Results
 
DIAMOND WORLD CUP 2017 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
031. BOYS PF CHILDREN -25 1gold Abysov Artyom  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        031. BOYS PF CHILDREN -25 2sivler Garbuzov Matvey  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        031. BOYS PF CHILDREN -25 3bronze Sofyanik Ivan  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
        031. BOYS PF CHILDREN -25 3bronze Prasol Elisey  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
        031. BOYS PF CHILDREN -25 5 BHALERAO ARNAV ASHISH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
032. BOYS PF CHILDREN -28 1gold Garbuzov Matvey  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        032. BOYS PF CHILDREN -28 2sivler Abysov Artyom  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
033. BOYS PF CHILDREN -32 1gold Zalertsev Maxim  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 2sivler Suchkov Vladislav  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 3bronze Sobolev Maxim  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 3bronze Zirinov David  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 5 Atalyan Artem  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 5 Anchukov Grigoriy  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 5 Dzhandzhuliya Zurab  Boevie Perchatki  RUSSIAN FEDERATION
034. BOYS PF CHILDREN +32 1gold Zalertsev Maxim  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 2sivler Brusenko Ivan  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 3bronze Saralu Arin  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 3bronze Bugaev Dmitriy  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 5 PRASAD BASANT KUMAR OMM SAI  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
038. GIRLS PF CHILDREN -28 1gold Vinnikova Arina  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        038. GIRLS PF CHILDREN -28 2sivler Goldberg Ulyana  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
040. GIRLS PF CHILDREN +32 1gold Merzlyakova Darya  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        040. GIRLS PF CHILDREN +32 2sivler Andrianova Miroslava  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
        040. GIRLS PF CHILDREN +32 3bronze Vinnikova Arina  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 001 YC M -28 kg 1gold Subbotin Roman  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 001 YC M -28 kg 2sivler Lobzev Maxim  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze Ribin Vsevolod  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze Mezenin Daniil  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 002 YC M -32 kg 1gold Pasechnik Vladislav  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 2sivler Lazarev Nikita  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze Lobzev Maxim  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze Lapkin Vadim  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 YUNUSOV BEKHRUZBEK  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 Hikmatullin Artem  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 MAKHAMADOV SHOKHJAKHON  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
1 PF 003 YC M -37 kg 1gold Vitsikhovsky Vladimir  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 2sivler Abdulloev Faruh  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze Ayupov Ruslan  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze Prohorov Andrey  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Chaynikov Rustam  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Demidenko Vladislav  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Melnikov Dmitry  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Zavada Denis  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 Perfilov Matvey  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 Khamidullaev Elyor  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 Pasechnik Vladislav  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 004 YC M -42 kg 1gold Lazarev Artyom  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 2sivler Miroshnichenko Nikita  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze Finko Yaroslav  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze Abdulloev Faruh  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 Ayupov Ruslan  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 Zaitcev Vladislav  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 Lepihov Danil  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 Zorin Alexey  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 MULAY MANAS PRAMOD  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 Vitsikhovsky Vladimir  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 Melnikov Dmitry  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 Demidenko Vladislav  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 005 YC M -47 kg 1gold Ternovoy Matvey  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 005 YC M -47 kg 2sivler Makarov Nikita  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze Lepihov Danil  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze Lazarev Artyom  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 Korobeynikov Maxim  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 006 YC M +47 kg 1gold Charkin Ivan  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 006 YC M +47 kg 2sivler Makarov Nikita  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze Krylov Kirill  Amurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze Merzlyakov Ivan  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 Ternovoy Matvey  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 009 YC F -37 kg 1gold Priezzhaeva Victoria  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 009 YC F -37 kg 2sivler Lazutkina Elizaveta  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze Koch Seval-Olga  DZIDZIGURI  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze Kuzmina Sofia  Amurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 Mishenkova Varvara  Amurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 010 YC F -42 kg 1gold Priezzhaeva Victoria  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 010 YC F -42 kg 2sivler Bataeva Alina  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 014 OC M -42 kg 1gold Kotov Danil  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 014 OC M -42 kg 2sivler Murtiev Ali  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze RAKHMONBERDIEV NORMUKHAMMAD  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze Andrianov Vladislav  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 Tazuev Tamerlan  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 015 OC M -47 kg 1gold Hramushin Alexandr  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 015 OC M -47 kg 2sivler Zhdanov Egor  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze Prasol Daniil  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze Rodimov Vyacheslav  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 BOYMIRZAEV SARDORBEK  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
1 PF 016 OC M -52 kg 1gold Zaharov Nikita  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 2sivler Garbuzov Maksim  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze Zhdanov Egor  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze Prasol Daniil  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 Hramushin Alexandr  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 Yakunin Artyom  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 Rodimov Vyacheslav  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 Sigitov Ivan  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 Gavrikov Artem  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 ABDURAKHMANOV ABDULLO  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
1 PF 017 OC M -57 kg 1gold Kupreichik Artem  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 2sivler Zaharov Nikita  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze Pererezhko Dmitry  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze Garbuzov Maksim  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 Fedulov Egor  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 Sigitov Ivan  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 Sergeev Ivan  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 018 OC M -63 kg 1gold Kupreichik Artem  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 018 OC M -63 kg 2sivler Krzemenevskiy Vladislav  belgorod region  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze Berezhnoy Andrey  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze Yaroshenko Ilya  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 Petrov Danil  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 Alekseenko Roman  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 Prokopiev Nikita  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 CHHANDA LALIT MOHAN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 019 OC M -69 kg 1gold Perfilov Egor  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 019 OC M -69 kg 2sivler Yaroshenko Ilya  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze Pligin Vladimir  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze Alekseenko Roman  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 Sergeev Anatoliy  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 Prokopiev Nikita  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 020 OC M +69 kg 1gold Bogatyr Alexander  belgorod region  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 020 OC M +69 kg 2sivler Novkin Sergey  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze Pligin Vladimir  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze PATIL ADITYA SURENDRA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 021 OC F -42 kg 1gold Koch Fatma-Maria  DZIDZIGURI  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 021 OC F -42 kg 2sivler SAKRIKAR ASHLESHA AVINASH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        1 PF 021 OC F -42 kg 3bronze REWALE KHUSHI SAGAR  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 022 OC F -46 kg 1gold Chernova Irina  belgorod region  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 022 OC F -46 kg 2sivler Mardakhaeva Polina  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 024 OC F -55 kg 1gold Tihanova Polina  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 024 OC F -55 kg 2sivler Zorina Anna  belgorod region  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 025 OC F -60 kg 1gold Tihanova Polina  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 025 OC F -60 kg 2sivler Ushkalenko Taisiya  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 026 OC F -65 kg 1gold Ushkalenko Taisiya  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 026 OC F -65 kg 2sivler Omаlinovskaya Anastasia  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 029 J M -57 kg 1gold Humenne Valentin  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 029 J M -57 kg 2sivler Pavlov Pavel  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze KHABIBULLAEV FAYZULLO  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze FATKHIDDINOV KHUSNIDDIN  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
1 PF 030 J M -63 kg 1gold Belov Pavel  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 030 J M -63 kg 2sivler Titov Oleg  belgorod region  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze Bardanashvili Tedi  GBU RK DUSH 8  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 032 J M -74 kg 1gold Voronov Ivan  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 032 J M -74 kg 2sivler Gobernik Denis  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 047 S M -69 kg 1gold KHUDAYBERDIEV NODIRBEK  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        1 PF 047 S M -69 kg 2sivler IHSAN SHAFEEQ AJEEL AL SAMMARRAIE  Iraq  IRAQ
1 PF 048 S M -74 kg 1gold Ilyasov Ruslan  Kaskad DSHP Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 048 S M -74 kg 2sivler Rakshevskiy Vitaliy  Surgut  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze Shchetnikov Danila  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze NOORULDEEN AMER YASEEN AL MASHHADANI  Iraq  IRAQ
1 PF 050 S M -84 kg 1gold Abdullin Zufar  Burevestnik, Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 050 S M -84 kg 2sivler MOHANAD HASSOON HUSSEIN AL SALAWI  Iraq  IRAQ
1 PF 051 S M -89 kg 1gold Maksyuta Andrey  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 053 S M +94 kg 1gold Bogdanov Nikita  Voshod  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 053 S M +94 kg 2sivler AL-NUAIM ALI SAFFA HASSOON  Iraq  IRAQ
1 PF 055 S F -55 kg 1gold Kostyakova Natalia  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 055 S F -55 kg 2sivler Levaeva Yana  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 055 S F -55 kg 3bronze Kochemasova Zinaida  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 057 S F -65 kg 1gold Kolosheina Valeriya  VIctory  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 057 S F -65 kg 2sivler SHESTERIKOVA ULIANA  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze Voronova Anastasia  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 062 V M -74 kg 1gold Chechenev Alexey  Kaskad DSHP Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 063 V M +89 kg 1gold Litvinenko Sergey  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00001 YC M -28KG 1gold Gadzhimuradov Abdurakhman  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 2sivler Mezenin Daniil  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 3bronze Vasiliev Robert  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 3bronze Martirosyan Araik  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 5 Kudinov Artem  Kurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 5 Subbotin Roman  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 5 Gyulbudaghyan Vache  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 00001 YC M -28KG 5 Oboev Aisen  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 9 Akopyan Artyom  FKS  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 9 Zalimkhanov Iman  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00002 YC M -32KG 1gold Lazarev Mihail  MBU SH Molodost  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 2sivler Bocharov Daniil  Donetsk  DPR
        2 LC 00002 YC M -32KG 3bronze Hikmatullin Artem  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 3bronze Lazarev Nikita  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 Gadzhiev Renat  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 Khaskhanov Mohammad  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 Mitusov Nikita  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 YUNUSOV BEKHRUZBEK  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Pasechnik Vladislav  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 MAKHAMADOV SHOKHJAKHON  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Aleksanyan Davit  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Ketrar Damir  DZIDZIGURI  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Kozlov Maksim  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Akhmedov Islam  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Yamkaev Matvey  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Antonyan Noy  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
2 LC 00003 YC M -37KG 1gold Mitusov Danil  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 2sivler Goldobin Saveliy  MBU SH Molodost  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 3bronze Magomedov Akhmed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 3bronze Bush Danil  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 5 Dzoblaev Eric  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 5 Prohorov Andrey  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 5 Arutynyan David  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 5 Martirosyan Erik  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 00003 YC M -37KG 9 Kulbachenko Matvey  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 9 Lagron Yaroslav  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 9 Melnikov Dmitry  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 9 Abdulloev Faruh  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 9 Khamidullaev Elyor  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        2 LC 00003 YC M -37KG 9 Matveev Alexandr  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 9 Sheriev Muhamed  KBR  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 9 Nurtdinov Adel  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00004 YC M -42KG 1gold Magomednurov Nursultan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 2sivler Finko Yaroslav  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 3bronze Kutsherevskii Alexandr  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 3bronze Vostrikov Timofey  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 5 Rakhmatullin Damir  Feather  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 5 Lazarev Artyom  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 5 Pilein Roman  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 5 Astashov Nikita  Armavir federation kickboxing  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 Boryakshev Danil  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 Zorin Alexey  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 Andryushkevich Nikita  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 Magomedov Alikhan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 Miroshnichenko Nikita  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 Grebenyuk Lev  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00005 YC M -47KG 1gold Kurunin Ignat  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00005 YC M -47KG 2sivler Musaev Arsen  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00005 YC M -47KG 3bronze Chukmanov Aleksey  Vityaz / Samara  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00005 YC M -47KG 3bronze Makarov Nikita  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00005 YC M -47KG 5 Toguzov David  Sdush Edinoborstv RSO-Alania  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00006 YC M +47KG 1gold Shikirov Victor  FKS  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 2sivler Shleyer German  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 3bronze Grigoriev Georgiy  Kaskad DSHP Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 3bronze Charkin Ivan  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 5 Dralyk Grigorii  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 5 Krylov Kirill  Amurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 5 Kyrbangadziev Kamil  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 5 Guatsaev David  Sdush Edinoborstv RSO-Alania  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00008 YC F -32KG 1gold Milyukhanova Anna  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00008 YC F -32KG 2sivler Mishenkova Varvara  Amurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00009 YC F -37KG 1gold Koch Seval-Olga  DZIDZIGURI  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00009 YC F -37KG 2sivler Lazutkina Elizaveta  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00009 YC F -37KG 3bronze Kuzmina Sofia  Amurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00011 YC F -47KG 1gold Zvonovskaya Tatyana  ITF-Stalingrad  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00011 YC F -47KG 2sivler Pertceva Tatyana  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00011 YC F -47KG 3bronze Bataeva Alina  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00011 YC F -47KG 3bronze Aslonyan Sofiya  Boevie Perchatki  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 001 OC M -42 kg 1gold Amirgamzaev Magomedhabib  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 2sivler Morozov Ilya  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 3bronze Baghdasaryan Artush  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 001 OC M -42 kg 3bronze Avetisyan Arayik  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 RAKHMONBERDIEV NORMUKHAMMAD  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 Magomedov Muhtar  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 Andrianov Vladislav  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 Murtiev Ali  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 Tkachenko Timofey  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 Karpikov Svyatoslav  OREL FEDERATION KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 Dmitriev Alexey  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 Dorfman Gleb  Donetsk  DPR
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 Dyakonov Rustam  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 Magomedov Shamil  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 002 OC M -47 kg 1gold Shiryaev Ivan  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 2sivler Kozlov Daniil  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze Vasilyev Dmitry  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze Anton Misiyk  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 Chmulyov Vladislav  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 Mansurov Gazimagomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 Askerov Emil  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 Ribachik Ivan  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 BOYMIRZAEV SARDORBEK  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 Beria Georgi  DZIDZIGURI  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 Inarkaev Ali  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 Amirkhanyan Tigran  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 Prasol Daniil  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 Atanov Ilya  Kurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 Osmanov Magomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 003 OC M -52 kg 1gold Yakunin Artyom  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 2sivler Gavrikov Artem  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze Bogaevskii Kirill  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze Khizriev Khaybula  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 Zaharov Nikita  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 Alfyorov Alexander  Burevestnik, Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 Garbuzov Maksim  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 Sitovich Dmitriy  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 WAGH PRAVIN ADINATH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 Peseckiy Vyacheslav  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 Sargsyan Ruben  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
2 LC 004 OC M -57 kg 1gold Ardatiev Vidgai  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 2sivler Kalitin Konstantin  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze Pererezhko Dmitry  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze Ramazanov Zaur  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 Sultanaliev Sultan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 Naumov Egor  LAM-SON,Taganrog  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 Magomedov Magomedsaid  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 Stepanov Danil  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 Letyagin Oleg  DZIDZIGURI  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 Fedulov Egor  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 Morozov Evgeniy  Boevie Perchatki  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 Veleyasnev Ivan  Donetsk  DPR
2 LC 005 OC M -63 kg 1gold Voloshkin Nikita  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 2sivler Valiev Tamerlan  RSO-Alaniya  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze Sanchokov Mulid  KBR Federation  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze Surov Teimuraz  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 Magomedov Magomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 Dzhabirov Muslim  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 Gabdrakhmanov Emir  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 Semenov Yuri  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 CHHANDA LALIT MOHAN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 Berezhnoy Andrey  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 Babayan Erik  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 Sharipov Artur  Burevestnik, Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 Prokopiev Nikita  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 Petrov Danil  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 Stremilov Artem  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 006 OC M -69 kg 1gold Perfilov Egor  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 006 OC M -69 kg 2sivler Novkin Sergey  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze Pligin Vladimir  Academia Fight Style  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 007 OC M +69 kg 1gold Korneev Stepan  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 007 OC M +69 kg 2sivler Gatikaev Sozer  Sdush Edinoborstv RSO-Alania  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze Volozanin Alexandr  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze Savateev Silantiy  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 008 OC F -42 kg 1gold Koch Fatma-Maria  DZIDZIGURI  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 008 OC F -42 kg 2sivler REWALE KHUSHI SAGAR  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 008 OC F -42 kg 3bronze SAKRIKAR ASHLESHA AVINASH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
2 LC 009 OC F -46 kg 1gold Mardakhaeva Polina  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 009 OC F -46 kg 2sivler Alena Aladiina  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze Doroshenko Zlata  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 010 OC F -50 kg 1gold Novikova Angelina  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 010 OC F -50 kg 2sivler ZAIATS SNEZHANA  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze Glibenhyk Diana  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 012 OC F -60 kg 1gold Tihanova Polina  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 012 OC F -60 kg 2sivler Vevel Olga  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze Konnik Karolina  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 013 OC F -65 kg 1gold Omаlinovskaya Anastasia  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 013 OC F -65 kg 2sivler Svidchenko Anna  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 014 OC F +65 kg 1gold Gorbachevа Julia  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 014 OC F +65 kg 2sivler Fedosyuk Elizaveta  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 014 OC F +65 kg 3bronze NARWAT REEMA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
2 LC 015 J M -57 kg 1gold Zilev Evgeniy  Light-Contact  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 015 J M -57 kg 2sivler Gazizov Nail  Burevestnik, Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze CHerkasov Anatolii  SHOR  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze Humenne Valentin  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 015 J M -57 kg 5 FATKHIDDINOV KHUSNIDDIN  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
2 LC 016 J M -63 kg 1gold Kamentcev Kiril  LAM-SON,Taganrog  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 016 J M -63 kg 2sivler Belov Pavel  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze Bardanashvili Tedi  GBU RK DUSH 8  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 017 J M -69 kg 1gold Sylka Nikita  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 017 J M -69 kg 2sivler LAVRINOV IAKOV  SHOR  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze Gobernik Denis  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 019 J M -79 kg 1gold Voronov Ivan  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 019 J M -79 kg 2sivler Shafikov Vilen  Burevestnik, Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze Timofeev Vladislav  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze Ablyamitov Asan  GBU RK DUSH 8  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 019 J M -79 kg 5 Shipulin Maksim  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 025 J F -55 kg 1gold Balandina Diana  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 025 J F -55 kg 2sivler Kalieva Rada  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze Levaeva Yana  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze Bibilova Alana  Sdush Edinoborstv RSO-Alania  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 030 S M -57 kg 1gold Mihanov Alexey  CABA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 030 S M -57 kg 2sivler Suleymanov Rustam  RT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze Gorbashev Daniil  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze Pavlov Pavel  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 031 S M -63 kg 1gold Gorbashev Denis  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 031 S M -63 kg 2sivler Zavedeev Danila  Voshod  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze Khabibullin Timur  RT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze AL-ELAYAWI WWEAM QASIM AYYAL  Iraq  IRAQ
        2 LC 031 S M -63 kg 5 AL-BEHADILI AHMED HASAN ALI  Iraq  IRAQ
        2 LC 031 S M -63 kg 5 Gobaev Atsamaz  Sdush Edinoborstv RSO-Alania  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 031 S M -63 kg 5 Gladkih Roman  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 032 S M -69 kg 1gold Petrosyan Vrez  RUSSIAN TEAM LIGHT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 032 S M -69 kg 2sivler Pyatkov Vitaliy  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze IHSAN SHAFEEQ AJEEL AL SAMMARRAIE  Iraq  IRAQ
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze AL-RUBAYE MUNTADHER ABDULHUSSEIN KHAIRI  Iraq  IRAQ
        2 LC 032 S M -69 kg 5 KUMAR KULDEEP  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 032 S M -69 kg 5 Zinovev Nikita  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 032 S M -69 kg 5 Mamatsuev Said-Magomed  SHOR  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 033 S M -74 kg 1gold Vorobyov Kirill  RUSSIAN TEAM LIGHT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 033 S M -74 kg 2sivler Ilyasov Ruslan  Kaskad DSHP Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze NOORULDEEN AMER YASEEN AL MASHHADANI  Iraq  IRAQ
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze Konikov Yuri  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 033 S M -74 kg 5 Shchetnikov Danila  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 034 S M -79 kg 1gold Lenberg Alexey  RUSSIAN TEAM LIGHT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 034 S M -79 kg 2sivler Arskiy Vasiliy  Burevestnik, Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze Gineitis Dmitry  Saint-Petersberg  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze MOHANAD HASSOON HUSSEIN AL SALAWI  Iraq  IRAQ
2 LC 035 S M -84 kg 1gold Stolyarevskiy Gennadiy  Armavir federation kickboxing  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 035 S M -84 kg 2sivler Gnedash Andrey  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 036 S M -89 kg 1gold Kapylov Igor  RUSSIAN TEAM LIGHT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 036 S M -89 kg 2sivler SALEH MALIK FADHIL SALEH  Iraq  IRAQ
        2 LC 036 S M -89 kg 3bronze Korchagin Aleksandr  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 036 S M -89 kg 3bronze Bersanukaev Dukvaha  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 036 S M -89 kg 5 AL MOZANI MAHMOOD HAYDER JABER  Iraq  IRAQ
2 LC 037 S M -94 kg 1gold Ponomarev Sergey  RUSSIAN TEAM LIGHT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 037 S M -94 kg 2sivler Nurmatov Oybek  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
2 LC 038 S M +94 kg 1gold Bogdanov Nikita  Voshod  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 038 S M +94 kg 2sivler AL-NUAIM ALI SAFFA HASSOON  Iraq  IRAQ
        2 LC 038 S M +94 kg 3bronze Berdiev Shamil  DUSH Victoria  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 038 S M +94 kg 3bronze Lipinets Sergey  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 040 S F -55 kg 1gold Khakimzyanova Anzela  RUSSIAN TEAM LIGHT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 040 S F -55 kg 2sivler Grigoreva Olga  RUSSIAN TEAM LIGHT  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 041 S F -60 kg 1gold Tagilceva Yuliya  RUSSIAN TEAM LIGHT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 041 S F -60 kg 2sivler Belyaeva Yulia  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze Yana Boyko  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze Voronova Anastasia  GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 042 S F -65 kg 1gold Kolosheina Valeriya  VIctory  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 042 S F -65 kg 2sivler Mashkova Elena  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze Shishova Anna  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 046 V M -74 kg 1gold Shuklin Vladimir  Kurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 046 V M -74 kg 2sivler Grigoryev Aleksandr  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 047 V M +89 kg 1gold Urazov Vladislav  Kurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 047 V M +89 kg 2sivler Litvinenko Sergey  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 047 V M +89 kg 3bronze Zaytsev Oleg  DUSH 6 Anapa  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 047 V M -89 kg 1gold Nesterov Konstantin  GlobalfightGUM  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 047 V M -89 kg 2sivler DJURAEV SHUKRAT  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        2 LC 047 V M -89 kg 3bronze ANDRUSOV VLADIMIR  ALFA KUDO VELIKIE LUKI  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 00001 YC M -28KG 1gold Gadzhimuradov Abdurakhman  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00001 YC M -28KG 2sivler Gyulbudaghyan Vache  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00001 YC M -28KG 3bronze Indarokov Alan  KBR  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00001 YC M -28KG 3bronze Zalimkhanov Iman  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00001 YC M -28KG 5 Gereykhanov Arslan  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00001 YC M -28KG 5 Ribin Vsevolod  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 00002 YC M -32KG 1gold Hikmatullin Artem  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 2sivler Lazarev Mihail  MBU SH Molodost  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 3bronze Lyshanlo Ismail  Byankhu  KAZAKHSTAN
        3 KL 00002 YC M -32KG 3bronze Akhmedov Islam  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 5 Strelchenko Valeriy  Boevie Perchatki  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 5 Isaev Butta  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 5 YUNUSOV BEKHRUZBEK  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 00002 YC M -32KG 5 Aleksanyan Davit  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 Omarov Alibulat  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 Sayadyan Davit  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 Muhurov Islam  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 Hapzev Alan  KBR  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 Antonyan Noy  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 MAKHAMADOV SHOKHJAKHON  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 Lapkin Vadim  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 TURSUNOV RAKHIMJON  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
3 KL 00003 YC M -37KG 1gold Goldobin Saveliy  MBU SH Molodost  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 2sivler Magomedov Akhmed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 3bronze Dzoblaev Eric  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 3bronze Bush Danil  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 Sheriev Muhamed  KBR  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 ASKAROV SHOKHRUKH  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 Mirzoev Hadzhi-Murat  KBR  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 Mitusov Danil  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Shatokhin Sergey  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Magomedaliev Abdulkarim  Saint-Petersberg  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Kaigarov Idris  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Martirosyan Erik  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Khamidullaev Elyor  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Khatuev Iskhadzni  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 00004 YC M -42KG 1gold Magomednurov Nursultan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00004 YC M -42KG 2sivler Miroshnichenko Nikita  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00004 YC M -42KG 3bronze Pilein Roman  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00004 YC M -42KG 3bronze Zaitcev Vladislav  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00004 YC M -42KG 5 Magomedov Alikhan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00004 YC M -42KG 5 YUSUPOV ASADBEK  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 00004 YC M -42KG 5 Israelyan Roman  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 00005 YC M -47KG 1gold Kurunin Ignat  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00005 YC M -47KG 2sivler Brizhatov Daniil  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00005 YC M -47KG 3bronze Mahaev Hasanbek  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00005 YC M -47KG 3bronze Savenkov Nikolay  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 00006 YC M +47KG 1gold Grigoriev Georgiy  Kaskad DSHP Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00006 YC M +47KG 2sivler Shleyer German  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00006 YC M +47KG 3bronze Tseplyaev Daniil  OREL FEDERATION KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00006 YC M +47KG 3bronze Novitsky Alexander  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00006 YC M +47KG 5 Kaigarov Halid  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00006 YC M +47KG 5 Morozov Ivan  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00006 YC M +47KG 5 Strashko Egor  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 00008 YC F -32KG 1gold Milyukhanova Anna  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 001 OC M -42 kg 1gold RAKHMONBERDIEV NORMUKHAMMAD  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 001 OC M -42 kg 2sivler Morozov Ilya  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 3bronze Hisamov Nurislam  CABA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 3bronze Amirgamzaev Magomedhabib  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 5 Magomedov Shamil  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 5 Nurmagomedov Rashid  GlobalfightGUM  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 5 Avetisyan Arayik  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 001 OC M -42 kg 5 Magomedov Muhtar  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 9 Magomedov Magomednur  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 9 Mochalov Miroslav  Donetsk  DPR
        3 KL 001 OC M -42 kg 9 Paziy Evgeniy  DUSH m.r. Stavropolskiy  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 9 Marat Soblirov  KBR  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 9 RAUT PRATHAMESH DHANAJI  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 001 OC M -42 kg 9 Tazuev Tamerlan  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 9 Tkachenko Timofey  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 9 Rahmatov Abdulbory  Vostok  KYRGYZSTAN
3 KL 002 OC M -47 kg 1gold Omarov Rapibek  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 2sivler Shiryaev Ivan  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 3bronze Osmanov Magomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 3bronze Vasilyev Dmitry  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 Askerov Emil  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 Mansurov Gazimagomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 Ribachik Ivan  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 Chmulyov Vladislav  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 9 Kozlov Daniil  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 9 Kreidenkov Matvey  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 9 Matevosyan Vrezh  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 002 OC M -47 kg 9 Magomedov Islam  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 9 Inarkaev Ali  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 9 BOYMIRZAEV SARDORBEK  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
3 KL 003 OC M -52 kg 1gold Khizriev Khaybula  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 003 OC M -52 kg 2sivler WAGH PRAVIN ADINATH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze Sargsyan Ruben  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze Gurinovich Kirill  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 Israpilov Magomedkarim  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 ABDURAKHMANOV ABDULLO  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
3 KL 004 OC M -57 kg 1gold Ramazanov Zaur  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 004 OC M -57 kg 2sivler Sultanaliev Sultan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze Magomedov Magomedsaid  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze Gavrikov Artem  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 Koplik Daniil  SK Varyag  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 Shamray Sergey  BK Kuznya  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 005 OC M -63 kg 1gold Magomedov Magomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 005 OC M -63 kg 2sivler Hakobyan Vladimir  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 3bronze Kurbonov Ayub  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 005 OC M -63 kg 3bronze Babayan Erik  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 005 OC M -63 kg 5 Isaev Dzhandula  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 005 OC M -63 kg 5 Vyalov Vladimir  SK Varyag  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 006 OC M -69 kg 1gold Korneev Stepan  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 006 OC M -69 kg 2sivler Vagapov Arslan  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 006 OC M -69 kg 3bronze Kozlov Kirill  OREL FEDERATION KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 007 OC M +69 kg 1gold Kharlov Denis  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 007 OC M +69 kg 2sivler Volozanin Alexandr  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 007 OC M +69 kg 3bronze Voloshin Mikhail  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 010 OC F -50 kg 1gold Novikova Angelina  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 010 OC F -50 kg 2sivler Glibenhyk Diana  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 010 OC F -50 kg 3bronze Alena Aladiina  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 014 OC F +65 kg 1gold NARWAT REEMA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 014 OC F +65 kg 2sivler Svidchenko Anna  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 015 J M -57 kg 1gold CHerkasov Anatolii  SHOR  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 015 J M -57 kg 2sivler Pak Vilent  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze KHABIBULLAEV FAYZULLO  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze FATKHIDDINOV KHUSNIDDIN  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
3 KL 017 J M -69 kg 1gold LAVRINOV IAKOV  SHOR  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 030 S M -57 kg 1gold Suleymanov Rustam  RT  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 030 S M -57 kg 2sivler AL-SAEDI ALI SABAH MOHSIN  Iraq  IRAQ
        3 KL 030 S M -57 kg 3bronze Magomedzagirov Magomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 031 S M -63 kg 1gold Khabibullin Timur  RT  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 031 S M -63 kg 2sivler Abidzhan Kutlugbek  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze AL-ELAYAWI WWEAM QASIM AYYAL  Iraq  IRAQ
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze AL-BEHADILI AHMED HASAN ALI  Iraq  IRAQ
3 KL 032 S M -69 kg 1gold AL-RUBAYE MUNTADHER ABDULHUSSEIN KHAIRI  Iraq  IRAQ
        3 KL 032 S M -69 kg 2sivler KUMAR KULDEEP  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze Pyatkov Vitaliy  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze KHUDAYBERDIEV NODIRBEK  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 032 S M -69 kg 5 Mamatsuev Said-Magomed  SHOR  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 033 S M -74 kg 1gold Ubivala Lado  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 033 S M -74 kg 2sivler Shipulin Maksim  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 033 S M -74 kg 3bronze NOORULDEEN AMER YASEEN AL MASHHADANI  Iraq  IRAQ
3 KL 034 S M -79 kg 1gold Sapegin Alexandr  Kaskad DSHP Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 034 S M -79 kg 2sivler MOHANAD HASSOON HUSSEIN AL SALAWI  Iraq  IRAQ
3 KL 036 S M -89 kg 1gold Abdullin Zufar  Burevestnik, Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 036 S M -89 kg 2sivler SALEH MALIK FADHIL SALEH  Iraq  IRAQ
        3 KL 036 S M -89 kg 3bronze Bersanukaev Dukvaha  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 038 S M +94 kg 1gold Abduraimov Mamir  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
        3 KL 038 S M +94 kg 2sivler Nurmatov Oybek  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 038 S M +94 kg 3bronze AL-NUAIM ALI SAFFA HASSOON  Iraq  IRAQ
3 KL 041 S F -60 kg 1gold Yana Boyko  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 041 S F -60 kg 2sivler Belyaeva Yulia  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 046 V M -74 KG 1gold Grigoryev Aleksandr  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 047 V M -89 KG 1gold Shikhabov Salman  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 047 V M -89 KG 2sivler DJURAEV SHUKRAT  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        3 KL 047 V M -89 KG 3bronze BUKHVALOV SERGEY  The Urals Character  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 047 V M -89 KG 3bronze Nesterov Konstantin  GlobalfightGUM  RUSSIAN FEDERATION
4 MF 017 OC M HS 1gold PRASAD BASANT KUMAR OMM SAI  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        4 MF 017 OC M HS 2sivler HUSANBOEV ABDUBAKIR  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
4 MF 018 OC M SS 1gold Bannikov Nikita  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 018 OC M SS 2sivler Kalyuta Egor  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 018 OC M SS 3bronze Volosnikov Anatoliy  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 018 OC M SS 4 Bukshin Artyom  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 018 OC M SS 5 BHALERAO ARNAV ASHISH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
4 MF 019 OC M HSW 1gold Zhegulin Arseniy  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 019 OC M HSW 2sivler MULAY MANAS PRAMOD  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        4 MF 019 OC M HSW 3bronze PATIL ADITYA SURENDRA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
4 MF 020 OC M SSW 1gold Bukshin Artyom  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 020 OC M SSW 2sivler Bannikov Nikita  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 020 OC M SSW 3bronze Volosnikov Anatoliy  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 020 OC M SSW 3bronze Kalyuta Egor  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 020 OC M SSW 5 BHALERAO ARNAV ASHISH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
4 MF 021 OC F HS 1gold Nariznaya Kseniya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
4 MF 022 OC F SS 1gold Samohvalova Taisiya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 022 OC F SS 2sivler Petchenko Alexandra  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 022 OC F SS 3bronze Nikolaeva Mariya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 022 OC F SS 4 Patrusheva Mariya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 022 OC F SS 5 Kozhemyachenko Darya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 022 OC F SS 6 Tiron Elizaveta  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 022 OC F SS 7 Maslovskaya Kseniya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 022 OC F SS 8 Golubeva Sofya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
4 MF 023 OC F HSW 1gold Nariznaya Kseniya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
4 MF 024 OC F SSW 1gold Samohvalova Taisiya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 024 OC F SSW 2sivler Tiron Elizaveta  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 024 OC F SSW 3bronze Nikolaeva Mariya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 024 OC F SSW 4 Golubeva Sofya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 024 OC F SSW 5 Kozhemyachenko Darya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 024 OC F SSW 5 Maslovskaya Kseniya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 024 OC F SSW 7 Patrusheva Mariya  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 024 OC F SSW 8 Petchenko Alexandra  Sports club Rocky  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 002 YJ M -45 kg 1gold Kalachan Mnatsakan  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 002 YJ M -45 kg 2sivler Zaramishev Kantemir  KBR Federation  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 002 YJ M -45 kg 3bronze Erygin Dmitriy  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 003 YJ M -48 kg 1gold Semenov Archylan  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 003 YJ M -48 kg 2sivler PERTSEV IVAN  The Urals Character  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 003 YJ M -48 kg 3bronze Mikhail Sedych  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 004 YJ M -51 kg 1gold Saklakov Egor  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 004 YJ M -51 kg 2sivler Kagazezhev Kantemir  KBR Federation  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 005 YJ M -54 kg 1gold Lomporov Viktor  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 005 YJ M -54 kg 2sivler Borisov Artem  Vityaz / Samara  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 006 YJ M -57 kg 1gold Melikbekyan Vaginak  Adygeya  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 006 YJ M -57 kg 2sivler RAKHIMOV KOBILJON  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        5 FC 006 YJ M -57 kg 3bronze Aleksandr Varavva  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 006 YJ M -57 kg 3bronze Krivdenko Maksim  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 006 YJ M -57 kg 5 Bebikov Vladislav  DUSSH Unost, Bugulma  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 007 YJ M -60 kg 1gold Nozdrin Vitali  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 007 YJ M -60 kg 2sivler Shmalko Eduard  FKS  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 007 YJ M -60 kg 3bronze Smoliy Mikhail  Boevie Perchatki  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 008 YJ M -63,5 kg 1gold Puhaev Marat  Sdush Edinoborstv RSO-Alania  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 008 YJ M -63,5 kg 2sivler Arslanov Timur  DUSSH Unost, Bugulma  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 009 YJ M -67 kg 1gold Salimgereyev Salimzhan  Kazakhstan  KAZAKHSTAN
        5 FC 009 YJ M -67 kg 2sivler Kolbin Mihail  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 009 YJ M -67 kg 3bronze Voloshin Akim  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 009 YJ M -67 kg 3bronze Anisimov Artyom  DZIDZIGURI  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 010 YJ M -71 kg 1gold Brovkov Nikita  DZIDZIGURI  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 010 YJ M -71 kg 2sivler Lobanov Ivan  Saint-Petersberg  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 011 YJ M -75 kg 1gold Demchenko Alexey  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 011 YJ M -75 kg 2sivler Gravshenkov Gleb  Federation of kickboxing and martial-arts  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 014 YJ M +81 kg 1gold Kochetkov Andrey  Fight Club Ratibor  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 014 YJ M +81 kg 2sivler Chengin Sergei  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 020 YJ F +60 kg 1gold Shabalina Olesya  Kickbox Fighter  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 020 YJ F +60 kg 2sivler Yureva Yuliya  Valuyki  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 020 YJ F +60 kg 3bronze Karmilchenko Anastasiya  LAM-SON,Taganrog  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 020 YJ F +60 kg 3bronze Kashpor Tatiana  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 025 OJ M -63,5 kg 1gold Jamgotcev Alexandr  LAM-SON,Taganrog  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 025 OJ M -63,5 kg 2sivler Singin Aleksei  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 025 OJ M -63,5 kg 3bronze Ilienko Dmitriy  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 026 OJ M -67 kg 1gold Dzhangishiev Abbubakar  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 026 OJ M -67 kg 2sivler Klevtcov Andrey  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 026 OJ M -67 kg 3bronze BOCHKAREV ARTUR  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 027 OJ M -71 kg 1gold Timofeev-Karakozov Sergey  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 027 OJ M -71 kg 2sivler Gevorgyan Pargev  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        5 FC 027 OJ M -71 kg 3bronze MOKIN STANISLAV  The Urals Character  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 032 OJ M +91 kg 1gold Vetrov Alexandr  CSKA Moscow  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 040 S M -51 kg 1gold Makarov Sergey  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 040 S M -51 kg 2sivler Kusaynov Serzhan  Kazakhstan  KAZAKHSTAN
5 FC 042 S M -57 kg 1gold Rahimov Artem  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 042 S M -57 kg 2sivler Seyitbek Munarbek  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
        5 FC 042 S M -57 kg 3bronze Salimgereyev Zhanali  Kazakhstan  KAZAKHSTAN
5 FC 043 S M -60 kg 1gold Borsov Astemir  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 043 S M -60 kg 2sivler Kochnev Ivan  RT  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 043 S M -60 kg 3bronze Babajanian Narek  Saint-Petersberg  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 043 S M -60 kg 3bronze Hanipov Ilmir  Kickboxing  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 044 S M -63,5 kg 1gold Popov Alexander  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 044 S M -63,5 kg 2sivler Afonin ilya  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 044 S M -63,5 kg 3bronze ZYKOV ALBERT  The Urals Character  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 044 S M -63,5 kg 3bronze Potemkin Denis  Saint-Petersberg  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 046 S M -71 kg 1gold Mamedov Turgai  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 046 S M -71 kg 2sivler Fedorov Yuriy  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 046 S M -71 kg 3bronze Batlukov Sergey  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 046 S M -71 kg 3bronze Saurama Akseli  Järvenpään Kehäkarhut  FINLAND
        5 FC 046 S M -71 kg 5 Korotchenkov Dmitriy  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 047 S M -75 kg 1gold Musaev Magomed-Kamil  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 047 S M -75 kg 2sivler Hochuev Muhamat  KBR  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 048 S M -81 kg 1gold Magomedbekov Yusup  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 048 S M -81 kg 2sivler Matkin Sergey  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 048 S M -81 kg 3bronze Zhangorazov Islam  KBR  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 048 S M -81 kg 3bronze Khatukhov Alim  TRUDREZ MOSCOW  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 048 S M -81 kg 5 Kerimov Dauren  Kazakhstan  KAZAKHSTAN
5 FC 049 S M -86 kg 1gold Revuckiy Vladislav  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 049 S M -86 kg 2sivler Trenkin Alexey  Boevie Perchatki  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 050 S M -91 kg 1gold Tandelov Tamerlan  RSO-Alaniya  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 050 S M -91 kg 2sivler Safronov Andrey  FAYD  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 051 S M +91 kg 1gold Batyaev Andrey  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 051 S M +91 kg 2sivler Platonov Viktor  Fight Club Ratibor  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 051 S M +91 kg 3bronze Shpankin Borislav  Boevie Perchatki  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 053 S F -52 kg 1gold Lauslehto Hanne  Järvenpään Kehäkarhut  FINLAND
        5 FC 053 S F -52 kg 2sivler Parakhina Irina  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 053 S F -52 kg 3bronze Kaverina Mariya  Donetsk  DPR
        5 FC 053 S F -52 kg 3bronze FILATOVA VALENTINA  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 053 S F -52 kg 5 Evtushenko Ekaterina  Yaroslavskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 054 S F -56 kg 1gold Puurunen Jenna  Järvenpään Kehäkarhut  FINLAND
        5 FC 054 S F -56 kg 2sivler Bashmakova Alena  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 054 S F -56 kg 3bronze Sushinskaya Dzuletta  Donetsk  DPR
5 FC 055 S F -60 kg 1gold Naess Thea Therese Vingmark  Norway  NORWAY
        5 FC 055 S F -60 kg 2sivler Rinne Erika  Järvenpään Kehäkarhut  FINLAND
        5 FC 055 S F -60 kg 3bronze Bliznetc Tatyana  Donetsk  DPR
5 FC 057 S F -70 kg 1gold Ponomareva Ekaterina  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 057 S F -70 kg 2sivler Khaskhanova Fariza  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 001 YJ M -42 kg 1gold Kubov Amir  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 001 YJ M -42 kg 2sivler Kambarov Hajiakbor  Vostok  KYRGYZSTAN
        6 LK 001 YJ M -42 kg 3bronze Rozalizhon Ayatillo  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 003 YJ M -48 kg 1gold Meziev Islam  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 003 YJ M -48 kg 2sivler Rozbaev Ahror  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
6 LK 004 YJ M -51 kg 1gold Gimaletdinov Timyr  Feather  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 004 YJ M -51 kg 2sivler Rafaelyan Rafik  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 004 YJ M -51 kg 3bronze Minasyan Armen  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
6 LK 006 YJ M -57 kg 1gold Mahamaev Magomed  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 006 YJ M -57 kg 3bronze Zaharov Vladimir  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 006 YJ M -57 kg 5 Kasymov Mirbek  Vostok  KYRGYZSTAN
        6 LK 006 YJ M -57 kg 5 Adzhiev Ozodbek  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
        6 LK 006 YJ M -57 kg 5 Smolentcev Dmitriy  SP DTDM Syzran  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 006 YJ M -57 kg 5 Makhsudov Shavkatbek  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
6 LK 008 YJ M -63,5 kg 1gold Murzakanov Shamil  Vostok  KYRGYZSTAN
        6 LK 008 YJ M -63,5 kg 2sivler Butaev Salim  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 008 YJ M -63,5 kg 3bronze Murtuzov Murtuz  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 008 YJ M -63,5 kg 3bronze Kankulov Arsen  SK Olimp  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 012 YJ M +81 kg 1gold Melikyan Volodya  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        6 LK 012 YJ M +81 kg 2sivler Bodyagin Victor  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 018 YJ F -56 kg 1gold Nikolaeva Eleonora  Academia Boevikh Isskustv  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 018 YJ F -56 kg 2sivler Morozova Ksenia  Kickbox Fighter  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 018 YJ F -56 kg 3bronze Cherednichenko Tatyana  Kam. k .Fed. Kickboxing  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 021 OJ M -51 kg 1gold Movsulov Adlan  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 021 OJ M -51 kg 2sivler Mavlutov Danil  Burevestnik, Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 023 OJ M -57 kg 1gold Drushkov Danir  RUSSIAN TEAM LIGHT  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 023 OJ M -57 kg 2sivler KOMILJONOV SHUKURULLA  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
6 LK 024 OJ M -60 kg 1gold Davtyan Ludvig  Adygeya  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 024 OJ M -60 kg 2sivler Mendibaev Bekzhan  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
        6 LK 024 OJ M -60 kg 3bronze Gabdrakhmanov Denis  CABA  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 026 OJ M -67 kg 1gold Abdurahmanov Magomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 026 OJ M -67 kg 2sivler Tsaturyan Narek  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
6 LK 027 OJ M -71 kg 1gold Tandelov Vitaliy  RSO-Alaniya  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 027 OJ M -71 kg 2sivler SANGINOV SAMIR  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
6 LK 042 S M -57 kg 1gold Arutyunov Armen  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 042 S M -57 kg 2sivler Begmatov Chingiz  Vostok  KYRGYZSTAN
        6 LK 042 S M -57 kg 3bronze Ibalaev Isa  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 042 S M -57 kg 3bronze MAMMADOV NURLAN  Azerbaijan  AZERBAIJAN
        6 LK 042 S M -57 kg 5 BELIK SERGEY  VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 044 S M -63,5 kg 1gold Avdeev Ivan  VOLGOGRAD  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 044 S M -63,5 kg 2sivler Fozilzhan Ikbol  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
        6 LK 044 S M -63,5 kg 3bronze HAJIEV EMIL  Azerbaijan  AZERBAIJAN
        6 LK 044 S M -63,5 kg 3bronze Artemyev Artem  Saint-Petersberg  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 045 S M -67 kg 1gold Minasov Artyom  FKS  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 045 S M -67 kg 2sivler Karapetyan Vagrich  VOLGOGRAD  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 046 S M -71 kg 1gold Sklyarov Svyatoslav  Saint-Petersberg  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 046 S M -71 kg 2sivler Schekin Artyom  VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 046 S M -71 kg 3bronze Saipov Hizri  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 046 S M -71 kg 3bronze HANNOON NOOR AHMED JASIM  Iraq  IRAQ
        6 LK 046 S M -71 kg 5 SADYKOV DILSHOB  Republik of Uzbekistan  UZBEKISTAN
        6 LK 046 S M -71 kg 5 Hajoyan Surik  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
6 LK 047 S M -75 kg 1gold Magomedov Islam  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 047 S M -75 kg 2sivler Ogulchanskiy Roman  Donetsk  DPR
        6 LK 047 S M -75 kg 3bronze Bochkarev Konstantin  FAYD  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 047 S M -75 kg 3bronze Amaev Abdulla  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 047 S M -75 kg 5 FEDOROV IGOR  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 047 S M -75 kg 5 Bayramov Hilal  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 048 S M -81 kg 1gold Lunachevskiy Alexandr  Donetsk  DPR
        6 LK 048 S M -81 kg 2sivler Avetisyan Grigor  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        6 LK 048 S M -81 kg 3bronze Ibragimov Furkat  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
6 LK 049 S M -86 kg 1gold Shvec Maxim  Donetsk  DPR
        6 LK 049 S M -86 kg 2sivler Gayvoronskiy Anton  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 049 S M -86 kg 3bronze Aydiev Tagir  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 049 S M -86 kg 3bronze Movsesyan Vardan  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
6 LK 050 S M -91 kg 1gold Danilov Nikita  VOLGOGRAD  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 050 S M -91 kg 2sivler Dzhafarov Arshad  PATRIOT USSURIYSK  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 050 S M -91 kg 3bronze AL-GBURI AYAD SHIHAB AHMED  Iraq  IRAQ
6 LK 051 S M +91 kg 1gold Antonov Kirill  CSKA Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 051 S M +91 kg 2sivler Kanukoev Eldar  KBR  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 051 S M +91 kg 3bronze AL-JEWARI RAMI ADIL MOHAMMED  Iraq  IRAQ
6 LK 053 S F -52 kg 1gold Poskrebysheva Anna  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 053 S F -52 kg 2sivler Dallakyan Lilit  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        6 LK 053 S F -52 kg 3bronze Krasnyukova Anastasiya  Vityaz / Samara  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 055 S F -60 kg 1gold Kaysultanova Napisat  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 001 YJ M -42 kg 1gold Labazanov Aslutdin  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 002 YJ M -45 kg 1gold Mahmaev Ibragim  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 002 YJ M -45 kg 2sivler Ivanov Sergey  CABA  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 002 YJ M -45 kg 3bronze Hidirov Shakhban  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 003 YJ M -48 kg 1gold Abdurahmanov Magomedrasul  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 003 YJ M -48 kg 2sivler Sidorov Danil  Dmitriy Donskoi  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 004 YJ M -51 kg 1gold Akhmatov Khamzat  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 004 YJ M -51 kg 2sivler Kondratiev Vitaliy  MBU SH Molodost  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 005 YJ M -54 kg 1gold Truskavetsky Ruslan  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 005 YJ M -54 kg 2sivler Zazii Zaur  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 005 YJ M -54 kg 3bronze Khalmirzaev Oibek  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 006 YJ M -57 kg 1gold Kazanbiev Kazanbi  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 006 YJ M -57 kg 2sivler Raisov Mansur  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 006 YJ M -57 kg 3bronze Shvecov Artem  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 006 YJ M -57 kg 3bronze Khamitov Islam  Dmitriy Donskoi  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 006 YJ M -57 kg 5 Bragin Artem  Yaroslavskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 006 YJ M -57 kg 5 Shombalov Ayan  Kazakhstan  KAZAKHSTAN
7 K1 007 YJ M -60 kg 1gold Dadaev Lanbert  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 007 YJ M -60 kg 2sivler Alexandrov Yaroslav  DUSSH-2 MIKHAYLOVKA, VOLGOGRAD REGION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 007 YJ M -60 kg 3bronze Boev Danil  Dmitriy Donskoi  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 007 YJ M -60 kg 3bronze Magomedov Rustam  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 007 YJ M -60 kg 5 Subbotin Ivan  SK Varyag  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 008 YJ M -63,5 kg 1gold Shiryaev Danil  Dmitriy Donskoi  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 008 YJ M -63,5 kg 2sivler Dzanbekov Abdulvagid  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 008 YJ M -63,5 kg 3bronze Magomedov Magomedarip  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 008 YJ M -63,5 kg 3bronze Abramov Vladimir  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 008 YJ M -63,5 kg 5 Vecherniy Arseniy  SK Varyag  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 009 YJ M -67 kg 1gold Akhmedov Rasul  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 009 YJ M -67 kg 2sivler Hadzhiev Muhammed  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 009 YJ M -67 kg 3bronze Zalimhanov Murad  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 009 YJ M -67 kg 3bronze Arsamikov Ramzan  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 010 YJ M -71 kg 1gold Dzhabirov Said-Emin  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 010 YJ M -71 kg 2sivler Aptin Aleksandr  SK Varyag  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 016 YJ F -48 kg 1gold Tagirova Regina  CABA  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 016 YJ F -48 kg 2sivler Khrenova Yuliya  DUSH m.r. Stavropolskiy  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 016 YJ F -48 kg 3bronze Yastrebova Veronika  DUSSH-2 MIKHAYLOVKA, VOLGOGRAD REGION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 016 YJ F -48 kg 3bronze Harisova Kamilla  CABA  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 017 YJ F -52 kg 1gold Rudova Arina  MBU SH Molodost  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 017 YJ F -52 kg 2sivler Malikova Kristina  CABA  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 017 YJ F -52 kg 3bronze Bayscheryakova Alexandra  DUSH m.r. Stavropolskiy  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 022 OJ M -54 kg 1gold Gadziev Abdulhakim  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 022 OJ M -54 kg 2sivler Plotnikov Sergey  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 023 OJ M -57 kg 1gold Dzhanhuvatov Muslim  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 023 OJ M -57 kg 2sivler Sunyaev Roman  Saint-Petersberg  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 026 OJ M -67 kg 1gold Saidulaev Amruddin  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 026 OJ M -67 kg 2sivler Dzhamalov Sharapudin  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 026 OJ M -67 kg 3bronze Sadrutdinov Aydar  Dragunov s single combat center  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 026 OJ M -67 kg 3bronze Navruzov Rustam  Amurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 027 OJ M -71 kg 1gold Gusev Igor  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 027 OJ M -71 kg 2sivler Galiev Slava  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 027 OJ M -71 kg 3bronze Shikhmetov Osman  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 027 OJ M -71 kg 3bronze Dzhabirov Zaurbek  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 028 OJ M -75 kg 1gold Avzalov Radik  CABA  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 028 OJ M -75 kg 2sivler KADHIM SAJJAD MOHAMMED KADHIM  Iraq  IRAQ
        7 K1 028 OJ M -75 kg 3bronze Nagornyi Anton  CSKA Moscow  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 033 OJ F -48 kg 1gold Zanina Elizaveta  Irkutskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 035 OJ F -56 kg 1gold Shakleina Natalia  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 035 OJ F -56 kg 2sivler Nurtdinova Angelina  CABA  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 038 OJ F -70 kg 1gold Fokina Vladislava  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 038 OJ F -70 kg 2sivler Gerdlezheva Darya  FC Bars  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 038 OJ F -70 kg 3bronze Kamalova Alina  Germes-proffee  KYRGYZSTAN
7 K1 041 S M -54 kg 1gold Spirin Alexei  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 041 S M -54 kg 2sivler Idrisov Dzhamalutdin  FKS  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 042 S M -57 kg 1gold Nazarbekov Zhandos  Kazakhstan  KAZAKHSTAN
        7 K1 042 S M -57 kg 2sivler Saidislom Rahimzhon  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
7 K1 043 S M -60 kg 1gold Abdulmedzhidov Ibragim  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 043 S M -60 kg 2sivler Danilov Nikita  Dmitriy Donskoi  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 043 S M -60 kg 3bronze Soziev Yaroslav  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 043 S M -60 kg 3bronze Mkrtumjan Argishti  VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 043 S M -60 kg 5 MAMMADOV RAMIZ  Azerbaijan  AZERBAIJAN
7 K1 044 S M -63,5 kg 1gold Abidzhan Bahtinur  SK Kosmos  KYRGYZSTAN
        7 K1 044 S M -63,5 kg 2sivler Ismaev Abdulgamid  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 045 S M -67 kg 1gold Voropaev Nikita  Belgorod  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 045 S M -67 kg 2sivler Rzaev Dzhavid  Saratovskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 045 S M -67 kg 3bronze Nironkin Yury  PUTNIK FIGHT TIME  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 046 S M -71 kg 1gold Rzaev Seymur  Saratovskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 046 S M -71 kg 2sivler Ahmatov Ramzan  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 046 S M -71 kg 3bronze Gavrilov Pavel  VOLGOGRAD  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 047 S M -75 kg 1gold Sokolov Ilya  RT  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 047 S M -75 kg 2sivler Arbuzov Dmitriy  Kickbox Fighter  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 047 S M -75 kg 3bronze Krutelev Sergey  Amurskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 048 S M -81 kg 1gold Marchenko Stanislav  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 048 S M -81 kg 2sivler Daniyalbekov Anvarbek  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 048 S M -81 kg 3bronze Kerimov Kerim  Saratovskaya oblast  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 048 S M -81 kg 3bronze Maidov Ibragim  Chechnya  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 048 S M -81 kg 5 Lebedev Andrey  BK Kuznya  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 050 S M -91 kg 1gold Stadnikov Maxim  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 050 S M -91 kg 2sivler Dzhavatov Dzabrail  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 050 S M -91 kg 3bronze Morozov Vladimir  SHOR  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 051 S M +91 kg 1gold Ragimov Rustam  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 051 S M +91 kg 2sivler Gadziev Magomed-Kamil  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 051 S M +91 kg 3bronze Shatalov Danila  Saint-Petersberg  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 052 S F -48 kg 1gold Rakhmatova Fatima  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 052 S F -48 kg 2sivler Strahova Evgeniya  GlobalfightGUM  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 052 S F -48 kg 3bronze Zavorukhina Ekaterina  Vityaz / Samara  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 053 S F -52 kg 1gold Sultanova Stefani  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 053 S F -52 kg 2sivler Zinovieva Natalia  FKS  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 053 S F -52 kg 3bronze Kuznetsova Ulyana  Donetsk  DPR
7 K1 054 S F -56 kg 1gold Merchuk Marina  GlobalfightGUM  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 054 S F -56 kg 2sivler Lischuk Alisa  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 054 S F -56 kg 3bronze Bespalaya Liliya  VOLGOGRAD  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 056 S F -65 kg 1gold Nifantyeva Diana  Russia National Team  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 056 S F -65 kg 2sivler Terenteva Anastasiia  Germes-proffee  KYRGYZSTAN
        7 K1 056 S F -65 kg 3bronze Shytava Hanna  Belarus  BELARUS
7 K1 057 S F -70 kg 1gold Kruzkova Anastasiya  GlobalfightGUM  RUSSIAN FEDERATION
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-10-19 23:46:04 CEST +02:00)