:53
11:54
11:55
11:56
11:57
11:58
11:59
12:00 2 LC 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#1028 PETRALIA DANIELE (ITA) vs GROLL MARC (GER)
12:00 - 12:15 (00:15)
2 LC 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1055 RYAN NIAMH (IRL) vs KOMOROWSKA KINGA (POL)
12:00 - 12:15 (00:15)
1 PF 025 OC F -60 kg (2 entries draw)
#951 CHERNENKO EKATERINA (RUS) vs FOURLA DEMETRA (GRE)
12:00 - 12:10 (00:10)
1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#920 BAGARELLO EDOARDO (ITA) vs OSMANOVIC JAMAIL_MAURICE (GER)
12:00 - 12:10 (00:10)
1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#961 ALEXANDROV IVAN (BUL) vs PARSCHIN ANTON (GER)
12:00 - 12:10 (00:10)
5 FC 020 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#762 KITTI SZABO (HUN) vs SADRIEVA MARIAM (RUS)
12:00 - 12:15 (00:15)
6 LK 010 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#860 KARASERIDIS KYRIAKOS (GRE) vs ROGOV NIKITA (RUS)
12:00 - 12:15 (00:15)
7 K1 018 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#812 RODRIGUES MATILDE (POR) vs RODERBURG SILA (GER)
12:00 - 12:15 (00:15)
12:01
12:02 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1125 LYGERIS GEORGIOS (GRE) vs DUKIC ENIO (CRO)
12:02 - 12:12 (00:10)
3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1120 KASHKETT MAX (GBR) vs HAYRAPETYAN BORIS (ARM)
12:02 - 12:12 (00:10)
12:03
12:04
12:05
12:06
12:07
12:08
12:09
12:10 1 PF 025 OC F -60 kg (2 entries draw)
#952 MAIER MICHELLE (POL) vs BOIADZHIEVA KALINA (BUL)
12:10 - 12:20 (00:10)
1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#921 KOUKOUTSOUDIS DIMITRIOS (GRE) vs SAHIN BERKAY_OZAN (TUR)
12:10 - 12:20 (00:10)
1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#962 CSELOVSZKI PATRIK (HUN) vs MCCANN LUKE (IRL)
12:10 - 12:20 (00:10)
12:11
12:12 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1126 GACZYNSKI SZYMON (POL) vs ZAREVA IVAN (UKR)
12:12 - 12:22 (00:10)
3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1121 DRVAR ALEX (SVK) vs ADEREK CEZARY (POL)
12:12 - 12:22 (00:10)
12:13
12:14
12:15 2 LC 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#1029 PROKOPYEV NIKITA (RUS) vs RZEPKA KRYSTIAN (POL)
12:15 - 12:30 (00:15)
2 LC 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1056 PERRI AIKATERINI (GRE) vs HALASZ ENIKO (HUN)
12:15 - 12:30 (00:15)
5 FC 020 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#763 SUTIC TONIA (CRO) vs ATAS RUMEYSA (TUR)
12:15 - 12:30 (00:15)
6 LK 011 YJ M -75 kg (2 entries draw)
#861 ALADINSKII ALEKSEI (RUS) vs RUGGIERI CLAUDIO (ITA)
12:15 - 12:30 (00:15)
7 K1 018 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#813 MOHANDES TURAN (AZE) vs VIKTORIA PALFI (HUN)
12:15 - 12:30 (00:15)
12:16
12:17
12:18
12:19
12:20 1 PF 026 OC F -65 kg (2 entries draw)
#953 MIHALIC LARA (CRO) vs HANNA TRENYIK (HUN)
12:20 - 12:30 (00:10)
1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#922 EIFFE COLIN (IRL) vs DELLA_ROCCA MATTHIAS (ITA)
12:20 - 12:30 (00:10)
1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#963 KASPRZYK MACIEJ (POL) vs BELLEMO NICOLA (ITA)
12:20 - 12:30 (00:10)
12:21
12:22 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1127 LEVENTE SZIKORA (HUN) vs CARASSITI CHRISTIAN (ITA)
12:22 - 12:32 (00:10)
3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1122 DJILASOVIC STRAHINJA (SRB) vs GRABOS JULIAN (POL)
12:22 - 12:32 (00:10)
12:23
12:24
12:25
12:26
12:27
12:28
12:29
12:30 2 LC 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#1030 METENIDIS NIKOLAOS (GRE) vs LAGRON FILIP (CZE)
12:30 - 12:45 (00:15)
2 LC 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1057 OMALINOVSKAIA ANASTASIIA (RUS) vs DERIKOVA KARIN (SVK)
12:30 - 12:45 (00:15)
1 PF 026 OC F -65 kg (2 entries draw)
#954 GRISTINA SILVIA (ITA) vs BASSON NICOLA (IRL)
12:30 - 12:40 (00:10)
1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#969 KONGSVOLD_ MARCUS (NOR) vs CAMINADA LUCA (ITA)
12:30 - 12:40 (00:10)
1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#964 ZIMMERMANN ERIK (AUT) vs LAOUDIS IOANNIS_ANDREAS (GRE)
12:30 - 12:40 (00:10)
5 FC 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#764 AY SEYIT_BATTAL (TUR) vs KALACHAN MNATSAKAN (RUS)
12:30 - 12:45 (00:15)
6 LK 011 YJ M -75 kg (2 entries draw)
#862 SUROV TEIMURAZ (RUS) vs KALAIDZIEV HRISTO (BUL)
12:30 - 12:45 (00:15)
7 K1 019 YJ F -60 kg (2 entries draw)
#814 SOULANTIKA IOANNA (GRE) vs TODOROVA MIA (MKD)
12:30 - 12:45 (00:15)
12:31
12:32 3 KL 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#1128 HRIVNAK JURAJ (SVK) vs WILCZEWSKI ARMIN (POL)
12:32 - 12:42 (00:10)
3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1123 KARIMOV NIHAT (AZE) vs DIMITROV PETAR (BUL)
12:32 - 12:42 (00:10)
12:33
12:34
12:35
12:36
12:37
12:38
12:39
12:40 1 PF 026 OC F -65 kg (2 entries draw)
#955 CELIK_ UEMMUE_-SELEME (GER) vs AIGNER JASMIN (AUT)
12:40 - 12:50 (00:10)
1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#970 THEOTOKATOS IOANNIS (GRE) vs ZAJACZ BENCE (HUN)
12:40 - 12:50 (00:10)
1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#965 JURASIC LUKAS (CRO) vs KROSNOV EMIL (BUL)
12:40 - 12:50 (00:10)
12:41
12:42 3 KL 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#1129 SANDOR KOBORI_KOVACS (HUN) vs PREMIC TONI (CRO)
12:42 - 12:52 (00:10)
3 KL 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#1132 KARVOUNIARI MARIA (GRE) vs PETKOVA MONIKA (BUL)
12:42 - 12:52 (00:10)
12:43
12:44
12:45 2 LC 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#1031 CORSINI LORENZO (ITA) vs MATE SOLETROMOS (HUN)
12:45 - 13:00 (00:15)
2 LC 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1058 BEHREM ADNA (BIH) vs DORAN JORDAN (IRL)
12:45 - 13:00 (00:15)
5 FC 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#765 ARUTIUNOV GURGEN (RUS) vs KOCYIGIT FATIH (TUR)
12:45 - 13:00 (00:15)
6 LK 012 YJ M -81 kg (2 entries draw)
#863 SURMENKO DANIIL (RUS) vs MILOSEVIC ALEKSANDAR (BIH)
12:45 - 13:00 (00:15)
7 K1 021 OJ M -51 kg (2 entries draw)
#815 SOFIAN CIPRIAN (ROU) vs WOZNIAK PIOTR (POL)
12:45 - 13:00 (00:15)
12:46
12:47
12:48
12:49
12:50 1 PF 026 OC F -65 kg (2 entries draw)
#956 FOURLA EVGENIA (GRE) vs DORINA CSULLOG (HUN)
12:50 - 13:00 (00:10)
1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#971 TAIT BRANDON (IRL) vs BUCKLEY JACK (GBR)
12:50 - 13:00 (00:10)
1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#966 BAUMANN ALEXANDER (AUT) vs BALINT_ MARTIN (HUN)
12:50 - 13:00 (00:10)
12:51
12:52 3 KL 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#1130 CHERES IONUT (ROU) vs THEODOSIOU GEORGIOS (GRE)
12:52 - 13:02 (00:10)
3 KL 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#1133 CZADER OLIWIA (POL) vs LILLA NAGY (HUN)
12:52 - 13:02 (00:10)
12:53
12:54
12:55
12:56
12:57
12:58
12:59
13:00 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1045 ZAGAR_SLEMENSEK ALISA (SLO) vs CABELLO_GONZALEZ SELENE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP)
13:00 - 13:15 (00:15)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1041 PESUT SARA (CRO) vs WALSH DAYNA (IRL)
13:00 - 13:15 (00:15)
1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#973 KATSOULAS EVANGELOS (GRE) vs DI_MASSA GENNARO (ITA)
13:00 - 13:10 (00:10)
1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#972 VICZIAN ROLAND (HUN) vs SEMEMA MICHELE (ITA)
13:00 - 13:10 (00:10)
1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#967 PENZO IVAN (ITA) vs NASSER NABIZADE (GER)
13:00 - 13:10 (00:10)
5 FC 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#766 GRIGOREV KIRILL (RUS) vs PAVLENKO VOLODYMYR (UKR)
13:00 - 13:15 (00:15)
6 LK 012 YJ M -81 kg (2 entries draw)
#864 KOROBEINIKOV IVAN (RUS) vs KUCZMAJA JAN (POL)
13:00 - 13:15 (00:15)
7 K1 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#816 ILIUSHOV DMITRII (RUS) vs AMIRI ABDUL_RASEQ (AUT)
13:00 - 13:15 (00:15)
13:01
13:02 3 KL 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#1131 VATERLINI FRANCESCO (ITA) vs VLK ALEX (SVK)
13:02 - 13:12 (00:10)
3 KL 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1134 MITSOU ASPASIA (GRE) vs KOVACS LAURA (HUN)
13:02 - 13:12 (00:10)
13:03
13:04
13:05
13:06
13:07
13:08
13:09
13:10 1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#974 KARIK BURHAN (TUR) vs RANCAS MATAS (IRL)
13:10 - 13:20 (00:10)
1 PF 034 J M -84 kg (2 entries draw)
#981 MIRIZZI VITO (ITA) vs SULEK PATRIK (SLO)
13:10 - 13:20 (00:10)
1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#968 CIPRIANO ROY (SUI) vs TAIT NATHAN (IRL)
13:10 - 13:20 (00:10)
13:11
13:12 3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1142 KUKULA WERONIKA (IRL) vs BUTERIN MARTINA (CRO)
13:12 - 13:22 (00:10)
3 KL 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1135 RAZNJEVIC ANAI (CRO) vs TODOROVA_ ANELYIA_ (BUL)
13:12 - 13:22 (00:10)
13:13
13:14
13:15 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1046 LEGKODYM ANGELINA (RUS) vs LINIC EMMA (CRO)
13:15 - 13:30 (00:15)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1042 MANOUSAKIDOU MARTHA (GRE) vs KOLEVA KALINA (BUL)
13:15 - 13:30 (00:15)
5 FC 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#767 SENICH SERGEI (RUS) vs REZAEI REZA (GER)
13:15 - 13:30 (00:15)
6 LK 013 YJ M +81 kg (2 entries draw)
#865 AFONIN LEONID (RUS) vs ANTOHA MIHAIL (MDA)
13:15 - 13:30 (00:15)
7 K1 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#817 COLACO JOEL (POR) vs DURIS DANIEL (SVK)
13:15 - 13:30 (00:15)
13:16
13:17
13:18
13:19
13:20 1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#976 SYMONS TOM (GBR) vs ARCOLEO SIMONE (ITA)
13:20 - 13:30 (00:10)
1 PF 034 J M -84 kg (2 entries draw)
#982 BANG-JAREG_ MARTIN (NOR) vs NOVKIN SERGEI (RUS)
13:20 - 13:30 (00:10)
1 PF 036 J M -94 kg (2 entries draw)
#985 MAGYAR ISTVAN (HUN) vs CELIK TAHA_ (GER)
13:20 - 13:30 (00:10)
13:21
13:22 3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1143 MCCULLOCH KATY (GBR) vs KAROLA TOROK (HUN)
13:22 - 13:32 (00:10)
3 KL 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1136 TANACOVA LEA (SVK) vs KOCH SEVAL-OLGA (RUS)
13:22 - 13:32 (00:10)
13:23
13:24
13:25
13:26
13:27
13:28
13:29
13:30 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1047 MCLOUGHLIN HANNAH (IRL) vs LEITENBACHER_ NINA (GER)
13:30 - 13:45 (00:15)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1043 PAVEL OANA_MARIA (ROU) vs VALEEVA KARINA (RUS)
13:30 - 13:45 (00:15)
1 PF 033 J M -79 kg (2 entries draw)
#977 PAPADOPOULOS GEORGIOS (GRE) vs HOLLINSHEAD CALLUM (GBR)
13:30 - 13:40 (00:10)
1 PF 034 J M -84 kg (2 entries draw)
#983 COSKUNDENIZ EMIR (TUR) vs MICHELOGIANNAKIS ALEXANDROS (GRE)
13:30 - 13:40 (00:10)
1 PF 036 J M -94 kg (2 entries draw)
#986 WENINGER MATTHIAS (AUT) vs AKAY IBRAHIM (TUR)
13:30 - 13:40 (00:10)
5 FC 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#768 MOZDZYNSKI PATRYK (POL) vs ALIEV ADAM (RUS)
13:30 - 13:45 (00:15)
6 LK 013 YJ M +81 kg (2 entries draw)
#866 KOPYSOV ROSTISLAV (RUS) vs TIBOR_ BERECZ (HUN)
13:30 - 13:45 (00:15)
7 K1 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#818 DUDNYK IHOR (UKR) vs ANDRADE DANIEL (POR)
13:30 - 13:45 (00:15)
13:31
13:32 3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1144 VELI STELA (GRE) vs VENDITTI ALICE (ITA)
13:32 - 13:42 (00:10)
3 KL 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1137 GRODZKA WIOLETA (POL) vs STAMATI KONSTANTINA (GRE)
13:32 - 13:42 (00:10)
13:33
13:34
13:35
13:36
13:37
13:38
13:39
13:40 1 PF 033 J M -79 kg (2 entries draw)
#978 CZAR TIBOR (HUN) vs DZILINSKI JAKUB (POL)
13:40 - 13:50 (00:10)
1 PF 034 J M -84 kg (2 entries draw)
#984 NAGY ZALAN (HUN) vs MARINO CESARE_SALVO (ITA)
13:40 - 13:50 (00:10)
1 PF 036 J M -94 kg (2 entries draw)
#987 PEPPERCORN JAKE (GBR) vs NEMETH PETER (HUN)
13:40 - 13:50 (00:10)
13:41
13:42 3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1145 CHANDLER GRACE (GBR) vs JASZAI ORSOLYA (HUN)
13:42 - 13:52 (00:10)
3 KL 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1138 IRIMIA MARIA (ROU) vs TEODORANI CHIARA (ITA)
13:42 - 13:52 (00:10)
13:43
13:44
13:45 2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1048 VIGO_VELEZ LUNA_DEL_ALBA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs ZAGAR_SLEMENSEK LARISA (SLO)
13:45 - 14:00 (00:15)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1044 MARAVIC UNA (CRO) vs BEGLEY GRAINNE (IRL)
13:45 - 14:00 (00:15)
5 FC 034 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#769 YEVTUSHENKO OLENA (UKR) vs TARAYAN ELIF (TUR)
13:45 - 14:00 (00:15)
6 LK 021 OJ M -51 kg (2 entries draw)
#789 HAIWKA MICHAL (POL) vs OCHUR-OOL SAIYN (RUS)
13:45 - 14:00 (00:15)
7 K1 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#819 BESPIATYI OLEH (UKR) vs NECHITAILO VIKTOR_ (RUS)
13:45 - 14:00 (00:15)
13:46
13:47
13:48
13:49
13:50 1 PF 033 J M -79 kg (2 entries draw)
#979 GROOTHERDER TIM (GER) vs AYTEN BURAK (TUR)
13:50 - 14:00 (00:10)
1 PF 038 J F -50 kg (2 entries draw)
#988 NIKOLOVA_ KRISTINA_ (BUL) vs STASINOPOULOU ALEXANDRA (GRE)
13:50 - 14:00 (00:10)
1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#992 GRANT LEAH (IRL) vs BONETTO CARLOTTA (ITA)
13:50 - 14:00 (00:10)
13:51
13:52
13:53
13:54
13:55
13:56
13:57
13:58
13:59
14:00
14:01
14:02
14:03
14:04
14:05
14:06
14:07
14:08
14:09
14:10
14:11
14:12
14:13
14:14
14:15
14:16
14:17
14:18
14:19
14:20
14:21
14:22
14:23
14:24
14:25
14:26
14:27
14:28
14:29
14:30
14:31
14:32
14:33
14:34
14:35
14:36
14:37
14:38
14:39
14:40
14:41
14:42
14:43
14:44
14:45
14:46
14:47
14:48
14:49
14:50
14:51
14:52
14:53
14:54
14:55
14:56
14:57
14:58
14:59
15:00
15:01
15:02
15:03
15:04
15:05
15:06
15:07
15:08
15:09
15:10
15:11
15:12
15:13
15:14
15:15
15:16
15:17
15:18
15:19
15:20
15:21
15:22
15:23
15:24
15:25
15:26
15:27
15:28
15:29
15:30 3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1146 SZUMSKA WIKTORIA (POL) vs MEGALOOIKONOMOU ANASTASIA (GRE)
15:30 - 15:40 (00:10)
3 KL 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1139 SABADOSOVA EMA (SVK) vs ZSOFIA NEMETI (HUN)
15:30 - 15:40 (00:10)
2 LC 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1049 ZNAOR ELA (CRO) vs CHATZIGEORGIOU ATHINA_LYDIA (GRE)
15:30 - 15:45 (00:15)
2 LC 028 J F -70 kg (2 entries draw)
#1053 PALLAG_ CSENGE (HUN) vs VILLAR_SANCHEZ PAULA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP)
15:30 - 15:45 (00:15)
1 PF 033 J M -79 kg (2 entries draw)
#980 TESTA MICHELANGELO (ITA) vs BOKIS PANAGIOTIS (GRE)
15:30 - 15:40 (00:10)
1 PF 038 J F -50 kg (2 entries draw)
#989 JUBECIC NATASA (AUT) vs BAILEY AOIFE_ (IRL)
15:30 - 15:40 (00:10)
1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#993 KOLEVA KALINA (BUL) vs NIKOLAIDI RAFAILIA-ATHANASIA (GRE)
15:30 - 15:40 (00:10)
5 FC 034 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#770 KACZMAREK NICOLA (POL) vs BAKIROVA NATALIA (RUS)
15:30 - 15:45 (00:15)
6 LK 021 OJ M -51 kg (2 entries draw)
#790 ASKEROV RYNAT (UKR) vs KHIDIROV SHAKHBAN (RUS)
15:30 - 15:45 (00:15)
7 K1 035 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#822 AFFEK BEATA (POL) vs CEBUC ANDREEA_ALEXANDRA (ROU)
15:30 - 15:45 (00:15)
15:31
15:32
15:33
15:34
15:35
15:36
15:37
15:38
15:39
15:40 3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1147 DANIELSEN LISA (NOR) vs RZAYEVA EMILI (AZE)
15:40 - 15:50 (00:10)
3 KL 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1140 ZEMANOVA ELISKA (CZE) vs MUCENIECE ARINA (LAT)
15:40 - 15:50 (00:10)
1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#996 SCHMIDL YVONNE (AUT) vs VUZEM_VAJDA LARA (SLO)
15:40 - 15:50 (00:10)
1 PF 038 J F -50 kg (2 entries draw)
#990 CAVUSOGLU ZELIHA (TUR) vs HORVATH LUCA (HUN)
15:40 - 15:50 (00:10)
1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#994 PESUT SARA (CRO) vs CECI FRANCESCA (ITA)
15:40 - 15:50 (00:10)
15:41
15:42
15:43
15:44
15:45 2 LC 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1050 KENJALO MASA (SLO) vs CONLON RUTH (IRL)
15:45 - 16:00 (00:15)
2 LC 028 J F -70 kg (2 entries draw)
#1054 MCDONNELL ROBYN (IRL) vs REKA GYAPJAS (HUN)
15:45 - 16:00 (00:15)
5 FC 035 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#771 NAZARENKO KRISTINA (RUS) vs FEDAKARTURK TUGCE (TUR)
15:45 - 16:00 (00:15)
6 LK 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#791 VASHECHKO RUSLAN (UKR) vs BULDAKOV IVAN (RUS)
15:45 - 16:00 (00:15)
7 K1 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#823 VIKTORIA SZILAGYI (HUN) vs KIERCZYNSKA MARTYNA (POL)
15:45 - 16:00 (00:15)
15:46
15:47
15:48
15:49
15:50 3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1148 ETEROVIC NINA (CRO) vs ROZSA LUCA (IRL)
15:50 - 16:00 (00:10)
3 KL 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1141 TOMRECAJ PAOLA (CRO) vs GOMBAS ALEXANDRA (HUN)
15:50 - 16:00 (00:10)
1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#997 ROCHFORT JODIE (IRL) vs OZTURK ZOHRE_MERVE (TUR)
15:50 - 16:00 (00:10)
1 PF 038 J F -50 kg (2 entries draw)
#991 KUCHARZ ALEKSANDRA (POL) vs GALANOMATI AKRIVI-CHRISTINA (GRE)
15:50 - 16:00 (00:10)
1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#995 PETROGIANNOU ISIDORA (GRE) vs CEHAJIC MELINA (GER)
15:50 - 16:00 (00:10)
15:51
15:52
15:53
15:54
15:55
15:56
15:57
15:58
15:59
16:00 3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1149 STASIUK JULIA (POL) vs PANAGIOTOU IOANNA-PARASKEVI (GRE)
16:00 - 16:10 (00:10)
3 KL 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1150 NORA SZOGI (HUN) vs SIKORSKA OLIWIA (POL)
16:00 - 16:10 (00:10)
2 LC 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1051 PLANELLS_TORRES DESIREE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs MITSOPOULOU EFMORFIA-IOANNA (GRE)
16:00 - 16:15 (00:15)
2 LC 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1037 NIKOLOVA_ KRISTINA_ (BUL) vs ZARMAKOUPI PARASKEVI-SEMELI (GRE)
16:00 - 16:15 (00:15)
1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#998 NODAROU MARINA (GRE) vs GORALCZYKOVA MICHAELA (CZE)
16:00 - 16:10 (00:10)
1 PF 042 J F -70 kg (2 entries draw)
#1004 OZBEK SUDE (TUR) vs HEINRICH ANNA-LENA (GER)
16:00 - 16:10 (00:10)
1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#999 MAGER KIARA (GER) vs FAZLIC NURHANA (AUT)
16:00 - 16:10 (00:10)
5 FC 035 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#772 MAKEEVA_ LIUBOV (RUS) vs KAMILLI_ MIRELLA (HUN)
16:00 - 16:15 (00:15)
6 LK 022 OJ M -54 kg (2 entries draw)
#792 GURBUZCAN ALI_ATABERK (TUR) vs MIKHAILIUK ALEKSANDR (RUS)
16:00 - 16:15 (00:15)
7 K1 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#824 GALINOVA POLINA (BUL) vs TYSEVICH KAMILLA (BLR)
16:00 - 16:15 (00:15)
16:01
16:02
16:03
16:04
16:05
16:06
16:07
16:08
16:09
16:10 3 KL 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1153 KOTAKI IRINI_DIMITRA (GRE) vs NIKOLETT KORCSOK (HUN)
16:10 - 16:20 (00:10)
3 KL 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1151 CASALE LETIZIA (ITA) vs PRPIC KLARA (CRO)
16:10 - 16:20 (00:10)
1 PF 043 J F +70 kg (2 entries draw)
#1008 TOROK DORA (HUN) vs RYAN NIAMH (IRL)
16:10 - 16:20 (00:10)
1 PF 042 J F -70 kg (2 entries draw)
#1005 BAKALAR LUCIJA (CRO) vs SIMONICS ELIZABET (HUN)
16:10 - 16:20 (00:10)
1 PF 041 J F -65 kg (2 entries draw)
#1000 KALBARCZYK ZUZANNA (POL) vs CZEKALLA ANGELINA (GER)
16:10 - 16:20 (00:10)
16:11
16:12
16:13
16:14
16:15 2 LC 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#1032 BONETTI LEONARDO (ITA) vs NOVKIN SERGEI (RUS)
16:15 - 16:30 (00:15)
2 LC 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1038 MESMER MICHELLE (GER) vs BARRIENTOS_AGUILAR SELENA (ESP)
16:15 - 16:30 (00:15)
5 FC 038 OJ F -70 kg (2 entries draw)
#773 DORINA KLEINHEISLER (HUN) vs ZGOLINSKA LAURA (POL)
16:15 - 16:30 (00:15)
6 LK 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#793 ABDURAKHMANOV MAGOMEDRASUL (RUS) vs CURVA JOAO (POR)
16:15 - 16:30 (00:15)
7 K1 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#825 NITECKI PATRIK (SVK) vs BEJENUTA MAXIMUS (MDA)
16:15 - 16:30 (00:15)
16:16
16:17
16:18
16:19
16:20 3 KL 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1154 GALESIC IVONA (CRO) vs BLANCO_PICAZA IZARO (ESP)
16:20 - 16:30 (00:10)
3 KL 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1152 DEDIC SARA (BIH) vs NAGY RAMONA (HUN)
16:20 - 16:30 (00:10)
1 PF 043 J F +70 kg (2 entries draw)
#1009 OMALINOVSKAIA ANASTASIIA (RUS) vs KARAPINAR DILARA (TUR)
16:20 - 16:30 (00:10)
1 PF 042 J F -70 kg (2 entries draw)
#1006 OPPICI IRENE (ITA) vs WEATHERLY HANNAH (GBR)
16:20 - 16:30 (00:10)
1 PF 041 J F -65 kg (2 entries draw)
#1001 KARAOZ FATMANUR (TUR) vs MCCRAVE EADAOIN (IRL)
16:20 - 16:30 (00:10)
16:21
16:22
16:23
16:24
16:25
16:26
16:27
16:28
16:29
16:30 3 KL 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1155 ZIOBER WIKTORIA (POL) vs KLAUDIA PATAKI (HUN)
16:30 - 16:40 (00:10)
3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1156 MALAN DAVID (SVK) vs ZILA VIKTOR (CZE)
16:30 - 16:45 (00:15)
2 LC 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#1033 DE_QUINTANA_MACHIN JUAN (ESP) vs BERTIC IVAN (CRO)
16:30 - 16:45 (00:15)
2 LC 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1039 PICHUZHKINA ALENA (RUS) vs KALETA NIKOLA (POL)
16:30 - 16:45 (00:15)
1 PF 043 J F +70 kg (2 entries draw)
#1010 SARNATARO DANIELA (ITA) vs GONZALEZ CALA (ESP)
16:30 - 16:40 (00:10)
1 PF 042 J F -70 kg (2 entries draw)
#1007 TRLE ANESA (AUT) vs AKIN MELINA (GER)
16:30 - 16:40 (00:10)
1 PF 041 J F -65 kg (2 entries draw)
#1002 PLANELLS_TORRES DESIREE (ESP) vs KLIMANTIRI ANDRIANNA (GRE)
16:30 - 16:40 (00:10)
6 LK 001 YJ M -42 kg (2 entries draw)
#774 FEOKTISTOV KIRILL (RUS) vs TAGHIZADA NIHAD (AZE)
16:30 - 16:45 (00:15)
6 LK 023 OJ M -57 kg (2 entries draw)
#794 MAMEDOV ZAUR (UKR) vs FEDIN VITALII (RUS)
16:30 - 16:45 (00:15)
7 K1 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#826 DRASKOVIC BOGDAN (SRB) vs GUNIA ADRIAN (POL)
16:30 - 16:45 (00:15)
16:31
16:32
16:33
16:34
16:35
16:36
16:37
16:38
16:39
16:40 3 KL 028 J F -70 kg (2 entries draw)
#1176 VILLAR_SANCHEZ PAULA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs MCDONNELL ROBYN (IRL)
16:40 - 16:55 (00:15)
1 PF 043 J F +70 kg (2 entries draw)
#1011 FEUER NELE_PAULIN (GER) vs DORAN JORDAN (IRL)
16:40 - 16:50 (00:10)
3 KL 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1172 AMALIE TOBAR (DEN) vs NIKOLETT MEZEI (HUN)
16:40 - 16:55 (00:15)
1 PF 041 J F -65 kg (2 entries draw)
#1003 BROWNE JODIE (IRL) vs GUIDA ALESSANDRA (ITA)
16:40 - 16:50 (00:10)
16:41
16:42
16:43
16:44
16:45 3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1157 TUHILAR RUFAT (TUR) vs CRONIN LUC (IRL)
16:45 - 17:00 (00:15)
2 LC 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#1034 PETLUIC CORNELIU (IRL) vs BANG-JAREG_ MARTIN (NOR)
16:45 - 17:00 (00:15)
2 LC 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1040 MITSOU ANNA_ASPASIA (GRE) vs HORVATH LUCA (HUN)
16:45 - 17:00 (00:15)
6 LK 001 YJ M -42 kg (2 entries draw)
#775 MACHKARIN DENIS (RUS) vs STRILETS DANYLO (UKR)
16:45 - 17:00 (00:15)
6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#795 ALEKSANDROV VITALII (RUS) vs STRUNGARI_ VALERII (MDA)
16:45 - 17:00 (00:15)
7 K1 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#827 NOVRUZOV SAMIR (RUS) vs TEMPORARIO MIGUEL (POR)
16:45 - 17:00 (00:15)
16:46
16:47
16:48
16:49
16:50 2 LC 023 J M +94 kg (2 entries draw)
#1036 LEGENYEI-PINTER NOEL (HUN) vs KARADIMAS PANTELEIMON (GRE)
16:50 - 17:05 (00:15)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1067 HUDLER LUKAS (CZE) vs HOLDEN LIAM (GBR)
16:50 - 17:00 (00:10)
16:51
16:52
16:53
16:54
16:55 3 KL 028 J F -70 kg (2 entries draw)
#1177 BUKULMEZOGLU CANSU (TUR) vs FLANNERY NAZREEN (IRL)
16:55 - 17:10 (00:15)
3 KL 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1173 KALBARCZYK ZUZANNA (POL) vs MCCRAVE EADAOIN (IRL)
16:55 - 17:10 (00:15)
16:56
16:57
16:58
16:59
17:00 3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1158 VESCI ANDREA (ITA) vs DEBRE BENCE (HUN)
17:00 - 17:15 (00:15)
2 LC 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#1035 BOSCOLO_ZEMELLO ALESSANDRO (ITA) vs SHIRINOV ALI (RUS)
17:00 - 17:15 (00:15)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1077 KUZMIN EVGENII (RUS) vs BOTONJIC ALI (SLO)
17:00 - 17:10 (00:10)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1065 TSYBULKA NIKITA (BLR) vs ORNEK_MIKSA LUKA (SLO)
17:00 - 17:10 (00:10)
6 LK 002 YJ M -45 kg (2 entries draw)
#776 BAYANAY MARIAN (RUS) vs MUSTAFAYEV ELNUR (AZE)
17:00 - 17:15 (00:15)
6 LK 024 OJ M -60 kg (2 entries draw)
#796 GUSEINOV SHIRKHAN (RUS) vs KUKHTA ROMAN (UKR)
17:00 - 17:15 (00:15)
7 K1 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#828 MARINESCU VASILE_IULIAN (ROU) vs YEFIMENKO OLEKSANDR (UKR)
17:00 - 17:15 (00:15)
17:01
17:02
17:03
17:04
17:05 2 LC 001B OC M -37 kg (2 entries draw)
#1059 PODEJKO ADRIAN (POL) vs CARDUCCI AMEDEO (ITA)
17:05 - 17:15 (00:10)
17:06
17:07
17:08
17:09
17:10 3 KL 028 J F -70 kg (2 entries draw)
#1178 ZULIC SAMRA (BIH) vs PALLAG_ CSENGE (HUN)
17:10 - 17:25 (00:15)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1078 BRAMATI FEDERICO (ITA) vs DOWDALL CIALAM (IRL)
17:10 - 17:20 (00:10)
3 KL 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1174 OZKAN ELIF (TUR) vs GREEN HANNAH (IRL)
17:10 - 17:25 (00:15)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1066 PROKOPOV SVETOSLAV (BUL) vs KELLY NATE (IRL)
17:10 - 17:20 (00:10)
17:11
17:12
17:13
17:14
17:15 3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1159 BARIC ADRIAN (CRO) vs PAPANIKOLAOU PANAGIOTIS-NTIVAIN (GRE)
17:15 - 17:30 (00:15)
2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1073 GRUZITSKI ANDREI (BLR) vs SUBBOTIN GERMAN (RUS)
17:15 - 17:25 (00:10)
2 LC 001B OC M -37 kg (2 entries draw)
#1060 PETROV DENIS (BUL) vs HAMMER MATE (HUN)
17:15 - 17:25 (00:10)
6 LK 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#777 ALIYEV ALIHUSEYN (AZE) vs VOROBEV ANDREI (RUS)
17:15 - 17:30 (00:15)
6 LK 033 OJ F -48 kg (2 entries draw)
#797 KUULAR ANZHELIKA (RUS) vs CETINTAS SAIDE (TUR)
17:15 - 17:30 (00:15)
7 K1 010 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#894 SHARIFOV GLEB (RUS) vs GURALIUC ROBERT_VASILE (ROU)
17:15 - 17:30 (00:15)
17:16
17:17
17:18
17:19
17:20 2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1079 FEDULOV EGOR (RUS) vs DOKUCHAYEV NICK-ANTHONY (GER)
17:20 - 17:30 (00:10)
2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1068 PETRUCCI TOMMASO (ITA) vs GKILEKAS VASILEIOS (GRE)
17:20 - 17:30 (00:10)
17:21
17:22
17:23
17:24
17:25 3 KL 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1179 BEHREM ADNA (BIH) vs LAJTER DORINA (HUN)
17:25 - 17:40 (00:15)
2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1074 ANDRESEN ADRIAN (NOR) vs BODZEK PATRYK (POL)
17:25 - 17:35 (00:10)
2 LC 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1061 HUNT DYLAN (GBR) vs O_CONNOR CALLUM (IRL)
17:25 - 17:35 (00:10)
3 KL 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1175 SCANDURRA SVEVA (ITA) vs CHATZIGEORGIOU ATHINA_LYDIA (GRE)
17:25 - 17:40 (00:15)
17:26
17:27
17:28
17:29
17:30 3 KL 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1164 MARAVIC UNA (CRO) vs WALSH DAYNA (IRL)
17:30 - 17:45 (00:15)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1080 RUZNIC DINO (BIH) vs KOLEDICS DAVID (HUN)
17:30 - 17:40 (00:10)
2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1081 MACKIEWICZ NATALIA (POL) vs CHANDLER GRACE (GBR)
17:30 - 17:40 (00:10)
6 LK 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#778 ASADOV AKBAR (AZE) vs MANOKHIN VIACHESLAV (RUS)
17:30 - 17:45 (00:15)
6 LK 033 OJ F -48 kg (2 entries draw)
#798 NIKOLIC ZORANA (SRB) vs POMAZKINA EVGENIIA (RUS)
17:30 - 17:45 (00:15)
7 K1 010 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#895 TIMOSHENKO ROMAN (RUS) vs KRISTOF VARGA (HUN)
17:30 - 17:45 (00:15)
17:31
17:32
17:33
17:34
17:35 2 LC 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1052 SCANDURRA SVEVA (ITA) vs MCCRAVE EADAOIN (IRL)
17:35 - 17:50 (00:15)
2 LC 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1062 GROZDANOV VICTOR (BUL) vs KHASKIYA OMER (ISR)
17:35 - 17:45 (00:10)
17:36
17:37
17:38
17:39
17:40 3 KL 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1180 TOSUN MERVE (TUR) vs PERRI AIKATERINI (GRE)
17:40 - 17:55 (00:15)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1069 BARUTZKI MAIK (GER) vs GRABOS JULIAN (POL)
17:40 - 17:50 (00:10)
3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1168 FAZLIC NURHANA (AUT) vs LINIC EMMA (CRO)
17:40 - 17:55 (00:15)
2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1082 KUKULA WERONIKA (IRL) vs SCHMIDL MELANIE (GER)
17:40 - 17:50 (00:10)
17:41
17:42
17:43
17:44
17:45 3 KL 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1165 KOLEVA KALINA (BUL) vs MANOUSAKIDOU MARTHA (GRE)
17:45 - 18:00 (00:15)
2 LC 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1063 KACZOR MICHAL (POL) vs PANOPOULOS MICHAIL (GRE)
17:45 - 17:55 (00:10)
6 LK 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#779 NESTERENKO RUSLAN (RUS) vs HADRAG LAITH (ISR)
17:45 - 18:00 (00:15)
6 LK 034 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#799 MALIKOVA KRISTINA (RUS) vs RODRIGUES SARA (POR)
17:45 - 18:00 (00:15)
7 K1 011 YJ M -75 kg (2 entries draw)
#896 KARDASHEV SHAMIL (RUS) vs MACIOI COSTIN_RAZVAN (ROU)
17:45 - 18:00 (00:15)
17:46
17:47
17:48
17:49
17:50 2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1075 LEONE MATTIA (ITA) vs YAROSH DAVID (ESP)
17:50 - 18:00 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1070 VANDOMME KILLIAN (FRA) vs NABERNIK_ BIAN (SLO)
17:50 - 18:00 (00:10)
2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1083 MACCARONE DALILA (ITA) vs KITEK NINA (SLO)
17:50 - 18:00 (00:10)
17:51
17:52
17:53
17:54
17:55 3 KL 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1181 DORAN JORDAN (IRL) vs DURKIEWICZ JULIA (POL)
17:55 - 18:10 (00:15)
2 LC 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1064 TAMAS NAGY (HUN) vs EVANS RYAN (GBR)
17:55 - 18:05 (00:10)
3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1169 VIGO_VELEZ LUNA_DEL_ALBA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs SOTONOVA ALEXANDRA (CZE)
17:55 - 18:10 (00:15)
17:56
17:57
17:58
17:59
18:00 3 KL 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1166 MERDUN SEDEF (TUR) vs ZSANETT CSORBA (HUN)
18:00 - 18:15 (00:15)
2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1076 HAGAN PADRAIC (IRL) vs LITVINCHIK ALEKSEY (BLR)
18:00 - 18:10 (00:10)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1071 SIEKIERZYNSKI DORIAN (POL) vs KUZHAKOV NIKOLAI (RUS)
18:00 - 18:10 (00:10)
2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1084 KAROLA TOROK (HUN) vs MCCULLOCH KATY (GBR)
18:00 - 18:10 (00:10)
6 LK 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#780 DENIZCI HAYRULLAH (TUR) vs KHOVALYG MONGE-NAZYN (RUS)
18:00 - 18:15 (00:15)
6 LK 034 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#800 ZHILTSOVA DARIA (RUS) vs DOGAN ZEHRA (TUR)
18:00 - 18:15 (00:15)
7 K1 011 YJ M -75 kg (2 entries draw)
#897 GIIASOV MURAD (RUS) vs KOVTUNOV ALEX (ISR)
18:00 - 18:15 (00:15)
18:01
18:02
18:03
18:04
18:05 2 LC 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1089 NORA SZOGI (HUN) vs FOX JENNIFER (IRL)
18:05 - 18:15 (00:10)
18:06
18:07
18:08
18:09
18:10 3 KL 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1182 DERIKOVA KARIN (SVK) vs HALASZ ENIKO (HUN)
18:10 - 18:25 (00:15)
3 KL 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1160 PIETKA NATALIA (POL) vs TOTH VANESSZA (HUN)
18:10 - 18:25 (00:15)
2 LC 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1072 KASHKETT MAX (GBR) vs CAMPAGNOLO GIULIANO (ITA)
18:10 - 18:20 (00:10)
3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1170 OLIVERIO FRANCESCA (ITA) vs ANASTASIOU MARIA (GRE)
18:10 - 18:25 (00:15)
2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1085 ROZSA LUCA (IRL) vs STASIUK JULIA (POL)
18:10 - 18:20 (00:10)
18:11
18:12
18:13
18:14
18:15 3 KL 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1167 POPCZYK MAJA (POL) vs BEGLEY GRAINNE (IRL)
18:15 - 18:30 (00:15)
2 LC 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1090 CASALE LETIZIA (ITA) vs PRPIC KLARA (CRO)
18:15 - 18:25 (00:10)
6 LK 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#830 MITROVIC OGNJEN (SRB) vs LOGINOVSKIKH SERGEI (RUS)
18:15 - 18:27 (00:12)
6 LK 035 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#801 GRZEGORSKA PAULINA (POL) vs POPOVA NATALIA (RUS)
18:15 - 18:30 (00:15)
7 K1 013 YJ M +81 kg (2 entries draw)
#898 LAZARENKO NIKOLAI (RUS) vs MUGOSA MILOS (MNE)
18:15 - 18:30 (00:15)
18:16
18:17
18:18
18:19
18:20 2 LC 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1092 GALESIC IVONA (CRO) vs KLAUDIA PATAKI (HUN)
18:20 - 18:30 (00:10)
2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1086 PANAGIOTOU IOANNA-PARASKEVI (GRE) vs LUCIDI NOEMI (ITA)
18:20 - 18:30 (00:10)
18:21
18:22
18:23
18:24
18:25 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1183 BOGUCKI MILOSZ (POL) vs BENCE SZABO (HUN)
18:25 - 18:35 (00:10)
3 KL 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1161 KALTSI EFROSYNI (GRE) vs BARRIENTOS_AGUILAR SELENA (ESP)
18:25 - 18:40 (00:15)
2 LC 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1091 WANGER LEONIE (LIE) vs NAGY RAMONA (HUN)
18:25 - 18:35 (00:10)
3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1171 KOLOZSVARI KINGA (HUN) vs CYMERMAN AMELIA (POL)
18:25 - 18:40 (00:15)
18:26
18:27 6 LK 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#831 CUNHA CARLOS_ALEXANDRE (POR) vs OORZHAK MAADYR (RUS)
18:27 - 18:39 (00:12)
18:28
18:29
18:30 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1187 KAKULOV_MAMEDOVA ENRIQUE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs DAVID SIMON (HUN)
18:30 - 18:40 (00:10)
2 LC 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1093 ROONEY KATIE (IRL) vs BLANCO_PICAZA IZARO (ESP)
18:30 - 18:40 (00:10)
2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1087 JIMENEZ_COLLADO MARIA (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs DANIELSEN LISA (NOR)
18:30 - 18:40 (00:10)
6 LK 035 OJ F -56 kg (2 entries draw)
#802 ZORIC ELENA (SRB) vs NIKOLAEVA ELEONORA (RUS)
18:30 - 18:45 (00:15)
7 K1 029 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#905 KNEZIC NEMANJA (SRB) vs DVORACEK PETR (CZE)
18:30 - 18:45 (00:15)
18:31
18:32
18:33
18:34
18:35 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1184 VLASAK MATEJ (CZE) vs KOURNTIAN KONSTANTINOS-EDOUARNT (GRE)
18:35 - 18:45 (00:10)
18:36
18:37
18:38
18:39 6 LK 006 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#832 VOLKOV ARTEM (RUS) vs GERMANE ALEXIS (FRA)
18:39 - 18:51 (00:12)
18:40 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1188 BILANDZIC NIKO (CRO) vs BOTONJIC ALI (SLO)
18:40 - 18:50 (00:10)
3 KL 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1162 FIORE LISA (ITA) vs HORVATH LUCA (HUN)
18:40 - 18:55 (00:15)
2 LC 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1094 GEORGHIOU ASIA (GBR) vs PARZUCHOWSKA NATALIA (POL)
18:40 - 18:50 (00:10)
2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1088 SARTORATO MARTINA (ITA) vs MEGALOOIKONOMOU ANASTASIA (GRE)
18:40 - 18:50 (00:10)
18:41
18:42
18:43
18:44
18:45 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1185 YAROSH DAVID (ESP) vs FADILA AMRU (ISR)
18:45 - 18:55 (00:10)
6 LK 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#803 CHEREDNICHENKO TATIANA (RUS) vs GIEREJKO JULIA (POL)
18:45 - 19:00 (00:15)
7 K1 029 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#906 CHERNOMAZ PAVEL (RUS) vs KOSAR VITO (CRO)
18:45 - 19:00 (00:15)
18:46
18:47
18:48
18:49
18:50 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1189 KALANZHOV TYMOFII (UKR) vs SUMLJAK ENEJ (SLO)
18:50 - 19:00 (00:10)
2 LC 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1095 LAMELAS_FERNANDEZ AINARA (ESP) vs NIKOLETT KORCSOK (HUN)
18:50 - 19:00 (00:10)
18:51 6 LK 006 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#833 MAMMADOV GASHAM (AZE) vs PERSHUTKIN DANILA (RUS)
18:51 - 19:03 (00:12)
18:52
18:53
18:54
18:55 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1186 LEONE MATTIA (ITA) vs BARATH ALBERT (HUN)
18:55 - 19:05 (00:10)
3 KL 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1163 ZARMAKOUPI PARASKEVI-SEMELI (GRE) vs ADIYAMAN AFRA (TUR)
18:55 - 19:10 (00:15)
18:56
18:57
18:58
18:59
19:00 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1190 GHEORGHITA SILVIU (ROU) vs PANOU NIKOLAOS (GRE)
19:00 - 19:10 (00:10)
6 LK 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#804 KURT ILKNUR (TUR) vs ZELENINA ALISA (RUS)
19:00 - 19:15 (00:15)
7 K1 031 OJ M -91 kg (2 entries draw)
#909 OSMANOV AKHMED (RUS) vs MATKOVIC ZVONIMIR (CRO)
19:00 - 19:15 (00:15)
19:01
19:02
19:03 7 K1 032 OJ M +91 kg (2 entries draw)
#911 NIKOLIC SASA (SRB) vs OJDANIC GABRIEL (CRO)
19:03 - 19:18 (00:15)
19:04
19:05
19:06
19:07
19:08
19:09
19:10
19:11
19:12
19:13
19:14
19:15 7 K1 031 OJ M -91 kg (2 entries draw)
#910 SMIGIC UROS (SRB) vs TURIC HUSO (BIH)
19:15 - 19:30 (00:15)
19:16
19:17
19:18 7 K1 032 OJ M +91 kg (2 entries draw)
#912 NASIPOV ASADULLA (RUS) vs LAURENT KAIS (FRA)
19:18 - 19:33 (00:15)
19:19
19:20
19:21
19:22
19:23
19:24
19:25
19:26
19:27
19:28
19:29
19:30
19:31
19:32

sportdata
WAKO CHILDREN, CADETS and JUNIORS EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019 - 2019-08-29

2019-08-26 / 2019-08-27 / 2019-08-28 / 2019-08-29 / 2019-08-30 / 2019-08-31 / Print

Tatami1 Tatami2 Tatami3 Tatami4 Ring1 Ring2 Ring3 Ring 8 Ring 9 Ring 10
10:00 3 KL 001B OC M -37 kg (2 entries draw)
#1459 HAMMER MATE (HUN) vs TYLER HARVEY (GBR)
10:00 - 10:09 (00:09)
3 KL 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#1474 LJUBEK ELENA (CRO) vs PETKOVA MONIKA (BUL)
10:00 - 10:09 (00:09)
2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#1399 ZAGORANSKI ZIGA (SLO) vs SEDAK STJEPAN (CRO)
10:00 - 10:14 (00:14)
2 LC 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1416 NIKOLOVA_ KRISTINA_ (BUL) vs MESMER MICHELLE (GER)
10:00 - 10:14 (00:14)
1 PF 00001 CH M -24 kg (2 entries draw)
#1296 VINCE NAGY (HUN) vs STARTIN ARCHIE (GBR)
10:00 - 10:06 (00:06)
1 PF 00004 CH M -33 kg (2 entries draw)
#1302 GRUBISA MARTIN (CRO) vs CSABA GECZI (HUN)
10:00 - 10:06 (00:06)
1 PF 00007 CH F -24 kg (2 entries draw)
#1308 NIKOLETT HALMAGYI (HUN) vs GROZDANOVA ANNA (BUL)
10:00 - 10:06 (00:06)
5 FC 006 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#836 GYORE BENDEGUZ (HUN) vs CHORNOGUZ MAKSIM (RUS)
10:00 - 10:12 (00:12)
6 LK 030 OJ M -86 kg (2 entries draw)
#877 MAGOMEDOV AMIRALI (RUS) vs KUZNIAK MICHAL (POL)
10:00 - 10:12 (00:12)
7 K1 006 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#886 STEPANENKO KIRILL (RUS) vs IONAS IURA (MDA)
10:00 - 10:12 (00:12)
10:01
10:02
10:03
10:04
10:05
10:06 1 PF 00001 CH M -24 kg (2 entries draw)
#1297 PUSZTAI ABEL (HUN) vs IVANOV DIMITAR (BUL)
10:06 - 10:12 (00:06)
1 PF 00004 CH M -33 kg (2 entries draw)
#1303 ORLOVAS ARANAS (IRL) vs MARTON PETROVSZKI (HUN)
10:06 - 10:12 (00:06)
1 PF 00007 CH F -24 kg (2 entries draw)
#1309 KINCSO KOZSUCH (HUN) vs OREILLY CHLOE (GBR)
10:06 - 10:12 (00:06)
10:07
10:08
10:09 3 KL 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1460 GULIYEV_ AMIN (AZE) vs MARKOVIC IVAN (BIH)
10:09 - 10:18 (00:09)
3 KL 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#1475 CZADER OLIWIA (POL) vs DURICOVA NATALIA (SVK)
10:09 - 10:18 (00:09)
10:10
10:11
10:12 1 PF 00002 CH M -27 kg (2 entries draw)
#1298 PRESECAN PATRIK (CRO) vs POLLARD HARVEY (GBR)
10:12 - 10:18 (00:06)
1 PF 00005 CH M -36 kg (2 entries draw)
#1304 KORNEL KOZMA (HUN) vs MIKULIC JAN (CRO)
10:12 - 10:18 (00:06)
1 PF 00008 CH F -27 kg (2 entries draw)
#1310 EMMA LAURINYECZ (HUN) vs KARASTOIANOVA ALEXANDRIA (BUL)
10:12 - 10:18 (00:06)
5 FC 006 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#837 COUTINHO GUILHERME (POR) vs UNSWORTH KIERAN (GBR)
10:12 - 10:24 (00:12)
6 LK 030 OJ M -86 kg (2 entries draw)
#878 DREIT EFIM (RUS) vs DEMIR BATUHAN_BAYRAM (TUR)
10:12 - 10:24 (00:12)
7 K1 006 YJ M -57 kg (2 entries draw)
#887 PETIN DANYLO (UKR) vs URBANOWICZ STANISLAW (POL)
10:12 - 10:24 (00:12)
10:13
10:14 2 LC 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#1400 ZIMMERMANN ERIK (AUT) vs MCCANN LUKE (IRL)
10:14 - 10:28 (00:14)
2 LC 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1417 PICHUZHKINA ALENA (RUS) vs MITSOU ANNA_ASPASIA (GRE)
10:14 - 10:28 (00:14)
10:15
10:16
10:17
10:18 3 KL 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1461 NAVARRO LORENZO (FRA) vs KRISTOF KANAI (HUN)
10:18 - 10:27 (00:09)
3 KL 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1476 KOVACS LAURA (HUN) vs TODOROVA_ ANELYIA_ (BUL)
10:18 - 10:27 (00:09)
1 PF 00002 CH M -27 kg (2 entries draw)
#1299 COMERFORD EDWARD (IRL) vs GRIGOROV PETAR (BUL)
10:18 - 10:24 (00:06)
1 PF 00005 CH M -36 kg (2 entries draw)
#1305 DESPOTOV BORIS (BUL) vs BACZEK PAWEL (POL)
10:18 - 10:24 (00:06)
1 PF 00008 CH F -27 kg (2 entries draw)
#1311 FRIDA DEBRECZENI (HUN) vs MATIC DORA (CRO)
10:18 - 10:24 (00:06)
10:19
10:20
10:21
10:22
10:23
10:24 1 PF 00003 CH M -30 kg (2 entries draw)
#1300 DANIEL PUSKA (HUN) vs VUCHEV NIKOLAI (BUL)
10:24 - 10:30 (00:06)
1 PF 00006 CH M +36 kg (2 entries draw)
#1306 BAILEY EMMET (IRL) vs ZAMARIJA MATEJ (CRO)
10:24 - 10:30 (00:06)
1 PF 00009 CH F -30 kg (2 entries draw)
#1312 ROESNER LENA (AUT) vs JAZMIN FORDOS (HUN)
10:24 - 10:30 (00:06)
5 FC 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#838 EROS PATRIK (HUN) vs VIKAT KIRILL (RUS)
10:24 - 10:36 (00:12)
6 LK 032 OJ M +91 kg (2 entries draw)
#879 MAGOMADOV TURPAL-ALI (RUS) vs CSABA BORBAS (HUN)
10:24 - 10:36 (00:12)
7 K1 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#884 TSISAR YEHOR (UKR) vs PEREIRA EDUARDO (POR)
10:24 - 10:36 (00:12)
10:25
10:26
10:27 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1462 ALAKBARLI NIJAT (AZE) vs KELLY NATE (IRL)
10:27 - 10:36 (00:09)
3 KL 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1477 KOCH SEVAL-OLGA (RUS) vs GRODZKA WIOLETA (POL)
10:27 - 10:36 (00:09)
10:28 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#1401 BAUMANN ALEXANDER (AUT) vs ZAVEC TIMOTEJ (SLO)
10:28 - 10:42 (00:14)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1418 WALSH DAYNA (IRL) vs MANOUSAKIDOU MARTHA (GRE)
10:28 - 10:42 (00:14)
10:29
10:30 1 PF 00003 CH M -30 kg (2 entries draw)
#1301 BIELECKI PAWEL (POL) vs OTOOLE SAM (IRL)
10:30 - 10:36 (00:06)
1 PF 00006 CH M +36 kg (2 entries draw)
#1307 MILANOV ALEXANDER (BUL) vs ZALAN MENKO (HUN)
10:30 - 10:36 (00:06)
1 PF 009 YC F -37 kg (2 entries draw)
#1329 ANDONOVA HRISTINA (BUL) vs NAGY MIRA (HUN)
10:30 - 10:37 (00:07)
10:31
10:32
10:33
10:34
10:35
10:36 3 KL 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1463 ORNEK_MIKSA LUKA (SLO) vs BANIC IGOR (SVK)
10:36 - 10:45 (00:09)
3 KL 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1478 TEODORANI CHIARA (ITA) vs SABADOSOVA EMA (SVK)
10:36 - 10:45 (00:09)
1 PF 001 YC M -28 kg (2 entries draw)
#1313 CALAJO LIAM (ITA) vs MITCHELL CASSIUS (GBR)
10:36 - 10:43 (00:07)
1 PF 005 YC M -47 kg (2 entries draw)
#1321 DANIEL DENES (HUN) vs MARETIC IVAN (CRO)
10:36 - 10:43 (00:07)
5 FC 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#839 OREL VLADYSLAV (UKR) vs VALIEV TAMERLAN (RUS)
10:36 - 10:48 (00:12)
6 LK 032 OJ M +91 kg (2 entries draw)
#880 OZBATUR CAN (TUR) vs ALLA STIVEN (ITA)
10:36 - 10:48 (00:12)
7 K1 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#885 KHAKUZ ADAM (RUS) vs MAZUR HLIB (UKR)
10:36 - 10:48 (00:12)
10:37 1 PF 009 YC F -37 kg (2 entries draw)
#1330 LANDECK ANTONIA (GER) vs O_SULLIVAN SARAH (IRL)
10:37 - 10:44 (00:07)
10:38
10:39
10:40
10:41
10:42 2 LC 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#1402 ISMAILOV EMIL (RUS) vs HOJS SVEN (SLO)
10:42 - 10:56 (00:14)
2 LC 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1419 VALEEVA KARINA (RUS) vs MARAVIC UNA (CRO)
10:42 - 10:56 (00:14)
10:43 1 PF 001 YC M -28 kg (2 entries draw)
#1314 BOZHINOV PLAMEN (BUL) vs LEVENTE HALMAGYI (HUN)
10:43 - 10:50 (00:07)
1 PF 005 YC M -47 kg (2 entries draw)
#1322 RANCAS ARNAS (IRL) vs AGAPITOV IVAN (RUS)
10:43 - 10:50 (00:07)
10:44 1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#1331 ASGHAR EMAAN (GBR) vs PETRIKOVA VIKTORIE (CZE)
10:44 - 10:51 (00:07)
10:45 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1464 KASHKETT MAX (GBR) vs ADEREK CEZARY (POL)
10:45 - 10:54 (00:09)
3 KL 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1479 ZEMANOVA ELISKA (CZE) vs GOMBAS ALEXANDRA (HUN)
10:45 - 10:54 (00:09)
10:46
10:47
10:48 5 FC 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#840 OSMANOV IBRAGIM (RUS) vs PRYHARA IVAN (UKR)
10:48 - 11:00 (00:12)
6 LK 039 OJ F +70 kg (2 entries draw)
#883 AYDIN BEYZA (TUR) vs CIPRIANI IRENE (ITA)
10:48 - 11:00 (00:12)
7 K1 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#888 HERASYMENKO ROSTYSLAV (UKR) vs DESKAJ ILIR (CRO)
10:48 - 11:00 (00:12)
10:49
10:50 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#1315 ILIEV ANTONIO (BUL) vs FELLENDER-EVANS ALEX (GBR)
10:50 - 10:57 (00:07)
1 PF 006 YC M +47 kg (2 entries draw)
#1323 TRIFELLA TOMMASO (ITA) vs NAGY BALINT (HUN)
10:50 - 10:57 (00:07)
10:51 1 PF 010 YC F -42 kg (2 entries draw)
#1332 JOVIC ANA (CRO) vs LORIN NOEMI (ITA)
10:51 - 10:58 (00:07)
10:52
10:53
10:54 3 KL 003 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1465 DJILASOVIC STRAHINJA (SRB) vs DIMITROV PETAR (BUL)
10:54 - 11:03 (00:09)
3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1480 BUTERIN MARTINA (CRO) vs KAROLA TOROK (HUN)
10:54 - 11:03 (00:09)
10:55
10:56 2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1403 MATE NAGY_ (HUN) vs BARIC ADRIAN (CRO)
10:56 - 11:10 (00:14)
2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1420 CABELLO_GONZALEZ SELENE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs LEGKODYM ANGELINA (RUS)
10:56 - 11:10 (00:14)
10:57 1 PF 002 YC M -32 kg (2 entries draw)
#1316 CHALLENGER HAYDEN (GBR) vs ROMAN NIKOLASZ (HUN)
10:57 - 11:04 (00:07)
1 PF 006 YC M +47 kg (2 entries draw)
#1324 KIRAY EMRE (GER) vs POLLIO FRANCESCO (ITA)
10:57 - 11:04 (00:07)
10:58 1 PF 011 YC F -47 kg (2 entries draw)
#1333 PANTYA REKA (HUN) vs CONLON_OATES LUCY (IRL)
10:58 - 11:05 (00:07)
10:59
11:00 5 FC 010 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#841 IVANCHENKO MIKHAIL (RUS) vs KARLOV ARTUR (POR)
11:00 - 11:12 (00:12)
6 LK 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#867 MELIKBEKIAN VAGINAK (RUS) vs ATANASOV GEORGI (BUL)
11:00 - 11:12 (00:12)
7 K1 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#889 SKOLNOV ILJA (EST) vs SHTYRKOV ARTEM (RUS)
11:00 - 11:12 (00:12)
11:01
11:02
11:03 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1466 BOGUCKI MILOSZ (POL) vs KOURNTIAN KONSTANTINOS-EDOUARNT (GRE)
11:03 - 11:12 (00:09)
3 KL 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1481 VENDITTI ALICE (ITA) vs JASZAI ORSOLYA (HUN)
11:03 - 11:12 (00:09)
11:04 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#1317 SOWERSBY JACK (GBR) vs NENOV VLADIMIR (BUL)
11:04 - 11:11 (00:07)
1 PF 007 YC F -28 kg (2 entries draw)
#1325 KOZMANN_ MONIKA (HUN) vs BAINS-DOYLE TEIA (GBR)
11:04 - 11:11 (00:07)
11:05 1 PF 011 YC F -47 kg (2 entries draw)
#1334 HARVEY SUMMER (GBR) vs ROMANO LARA (ITA)
11:05 - 11:12 (00:07)
11:06
11:07
11:08
11:09
11:10 2 LC 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1404 ZAWISLAK OSKAR (POL) vs HADJIGENOV_ LACHEZAR (BUL)
11:10 - 11:24 (00:14)
2 LC 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1421 LEITENBACHER_ NINA (GER) vs ZAGAR_SLEMENSEK LARISA (SLO)
11:10 - 11:24 (00:14)
11:11 1 PF 003 YC M -37 kg (2 entries draw)
#1318 NUKIC ALESSANDRO (AUT) vs SCANLON PJ (IRL)
11:11 - 11:18 (00:07)
1 PF 007 YC F -28 kg (2 entries draw)
#1326 KNIGHT CAITLIN (IRL) vs BOGLARKA BANFI (HUN)
11:11 - 11:18 (00:07)
11:12 3 KL 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1467 YAROSH DAVID (ESP) vs BARATH ALBERT (HUN)
11:12 - 11:21 (00:09)
3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1482 MEGALOOIKONOMOU ANASTASIA (GRE) vs DANIELSEN LISA (NOR)
11:12 - 11:21 (00:09)
1 PF 012 YC F +47 kg (2 entries draw)
#1335 EVANS CHARLOTTE (GBR) vs HOFFMANN ANASTASIA_LEONIE (GER)
11:12 - 11:19 (00:07)
5 FC 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#844 JELACIC MARIN (CRO) vs MAKSIMOV ANATOLII (RUS)
11:12 - 11:24 (00:12)
6 LK 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#868 NERON CORENTIN (FRA) vs TRUSKAVETSKII RUSLAN (RUS)
11:12 - 11:24 (00:12)
7 K1 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#890 IVANOU YARASLAU (BLR) vs SOLOVJOV ALEKSANDR (EST)
11:12 - 11:24 (00:12)
11:13
11:14
11:15
11:16
11:17
11:18 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#1319 LAMARI ZACH (IRL) vs SCHAEFER RAIKO (GER)
11:18 - 11:25 (00:07)
1 PF 021B OC F -37 kg (2 entries draw)
#1354 BARDOS INEZ (HUN) vs MARKS JASMINE (GBR)
11:18 - 11:25 (00:07)
11:19 1 PF 012 YC F +47 kg (2 entries draw)
#1336 CESAREC ANTONELA (CRO) vs AGNELLI AURORA (ITA)
11:19 - 11:26 (00:07)
11:20
11:21 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1468 DAVID SIMON (HUN) vs BOTONJIC ALI (SLO)
11:21 - 11:30 (00:09)
3 KL 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1483 ETEROVIC NINA (CRO) vs STASIUK JULIA (POL)
11:21 - 11:30 (00:09)
11:22
11:23
11:24 2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#1405 RMADAN AHMED (GER) vs OFLYNN IAN (IRL)
11:24 - 11:38 (00:14)
2 LC 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1422 CHATZIGEORGIOU ATHINA_LYDIA (GRE) vs KENJALO MASA (SLO)
11:24 - 11:38 (00:14)
5 FC 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#850 ANTONOV TIMOFEI (RUS) vs DABROWSKI OSKAR (POL)
11:24 - 11:36 (00:12)
6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#869 MAMEDOV RAUF (RUS) vs HODZIC ALMIN (BIH)
11:24 - 11:36 (00:12)
7 K1 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#891 SALMI ABOU-BAKR (FRA) vs VARTANAU TSIHRAN (BLR)
11:24 - 11:36 (00:12)
11:25 1 PF 004 YC M -42 kg (2 entries draw)
#1320 MOORE KYLE (IRL) vs DANIEL FOLDI (HUN)
11:25 - 11:32 (00:07)
1 PF 021B OC F -37 kg (2 entries draw)
#1355 REKA KIS (HUN) vs WALSH NORA (IRL)
11:25 - 11:32 (00:07)
11:26 1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1358 HEGEDUS HANGA (HUN) vs BARADA TYRA (SLO)
11:26 - 11:33 (00:07)
11:27
11:28
11:29
11:30 3 KL 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1469 SUMLJAK ENEJ (SLO) vs PANOU NIKOLAOS (GRE)
11:30 - 11:39 (00:09)
3 KL 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1484 WANGER LEONIE (LIE) vs NORA SZOGI (HUN)
11:30 - 11:39 (00:09)
11:31
11:32 1 PF 014B OC M -37 kg (2 entries draw)
#1337 SHERLOCK GEORGE (GBR) vs PECHEMANOV DANIEL (BUL)
11:32 - 11:39 (00:07)
1 PF 008 YC F -32 kg (2 entries draw)
#1327 ANNA FULOP (HUN) vs MEINECKE EMMA (GER)
11:32 - 11:39 (00:07)
11:33 1 PF 022 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1359 TODOROVA_ ANELYIA_ (BUL) vs VICZIAN VIVIEN (HUN)
11:33 - 11:40 (00:07)
11:34
11:35
11:36 5 FC 031 OJ M -91 kg (2 entries draw)
#851 IVANOV DENIS (BUL) vs CAYAN YUSUF_ZIYA (TUR)
11:36 - 11:48 (00:12)
6 LK 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#870 ADAMCZEWSKI KACPER (POL) vs CAPUTO ALESSANDRO (ITA)
11:36 - 11:48 (00:12)
7 K1 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#892 DZHABIROV MUSLIM (RUS) vs BARAN MILOSZ (POL)
11:36 - 11:48 (00:12)
11:37
11:38 2 LC 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#1406 KAJTAR BENCE (HUN) vs ILIAKIS ELEFTHERIOS (GRE)
11:38 - 11:52 (00:14)
2 LC 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1423 PLANELLS_TORRES DESIREE (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP) vs SCANDURRA SVEVA (ITA)
11:38 - 11:52 (00:14)
11:39 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1470 ZOLTAN MOLISZ (HUN) vs DUKIC ENIO (CRO)
11:39 - 11:48 (00:09)
3 KL 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1485 PRPIC KLARA (CRO) vs NAGY RAMONA (HUN)
11:39 - 11:48 (00:09)
1 PF 014B OC M -37 kg (2 entries draw)
#1338 HAMMER MATE (HUN) vs UDOVIC IVAN (CRO)
11:39 - 11:46 (00:07)
1 PF 008 YC F -32 kg (2 entries draw)
#1328 SCHMIDL ANNA (AUT) vs ZITA VICSOREK (HUN)
11:39 - 11:46 (00:07)
11:40 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1360 TEODORANI CHIARA (ITA) vs SCHULTEN MAAIKE (NED)
11:40 - 11:47 (00:07)
11:41
11:42
11:43
11:44
11:45
11:46 1 PF 014C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1339 EVANS RYAN (GBR) vs ANDREEV SVETOSLAV (BUL)
11:46 - 11:53 (00:07)
1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#1357 HAMULIC LAMIJA (BIH) vs LOZANO_PINTADO ROCIO (ESP)
11:46 - 11:53 (00:07)
11:47 1 PF 023 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1361 GOMBAS ALEXANDRA (HUN) vs HAMULIC EMA (BIH)
11:47 - 11:54 (00:07)
11:48 3 KL 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1471 ZAREVA IVAN (UKR) vs CARASSITI CHRISTIAN (ITA)
11:48 - 11:57 (00:09)
3 KL 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1486 LAMELAS_FERNANDEZ AINARA (ESP) vs NIKOLETT KORCSOK (HUN)
11:48 - 11:57 (00:09)
5 FC 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#852 SZYMCZAK WERONIKA (POL) vs AGNES ELEK (HUN)
11:48 - 12:00 (00:12)
6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#871 SIBUKANOV ALEKSANDR (RUS) vs AYDOGAN KADIR_EMRE (TUR)
11:48 - 12:00 (00:12)
7 K1 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#893 GUSA ALEKSA (SRB) vs ABAIKIN ALEKSANDR (RUS)
11:48 - 12:00 (00:12)
11:49
11:50
11:51
11:52 2 LC 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#1407 PETRALIA DANIELE (ITA) vs RZEPKA KRYSTIAN (POL)
11:52 - 12:06 (00:14)
2 LC 028 J F -70 kg (2 entries draw)
#1425 MCDONNELL ROBYN (IRL) vs BAKALAR LUCIJA (CRO)
11:52 - 12:06 (00:14)
11:53 1 PF 014C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1340 WALLANDT GERGELY (HUN) vs GROZDANOV VICTOR (BUL)
11:53 - 12:00 (00:07)
1 PF 021C OC F -42 kg (2 entries draw)
#1356 PETKOVA MONIKA (BUL) vs SAHIN BILGE (GER)
11:53 - 12:00 (00:07)
11:54 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1362 KIRAY SILA (GER) vs KARAPANOU EIRINI_MARIA (GRE)
11:54 - 12:01 (00:07)
11:55
11:56
11:57 3 KL 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#1472 WILCZEWSKI ARMIN (POL) vs PREMIC TONI (CRO)
11:57 - 12:06 (00:09)
3 KL 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1487 BLANCO_PICAZA IZARO (ESP) vs ZIOBER WIKTORIA (POL)
11:57 - 12:06 (00:09)
11:58
11:59
12:00 1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1341 PRESVEIAS DIMITRIOS (GRE) vs SESLAR TOMI (SLO)
12:00 - 12:07 (00:07)
1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1347 YILDIZ SEMIH (GER) vs BRAMATI FEDERICO (ITA)
12:00 - 12:07 (00:07)
5 FC 036 OJ F -60 kg (2 entries draw)
#853 BOLANCA DEA (CRO) vs AYDIN DEVRIM (TUR)
12:00 - 12:12 (00:12)
6 LK 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#872 DJORDJEVIC LUKA (SRB) vs LOGINOVSKIKH ROMAN (RUS)
12:00 - 12:12 (00:12)
7 K1 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#899 MAKHAMAEV MAGOMED (RUS) vs OR_SHAMAA MOSHE (ISR)
12:00 - 12:12 (00:12)
12:01 1 PF 024 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1363 BUTERIN MARTINA (CRO) vs CHANDLER GRACE (GBR)
12:01 - 12:08 (00:07)
12:02
12:03
12:04
12:05
12:06 3 KL 007 OC M +69 kg (2 entries draw)
#1473 THEODOSIOU GEORGIOS (GRE) vs VLK ALEX (SVK)
12:06 - 12:15 (00:09)
3 KL 022 J M -94 kg (2 entries draw)
#1502 BULDU TALHA_EMIR (TUR) vs VIGVARY VIKTOR (HUN)
12:06 - 12:20 (00:14)
2 LC 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#1408 LAGRON FILIP (CZE) vs CORSINI LORENZO (ITA)
12:06 - 12:20 (00:14)
2 LC 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1426 RYAN NIAMH (IRL) vs HALASZ ENIKO (HUN)
12:06 - 12:20 (00:14)
12:07 1 PF 015 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1342 SCHMIDL FELIX (AUT) vs HOLDEN LIAM (GBR)
12:07 - 12:14 (00:07)
1 PF 018 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1348 BATRIS KONSTANTINOS (GRE) vs BOTONJIC ALI (SLO)
12:07 - 12:14 (00:07)
12:08 1 PF 025 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1364 SARTORATO MARTINA (ITA) vs FOURLA DEMETRA (GRE)
12:08 - 12:15 (00:07)
12:09
12:10
12:11
12:12 5 FC 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#834 BURDOCK CONNOR (GBR) vs SAKLAKOV EGOR (RUS)
12:12 - 12:24 (00:12)
6 LK 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#873 AKHMEDOV RASUL (RUS) vs SUNARA RAUL (CRO)
12:12 - 12:24 (00:12)
7 K1 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#900 GAYDUK DANIIL (EST) vs RZEPA GRACJAN (POL)
12:12 - 12:24 (00:12)
12:13
12:14 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1343 NATIVO CLAUDIO (ITA) vs SOLYMOSI BENCE_ (HUN)
12:14 - 12:21 (00:07)
1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1349 MARZELLA SAMUELE (ITA) vs ZAMARIJA LOVRO (CRO)
12:14 - 12:21 (00:07)
12:15 3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#1488 SEDAK STJEPAN (CRO) vs DEBARBOUILLE GEAROID (IRL)
12:15 - 12:29 (00:14)
1 PF 025 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1365 BOIADZHIEVA KALINA (BUL) vs LUCIDI NOEMI (ITA)
12:15 - 12:22 (00:07)
12:16
12:17
12:18
12:19
12:20 3 KL 022 J M -94 kg (2 entries draw)
#1503 CHMERA FILIP (POL) vs NEMETH PETER (HUN)
12:20 - 12:34 (00:14)
2 LC 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#1409 BONETTI LEONARDO (ITA) vs BERTIC IVAN (CRO)
12:20 - 12:34 (00:14)
2 LC 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1427 DERIKOVA KARIN (SVK) vs DORAN JORDAN (IRL)
12:20 - 12:34 (00:14)
12:21 1 PF 016 OC M -52 kg (2 entries draw)
#1344 MAGER FYNN (GER) vs VITALE MATTIA (ITA)
12:21 - 12:28 (00:07)
1 PF 019 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1350 REPINA TILEN (SLO) vs BARBATO LUIGI (ITA)
12:21 - 12:28 (00:07)
12:22 1 PF 026 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1366 HANNA TRENYIK (HUN) vs GRISTINA SILVIA (ITA)
12:22 - 12:29 (00:07)
12:23
12:24 5 FC 005 YJ M -54 kg (2 entries draw)
#835 LUDLOW ADAM (IRL) vs GABOV STEPAN (RUS)
12:24 - 12:36 (00:12)
6 LK 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#874 PETROV DIMITAR (BUL) vs PAVLOVIC VLADIMIR (SRB)
12:24 - 12:36 (00:12)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#901 NOITES GONCALO (POR) vs MIARI ALI (ISR)
12:24 - 12:36 (00:12)
12:25
12:26
12:27
12:28 1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1345 PAPANDREOU ANGELOS (GRE) vs BAGARELLO EDOARDO (ITA)
12:28 - 12:35 (00:07)
1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#1351 LAZAR ERIK (HUN) vs KATSAGONIS STAMATIOS (GRE)
12:28 - 12:35 (00:07)
12:29 3 KL 015 J M -57 kg (2 entries draw)
#1489 VOSTRIKOV SEMEN (RUS) vs OFLU YUSUF (TUR)
12:29 - 12:43 (00:14)
1 PF 026 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1367 AIGNER JASMIN (AUT) vs FOURLA EVGENIA (GRE)
12:29 - 12:36 (00:07)
12:30
12:31
12:32
12:33
12:34 3 KL 023 J M +94 kg (2 entries draw)
#1504 KARADIMAS PANTELEIMON (GRE) vs YILDIRIM SELCUK (TUR)
12:34 - 12:48 (00:14)
2 LC 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#1410 PETLUIC CORNELIU (IRL) vs BOSCOLO_ZEMELLO ALESSANDRO (ITA)
12:34 - 12:48 (00:14)
2 LC 008B OC F -37 kg (2 entries draw)
#1444 WALSH NORA (IRL) vs BARDOS INEZ (HUN)
12:34 - 12:43 (00:09)
12:35 1 PF 017 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1346 SAHIN BERKAY_OZAN (TUR) vs DELLA_ROCCA MATTHIAS (ITA)
12:35 - 12:42 (00:07)
1 PF 020 OC M +69 kg (2 entries draw)
#1352 ECONOMO DIMITRIOS (GRE) vs BAUER TOMY_LEE (GER)
12:35 - 12:42 (00:07)
12:36 1 PF 027 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1368 GEORGHIOU ASIA (GBR) vs CAPASSO ASIA (ITA)
12:36 - 12:43 (00:07)
5 FC 013 YJ M +81 kg (2 entries draw)
#842 DANISMAZ MUSTAFA (TUR) vs BASYUBIN VLADISLAV (RUS)
12:36 - 12:48 (00:12)
6 LK 029 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#875 BUROV SEMEN (RUS) vs LOPEZ_CONTRERA_FERAREY DAVID (ITA)
12:36 - 12:48 (00:12)
7 K1 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#902 NIKOLIC JOVAN (SRB) vs SIEK DAWID (POL)
12:36 - 12:48 (00:12)
12:37
12:38
12:39
12:40
12:41
12:42 1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#1370 PARSCHIN ANTON (GER) vs CSELOVSZKI PATRIK (HUN)
12:42 - 12:52 (00:10)
1 PF 034 J M -84 kg (2 entries draw)
#1380 SULEK PATRIK (SLO) vs BANG-JAREG_ MARTIN (NOR)
12:42 - 12:52 (00:10)
12:43 3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#1490 PERSICHINI LUCA (ITA) vs DOSOPOULOS ANTONIOS (GRE)
12:43 - 12:57 (00:14)
2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#1445 LILLA NAGY (HUN) vs PETKOVA MONIKA (BUL)
12:43 - 12:52 (00:09)
1 PF 027 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1369 ADCOCK PAIGE (GBR) vs GAZILJ LORENA (CRO)
12:43 - 12:50 (00:07)
12:44
12:45
12:46
12:47
12:48 3 KL 023 J M +94 kg (2 entries draw)
#1505 YILMAZ OGUZ (GER) vs LEGENYEI-PINTER NOEL (HUN)
12:48 - 13:02 (00:14)
2 LC 021 J M -89 kg (2 entries draw)
#1411 KERR AIDEN (IRL) vs DE_PONTO_ ALESSANDRO (ITA)
12:48 - 13:02 (00:14)
5 FC 013 YJ M +81 kg (2 entries draw)
#843 PUDAR SERGEJ (BIH) vs BRONSKII ANDREI (RUS)
12:48 - 13:00 (00:12)
6 LK 029 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#876 ALKISHIYEV ELJAN (AZE) vs IVANOV VALERII (RUS)
12:48 - 13:00 (00:12)
7 K1 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#903 FLACK MARK (HUN) vs MATIC FILIP (CRO)
12:48 - 13:00 (00:12)
12:49
12:50 1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#1391 SCHMIDL YVONNE (AUT) vs OZTURK ZOHRE_MERVE (TUR)
12:50 - 13:00 (00:10)
12:51
12:52 2 LC 008C OC F -42 kg (2 entries draw)
#1446 PIECZINSKI LUCY (GER) vs CZADER OLIWIA (POL)
12:52 - 13:01 (00:09)
1 PF 029 J M -57 kg (2 entries draw)
#1371 BELLEMO NICOLA (ITA) vs ZIMMERMANN ERIK (AUT)
12:52 - 13:02 (00:10)
1 PF 034 J M -84 kg (2 entries draw)
#1381 COSKUNDENIZ EMIR (TUR) vs MARINO CESARE_SALVO (ITA)
12:52 - 13:02 (00:10)
12:53
12:54
12:55
12:56
12:57 3 KL 016 J M -63 kg (2 entries draw)
#1491 LASZLO MARUSCSAK (HUN) vs BLOTNICKI GRZEGORZ (POL)
12:57 - 13:11 (00:14)
12:58
12:59
13:00 1 PF 040 J F -60 kg (2 entries draw)
#1392 NODAROU MARINA (GRE) vs FAZLIC NURHANA (AUT)
13:00 - 13:10 (00:10)
5 FC 025 OJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#845 ERCIN YUNUS (TUR) vs BETHAN BRICE (FRA)
13:00 - 13:12 (00:12)
6 LK 037 OJ F -65 kg (2 entries draw)
#881 MAKRI DESPOINA (GRE) vs BEKTAS TUGCE (TUR)
13:00 - 13:12 (00:12)
7 K1 028 OJ M -75 kg (2 entries draw)
#904 HRISTOV TEODOR (BUL) vs OITSAR ANDRES (EST)
13:00 - 13:12 (00:12)
13:01 2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1447 BARADA TYRA (SLO) vs KOVACS LAURA (HUN)
13:01 - 13:10 (00:09)
13:02 3 KL 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1506 TOTH VANESSZA (HUN) vs BARRIENTOS_AGUILAR SELENA (ESP)
13:02 - 13:16 (00:14)
2 LC 021 J M -89 kg (2 entries draw)
#1412 HOLCZMULLER BENCE (HUN) vs LOPEZ_GAN FERNANDO (FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KICKBOXING Y MUAYTHAI(ESP)
13:02 - 13:16 (00:14)
1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#1372 KROSNOV EMIL (BUL) vs BALINT_ MARTIN (HUN)
13:02 - 13:12 (00:10)
1 PF 036 J M -94 kg (2 entries draw)
#1384 PERAZZOLO LORENZO (ITA) vs CELIK TAHA_ (GER)
13:02 - 13:12 (00:10)
13:03
13:04
13:05
13:06
13:07
13:08
13:09
13:10 2 LC 009 OC F -46 kg (2 entries draw)
#1448 PETRIKOVA JOHANKA (CZE) vs KONIAVITI MARIA (GRE)
13:10 - 13:19 (00:09)
1 PF 041 J F -65 kg (2 entries draw)
#1393 CZEKALLA ANGELINA (GER) vs MCCRAVE EADAOIN (IRL)
13:10 - 13:20 (00:10)
13:11 3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1492 ZILA VIKTOR (CZE) vs CRONIN LUC (IRL)
13:11 - 13:25 (00:14)
13:12 1 PF 030 J M -63 kg (2 entries draw)
#1373 PENZO IVAN (ITA) vs CIPRIANO ROY (SUI)
13:12 - 13:22 (00:10)
1 PF 036 J M -94 kg (2 entries draw)
#1385 WENINGER MATTHIAS (AUT) vs PEPPERCORN JAKE (GBR)
13:12 - 13:22 (00:10)
5 FC 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#846 RUSTAMOV GAMZATDA (RUS) vs KUNYA NOEL (HUN)
13:12 - 13:24 (00:12)
6 LK 037 OJ F -65 kg (2 entries draw)
#882 MILIJANCEVIC NADJA (SRB) vs GORSHKOVA EKATERINA (RUS)
13:12 - 13:24 (00:12)
7 K1 030 OJ M -86 kg (2 entries draw)
#907 TOTH ERIK (SVK) vs ZAWLOCKI FILIP (POL)
13:12 - 13:24 (00:12)
13:13
13:14
13:15
13:16 3 KL 024 J F -50 kg (2 entries draw)
#1507 FIORE LISA (ITA) vs ADIYAMAN AFRA (TUR)
13:16 - 13:30 (00:14)
2 LC 022 J M -94 kg (2 entries draw)
#1413 MATTA TOMAS (SVK) vs CHMERA FILIP (POL)
13:16 - 13:30 (00:14)
13:17
13:18
13:19 2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1449 JONES ZARA (IRL) vs ZEMANOVA ELISKA (CZE)
13:19 - 13:28 (00:09)
13:20 1 PF 041 J F -65 kg (2 entries draw)
#1394 KLIMANTIRI ANDRIANNA (GRE) vs BROWNE JODIE (IRL)
13:20 - 13:30 (00:10)
13:21
13:22 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#1374 CAMINADA LUCA (ITA) vs ZAJACZ BENCE (HUN)
13:22 - 13:32 (00:10)
1 PF 035 J M -89 kg (2 entries draw)
#1382 WASSERTHEURER RAPHAEL (AUT) vs KERR AIDEN (IRL)
13:22 - 13:32 (00:10)
13:23
13:24 5 FC 026 OJ M -67 kg (2 entries draw)
#847 WOJCIK RAFAL (POL) vs KOPNIN EGOR (RUS)
13:24 - 13:36 (00:12)
6 LK 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#854 KUCHCHAEV NAZHMUTTIN (RUS) vs LAZARIDIS ALEXANDROS (GRE)
13:24 - 13:36 (00:12)
7 K1 030 OJ M -86 kg (2 entries draw)
#908 DODICA DIMITRI (MDA) vs TUTAK ADAM (POL)
13:24 - 13:36 (00:12)
13:25 3 KL 017 J M -69 kg (2 entries draw)
#1493 DEBRE BENCE (HUN) vs BARIC ADRIAN (CRO)
13:25 - 13:39 (00:14)
13:26
13:27
13:28 2 LC 010 OC F -50 kg (2 entries draw)
#1450 HAMULIC EMA (BIH) vs GOMBAS ALEXANDRA (HUN)
13:28 - 13:37 (00:09)
13:29
13:30 3 KL 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1508 MARAVIC UNA (CRO) vs MANOUSAKIDOU MARTHA (GRE)
13:30 - 13:44 (00:14)
2 LC 001B OC M -37 kg (2 entries draw)
#1428 SHERLOCK GEORGE (GBR) vs CARDUCCI AMEDEO (ITA)
13:30 - 13:39 (00:09)
1 PF 042 J F -70 kg (2 entries draw)
#1395 HEINRICH ANNA-LENA (GER) vs BAKALAR LUCIJA (CRO)
13:30 - 13:40 (00:10)
13:31
13:32 1 PF 031 J M -69 kg (2 entries draw)
#1375 BUCKLEY JACK (GBR) vs VICZIAN ROLAND (HUN)
13:32 - 13:42 (00:10)
1 PF 035 J M -89 kg (2 entries draw)
#1383 KILIC VATAN (TUR) vs SIEGRIST PHILIPP (SUI)
13:32 - 13:42 (00:10)
13:33
13:34
13:35
13:36 5 FC 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#848 LASOTA TOMASZ (POL) vs POLIAKOV ALEKSANDR (RUS)
13:36 - 13:48 (00:12)
6 LK 007 YJ M -60 kg (2 entries draw)
#855 LIVITCHI ION (MDA) vs HERBST GNIEWOMIR (POL)
13:36 - 13:48 (00:12)
7 K1 034 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#914 JARDIM CLAUDIA (POR) vs GIIASOVA ALINA (RUS)
13:36 - 13:48 (00:12)
13:37 2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1451 MACKIEWICZ NATALIA (POL) vs SCHMIDL MELANIE (GER)
13:37 - 13:46 (00:09)
13:38
13:39 3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#1494 NIKOLOU MICHAILANGELOS (GRE) vs DELLOLIO ANTONIO (ITA)
13:39 - 13:53 (00:14)
2 LC 001B OC M -37 kg (2 entries draw)
#1429 PETROV DENIS (BUL) vs TYLER HARVEY (GBR)
13:39 - 13:48 (00:09)
13:40 1 PF 042 J F -70 kg (2 entries draw)
#1396 WEATHERLY HANNAH (GBR) vs TRLE ANESA (AUT)
13:40 - 13:50 (00:10)
13:41
13:42 1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#1376 DI_MASSA GENNARO (ITA) vs KARIK BURHAN (TUR)
13:42 - 13:52 (00:10)
13:43
13:44 3 KL 025 J F -55 kg (2 entries draw)
#1509 MERDUN SEDEF (TUR) vs BEGLEY GRAINNE (IRL)
13:44 - 13:58 (00:14)
13:45
13:46 2 LC 011 OC F -55 kg (2 entries draw)
#1452 KITEK NINA (SLO) vs KAROLA TOROK (HUN)
13:46 - 13:55 (00:09)
13:47
13:48 5 FC 027 OJ M -71 kg (2 entries draw)
#849 WALSER JAKOB (AUT) vs TUNCER TURAN (TUR)
13:48 - 14:00 (00:12)
6 LK 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#856 SAMEDOV_ HABIB_ (UKR) vs WELNOWSKI IGOR (POL)
13:48 - 14:00 (00:12)
7 K1 034 OJ F -52 kg (2 entries draw)
#913 COHEN SHIR (ISR) vs AL-SAFFU NOORA (FIN)
13:48 - 14:00 (00:12)
13:49
13:50 1 PF 043 J F +70 kg (2 entries draw)
#1397 TOROK DORA (HUN) vs KARAPINAR DILARA (TUR)
13:50 - 14:00 (00:10)
13:51
13:52
13:53
13:54
13:55
13:56
13:57
13:58
13:59
14:00
14:01
14:02
14:03
14:04
14:05
14:06
14:07
14:08
14:09
14:10
14:11
14:12
14:13
14:14
14:15
14:16
14:17
14:18
14:19
14:20
14:21
14:22
14:23
14:24
14:25
14:26
14:27
14:28
14:29
14:30
14:31
14:32
14:33
14:34
14:35
14:36
14:37
14:38
14:39
14:40
14:41
14:42
14:43
14:44
14:45
14:46
14:47
14:48
14:49
14:50
14:51
14:52
14:53
14:54
14:55
14:56
14:57
14:58
14:59
15:00
15:01
15:02
15:03
15:04
15:05
15:06
15:07
15:08
15:09
15:10
15:11
15:12
15:13
15:14
15:15
15:16
15:17
15:18
15:19
15:20
15:21
15:22
15:23
15:24
15:25
15:26
15:27
15:28
15:29
15:30 3 KL 018 J M -74 kg (2 entries draw)
#1495 OFLYNN IAN (IRL) vs ILIAKIS ELEFTHERIOS (GRE)
15:30 - 15:44 (00:14)
3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1510 FAZLIC NURHANA (AUT) vs SOTONOVA ALEXANDRA (CZE)
15:30 - 15:44 (00:14)
2 LC 023 J M +94 kg (2 entries draw)
#1414 BESERIVIC ELMAR (DEN) vs KARADIMAS PANTELEIMON (GRE)
15:30 - 15:44 (00:14)
2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1453 STASIUK JULIA (POL) vs LUCIDI NOEMI (ITA)
15:30 - 15:39 (00:09)
1 PF 032 J M -74 kg (2 entries draw)
#1377 ZEINZINGER MATTHIAS (AUT) vs SYMONS TOM (GBR)
15:30 - 15:40 (00:10)
1 PF 037 J M +94 kg (2 entries draw)
#1386 DURSUN HALIL_BURAK (TUR) vs LEGENYEI-PINTER NOEL (HUN)
15:30 - 15:40 (00:10)
1 PF 043 J F +70 kg (2 entries draw)
#1398 SARNATARO DANIELA (ITA) vs FEUER NELE_PAULIN (GER)
15:30 - 15:40 (00:10)
5 FC 003 YJ M -48 kg (2 entries draw)
#1191 SHUSHARIN VADIM (RUS) vs GRAK ALEKSEI (RUS)
15:30 - 15:42 (00:12)
6 LK 008 YJ M -63,5 kg (2 entries draw)
#857 CAKIR IBRAHIM_ETHEM (TUR) vs GOLSKII ILIA (RUS)
15:30 - 15:42 (00:12)
6 LK 011 YJ M -75 kg (2 entries draw)
#1205 ALADINSKII ALEKSEI (RUS) vs SUROV TEIMURAZ (RUS)
15:30 - 15:42 (00:12)
15:31
15:32
15:33
15:34
15:35
15:36
15:37
15:38
15:39 2 LC 012 OC F -60 kg (2 entries draw)
#1454 DANIELSEN LISA (NOR) vs SARTORATO MARTINA (ITA)
15:39 - 15:48 (00:09)
15:40 1 PF 033 J M -79 kg (2 entries draw)
#1378 HOLLINSHEAD CALLUM (GBR) vs CZAR TIBOR (HUN)
15:40 - 15:50 (00:10)
1 PF 038 J F -50 kg (2 entries draw)
#1387 NIKOLOVA_ KRISTINA_ (BUL) vs BAILEY AOIFE_ (IRL)
15:40 - 15:50 (00:10)
2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1438 BOTONJIC ALI (SLO) vs DOWDALL CIALAM (IRL)
15:40 - 15:49 (00:09)
15:41
15:42 5 FC 004 YJ M -51 kg (2 entries draw)
#1192 KORELIN MIKHAIL (RUS) vs MOROZOV ILIA (RUS)
15:42 - 15:54 (00:12)
6 LK 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#858 KHURTSILAVA RALAND (UKR) vs ARDATEV VIDZHAI (RUS)
15:42 - 15:54 (00:12)
6 LK 010 YJ M -71 kg (2 entries draw)
#1204 KAZIMOV ILIAS (RUS) vs ROGOV NIKITA (RUS)
15:42 - 15:54 (00:12)
15:43
15:44 3 KL 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#1496 ARGENTINI ERIK (ITA) vs DABROWSKI ADAM (POL)
15:44 - 15:58 (00:14)
3 KL 026 J F -60 kg (2 entries draw)
#1511 OLIVERIO FRANCESCA (ITA) vs KOLOZSVARI KINGA (HUN)
15:44 - 15:58 (00:14)
2 LC 023 J M +94 kg (2 entries draw)
#1415 YILMAZ OGUZ (GER) vs DOLECKI MARCIN (POL)
15:44 - 15:58 (00:14)
15:45
15:46
15:47
15:48 2 LC 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1455 YSEWYN ANNA (GER) vs FOX JENNIFER (IRL)
15:48 - 15:57 (00:09)
15:49 2 LC 005 OC M -63 kg (2 entries draw)
#1439 FEDULOV EGOR (RUS) vs RUZNIC DINO (BIH)
15:49 - 15:58 (00:09)
15:50 1 PF 033 J M -79 kg (2 entries draw)
#1379 GROOTHERDER TIM (GER) vs BOKIS PANAGIOTIS (GRE)
15:50 - 16:00 (00:10)
1 PF 038 J F -50 kg (2 entries draw)
#1388 CAVUSOGLU ZELIHA (TUR) vs GALANOMATI AKRIVI-CHRISTINA (GRE)
15:50 - 16:00 (00:10)
15:51
15:52
15:53
15:54 5 FC 002 YJ M -45 kg (2 entries draw)
#1193 ZETENY KARAI (HUN) vs SHUMILOV NIKITA (RUS)
15:54 - 16:06 (00:12)
6 LK 009 YJ M -67 kg (2 entries draw)
#859 ISAEV TARLAN (RUS) vs BORYSIUK NIKITA (UKR)
15:54 - 16:06 (00:12)
7 K1 015 YJ F -44 kg (2 entries draw)
#1275 KREMLEVA VIKTORIIA (RUS) vs DZHIKAEVA ALEKSANDRA (EST)
15:54 - 16:06 (00:12)
15:55
15:56
15:57 2 LC 013 OC F -65 kg (2 entries draw)
#1456 PRPIC KLARA (CRO) vs WANGER LEONIE (LIE)
15:57 - 16:06 (00:09)
15:58 3 KL 019 J M -79 kg (2 entries draw)
#1497 LAGRON FILIP (CZE) vs SAKAR SAMET (TUR)
15:58 - 16:12 (00:14)
3 KL 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1512 NIKOLETT MEZEI (HUN) vs KALBARCZYK ZUZANNA (POL)
15:58 - 16:12 (00:14)
2 LC 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1430 HUNT DYLAN (GBR) vs GROZDANOV VICTOR (BUL)
15:58 - 16:07 (00:09)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1440 CVETKOV_ BOZHIDAR_ (BUL) vs DUKIC ENIO (CRO)
15:58 - 16:07 (00:09)
15:59
16:00 1 PF 00012 CH F +36 kg (2 entries draw)
#1519 NOEMI KURUNCZI (HUN) vs LILI JANCSO (HUN)
16:00 - 16:06 (00:06)
1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#1389 BONETTO CARLOTTA (ITA) vs NIKOLAIDI RAFAILIA-ATHANASIA (GRE)
16:00 - 16:10 (00:10)
16:01
16:02
16:03
16:04
16:05
16:06 2 LC 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1457 KLAUDIA PATAKI (HUN) vs BLANCO_PICAZA IZARO (ESP)
16:06 - 16:15 (00:09)
5 FC 016 YJ F -48 kg (2 entries draw)
#1194 KOKRIAKOVA VLADA (RUS) vs KOCAOGLU GIZEM (TUR)
16:06 - 16:18 (00:12)
5 FC 029 OJ M -81 kg (2 entries draw)
#1225 KENDZIORSKI PAWEL (POL) vs CALCALI MUHAMMED_ABDULBAKI (TUR)
16:06 - 16:18 (00:12)
6 LK 015 YJ F -44 kg (2 entries draw)
#1242 PAWIKOWSKA PATRYCJA (POL) vs IUDINA KRISTINA (RUS)
16:06 - 16:18 (00:12)
16:07 2 LC 001C OC M -42 kg (2 entries draw)
#1431 KACZOR MICHAL (POL) vs TAMAS NAGY (HUN)
16:07 - 16:16 (00:09)
2 LC 006 OC M -69 kg (2 entries draw)
#1441 ZAREVA IVAN (UKR) vs ZOLTAN MOLISZ (HUN)
16:07 - 16:16 (00:09)
16:08
16:09
16:10 1 PF 039 J F -55 kg (2 entries draw)
#1390 CECI FRANCESCA (ITA) vs CEHAJIC MELINA (GER)
16:10 - 16:20 (00:10)
16:11
16:12 3 KL 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#1498 NOVKIN SERGEI (RUS) vs BERTIC IVAN (CRO)
16:12 - 16:26 (00:14)
3 KL 027 J F -65 kg (2 entries draw)
#1513 OZKAN ELIF (TUR) vs SCANDURRA SVEVA (ITA)
16:12 - 16:26 (00:14)
16:13
16:14
16:15 2 LC 014 OC F +65 kg (2 entries draw)
#1458 GEORGHIOU ASIA (GBR) vs NIKOLETT KORCSOK (HUN)
16:15 - 16:24 (00:09)
16:16 2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1432 ORNEK_MIKSA LUKA (SLO) vs PROKOPOV SVETOSLAV (BUL)
16:16 - 16:25 (00:09)
3 KL 021 J M -89 kg (2 entries draw)
#1500 JUSUPOVIC AMAR (BIH) vs AKCALI HASAN (TUR)
16:16 - 16:30 (00:14)
16:17
16:18 5 FC 017 YJ F -52 kg (2 entries draw)
#1195 AKHTAMIANOVA ADELINA (RUS) vs PAWLIKOWSKA MARTA (POL)
16:18 - 16:30 (00:12)
5 FC 032 OJ M +91 kg (2 entries draw)
#1227 GOZUTOK BARIS (TUR) vs AKHMEDOV AKHMED (RUS)
16:18 - 16:30 (00:12)
7 K1 020 YJ F +60 kg (2 entries draw)
#1278 TSAOUSI AGATHI (GRE) vs GAJEWCZYK OLIWIA (POL)
16:18 - 16:30 (00:12)
16:19
16:20 1 PF 00011 CH F -36 kg (2 entries draw)
#1518 HADRA BIBORKA (HUN) vs BOBAN SARA (CRO)
16:20 - 16:26 (00:06)
16:21
16:22
16:23
16:24 3 KL 008B OC F -37 kg (2 entries draw)
#1520 BARDOS INEZ (HUN) vs REKA KIS (HUN)
16:24 - 16:33 (00:09)
2 LC 004 OC M -57 kg (2 entries draw)
#1436 SUBBOTIN GERMAN (RUS) vs ANDRESEN ADRIAN (NOR)
16:24 - 16:33 (00:09)
16:25 2 LC 002 OC M -47 kg (2 entries draw)
#1433 HOLDEN LIAM (GBR) vs GKILEKAS VASILEIOS (GRE)
16:25 - 16:34 (00:09)
16:26 3 KL 020 J M -84 kg (2 entries draw)
#1499 DE_QUINTANA_MACHIN JUAN (ESP) vs BONETTI LEONARDO (ITA)
16:26 - 16:40 (00:14)
3 KL 029 J F +70 kg (2 entries draw)
#1516 BEHREM ADNA (BIH) vs TOSUN MERVE (TUR)
16:26 - 16:40 (00:14)
1 PF 021A OC F -32 kg (2 entries draw)
#1353 CASSIDY SARAH (IRL) vs PETRO LILI (HUN)
16:26 - 16:33 (00:07)
16:27
16:28
16:29
16:30 3 KL 021 J M -89 kg (2 entries draw)
#1501 HOLCZMULLER BENCE (HUN) vs LOPEZ_GAN FERNANDO (ESP)
16:30 - 16:44 (00:14)
5 FC 018 YJ F -56 kg (2 entries draw)
#1196 FADINA ALINA (RUS) vs KOCH FATMA-MARINA (RUS)
16:30 - 16:42 (00:12)
5 FC 033 OJ F -48 kg (2 entries