Results
 
WAKO GB NATIONALS 2020 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 1gold MORRISON RUSTY-PARKER  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 2silver HONE KASH  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 3bronze WATSON KIERA  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  ENGLAND
        001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 3bronze ENDZELIS KEVIN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 5 LOCK CODY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 5 HONE KLAY  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        001 PF -20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 5 SWEETING FRAISER  CLOSED COMBAT ARENA  UNITED KINGDOM
002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 1gold KUSYK JULIA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 2silver SWEETING FRAISER  CLOSED COMBAT ARENA  UNITED KINGDOM
        002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 3bronze WHITTAKER JOSHUA  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        002 PF +20kg, TinyTots 4 - 6yrs Mixed Grade 3bronze WATSON KIERA  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  ENGLAND
1 PF 00001 CH M -24 kg 1gold PANCHAL RAVI  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 2silver SCHOFIELD JAKE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 00001 CH M -24 kg 3bronze COLLINGE LUCAS  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 3bronze JANJUA IBRAHIM  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 5 LEONARD JOSHUA  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 5 LOCK CODY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00001 CH M -24 kg 5 KENSETT MAX  CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
1 PF 00002 CH M -27 kg 1gold POLLARD HARVEY  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 2silver PANCHAL RAVI  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 3bronze ILIFFE KENNY  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 3bronze SWEETING SONNY  CLOSED COMBAT ARENA  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 5 HAWKES DANIEL  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 5 JANJUA IBRAHIM  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 5 MANUEL AVAN  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 5 SCHOFIELD JAKE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 00002 CH M -27 kg 9 STARTIN ARCHIE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 9 SHAW BEN  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 9 LEE - DAVIES DARTAI  GENESIS GYM HIGH WYCOMBE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00002 CH M -27 kg 9 LEONARD JOSHUA  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
1 PF 00003 CH M -30 kg 1gold SWABY KOBY  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 2silver SWEETING SONNY  CLOSED COMBAT ARENA  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 3bronze FOWLER ALFIE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 3bronze LAMEY ROMAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 5 STARTIN ARCHIE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 5 LENNAN CIARAN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 00003 CH M -30 kg 5 JANJUA IBRAHIM  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 5 LEE - DAVIES DARTAI  GENESIS GYM HIGH WYCOMBE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 9 MAGALHAES THEO  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 9 CARNEGIE LARRELL  FIGHTING FIT ACADEMY KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 00003 CH M -30 kg 9 MCGRAIL NOAH  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 00004 CH M -33 kg 1gold LENNAN CIARAN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 00004 CH M -33 kg 2silver HEWITT THOMAS  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 3bronze STEPHENSON BENJAMIN  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 3bronze BOURNE PRESTON-JAMES  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 5 MCGRAIL NOAH  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 5 LAMEY ROMAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 5 TAYLOR ADAM  JAMA KICKBOXING.  ENGLAND
        1 PF 00004 CH M -33 kg 5 RODGERS JAYDEN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 00004 CH M -33 kg 9 NICHOLSON JOHNNY  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00004 CH M -33 kg 9 MAGALHAES THEO  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 00005 CH M -36 kg 1gold LAMEY ROMAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 2silver GALLAGHER ETHAN  IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 3bronze FRANCIS HAYDEN  NORTHAMPTON MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 3bronze NICHOLSON JOHNNY  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 5 LESHONE-GOODFELLOW ASTON  GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 5 BOURNE PRESTON-JAMES  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00005 CH M -36 kg 5 OLEARY JACK  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 00006 CH M +36 kg 1gold REDGERS ROWAN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 2silver PAVLOV ANATOLIJ  FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 3bronze GALLAGHER ETHAN  IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 3bronze BOURNE PRESTON-JAMES  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 5 LAMEY ROMAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 5 THOMAS FYNLY  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 5 THOMAS ALFIE  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 5 OLEARY JACK  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 9 ATIQ ELIAS  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 9 LEE ENZO  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        1 PF 00006 CH M +36 kg 9 GODING DOMINIC  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 00007 CH F -24 kg 1gold KUSYK JULIA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00007 CH F -24 kg 2silver ENRIGHT JESSICA  SOUTH EAST ACADEMY OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00007 CH F -24 kg 3bronze WATSON KIERA  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  ENGLAND
1 PF 00008 CH F -27 kg 1gold OREILLY CHLOE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00008 CH F -27 kg 2silver HENRY MACY  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 00008 CH F -27 kg 3bronze WEBB BROOKE  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 00008 CH F -27 kg 3bronze CAMPION BELLE  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 00009 CH F -30 kg 1gold OREILLY CHLOE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00009 CH F -30 kg 2silver DOYLE SOPHIE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00009 CH F -30 kg 3bronze HENRY MACY  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 00009 CH F -30 kg 3bronze GOODWIN LIMERICK  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00009 CH F -30 kg 5 SEDGWICK-PEAKE ISABEL  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 00010 CH F - 33 kg 1gold HIBBERT ISZABELLA  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00010 CH F - 33 kg 2silver DOYLE SOPHIE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00010 CH F - 33 kg 3bronze DAVIES SUMMER  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 00010 CH F - 33 kg 3bronze OREILLY CHLOE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00010 CH F - 33 kg 5 CASALI CECILIA  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 00010 CH F - 33 kg 5 GOODWIN LIMERICK  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00010 CH F - 33 kg 5 ROBINSON LLINOS  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
1 PF 00011 CH F -36 kg 1gold BISLEY MAIA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 00011 CH F -36 kg 2silver ROBINSON LLINOS  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 00011 CH F -36 kg 3bronze HIBBERT ISZABELLA  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 00011 CH F -36 kg 3bronze CASALI CECILIA  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 00012 CH F +36 kg 1gold BISLEY MAIA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 00012 CH F +36 kg 2silver GOODWIN LILLY-ANNE  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 00012 CH F +36 kg 3bronze MCDONAGH NIAMH  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 001 YC M -28 kg 1gold MITCHELL CASSIUS  FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 2silver WEATHERHEAD-FAZA HARRY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze DIGAN CHARLIE  BCKA  ENGLAND
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze MORRISON LAUREY-JAY  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 SCHOFIELD OLLIE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 POLLARD HARVEY  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 STARTIN ARCHIE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 ILIFFE KENNY  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 9 FARRELL GABRIEL  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 9 HOOKER HARLEE  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 001 YC M -28 kg 9 WEBB JAKE  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 001 YC M -28 kg 9 SWEETING SONNY  CLOSED COMBAT ARENA  UNITED KINGDOM
1 PF 002 YC M -32 kg 1gold SIMCENCO NIKITA  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 2silver SINGH DENIS  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze MITCHELL CASSIUS  FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze LENNAN CIARAN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 WEATHERHEAD-FAZA HARRY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 TOMLINSON OSCAR  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 WILSON REGAN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 DEAN MATTEO  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 FIRTH CRISTIANO  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 NICHOLSON JOHNNY  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 SCHOFIELD OLLIE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 HEWITT THOMAS  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 COOPER LEO  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 BOURNE PRESTON-JAMES  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 STEPHENSON BENJAMIN  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
1 PF 003 YC M -37 kg 1gold SWETTENHAM WILLIAM  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 2silver SIMCENCO NIKITA  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze CHALLENGER HAYDEN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze NICKLESS GEORGE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 PRESTON CALLUM  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 GREATRIX JACK  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 CHAPMAN RYAN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 COOPER LEO  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 OLEARY JACK  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 HUGHES BEN  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 SINGH DENIS  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 MCDONAGH CIARAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 BELL GEORGE  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 MACDONALD SEAN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 CHRISTIAN KAVARNI  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 MANCRIEF MAYSON  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 ROBERTS-DOWNING KYNSLEY  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 ASGHAR HAMZA  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 DAVIDSON RORY  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 RADFORD MILLS THOMAS  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 ALDRIDGE LEO  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 SKUDARNOVA. DENIS  JAMA KICKBOXING.  ENGLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 17 FIRTH CRISTIANO  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 004 YC M -42 kg 1gold KNOWLES HARVEY  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 2silver LENNAN AIDEN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze WHERLOCK SPIKE  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze SOPER ARCHIE  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 SIMCENCO NIKITA  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 ROBERTS-DOWNING KYNSLEY  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 CHRISTIAN KAVARNI  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 SCOTT DOMINIC  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 DUNK JAY  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 MACDONALD SEAN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 NOONAN DAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 JONES RONAN  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 DERBYSHIRE BRAD  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 CLARKE SEB  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 MCDONAGH CIARAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 DAVIDSON RORY  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 17 LEE ENZO  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 17 ASGHAR HAMZA  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 17 ROBINSON CELLAN  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 004 YC M -42 kg 17 BURKE TOM  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 17 SKINNER AIDEN  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
1 PF 005 YC M -47 kg 1gold LENNAN AIDEN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 005 YC M -47 kg 2silver KNOWLES HARVEY  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze CASALI MARCO  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze POTTER CALLUM  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 HARRISON RORY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 CLARKE SEB  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 TURNER LYNDON  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 PAVLOV ANATOLIJ  FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 WHERLOCK SPIKE  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 SOPER ARCHIE  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 THOMAS FYNLY  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 THOMAS ALFIE  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 MARKS LOUIS  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 GODING DOMINIC  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 HYNE MAGNUS  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 005 YC M -47 kg 9 HOLT ALEX  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
1 PF 006 YC M +47 kg 1gold WILLIAMS SID  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 2silver MUSGROVE BROOKLYN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze CASALI MARCO  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze CHAPMAN CONNOR  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 MILLER JASPER  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 TURNER LYNDON  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 HARRISON RORY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 HYNE MAGNUS  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 CLARK-HIRST CHARLIE  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 BREW DAVID  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 ISLAM ZAYD  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 BABADI MASHARI  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 WALKER JAMIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 CLIFFORD HARRY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 SAINI NILAY  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 9 ISLAM RAYYAN  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 17 ANDREWS RILEY  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 17 POTTER CALLUM  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 17 DESA STAN  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 006 YC M +47 kg 17 ROXBURGH DYLAN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
1 PF 007 YC F -28 kg 1gold ROBERTS NYLA  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 007 YC F -28 kg 2silver OREILLY CHLOE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 007 YC F -28 kg 3bronze DOYLE SOPHIE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 008 YC F -32 kg 1gold WILKES LERAYAH  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 008 YC F -32 kg 2silver DOYLE TEIA  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze CLARK NEVE  IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze ROBERTS NYLA  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 008 YC F -32 kg 5 DOYLE SOPHIE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 009 YC F -37 kg 1gold ROSS MAISIE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 009 YC F -37 kg 2silver BISLEY MAIA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze WILKES LERAYAH  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze DOYLE TEIA  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 ASHMAN IFE  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 KAUR SUMMER  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 LAUDER JENNIFER  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 MACLENNAN EFFIE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 009 YC F -37 kg 9 DUNCAN-FEWSTER LOLA  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 9 EVANS LILY  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 009 YC F -37 kg 9 WINWOOD OLIVIA  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 9 STRICKLAND LANA  JAMA KICKBOXING.  ENGLAND
        1 PF 009 YC F -37 kg 9 TALBOT HALLIE - JO  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 9 HAWKES ELLA  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 009 YC F -37 kg 9 MAY AUTUMN.  JAMA KICKBOXING.  ENGLAND
1 PF 010 YC F -42 kg 1gold ROSS MAISIE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 010 YC F -42 kg 2silver LAUDER JENNIFER  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze BLAUT VICTORIA  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze DUNCAN-FEWSTER LOLA  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 WINWOOD OLIVIA  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 ELWORTHY CAITLIN  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 EVANS LILY  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 MACLENNAN EFFIE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 010 YC F -42 kg 9 COOPER ANAYAH  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 9 HAWKES ELLA  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 010 YC F -42 kg 9 GREATRIX EMILY  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 011 YC F -47 kg 1gold HARVEY SUMMER  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 2silver BLAUT VICTORIA  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze DICKS SARAH  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 012 YC F +47 kg 1gold MYATT CARA  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 2silver EVANS CHARLOTTE  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze STEWART CHARLOTTE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze BUXTON SHAMARI  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 COOPER KC-MAE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 ROE-FRENCH ISABELLE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 SOROTOWICZ WIKTORIA  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 BROWETT EMMA  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 012 YC F +47 kg 9 HARVEY SUMMER  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 014 OC M -32 kg 1gold SINGH DENIS  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -32 kg 2silver WEATHERHEAD-FAZA HARRY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -32 kg 3bronze SIMCENCO NIKITA  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -32 kg 3bronze TOMLINSON OSCAR  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -32 kg 5 DEAN MATTEO  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 014 OC M -37 kg 1gold SHERLOCK GEORGE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 2silver CHALLENGER HAYDEN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 3bronze DUVET ADAM  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 014 OC M -37 kg 3bronze SWETTENHAM WILLIAM  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 5 WILLIAMS HENRY  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 5 CHRISTIAN KAVARNI  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 5 FARLEY DANNY  GENESIS GYM HIGH WYCOMBE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 5 MCCOUAT CALLAN  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 9 NICKLESS GEORGE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 9 GREATRIX JACK  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 9 PRESTON CALLUM  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -37 kg 9 ROBERTS-DOWNING KYNSLEY  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
1 PF 014 OC M -42 kg 1gold EVANS RYAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 2silver SWABY BRANDON  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze SOWERSBY JACK  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 3bronze LOCK ADIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 LENNAN AIDEN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 NOONAN DAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 BROWN ROSSI  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 5 PARTRIDGE THOMAS  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 HEWITT CHARLIE  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 STRICKLAND GRAY  JAMA KICKBOXING.  ENGLAND
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 THEIN ISAAC  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 MCCOUAT CALLAN  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 DEEGAN HARRY  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 SHERLOCK GEORGE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 BOWEN LOGAN  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 9 ROBINSON CELLAN  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 014 OC M -42 kg 17 DUVET ADAM  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 014 OC M -42 kg 17 FARLEY DANNY  GENESIS GYM HIGH WYCOMBE  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 17 ALLAN SAM  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 014 OC M -42 kg 17 WILLIAMS HENRY  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
1 PF 015 OC M -47 kg 1gold RICHARDS ELLIOTT  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 2silver EVANS RYAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze ROBERTS TOMMY  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze RODE DOMINIC  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 WARRANT MACKENZIE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 LEONARD AARON  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 LOCK ADIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 5 HARRISON RORY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 ASHBY LUKE  CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 GREGORY ANDREW  SCOTT BREWER KICBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 BROWN ROBBIE  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 LEGG CODY  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 PROSPRE ANTWAAN  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 GRIFFIN ADAM  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 SHAROV ARTYOM  FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 9 DEEGAN HARRY  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
1 PF 016 OC M -52 kg 1gold TYLEE CALLUM  PHOENIX MARTIAL ARTS 1  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 2silver HOLDEN LIAM  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze WARRANT MACKENZIE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze RUMBELOW THOMAS  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 CHAPMAN CONNOR  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 HAZEL MAKEIAL  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 ROBERTS TOMMY  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 5 LEONARD AARON  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 PANCHAL SHIV  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 OSHEA WILLIAM  LAB99  ENGLAND
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 BAYLISS JOE  GENESIS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 GREGORY ANDREW  SCOTT BREWER KICBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 DANIEL FINLAY  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 OLIVER HARRY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 POLATAJKO HARVEY  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 9 TREVENA-GRINSTED HARVEY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 17 RODE DOMINIC  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 017 OC M -57 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 2silver TYLEE CALLUM  PHOENIX MARTIAL ARTS 1  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze RUMBELOW THOMAS  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze HOLDEN LIAM  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 COZENS FINLAY  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 PANCHAL SHIV  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 ROXBURGH DYLAN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 POLATAJKO HARVEY  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 KNIGHT-MITCHELL DANTRELL  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 MULLINS KIAN  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 DALTON JACK  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 ALDRIDGE CALEB  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 SAINI NILAY  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 CAMPBELL ZAC  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 DANIEL FINLAY  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 9 WILLIAMS SID  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 17 BULL TOBY  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 017 OC M -57 kg 17 GREAVES SHELDON  PEACOCK GYM TEAM MCNEISH  UNITED KINGDOM
1 PF 018 OC M -63 kg 1gold TROMANS ALFIE  CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 2silver DOYLE HARRISON  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze ENGLISH JAMES  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze CONLON TONY  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 COZENS FINLAY  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 NICHOLLS JACK  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 POPOV SERHII  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 BURKE SEAN  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 WOOLLEY MATTHEW  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 FENTON KAMERON  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 ROXBURGH DYLAN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 BLACK REECE  NORTHERN IMPACT  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 GIBSON JAMES  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 MULRANEY JAKE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 WEBB OLIVER  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 018 OC M -63 kg 9 JONES JAMES  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 018 OC M -63 kg 17 BULL TOBY  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 019 OC M -69 kg 1gold AITCHESON DANIEL  DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 2silver WOOLLEY MATTHEW  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze WOOD MITCHELL  CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze HODNETT WILLIAM  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 DOYLE HARRISON  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 HUNT RYAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 GIBSON JAMES  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 CONLON TONY  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 MULRANEY JAKE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 FENTON KAMERON  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 NICHOLLS JACK  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 MCLEARY JADEN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 BLASZCZYK KACPER  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 ILIFFE REECE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 019 OC M -69 kg 9 MUSGROVE JAYDEN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
1 PF 020 OC M +69 kg 1gold HODNETT WILLIAM  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 2silver CHAMBERS TALON  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze MCLEARY JADEN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze HUNT RYAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 DUNCAN-FEWSTER FLYNN  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 AITCHESON DANIEL  DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
1 PF 021 OC F -37 kg 1gold KAUR SUMMER  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -37 kg 2silver WILKES LERAYAH  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
1 PF 021 OC F -42 kg 1gold HAWORTH HOLLIE  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 2silver BROWN MAGGIE  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 3bronze KAUR SUMMER  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 3bronze MARKS JASMINE  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 021 OC F -42 kg 5 GREATRIX EMILY  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 022 OC F -46 kg 1gold HOLMES FREYA  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 2silver JONES JAZMYN  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze ASGHAR EMAAN  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze ELSTON-EVANS ERIN  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 SHEIKH AROUSH  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 DOYLE ELLIE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 JOBEY CARLA  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 022 OC F -46 kg 5 JOHNSON MORGAN  IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 022 OC F -46 kg 9 CAMPION ELLIS  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
1 PF 023 OC F -50 kg 1gold DAVIES REBECCA  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 2silver HOLMES FREYA  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze BOOTH OLIVIA  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze DOYLE ELLIE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 ASGHAR EMAAN  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 MANUEL ISABELLE  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 FORD-JONES CAYLA  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 ELSTON-EVANS ERIN  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 JENKINS EMILY  TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 RUTHERFORD IMOGEN  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 CAMPION ELLIS  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 STEDMAN PAIGE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 SHEIKH AROUSH  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 023 OC F -50 kg 9 BROWETT EMMA  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
1 PF 024 OC F -55 kg 1gold MCCULLOCH KATY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 2silver EVANS CHARLOTTE  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze LABROOY EMILY  FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze STEDMAN PAIGE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 WRIGHT MEGAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 JONES GEORGIA  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 SMITH CHARLOTTE  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 DOWNES HANNAH  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 LANGHAM ALEX.  JAMA KICKBOXING.  ENGLAND
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 DAVIES REBECCA  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 LOCK KELSEY  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 024 OC F -55 kg 9 RUTHERFORD IMOGEN  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 025 OC F -60 kg 1gold HENDRY KAITLYN  ENDURANCE KICKBOXING ABERDEEN  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 2silver CASHMAN CECEE  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze GODING SHANNON  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze SMITH CHARLOTTE  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 NOONAN ISSY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 FAIRCLOUGH ABBEY  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 DOWNES HANNAH  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 WRIGHT MEGAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 9 SCOTT RUBY  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 025 OC F -60 kg 9 COOPER KC-MAE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 026 OC F -65 kg 1gold GREGORY EMILY  SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY LINCOLN  ENGLAND
        1 PF 026 OC F -65 kg 2silver BATER RHIANON  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze GREEN OLIVIA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze WALKER JASMINE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 5 FAIRCLOUGH ABBEY  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 5 SMITH CHARLOTTE  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 5 BLASZCZYK NATALIA  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 5 ASHWORTH PHOEBE  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 026 OC F -65 kg 9 GODING SHANNON  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 027 OC F +65 kg 1gold GODING SHANNON  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 027 OC F +65 kg 2silver GREGORY EMILY  SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY LINCOLN  ENGLAND
        1 PF 027 OC F +65 kg 3bronze ASHWORTH PHOEBE  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 027 OC F +65 kg 3bronze GREEN OLIVIA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 027 OC F +65 kg 5 WALKER JASMINE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 027 OC F +65 kg 5 BOYLE EMILY  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 029 J M -57 kg 1gold TYLEE DYLAN  PHOENIX MARTIAL ARTS 1  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 2silver KRYGIER IGOR  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze OSBORN OWEN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze KASHKETT MAXIMUS  NORTHANTS LAU GAR  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 POLATAJKO HARVEY  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 HUSSAIN SUNAIN  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 POWELL MATTHEW  PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 029 J M -57 kg 5 JOHNSON LIAM  DESAPLINE MARTIAL ARTS  ENGLAND
1 PF 030 J M -63 kg 1gold KRYGIER IGOR  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 030 J M -63 kg 2silver JONES LUC  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze LOUGH ADAM  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze LESHONE-GOODFELLOW DION  GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 5 JONES JAMES  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 030 J M -63 kg 5 POWELL MATTHEW  PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 030 J M -63 kg 5 POPOV SERHII  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 031 J M -69 kg 1gold BUCKLEY JACK  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 2silver LOUGH ADAM  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze COOK CORY  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze HODNETT WILLIAM  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 HERRON KIAN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 031 J M -69 kg 5 ROBERTS JACOB  PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 031 J M -69 kg 5 FINDLAY DAVID  BRITISH MARTIAL ARTS ACADEMY  ENGLAND
        1 PF 031 J M -69 kg 5 BLASZCZYK KACPER  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
1 PF 032 J M -74 kg 1gold COOK CORY  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 2silver SYMONS TOM  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze BUCKLEY JACK  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze MARTIN CAMERON  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 5 ROBERTS JACOB  PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 5 MORRIS JACK  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        1 PF 032 J M -74 kg 5 MEEKIN JAMES  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 5 CLARKSON JOSHUA  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 9 BULPIN CHRISTOPHER  B.K.B.A.  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 9 RAE SEBASTIAN  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 9 GRENFELL HARVEY  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 9 DUNCAN-FEWSTER FLYNN  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 032 J M -74 kg 9 FINDLAY DAVID  BRITISH MARTIAL ARTS ACADEMY  ENGLAND
1 PF 033 J M -79 kg 1gold MEEKIN JAMES  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 2silver SYMONS TOM  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze JAMES BROOKLYN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 3bronze RAE SEBASTIAN  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 BULPIN CHRISTOPHER  B.K.B.A.  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 CLARKSON JOSHUA  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 033 J M -79 kg 5 ELSEY JAC  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
1 PF 035 J M -89 kg 1gold PERRY GEORGE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 036 J M -94 kg 1gold PERRY GEORGE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 038 J F -50 kg 1gold BINGHAM POPPY  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 038 J F -50 kg 2silver JUKES AMBER  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 038 J F -50 kg 3bronze WHITE REBECCA  SFEAR KICKBOXING  SCOTLAND
1 PF 039 J F -55 kg 1gold COOPER MOLLY  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 2silver THOMAS AVA  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze STEADWOOD ELLEN  RAIJIN MARTIAL ARTS ACADEMY  SCOTLAND
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze CHANDLER GRACE  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 5 WHITE REBECCA  SFEAR KICKBOXING  SCOTLAND
        1 PF 039 J F -55 kg 5 MCCULLOCH KATY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 039 J F -55 kg 5 ALLAN LUCY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
1 PF 040 J F -60 kg 1gold CHANDLER GRACE  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 2silver HENDRY KAITLYN  ENDURANCE KICKBOXING ABERDEEN  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze CASHMAN CECEE  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze JOBBINS ABBIE  TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        1 PF 040 J F -60 kg 5 THOMAS AVA  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 040 J F -60 kg 5 MORTIMER KYRAH  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 5 MCIVER CAITLIN  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 040 J F -60 kg 5 BUCHANAN LUCY  BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 040 J F -60 kg 9 DAVID EMILY  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 040 J F -60 kg 9 ALLAN LUCY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 9 ENGLAND BETHANIE-MAI  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 040 J F -60 kg 9 GILES POPPY  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 041 J F -65 kg 1gold BUCHANAN LUCY  BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 041 J F -65 kg 2silver ENGLAND BETHANIE-MAI  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze GILES POPPY  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze BLASZCZYK NATALIA  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 5 DAVID EMILY  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 041 J F -65 kg 5 WEEKS DAISY  BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 041 J F -65 kg 5 MCIVER CAITLIN  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
1 PF 042 J F -70 kg 1gold WOOD MACY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 043 J F +70 kg 1gold GEORGHIOU ASIA  FIGHTING FIT ACADEMY KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 2silver WOOD MACY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 3bronze WHELAN ELLIE  ASGUKWARRIORS  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 3bronze BAGNALL JESSICA  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 5 ASHTON FRANKIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 043 J F +70 kg 5 BOYLE EMILY  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 045 S M -57 kg 1gold KERR ETHAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 2silver HUXTABLE DANIEL  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze OSBORN OWEN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 045 S M -57 kg 3bronze JOHNSON LIAM  DESAPLINE MARTIAL ARTS  ENGLAND
1 PF 046 S M -63 kg 1gold SPARKS SAM  DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 2silver WALSH JOEL  CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze REYNOLDS SEAN  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze LOUGH ADAM  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 046 S M -63 kg 5 JOHNSON LIAM  DESAPLINE MARTIAL ARTS  ENGLAND
        1 PF 046 S M -63 kg 5 JONES LUC  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 046 S M -63 kg 5 LESHONE-GOODFELLOW DION  GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 5 CURRIE MITCHELL  SMAF OXFORD  ENGLAND
        1 PF 046 S M -63 kg 9 HUXTABLE DANIEL  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 046 S M -63 kg 9 MCEWAN GRANT  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 046 S M -63 kg 9 KERR ETHAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
1 PF 047 S M -69 kg 1gold BUCKLEY JACK  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 2silver ROBERTS JACOB  PAUL ROBERTS MODERN MARTIAL ARTS CENTRE  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze SINDERBY DANIEL  TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze TODD RICHARD  KWON UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 5 COOK CORY  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 5 REYNOLDS SEAN  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 5 MCEWAN GRANT  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 047 S M -69 kg 5 JASSIM SAMI  TOPTEN UK  UNITED KINGDOM
1 PF 048 S M -74 kg 1gold PEPLOE GEORGE  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 2silver JASSIM SAMI  TOPTEN UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze MEEKIN JAMES  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze DOWNES JOHN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 5 SINDERBY DANIEL  TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        1 PF 048 S M -74 kg 5 CHIRIPAL RAJ  GENESIS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 048 S M -74 kg 5 SYMONS TOM  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
1 PF 049 S M -79 kg 1gold EVERILL ELIJAH  LMBMMA  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 2silver YEATS ALEXANDER  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze CHIRIPAL RAJ  GENESIS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze DOWNES JOHN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 5 BENJAMIN LEVI  PEACOCK GYM TEAM MCNEISH  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 5 PEPLOE GEORGE  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 5 EVANS LEE  ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 049 S M -79 kg 5 GOLD LEON  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
1 PF 050 S M -84 kg 1gold HOLLINSHEAD CALLUM  FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 2silver YEATS ALEXANDER  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze MATTHEWS BRADLEY  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze BROWN GILLES  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 050 S M -84 kg 5 ARMSTRONG NATHAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 5 CHIRIPAL RAJ  GENESIS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 5 STANTON ADAM  VERVE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 5 FORD-JONES GARETH  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        1 PF 050 S M -84 kg 9 HAMILTON ELLIOTT  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 051 S M -89 kg 1gold HOLLINSHEAD CALLUM  FIGHTING FALCONS SCHOOL OF MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 2silver MATTHEWS BRADLEY  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 3bronze ARMSTRONG NATHAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 3bronze PERRY GEORGE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 5 ROBERTS MATT  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 5 HAMILTON ELLIOTT  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 051 S M -89 kg 5 STANTON ADAM  VERVE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 052 S M -94 kg 1gold ASTON CHRIS  ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 052 S M -94 kg 2silver ROBERTS MATT  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 052 S M -94 kg 3bronze PERRY GEORGE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
1 PF 053 S M +94 kg 1gold ASTON CHRIS  ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 053 S M +94 kg 2silver PARKINSON DAVE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze ROBERTS MATT  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze MILLS ANDREW  DRAGON WARRIORS  ENGLAND
        1 PF 053 S M +94 kg 5 HOPE ALEC  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 053 S M +94 kg 5 DICKS PETE  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 054 S F -50 kg 1gold DAVIES CHLOE  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 054 S F -50 kg 2silver JONES BETHANY  CMA FREESTYLE  UNITED KINGDOM
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze KILLICK STEPHANIE  DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 054 S F -50 kg 3bronze JUKES AMBER  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
1 PF 055 S F -55 kg 1gold KRYGIER ADRIANNA  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 055 S F -55 kg 2silver DAVIES CHLOE  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 055 S F -55 kg 3bronze SMITH JESSICA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 055 S F -55 kg 3bronze BACON SHANNON  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 055 S F -55 kg 5 BULLOWS LORRAINE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 055 S F -55 kg 5 BREWER VICTORIA  SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 055 S F -55 kg 5 KILLICK STEPHANIE  DORKING FREESTYLE SPORT KARATE  UNITED KINGDOM
        1 PF 055 S F -55 kg 5 RANDALL TENNESSEE  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
1 PF 056 S F -60 kg 1gold TSOUNGUI CARLA-ANTA  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 2silver SMITH JESSICA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze MCIVER CAITLIN  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze KRYGIER ADRIANNA  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 056 S F -60 kg 5 BUCHANAN LUCY  BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 056 S F -60 kg 5 BULLOWS LORRAINE  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 5 RANDALL TENNESSEE  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        1 PF 056 S F -60 kg 5 BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 9 LEESON-RICE TRINITY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 056 S F -60 kg 9 BREWER VICTORIA  SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
1 PF 057 S F -65 kg 1gold BALDWIN NATASHA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        1 PF 057 S F -65 kg 2silver BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze HICKMAN ATLANTA  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze TSOUNGUI CARLA-ANTA  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 057 S F -65 kg 5 FERIOLI ELIZBETH  RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 057 S F -65 kg 5 WEEKS DAISY  BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
1 PF 058 S F -70 kg 1gold WOOD MACY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 058 S F -70 kg 2silver HICKMAN ATLANTA  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
1 PF 059 S F +70 kg 1gold ASHTON FRANKIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 2silver HERSHAW MOLLY  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze LEGGETT CHELSEA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze WOOD MACY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 HOLLWEY ALEX  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 BAGNALL JESSICA  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 VAHEDI LEILA  BRITISH MILITARY MARTIAL ARTS LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 5 HASKOLL EMILY  VERVE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 059 S F +70 kg 9 JACKMAN ELLIE  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
1 PF 070 V M -74 Kg 1gold WATTON MARK  GENESIS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 2silver MERRYWEATHER DARRELL  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 3bronze EVANS STEVEN  ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 3bronze HADLEY DAVID  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 5 CAMPION RORY  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 5 DESA ANDY  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 070 V M -74 Kg 5 FEWSTER BARRIE  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
1 PF 071 V M +74 Kg 1gold MERRYWEATHER DARRELL  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 2silver HADLEY DAVID  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 3bronze EVANS ANDREW  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 3bronze CAMPION RORY  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 BETCHETTE ADRIAN  DESAPLINE MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 BACCAR RAF  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 JOHN TREVOR  GENESIS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 5 NORTHROP CHRIS  MAVERICKS MARTIAL ARTS ACADEMIES  ENGLAND
        1 PF 071 V M +74 Kg 9 ORCHARD MICHAEL  BMMA LEEDS  UNITED KINGDOM
        1 PF 071 V M +74 Kg 9 SAVAGE PETER  ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 000001 Kids M -23 kg 1gold SCHOFIELD JAKE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 000001 Kids M -23 kg 2silver ENDZELIS KEVIN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 000001 Kids M -23 kg 3bronze MARDON BAYLEE  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
        2 LC 000001 Kids M -23 kg 3bronze PIS-O JACE  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
2 LC 000002 Kids M -30 kg 1gold LENNAN CIARAN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 2silver SWABY KOBY  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 3bronze LAMEY ROMAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 3bronze POLLARD HARVEY  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 5 SWEETING SONNY  CLOSED COMBAT ARENA  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 5 CARNEGIE LARRELL  FIGHTING FIT ACADEMY KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 5 MIAH YUSEF  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 5 ILIFFE KENNY  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 9 MAGALHAES THEO  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000002 Kids M -30 kg 9 SHAW BEN  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 000003 Kids M -40 kg 1gold GALLAGHER ETHAN  IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 000003 Kids M -40 kg 2silver HEWITT THOMAS  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 000003 Kids M -40 kg 3bronze LAMEY ROMAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000003 Kids M -40 kg 3bronze BOURNE PRESTON-JAMES  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000003 Kids M -40 kg 5 LEE ENZO  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
2 LC 000004 Kids M +40 kg 1gold REDGERS ROWAN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 000004 Kids M +40 kg 2silver BOURNE PRESTON-JAMES  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000004 Kids M +40 kg 3bronze THOMAS ALFIE  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 000004 Kids M +40 kg 3bronze THOMAS FYNLY  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        2 LC 000004 Kids M +40 kg 5 LEE ENZO  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        2 LC 000004 Kids M +40 kg 5 GODING DOMINIC  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
2 LC 000005 Kids F -23 kg 1gold KUSYK JULIA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 000005 Kids F -23 kg 2silver MARTIN REMI  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
        2 LC 000005 Kids F -23 kg 3bronze SMITH DEENA  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
2 LC 000006 Kids F -30 kg 1gold LACRBINIERE LARAYAH  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
2 LC 000007Kids F -40 kg 1gold BISLEY MAIA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 000008 Kids F +40 kg 1gold BISLEY MAIA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 00001 YC M -28 kg 1gold MORRISON LAUREY-JAY  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 2silver FARRELL GABRIEL  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 3bronze MANUEL AVAN  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 3bronze SCHOFIELD OLLIE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00001 YC M -28 kg 5 SWEETING SONNY  CLOSED COMBAT ARENA  UNITED KINGDOM
        2 LC 00001 YC M -28 kg 5 ILIFFE KENNY  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 00002 YC M -32 kg 1gold SIMCENCO NIKITA  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 2silver SINGH DENIS  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 3bronze MATHER JOSH  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 3bronze DONIESCIEWICZ OLLY  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 5 RODGERS JAYDEN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 00002 YC M -32 kg 5 LENNAN CIARAN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00002 YC M -32 kg 5 HORSHAM BEN  TEAM EMULOUS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00002 YC M -32 kg 5 MIAH YUSEF  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
        2 LC 00002 YC M -32 kg 9 SCHOFIELD OLLIE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 00003 YC M -37 kg 1gold CHALLENGER HAYDEN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 2silver DAVIDSON RORY  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze SIMCENCO NIKITA  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze CHAPMAN RYAN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 ROBERTS-DOWNING KYNSLEY  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 CHRISTIAN KAVARNI  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 KOLODZIEJ GRACJAN  A.R.D. KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 ALDRIDGE LEO  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 ZAGOROV LACHEZAR  A.R.D. KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 MCCORMICK THOMAS  ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 ASGHAR HAMZA  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 MCCOUAT CALLAN  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 RADFORD MILLS THOMAS  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 GREATRIX JACK  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 LANE WOOD STANLI  A.R.D. KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 00004 YC M -42 kg 1gold LENNAN AIDEN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00004 YC M -42 kg 2silver NOONAN DAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 3bronze RICHARDS OLLIE  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 3bronze DERBYSHIRE BRAD  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 5 SOPER ARCHIE  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 00004 YC M -42 kg 5 SKINNER AIDEN  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 5 DUNK JAY  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 00004 YC M -42 kg 5 ROBERTS-DOWNING KYNSLEY  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 9 DAVIDSON RORY  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00004 YC M -42 kg 9 CAKERRI DANIEL  KO COMBAT ACADEMY/ PERUN TEAM LONDON  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 9 LEE ENZO  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 9 SMITH MALAKAI  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
        2 LC 00004 YC M -42 kg 9 SHARIFI YAQUOB  ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 9 PHILPS LEWIS  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
2 LC 00005 YC M -47 kg 1gold POTTER CALLUM  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00005 YC M -47 kg 2silver THOMAS ALFIE  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00005 YC M -47 kg 3bronze HARRISON RORY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00005 YC M -47 kg 3bronze THOMAS FYNLY  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
2 LC 00006 YC M +47 kg 1gold WILLIAMS SID  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 2silver MUSGROVE BROOKLYN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 00006 YC M +47 kg 3bronze MILLER JASPER  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 3bronze HARRISON RORY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 5 CHAPMAN CONNOR  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 5 SAINI NILAY  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 00006 YC M +47 kg 5 MARTIN REECE  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
2 LC 00008 YC F -32 kg 1gold DOYLE TEIA  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00008 YC F -32 kg 2silver WILKES LERAYAH  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 00008 YC F -32 kg 3bronze CLARK NEVE  IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 00008 YC F -32 kg 3bronze SAMPSON LILY  TEAM EMULOUS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00008 YC F -32 kg 5 DAVIES SUMMER  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
2 LC 00009 YC F -37 kg 1gold LAUDER JENNIFER  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00009 YC F -37 kg 2silver KAUR SUMMER  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 3bronze TALBOT HALLIE - JO  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 3bronze BISLEY MAIA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00009 YC F -37 kg 5 DOYLE TEIA  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 5 WILKES LERAYAH  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 5 MACLENNAN EFFIE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00009 YC F -37 kg 5 ASHMAN IFE  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        2 LC 00009 YC F -37 kg 9 EVANS LILY  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 00009 YC F -37 kg 9 SAMPSON LILY  TEAM EMULOUS  UNITED KINGDOM
2 LC 00010 YC F -42 kg 1gold GREATRIX EMILY  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00010 YC F -42 kg 2silver BISLEY MAIA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 00010 YC F -42 kg 3bronze DOYLE TEIA  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 00011 YC F -47 kg 1gold HARVEY SUMMER  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00011 YC F -47 kg 2silver GREATRIX EMILY  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 00012 YC F +47 kg 1gold HARVEY SUMMER  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 00012 YC F +47 kg 2silver ROE-FRENCH ISABELLE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 00012 YC F +47 kg 3bronze ELLIS LUCY  TEAM EMULOUS  UNITED KINGDOM
2 LC 001A OC M -32 kg 1gold SIMCENCO NIKITA  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 001A OC M -32 kg 2silver SINGH DENIS  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
2 LC 001B OC M -37 kg 1gold SHERLOCK GEORGE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 001B OC M -37 kg 2silver CHALLENGER HAYDEN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 001B OC M -37 kg 3bronze CHRISTIAN KAVARNI  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 001B OC M -37 kg 3bronze DUVET ADAM  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
2 LC 001C OC M -42 kg 1gold SWABY BRANDON  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 2silver WALLS JACK  TKMA WIGAN KICKBOXING  ENGLAND
        2 LC 001C OC M -42 kg 3bronze HUNT DYLAN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 3bronze SOWERSBY JACK  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 5 SHERLOCK GEORGE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 5 BOWEN LOGAN  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 5 LENNAN AIDEN  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 001C OC M -42 kg 5 ALLAN SAM  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 9 LEWIS CHARLIE  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 001C OC M -42 kg 9 NOONAN DAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 9 PARTRIDGE THOMAS  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 9 EVANS TYLER  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 9 EVANS RYAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 9 LOCK ADIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 001C OC M -42 kg 9 DUVET ADAM  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 001C OC M -42 kg 9 HEWITT CHARLIE  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 002 OC M -47 kg 1gold RICHARDS ELLIOTT  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 2silver COAKLEY SAM  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze OLDHAM DAINEN  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze LEGG CODY  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 WARRANT MACKENZIE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 SMITH CAMERON  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 GREGORY ANDREW  SCOTT BREWER KICBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 LEWIS CHARLIE  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
2 LC 003 OC M -52 kg 1gold HOLDEN LIAM  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 2silver TYLEE CALLUM  PHOENIX MARTIAL ARTS 1  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze VAN ZELST KYE  TKMA WIGAN KICKBOXING  ENGLAND
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze WARD JAY  PHANTOMS KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 WARRANT MACKENZIE  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 CHAPMAN CONNOR  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 OSHEA WILLIAM  LAB99  ENGLAND
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 WALTON RHYS  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 HAZEL MAKEIAL  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 TREVENA-GRINSTED HARVEY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 OKEEFFE PATRICK  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 9 MOHAMMED HARLEY  ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
2 LC 004 OC M -57 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 2silver HOLDEN LIAM  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze RICHARDS JAKE  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze WALTON RHYS  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 KNIGHT-MITCHELL DANTRELL  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 COZENS FINLAY  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 SAINI NILAY  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 CAMPBELL ZAC  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 ALDRIDGE CALEB  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 DALTON JACK  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 MULLINS KIAN  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 004 OC M -57 kg 9 GREAVES SHELDON  PEACOCK GYM TEAM MCNEISH  UNITED KINGDOM
2 LC 005 OC M -63 kg 1gold DOYLE HARRISON  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 2silver COZENS FINLAY  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze WEBB OLIVER  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze WOOLLEY MATTHEW  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 ENGLISH JAMES  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 GIBSON JAMES  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 KHAN SHAHID  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 JONES JAMES  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
2 LC 006 OC M -69 kg 1gold EASTGATE JOHNNY  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 006 OC M -69 kg 2silver MCLEARY JADEN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze MUSGROVE JAYDEN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze HUNT RYAN  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 006 OC M -69 kg 5 GOLLAND JAMAHL  M.A.S.K. PERSONAL TRAINING  UNITED KINGDOM
2 LC 007 OC M +69 kg 1gold WARRENDER HARRY  GRIMSBY STRIKE TEAM  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 2silver JONES KYLE  TWO DRAGONS MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze CHAMBERS TALON  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze EASTGATE JOHNNY  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
2 LC 008B OC F -37 kg 1gold KAUR SUMMER  TIGERSTYLE SPORTS KARATE  UNITED KINGDOM
        2 LC 008B OC F -37 kg 2silver WILKES LERAYAH  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
2 LC 008C OC F -42 kg 1gold HAWORTH HOLLIE  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 008C OC F -42 kg 2silver BROWN MAGGIE  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 008C OC F -42 kg 3bronze GREATRIX EMILY  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 009 OC F -46 kg 1gold HOLMES FREYA  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 009 OC F -46 kg 2silver DOYLE ELLIE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze JOHNSON MORGAN  IRONFIST KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze BINGHAM JASMINE  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        2 LC 009 OC F -46 kg 5 ASGHAR EMAAN  BOLTON & SALFORD DRAGONS  UNITED KINGDOM
        2 LC 009 OC F -46 kg 5 JONES JAZMYN  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 009 OC F -46 kg 5 MCCORMICK ELIZABETH  ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
2 LC 010 OC F -50 kg 1gold DAVIES REBECCA  TEAM SAS  UNITED KINGDOM
        2 LC 010 OC F -50 kg 2silver MANUEL ISABELLE  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze PRESHOUS-KEMPSTER LAKEASHA  ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze RUTHERFORD IMOGEN  LINCOLNSHIRE MARTIAL ARTS ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 010 OC F -50 kg 5 HOLMES FREYA  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
2 LC 011 OC F -55 kg 1gold MCCULLOCH KATY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 2silver SMITH CHARLOTTE  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze WRIGHT MEGAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze LOCK KELSEY  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
2 LC 012 OC F -60 kg 1gold HENDRY KAITLYN  ENDURANCE KICKBOXING ABERDEEN  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 2silver SMITH CHARLOTTE  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze FAIRCLOUGH ABBEY  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze WRIGHT MEGAN  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
2 LC 013 OC F -65 kg 1gold GREGORY EMILY  SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY LINCOLN  ENGLAND
        2 LC 013 OC F -65 kg 2silver ASHWORTH PHOEBE  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        2 LC 013 OC F -65 kg 3bronze BATER RHIANON  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
2 LC 015 J M -57 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 2silver KRYGIER IGOR  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze CARTER HARRY  PHANTOMS  ENGLAND
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze KASHKETT MAXIMUS  NORTHANTS LAU GAR  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 5 TYLEE DYLAN  PHOENIX MARTIAL ARTS 1  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 5 BACON TEJAY  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 5 COOK TOM  STORM MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 015 J M -57 kg 5 SEABORN ETHYN  JOHNSON MARTIAL ARTS & KICKBOXING  UNITED KINGDOM
2 LC 016 J M -63 kg 1gold LOUGH ADAM  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 016 J M -63 kg 2silver DAVISON TODD  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze JONES LUC  G&K MARTIAL ARTS ACADEMY  WALES
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze HOLT DAN  TKMA WIGAN KICKBOXING  ENGLAND
        2 LC 016 J M -63 kg 5 SEABORN ETHYN  JOHNSON MARTIAL ARTS & KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 016 J M -63 kg 5 BALDRY ZAC  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 017 J M -69 kg 1gold HERRON KIAN  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 017 J M -69 kg 2silver DONIESIEWICZ SZYMON  BASINGSTOKE KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze MARSH DOMINIC  PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
2 LC 018 J M -74 kg 1gold SYMONS TOM  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 2silver MORRIS JACK  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze GARNHAM GEORGE  IMPACT KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze ABBOTT HARLEIGH  PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 5 GRENFELL HARVEY  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 5 MEEKIN JAMES  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 018 J M -74 kg 5 RAE SEBASTIAN  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 019 J M -79 kg 1gold JAMES BROOKLYN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 019 J M -79 kg 2silver WARBURTON THOMAS  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze RAE SEBASTIAN  FIFE KICKBOXING AND SELF DEFENCE ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 020 J M +79 kg 1gold WARBURTON THOMAS  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 020 J M +79 kg 2silver MARTIN RYAN  STORM MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 024 J F -50 kg 1gold BINGHAM POPPY  URBAN KICKBOXING CENTRE/TERROR SQUAD  UNITED KINGDOM
        2 LC 024 J F -50 kg 2silver WHITE REBECCA  SFEAR KICKBOXING  SCOTLAND
2 LC 025 J F -55 kg 1gold COOPER MOLLY  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        2 LC 025 J F -55 kg 2silver CHANDLER GRACE  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze ALLAN LUCY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze MCCULLOCH KATY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 025 J F -55 kg 5 THOMAS AVA  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 025 J F -55 kg 5 STEADWOOD ELLEN  RAIJIN MARTIAL ARTS ACADEMY  SCOTLAND
2 LC 026 J F -60 kg 1gold CHANDLER GRACE  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 2silver HENDRY KAITLYN  ENDURANCE KICKBOXING ABERDEEN  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze MORTIMER KYRAH  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze DAVID EMILY  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 026 J F -60 kg 5 BUCHANAN LUCY  BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 026 J F -60 kg 5 THOMAS AVA  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
2 LC 027 J F -65 kg 1gold DAVID EMILY  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 027 J F -65 kg 2silver BIRKS LAYLA  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
2 LC 028 J F +65 kg 1gold GEORGHIOU ASIA  FIGHTING FIT ACADEMY KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 2silver ASHTON FRANKIE  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 028 J F +65 kg 3bronze WOOD MACY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
2 LC 031 S M -63 kg 1gold MCROBERTS MICHAEL  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 032 S M -69 kg 1gold MCROBERTS MICHAEL  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 032 S M -69 kg 2silver MARCHESE GIO  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze OLDHAM DARYL  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze GUNN JAMES P  LEEDS MATERIAL ARTS  ENGLAND
        2 LC 032 S M -69 kg 5 MADGES TOM  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 5 SINDERBY DANIEL  TEAM DAVEY KICKBOXING TORFAEN DRAGONS  WALES
        2 LC 032 S M -69 kg 5 BORRETT GEORGE  PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 5 FLINT CALLUM  FIGHT FIT KICKBOXING  UNITED KINGDOM
2 LC 033 S M -74 kg 1gold BREWER SCOTT  SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 2silver SYMONS TOM  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze DAVIES BEN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze MCHUGH AARON  PANTHERS ISLE OF WIGHT  UNITED KINGDOM
        2 LC 033 S M -74 kg 5 CHIRIPAL RAJ  GENESIS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 034 S M -79 kg 1gold BREWER SCOTT  SCOTT BREWER KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 2silver THOMPSON JACK  PHANTOMS KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze DAVIES BEN  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze GOLD LEON  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 034 S M -79 kg 5 EVANS LEE  ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 034 S M -79 kg 5 HUGHES SEAN  FIGHTING FIT ACADEMY  UNITED KINGDOM
2 LC 035 S M -84 kg 1gold BROWN GILLES  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 036 S M -89 kg 1gold BROWN GILLES  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 036 S M -89 kg 2silver MAZUR MARCIN  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
2 LC 037 S M -94 kg 1gold MAZUR MARCIN  TEAM KODE RED  UNITED KINGDOM
        2 LC 037 S M -94 kg 2silver OSNAR JAKE  PEACOCK GYM TEAM MCNEISH  UNITED KINGDOM
2 LC 038 S M +94 kg 1gold PHILLIPS REECE  FIGHTING FIT ACADEMY KICKBOXING  UNITED KINGDOM
        2 LC 038 S M +94 kg 2silver PARKINSON DAVE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
2 LC 040 S F -55 kg 1gold KRYGIER ADRIANNA  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 040 S F -55 kg 2silver RANDALL TENNESSEE  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 040 S F -55 kg 3bronze READER ELLAH  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
2 LC 041 S F -60 kg 1gold RANDALL TENNESSEE  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        2 LC 041 S F -60 kg 2silver BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze RICHARDS KERALA  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze LEESON-RICE TRINITY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
2 LC 042 S F -65 kg 1gold BALDWIN NATASHA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        2 LC 042 S F -65 kg 2silver HICKMAN ATLANTA  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze RICHARDS KERALA  TEAM RENEGADE  UNITED KINGDOM
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 043 S F -70 kg 1gold WOOD MACY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 043 S F -70 kg 2silver HICKMAN ATLANTA  HICKS KARATE SCHOOL OF EXCELLENCE  UNITED KINGDOM
2 LC 044 S F +70 kg 1gold WOOD MACY  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 2silver JACKMAN ELLIE  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze LUCK JO  BRITISH CHINESE KICKBOXING ASSOCIATION  ENGLAND
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze LEGGETT CHELSEA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
2 LC 050 V M -74kg 1gold WATTON MARK  GENESIS MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        2 LC 050 V M -74kg 2silver EVANS STEVEN  ASTONS KICKBOXING ACADEMY  UNITED KINGDOM
        2 LC 050 V M -74kg 3bronze HADLEY DAVID  TEAM ENERGIZE  UNITED KINGDOM
2 LC 052 V F All Levels 1gold FERIOLI ELIZBETH  RINGWOOD KICKBOXING ORGANISATION  UNITED KINGDOM
        2 LC 052 V F All Levels 2silver PHILPS CHRISSIE  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
3 KL 001B OC M -37 kg 1gold SHERLOCK GEORGE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 001B OC M -37 kg 2silver CHALLENGER HAYDEN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        3 KL 001B OC M -37 kg 3bronze DUVET ADAM  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
3 KL 001C OC M -42 kg 1gold ALLAN SAM  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 001C OC M -42 kg 2silver CHALLENGER HAYDEN  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
3 KL 002 OC M -47 kg 1gold COAKLEY SAM  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
        3 KL 002 OC M -47 kg 2silver BUDESTEANU STEFANO  KO COMBAT ACADEMY/ PERUN TEAM LONDON  UNITED KINGDOM
3 KL 003 OC M -52 kg 1gold HAZEL MAKEIAL  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 003 OC M -52 kg 2silver OSHEA WILLIAM  LAB99  ENGLAND
3 KL 004 OC M -57 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 004 OC M -57 kg 2silver COZENS FINLAY  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze RICHARDS JAKE  MASTER WOLF TKD  UNITED KINGDOM
3 KL 007 OC M +69 kg 1gold CHAMBERS TALON  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
        3 KL 007 OC M +69 kg 2silver DOYLE HARRISON  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
3 KL 008A OC F -32 kg 1gold DOYLE TEIA  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
3 KL 008B OC F -37 kg 1gold LAUDER JENNIFER  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 008B OC F -37 kg 2silver DOYLE TEIA  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
3 KL 008C OC F -42 kg 1gold HAWORTH HOLLIE  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
3 KL 009 OC F -46 kg 1gold DOYLE ELLIE  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 009 OC F -46 kg 2silver HAWORTH HOLLIE  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
3 KL 011 OC F -55 kg 1gold MCCULLOCH KATY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
3 KL 015 J M -57 kg 1gold TYLEE DYLAN  PHOENIX MARTIAL ARTS 1  UNITED KINGDOM
        3 KL 015 J M -57 kg 2silver KASHKETT MAXIMUS  NORTHANTS LAU GAR  UNITED KINGDOM
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze KRYGIER IGOR  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze GREAVES SHELDON  PEACOCK GYM TEAM MCNEISH  UNITED KINGDOM
        3 KL 015 J M -57 kg 5 HUSSAIN SUNAIN  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
3 KL 016 J M -63 kg 1gold HOLT DAN  TKMA WIGAN KICKBOXING  ENGLAND
        3 KL 016 J M -63 kg 2silver DAVISON TODD  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 025 J F -55 kg 1gold COOPER MOLLY  FIGHTER TRAINING PERFORMANCE CENTRE  UNITED KINGDOM
        3 KL 025 J F -55 kg 2silver CHANDLER GRACE  TEAM BRISTOL  UNITED KINGDOM
        3 KL 025 J F -55 kg 3bronze MCCULLOCH KATY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 025 J F -55 kg 3bronze TSOKALLIS HOLLY  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
3 KL 027 J F -65 kg 1gold DAVID EMILY  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        3 KL 027 J F -65 kg 2silver MOROI LUCY  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
3 KL 031 S M -63 kg 1gold DOYLE KAMERON  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 031 S M -63 kg 2silver MCROBERTS MICHAEL  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 032 S M -69 kg 1gold MARCHESE GIO  TEAM EPIC  UNITED KINGDOM
        3 KL 032 S M -69 kg 2silver MADGES TOM  WCKA -CHM  UNITED KINGDOM
3 KL 033 S M -74 kg 1gold OSBORNE LUKE JAMES  PANTHERS MARTIAL ARTS ACADEMY-YEOVIL  UNITED KINGDOM
        3 KL 033 S M -74 kg 2silver JARRATT ANDREW  TMA KICKBOXING ACADEMY - HUDDERSFIELD  UNITED KINGDOM
3 KL 035 S M -84 kg 1gold BROWN GILLES  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 035 S M -84 kg 2silver BENJAMIN LEVI  PEACOCK GYM TEAM MCNEISH  UNITED KINGDOM
3 KL 038 S M +94 kg 1gold PARKINSON DAVE  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        3 KL 038 S M +94 kg 2silver OSNAR JAKE  PEACOCK GYM TEAM MCNEISH  UNITED KINGDOM
3 KL 041 S F -60 kg 1gold BAXTER NESTA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
3 KL 042 S F -65 kg 1gold BALDWIN NATASHA  WOLFPACK MARTIAL ARTS  SCOTLAND
3 KL 044 S F +70 kg 1gold LEGGETT CHELSEA  EVOLUTION MARTIAL ARTS  UNITED KINGDOM
5 FC 005 YJ M -54 kg 1gold DAVOCK DEACON  TKMA WIGAN KICKBOXING  ENGLAND
        5 FC 005 YJ M -54 kg 2silver BACON TEJAY  ALFS BLACKBELT ACADEMY  UNITED KINGDOM
5 FC 006 YJ M -57 kg 1gold MALLON KYLE  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        5 FC 006 YJ M -57 kg 2silver CHATOORSING KRISHNA  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
5 FC 008 YJ M -63,5 kg 1gold BRADSHAW CAMERON  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        5 FC 008 YJ M -63,5 kg 2silver BASS ALFIE  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
5 FC 024 OJ M -60 kg 1gold NOORI QAIS  ENGLISH CONTACT KARATE ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        5 FC 024 OJ M -60 kg 2silver IONUT BAICU BOGDAN  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
5 FC 047 S M -75 kg 1gold ANGELL KARL  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
        5 FC 047 S M -75 kg 2silver GOLDWATER ALAN  WOLFPACK UK  UNITED KINGDOM
5 FC 051 S M +91 kg 1gold ELLIS DECLAN  TKMA WIGAN KICKBOXING  ENGLAND
        5 FC 051 S M +91 kg 2silver CLIFFE STEVEN  TMA KICKBOXING ACADEMY - HUDDERSFIELD  UNITED KINGDOM
7 K1 009 YJ M -67 kg 1gold LYNCH-SPENCE CHARLIE  LEEDS MARTIAL ARTS  ENGLAND
        7 K1 009 YJ M -67 kg 2silver BASS ALFIE  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
7 K1 045 S M -67 kg 1gold RUSU VICTOR  KO COMBAT ACADEMY/ PERUN TEAM LONDON  UNITED KINGDOM
        7 K1 045 S M -67 kg 2silver VINGO RICHARD  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
7 K1 047 S M -75 kg 1gold CECAN ION  KO COMBAT ACADEMY/ PERUN TEAM LONDON  UNITED KINGDOM
        7 K1 047 S M -75 kg 2silver AUGUSTO BENJAMIN  PEACOCK GYM TEAM MCNEISH  UNITED KINGDOM
        7 K1 047 S M -75 kg 3bronze LUU MICHAEL  SUPREME KICKBOXING CLUB  ENGLAND
        7 K1 047 S M -75 kg 3bronze MASSINISSA YEDDOU  KO COMBAT ACADEMY/ PERUN TEAM LONDON  UNITED KINGDOM
7 K1 048 S M -81 kg 1gold BRANISTE ALEXANDRE  KO COMBAT ACADEMY/ PERUN TEAM LONDON  UNITED KINGDOM
        7 K1 048 S M -81 kg 2silver FARRINGTON MITCHELL  JOHNSON MARTIAL ARTS & KICKBOXING  UNITED KINGDOM
7 K1 051 S M +91 kg 1gold CURMEI ION  KO COMBAT ACADEMY/ PERUN TEAM LONDON  UNITED KINGDOM
        7 K1 051 S M +91 kg 2silver ASHMAN GARETH  WELSH KICKBOXING ORGANISATION  WALES
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-06-01 22:32:46 CEST +02:00)