Results
 
WAKO GB NATIONALS - 2021 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name   Club Country    
001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade
001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 1gold LOCK CODY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 2silver BIRD CASSIE   SAMURAI SPORT  UNITED KINGDOM
002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade
002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 1gold LOCK CODY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 2silver PAYNE ARCHIE   PAYNE  ENGLAND
        002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 3bronze KARA RUBEN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 3bronze LIGHT HARLEY   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 00001 CH M -24 kg
1 PF 00001 CH M -24 kg 1gold MORRISON RUSTY-PARKER   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 2silver LOCK CODY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 3bronze PLATT EVAN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 3bronze BILTON DACRE   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS MANCHESTER  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 5 BIRD TYLER   SAMURAI SPORT  UNITED KINGDOM
1 PF 00002 CH M -27 kg
1 PF 00002 CH M -27 kg 1gold GODDARD LOUIS   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 2silver COLLINGE LUCAS   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 3bronze LOCK CODY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 3bronze PERCIVAL JOSEPH   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 00003 CH M -30 kg
1 PF 00003 CH M -30 kg 1gold TOMLINS DANTE   TOMLINS  ENGLAND
        1 PF 00003 CH M -30 kg 2silver LEONARD JOSHUA   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 3bronze ROE-FRENCH JOSH   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 3bronze GODDARD LOUIS   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 5 SKINNER HARVEY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 00004 CH M -33 kg
1 PF 00004 CH M -33 kg 1gold HAWKES DANIEL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 2silver LEE-DAVIES DARNTAI   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 3bronze LEONARD JOSHUA   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 3bronze DINE SERXIO   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 5 TOMLINS DANTE   TOMLINS  ENGLAND
        1 PF 00004 CH M -33 kg 5 PAYNE ARCHIE   PAYNE  ENGLAND
1 PF 00005 CH M -36 kg
1 PF 00005 CH M -36 kg 1gold LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 2silver HAWKES DANIEL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 3bronze WINSTANLEY MASON   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS MANCHESTER  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 3bronze LEE-DAVIES DARNTAI   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
1 PF 00006 CH M +36 kg
1 PF 00006 CH M +36 kg 1gold LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 2silver GRINSTED MASON   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 3bronze STANDING SAM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 3bronze LEVISON ETHAN   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
1 PF 00007 CH F -24 kg
1 PF 00007 CH F -24 kg 1gold WEATHERHEAD-FAZA ABBIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00007 CH F -24 kg 2silver WATSON KIERA   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  ENGLAND
1 PF 00008 CH F -27 kg
1 PF 00008 CH F -27 kg 1gold WEATHERHEAD-FAZA ABBIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00008 CH F -27 kg 2silver PRITCHARD INDI   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00008 CH F -27 kg 3bronze KUSYK JULIA   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00008 CH F -27 kg 3bronze WATSON KIERA   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  ENGLAND
1 PF 00009 CH F -30 kg
1 PF 00009 CH F -30 kg 1gold WEATHERHEAD-FAZA ABBIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00009 CH F -30 kg 2silver KUSYK JULIA   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00009 CH F -30 kg 3bronze PRITCHARD INDI   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
1 PF 00012 CH F +36 kg
1 PF 00012 CH F +36 kg 1gold DREVER FREYA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 00012 CH F +36 kg 2silver MARTIN BEA   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
1 PF 001 YC M -28 kg
1 PF 001 YC M -28 kg 1gold PANCHAL RAVI   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 2silver SHERRATT JOSHUA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze BESWICK MADDOX   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze COLLINGE LUCAS   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 JAMES DARNELL   BMMA LEEDS  ENGLAND
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 KENSETT MAX   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
1 PF 002 YC M -32 kg
1 PF 002 YC M -32 kg 1gold MORRISON LAUREY-JAY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 2silver LENNAN CIARAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze HAWKES DANIEL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze PANCHAL RAVI   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 PROFITT OLIVER   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 DUNLOP TIGER   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 BALMOND LENNON   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 FLANAGAN EDWARD   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 DINE SERXIO   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 BESWICK MADDOX   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 ILIFFE KENNY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 ARMSTRONG LEO   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 JAMES DARNELL   BMMA LEEDS  ENGLAND
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 SHERRATT JOSHUA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 STARTIN ARCHIE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 BESWICK JAXON   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
1 PF 003 YC M -37 kg
1 PF 003 YC M -37 kg 1gold BOURNE PRESTON - JAMES   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 2silver YOUNG OLLIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze LENNAN CIARAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze THAIN EWAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 WILSON REGAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 COOPER LEO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 WEBB JAKE   WEBB  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 RICHARDS ROCCO   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 MAGALHAES THEO   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 FOWLER ALFIE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 STARTIN ARCHIE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 POLLARD HARVEY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 DEAN MATTEO   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 BESWICK JAXON   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 BELSTEN ZACHARY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 FIRTH CRISTIANO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 KERSHAW HARLEY   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS MANCHESTER  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 004 YC M -42 kg
1 PF 004 YC M -42 kg 1gold BOURNE PRESTON - JAMES   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 2silver BARTON ARTHUR   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze FIRTH CRISTIANO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 POLLARD HARVEY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 NASH ARSHAN   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 BROWN LEON   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 WILSON REGAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 WEBB JAKE   WEBB  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 STEPHENSON BENJAMIN   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 FOWLER ALFIE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 DEAN MATTEO   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 GREATRIX JACK   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 THAIN EWAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 DEAN LEWIS   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 COOPER LEO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 17 BENTHAM OLIVER   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 005 YC M -47 kg
1 PF 005 YC M -47 kg 1gold SCOTT DOMINIC   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 2silver CLAYTON OSCAR   FIGHTING FIT ACADEMY  ENGLAND
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze HEWITT THOMAS   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze BELL GEORGE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 BENTHAM OLIVER   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 BROWN TOM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 006 YC M +47 kg
1 PF 006 YC M +47 kg 1gold COZENS RILEY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 2silver SAINI NILAY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze MACDONALD SEAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze ROBINSON CELLAN   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 ATIQ ELIAS   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 CLAYTON JAD   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 BELL GEORGE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 KAKAROV OLIVER   CLUB WAKO A1  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 GODING DOMINIC   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 RICHARDS ARCHIE   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 MILLS THOMAS   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 MILLER JASPER   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 SCOTT DOMINIC   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 008 YC F -32 kg
1 PF 008 YC F -32 kg 1gold GRIMES MIA   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS MANCHESTER  UNITED KINGDOM
        1 PF 008 YC F -32 kg 2silver CAMPION BELLE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 009 YC F -37 kg
1 PF 009 YC F -37 kg 1gold CLARK NEVE   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 2silver OREILLY CHLOE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze HENRY MACY   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze ROBERTS NYLA   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 MILNE AMBER   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 LATUSEK JULIA   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 010 YC F -42 kg
1 PF 010 YC F -42 kg 1gold DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 2silver BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze EVANS LILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 OREILLY CHLOE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 CASALI CECILIA   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 ROBINSON LLINOS   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 HIBBERT ISZABELLA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 9 LATUSEK JULIA   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 9 MARTIN LARA   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 9 DREVER FREYA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 011 YC F -47 kg
1 PF 011 YC F -47 kg 1gold BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 011 YC F -47 kg 2silver BARNETT SKY   T UK STRATFORD  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze EVANS LILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 011 YC F -47 kg 5 DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 5 HIBBERT ISZABELLA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 5 DAVIES CASSIE   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 011 YC F -47 kg 5 HUTCHINS PHILLIPPA   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 9 CASALI CECILIA   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 012 YC F +47 kg
1 PF 012 YC F +47 kg 1gold HAWKES ELLA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 2silver BROWETT EMMA   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze COOPER ANAYAH   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze HICKS SOPHIE   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
1 PF 014 OC M -32 kg
1 PF 014 OC M -32 kg 1gold MITCHELL CASSIUS   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -32 kg 2silver PROFITT OLIVER   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -32 kg 3bronze SHERRATT JOSHUA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 014 OC M -37 kg
1 PF 014 OC M -37 kg 1gold SHERRATT ALEXANDER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 2silver WEATHERHEAD-FAZA HARRY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 3bronze MITCHELL CASSIUS   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 3bronze HOOKER HARLEE   LSK MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 5 WAWRUCH WIKTOR   PANTHERS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 014 OC M -42 kg
1 PF 014 OC M -42 kg 1gold SIMCENCO NIKITA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 2silver SHERRATT ALEXANDER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze SINGH DENIS   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze ABBOTT HARVEY   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 DEAN LEWIS   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 WEATHERHEAD-FAZA HARRY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 ROBERTS-DOWNING KYNSLEY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 NASH ARSHAN   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 BROWN LEON   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 CHRISTIAN KAVARNI   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
1 PF 015 OC M -47 kg
1 PF 015 OC M -47 kg 1gold SIMCENCO NIKITA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 2silver WEATHERHEAD-FAZA HARRY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze BUREA GABRIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze CHALLENGER HAYDEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 SWETTENHAM WILLIAM   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 WAWRUCH WIKTOR   PANTHERS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 DUVET ADAM   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 WATKINS JACK   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 CHRISTIAN KAVARNI   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 FELLENDER EVANS ALEX   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 SINGH DENIS   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 ROBERTS-DOWNING KYNSLEY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
1 PF 016 OC M -52 kg
1 PF 016 OC M -52 kg 1gold SOWERSBY JACK   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 2silver LENNAN AIDEN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze WATKINS JACK   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze CHALLENGER HAYDEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 WOODS JOE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 SIMCENCO NIKITA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 DAVIDSON RORY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 MACDONALD SEAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 BUREA GABRIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 SWETTENHAM WILLIAM   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 WILLIAMS HENRY   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 FARLEY DANNY   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 SAINI NILAY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 WHERLOCK SPIKE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 KNOWLES HARVEY   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
1 PF 018 OC M -63 kg
1 PF 018 OC M -63 kg 1gold EVANS RYAN   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 2silver CASALI MARCO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze HARRISON RORY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze SHAROV ARTYOM   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 KNIGHT-MITCHELL DANTRELL   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 PASCARU ALEX   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 LEONARD AARON   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 CLAYTON LOUIS   FIGHTING FIT ACADEMY  ENGLAND
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 KAKAROV OLIVER   CLUB WAKO A1  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 HYNE MAGNUS   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 WARRANT MACKENZIE   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 WALKER JAMIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 WILLIAM CONNOR   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 POTTER CALLUM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 GREGORY ANDREW   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 17 TREVENA-GRINSTED HARVEY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 17 TURNER LYNDON   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 019 OC M -69 kg
1 PF 019 OC M -69 kg 1gold LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 2silver WARRANT MACKENZIE   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze LEONARD AARON   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 FARNAM ASHTON   FIGHTING FIT ACADEMY  ENGLAND
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 HYNE MAGNUS   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 HARRISON RORY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 HUNT RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 PASCARU ALEX   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 WOOD JACK   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 GREGORY ANDREW   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 TREVENA-GRINSTED HARVEY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 WALKER JAMIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 020 OC M +69 kg
1 PF 020 OC M +69 kg 1gold MARTYN HARRISON   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 2silver WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze HUNT RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze CLIFFORD HARRY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 BREW DAVID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 CHAMBERS TALON   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 BURKE SEAN   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 MINTY CHARLIE   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 020 OC M +69 kg 9 COULING KIAN   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 021 OC F -37 kg
1 PF 021 OC F -37 kg 1gold OREILLY CHLOE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -37 kg 2silver ROBERTS NYLA   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -37 kg 3bronze HENRY MACY   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 021 OC F -42 kg
1 PF 021 OC F -42 kg 1gold BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 021 OC F -42 kg 2silver DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 3bronze WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
1 PF 022 OC F -46 kg
1 PF 022 OC F -46 kg 1gold ROSS MAISIE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 022 OC F -46 kg 2silver DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze SHAROVA MARIA   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 023 OC F -50 kg
1 PF 023 OC F -50 kg 1gold ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 2silver ROSS MAISIE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze TURNER MIKA   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze JOHNSON MORGAN   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 CAMPION ELLIS   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 OAKLEY KARINA   ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 STEWART CHARLOTTE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 024 OC F -55 kg
1 PF 024 OC F -55 kg 1gold HOLMES FREYA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 2silver LAUDER JENNIFER   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze GREATRIX EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze HAWKES ELLA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 HAWORTH HOLLIE   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 TURNER MIKA   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 STEWART CHARLOTTE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 SCOTT RUBY   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 025 OC F -60 kg
1 PF 025 OC F -60 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 2silver HAWKES ELLA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze HOLMES FREYA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze GREATRIX EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 WALTERS ISABELLE   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 ROE-FRENCH ISABELLE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 BROWETT EMMA   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
1 PF 026 OC F -65 kg
1 PF 026 OC F -65 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 2silver LABROOY EMILY   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze MOLONEY KEIRA   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze DAVIES RUBY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 026 OC F -65 kg 5 WALTERS ISABELLE   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
1 PF 027 OC F +65 kg
1 PF 027 OC F +65 kg 1gold DOWNES CAITLIN   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 027 OC F +65 kg 2silver HARVEY SUMMER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 027 OC F +65 kg 3bronze GREEN OLIVIA   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 029 J M -57 kg
1 PF 029 J M -57 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 2silver KNOWLES HARVEY   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze MOULSDALE SAM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 OLIVER HARRY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 EVANS RYAN   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 BROWNING PAUL   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 PANCHAL SHIV   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 9 RODE DOMINIC   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 9 GODWIN DAN   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 9 DEEGAN HARRY   ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 9 WILLMOTT BLU   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 031 J M -69 kg
1 PF 031 J M -69 kg 1gold LOUGH ADAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 031 J M -69 kg 2silver WOOD MITCHELL   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze HOLDEN LIAM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze MCLEARY JADEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 DALTON JACK   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 COOK OLIVER   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 WOOLLEY MATTHEW   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 PASCARU DANIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 9 FENTON KAMERON   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 9 AITCHESON DANIEL   DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 9 LOUGH JACK   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 031 J M -69 kg 9 OGRADY RYAN   BASINGSTOKE FREESTYLE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 9 WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 9 MAGGS DYLAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 9 WOOD JACK   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 17 HUNT RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 032 J M -74 kg
1 PF 032 J M -74 kg 1gold LOUGH ADAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 032 J M -74 kg 2silver TROMANS ALFIE   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze CASEY ANTHONY   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze PASCARU DANIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 5 EASTGATE JOHNNY   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 5 HUNT RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 5 FENTON KAMERON   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 5 DALTON JACK   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 9 KRYGIER IGOR   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 032 J M -74 kg 9 COOK OLIVER   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 033 J M -79 kg
1 PF 033 J M -79 kg 1gold CASEY ANTHONY   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 2silver EASTGATE JOHNNY   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze MINTY CHARLIE   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze OGRADY RYAN   BASINGSTOKE FREESTYLE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 MARTYN HARRISON   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 ABBOTT HARLEIGH   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 CONLON TONY   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 034 J M -84 kg
1 PF 034 J M -84 kg 1gold EASTGATE JOHNNY   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 034 J M -84 kg 2silver CONLON TONY   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 036 J M -94 kg
1 PF 036 J M -94 kg 1gold CHAMBERS TALON   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 036 J M -94 kg 2silver KORNAGA NIC   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 037 J M +94 kg
1 PF 037 J M +94 kg 1gold CHAMBERS TALON   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 037 J M +94 kg 2silver KORNAGA NIC   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 038 J F -50 kg
1 PF 038 J F -50 kg 1gold BROWN MAGGIE   RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 038 J F -50 kg 2silver MCCORMICK JEMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 038 J F -50 kg 3bronze CAMPION ELLIS   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 038 J F -50 kg 3bronze SHEIKH AROUSH   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 039 J F -55 kg
1 PF 039 J F -55 kg 1gold HOLMES FREYA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 2silver JUKES AMBER   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze FLOREK WIKTORIA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze MCCORMICK JEMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 039 J F -55 kg 5 BROWN MAGGIE   RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 5 SHEIKH AROUSH   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 045 S M -57 kg
1 PF 045 S M -57 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 2silver OSBORN OWEN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze BENNETT SAM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze RODE DOMINIC   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 5 PANCHAL SHIV   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
1 PF 046 S M -63 kg
1 PF 046 S M -63 kg 1gold SPARKS SAM   DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 2silver WOOLLEY MATTHEW   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze BENNETT SAM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 5 BALDAM MAX   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 5 LOWERY TEMI   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 5 HICKMAN BEN   ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 5 KERR ETHAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 9 WAWRUCH SLAWOMIR   PANTHERS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 050 S M -84 kg
1 PF 050 S M -84 kg 1gold HARRINGTON CRAIG   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 2silver MEEKIN JAMES   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze MATTHEWS BRADLEY   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze ARMSTRONG NATHAN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 5 BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 050 S M -84 kg 5 JASSIM SAMI   JTK FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 5 ELSEY JAC   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
1 PF 051 S M -89 kg
1 PF 051 S M -89 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 051 S M -89 kg 2silver ARMSTRONG NATHAN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 052 S M -94 kg
1 PF 052 S M -94 kg 1gold OCONNOR JOSH   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 052 S M -94 kg 2silver ROBERTS DANIEL   VERVE KICKBOXING DROITWICH  UNITED KINGDOM
1 PF 053 S M +94 kg
1 PF 053 S M +94 kg 1gold ASTON CHRIS   ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 053 S M +94 kg 2silver OCONNOR JOSH   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze MILNE SCOTT   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze PARKINSON DAVE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 054 S F -50 kg
1 PF 054 S F -50 kg 1gold GLATER ISABELLA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 054 S F -50 kg 2silver KILLICK STEPHANIE   DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze SHEIKH AROUSH   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 057 S F -65 kg
1 PF 057 S F -65 kg 1gold HICKMAN ATLANTA   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 057 S F -65 kg 2silver GODING SHANNON   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze DAVID EMILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze BIBBY CHLOE   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
1 PF 058 S F -70 kg
1 PF 058 S F -70 kg 1gold WOOD MACY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 2silver GREGORY EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 3bronze BIBBY CHLOE   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 3bronze JACKMAN ELLIE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 5 FIELD IMOGEN   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 5 HICKMAN ATLANTA   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 5 MILNER ELLIE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 5 ADCOCK PAIGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 059 S F +70 kg
1 PF 059 S F +70 kg 1gold WOOD MACY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 2silver ADCOCK PAIGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze BIBBY CHLOE   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze SLATER PARIS   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 HARRIS KIM   ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 HICKMAN ATLANTA   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 ASHTON FRANKIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 HERSHAW MOLLY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 9 JACKMAN ELLIE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 9 RODGERS KATHLEEN   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 9 HOLLWEY ALEX   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
1 PF 070 V M -74 Kg
1 PF 070 V M -74 Kg 1gold MERRYWEATHER DARRELL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 2silver EVANS STEVEN   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 070 V M -74 Kg 3bronze OGRADY CHRIS   BASINGSTOKE FREESTYLE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 3bronze HADLEY DAVID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 5 CAMPION RORY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 071 V M +74 Kg
1 PF 071 V M +74 Kg 1gold MERRYWEATHER DARRELL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 2silver CAMPION RORY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 3bronze OGRADY CHRIS   BASINGSTOKE FREESTYLE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 3bronze HADLEY DAVID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 BREW IAN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 SAVAGE PETER   ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 EVANS STEVEN   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 ORCHARD MICHAEL   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
1 PF 072 V F - All Level
1 PF 072 V F - All Level 1gold FERIOLI ELIZBETH   RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 072 V F - All Level 2silver HILTON CARRIE GLAM GRAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 072 V F - All Level 3bronze DEVET KATHLEEN   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
2 LC 000001 Kids M -23 kg
2 LC 000001 Kids M -23 kg 1gold MORRISON RUSTY-PARKER   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
2 LC 000002 Kids M -30 kg
2 LC 000002 Kids M -30 kg 1gold TOMLINS DANTE   TOMLINS  ENGLAND
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 2silver ROE-FRENCH JOSH   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 3bronze MORRISON RUSTY-PARKER   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
2 LC 000003 Kids M -40 kg
2 LC 000003 Kids M -40 kg 1gold LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000003 Kids M -40 kg 2silver HAWKES DANIEL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
2 LC 000004 Kids M +40 kg
2 LC 000004 Kids M +40 kg 1gold LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000004 Kids M +40 kg 2silver YEOMANS CHESTER   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 00001 YC M -28 kg
2 LC 00001 YC M -28 kg 1gold PANCHAL RAVI   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 2silver WALKER LEIGHTON   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
2 LC 00002 YC M -32 kg
2 LC 00002 YC M -32 kg 1gold LENNAN CIARAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00002 YC M -32 kg 2silver MORRISON LAUREY-JAY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
2 LC 00003 YC M -37 kg
2 LC 00003 YC M -37 kg 1gold BOURNE PRESTON - JAMES   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 2silver FIRTH CRISTIANO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze POLLARD HARVEY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze MAGALHAES THEO   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 LENNAN CIARAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 COOPER ETHAN   COOPER  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 NAZAR DEAN   LION HEART FREESTYLE ACADAMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 RICHARDS ROCCO   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 00004 YC M -42 kg
2 LC 00004 YC M -42 kg 1gold ROBINSON MATTHEW   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 2silver BOURNE PRESTON - JAMES   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 3bronze LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 3bronze GREATRIX JACK   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 00005 YC M -47 kg
2 LC 00005 YC M -47 kg 1gold CLAYTON OSCAR   FIGHTING FIT ACADEMY  ENGLAND
        2 LC 00005 YC M -47 kg 2silver YEOMANS MANNING   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00005 YC M -47 kg 3bronze HEWITT THOMAS   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00005 YC M -47 kg 3bronze COOPER TYLER   COOPER  UNITED KINGDOM
2 LC 00006 YC M +47 kg
2 LC 00006 YC M +47 kg 1gold REDGERS ROWAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 2silver EDMUNDS JESSE-TAYLOR   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 3bronze ATIQ ELIAS   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 3bronze SAINI NILAY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 5 GODING DOMINIC   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 5 MILLER JASPER   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
2 LC 00009 YC F -37 kg
2 LC 00009 YC F -37 kg 1gold CLARK NEVE   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 2silver HENRY MACY   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 3bronze OREILLY CHLOE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 3bronze WALKER LEXI   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 5 MILNE AMBER   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 00010 YC F -42 kg
2 LC 00010 YC F -42 kg 1gold DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00010 YC F -42 kg 2silver BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00010 YC F -42 kg 3bronze WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 00010 YC F -42 kg 3bronze EVANS LILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
2 LC 00011 YC F -47 kg
2 LC 00011 YC F -47 kg 1gold BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00011 YC F -47 kg 2silver DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00011 YC F -47 kg 3bronze BARNETT SKY   T UK STRATFORD  UNITED KINGDOM
        2 LC 00011 YC F -47 kg 3bronze WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 00011 YC F -47 kg 5 EVANS LILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 00011 YC F -47 kg 5 DAVIES CASSIE   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
2 LC 00012 YC F +47 kg
2 LC 00012 YC F +47 kg 1gold HAWKES ELLA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00012 YC F +47 kg 2silver GREGORY GRACE-ELLEN   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 00012 YC F +47 kg 3bronze HOOKER KERIS   LSK MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00012 YC F +47 kg 3bronze BROWETT EMMA   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
2 LC 001A OC M -32 kg
2 LC 001A OC M -32 kg 1gold MITCHELL CASSIUS   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 001A OC M -32 kg 2silver WAWRUCH WIKTOR   PANTHERS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 001C OC M -42 kg
2 LC 001C OC M -42 kg 1gold SIMCENCO NIKITA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 2silver SINGH DENIS   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 3bronze CHRISTIAN KAVARNI   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 3bronze ROBERTS-DOWNING KYNSLEY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 5 ABBOTT HARVEY   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 5 WESTON ANTON   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
2 LC 002 OC M -47 kg
2 LC 002 OC M -47 kg 1gold FELLENDER EVANS ALEX   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 2silver SINGH DENIS   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze DUVET ADAM   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze SIMCENCO NIKITA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 BUREA GABRIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
2 LC 003 OC M -52 kg
2 LC 003 OC M -52 kg 1gold LENNAN AIDEN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 003 OC M -52 kg 2silver MCMILLAN LIAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze DAVIDSON RORY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze BUREA GABRIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 SOWERSBY JACK   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 DUVET ADAM   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 SAINI NILAY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 WOODS JOE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 SHERLOCK GEORGE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 004 OC M -57 kg
2 LC 004 OC M -57 kg 1gold LENNAN AIDEN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 2silver HARRISON RORY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze MCMILLAN LIAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze TURNER LYNDON   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 DAVIDSON RORY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 POTTER CALLUM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
2 LC 005 OC M -63 kg
2 LC 005 OC M -63 kg 1gold KNIGHT-MITCHELL DANTRELL   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 2silver HYNE MAGNUS   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze HARRISON RORY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze CARR JACK   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 WARRANT MACKENZIE   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 CLAYTON LOUIS   FIGHTING FIT ACADEMY  ENGLAND
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 CASALI MARCO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 GREGORY ANDREW   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 HENRY - JONES KYRAN   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 WILLIAM CONNOR   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 PASCARU ALEX   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 CAMPBELL ZAK.   BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
2 LC 006 OC M -69 kg
2 LC 006 OC M -69 kg 1gold WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 006 OC M -69 kg 2silver HUNT RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze FARNAM ASHTON   FIGHTING FIT ACADEMY  ENGLAND
2 LC 007 OC M +69 kg
2 LC 007 OC M +69 kg 1gold MARTYN HARRISON   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 2silver BURKE SEAN   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze GREENOUGH ROBBIE   UTA WIRRAL  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 COULING KIAN   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 MINTY CHARLIE   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 008C OC F -42 kg
2 LC 008C OC F -42 kg 1gold WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 008C OC F -42 kg 2silver DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 010 OC F -50 kg
2 LC 010 OC F -50 kg 1gold ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 010 OC F -50 kg 2silver JOHNSON MORGAN   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
2 LC 011 OC F -55 kg
2 LC 011 OC F -55 kg 1gold HOLMES FREYA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 2silver HAWORTH HOLLIE   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze EMPTAGE LILLY   SENSHI MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze LAUDER JENNIFER   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 HAWKES ELLA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 GODDARD CONNIE   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 GRAF YASMIN   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 GREATRIX EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 012 OC F -60 kg
2 LC 012 OC F -60 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 2silver HOLMES FREYA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze ROGERS MELISSA   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze GREATRIX EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 5 FRANCIS FAITH   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 5 ROE-FRENCH ISABELLE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 013 OC F -65 kg
2 LC 013 OC F -65 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 013 OC F -65 kg 2silver MOLONEY KEIRA   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 013 OC F -65 kg 3bronze DAVIES RUBY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 013 OC F -65 kg 3bronze ROGERS MELISSA   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
2 LC 014 OC F +65 kg
2 LC 014 OC F +65 kg 1gold MCCORMICK ELIZABETH   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
2 LC 015 J M -57 kg
2 LC 015 J M -57 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 2silver RODE DOMINIC   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze BROWNING PAUL   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze PANCHAL SHIV   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 5 HUNT DYLAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 5 HEMMINGS LEWIS   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 015 J M -57 kg 5 BARRY JOSH   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 5 WILLMOTT BLU   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 016 J M -63 kg
2 LC 016 J M -63 kg 1gold HOLDEN LIAM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 2silver PASCARU DANIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze WALTON RHYS   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze WARRANT MACKENZIE   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 5 BALDRY ZAC   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 017 J M -69 kg
2 LC 017 J M -69 kg 1gold HOLDEN LIAM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 2silver DALTON JACK   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze MCLEARY JADEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze LOUGH ADAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 017 J M -69 kg 5 AITCHESON DANIEL   DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 5 COOK OLIVER   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 5 MAGGS DYLAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 5 SUTHERLAND CHARLIE   TEAM EMULOUS  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 9 HUNT RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 9 COOPER ASHTON   COOPER  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 9 SMITH FRANKIE   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
2 LC 018 J M -74 kg
2 LC 018 J M -74 kg 1gold CASEY ANTHONY   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 2silver EASTGATE JOHNNY   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze KRYGIER IGOR   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze AITCHESON DANIEL   DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 5 DALTON JACK   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 020 J M +79 kg
2 LC 020 J M +79 kg 1gold WARRENDER HARRY   WARRENDER  UNITED KINGDOM
        2 LC 020 J M +79 kg 2silver ABBOTT HARLEIGH   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
2 LC 024 J F -50 kg
2 LC 024 J F -50 kg 1gold MCCORMICK JEMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 025 J F -55 kg
2 LC 025 J F -55 kg 1gold MCCORMICK JEMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        2 LC 025 J F -55 kg 2silver FLOREK WIKTORIA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 026 J F -60 kg
2 LC 026 J F -60 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 2silver DAVID EMILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze MORTIMER KYRAH   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze RUTHERFORD IMOGEN   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 027 J F -65 kg
2 LC 027 J F -65 kg 1gold ALLISON EMMIE   ALLISON  UNITED KINGDOM
        2 LC 027 J F -65 kg 2silver HILLIER PAISLEY   SENSHI MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 027 J F -65 kg 3bronze DAVID EMILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 027 J F -65 kg 3bronze GODING SHANNON   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 027 J F -65 kg 5 WOODWARD MIA   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 027 J F -65 kg 5 COX SIAN   ADVANTAGE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 028 J F +65 kg
2 LC 028 J F +65 kg 1gold GEORGHIOU ASIA   FIGHTING FIT ACADEMY  ENGLAND
        2 LC 028 J F +65 kg 2silver ASHTON FRANKIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 3bronze WOOD MACY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 3bronze NAVARATNUM EROMI   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 5 ALLISON EMMIE   ALLISON  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 5 GREGORY EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 5 HENRY - JONES KAIYA   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 5 MINTY CAITLIN   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 030 S M -57 kg
2 LC 030 S M -57 kg 1gold JONES KIERAN   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 030 S M -57 kg 2silver OSBORN OWEN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze PANCHAL SHIV   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze HUSSAIN SUNAIN   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
2 LC 031 S M -63 kg
2 LC 031 S M -63 kg 1gold TAYLOR WILLIAM   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 031 S M -63 kg 2silver DEWEY WILL   DEWEY  UNITED KINGDOM
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze LOWERY TEMI   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze MOULSDALE BEN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 031 S M -63 kg 5 WALSH ANDY   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 031 S M -63 kg 5 BALDRY ZAC   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 031 S M -63 kg 5 TRUEMAN GEORGE   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 031 S M -63 kg 5 WAWRUCH SLAWOMIR   PANTHERS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 032 S M -69 kg
2 LC 032 S M -69 kg 1gold HEESOM FINLAY   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 2silver LOUGH ADAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze DONIESIEWICZ SZYMON   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze THAXTER MATTHEW   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 5 DEWEY WILL   DEWEY  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 5 ENDSOR ADAM   ADVANTAGE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 5 SMITH LUKE   LSK MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 5 WATT ALEX   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 033 S M -74 kg
2 LC 033 S M -74 kg 1gold OHARE IAIN   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 033 S M -74 kg 2silver BREWER SCOTT   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze LEBERL ZACH   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze SAWYERS BEN   DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 5 ROBERTS JACOB   PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 5 SMITH PAUL   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        2 LC 033 S M -74 kg 5 MILNE CAMERON   MILNE  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 5 MORRIS LUKE   AREA 51 MARTIAL ARTS & TRICKING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 9 WALSH LEIGH   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        2 LC 033 S M -74 kg 9 VIDYASANKAR INA   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
2 LC 034 S M -79 kg
2 LC 034 S M -79 kg 1gold OHARE IAIN   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 034 S M -79 kg 2silver BREWER SCOTT   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze GALBRAITH JONATHAN   GALBRAITH  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze LEBERL ZACH   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 5 BEGGS MATTHEW   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
2 LC 035 S M -84 kg
2 LC 035 S M -84 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 035 S M -84 kg 2silver MARTIN CHRISTIAN   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 035 S M -84 kg 3bronze GRENFELL HARVEY   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 036 S M -89 kg
2 LC 036 S M -89 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 036 S M -89 kg 2silver MAZUR MARCIN   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
2 LC 037 S M -94 kg
2 LC 037 S M -94 kg 1gold MAZUR MARCIN   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 037 S M -94 kg 2silver GRANT RONALD   RONALD GRANT  UNITED KINGDOM
2 LC 038 S M +94 kg
2 LC 038 S M +94 kg 1gold PARKINSON DAVE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 038 S M +94 kg 2silver MILNE SCOTT   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 039 S F -50 kg
2 LC 039 S F -50 kg 1gold SWINBURNE JEMMA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 039 S F -50 kg 2silver KILLICK STEPHANIE   DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 039 S F -50 kg 3bronze GLATER ISABELLA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 039 S F -50 kg 3bronze CHORALLA NIKOLA   CHORALLA  UNITED KINGDOM
        2 LC 039 S F -50 kg 5 BROWN MAGGIE   RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
2 LC 040 S F -55 kg
2 LC 040 S F -55 kg 1gold COOPER MOLLY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 040 S F -55 kg 2silver KRYGIER ADRIANNA   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 040 S F -55 kg 3bronze SWINBURNE JEMMA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 041 S F -60 kg
2 LC 041 S F -60 kg 1gold RANDALL TENNESSEE   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 041 S F -60 kg 2silver LEESON-RICE TRINITY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
2 LC 042 S F -65 kg
2 LC 042 S F -65 kg 1gold RANDALL TENNESSEE   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 042 S F -65 kg 2silver BAXTER NESTA   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze WYLDE LAURA   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze AFFANY INES AMBRINE   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 042 S F -65 kg 5 CARRERA MARIA   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
        2 LC 042 S F -65 kg 5 DAVID EMILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
2 LC 043 S F -70 kg
2 LC 043 S F -70 kg 1gold WOOD MACY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 043 S F -70 kg 2silver JACKMAN ELLIE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
2 LC 044 S F +70 kg
2 LC 044 S F +70 kg 1gold WOOD MACY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 2silver ASHTON FRANKIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze FINNIGAN ANNE   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze SLATER PARIS   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
2 LC 050 V M -74kg
2 LC 050 V M -74kg 1gold LEASK MIKE   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 050 V M -74kg 2silver WALKER PAUL   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 050 V M -74kg 3bronze CORBIN MARLON   FU JAU  UNITED KINGDOM
2 LC 051 V M +74kg
2 LC 051 V M +74kg 1gold ROBINSON MIKE   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 051 V M +74kg 2silver LUND SAM   LSK MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 051 V M +74kg 3bronze LEASK MIKE   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 052 V F All Levels
2 LC 052 V F All Levels 1gold FERIOLI ELIZBETH   RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 052 V F All Levels 2silver HILTON CARRIE GLAM GRAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 052 V F All Levels 3bronze CARRERA MARIA   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
3 KL 003 OC M -52 kg
3 KL 003 OC M -52 kg 1gold LENNAN AIDEN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 003 OC M -52 kg 2silver SHERLOCK GEORGE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze MCMILLAN LIAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 DUVET ADAM   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 LEWIS CHARLIE   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
3 KL 007 OC M +69 kg
3 KL 007 OC M +69 kg 1gold CHAMBERS TALON   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        3 KL 007 OC M +69 kg 2silver GREENOUGH ROBBIE   UTA WIRRAL  UNITED KINGDOM
3 KL 008C OC F -42 kg
3 KL 008C OC F -42 kg 1gold BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 011 OC F -55 kg
3 KL 011 OC F -55 kg 1gold HAWORTH HOLLIE   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 011 OC F -55 kg 2silver LAUDER JENNIFER   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        3 KL 011 OC F -55 kg 3bronze WOOLLEY KASEY   FU JAU  UNITED KINGDOM
3 KL 015 J M -57 kg
3 KL 015 J M -57 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 015 J M -57 kg 2silver BROWNING PAUL   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze ALI IBRAHIM   FU JAU  UNITED KINGDOM
3 KL 017 J M -69 kg
3 KL 017 J M -69 kg 1gold LOUGH ADAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 017 J M -69 kg 2silver MAGGS DYLAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 017 J M -69 kg 3bronze COOPER ASHTON   COOPER  UNITED KINGDOM
3 KL 032 S M -69 kg
3 KL 032 S M -69 kg 1gold MARCHESE GIO   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 032 S M -69 kg 2silver DONIESIEWICZ SZYMON   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
3 KL 033 S M -74 kg
3 KL 033 S M -74 kg 1gold MILNE CAMERON   MILNE  UNITED KINGDOM
        3 KL 033 S M -74 kg 2silver ROBERTS JACOB   PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
        3 KL 033 S M -74 kg 3bronze OHARE IAIN   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 035 S M -84 kg
3 KL 035 S M -84 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 035 S M -84 kg 2silver PARSONS OWEN   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
3 KL 036 S M -89 kg
3 KL 036 S M -89 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 036 S M -89 kg 2silver PUMPHREY JOSH   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
        3 KL 036 S M -89 kg 3bronze BROOKS EWAN   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
3 KL 038 S M +94 kg
3 KL 038 S M +94 kg 1gold PARKINSON DAVE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 038 S M +94 kg 2silver WALKER DANIEL   FU JAU  UNITED KINGDOM
        3 KL 038 S M +94 kg 3bronze KOLTAN KAMIL   KOLTAN  UNITED KINGDOM
        3 KL 038 S M +94 kg 3bronze BROOKS EWAN   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
3 KL 040 S F -55 kg
3 KL 040 S F -55 kg 1gold COOPER MOLLY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 043 S F -70 kg
3 KL 043 S F -70 kg 1gold BAXTER NESTA   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        3 KL 043 S F -70 kg 2silver BUCKLE CHARLOTTE   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
4 - Creative Forms Open Hand - Under 16 Male
4 - Creative Forms Open Hand - Under 16 Male 1gold ODELLI KAIDEN   SOOKWONDO MMA  UNITED KINGDOM
        4 - Creative Forms Open Hand - Under 16 Male 2silver ODELLI RICO   SOOKWONDO MMA  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Open Hand - Over 16 Female
4 - Musical Forms Open Hand - Over 16 Female 1gold STONE CASEY   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Open Hand - Over 16 Male
4 - Musical Forms Open Hand - Over 16 Male 1gold MORRIS LUKE   AREA 51 MARTIAL ARTS & TRICKING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Over 16 Male 2silver STANHOPE DEC   STANHOPE  ENGLAND
4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Female
4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Female 1gold HARVEY NEVE   UTXACADAMY101  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Female 2silver STOKER RUBY   STOKER  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Female 3bronze HICKS SOPHIE   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male
4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 1gold ADAMSON-MCMINN JACK   AREA51 MARTIAL ARTS & TRICKING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 2silver CLAY REGAN   CLAY  ENGLAND
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 3bronze LOWE NATHANIEL   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 4 LOWE JAMES   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 5 MOLYNEUX-WATTS AARON   MOLYNEUX  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 6 GILLIVER OSCAR   GILLIVER  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Female
4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Female 1gold STONE CASEY   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Male
4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Male 1gold MORRIS LUKE   AREA 51 MARTIAL ARTS & TRICKING ACADEMY  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Weapons - under 16 Female
4 - Musical Forms Weapons - under 16 Female 1gold STOKER RUBY   STOKER  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male
4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 1gold ADAMSON-MCMINN JACK   AREA51 MARTIAL ARTS & TRICKING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 2silver CLAY REGAN   CLAY  ENGLAND
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 3bronze LOWE JAMES   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 4 MOLYNEUX-WATTS AARON   MOLYNEUX  UNITED KINGDOM
5 FC 044 S M -63,5 kg
5 FC 044 S M -63,5 kg 1gold BACON TEJAY   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        5 FC 044 S M -63,5 kg 2silver BRADLEY BLAKE   SOUTH EAST ACADEMY OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        5 FC 044 S M -63,5 kg 3bronze EVANS JAMES   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
5 FC 045 S M -67 kg
5 FC 045 S M -67 kg 1gold JOHN DALTON   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        5 FC 045 S M -67 kg 2silver MARSH DOMINIC   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        5 FC 045 S M -67 kg 3bronze BORRETT GEORGE   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
5 FC 046 S M -71 kg
5 FC 046 S M -71 kg 1gold WAREING CONNOR   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        5 FC 046 S M -71 kg 2silver HUGHES JAKE   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS MANCHESTER  UNITED KINGDOM
        5 FC 046 S M -71 kg 3bronze GORMER MIKE   UNIVERSAL KICKBOXING CLUB  UNITED KINGDOM
5 FC 047 S M -75 kg
5 FC 047 S M -75 kg 1gold EDMUNDS CRAIG   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        5 FC 047 S M -75 kg 2silver MCHUGH AARON   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        5 FC 047 S M -75 kg 3bronze BOWEN THOMAS   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
5 FC 048 S M -81 kg
5 FC 048 S M -81 kg 1gold LYONS CONNOR   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        5 FC 048 S M -81 kg 2silver ZEISLER THOMAS   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        5 FC 048 S M -81 kg 3bronze MORGAN LUKE   MORGAN  ENGLAND
7 K1 045 S M -67 kg
7 K1 045 S M -67 kg 1gold JUTTLA CHARANDEEPP   FU JAU  UNITED KINGDOM
        7 K1 045 S M -67 kg 2silver GUMBS EOIN   FU JAU  UNITED KINGDOM
7 K1 046 S M -71 kg
7 K1 046 S M -71 kg 1gold SIMMONS JAHVON   FU JAU  UNITED KINGDOM
        7 K1 046 S M -71 kg 2silver ROWE KEAGAN   ROWE  UNITED KINGDOM
7 K1 048 S M -81 kg
7 K1 048 S M -81 kg 1gold BERLEY REECE   SENSHI MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        7 K1 048 S M -81 kg 2silver MOSS ADAM   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
        7 K1 048 S M -81 kg 3bronze SOJKOWSKI KAMIL   KOLTAN  UNITED KINGDOM
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-12-09 08:12:58 CET +01:00)