Golden Glove 2019 Europe Cup
1 PF 023 OC BB M -47 KG
1 PF 023 OC BB M -47 KG - Main Tree Pool 1
Main Tree Pool 1 - Round 1
Country
Score
Country
Score
DELL ARIA MARCO
ASD KOBRA TEAM,ITA
Country
Score
ITA
-1
FABRIS MATTIA
FIREGENERATION,ITA
Country
Score
ITA
8
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
NATIVO CLAUDIO
TEAM BARRUS,ITA
Country
Score
ITA
4
WOLF JOSHUA
KBA A.S.D.,ITA
Country
Score
ITA
5
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 1 - Round 2
MAZURENKO PAVEL
LOCK&LOAD FIGHT PROJECT,UKR
Country
Score
UKR
5
FABRIS MATTIA
FIREGENERATION,ITA
Country
Score
ITA
9
TRIFELLA TOMMASO
HMD ITALIA,ITA
Country
Score
ITA
-2
POGRAJC KLEMEN
KARATE KLUB PON DO KWAN IZLAKE,SLO
Country
Score
SLO
-1
BENCE SOLYMOSI
KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY,HUN
Country
Score
HUN
4
DOYLE HARRISON
TEAM EPIC,GBR
Country
Score
GBR
8
WOLF JOSHUA
KBA A.S.D.,ITA
Country
Score
ITA
6
PROKOPOV SVETOSLAV
MASARU,BUL
Country
Score
BUL
2
Main Tree Pool 1 - Round 3
FABRIS MATTIA
FIREGENERATION,ITA
Country
Score
ITA
6
POGRAJC KLEMEN
KARATE KLUB PON DO KWAN IZLAKE,SLO
Country
Score
SLO
4
DOYLE HARRISON
TEAM EPIC,GBR
Country
Score
GBR
4
WOLF JOSHUA
KBA A.S.D.,ITA
Country
Score
ITA
6
Main Tree Pool 1 - Round 4
FABRIS MATTIA
FIREGENERATION,ITA
Country
Score
ITA
0
WOLF JOSHUA
KBA A.S.D.,ITA
Country
Score
ITA
4
Main Tree Pool 1 - Round 5
WOLF JOSHUA
KBA A.S.D.,ITA
Country
Score
ITA
1 PF 023 OC BB M -47 KG - Main Tree Pool 2
Main Tree Pool 2 - Round 1
Country
Score
Country
Score
BAIOCCO EMANUELE
DAILY TRAINING SPORTING CLUB,ITA
Country
Score
ITA
1
SEŠLAR TOMI
KARATE KLUB PON DO KWAN IZLAKE,SLO
Country
Score
SLO
5
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
PETRUCCI TOMMASO
TEAM LANIZILAO,ITA
Country
Score
ITA
0
LOMBARDO ANDREA
ASD KOBRA TEAM,ITA
Country
Score
ITA
5
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 2 - Round 2
KREIDL GEORG
JP MARTIAL ARTS,AUT
Country
Score
AUT
3
SEŠLAR TOMI
KARATE KLUB PON DO KWAN IZLAKE,SLO
Country
Score
SLO
7
BIZIOLI NICOLA
ASD CHIM DAI BANG,ITA
Country
Score
ITA
0
FIORENTINO ALESSANDRO
TEAM BARRUS,ITA
Country
Score
ITA
4
HOLDEN LIAM
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
4
ORNEK-MIKŠA LUKA
TKD KLUB GEPARD,SLO
Country
Score
SLO
3
LOMBARDO ANDREA
ASD KOBRA TEAM,ITA
Country
Score
ITA
6
PETROV NIKOLAI
MASARU,BUL
Country
Score
BUL
1
Main Tree Pool 2 - Round 3
SEŠLAR TOMI
KARATE KLUB PON DO KWAN IZLAKE,SLO
Country
Score
SLO
3
FIORENTINO ALESSANDRO
TEAM BARRUS,ITA
Country
Score
ITA
0
HOLDEN LIAM
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
4
LOMBARDO ANDREA
ASD KOBRA TEAM,ITA
Country
Score
ITA
5
Main Tree Pool 2 - Round 4
SEŠLAR TOMI
KARATE KLUB PON DO KWAN IZLAKE,SLO
Country
Score
SLO
1
LOMBARDO ANDREA
ASD KOBRA TEAM,ITA
Country
Score
ITA
12
Main Tree Pool 2 - Round 5
LOMBARDO ANDREA
ASD KOBRA TEAM,ITA
Country
Score
ITA
1 PF 023 OC BB M -47 KG - Poolwinner Tree
Poolwinner Tree - Round 1
WOLF JOSHUA
KBA A.S.D.,ITA
Country
Score
ITA
3
LOMBARDO ANDREA
ASD KOBRA TEAM,ITA
Country
Score
ITA
5
Poolwinner Tree - Round 2
LOMBARDO ANDREA
ASD KOBRA TEAM,ITA
Country
Score
ITA
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-28 19:53:37 CET +01:00)