Flanders International Kickboxing Cup 2018
1 PF 003 YC M -37 kg
1 PF 003 YC M -37 kg - Main Tree Pool 1
Main Tree Pool 1 - Round 1
MARX QUENTIN
Martial Arts Team Pfalz e.V.,GER
Country
Score
GER
8
Passini Lyano
Contact Karate Beveren,BEL
Country
Score
BEL
1
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Soldatenkov Danila
CSKA, ST.Petersburg,RUS
Country
Score
RUS
9
Humetz Esteban
Team Haut de France,FRA
Country
Score
FRA
2
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
MENG LEO
Martial Arts Team Pfalz e.V.,GER
Country
Score
GER
10
Passini Jayro
Contact Karate Beveren,BEL
Country
Score
BEL
0
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Kheiar Redwan
Bushido Club France Cal Kickboxing,FRA
Country
Score
FRA
2
NISTERIUC VALENTIN DIMITRIS
DOquadrat,GER
Country
Score
GER
7
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 1 - Round 2
MARX QUENTIN
Martial Arts Team Pfalz e.V.,GER
Country
Score
GER
4
ILIEV ANTONIO
SPORT CLUB RADULOV,BUL
Country
Score
BUL
6
HELD IAN ALEXANDER
Nordseefighter e.V.,GER
Country
Score
GER
2
Simcenco Nikita
Team Renegade,GBR
Country
Score
GBR
7
Soldatenkov Danila
CSKA, ST.Petersburg,RUS
Country
Score
RUS
10
Makolli Matthew
Contact Karate Beveren,BEL
Country
Score
BEL
3
Richards Elliott
Team Energize,GBR
Country
Score
GBR
9
SCHAEFER RAIKO
Martial Arts Team Pfalz e.V.,GER
Country
Score
GER
4
MENG LEO
Martial Arts Team Pfalz e.V.,GER
Country
Score
GER
10
Maes Thristen
Wolfpack Boxing Team,BEL
Country
Score
BEL
0
ONKEN JARNO
Nordseefighter e.V.,GER
Country
Score
GER
4
richards tyler
CMA Freestyle ,GBR
Country
Score
GBR
9
NISTERIUC VALENTIN DIMITRIS
DOquadrat,GER
Country
Score
GER
8
Burea Gabriel
Team Renegade,GBR
Country
Score
GBR
4
De Keyser Milan
Contact Karate Beveren,BEL
Country
Score
BEL
2
SALAME RAED
Tan Gun Sports,GER
Country
Score
GER
3
Main Tree Pool 1 - Round 3
ILIEV ANTONIO
SPORT CLUB RADULOV,BUL
Country
Score
BUL
10
Simcenco Nikita
Team Renegade,GBR
Country
Score
GBR
3
Soldatenkov Danila
CSKA, ST.Petersburg,RUS
Country
Score
RUS
1
Richards Elliott
Team Energize,GBR
Country
Score
GBR
7
MENG LEO
Martial Arts Team Pfalz e.V.,GER
Country
Score
GER
7
richards tyler
CMA Freestyle ,GBR
Country
Score
GBR
4
NISTERIUC VALENTIN DIMITRIS
DOquadrat,GER
Country
Score
GER
6
SALAME RAED
Tan Gun Sports,GER
Country
Score
GER
1
Main Tree Pool 1 - Round 4
ILIEV ANTONIO
SPORT CLUB RADULOV,BUL
Country
Score
BUL
0
Richards Elliott
Team Energize,GBR
Country
Score
GBR
2
MENG LEO
Martial Arts Team Pfalz e.V.,GER
Country
Score
GER
10
NISTERIUC VALENTIN DIMITRIS
DOquadrat,GER
Country
Score
GER
2
Main Tree Pool 1 - Round 5
Richards Elliott
Team Energize,GBR
Country
Score
GBR
7
MENG LEO
Martial Arts Team Pfalz e.V.,GER
Country
Score
GER
8
Main Tree Pool 1 - Round 6
MENG LEO
Martial Arts Team Pfalz e.V.,GER
Country
Score
GER
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-15 05:00:39 CEST +02:00)