Results
 
Czech-Open for Tatami Sports 2019 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
003. PF Grand Champion Sen Male 1gold VERES RICHARD  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        003. PF Grand Champion Sen Male 2silver CSIKÓS PÉTER  HUNYADI SPORT EGYESÜLET  HUNGARY
        003. PF Grand Champion Sen Male 3bronze VERES ALEX  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        003. PF Grand Champion Sen Male 3bronze ROHONCZI JENŐ  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        003. PF Grand Champion Sen Male 5 MARTIN BÁLINT  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        003. PF Grand Champion Sen Male 5 ZAJACZ BENCE  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        003. PF Grand Champion Sen Male 5 IMRE TAMAS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        003. PF Grand Champion Sen Male 5 SIRIGU GIANFRANCO  FUSIONTEAM  ITALY
        003. PF Grand Champion Sen Male 9 PANAGIOTIDIS NIKOS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        003. PF Grand Champion Sen Male 9 VÖRÖS ATTILA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        003. PF Grand Champion Sen Male 9 HEESOM FINLAY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        003. PF Grand Champion Sen Male 9 LASKOWSKI ADRIAN  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
        003. PF Grand Champion Sen Male 9 HAUSER MARTIN  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        003. PF Grand Champion Sen Male 9 PETERS SANDRO GABRIEL  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
004. PF Grand Champion Sen Female 1gold SZABO DORINA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        004. PF Grand Champion Sen Female 2silver GORALCZYKOVA MICHAELA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        004. PF Grand Champion Sen Female 3bronze GADOMSKA MAGDALENA  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
        004. PF Grand Champion Sen Female 3bronze GALLUSOVÁ KATEŘINA  KICKBOX KLUB KOSAGYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
        004. PF Grand Champion Sen Female 5 BAŤOVÁ REBEKA  KICKBOX KLUB KOSAGYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
        004. PF Grand Champion Sen Female 5 MURVAI LÍVIA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        004. PF Grand Champion Sen Female 5 JENSEN CAMILLA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
048. Point Fighting Veterans + 35 yrs of age +79kg Male 1gold CSIKÓS PÉTER  HUNYADI SPORT EGYESÜLET  HUNGARY
        048. Point Fighting Veterans + 35 yrs of age +79kg Male 2silver GREGOR RICHARD  KICKBOX KLUB KOSAGYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
        048. Point Fighting Veterans + 35 yrs of age +79kg Male 3bronze TIPPANUCZ MIKLÓS  LSP TEAM SE  HUNGARY
1 PF 001 YC M -28 kg 1gold PYVOVAR KYRYLO  VITYAZ  UKRAINE
        1 PF 001 YC M -28 kg 2silver VESELÝ MATOUŠ  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze CHOTZIDIS VASSILIOS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze ZODOMA ZÉTÉNY  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 ARAVIDIS LOUKAS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 SELALMATZIDIS FOTIS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 GÓRALCZYK DAN  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 001 YC M -28 kg 5 RÁLEK MATYÁŠ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
1 PF 002 YC M -32 kg 1gold SPESYVTSEV YEHOR  VITYAZ  UKRAINE
        1 PF 002 YC M -32 kg 2silver MATUSKA MÁTÉ  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze ZODOMA ZÉTÉNY  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze HALMÁGYI LEVENTE  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 PÁNTYA MÁRK  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 VLASÁK ŠIMON  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 VESELÝ MATOUŠ  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 ŠESTÁK ZDENĚK  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 SELALMATZIDIS FOTIS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 002 YC M -32 kg 9 RÁLEK MATYÁŠ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
1 PF 003 YC M -37 kg 1gold MALATYINSZKI BENDEGÚZ  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 003 YC M -37 kg 2silver SHEVCHENKO YEHOR  VITYAZ  UKRAINE
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze URSIĆ TONI  KBK MAWASHI MAKARSKA  CROATIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze FREIBERGER MIKULÁŠ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 KOZMA KORNÉL  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 OTTMUELLER JULIAN  TKD POMMERSFELDEN E.V.  GERMANY
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 BOTOND CSALA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 PÁNTYA MÁRK  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 DOBROWOLSKI BARTOSZ  X FIGHT  POLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 MATUSKA MÁTÉ  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 DÁNIEL BONDÁR  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 TOTH MARK  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 HALMÁGYI LEVENTE  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 BARYCZ ALEKSANDER  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 ŠESTÁK ZDENĚK  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 BACHMAN ADAM  X FIGHT  POLAND
1 PF 004 YC M -42 kg 1gold WILUK HUBERT  X FIGHT  POLAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 2silver ALLAN SAM  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze FÖLDI DÁNIEL  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze WIELĄDEK GUSTAW  X FIGHT  POLAND
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 BOTOND CSALA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 URSIĆ TONI  KBK MAWASHI MAKARSKA  CROATIA
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 OTTMUELLER JULIAN  TKD POMMERSFELDEN E.V.  GERMANY
        1 PF 004 YC M -42 kg 5 TOTH MARK  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 FREIBERGER MIKULÁŠ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 MALATYINSZKI BENDEGÚZ  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 DÁNIEL BONDÁR  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 004 YC M -42 kg 9 CSIERNYIK ZSOMBOR  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
1 PF 005 YC M -47 kg 1gold POLYANSKIY NIKITA  VITYAZ  UKRAINE
        1 PF 005 YC M -47 kg 2silver WIELĄDEK GUSTAW  X FIGHT  POLAND
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze ÖZEL ADNAN  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze ZUDA ŠTĚPÁN  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 SZÁK DÁNIEL  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 CSIERNYIK ZSOMBOR  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 005 YC M -47 kg 5 FÖLDI DÁNIEL  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
1 PF 006 YC M +47 kg 1gold POLYANSKIY NIKITA  VITYAZ  UKRAINE
        1 PF 006 YC M +47 kg 2silver BÁLINT NAGY  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze VÍTEK MATYÁŠ VÍTEZSLAV  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        1 PF 006 YC M +47 kg 3bronze SZÁK DÁNIEL  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 SZÁK PÉTER  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 ÖZEL ADNAN  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 006 YC M +47 kg 5 ZUDA ŠTĚPÁN  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
1 PF 007 YC F -28 kg 1gold HANNA MOLNÁR  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 007 YC F -28 kg 2silver GRUCA WIKTORIA  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        1 PF 007 YC F -28 kg 3bronze BOBREK MAJA  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
1 PF 008 YC F -32 kg 1gold KOZMANN MÓNIKA  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 008 YC F -32 kg 2silver MARTINCOVÁ NIKOL  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze ŠTELLNEROVÁ KLAUDIE  ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINÁ, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze POLAKOVIČOVÁ ADRIÁNA  RAPTORS TRNAVA  SLOVAKIA
        1 PF 008 YC F -32 kg 5 PÍRKOVÁ NIKOL  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
1 PF 009 YC F -37 kg 1gold KOZMANN MÓNIKA  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 009 YC F -37 kg 2silver MARTINCOVÁ NIKOL  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze DABROWSKA IZABELLA  X FIGHT  POLAND
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze HECKOVA VANESSA  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 009 YC F -37 kg 5 KRSKOVA ALENA  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
1 PF 010 YC F -42 kg 1gold PETŘÍKOVÁ VIKTORIE  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 010 YC F -42 kg 2silver KOSZTI IRINGO  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze KÀLI LUJZA  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        1 PF 010 YC F -42 kg 3bronze STOŁOWSKA POLA  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 NAGY MÍRA  LSP TEAM SE  HUNGARY
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 HECKOVA VANESSA  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 ANDRLOVÁ AMÁLIE  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        1 PF 010 YC F -42 kg 5 KRSKOVA ALENA  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 010 YC F -42 kg 9 TUČKOVÁ KARLA  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
1 PF 011 YC F -47 kg 1gold PETŘÍKOVÁ VIKTORIE  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 011 YC F -47 kg 2silver PÁNTYA RÉKA  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze STOŁOWSKA POLA  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze NICIPORUK DARIA  X FIGHT  POLAND
1 PF 012 YC F +47 kg 1gold PÁNTYA RÉKA  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 012 YC F +47 kg 2silver BRULIŃSKA JULIA  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze DOLEŽALOVÁ MARIANNA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze ŠTRAICHEROVÁ LUCIE  SK DRAGON GYM KOŠŤANY  CZECH REPUBLIC
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 KIRIN LANA  TIGAR KARLOVAC  CROATIA
        1 PF 012 YC F +47 kg 5 HEGEDŰS RAMONA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
1 PF 014C OC M -42 kg 1gold MATE HAMMER  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 014C OC M -42 kg 2silver BÁNKI BRENDON  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 014C OC M -42 kg 3bronze BOXBERGER DAVID  MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        1 PF 014C OC M -42 kg 3bronze ORZEŁ MIKOŁAJ  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        1 PF 014C OC M -42 kg 5 TIMKO ADAM  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
1 PF 015 OC M -47 kg 1gold HAZEL MAKEIAL  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 015 OC M -47 kg 2silver MATE HAMMER  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze BÁNKI BRENDON  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 015 OC M -47 kg 3bronze BOXBERGER DAVID  MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
1 PF 016 OC M -52 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 016 OC M -52 kg 2silver MATE HAMMER  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze FALTIN ONDŘEJ  TAEKWONDO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
1 PF 017 OC M -57 kg 1gold BENCE SOLYMOSI  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 017 OC M -57 kg 2silver BÁLINT NAGY  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze BLÁHA JAN  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze VLASÁK MATĚJ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 RADOVIĆ LUCAS  TIGAR KARLOVAC  CROATIA
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 LONEÁN TAMÁS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
1 PF 018 OC M -63 kg 1gold PARTYKA ADAM  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 018 OC M -63 kg 2silver BENCE SOLYMOSI  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze TÓTH DUSÁN  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze BLÁHA JAN  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 JĘDRAS SEBASTIAN  X FIGHT  POLAND
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 BÁLINT NAGY  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 018 OC M -63 kg 5 LONEÁN TAMÁS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
1 PF 019 OC M -69 kg 1gold BONDÁR DÁVID  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 019 OC M -69 kg 2silver SELALMATZIDIS IOANNIS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze TÓTH DUSÁN  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze PANAGIOTIDIS STAVROS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 KONEČNÝ JAKUB  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        1 PF 019 OC M -69 kg 5 PARTYKA ADAM  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
1 PF 020 OC M +69 kg 1gold MEDENTSEV MYKYTA  VITYAZ  UKRAINE
        1 PF 020 OC M +69 kg 2silver BONDÁR DÁVID  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze SELALMATZIDIS IOANNIS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 020 OC M +69 kg 3bronze HAUSER MICHAEL  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        1 PF 020 OC M +69 kg 5 KAIM DOMINIK  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
1 PF 021C OC F -42 kg 1gold INEZ BARDOS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 021C OC F -42 kg 2silver KOSZTI IRINGO  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 021C OC F -42 kg 3bronze PRANJIĆ ANA  TIGAR KARLOVAC  CROATIA
        1 PF 021C OC F -42 kg 3bronze OSAULIAK YELYZAVETA  VITYAZ  UKRAINE
1 PF 022 OC F -46 kg 1gold WIETESKA MARTYNA  X FIGHT  POLAND
        1 PF 022 OC F -46 kg 2silver PETŘÍKOVÁ JOHANA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze HAJKOVA EVA  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 022 OC F -46 kg 3bronze OTTMUELLER SOPHIA  TKD POMMERSFELDEN E.V.  GERMANY
1 PF 023 OC F -50 kg 1gold PETŘÍKOVÁ JOHANA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 023 OC F -50 kg 2silver ZEMANOVÁ ELIŠKA  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze OTTMUELLER SOPHIA  TKD POMMERSFELDEN E.V.  GERMANY
        1 PF 023 OC F -50 kg 3bronze HAJKOVA EVA  TIGER TEAM, PROFESSIONAL CLUB OF MARTIAL ARTS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 LINGG ANNETIN  BUDOKAN SPORT-CLUB E.V.  GERMANY
        1 PF 023 OC F -50 kg 5 FLEISCHMANN JANA  TKD POMMERSFELDEN E.V.  GERMANY
1 PF 024 OC F -55 kg 1gold LINGG ANNETIN  BUDOKAN SPORT-CLUB E.V.  GERMANY
        1 PF 024 OC F -55 kg 2silver MCCULLOCH KATY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze GOMBAS ALEXANDRA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 024 OC F -55 kg 3bronze FLEISCHMANN JANA  TKD POMMERSFELDEN E.V.  GERMANY
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 PELIKÁNOVÁ JULIE  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 024 OC F -55 kg 5 SABADOŠOVÁ EMMA  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
1 PF 025 OC F -60 kg 1gold GOMBAS ALEXANDRA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 025 OC F -60 kg 2silver SPASOJEVIĆ LUNA  TIGAR KARLOVAC  CROATIA
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze STRIETZEL JULE  MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        1 PF 025 OC F -60 kg 3bronze NOSKOVA VALENTYNA  VITYAZ  UKRAINE
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 JEŻAK JULIA  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 PULJAK ROKA  TIGAR KARLOVAC  CROATIA
        1 PF 025 OC F -60 kg 5 PELIKÁNOVÁ JULIE  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
1 PF 026 OC F -65 kg 1gold TRENYIK HANNA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 026 OC F -65 kg 2silver MIHALIĆ LARA  TIGAR KARLOVAC  CROATIA
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze STRIETZEL JULE  MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        1 PF 026 OC F -65 kg 3bronze JEŻAK JULIA  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
1 PF 029 J M -57 kg 1gold BENCE SOLYMOSI  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 029 J M -57 kg 2silver HROSHEV OLEKSANDR  VITYAZ  UKRAINE
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze HURIEV DENYS  VITYAZ  UKRAINE
1 PF 030 J M -63 kg 1gold MARTIN BÁLINT  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 030 J M -63 kg 2silver BAREŠ LUKÁŠ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze BUTTYÁN BENCE  HUNYADI SPORT EGYESÜLET  HUNGARY
        1 PF 030 J M -63 kg 3bronze ZACHRDLA JAN  DAN-GUN  CZECH REPUBLIC
1 PF 031 J M -69 kg 1gold BONDÁR DÁVID  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 031 J M -69 kg 2silver MARTIN BÁLINT  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze SZULC SZYMON  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
        1 PF 031 J M -69 kg 3bronze BAREŠ LUKÁŠ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 031 J M -69 kg 5 FINDLAY DAVID  BRITISH MARTIAL ARTS ACADEMY  ENGLAND
1 PF 032 J M -74 kg 1gold PANAGIOTIDIS NIKOS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 032 J M -74 kg 2silver FINDLAY DAVID  BRITISH MARTIAL ARTS ACADEMY  ENGLAND
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze ZAJACZ BENCE  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 032 J M -74 kg 3bronze SZULC SZYMON  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
1 PF 033 J M -79 kg 1gold PETERS SANDRO GABRIEL  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 033 J M -79 kg 2silver KNYSHOV STEPAN  TAEKWONDO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
1 PF 038 J F -50 kg 1gold SZTRACZINSZKI PETRA  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 038 J F -50 kg 2silver ALLAN LUCY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
1 PF 039 J F -55 kg 1gold GOMBAS ALEXANDRA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 039 J F -55 kg 2silver ALLAN LUCY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
1 PF 040 J F -60 kg 1gold GORALCZYKOVA MICHAELA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 040 J F -60 kg 2silver TRENYIK HANNA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze SETLA JULIA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        1 PF 040 J F -60 kg 3bronze GADOMSKA MAGDALENA  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
1 PF 041 J F -65 kg 1gold GORALCZYKOVA MICHAELA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 041 J F -65 kg 2silver TRENYIK HANNA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze ZNAOR ELA  KBK SUSAK  CROATIA
        1 PF 041 J F -65 kg 3bronze GADOMSKA MAGDALENA  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
1 PF 042 J F +65 kg 1gold KOSZECZ BOGLÁRKA  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 042 J F +65 kg 2silver DÉRIKOVÁ KARIN  ŠIN-MU SENICA  SLOVAKIA
1 PF 045 S M -57 kg 1gold HIDVÉGI NÁNDOR  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        1 PF 045 S M -57 kg 2silver TAYLOR WILLIAM  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
1 PF 046 S M -63 kg 1gold MARTIN BÁLINT  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 046 S M -63 kg 2silver HEESOM FINLAY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze BAREŠ LUKÁŠ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
1 PF 047 S M -69 kg 1gold VERES RICHARD  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 047 S M -69 kg 2silver ZAJACZ BENCE  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze HEESOM FINLAY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        1 PF 047 S M -69 kg 3bronze HLADKI MICHAL  DAN-GUN  CZECH REPUBLIC
1 PF 048 S M -74 kg 1gold SIRIGU GIANFRANCO  FUSIONTEAM  ITALY
        1 PF 048 S M -74 kg 2silver PANAGIOTIDIS NIKOS  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze ZAJACZ BENCE  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 048 S M -74 kg 3bronze ZEJVAL TOMÁŠ  MLADÁ BOLESLAV  CZECH REPUBLIC
        1 PF 048 S M -74 kg 5 LASKOWSKI ADRIAN  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
1 PF 049 S M -79 kg 1gold VERES ALEX  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 049 S M -79 kg 2silver HAUSER MARTIN  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze SIRIGU GIANFRANCO  FUSIONTEAM  ITALY
        1 PF 049 S M -79 kg 3bronze LASKOWSKI ADRIAN  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
        1 PF 049 S M -79 kg 5 PETERS SANDRO GABRIEL  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 049 S M -79 kg 5 DVOŘÁČEK JAN  TAEKWON-DO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
1 PF 050 S M -84 kg 1gold PETERS SANDRO GABRIEL  LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        1 PF 050 S M -84 kg 2silver IMRE TAMAS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze NOVÁK JIŘÍ  TAEKWONDO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
        1 PF 050 S M -84 kg 3bronze HAUSER MARTIN  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
1 PF 051 S M -89 kg 1gold IMRE TAMAS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 051 S M -89 kg 2silver VÖRÖS ATTILA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
1 PF 052 S M -94 kg 1gold DRLJE JURE  KBK MAWASHI MAKARSKA  CROATIA
        1 PF 052 S M -94 kg 2silver ROHONCZI JENŐ  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 052 S M -94 kg 3bronze KOKNYA PÉTER  HUNYADI SPORT EGYESÜLET  HUNGARY
        1 PF 052 S M -94 kg 3bronze CHLEBEK ADAM  ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINÁ, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        1 PF 052 S M -94 kg 5 RŮŽIČKA MARTIN  KICKBOX KLUB KOSAGYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
1 PF 053 S M +94 kg 1gold CSIKÓS PÉTER  HUNYADI SPORT EGYESÜLET  HUNGARY
        1 PF 053 S M +94 kg 2silver IMRE TAMAS  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze GAZILJ PERO  KBK MAWASHI MAKARSKA  CROATIA
        1 PF 053 S M +94 kg 3bronze RŮŽIČKA MARTIN  KICKBOX KLUB KOSAGYM PRAHA  CZECH REPUBLIC
        1 PF 053 S M +94 kg 5 KOKNYA PÉTER  HUNYADI SPORT EGYESÜLET  HUNGARY
1 PF 056 S F -60 kg 1gold GORALCZYKOVA MICHAELA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 056 S F -60 kg 2silver SZABO DORINA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze MURVAI LÍVIA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 056 S F -60 kg 3bronze RAVLIC KRISTINA  KBK MAWASHI MAKARSKA  CROATIA
1 PF 057 S F -65 kg 1gold RAVLIC KRISTINA  KBK MAWASHI MAKARSKA  CROATIA
        1 PF 057 S F -65 kg 2silver STANIC ANDELA  KBK MAWASHI MAKARSKA  CROATIA
        1 PF 057 S F -65 kg 3bronze KOVÁŘOVÁ JANA  TAEKWONDO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
1 PF 059 S F +70 kg 1gold ANA ZNAOR  KBK SUSAK  CROATIA
        1 PF 059 S F +70 kg 2silver CVINGEROVÁ TEREZA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze KÓNYA GABRIELLA  HUNYADI SPORT EGYESÜLET  HUNGARY
        1 PF 059 S F +70 kg 3bronze JENSEN CAMILLA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
1 PF 060 Team S 1gold KIRALY 2  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 060 Team S 2silver KIRALY 5  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 060 Team S 3bronze KIRALY 4  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 060 Team S 3bronze KIRALY 3  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 060 Team S 5 MARTINZOVAL  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        1 PF 060 Team S 5 KIRALY 1  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        1 PF 060 Team S 5 KIRALY 6  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
109. Light Contact Veterans + 35 yrs of age +79kg Seniors male 1gold VODÁK JOSEF  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
        109. Light Contact Veterans + 35 yrs of age +79kg Seniors male 2silver RYBARCZYK PIOTR  KS PIASECZNO  POLAND
        109. Light Contact Veterans + 35 yrs of age +79kg Seniors male 3bronze SUCHÁNEK PAVEL  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        109. Light Contact Veterans + 35 yrs of age +79kg Seniors male 3bronze ZIMMERMANN TIBOR  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
2 LC 00001 YC M -28 kg 1gold PYVOVAR KYRYLO  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 00001 YC M -28 kg 2silver GUBÁNI ALEŠ  E.H.SECURITY KICK-BOX GYM,Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00001 YC M -28 kg 3bronze HACKL GENRICH  VEREIN BUDOSPORTWIEN  AUSTRIA
2 LC 00002 YC M -32 kg 1gold SPESYVTSEV YEHOR  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 00002 YC M -32 kg 2silver HERZINA PATRIK  SK DRAGON GYM KOŠŤANY  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00002 YC M -32 kg 3bronze VÍTEK MAREK  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00002 YC M -32 kg 3bronze STANĚK JAROSLAV  HAMMERSGYM  CZECH REPUBLIC
2 LC 00003 YC M -37 kg 1gold MALATYINSZKI BENDEGÚZ  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        2 LC 00003 YC M -37 kg 2silver DOBROWOLSKI BARTOSZ  X FIGHT  POLAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze SHEVCHENKO YEHOR  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 00003 YC M -37 kg 3bronze BUBEN ALEXANDR  E.H.SECURITY KICK-BOX GYM,Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 BARYCZ ALEKSANDER  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 SCHWARZENECKER SIMON  VEREIN BUDOSPORTWIEN  AUSTRIA
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 BACHMAN ADAM  X FIGHT  POLAND
        2 LC 00003 YC M -37 kg 5 LANG JAKUB  KICKBOX FOX ÚSTÍ NAD LABEM  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 ŘEHÁK JAKUB  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 CHALUPA SEBASTIAN  ASIA GYM SPORT  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 JISL PETR  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00003 YC M -37 kg 9 HORVÁTH SZABOLCS  DINAMICA SE KÖRMEND  HUNGARY
2 LC 00004 YC M -42 kg 1gold MALATYINSZKI BENDEGÚZ  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        2 LC 00004 YC M -42 kg 2silver FÖLDI DÁNIEL  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        2 LC 00004 YC M -42 kg 3bronze DZIEDZIC MATEUSZ  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        2 LC 00004 YC M -42 kg 3bronze WILUK HUBERT  X FIGHT  POLAND
        2 LC 00004 YC M -42 kg 5 SHEVCHENKO YEHOR  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 00004 YC M -42 kg 5 ALLAN SAM  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 00004 YC M -42 kg 5 TÒTH DÈNES  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 00004 YC M -42 kg 5 SWACZYNA TOBIAS  KICK WOLF TEAM HAVÍŘOV  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00004 YC M -42 kg 9 JAKUB ELICH  ASIA GYM SPORT  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00004 YC M -42 kg 9 DVOŘÁČEK PATRIK  TOROGYMFIGHTERS  CZECH REPUBLIC
2 LC 00005 YC M -47 kg 1gold POLYANSKIY NIKITA  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 00005 YC M -47 kg 2silver KRÁL ŠTĚPÁN  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00005 YC M -47 kg 3bronze ZUDA ŠTĚPÁN  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00005 YC M -47 kg 3bronze VÍTOVEC ŠTĚPÁN  HAMMERSGYM  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00005 YC M -47 kg 5 WIELĄDEK GUSTAW  X FIGHT  POLAND
2 LC 00006 YC M +47 kg 1gold POLYANSKIY NIKITA  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 00006 YC M +47 kg 2silver ROLJUK TARAS  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00006 YC M +47 kg 3bronze VÍTEK MATYÁŠ VÍTEZSLAV  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00006 YC M +47 kg 3bronze GÓROWSKI KORDIAN  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        2 LC 00006 YC M +47 kg 5 MACHACEK SEBASTIEN  MG TEAM  CZECH REPUBLIC
        2 LC 00006 YC M +47 kg 5 POLAKOVIČ JAKUB  RAPTORS TRNAVA  SLOVAKIA
2 LC 0001 YC F -28KG 1gold PAVLÍČKOVÁ ŠTĚPÁNKA  E.H.SECURITY KICK-BOX GYM,Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 0001 YC F -28KG 2silver GRUCA WIKTORIA  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        2 LC 0001 YC F -28KG 3bronze BOBREK MAJA  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
2 LC 0002 YC F -32KG 1gold MARTINCOVÁ NIKOL  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 0002 YC F -32KG 2silver PÍRKOVÁ NIKOL  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 0002 YC F -32KG 3bronze TRAU OLIVIA  VEREIN BUDOSPORTWIEN  AUSTRIA
        2 LC 0002 YC F -32KG 3bronze POLAKOVIČOVÁ ADRIÁNA  RAPTORS TRNAVA  SLOVAKIA
        2 LC 0002 YC F -32KG 5 ŠTELLNEROVÁ KLAUDIE  ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINÁ, Z.S.  CZECH REPUBLIC
2 LC 0003 YC F -37KG 1gold PÍRKOVÁ NIKOL  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 0003 YC F -37KG 2silver PLEBANKIEWICZ SYLWIA  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
2 LC 0004 YC F -42KG 1gold KÀLI LUJZA  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 0004 YC F -42KG 2silver TUČKOVÁ KARLA  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 0004 YC F -42KG 3bronze ANDRLOVÁ AMÁLIE  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
2 LC 0005 YC F -47KG 1gold PÁNTYA RÉKA  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
        2 LC 0005 YC F -47KG 2silver SOCHOVÁ NATÁLIE  KICK BOX CLUB KUTNÁ HORA  CZECH REPUBLIC
        2 LC 0005 YC F -47KG 3bronze NICIPORUK DARIA  X FIGHT  POLAND
2 LC 0006 YC F +47KG 1gold ŠTRAICHEROVÁ LUCIE  SK DRAGON GYM KOŠŤANY  CZECH REPUBLIC
        2 LC 0006 YC F +47KG 2silver HEGEDŰS RAMONA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
2 LC 002 OC M -47 kg 1gold NAGY TAMÁS  RÁCZ KICKBOXING TEAM KABA S.E.  HUNGARY
        2 LC 002 OC M -47 kg 2silver HAZEL MAKEIAL  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze MAJERČÍK DOMINIK  KICK WOLF TEAM HAVÍŘOV  CZECH REPUBLIC
        2 LC 002 OC M -47 kg 3bronze ŠOLTIS DENIS  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 DIVIŠ ONDŘEJ  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 ORZEŁ MIKOŁAJ  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        2 LC 002 OC M -47 kg 5 DANIŠ ADAM  ASIA GYM SPORT  CZECH REPUBLIC
2 LC 003 OC M -52 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 003 OC M -52 kg 2silver TOMAN VOJTĚCH  HAMMERSGYM  CZECH REPUBLIC
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze KRPEŠ JAN  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze KOTĚRA PETR  KICK BOX CLUB KUTNÁ HORA  CZECH REPUBLIC
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 FALTIN ONDŘEJ  TAEKWONDO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 GAZSÓ ÁKOS  COMBAT D SC  HUNGARY
2 LC 004 OC M -57 kg 1gold VLASÁK MATĚJ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        2 LC 004 OC M -57 kg 2silver GRABOŚ JULIAN  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze ŻYCIŃSKI MAKSYMILIAN  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze BARÁTH ALBERT KÁROLY  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 BODZEK PATRYK  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 PEŠINA ANTONÍN  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 GUZIŃSKI KAMIL  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
2 LC 005 OC M -63 kg 1gold JANEK ADAM  KICK WOLF TEAM HAVÍŘOV  CZECH REPUBLIC
        2 LC 005 OC M -63 kg 2silver ÁBRAHÁM ZOLTÁN  COMBAT D SC  HUNGARY
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze STRNAD LUKAS  SDRUZENI KONTAKTNICH SPORTU  CZECH REPUBLIC
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze RATA ARTIOM  TCB GYM SLANÝ  CZECH REPUBLIC
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 NÉMETI BÁLINT  COMBAT D SC  HUNGARY
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 JĘDRAS SEBASTIAN  X FIGHT  POLAND
        2 LC 005 OC M -63 kg 5 NEDĚLA ADAM  KICK WOLF TEAM HAVÍŘOV  CZECH REPUBLIC
2 LC 006 OC M -69 kg 1gold KONEČNÝ JAKUB  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        2 LC 006 OC M -69 kg 2silver BOUBLÍK DOMINIK  SDRUZENI KONTAKTNICH SPORTU  CZECH REPUBLIC
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze GÖNCZI MÁTÉ  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze PROKOP MATÚŠ  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
2 LC 007 OC M +69 kg 1gold MEDENTSEV MYKYTA  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 007 OC M +69 kg 2silver KOVÁCS MARCELL  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze LAKOSI MÁRTON  DINAMICA SE KÖRMEND  HUNGARY
        2 LC 007 OC M +69 kg 3bronze VLK ALEX  ŠIN-MU SENICA  SLOVAKIA
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 DVOŘÁČEK MAREK  TOROGYMFIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 KAIM DOMINIK  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
        2 LC 007 OC M +69 kg 5 HAUSER MICHAEL  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
2 LC 008C OC F -42 kg 1gold OSAULIAK YELYZAVETA  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 008C OC F -42 kg 2silver NAGY 2 MÍRA  LSP TEAM SE  HUNGARY
2 LC 009 OC F -46 kg 1gold PETŘÍKOVÁ JOHANA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        2 LC 009 OC F -46 kg 2silver SZYMANIAK ZUZANNA  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze CZADER OLIWIA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        2 LC 009 OC F -46 kg 3bronze WIETESKA MARTYNA  X FIGHT  POLAND
2 LC 010 OC F -50 kg 1gold ZEMANOVÁ ELIŠKA  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 010 OC F -50 kg 2silver LINGG ANNETIN  BUDOKAN SPORT-CLUB E.V.  GERMANY
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze DOČEKALOVÁ LUCIE  FIGHTCLUB BRNO  CZECH REPUBLIC
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze PÁLFALVI PANNI  LSP TEAM SE  HUNGARY
2 LC 011 OC F -55 kg 1gold MCCULLOCH KATY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 011 OC F -55 kg 2silver SABADOŠOVÁ EMMA  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze CARDOVÁ EMMA  FIGHT ARENA SLANÝ  CZECH REPUBLIC
        2 LC 011 OC F -55 kg 3bronze ŠEBESTOVÁ KLÁRA  ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINÁ, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 POTOCKÁ MIROSLAVA  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 ZAHRÁDKOVÁ SIMONA  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 PRAJDA SZONJA  COMBAT D SC  HUNGARY
        2 LC 011 OC F -55 kg 5 KOLOZSVÁRI ENIKŐ  SZIGETSZENTMIKLÓS TÖKÖL SE  HUNGARY
        2 LC 011 OC F -55 kg 9 NAVRÁTILOVÁ KATEŘINA  SK DRAGON GYM KOŠŤANY  CZECH REPUBLIC
        2 LC 011 OC F -55 kg 9 TROJÁKOVÁ ELIŠKA  SDRUZENI KONTAKTNICH SPORTU  CZECH REPUBLIC
2 LC 013 OC F -65 kg 1gold NOSKOVA VALENTYNA  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 013 OC F -65 kg 2silver JEŻAK JULIA  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
        2 LC 013 OC F -65 kg 3bronze TOBOLOVÁ TEREZA  ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINÁ, Z.S.  CZECH REPUBLIC
2 LC 015 J M -57 kg 1gold HURIEV DENYS  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 015 J M -57 kg 2silver HROSHEV OLEKSANDR  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze HAVRAN DÁVID  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
2 LC 016 J M -63 kg 1gold BAREŠ LUKÁŠ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        2 LC 016 J M -63 kg 2silver BUTTYÁN BENCE  HUNYADI SPORT EGYESÜLET  HUNGARY
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze NEJEDLÝ RADEK  SK DRAGON GYM KOŠŤANY  CZECH REPUBLIC
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze HOFFMANN JAN  ASIA GYM SPORT  CZECH REPUBLIC
        2 LC 016 J M -63 kg 5 GECIK MAROŠ  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        2 LC 016 J M -63 kg 5 ZACHRDLA JAN  DAN-GUN  CZECH REPUBLIC
2 LC 017 J M -69 kg 1gold MAJKA DANIEL  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        2 LC 017 J M -69 kg 2silver SZULC SZYMON  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
2 LC 018 J M -74 kg 1gold ŽÍLA VIKTOR  KICK WOLF TEAM HAVÍŘOV  CZECH REPUBLIC
        2 LC 018 J M -74 kg 2silver MLYNÁR ŠTEFAN  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
2 LC 019 J M -79 kg 1gold KNYSHOV STEPAN  TAEKWONDO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
        2 LC 019 J M -79 kg 2silver SÖLÉTORMOS MÁTÉ  4FIGHT KICK-BOX CLUB  HUNGARY
2 LC 020 J M -84 kg 1gold PECHÁČEK MARTIN  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 020 J M -84 kg 2silver SWISTULSKI KLAUDIUSZ  X FIGHT  POLAND
        2 LC 020 J M -84 kg 3bronze KOŠAR VITO  KBK ŠKORPION  CROATIA
2 LC 022 J M -94 kg 1gold SVOBODA VÍTĚZSLAV  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
        2 LC 022 J M -94 kg 2silver URBAN JAKUB  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
2 LC 024 J F -50 kg 1gold TÓTH VANESSZA  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 024 J F -50 kg 2silver KALETA NIKOLA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        2 LC 024 J F -50 kg 3bronze SKUZA MARTA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
2 LC 025 J F -55 kg 1gold KACPRZAK AGATA  X FIGHT  POLAND
        2 LC 025 J F -55 kg 2silver SCHMIDT ZSÓFIA  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze HAMARIKOVÁ TIMEA  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
2 LC 026 J F -60 kg 1gold KOLOZSVÁRI KINGA  SZIGETSZENTMIKLÓS TÖKÖL SE  HUNGARY
        2 LC 026 J F -60 kg 2silver SIEROCIŃSKA ALEKSANDRA  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze GADOMSKA MAGDALENA  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze SETLA JULIA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
2 LC 028 J F +65 kg 1gold MASOPUSTOVÁ LENKA  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
        2 LC 028 J F +65 kg 2silver DÉRIKOVÁ KARIN  ŠIN-MU SENICA  SLOVAKIA
        2 LC 028 J F +65 kg 3bronze GAJDOSZ DOMINIKA  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
2 LC 030 S M -57 kg 1gold TAYLOR WILLIAM  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 030 S M -57 kg 2silver HURIEV DENYS  VITYAZ  UKRAINE
        2 LC 030 S M -57 kg 3bronze HIDVÉGI NÁNDOR  DEBRECZENI TEAM  HUNGARY
2 LC 031 S M -63 kg 1gold HEESOM FINLAY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 031 S M -63 kg 2silver SKRZYSZEWSKI MARCEL  KS PIASECZNO  POLAND
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze TERLECKI DANIEL  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
2 LC 032 S M -69 kg 1gold HEESOM FINLAY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        2 LC 032 S M -69 kg 2silver ORTNER MARCEL  KICKBOXING 4 L&M  AUSTRIA
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze HOSPODÁR MATEJ  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
        2 LC 032 S M -69 kg 3bronze ZAURALSKY VALENTÍN  SKP B BYSTRICA  SLOVAKIA
        2 LC 032 S M -69 kg 5 PIETRZAK WOJCIECH  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        2 LC 032 S M -69 kg 5 HLADKI MICHAL  DAN-GUN  CZECH REPUBLIC
2 LC 033 S M -74 kg 1gold DURMA ADRIAN  KLUB SPORTOWY CENTRUM TANG SOO DO PIONKI  POLAND
        2 LC 033 S M -74 kg 2silver ŠTORKÁN MICHAL  SPARTAK ŽEBRÁK MUAY THAI / KICKBOXING  CZECH REPUBLIC
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze ZEJVAL TOMÁŠ  MLADÁ BOLESLAV  CZECH REPUBLIC
        2 LC 033 S M -74 kg 3bronze LASKOWSKI ADRIAN  PF TSD RONIN POLAND  POLAND
2 LC 034 S M -79 kg 1gold KARLÍK MAREK  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        2 LC 034 S M -79 kg 2silver GRABOWSKI SZYMON  KLUB SPORTOWY CENTRUM TANG SOO DO PIONKI  POLAND
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze SZABÓ Z. DIMINIK  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze DVOŘÁČEK JAN  TAEKWON-DO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
2 LC 035 S M -84 kg 1gold HAŠEK PETR  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        2 LC 035 S M -84 kg 2silver SVETLÁK LUKÁŠ  TEAM SK LEON  CZECH REPUBLIC
        2 LC 035 S M -84 kg 3bronze MIKULÍK MARTIN  RAPTORS TRNAVA  SLOVAKIA
        2 LC 035 S M -84 kg 3bronze KOŠAR VITO  KBK ŠKORPION  CROATIA
        2 LC 035 S M -84 kg 5 WYSZYŃSKI MACIEJ  KS PIASECZNO  POLAND
        2 LC 035 S M -84 kg 5 NOVÁK JIŘÍ  TAEKWONDO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
2 LC 036 S M -89 kg 1gold SZACHÁN BOLIVÁR  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 036 S M -89 kg 2silver ABRUSIEWICZ IGOR  KLUB SPORTOWY CENTRUM TANG SOO DO PIONKI  POLAND
        2 LC 036 S M -89 kg 3bronze FARKAS HONZA  TOROGYMFIGHTERS  CZECH REPUBLIC
2 LC 037 S M -94 kg 1gold DRLJE JURE  KBK MAWASHI MAKARSKA  CROATIA
        2 LC 037 S M -94 kg 2silver SZACHÁN BOLIVÁR  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 037 S M -94 kg 3bronze CHLEBEK ADAM  ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINÁ, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        2 LC 037 S M -94 kg 3bronze MARHAN JAN  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
2 LC 038 S M +94 kg 1gold PALA JAROSLAV  SKP B BYSTRICA  SLOVAKIA
        2 LC 038 S M +94 kg 2silver GRUS MILAN  SPARTAK ŽEBRÁK MUAY THAI / KICKBOXING  CZECH REPUBLIC
2 LC 039 S F -50 kg 1gold TÓTH VANESSZA  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
        2 LC 039 S F -50 kg 2silver ZIMIERSKI MAGGIE  KICKBOXCLUB KREMS  AUSTRIA
        2 LC 039 S F -50 kg 3bronze LEVICKÁ STELA  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
2 LC 041 S F -60 kg 1gold GABRIELLA BUSA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        2 LC 041 S F -60 kg 2silver FECKOVÁ LUCIA  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        2 LC 041 S F -60 kg 3bronze CIĘŻKA ALEKSANDRA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
2 LC 042 S F -65 kg 1gold STANIC ANDELA  KBK MAWASHI MAKARSKA  CROATIA
        2 LC 042 S F -65 kg 2silver ADAMEČKOVÁ SOFIA  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze KOVÁŘOVÁ JANA  TAEKWONDO ITF SONKAL PRAHA  CZECH REPUBLIC
        2 LC 042 S F -65 kg 3bronze PIECHOWICZ AGATA  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
2 LC 043 S F -70 kg 1gold ANA ZNAOR  KBK SUSAK  CROATIA
        2 LC 043 S F -70 kg 2silver RÝZKOVÁ SABINA  ŠIN-MU SENICA  SLOVAKIA
2 LC 044 S F +70 kg 1gold CVINGEROVÁ TEREZA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        2 LC 044 S F +70 kg 2silver KUKLOVA KATERINA  SKP RAPID PLZEN  CZECH REPUBLIC
        2 LC 044 S F +70 kg 3bronze DÉRIKOVÁ KARIN  ŠIN-MU SENICA  SLOVAKIA
3 KL 002 OC M -47 kg 1gold DANIŠ ADAM  ASIA GYM SPORT  CZECH REPUBLIC
        3 KL 002 OC M -47 kg 2silver NAGY TAMÁS  RÁCZ KICKBOXING TEAM KABA S.E.  HUNGARY
        3 KL 002 OC M -47 kg 3bronze HAZEL MAKEIAL  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 002 OC M -47 kg 3bronze DIVIŠ ONDŘEJ  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
        3 KL 002 OC M -47 kg 5 ŠOLTIS DENIS  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
3 KL 003 OC M -52 kg 1gold HUSSAIN SUNAIN  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 003 OC M -52 kg 2silver POZAIĆ ROKO  KICKBOXING KLUB DOMSA  CROATIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze GAZSÓ ÁKOS  COMBAT D SC  HUNGARY
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze KRPEŠ JAN  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
3 KL 004 OC M -57 kg 1gold BODZEK PATRYK  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        3 KL 004 OC M -57 kg 2silver GRABOŚ JULIAN  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze GUZIŃSKI KAMIL  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze VLASÁK MATĚJ  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 BARÁTH ALBERT KÁROLY  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 PEŠINA ANTONÍN  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 ŻYCIŃSKI MAKSYMILIAN  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
3 KL 005 OC M -63 kg 1gold JANEK ADAM  KICK WOLF TEAM HAVÍŘOV  CZECH REPUBLIC
        3 KL 005 OC M -63 kg 2silver ÁBRAHÁM ZOLTÁN  COMBAT D SC  HUNGARY
        3 KL 005 OC M -63 kg 3bronze STRNAD LUKAS  SDRUZENI KONTAKTNICH SPORTU  CZECH REPUBLIC
        3 KL 005 OC M -63 kg 3bronze RATA ARTIOM  TCB GYM SLANÝ  CZECH REPUBLIC
        3 KL 005 OC M -63 kg 5 LANDSKRONER ADAM  BERKA FIGHT CENTRUM  CZECH REPUBLIC
        3 KL 005 OC M -63 kg 5 NÉMETI BÁLINT  COMBAT D SC  HUNGARY
        3 KL 005 OC M -63 kg 5 JĘDRAS SEBASTIAN  X FIGHT  POLAND
3 KL 006 OC M -69 kg 1gold VILHELM ZALÁN  LSP TEAM SE  HUNGARY
        3 KL 006 OC M -69 kg 2silver BOUBLÍK DOMINIK  SDRUZENI KONTAKTNICH SPORTU  CZECH REPUBLIC
        3 KL 006 OC M -69 kg 3bronze MOUTELÍK ŠTĚPÁN  SPARTAK ŽEBRÁK MUAY THAI / KICKBOXING  CZECH REPUBLIC
        3 KL 006 OC M -69 kg 3bronze GÖNCZI MÁTÉ  ESZTERGOMI KICK-BOX SE  HUNGARY
        3 KL 006 OC M -69 kg 5 PROKOP MATÚŠ  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
3 KL 007 OC M +69 kg 1gold MEDENTSEV MYKYTA  VITYAZ  UKRAINE
        3 KL 007 OC M +69 kg 2silver DVOŘÁČEK MAREK  TOROGYMFIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        3 KL 007 OC M +69 kg 3bronze LAKOSI MÁRTON  DINAMICA SE KÖRMEND  HUNGARY
3 KL 009 OC F -46 kg 1gold CZADER OLIWIA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        3 KL 009 OC F -46 kg 2silver SZYMANIAK ZUZANNA  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        3 KL 009 OC F -46 kg 3bronze OSAULIAK YELYZAVETA  VITYAZ  UKRAINE
        3 KL 009 OC F -46 kg 3bronze GLASEROVÁ ELIŠKA  TCB GYM SLANÝ  CZECH REPUBLIC
3 KL 010 OC F -50 kg 1gold ZEMANOVÁ ELIŠKA  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        3 KL 010 OC F -50 kg 2silver PÁLFALVI PANNI  LSP TEAM SE  HUNGARY
        3 KL 010 OC F -50 kg 3bronze DOČEKALOVÁ LUCIE  FIGHTCLUB BRNO  CZECH REPUBLIC
3 KL 011 OC F -55 kg 1gold MCCULLOCH KATY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 011 OC F -55 kg 2silver SABADOŠOVÁ EMMA  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
        3 KL 011 OC F -55 kg 3bronze ZAHRÁDKOVÁ SIMONA  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
        3 KL 011 OC F -55 kg 3bronze CARDOVÁ EMMA  FIGHT ARENA SLANÝ  CZECH REPUBLIC
        3 KL 011 OC F -55 kg 5 PRAJDA SZONJA  COMBAT D SC  HUNGARY
        3 KL 011 OC F -55 kg 5 NAVRÁTILOVÁ KATEŘINA  SK DRAGON GYM KOŠŤANY  CZECH REPUBLIC
        3 KL 011 OC F -55 kg 5 KOLOZSVÁRI ENIKŐ  SZIGETSZENTMIKLÓS TÖKÖL SE  HUNGARY
        3 KL 011 OC F -55 kg 5 POTOCKÁ MIROSLAVA  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
3 KL 015 J M -57 kg 1gold HURIEV DENYS  VITYAZ  UKRAINE
        3 KL 015 J M -57 kg 2silver HROSHEV OLEKSANDR  VITYAZ  UKRAINE
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze BRABEC KAREL  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze NGUYEN THANH LONG  FIGHTCLUB BRNO  CZECH REPUBLIC
        3 KL 015 J M -57 kg 5 PERZYNA PATRYK  KS PIASECZNO  POLAND
        3 KL 015 J M -57 kg 5 HAVRAN DÁVID  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
3 KL 016 J M -63 kg 1gold HOFFMANN JAN  ASIA GYM SPORT  CZECH REPUBLIC
        3 KL 016 J M -63 kg 2silver GECIK MAROŠ  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        3 KL 016 J M -63 kg 3bronze PERZYNA PATRYK  KS PIASECZNO  POLAND
        3 KL 016 J M -63 kg 3bronze HOANG HUY  FIGHTCLUB BRNO  CZECH REPUBLIC
3 KL 017 J M -69 kg 1gold VODÁK JOSEF  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
        3 KL 017 J M -69 kg 2silver MAJKA DANIEL  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
        3 KL 017 J M -69 kg 3bronze KOMLJENOVIĆ KRISTIJAN  KICKBOXING KLUB DOMSA  CROATIA
3 KL 018 J M -74 kg 1gold ŽÍLA VIKTOR  KICK WOLF TEAM HAVÍŘOV  CZECH REPUBLIC
        3 KL 018 J M -74 kg 2silver ŠŤÁHLAVSKÝ PAVEL  SPARTAK ŽEBRÁK MUAY THAI / KICKBOXING  CZECH REPUBLIC
        3 KL 018 J M -74 kg 3bronze KLARIĆ PATRIK  KICKBOXING KLUB DOMSA  CROATIA
        3 KL 018 J M -74 kg 3bronze MLYNÁR ŠTEFAN  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
3 KL 019 J M -79 kg 1gold SÖLÉTORMOS MÁTÉ  4FIGHT KICK-BOX CLUB  HUNGARY
        3 KL 019 J M -79 kg 2silver DRAGOVIĆ LJUBO  KICKBOXING KLUB DOMSA  CROATIA
3 KL 020 J M -84 kg 1gold SWISTULSKI KLAUDIUSZ  X FIGHT  POLAND
        3 KL 020 J M -84 kg 2silver PECHÁČEK MARTIN  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
3 KL 022 J M -94 kg 1gold SVOBODA VÍTĚZSLAV  SCHEJBALGYM LOVOSICE  CZECH REPUBLIC
        3 KL 022 J M -94 kg 2silver URBAN JAKUB  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
3 KL 024 J F -50 kg 1gold TÓTH VANESSZA  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
        3 KL 024 J F -50 kg 2silver SKUZA MARTA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        3 KL 024 J F -50 kg 3bronze KALETA NIKOLA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
3 KL 025 J F -55 kg 1gold SCHMIDT ZSÓFIA  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
        3 KL 025 J F -55 kg 2silver HAMARIKOVÁ TIMEA  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
        3 KL 025 J F -55 kg 3bronze KACPRZAK AGATA  X FIGHT  POLAND
3 KL 026 J F -60 kg 1gold KOLOZSVÁRI KINGA  SZIGETSZENTMIKLÓS TÖKÖL SE  HUNGARY
        3 KL 026 J F -60 kg 2silver SIEROCIŃSKA ALEKSANDRA  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        3 KL 026 J F -60 kg 3bronze SETLA JULIA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
3 KL 030 S M -57 kg 1gold TAYLOR WILLIAM  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 030 S M -57 kg 2silver DIDENKO ALEXANDER  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
3 KL 031 S M -63 kg 1gold HEESOM FINLAY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 031 S M -63 kg 2silver DIDENKO ALEXANDER  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze MOZSONYI DÁNIEL  RÁCZ KICKBOXING TEAM KABA S.E.  HUNGARY
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze TERLECKI DANIEL  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        3 KL 031 S M -63 kg 5 SKRZYSZEWSKI MARCEL  KS PIASECZNO  POLAND
3 KL 032 S M -69 kg 1gold HEESOM FINLAY  TEAM BLUE BLOOD  UNITED KINGDOM
        3 KL 032 S M -69 kg 2silver SKRIBIN ALGIS  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze PIWKO MICHAŁ  KLUB BOKSERSKI LEGIA  POLAND
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze NAGY VIKTOR PÉTER  RÁCZ KICKBOXING TEAM KABA S.E.  HUNGARY
        3 KL 032 S M -69 kg 5 HOSPODÁR MATEJ  ŠPORTOVÝ KICKBOX KLUB MICHALOVCE  SLOVAKIA
3 KL 033 S M -74 kg 1gold DURMA ADRIAN  KLUB SPORTOWY CENTRUM TANG SOO DO PIONKI  POLAND
        3 KL 033 S M -74 kg 2silver ŠTORKÁN MICHAL  SPARTAK ŽEBRÁK MUAY THAI / KICKBOXING  CZECH REPUBLIC
3 KL 034 S M -79 kg 1gold KARLÍK MAREK  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        3 KL 034 S M -79 kg 2silver SZABÓ Z. DIMINIK  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
        3 KL 034 S M -79 kg 3bronze PACAL JIŘÍ  FIGHTCLUB BRNO  CZECH REPUBLIC
        3 KL 034 S M -79 kg 3bronze GRABOWSKI SZYMON  KLUB SPORTOWY CENTRUM TANG SOO DO PIONKI  POLAND
3 KL 035 S M -84 kg 1gold HAŠEK PETR  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        3 KL 035 S M -84 kg 2silver WYSZYŃSKI MACIEJ  KS PIASECZNO  POLAND
        3 KL 035 S M -84 kg 3bronze MIKULÍK MARTIN  RAPTORS TRNAVA  SLOVAKIA
        3 KL 035 S M -84 kg 3bronze HROMÁDKA KAMIL  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
3 KL 036 S M -89 kg 1gold ABRUSIEWICZ IGOR  KLUB SPORTOWY CENTRUM TANG SOO DO PIONKI  POLAND
        3 KL 036 S M -89 kg 2silver FARKAS HONZA  TOROGYMFIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        3 KL 036 S M -89 kg 3bronze SLEISZ ATTILA  LSP TEAM SE  HUNGARY
3 KL 037 S M -94 kg 1gold VIKTORIN MARTIN  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        3 KL 037 S M -94 kg 2silver MARHAN JAN  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
3 KL 038 S M +94 kg 1gold VIKTORIN MARTIN  FALCON KICKBOX VYSOKÉ MÝTO, Z.S.  CZECH REPUBLIC
        3 KL 038 S M +94 kg 2silver GRUS MILAN  SPARTAK ŽEBRÁK MUAY THAI / KICKBOXING  CZECH REPUBLIC
        3 KL 038 S M +94 kg 3bronze PALA JAROSLAV  SKP B BYSTRICA  SLOVAKIA
3 KL 039 S F -50 kg 1gold LEVICKÁ STELA  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        3 KL 039 S F -50 kg 2silver ZIMIERSKI MAGGIE  KICKBOXCLUB KREMS  AUSTRIA
        3 KL 039 S F -50 kg 3bronze TÓTH VANESSZA  BEERFORT-NYERGESÚJFALU KICK-BOX SE  HUNGARY
3 KL 041 S F -60 kg 1gold GABRIELLA BUSA  KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY  HUNGARY
        3 KL 041 S F -60 kg 2silver KOLOZSVÁRI KINGA  SZIGETSZENTMIKLÓS TÖKÖL SE  HUNGARY
        3 KL 041 S F -60 kg 3bronze FECKOVÁ LUCIA  KICKBOXING KLUB PANTER PREŠOV  SLOVAKIA
        3 KL 041 S F -60 kg 3bronze CIĘŻKA ALEKSANDRA  SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA  POLAND
3 KL 043 S F -70 kg 1gold RÝZKOVÁ SABINA  ŠIN-MU SENICA  SLOVAKIA
        3 KL 043 S F -70 kg 2silver FARSKÁ ANDREA  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
3 KL 044 S F +70 kg 1gold CVINGEROVÁ TEREZA  MARTIN ZAVORAL TEAM FIGHTERS  CZECH REPUBLIC
        3 KL 044 S F +70 kg 2silver KUKLOVA KATERINA  SKP RAPID PLZEN  CZECH REPUBLIC
        3 KL 044 S F +70 kg 3bronze DÉRIKOVÁ KARIN  ŠIN-MU SENICA  SLOVAKIA
309. Kick Light Veterans + 35 yrs of age +79kg Seniors male 1gold VODÁK JOSEF  KBC MILDA TEAM Z.S.  CZECH REPUBLIC
        309. Kick Light Veterans + 35 yrs of age +79kg Seniors male 2silver TIPPANUCZ MIKLÓS  LSP TEAM SE  HUNGARY
        309. Kick Light Veterans + 35 yrs of age +79kg Seniors male 3bronze RYBARCZYK PIOTR  KS PIASECZNO  POLAND
        309. Kick Light Veterans + 35 yrs of age +79kg Seniors male 3bronze SMĘTEK MIROSŁAW  FIGHT HOUSE NOWY SACZ  POLAND
MUSICAL-FORMS Old Cadets male 13-15 (187) Hard-weapons 1gold HAJT FILIP  KARATE LETNÁ  CZECH REPUBLIC
MUSICAL-FORMS Young Cadets female 7-8 (167) Hard-weapons 1gold POČTOVÁ MARIE  KARATE LETNÁ  CZECH REPUBLIC
MUSICAL-FORMS Young Cadets male 11-12 (177) Hard-Style 1gold KOVAŘÍK MATĚJ  KARATE LETNÁ  CZECH REPUBLIC
        MUSICAL-FORMS Young Cadets male 11-12 (177) Hard-Style 2silver KOVAŘÍK JAKUB  KARATE LETNÁ  CZECH REPUBLIC
MUSICAL-FORMS Young Cadets male 11-12 (179) Hard-weapons 1gold KOVAŘÍK MATĚJ  KARATE LETNÁ  CZECH REPUBLIC
        MUSICAL-FORMS Young Cadets male 11-12 (179) Hard-weapons 2silver KOVAŘÍK JAKUB  KARATE LETNÁ  CZECH REPUBLIC
MUSICAL-FORMS Young Cadets male 7-8 (163) Hard-weapons 1gold NĚMEC DALIBOR  KARATE LETNÁ  CZECH REPUBLIC
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-10-17 12:02:42 CEST +02:00)