WAKO GB NATIONALS 2020
1 PF 003 YC M -37 kg
1 PF 003 YC M -37 kg - Main Tree Pool 1
Main Tree Pool 1 - Round 1
ROBERTS-DOWNING KYNSLEY
TEAM KODE RED,GBR
Country
Score
GBR
8
CHAPMAN RYAN
TEAM EPIC,GBR
Country
Score
GBR
10
Country
Score
Country
Score
CHALLENGER HAYDEN
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
11
ASGHAR HAMZA
BOLTON & SALFORD DRAGONS,GBR
Country
Score
GBR
1
Country
Score
Country
Score
DAVIDSON RORY
WOLFPACK MARTIAL ARTS,SCO
Country
Score
SCO
7
SIMCENCO NIKITA
TEAM RENEGADE,GBR
Country
Score
GBR
9
Country
Score
Country
Score
RADFORD MILLS THOMAS
TEAM SAS,GBR
Country
Score
GBR
4
GREATRIX JACK
EVOLUTION MARTIAL ARTS,GBR
Country
Score
GBR
9
Country
Score
Country
Score
ALDRIDGE LEO
URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD,GBR
Country
Score
GBR
5
PRESTON CALLUM
BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS,GBR
Country
Score
GBR
8
Country
Score
Country
Score
SWETTENHAM WILLIAM
ASGUKWARRIORS,GBR
Country
Score
GBR
10
SKUDARNOVA. DENIS
JAMA KICKBOXING.,ENG
Country
Score
ENG
0
Country
Score
Country
Score
CHRISTIAN KAVARNI
TEAM KODE RED,GBR
Country
Score
GBR
4
FIRTH CRISTIANO
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
3
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 1 - Round 2
CHAPMAN RYAN
TEAM EPIC,GBR
Country
Score
GBR
8
OLEARY JACK
DESAPLINE MARTIAL ARTS,GBR
Country
Score
GBR
2
CHALLENGER HAYDEN
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
9
HUGHES BEN
G&K MARTIAL ARTS ACADEMY,WAL
Country
Score
WAL
2
SIMCENCO NIKITA
TEAM RENEGADE,GBR
Country
Score
GBR
6
SINGH DENIS
TIGERSTYLE SPORTS KARATE,GBR
Country
Score
GBR
4
GREATRIX JACK
EVOLUTION MARTIAL ARTS,GBR
Country
Score
GBR
6
MCDONAGH CIARAN
TEAM ENERGIZE,GBR
Country
Score
GBR
3
PRESTON CALLUM
BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS,GBR
Country
Score
GBR
6
BELL GEORGE
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
1
SWETTENHAM WILLIAM
ASGUKWARRIORS,GBR
Country
Score
GBR
10
MACDONALD SEAN
TEAM EPIC,GBR
Country
Score
GBR
5
CHRISTIAN KAVARNI
TEAM KODE RED,GBR
Country
Score
GBR
2
NICKLESS GEORGE
TEAM EPIC,GBR
Country
Score
GBR
4
COOPER LEO
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
11
MANCRIEF MAYSON
DESAPLINE MARTIAL ARTS,GBR
Country
Score
GBR
7
Main Tree Pool 1 - Round 3
CHAPMAN RYAN
TEAM EPIC,GBR
Country
Score
GBR
6
CHALLENGER HAYDEN
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
9
SIMCENCO NIKITA
TEAM RENEGADE,GBR
Country
Score
GBR
11
GREATRIX JACK
EVOLUTION MARTIAL ARTS,GBR
Country
Score
GBR
5
PRESTON CALLUM
BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS,GBR
Country
Score
GBR
5
SWETTENHAM WILLIAM
ASGUKWARRIORS,GBR
Country
Score
GBR
9
NICKLESS GEORGE
TEAM EPIC,GBR
Country
Score
GBR
7
COOPER LEO
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
0
Main Tree Pool 1 - Round 4
CHALLENGER HAYDEN
TEAM BRISTOL,GBR
Country
Score
GBR
3
SIMCENCO NIKITA
TEAM RENEGADE,GBR
Country
Score
GBR
5
SWETTENHAM WILLIAM
ASGUKWARRIORS,GBR
Country
Score
GBR
6
NICKLESS GEORGE
TEAM EPIC,GBR
Country
Score
GBR
1
Main Tree Pool 1 - Round 5
SIMCENCO NIKITA
TEAM RENEGADE,GBR
Country
Score
GBR
9
SWETTENHAM WILLIAM
ASGUKWARRIORS,GBR
Country
Score
GBR
10
Main Tree Pool 1 - Round 6
SWETTENHAM WILLIAM
ASGUKWARRIORS,GBR
Country
Score
GBR
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-29 12:33:39 CET +01:00)