Results
 
WAKO K-1 World Grand Prix 2019 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
7 K1 007 J M -60 kg 1gold KAHMA JONNE  KICKBOXING TEAM OULU  FINLAND
        7 K1 007 J M -60 kg 2silver DUDNYK IHOR  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 007 J M -60 kg 3bronze BURDA JOSEF  DRAGON GYM AS  CZECH REPUBLIC
        7 K1 007 J M -60 kg 3bronze HOFFMANN JAN  ASIA GYM SPORT  CZECH REPUBLIC
        7 K1 007 J M -60 kg 5 HOMIČ DANIEL  SK ARIES GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 007 J M -60 kg 5 SHEYKA MYKSYM  TOLJA GYM  CZECH REPUBLIC
7 K1 008 J M -63,5 kg 1gold PERSOLJA JANEZ  KTB KRŠKO  SLOVENIA
        7 K1 008 J M -63,5 kg 2silver PRYDATCHANKAY DANILA  APACHE  BELARUS
        7 K1 008 J M -63,5 kg 3bronze VOSÁHLO MATĚJ  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 008 J M -63,5 kg 3bronze ZICH PETR  FIGHT-GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 008 J M -63,5 kg 5 OHANEZIAN HEVORH  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 008 J M -63,5 kg 5 HOTAK YASIR  VEREIN BUDOSPORTWIEN  AUSTRIA
7 K1 009 J M -67 kg 1gold PRYHARA IVAN  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 009 J M -67 kg 2silver VOZNY VADZIM  CHINUK  BELARUS
        7 K1 009 J M -67 kg 3bronze VODÁK JOSEF  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
        7 K1 009 J M -67 kg 3bronze MICKA ERIK  TKBC PRAHA  CZECH REPUBLIC
        7 K1 009 J M -67 kg 5 FUHRICH MICHAL  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 009 J M -67 kg 5 ADAMCZEWSKI KACPER  GYM-FIGHT WROCŁAW  POLAND
        7 K1 009 J M -67 kg 5 VARNAS DARIUS MANTAS  VILKAS  LITHUANIA
7 K1 010 J M -71 kg 1gold SHVETSOV ARTEM  TUFFGUY FIGHTS  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 010 J M -71 kg 2silver BUZA PATRIK  NIS  SERBIA
        7 K1 010 J M -71 kg 3bronze GRIGAITIS LUKAS  VILKAS  LITHUANIA
        7 K1 010 J M -71 kg 3bronze FEDARYNCHYK YAUMENY  APACHE  BELARUS
        7 K1 010 J M -71 kg 5 WOLF PAVEL  DRAGON GYM AS  CZECH REPUBLIC
        7 K1 010 J M -71 kg 5 DONCHENKO DANIIL  TEAM UKRAINE  UKRAINE
7 K1 011 J M -75 kg 1gold LOPEZ DAVID  LUDUSMAGNUM  ITALY
        7 K1 011 J M -75 kg 2silver BUZA ERIK  NIS  SERBIA
        7 K1 011 J M -75 kg 3bronze CIUPLYS TAURAS  VILKAS  LITHUANIA
        7 K1 011 J M -75 kg 3bronze USUBYAN USUB  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 011 J M -75 kg 5 DMITRIEV DMITRY  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 011 J M -75 kg 5 MARZA KIRYL  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 011 J M -75 kg 5 CHARNETSKI IVAN  SDUSHOR VGU  BELARUS
        7 K1 011 J M -75 kg 5 DOLÍVKA OTO  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 011 J M -75 kg 9 KASYMOV EDUARD  SPORTS CLUB YUURGAU CHELYABINSK  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 012 J M -81 kg 1gold DVOŘÁČEK PETR  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        7 K1 012 J M -81 kg 2silver ALBERGO SAMUELE  LUDUSMAGNUM  ITALY
        7 K1 012 J M -81 kg 3bronze IANIOGLO MATĚJ  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 012 J M -81 kg 3bronze CYPRIÁN LUKÁŠ  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
7 K1 012 J M -86 kg 1gold FAPŠO SEBASTIAN  VICTORY GYM TRENČÍN  SLOVAKIA
        7 K1 012 J M -86 kg 2silver ROMANENKO VADYM  TEAM UKRAINE  UKRAINE
7 K1 014 J F -52 kg 1gold HARAJDOVA REKA  GUARD KOŠICE  SLOVAKIA
        7 K1 014 J F -52 kg 2silver TARABCOVÁ BARBORA  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 014 J F -52 kg 3bronze PASHKEVICH VIYALETA  PATRIOT  BELARUS
7 K1 015 J F -56 kg 1gold STANOEVA ERIKA  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 015 J F -56 kg 2silver PÁLFI VIKTÓRIA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        7 K1 015 J F -56 kg 3bronze NIKOLAEVA ELEONORA  ACADEMIA BOEVIKH ISSKUSTV  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 015 J F -56 kg 3bronze YANCHENKO YANA  APACHE  BELARUS
        7 K1 015 J F -56 kg 5 SIDOROWICZ SANDRA  GYM-FIGHT WROCŁAW  POLAND
        7 K1 015 J F -56 kg 5 GRABAROUK VICTORIA  GLADIATOR  BELARUS
7 K1 016 J F -60 kg 1gold VOKOUNOVÁ VERONIKA  TIGER GYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
        7 K1 016 J F -60 kg 2silver WOJCIECHOWSKA WIKTORIA  KLUB SPORTOWY SHOOTBOXER MOSINA  POLAND
7 K1 017 J F -70 kg 1gold SOTONOVÁ ALEXANDRA  SK ARIES GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 017 J F -70 kg 2silver KŘÍŽOVÁ MICHAELA  DRAGON GYM AS  CZECH REPUBLIC
7 K1 043 S M -60 kg 1gold SEMENCHUK MAKSYM  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 043 S M -60 kg 2silver HNÍDEK DENIS  SPEJBL GYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
        7 K1 043 S M -60 kg 3bronze AHOLAMI ALIREZA  KICKBOXING TEAM OULU  FINLAND
        7 K1 043 S M -60 kg 3bronze CHEREPANOV IHOR  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 043 S M -60 kg 5 DOUHI PAVEL  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 043 S M -60 kg 5 VAVILOV ALEXANDER  ACADEMIA BOEVIKH ISSKUSTV  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 044 S M -63,5 kg 1gold MIKHAILOV VIKTOR  TUFFGUY FIGHTS  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 044 S M -63,5 kg 2silver SIVÁK VÁCLAV  SK HAMR GYM OSTRAVA Z.S.  CZECH REPUBLIC
        7 K1 044 S M -63,5 kg 3bronze LODZIK JAN  LKSW TAJFUN LEGIONOWO  POLAND
        7 K1 044 S M -63,5 kg 3bronze HABASH ANTOINE  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        7 K1 044 S M -63,5 kg 5 SANANZADE ORFAN  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 044 S M -63,5 kg 5 KASYMOV TAMERLAN  SPORTS CLUB YUURGAU CHELYABINSK  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 044 S M -63,5 kg 5 BAZIUK BOHDAN  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 044 S M -63,5 kg 5 KAZACHENKA ALIAKSANDR  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 044 S M -63,5 kg 9 KHILINICH ARTEM  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 044 S M -63,5 kg 9 VINNIK ARTSEM  SPARTAK-35 HUNTER  BELARUS
        7 K1 044 S M -63,5 kg 9 KAHLILI RAHMUDDIN  WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        7 K1 044 S M -63,5 kg 9 LUTSAK ANDRIY  PITBULL-SAMBIR  UKRAINE
        7 K1 044 S M -63,5 kg 9 SEMBERA MATTHIAS  WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
7 K1 045 S M -67 kg 1gold VANKA LUBOŠ  HAMMERS GYM Z.S.  CZECH REPUBLIC
        7 K1 045 S M -67 kg 2silver KARNIUSHKA KIRYL  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 045 S M -67 kg 3bronze SUOMELA LAURI  KICKBOXING TEAM OULU  FINLAND
        7 K1 045 S M -67 kg 3bronze LESÁK LUBOŠ  MACAK´S GYM PARDUBICE  CZECH REPUBLIC
        7 K1 045 S M -67 kg 5 DANYLKO BOHDAN  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 045 S M -67 kg 5 RUSETSKYI DMYTRO  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 045 S M -67 kg 5 NYGRÍN ANTONÍN  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 045 S M -67 kg 5 JONI MATE  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        7 K1 045 S M -67 kg 9 RYCHTAŘÍK JAN  TOLJA GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 045 S M -67 kg 9 PALA MARTIN  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 045 S M -67 kg 9 NOWAK RADOSŁAW  KLUB SPORTOWY SHOOTBOXER MOSINA  POLAND
        7 K1 045 S M -67 kg 9 ZIAJA MAREK  SDRUZENI KONTAKTNICH SPORTU  CZECH REPUBLIC
        7 K1 045 S M -67 kg 9 SHAFRANSKYI MAKSYM  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 045 S M -67 kg 9 HOKE DAG  SPEJBL GYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
        7 K1 045 S M -67 kg 9 KHERNAZHYTSKI ALIAKSANDR  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 045 S M -67 kg 9 BENBEN MICHAŁ  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
7 K1 046 S M -71 kg 1gold DUBINA VITALII  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 046 S M -71 kg 2silver TSVIK OLEH  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 046 S M -71 kg 3bronze SEMBERA MANUEL  WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        7 K1 046 S M -71 kg 3bronze RŮŽIČKA TADEÁŠ  SPEJBL GYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
        7 K1 046 S M -71 kg 5 MARKOWSKI MACIEJ  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
        7 K1 046 S M -71 kg 5 KRČMÁŘ MICHAEL  LANNA GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 046 S M -71 kg 5 LENGÁL VLADIMÍR  VALETUDO RK ZNOJMO  CZECH REPUBLIC
        7 K1 046 S M -71 kg 5 FILONCHYK DZMITRY  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 046 S M -71 kg 9 HARUTJUNJAN GOR  TOLJA GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 046 S M -71 kg 9 STUPAKEVICH SIAMION  CHINUK  BELARUS
        7 K1 046 S M -71 kg 9 LIATAS ALIAKSANDR  SHOCK GYM  BELARUS
        7 K1 046 S M -71 kg 9 RZEPECKI JACEK  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
        7 K1 046 S M -71 kg 9 SMOLÁR MIROSLAV  TKBC PRAHA  CZECH REPUBLIC
        7 K1 046 S M -71 kg 9 RADUTU DANIEL RADU  A.S.D CSKB TEAM  ITALY
        7 K1 046 S M -71 kg 9 KUBEC JAN  VIPER CLUB ČESKÁ LÍPA  CZECH REPUBLIC
        7 K1 046 S M -71 kg 9 SUPREDKA MIKHAIL  MAKHANKOV GYM  BELARUS
        7 K1 046 S M -71 kg 17 KRÓL PATRYK  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
        7 K1 046 S M -71 kg 17 HOPP ROBERT  HOPP GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 046 S M -71 kg 17 SADŁOCHA KAROL  SPORTOWY KLUB KICK-BOXING KIELCE  POLAND
        7 K1 046 S M -71 kg 17 UMAGUZHIN RIM  SPORTS CLUB YUURGAU CHELYABINSK  RUSSIAN FEDERATION
7 K1 047 S M -75 kg 1gold SPADARENKA MAKS  MAKHANKOV GYM  BELARUS
        7 K1 047 S M -75 kg 2silver USUBIAN MAMO  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 047 S M -75 kg 3bronze MISKO PAVEL  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 047 S M -75 kg 3bronze BERAN VIKTOR  IRON FIGHTERS, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        7 K1 047 S M -75 kg 5 SHIRIMET VADIM  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 047 S M -75 kg 5 KOLASIŃSKI DANIEL  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
        7 K1 047 S M -75 kg 5 ŘÍHA VLADIMÍR  KYSHENKO GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 047 S M -75 kg 5 PASZKIEWICZ ADRIAN  KICKBOXING TEAM SEJNY  POLAND
        7 K1 047 S M -75 kg 9 KURGANSKII IGOR  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 047 S M -75 kg 9 KIRYL KUTS  CHINUK  BELARUS
        7 K1 047 S M -75 kg 9 RONKIEWICZ MICHAŁ  GYM-FIGHT WROCŁAW  POLAND
        7 K1 047 S M -75 kg 9 MALIUK PAVLO  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 047 S M -75 kg 9 KONSKÝ VLADIMÍR  SKP B BYSTRICA  SLOVAKIA
        7 K1 047 S M -75 kg 9 ZARUBIN DZMITRY  SPARTAK-35 HUNTER  BELARUS
        7 K1 047 S M -75 kg 9 ŠIMŮNEK DENIS  SK ARIES GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 047 S M -75 kg 9 MARVAN ONDŘEJ  HIGHLANDERS TRUTNOV  CZECH REPUBLIC
        7 K1 047 S M -75 kg 17 HURAK JOZEF  NVR GYM LM  SLOVAKIA
        7 K1 047 S M -75 kg 17 KVELL KARL  KEVIN RENNO VÕITLUSSPORDI AKADEEMIA  ESTONIA
        7 K1 047 S M -75 kg 17 ASTRAUKH ALIAKSANDR  APACHE  BELARUS
7 K1 048 S M -81 kg 1gold DOŁBIEŃ BARTOSZ  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
        7 K1 048 S M -81 kg 2silver OHORODNICHENKO ANDRII  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 048 S M -81 kg 3bronze KAMIŃSKI RAFAŁ  KICKBOXING TEAM SEJNY  POLAND
        7 K1 048 S M -81 kg 3bronze KALETA DOMINIK  SPORTOWY KLUB KICK-BOXING KIELCE  POLAND
        7 K1 048 S M -81 kg 5 DMITRENKO ALEKSANDR  БОЕВЫЕ ПЕРЧАТКИ -ARSENAL FIGHTING  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 048 S M -81 kg 5 MIAHKOU YAUHEN  MAKHANKOV GYM  BELARUS
        7 K1 048 S M -81 kg 5 PNEUSKI RUSLAN  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 048 S M -81 kg 5 KOWALSKI MATEUSZ  CHAMPION GDANSK  POLAND
        7 K1 048 S M -81 kg 9 MYKHAILYTSIA PAVLO  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 048 S M -81 kg 9 AHMETI LIRIM  WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        7 K1 048 S M -81 kg 9 PORUBSKY MAREK  DRAGON GYM AS  CZECH REPUBLIC
        7 K1 048 S M -81 kg 9 KONDRATOV NIKITA  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 048 S M -81 kg 9 TÓTH CSABA BENJÁMIN  SPARTAN FIGHT CLUB  HUNGARY
        7 K1 048 S M -81 kg 9 STRÁNÍK ADAM  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        7 K1 048 S M -81 kg 9 KUCHERENKO ALEKSEI  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 048 S M -81 kg 9 BYBACHKIN YURY  BULAT GYM-VAREC TEAM  BELARUS
        7 K1 048 S M -81 kg 17 NIKOLAENKO OLEG  SPARTAK-35 HUNTER  BELARUS
        7 K1 048 S M -81 kg 17 KHABIBULLIN DMITRII  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 048 S M -81 kg 17 MAKARANKA PETER  G-TITÁN ŽATEC  CZECH REPUBLIC
7 K1 049 S M -86 kg 1gold SHOSTAK MIKITA  BULAT GYM-VAREC TEAM  BELARUS
        7 K1 049 S M -86 kg 2silver PONOMAREV SERGEY  TUFFGUY FIGHTS  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 049 S M -86 kg 3bronze KOZLOV NIKITA  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 049 S M -86 kg 3bronze BAKEŠ JAKUB  IRON FIGHTERS, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        7 K1 049 S M -86 kg 5 WALKOW PRZEMYSLAW  POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU  POLAND
        7 K1 049 S M -86 kg 5 KOSUT ADAM  KLUB SPORTOWY SHOOTBOXER MOSINA  POLAND
        7 K1 049 S M -86 kg 5 BRATKOWICZ MAKSYMILIAN  GYM-FIGHT WROCŁAW  POLAND
        7 K1 049 S M -86 kg 5 STAWIARSKI SZCZEPAN  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
        7 K1 049 S M -86 kg 9 STAMIDIS NIKOLAS  RETRO GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 049 S M -86 kg 9 TUMASIAN KAREN  APACHE  BELARUS
7 K1 050 S M -91 kg 1gold SHCHERBATIUK ROMAN  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 050 S M -91 kg 2silver SIKORSKI DZMITRY  CHINUK  BELARUS
        7 K1 050 S M -91 kg 3bronze VACHOUSEK MELVIN  LANNA GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 050 S M -91 kg 3bronze KAROTKIN YAUHEN  SPARTAK-35 HUNTER  BELARUS
        7 K1 050 S M -91 kg 5 BIZIAEV VALERII  TUFFGUY FIGHTS  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 050 S M -91 kg 5 KRAFT PETR  SK ATOM FIGHTERS PLZEŇ  CZECH REPUBLIC
        7 K1 050 S M -91 kg 5 ZHAURUD DZMITRYI  BULAT GYM-VAREC TEAM  BELARUS
        7 K1 050 S M -91 kg 5 DRAGIC SASA  KLUB TAJLANDSKOG BOKSA VICTORY  SERBIA
        7 K1 050 S M -91 kg 9 BLAŽEK JAN  SPARTAK ŽEBRÁK- MUAY THAI/KICKBOXING  CZECH REPUBLIC
        7 K1 050 S M -91 kg 9 GREISIGER JAN  G-TITÁN ŽATEC  CZECH REPUBLIC
        7 K1 050 S M -91 kg 9 VALENTA MARTIN  IRON FIGHTERS, Z.S.  CZECH REPUBLIC
7 K1 051 S M +91 kg 1gold GRUS MILAN  SPARTAK ŽEBRÁK- MUAY THAI/KICKBOXING  CZECH REPUBLIC
        7 K1 051 S M +91 kg 2silver KAPYTOU VALIANTSIN  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 051 S M +91 kg 3bronze BŁAWDZIEWICZ MICHAŁ  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
        7 K1 051 S M +91 kg 3bronze DOCHÓD ROBERT  KICKBOXING TEAM SEJNY  POLAND
        7 K1 051 S M +91 kg 5 BELYAEV JAN  GARANT  ESTONIA
        7 K1 051 S M +91 kg 5 IZANSKYI VOLODYMYR  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 051 S M +91 kg 5 TŮMA MARIAN  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 051 S M +91 kg 5 HOLOVATIUK ROMAN  TEAM UKRAINE  UKRAINE
7 K1 052 S F -48 kg 1gold DUBINA HANNA  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 052 S F -48 kg 2silver PASHAEV DANIELA  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        7 K1 052 S F -48 kg 3bronze SACHKOV YULIA  WAKO ISRAEL  ISRAEL
        7 K1 052 S F -48 kg 3bronze KALASHNIKAVA ANASTASIYA  PATRIOT  BELARUS
        7 K1 052 S F -48 kg 5 KUKHARENKO VLADA  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 052 S F -48 kg 5 TCHOREK DAGMARA  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
7 K1 053 S F -52 kg 1gold PETUKHOVA POLINA  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 053 S F -52 kg 2silver STRNADOVÁ KLÁRA  SK ATOM FIGHTERS PLZEŇ  CZECH REPUBLIC
        7 K1 053 S F -52 kg 3bronze KRUDER KATHARINA  VEREIN BUDOSPORTWIEN  AUSTRIA
        7 K1 053 S F -52 kg 3bronze NETUŠILOVÁ TEREZA  TIGER TEAM, PROFESIONÁLNÍ KLUB BOJ  CZECH REPUBLIC
        7 K1 053 S F -52 kg 5 MADRASZEWSKA ALEKSANDRA  CHAMPION GDANSK  POLAND
        7 K1 053 S F -52 kg 5 ZSIGA MELINDA  TWINS GYM  HUNGARY
        7 K1 053 S F -52 kg 5 ILKEVICH YULIYA  FEMIX  BELARUS
        7 K1 053 S F -52 kg 5 VENT RAFFAELA  WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        7 K1 053 S F -52 kg 9 STONAWSKA ADELA  DRAGON GYM AS  CZECH REPUBLIC
        7 K1 053 S F -52 kg 9 BIELKINA MARIIA  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 053 S F -52 kg 9 JAKSINA IWONA  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
7 K1 054 S F -56 kg 1gold PIETRZYKOWSKA EWA  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
        7 K1 054 S F -56 kg 2silver KERLEHOVÁ MICHAELA  IRON FIGHTERS, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        7 K1 054 S F -56 kg 3bronze HARTIKAINEN HANNA-RIIKKA  TAMPEREEN JU-JUTSUKOULU  FINLAND
        7 K1 054 S F -56 kg 3bronze DOCEKALOVA VIKTORIA  NVR GYM LM  SLOVAKIA
        7 K1 054 S F -56 kg 5 PROKHOROVA MARIIA  RUSSIAN KICKBOXING FEDERATION  RUSSIAN FEDERATION
        7 K1 054 S F -56 kg 5 OSETSKA ANTONINA  TEAM UKRAINE  UKRAINE
        7 K1 054 S F -56 kg 5 ŠAFROVÁ OLGA  BT GYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
7 K1 055 S F -60 kg 1gold CMAROVA LUCIA  GUARD KOŠICE  SLOVAKIA
        7 K1 055 S F -60 kg 2silver BIALKOVA DARYA  SHOCK GYM  BELARUS
        7 K1 055 S F -60 kg 3bronze HEMETSBERGER STELLA  WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        7 K1 055 S F -60 kg 3bronze YVON YAEL  WAKO AUSTRIA  AUSTRIA
        7 K1 055 S F -60 kg 5 DVOŘÁKOVÁ TEREZA  HAKIM GYM KLADNO  CZECH REPUBLIC
        7 K1 055 S F -60 kg 5 GRENTS ASTRID  KEVIN RENNO VÕITLUSSPORDI AKADEEMIA  ESTONIA
        7 K1 055 S F -60 kg 5 KOWALSKA WIOLETTA  LKSW TAJFUN LEGIONOWO  POLAND
7 K1 056 S F -65 kg 1gold KERI VALENTINA  SERBIA  SERBIA
        7 K1 056 S F -65 kg 2silver MELÍNOVÁ ŠÁRKA  TOLJA GYM  CZECH REPUBLIC
        7 K1 056 S F -65 kg 3bronze SITNIKOVA ALEXANDRA  MAKHANKOV GYM  BELARUS
        7 K1 056 S F -65 kg 3bronze MURATAVA ALENA  SPARTAK-35 HUNTER  BELARUS
        7 K1 056 S F -65 kg 5 KOIVUPUU ELISA  KICKBOXING TEAM OULU  FINLAND
        7 K1 056 S F -65 kg 5 KOTRČOVÁ ANNA  KTSO PRAHA  CZECH REPUBLIC
7 K1 057 S F -70 kg 1gold FILIPOVÁ ALEXANDRA  LADIES VICTORY CLUB  SLOVAKIA
        7 K1 057 S F -70 kg 2silver BALANDA KAMILA  CHAMPION GDANSK  POLAND
        7 K1 057 S F -70 kg 3bronze WOŁOS IZABELA  KICKBOXING TEAM SEJNY  POLAND
        7 K1 057 S F -70 kg 3bronze HÄMÄLÄ PETRA  KICKBOXING TEAM OULU  FINLAND
7 K1 058 S F +70 kg 1gold MLEJNKOVÁ LUCIE  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTER´S  CZECH REPUBLIC
        7 K1 058 S F +70 kg 2silver FILIPPI MARTA  A.S.D CSKB TEAM  ITALY
        7 K1 058 S F +70 kg 3bronze PANAS NATALIA  PALESTRA WARSZAWA  POLAND
        7 K1 058 S F +70 kg 3bronze SHENHELIYA TAMARA  MURKOV BOXING TEAM  BELARUS
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-10-14 22:16:02 CEST +02:00)