Results
 
4th International Turkish Open Kickboxing European Cup - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
1 PF 00001 CH M -24 kg 1gold YALÇIN BARAN  MEHMET YALÇIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 00002 CH M -27 kg 1gold MIR TIMUR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
1 PF 00003 CH M -30 kg 1gold ÇIÇEK AHMET KEREM  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 00003 CH M -30 kg 2silver ÖZKOL SAMET GARIP  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 00003 CH M -30 kg 3bronze TOPAL KEREM  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 00003 CH M -30 kg 3bronze MAKHKAMOV ABDURAKHMO  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        1 PF 00003 CH M -30 kg 5 ERDEM ENES  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
1 PF 00005 CH M -36 kg 1gold KESICI TALHA  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 00005 CH M -36 kg 2silver TAŞKIN MUHAMMED  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        1 PF 00005 CH M -36 kg 3bronze TINĞ MİRAÇ MERT  ERZURUM AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR  TURKEY
        1 PF 00005 CH M -36 kg 3bronze GÜRLEK MUHAMMET YILMAZ  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 00005 CH M -36 kg 5 ARSLAN ALPEREN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 00006 CH M +36 kg 1gold AKDENİZ ERAY  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 00006 CH M +36 kg 2silver BIRICIK ABDULSAMET  KAHRAMANMARAŞ SÖYLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 00008 CH F -27 kg 1gold ÖZÇAY KÜBRA CEYDA  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 00009 CH F -30 kg 1gold CEYLAN SUDE  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 00009 CH F -30 kg 2silver ÖZKOL SUNA NAZ  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 00009 CH F -30 kg 3bronze MUSHTAQ ZAINAB  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
1 PF 001 YC M -28 kg 1gold GÖKDAĞ TOPRAK ADAHAN  DEMIRELLISPOR  TURKEY
        1 PF 001 YC M -28 kg 2silver DALGIÇ MUHAMMED ALI  VAN ŞAMPIYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze MIR TIMUR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze M. YOUNUS KOCHAR THANNOON  FERDI  TURKEY
1 PF 002 YC M -32 kg 1gold AYDENİZ TURHAN AYHAN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 002 YC M -32 kg 2silver BİLİR HÜSEYİN YAŞAR  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze GÜRELI MUHAMMEDALI  YALOVA  TURKEY
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze TİKİCİERİ POYRAZ  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 TANIŞMA FURKAN  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 ÇALIŞKAN BERK  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 HAAKER TOMKE  PHOENİX ANKA SPOR KULÜBÜ  GERMANY
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 RYSKALIULY KOZHAKHMET  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
1 PF 003 YC M -37 kg 1gold SPIRIDONOV MIKHAIL  MUZHESTVO TEAM  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 2silver KOCAŞIMŞEK YUSUF  ALTUNAY SPOR  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze BESEREK EMIRCAN ABDULLAH  MERAM BELEDIYESI SPOR  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze DİZDAR EMIRHAN  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 ÇETIN MEHMET  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 AKDENİZ ERAY  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 TEKIN TACETTIN  AK ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 DEMİR MEHMET AYBARS  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 ŞAHİNBAKAN MEHMET ŞAMİL  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 AĞAOĞLU OĞUZHAN TAHA  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 KÖYDEDURMAZ YASİN CAN  BAŞKENT BAŞARI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 TEMÜR EMİRHAN  GİRESUN AKADEMİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 ÖZALP BARIŞ ARDA  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 ERCAN TALHA  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 KARADENİZ ALİ ENGİN  BARTIN TOKİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 004 YC M -42 kg 1gold LOCK ADIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 2silver FİDAN FURKAN  ELVANKENT SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze SAHİP MERT CAN  SAHİP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze US EMIR  PAZARYERI SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 SERBEST BUGRA EFE  FERDI LISANS  TURKEY
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 YILMAZ YUSUF  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 KARA TOLGA TUNA  BARTIN TOKİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 ARSLAN AHMET EFE  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 KOÇASLAN MUSTAFA EREN  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 PAŞA ONUR  SERDAR TÜRKAY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 SPIRIDONOV MIKHAIL  MUZHESTVO TEAM  RUSSIAN FEDERATION
1 PF 005 YC M -47 kg 1gold LOCK ADIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 2silver ÇALI MUHAMMET ALİ  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze KARA TOLGA TUNA  BARTIN TOKİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze YUSUFJONOV JAVOKHIR  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 KARAMAN AHMET KAAN  GIRESUN KEMALIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 DANACI YİĞİT  HATAY TELEKOM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 ÜNLÜ HIKMET EFE  PHOENİX ANKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 006 YC M +47 kg 1gold KARAMAN AHMET KAAN  GIRESUN KEMALIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 006 YC M +47 kg 2silver KARA TOLGA TUNA  BARTIN TOKİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze MANDIRACI EYMEN  ERK GYM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze NAZLICA YIĞIT ERIM  KKTC MUAYTHAI VE KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 AKBAŞ ATAKAN  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 CANBOLAT AREL  ÖZ HİLAL KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 KOÇ DOĞUCAN  ERZURUM AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR  TURKEY
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 ALTINIŞIK İLYAS  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 LOCK ADIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 DAVUROV MAKHMUDJON  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 AYDIN MUHAMMED FURKAN  SEÇKIN SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 KUSTEMIR ALI EGE  FERDI LISANS  TURKEY
1 PF 007 YC F -28 kg 1gold ÇETİN EBRAR  ELVANKENT SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 007 YC F -28 kg 2silver YAPAROĞLU LIVA DORA  DEMIRELLISPOR  TURKEY
        1 PF 007 YC F -28 kg 3bronze GÖKDAĞ NILSU  DEMIRELLISPOR  TURKEY
        1 PF 007 YC F -28 kg 3bronze TOPAL CEYLİN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 007 YC F -28 kg 5 ARSLAN MEDİNE  EMİR ARSLAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        1 PF 007 YC F -28 kg 5 ÇIMEN ZEYNEP EMEL  AK ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 008 YC F -32 kg 1gold KARAKURT RUKİYE NİSA  EMİR ARSLAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        1 PF 008 YC F -32 kg 2silver KAPLAN ZEYNEP  PHOENİX ANKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze ÇİLİNGİR ZEYNEP  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze YILDIZ ZEHRA  ELVANKENT SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 008 YC F -32 kg 5 BARUT ECRİN NURAY  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 008 YC F -32 kg 5 KAYA MELEK SIMA  TARSUS BORA  TURKEY
        1 PF 008 YC F -32 kg 5 CEYLAN ELİFNUR  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        1 PF 008 YC F -32 kg 9 KOÇAK LEYLA NUR  AK ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 009 YC F -37 kg 1gold ERTAŞ ECEM NAZ  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 009 YC F -37 kg 2silver GÜRER YAĞMUR  INEGÖL ŞEKER SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze OFLAR KARDELEN  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze ÖZDEMIR BÜŞRA  GIRESUN KEMALIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 AYAS BEYZA SU  EMİR ARSLAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 BORA GÜNES  TARSUS BORA  TURKEY
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 SAPÇI UMAY  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 010 YC F -42 kg 1gold DEMIROK NURAN NISANUR  MERAM BELEDIYESI SPOR  TURKEY
        1 PF 010 YC F -42 kg 2silver BADEM YAREN İDİL  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze UĞURLU ELİF  HATAY TELEKOM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze YAVAŞ SILA  INEGÖL ŞEKER SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 OZLAM HASANOVA  WAKO AZERBAIJAN  AZERBAIJAN
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 KUKREJA MONAL  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
1 PF 011 YC F -47 kg 1gold KARAGÜL FAİKA ECE  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 011 YC F -47 kg 2silver BARUT İREM  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze UĞURLU BEYZA  KİBAROĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze BOZDEMİR ZEYNEP  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 011 YC F -47 kg 5 GEMİCİ NEHİR  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 012 YC F +47 kg 1gold ÇETIN SEMIHA NUR  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 012 YC F +47 kg 2silver ORCHANOĞLU ÖYKÜ  TARSUS BORA  TURKEY
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze ELIBOL ELIF  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze CEYLAN TUĞBA  GIRESUN KEMALIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 CANLI İREM  BAYLIK AKADEMİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 HAYIRCI MEDİNE  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
1 PF 014A OC M -32 kg 1gold ARSLAN YUSUF  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014A OC M -32 kg 2silver EROL ATAKAN  AK ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014A OC M -32 kg 3bronze HAAKER TOMKE  PHOENİX ANKA SPOR KULÜBÜ  GERMANY
1 PF 014B OC M -37 kg 1gold MURAT MEHMET ALI  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014B OC M -37 kg 2silver KILIÇ YASIN  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014B OC M -37 kg 3bronze SPIRIDONOV MIKHAIL  MUZHESTVO TEAM  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 014B OC M -37 kg 3bronze ELMAS HASAN  SERIK BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014B OC M -37 kg 5 KESICI TALHA  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 014C OC M -42 kg 1gold LOCK ADIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014C OC M -42 kg 2silver ÇETİN BURAK  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 3bronze YILDIZ ÖMER FARUK  ELVANKENT SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 3bronze ERAT YAKUP  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 5 ORTA EMİRHAN  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 5 CANBEK AYBARS KUTAY  DEMIRELLISPOR  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 5 ÖZALP BERK  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 5 UYSAL ÖMER MUSAB  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 9 ÖZTÜRK MUZAFFER  GENÇLIK SPOR  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 9 ÜNER HÜSEYİN  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 9 AKYÜZ YUSUF  GIRESUN KEMALIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 9 ZAN BATUHAN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 014C OC M -42 kg 9 AMBARKÜTÜK HACI FURKAN  BAYLIK AKADEMİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 015 OC M -47 kg 1gold KAYA MUSTAFA  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 2silver DOĞAN ALPEREN  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze KAYA ABİDİN  EROCAĞI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze ÇİMSÖKEN UMUT EREN  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 BITIN BAHATTIN EFE  BAYLIK AKADEMİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 GÖKMEN ONAT GÖRKEM  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 ERBİR BEYTULLAH  ANKARA LİDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 SİYAH DOĞAN  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 MERT AHMET TALHA  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 ÖZCAN MUHAMMED RAŞİT  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 MALKOÇ ÖMER ALP  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 KILIÇ HÜSEYİN DURSUN  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 ÇIMEN MUSTAFACAN  PHOENİX ANKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 016 OC M -52 kg 1gold UZUN ERCÜMENT  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 2silver AKYÜZ SERHAT  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze TİKİCİERİ HAZAR  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze OSMA ADEM  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 KOÇ AHMET ÖMER  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 ÖZTAŞ TUNA  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 GOŞKUN EDİZ  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 MARAŞ KÜRŞAT  ANKARA LİDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 KARAKÜÇÜK SALİH  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 UNÇ ALKIN EGEHAN  BAYLIK AKADEMİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 TOPLAR KEREM  DİNAMİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 KIVRAK MERT  UĞURLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 HOŞAF SÜLEYMAN ENES  YİĞİT SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 017 OC M -57 kg 1gold DOMINIK LOOS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 017 OC M -57 kg 2silver AVCI BUĞRA  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze ŞAMLI CENGİZHAN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze UZUN ALİ  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 KALELİOĞLU YUSUF  MEHMET YALÇIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 ŞAHİN MEHMET ALI  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 KAYA SAMET  EROCAĞI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 VURAL MUSTAFA BARAN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 TIFTIK MUSTAFA  AK ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 ÇIÇEK YUSUF EREN  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 TOK BORA  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 018 OC M -63 kg 1gold DOMINIK LOOS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 018 OC M -63 kg 2silver SIRMA ALI OSMAN  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze BATTAL MUHAMMED EMİN  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze ÇALIŞKAN İBRAHİM  VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR V SPR KULÜB  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 BAYTÜRK SAMET  KAYA GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 YAVUZ SADIK ENES  NEJDET YAVUZ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 GÜLCÜ AHMET  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 ANAN ALIHAN  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 CİHAN YAĞIZ  DEMIRELLISPOR  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 YILMAZ DEVRAN  YİĞİT SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 ORHANOĞLU ALI EFE  TARSUS BORA  TURKEY
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 CHIRAG CHIRAG  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
1 PF 019 OC M -69 kg 1gold ERKUL CELAL  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 019 OC M -69 kg 2silver BAŞIBÜYÜK MUHAMMED CAN  BERKAN  TURKEY
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze OZTURK EYUP ENSAR  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze BOZKURT HAKAN  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 BOZLAK ADEM  EROCAĞI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 TAŞTAN BERKAY  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 GERÇEKER BAYRAM METE  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 BÜYÜKURVAY KADIR  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 020 OC M +69 kg 1gold DOĞAN MERT YASİN  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 020 OC M +69 kg 2silver ERGIN KEREM  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze ŞIMŞEK MUAHMMET BERKE  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze PITIRLI YUSUF ALPTUĞ  ÖZ HİLAL KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 TASOEREN SERKAN  BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 ÜZER KADIR SÜLEYMAN  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 AKIN BARAN  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 021B OC F -37 kg 1gold KOCAER AYŞE  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 021B OC F -37 kg 2silver KUZU SÜMEYYE  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 021B OC F -37 kg 3bronze BOLTABOEVA NARGIZA  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
1 PF 021C OC F -42 kg 1gold ARSLAN BÜŞRA  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 021C OC F -42 kg 2silver BOSTANCI ZEYNEP ECRE  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 021C OC F -42 kg 3bronze ÖZYOL AFRA ECRİN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 021C OC F -42 kg 3bronze ERDEM SÜMEYYE KÜBRA  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 021C OC F -42 kg 5 DAŞ ELIF  BAYLIK AKADEMİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 021C OC F -42 kg 5 İLHAN TÜLIN  EROCAĞI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 021C OC F -42 kg 5 BILGIN AÇELYA  GENÇLIK SPOR  TURKEY
        1 PF 021C OC F -42 kg 5 AKKUŞ HAYAT BÜŞRA  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 021C OC F -42 kg 9 COŞAR ECE NUR  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 021C OC F -42 kg 9 MARKA SANTHOSHI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
1 PF 022 OC F -46 kg 1gold NACAR FILYET  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 022 OC F -46 kg 2silver UTANÇLI RABİA  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze TONBALAK CEREN  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze EKTAŞ ECENUR  ETİMESGUT BELEDİYESİ GELİŞİM SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 TİKİCİERİ BERİVAN  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 KARABIÇAK SEYRAN YAĞMUR  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 CAN ELİF ŞİMAL  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 023 OC F -50 kg 1gold YILMAZ ÜLKÜ SENA  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 2silver ARSLAN SAADET  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze İMREKOĞLU MELDA  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze ÇALIŞKAN BEYZA  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 GÜLEKEN BERFİN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 YONTAÇ İLAYDA  FERDİ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 GÜNEŞ SILA  KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 KAŞIK BEYZA  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 UZUNLULAR AYŞEGÜL  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 ÖZKIR SEBIHA  TARSUS BORA  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 ÇETIN AYSEL  PHOENİX ANKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 ÜMÜR MELIKE BETÜL  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
1 PF 024 OC F -55 kg 1gold ARSLAN YAĞMUR  MUDURNU SPOR  TURKEY
        1 PF 024 OC F -55 kg 2silver KILINÇ AYBALA  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze KARASAKA ZEYNEP  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze ÖZBAĞKIRAN EDANUR  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 GÜLEÇ FUNDA  TEKCE SPOR KULUBU  TURKEY
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 YAMAN SUDENUR  ŞAH SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 YILMAZ ZEKİYE  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 025 OC F -60 kg 1gold KAVURGA SİNEM CEREN  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 025 OC F -60 kg 2silver SÖKMEN RÜYA  KOBRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze AVCI BUSE  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
1 PF 026 OC F -65 kg 1gold BÜKÜLMEZ NİSA  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 026 OC F -65 kg 2silver DERELİGİL SENA  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze YILMAZ IŞIL  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze CENGİZ İSRA  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 027 OC F +65 kg 1gold ÖZKAN GİZEM  ELVANKENT SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 027 OC F +65 kg 2silver DENİZ HAVİN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 027 OC F +65 kg 3bronze BOSTANCI RANA  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 027 OC F +65 kg 3bronze ÇALIŞKAN AYCAN  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 028 Team OC 1gold NİZİP HALK EĞİTİM MERKEZİ  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 028 Team OC 2silver AKDOĞAN SPOR  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 028 Team OC 3bronze UĞURLU GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  UĞURLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 028 Team OC 3bronze KENAN KARIK KİCKBOKS KULÜBÜ  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 029 J M -57 kg 1gold DOMINIK LOOS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 029 J M -57 kg 2silver KAYA AHMET  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze YURTALAN YUNUS EMRE  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze BAYDAŞ MUSA  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 5 DERME ATAMER  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 5 KAZAN BAHA  KOBRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 5 CERAN UĞUR  HAZNEDAR SPOR MERKEZI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 5 KAZEL OSMAN BERKAN  YİĞİT SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 9 SEVİNÇ ENES  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 9 ERTAŞ KAYRA  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 9 ÖCAL MUHARREM  CIHANGIR AKBAŞ POINT FIGHTING ACADEMY  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 9 CANLI BERŞAN MURAT  BAYLIK AKADEMİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 9 DUMAN ERKİN  BİLCAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 9 KILIÇ MEHMET  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        1 PF 029 J M -57 kg 9 ABIÇ VELI  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
1 PF 030 J M -63 kg 1gold DOMINIK LOOS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 030 J M -63 kg 2silver DALGIÇ HAMZA  VAN ŞAMPIYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze KUTLU AYBERK  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze ÖZDEMİR FERİT  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 5 DEMİŞ ALİ  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 5 KAYA ÖZGÜR  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 5 KIRMIZI YUSUF  VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR V SPR KULÜB  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 5 ÇELİK MERTCAN  YALVAÇ ÇINAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 9 KAMLAT TAMIM  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        1 PF 030 J M -63 kg 9 KILIÇ EMRE  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 9 KARADAG TALHA  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 9 ÇETİNKAHVE İBRAHİM  ALTUN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 030 J M -63 kg 9 YILMAZ BILAL  KOBRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 031 J M -69 kg 1gold EKİCİ MERT KAAN  ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 031 J M -69 kg 2silver SEMEMA MICHELE  APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze FINDLAY DAVID  BRITISH MARTIAL ARTS ACADEMY  ENGLAND
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze ÖZTÜRK EMIRHAN  HAZNEDAR SPOR MERKEZI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 031 J M -69 kg 5 ÜNAL MUHAMMED  SIVAS GENÇLIK SPOR KÜLÜBÜ  TURKEY
        1 PF 031 J M -69 kg 5 ÜNAL MEHMET  SIVAS GENÇLIK SPOR KÜLÜBÜ  TURKEY
        1 PF 031 J M -69 kg 5 MERCAN HALIL  KAMPFSPORTTEAM BÜHL-RASTATT  GERMANY
        1 PF 031 J M -69 kg 5 KARADAĞ TALHA  MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  TURKEY
        1 PF 031 J M -69 kg 9 TEMELCI ERDINÇ  POZITIF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 031 J M -69 kg 9 KAYA MUSTAFA BERAT  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 031 J M -69 kg 9 YILMAZ ALİ  ELVANKENT SPOR KULUBÜ  TURKEY
1 PF 032 J M -74 kg 1gold FINDLAY DAVID  BRITISH MARTIAL ARTS ACADEMY  ENGLAND
        1 PF 032 J M -74 kg 2silver SEMEMA MICHELE  APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze GUGLIELMETTI FEDERICO  APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze KARIK BURHAN  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 032 J M -74 kg 5 ÇETİNER ENVER KAĞAN  ADEM DEMİR YUMRUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
1 PF 033 J M -79 kg 1gold AYTEN BURAK  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 033 J M -79 kg 2silver GUGLIELMETTI FEDERICO  APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze AYARCI MUHAMMET  HAZNEDAR SPOR MERKEZI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze CANDAN EMRE  KOBRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 033 J M -79 kg 5 KURT MUZAFFER  KOBRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 034 J M -84 kg 1gold COŞKUNDENİZ EMİR  MEHMET YALÇIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 034 J M -84 kg 2silver KARAGÜLLÜ MUSTAFA  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 034 J M -84 kg 3bronze YILMAZ ÖZCAN  NIMETULLAH GÜL SPORT KLUB  TURKEY
        1 PF 034 J M -84 kg 3bronze DEMİRAL KAAN ALTAY  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 035 J M -89 kg 1gold KILIÇ VATAN  ALTUN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 035 J M -89 kg 2silver KARAARSLAN ŞIMŞEK  KOBRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 035 J M -89 kg 3bronze DELİBIÇAK RECEP ATAKAN  ETİMESGUT BELEDİYESİ GELİŞİM SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 035 J M -89 kg 3bronze AKDOGAN FARUK  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 035 J M -89 kg 5 AKIN GÖKAY  HAZNEDAR SPOR MERKEZI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 035 J M -89 kg 5 AKÇINAR EMIRHAN  LEOPAR SPOR KULUBÜ  TURKEY
1 PF 036 J M -94 kg 1gold AKAY İBRAHİM  ETİMESGUT BELEDİYESİ GELİŞİM SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 036 J M -94 kg 2silver GULER MUHAMMED EREN  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 036 J M -94 kg 3bronze UZEL ÖMER FARUK  LIDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 036 J M -94 kg 3bronze ÇEVİK EMRE  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 037 J M +94 kg 1gold DURSUN HALİL BURAK  CIHANGIR AKBAŞ POINT FIGHTING ACADEMY  TURKEY
        1 PF 037 J M +94 kg 2silver YIGIT BERK  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 037 J M +94 kg 3bronze ORHAN CANER  KAYA GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 037 J M +94 kg 3bronze UZUNKAYA SÜLEYMAN  ELVANKENT ŞAHİNLER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 038 J F -50 kg 1gold ADIYAMAN AFRA  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 038 J F -50 kg 2silver YILMAZ ESMANUR  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 038 J F -50 kg 3bronze ÇAVUŞOĞLU ZELİHA  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        1 PF 038 J F -50 kg 3bronze ALTAHHAN ALEYNA  AFACAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 038 J F -50 kg 5 ÖZÇELİK MELİSA GÜL  SAHİP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 038 J F -50 kg 5 YILMAZ ZİŞAN  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 038 J F -50 kg 5 KEKLİK AYŞENUR  İKRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 038 J F -50 kg 5 ŞENGÜR KEVSER HELIN  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 038 J F -50 kg 9 KAPLAN HİLAL DERYA  DOĞAN BUDOKAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 039 J F -55 kg 1gold BOLAT YUDUM  POZITIF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 039 J F -55 kg 2silver KILINC AYBUKE  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze KURŞUN AYŞE İREM  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze AVŞAR RABIA  GENÇLIK SPOR  TURKEY
        1 PF 039 J F -55 kg 5 KARA NAZLICAN  KOBRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 039 J F -55 kg 5 AKDEMİR ŞÜKRAN ARİFE  AYAZAĞA BİRLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 039 J F -55 kg 5 ŞAHİNBAKAN ASYA  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 039 J F -55 kg 5 AKAN MERVE  TEKCE SPOR KULUBU  TURKEY
        1 PF 039 J F -55 kg 9 YERKAZAN BUSE  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 039 J F -55 kg 9 KANTAR IREM NAZ  SILLA  TURKEY
1 PF 040 J F -60 kg 1gold BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 2silver MARENGHI CAMILLA  APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze ÖZTÜRK ZÖHRE MERVE  AFACAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze ÇETİNKAYA BEGONYA DİLARA  BİLCAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 040 J F -60 kg 5 ÇOLAK MÜMINE BÜŞRA  SERIK BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 040 J F -60 kg 5 COŞKUNDENİZ MELİKE  MEHMET YALÇIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 040 J F -60 kg 5 YILMAZ SILA YURDANUR  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 040 J F -60 kg 5 BİLDİK EBRU  HATAY AKM/HBB SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 040 J F -60 kg 9 ARSLAN EBRU  MUDURNU SPOR  TURKEY
        1 PF 040 J F -60 kg 9 DOKGÖZ FATMANUR  VADI IZCILIK G.S.K.  TURKEY
        1 PF 040 J F -60 kg 9 KARATAŞ MELIS  POZITIF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 041 J F -65 kg 1gold KARAÖZ FATMANUR  ELVANKENT SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 041 J F -65 kg 2silver TUTKUN YAĞMUR  KİBAROĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze DEMİR ZEYNEP  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze MARENGHI CAMILLA  APD YAMA ARASHI  ITALY
1 PF 042 J F -70 kg 1gold ÖZBEK SUDE  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 042 J F -70 kg 2silver DIRICAN ALIYE  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 042 J F -70 kg 3bronze CAN MELTEM  VAN ŞAMPIYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 042 J F -70 kg 3bronze HEKİM HİLAL  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 043 J F +70 kg 1gold KARAPINAR DİLARA  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 043 J F +70 kg 2silver SARICA AYCA  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 043 J F +70 kg 3bronze MECHLER AYLİN  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 043 J F +70 kg 3bronze KANMAZ SEMIHA  KOBRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 044 Team J 1gold KENAN KARIK KİCKBOKS  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 044 Team J 2silver ETIMESGUT  ETİMESGUT BELEDİYESİ GELİŞİM SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 044 Team J 3bronze MEHMET YALÇIN TAKIM  MEHMET YALÇIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 044 Team J 3bronze TEAM YAMA JUNIOR  APD YAMA ARASHI  ITALY
1 PF 045 S M -57 kg 1gold KAYA MEHMET  MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  TURKEY
        1 PF 045 S M -57 kg 2silver ERSOY MERT  CIHANGIR AKBAŞ POINT FIGHTING ACADEMY  TURKEY
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze SUIAM HAME SHANIAH  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze ŞAHİN EMRE  ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK  TURKEY
        1 PF 045 S M -57 kg 5 AKAN MUSTAFA  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 045 S M -57 kg 5 ÇALIK HALİL  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        1 PF 045 S M -57 kg 5 YARDIN OSMAN  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
        1 PF 045 S M -57 kg 5 ŞEKER AHMET  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
1 PF 046 S M -63 kg 1gold KARAKUŞ HAKAN  MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  TURKEY
        1 PF 046 S M -63 kg 2silver DOĞAN BİRCAN  CIHANGIR AKBAŞ POINT FIGHTING ACADEMY  TURKEY
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze BAKIRCI CEMİL  MEHMET YALÇIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze NAVAS MARTIN  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
        1 PF 046 S M -63 kg 5 AKAN EMRE  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 046 S M -63 kg 5 ABU-AISHEH AHMAD  AL-AQSA SPORT CENTER  JORDAN
1 PF 047 S M -69 kg 1gold COLLA DAVIDE  TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 047 S M -69 kg 2silver GIORDANO ENNIO  TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze YÜKSEL FARUK MERT  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze GÜRLAN İSMET  FERDİİ  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 5 MİZAMLI ŞAHİN  HAREKETLİ YAŞAM MERKEZİ G. S. K.  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 5 DERME MEHMET İHSAN  ÇANAKKALE ASSOS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 5 DIKEN FATIH  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 5 KÖMÜRCÜ ALPER  PRESTIJ SPOR SAVUNMA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 9 ÜSTÜNER YASIN  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 9 KHALID FAIEZ  GENDARMES FORCES  JORDAN
        1 PF 047 S M -69 kg 9 ŞIRECI MAHSUM  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 9 AL-SHAHRLI MUSTAFA  IRAQ KICKBOXING FEDERATION  IRAQ
        1 PF 047 S M -69 kg 9 KURT ADEM  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 9 DEMIRCI SERCAN  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 047 S M -69 kg 9 DÖNMEZ TAYFUN  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
1 PF 048 S M -74 kg 1gold GIORDANO ENNIO  TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 048 S M -74 kg 2silver COLLA DAVIDE  TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze KIR CEVAT  PROFESYONEL SPOR CENTER KLÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze PINTORE DEVID  TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 048 S M -74 kg 5 GÜLERYÜZ BEKIR  AHMET KURAL GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 048 S M -74 kg 5 ALGUL MURAT  WAKO TURKEY  TURKEY
        1 PF 048 S M -74 kg 5 KARAMAN YUNUS  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 048 S M -74 kg 5 İÇKÖPRÜ FURKAN  AKÇAKOCABEY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 048 S M -74 kg 9 ALEMDAR HASAN  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 049 S M -79 kg 1gold SEMERCI HÜSEYIN  TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 049 S M -79 kg 2silver VERES ALEX  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze ÖNER UĞUR SELÇUK  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze PINTORE DEVID  TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 049 S M -79 kg 5 KÜLEKÇI ENGIN  PRESTIJ SPOR SAVUNMA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        1 PF 049 S M -79 kg 5 ÖZKIL ÖKKEŞ EMİN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 049 S M -79 kg 5 ERSİN BAVER  DİYARBAKIR YAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 049 S M -79 kg 5 KAYA DAVUT  WAKO TURKEY  TURKEY
1 PF 050 S M -84 kg 1gold VERES ALEX  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 050 S M -84 kg 2silver SEMERCI HÜSEYIN  TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze KAÇAR GÖRKEM  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze YENIGÜN FURKAN  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 050 S M -84 kg 5 ŞAHİN ALTAR SEZER  ALTUN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 050 S M -84 kg 5 KARDAŞ ENGİN  AKÇAKOCABEY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 050 S M -84 kg 5 KORKMAZ CANBERK  FERDİ  TURKEY
1 PF 051 S M -89 kg 1gold ŞAHBAZ MERT  ETİMESGUT BELEDİYESİ GELİŞİM SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 051 S M -89 kg 2silver ACIHAN OKAN  CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 051 S M -89 kg 3bronze BİNGÖM ÇAĞLAR  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 051 S M -89 kg 3bronze ÖZSÜZER BULUTHAN  SIVAS GENÇLIK SPOR KÜLÜBÜ  TURKEY
        1 PF 051 S M -89 kg 5 ÖNER FARUK  URLA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 051 S M -89 kg 5 SEÇER BERKAY  CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 051 S M -89 kg 5 JUHÁSZ ÁBEL  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
1 PF 052 S M -94 kg 1gold YIĞIT YAKUP  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 052 S M -94 kg 2silver CAVUS ABDULLAH  BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 052 S M -94 kg 3bronze KOLAĞASIOĞLU BÜLENT  VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR V SPR KULÜB  TURKEY
        1 PF 052 S M -94 kg 3bronze AYTEN MUSTAFA  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 052 S M -94 kg 5 JUHÁSZ ÁBEL  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 052 S M -94 kg 5 HIZLI SERCAN  TARSUS BORA  TURKEY
        1 PF 052 S M -94 kg 5 ÖZDEMİR MUSA CİHAN  MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  TURKEY
        1 PF 052 S M -94 kg 9 ÇAKMAZ İSMAİL  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 053 S M +94 kg 1gold GENÇAY AYGÜN  EGO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 053 S M +94 kg 2silver JUHÁSZ ÁBEL  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze AKBAŞ BATUHAN  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze JAROSZKIEVICZ KRISZTIAN  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 053 S M +94 kg 5 KANTAŞ ÖNDER  ÖZ HİLAL KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 053 S M +94 kg 5 ÇIÇEK IZZETTIN  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        1 PF 053 S M +94 kg 5 ÇAKMAZ İSMAİL  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 053 S M +94 kg 5 ELMAS MURAT  İSTANBUL UNIVERSITESI SPOR BIRLIGI KULUBU  TURKEY
        1 PF 053 S M +94 kg 9 KUMAR SUGURU UDAI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        1 PF 053 S M +94 kg 9 DEMİR AHMET  BİLCAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 053 S M +94 kg 9 CAVUS ABDULLAH  BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
1 PF 054 S F -50 kg 1gold BİNGÖM CEREN  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 054 S F -50 kg 2silver YAVUZ ŞEHRİ  TAŞKÖPRÜ LIDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze YUREKLIER AYLA  BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 054 S F -50 kg 5 ERDEM SEVDE  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 054 S F -50 kg 5 MARTINEZ GISELLA  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
1 PF 055 S F -55 kg 1gold MURVAI LÍVIA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 055 S F -55 kg 2silver YUREKLIER AYLA  BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 055 S F -55 kg 3bronze GÜNEŞ RABIA  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 055 S F -55 kg 3bronze ÇAKMAK SELVİCAN  ALTUN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 055 S F -55 kg 5 KAYAR SEVDA  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
        1 PF 055 S F -55 kg 5 AKAN ALEYNA  TEKCE SPOR KULUBU  TURKEY
1 PF 056 S F -60 kg 1gold MURVAI LÍVIA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 056 S F -60 kg 2silver BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze ATAY EYLEM  ALTINYUMRUK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze SEYFELI SÜMEYRA  CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 056 S F -60 kg 5 DIRICAN SULTAN  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 056 S F -60 kg 5 KILIÇ MERVE  ALTUN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 056 S F -60 kg 5 KAHRAMAN RUKIYE BUSE  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        1 PF 056 S F -60 kg 5 DAĞISTANLI DAMLA  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 056 S F -60 kg 9 AYKUL GAMZE  MUGLA UNIVERSITESI SPOR KULUBU  TURKEY
        1 PF 056 S F -60 kg 9 DOGAN EZGI  SILLA  TURKEY
1 PF 057 S F -65 kg 1gold YETER MELIKE  KAMPFSPORTTEAM BÜHL-RASTATT  GERMANY
        1 PF 057 S F -65 kg 2silver AKTAŞ MEVLÜDIYE  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze KORKMAZER KÜBRA  TAŞKÖPRÜ LIDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze YENERER HATİCE CEYLİN  CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 057 S F -65 kg 5 AŞILIOĞLU GÜLBEN BERFİN  AFACAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 058 S F -70 kg 1gold NAGY HENRIETTA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 058 S F -70 kg 2silver ÖZCAN GİZEM  BERKAN  TURKEY
        1 PF 058 S F -70 kg 3bronze KAPLAN GÜLBAHAR  DİYARBAKIR YAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 058 S F -70 kg 3bronze DUMANLI DILAN  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 059 S F +70 kg 1gold NAGY HENRIETTA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 059 S F +70 kg 2silver LEGGETT CHELSEA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze DIRICAN INCI  POLIS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze DUMANLI DILEK  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 059 S F +70 kg 5 ÇALIŞKAN ÖZGE  BİLCAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 059 S F +70 kg 5 BASARIR FATMA  WAKO TURKEY  TURKEY
1 PF 060 Team S 1gold TEAM BESTFIGHTER  TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 060 Team S 2silver HALKER KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 060 Team S 3bronze KICKBOXING TEAM DUISBURG  BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 060 Team S 3bronze ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 060 Team S 5 KKTC  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
        1 PF 060 Team S 5 TAŞDEMİR TEAM  TAŞDEMIR PRO GYM  TURKEY
        1 PF 060 Team S 5 UĞURLU GENCLIK VE SPOR KULÜBÜ  UĞURLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 060 Team S 5 EVOLUTION MARTIAL ARTS  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 060 Team S 9 ATASEHIR  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 061 V M -63 kg 1gold SIRMA ECVET  FERHATPAŞA ŞAMPIYON SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 061 V M -63 kg 2silver EFE MEHMET  MUDURNU SPOR  TURKEY
1 PF 062 V M -74 kg 1gold TAYFUR MEHMET  NIĞDE TAYFUR SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        1 PF 062 V M -74 kg 2silver ATEŞ NECATİ  ÇANAKKALE ATEŞİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 062 V M -74 kg 3bronze PITIRLI İBRAHİM  ÖZ HİLAL KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 062 V M -74 kg 3bronze KORKMAZ ÇETİN  KÖRFEZ UZAKDOĞU SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 063 V M -84 kg 1gold DAŞTAN CEMAL  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 063 V M -84 kg 2silver COSKUN IBRAHIM  SULTANGAZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 063 V M -84 kg 3bronze ÖZCAN HIKMET  AVRUPA GLOBAL DÖVÜŞÇÜLER  TURKEY
        1 PF 063 V M -84 kg 3bronze GÜLSEVER ALİ  YALVAÇ ÇINAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 065 V M +94 kg 1gold GENÇ RECEP  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 065 V M +94 kg 2silver OFLU HÜSEYIN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 065 V M +94 kg 3bronze SAKAR COŞKUN  ESENYURT ZALİMER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 065 V M +94 kg 3bronze DORUK ZEKAİ  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        1 PF 065 V M +94 kg 5 ERDEM MEHMET  NIĞDE GENÇLIK  TURKEY
        1 PF 065 V M +94 kg 5 SEZER METİN  METİN SEZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 065 V M +94 kg 5 TAN TANER  ANKARA TAN SPOR KULUBÜ  TURKEY
1 PF 066 V F -55 kg 1gold SARI BAŞ SEVGİ YEŞİM  ÖZ HİLAL KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 067 V F -65 kg 1gold HÜRMEYDAN BAŞAK  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 067 V F -65 kg 2silver ERSÜ MERAL  SEZER FIGHT CLUB  TURKEY
        1 PF 067 V F -65 kg 3bronze OKTAY PINAR  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 068 V F +65 kg 1gold ELMAS KARA MÜZEYYEN  BARTIN TOKİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 068 V F +65 kg 2silver SEZER KEBİRE  METİN SEZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 068 V F +65 kg 3bronze ÇİMEN GÜNAY  HALİS AVŞAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
1 PF 069 M Grand Champion 1gold COLLA DAVIDE  TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 069 M Grand Champion 2silver VERES ALEX  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 069 M Grand Champion 3bronze ÖZDEMİR FERİT  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 069 M Grand Champion 3bronze KARIK BURHAN  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 069 M Grand Champion 5 MERCAN HALIL  KAMPFSPORTTEAM BÜHL-RASTATT  GERMANY
        1 PF 069 M Grand Champion 5 SEMERCI HÜSEYIN  TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 069 M Grand Champion 5 SEMEMA MICHELE  APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 069 M Grand Champion 5 PINTORE DEVID  TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 069 M Grand Champion 9 KAYA DAVUT  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
1 PF 070 F Grand Champion 1gold NAGY HENRIETTA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 070 F Grand Champion 2silver KARAOZ FATMA  ETİMESGUT BELEDİYESİ GELİŞİM SPOR KULUBÜ  TURKEY
        1 PF 070 F Grand Champion 3bronze BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 F Grand Champion 3bronze LEGGETT CHELSEA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 F Grand Champion 5 YETER MELIKE  KAMPFSPORTTEAM BÜHL-RASTATT  GERMANY
        1 PF 070 F Grand Champion 5 MURVAI LÍVIA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 070 F Grand Champion 5 DAĞISTANLI DAMLA  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 070 F Grand Champion 5 ÇAKMAK SELVİCAN  ALTUN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 070 F Grand Champion 9 KILIÇ MERVE  ALTUN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 070 F Grand Champion 9 COŞKUNDENİZ MELİKE  MEHMET YALÇIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 070 F Grand Champion 9 ADIYAMAN AFRA  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        1 PF 070 F Grand Champion 9 MARENGHI CAMILLA  APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 070 F Grand Champion 9 BİNGÖM CEREN  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 00 000010 YC F -42 kg 1gold KUKREJA MONAL  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
2 LC 001 OC M -34 kg 1gold MURAT MEHMET ALI  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -34 kg 2silver AŞÇI BÜNYAMİN  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -34 kg 3bronze SANDALCIOĞLU ENES  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
2 LC 001 OC M -37 kg 1gold ALİCİKOĞLU EREN  FERHAT ARSLAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -37 kg 2silver ARAS RESUL  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -37 kg 3bronze KESICI TALHA  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -37 kg 3bronze ASLAN MUHAMMET MERT  POZITIF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -37 kg 5 DEMİR ADEM  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
2 LC 001 OC M -42 kg 1gold ÇETİN BURAK  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 2silver SAILAU BAUYRZHAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 001 OC M -42 kg 3bronze ÖZALP BERK  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 3bronze ERAT YAKUP  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 İTMİŞ MEHMET BARAN  METİN SEZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 NERGIZ YUSUF ISLAM  ATAKAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 SAMARA KHALED  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 001 OC M -42 kg 5 TOPHAN HASAN ALİ  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 KASIM BEŞIR  FIRST ACADEMY KICKBOXING  SYRIAN ARAB REPUBLIC
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 CANER UMUT KAMİL  BAŞKENT BAŞARI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 SAMASTI YİĞİTCAN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 KUANYSHKALIULY SAIAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 ÖZTÜRK MUZAFFER  GENÇLIK SPOR  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 ÖKTEM UMUTCAN  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 KHASKIYA OMER  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 001 OC M -42 kg 9 KILIÇ IBRAHIM MIRKAN  ELVANKENT SPOR KULUBÜ  TURKEY
2 LC 002 OC M -47 kg 1gold SHODIEV SHOXRUX  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        2 LC 002 OC M -47 kg 2silver GZAIEL AMEER  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze KARAASLAN DERMAN  SIVAS GENÇLIK SPOR KÜLÜBÜ  TURKEY
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze KAYA MUSTAFA  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 TÜREL KEREM CAN  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 KADYR ASSET  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 KARAMAN OKAN BUĞRA  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 KHOFASH AMIR  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 JABER KAREEM  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 002 OC M -47 kg 9 ERIŞ MEHMET  HALILIYE BELEDIYE  TURKEY
2 LC 003 OC M -52 kg 1gold ARDA FURKAN  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 2silver ŞİMŞEK ARDA UMUT  DİNAMİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze YERIKULY MANARBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze BAYAR ALİ OSMAN  ERK GYM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 DEMİRBAĞ MEHMETALİ  FIRTINA FİGHT SPOR LÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 KARAKOÇ GÜLTEKIN  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 GOŞKUN EDİZ  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 AMANKUZ RUSLAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 SALOZ MUHAMMET EMİN  ERZURUM AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 AKYÜZ SERHAT  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 KIRAZ ARDAHAN  ŞAH SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 GÜZEL ÖNDER OZAN  İSMAIL UZUNER SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 BOZ TOPRAK YİĞİT  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 OSMA ADEM  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 AKÇAY YAŞAR EFE  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 KILINÇER FERHAT  ERZURUM AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 17 DAAS ATHEER  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 003 OC M -52 kg 17 GÖKMEN İBRAHIM  KORKUTELI BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 17 HOŞAF SÜLEYMAN ENES  YİĞİT SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 17 SOYTÜRK ALPEREN  ABDULLAH SOYTÜRK SPOR KULÜBU  TURKEY
        2 LC 003 OC M -52 kg 17 FADILA AMRU  WAKO ISRAEL  ISRAEL
2 LC 004 OC M -57 kg 1gold KOÇAK SADETTIN  ISTANBUL OLIMPIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 2silver SARI KORAY  METİN SEZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze UZUNIBA ZIYA  FERHATPAŞA ŞAMPIYON SPOR KULUBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze UZUN ALİ  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 KOLA EDİP GÖKAY  DİNAMİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 AL SHIKH MOHAMMAD  FIRST ACADEMY KICKBOXING  SYRIAN ARAB REPUBLIC
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 AVCI BUĞRA  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 GÜNGÖR ORHAN BERAT  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 KANAN MAMMADOV  WAKO AZERBAIJAN  AZERBAIJAN
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 ZHAULYBAEV CHINGIZ  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 BELEVİ BURAK  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 SAKA MEHMET EYÜP  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 KAYA SAMET  EROCAĞI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 ÇIÇEK YUSUF EREN  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 ŞAHİN MEHMET ALI  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 FADILA AHMAD  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 004 OC M -57 kg 17 ASIL ENES BERKE  FETIH SPOR AKADEMISI  TURKEY
2 LC 005 OC M -63 kg 1gold YAVUZ SADIK ENES  NEJDET YAVUZ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 2silver YILMAZ ERAY  ÜMİT  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze CENİKLİOĞLU EMİRCAN  ERSAN TURAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze KARAÇÖL SERHAT  MURAT KIZILKUŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 YELER ÖNDER  METİN YAŞAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 GÜLLÜ BEYTULLAH  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 YOUSEF AMAR  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 ÖZTÜRK UMUT EREN  ANKARA LİDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 OKAY EGE  NEJDET YAVUZ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 CHIRAG CHIRAG  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 KARACA ARALARDA  DEMIRKIRANSPORKULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 TİKİCİERİ AYAZ  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 DUMAN GÖRKEM  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 MUT ZEKI CAN  ATAKAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 YILMAZ DEVRAN  YİĞİT SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 9 GÜLCÜ AHMET  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 17 ANAN ALIHAN  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 17 DONİ AHMET NACI  KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 17 YAVUZ KEREM  FERDİ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 17 SERTKALAYCI EMIR AYDIN  MERAM BELEDIYESI SPOR  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 17 POLAT KADİR YİĞİT  GELİŞİM KOMPLEKSİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 17 SALOZ YUSUF  ERZURUM AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SPOR  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 17 KURTGÖZLÜ EREN  CANCASPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        2 LC 005 OC M -63 kg 17 EFREMOV DMITRY  WAKO ISRAEL  ISRAEL
2 LC 006 OC M -69 kg 1gold DURGUT HASAN EFE  RAMAZAN BEYAZKAYA FITNESS SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        2 LC 006 OC M -69 kg 2silver ŞAHİN GÖRKEM  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze LAÇIN ABDULKADIR  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze YILDIZ EMRE  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 006 OC M -69 kg 5 GAVİŞ MUHAMMED ASIF  EDIRNE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 006 OC M -69 kg 5 ŞAHIN FATIH  FATIH ORHAN GENCLIK SPOR KULUBÜ  TURKEY
        2 LC 006 OC M -69 kg 5 JOHJAH AHMAD  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 006 OC M -69 kg 5 KABHA AHMAD  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        2 LC 006 OC M -69 kg 9 BOZLAK ADEM  EROCAĞI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 006 OC M -69 kg 9 GENÇFIDAN FURKAN  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 006 OC M -69 kg 9 GÜRIŞIK AYBERK KAĞAN  PHOENİX ANKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 006 OC M -69 kg 9 YILMAZ YİĞİT HALİL  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 007 OC M +69 kg 1gold ERGIN KEREM  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 007 OC M +69 kg 2silver AZAN RYSBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze GÜNEY EMRE  GİRESUN AKADEMİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze DOĞAN MERT YASİN  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 ÇAKMAK MUHAMMED  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 ÖZDEMİR BAHA  KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 PITIRLI YUSUF ALPTUĞ  ÖZ HİLAL KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 ÇELİK NUMAN  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 007 OC M +69 kg 9 CANBELDEK AHMET BURAK  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        2 LC 007 OC M +69 kg 9 ULUTAŞ MUHAMMET YUSUF  VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR V SPR KULÜB  TURKEY
2 LC 008 OC F -37 kg 1gold KOCAER AYŞE  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        2 LC 008 OC F -37 kg 2silver TÜFEKÇİ BETÜL  SERDAR TÜRKAY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 008 OC F -42 kg 1gold ARSLAN BÜŞRA  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 008 OC F -42 kg 2silver AYAS MERYEM NAZ  EMİR ARSLAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 008 OC F -42 kg 3bronze BOSTANCI ZEYNEP ECRE  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 008 OC F -42 kg 3bronze AKKUŞ HAYAT BÜŞRA  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        2 LC 008 OC F -42 kg 5 ÖZTÜRK GÜLAY  KORKUTELI BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 008 OC F -42 kg 5 KOZANLI AMINE NUR  FERDI LISANS  TURKEY
        2 LC 008 OC F -42 kg 5 ÖZYOL AFRA ECRİN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 008 OC F -42 kg 5 BILGIN AÇELYA NISA  GENÇLIK SPOR  TURKEY
        2 LC 008 OC F -42 kg 9 KOYAR ARZU MELDA  FERDİ  TURKEY
        2 LC 008 OC F -42 kg 9 MARKA SANTHOSHI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
2 LC 009 OC F -46 kg 1gold NACAR FILYET  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 009 OC F -46 kg 2silver URFALIOĞLU EMEL  FATIH 1453 SAVUNMA SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze GÜLEKEN BERFİN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze KARABIÇAK SEYRAN YAĞMUR  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 009 OC F -46 kg 5 TİKİCİERİ YAREN NUR  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 009 OC F -46 kg 5 TONBALAK CEREN  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        2 LC 009 OC F -46 kg 5 ÖZGEN RABIA  KORKUTELI BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 009 OC F -46 kg 5 ARSLAN NİSA  BARTIN TOKİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 009 OC F -46 kg 9 KARAOĞLU SILA  PHOENİX ANKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 009 OC F -46 kg 9 KARAASLAN DERMAN  SIVAS GENÇLIK SPOR KÜLÜBÜ  TURKEY
2 LC 010 OC F -50 kg 1gold ARSLAN SAADET  NIZIP MEHMET AKIF ERSOY HEM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 2silver UZ EMINE  FERHATPAŞA ŞAMPIYON SPOR KULUBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze DURMAZ RABİA  KİBAROĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze AYKUT ZEHRA  TURGUTLU MUAY THAI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 TİKİCİERİ YAĞMUR SULTAN  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 YILMAZ ÜLKÜ SENA  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 SOĞUKSU HAMİDE MARİA  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 ÇALIŞKAN BEYZA  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 9 YAVUZ MERVE  FERDI LISANS  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 9 MANDIRACI MELİS  ERK GYM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 9 KAŞIK BEYZA  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 9 ÇELİK GAMZE  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 9 TÜRKOĞLU SIMAL  FATIH ORHAN GENCLIK SPOR KULUBÜ  TURKEY
        2 LC 010 OC F -50 kg 9 UPUNUTHALA MYTHRI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        2 LC 010 OC F -50 kg 9 ERTAÇ DEREN  ADRENALİN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 011 OC F -55 kg 1gold ŞAHİN PERRUN  TURGUTLU MUAY THAI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 2silver CANAL ŞEVVAL ŞIFA  YALÇIN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze GÖK YAĞMUR  AK ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze GÜNGÖR ELİF RANA  FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 DIKMEN DOĞA  ALTINYUMRUKSPORKULUBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 DÖNMEZ CISIL  FATIH ORHAN GENCLIK SPOR KULUBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 ERDOĞAN BUKET  ÖLMEZ KCIK BOKS  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 ZEYBEK DÖNDÜ  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 9 YILMAZ ZEKİYE  OSMANİYE KENAN KARIK KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 9 BURUNCUK BUŞRA  ŞAH SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 9 ÜREYİL ELİF  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 9 SARIYEL KAYRA  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 011 OC F -55 kg 9 TAN TÜRKAN GİRAY  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 012 OC F -60 kg 1gold İPEK IREMSU  BAŞKENT BAŞARI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 012 OC F -60 kg 2silver ÇINAR YAREN  KİBAROĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze GÖKTAŞ SUDENAZ  POZITIF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze BİTİKOĞLU DOĞA  BERKAN  TURKEY
        2 LC 012 OC F -60 kg 5 KAVURGA SİNEM CEREN  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 012 OC F -60 kg 5 AVCI BUSE  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        2 LC 012 OC F -60 kg 5 BAKIR ARZU ALEYNA  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
2 LC 013 OC F -65 kg 1gold YOLDEMIR ILAYDA  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 013 OC F -65 kg 2silver GÜRSU HİLAL  DÜZCE DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 013 OC F -65 kg 3bronze YUVANÇ İREM DENİZ  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 013 OC F -65 kg 3bronze YILMAZ IŞIL  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 013 OC F -65 kg 5 TÜRKMEN AÇELYA SUDE  FIDAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 013 OC F -65 kg 5 ÖZYAZICI DİDAR ŞİMAL  BAŞKENT BAŞARI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 013 OC F -65 kg 5 HASANCA AYNUR  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
2 LC 014 OC F +65 kg 1gold ÇALIŞKAN ELİF  NEJDET YAVUZ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 014 OC F +65 kg 2silver DENİZ HAVİN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 014 OC F +65 kg 3bronze AYGÜN RABIA  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 014 OC F +65 kg 3bronze BOZYİL CEREN  FIDAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 014 OC F +65 kg 5 BOSTANCI RANA  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 014 OC F +65 kg 5 TAŞAN FUNDA  POLAT SPOR KUKÜBÜ  TURKEY
2 LC 015 J M -57 kg 1gold OFLU YUSUF  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 015 J M -57 kg 2silver ERTAŞ KORAY  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze KARAKIRAZ UFUK  ESER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze KUŞÇU MUHAMMET DEHA  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 015 J M -57 kg 5 BAYDAŞ MUSA  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 015 J M -57 kg 5 SANDEEP SANDEEP  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        2 LC 015 J M -57 kg 5 SAVUR ABDULBAKI  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
2 LC 016 J M -63 kg 1gold MARUSCSÁK LÁSZLÓ  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        2 LC 016 J M -63 kg 2silver GUVENC HAMIT BARAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze ŞAHİN FURKAN  IRMAK SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze MIRAT MAHMUT  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        2 LC 016 J M -63 kg 5 KILIÇ EMRE  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 016 J M -63 kg 5 HUDEYFA BARAA  FIRST ACADEMY KICKBOXING  SYRIAN ARAB REPUBLIC
        2 LC 016 J M -63 kg 5 ÇETINKAYA FURKAN  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
2 LC 017 J M -69 kg 1gold YABAŞ ÖMER FARUK  ALTINYUMRUKSPORKULUBÜ  TURKEY
        2 LC 017 J M -69 kg 2silver BOZKURT MERT EMİN  BARTIN TOKİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze GÜVEN EFE  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze GERÇEKER BAYRAM METE  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 017 J M -69 kg 5 POLAT ŞAHIN  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        2 LC 017 J M -69 kg 5 YORULMAZ KAAN  AVCILAR ILKERŞEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
2 LC 018 J M -74 kg 1gold SIMSEK ILHAM BERK  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 018 J M -74 kg 2silver SEVERDIM ÖKKEŞ  K.MARAŞ B.Ş.B GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze BUĞDAY BURAK  DINAMIK SAĞLIK S.K  TURKEY
2 LC 019 J M -79 kg 1gold KÜLTÜR MUHIDDIN FURKAN  DÜZİÇİ KADIOĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 019 J M -79 kg 2silver TEMUR BERKAY  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze BALIK MURAT SİDAR  HATAY AKM/HBB SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze YEŞILPINAR CAN  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 020 J M -84 kg 1gold ORHAN MEHMET EMİN  ANKARA LİDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 020 J M -84 kg 2silver MICAN AHMET CAN  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        2 LC 020 J M -84 kg 3bronze SOFUOĞLU MEHMET HALİT  DÜZİÇİ KADIOĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 022 J M -94 kg 1gold AKCALI HASAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 022 J M -94 kg 2silver HODŽIĆ MEHMED  KBS TITANIUM USORA  BOSNIA AND HERZEGOVINA
2 LC 023 J M +94 kg 1gold ÇOŞKUN ALİ  PROFESYONEL SPOR CENTER KLÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 023 J M +94 kg 2silver TEKIR GÖKMEN  GÜNGÖREN MURAT EKMEKÇI SPOR KLUBÜ  TURKEY
2 LC 025 J F -55 kg 1gold OZTURK CANSU  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 025 J F -55 kg 2silver SERTEL NAZLI  HATAY AKM/HBB SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 026 J F -60 kg 1gold BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 2silver OZGEN SENA AMINENUR  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze CENGİZ SENA  ŞEN SAMURAY  TURKEY
2 LC 027 J F -65 kg 1gold OZASLAN KUBRA  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 027 J F -65 kg 2silver KOCAGÖZ NAZLI NASIP  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        2 LC 027 J F -65 kg 3bronze ÇELEBİ MERVE  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 027 J F -65 kg 3bronze ERTAŞ DİLARA  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 028 J F -70 kg 1gold HEKİM HİLAL  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 029 J F +70 kg 1gold BOYLAZ CANSU  ALTINYUMRUKSPORKULUBÜ  TURKEY
        2 LC 029 J F +70 kg 2silver MECHLER AYLİN  ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 030 S M -57 kg 1gold ŞAHİN EMRE  ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK  TURKEY
        2 LC 030 S M -57 kg 2silver TURK MUSTAFA  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze KOÇ CAN NURETTİN  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze ÖZEKLI ÖMER  HEDEF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 030 S M -57 kg 5 BOZ TUGAY  KAĞITHANE ŞAMPIYONLAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 031 S M -63 kg 1gold DILER NURETTIN  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        2 LC 031 S M -63 kg 2silver MARUSCSÁK LÁSZLÓ  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze ALJAZAIRI SARIA  FIRST ACADEMY KICKBOXING  SYRIAN ARAB REPUBLIC
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze GENÇOĞLU CEBRAİL  ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK  TURKEY
        2 LC 031 S M -63 kg 5 NAVAS MARTIN  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
        2 LC 031 S M -63 kg 5 KARAOLUK MÜCAHİT  AKÇAKOCABEY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 031 S M -63 kg 5 BAKIRCI CEMİL  MEHMET YALÇIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 031 S M -63 kg 5 ŞEN BİLAL  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
2 LC 032 S M -69 kg 1gold LAJOS FÉSŰ  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        2 LC 032 S M -69 kg 2silver AĞYÜREK VEDAT  ERZURUM PASINLER KICK BOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze ASMA SEFA  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze DERME MEHMET İHSAN  ÇANAKKALE ASSOS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 5 DEĞİRMENCİ ÖMER  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 5 BOZDEMIR KEMAL  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 5 YAĞCIOĞLU TURGUT  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 5 ÇALBIYIK ENES  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 9 NAVAS MARTIN  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
        2 LC 032 S M -69 kg 9 KOCA İSMAİL HAKKI  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 9 ER ENES  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 9 CEYLAN BEKİRCAN  NİLÜFER GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 9 GEBEDEK İLKER  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 9 ŞENYÜZ MUHAMMED  DIYARBAKIR ATLAS GSK  TURKEY
        2 LC 032 S M -69 kg 9 GIANNI LUCIO  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
2 LC 033 S M -74 kg 1gold LAJOS FÉSŰ  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        2 LC 033 S M -74 kg 2silver YILDIRIM MUSA  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze İÇKÖPRÜ FURKAN  AKÇAKOCABEY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze MEN RECEP  PROFESYONEL SPOR CENTER KLÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 033 S M -74 kg 5 DEMIREZ UGUR CAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 033 S M -74 kg 5 ÖZTÜRK ONUR  NEJDET YAVUZ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 033 S M -74 kg 5 KARAMAN YUNUS  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 033 S M -74 kg 5 GIANNI LUCIO  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
        2 LC 033 S M -74 kg 9 HARBI MAAROOF  IRAQ KICKBOXING FEDERATION  IRAQ
        2 LC 033 S M -74 kg 9 BEYAZ ÖMER  HALILIYE BELEDIYE  TURKEY
        2 LC 033 S M -74 kg 9 ERDEMLI MUSTAFA YASIN  YALÇIN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 033 S M -74 kg 9 TOPANTAŞ SAIMCAN  ŞAH SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 034 S M -79 kg 1gold KAYA DAVUT  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 2silver TOK KAAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze ARSLAN MEHMET CAN  IRMAK SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze KIR CEVAT  PROFESYONEL SPOR CENTER KLÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 5 GÜRELI MUSTAFA  YALOVA  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 5 KESIMAL ALPER  CANCASPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 5 AYAN YUSUF  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 5 KUTLU HALİL İBRAHİM  DEMİR PENÇE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 9 ALTUN HÜSEYİN  DÜZİÇİ KADIOĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 9 BUNNY BADI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        2 LC 034 S M -79 kg 9 ERSİN BAVER  DİYARBAKIR YAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 9 DEMİREZ UĞUR CAN  FERDI  TURKEY
        2 LC 034 S M -79 kg 9 ERDOĞAN FETIH  KARESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
2 LC 035 S M -84 kg 1gold ÖZ KEREM  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 2silver EROĞLU MUHAMMET  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 3bronze AKDENİZ MUHAMMET EMİN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 3bronze SATIOĞLU ERAY  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 5 KAŞIK AHMET  K.MARAŞ B.Ş.B GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 5 HACIOSMANOĞLU ORHAN  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 5 ÇINAR NURI  METROPOL IHTISAS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 5 ÖZTÜRK METEHAN  KOCAELİ ÖNCÜ GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 9 EFE ONUR  AHMET KURAL GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 9 DUMAN MUHAMMED SAMIL  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 9 ÖZ ÖZKAN  LOKOMOTIF 20 SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 035 S M -84 kg 9 ALTAY OĞUZ  EGO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 036 S M -89 kg 1gold MISTIK MEHMET  DEMİR PENÇE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 036 S M -89 kg 2silver EROL BİLGİN  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
        2 LC 036 S M -89 kg 3bronze MARTINOVSKIS RAIMONDS  VENTSPILS KIKBOKSA LEĢIONS  LATVIA
        2 LC 036 S M -89 kg 3bronze TAŞKIN ISMAIL VATAN  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        2 LC 036 S M -89 kg 5 KAYABAS ESREF  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 036 S M -89 kg 5 DEMIR ERHAN  YALÇIN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 036 S M -89 kg 5 ÇAKMAZ İSMAİL  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 036 S M -89 kg 5 GÜNAYDIN SALİM  PAZAR FORMFİTNESS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 037 S M -94 kg 1gold KIZIL HASAN MERT  AKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 037 S M -94 kg 2silver CENGIZ AHMET  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        2 LC 037 S M -94 kg 3bronze ÖZDEMİR MUSA CİHAN  MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  TURKEY
        2 LC 037 S M -94 kg 3bronze YIĞIT YAKUP  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 037 S M -94 kg 5 TOY BURAK  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 037 S M -94 kg 5 AKIN ABDULLAH CEM  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 037 S M -94 kg 5 YURTLAK İSMAIL HAKKI  AKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 037 S M -94 kg 9 YILDIZ YASIN  ERCIŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 038 S M +94 kg 1gold KOÇAK OSMAN UĞUR  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        2 LC 038 S M +94 kg 2silver GÖKTAŞ MAHMUT  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 038 S M +94 kg 3bronze GÖREN BURAK  YALÇINKAYA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 038 S M +94 kg 3bronze ÇIFTÇI CEMAL  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        2 LC 038 S M +94 kg 5 ŞIRIN SERDAR  YALOVA VUŞU KUNG FU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 038 S M +94 kg 5 BALIKCI YUNUS EMRE  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 038 S M +94 kg 5 KANTAŞ ÖNDER  ÖZ HİLAL KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 039 S F -50 kg 1gold KALEMLİ MERVE  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 039 S F -50 kg 2silver KUTLU KUMSAL KAYRA  FEYZİYE MOLLAOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU  TURKEY
        2 LC 039 S F -50 kg 3bronze SARIASLAN SULTAN  ÖLMEZ KCIK BOKS  TURKEY
        2 LC 039 S F -50 kg 3bronze NALBAT HATICE  WAKO TURKEY  TURKEY
2 LC 040 S F -55 kg 1gold SAĞLAM SULTAN  POZITIF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 040 S F -55 kg 2silver BARAT GUILLERMINA  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
        2 LC 040 S F -55 kg 3bronze AKKAYA EDA NUR  KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 040 S F -55 kg 3bronze BÜYÜKDEMIR ŞÜKRAN TEBAA  FERDI  TURKEY
        2 LC 040 S F -55 kg 5 KILIÇ MERVE  ALTUN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 040 S F -55 kg 5 EROĞLU GÜLDEN  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 040 S F -55 kg 5 DUMAN NEŞE  KIZILDAĞ GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 040 S F -55 kg 5 ÇETİN RABİA  ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 040 S F -55 kg 9 DEMIROK DILARA  MERAM BELEDIYESI SPOR  TURKEY
        2 LC 040 S F -55 kg 9 PAWAR DIPALI SURESH  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
2 LC 041 S F -60 kg 1gold BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 041 S F -60 kg 2silver COEVA NATALIA  APD YAMA ARASHI  ITALY
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze TORAL OYA BUSE  DİNAMİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze BARAT GUILLERMINA  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
        2 LC 041 S F -60 kg 5 YILDIRIM GAYE NUR  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        2 LC 041 S F -60 kg 5 EROL DILEK  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 041 S F -60 kg 5 DAĞISTANLI DAMLA  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 041 S F -60 kg 5 GÖKBULUT ELIF  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        2 LC 041 S F -60 kg 9 SÜRGÜN NAGIHAN  DINAMIK SAĞLIK S.K  TURKEY
        2 LC 041 S F -60 kg 9 BANAN ŞULE  ÇANAKKALE ATEŞİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 041 S F -60 kg 9 HARMANCIOĞLU SEVGİ  KONYA ZİRVE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
2 LC 042 S F -65 kg 1gold ÜNVER EBRU  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 042 S F -65 kg 2silver ŞAHİN ŞEYMANUR  BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze ÜÇTAŞ ÖZGE  ESENYURT ZALİMER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze AYNUR ELIF  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 042 S F -65 kg 5 BAYNAZ TUĞÇE GÜLŞAH  BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ AKADEMİ SPOR KULUBU  TURKEY
        2 LC 042 S F -65 kg 5 KAYA SEVDA  SEVDA KAYA  TURKEY
        2 LC 042 S F -65 kg 5 COEVA NATALIA  APD YAMA ARASHI  ITALY
2 LC 043 S F -70 kg 1gold KELEŞ DİLARA  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        2 LC 043 S F -70 kg 2silver DEMİRTAŞ DUYGU  CIHANGIR AKBAŞ POINT FIGHTING ACADEMY  TURKEY
        2 LC 043 S F -70 kg 3bronze KURT FATIMA NUR  FEYZİYE MOLLAOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU  TURKEY
        2 LC 043 S F -70 kg 3bronze ÇELIK HATICE  İSTANBUL UNIVERSITESI SPOR BIRLIGI KULUBU  TURKEY
2 LC 044 S F +70 kg 1gold ÖZDEMIR GAMZE  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 044 S F +70 kg 2silver ÖZEN GÜLSÜM  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze OZAR FATMA NUR  WAKO TURKEY  TURKEY
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze LEGGETT CHELSEA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 5 ÇETIN DILAN  OSMANLI ANADOLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 044 S F +70 kg 5 ÖKTEM ÜNZILE  DINAMIK SAĞLIK S.K  TURKEY
2 LC 045 V M -63 kg 1gold SIRMA ECVET  FERHATPAŞA ŞAMPIYON SPOR KULUBÜ  TURKEY
        2 LC 045 V M -63 kg 2silver KÖKER HALİL  FERDİ SPORCULAR  TURKEY
2 LC 046 V M -74 kg 1gold ÇIÇEK IBRAHIM  KELKİT OSMANLI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 046 V M -74 kg 2silver YILDIRIM EŞREF  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 046 V M -74 kg 3bronze ORHAN FATIH  FATIH ORHAN GENCLIK SPOR KULUBÜ  TURKEY
        2 LC 046 V M -74 kg 3bronze KUDABAYEV ARMAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        2 LC 046 V M -74 kg 5 KORKMAZ ÇETİN  KÖRFEZ UZAKDOĞU SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 046 V M -74 kg 5 ZALOĞLU IHSAN GÖKHAN  KKTC MUAYTHAI VE KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 046 V M -74 kg 5 TAYFUR MEHMET  NIĞDE TAYFUR SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        2 LC 046 V M -74 kg 5 ATEŞ NECATİ  ÇANAKKALE ATEŞİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 047 V M -84 kg 1gold MESTOĞLU MEHMET  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 047 V M -84 kg 2silver OFLU HÜSEYIN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 047 V M -84 kg 3bronze TENLIK HEYBET  KAVAKPINAR TENLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 047 V M -84 kg 3bronze DAŞTAN CEMAL  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 047 V M -84 kg 5 COSKUN IBRAHIM  SULTANGAZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 048 V M -94 kg 1gold BEYAZYILDIZ RAMAZAN  RAMAZAN BEYAZKAYA FITNESS SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        2 LC 048 V M -94 kg 2silver ÇAKMAK MURAT  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
2 LC 049 V M +94 kg 1gold SEZER METİN  METİN SEZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 049 V M +94 kg 2silver SAKAR COŞKUN  ESENYURT ZALİMER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 049 V M +94 kg 3bronze GENÇ RECEP  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 049 V M +94 kg 3bronze TAN TANER  ANKARA TAN SPOR KULUBÜ  TURKEY
        2 LC 049 V M +94 kg 5 DORUK ZEKAİ  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
2 LC 051 V F -65 kg 1gold HÜRMEYDAN BAŞAK  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 051 V F -65 kg 2silver ERSÜ MERAL  SEZER FIGHT CLUB  TURKEY
        2 LC 051 V F -65 kg 3bronze GÜNEYHAN ASLI  KKTC MUAYTHAI VE KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 051 V F -65 kg 3bronze OKTAY PINAR  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 051 V F -65 kg 5 IPEK NILÜFER  KIBAROĞLU  TURKEY
2 LC 052 V F +65 kg 1gold SEZER KEBİRE  METİN SEZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        2 LC 052 V F +65 kg 2silver ÇİMEN GÜNAY  HALİS AVŞAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 015 J M -57 kg 1gold OFLU YUSUF  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 2silver BAĞCI ÖMER  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze YURTALAN YUNUS EMRE  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze KUŞÇU MUHAMMET DEHA  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 5 ERTAŞ KORAY  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 5 ERTAŞ KAYRA  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 5 ODABAŞ ALI EMIR  AKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 5 LAÇİN FEDAİ  ÜMİT  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 9 NIHAL YÜKSEL CAN  HEDEF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 9 ABU ALKIAN HANI  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 015 J M -57 kg 9 BÜKÜM YUSUF ZİYA  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 9 DERME ATAMER  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 9 KILIÇKAYA BAHADIR RIDVAN  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 9 ÜSTÜNDAĞ SEMİH  MEHMET YALÇIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 9 SAK FURKAN  HEDEF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 9 BIRDAL IBRAHIM  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 17 SAVUR ABDULBAKI  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 17 KOÇ KAAN  BERKAN  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 17 KILIÇ MEHMET  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 17 SANDEEP SANDEEP  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        3 KL 015 J M -57 kg 17 ABDUJALILOV SHAKHBOZBEK  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        3 KL 015 J M -57 kg 17 SEVİNÇ ENES  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        3 KL 015 J M -57 kg 17 JABALY BADR  WAKO ISRAEL  ISRAEL
3 KL 016 J M -63 kg 1gold ÜNALAN SALİH  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 2silver MIRAT MAHMUT  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 3bronze ÖZDENİZ SERCAN  OSMANGAZİ KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 3bronze SİLGU BERKANT  BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ AKADEMİ SPOR KULUBU  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 5 YILMAZ EMIRHAN  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 5 UÇAR NURETTIN KAAN  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 5 ÖZTÜRK KAĞAN SALIH  BAŞKENT BAŞARI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 5 GÜVENÇ HAMİT BARAN  DİNAMİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 9 KAMLAT TAMIM  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 016 J M -63 kg 9 GÜLER ERMAN  HASAN AVCI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 9 ARSLANTÜRK KANİCAN  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 9 ŞAHİN FURKAN  IRMAK SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 9 KORKMAZ AL CANIB  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 9 KADIR İSMAIL  AKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 9 MARUSCSÁK LÁSZLÓ  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        3 KL 016 J M -63 kg 9 DEMİŞ ALİ  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 ÇETINKAYA FURKAN  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 TÜRK ÖMER  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 SAYLAM OĞUZHAN  İKRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 AYKOL DOLUNAY  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 DAĞDAŞ EMİRCAN  ORHAN DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 BATMAZ İSMAİL CAN  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 BERBER ABDULKADIR  ŞEN SAMURAY  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 SEVİM RECEP  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 MUHAMMET ALI ABDURRAHMAN  FIRST ACADEMY KICKBOXING  SYRIAN ARAB REPUBLIC
        3 KL 016 J M -63 kg 17 ÇATALSAKAL SELAHATTIN ÇAGAN  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 SILGIR MURAT  HALILIYE BELEDIYE  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 AKYAPI EMIRHAN  ALTUNAY SPOR  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 17 AZEM AMIR  WAKO ISRAEL  ISRAEL
3 KL 017 J M -69 kg 1gold TUHILAR RUFAT  AKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 2silver ALINAK DENİZ DEVRİM  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 3bronze KELEŞ HÜSEYİN  İKRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 3bronze DUMAN OZAN OSMAN  MERKEZ İMAM HATİP LİSESİ GENÇLİK VE SK  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 5 VAKIFLI ŞÜKRÜCAN  POZITIF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 5 GENÇ ABDULBAKI  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 5 DOĞAN BURAK BAYRAM  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 5 ASAD TAREQ  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 017 J M -69 kg 9 AZEM AMIR  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 017 J M -69 kg 9 ALMARMOUR ALI HAIDAR  FIRST ACADEMY KICKBOXING  SYRIAN ARAB REPUBLIC
        3 KL 017 J M -69 kg 9 YORULMAZ KAAN  AVCILAR ILKERŞEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 9 ÇALDEMIR ALI BERKAN  POLAT SPOR KUKÜBÜ  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 9 KURT MUHAMMET CAN  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 9 GÜLER ERMAN  HASAN AVCI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 9 BAYDUR ISMET  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 9 GÜÇ ABDULKADİR  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 17 ACAY ENES  SILLA  TURKEY
        3 KL 017 J M -69 kg 17 ABU ABDON ALI  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 017 J M -69 kg 17 BİLGİLİ RAŞİT  KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 018 J M -74 kg 1gold ÇOBAN GÖKDENIZ  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        3 KL 018 J M -74 kg 2silver BUĞDAY BURAK  DINAMIK SAĞLIK S.K  TURKEY
        3 KL 018 J M -74 kg 3bronze ŞİMŞEK İLHAM BERK  ŞEN SAMURAY  TURKEY
        3 KL 018 J M -74 kg 3bronze DEMIRTAS KIRAC BORA  SILLA  TURKEY
        3 KL 018 J M -74 kg 5 GÖÇERLER EMRE SALİH  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 018 J M -74 kg 5 KAMAÇ SAMET  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 018 J M -74 kg 5 ÇETİNKAYA SEMİH  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 018 J M -74 kg 5 DAŞYÜREK MEHMET  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
        3 KL 018 J M -74 kg 9 ASAD TAREQ  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 018 J M -74 kg 9 YILMAZ LEVENT  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
3 KL 019 J M -79 kg 1gold KÜLTÜR MUHIDDIN FURKAN  DÜZİÇİ KADIOĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 019 J M -79 kg 2silver YEŞILPINAR CAN  BAHÇELIEVLER KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 019 J M -79 kg 3bronze BALIK MURAT SİDAR  HATAY AKM/HBB SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 019 J M -79 kg 3bronze TEMÜR BERKAY  POLAT SPOR KUKÜBÜ  TURKEY
        3 KL 019 J M -79 kg 5 KAŞÇI EMİN TALHA  KEÇİÖREN GÜCÜ  TURKEY
        3 KL 019 J M -79 kg 5 SAKAR SAMET  ESENYURT ZALİMER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 019 J M -79 kg 5 ÜNALDI YİĞİTHAN  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 019 J M -79 kg 5 BARKA HÜSEYİN  RİNG SHOV  TURKEY
3 KL 020 J M -84 kg 1gold AŞAR YUSUF ERCENK  ANKARA LİDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 020 J M -84 kg 2silver SOFUOĞLU MEHMET HALİT  DÜZİÇİ KADIOĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 020 J M -84 kg 3bronze DİNÇ ENES ARDA  VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR V SPR KULÜB  TURKEY
        3 KL 020 J M -84 kg 3bronze MICAN AHMET CAN  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 020 J M -84 kg 5 YILMAZ ÖZCAN  NIMETULLAH GÜL SPORT KLUB  TURKEY
3 KL 021 J M -89 kg 1gold AKÇALI HASAN  ÇANAKKALE ASSOS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 021 J M -89 kg 2silver AKÇINAR EMIRHAN  LEOPAR SPOR KULUBÜ  TURKEY
        3 KL 021 J M -89 kg 3bronze AKDOĞAN FARUK  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 021 J M -89 kg 3bronze AKBULUT OKAY  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 021 J M -89 kg 5 DEMİREL HARUN  KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 022 J M -94 kg 1gold BULDU TALHAEMIR  OLIMPIYAT SPOR KULUBU  TURKEY
        3 KL 022 J M -94 kg 2silver GÜLER MUHAMMED EREN  ÇORUM GENÇLIK AKADEMI SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 022 J M -94 kg 3bronze BİKEÇ BURAK  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        3 KL 022 J M -94 kg 3bronze HODŽIĆ MEHMED  KBS TITANIUM USORA  BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 KL 023 J M +94 kg 1gold YILDIRIM SELÇUK  AKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 023 J M +94 kg 2silver TEKIR GÖKMEN  GÜNGÖREN MURAT EKMEKÇI SPOR KLUBÜ  TURKEY
        3 KL 023 J M +94 kg 3bronze ÇOŞKUN ALİ  PROFESYONEL SPOR CENTER KLÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        3 KL 023 J M +94 kg 3bronze ORHAN CANER  KAYA GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 023 J M +94 kg 5 UZUNKAYA SÜLEYMAN  ELVANKENT ŞAHİNLER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 024 J F -50 kg 1gold ADIYAMAN AFRA  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 2silver TARAOGLAN DERYA NAZAR  HEDEF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 3bronze TUNALI NAZLI  YABANCI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 3bronze TINAZ İREMNUR  ATAKAN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 5 ÇAVUŞOĞLU ZELİHA  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 5 BAYATLI DOĞA  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 5 KURT SUDENAZ  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 5 KOÇAK GIZEM  POZITIF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 9 AŞIK TUĞBA  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 9 KEKLİK AYŞENUR  İKRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 9 KOÇ CEREN  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 9 SAMUR DUYGU  YALÇIN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 9 YERKAZAN BUSE  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 9 SERTEL NAZLI  HATAY AKM/HBB SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 9 GÜDER BERFİN EFTELYA  SEYHAN BELEDIYE SPOR  TURKEY
        3 KL 024 J F -50 kg 9 YILMAZ ESMANUR  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 025 J F -55 kg 1gold MERDÜN SEDEF  SERIK BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 2silver ŞAHİNBAKAN ASYA  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 3bronze ÖZTÜRK CANSU  EROCAĞI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 3bronze NOGAY NURGÜL  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 5 TAŞAR RUKIYE  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 5 ŞAHİN TUANNA  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 5 TİKİCİERİ GÜLŞAH  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 5 KURŞUN AYŞE İREM  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 9 TIZLAK KADIME  KORKUTELI BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 9 KIDIK CANSU NACİYE  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        3 KL 025 J F -55 kg 9 ŞEKERALMAZ IŞINSU  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 026 J F -60 kg 1gold BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        3 KL 026 J F -60 kg 2silver BİLDİK EBRU  HATAY AKM/HBB SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 026 J F -60 kg 3bronze ARDAL SELIN  GÜNGÖREN GENÇLIK SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 026 J F -60 kg 3bronze BAKAR ESMANUR  DERİNCE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 026 J F -60 kg 5 ÖZGEN SENA AMINE NUR  KORKUTELI BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 026 J F -60 kg 5 YILDIZ BAHAR  ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 026 J F -60 kg 5 ASLAN ECE  ADRENALİN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 026 J F -60 kg 5 CENGİZ SENA  ŞEN SAMURAY  TURKEY
        3 KL 026 J F -60 kg 9 ÖZDEMIROĞLU ILGIN  CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 027 J F -65 kg 1gold ÖZKAN ELİF  FIRTINA FİGHT CLUB  TURKEY
        3 KL 027 J F -65 kg 2silver KOCAGÖZ NAZLI NASIP  SEVINCKARDESLERGSK  TURKEY
        3 KL 027 J F -65 kg 3bronze TORUN KADER  KAYA GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 027 J F -65 kg 3bronze ÖZASLAN KÜBRA  ANKARA LİDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 027 J F -65 kg 5 ÇELEBİ MERVE  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 027 J F -65 kg 5 ÇULHA İREM  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 027 J F -65 kg 5 KOÇ YAGMUR GÜL  EROCAĞI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 027 J F -65 kg 5 AÇIKGÖZ KADER  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 028 J F -70 kg 1gold BÜKÜLMEZOĞLU CANSU  ALANYA FIGHT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        3 KL 028 J F -70 kg 2silver UYAR RABİA  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 029 J F +70 kg 1gold TOSUN MERVE  SILLA  TURKEY
        3 KL 029 J F +70 kg 2silver VARLIK KUBRA  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 029 J F +70 kg 3bronze BIRCAN DILARA  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        3 KL 029 J F +70 kg 3bronze YILDIRAN DUYGU  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 029 J F +70 kg 5 DEMİRCAN SILA NUR  CIHANGIR AKBAŞ POINT FIGHTING ACADEMY  TURKEY
3 KL 030 S M -57 kg 1gold ŞAHİN EMRE  ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK  TURKEY
        3 KL 030 S M -57 kg 2silver TÜRK MUSTAFA  HEDEF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 030 S M -57 kg 3bronze KARAKOÇ YUNUS EMRE  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 030 S M -57 kg 3bronze ONCUL MUHAMMED SAIT  WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 030 S M -57 kg 5 SUIAM HAME SHANIAH  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        3 KL 030 S M -57 kg 5 UĞUZ ENES HASAN  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        3 KL 030 S M -57 kg 5 BOZ TUGAY  KAĞITHANE ŞAMPIYONLAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 031 S M -63 kg 1gold DILER NURETTIN  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 2silver GENCOGLU CEBRAIL  WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze ŞİMŞEK ORHAN  ŞEN SAMURAY  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze ŞEN BİLAL  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 5 MARUSCSÁK LÁSZLÓ  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        3 KL 031 S M -63 kg 5 KAMLAT TAMIM  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 031 S M -63 kg 5 CEYLAN MELİH  ADRENALİN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 5 SELIKOV NYRLIZHAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 031 S M -63 kg 9 ASLAN MAHMUT  METROPOL IHTISAS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 9 TİKİCİERİ TAMER  ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 9 AKBULUT MUHAMMET  UĞURLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 9 KARAKURT CEMAL  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 9 KARAOLUK MÜCAHİT  AKÇAKOCABEY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 9 ŞIMŞEK ÖMER UFUK  OLIMPIYAT SPOR KULUBU  TURKEY
        3 KL 031 S M -63 kg 9 CIHANGIRAG SEYFETTIN  KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETI  TURKEY
3 KL 032 S M -69 kg 1gold AĞYÜREK VEDAT  ERZURUM PASINLER KICK BOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 2silver ER ENES  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze AÇINMAK SAMET  HEDEF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze KORKULU MEHMET  KRAL AKDENİZ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 5 CEYLAN BEKİRCAN  NİLÜFER GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 5 ASAD TAREQ  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 032 S M -69 kg 5 KOPAL CİHAT  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 5 BALSLEV JAKOB ANDREAS  CHIN-GU FULL CONTACT  DENMARK
        3 KL 032 S M -69 kg 9 OKAL MUSTAFA  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 9 DÖMAN MEHMET SAİT  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 9 YAKUT ALI AZAD  PAZARYERI SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 9 GIANNI LUCIO  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
        3 KL 032 S M -69 kg 9 ŞENYÜZ MUHAMMED  DIYARBAKIR ATLAS GSK  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 9 ARMAN RAMAZAN  KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 9 DEĞİRMENCİ ÖMER  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 9 DALBUDAK GÖKHAN  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 JODAH OSAID  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 032 S M -69 kg 17 DELIBALTA ALICAN  EDIRNE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 DAŞTAN KADIR TOLGA  FATIH ORHAN GENCLIK SPOR KULUBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 YAĞCIOĞLU TURGUT  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 YAZICI MEHMET SENCER  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 HAPUL EMRE  GÜNGÖREN GENÇLIK SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 ASMA SEFA  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 İNANÇ SABRİ MURAT  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 POLAT ŞAHIN  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 GEBEDEK İLKER  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 17 AL-ABBASI SAMER  IRAQ KICKBOXING FEDERATION  IRAQ
3 KL 033 S M -74 kg 1gold MEN RECEP  PROFESYONEL SPOR CENTER KLÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        3 KL 033 S M -74 kg 2silver ZOLTÁN BÁLINT  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        3 KL 033 S M -74 kg 3bronze BOZATLI BATUHAN  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 033 S M -74 kg 3bronze JODAH OSAID  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 033 S M -74 kg 5 URSU CALIN TIBERIU  CHIN-GU FULL CONTACT  DENMARK
        3 KL 033 S M -74 kg 5 ÇİL MEHMET AKIF  ŞEN SAMURAY  TURKEY
        3 KL 033 S M -74 kg 5 KAYA RODIN  KKTC MUAYTHAI VE KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 033 S M -74 kg 5 HARBI MAAROOF  IRAQ KICKBOXING FEDERATION  IRAQ
        3 KL 033 S M -74 kg 9 MASARWA WASIM  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 033 S M -74 kg 9 YILDIRIM MUSA  PRESTIJ SPOR SAVUNMA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 033 S M -74 kg 9 DEMIREZ UGUR CAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 033 S M -74 kg 9 ASAD TAREQ  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 033 S M -74 kg 9 AÇIŞ ZEKİ  ORHAN DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 033 S M -74 kg 9 YALUR NEVZAT  ALTAYLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 033 S M -74 kg 9 NASSAR MAHMOUD  AL-AQSA SPORT CENTER  JORDAN
        3 KL 033 S M -74 kg 17 AYDIN NİZAM  GELİŞİM KOMPLEKSİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 034 S M -79 kg 1gold TOK KAAN  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 2silver GENCEBAY MIRAÇ  ÇAYKUR RIZE SPOR  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 3bronze SAFTER CEBRAIL  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 3bronze AKDENİZ MUHAMMET EMİN  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 5 AYAN YUSUF  ÖMER ÇIÇEK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 5 YEĞEN ÇAYAN  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 5 BUNNY BADI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        3 KL 034 S M -79 kg 5 TANGBAY ZHAMBYL  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 034 S M -79 kg 9 ALTUN HÜSEYİN  DÜZİÇİ KADIOĞLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 9 JODAH OSAID  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 034 S M -79 kg 9 EL ŞEYH ABDULHAMID  KORKUTELI BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 9 KESIMAL ALPER  CANCASPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 9 ARSLAN MEHMET CAN  IRMAK SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 9 ZOLTÁN BÁLINT  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        3 KL 034 S M -79 kg 9 KARAKAYA TUNAHAN  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 9 KENTAN CAGATAY  WAKO TURKEY  TURKEY
3 KL 035 S M -84 kg 1gold ERMAN FATİH  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 2silver EROĞLU MUHAMMET  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 3bronze ÖZ KEREM  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 3bronze PAMAY YASIN  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 5 ATAŞ YAKUP  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 5 DOĞRAMACI MEHMET CAN  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 5 ÇALIŞKAN CENK  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 5 MEZIN ALI VEISEL  EDIRNE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 9 EFE ONUR  AHMET KURAL GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 9 ŞİMŞEK İDRİS  BERKAN  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 9 SÖNMEZ CEBRAİL  NİLÜFER GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 9 HACIOSMANOĞLU ORHAN  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 9 AKPINAR SEFA  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 9 SATIOĞLU ERAY  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 9 ZOLTÁN BÁLINT  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        3 KL 035 S M -84 kg 9 YEK ABDULLAH  AHMET KURAL GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 17 ÖZ ÖZKAN  LOKOMOTIF 20 SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 035 S M -84 kg 17 ÖZTÜRK METEHAN  KOCAELİ ÖNCÜ GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
3 KL 036 S M -89 kg 1gold ALWATTAR CEMAL ALİ  ETİMESGUT BELEDİYESİ GELİŞİM SPOR KULUBÜ  TURKEY
        3 KL 036 S M -89 kg 2silver MARTINOVSKIS RAIMONDS  VENTSPILS KIKBOKSA LEĢIONS  LATVIA
        3 KL 036 S M -89 kg 3bronze EKMEKCI CABIR CUNEYT  WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 036 S M -89 kg 3bronze EGEMEN ÇAĞLAR  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 036 S M -89 kg 5 SAIYNOV ZHUBATKAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 036 S M -89 kg 5 YENER MERT  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        3 KL 036 S M -89 kg 5 DEMIR ERHAN  YALÇIN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 036 S M -89 kg 5 EROL BİLGİN  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
        3 KL 036 S M -89 kg 9 TAŞKIN ISMAIL VATAN  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
3 KL 037 S M -94 kg 1gold YÜCEL SELMAN  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        3 KL 037 S M -94 kg 2silver YURTLAK İSMAIL HAKKI  AKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 037 S M -94 kg 3bronze KAYHAN CIHAN  FATIH ORHAN GENCLIK SPOR KULUBÜ  TURKEY
        3 KL 037 S M -94 kg 3bronze ŞIRIN SERDAR  YALOVA VUŞU KUNG FU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 037 S M -94 kg 5 KOÇ DAVUT  MAVI YILDIZ SPOR KÜLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 037 S M -94 kg 5 CENGIZ AHMET  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        3 KL 037 S M -94 kg 5 ÖZDEMİR MUSA CİHAN  MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  TURKEY
        3 KL 037 S M -94 kg 5 KUANGALIYEV ALIMBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        3 KL 037 S M -94 kg 9 BİNGÜL CEVAHİR  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
3 KL 038 S M +94 kg 1gold AKIN ABDULLAH CEM  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 038 S M +94 kg 2silver ÖZ AY YILDIZ SERDAR  GÜNGÖREN GENÇLIK SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 038 S M +94 kg 3bronze AKYAZI İHSAN  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 038 S M +94 kg 3bronze KUMAR SUGURU UDAI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        3 KL 038 S M +94 kg 5 ÇIFTÇI CEMAL  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        3 KL 038 S M +94 kg 5 KIZIL HASAN MERT  AKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 038 S M +94 kg 5 TOPRAK TUNCAY  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 038 S M +94 kg 5 AKÇA ERDOĞAN  ORHAN DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 038 S M +94 kg 9 ÖZCAN İSMAİL KAYA  ORHAN DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 039 S F -50 kg 1gold TURAN DUYGU  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 039 S F -50 kg 2silver KARATEPE FATMA ALEYNA  WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 039 S F -50 kg 3bronze DİRİL GÜNEŞ EMEL  BİZİM SALON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 040 S F -55 kg 1gold BÜYÜKDEMIR ŞÜKRAN TEBAA  FERDI  TURKEY
        3 KL 040 S F -55 kg 2silver BARAT GUILLERMINA  TOP FIGHTER TEAM  ARGENTINA
        3 KL 040 S F -55 kg 3bronze MURVAI LÍVIA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        3 KL 040 S F -55 kg 3bronze KACAN ÖZGE  SILLA  TURKEY
        3 KL 040 S F -55 kg 5 AKKAYA EDA NUR  KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 040 S F -55 kg 5 PAWAR DIPALI SURESH  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
3 KL 041 S F -60 kg 1gold KIYAK GÜLŞAH  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        3 KL 041 S F -60 kg 2silver BANAN ŞULE  ÇANAKKALE ATEŞİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 041 S F -60 kg 3bronze BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        3 KL 041 S F -60 kg 3bronze SÜRGÜN NAGIHAN  DINAMIK SAĞLIK S.K  TURKEY
        3 KL 041 S F -60 kg 5 EROL DİLEK  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
3 KL 042 S F -65 kg 1gold YAŞIN DÜNDAR GÖKNUR  KARGIPINARI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        3 KL 042 S F -65 kg 2silver ÜÇTAŞ ÖZGE  ESENYURT ZALİMER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 042 S F -65 kg 3bronze ÜNVER EBRU  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 042 S F -65 kg 3bronze AYNUR ELİF  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 042 S F -65 kg 5 ŞAHİN ŞEYMANUR  BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 042 S F -65 kg 5 BAYNAZ TUĞÇE GÜLŞAH  BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ AKADEMİ SPOR KULUBU  TURKEY
        3 KL 042 S F -65 kg 5 KAYA SEVDA  SEVDA KAYA  TURKEY
        3 KL 042 S F -65 kg 5 TAŞ YAĞMUR NUR  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        3 KL 042 S F -65 kg 9 GENÇ HEVAL  HATAY TELEKOM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
3 KL 043 S F -70 kg 1gold KELEŞ DİLARA  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        3 KL 043 S F -70 kg 2silver ÖZDOĞAN NİDA YETER  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        3 KL 043 S F -70 kg 3bronze ÇELIK HATICE  İSTANBUL UNIVERSITESI SPOR BIRLIGI KULUBU  TURKEY
3 KL 044 S F +70 kg 1gold CANPOLAT ŞEYMANUR  SIVAS GENÇLIK SPOR KÜLÜBÜ  TURKEY
        3 KL 044 S F +70 kg 2silver TSOUROUFLI NATALIA  GREEK WARRIORS  GREECE
        3 KL 044 S F +70 kg 3bronze MERDIĆ JASMINA  KBS TITANIUM USORA  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        3 KL 044 S F +70 kg 3bronze ÖZEN GÜLSÜM  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        3 KL 044 S F +70 kg 5 ÇETIN DILAN  OSMANLI ANADOLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 044 S F +70 kg 5 OZAR FATMANUR  ÇANAKKALE ASSOS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        3 KL 044 S F +70 kg 5 DONMEZ DILBER  WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 044 S F +70 kg 5 LEGGETT CHELSEA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        3 KL 044 S F +70 kg 9 ÖKTEM ÜNZILE  DINAMIK SAĞLIK S.K  TURKEY
4 MF 025 J M 1gold KILIÇKAYA BAHADIR RIDVAN  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        4 MF 025 J M 2silver OBADA KASEM  AHMET KURAL GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
4 MF 027 J M W 1gold UYSAL ÖMER MUSAB  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        4 MF 027 J M W 2silver GÖKMEN ONAT GÖRKEM  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        4 MF 027 J M W 3bronze GÜÇ ABDULKADİR  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
        4 MF 027 J M W 4 SHODIEV SHOXRUX  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
4 MF 029 J F 1gold YILMAZ ESMANUR  AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        4 MF 029 J F 2silver UPUNUTHALA MYTHRI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
4 MF 031 J F W 1gold UPUNUTHALA MYTHRI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        4 MF 031 J F W 2silver MARKA SANTHOSHI  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
4 MF 033 S M 1gold PILAVCIOĞLU AHMET ŞAMIL  HATAY TELEKOM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        4 MF 033 S M 2silver CHITIKELA RAMANJANEYULU  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        4 MF 033 S M 3bronze ÖNER FARUK  URLA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        4 MF 033 S M 4 ERSİN BAVER  DİYARBAKIR YAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        4 MF 033 S M 5 EKE AZİZ CAN  HATAY TELEKOM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
4 MF 035 S M W 1gold UĞURLU MUSTAFA CUMA  HATAY TELEKOM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        4 MF 035 S M W 2silver CHITIKELA RAMANJANEYULU  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        4 MF 035 S M W 3bronze YEĞEN ÇAYAN  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
4 MF 037 S F 1gold KAYAR SEVDA  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
        4 MF 037 S F 2silver REDDY VATTEY MANASA  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
        4 MF 037 S F 3bronze KAPLAN GÜLBAHAR  DİYARBAKIR YAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
4 MF 039 S F W 1gold GENÇ HEVAL  HATAY TELEKOM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        4 MF 039 S F W 2silver KAYAR SEVDA  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
        4 MF 039 S F W 3bronze REDDY VATTEY MANASA  WAKO INDIA KICKBOXING FEDERATION  INDIA
5 FC 001 Jun M -51 kg 1gold BAYBURA YUNUS  FERHATPAŞA ŞAMPIYON SPOR KULUBÜ  TURKEY
        5 FC 001 Jun M -51 kg 2silver ERSAYAR BEDIRHAN  VAN ŞAMPIYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 001 Jun M -51 kg 3bronze KARABULUT MUZAFFER  MERAM BELEDIYESI SPOR  TURKEY
        5 FC 001 Jun M -51 kg 3bronze TARLABÖLEN BATUHAN  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 001 Jun M -51 kg 5 ŞIMŞEK ZAFER  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        5 FC 001 Jun M -51 kg 5 TOKAT FATİH  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        5 FC 001 Jun M -51 kg 5 G’ULOMOV OQILJON  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        5 FC 001 Jun M -51 kg 5 MAKHMUDOV NAZARBEK  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        5 FC 001 Jun M -51 kg 9 ŞENTÜRK MUSTAFA ALPER  FETIH SPOR AKADEMISI  TURKEY
        5 FC 001 Jun M -51 kg 9 BAŞ ASURHAN  BERKAN  TURKEY
        5 FC 001 Jun M -51 kg 9 ÇEVIKER TUNAHAN  FETIH SPOR AKADEMISI  TURKEY
        5 FC 001 Jun M -51 kg 9 KOÇ KADIR  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
5 FC 002 Jun M -54 kg 1gold AY SEYIT BATTAL  MUHSIN TÜRK  TURKEY
        5 FC 002 Jun M -54 kg 2silver KAYA MAHMUT JIYAN  ARPACI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 002 Jun M -54 kg 3bronze JABALY BASEL  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        5 FC 002 Jun M -54 kg 3bronze ÖZALP YASIN  DENGE KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 002 Jun M -54 kg 5 ALSHAMS MOHAMED  IRAQ KICKBOXING FEDERATION  IRAQ
        5 FC 002 Jun M -54 kg 5 KULKASHEV BEREKET  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 002 Jun M -54 kg 5 DALGIÇ YUSUF  VAN ŞAMPIYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 002 Jun M -54 kg 5 ENC BATUHAN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 002 Jun M -54 kg 9 KÖZENK EMIR  KRATER GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
5 FC 003 Jun M -57 kg 1gold ÖVÜÇ YASIN  ÖLMEZ KCIK BOKS  TURKEY
        5 FC 003 Jun M -57 kg 2silver ERTÜRK YUSUF  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        5 FC 003 Jun M -57 kg 3bronze YILMAZ BURAK  ÖZAK GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 003 Jun M -57 kg 3bronze KOÇYİĞİT FATİH  SELÇUKLU BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 003 Jun M -57 kg 5 TUNA ÖMER  METİN SEZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 003 Jun M -57 kg 5 KIRIŞ UYGAR  ADRENALİN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 003 Jun M -57 kg 5 SERIN DIYAR  ERZURUM PASINLER KICK BOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 003 Jun M -57 kg 5 DEMİR İBRAHİM  TURGUTLU MUAY THAI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 003 Jun M -57 kg 9 TAHHAN HAMZA  FIRST ACADEMY KICKBOXING  SYRIAN ARAB REPUBLIC
        5 FC 003 Jun M -57 kg 9 ŞIMŞEK RAMAZAN  HEDEF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 004 Jun M -60 kg 1gold DEMIRPOLAT ÖZEN  NASIR  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 2silver SELEK EYÜP  MERAM BELEDIYESI SPOR  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 3bronze YAKUT HÜSEYIN  MERKEZ İMAM HATİP LİSESİ GENÇLİK VE SK  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 3bronze DOĞAN SAMET  ÖZ HİLAL KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 5 ERDOĞAN BİLAL  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 5 TOSUN OGUZHAN  ÜMİT  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 5 AĞIRBAŞ EMIN  ERZURUM PASINLER KICK BOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 5 GÜLŞEN DENIZ  ARPACI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 9 DEMİR İBRAHİM  TURGUTLU MUAY THAI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 9 VAROL YUSUF  MURAT KIZILKUŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 9 FIRTIN VEYSEL EMİN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 9 AKSOY HALİT ONUR  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 004 Jun M -60 kg 9 CANAL EŞREF  YALÇIN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 005 Jun M -63,5 kg 1gold ERÇİN YUNUS  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 2silver UĞUR ÖMER  ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 3bronze ABLAK TARKAN CÜNEYT  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 3bronze HAMAD QUSAI  AL-AQSA SPORT CENTER  JORDAN
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 5 ÖZTÜRK SİNAN  FERDI  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 5 ZHANAIYZULY AIBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 5 BAYTEMUR OĞUZHAN  KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 5 BALTACI SÜLEYMAN EREN  FERDİ  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 9 MIRAT MAHMUT  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 9 YILDIRIM EYÜPHAN  SON HİLAL SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 9 OĞUZ ENGIN  MUDURNU SPOR  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 9 YORULMAZ HACI  ÖLMEZ KCIK BOKS  TURKEY
        5 FC 005 Jun M -63,5 kg 9 AĞAÇLI İBRAHİM HALİL  VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR V SPR KULÜB  TURKEY
5 FC 006 Jun M -67 kg 1gold SALIMGEREYEV SALIMZHAN  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 006 Jun M -67 kg 2silver DEREYURT EREN  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 006 Jun M -67 kg 3bronze ZAWAHREH ABDALLAH  AL-AQSA SPORT CENTER  JORDAN
        5 FC 006 Jun M -67 kg 3bronze BAYMAK KAAN  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 006 Jun M -67 kg 5 YAMAK ALİ KEMAL  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 006 Jun M -67 kg 5 AVCU CENGİZ  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 006 Jun M -67 kg 5 BAYRAK BERAT CAFER  ERZURUM ANADOLU FORM KLÜBÜ  TURKEY
        5 FC 006 Jun M -67 kg 5 AK MERT  HASAN AVCI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        5 FC 006 Jun M -67 kg 9 ÖZDEMİR YUSUF MERT  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 006 Jun M -67 kg 9 KARAKAYA BÜNYAMIN  SON HİLAL SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 006 Jun M -67 kg 9 ÇAKIR ALİ PAŞA  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 007 Jun M -71 kg 1gold TUNCER TURAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 007 Jun M -71 kg 2silver ARSLAN DENİZ  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 007 Jun M -71 kg 3bronze DEMİR ALTUĞ  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 007 Jun M -71 kg 3bronze YETİMOĞLU EMİRHAN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 007 Jun M -71 kg 5 KOÇ TAYFUN  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 007 Jun M -71 kg 5 SÜME BATUHAN  KEÇİÖREN GENÇLER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 007 Jun M -71 kg 5 KAYA BERKANT  ERSAN TURAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 007 Jun M -71 kg 9 ÇALIŞKAN İBRAHİM  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 008 Jun M -75 kg 1gold KURU CENGİZHAN  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 008 Jun M -75 kg 2silver SAGATOV ZHALGAS  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 008 Jun M -75 kg 3bronze SARI ONUR  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 008 Jun M -75 kg 3bronze SULTANOV RYSKELDI  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 008 Jun M -75 kg 5 SUBUH SALEH  GREATER AMMAN MUNICIPALITY STAFF CLUB  JORDAN
        5 FC 008 Jun M -75 kg 5 ÇAKIR MEHMET EREN  KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 008 Jun M -75 kg 5 KARASAÇLI YUNUS EMRE  FERDİ  TURKEY
        5 FC 008 Jun M -75 kg 5 ATES MEHMET YUSA  VADI IZCILIK G.S.K.  TURKEY
        5 FC 008 Jun M -75 kg 9 PİLİÇ ALI  PAZARYERI SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
5 FC 009 Jun M -81 kg 1gold YAŞAR EMRAH  HALILIYE BELEDIYE  TURKEY
        5 FC 009 Jun M -81 kg 2silver KOÇ HAKAN  ERZURUM PASINLER KICK BOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 009 Jun M -81 kg 3bronze EKSEN HASAN  MURAT KIZILKUŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 009 Jun M -81 kg 3bronze ÖZKALE MAHMUTCAN  ÖZ HİLAL KİCKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 009 Jun M -81 kg 5 ÇALCALI MUHAMMED ABDÜLBAKI  CANCASPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
5 FC 010 Jun M -86 kg 1gold DANIŞMAZ MUSTAFA  ARAKLI ATAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 010 Jun M -86 kg 2silver DİKKAYA MAHMUT BUĞRA  NİLÜFER GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 0100 S M -91 kg 1gold YÜRÜK METİN  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        5 FC 0100 S M -91 kg 2silver BAHCIVAN VEYSEL  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 0100 S M -91 kg 3bronze ÖZBALTA MEHMET SALIH  GÜNGÖREN GENÇLIK SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        5 FC 0100 S M -91 kg 5 KILDAŞ HAYDAR KORHAN  ERSAN TURAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 011 Jun M -91 kg 1gold ÇAYAN YUSUF ZİYA  KEÇİÖREN GENÇLER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 011 Jun M -91 kg 2silver BAKIR YUSUF  ARPACI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 011 Jun M -91 kg 3bronze ÇAKAR MAHMUT KARAHAN  METİN SEZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 012 Jun M +91 kg 1gold GÖZÜTOK BARIŞ  DÜZCE DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 012 Jun M +91 kg 2silver YOLDEMIR BATUHAN  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 012 Jun M +91 kg 3bronze KAYA CAN  HASAN AVCI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
5 FC 013 Jun F -48 kg 1gold KOCAOĞLU GİZEM  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 013 Jun F -48 kg 2silver TALUN MELIS NAZLICAN  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 013 Jun F -48 kg 3bronze DÖNMEZ DILARA  FERHATPAŞA ŞAMPIYON SPOR KULUBÜ  TURKEY
        5 FC 013 Jun F -48 kg 3bronze KARAGÖZ RABİA  ERK GYM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 013 Jun F -48 kg 5 ÜNAL ILAYDA  FETIH SPOR AKADEMISI  TURKEY
        5 FC 013 Jun F -48 kg 5 KORKMAZ GAMZE  KRATER GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 013 Jun F -48 kg 5 YANIK AYŞENUR  AVCILAR ILKERŞEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
5 FC 014 Jun F -52 kg 1gold TARAYAN ELIF  KORKUTELI BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 014 Jun F -52 kg 2silver ŞAKŞAK NESLİHAN  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 014 Jun F -52 kg 3bronze TÜFEKÇİ SUDE  FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 014 Jun F -52 kg 3bronze KILIÇ EYLÜL  POLAT SPOR KUKÜBÜ  TURKEY
        5 FC 014 Jun F -52 kg 5 TOK ŞEYMANUR  KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 014 Jun F -52 kg 5 MANDIRACI MELİS  ERK GYM SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 015 Jun F -56 kg 1gold FEDAKARTURK TUGCE  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 015 Jun F -56 kg 2silver ARSLAN SAADET  DÜZCE DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 015 Jun F -56 kg 3bronze AYHAN CEMILE  SELÇUKLU BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 015 Jun F -56 kg 3bronze YAŞAR ELIF SULTAN  SON HİLAL SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 015 Jun F -56 kg 5 KAYA BUKET  FEYZİYE MOLLAOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU  TURKEY
        5 FC 015 Jun F -56 kg 5 CEVİZ ŞULE  FERDİ  TURKEY
5 FC 016 Jun F -60 kg 1gold AYDIN DEVRİM  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 016 Jun F -60 kg 2silver TURAL AYNUR  ALTUN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 016 Jun F -60 kg 3bronze GELEN ELIF  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 016 Jun F -60 kg 3bronze ÇINAR NUR  FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 016 Jun F -60 kg 5 GÜNEŞ BÜŞRA  SELÇUKLU BELEDIYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 016 Jun F -60 kg 5 ÖZDEMIROĞLU ILGIN  CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 016 Jun F -60 kg 5 ALTUNTAŞ DUYGU  ÖLMEZ KCIK BOKS  TURKEY
        5 FC 016 Jun F -60 kg 5 GÜREŞIR IREMNUR  YALÇIN TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 016 Jun F -60 kg 9 YILDIRIM ZİLAN  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 017 Jun F -65 kg 1gold ATAŞ RÜMEYSA  ORÇA KİCK BOKS SPOR KULUBU  TURKEY
        5 FC 017 Jun F -65 kg 2silver YILMAZ MELISA  MUHAMMED ALI GYM  TURKEY
        5 FC 017 Jun F -65 kg 3bronze AKGÜNDÜZ ESİN  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
5 FC 018 Jun F -70 kg 1gold SÖZÜBEK KÜBRANUR  BERKAN  TURKEY
        5 FC 018 Jun F -70 kg 2silver İYIEL ŞEYMA  MERAM BELEDIYESI SPOR  TURKEY
        5 FC 018 Jun F -70 kg 3bronze NAS GÜLBEN  FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 018 Jun F -70 kg 3bronze ORÇU TUBA  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 019 Jun F +70 kg 1gold GÜNERI MIHRIBAN  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 019 Jun F +70 kg 2silver AKDOĞAN HATİCE  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 019 Jun F +70 kg 3bronze AYDIN BEYZA  KAYA GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 019 Jun F +70 kg 3bronze GÜZEL LEYLA NUR  İKRA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 040 S M -51 kg 1gold BAIMURATOV DINMUKHAMED  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 040 S M -51 kg 2silver DEMİR SEDAT  AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 040 S M -51 kg 3bronze DEĞIRMENCI MUHAMMET BATUHAN  ERDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 041 S M -54 kg 1gold FABRICE MICHEL BAULUCK  MAURITIUS KICKBOXING FEDERATION  MAURITIUS
        5 FC 041 S M -54 kg 2silver SALIMGEREY ZHANALI  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 041 S M -54 kg 3bronze ÖZDEMİR DURMUŞ  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 041 S M -54 kg 3bronze SYAAM SHAFIQ  GREATER AMMAN MUNICIPALITY STAFF CLUB  JORDAN
        5 FC 041 S M -54 kg 5 EROL MEHMET  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        5 FC 041 S M -54 kg 5 ATLI YUSUF DOĞAN  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
        5 FC 041 S M -54 kg 5 ZILAN HASAN  DIYARBAKIR SPOR AKADEMISI KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 041 S M -54 kg 5 KAYMAZ CENGİZHAN  MASTER ATHLETE TEAM  TURKEY
        5 FC 041 S M -54 kg 9 ALHEMEDAWI MOHAMMED  IRAQ KICKBOXING FEDERATION  IRAQ
5 FC 042 S M -57 kg 1gold KARACA EMRE  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 042 S M -57 kg 2silver KÖKSAL ALAETTIN  KAYA GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 042 S M -57 kg 3bronze AKCAY SERHAT  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 042 S M -57 kg 3bronze AKTAŞ MUHAMMET ORHAN  GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 042 S M -57 kg 5 YALÇIN MEHMET  KRATER GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 042 S M -57 kg 5 ÇUKADAR ÜZEYİR  DEVREK PERFONMANS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 042 S M -57 kg 5 BASKIN ÜBEYDULLAH  BILGIN&BERIVANTEAM  TURKEY
5 FC 043 S M -60 kg 1gold PYGY SILABOV  WAKO TURKMENISTAN  TURKMENISTAN
        5 FC 043 S M -60 kg 2silver SALEH MOHY AL-DEEN  GENDARMES FORCES  JORDAN
        5 FC 043 S M -60 kg 3bronze ÖNCÜL ABDULLAH  BURSA TEKME BOKSU  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 3bronze KARTAL MUHAMMET  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 5 DEMIR KEMAL  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 5 ULUSİNAN İLHAMİ  SPORTİF SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 5 BARIŞ ÖZGÜR MIKAIL  AĞRI GENÇLIK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 5 GENÇ TUFAN  ERBEY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 9 ATALAY ÖZCAN  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 9 KILIÇ EMRULLAH  ANKARA LİDER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 9 KARAMAN BARIS  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 9 ÇELIK HAMIT  GAZIANTEP ÇELIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 9 SONKAYA EREN  FERDI  TURKEY
        5 FC 043 S M -60 kg 9 ŞEN BEKİR CAN  KONYA ZİRVE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
5 FC 044 S M -63,5 kg 1gold ALI ODAI  GENDARMES FORCES  JORDAN
        5 FC 044 S M -63,5 kg 2silver KORKMAZ EMRE  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 3bronze SELBAY ONERBEK  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 044 S M -63,5 kg 3bronze GEÇKIL KADIR  YENIBOSNA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 5 NORGAZ UMUT  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 5 AYDINOĞLU CEM  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 5 AÇİCİ MUSTAFA  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 5 YENİÇERİOĞLU FERHAT  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 9 BALAK ALPARSLAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 9 GENÇ TUFAN  ERBEY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 9 ALAN AYHAN  UŞAK K-1 KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 9 CEYLAN KADİR  KANKASPORKULUBÜ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 9 TOLON İHSAN  BURHAN ÇELIK SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 9 DİRLİK MURATHAN  OĞUZ GÜZEL SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 9 TEKİN NİHAT  FİGHT ACADEMY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 9 DENIZ BEYDULLAH  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 17 DEĞİRMENCİ RAHMANCAN  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        5 FC 044 S M -63,5 kg 17 TULEBAYEV DIDAR  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 044 S M -63,5 kg 17 AHÇIOĞLU ISMAIL  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
5 FC 045 S M -67 kg 1gold KARADAĞ TANJU  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 2silver UNAY GALİP  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 3bronze MOHAMMAD MOUSA  GENDARMES FORCES  JORDAN
        5 FC 045 S M -67 kg 3bronze DENİZ HAMİT  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 5 BOZKURT ÜMITCAN  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 5 YALÇIN YAŞAR  AŞKABAT SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 5 YILMAZ ENES  CANCASPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 5 ALTINTEN ABDULLAH  GAZIANTEP ÇELIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 9 AVŞAR SELÇUK  ERBEY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 9 KİP RAMAZAN  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 9 BAŞAR SEYİTHAN  VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR V SPR KULÜB  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 9 ALMASHHADANI NOORULDEEN  IRAQ KICKBOXING FEDERATION  IRAQ
        5 FC 045 S M -67 kg 9 EROĞLU HASAN ISMAIL  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        5 FC 045 S M -67 kg 9 SALMAN FURKAN  UŞAK K-1 KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 046 S M -71 kg 1gold ALTUNTAŞ MEVLANA  HALILIYE BELEDIYE  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 2silver ÇELİK NAZIM  DEVREK PERFONMANS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 3bronze YILDIRIM EMRE  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 3bronze SARI HUSNU  MUSTAFA KEMAL PASA SPOR KULUBU DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 5 UYAN OMER CAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 5 USSIP MAXAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 046 S M -71 kg 5 KANCA EYÜP  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 5 ABUGHALLOUS KHALED  GREATER AMMAN MUNICIPALITY STAFF CLUB  JORDAN
        5 FC 046 S M -71 kg 9 TRUSBEKOV SAYAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 046 S M -71 kg 9 KIZILKAYA MUSTAFA  ESER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 9 MUTI SAFFET  ŞENOL YILMAZ  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 9 YERLI MUSTAFA  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 9 CEYLAN METEHAN  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 9 GÜNDÜZ YUSUF  HATAY AKM/HBB SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 9 AYDIN ALISAN  DIKKALDIRIM GENCLIK VE S.K. DERNEGI  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 9 UTEMISSOV AZAMAT  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 046 S M -71 kg 17 KARATAŞ MUHAMMET  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 046 S M -71 kg 17 KILIÇ DOĞAN  DİNAMİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 047 S M -75 kg 1gold GÖÇMEN ISA  FİGHT ACADEMY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 047 S M -75 kg 2silver DÜNDAR BURAK  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        5 FC 047 S M -75 kg 3bronze KARAHAN UĞUR  YENIBOSNA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 047 S M -75 kg 3bronze YILMAZ YASİN AYBARS  ATILGAN SAVUNMA SPOR AKADEMİSİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 047 S M -75 kg 5 GÜR KADİR  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        5 FC 047 S M -75 kg 5 KANCA YUNUS  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 047 S M -75 kg 5 OKUT AKIN  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 048 S M -81 kg 1gold ÇELİK ONUR  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        5 FC 048 S M -81 kg 2silver KARATEPE MUHAMMET  SANCAKTEPE KİCK BOKS  TURKEY
        5 FC 048 S M -81 kg 3bronze KHALAF ALI  GENDARMES FORCES  JORDAN
        5 FC 048 S M -81 kg 3bronze KARAKUŞ İBRAHİM  ERDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 048 S M -81 kg 5 KARAUZUMCU UFUK  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 048 S M -81 kg 5 ÖZER MUSTAFA ALPEREN  SULTANGAZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 048 S M -81 kg 5 YILDIZ ABDULMECID  UĞURLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 049 S M -86 kg 1gold TEKER MAHSUM  ETİMESGUT BELEDİYESİ GELİŞİM SPOR KULUBÜ  TURKEY
        5 FC 049 S M -86 kg 2silver DEĞİRMENCİ SERHAT  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        5 FC 049 S M -86 kg 3bronze AKSAN EKREM AHMET  DÜZCE DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 049 S M -86 kg 3bronze ZAID IBRAHIM  GENDARMES FORCES  JORDAN
        5 FC 049 S M -86 kg 5 YILMAZ SEÇKIN  SEÇKIN  TURKEY
        5 FC 049 S M -86 kg 5 KAYGISIZ IBRAHIM  CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 049 S M -86 kg 5 DAĞDAĞAN TURGUT  KRATER GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        5 FC 049 S M -86 kg 5 SARAN ABDULSELAM  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 049 S M -86 kg 9 KOÇYIĞIT AYHAN  GENÇLIK SPOR  TURKEY
        5 FC 049 S M -86 kg 9 POYRAZOĞLU BEDRİHAN  PAZAR FORMFİTNESS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 051 S M +91 kg 1gold AÇIK YUSUF  ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 051 S M +91 kg 2silver YILDIRIM BERKAN  SAKARYA KİCKBOKS VE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 051 S M +91 kg 3bronze MOHAMMAD ALI ALI  GENDARMES FORCES  JORDAN
        5 FC 051 S M +91 kg 3bronze ÖZER MEHMET  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        5 FC 051 S M +91 kg 5 KOYUNCUOĞLU MEHMET  MERAM BELEDIYESI SPOR  TURKEY
5 FC 052 S F -48 kg 1gold TÜRKSOY HAYRIYE  KAYSERI BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI SPOR A.Ş.  TURKEY
        5 FC 052 S F -48 kg 2silver BARUT ERİVAN  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 052 S F -48 kg 3bronze GENÇ BUSE KEZBAN  FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 052 S F -48 kg 3bronze TAŞTEMİR BÜŞRA  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 052 S F -48 kg 5 ÇAKIR GÜLŞAH  GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 052 S F -48 kg 5 NERGÜZ GAMZE  HATAY AKM/HBB SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 052 S F -48 kg 5 YENIKAN REMZIYE  ÖMER ALAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 053 S F -52 kg 1gold GABRIELLA BUSA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        5 FC 053 S F -52 kg 2silver ARSLAN EMİNE  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        5 FC 053 S F -52 kg 3bronze AKAR DİLEK  SEKBANLAR SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        5 FC 053 S F -52 kg 3bronze YAVUZ HAMİDE  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 053 S F -52 kg 5 KOL FATMA ZEHRA  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 053 S F -52 kg 5 YILMAZ CANSU  MASTER ATHLETE TEAM  TURKEY
5 FC 054 S F -56 kg 1gold NAURYZBAYEVA AKERKE  WAKO KAZAKHSTAN  KAZAKHSTAN
        5 FC 054 S F -56 kg 2silver AKTAŞ KÜBRA  SANCAKTEPE KİCK BOKS  TURKEY
        5 FC 054 S F -56 kg 3bronze YAPAR KÜBRA  FIRTINA FİGHT CLUB  TURKEY
        5 FC 054 S F -56 kg 3bronze NORGAZ GÜLBAHAR  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        5 FC 054 S F -56 kg 5 GÜLTEKIN ZEYNEP  BURDUR GENÇLİK KİCKBOKS SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        5 FC 054 S F -56 kg 5 AZIZOĞLU FEYZANUR  FERDI LISANS  TURKEY
5 FC 055 S F -60 kg 1gold KIRVAÇ ÇİĞDEM  SEKBANLAR SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        5 FC 055 S F -60 kg 2silver ASLAN ZEHRA  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 055 S F -60 kg 3bronze CIGLIOĞLU ASUMAN  KASTAMONU BELEDIYE SPOR KULUBÜ  TURKEY
        5 FC 055 S F -60 kg 3bronze CELIK DILEK  FIGHTER KICKBOXINGKLUBB  NORWAY
        5 FC 055 S F -60 kg 5 KÜÇÜK BÜŞRA  ALANYA FIGHT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        5 FC 055 S F -60 kg 5 İPEK HÜLYA  GÜZELYURT TOPRAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 056 S F -65 kg 1gold DEMİRAYAK BÜŞRA  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        5 FC 056 S F -65 kg 2silver ÖZTÜRK KÜBRA  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        5 FC 056 S F -65 kg 3bronze ÖZÇELIK ZEYNEP HATUN  TURGUTLU MUAY THAI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 056 S F -65 kg 3bronze MENGEŞ TÜRKAN  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 057 S F -70 kg 1gold GUR SABRIYE  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 057 S F -70 kg 2silver YILMAZ ZEHRA  KAYSERI BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI SPOR A.Ş.  TURKEY
        5 FC 057 S F -70 kg 3bronze ÖZMEN BUKET  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        5 FC 057 S F -70 kg 3bronze ÇAKICI SERRA NIDA  NEJDET YAVUZ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
5 FC 058 S F +70 kg 1gold CENGİZ GİZEM NUR  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        5 FC 058 S F +70 kg 2silver ŞAHAN DAMLA  FERDİ  TURKEY
        5 FC 058 S F +70 kg 3bronze MERDIĆ JASMINA  KBS TITANIUM USORA  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        5 FC 058 S F +70 kg 3bronze OZEN GULSUM  WAKO TURKEY  TURKEY
        5 FC 058 S F +70 kg 5 KAYA KÜBRA  DEVREK PERFONMANS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        5 FC 058 S F +70 kg 5 KIZILKUŞ FUNDA  MURAT KIZILKUŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 001 Jun M -51 kg 1gold GYUROV ZHIVKO  INTER  BULGARIA
        6 LK 001 Jun M -51 kg 2silver KOÇ KADIR  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 3bronze HADRAG LAITH  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 001 Jun M -51 kg 3bronze BAYRAM MUHAMMED MIRAN  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 5 SEVINÇ İBRAHIM  VAN ŞAMPIYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 5 G’ULOMOV OQILJON  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 001 Jun M -51 kg 5 DENIZ RECEP  ERDOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 5 MAKHMUDOV NAZARBEK  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 001 Jun M -51 kg 9 FISTO YUSUF  HALILIYE BELEDIYE  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 9 TOKAT FATİH  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 9 DUYMAZ ATAKAN  BEYAZ MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 9 ÇELİK MEHMET  MOHIKAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 9 İNAN YİĞİT EMRE  CANİKBELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 9 KARAGÖZ MUHAMMET FURKAN  FERDİ  TURKEY
        6 LK 001 Jun M -51 kg 9 UYSAL REMZI  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 002 Jun M -54 kg 1gold GÜRBÜZCAN ALI ATABERK  MOHIKAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 002 Jun M -54 kg 2silver VUSAL KAZIMOV  WAKO AZERBAIJAN  AZERBAIJAN
        6 LK 002 Jun M -54 kg 3bronze KARABEY OZER  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 002 Jun M -54 kg 3bronze RAVINA JEAN NAEL  MAURITIUS KICKBOXING FEDERATION  MAURITIUS
        6 LK 002 Jun M -54 kg 5 GBARA YAZAN  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 002 Jun M -54 kg 5 ORUÇ HASAN  SANCAKTEPE KİCK BOKS  TURKEY
        6 LK 002 Jun M -54 kg 5 KOŞAL AHMET ERAY  METİN YAŞAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 002 Jun M -54 kg 5 BEKTAŞ ALAATTIN  TRABZON KICK BOKS  TURKEY
        6 LK 002 Jun M -54 kg 9 JABALY BASEL  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 002 Jun M -54 kg 9 KORKMAZ NEŞET  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 002 Jun M -54 kg 9 DURDU FERHAT  HALİS AVŞAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 003 Jun M -57 kg 1gold KURT FEVZİ  ALKAYIŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 003 Jun M -57 kg 2silver QASHAM MAMMADOV  WAKO AZERBAIJAN  AZERBAIJAN
        6 LK 003 Jun M -57 kg 3bronze KARAKIRAZ UFUK  ESER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 003 Jun M -57 kg 3bronze MİNGAN UFUK  ORHAN DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 003 Jun M -57 kg 5 YÜKSEL AHMET  MOHIKAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 003 Jun M -57 kg 5 TORUN HAMDI  MUHAMMED ALI GYM  TURKEY
        6 LK 003 Jun M -57 kg 5 HOŞVER CELAL  BURSA AY YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 003 Jun M -57 kg 5 MUHAMMED ALI HAMZA  FIRST ACADEMY KICKBOXING  SYRIAN ARAB REPUBLIC
6 LK 004 Jun M -60 kg 1gold BAYRAM DAVUT  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 004 Jun M -60 kg 2silver ÖZDEMİR ALİ İHSAN  DOĞAN BUDOKAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 004 Jun M -60 kg 3bronze AFAWI WASIM  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 004 Jun M -60 kg 3bronze ÇAFOĞLU BURAK RECEP  ISTANBUL OLIMPIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 004 Jun M -60 kg 5 DEĞİRMENCİ GÖKSEL  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 004 Jun M -60 kg 5 YELER TANER  METİN YAŞAR SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 004 Jun M -60 kg 5 MANSUR SEBASTIAN  WAKO ISRAEL  ISRAEL
6 LK 005 Jun M -63,5 kg 1gold ÇAKIR İBRAHİM ETHEM  ÇAKIR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 005 Jun M -63,5 kg 2silver YEŞILBAŞ TARIK  ESER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 005 Jun M -63,5 kg 3bronze GENÇ ALPEREN  İSMAIL UZUNER SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        6 LK 005 Jun M -63,5 kg 3bronze TERZI ÖMER SAMI  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 005 Jun M -63,5 kg 5 URFALIOĞLU NAZMI  FATIH 1453 SAVUNMA SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 005 Jun M -63,5 kg 5 ABU REKAIK MOHAMAD  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 005 Jun M -63,5 kg 5 KÖYMEN CABBAR  ALTUNAY SPOR  TURKEY
        6 LK 005 Jun M -63,5 kg 5 ÇELIK ISMET  TARSUS BELEDIYESI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 005 Jun M -63,5 kg 9 YILDIRIM EYÜPHAN  SON HİLAL SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 006 Jun M -67 kg 1gold POLAT HÜSEYİN CAN  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 2silver ELSHAD SHAHBAZOV  WAKO AZERBAIJAN  AZERBAIJAN
        6 LK 006 Jun M -67 kg 3bronze ÖZSOY MAHMUT EMİR  FERDİ  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 3bronze ARSLAN EMİRCAN  FERHAT ARSLAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 5 GÜRÇAY RAMAZAN  İSMAIL UZUNER SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 5 KÖZENK CEM  KRATER GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 5 ALASGARLI SUNAY  WAKO AZERBAIJAN  AZERBAIJAN
        6 LK 006 Jun M -67 kg 5 KAYA MUHAMMED FATİH  BURSA TEKME BOKSU  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 9 BAYINDIR NAZMİ  KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 9 AKYOL TUNAHAN  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 9 BÜYÜKKARATEKELİ MERT  DOĞAN BUDOKAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 9 KANLI SERDAR  POLAT SPOR KUKÜBÜ  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 9 UYSAL MUHAMMET EMIR  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 006 Jun M -67 kg 9 ÖZEREN EMRE  DORUK SPOR MERKEZİ  TURKEY
6 LK 007 Jun M -71 kg 1gold MIARI ALI  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 007 Jun M -71 kg 2silver PAMUK ENGIN  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 007 Jun M -71 kg 3bronze AYDOĞAN KADİR EMRE  POLAT SPOR KUKÜBÜ  TURKEY
        6 LK 007 Jun M -71 kg 3bronze APOSTLIDI DIMITRI  GEORGIA  GEORGIA
        6 LK 007 Jun M -71 kg 5 YILDIRIMER MUHAMMED FURKAN  HALILIYE BELEDIYE  TURKEY
        6 LK 007 Jun M -71 kg 5 CAN HALUK LEVENT  AYAZAĞA BİRLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 007 Jun M -71 kg 5 ARUSOĞLU MUSTAFA MIRAÇ  HALILIYE BELEDIYE  TURKEY
        6 LK 007 Jun M -71 kg 5 ERDEMİR SAMET  İSMAIL UZUNER SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        6 LK 007 Jun M -71 kg 9 KAYA BERKANT  ERSAN TURAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 007 Jun M -71 kg 9 KAYACI MUHAMMED MUSA  SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR  TURKEY
6 LK 008 Jun M -75 kg 1gold ZUBIDAT MOHAMMAD  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 008 Jun M -75 kg 2silver KARATARLA ETEM  IRMAK SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 008 Jun M -75 kg 3bronze SUBUH SALEH  GREATER AMMAN MUNICIPALITY STAFF CLUB  JORDAN
        6 LK 008 Jun M -75 kg 3bronze ALTINTOP MUHAMMED BERAT  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 008 Jun M -75 kg 5 ÖNDER KAĞAN  DEMIRELLISPOR  TURKEY
        6 LK 008 Jun M -75 kg 5 ESSA AMEEN  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 008 Jun M -75 kg 5 MENGİ HALİL  AMİRAL TURGUTREİS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 008 Jun M -75 kg 5 TUNÇ MURAT  INEGÖL ŞEKER SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 008 Jun M -75 kg 9 EMİR ŞENOL  PAZARYERI SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
6 LK 009 Jun M -81 kg 1gold ELCAN ALKISHIYEV  WAKO AZERBAIJAN  AZERBAIJAN
        6 LK 009 Jun M -81 kg 2silver GÜRER ENES BORA  ORHAN DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 009 Jun M -81 kg 3bronze AYDIN MURATHAN  ARAKLI ATAK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 009 Jun M -81 kg 3bronze CAN MEHMET MERT  MUSTAFA KOL DÖVÜŞ SAN.GENÇLIK VE SPOR K.  TURKEY
        6 LK 009 Jun M -81 kg 5 KOÇAK YUNUS  DEMIRKIRANSPORKULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 009 Jun M -81 kg 5 NERGİZCİ GÖKHAN  MEHMET ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 009 Jun M -81 kg 5 SARI MUHAMMET EMİR  ÇAKIR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 009 Jun M -81 kg 5 YİĞİT UĞUR  FERDI  TURKEY
        6 LK 009 Jun M -81 kg 9 MENGEŞ İBRAHIM  ORHAN DOĞAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 009 Jun M -81 kg 9 POLAT SEYMEN  VADI IZCILIK G.S.K.  TURKEY
6 LK 010 Jun M -86 kg 1gold DEMIR BATUHAN BAYRAM  MOHIKAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 010 Jun M -86 kg 2silver UGHUR HASANZADE  WAKO AZERBAIJAN  AZERBAIJAN
6 LK 0100 S M -91 kg 1gold SAYGILI HAMDI  TUĞRA SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        6 LK 0100 S M -91 kg 2silver ASLAN FERHAT  ETİMESGUT BELEDİYESİ GELİŞİM SPOR KULUBÜ  TURKEY
        6 LK 0100 S M -91 kg 3bronze BULAMA FARUK  ÇAKIR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 0100 S M -91 kg 3bronze KABAAGAÇ GÜZEL DOĞUKAN  TRAKYA İHTİSAS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 0100 S M -91 kg 5 AKGUN SEDAT  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 0100 S M -91 kg 5 IŞIK FERHAT  EMİR ARSLAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        6 LK 0100 S M -91 kg 5 OZDEMIR IZZET  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 0100 S M -91 kg 5 SARITAŞ SERHAT  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 0100 S M -91 kg 9 ELCHIN QURBANZADA  WAKO AZERBAIJAN  AZERBAIJAN
6 LK 011 Jun M -91 kg 1gold MEMİLİOĞLU MEHMET  ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 011 Jun M -91 kg 2silver YUVARLAN HAMZA  CEMIL YILDIRIM S.K DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 011 Jun M -91 kg 3bronze KILIÇ SERDAR  ALTAYLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 012 Jun M +91 kg 1gold ÖZBATUR CAN  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 012 Jun M +91 kg 2silver ÇAKMAK BERKE ÇAĞAN  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 012 Jun M +91 kg 3bronze ELİTOK ŞAKİR MERT  KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 013 Jun F -48 kg 1gold KÖKNAR GIZEM NUR  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 013 Jun F -48 kg 2silver ÇETİNTAŞ SAİDE  ÇAKIR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 013 Jun F -48 kg 3bronze AKKUŞ PAKIZE NUR  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 013 Jun F -48 kg 3bronze KARA İLAYDA  KUTAY SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 013 Jun F -48 kg 5 KARAKAYA SINEM  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 013 Jun F -48 kg 5 TURAN SERAP  KESTEL BELEDIYE KICKBOKS  TURKEY
        6 LK 013 Jun F -48 kg 5 ŞAKAR GIZEN NUR  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 013 Jun F -48 kg 9 DÖNMEZ DILARA  FERHATPAŞA ŞAMPIYON SPOR KULUBÜ  TURKEY
        6 LK 013 Jun F -48 kg 9 YANIK AYŞENUR  AVCILAR ILKERŞEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
6 LK 014 Jun F -52 kg 1gold DOĞAN ZEHRA  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 014 Jun F -52 kg 2silver PULATLI ECREN  TRABZON KICK BOKS  TURKEY
        6 LK 014 Jun F -52 kg 3bronze KORKMAZ AYLA  ŞAHIN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 014 Jun F -52 kg 3bronze AKDAĞ ALEYNA SUDE  OĞUZ GÜZEL SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 015 Jun F -56 kg 1gold İNCE PERİHAN  BERKAN  TURKEY
        6 LK 015 Jun F -56 kg 2silver ATALAY NEFİSE  AYDIN KUNG FU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 015 Jun F -56 kg 3bronze ZILAN SULTAN  DIYARBAKIR SPOR AKADEMISI KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 015 Jun F -56 kg 3bronze DOĞRU MERYEM  EDIRNE MÜCADELE SPORLARI KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 015 Jun F -56 kg 5 KONUKLU YILDIZ  KOBRA SPOR SK  TURKEY
        6 LK 015 Jun F -56 kg 5 AKKURT MIYESER  GENÇLIK SPOR  TURKEY
6 LK 017 Jun F -65 kg 1gold BEKTAS TUGCE  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 017 Jun F -65 kg 2silver ÇELİK BEYZA  FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 017 Jun F -65 kg 3bronze YALIN ESRA  YILMAZER FIGHT AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 017 Jun F -65 kg 3bronze KAHRAMAN YAREN NUR  BAĞCILAR HASAN AKTOKA  TURKEY
        6 LK 017 Jun F -65 kg 5 GUNEY ILKAY  KESTEL BELEDIYE KICKBOKS  TURKEY
        6 LK 017 Jun F -65 kg 5 KURT İLKNUR  AMİRAL TURGUTREİS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 017 Jun F -65 kg 5 USLU RABİANUR  AYDIN KUNG FU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 017 Jun F -65 kg 5 ALMACI AYSU  FİGHT ACADEMY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 017 Jun F -65 kg 9 SÜTÇÜ MELIKE  INEGÖL ŞEKER SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 017 Jun F -65 kg 9 TORUN KADER  KAYA GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 018 Jun F -70 kg 1gold GÜREL BİLGE SU  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        6 LK 018 Jun F -70 kg 2silver KÖSEOĞLU DİLARA  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 018 Jun F -70 kg 3bronze ORÇU TUBA  İSTANBUL KİCKBOKS VE GÜREŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 018 Jun F -70 kg 3bronze KARACAGIL RABIA UMRAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 018 Jun F -70 kg 5 TURAN AYŞE  PAZARYERI SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
6 LK 019 Jun F +70 kg 1gold KOCAOĞLU SENANUR  ORÇA KİCK BOKS SPOR KULUBU  TURKEY
        6 LK 019 Jun F +70 kg 2silver IŞIK AYŞE DILAN  GENÇLIK SPOR  TURKEY
        6 LK 019 Jun F +70 kg 3bronze UNCU EBRAR  ESENYURT ZALİMER SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 019 Jun F +70 kg 3bronze ARUSOĞLU GÜLFIDAN  ŞANLIURFA HALILIYE BELEDIYESI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 019 Jun F +70 kg 5 BARHA MELIS  KKTC MUAYTHAI VE KICKBOKS SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 019 Jun F +70 kg 5 YORECI HILAL  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 019 Jun F +70 kg 5 AYDIN BEYZA  KAYA GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 040 S M -51 kg 1gold ALTAY KADİR  HASAN FAHRİ ŞEN  TURKEY
        6 LK 040 S M -51 kg 2silver KARAAL ŞINASI  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 040 S M -51 kg 3bronze TAN ISMAIL  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 040 S M -51 kg 3bronze BALIK MERT  AKA SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 040 S M -51 kg 5 KISACIK SEFA  ALKAYIŞ SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 040 S M -51 kg 5 OGRAS MUHAMMEDISLAM  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 040 S M -51 kg 5 SEVINÇ İDRIS YAKUP  VAN ŞAMPIYON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 041 S M -54 kg 1gold DURAL BILAL  MUDANYAKLASSPORKLUBÜ  TURKEY
        6 LK 041 S M -54 kg 2silver ÖRS YUSUF  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 041 S M -54 kg 3bronze OZDEMIR DURMUS  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 041 S M -54 kg 3bronze AKYÜZ MURAT  HÜSEYIN OFLU SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 041 S M -54 kg 5 SYAAM SHAFIQ  GREATER AMMAN MUNICIPALITY STAFF CLUB  JORDAN
        6 LK 041 S M -54 kg 5 EROL MEHMET  ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR KULÜBÜÜ  TURKEY
        6 LK 041 S M -54 kg 5 JEAN CHRISTOPHER WARREN ROBERTSON  MAURITIUS KICKBOXING FEDERATION  MAURITIUS
        6 LK 041 S M -54 kg 5 FINDIK TUNCAY  KUŞADASI GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 041 S M -54 kg 9 KAYMAZ CENGİZHAN  MASTER ATHLETE TEAM  TURKEY
        6 LK 041 S M -54 kg 9 AĞOLDAY MENAN  GENÇLIK SPOR  TURKEY
        6 LK 041 S M -54 kg 9 ARIS ALPERENTURAN  OLIMPIYAT SPOR KULUBU  TURKEY
6 LK 042 S M -57 kg 1gold ARZIKULOV MURODJON  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 042 S M -57 kg 2silver ÖNCÜL MUHAMMED SAİT  BURSA TEKME BOKSU  TURKEY
        6 LK 042 S M -57 kg 3bronze DOĞAN HASRET EKİN  UMUT FIGHT CENTER  TURKEY
        6 LK 042 S M -57 kg 3bronze AL-BUJASIM HUSSEIN  IRAQ KICKBOXING FEDERATION  IRAQ
        6 LK 042 S M -57 kg 5 ÇETINKAYA SEDAT ŞAHIN  SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR  TURKEY
        6 LK 042 S M -57 kg 5 CHARY CHARYYEV  WAKO TURKMENISTAN  TURKMENISTAN
        6 LK 042 S M -57 kg 5 KÖKSAL ALAETTIN  KAYA GEÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 042 S M -57 kg 5 KARAKOÇ YUNUS EMRE  ERTAŞ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 043 S M -60 kg 1gold YÜKSEL SAVAŞ  MOHIKAN SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 043 S M -60 kg 2silver KARAGÖZ HAKAN  HALILIYE BELEDIYE  TURKEY
        6 LK 043 S M -60 kg 3bronze DEMIR ABDULLAH  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        6 LK 043 S M -60 kg 3bronze ESTELIK BAYRAM  ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 043 S M -60 kg 5 BEGMATOV LAZIZBEK  UZBEKISTAN  UZBEKISTAN
        6 LK 043 S M -60 kg 5 ÇIÇEK ETEM  FIKRET HAKAN  TURKEY
        6 LK 043 S M -60 kg 5 KAYA MEHMET ZEKİ  SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR  TURKEY
        6 LK 043 S M -60 kg 5 EROL KADIR HAKAN  AHMET KURAL GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 043 S M -60 kg 9 KILIC EMRULLAH  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 043 S M -60 kg 9 AYDOĞDU ALI  AKADEMIK DÖVÜŞ SANATLARI S.K.  TURKEY
        6 LK 043 S M -60 kg 9 YILMAZ ŞAHABEDDİN  BERON SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 044 S M -63,5 kg 1gold KORKMAZ EMRE  TUZLA BELEDIYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 2silver TANRIVERDİ ERCAN  ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 3bronze ABU KHADIGA MUSTAFA DARWISH  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 044 S M -63,5 kg 3bronze YENİÇERİOĞLU FERHAT  JANDARMA GÜCÜ S.K.  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 5 DENIZ BEYDULLAH  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 5 ÇINAR METİN YÜKSEL  DUDULLU KICK BOKS AKADEMI SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 5 BOZLAK ALPARSLAN  WAKO TURKEY  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 5 ŞİMŞEK MUSTAFA  GÜNGÖREN BIRLIK SPOR KULUBÜ  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 9 DEĞİRMENCİ RAHMANCAN  KAPAKLI DEĞİRMENCİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 9 AYDIN İBRAHIM ALPEREN  FERDİ  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 9 TAN MUSA  GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 9 KUVVATMYRAT ATAYEV  WAKO TURKMENISTAN  TURKMENISTAN
        6 LK 044 S M -63,5 kg 9 BİLİM KADİR  DEMİR PENÇE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 044 S M -63,5 kg 9 DİRLİK MURATHAN  OĞUZ GÜZEL SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 045 S M -67 kg 1gold YALÇIN YAŞAR  AŞKABAT SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 2silver GÜZEL KENAN  İSMAIL UZUNER SPOR KLÜBÜ  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 3bronze ASLAN ABDURRAZZAK  ŞAMPIYON STAR  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 3bronze ÖZTÜRK MEHMET BAHADIR  FERDI  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 5 PISTOPULO YANIS  CLUB FELIX  RUSSIAN FEDERATION
        6 LK 045 S M -67 kg 5 UNAY GALİP  DENGESPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 5 ALTINTEN ABDULLAH  GAZIANTEP ÇELIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞI  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 5 AYAR SAMET DURSUN  BURSA TEKME BOKSU  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 9 MASARWA MOHAMAD  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        6 LK 045 S M -67 kg 9 DURMUŞ AHMET  KOCAELİ ÖNCÜ GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 9 KAYA TUNCAY  CESUR YÜREK  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 9 KARAHAN OSMAN CAN  ANTALYA AKDENİZ SAVUNMA SANATLARI KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 9 BAT UGUR  POLATLI TAEKWONDO SPOR KULUBÜ  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 9 KIZILTAŞ HAKAN  IKIZ EFSANE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 9 OKAL MUSTAFA  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SPOR GÜCÜ  TURKEY
        6 LK 045 S M -67 kg 9 KILIÇ SERKAN  ALTAYLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  TURKEY
6 LK 046 S M -71 kg 1gold ALTUNTAŞ MEVLANA