Results
 
WAKO British Nationals 2022 - Results  print this site
 Search:
001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade
Categories Rank Name   Club Country    
001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 1gold ASGHAR HAYDER   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 2silver BIRD CASSIE   SAMURAI SPORT  UNITED KINGDOM
002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade
Categories Rank Name   Club Country    
002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 1gold THOMSON DAVID   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 2silver ASGHAR AMAL   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 3bronze MARSHALL FREDDIE   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
1 PF 00001 CH M -24 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00001 CH M -24 kg 1gold MORRISON RUSTY-PARKER   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 2silver LOCK CODY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 3bronze TOMI FILLIP   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 3bronze BIRD TYLER   SAMURAI SPORT  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 5 LIGHT HARLEY   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 5 JOHNSON FINLEY   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 00002 CH M -27 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00002 CH M -27 kg 1gold PERCIVAL JOSEPH   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 2silver LOCK CODY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 3bronze LUKINS JACOB   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 3bronze TOMI FILLIP   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 5 YEOMANS BOBBY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 5 YEOMANS TERRY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
1 PF 00003 CH M -30 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00003 CH M -30 kg 1gold PERCIVAL JOSEPH   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 2silver LUKINS JACOB   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
1 PF 00004 CH M -33 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00004 CH M -33 kg 1gold GODDARD LOUIS   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 2silver RUSSELL TYLER   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 00005 CH M -36 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00005 CH M -36 kg 1gold RUSSELL TYLER   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 00005 CH M -36 kg 2silver SMITH CLARKE   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 3bronze PAYNE ARCHIE   URBAN MARTIAL ARTS & FITNESS  ENGLAND
1 PF 00006 CH M +36 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00006 CH M +36 kg 1gold GRINSTED MASON   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 2silver STANDING SAM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 3bronze PAYNE ARCHIE   URBAN MARTIAL ARTS & FITNESS  ENGLAND
        1 PF 00006 CH M +36 kg 3bronze SMITH CLARKE   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 5 LONGSTAFF JACK   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 00007 CH F -24 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00007 CH F -24 kg 1gold WATSON KIERA   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  ENGLAND
        1 PF 00007 CH F -24 kg 2silver CUSSEN MILLIE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 00008 CH F -27 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00008 CH F -27 kg 1gold WATSON KIERA   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  ENGLAND
        1 PF 00008 CH F -27 kg 2silver CUSSEN MILLIE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 00009 CH F -30 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00009 CH F -30 kg 1gold PRITCHARD INDI   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00009 CH F -30 kg 2silver KUSYK JULIA   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00009 CH F -30 kg 3bronze DIXON JOCELYN   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00009 CH F -30 kg 3bronze TOMLINSON POPPY   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 00010 CH F - 33 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00010 CH F - 33 kg 1gold PRITCHARD INDI   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00010 CH F - 33 kg 2silver TOMLINSON POPPY   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00010 CH F - 33 kg 3bronze DIXON JOCELYN   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00010 CH F - 33 kg 3bronze ANDERSON OLIVIA   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 00011 CH F -36 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 00011 CH F -36 kg 1gold PRITCHARD INDI   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00011 CH F -36 kg 2silver ANDERSON OLIVIA   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 001 YC M -28 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 001 YC M -28 kg 1gold SHERRATT JOSHUA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 2silver PANCHAL RAVI   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze JAMES DARNELL   BMMA LEEDS  ENGLAND
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze GODDARD LOUIS   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 BILTON DACRE   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 002 YC M -32 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 002 YC M -32 kg 1gold FARRELL GABRIEL   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 2silver LENNAN CIARAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze STARTIN ARCHIE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze FLANAGAN EDWARD   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 HAWKES DANIEL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 SHERRATT JOSHUA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 PANCHAL RAVI   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 BILTON DACRE   BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 LEE-DAVIES DARNTAI   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 TOMLINS DANTE   TOMLINS  ENGLAND
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 GODDARD LOUIS   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 HARRISON BRANDON   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 JAMES DARNELL   BMMA LEEDS  ENGLAND
1 PF 003 YC M -37 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 003 YC M -37 kg 1gold BOURNE PRESTON - JAMES   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 2silver POLLARD HARVEY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze FARRELL GABRIEL   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze STARTIN ARCHIE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 DEAN MATTEO   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 LENNAN CIARAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 WADE OLIVER   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 THAIN EWAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 JAMES DARNELL   BMMA LEEDS  ENGLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 ANDERSON RILEY   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 MAGALHAES THEO   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 FLANAGAN EDWARD   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 DOCHERTY CAELAN   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 OCONNOR FLYNN   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  ENGLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 FOWLER ALFIE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 TOMLINS DANTE   TOMLINS  ENGLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 HERBERT CHARLIE   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 HAWKES DANIEL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 LEE-DAVIES DARNTAI   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 BOWEN TAYLOR   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 LEVISON ETHAN   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 SHERRATT JOSHUA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 004 YC M -42 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 004 YC M -42 kg 1gold BOURNE PRESTON - JAMES   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 2silver LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze LEVISON ETHAN   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze NAVARATNUM ROMESH   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 CAMBRIDGE KENZO   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 DREVER AARON   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 MCCANN ALEX   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 SRIPALA JAVISON   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 THAIN EWAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 DEAN MATTEO   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 KIRKLEY HARRY   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 005 YC M -47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 005 YC M -47 kg 1gold BROWN TOM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 2silver HEWITT THOMAS   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze MCCANN ALEX   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze KIRKLEY HARRY   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 BOURNE PRESTON - JAMES   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 YEOMANS CHESTER   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 CAMBRIDGE KENZO   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 CASEY ETHAN   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 006 YC M +47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 006 YC M +47 kg 1gold HEWITT THOMAS   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 2silver REDGERS ROWAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze ATIQ ELIAS   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze GILBRIDE CALEB   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 BROWN TOM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 GALLACHER JONATHAN   FIGHTING FIT ACADEMY KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 DYKES WARREN   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 007 YC F -28 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 007 YC F -28 kg 1gold WEATHERHEAD-FAZA ABBIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 008 YC F -32 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 008 YC F -32 kg 1gold WEATHERHEAD-FAZA ABBIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 008 YC F -32 kg 2silver CAMPION BELLE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze GRIMES MIA   GRIMES  UNITED KINGDOM
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze MONKS PIPPA   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 009 YC F -37 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 009 YC F -37 kg 1gold HENRY MACY   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 2silver MORRISON LAYCEE-MAE   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze CLAYTON DAISY   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze WEATHERHEAD-FAZA ABBIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 MONKS PIPPA   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 DEFALCO MOLLIE   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 CASEY AVA   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 CAMPION BELLE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 9 VERNEY SOFIA   SOUTH EAST MARTIAL ART  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 9 HILTON CASEY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
1 PF 010 YC F -42 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 010 YC F -42 kg 1gold HIBBERT ISZABELLA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 2silver HENRY MACY   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze MORRISON LAYCEE-MAE   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze MARTIN LARA   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 OREILLY CHLOE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 VERNEY SOFIA   SOUTH EAST MARTIAL ART  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 SEDGWICK-PEAKE ISOBEL   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 BROWN MADISON   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 010 YC F -42 kg 9 DREVER FREYA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 011 YC F -47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 011 YC F -47 kg 1gold BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 011 YC F -47 kg 2silver OREILLY CHLOE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze HUTCHINS PHILLIPPA   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze HIBBERT ISZABELLA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 5 CASALI CECILIA   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 5 HARRISON DARCEY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 5 DAVIES CASSIE   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 011 YC F -47 kg 5 SEDGWICK-PEAKE ISOBEL   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 012 YC F +47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 012 YC F +47 kg 1gold BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 012 YC F +47 kg 2silver OREILLY CHLOE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze HUTCHINS PHILLIPPA   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze DAVIES CASSIE   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 METCALFE JAMIE-LEIGH   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 JENKINSON ISABELLA   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 014 OC M -32 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 014 OC M -32 kg 1gold MITCHELL CASSIUS   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -32 kg 2silver MORRISON LAUREY-JAY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -32 kg 3bronze BOAL RYAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 014 OC M -37 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 014 OC M -37 kg 1gold FIRTH CRISTIANO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 2silver WEATHERHEAD-FAZA HARRY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 3bronze PROFITT OLIVER   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 3bronze RICHARDS ROCCO   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 5 MITCHELL CASSIUS   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 5 TOMLINSON OSCAR   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 5 BOAL RYAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 014 OC M -37 kg 5 HOOKER HARLEE   LSK MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 014 OC M -42 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 014 OC M -42 kg 1gold SHERRATT ALEXANDER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 2silver SINGH DENIS   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze FIRTH CRISTIANO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze WEATHERHEAD-FAZA HARRY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 NASH ARSHAN   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 TOMLINSON OSCAR   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 ROBERTS-DOWNING KYNSLEY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 STERLING MICHAEL   PHOENIX MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 WILSON REGAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
1 PF 015 OC M -47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 015 OC M -47 kg 1gold SIMCENCO NIKITA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 2silver SHERRATT ALEXANDER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze WILSON REGAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze CHALLENGER HAYDEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 ROBERTS-DOWNING KYNSLEY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 BARTON ARTHUR   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 BELL GEORGE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 GREATRIX JACK   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 MILLS THOMAS   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 NASH ARSHAN   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 SINGH DENIS   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 MCKENZIE LOGAN   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 016 OC M -52 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 016 OC M -52 kg 1gold SOWERSBY JACK   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 2silver THOMAS OWEN   OWEN THOMAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze FELLENDER EVANS ALEX   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze SAINI NILAY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 BUREA GABRIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 CHALLENGER HAYDEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 PRITCHARD LIAM   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 SIA BRANDON   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 SIMCENCO NIKITA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 WOODS JOE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 SKINNER AIDEN   SKINNER  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 MCMILLAN LIAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 MILLS THOMAS   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 MACDONALD SEAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
1 PF 017 OC M -57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 017 OC M -57 kg 1gold SOWERSBY JACK   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 2silver WHERLOCK SPIKE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze MARKS LOUIS   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze BUREA GABRIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 LENNAN AIDEN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 MCMILLAN LIAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 DAVIDSON RORY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 WOODS JOE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 MACDONALD SEAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 RICHARDS ARCHIE   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 COZENS RILEY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
1 PF 018 OC M -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 018 OC M -63 kg 1gold LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 2silver CASALI MARCO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze STERLING MATTHEW   PHOENIX MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze LENNAN AIDEN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 CAMPBELL ZAK   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 DAVIDSON RORY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 POTTER CALLUM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 HARRISON RORY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 MARKS LOUIS   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 PLUMPTON GEORGE   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 WILLIAM CONNOR   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 DERBYSHIRE BRAD   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 HYNE MAGNUS   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 019 OC M -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 019 OC M -69 kg 1gold WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 2silver LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze HARRISON RORY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze POTTER CALLUM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 PLUMPTON GEORGE   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 WOOD JACK   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 HYNE MAGNUS   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 HENRY - JONES KYRAN   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 MOODY CHARLIE   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 WILLIAM CONNOR   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
1 PF 020 OC M +69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 020 OC M +69 kg 1gold WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 2silver HENDRY ETHAN   HENDRY  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze MUSGROVE BROOKLYN   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze WOOD JACK   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 BREW DAVID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 MILLER JASPER   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
1 PF 021 OC F -42 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 021 OC F -42 kg 1gold DUNCAN-FEWSTER LOLA   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 2silver WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 3bronze CLARK NEVE   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 3bronze SMITH MACY   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 5 EVANS LILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
1 PF 022 OC F -46 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 022 OC F -46 kg 1gold ROSS MAISIE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 022 OC F -46 kg 2silver DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze DUNCAN-FEWSTER LOLA   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 EVANS LILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 SMITH MACY   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
1 PF 023 OC F -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 023 OC F -50 kg 1gold TURNER MIKA   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 2silver DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze ELWORTHY CAITLIN   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze HERON SOPHIE   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 STEWART CHARLOTTE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 ROSS MAISIE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 CASSIE EMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 SHAROVA MARIA   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 024 OC F -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 024 OC F -55 kg 1gold LAUDER JENNIFER   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 2silver STEWART CHARLOTTE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze GREATRIX EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze HAWKES ELLA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 HOOKER KERIS   LSK MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 CLAYTON LIBBY   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 ELWORTHY CAITLIN   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 025 OC F -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 025 OC F -60 kg 1gold HAWKES ELLA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 2silver GREATRIX EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze ROE-FRENCH ISABELLE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze WALTERS ISABELLE   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 MONKS SUMMER   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 KEIGHTLEY MADELINE   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 CLAYTON LIBBY   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 MITCHELL ORLA   MITCHELL  ENGLAND
        1 PF 025 OC F -60 kg 9 STEWART CHARLOTTE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 9 GULZAR AIYLA   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 026 OC F -65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 026 OC F -65 kg 1gold HAWKES ELLA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 2silver BROWETT EMMA   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze WALTERS ISABELLE   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze MONKS SUMMER   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 5 KEIGHTLEY MADELINE   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 5 BOOTH KATE   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 027 OC F +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 027 OC F +65 kg 1gold HARVEY SUMMER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 027 OC F +65 kg 2silver HICKS LUCY   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 027 OC F +65 kg 3bronze BOOTH KATE   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 029 J M -57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 029 J M -57 kg 1gold EVANS RYAN   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 2silver PANCHAL SHIV   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze DUVET ADAM   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze FARLEY DANNY   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 WILLIAMS HENRY   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 WILLMOTT BLU   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 WOOTON ALFIE   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 SHERLOCK GEORGE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 9 SOWDEN DEXTER   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
1 PF 030 J M -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 030 J M -63 kg 1gold EVANS RYAN   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 2silver KNIGHT-MITCHELL DANTRELL   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze GIBSON JAMES   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze GODWIN DAN   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 5 GREGORY ANDREW   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 5 DE ROSA GABRIEL   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 5 SRIPALA DACIAN   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 5 WOOLLEY MATTHEW   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 9 WILLMOTT BLU   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 9 WARRANT MACKENZIE   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 9 POLATAJKO HARVEY   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 9 SHAROV ARTYOM   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 031 J M -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 031 J M -69 kg 1gold HOLDEN LIAM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 2silver WOOD MITCHELL   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze POLATAJKO HARVEY   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze MCLEARY JADEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 KNIGHT-MITCHELL DANTRELL   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 ENGLISH JAMES   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 HUNT RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 DOYLE HARRISON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 9 WARRANT MACKENZIE   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 9 DALTON JACK   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 9 WOOLLEY MATTHEW   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 032 J M -74 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 032 J M -74 kg 1gold AITCHESON DANIEL   NEXT GENERATION KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 2silver TROMANS ALFIE   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze HOLDEN LIAM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze CASEY ANTHONY   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 033 J M -79 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 033 J M -79 kg 1gold TROMANS ALFIE   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 2silver EASTGATE JOHNNY   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze GAVIN JOSHUA   KAZOKU MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze AITCHESON DANIEL   NEXT GENERATION KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 DALTON JACK   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 DUNCAN-FEWSTER FLYNN   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 COOK OLIVER   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 CASEY ANTHONY   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 9 FENTON KAMERON   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 034 J M -84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 034 J M -84 kg 1gold EASTGATE JOHNNY   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 034 J M -84 kg 2silver DUNCAN-FEWSTER FLYNN   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 034 J M -84 kg 3bronze MARTYN HARRISON   MARTYN  ENGLAND
        1 PF 034 J M -84 kg 3bronze HODNETT WILLIAM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 035 J M -89 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 035 J M -89 kg 1gold EASTGATE JOHNNY   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 035 J M -89 kg 2silver HODNETT WILLIAM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 035 J M -89 kg 3bronze MUSGROVE JAYDEN   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        1 PF 035 J M -89 kg 3bronze MARTYN HARRISON   MARTYN  ENGLAND
        1 PF 035 J M -89 kg 5 KORNAGA NIC   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 035 J M -89 kg 5 COULING KIAN   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 036 J M -94 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 036 J M -94 kg 1gold KORNAGA NIC   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 036 J M -94 kg 2silver CHAMBERS TALON   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 036 J M -94 kg 3bronze COULING KIAN   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 037 J M +94 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 037 J M +94 kg 1gold CHAMBERS TALON   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 037 J M +94 kg 2silver HODNETT WILLIAM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 038 J F -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 038 J F -50 kg 1gold JONES JAZMYN   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 038 J F -50 kg 2silver BROWN MAGGIE   RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 038 J F -50 kg 3bronze MCCORMICK JEMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 038 J F -50 kg 3bronze POLLOCK SIENNA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 038 J F -50 kg 5 SHEIKH AROUSH   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 038 J F -50 kg 5 STONE CASEY   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 038 J F -50 kg 5 JOHNSON MORGAN   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 038 J F -50 kg 5 CAMPION ELLIS   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 038 J F -50 kg 9 ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
1 PF 039 J F -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 039 J F -55 kg 1gold HOLMES FREYA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 2silver HAWORTH HOLLIE   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze LOCK KELSEY   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 5 JONES JAZMYN   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 039 J F -55 kg 5 MCINTYRE HANNAH   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 039 J F -55 kg 5 MCCORMICK JEMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 039 J F -55 kg 5 SHEIKH AROUSH   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 039 J F -55 kg 9 STEDMAN PAIGE   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 9 CAMPION ELLIS   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 040 J F -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 040 J F -60 kg 1gold HOLMES FREYA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 2silver HAWORTH HOLLIE   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze DOYLE ELLIE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze STEDMAN PAIGE   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 5 RUTHERFORD IMOGEN   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 5 SETHI ROMA   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 5 SMITH CHARLOTTE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 5 KEELING AIMEE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 041 J F -65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 041 J F -65 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 2silver SMITH CHARLOTTE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze MOLONEY KEIRA   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze HAWORTH HOLLIE   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 5 DAVIES RUBY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 041 J F -65 kg 5 KEELING AIMEE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 5 DOYLE ELLIE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 5 LABROOY EMILY   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 9 FAIRCLOUGH ABBIE   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
1 PF 042 J F -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 042 J F -70 kg 1gold GREGORY EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 042 J F -70 kg 2silver ADCOCK PAIGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 042 J F -70 kg 3bronze DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 042 J F -70 kg 3bronze DOWNES CAITLIN   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 043 J F +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 043 J F +70 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 2silver ADCOCK PAIGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 3bronze BATER RHIANON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 3bronze NAVARATNUM EROMI   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 5 GREEN OLIVIA   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 5 HENRY - JONES KAIYA   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 045 S M -57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 045 S M -57 kg 1gold PANCHAL SHIV   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 2silver KERR ETHAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze GUNASINGHAM VEN   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze BENNETT SAM   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 5 JOHNSON LIAM   KCMA KRIS CRUMP MARTIAL ARTS  ENGLAND
        1 PF 045 S M -57 kg 5 COLEMAN RHYS   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 046 S M -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 046 S M -63 kg 1gold SPARKS SAMUEL   NEXT GENERATION KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 2silver COOK CORY   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze GUNASINGHAM VEN   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze KERR ETHAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 5 POLATAJKO HARVEY   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 5 WOOLLEY MATTHEW   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 5 JOHNSON LIAM   KCMA KRIS CRUMP MARTIAL ARTS  ENGLAND
        1 PF 046 S M -63 kg 5 BALDAM MAX   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 9 BUTTERFIELD CRAIG   BUTTERFIELD  ENGLAND
        1 PF 046 S M -63 kg 9 MCROBERTS MICHAEL   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 046 S M -63 kg 9 REYNOLDS SEAN   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 047 S M -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 047 S M -69 kg 1gold BUCKLEY JACK   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 2silver SPARKS SAMUEL   NEXT GENERATION KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze APICELLA DEAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze WALSH LEIGH   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 047 S M -69 kg 5 WOOD MITCHELL   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 5 LESHONE-GOODFELLOW DION   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 5 REYNOLDS SEAN   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 5 WOOLLEY MATTHEW   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 9 FINDLAY DAVID   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
1 PF 048 S M -74 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 048 S M -74 kg 1gold EVERILL ELIJAH   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 2silver RAE SEBASTIAN   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze HARRIS GEORGE   KAZOKU MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze APICELLA DEAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 048 S M -74 kg 5 VIDYASANKAR INA   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 5 PEPLOE GEORGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 5 CHARLESWORTH REUBEN   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 5 FINDLAY DAVID   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 9 O’BRIEN EDWARD   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 9 JASSIM SAMI   JTK FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 9 BUCKLEY JACK   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 9 SMITH PAUL   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 048 S M -74 kg 9 KRYGIER IGOR   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
1 PF 049 S M -79 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 049 S M -79 kg 1gold EVERILL ELIJAH   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 2silver MARTIN CAMERON   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze PEPLOE GEORGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze SINDERBY DANIEL   TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        1 PF 049 S M -79 kg 5 MEEKIN JAMES   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 5 ROBERTS JACOB   PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 5 CHARLESWORTH REUBEN   CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 5 HARRINGTON CRAIG   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 9 CHIRIPAL RAJ   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 9 SMITH PAUL   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
1 PF 050 S M -84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 050 S M -84 kg 1gold MEEKIN JAMES   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 2silver PRINCE BRANDON   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze CHIRIPAL RAJ   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze SINDERBY DANIEL   TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        1 PF 050 S M -84 kg 5 MARTIN CAMERON   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 5 MATTHEWS BRADLEY   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 5 ROBERTS JACOB   PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 5 HARRINGTON CRAIG   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 051 S M -89 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 051 S M -89 kg 1gold HOLLINSHEAD CALLUM   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 2silver PRINCE BRANDON   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 3bronze MATTHEWS BRADLEY   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 3bronze ARMSTRONG NATHAN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 5 DE WET FRANCOIS   PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
1 PF 052 S M -94 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 052 S M -94 kg 1gold OCONNOR JOSH   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 052 S M -94 kg 2silver HOLLINSHEAD CALLUM   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 052 S M -94 kg 3bronze ARMSTRONG NATHAN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 053 S M +94 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 053 S M +94 kg 1gold ASTON CHRIS   ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 053 S M +94 kg 2silver OCONNOR JOSH   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze DILLON DAN   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze PARKINSON DAVE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 054 S F -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 054 S F -50 kg 1gold SMITH TAYLOR   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 054 S F -50 kg 2silver BRIDER IZZY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze SHEIKH AROUSH   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze KILLICK STEPHANIE   NEXT GENERATION KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 054 S F -50 kg 5 BREWER VICTORIA   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 054 S F -50 kg 5 SWINBURNE JEMMA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 055 S F -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 055 S F -55 kg 1gold CHANDLER GRACE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 055 S F -55 kg 2silver SMITH JESSICA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 055 S F -55 kg 3bronze BRIDER IZZY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 055 S F -55 kg 3bronze KRYGIER ADRIANNA   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 055 S F -55 kg 5 KILLICK STEPHANIE   NEXT GENERATION KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 055 S F -55 kg 5 JUKES AMBER   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 055 S F -55 kg 5 BREWER VICTORIA   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 056 S F -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 056 S F -60 kg 1gold NEYENS EVELYN   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 2silver COOPER MOLLY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze LEESON-RICE TRINITY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze CHANDLER GRACE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 5 ANTOSKA MILENA   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 5 KRYGIER ADRIANNA   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 056 S F -60 kg 5 HICKMAN ATLANTA   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 5 SMITH JESSICA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
1 PF 057 S F -65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 057 S F -65 kg 1gold TSOUNGUI CARLA-ANTA   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 057 S F -65 kg 2silver HICKMAN ATLANTA   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze PUIG CALVACHE ANNA   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
1 PF 058 S F -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 058 S F -70 kg 1gold GREGORY EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 2silver WOOD MACY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 3bronze DAVEY STACEY   TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        1 PF 058 S F -70 kg 3bronze JACKMAN ELLIE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 5 ADCOCK PAIGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 059 S F +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 059 S F +70 kg 1gold HERSHAW MOLLY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 2silver MOSS NICOLE   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze ASHTON FRANKIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze SLATER PARIS   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 ADCOCK PAIGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 WOOD MACY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 JACKMAN ELLIE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 VAHEDI LEILA   BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 9 DAVEY STACEY   TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
1 PF 070 V M -74 Kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 070 V M -74 Kg 1gold MERRYWEATHER DARRELL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 2silver FEWSTER BARRIE   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 3bronze EVANS STEVEN   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 070 V M -74 Kg 3bronze HADLEY DAVID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 5 CAMPION RORY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 071 V M +74 Kg
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 071 V M +74 Kg 1gold MERRYWEATHER DARRELL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 2silver CAMPION RORY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 3bronze BACCAR RAF   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 3bronze HADLEY DAVID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 TROZZI DANILO   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 BREW IAN   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 SAVAGE PETER   ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 072 V F - All Level
Categories Rank Name   Club Country    
1 PF 072 V F - All Level 1gold FERIOLI ELIZBETH   RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 072 V F - All Level 2silver HILTON CARRIE   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 072 V F - All Level 3bronze CARRERA MARIA   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
        1 PF 072 V F - All Level 3bronze DEVET KATHLEEN   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 072 V F - All Level 5 DIXON LISA   DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 072 V F - All Level 5 FINNIGAN ANNE   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
2 LC 000002 Kids M -30 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 000002 Kids M -30 kg 1gold TOOTHILL ZAC   WEST FREESTYLE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 2silver TOMI FILLIP   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 3bronze WALKER LEIGHTON   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 3bronze MORRISON RUSTY-PARKER   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
2 LC 00001 YC M -28 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00001 YC M -28 kg 1gold PANCHAL RAVI   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 2silver PIS-O JACE   SUPREME BOXING CLUB  ENGLAND
2 LC 00002 YC M -32 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00002 YC M -32 kg 1gold LENNAN CIARAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00002 YC M -32 kg 2silver FARRELL GABRIEL   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 3bronze TOMLINS DANTE   TOMLINS  ENGLAND
        2 LC 00002 YC M -32 kg 3bronze NAZAR DEAN   LION HEART FREESTYLE ACADAMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 5 STARTIN ARCHIE   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 5 HAWKES DANIEL   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 5 HOLMES JAMES   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
2 LC 00003 YC M -37 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00003 YC M -37 kg 1gold BOURNE PRESTON - JAMES   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 2silver FARRELL GABRIEL   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze OCONNOR FLYNN   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  ENGLAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 TOMLINS DANTE   TOMLINS  ENGLAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 DOCHERTY CAELAN   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 CASE JIMMY   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 WADE OLIVER   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 HERBERT CHARLIE   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 LENNAN CIARAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 ANDERSON RILEY   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 HOLMES JAMES   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 MAGALHAES THEO   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 BOWEN TAYLOR   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 00004 YC M -42 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00004 YC M -42 kg 1gold BOURNE PRESTON - JAMES   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 2silver LAMEY ROMAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 3bronze CAMBRIDGE KENZO   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00004 YC M -42 kg 3bronze STEER TYLER   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 5 NAVARATNUM ROMESH   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 00005 YC M -47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00005 YC M -47 kg 1gold HEWITT THOMAS   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00005 YC M -47 kg 2silver CASEY ETHAN   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00005 YC M -47 kg 3bronze CAMBRIDGE KENZO   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00005 YC M -47 kg 3bronze YEOMANS CHESTER   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 00006 YC M +47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00006 YC M +47 kg 1gold REDGERS ROWAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 2silver GALLACHER JONATHAN   FIGHTING FIT ACADEMY KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 3bronze ATIQ ELIAS   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 3bronze BROOKS JENSON   WEST FREESTYLE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 00009 YC F -37 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00009 YC F -37 kg 1gold HENRY MACY   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 2silver WILKINSON LOLA   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 3bronze CASEY AVA   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 3bronze MORRISON LAYCEE-MAE   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
2 LC 00010 YC F -42 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00010 YC F -42 kg 1gold BROWN MADISON   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00010 YC F -42 kg 2silver WALKER LEXI   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 00010 YC F -42 kg 3bronze WILKINSON LOLA   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        2 LC 00010 YC F -42 kg 3bronze MORRISON LAYCEE-MAE   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00010 YC F -42 kg 5 SAMPSON LILY   TEAM EMULOUS  UNITED KINGDOM
2 LC 00011 YC F -47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00011 YC F -47 kg 1gold BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00011 YC F -47 kg 2silver SAMPSON LILY   TEAM EMULOUS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00011 YC F -47 kg 3bronze DAVIES CASSIE   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
2 LC 00012 YC F +47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 00012 YC F +47 kg 1gold BISLEY MAIA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 001A OC M -32 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 001A OC M -32 kg 1gold MORRISON LAUREY-JAY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 001A OC M -32 kg 2silver BOAL RYAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 001B OC M -37 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 001B OC M -37 kg 1gold FIRTH CRISTIANO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 001B OC M -37 kg 2silver MORRISON LAUREY-JAY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 001B OC M -37 kg 3bronze RICHARDS ROCCO   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 001B OC M -37 kg 3bronze BOAL RYAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 001C OC M -42 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 001C OC M -42 kg 1gold SINGH DENIS   TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 2silver ROBERTS-DOWNING KYNSLEY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 3bronze METHLEY MASON   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 3bronze SMALL CODY   NE-SPORT  WALES
2 LC 002 OC M -47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 002 OC M -47 kg 1gold SIMCENCO NIKITA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 2silver CHALLENGER HAYDEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze MATHER JOSH   MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze ROBINSON MATTHEW   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 GAY BOBBY   NE-SPORT  WALES
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 BROOKS HARLEY   WEST FREESTYLE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 GREATRIX JACK   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 DAWKINS GUYVIN   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 WESTON ANTON   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 BOWEN HARVEY   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 003 OC M -52 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 003 OC M -52 kg 1gold SOWERSBY JACK   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 2silver ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze DONIESCIEWICZ OLLY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze BUREA GABRIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 SIMCENCO NIKITA   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 MCCOUAT CALLAN   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 MCMILLAN LIAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 FELLENDER EVANS ALEX   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 SAINI NILAY   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 WOODS JOE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 THOMAS OWEN   OWEN THOMAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 BROOKS HARLEY   WEST FREESTYLE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 RICHARDS OLLIE   MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 SIA BRANDON   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
2 LC 004 OC M -57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 004 OC M -57 kg 1gold LENNAN AIDEN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 2silver SOWERSBY JACK   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze DAVIDSON RORY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 SKINNER AIDEN   SKINNER  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 MCMILLAN LIAM   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 BUREA GABRIEL   TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 WHERLOCK SPIKE   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 MCCOUAT CALLAN   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 PHILPS LEWIS   MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
2 LC 005 OC M -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 005 OC M -63 kg 1gold HARRISON RORY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 2silver HYNE MAGNUS   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze DERBYSHIRE BRAD   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze CASALI MARCO   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 CAMPBELL ZAK   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 WILLIAM CONNOR   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 SUCH KRYSTIAN   STREET KICKBOXING CLUB  UNITED KINGDOM
2 LC 006 OC M -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 006 OC M -69 kg 1gold WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 006 OC M -69 kg 2silver FOLEY JONNY   FOLEY  ENGLAND
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze HENRY - JONES KYRAN   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 007 OC M +69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 007 OC M +69 kg 1gold WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 2silver FOLEY JONNY   FOLEY  ENGLAND
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze MUSGROVE BROOKLYN   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze HENDRY ETHAN   HENDRY  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 MILLER JASPER   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
2 LC 008B OC F -37 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 008B OC F -37 kg 1gold CLARK NEVE   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 008B OC F -37 kg 2silver RICHARDSON POPPY   NE-SPORT  WALES
2 LC 009 OC F -46 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 009 OC F -46 kg 1gold DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 009 OC F -46 kg 2silver WILKES LERAYAH   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
2 LC 010 OC F -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 010 OC F -50 kg 1gold DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 010 OC F -50 kg 2silver HERON SOPHIE   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze CASSIE EMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze TURNER MIKA   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 YAVUZ ADILE   ATHENA MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 011 OC F -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 011 OC F -55 kg 1gold LAUDER JENNIFER   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 2silver GREATRIX EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze YAVUZ ADILE   ATHENA MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze HAWKES ELLA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 GODDARD CONNIE   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 EMPTAGE LILLY   SENSHI MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 012 OC F -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 012 OC F -60 kg 1gold BROWETT EMMA   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 2silver GREATRIX EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze ROGERS MELISSA   PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze YAVUZ ADILE   ATHENA MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 5 ROE-FRENCH ISABELLE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 5 WALTERS ISABELLE   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
2 LC 014 OC F +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 014 OC F +65 kg 1gold HARVEY SUMMER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 014 OC F +65 kg 2silver ELLIS LUCY   ELLIS  UNITED KINGDOM
2 LC 015 J M -57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 015 J M -57 kg 1gold HUNT DYLAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 2silver SHERLOCK GEORGE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze PANCHAL SHIV   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze WILLMOTT BLU   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 5 CROSS ETHAN   NE-SPORT  WALES
        2 LC 015 J M -57 kg 5 DUVET ADAM   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 015 J M -57 kg 5 WOOTON ALFIE   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 5 FARLEY DANNY   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 9 TOBIN OLIVER   NE-SPORT  WALES
2 LC 016 J M -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 016 J M -63 kg 1gold HUNT DYLAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 2silver ODONNELL SEAN   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze MOSS JOEL   TEAM SIDHU TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze WARRANT MACKENZIE   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 5 GIBSON JAMES   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        2 LC 016 J M -63 kg 5 CARR JACK   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 5 GREGORY ANDREW   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 5 GODWIN DAN   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
2 LC 017 J M -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 017 J M -69 kg 1gold HOLDEN LIAM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 2silver MAGGS DYLAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze GOLLAND JAMAHL   M.A.S.K. PERSONAL TRAINING  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze RICHARDS JAKE   MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 5 ENGLISH JAMES   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 5 MCLEARY JADEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 5 SIMPSON AIDEN   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 5 GREENOUGH ROBBIE   UTA WIRRAL  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 9 HUNT RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 9 KENT DANIEL   SENSHI MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 018 J M -74 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 018 J M -74 kg 1gold AITCHESON DANIEL   NEXT GENERATION KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 2silver MCLEARY JADEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze CASEY ANTHONY   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze ENGLISH JAMES   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 5 COOK OLIVER   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 5 HUNT RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 5 COVENEY DANIEL   COVENEY  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 5 DALTON JACK   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 019 J M -79 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 019 J M -79 kg 1gold GORDON TAI   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 019 J M -79 kg 2silver DALTON JACK   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze SHERWEN TOBY   SHERWEN  UNITED KINGDOM
2 LC 020 J M +79 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 020 J M +79 kg 1gold MARTYN HARRISON   MARTYN  ENGLAND
        2 LC 020 J M +79 kg 2silver WARRENDER HARRY   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        2 LC 020 J M +79 kg 3bronze COULING KIAN   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 020 J M +79 kg 3bronze DIGWEED TOM   DIGWEED  ENGLAND
        2 LC 020 J M +79 kg 5 MUSGROVE JAYDEN   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
2 LC 024 J F -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 024 J F -50 kg 1gold ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 024 J F -50 kg 2silver KACZMAREK OLIWIA   DRAGONS KICKBOXING CLUB  UNITED KINGDOM
        2 LC 024 J F -50 kg 3bronze JONES JAZMYN   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 024 J F -50 kg 3bronze ROBINSON LUCY   NE-SPORT  WALES
        2 LC 024 J F -50 kg 5 BAKER MAISIE-PAIGE   DRAGONS KICKBOXING CLUB  UNITED KINGDOM
        2 LC 024 J F -50 kg 5 BROWN MAGGIE   RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 024 J F -50 kg 5 JOHNSON MORGAN   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 024 J F -50 kg 5 MCCORMICK JEMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 025 J F -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 025 J F -55 kg 1gold HOLMES FREYA   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 025 J F -55 kg 2silver LOCK KELSEY   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze HAWORTH HOLLIE   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze GRAF YASMIN   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 025 J F -55 kg 5 MCCORMICK JEMMA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        2 LC 025 J F -55 kg 5 MCINTYRE HANNAH   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 025 J F -55 kg 5 JONES JAZMYN   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 025 J F -55 kg 5 FLOREK WIKTORIA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 026 J F -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 026 J F -60 kg 1gold HAWORTH HOLLIE   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 2silver SETHI ROMA   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze RUTHERFORD IMOGEN   LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze COURTNEY JONES MAYA   TIGER CRANE KUNG FU  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 5 FLOREK WIKTORIA   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 027 J F -65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 027 J F -65 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 027 J F -65 kg 2silver WOODWARD MIA   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 027 J F -65 kg 3bronze DAVIES RUBY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 027 J F -65 kg 3bronze FAIRCLOUGH ABBIE   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        2 LC 027 J F -65 kg 5 COURTNEY JONES MAYA   TIGER CRANE KUNG FU  UNITED KINGDOM
        2 LC 027 J F -65 kg 5 MOLONEY KEIRA   ABSOLUTE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 028 J F +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 028 J F +65 kg 1gold GEORGHIOU ASIA   FIGHTING FIT ACADEMY KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 2silver ALLISON EMILY   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 3bronze DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 3bronze LEACH EMMA   EMMA  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 5 NAVARATNUM EROMI   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 5 FAIRCLOUGH ABBIE   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        2 LC 028 J F +65 kg 5 GREGORY EMILY   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 5 HENRY - JONES KAIYA   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 030 S M -57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 030 S M -57 kg 1gold GWILLIM IEUAN   TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        2 LC 030 S M -57 kg 2silver FILLINGHAM BENN   FILLINGHAM  UNITED KINGDOM
2 LC 031 S M -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 031 S M -63 kg 1gold MCROBERTS MICHAEL   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 031 S M -63 kg 2silver WATT ALEX   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze DOYLE KAMERON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 032 S M -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 032 S M -69 kg 1gold DONIESIEWICZ SZYMON   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 2silver MALIK SAFIAN   TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze YIANGOU ODYSSEAS   TIGER CRANE KUNG FU  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze WALSH LEIGH   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        2 LC 032 S M -69 kg 5 LAHORI SANJEEVAN   SENSHI MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 5 WILD MATTY   SENSHI MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 5 GOLLAND JAMAHL   M.A.S.K. PERSONAL TRAINING  UNITED KINGDOM
2 LC 033 S M -74 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 033 S M -74 kg 1gold OHARE IAIN   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 033 S M -74 kg 2silver LEBERL ZACH   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze KRYGIER IGOR   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze MILNE CAMERON   MILNE  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 5 RAE SEBASTIAN   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        2 LC 033 S M -74 kg 5 MAIR STEVEN   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 033 S M -74 kg 5 CROSS DAVID   CROSS  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 5 CASEY JAMES   ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 9 VIDYASANKAR INA   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 9 O’BRIEN EDWARD   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
2 LC 034 S M -79 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 034 S M -79 kg 1gold OHARE IAIN   BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 034 S M -79 kg 2silver LEBERL ZACH   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze O’BRIEN EDWARD   ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze BEGGS MATTHEW   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 5 CHIRIPAL RAJ   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 5 SINDERBY DANIEL   TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        2 LC 034 S M -79 kg 5 RAE SEBASTIAN   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
2 LC 035 S M -84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 035 S M -84 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 035 S M -84 kg 2silver CHIRIPAL RAJ   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        2 LC 035 S M -84 kg 3bronze SINDERBY DANIEL   TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
2 LC 036 S M -89 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 036 S M -89 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 036 S M -89 kg 2silver GARNHAM GEORGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 036 S M -89 kg 3bronze HAYES THEO   TIGER CRANE KUNG FU  UNITED KINGDOM
        2 LC 036 S M -89 kg 3bronze WHITHAM BEN   TIGER CRANE KUNG FU  UNITED KINGDOM
        2 LC 036 S M -89 kg 5 GODWIN OLLIE   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
        2 LC 036 S M -89 kg 5 BREW OLIVER   SENSHI MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 037 S M -94 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 037 S M -94 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 037 S M -94 kg 2silver GODWIN OLLIE   FOCUS MARTIAL ARTS & FITNESS  UNITED KINGDOM
        2 LC 037 S M -94 kg 3bronze DIGWEED JOE   DIGWEED  ENGLAND
2 LC 038 S M +94 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 038 S M +94 kg 1gold PARKINSON DAVE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 039 S F -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 039 S F -50 kg 1gold KILLICK STEPHANIE   NEXT GENERATION KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 039 S F -50 kg 2silver SMITH TAYLOR   BMMA WORLD CHAMPION ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 039 S F -50 kg 3bronze BRIDER IZZY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 039 S F -50 kg 3bronze CHORALLA NIKOLA   CHORALLA  UNITED KINGDOM
        2 LC 039 S F -50 kg 5 SWINBURNE JEMMA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 040 S F -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 040 S F -55 kg 1gold KRYGIER ADRIANNA   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 040 S F -55 kg 2silver SMITH JESSICA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 040 S F -55 kg 3bronze KYME ALEXIS   WEST FREESTYLE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 041 S F -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 041 S F -60 kg 1gold LEESON-RICE TRINITY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 041 S F -60 kg 2silver KRYGIER ADRIANNA   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze NEYENS EVELYN   GENESIS GYM  UNITED KINGDOM
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze DAVID EMILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 041 S F -60 kg 5 WYLDE LAURA   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
2 LC 042 S F -65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 042 S F -65 kg 1gold BAXTER NESTA   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 042 S F -65 kg 2silver AFFANY INES AMBRINE   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze PUIG CALVACHE ANNA   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze FAIRCLOUGH ABBIE   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
2 LC 043 S F -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 043 S F -70 kg 1gold WOOD MACY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 043 S F -70 kg 2silver ALLISON EMILY   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
2 LC 044 S F +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 044 S F +70 kg 1gold GEORGHIOU ASIA   FIGHTING FIT ACADEMY KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 2silver WOOD MACY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze ASHTON FRANKIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze SLATER PARIS   FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 5 HERSHAW MOLLY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 050 V M -74kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 050 V M -74kg 1gold WALKER PAUL   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 050 V M -74kg 2silver EVANS STEVEN   NEMESIS KICKBOXING ACADEMY  SCOTLAND
        2 LC 050 V M -74kg 3bronze GRONKIEWICZ ROBERT   STREET KICKBOXING CLUB  UNITED KINGDOM
2 LC 051 V M +74kg
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 051 V M +74kg 1gold ROBINSON MIKE   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 051 V M +74kg 2silver TROZZI DANILO   TEAM BCKA  UNITED KINGDOM
        2 LC 051 V M +74kg 3bronze COURTNEY ANTHONY   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
2 LC 052 V F All Levels
Categories Rank Name   Club Country    
2 LC 052 V F All Levels 1gold FERIOLI ELIZBETH   RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 052 V F All Levels 2silver MULLANEY ALLEGRA   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
        2 LC 052 V F All Levels 3bronze CARRERA MARIA   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
        2 LC 052 V F All Levels 3bronze FINNIGAN ANNE   CARRERAS STUDIO  UNITED KINGDOM
        2 LC 052 V F All Levels 5 MORRISEY CATHERINE   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
3 KL 001A OC M -32 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 001A OC M -32 kg 1gold BOAL RYAN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 002 OC M -47 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 002 OC M -47 kg 1gold CHALLENGER HAYDEN   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        3 KL 002 OC M -47 kg 2silver BOWEN HARVEY   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        3 KL 002 OC M -47 kg 3bronze MATHER JOSH   MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        3 KL 002 OC M -47 kg 3bronze METHLEY MASON   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 DAWKINS GUYVIN   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 STEER TYLER   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
3 KL 003 OC M -52 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 003 OC M -52 kg 1gold DONIESCIEWICZ OLLY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        3 KL 003 OC M -52 kg 2silver RICHARDS OLLIE   MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
3 KL 004 OC M -57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 004 OC M -57 kg 1gold LENNAN AIDEN   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 004 OC M -57 kg 2silver DAVIDSON RORY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze PLUTA IGOR   ADRENALINE FIGHT CLUB  UNITED KINGDOM
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze PHILPS LEWIS   MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
3 KL 005 OC M -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 005 OC M -63 kg 1gold HARRISON RORY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        3 KL 005 OC M -63 kg 2silver SUCH KRYSTIAN   STREET KICKBOXING CLUB  UNITED KINGDOM
3 KL 007 OC M +69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 007 OC M +69 kg 1gold WILLIAMS SID   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        3 KL 007 OC M +69 kg 2silver HENDRY ETHAN   HENDRY  UNITED KINGDOM
3 KL 008B OC F -37 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 008B OC F -37 kg 1gold CLARK NEVE   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
3 KL 009 OC F -46 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 009 OC F -46 kg 1gold DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
3 KL 011 OC F -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 011 OC F -55 kg 1gold LAUDER JENNIFER   IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
3 KL 014 OC F +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 014 OC F +65 kg 1gold HARVEY SUMMER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        3 KL 014 OC F +65 kg 2silver ROE-FRENCH ISABELLE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
3 KL 015 J M -57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 015 J M -57 kg 1gold SHERLOCK GEORGE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 015 J M -57 kg 2silver DUVET ADAM   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
3 KL 016 J M -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 016 J M -63 kg 1gold GIBSON JAMES   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        3 KL 016 J M -63 kg 2silver KINSLEY AARON   TKMA WIGAN KICKBOXING  ENGLAND
3 KL 017 J M -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 017 J M -69 kg 1gold DOYLE HARRISON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 017 J M -69 kg 2silver GREENOUGH ROBBIE   UTA WIRRAL  UNITED KINGDOM
        3 KL 017 J M -69 kg 3bronze RICHARDS JAKE   MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        3 KL 017 J M -69 kg 3bronze MAGGS DYLAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 017 J M -69 kg 5 HOLDEN LIAM   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
3 KL 019 J M -79 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 019 J M -79 kg 1gold GORDON TAI   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        3 KL 019 J M -79 kg 2silver COOK OLIVER   TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        3 KL 019 J M -79 kg 3bronze SHERWEN TOBY   SHERWEN  UNITED KINGDOM
3 KL 024 J F -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 024 J F -50 kg 1gold ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        3 KL 024 J F -50 kg 2silver BAKER MAISIE-PAIGE   DRAGONS KICKBOXING CLUB  UNITED KINGDOM
3 KL 028 J F -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 028 J F -70 kg 1gold LEACH EMMA   EMMA  UNITED KINGDOM
        3 KL 028 J F -70 kg 2silver LIPINSKA MILENA   ADRENALINE FIGHT CLUB  UNITED KINGDOM
3 KL 031 S M -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 031 S M -63 kg 1gold DOYLE KAMERON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 031 S M -63 kg 2silver MCROBERTS MICHAEL   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 032 S M -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 032 S M -69 kg 1gold DONIESIEWICZ SZYMON   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        3 KL 032 S M -69 kg 2silver YIANGOU ODYSSEAS   TIGER CRANE KUNG FU  UNITED KINGDOM
3 KL 033 S M -74 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 033 S M -74 kg 1gold MILNE CAMERON   MILNE  UNITED KINGDOM
        3 KL 033 S M -74 kg 2silver RAE SEBASTIAN   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
3 KL 035 S M -84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 035 S M -84 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 035 S M -84 kg 2silver MORGAN LUKE   MORGAN  ENGLAND
3 KL 036 S M -89 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 036 S M -89 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 036 S M -89 kg 2silver GARNHAM GEORGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        3 KL 036 S M -89 kg 3bronze HAYES THEO   TIGER CRANE KUNG FU  UNITED KINGDOM
        3 KL 036 S M -89 kg 3bronze WHITHAM BEN   TIGER CRANE KUNG FU  UNITED KINGDOM
3 KL 037 S M -94 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 037 S M -94 kg 1gold BROWN GILLES   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 038 S M +94 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 038 S M +94 kg 1gold PARKINSON DAVE   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 038 S M +94 kg 2silver NEWTON JAMES   NEWTON  ENGLAND
3 KL 039 S F -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 039 S F -50 kg 1gold KILLICK STEPHANIE   NEXT GENERATION KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        3 KL 039 S F -50 kg 2silver SWINBURNE JEMMA   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 041 S F -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 041 S F -60 kg 1gold COOPER MOLLY   WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 041 S F -60 kg 2silver DAVID EMILY   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
3 KL 042 S F -65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
3 KL 042 S F -65 kg 1gold BAXTER NESTA   EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
4 - Creative Forms Open Hand - Over 16 Male
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Creative Forms Open Hand - Over 16 Male 1gold HAGGERTY JACK   TEAM CASTLE  UNITED KINGDOM
        4 - Creative Forms Open Hand - Over 16 Male 2silver SURIN AKOS   TEAM CASTLE  UNITED KINGDOM
4 - Creative Forms Open Hand - Under 16 Male
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Creative Forms Open Hand - Under 16 Male 1gold ADAMSON-MCMINN JACK   ADAMSON-MCMINN  UNITED KINGDOM
4 - Creative Forms Weapons - Over 16 Male
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Creative Forms Weapons - Over 16 Male 1gold BETTS JACK   TEAM CASTLE  UNITED KINGDOM
        4 - Creative Forms Weapons - Over 16 Male 2silver HAGGERTY JACK   TEAM CASTLE  UNITED KINGDOM
4 - Creative Forms Weapons - Under 16 Male
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Creative Forms Weapons - Under 16 Male 1gold ADAMSON-MCMINN JACK   ADAMSON-MCMINN  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Open Hand - Over 16 Male
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Musical Forms Open Hand - Over 16 Male 1gold MORRIS LUKE   AREA 51 MARTIAL ARTS & TRICKING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Over 16 Male 2silver STANHOPE DEC   STANHOPE  ENGLAND
4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Female
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Female 1gold HARVEY NEVE   UTXACADAMY101  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Female 2silver LUKAS CHIANA   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Female 3bronze STOKER RUBY   STOKER  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 1gold LOWE JAMES   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 2silver LUKAS KADEN   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 3bronze ADAMSON-MCMINN JACK   ADAMSON-MCMINN  ENGLAND
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 4 CLIFFORD ARCHIE   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 5 GILLIVER OSCAR   GILLIVER  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 6 LOWE NATHANIEL   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 7 CLAY REGAN   REGAN CLAY  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 8 COOKE FINLAY   AREA 51 MARTIAL ARTS & TRICKING ACADEMY CIC  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Open Hand - Under 16 Male 9 MOLYNEUX-WATTS AARON   MOLYNEUX  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Female
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Female 1gold STONE CASEY   HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Male
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Male 1gold BETTS JACK   TEAM CASTLE  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Male 2silver MORRIS LUKE   AREA 51 MARTIAL ARTS & TRICKING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Male 3bronze STANHOPE DEC   STANHOPE  ENGLAND
        4 - Musical Forms Weapons - Over 16 Male 4 DE ROSA GABRIEL   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Weapons - under 16 Female
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Musical Forms Weapons - under 16 Female 1gold LUKAS CHIANA   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Female 2silver STOKER RUBY   STOKER  UNITED KINGDOM
4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male
Categories Rank Name   Club Country    
4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 1gold ADAMSON-MCMINN JACK   ADAMSON-MCMINN  ENGLAND
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 2silver GILLIVER OSCAR   GILLIVER  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 3bronze LOWE JAMES   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 4 COOKE FINLAY   AREA 51 MARTIAL ARTS & TRICKING ACADEMY CIC  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 5 LUKAS KADEN   AREA 51  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 6 MOLYNEUX-WATTS AARON   MOLYNEUX  UNITED KINGDOM
        4 - Musical Forms Weapons - under 16 Male 7 CLAY REGAN   REGAN CLAY  UNITED KINGDOM
5 FC 005 YJ M -54 kg
Categories Rank Name   Club Country    
5 FC 005 YJ M -54 kg 1gold BOAST JACK   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        5 FC 005 YJ M -54 kg 2silver COLEY HARRY   GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
5 FC 041 S M -54 kg
Categories Rank Name   Club Country    
5 FC 041 S M -54 kg 1gold PIGGOTT KIERAN   PIGGOTT  UNITED KINGDOM
        5 FC 041 S M -54 kg 3bronze JONES KIERAN   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
5 FC 045 S M -67 kg
Categories Rank Name   Club Country    
5 FC 045 S M -67 kg 1gold MARSH DOMINIC   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        5 FC 045 S M -67 kg 2silver WAREING CONNOR   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
5 FC 046 S M -71 kg
Categories Rank Name   Club Country    
5 FC 046 S M -71 kg 1gold BREWER SCOTT   SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        5 FC 046 S M -71 kg 2silver DANYARO MUTALA   SOOKWONDO MMA  UNITED KINGDOM
        5 FC 046 S M -71 kg 3bronze BARRETT DION   ECKA  UNITED KINGDOM
5 FC 047 S M -75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
5 FC 047 S M -75 kg 1gold MCHUGH AARON   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        5 FC 047 S M -75 kg 2silver MARTIN CHRISTIAN   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
5 FC 048 S M -81 kg
Categories Rank Name   Club Country    
5 FC 048 S M -81 kg 1gold BANNISTER DALE   TKMA WIGAN KICKBOXING  ENGLAND
        5 FC 048 S M -81 kg 2silver WARBURTON THOMAS   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        5 FC 048 S M -81 kg 3bronze NAWROCKI WOJCIECH   NAWROCKI  UNITED KINGDOM
        5 FC 048 S M -81 kg 3bronze ZEISLER THOMAS   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        5 FC 048 S M -81 kg 5 LYONS CONNOR   NORTHWEST CHINESE KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        5 FC 048 S M -81 kg 5 MORGAN LUKE   MORGAN  ENGLAND
5 FC 051 S M +91 kg
Categories Rank Name   Club Country    
5 FC 051 S M +91 kg 1gold ASHMAN GARETH   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        5 FC 051 S M +91 kg 2silver NEWTON JAMES   NEWTON  ENGLAND
        5 FC 051 S M +91 kg 3bronze DELANNOY JAKE   PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
5 FC 053 S F -52 kg
Categories Rank Name   Club Country    
5 FC 053 S F -52 kg 1gold KYME ALEXIS   WEST FREESTYLE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        5 FC 053 S F -52 kg 2silver LEWS-TSOKALLIS HOLLY   SUPREME BOXING CLUB  ENGLAND
7 K1 037 OJ F -65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
7 K1 037 OJ F -65 kg 1gold LONGLEY ROSIE   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        7 K1 037 OJ F -65 kg 2silver MOROI LUCIANA   SUPREME BOXING CLUB  ENGLAND
7 K1 044 S M -63,5 kg
Categories Rank Name   Club Country    
7 K1 044 S M -63,5 kg 1gold JOHN DALTON   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        7 K1 044 S M -63,5 kg 2silver CORBIN MARLON   CORBIN  UNITED KINGDOM
        7 K1 044 S M -63,5 kg 3bronze PAWŁOWSKI RAFAŁ   STREET KICKBOXING CLUB  UNITED KINGDOM
        7 K1 044 S M -63,5 kg 3bronze MAKOWSKI DANIEL   ADRENALINE FIGHT CLUB  UNITED KINGDOM
        7 K1 044 S M -63,5 kg 5 VANHELSDINGEN MIKAEL   ADRENALINE FIGHT CLUB  UNITED KINGDOM
7 K1 045 S M -67 kg
Categories Rank Name   Club Country    
7 K1 045 S M -67 kg 1gold GUMBS EOIN   GUMBS  UNITED KINGDOM
        7 K1 045 S M -67 kg 2silver SZULCZEWSKI HUBERT   ADRENALINE FIGHT CLUB  UNITED KINGDOM
7 K1 046 S M -71 kg
Categories Rank Name   Club Country    
7 K1 046 S M -71 kg 1gold GINDRA GASAN   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        7 K1 046 S M -71 kg 2silver SHARMA SACCHIN   SHARMA  UNITED KINGDOM
        7 K1 046 S M -71 kg 3bronze TYCZYŃSKI KACPER   STREET KICKBOXING CLUB  UNITED KINGDOM
        7 K1 046 S M -71 kg 3bronze ESCUDIER THOMAS   ESCUDIER  UNITED KINGDOM
7 K1 047 S M -75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
7 K1 047 S M -75 kg 1gold HARRISON JOE   THE COMBAT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        7 K1 047 S M -75 kg 2silver SEARSON REGAN   FIFE KICKBOXING  SCOTLAND
        7 K1 047 S M -75 kg 3bronze GREENFIELD LEWIS   ATHENA MARTIAL ARTS  ENGLAND
7 K1 048 S M -81 kg
Categories Rank Name   Club Country    
7 K1 048 S M -81 kg 1gold BERLEY REECE   SENSHI MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        7 K1 048 S M -81 kg 2silver DABROWSKI PAWEL   DABROWSKI  ENGLAND
        7 K1 048 S M -81 kg 3bronze WARBURTON THOMAS   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        7 K1 048 S M -81 kg 3bronze DUDEK PRZEMYSLAW   ADRENALINE FIGHT CLUB  UNITED KINGDOM
7 K1 049 S M -86 kg
Categories Rank Name   Club Country    
7 K1 049 S M -86 kg 1gold BOWEN THOMAS   WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        7 K1 049 S M -86 kg 2silver GAWLINSKI PAWEL   ADRENALINE FIGHT CLUB  UNITED KINGDOM
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-01 14:20:28 CEST +02:00)