Results
 
DIAMOND WORLD CUP 2018 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
01 PF 009 TEAM CH 1gold RussiaGoldenDragon  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        01 PF 009 TEAM CH 2sivler Russia Samara  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
031. BOYS PF CHILDREN -25 1gold BAKHODIROV ULUGBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        031. BOYS PF CHILDREN -25 2sivler Gevorgyan Samvel  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
032. BOYS PF CHILDREN -28 1gold Kasyanov Alexander  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        032. BOYS PF CHILDREN -28 2sivler Zaklyuchnov Matvei  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        032. BOYS PF CHILDREN -28 3bronze BONDAREV DANIIL  DUSH 4 BELGOROD  RUSSIAN FEDERATION
        032. BOYS PF CHILDREN -28 3bronze Djamiev Ramazan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        032. BOYS PF CHILDREN -28 5 Pankratov Sergey  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
033. BOYS PF CHILDREN -32 1gold Dikov Sergey  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 2sivler Kasyanov Alexander  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 3bronze EFIMOV BOGDAN  DUSH 4 BELGOROD  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 3bronze Dubinskyi Nikita  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 5 BONDAREV DANIIL  DUSH 4 BELGOROD  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 5 EGOROV ALEKSANDR  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 5 KRIVTSOV PLATON  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 5 EGOROV VLADIMIR  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 9 Pankratov Sergey  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 9 Pavlukov Daniil  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 9 ILHOMZHONOV SARDOR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        033. BOYS PF CHILDREN -32 9 Gribanov Yriy  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        033. BOYS PF CHILDREN -32 9 POKORSKIY KIRIL  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
034. BOYS PF CHILDREN +32 1gold Dikov Sergey  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 2sivler EFIMOV BOGDAN  DUSH 4 BELGOROD  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 3bronze AVAZHONOV AVAZBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        034. BOYS PF CHILDREN +32 3bronze Dubinskyi Nikita  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 5 EGOROV VLADIMIR  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 5 Zalmunin Mark  Сызрань  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 5 EGOROV ALEKSANDR  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 5 KNYAZEV NIKITA  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 9 Gribanov Yriy  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 9 Pavlukov Daniil  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        034. BOYS PF CHILDREN +32 9 Isaev Murad  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 001 YC M -28 kg 1gold Gordienko Daniil  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 001 YC M -28 kg 2sivler Sergeev Daniil  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze GAPTRAHMANOV KAMIL  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 002 YC M -32 kg 1gold YAMKAEV MATVEY  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 2sivler Rybin Vsevolod  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze SUBBOTIN ROMAN  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze Sergeev Daniil  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 Aligaziev Aglar  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 Gasanov Ruslan  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 Lazarev Nikita  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 003 YC M -37 kg 1gold Zalertsev Maxim  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 2sivler ANCHUKOV GRIGORIY  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze Merkidonov Artem  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze CHAYNIKOV RUSTAM  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Gasanov Ruslan  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Yudin Viktor  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Potapenko Roman  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 IVAN WIGANDT  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 Demidenko Vladislav  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 Bugaev Dmitriy  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 004 YC M -42 kg 1gold Bazenin Roman  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 2sivler Demidenko Vladislav  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze Zalertsev Maxim  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze ZORIN ALEKSEY  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 BUSYGIN NIKITA  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 Smolin Аndrey  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 Finko Yaroslav  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 Potapenko Roman  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 005 YC M -47 kg 1gold Bazenin Roman  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 005 YC M -47 kg 2sivler KOLOTOVICHEV DANIIL  Leaderlugansk  UKRAINE
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze PAVLOV ANTON  DUSH 4 BELGOROD  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 006 YC M +47 kg 1gold Karlov Artem  Crimean Kickboxing Federation, SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 006 YC M +47 kg 2sivler KOLOTOVICHEV DANIIL  Leaderlugansk  UKRAINE
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze KAZAKOV NIKITA  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze Mishakin Viacheslav  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 EREMENKO DANIIL  Leaderlugansk  UKRAINE
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 KURBANGADJIEV KAMIL  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 BORZOV YAROSLAV  Leaderlugansk  UKRAINE
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 SARALU ARIN  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 008 YC F -32 kg 1gold Saltykova Karina  DYSSH 1  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 008 YC F -32 kg 2sivler MESHRAM VAIPANI PRADEEP  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 009 YC F -37 kg 1gold Tryt Valeria  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 010 YC F -42 kg 1gold BARABASH POLINA  ШБИ Дмитрия Яковлева  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 010 YC F -42 kg 2sivler Tryt Valeria  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 011 YC F -47 kg 1gold KOLOMIETS ANASTASIYA  Leaderlugansk  UKRAINE
        1 PF 011 YC F -47 kg 2sivler KAZAKOVA MARIYA  ФКРБ  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze MERZLYAKOVA DARYA  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 012 YC F +47 kg 1gold MASLOVSKAYA ALINA  Fighter Crimea  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 014 OC M -42 kg 1gold Useinov Emil  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 014 OC M -42 kg 2sivler LOGVINOV MAKSIM  DUSH 4 BELGOROD  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 015 OC M -47 kg 1gold PIVNIK RUSLAN  Fighter Crimea  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 015 OC M -47 kg 2sivler Repin Ivan  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze Useinov Emil  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 016 OC M -52 kg 1gold Golybovski Viacheslav  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 2sivler FEDULOV EGOR  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze DANIIL ANISIMOV  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze Repin Ivan  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 017 OC M -57 kg 1gold YAKUNIN ARTEM  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 2sivler Kosenko Maxim  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze Shleyyer German  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze Golybovski Viacheslav  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 ERKINOV ABBOS  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
1 PF 020 OC M +69 kg 1gold BALU VASEKARAN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 022 OC F -46 kg 1gold GALOCHKINA ANASTASIYA  ШБИ Дмитрия Яковлева  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 022 OC F -46 kg 2sivler KOCH FATMA-MARIA  Full contakt  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze ZAVISNOVA ANASTASIYA  Nemchuk Kickboxing federation of Russia  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 024 OC F -55 kg 1gold Fazlic Nurhana  WAKO Austria  AUSTRIA
        1 PF 024 OC F -55 kg 2sivler Motryk Kristina  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 025 OC F -60 kg 1gold Fazlic Nurhana  WAKO Austria  AUSTRIA
1 PF 029 J M -57 kg 1gold KAYUMOV AMIR  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 029 J M -57 kg 2sivler Moskalenko Yaroslav  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze SHAIK MOHAMMED ASHFAQ  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze ARUN TANISHQ  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 031 J M -69 kg 1gold Gobernik Denis  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 031 J M -69 kg 2sivler Moskalenko Yaroslav  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 036 J M -94 kg 1gold Weninger Johannes  WAKO Austria  AUSTRIA
1 PF 037 J M +94 kg 1gold Weninger Johannes  WAKO Austria  AUSTRIA
1 PF 042 J F -70 kg 1gold Omalinovskaya Anastasia  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 043 J F +70 kg 1gold Omalinovskaya Anastasia  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 047 S M -69 kg 1gold Molchanov Vyicheslav  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 047 S M -69 kg 2sivler IHSAN SHAFEEQ AJEEL AL SAMMARRAIE  Iraq  IRAQ
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze TURAEV KAHRAMON  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
1 PF 048 S M -74 kg 1gold AMONOV ERKIN  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        1 PF 048 S M -74 kg 2sivler BHARDWAJ SAHIL  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze GAYVORONSKIY KONSTANTIN  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 049 S M -79 kg 1gold MOHANAD HASSOON HUSSEIN AL SALAWI  Iraq  IRAQ
        1 PF 049 S M -79 kg 2sivler TEMIROV SHUHRAT  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
1 PF 052 S M -94 kg 1gold Weninger Johannes  WAKO Austria  AUSTRIA
        1 PF 052 S M -94 kg 2sivler BHARDWAJ PULKIT  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 053 S M +94 kg 1gold Weninger Johannes  WAKO Austria  AUSTRIA
1 PF 054 S F -50 kg 1gold Kochemasova Zinaida  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 054 S F -50 kg 2sivler ZARIPOVA MOHICHEHRA  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze KANDULA MOUNIKA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze TEMURKAR WALISHA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 055 S F -55 kg 1gold Kostyakova Natalia  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 055 S F -55 kg 2sivler Voronova Anastasia  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 058 S F -70 kg 1gold Kolosheina Valeriya  Victory  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 058 S F -70 kg 2sivler SHESTERIKOVA ULIANA  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 058 S F -70 kg 3bronze Voronova Anastasia  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 062 V M -74 kg 1gold Abgaryan Vardan  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        1 PF 062 V M -74 kg 2sivler andrey jevna  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 062 V M -74 kg 3bronze MIRSAIDOV MIRODIL  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        1 PF 062 V M -74 kg 3bronze KUMAR PARVEEN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 063 V M +89 kg 1gold Litvinenko Sergey  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 063 V M +89 kg 2sivler Ivanov Aleksei  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 069 M Grand Champion 1gold Weninger Johannes  WAKO Austria  AUSTRIA
        1 PF 069 M Grand Champion 2sivler Kosenko Maxim  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 069 M Grand Champion 3bronze ARUN TANISHQ  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
1 PF 070 F Grand Champion 1gold KOCH FATMA-MARIA  Full contakt  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 070 F Grand Champion 2sivler KOCH SEVAL-OLGA  Full contakt  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00001 YC M -28KG 1gold Gordienko Daniil  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 2sivler GAPTRAHMANOV KAMIL  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 3bronze Cherepov Vladislav  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 3bronze NUHOV HABIBULA  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 5 SHADRIN DANIL  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00001 YC M -28KG 5 BATIRHANOV DAUREN  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00002 YC M -32KG 1gold SHARAFUTDINOV EGOR  ФКРБ  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 2sivler YAMKAEV MATVEY  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 3bronze Gyulbudaghyan Vache  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 3bronze Lazarev Nikita  TRUDREZ MOSCOW /ДСК БИ Вымпел/  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 ERGESHOV RAMAZAN  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 magomedov shamsulo  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 siyuhov tamerlan  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 Mejlumyan Azat  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Antonyan Noy  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Gadjimuradov Abdurahman  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Isaev Butta  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Jhangiryan Alen  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 KUDINOV ARTEM  Курская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 Vasiliev Daniil  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 HARISOV ARSEN  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00002 YC M -32KG 9 ORLOV VLADIMIR  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00003 YC M -37KG 1gold Abdulaev Gadji  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 2sivler Eric Dzoblaev  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 3bronze LUNEV MAKSIM  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00003 YC M -37KG 3bronze MELIKOV YUSUF  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00004 YC M -42KG 1gold Magomedov Ahmed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 2sivler Finko Yaroslav  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 3bronze BUSYGIN NIKITA  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 3bronze MUSAEV ABROR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 00004 YC M -42KG 5 horolec nikita  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 5 BOLAT ZANGAR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 00004 YC M -42KG 5 Hikmatullin Artem  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 5 Reznichenko Artem  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 zorin kirill  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 ZARIPOV ARTEM  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 ZORIN ALEKSEY  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 POZDEEV DANIIL  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00004 YC M -42KG 9 Jhangiryan Aren  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
2 LC 00005 YC M -47KG 1gold PAVLOV ANTON  DUSH 4 BELGOROD  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00005 YC M -47KG 2sivler AHMEDOV AYDOS  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 00005 YC M -47KG 3bronze Vostrikov Timofey  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00005 YC M -47KG 3bronze SVIDCHENKO NIKOLAY  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00005 YC M -47KG 5 KOLOTOVICHEV DANIIL  Leaderlugansk  UKRAINE
        2 LC 00005 YC M -47KG 5 VLADISLAV ZAITCEV  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00005 YC M -47KG 5 KAHHOROV SULTON  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 00005 YC M -47KG 5 MUHMETZYANOV ILYAS  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00006 YC M +47KG 1gold Magomednurov Nursultan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 2sivler Karlov Artem  Crimean Kickboxing Federation, SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 3bronze SARALU ARIN  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 3bronze MUSIN RADMIR  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 5 KURBANGADJIEV KAMIL  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 5 NEMATZHONOV MUHAMMADAMIN  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 00006 YC M +47KG 5 KAZAKOV NIKITA  Master /  ДЮСШ №7  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 5 Brizhatov Daniil  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00006 YC M +47KG 9 EREMENKO DANIIL  Leaderlugansk  UKRAINE
        2 LC 00006 YC M +47KG 9 Shaljyan Edgar  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
2 LC 00008 YC F -32KG 1gold Fomina Daria  Zadonsk Full-contact  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00008 YC F -32KG 2sivler Saltykova Karina  DYSSH 1  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00008 YC F -32KG 3bronze DIRINA ANNA  ДЮСШ 3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00008 YC F -32KG 3bronze ANTONOVA VERONIKA  Курская область  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00009 YC F -37KG 1gold KRAUS ANGELINA  ITF-Stalingrad  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00009 YC F -37KG 2sivler KUKREJA MONAL  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
2 LC 00010 YC F -42KG 1gold BARABASH POLINA  ШБИ Дмитрия Яковлева  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00010 YC F -42KG 2sivler EZHIKOVA MARINA  ITF-Stalingrad  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00010 YC F -42KG 3bronze MANNANOVA KARINA  ФКРБ  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00011 YC F -47KG 1gold Bukina Anastasia  Zvezda Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00011 YC F -47KG 2sivler SHERBINA SVETLANA  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00011 YC F -47KG 3bronze KAZAKOVA MARIYA  ФКРБ  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 00012 YC F +47KG 1gold Horochenkova Anna  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 00012 YC F +47KG 2sivler MASLOVSKAYA ALINA  Fighter Crimea  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 001 OC M -42 kg 1gold ASSILBEKOV ALISHER  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 001 OC M -42 kg 2sivler Matveev Alexandr  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 3bronze ISMAGILOV ARSEN  ФКРБ  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 3bronze Nurmagomedov Rashid  Globalfightgym-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 SAMIGULLIN KAMIL  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 Hasoyan Pashik  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 FAZILYANOV ROLAN  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 Dekhtikyan Azat  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 BURGANOV ARSEN  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 ZHUNISSALIYEV NURMUKHAMED  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 ANAJE SHUBHAM PARGONDA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 ALEKSANDR SHOLKOV  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 002 OC M -47 kg 1gold Morozov Ilya  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 2sivler ISTAMOV ZARIF  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze KAUKHANOV USMAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze PIVNIK RUSLAN  Fighter Crimea  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 ORDABAYEV DULAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 TULITBAEV BOGDAN  ФКРБ  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 Ribachik Ivan  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 Dovlatbekyan Yuri  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 KONSTANTINOV DMITRIY  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 MARCHUK IVAN  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 Turganbay Tumarlan  Aktau  KAZAKHSTAN
2 LC 003 OC M -52 kg 1gold MERZIYEV MUSSA  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 003 OC M -52 kg 2sivler Misiyk Anton  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze Glazunov Vyacheslav  Zadonsk Full-contact  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze Musaev Arsen  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 Vasilyev Dmitry  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 Kadyr Asset  Aktau  KAZAKHSTAN
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 FEDULOV EGOR  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 DANIIL ANISIMOV  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 KRASNOV KIRILL  ФКРБ  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 Vagapov Vadim  Kickboxing Komi Republik  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 MIRZAEV MIRZAKARIM  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 Otev Ruslan  Kickboxing Komi Republik  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 Lazarko Rostislav  Crimean Kickboxing Federation, SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 Starostin Danil  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 DAVID HORM  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 ATANOV ILYA  Курская область  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 004 OC M -57 kg 1gold YAKUNIN ARTEM  Sport Scool №2  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 2sivler Shleyyer German  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze Shiryaev Ivan  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze SEITKAZIYEV ZHANGAZY  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 Drogin Grigori  Zvezda Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 magomedov amir  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 005 OC M -63 kg 1gold Kosenko Maxim  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 005 OC M -63 kg 2sivler AKULYASHIN BOGDAN  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 006 OC M -69 kg 1gold NURHODZHAEV BEHRUZKHUZHA  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 006 OC M -69 kg 2sivler Bagtybayev Serik  Aktau  KAZAKHSTAN
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze Panteleev Ruslan  Kickboxing Komi Republik  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 008 OC F -42 kg 1gold KOCH SEVAL-OLGA  Full contakt  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 008 OC F -42 kg 2sivler ROMASEVA VERA  FKS  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 008 OC F -42 kg 3bronze REWALE KHUSHI SAGAR  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
2 LC 009 OC F -46 kg 1gold KOCH FATMA-MARIA  Full contakt  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 009 OC F -46 kg 2sivler GALOCHKINA ANASTASIYA  ШБИ Дмитрия Яковлева  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze ZAVISNOVA ANASTASIYA  Nemchuk Kickboxing federation of Russia  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze IMACH ASYLJAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
2 LC 010 OC F -50 kg 1gold Zvonovskaya Tatyana  ITF-Stalingrad  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 010 OC F -50 kg 2sivler Pertceva Tatyana  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze KHONKO BOGDANA  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze Motryk Kristina  МБУ ГПМЦ GoldenDragon  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 ZAIATS SNEZHANA  ДЮСШ 3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 SHETYE JAYASHRI KAILASH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 SUVOROVA POLNA  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 EKATERINA TERENTYEVA  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 011 OC F -55 kg 1gold Fazlic Nurhana  WAKO Austria  AUSTRIA
        2 LC 011 OC F -55 kg 2sivler SELIVERSTOVA SOFIYA  FKS  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 012 OC F -60 kg 1gold Goncharuk Ekaterina  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 012 OC F -60 kg 2sivler STRATICHUK DARIA  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze BICHUKALE TANUJA RAMESH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
2 LC 013 OC F -65 kg 1gold Andreeva Valeria  Zvezda Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 013 OC F -65 kg 2sivler Konik Karolina  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 013 OC F -65 kg 3bronze SHUVAEVA IRINA  Тамбовская  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 015 J M -57 kg 1gold Gorbashev Daniil  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 015 J M -57 kg 2sivler Zubkov Ivan  Пермский край  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze SHAIK MOHAMMED ASHFAQ  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze PIRMATOV LAZIZ  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 015 J M -57 kg 5 Harutyunyan Vahe  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 015 J M -57 kg 5 AMAN AMAN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 015 J M -57 kg 5 AKHMETOV RAUAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
2 LC 016 J M -63 kg 1gold Gorbashev Denis  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 016 J M -63 kg 2sivler ZHARYLKAPOV RUSTEM  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze YURCHENKO ILIA  ДЮСШ 3  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 018 J M -74 kg 1gold Govorukhin Alexanlr  VIctory  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 018 J M -74 kg 2sivler VOLEGOV ANDREY  Пермский край  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze Mirzoyan Artysh  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze KOHOROV ASADBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
2 LC 019 J M -79 kg 1gold Rodygin Viacheslav  Пермский край  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 019 J M -79 kg 2sivler Ablyamitov Asan  ск арена крым  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze JHA ASUTOSH KUMAR  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze Agalhanov Zubair  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 028 J F -70 kg 1gold Omalinovskaya Anastasia  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 029 J F +70 kg 1gold Omalinovskaya Anastasia  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 029 J F +70 kg 2sivler Kashpor Tatiana  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 029 J F +70 kg 3bronze PAUL ADITI  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
2 LC 030 S M -57 kg 1gold NUGMANOV AIDARKHAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 030 S M -57 kg 2sivler BEGMATOV AZIZBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze ZHALILOV NAVRUZ  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze PRIMOV SHERZOD  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 030 S M -57 kg 5 BANDARI MAHESH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
2 LC 031 S M -63 kg 1gold RAHIMOV KOBILZHON  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
2 LC 032 S M -69 kg 1gold KARIBOV YANIS  ДЮСШ 3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 032 S M -69 kg 2sivler BADALOV SEYRAN  ДЮСШ 3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze Vaganov Evgeny  Пермский край  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze KUMAR PRAVEEN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 032 S M -69 kg 5 Zinoviev Nikita  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 033 S M -74 kg 1gold Kassarnig Valentin  WAKO Austria  AUSTRIA
        2 LC 033 S M -74 kg 2sivler TALGATOV TEMUR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze AL-ABBASI SAMER AHMED SALIH  Iraq  IRAQ
2 LC 034 S M -79 kg 1gold Kassarnig Valentin  WAKO Austria  AUSTRIA
        2 LC 034 S M -79 kg 2sivler GINEYTIS DMITRIY  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze KHANDEKAR ABHISHEK  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze MAKSYUTA ANDREY  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 034 S M -79 kg 5 Voloshenyuk Denis  Пермский край  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 034 S M -79 kg 5 TEMIROV SHUHRAT  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
2 LC 036 S M -89 kg 1gold GINEYTIS DMITRIY  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 036 S M -89 kg 2sivler Korchagin Aleksandr  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 037 S M -94 kg 1gold MIKHAILOV NIKITA  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 037 S M -94 kg 2sivler Mashtabei Denis  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 037 S M -94 kg 3bronze URAZBOEV ZHASUR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
2 LC 038 S M +94 kg 1gold BABALIKHOV DMITRIY  Боевые Перчатки  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 038 S M +94 kg 2sivler ALTINBAEV DASTANBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
2 LC 040 S F -55 kg 1gold Wegscheider Anika  WAKO Austria  AUSTRIA
        2 LC 040 S F -55 kg 2sivler Voronova Anastasia  ФКС  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 042 S F -65 kg 1gold Kolosheina Valeriya  Victory  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 042 S F -65 kg 2sivler Mashkova Elena  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 044 S F +70 kg 1gold Mashkova Elena  Leader-pro  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 044 S F +70 kg 2sivler CHAKRABORTY NISTHA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
2 LC 046 V M -74 kg 1gold SHUKLIN VLADIMIR  Курская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 046 V M -74 kg 2sivler Grigoryev Aleksandr  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 046 V M -74 kg 3bronze Abgaryan Vardan  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        2 LC 046 V M -74 kg 3bronze andrey jevna  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 046 V M -74 kg 5 Kolesnichenko Roman  Igor Mytnikov  RUSSIAN FEDERATION
2 LC 047 V M +89 kg 1gold URAZOV VLADISLAV  Курская область  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 047 V M +89 kg 2sivler Litvinenko Sergey  Team Kick  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 047 V M +89 kg 3bronze DZURAEV SHUHRAT  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 047 V M +89 kg 3bronze URDABAEV MADIERBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
2 LC 047 V M -89 kg 1gold Lipovoy Alexsandr  Globalfightgym-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        2 LC 047 V M -89 kg 2sivler IBRAGIMOV TULKIN  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 00001 YC M -28KG 1gold Vagabgadjiev Magomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00001 YC M -28KG 2sivler NUHOV HABIBULA  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00001 YC M -28KG 3bronze KARSHIEV LAZIZZHON  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 00002 YC M -32KG 1gold Gadjimuradov Abdurahman  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 2sivler Antonyan Noy  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 3bronze Mamaev Abul-Kasim  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 3bronze ABDURAHIMOV DIYERBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 00002 YC M -32KG 5 Jhangiryan Alen  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 5 ERGESHOV RAMAZAN  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00002 YC M -32KG 5 ASRANKULOV VALRIY  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 00002 YC M -32KG 5 Agaragimov SAMIR  Wako Azerbaijan  AZERBAIJAN
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 Mejlumyan Azat  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 Gyulbudaghyan Vache  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 9 Rybin Vsevolod  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 00003 YC M -37KG 1gold Abdulaev Gadji  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 2sivler Ahmedov Islam  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 3bronze ZHUMAGUL AKZHOL  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 00003 YC M -37KG 3bronze KETRAR DAMIR  Full contakt  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 OLEG LAPIN  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 Martirosyan Erik  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 Babakhanyan Davit  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 IVAN WIGANDT  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Alipanahov Islam  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Yudin Viktor  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Brusenko Ivan  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Popov Artemy  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 Eric Dzoblaev  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 BABASKIN GLEB  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00003 YC M -37KG 9 DAVLATOV SHOHRUHBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 00004 YC M -42KG 1gold MUSAEV ABROR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 00004 YC M -42KG 2sivler Magomedov Ahmed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00004 YC M -42KG 3bronze BOLAT ZANGAR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 00004 YC M -42KG 3bronze Nurmagomedov Magomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00004 YC M -42KG 5 POZDEEV DANIIL  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00004 YC M -42KG 5 Hikmatullin Artem  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00004 YC M -42KG 5 Jhangiryan Aren  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 00004 YC M -42KG 5 Smolin Аndrey  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 00005 YC M -47KG 1gold AHMEDOV AYDOS  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 00005 YC M -47KG 2sivler VLADISLAV ZAITCEV  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00005 YC M -47KG 3bronze PAVLOV ANTON  DUSH 4 BELGOROD  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00005 YC M -47KG 3bronze SVIDCHENKO NIKOLAY  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00005 YC M -47KG 5 KAHHOROV SULTON  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 00006 YC M +47KG 1gold NEMATZHONOV MUHAMMADAMIN  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 00006 YC M +47KG 2sivler Karlov Artem  Crimean Kickboxing Federation, SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00006 YC M +47KG 3bronze Brizhatov Daniil  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 00006 YC M +47KG 3bronze Magomednurov Nursultan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 00009 YC F -37KG 1gold KUKREJA MONAL  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 00009 YC F -37KG 2sivler GANESH SHRUTI SOPAN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
3 KL 00011 YC F -47KG 1gold Bukina Anastasia  Zvezda Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 001 OC M -42 kg 1gold Hasoyan Pashik  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 001 OC M -42 kg 2sivler LOGVINOV MAKSIM  DUSH 4 BELGOROD  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 001 OC M -42 kg 3bronze ALEKSANDR SHOLKOV  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 002 OC M -47 kg 1gold ISTAMOV ZARIF  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 002 OC M -47 kg 2sivler MAGOMEDOV MAGOMEDKHABIB  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 3bronze Magomedov Magomednur  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 3bronze Morozov Ilya  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 Ribachik Ivan  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 MARCHUK IVAN  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 Dovlatbekyan Yuri  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
3 KL 003 OC M -52 kg 1gold MIRZAEV MIRZAKARIM  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 003 OC M -52 kg 2sivler SERADILYLU YERASYL  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze Vasilyev Dmitry  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze Lazarko Rostislav  Crimean Kickboxing Federation, SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 Kadir Daulet  Aktau  KAZAKHSTAN
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 Gasparyan Artur  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 DAVID HORM  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 MAGOMEDGASANOV KHISRI  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 003 OC M -52 kg 9 Starostin Danil  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 004 OC M -57 kg 1gold Shiryaev Ivan  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 004 OC M -57 kg 2sivler PUSTOVALOV IVAN  Тамбовская  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze Drogin Grigori  Zvezda Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze ERKINOV ABBOS  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 KHANDELWAL ANKIT GHANSHYAM  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 ARSLANOV ARTUR  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 JOSHI DHAWAL BHARAT  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 GARAFUTDINOV ARSEN  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 005 OC M -63 kg 1gold NAUMOV ILIA  ДЮСШ 3  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 005 OC M -63 kg 2sivler GOLODOV RUSLAN  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 005 OC M -63 kg 3bronze PATIL VEDANT PRAMOD  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 3bronze SHAHOBIDDINOV IBROKHIMBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 006 OC M -69 kg 1gold NURHODZHAEV BEHRUZKHUZHA  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 006 OC M -69 kg 2sivler SARODE SANKET RAMDAS  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 006 OC M -69 kg 3bronze BEZIN VYACHESLAV  Fight Club Ratibor  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 007 OC M +69 kg 1gold Azan Rysbek  Aktau  KAZAKHSTAN
        3 KL 007 OC M +69 kg 2sivler VAGAPOV ALIM  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 008 OC F -42 kg 1gold KOCH SEVAL-OLGA  Full contakt  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 008 OC F -42 kg 2sivler REWALE KHUSHI SAGAR  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 008 OC F -42 kg 3bronze DABERAO SAMIKSHA VIJAY  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
3 KL 010 OC F -50 kg 1gold KHONKO BOGDANA  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 010 OC F -50 kg 2sivler EKATERINA TERENTYEVA  KICKBOXING FEDERATION OF RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 010 OC F -50 kg 3bronze SHETYE JAYASHRI KAILASH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
3 KL 013 OC F -65 kg 1gold Fazlic Nurhana  WAKO Austria  AUSTRIA
        3 KL 013 OC F -65 kg 2sivler Andreeva Valeria  Zvezda Chelyabinsk  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 013 OC F -65 kg 3bronze BICHUKALE TANUJA RAMESH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 013 OC F -65 kg 3bronze STRATICHUK DARIA  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 015 J M -57 kg 1gold Suleimanov Rustam  KHAN  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 015 J M -57 kg 2sivler ADILKHANOV ZHANADIL  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze AKHMETOV RAUAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze Harutyunyan Vahe  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 015 J M -57 kg 5 ZHALILOV NAVRUZ  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 015 J M -57 kg 5 GANGANE PRAJWAL PREMANAND  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 015 J M -57 kg 5 PIRMATOV LAZIZ  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 016 J M -63 kg 1gold ZHARYLKAPOV RUSTEM  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 016 J M -63 kg 2sivler PALHADE PARIKSHIT RAMAN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 016 J M -63 kg 3bronze Pak Vilent  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 018 J M -74 kg 1gold HURSANOV SARDOR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 018 J M -74 kg 2sivler TALGATOV TEMUR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 019 J M -79 kg 1gold Agalhanov Zubair  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 019 J M -79 kg 2sivler TANAKULOV DILSHOD  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 019 J M -79 kg 3bronze JHA ASUTOSH KUMAR  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 019 J M -79 kg 3bronze RAHMONOV IZZATULLO  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 024 J F -50 kg 1gold KUDRATOVA SADOKAT  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 029 J F +70 kg 1gold PAUL ADITI  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
3 KL 030 S M -57 kg 1gold BEGMATOV AZIZBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 030 S M -57 kg 2sivler KHARE SUMIT RAMCHANDRA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        3 KL 030 S M -57 kg 3bronze BANDARI MAHESH  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
3 KL 032 S M -69 kg 1gold Selbay Onerbek  Aktau  KAZAKHSTAN
        3 KL 032 S M -69 kg 2sivler TURAEV KAHRAMON  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze SULTANOV ABBOS  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze ANDAKULOV ZHASUR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 033 S M -74 kg 1gold Mirzaev Murad  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 033 S M -74 kg 2sivler AL-ABBASI SAMER AHMED SALIH  Iraq  IRAQ
        3 KL 033 S M -74 kg 3bronze AMONOV ERKIN  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 034 S M -79 kg 1gold MAHMUDOV KAMOLIDDIN  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 034 S M -79 kg 2sivler MOHANAD HASSOON HUSSEIN AL SALAWI  Iraq  IRAQ
        3 KL 034 S M -79 kg 3bronze KHANDEKAR ABHISHEK  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
3 KL 036 S M -89 kg 1gold Sainov Zhubatkan  Aktau  KAZAKHSTAN
        3 KL 036 S M -89 kg 2sivler Kudaibergenov Akylbek  Aktau  KAZAKHSTAN
        3 KL 036 S M -89 kg 3bronze Kuangaliyev Alimber  Aktau  KAZAKHSTAN
        3 KL 036 S M -89 kg 3bronze Abdullayev Musa  Wako Azerbaijan  AZERBAIJAN
3 KL 038 S M +94 kg 1gold ALTINBAEV DASTANBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 038 S M +94 kg 2sivler URAZBOEV ZHASUR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 038 S M +94 kg 3bronze DHAMANDE SANKET ARUN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
3 KL 039 S F -50 kg 1gold Wegscheider Anika  WAKO Austria  AUSTRIA
3 KL 044 S F +70 kg 1gold CHAKRABORTY NISTHA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
3 KL 046 V M -74 KG 1gold andrey jevna  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 046 V M -74 KG 2sivler TKALICH OLEG  Nemchuk Kickboxing federation of Russia  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 046 V M -74 KG 3bronze Abgaryan Vardan  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        3 KL 046 V M -74 KG 3bronze Grigoryev Aleksandr  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
3 KL 047 V M +89 KG 1gold Ivanov Aleksei  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 047 V M +89 KG 2sivler ZAYCEV OLEG  Nemchuk Kickboxing federation of Russia  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 047 V M +89 KG 3bronze DZURAEV SHUHRAT  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
3 KL 047 V M -89 KG 1gold Lipovoy Alexsandr  Globalfightgym-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        3 KL 047 V M -89 KG 2sivler IBRAGIMOV TULKIN  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
4 MF 017 OC M HS 1gold KHANDELWAL ANKIT GHANSHYAM  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
4 MF 020 OC M SSW 1gold JOSHI DHAWAL BHARAT  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
4 MF 021 OC F HS 1gold MARODE SWARA SHRIKANT  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        4 MF 021 OC F HS 2sivler MESHRAM VAIPANI PRADEEP  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        4 MF 021 OC F HS 3bronze GANESH SHRUTI SOPAN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
4 MF 022 OC F SS 1gold RYBALKINA EKATERINA  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        4 MF 022 OC F SS 2sivler SUSLOVA ANNA  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
4 MF 034 S M SS 1gold KUMAR PRAVEEN  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        4 MF 034 S M SS 2sivler RASAKONDA SANJEEVU  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
4 MF 037 S F HS 1gold TEMURKAR WALISHA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        4 MF 037 S F HS 2sivler CHAKRABORTY NISTHA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
4 MF 039 S F HSW 1gold KANDULA MOUNIKA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
5 FC 001 YJ M -42 kg 1gold VINOKUROV NIKITA  Владимирская область  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 003 YJ M -48 kg 1gold DUISENOV DULAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 003 YJ M -48 kg 2sivler Semenov Archylan  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 003 YJ M -48 kg 3bronze SARZHANOV ZHANAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 005 YJ M -54 kg 1gold TOISHAT BAIKEN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 005 YJ M -54 kg 2sivler TURSYMURATOV OLZHAS  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 005 YJ M -54 kg 3bronze Ghazaryan Ashot  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        5 FC 005 YJ M -54 kg 3bronze Yelmenbet Bakytzan  Aktau  KAZAKHSTAN
        5 FC 005 YJ M -54 kg 5 Issakhan Batyrkhan  Aktau  KAZAKHSTAN
5 FC 006 YJ M -57 kg 1gold Krivdenko Maksim  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 006 YJ M -57 kg 2sivler UMAROV DANIYAR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 006 YJ M -57 kg 3bronze Abugaliyeb Raiymbek  Aktau  KAZAKHSTAN
        5 FC 006 YJ M -57 kg 3bronze Sahakyan Arsen  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        5 FC 006 YJ M -57 kg 5 KULGARIN MARAT  Кикбоксинг  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 006 YJ M -57 kg 5 SHESTAKOV ILYA  Алтайский край  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 007 YJ M -60 kg 1gold Koksharov Evgeny  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 007 YJ M -60 kg 2sivler Zhanaiyzuly Aibek  Aktau  KAZAKHSTAN
        5 FC 007 YJ M -60 kg 3bronze Yegemberdiyev Timur  Kazakhstan  KAZAKHSTAN
5 FC 009 YJ M -67 kg 1gold URALBAYEV TALANT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 009 YJ M -67 kg 2sivler BOLTAEV SUNNAT  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
5 FC 010 YJ M -71 kg 1gold Nikita Brovkov  Full contakt  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 010 YJ M -71 kg 2sivler BOROZDIN VYACHESLAV  Курская область  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 012 YJ M -81 kg 1gold Voloshin Akim  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 012 YJ M -81 kg 2sivler IBRAGIMOV AGABEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 012 YJ M -81 kg 3bronze ALMURATOV ABDUZHALIL  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 014 YJ M +81 kg 1gold KURAL SABIT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 016 YJ F -48 kg 1gold SEIDEN ULPAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 016 YJ F -48 kg 2sivler ZHUKOVA YULIYA  FKS  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 021 OJ M -51 kg 1gold SARSENBEKULY SULTAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 021 OJ M -51 kg 2sivler AKHMETZHANOV GULOMZHAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 021 OJ M -51 kg 3bronze SEIDAKHAN ALIBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 022 OJ M -54 kg 1gold MAMEDOV ILKIN  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 022 OJ M -54 kg 2sivler STEPANOV VLADISLAV  ДЮСШ 3  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 024 OJ M -60 kg 1gold TURGUNBAYEV AKHRORBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 024 OJ M -60 kg 2sivler Begoyan Vanya  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
5 FC 025 OJ M -63,5 kg 1gold KHALMETOV DILMURAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 025 OJ M -63,5 kg 2sivler Gulyaev Timofey  Kickboxing Komi Republik  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 025 OJ M -63,5 kg 3bronze ISAKOV EVGENIY  Курская область  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 029 OJ M -81 kg 1gold Kochetkov Andrey  Fight Club Ratibor  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 031 OJ M -91 kg 1gold TOKTASYNOV BAKBERGEN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 033 OJ F -48 kg 1gold ZGULDYSBEK TOLKYNAI  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 033 OJ F -48 kg 2sivler FARAHUTDINOVA LIANA  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 036 OJ F -60 kg 1gold SRTRIZHKOVA SVETLANA  Тамбовская  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 036 OJ F -60 kg 2sivler ARTYGALINA KAMILLA  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 038 OJ F -70 kg 1gold AZIZOVA KAMILA  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 038 OJ F -70 kg 2sivler IVANOVA BORISLAVNA  FKS  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 041 S M -54 kg 1gold BUKBASAROV TALGAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 041 S M -54 kg 2sivler SAGYMBEKOV BAKYTBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 041 S M -54 kg 3bronze Makarov Sergey  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 041 S M -54 kg 3bronze Achmiz Islam  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 043 S M -60 kg 1gold DZIDZIGURI LASHA  Full contakt  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 043 S M -60 kg 2sivler BABADZHANYAN NAREK  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 043 S M -60 kg 3bronze TIMURLAN OPIN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 044 S M -63,5 kg 1gold Shiravov Ruslan  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 045 S M -67 kg 1gold KHASSANOV NURSULTAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 045 S M -67 kg 2sivler Lysenko Viktor  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 045 S M -67 kg 3bronze POTEMKIN DENIS  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 045 S M -67 kg 3bronze TENKI DURGA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        5 FC 045 S M -67 kg 5 Evdokimov Oleg  FKS  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 045 S M -67 kg 5 RASAKONDA SANJEEVU  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        5 FC 045 S M -67 kg 5 ISAKOV ALEKSANDR  Владимирская область  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 045 S M -67 kg 5 SARWARI GHULAM RAZA  AFGANISTAN  AFGHANISTAN
        5 FC 045 S M -67 kg 9 RGYMBAYEV SHERKHAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 046 S M -71 kg 1gold Isaev Isa  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 046 S M -71 kg 2sivler Saurama Akseli Arvi Johannes  Finland  FINLAND
        5 FC 046 S M -71 kg 3bronze MASHADIYEV NATIK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 048 S M -81 kg 1gold KANAYEV GALYMZHAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 048 S M -81 kg 2sivler RYSBEK ALIBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 048 S M -81 kg 3bronze BAKANOV NIKOLAY  Ассоциация кикбоксинга  RUSSIAN FEDERATION
        5 FC 048 S M -81 kg 3bronze SHAPIEV BAZIGID  Nemchuk Kickboxing federation of Russia  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 049 S M -86 kg 1gold OMAR ZHASSULAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 049 S M -86 kg 2sivler MUKASHEV AIBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 051 S M +91 kg 1gold SAFAROV FAZLEDDIN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 051 S M +91 kg 2sivler NURIEV RUSLAN  Tatarstan  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 052 S F -48 kg 1gold ANFEROVA IZABELLA  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
5 FC 053 S F -52 kg 1gold ISABAY ZARINA  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
5 FC 054 S F -56 kg 1gold LARENTSEVA MARGARITA  Ассоциация кикбоксинга  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 004 YJ M -51 kg 1gold SAUKHANBEK BIBARYS  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 004 YJ M -51 kg 2sivler ZHOLDASSOV INAYAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 004 YJ M -51 kg 3bronze BAHTIGAREEV RENAL  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 004 YJ M -51 kg 3bronze Shaukan Bakyt  Aktau  KAZAKHSTAN
6 LK 005 YJ M -54 kg 1gold NUROV SARDOR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 005 YJ M -54 kg 2sivler ADILKHANULY BEKSULTAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 005 YJ M -54 kg 3bronze ISMAILOV EDUARD  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 006 YJ M -57 kg 1gold CAIPOV ZULAKHOR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 006 YJ M -57 kg 2sivler Belashov Konstantin  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 006 YJ M -57 kg 3bronze NIKITCHENKO ALEKSANDR  Бойцовский клуб Кайман  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 006 YJ M -57 kg 3bronze NASRETDINOV BEKZOD  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 006 YJ M -57 kg 5 Saidov Gadji  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 007 YJ M -60 kg 1gold BULKHAIROV DANIYAR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 007 YJ M -60 kg 2sivler SAGINDIKOV NURISLAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 007 YJ M -60 kg 3bronze Harutyunyan Igor  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
6 LK 008 YJ M -63,5 kg 1gold Murtuzov Murtuz  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 008 YJ M -63,5 kg 2sivler BAKAN OLEG  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 008 YJ M -63,5 kg 3bronze KOZHEPOROV ARTEM  ФКРБ  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 010 YJ M -71 kg 1gold Kazaryan Vartan  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 010 YJ M -71 kg 2sivler Vagapov Arslan  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 012 YJ M +81 kg 1gold KHALILLAYEV DINMUKHAMED  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 012 YJ M +81 kg 2sivler KURAL SABIT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 012 YJ M +81 kg 3bronze Vanetsyan Artyom  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        6 LK 012 YJ M +81 kg 3bronze Manuilidi Aleksandr  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 023 OJ M -57 kg 1gold CHARIEV SHERHAN  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 023 OJ M -57 kg 2sivler KOBILOV SARVAR  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 023 OJ M -57 kg 3bronze Magomedov Magomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 024 OJ M -60 kg 1gold Artyukhovskiy Evgeny  Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 024 OJ M -60 kg 2sivler BAKYTBEK BAGDAULET  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 024 OJ M -60 kg 3bronze KURBONOV FIRDAVSIY  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
6 LK 026 OJ M -67 kg 1gold MUMINOV MIRFAYZ  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 026 OJ M -67 kg 2sivler ERKINUULY DATKABEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
6 LK 028 OJ M -75 kg 1gold Stroev Vlad  Children and Youth Sports Center  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 028 OJ M -75 kg 2sivler TEMIRKANOV ASTEMIR  Fighter  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 028 OJ M -75 kg 3bronze TURDUBEKOV AIDYN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
6 LK 034 OJ F -52 kg 1gold GRACHEVA DIANA  Kickboxing Astrakhan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 034 OJ F -52 kg 2sivler HARISOVA KAMILLA  SAVA SPORT  RUSSIAN FEDERATION
6 LK 041 S M -54 kg 1gold MUSOEV SHERALI  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 041 S M -54 kg 2sivler SHINDE PRATIK SHIVAJI  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        6 LK 041 S M -54 kg 3bronze SMEKENOV ABDURAKHIM  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
6 LK 042 S M -57 kg 1gold KUPRIYANOV KONSTANTIN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 042 S M -57 kg 2sivler ZHANGABERGEN DAULET  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
6 LK 044 S M -63,5 kg 1gold FAZYLKHAN BALGABAY  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 044 S M -63,5 kg 2sivler ARTEMYEV ARTEM  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 044 S M -63,5 kg 3bronze Hambardzumyan Hrachya  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
6 LK 045 S M -67 kg 1gold Ivanov Mikhail  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 045 S M -67 kg 2sivler SHUPLETSOV VALERII  KAM. K. FED. KICKBOXING  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 045 S M -67 kg 3bronze Agaev Rovshan  Сызрань  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 045 S M -67 kg 3bronze MIRAT ZAYNOLLA  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
6 LK 046 S M -71 kg 1gold SKLYAROV SVETOSLAV  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 046 S M -71 kg 2sivler SHEKIN ARTEM  Fighter  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 046 S M -71 kg 3bronze HASANOV IRSHOD  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 046 S M -71 kg 3bronze SHEKIN ROMAN  Fighter  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 046 S M -71 kg 5 Mirzaev Murad  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 046 S M -71 kg 5 Nezirov Rinat  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 046 S M -71 kg 5 SHYAMANAND SHYAMANAND  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
6 LK 047 S M -75 kg 1gold Amaev Abdulla  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 047 S M -75 kg 2sivler ZEZYULIN DENIS  Владимирская область  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 047 S M -75 kg 3bronze Istomin Anton  DUScH po TVS  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 047 S M -75 kg 3bronze SALIMOV FARRUH  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
6 LK 049 S M -86 kg 1gold CHERNOV ILYA  Владимирская область  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 049 S M -86 kg 2sivler Kozlov Nikita  DUScH po TVS  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 049 S M -86 kg 3bronze ZHAHONOV ASOM  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
6 LK 051 S M +91 kg 1gold Alibekov Ahmed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 051 S M +91 kg 2sivler ALIEV BEKZOD  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
6 LK 053 S F -52 kg 1gold TSENBALETOVA STELLA  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        6 LK 053 S F -52 kg 2sivler KAMALOVA MUBARAK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
6 LK 056 S F -65 kg 1gold ZHELEZNYAKOVA DARYA  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 056 S F -65 kg 2sivler KHAMZINA SHARA  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
7 K1 002 YJ M -45 kg 1gold EREMIN ALEKSEY  НКК им. Маргелова В.Ф.  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 002 YJ M -45 kg 2sivler FULOMOV OKILZHON  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
7 K1 003 YJ M -48 kg 1gold Mansurov Gazimagomed  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 003 YJ M -48 kg 2sivler ERSHOV ALEKSANDR  НКК им. Маргелова В.Ф.  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 004 YJ M -51 kg 1gold KARMANGULOV AZAMAT  Владимирская область  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 004 YJ M -51 kg 2sivler MAKARSKI YARASLAU  Dinamo Gomel  BELARUS
        7 K1 004 YJ M -51 kg 3bronze DUNZUROV SHAKIR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
7 K1 006 YJ M -57 kg 1gold Mamaev Kamal  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 006 YJ M -57 kg 2sivler Hakobyan Aren  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        7 K1 006 YJ M -57 kg 3bronze Volf Garri  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 007 YJ M -63,5 kg 1gold Hushchenka Mikita  Belarus-team  BELARUS
        7 K1 007 YJ M -63,5 kg 2sivler vaginak melikbekyan  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 007 YJ M -63,5 kg 3bronze SHINKARENKO DANIIL  Leaderlugansk  UKRAINE
        7 K1 007 YJ M -63,5 kg 3bronze KANCARIN MIHAIL  НКК им. Маргелова В.Ф.  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 013 YJ M -81 kg 1gold ABYAN VARTKES  клуб кикбоксинга Кенгуру  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 013 YJ M -81 kg 2sivler Kazaryan Artem  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 013 YJ M -81 kg 3bronze ESENTAYEV SAGYNYSH  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
7 K1 022 OJ M -54 kg 1gold KALSHORA NURDAULET  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        7 K1 022 OJ M -54 kg 2sivler SAMIEV ZHONIBEK  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
7 K1 025 OJ M -63,5 kg 1gold Smolencev Dmitriy  Сызрань  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 025 OJ M -63,5 kg 2sivler Zhakhouski Maksim  Belarus-team  BELARUS
7 K1 027 OJ M -71 kg 1gold Yaskevich Tsimafei  Belarus-team  BELARUS
        7 K1 027 OJ M -71 kg 2sivler ADILBEK SANAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
7 K1 028 OJ M -75 kg 1gold Paulouski Vital  Belarus-team  BELARUS
        7 K1 028 OJ M -75 kg 2sivler Dzhamalov Sharapudin  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 041 S M -54 kg 1gold IVANCHENKO MIKHAIL  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        7 K1 041 S M -54 kg 2sivler OMAR NURBOLATKOZHA  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        7 K1 041 S M -54 kg 3bronze ENSHIN ALEKSAND  Krym, Kerch  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 042 S M -57 kg 1gold Kishkurna Pavel  Belarus-team  BELARUS
        7 K1 042 S M -57 kg 2sivler MAKHAMBET ZHANAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
7 K1 043 S M -60 kg 1gold Vinnik Artsem  Belarus-team  BELARUS
        7 K1 043 S M -60 kg 2sivler lyudvig davtyan  Андрей Жевна  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 043 S M -60 kg 3bronze Valishin Marsel  KHAN  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 043 S M -60 kg 3bronze ROTKIN IVAN  Спортивный клуб Варяг  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 044 S M -63,5 kg 1gold MKRTUMYAN ARGISHTI  Fighter  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 044 S M -63,5 kg 2sivler Galstyan Harutyun  Armenia Kick-boxing Federation  ARMENIA
        7 K1 044 S M -63,5 kg 3bronze MALINOUSKI ANDREI  Dinamo Gomel  BELARUS
7 K1 045 S M -67 kg 1gold Shigin Eduard  KHAN  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 045 S M -67 kg 2sivler BELIK ANTON  CSKA, ST.Petersburg  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 045 S M -67 kg 3bronze ISPAYEV IVAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
7 K1 046 S M -71 kg 1gold KALYKOV BERIK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        7 K1 046 S M -71 kg 2sivler Minasov Artem  Dagestan  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 046 S M -71 kg 3bronze SHARANAPPA SHARANAPPA  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
        7 K1 046 S M -71 kg 3bronze Fedorov Igor  Kickboxing federation of Sakha  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 046 S M -71 kg 5 Rezyapov Niyaz  KHAN  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 047 S M -75 kg 1gold LEBEDEV ANDREY  Спортивный клуб Варяг  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 047 S M -75 kg 2sivler Dorokhin Vadim  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 047 S M -75 kg 3bronze NAGABHUSHANA VINOD KUMAR REDDY  WAKO India Kickboxing Federation  INDIA
7 K1 049 S M -86 kg 1gold ALIMBEKOV AHMET  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        7 K1 049 S M -86 kg 2sivler PANOV PAVEL  Fighter  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 050 S M -91 kg 1gold HLINOVSKIY ANDREY  ЮВО  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 050 S M -91 kg 2sivler MAZALIOU ARTSIOM  Dinamo Gomel  BELARUS
        7 K1 050 S M -91 kg 3bronze UTAMURODOV ABDULAZIZ  WAKO UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        7 K1 050 S M -91 kg 3bronze NUGMANOV ZAIR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
7 K1 051 S M +91 kg 1gold Polynkov Arnold  DUSH №3  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 051 S M +91 kg 2sivler BISENBEK MAKSAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
7 K1 055 S F -60 kg 1gold SHITAVA HANNA  Dinamo Gomel  BELARUS
        7 K1 055 S F -60 kg 2sivler Luschik Alisa  PATRIOT FIGHT CLUB  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 056 S F -65 kg 1gold ALIYEVA HANNA  Dinamo Gomel  BELARUS
        7 K1 056 S F -65 kg 2sivler SUSLOVA ELLINA  Спортивный клуб Варяг  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 058 S F +70 kg 1gold Kovalenko Olga  Mitishci  RUSSIAN FEDERATION
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-10-18 03:46:15 CEST +02:00)