Results
 
Yokoso Dutch Open 2019 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name   Club Country    
01. PF 001. GRAND CHAMPION JUN MALE
01. PF 001. GRAND CHAMPION JUN MALE 1gold COOK CORY   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        01. PF 001. GRAND CHAMPION JUN MALE 2silver DOYLE KAMERON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        01. PF 001. GRAND CHAMPION JUN MALE 3bronze HOLLINSHEAD CALLUM   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        01. PF 001. GRAND CHAMPION JUN MALE 3bronze KONGSVOLD MARCUS   ØVERBYGD KBK  NORWAY
        01. PF 001. GRAND CHAMPION JUN MALE 5 SCHULZE TIM   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        01. PF 001. GRAND CHAMPION JUN MALE 5 KROSNOV EMIL   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        01. PF 001. GRAND CHAMPION JUN MALE 5 SCHÜTZE MARLON   KAMPFSPORTSCHULE SCHAWE  GERMANY
01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE
01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE 1gold BELOW SARAH   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE 2silver LAVECCHIA TERESA   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE 3bronze LEESON-RICE TRINITY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE 3bronze CEHAJIC MELINA   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
        01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE 5 RØBERG CELINE   FIGHTER KICKBOXINGKLUBB  NORWAY
        01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE 5 MEERTENS MELISSA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE 5 MITROVIC LAURA   TEAM SAMONTE  GERMANY
        01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE 5 GRANHUS EDVARDSEN MARGRETHE   TJELDSUND KICKBOXING KLUBB  NORWAY
        01. PF 002. GRAND CHAMPION JUN FEMALE 9 LANGEFOSS KRÜGER REGINE   GRIMSTAD KICKBOXING KLUBB  NORWAY
01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE
01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 1gold KUSCHNIR ANATOLI   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 2silver EVERILL ELIJAH   ALL STARS  UNITED STATES
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 3bronze ASTON CHRIS   KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 3bronze HJELMERVIK JOHAN   NORWEGIAN KICKBOXING FEDERATION  NORWAY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 5 RITTER MARCEL   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 5 KNAPTON JAMES   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 5 PINTORE DEVID   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 5 COLLA DAVIDE   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 9 CELIK ERDOGAN   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 9 YUEKSEL FARUK MERT   BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 9 GLEIXNER ALEXANDER   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 9 BURKE CARVIN   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 9 KERR ETHAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 9 PAFFRATH SAM   KAMPFSPORTSCHULE RED DRAGON  GERMANY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 9 REINBOTH STEFAN   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 9 BRÜNDL ROMAN   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 17 PEPLOE GEORGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 17 SEMERCI HÜSEYIN   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 17 ROBERTS MATT   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        01. PF 003. GRAND CHAMPION SEN MALE 17 YEATS ALEXANDER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE
01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 1gold GULLOTTI LUISA   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 2silver SCACCHI CAROL   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 3bronze LIBRIZZI SILVIA   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 3bronze LARKIN SOPHIE   SPARTAN LUCAN  IRELAND
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 5 BJORNESTAD NAESS TIRILL   NORWEGIAN KICKBOXING FEDERATION  NORWAY
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 5 MEPPELDER NINA   KOGURYO  NETHERLANDS
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 5 TUNC DILARA   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 5 KELLER KESHIA   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 9 MORRISON LEASHA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 9 HERSHAW MOLLY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        01. PF 004. GRAND CHAMPION SEN FEMALE 9 PRA CARLOTTA   ASD EUROPE CENTER  ITALY
1 PF 00001 YC M -23 kg BEGINNERS
1 PF 00001 YC M -23 kg BEGINNERS 1gold MCLOUGHLIN LOUIS-JOE   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 YC M -23 kg BEGINNERS 2silver HARRISON BRANDON   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
1 PF 00002 YC M -30 kg BEGINNERS
1 PF 00002 YC M -30 kg BEGINNERS 1gold CHRISTAKIS ANGELOS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 00002 YC M -30 kg BEGINNERS 2silver SANGALANG DYLAN   TEAM SAMONTE  GERMANY
        1 PF 00002 YC M -30 kg BEGINNERS 3bronze TUNCER TUGRULKAAN   FIGHT TEAM LOPEZ  GERMANY
        1 PF 00002 YC M -30 kg BEGINNERS 3bronze THE RICHIE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 00002 YC M -30 kg BEGINNERS 5 MCGIRK MASON   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS
1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 1gold ONKEN JARNO   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 2silver DERWIN CAYDEN   BMACLONDALKIN  IRELAND
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 3bronze SADOVOI IVAN   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 3bronze MAES THRISTEN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 5 PASSINI LYANO   EUROPE GYM HULSHOUT  BELGIUM
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 5 HELD IAN ALEXANDER   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 5 PASSINI JAYRO   EUROPE GYM HULSHOUT  BELGIUM
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 5 CHRISTAKIS IASONAS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 9 YOLOGLU CETIN   SENSEI KAMPFSPORT E.V.  GERMANY
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 9 VASILEV EGOR   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 00003 YC M -40 kg BEGINNERS 9 NORDMANN DERIAN   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS
1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 1gold BRZOJA VIKTOR   KBK VELEBIT BENKOVAC  CROATIA
        1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 2silver ROIDOS NIKO   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 3bronze MARKO ARMANDO   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 3bronze MOROS ALESSIO   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 5 ANASTASIADIS DIMITRIOS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 5 DOREV VASIL   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 5 THE JACKY   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 5 CHOMAKOV ALEKSANDAR   MASARU  BULGARIA
        1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 9 NORDMANN DERIAN   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
        1 PF 00004 YC M +40 kg BEGINNERS 9 PASSINI LYANO   EUROPE GYM HULSHOUT  BELGIUM
1 PF 00006 YC F -30 kg BEGINNERS
1 PF 00006 YC F -30 kg BEGINNERS 1gold RÖSNER LENA   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 00006 YC F -30 kg BEGINNERS 2silver MORRISON LAYCEE-MAE   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 YC F -30 kg BEGINNERS 3bronze WADE ABBIE   BMACLONDALKIN  IRELAND
        1 PF 00006 YC F -30 kg BEGINNERS 3bronze VLEUGELS LILY   EUROPE GYM HULSHOUT  BELGIUM
        1 PF 00006 YC F -30 kg BEGINNERS 5 MATIĆ DORA   KICKBOXING KLUB JASTREB  CROATIA
        1 PF 00006 YC F -30 kg BEGINNERS 5 KACHRADI AMBER   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 00006 YC F -30 kg BEGINNERS 5 ALAKHRAMSING SHAKTI   BLACK EAGLE AMSTERDAM  NETHERLANDS
        1 PF 00006 YC F -30 kg BEGINNERS 9 WAEM ALICIA   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
1 PF 00007 YC F -40 kg BEGINNERS
1 PF 00007 YC F -40 kg BEGINNERS 1gold MOSER NADINE   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 00007 YC F -40 kg BEGINNERS 2silver DE LIPPE LETIZIA   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 00007 YC F -40 kg BEGINNERS 3bronze YILMAZ ELIF EYLEUL   SENSEI KAMPFSPORT E.V.  GERMANY
        1 PF 00007 YC F -40 kg BEGINNERS 3bronze VAN DELFT AMY   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 00007 YC F -40 kg BEGINNERS 5 MICHALSKI YVES FABIENNE   BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 00007 YC F -40 kg BEGINNERS 5 ENGELHARDT LINA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 00007 YC F -40 kg BEGINNERS 5 FLÖCK MIA-MARIE   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 00007 YC F -40 kg BEGINNERS 5 JOSIPOVIC MARA   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS
1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 1gold OUKOUKES CAMILLE   ACADÉMIE HAUTS DE FRANCE DE POINTFIGHTING  FRANCE
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 2silver SEHTMACHER FABIENNE   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 3bronze KORTEN ISABELL   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 3bronze MATIĆ PAOLA   KICKBOXING KLUB JASTREB  CROATIA
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 5 YILMAZER MERVE   BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 5 HARBECK STINA   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 5 DE BUHR DELIA   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 5 PETERS LINA   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 9 TULLENERS ESMEE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 9 HELD KYANA ISABELL   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 00008 YC F +40 kg BEGINNERS 9 MEERTENS ANNE-FLEUR   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
1 PF 00009 OC M -45 kg BEGINNERS
1 PF 00009 OC M -45 kg BEGINNERS 1gold MARKO ARMANDO   DOQUADRAT  GERMANY
1 PF 00010 OC M -55 kg BEGINNERS
1 PF 00010 OC M -55 kg BEGINNERS 1gold OUT SEM   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 00010 OC M -55 kg BEGINNERS 2silver VAN DELFT THOMAS   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 00010 OC M -55 kg BEGINNERS 3bronze MOROS ALESSIO   DOQUADRAT  GERMANY
1 PF 00011 OC M +55 kg BEGINNERS
1 PF 00011 OC M +55 kg BEGINNERS 1gold THEODOROS HONDROSPILIAS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 00011 OC M +55 kg BEGINNERS 2silver MEIER ANESTI   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
        1 PF 00011 OC M +55 kg BEGINNERS 3bronze TSAOUSIS DIMITRIS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 00011 OC M +55 kg BEGINNERS 3bronze LOLIS VASILIOS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 00011 OC M +55 kg BEGINNERS 5 RITSOS GIORGOS   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
        1 PF 00011 OC M +55 kg BEGINNERS 5 ROIDOS NIKO   DOQUADRAT  GERMANY
1 PF 00012 OC F -45 kg BEGINNERS
1 PF 00012 OC F -45 kg BEGINNERS 1gold SEHTMACHER FABIENNE   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 00012 OC F -45 kg BEGINNERS 2silver PETERS LINA   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
1 PF 00013 OC F -55 kg BEGINNERS
1 PF 00013 OC F -55 kg BEGINNERS 1gold KEREKLI ESMA   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
        1 PF 00013 OC F -55 kg BEGINNERS 2silver PAVIČIĆ NIKA   KBK VELEBIT BENKOVAC  CROATIA
        1 PF 00013 OC F -55 kg BEGINNERS 3bronze AKSAKAL AYLIN   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
        1 PF 00013 OC F -55 kg BEGINNERS 3bronze HARBECK STINA   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
1 PF 00014 OC F +55 kg BEGINNERS
1 PF 00014 OC F +55 kg BEGINNERS 1gold ANASTASIADIS ANASTASIA   DOQUADRAT  GERMANY
1 PF 001 YC M -28 kg
1 PF 001 YC M -28 kg 1gold MITCHELL CASSIUS   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 2silver POLLARD HARVEY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze MORRISON LAUREY-JAY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 RODGERS DONNACHADH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 DEMIR MUSTAFA   BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
1 PF 002 YC M -32 kg
1 PF 002 YC M -32 kg 1gold CHALLENGER HAYDEN   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 2silver MACDONALD SEAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze PAWLAK LUIS   HARDSTYLE MARTIAL ARTS E.V.  GERMANY
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze VASILEV EGOR   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 SADOVOI IVAN   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 MITCHELL CASSIUS   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 PRESCOTT ELLISON KOREY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 DEMIR MUSTAFA   BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
1 PF 003 YC M -37 kg
1 PF 003 YC M -37 kg 1gold BOXBERGER DAVID   MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        1 PF 003 YC M -37 kg 2silver BOJANOV KALOIAN   MASARU  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze HUBER ELWIN   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze NENOV VLADIMIR   MASARU  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 NUKIC ALESSANDRO   ASVÖ KBC ROHRBACH  AUSTRIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 MACDONALD SEAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 SCHELAWSKI LUCAS   KAMPFSPORTSCHULE SCHAWE  GERMANY
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 SOLDATENKOV DANILA   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 RODGERS DONNACHADH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 PACHEMANOV DANIEL   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 CHALLENGER HAYDEN   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 MAES THRISTEN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 HELD IAN ALEXANDER   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 ONKEN JARNO   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
1 PF 004 YC M -42 kg
1 PF 004 YC M -42 kg 1gold SOLDATENKOV DANILA   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 2silver NUKIC ALESSANDRO   ASVÖ KBC ROHRBACH  AUSTRIA
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze LAMARI ZACH   BMACLONDALKIN  IRELAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze SCHAEFER RAIKO   MARTIAL ARTS TEAM PFALZ E.V.  GERMANY
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 WADE RYAN   BMACLONDALKIN  IRELAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 MENG LEO   MARTIAL ARTS TEAM PFALZ E.V.  GERMANY
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 PACHEMANOV DANIEL   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 AGAPITOV IVAN   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 TIUNOV ANDREY   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 KOSTANTIS EYSTATHIOS LEONIDAS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 CHOMAKOV ALEKSANDAR   MASARU  BULGARIA
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 BOJANOV KALOIAN   MASARU  BULGARIA
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 DE KEYSER MILAN   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 NENOV VLADIMIR   MASARU  BULGARIA
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 BOXBERGER DAVID   MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        1 PF 004 YC M -42 kg 17 ONKEN JARNO   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 004 YC M -42 kg 17 SHRIVASTAVA NAMAN   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
1 PF 005 YC M -47 kg
1 PF 005 YC M -47 kg 1gold SCHLOSSER FELIX   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 005 YC M -47 kg 2silver LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze AGAPITOV IVAN   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze ALMSTEDT NOEL   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 TIUNOV ANDREY   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 LAMARI ZACH   BMACLONDALKIN  IRELAND
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 KOSTANTIS EYSTATHIOS LEONIDAS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 DE KEYSER MILAN   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 MENG LEO   MARTIAL ARTS TEAM PFALZ E.V.  GERMANY
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 WADE RYAN   BMACLONDALKIN  IRELAND
1 PF 006 YC M +47 kg
1 PF 006 YC M +47 kg 1gold SCHLOSSER FELIX   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 006 YC M +47 kg 2silver LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze BRZOJA VIKTOR   KBK VELEBIT BENKOVAC  CROATIA
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze RITSOS GIORGOS   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 DOREV VASIL   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 GRAHAM JOSEPH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
1 PF 007 YC F -28 kg
1 PF 007 YC F -28 kg 1gold DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 007 YC F -28 kg 2silver MATIĆ DORA   KICKBOXING KLUB JASTREB  CROATIA
        1 PF 007 YC F -28 kg 3bronze WAEM ALICIA   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 007 YC F -28 kg 3bronze ANILMIS TAMILA ALIS   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
1 PF 008 YC F -32 kg
1 PF 008 YC F -32 kg 1gold SCHMIDL ANNA   ASVÖ KBC ROHRBACH  AUSTRIA
        1 PF 008 YC F -32 kg 2silver MEINECKE EMMA   SC TRAININGSRAUM BRAUNSCHWEIG E.V.  GERMANY
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze QUINN MAYA   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 008 YC F -32 kg 5 KINDERMANN SAMIRA   TEAM SAMONTE  GERMANY
        1 PF 008 YC F -32 kg 5 DELANY LILY   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        1 PF 008 YC F -32 kg 5 JOSIPOVIC MARA   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
        1 PF 008 YC F -32 kg 5 GREUL JULE   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        1 PF 008 YC F -32 kg 9 ALGAN TUANA   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
1 PF 009 YC F -37 kg
1 PF 009 YC F -37 kg 1gold SCHMIDL ANNA   ASVÖ KBC ROHRBACH  AUSTRIA
        1 PF 009 YC F -37 kg 2silver MOSER NADINE   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze LANDECK ANTONIA   KSV GEISENHAUSEN E.V.  GERMANY
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze PEKRUL THERESA   SPORTCLUB RHEINNAHE E.V.  GERMANY
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 GREUL JULE   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 WITTIG ZOE CAPRICE   BLACK EAGLE KAMPFSPORTVEREIN BUTZBACH E.V.  GERMANY
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 MEINECKE EMMA   SC TRAININGSRAUM BRAUNSCHWEIG E.V.  GERMANY
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 SINGH YASMINE   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
1 PF 010 YC F -42 kg
1 PF 010 YC F -42 kg 1gold PIECZINSKI LUCY   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        1 PF 010 YC F -42 kg 2silver LANDECK ANTONIA   KSV GEISENHAUSEN E.V.  GERMANY
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze WITTIG ZOE CAPRICE   BLACK EAGLE KAMPFSPORTVEREIN BUTZBACH E.V.  GERMANY
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 PEKRUL THERESA   SPORTCLUB RHEINNAHE E.V.  GERMANY
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 DE LIPPE LETIZIA   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 KORTEN ISABELL   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
1 PF 011 YC F -47 kg
1 PF 011 YC F -47 kg 1gold EVANS CHARLOTTE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 2silver WADE AMY   BMACLONDALKIN  IRELAND
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze HARVEY SUMMER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 012 YC F +47 kg
1 PF 012 YC F +47 kg 1gold BOYADZIEVA KALINA   MASARU  BULGARIA
        1 PF 012 YC F +47 kg 2silver FOURLA EVGENIA   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze EVANS CHARLOTTE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 WADE AMY   BMACLONDALKIN  IRELAND
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 HELD KYANA ISABELL   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 OUKOUKES CAMILLE   ACADÉMIE HAUTS DE FRANCE DE POINTFIGHTING  FRANCE
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 MATIĆ PAOLA   KICKBOXING KLUB JASTREB  CROATIA
1 PF 014 OC M -42 kg
1 PF 014 OC M -42 kg 1gold ANDREEV SVETOSLAV   MASARU  BULGARIA
        1 PF 014 OC M -42 kg 2silver GROZDANOV VIKTOR   MASARU  BULGARIA
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze BROWN ROBBIE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 EVANS RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 HIKELE NICOLAS   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 SCHAEFER RAIKO   MARTIAL ARTS TEAM PFALZ E.V.  GERMANY
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 SHARKEY ETHAN   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 PACHEMANOV DANIEL   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 NISTERIUC VALENTIN DIMITRIS   DOQUADRAT  GERMANY
1 PF 015 OC M -47 kg
1 PF 015 OC M -47 kg 1gold PROKOPOV SVETOSLAV   MASARU  BULGARIA
        1 PF 015 OC M -47 kg 2silver CARRASCO AMARO CHRISTIAN   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze PETROV NIKOLAI   MASARU  BULGARIA
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze GROZDANOV VIKTOR   MASARU  BULGARIA
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 VAN DEN BROECK YONATHAN   EUROPE GYM HULSHOUT  BELGIUM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 SCHMIDL FELIX   ASVÖ KBC ROHRBACH  AUSTRIA
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 PRESVIAS DIMITRIS   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 MARININ LEON   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 ANDREEV SVETOSLAV   MASARU  BULGARIA
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 SCHLOSSER FELIX   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 DE BEUCKER TRISTAN   EUROPE GYM HULSHOUT  BELGIUM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 EVANS RYAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 ALMSTEDT NOEL   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 SHARKEY ETHAN   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 NISTERIUC VALENTIN DIMITRIS   DOQUADRAT  GERMANY
1 PF 016 OC M -52 kg
1 PF 016 OC M -52 kg 1gold PROKOPOV SVETOSLAV   MASARU  BULGARIA
        1 PF 016 OC M -52 kg 2silver VAN DEN BROECK YONATHAN   EUROPE GYM HULSHOUT  BELGIUM
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze MARININ LEON   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze AVRAMOV ALEKSANDAR   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 KASHKETT MAX   NORTHANTS LAU GAR  ENGLAND
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 PETROV NIKOLAI   MASARU  BULGARIA
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 PRESVIAS DIMITRIS   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 CARRASCO AMARO CHRISTIAN   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 DOYLE HARRISON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 OUT SEM   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 MISCHKE BEN   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 CARRION COSTA ALEJANDRO   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 SCHMIDL FELIX   ASVÖ KBC ROHRBACH  AUSTRIA
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 GENTRY TRISTAN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 DE BEUCKER TRISTAN   EUROPE GYM HULSHOUT  BELGIUM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 ISMAILI AMIR   SENSEI KAMPFSPORT E.V.  GERMANY
1 PF 017 OC M -57 kg
1 PF 017 OC M -57 kg 1gold MCCANN LUKE   HURRICANE MARTIAL ARTS  IRELAND
        1 PF 017 OC M -57 kg 2silver OSMANOVIC JAMAIL MAURICE   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze GENTRY TRISTAN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze JUNGERMANN MAYLO   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 MEOLA MARTIN   APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 AVRAMOV ALEKSANDAR   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 PAWLAK JULIUS   HARDSTYLE MARTIAL ARTS E.V.  GERMANY
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 SCHAEFER YANNICK   MARTIAL ARTS TEAM PFALZ E.V.  GERMANY
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 MURZAKOV VLADISLAV   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 CARRION COSTA ALEJANDRO   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
1 PF 018 OC M -63 kg
1 PF 018 OC M -63 kg 1gold BUCKLEY JACK   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 2silver DI MICCO ANTONIO   TEAM BARRUS  ITALY
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze YILDIZ SEMIH   CELIK CHAMPS  GERMANY
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze MUÑOZ ESCRIBANO JAIRO JOSE   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 PAWLAK JULIUS   HARDSTYLE MARTIAL ARTS E.V.  GERMANY
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 SCHAEFER YANNICK   MARTIAL ARTS TEAM PFALZ E.V.  GERMANY
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 MEOLA MARTIN   APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 LOLIS VASILIOS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 MURZAKOV VLADISLAV   CSKA, ST.PETERSBURG  RUSSIAN FEDERATION
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 VOLLMANN MAIK   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 JUNGERMANN MAYLO   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
1 PF 019 OC M -69 kg
1 PF 019 OC M -69 kg 1gold MEEKIN JAMES   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 2silver BUCKLEY JACK   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze GOOSSENS KWINTEN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze YILDIZ SEMIH   CELIK CHAMPS  GERMANY
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 VOLLMANN MAIK   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
1 PF 020 OC M +69 kg
1 PF 020 OC M +69 kg 1gold BONVARLET HUGO   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 020 OC M +69 kg 2silver SANTORO NICOLA   TEAM BARRUS  ITALY
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze MEEKIN JAMES   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze GOOSSENS KWINTEN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 BAUER TOMY LEE   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 ABEL JEREMY   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
1 PF 021 OC F -42 kg
1 PF 021 OC F -42 kg 1gold DOYLE ELLIE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 2silver KOC ALARA   CELIK CHAMPS  GERMANY
        1 PF 021 OC F -42 kg 3bronze BROWN MAGGIE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 3bronze POLLOCK SIENNA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 5 ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 5 DE CLIPPELEIR ALYSSIA   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 021 OC F -42 kg 5 PIECZINSKI LUCY   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
1 PF 022 OC F -46 kg
1 PF 022 OC F -46 kg 1gold SCHULTEN MAAIKE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 022 OC F -46 kg 2silver KOC ALARA   CELIK CHAMPS  GERMANY
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze WHITE CIARA   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze WADE AMY   BMACLONDALKIN  IRELAND
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 POLLOCK SIENNA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 DOYLE ELLIE   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 DE CLIPPELEIR ALYSSIA   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 VINDASIUTE MARTYNA   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        1 PF 022 OC F -46 kg 9 EVANS CHARLOTTE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 9 DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 9 BOGAERT ALICIA   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
1 PF 023 OC F -50 kg
1 PF 023 OC F -50 kg 1gold CHANDLER GRACE   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 2silver SCHULTEN MAAIKE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze RIJKE, DE MEREL   KOGURYO  NETHERLANDS
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze BOGAERT ALICIA   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 TRIQUI MAISSA   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 WALLSTAB TERRY   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 LINGG ANNETIN   SC TRAININGSRAUM BRAUNSCHWEIG E.V.  GERMANY
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 GEORGIEVA ALEKSANDRA   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 024 OC F -55 kg
1 PF 024 OC F -55 kg 1gold CEHAJIC MELINA   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
        1 PF 024 OC F -55 kg 2silver GEORGIEVA ALEKSANDRA   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze BIERMANN HANNAH   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze RIJKE, DE MEREL   KOGURYO  NETHERLANDS
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 LAVECCHIA TERESA   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 STRIETZEL JULE   MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 DE VRIENDT FEBE   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 FOURLA DEMETRA   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 CHANDLER GRACE   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 AKSAKAL AYLIN   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 PETITO FEDERICA BENEDETTA   TEAM BARRUS  ITALY
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 ALI SUZAN   FIGHT TEAM LOPEZ  GERMANY
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 LINGG ANNETIN   SC TRAININGSRAUM BRAUNSCHWEIG E.V.  GERMANY
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 PAVIČIĆ NIKA   KBK VELEBIT BENKOVAC  CROATIA
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 KEREKLI ESMA   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
1 PF 025 OC F -60 kg
1 PF 025 OC F -60 kg 1gold AIGNER JASMIN   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 025 OC F -60 kg 2silver BELOW SARAH   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze BATER RHIANON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze BIERMANN HANNAH   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 PETITO FEDERICA BENEDETTA   TEAM BARRUS  ITALY
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 BOYADZIEVA KALINA   MASARU  BULGARIA
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 ANASTASIADIS ANASTASIA   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 STRIETZEL JULE   MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        1 PF 025 OC F -60 kg 9 FOURLA DEMETRA   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
        1 PF 025 OC F -60 kg 9 CASHMAN CECEE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 026 OC F +60 kg
1 PF 026 OC F +60 kg 1gold CASHMAN CECEE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F +60 kg 2silver AIGNER JASMIN   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 026 OC F +60 kg 3bronze KOC SELINA   CELIK CHAMPS  GERMANY
        1 PF 026 OC F +60 kg 3bronze ANASTASIADIS ANASTASIA   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 026 OC F +60 kg 5 FOURLA EVGENIA   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
        1 PF 026 OC F +60 kg 5 BATER RHIANON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
1 PF 029 J M -57 kg
1 PF 029 J M -57 kg 1gold MCCANN LUKE   HURRICANE MARTIAL ARTS  IRELAND
        1 PF 029 J M -57 kg 2silver PARSCHIN ANTON   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze MEOLA MARTIN   APD YAMA ARASHI  ITALY
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze JUNGERMANN MAYLO   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 029 J M -57 kg 5 PRESVIAS NIKOS   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
        1 PF 029 J M -57 kg 5 GENTRY TRISTAN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 OSMANOVIC JAMAIL MAURICE   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 029 J M -57 kg 5 GYSELINCK JASON   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
1 PF 030 J M -63 kg
1 PF 030 J M -63 kg 1gold BAUMANN ALEXANDER   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 030 J M -63 kg 2silver KROSNOV EMIL   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze GYSELINCK JASON   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze PARSCHIN ANTON   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 030 J M -63 kg 5 COOPMEINERS MORITZ   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 030 J M -63 kg 5 BUCKLEY JACK   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 5 JERACI ALESSIO   BLACK EAGLE KAMPFSPORTVEREIN BUTZBACH E.V.  GERMANY
        1 PF 030 J M -63 kg 5 DI MICCO ANTONIO   TEAM BARRUS  ITALY
        1 PF 030 J M -63 kg 9 PRESVIAS NIKOS   ZEN FIGHTERS GLYFADAS  GREECE
1 PF 031 J M -69 kg
1 PF 031 J M -69 kg 1gold COOK CORY   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 2silver KROSNOV EMIL   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze SCHULZE TIM   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze KONGSVOLD MARCUS   ØVERBYGD KBK  NORWAY
        1 PF 031 J M -69 kg 5 JERACI ALESSIO   BLACK EAGLE KAMPFSPORTVEREIN BUTZBACH E.V.  GERMANY
        1 PF 031 J M -69 kg 5 EGELER MARCEL   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
        1 PF 031 J M -69 kg 5 MEEKIN JAMES   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 032 J M -74 kg
1 PF 032 J M -74 kg 1gold COOK CORY   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 2silver MEEKIN JAMES   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze KONGSVOLD MARCUS   ØVERBYGD KBK  NORWAY
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze HOLLINSHEAD CALLUM   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 5 LOUWS DAMIAN   TKD MIDDELBURG/KOGURYO  NETHERLANDS
        1 PF 032 J M -74 kg 5 DRECHSEL SIMON   TEAM KKU HARD / AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 032 J M -74 kg 5 SCHÜTZE MARLON   KAMPFSPORTSCHULE SCHAWE  GERMANY
        1 PF 032 J M -74 kg 5 RMADAN AHMED   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 032 J M -74 kg 9 KLIOTIS EMILIOS   DOQUADRAT  GERMANY
        1 PF 032 J M -74 kg 9 ZWISSLER PABLO   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 032 J M -74 kg 9 SCHULZE TIM   NORDSEEFIGHTER E.V.  GERMANY
        1 PF 032 J M -74 kg 9 BAUER TOMY LEE   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
1 PF 033 J M -79 kg
1 PF 033 J M -79 kg 1gold HOLLINSHEAD CALLUM   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 2silver SANTORO NICOLA   TEAM BARRUS  ITALY
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze DRECHSEL SIMON   TEAM KKU HARD / AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze SAHIN ENES   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 033 J M -79 kg 5 SCHÜTZE MARLON   KAMPFSPORTSCHULE SCHAWE  GERMANY
1 PF 034 J M -84 kg
1 PF 034 J M -84 kg 1gold WASSERTHEURER RAPHAEL   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 034 J M -84 kg 2silver BANG-JAREG MARTIN   FIGHTER KICKBOXINGKLUBB  NORWAY
        1 PF 034 J M -84 kg 3bronze ABEL JEREMY   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
1 PF 035 J M -89 kg
1 PF 035 J M -89 kg 1gold WASSERTHEURER RAPHAEL   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 035 J M -89 kg 2silver BANG-JAREG MARTIN   FIGHTER KICKBOXINGKLUBB  NORWAY
1 PF 038 J F -50 kg
1 PF 038 J F -50 kg 1gold GEORGIEVA ALEKSANDRA   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 038 J F -50 kg 2silver SCHULTEN MAAIKE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
1 PF 039 J F -55 kg
1 PF 039 J F -55 kg 1gold LAVECCHIA TERESA   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        1 PF 039 J F -55 kg 2silver CEHAJIC MELINA   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze KREIDL VERONICA   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze JUBECIC NATASA   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 039 J F -55 kg 5 BIERMANN HANNAH   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 039 J F -55 kg 5 LANGEFOSS KRÜGER REGINE   GRIMSTAD KICKBOXING KLUBB  NORWAY
        1 PF 039 J F -55 kg 5 PÉ ALICIA   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 039 J F -55 kg 9 DE VRIENDT FEBE   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        1 PF 039 J F -55 kg 9 ALI SUZAN   FIGHT TEAM LOPEZ  GERMANY
        1 PF 039 J F -55 kg 9 RØBERG CELINE   FIGHTER KICKBOXINGKLUBB  NORWAY
1 PF 040 J F -60 kg
1 PF 040 J F -60 kg 1gold BELOW SARAH   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 040 J F -60 kg 2silver LEESON-RICE TRINITY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze KREIDL VERONICA   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze MEERTENS MELISSA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 040 J F -60 kg 5 RØBERG CELINE   FIGHTER KICKBOXINGKLUBB  NORWAY
        1 PF 040 J F -60 kg 5 GRANHUS EDVARDSEN MARGRETHE   TJELDSUND KICKBOXING KLUBB  NORWAY
        1 PF 040 J F -60 kg 5 LANGEFOSS KRÜGER REGINE   GRIMSTAD KICKBOXING KLUBB  NORWAY
        1 PF 040 J F -60 kg 5 WIESEMANN LARA   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
        1 PF 040 J F -60 kg 9 BRUSSEEL EMILIE   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 040 J F -60 kg 9 PÉ ALICIA   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
1 PF 041 J F -65 kg
1 PF 041 J F -65 kg 1gold BELOW SARAH   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 041 J F -65 kg 2silver ARSLAN ASENA   BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze BISCHOF EMMA   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze MEERTENS MELISSA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 041 J F -65 kg 5 GRANHUS EDVARDSEN MARGRETHE   TJELDSUND KICKBOXING KLUBB  NORWAY
        1 PF 041 J F -65 kg 5 BRUSSEEL EMILIE   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
        1 PF 041 J F -65 kg 5 LEA BEST   KSV FRIEDBERG  GERMANY
1 PF 042 J F -70 kg
1 PF 042 J F -70 kg 1gold TRLE ANESA   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 042 J F -70 kg 2silver KOC SELINA   CELIK CHAMPS  GERMANY
        1 PF 042 J F -70 kg 3bronze LEA BEST   KSV FRIEDBERG  GERMANY
        1 PF 042 J F -70 kg 3bronze RIERA THERESA   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
1 PF 043 J F +70 kg
1 PF 043 J F +70 kg 1gold RIERA THERESA   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 043 J F +70 kg 2silver MITROVIC LAURA   TEAM SAMONTE  GERMANY
        1 PF 043 J F +70 kg 3bronze BEUSCHER LAURA   SPORTCLUB RHEINNAHE E.V.  GERMANY
        1 PF 043 J F +70 kg 5 ENGEL ROBIN   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
1 PF 045 S M -57 kg
1 PF 045 S M -57 kg 1gold RADULOV BORISLAV   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 045 S M -57 kg 2silver KERR ETHAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze GARDIAN FEIDHLIM   BDT DARMSTADT  GERMANY
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze GOERDIN WISHAL   BLACK EAGLE AMSTERDAM  NETHERLANDS
        1 PF 045 S M -57 kg 5 ARCE PEÑALVER JESUS   TOP FIGHTERS  SPAIN
1 PF 046 S M -63 kg
1 PF 046 S M -63 kg 1gold MEYER DOMINIK   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 046 S M -63 kg 2silver BURKE CARVIN   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze KROSNOV EMIL   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze RADULOV BORISLAV   SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 046 S M -63 kg 5 ORANJE CODY   SSTK WAKO  NETHERLANDS
        1 PF 046 S M -63 kg 5 KERR ETHAN   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 5 COOPMEINERS MORITZ   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 046 S M -63 kg 5 FOSSAN DANIEL ARMANDO   FIGHTER KICKBOXINGKLUBB  NORWAY
        1 PF 046 S M -63 kg 9 ARCE PEÑALVER JESUS   TOP FIGHTERS  SPAIN
        1 PF 046 S M -63 kg 9 BAUMANN ALEXANDER   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 046 S M -63 kg 9 GARDIAN FEIDHLIM   BDT DARMSTADT  GERMANY
1 PF 047 S M -69 kg
1 PF 047 S M -69 kg 1gold MEYER DOMINIK   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 047 S M -69 kg 2silver COLLA DAVIDE   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze COOK CORY   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze WHITE JORDAN   SPARTAN LUCAN  IRELAND
        1 PF 047 S M -69 kg 5 BURKE CARVIN   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 047 S M -69 kg 5 GARCÍA MUÑOZ ALEX   ESCUELA KICKBOXING ÉLITE SALAMANCA  SPAIN
        1 PF 047 S M -69 kg 5 YUEKSEL FARUK MERT   BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 047 S M -69 kg 5 MEYER SEBASTIAN   FIGHT SMART KICKBOX ACADEMY E.V.  GERMANY
        1 PF 047 S M -69 kg 9 GREIERT FABIAN   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 047 S M -69 kg 9 HJELMERVIK JOHAN   NORWEGIAN KICKBOXING FEDERATION  NORWAY
1 PF 048 S M -74 kg
1 PF 048 S M -74 kg 1gold EVERILL ELIJAH   ALL STARS  UNITED STATES
        1 PF 048 S M -74 kg 2silver COLLA DAVIDE   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze PRINCE BRANDON   FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze WHITE JORDAN   SPARTAN LUCAN  IRELAND
        1 PF 048 S M -74 kg 5 HJELMERVIK JOHAN   NORWEGIAN KICKBOXING FEDERATION  NORWAY
        1 PF 048 S M -74 kg 5 ZWISSLER PABLO   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 048 S M -74 kg 5 PINTORE DEVID   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 048 S M -74 kg 5 MEYER SEBASTIAN   FIGHT SMART KICKBOX ACADEMY E.V.  GERMANY
        1 PF 048 S M -74 kg 9 YUEKSEL FARUK MERT   BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 048 S M -74 kg 9 MEYER JAN NIKLAS   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
        1 PF 048 S M -74 kg 9 HAMMER BASTIAN   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        1 PF 048 S M -74 kg 9 HOLLJE JÖRN   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
1 PF 049 S M -79 kg
1 PF 049 S M -79 kg 1gold EVERILL ELIJAH   ALL STARS  UNITED STATES
        1 PF 049 S M -79 kg 2silver SEMERCI HÜSEYIN   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze REINBOTH STEFAN   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze PINTORE DEVID   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 049 S M -79 kg 5 NICOLACI DAVIDE   JUDO SPORTVEREIN LIPPSTADT  GERMANY
        1 PF 049 S M -79 kg 5 YEATS ALEXANDER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 5 PEPLOE GEORGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 5 KNAPTON JAMES   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 9 NEIDT CHRISTIAN   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 049 S M -79 kg 9 HAMMER BASTIAN   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        1 PF 049 S M -79 kg 9 BIERKAMP MARKUS   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 049 S M -79 kg 9 SAHIN ENES   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
1 PF 050 S M -84 kg
1 PF 050 S M -84 kg 1gold RMADAN AL - AMIN   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 2silver REINBOTH STEFAN   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze CRISPO MIRKO   TEAM BARRUS  ITALY
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze SEMERCI HÜSEYIN   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 5 RITTER MARCEL   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 5 NICOLACI DAVIDE   JUDO SPORTVEREIN LIPPSTADT  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 5 WASSERTHEURER RAPHAEL   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 050 S M -84 kg 5 KNAPTON JAMES   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 9 YEATS ALEXANDER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 9 GREIER LEON   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 9 BRUHN ROBIN JOSHUA   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 9 VERSCHNIG FABIAN   TEAM KKU HARD / AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 050 S M -84 kg 9 ADEMAJ LEONARD   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 9 PEPLOE GEORGE   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 051 S M -89 kg
1 PF 051 S M -89 kg 1gold BRÜNDL ROMAN   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 051 S M -89 kg 2silver KUSCHNIR ANATOLI   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 051 S M -89 kg 3bronze VERSCHNIG FABIAN   TEAM KKU HARD / AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 051 S M -89 kg 3bronze RITTER MARCEL   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 051 S M -89 kg 5 GLEIXNER ALEXANDER   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 051 S M -89 kg 5 GREIER LEON   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
        1 PF 051 S M -89 kg 5 MIKOLAJEWSKI LUKAS   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 051 S M -89 kg 5 MAZUR MARCIN   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 9 PRABAHARAN PRAVVEN   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
1 PF 052 S M -94 kg
1 PF 052 S M -94 kg 1gold BRÜNDL ROMAN   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 052 S M -94 kg 2silver KUSCHNIR ANATOLI   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 052 S M -94 kg 3bronze MAZUR MARCIN   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 052 S M -94 kg 3bronze ASTON CHRIS   KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 052 S M -94 kg 5 HARDER DENIS   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 052 S M -94 kg 5 CRISPO MIRKO   TEAM BARRUS  ITALY
        1 PF 052 S M -94 kg 5 PRABAHARAN PRAVVEN   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 052 S M -94 kg 5 GLEIXNER ALEXANDER   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 052 S M -94 kg 9 ROBERTS MATT   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
1 PF 053 S M +94 kg
1 PF 053 S M +94 kg 1gold ASTON CHRIS   KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 053 S M +94 kg 2silver CELIK ERDOGAN   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze ROBERTS MATT   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze ALEKSIEV GEORGI   MASARU  BULGARIA
        1 PF 053 S M +94 kg 5 FREYBERG THORSTEN   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 053 S M +94 kg 5 DALKIC SEMIH   DOQUADRAT  GERMANY
1 PF 054 S F -50 kg
1 PF 054 S F -50 kg 1gold LIBRIZZI SILVIA   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 054 S F -50 kg 2silver SCACCHI CAROL   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze YUREKLIER AYLA   BUDO VEREIN DUISBURG HAMBORN E.V.  GERMANY
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze MC KENNA LINDA   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
1 PF 055 S F -55 kg
1 PF 055 S F -55 kg 1gold SCACCHI CAROL   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 055 S F -55 kg 2silver LIBRIZZI SILVIA   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 055 S F -55 kg 3bronze STACHER SONJA   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 055 S F -55 kg 3bronze BJORNESTAD NAESS TIRILL   NORWEGIAN KICKBOXING FEDERATION  NORWAY
        1 PF 055 S F -55 kg 5 KIRCHER AILEEN   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 055 S F -55 kg 5 VANDOMME ANAIS   ACADÉMIE HAUTS DE FRANCE DE POINTFIGHTING  FRANCE
        1 PF 055 S F -55 kg 5 HILTON CARRIE GLAM GRAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 055 S F -55 kg 5 JUBECIC NATASA   JP MARTIAL ARTS  AUSTRIA
        1 PF 055 S F -55 kg 9 RUNHAAR NINA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 055 S F -55 kg 9 MATEO FERNANDEZ BEATRIZ   TOP FIGHTERS  SPAIN
1 PF 056 S F -60 kg
1 PF 056 S F -60 kg 1gold GULLOTTI LUISA   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 056 S F -60 kg 2silver BJORNESTAD NAESS TIRILL   NORWEGIAN KICKBOXING FEDERATION  NORWAY
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze LARKIN SOPHIE   SPARTAN LUCAN  IRELAND
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze KIRCHER AILEEN   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 056 S F -60 kg 5 FROEHLICH JULIA   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        1 PF 056 S F -60 kg 5 MORRISON LEASHA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 5 SCHÜBBE KATHARINA   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 056 S F -60 kg 5 LEESON-RICE TRINITY   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 9 CARRION COSTA CAROLINA   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
        1 PF 056 S F -60 kg 9 ZEITLER JOHANNA   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        1 PF 056 S F -60 kg 9 MATEO FERNANDEZ BEATRIZ   TOP FIGHTERS  SPAIN
1 PF 057 S F -65 kg
1 PF 057 S F -65 kg 1gold GULLOTTI LUISA   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 057 S F -65 kg 2silver PRA CARLOTTA   ASD EUROPE CENTER  ITALY
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze LARKIN SOPHIE   SPARTAN LUCAN  IRELAND
        1 PF 057 S F -65 kg 5 OSMANOVIC ALICA   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 057 S F -65 kg 5 BISCHOF EMMA   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
        1 PF 057 S F -65 kg 5 LEDEBUR BEATRICE   TEAM TAE-KIBO  AUSTRIA
1 PF 058 S F -70 kg
1 PF 058 S F -70 kg 1gold KELLER KESHIA   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 058 S F -70 kg 2silver LARKIN SOPHIE   SPARTAN LUCAN  IRELAND
        1 PF 058 S F -70 kg 3bronze TRLE ANESA   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        1 PF 058 S F -70 kg 3bronze OSMANOVIC ALICA   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        1 PF 058 S F -70 kg 5 PRA CARLOTTA   ASD EUROPE CENTER  ITALY
1 PF 059 S F +70 kg
1 PF 059 S F +70 kg 1gold MEPPELDER NINA   KOGURYO  NETHERLANDS
        1 PF 059 S F +70 kg 2silver TUNC DILARA   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze BEUSCHER LAURA   SPORTCLUB RHEINNAHE E.V.  GERMANY
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze JACKMAN ELLIE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 HERSHAW MOLLY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 MICHALKE MATILDA   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
1 PF 069 M Golden Oldies
1 PF 069 M Golden Oldies 1gold ADEMAJ LEONARD   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 2silver COLLYMORE CHRISTOPHER   NORTHANTS LAU GAR  ENGLAND
        1 PF 069 M Golden Oldies 3bronze ALAKHRAMSING SANJAY   BLACK EAGLE AMSTERDAM  NETHERLANDS
        1 PF 069 M Golden Oldies 3bronze LAVECCHIA NINO   BUDO CLUB BETZDORF E.V.  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 5 BIERKAMP MARKUS   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 5 PABLOCKI FRANK   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 5 COOPMEINERS MATHIAS   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 5 PULTKE MARCO   HARDSTYLE MARTIAL ARTS E.V.  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 9 STRASSBURG MICHAEL   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 9 EVANS ANDY   BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 069 M Golden Oldies 9 SCHMITT UWE   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 9 KUYPERS VOLKER   MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 9 FREYBERG THORSTEN   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 069 M Golden Oldies 9 JUNGCLAUSSEN VOLKMAR   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
1 PF 070 F Golden Oldies
1 PF 070 F Golden Oldies 1gold PRA CARLOTTA   ASD EUROPE CENTER  ITALY
        1 PF 070 F Golden Oldies 2silver HILTON CARRIE GLAM GRAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 F Golden Oldies 3bronze PETERS NADINE   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 070 F Golden Oldies 3bronze SCHMELZLING YVONNE   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
1 PF 073 S M -70 kg Beginners
1 PF 073 S M -70 kg Beginners 1gold FOUACHE THIBAUT   ACADÉMIE HAUTS DE FRANCE DE POINTFIGHTING  FRANCE
        1 PF 073 S M -70 kg Beginners 2silver GREIERT FABIAN   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
1 PF 074 S M -80 kg Beginners
1 PF 074 S M -80 kg Beginners 1gold BRUHN ROBIN JOSHUA   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 074 S M -80 kg Beginners 2silver TIMMER BJORN   KYOTO GYM  NETHERLANDS
1 PF 075 S M +80 kg Beginners
1 PF 075 S M +80 kg Beginners 1gold MIKOLAJEWSKI LUKAS   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 075 S M +80 kg Beginners 2silver HARDER DENIS   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
1 PF 076 S F -60 kg Beginners
1 PF 076 S F -60 kg Beginners 1gold RUNHAAR NINA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 076 S F -60 kg Beginners 2silver WIESEMANN LARA   PREDATOR FIGHT AKADEMIE  GERMANY
        1 PF 076 S F -60 kg Beginners 3bronze MC KENNA LINDA   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        1 PF 076 S F -60 kg Beginners 3bronze GURKA ISABELLE   JUDO SPORTVEREIN LIPPSTADT  GERMANY
        1 PF 076 S F -60 kg Beginners 5 SCHÜBBE KATHARINA   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
1 PF 077 S F +60 kg Beginners
1 PF 077 S F +60 kg Beginners 1gold ENGEL ROBIN   SPORTSCHULE SINAWALI  GERMANY
        1 PF 077 S F +60 kg Beginners 2silver WESSELING SOPHIE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        1 PF 077 S F +60 kg Beginners 3bronze BHANDAL RACHEL   BMACLONDALKIN  IRELAND
        1 PF 077 S F +60 kg Beginners 3bronze O HANLON SARAH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        1 PF 077 S F +60 kg Beginners 5 GRAHAM NIAMH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        1 PF 077 S F +60 kg Beginners 5 COSTIL SEVERINE   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        1 PF 077 S F +60 kg Beginners 5 GURKA ISABELLE   JUDO SPORTVEREIN LIPPSTADT  GERMANY
1 PF 078 M -74 kg Tag Team
1 PF 078 M -74 kg Tag Team 1gold TEAM BESTFIGHTER M   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 078 M -74 kg Tag Team 2silver TEAM SAS   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 079 M +74 kg Tag Team
1 PF 079 M +74 kg Tag Team 1gold KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY   KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 079 M +74 kg Tag Team 2silver TOPTEN TEAM GERMANY 1   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 079 M +74 kg Tag Team 3bronze TOPTEN TEAM GERMANY 3   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 079 M +74 kg Tag Team 3bronze TOPTEN TEAM GERMANY 2   TOP TEN GERMANY  GERMANY
        1 PF 079 M +74 kg Tag Team 5 TEAM SAS   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 080 F Tag Team
1 PF 080 F Tag Team 1gold TEAM BESTFIGHTER A   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
        1 PF 080 F Tag Team 2silver TEAM BESTFIGHTER   TEAM BESTFIGHTER  ITALY
2 LC 00001 YC M -28 kg
2 LC 00001 YC M -28 kg 1gold POLLARD HARVEY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 2silver MORRISON LAUREY-JAY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 3bronze MCLOUGHLIN LOUIS-JOE   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 3bronze MCGIRK MASON   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 5 HUGHES DYLAN   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        2 LC 00001 YC M -28 kg 5 BROEK, VAN DEN LIAM   TAPILATU  NETHERLANDS
        2 LC 00001 YC M -28 kg 5 SHEELAN CEEJAY   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
2 LC 00002 YC M -32 kg
2 LC 00002 YC M -32 kg 1gold ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 2silver PRESCOTT ELLISON KOREY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 3bronze MACDONALD SEAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 3bronze KÜÇÜKOSMANOĞLU EKMEL   HÜDA KICKBOKS SPOR KLUBÜ DERNEĞI  TURKEY
2 LC 00003 YC M -37 kg
2 LC 00003 YC M -37 kg 1gold ALEKSEIUK ILLIA   WAKO UKRAINE  UKRAINE
        2 LC 00003 YC M -37 kg 2silver GAYNOR ROSS   BMACLONDALKIN  IRELAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze ERGUEL ALI   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze ASGHAR HAMZA   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 HUBER ELWIN   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 SCHELAWSKI LUCAS   KAMPFSPORTSCHULE SCHAWE  GERMANY
2 LC 00004 YC M -42 kg
2 LC 00004 YC M -42 kg 1gold SHRIVASTAVA NAMAN   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        2 LC 00004 YC M -42 kg 2silver LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
2 LC 00005 YC M -47 kg
2 LC 00005 YC M -47 kg 1gold ALMSTEDT NOEL   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 00005 YC M -47 kg 2silver LOCK ADIE   TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00005 YC M -47 kg 3bronze DOGAN YUSUF   SENSEI KAMPFSPORT E.V.  GERMANY
2 LC 00006 YC M +47 kg
2 LC 00006 YC M +47 kg 1gold GOOSSENS KWINTEN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 2silver GRAHAM JOSEPH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
2 LC 00007 YC F -28 kg
2 LC 00007 YC F -28 kg 1gold DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00007 YC F -28 kg 2silver ANILMIS TAMILA ALIS   ELITE FIGHT CLUB HEILBRONN  GERMANY
2 LC 00010 YC F -42 kg
2 LC 00010 YC F -42 kg 1gold PIECZINSKI LUCY   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        2 LC 00010 YC F -42 kg 2silver ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
2 LC 00011 YC F -47 kg
2 LC 00011 YC F -47 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00011 YC F -47 kg 2silver HARVEY SUMMER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
2 LC 001 OC M -42 kg
2 LC 001 OC M -42 kg 1gold HIKELE NICOLAS   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        2 LC 001 OC M -42 kg 2silver HUK DANYLO   WAKO UKRAINE  UKRAINE
        2 LC 001 OC M -42 kg 3bronze SHARKEY ETHAN   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
2 LC 002 OC M -47 kg
2 LC 002 OC M -47 kg 1gold PROKOPOV SVETOSLAV   MASARU  BULGARIA
        2 LC 002 OC M -47 kg 2silver PETROV NIKOLAI   MASARU  BULGARIA
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze CARRASCO AMARO CHRISTIAN   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
2 LC 003 OC M -52 kg
2 LC 003 OC M -52 kg 1gold BARUTZKI MAIK   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        2 LC 003 OC M -52 kg 2silver DIMITROV PETAR   MASARU  BULGARIA
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze GENTRY TRISTAN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze DOYLE HARRISON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 KASHKETT MAX   NORTHANTS LAU GAR  ENGLAND
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 CARRION COSTA ALEJANDRO   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
2 LC 004 OC M -57 kg
2 LC 004 OC M -57 kg 1gold KASHKETT MAX   NORTHANTS LAU GAR  ENGLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 2silver SECER AHMET   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze YAROSH YAROSH DAVID   CLUB KICK BOXING BENIDORM  SPAIN
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze MCCANN LUKE   HURRICANE MARTIAL ARTS  IRELAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 OEZGUER ALI-EREN   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
2 LC 005 OC M -63 kg
2 LC 005 OC M -63 kg 1gold DOKUCHAYEV NICK-ANTHONY   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        2 LC 005 OC M -63 kg 2silver OEZGUER ALI-EREN   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze MUÑOZ ESCRIBANO JAIRO JOSE   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
2 LC 006 OC M -69 kg
2 LC 006 OC M -69 kg 1gold LAUBINGER KARL   BUDOKAN SPORT-CLUB E.V.  GERMANY
        2 LC 006 OC M -69 kg 2silver DOKUCHAYEV NICK-ANTHONY   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze GOOSSENS KWINTEN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
2 LC 007 OC M +69 kg
2 LC 007 OC M +69 kg 1gold LINDEMANN DANIEL   SENSEI KAMPFSPORT E.V.  GERMANY
        2 LC 007 OC M +69 kg 2silver BONVARLET HUGO   CONTACT KARATE BEVEREN  BELGIUM
2 LC 008 OC F -42 kg
2 LC 008 OC F -42 kg 1gold PIECZINSKI LUCY   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        2 LC 008 OC F -42 kg 2silver ASGHAR EMAAN   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
2 LC 009 OC F -46 kg
2 LC 009 OC F -46 kg 1gold DAVIES REBECCA   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 009 OC F -46 kg 2silver WHITE CIARA   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze HARVEY SUMMER   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
2 LC 010 OC F -50 kg
2 LC 010 OC F -50 kg 1gold RIJKE, DE MEREL   KOGURYO  NETHERLANDS
        2 LC 010 OC F -50 kg 2silver WALLSTAB TERRY   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze TRIQUI MAISSA   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze MELNYK BOZHENA   WAKO UKRAINE  UKRAINE
2 LC 011 OC F -55 kg
2 LC 011 OC F -55 kg 1gold RIJKE, DE MEREL   KOGURYO  NETHERLANDS
        2 LC 011 OC F -55 kg 2silver SCHMIDL MELANIE   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze SOULIEW MARIA   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze UHLHAAS KIM   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
2 LC 012 OC F +55 kg
2 LC 012 OC F +55 kg 1gold YSEWYN ANNA   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
        2 LC 012 OC F +55 kg 2silver WANGER LEONIE   CHIKUDO MARTIAL ARTS  LIECHTENSTEIN
        2 LC 012 OC F +55 kg 3bronze HOLZHEUER MICHELLE   SV POLIZEI HAMBURG E.V.  GERMANY
        2 LC 012 OC F +55 kg 3bronze BATER RHIANON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 015 J M -57 kg
2 LC 015 J M -57 kg 1gold KASHKETT MAX   NORTHANTS LAU GAR  ENGLAND
        2 LC 015 J M -57 kg 2silver MCCANN LUKE   HURRICANE MARTIAL ARTS  IRELAND
2 LC 016 J M -63 kg
2 LC 016 J M -63 kg 1gold DOYLE KAMERON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 2silver BAUMANN ALEXANDER   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze RØBERG SANDER   TJELDSUND KICKBOXING KLUBB  NORWAY
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze ISMAILI EMIR   SENSEI KAMPFSPORT E.V.  GERMANY
        2 LC 016 J M -63 kg 5 TALLER ANDREAS   SV POLIZEI HAMBURG E.V.  GERMANY
        2 LC 016 J M -63 kg 5 FAHRON NIKOLAS   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
2 LC 017 J M -69 kg
2 LC 017 J M -69 kg 1gold GRINS MIGUEL   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
        2 LC 017 J M -69 kg 2silver VEERDONK, VAN DER CHRIS   KOGURYO  NETHERLANDS
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze RØBERG SANDER   TJELDSUND KICKBOXING KLUBB  NORWAY
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze GYLTNES HJELSETH JONATHAN   TJELDSUND KICKBOXING KLUBB  NORWAY
2 LC 018 J M -74 kg
2 LC 018 J M -74 kg 1gold RMADAN AHMED   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 018 J M -74 kg 2silver LOUWS DAMIAN   TKD MIDDELBURG/KOGURYO  NETHERLANDS
2 LC 019 J M -79 kg
2 LC 019 J M -79 kg 1gold GROLL MARC   SPORTVEREIN KÖLN NIPPES 08  GERMANY
        2 LC 019 J M -79 kg 2silver LAUBINGER GEORG   BUDOKAN SPORT-CLUB E.V.  GERMANY
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze LOUWS DAMIAN   TKD MIDDELBURG/KOGURYO  NETHERLANDS
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze WANGER LUCA   CHIKUDO MARTIAL ARTS  LIECHTENSTEIN
2 LC 020 J M +79 kg
2 LC 020 J M +79 kg 1gold BANG-JAREG MARTIN   FIGHTER KICKBOXINGKLUBB  NORWAY
        2 LC 020 J M +79 kg 2silver MOHAMED MALIK   SENSEI KAMPFSPORT E.V.  GERMANY
2 LC 025 J F -55 kg
2 LC 025 J F -55 kg 1gold RODERBURG SILA   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        2 LC 025 J F -55 kg 2silver SOULIEW MARIA   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze COLOMER MORENO AINHOA   ESCUELA DE DEFENSA PERSONAL JUVENIL  SPAIN
2 LC 026 J F -60 kg
2 LC 026 J F -60 kg 1gold LABRIE YRA   KOGURYO  NETHERLANDS
        2 LC 026 J F -60 kg 2silver HOLZHEUER MICHELLE   SV POLIZEI HAMBURG E.V.  GERMANY
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze COLOMER MORENO AINHOA   ESCUELA DE DEFENSA PERSONAL JUVENIL  SPAIN
2 LC 030 S M -57 kg
2 LC 030 S M -57 kg 1gold GARCIA MANUEL   TOPTEN LIGHT REVOLUTION TEAM  ITALY
        2 LC 030 S M -57 kg 2silver SILVA MATHEUS   PORTUGUESE FEDERATION OF KICKBOXING AND MUAYTHAI  PORTUGAL
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze ARCE PEÑALVER JESUS   TOP FIGHTERS  SPAIN
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze SERRA RUBÉN   GOLDEN KYU  SPAIN
2 LC 031 S M -63 kg
2 LC 031 S M -63 kg 1gold BAUMANN ALEXANDER   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        2 LC 031 S M -63 kg 2silver GARCIA MANUEL   TOPTEN LIGHT REVOLUTION TEAM  ITALY
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze ARCE PEÑALVER JESUS   TOP FIGHTERS  SPAIN
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze HASNI MOHAMMED   TOP FIGHTERS  SPAIN
        2 LC 031 S M -63 kg 5 DIBERT-BEKOY PATRICK   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        2 LC 031 S M -63 kg 5 ORANJE CODY   SSTK WAKO  NETHERLANDS
2 LC 032 S M -69 kg
2 LC 032 S M -69 kg 1gold HAS SALIH   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        2 LC 032 S M -69 kg 2silver MATHIEU REMO   NATIONALKADER IM LC UND KL  SWITZERLAND
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze STEPHAN PATRICK   REMSCHEIDER TURNVEREIN E.V.  GERMANY
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze BORONAT JORDI   GOLDEN KYU  SPAIN
        2 LC 032 S M -69 kg 5 GARCÍA MUÑOZ ALEX   ESCUELA KICKBOXING ÉLITE SALAMANCA  SPAIN
        2 LC 032 S M -69 kg 5 HASNI MOHAMMED   TOP FIGHTERS  SPAIN
        2 LC 032 S M -69 kg 5 COMPTE JORDAN   NATIONALKADER IM LC UND KL  SWITZERLAND
2 LC 033 S M -74 kg
2 LC 033 S M -74 kg 1gold EVERILL ELIJAH   ALL STARS  UNITED STATES
        2 LC 033 S M -74 kg 2silver KASSARNIG VALENTIN   ASKÖ KICKBOX-CENTER GRAZ  AUSTRIA
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze LENDER JAN KERIM   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze PIRCHER PATRICK   CHIKUDO MARTIAL ARTS  LIECHTENSTEIN
        2 LC 033 S M -74 kg 5 NDIAYE YERO   SPORTVEREIN KÖLN NIPPES 08  GERMANY
        2 LC 033 S M -74 kg 5 JAFFERI RUHOLLAH   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        2 LC 033 S M -74 kg 5 GARCÍA MUÑOZ ALEX   ESCUELA KICKBOXING ÉLITE SALAMANCA  SPAIN
        2 LC 033 S M -74 kg 5 KLIMCZAK KAROL   REMSCHEIDER TURNVEREIN E.V.  GERMANY
        2 LC 033 S M -74 kg 9 SABBAH RAKAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 9 VAN DER HORST LORENZO   TJAMIE SPORTS  NETHERLANDS
2 LC 034 S M -79 kg
2 LC 034 S M -79 kg 1gold ADOLFS COLIN   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 034 S M -79 kg 2silver KNAPTON JAMES   TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze KASSARNIG VALENTIN   ASKÖ KICKBOX-CENTER GRAZ  AUSTRIA
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze NEIDT CHRISTIAN   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 034 S M -79 kg 5 SABBAH RAKAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 035 S M -84 kg
2 LC 035 S M -84 kg 1gold RMADAN AL - AMIN   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 035 S M -84 kg 2silver BISANG URS   NATIONALKADER IM LC UND KL  SWITZERLAND
        2 LC 035 S M -84 kg 3bronze VERRETH STIJN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        2 LC 035 S M -84 kg 3bronze LAMPERT MICHAEL   CHIKUDO MARTIAL ARTS  LIECHTENSTEIN
2 LC 036 S M -89 kg
2 LC 036 S M -89 kg 1gold ŽIBRAT DAVID   KICKBOXING KLUB POMURJE  SLOVENIA
        2 LC 036 S M -89 kg 2silver BRÜNDL ROMAN   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        2 LC 036 S M -89 kg 3bronze MAZUR MARCIN   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 036 S M -89 kg 3bronze SEEGER OLIVER   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
2 LC 037 S M -94 kg
2 LC 037 S M -94 kg 1gold HOEFER MIKE   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
        2 LC 037 S M -94 kg 2silver MAZUR MARCIN   TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 037 S M -94 kg 3bronze SEEGER OLIVER   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        2 LC 037 S M -94 kg 3bronze DALKIC SEMIH   DOQUADRAT  GERMANY
2 LC 038 S M +94 kg
2 LC 038 S M +94 kg 1gold ALEKSIEV GEORGI   MASARU  BULGARIA
        2 LC 038 S M +94 kg 2silver TIX STEPHAN   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
        2 LC 038 S M +94 kg 3bronze ZAAR PETER   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
        2 LC 038 S M +94 kg 3bronze LIEKENS TOMMY   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        2 LC 038 S M +94 kg 5 PAFFRATH SAM   KAMPFSPORTSCHULE RED DRAGON  GERMANY
2 LC 040 S F -55 kg
2 LC 040 S F -55 kg 1gold STACHER SONJA   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        2 LC 040 S F -55 kg 2silver KIRCHER AILEEN   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 040 S F -55 kg 3bronze PIECZINSKI DOMINIQUE   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        2 LC 040 S F -55 kg 3bronze KÖSSLER ELISABETH   ASVÖ KBC ROHRBACH  AUSTRIA
        2 LC 040 S F -55 kg 5 MATEO FERNANDEZ BEATRIZ   TOP FIGHTERS  SPAIN
        2 LC 040 S F -55 kg 5 HAGEN ISABELLE   NATIONALKADER IM LC UND KL  SWITZERLAND
        2 LC 040 S F -55 kg 5 PIEPER MAGDALENA   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
2 LC 041 S F -60 kg
2 LC 041 S F -60 kg 1gold KUERTEN NADINE   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
        2 LC 041 S F -60 kg 2silver AKSOY UEMMUEGUELSUEM   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze CARRION COSTA CAROLINA   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze MATEO FERNANDEZ BEATRIZ   TOP FIGHTERS  SPAIN
        2 LC 041 S F -60 kg 5 KÖSSLER ELISABETH   ASVÖ KBC ROHRBACH  AUSTRIA
2 LC 042 S F -65 kg
2 LC 042 S F -65 kg 1gold KEMPER STEFANIE   KBT HARA KÖLN/ SHORINKAN E.V.  GERMANY
        2 LC 042 S F -65 kg 2silver LEDEBUR BEATRICE   TEAM TAE-KIBO  AUSTRIA
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze CARRION COSTA CAROLINA   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze MAURITZ LIZA   KOGURYO  NETHERLANDS
        2 LC 042 S F -65 kg 5 ARNDT JERUSHA   SV POLIZEI HAMBURG E.V.  GERMANY
        2 LC 042 S F -65 kg 5 PATREGNANI KIARA   BELGIUM ITF TAEKWON-DO ASSOCIATION  BELGIUM
2 LC 043 S F -70 kg
2 LC 043 S F -70 kg 1gold PRVULJ JOVANA   CHIKUDO MARTIAL ARTS  LIECHTENSTEIN
        2 LC 043 S F -70 kg 2silver HUERTA CANTERO ALICIA   ESTUDIO ENTRENAMIENTO PERSONAL  SPAIN
        2 LC 043 S F -70 kg 3bronze GRAHAM NIAMH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        2 LC 043 S F -70 kg 3bronze LEDEBUR BEATRICE   TEAM TAE-KIBO  AUSTRIA
2 LC 044 S F +70 kg
2 LC 044 S F +70 kg 1gold MEPPELDER NINA   KOGURYO  NETHERLANDS
        2 LC 044 S F +70 kg 2silver JACKMAN ELLIE   WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze GEENS SAAR   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze HERSHAW MOLLY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 5 STEINERT JANIN   SG BRIESELANG E.V.  GERMANY
        2 LC 044 S F +70 kg 5 BOZANIC ALEXANDRA   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        2 LC 044 S F +70 kg 5 O HANLON SARAH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
2 LC 046 TAG TEAM M +74 KG
2 LC 046 TAG TEAM M +74 KG 1gold TAN GUN SPORTS E.V.   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        2 LC 046 TAG TEAM M +74 KG 2silver MASARU BULGARIA   MASARU  BULGARIA
3 KL 00001 YC M -28KG
3 KL 00001 YC M -28KG 1gold POLLARD HARVEY   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 00001 YC M -28KG 2silver MORRISON LAUREY-JAY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        3 KL 00001 YC M -28KG 3bronze LOUHENAPESSY DJOAH   9JA GYM  NETHERLANDS
3 KL 00002 YC M -32KG
3 KL 00002 YC M -32KG 1gold RIDDERBOS RUBEN   9JA GYM  NETHERLANDS
        3 KL 00002 YC M -32KG 2silver KÜÇÜKOSMANOĞLU EKMEL   HÜDA KICKBOKS SPOR KLUBÜ DERNEĞI  TURKEY
        3 KL 00002 YC M -32KG 3bronze PRESCOTT ELLISON KOREY   BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        3 KL 00002 YC M -32KG 3bronze MACDONALD SEAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
3 KL 00003 YC M -37KG
3 KL 00003 YC M -37KG 1gold ALEKSEIUK ILLIA   WAKO UKRAINE  UKRAINE
        3 KL 00003 YC M -37KG 2silver PROFIJT SVEN   9JA GYM  NETHERLANDS
        3 KL 00003 YC M -37KG 3bronze PAYNE OLIVER ANDREW   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        3 KL 00003 YC M -37KG 3bronze POULSEN LUCAS SANDER   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 KOOPS YURI   SPORTING TEAM RODEN  NETHERLANDS
        3 KL 00003 YC M -37KG 5 VELDBOOM DAVE   SPORTING TEAM RODEN  NETHERLANDS
3 KL 00007 YC F -28KG
3 KL 00007 YC F -28KG 1gold DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 00007 YC F -28KG 2silver MOLENAAR SERENA   ALLROUNDBOXING  NETHERLANDS
3 KL 00009 YC F -37KG
3 KL 00009 YC F -37KG 1gold DOYLE TEIA   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 00009 YC F -37KG 2silver VELDBOOM NAOMI   SPORTING TEAM RODEN  NETHERLANDS
3 KL 001 OC M -42 kg
3 KL 001 OC M -42 kg 1gold HUK DANYLO   WAKO UKRAINE  UKRAINE
        3 KL 001 OC M -42 kg 2silver VEREYKEN JAYDEN   9JA GYM  NETHERLANDS
3 KL 002 OC M -47 kg
3 KL 002 OC M -47 kg 1gold PROKOPOV SVETOSLAV   MASARU  BULGARIA
        3 KL 002 OC M -47 kg 2silver KUCUK ENES   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        3 KL 002 OC M -47 kg 3bronze EL AARRASS ANOUAR   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
3 KL 003 OC M -52 kg
3 KL 003 OC M -52 kg 1gold DIMITROV PETAR   MASARU  BULGARIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 2silver KASHKETT MAX   NORTHANTS LAU GAR  ENGLAND
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze DOYLE HARRISON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
3 KL 004 OC M -57 kg
3 KL 004 OC M -57 kg 1gold MUÑOZ ESCRIBANO JAIRO JOSE   C.D. KICKBOXING KORYO LUCENA  SPAIN
        3 KL 004 OC M -57 kg 2silver YAROSH YAROSH DAVID   CLUB KICK BOXING BENIDORM  SPAIN
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze ZAHI AMENAY   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
3 KL 006 OC M -69 kg
3 KL 006 OC M -69 kg 1gold LAKICH SOUFIAN   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        3 KL 006 OC M -69 kg 2silver GOOSSENS KWINTEN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
3 KL 007 OC M +69 kg
3 KL 007 OC M +69 kg 1gold SAOU MOHAMMED   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
        3 KL 007 OC M +69 kg 2silver MOHAMED MALIK   SENSEI KAMPFSPORT E.V.  GERMANY
3 KL 013 OC F -65 kg
3 KL 013 OC F -65 kg 1gold RODERBURG SILA   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        3 KL 013 OC F -65 kg 2silver WANGER LEONIE   CHIKUDO MARTIAL ARTS  LIECHTENSTEIN
        3 KL 013 OC F -65 kg 3bronze COLOMER MORENO AINHOA   ESCUELA DE DEFENSA PERSONAL JUVENIL  SPAIN
3 KL 015 J M -57 kg
3 KL 015 J M -57 kg 1gold MOR- ALON GUY   WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 015 J M -57 kg 2silver MCCANN LUKE   HURRICANE MARTIAL ARTS  IRELAND
3 KL 016 J M -63 kg
3 KL 016 J M -63 kg 1gold DOYLE KAMERON   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 016 J M -63 kg 2silver MOR- ALON GUY   WAKO ISRAEL  ISRAEL
        3 KL 016 J M -63 kg 3bronze MØRCH MARKUS   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        3 KL 016 J M -63 kg 3bronze KURUMLU BATUHAN   WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 016 J M -63 kg 5 EL MESSAOUDI ILIAS   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
        3 KL 016 J M -63 kg 5 GUEMUES ABDUELHAMIT   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
3 KL 017 J M -69 kg
3 KL 017 J M -69 kg 1gold VEERDONK, VAN DER CHRIS   KOGURYO  NETHERLANDS
        3 KL 017 J M -69 kg 2silver GYLTNES HJELSETH JONATHAN   TJELDSUND KICKBOXING KLUBB  NORWAY
3 KL 019 J M -79 kg
3 KL 019 J M -79 kg 1gold GROLL MARC   SPORTVEREIN KÖLN NIPPES 08  GERMANY
        3 KL 019 J M -79 kg 2silver WANGER LUCA   CHIKUDO MARTIAL ARTS  LIECHTENSTEIN
3 KL 025 J F -55 kg
3 KL 025 J F -55 kg 1gold RODERBURG SILA   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        3 KL 025 J F -55 kg 2silver COLOMER MORENO AINHOA   ESCUELA DE DEFENSA PERSONAL JUVENIL  SPAIN
3 KL 030 S M -57 kg
3 KL 030 S M -57 kg 1gold SILVA MATHEUS   PORTUGUESE FEDERATION OF KICKBOXING AND MUAYTHAI  PORTUGAL
3 KL 031 S M -63 kg
3 KL 031 S M -63 kg 1gold DIBERT-BEKOY PATRICK   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        3 KL 031 S M -63 kg 2silver HASNI MOHAMMED   TOP FIGHTERS  SPAIN
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze BAJLUM CHRISTIAN THOMAS   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze BAKKE JOHANNES   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        3 KL 031 S M -63 kg 5 SILVA MATHEUS   PORTUGUESE FEDERATION OF KICKBOXING AND MUAYTHAI  PORTUGAL
        3 KL 031 S M -63 kg 5 MEIJER LARS   FREESTYLE PENCAK SILAT GAYA BARU  NETHERLANDS
3 KL 032 S M -69 kg
3 KL 032 S M -69 kg 1gold HAS SALIH   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        3 KL 032 S M -69 kg 2silver MATHIEU REMO   NATIONALKADER IM LC UND KL  SWITZERLAND
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze COMPTE JORDAN   NATIONALKADER IM LC UND KL  SWITZERLAND
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze YILDIRIM MUCAHIT   WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 032 S M -69 kg 5 OLSEN NIKOLAJ THYGE   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        3 KL 032 S M -69 kg 5 HASNI MOHAMMED   TOP FIGHTERS  SPAIN
        3 KL 032 S M -69 kg 5 CERAN BEDIRHAN   MIKENTA DEMARK  DENMARK
3 KL 033 S M -74 kg
3 KL 033 S M -74 kg 1gold HUERTA CANTERO JOSE RICARDO   ESTUDIO ENTRENAMIENTO PERSONAL  SPAIN
        3 KL 033 S M -74 kg 2silver PIRCHER PATRICK   CHIKUDO MARTIAL ARTS  LIECHTENSTEIN
        3 KL 033 S M -74 kg 3bronze SABBAH RAKAN   TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 033 S M -74 kg 3bronze WEBER LAURIN   TAN GUN SPORTS E.V.  GERMANY
        3 KL 033 S M -74 kg 5 JAFFERI RUHOLLAH   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
3 KL 034 S M -79 kg
3 KL 034 S M -79 kg 1gold LINDEMANN LEON   SPORT TEAM OTTENSEN E.V.  GERMANY
        3 KL 034 S M -79 kg 2silver HUERTA CANTERO JOSE RICARDO   ESTUDIO ENTRENAMIENTO PERSONAL  SPAIN
        3 KL 034 S M -79 kg 3bronze YILDIRIM MUCAHIT   WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 034 S M -79 kg 3bronze LUKMAN DAVID   KICKBOXING KLUB POMURJE  SLOVENIA
3 KL 036 S M -89 kg
3 KL 036 S M -89 kg 1gold LINDEMANN LEON   SPORT TEAM OTTENSEN E.V.  GERMANY
        3 KL 036 S M -89 kg 2silver HEHALATU JOSHUA   SIWALIMA WARRIOR  NETHERLANDS
3 KL 038 S M +94 kg
3 KL 038 S M +94 kg 1gold TIX STEPHAN   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
        3 KL 038 S M +94 kg 2silver GOOSSENS STIJN   WOLFPACK BOXING TEAM  BELGIUM
3 KL 039 S F -50 kg
3 KL 039 S F -50 kg 1gold HAGEN ISABELLE   NATIONALKADER IM LC UND KL  SWITZERLAND
        3 KL 039 S F -50 kg 2silver KARATEPE FATMA ALEYNA   WAKO TURKEY  TURKEY
        3 KL 039 S F -50 kg 3bronze ÇAGAN IREM   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
3 KL 041 S F -60 kg
3 KL 041 S F -60 kg 1gold AKSOY UEMMUEGUELSUEM   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        3 KL 041 S F -60 kg 2silver KÖSSLER ELISABETH   ASVÖ KBC ROHRBACH  AUSTRIA
3 KL 042 S F -65 kg
3 KL 042 S F -65 kg 1gold MAURITZ LIZA   KOGURYO  NETHERLANDS
        3 KL 042 S F -65 kg 2silver SOUSIA SILVANA   SIWALIMA WARRIOR  NETHERLANDS
        3 KL 042 S F -65 kg 3bronze PATREGNANI KIARA   BELGIUM ITF TAEKWON-DO ASSOCIATION  BELGIUM
3 KL 044 S F +70 kg
3 KL 044 S F +70 kg 1gold BOZANIC ALEXANDRA   KAMPFSPORT CENTER KÖLN E.V.  GERMANY
        3 KL 044 S F +70 kg 2silver KAUFFMAN GEDIE   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
        3 KL 044 S F +70 kg 3bronze MEADUS TAYLOR JANE   GUELPH MMA  CANADA
        3 KL 044 S F +70 kg 3bronze HUERTA CANTERO ALICIA   ESTUDIO ENTRENAMIENTO PERSONAL  SPAIN
4 CF 001 Creative Open Hand YC M
4 CF 001 Creative Open Hand YC M 1gold TUNCER TUGRULKAAN   FIGHT TEAM LOPEZ  GERMANY
4 CF 002 Creative Open Hand OC M
4 CF 002 Creative Open Hand OC M 1gold MCLAWRENCE BILLY   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
4 CF 003 Creative Open Hand S M
4 CF 003 Creative Open Hand S M 1gold VAN LOON XANDER   ACE MARTIAL ARTS  NETHERLANDS
        4 CF 003 Creative Open Hand S M 2silver WORZFELD MARIO   DJK „VORWÄRTS 19“ AHLEN TEAM MAGIC-DRAGON X  GERMANY
        4 CF 003 Creative Open Hand S M 3bronze PULTKE MARCO   HARDSTYLE MARTIAL ARTS E.V.  GERMANY
4 CF 004 Creative Open Hand YC F
4 CF 004 Creative Open Hand YC F 1gold KINDERMANN SAMIRA   TEAM SAMONTE  GERMANY
        4 CF 004 Creative Open Hand YC F 2silver QUINN MAYA   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        4 CF 004 Creative Open Hand YC F 3bronze SCHILLER LUCY LI   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
        4 CF 004 Creative Open Hand YC F 4 HARVEY NEVE   UTXACADAMY101  UNITED KINGDOM
        4 CF 004 Creative Open Hand YC F 5 SEZER EBRU   KSV FRIEDBERG  GERMANY
4 CF 005 Creative Open Hand OC F
4 CF 005 Creative Open Hand OC F 1gold ALI SUZAN   FIGHT TEAM LOPEZ  GERMANY
4 CF 006 Creative Open Hand S F
4 CF 006 Creative Open Hand S F 1gold MARSH BETHANY   KMAX MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        4 CF 006 Creative Open Hand S F 2silver LEA BEST   KSV FRIEDBERG  GERMANY
        4 CF 006 Creative Open Hand S F 3bronze RUETTINGER CORA   BLACK EAGLE KAMPFSPORTVEREIN BUTZBACH E.V.  GERMANY
        4 CF 006 Creative Open Hand S F 4 BRANDENBUSCH LINA   FIGHT TEAM LOPEZ  GERMANY
4 CF 008 Creative Weapons OC M
4 CF 008 Creative Weapons OC M 1gold MCLAWRENCE BILLY   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        4 CF 008 Creative Weapons OC M 2silver SHARKEY ETHAN   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        4 CF 008 Creative Weapons OC M 3bronze HARMS BENJAMIN   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
4 CF 009 Creative Weapons S M
4 CF 009 Creative Weapons S M 1gold MARANGONI ALEX   ASD WIP ACADEMY  ITALY
        4 CF 009 Creative Weapons S M 2silver VAN LOON XANDER   ACE MARTIAL ARTS  NETHERLANDS
        4 CF 009 Creative Weapons S M 3bronze QUELLE ANTON   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 CF 009 Creative Weapons S M 4 VERSTRAETEN JELLE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 CF 009 Creative Weapons S M 4 WORZFELD MARIO   DJK „VORWÄRTS 19“ AHLEN TEAM MAGIC-DRAGON X  GERMANY
4 CF 010 Creative Weapons YC F
4 CF 010 Creative Weapons YC F 1gold QUINN MAYA   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        4 CF 010 Creative Weapons YC F 2silver ENGELHARDT LINA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 CF 010 Creative Weapons YC F 3bronze VAN DELFT AMY   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 CF 011 Creative Weapons OC F
4 CF 011 Creative Weapons OC F 1gold WILLIAMS SKY   UTXACADEMY1  UNITED KINGDOM
        4 CF 011 Creative Weapons OC F 2silver JOBE MOLLY   URBANTRIX ACADEMY  UNITED KINGDOM
        4 CF 011 Creative Weapons OC F 3bronze ALI SUZAN   FIGHT TEAM LOPEZ  GERMANY
        4 CF 011 Creative Weapons OC F 4 SCHULTEN MAAIKE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 CF 012 Creative Weapons S F
4 CF 012 Creative Weapons S F 1gold SIVIERO MONICA   ASD WIP ACADEMY  ITALY
        4 CF 012 Creative Weapons S F 2silver JOBE MOLLY   URBANTRIX ACADEMY  UNITED KINGDOM
        4 CF 012 Creative Weapons S F 3bronze WILLIAMS SKY   UTXACADEMY1  UNITED KINGDOM
        4 CF 012 Creative Weapons S F 4 BRANDENBUSCH LINA   FIGHT TEAM LOPEZ  GERMANY
        4 CF 012 Creative Weapons S F 4 VAN DER MARKT AFRA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 Grand Champion Forms Cadets
4 Grand Champion Forms Cadets 1gold MCLAWRENCE BILLY   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
4 Grand Champion Forms Senior
4 Grand Champion Forms Senior 1gold COLOMBO GABRIELE   ASD WIP ACADEMY  ITALY
4 Grand Champion Forms Veterans
4 Grand Champion Forms Veterans 1gold ORELLANA MADRID CARLOS ALBERTO   C.O.X.K DRAGON MARTIALARTS.  BELGIUM
4 MF 001 YC M Open Hand
4 MF 001 YC M Open Hand 1gold MARTIN COLE   TEAM UTX  ENGLAND
4 MF 002 OC M Open Hand
4 MF 002 OC M Open Hand 1gold MCLAWRENCE BILLY   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        4 MF 002 OC M Open Hand 2silver VAGT FINN   MUDO KWAN E.V.  GERMANY
4 MF 003 S M Open Hand
4 MF 003 S M Open Hand 1gold GUINCHARD TANGUY   TEAM STAMA  SWITZERLAND
        4 MF 003 S M Open Hand 2silver VAN LOON XANDER   ACE MARTIAL ARTS  NETHERLANDS
        4 MF 003 S M Open Hand 3bronze ULRICH CHRISTIAN   DJJV SHOWTEAM  GERMANY
        4 MF 003 S M Open Hand 4 WORZFELD MARIO   DJK „VORWÄRTS 19“ AHLEN TEAM MAGIC-DRAGON X  GERMANY
        4 MF 003 S M Open Hand 5 BOSCOLO EDOARDO   ASD EURO KICKBOXING  ITALY
4 MF 004 YC F Open Hand
4 MF 004 YC F Open Hand 1gold HARVEY NEVE   UTXACADAMY101  UNITED KINGDOM
        4 MF 004 YC F Open Hand 2silver KINDERMANN SAMIRA   TEAM SAMONTE  GERMANY
        4 MF 004 YC F Open Hand 3bronze QUINN MAYA   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        4 MF 004 YC F Open Hand 3bronze SCHILLER LUCY LI   MAT GEISELTAL E.V.  GERMANY
        4 MF 004 YC F Open Hand 5 KAISER HANNA   BLACK EAGLE KAMPFSPORTVEREIN BUTZBACH E.V.  GERMANY
        4 MF 004 YC F Open Hand 5 WITTIG ZOE CAPRICE   BLACK EAGLE KAMPFSPORTVEREIN BUTZBACH E.V.  GERMANY
        4 MF 004 YC F Open Hand 7 DELANY LILY   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
4 MF 005 OC F Open Hand
4 MF 005 OC F Open Hand 1gold HARVEY NEVE   UTXACADAMY101  UNITED KINGDOM
        4 MF 005 OC F Open Hand 2silver STUBBE PIA   BLACK EAGLE KAMPFSPORTVEREIN BUTZBACH E.V.  GERMANY
        4 MF 005 OC F Open Hand 3bronze WROBEL MICHELLE   DJK „VORWÄRTS 19“ AHLEN TEAM MAGIC-DRAGON X  GERMANY
4 MF 006 S F Open Hand
4 MF 006 S F Open Hand 1gold MARSH BETHANY   KMAX MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        4 MF 006 S F Open Hand 2silver RUETTINGER CORA   BLACK EAGLE KAMPFSPORTVEREIN BUTZBACH E.V.  GERMANY
4 MF 007 YC M Weapon
4 MF 007 YC M Weapon 1gold MARTIN COLE   TEAM UTX  ENGLAND
        4 MF 007 YC M Weapon 2silver GRAHAM JOSEPH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        4 MF 007 YC M Weapon 3bronze RODGERS DONNACHADH   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        4 MF 007 YC M Weapon 4 HUGHES DYLAN   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        4 MF 007 YC M Weapon 5 SHEELAN CEEJAY   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        4 MF 007 YC M Weapon 6 PAUDRUPS-PAUDERS ALEKSANDRS   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
4 MF 008 OC M Weapon
4 MF 008 OC M Weapon 1gold MCLAWRENCE BILLY   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        4 MF 008 OC M Weapon 2silver ORECCHIA MATTEO   ASD WIP ACADEMY  ITALY
        4 MF 008 OC M Weapon 3bronze SHARKEY ETHAN   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
4 MF 009 S M Weapon
4 MF 009 S M Weapon 1gold GUINCHARD TANGUY   TEAM STAMA  SWITZERLAND
        4 MF 009 S M Weapon 2silver MARANGONI ALEX   ASD WIP ACADEMY  ITALY
        4 MF 009 S M Weapon 3bronze ULRICH CHRISTIAN   DJJV SHOWTEAM  GERMANY
        4 MF 009 S M Weapon 4 VAN LOON XANDER   ACE MARTIAL ARTS  NETHERLANDS
        4 MF 009 S M Weapon 5 PULTKE MARCO   HARDSTYLE MARTIAL ARTS E.V.  GERMANY
        4 MF 009 S M Weapon 6 WORZFELD MARIO   DJK „VORWÄRTS 19“ AHLEN TEAM MAGIC-DRAGON X  GERMANY
        4 MF 009 S M Weapon 7 QUELLE ANTON   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 MF 009 S M Weapon 8 GOTTARDO MATTEO   ASD WIP ACADEMY  ITALY
        4 MF 009 S M Weapon 9 WADE JACK   MUSASHI TEAM  ITALY
4 MF 010 YC F Weapon
4 MF 010 YC F Weapon 1gold HARVEY NEVE   UTXACADAMY101  UNITED KINGDOM
        4 MF 010 YC F Weapon 2silver VAN DELFT AMY   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 MF 010 YC F Weapon 3bronze QUINN MAYA   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
        4 MF 010 YC F Weapon 4 SINGH YASMINE   IRISH MARTIAL ARTS ACADEMY  IRELAND
        4 MF 010 YC F Weapon 5 ENGELHARDT LINA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 MF 011 OC F Weapon
4 MF 011 OC F Weapon 1gold SCHULTEN MAAIKE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 MF 011 OC F Weapon 2silver WILLIAMS SKY   UTXACADEMY1  UNITED KINGDOM
        4 MF 011 OC F Weapon 3bronze JOBE MOLLY   URBANTRIX ACADEMY  UNITED KINGDOM
        4 MF 011 OC F Weapon 4 WROBEL MICHELLE   DJK „VORWÄRTS 19“ AHLEN TEAM MAGIC-DRAGON X  GERMANY
4 MF 012 S F Weapon
4 MF 012 S F Weapon 1gold SIVIERO MONICA   ASD WIP ACADEMY  ITALY
        4 MF 012 S F Weapon 2silver WILLIAMS SKY   UTXACADEMY1  UNITED KINGDOM
        4 MF 012 S F Weapon 3bronze JOBE MOLLY   URBANTRIX ACADEMY  UNITED KINGDOM
        4 MF 012 S F Weapon 4 BIMBATI GAIA   ASD WIP ACADEMY  ITALY
        4 MF 012 S F Weapon 5 PASTORELLI SARA   ASD WIP ACADEMY  ITALY
        4 MF 012 S F Weapon 6 VAN DER MARKT AFRA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 MF 015 SCKA WEAPONS BATTLE
4 MF 015 SCKA WEAPONS BATTLE 1gold MCLAWRENCE BILLY   RANK 1 KICKBOXING  IRELAND
4 TF 001 Kids M Hard
4 TF 001 Kids M Hard 1gold JONES XAVIER   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 TF 002 YC M Hard Coloured Belts
4 TF 002 YC M Hard Coloured Belts 1gold HARMS BENJAMIN   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
        4 TF 002 YC M Hard Coloured Belts 2silver ENGELHARDT RICO   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 002 YC M Hard Coloured Belts 3bronze BROEK, VAN DEN LIAM   TAPILATU  NETHERLANDS
4 TF 004 OC M Hard
4 TF 004 OC M Hard 1gold VAN DELFT THOMAS   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 004 OC M Hard 2silver OTT TIMO   HABC DUN HONG  NETHERLANDS
        4 TF 004 OC M Hard 3bronze EMMELKAMP BRIAN   HABC DUN HONG  NETHERLANDS
        4 TF 004 OC M Hard 4 VAN STENIS EWAN   HABC DUN HONG  NETHERLANDS
4 TF 004A JUN M hard
4 TF 004A JUN M hard 1gold VAN LOON XANDER   ACE MARTIAL ARTS  NETHERLANDS
4 TF 005 S M Hard
4 TF 005 S M Hard 1gold KEMPE DENNIS   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 005 S M Hard 2silver PULTKE MARCO   HARDSTYLE MARTIAL ARTS E.V.  GERMANY
        4 TF 005 S M Hard 3bronze QUELLE ANTON   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 005 S M Hard 4 VERSTRAETEN JELLE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 005 S M Hard 4 VAN LOON XANDER   ACE MARTIAL ARTS  NETHERLANDS
4 TF 006 Kids F Hard
4 TF 006 Kids F Hard 1gold LEROUX MAYA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 006 Kids F Hard 2silver OAISSA MERYAM   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 006 Kids F Hard 3bronze GEEL ASHLEY   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 006 Kids F Hard 3bronze NEBIL KUSMALLAH AYA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 TF 007 YC F Hard Coloured Belts
4 TF 007 YC F Hard Coloured Belts 1gold LIONARONS YASMINE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 007 YC F Hard Coloured Belts 2silver VAN DELFT AMY   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 007 YC F Hard Coloured Belts 3bronze TULLENERS ESMEE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 007 YC F Hard Coloured Belts 4 KAUFHOLD LAURA   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
4 TF 008 YC F Hard Brown/Black Belts
4 TF 008 YC F Hard Brown/Black Belts 1gold MEERTENS ANNE-FLEUR   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 TF 009 OC F Hard
4 TF 009 OC F Hard 1gold SCHULTEN MAAIKE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 009 OC F Hard 2silver BIERMANN HANNAH   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 009 OC F Hard 3bronze SCHERMEL LOTTE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 009 OC F Hard 3bronze RIJKE, DE MEREL   KOGURYO  NETHERLANDS
        4 TF 009 OC F Hard 5 MINNES JACEY   HABC DUN HONG  NETHERLANDS
        4 TF 009 OC F Hard 6 SCHWARZ EVA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 TF 009A JUN F hard
4 TF 009A JUN F hard 1gold MEERTENS MELISSA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 009A JUN F hard 2silver MICHALKE MATILDA   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
4 TF 010 S F Hard
4 TF 010 S F Hard 1gold BAZZAN MARTINA   MUSASHI TEAM  ITALY
        4 TF 010 S F Hard 2silver BÜSCHGES DEANNA   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
        4 TF 010 S F Hard 3bronze WIEGMANN SANDRA   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
        4 TF 010 S F Hard 4 HOFMEIJER LISA   HABC DUN HONG  NETHERLANDS
        4 TF 010 S F Hard 5 WESSELING SOPHIE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 TF 016 S F Soft
4 TF 016 S F Soft 1gold KAMAKARI ANASTASIA   TNT TEAM  GREECE
        4 TF 016 S F Soft 2silver GAMBHIRSINGH ANJANI   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
4 TF 017 M Weapons Cadets
4 TF 017 M Weapons Cadets 1gold VAN DELFT THOMAS   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 TF 018 M Weapons Seniors
4 TF 018 M Weapons Seniors 1gold QUELLE ANTON   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 018 M Weapons Seniors 2silver VAN LOON XANDER   ACE MARTIAL ARTS  NETHERLANDS
        4 TF 018 M Weapons Seniors 3bronze VERSTRAETEN JELLE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 018 M Weapons Seniors 4 SAATHOFF ANDRE   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
4 TF 019 F Weapons Cadets
4 TF 019 F Weapons Cadets 1gold SCHULTEN MAAIKE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 019 F Weapons Cadets 2silver SCHWARZ EVA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF 019 F Weapons Cadets 3bronze SCHERMEL LOTTE   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 TF 020 F Weapons Seniors
4 TF 020 F Weapons Seniors 1gold KAMAKARI ANASTASIA   TNT TEAM  GREECE
        4 TF 020 F Weapons Seniors 2silver BÜSCHGES DEANNA   YOSHIN-RYU RASTEDE  GERMANY
        4 TF 020 F Weapons Seniors 3bronze VAN DER MARKT AFRA   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
4 TF TEAM FORMS
4 TF TEAM FORMS 1gold TEAM YOKOSO 2   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
        4 TF TEAM FORMS 2silver TEAM YOKOSO 1   KARATEDO YOKOSO  NETHERLANDS
7 K1 0001 YC M -32 kg
7 K1 0001 YC M -32 kg 1gold CHALLENGER HAYDEN   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        7 K1 0001 YC M -32 kg 2silver TOLENTINO JELANO   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
        7 K1 0001 YC M -32 kg 3bronze RIDDERBOS RUBEN   9JA GYM  NETHERLANDS
        7 K1 0001 YC M -32 kg 3bronze KÜÇÜKOSMANOĞLU EKMEL   HÜDA KICKBOKS SPOR KLUBÜ DERNEĞI  TURKEY
        7 K1 0001 YC M -32 kg 5 VISSEREN NICK   ALLROUNDBOXING  NETHERLANDS
7 K1 0002 YC M -37 kg
7 K1 0002 YC M -37 kg 1gold PROFIJT SVEN   9JA GYM  NETHERLANDS
        7 K1 0002 YC M -37 kg 2silver RASHID KUKU   MUAY THAI DELFT  NETHERLANDS
        7 K1 0002 YC M -37 kg 3bronze PAYNE OLIVER ANDREW   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        7 K1 0002 YC M -37 kg 3bronze NOORDA JAHRON   TEAM TITANIUM  NETHERLANDS
        7 K1 0002 YC M -37 kg 5 BALKARAN ARCHIANO   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
        7 K1 0002 YC M -37 kg 5 POULSEN LUCAS SANDER   MIKENTA DEMARK  DENMARK
7 K1 0004 YC M -47 kg
7 K1 0004 YC M -47 kg 1gold ZOZULIA PETRO   WAKO UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 0004 YC M -47 kg 2silver EL AARRASS ANOUAR   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
        7 K1 0004 YC M -47 kg 3bronze VERSLUIS ARIE   ALLROUNDBOXING  NETHERLANDS
7 K1 0005 YC M +47 kg
7 K1 0005 YC M +47 kg 1gold HOOGEVEEN WAYNE   ALLROUNDBOXING  NETHERLANDS
        7 K1 0005 YC M +47 kg 2silver RASHID HAMALAW   MUAY THAI DELFT  NETHERLANDS
7 K1 0011 YC F +47 kg
7 K1 0011 YC F +47 kg 1gold MELNYK BOZHENA   WAKO UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 0011 YC F +47 kg 2silver BUIJS LAQUINSHA   KYOTO GYM  NETHERLANDS
7 K1 0013 OC M -42 kg
7 K1 0013 OC M -42 kg 1gold VEREYKEN JAYDEN   9JA GYM  NETHERLANDS
        7 K1 0013 OC M -42 kg 2silver GORTER TINO   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
7 K1 0014 OC M -47 kg
7 K1 0014 OC M -47 kg 1gold KUCUK ENES   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        7 K1 0014 OC M -47 kg 2silver VEREYKEN JAYDEN   9JA GYM  NETHERLANDS
        7 K1 0014 OC M -47 kg 3bronze DE JONG TYGO   KYOTO GYM  NETHERLANDS
7 K1 0016 OC M -57 kg
7 K1 0016 OC M -57 kg 1gold ZAHI AMENAY   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
        7 K1 0016 OC M -57 kg 2silver MOURIGH IMRANE   KYOTO GYM  NETHERLANDS
7 K1 0017 OC M -63 kg
7 K1 0017 OC M -63 kg 1gold MØRCH MARKUS   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        7 K1 0017 OC M -63 kg 2silver BALKARAN LUCIANO   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
7 K1 0022 OC F -50 kg
7 K1 0022 OC F -50 kg 1gold CHANDLER GRACE   TEAM TOP TEN UK  UNITED KINGDOM
        7 K1 0022 OC F -50 kg 2silver COERIEL DARYENNE   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
7 K1 006 YJ M -57 kg
7 K1 006 YJ M -57 kg 1gold YAROSH YAROSH DAVID   CLUB KICK BOXING BENIDORM  SPAIN
        7 K1 006 YJ M -57 kg 2silver AKKOUH HICHAM   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
7 K1 007 YJ M -60 kg
7 K1 007 YJ M -60 kg 1gold SAMEDOV HABIB   WAKO UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 007 YJ M -60 kg 2silver EL MESSAOUDI ILIAS   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
7 K1 008 YJ M -63,5 kg
7 K1 008 YJ M -63,5 kg 1gold GHANAYIM MOHAMMAD   WAKO ISRAEL  ISRAEL
        7 K1 008 YJ M -63,5 kg 2silver OREL VLADYSLAV   WAKO UKRAINE  UKRAINE
7 K1 009 YJ M -67 kg
7 K1 009 YJ M -67 kg 1gold LAKICH SOUFIAN   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        7 K1 009 YJ M -67 kg 2silver GHANAYIM MOHAMMAD   WAKO ISRAEL  ISRAEL
        7 K1 009 YJ M -67 kg 3bronze EL MARROUNI ANAS   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
        7 K1 009 YJ M -67 kg 3bronze AKDI AKRAM   ATLAS GYM AMSTERDAM  NETHERLANDS
7 K1 020 YJ F +60 kg
7 K1 020 YJ F +60 kg 1gold MARKS ROOSMARIJN   TEAM VD GIESSEN  NETHERLANDS
        7 K1 020 YJ F +60 kg 2silver SLAGTER LIEKE   FIGHT GAME ACADEMY  NETHERLANDS
        7 K1 020 YJ F +60 kg 3bronze VOGELAAR ESPRANZA   KYOTO GYM  NETHERLANDS
7 K1 025 OJ M -63,5 kg
7 K1 025 OJ M -63,5 kg 1gold OREL VLADYSLAV   WAKO UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 025 OJ M -63,5 kg 2silver HARDENBOL YAMANI   KYOTO GYM  NETHERLANDS
7 K1 039 OJ F +70 kg
7 K1 039 OJ F +70 kg 1gold MEIJER DAJENKA   FIGHT GAME ACADEMY  NETHERLANDS
        7 K1 039 OJ F +70 kg 2silver KAUFFMAN GEDIE   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
        7 K1 039 OJ F +70 kg 3bronze MEADUS TAYLOR JANE   GUELPH MMA  CANADA
7 K1 042 S M -57 kg
7 K1 042 S M -57 kg 1gold YOSEF SAHAR   WAKO ISRAEL  ISRAEL
        7 K1 042 S M -57 kg 2silver MOR- ALON GUY   WAKO ISRAEL  ISRAEL
        7 K1 042 S M -57 kg 3bronze LUIS PAVIANI SILVA ADAN   KICKBOXING LONDRINA  BRAZIL
7 K1 043 S M -60 kg
7 K1 043 S M -60 kg 1gold AKYAR SADI CAN   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        7 K1 043 S M -60 kg 2silver BAKKE JOHANNES   MIKENTA DEMARK  DENMARK
7 K1 043 S M -60 kg Beginner
7 K1 043 S M -60 kg Beginner 1gold CORDILIA MICHAEL   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
        7 K1 043 S M -60 kg Beginner 2silver BAJLUM CHRISTIAN THOMAS   MIKENTA DEMARK  DENMARK
7 K1 044 S M -63,5 kg Beginner
7 K1 044 S M -63,5 kg Beginner 1gold ARAB SAKVAN   FIGHT GAME ACADEMY  NETHERLANDS
        7 K1 044 S M -63,5 kg Beginner 2silver DENIZ BAKI   9JA GYM  NETHERLANDS
7 K1 045 S M -67 kg
7 K1 045 S M -67 kg 1gold OLSEN NIKOLAJ THYGE   MIKENTA DEMARK  DENMARK
        7 K1 045 S M -67 kg 2silver FILIPPI MARCO   A.S.D CSKB TEAM  ITALY
7 K1 045 S M -67 kg Beginner
7 K1 045 S M -67 kg Beginner 1gold MAIN CHEVARO   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
        7 K1 045 S M -67 kg Beginner 2silver CERAN BEDIRHAN   MIKENTA DEMARK  DENMARK
7 K1 046 S M -71 kg
7 K1 046 S M -71 kg 1gold RADUTU DANIEL RADU   A.S.D CSKB TEAM  ITALY
        7 K1 046 S M -71 kg 2silver MAAL DARIO   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
        7 K1 046 S M -71 kg 3bronze ABO RAIYA ANAN   WAKO ISRAEL  ISRAEL
7 K1 047 S M -75 kg
7 K1 047 S M -75 kg 1gold ANTONIO DA SILVA FABIANO   FIGHT GAME ACADEMY  NETHERLANDS
        7 K1 047 S M -75 kg 2silver HASIAN IBRAHIM   WAKO ISRAEL  ISRAEL
7 K1 048 S M -81 kg
7 K1 048 S M -81 kg 1gold HIYADRY FADI   WAKO ISRAEL  ISRAEL
        7 K1 048 S M -81 kg 2silver GOK HAMZA   WAKO TURKEY  TURKEY
        7 K1 048 S M -81 kg 3bronze BELARMINO GUILHERME   KICKBOXING LONDRINA  BRAZIL
7 K1 048 S M -81 kg Beginner
7 K1 048 S M -81 kg Beginner 1gold ZUBIDAT MOHAMMAD   WAKO ISRAEL  ISRAEL
        7 K1 048 S M -81 kg Beginner 2silver GAMBLE ETHAN   GUELPH MMA  CANADA
        7 K1 048 S M -81 kg Beginner 3bronze SPIERS LEE-ROY   SHERAFIGHT  NETHERLANDS
7 K1 049 S M -86 kg
7 K1 049 S M -86 kg 1gold JALOVI LJUBO   SERBIAN KICKBOXING FEDERATION  SERBIA
        7 K1 049 S M -86 kg 2silver MABROUK KARIM   WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        7 K1 049 S M -86 kg 3bronze SOZTUTAR SONER   WAKO TURKEY  TURKEY
7 K1 053 S F -52 kg
7 K1 053 S F -52 kg 1gold COHEN SHIR   WAKO ISRAEL  ISRAEL
        7 K1 053 S F -52 kg 2silver DE VRIES JENNY   SPORTSCHOOL CHALLENGER GYM  NETHERLANDS
7 K1 056 S F -65 kg
7 K1 056 S F -65 kg 1gold DE JONG SAREL   TEAM VD GIESSEN  NETHERLANDS
        7 K1 056 S F -65 kg 2silver OHAYON ADVA   WAKO ISRAEL  ISRAEL
7 K1 058 S F +70 kg Beginner
7 K1 058 S F +70 kg Beginner 1gold FILIPPI MARTA   A.S.D CSKB TEAM  ITALY
        7 K1 058 S F +70 kg Beginner 2silver WASSING MAIKE   FIGHT GAME ACADEMY  NETHERLANDS
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-06-25 19:35:18 CEST +02:00)