Results
 
ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КИКБОКС за ВСИЧКИ СТИЛОВЕ НА ТАТАМИ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ. 14-16.08.2020г. кк. Камчия - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
1 PF 00001 CH M -24 kg 1gold Petrov Viktor  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 00001 CH M -24 kg 2silver Georgiev Adrian  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
1 PF 00003 CH M -30 kg 1gold Kolbin Oleg  MASARU  BULGARIA
        1 PF 00003 CH M -30 kg 2silver LUKANOV STEFAN  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 00004 CH M -33 kg 1gold Venislavov Iliyan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 00004 CH M -33 kg 2silver Bogomilov Kaloqan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 00004 CH M -33 kg 3bronze Nikolov Boyan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
1 PF 00006 CH M +36 kg 1gold Aleksiev-J Georgi  MASARU  BULGARIA
        1 PF 00006 CH M +36 kg 2silver LAZAROV VICTOR  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 00006 CH M +36 kg 3bronze Damqnov Georgi  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 00006 CH M +36 kg 3bronze MILETIEV GALIN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 00007 CH F -24 kg 1gold SPIROVA KALINA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 00007 CH F -24 kg 2silver GEORGIEVA NIKOLAYA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 00007 CH F -24 kg 3bronze Dobreva Emanuela  MASARU  BULGARIA
        1 PF 00007 CH F -24 kg 3bronze Efremova Vanesa  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 00007 CH F -24 kg 5 Iordanova Ema  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
1 PF 00008 CH F -27 kg 1gold Zoeva Boryana  MASARU  BULGARIA
        1 PF 00008 CH F -27 kg 2silver STOYANOVA MONIKA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 00009 CH F -30 kg 1gold Angelova Siana  MASARU  BULGARIA
        1 PF 00009 CH F -30 kg 2silver Iordanova Marina  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
1 PF 001 YC M -28 kg 1gold ALEKSANDROV ALEKSANDAR  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 001 YC M -28 kg 2silver ZAIMOV BORIS  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 001 YC M -28 kg 3bronze KOPCEV IVAN  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 002 YC M -32 kg 1gold Bozhinov Plamen  MASARU  BULGARIA
        1 PF 002 YC M -32 kg 2silver Dimitrov Martin  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze NIKOLOV HRISTO  DORAGON  BULGARIA
        1 PF 002 YC M -32 kg 3bronze Rudarski Konstantin  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 GRIGOROV PETAR  DORAGON  BULGARIA
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 Rudarski Kaloqan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 002 YC M -32 kg 5 Kirchev Mihail  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 003 YC M -37 kg 1gold GAVRILOV MARTIN  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 2silver PETKOV KONSTANTIN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze KORMEV DANIEL  Pretendent Sofia  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 3bronze STOIANOV DANISLAV  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Gogovski Daniel  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Vuchev Nikolai  MASARU  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 Venislavov Denislav  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 5 POPOVSKI TEODOR  MASARU  BULGARIA
        1 PF 003 YC M -37 kg 9 BLAGOEV BORIS  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 004 YC M -42 kg 1gold Ognyanov Alexander  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 004 YC M -42 kg 2silver Despotov Boris  MASARU  BULGARIA
        1 PF 004 YC M -42 kg 3bronze Spirov Dian  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 005 YC M -47 kg 1gold Milanov Alexandar  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 005 YC M -47 kg 2silver Prokopov STEFAN  MASARU  BULGARIA
        1 PF 005 YC M -47 kg 3bronze GEORGIEV ALEKS  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 008 YC F -32 kg 1gold Karastoyanova Alexandria  MASARU  BULGARIA
        1 PF 008 YC F -32 kg 2silver BLAGOEVA MARI  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze Grozdanova ANNA  MASARU  BULGARIA
        1 PF 008 YC F -32 kg 3bronze Dimitrova Dayana  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
1 PF 009 YC F -37 kg 1gold ASENOVA ALEXANDRA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 009 YC F -37 kg 2silver Ivanova Victoria  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 009 YC F -37 kg 3bronze LUKANOVA PLAMENA  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 010 YC F -42 kg 1gold MITOVA EVA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 010 YC F -42 kg 2silver LAZAROVA ANDZHELINA  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 011 YC F -47 kg 1gold RASHKOVA NIa  MASARU  BULGARIA
        1 PF 011 YC F -47 kg 2silver PENCHEVA DARIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 011 YC F -47 kg 3bronze petrova elitsa  Jet Varna  BULGARIA
1 PF 012 YC F +47 kg 1gold Aleksova Ivana  MASARU  BULGARIA
        1 PF 012 YC F +47 kg 2silver Evstatieva Svetoslava  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze Zaimova Yana  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 012 YC F +47 kg 3bronze Vasileva Lora  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 014C OC M -42 kg 1gold ILIEV ANTONIO  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 014C OC M -42 kg 2silver PACHEMANOV DANIEL  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 014C OC M -42 kg 3bronze Iliev Georgi  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 014C OC M -42 kg 3bronze SKACHKOV ILIYAN  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 015 OC M -47 kg 1gold IORDANOV BOZHIDAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 015 OC M -47 kg 2silver Popovski Ivan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
1 PF 016 OC M -52 kg 1gold Milushev Kristian  MASARU  BULGARIA
        1 PF 016 OC M -52 kg 2silver Grozdanov Viktor  MASARU  BULGARIA
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze Bogdanov Ivan  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 016 OC M -52 kg 3bronze Simeonov Mihail  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
1 PF 017 OC M -57 kg 1gold GEORGIEV MIHAIL  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 017 OC M -57 kg 2silver Simeonov Boris  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze Momchilov Kristiqan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 017 OC M -57 kg 3bronze YANKOV NIKOLAY  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 017 OC M -57 kg 5 Petrov Nikolai  MASARU  BULGARIA
1 PF 018 OC M -63 kg 1gold Prokopov Svetoslav  MASARU  BULGARIA
        1 PF 018 OC M -63 kg 2silver KOLEV PETAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze BOGDANOV DIMITAR  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 018 OC M -63 kg 3bronze DOREV VASIL  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 019 OC M -69 kg 1gold RANGELOV SIMEON  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 019 OC M -69 kg 2silver Petrov Kristiyan  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze Velkov Martin  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 019 OC M -69 kg 3bronze Georgiev Daniel  Kickfighting  BULGARIA
1 PF 021B OC F -37 kg 1gold Ilieva Andrea  MASARU  BULGARIA
        1 PF 021B OC F -37 kg 2silver KOPCEVA ELIZA  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 021C OC F -42 kg 1gold Tetevenska Simona  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 021C OC F -42 kg 2silver GOZE GERGANA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 022 OC F -46 kg 1gold ANDONOVA HRISTINA  MASARU  BULGARIA
        1 PF 022 OC F -46 kg 2silver STOYKOVA SOFIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 023 OC F -50 kg 1gold PETKOVA MONIKA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 023 OC F -50 kg 2silver IVANOVA IVANA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 025 OC F -60 kg 1gold GENTCHEVA GERGANA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 025 OC F -60 kg 2silver ALEXANDROVA TAMARA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 027 OC F +65 kg 1gold Boyadzieva Kalina  MASARU  BULGARIA
        1 PF 027 OC F +65 kg 2silver Hristova Teodora  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 029 J M -57 kg 1gold ALEKSANDROV IVAN  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 029 J M -57 kg 2silver Kirov Alexander  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 029 J M -57 kg 3bronze Milanov Anton  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 031 J M -69 kg 1gold AVRAMOV ALEKSANDAR  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 031 J M -69 kg 2silver Hadzhigenov Luchezar  Kickfighting  BULGARIA
1 PF 032 J M -74 kg 1gold Krastanov Jordan  MASARU  BULGARIA
        1 PF 032 J M -74 kg 2silver VASILEV ANGEL  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 033 J M -79 kg 1gold IVANOV LATCHEZAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 033 J M -79 kg 2silver Машев Илчо  OPTIX  BULGARIA
1 PF 039 J F -55 kg 1gold TODOROVA ANELIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 039 J F -55 kg 2silver NASEVA NIA  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 039 J F -55 kg 3bronze KARADZHOVA TSVETA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 041 J F -65 kg 1gold Vasileva Ivet  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        1 PF 041 J F -65 kg 2silver Borisova Ioana  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
1 PF 045 S M -57 kg 1gold RADULOV BORISLAV  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 045 S M -57 kg 2silver Ilianov Iliev Kiril  SKAPTOPARA  BULGARIA
1 PF 046 S M -63 kg 1gold KROSNOV EMIL  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        1 PF 046 S M -63 kg 2silver Ignatov Kristiyan  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 046 S M -63 kg 3bronze GEORGIEV DEYVID  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
1 PF 049 S M -79 kg 1gold Krastanov Ivan  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 049 S M -79 kg 2silver RUSEV RADOSLAV  Tangra Svilengrad  BULGARIA
1 PF 052 S M -94 kg 1gold STOIANOV STOIAN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 052 S M -94 kg 2silver IVANOV DIMITAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
1 PF 056 S F -60 kg 1gold Koleva Kalina  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        1 PF 056 S F -60 kg 2silver Nikolova Kristina  Star Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC CH F -24 kg 1gold SPIROVA KALINA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC CH F -24 kg 2silver GEORGIEVA NIKOLAYA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC CH F -24 kg 3bronze Efremova Vanesa  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC CH F -24 kg 3bronze Iordanova Ema  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
2 LC CH F -30 kg 1gold STOYANOVA MONIKA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC CH F -30 kg 2silver Iordanova Marina  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
2 LC CH M +36 kg 1gold Aleksiev-J Georgi  MASARU  BULGARIA
        2 LC CH M +36 kg 2silver Damqnov Georgi  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC CH M +36 kg 3bronze MILETIEV GALIN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC CH M -24 kg 1gold Venislavov Iliyan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC CH M -24 kg 2silver Petrov Viktor  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC CH M -24 kg 3bronze Georgiev Adrian  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
2 LC CH M -33 kg 1gold Djelil Berk  SK Avitohol  BULGARIA
        2 LC CH M -33 kg 2silver Bogomilov Kaloqan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC CH M -33 kg 3bronze Nikolov Boyan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
2 LC 00002 YC M -32KG 1gold Bozhinov Plamen  MASARU  BULGARIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 2silver NIKOLOV HRISTO  DORAGON  BULGARIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 3bronze Dimitrov Martin  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 3bronze GRIGOROV PETAR  DORAGON  BULGARIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 Rudarski Konstantin  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 00002 YC M -32KG 5 Rudarski Kaloqan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
2 LC 00003 YC M -37KG 1gold Vuchev Nikolai  MASARU  BULGARIA
        2 LC 00003 YC M -37KG 2silver STOIANOV DANISLAV  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 00003 YC M -37KG 3bronze Велев Иван  OPTIX  BULGARIA
        2 LC 00003 YC M -37KG 3bronze POPOVSKI TEODOR  MASARU  BULGARIA
        2 LC 00003 YC M -37KG 5 PETKOV KONSTANTIN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 00003 YC M -37KG 5 Gogovski Daniel  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 00003 YC M -37KG 5 Venislavov Denislav  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 00003 YC M -37KG 5 KORMEV DANIEL  Pretendent Sofia  BULGARIA
2 LC 00004 YC M -42KG 1gold Ognyanov Alexander  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 00004 YC M -42KG 2silver LIUBOMIROV SIMEON  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 00004 YC M -42KG 3bronze Spirov Dian  Star Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 00005 YC M -47KG 1gold Milanov Alexandar  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 00005 YC M -47KG 2silver Prokopov STEFAN  MASARU  BULGARIA
2 LC 00006 YC M +47KG 1gold petrov teodor  Jet Varna  BULGARIA
        2 LC 00006 YC M +47KG 2silver Гърчев Йоан  OPTIX  BULGARIA
2 LC 00008 YC F -32KG 1gold Karastoyanova Alexandria  MASARU  BULGARIA
        2 LC 00008 YC F -32KG 2silver Grozdanova ANNA  MASARU  BULGARIA
        2 LC 00008 YC F -32KG 3bronze Dimitrova Dayana  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
2 LC 00009 YC F -37KG 1gold ASENOVA ALEXANDRA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 00009 YC F -37KG 2silver Ivanova Victoria  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 00011 YC F -47KG 1gold MITOVA EVA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 00011 YC F -47KG 2silver RASHKOVA NIa  MASARU  BULGARIA
        2 LC 00011 YC F -47KG 3bronze PENCHEVA DARIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 00012 YC F +47KG 1gold Evstatieva Svetoslava  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 00012 YC F +47KG 2silver Vasileva Lora  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 00012 YC F +47KG 3bronze Baeva Poli  SK AHIL Varna  BULGARIA
        2 LC 00012 YC F +47KG 3bronze Aleksova Ivana  MASARU  BULGARIA
2 LC 001C OC M -42 kg 1gold Asenov Stilian  Kickfighting  BULGARIA
        2 LC 001C OC M -42 kg 2silver IVANOV ZLATOSLAV  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 001C OC M -42 kg 3bronze Iliev Georgi  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 001C OC M -42 kg 3bronze Takuchev Nikolay  OPTIX  BULGARIA
        2 LC 001C OC M -42 kg 5 Солаков Стоян  OPTIX  BULGARIA
        2 LC 001C OC M -42 kg 5 Spasov Michael  Kickfighting  BULGARIA
2 LC 002 OC M -47 kg 1gold IORDANOV BOZHIDAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 002 OC M -47 kg 2silver Popovski Ivan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
2 LC 003 OC M -52 kg 1gold Grozdanov Viktor  MASARU  BULGARIA
        2 LC 003 OC M -52 kg 2silver Bogdanov Ivan  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze Simeonov Mihail  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 003 OC M -52 kg 3bronze ATANASOV DENISLAV  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 003 OC M -52 kg 5 Milushev Kristian  MASARU  BULGARIA
2 LC 004 OC M -57 kg 1gold GEORGIEV MIHAIL  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 004 OC M -57 kg 2silver NIKOVSKI TIHOMIR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze YANKOV NIKOLAY  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 004 OC M -57 kg 3bronze Borisov Kristiyan  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 Petrov Nikolai  MASARU  BULGARIA
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 Simeonov Boris  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 Momchilov Kristiqan  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 004 OC M -57 kg 5 Derivolkov Aleksandr  SK Avitohol  BULGARIA
2 LC 005 OC M -63 kg 1gold KOLEV PETAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 005 OC M -63 kg 2silver TSANOV TRAIAN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze POPEV ALEKSANDAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 005 OC M -63 kg 3bronze GEORGIEV KRISTIAN  Tangra Svilengrad  BULGARIA
2 LC 006 OC M -69 kg 1gold KRUMOV DANIEL  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 006 OC M -69 kg 2silver Georgiev Daniel  Kickfighting  BULGARIA
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze DIMOV ALEKSANDAR  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        2 LC 006 OC M -69 kg 3bronze Velkov Martin  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 006 OC M -69 kg 5 Petrov Kristiyan  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 008C OC F -42 kg 1gold Ilieva Andrea  MASARU  BULGARIA
        2 LC 008C OC F -42 kg 2silver GOZE GERGANA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 008C OC F -42 kg 3bronze Tetevenska Simona  Star Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 009 OC F -46 kg 1gold YANEVA MARIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 009 OC F -46 kg 2silver STOYKOVA SOFIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 010 OC F -50 kg 1gold PETKOVA MONIKA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 010 OC F -50 kg 2silver IVANOVA IVANA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 010 OC F -50 kg 3bronze Baykova Silvana  OPTIX  BULGARIA
2 LC 012 OC F -60 kg 1gold Vasileva Ivet  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 012 OC F -60 kg 2silver GENTCHEVA GERGANA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 012 OC F -60 kg 3bronze ALEXANDROVA TAMARA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 014 OC F +65 kg 1gold Boyadzieva Kalina  MASARU  BULGARIA
        2 LC 014 OC F +65 kg 2silver Hristova Teodora  Star Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 015 J M -57 kg 1gold Milanov Anton  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 015 J M -57 kg 2silver Kirov Alexander  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 015 J M -57 kg 3bronze Генов Герасим  OPTIX  BULGARIA
2 LC 016 J M -63 kg 1gold Dimitrov Petar  Kickfighting  BULGARIA
        2 LC 016 J M -63 kg 2silver AVRAMOV ALEKSANDAR  SPORT CLUB RADULOV  BULGARIA
        2 LC 016 J M -63 kg 3bronze Христосков Гаврил  OPTIX  BULGARIA
2 LC 017 J M -69 kg 1gold Hadzhigenov Luchezar  Kickfighting  BULGARIA
        2 LC 017 J M -69 kg 2silver ANTONOV KRASIMIR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 017 J M -69 kg 3bronze Simeonov Nikolai  Kickfighting  BULGARIA
2 LC 018 J M -74 kg 1gold VASILEV ANGEL  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 018 J M -74 kg 2silver Rakovski Boris  Kickfighting  BULGARIA
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze Христев Мирослав  OPTIX  BULGARIA
        2 LC 018 J M -74 kg 3bronze Remzi Emre  SK AHIL Varna  BULGARIA
2 LC 019 J M -79 kg 1gold IVANOV LATCHEZAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 019 J M -79 kg 2silver Машев Илчо  OPTIX  BULGARIA
        2 LC 019 J M -79 kg 3bronze STOIANOV STOIAN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 021 J M -89 kg 1gold Panajotov Alek  Kickfighting  BULGARIA
        2 LC 021 J M -89 kg 2silver Simeonov Konstantin  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 021 J M -89 kg 3bronze Velev Velislav  SK AHIL Varna  BULGARIA
2 LC 025 J F -55 kg 1gold TODOROVA ANELIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 025 J F -55 kg 2silver KARADZHOVA TSVETA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze Borisova Ioana  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        2 LC 025 J F -55 kg 3bronze Kovacalieva Maya  SK Avitohol  BULGARIA
        2 LC 025 J F -55 kg 5 Alexandrova Cvetelina  Kickfighting  BULGARIA
        2 LC 025 J F -55 kg 5 Velkova Mihaela  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 026 J F -60 kg 1gold Koleva Kalina  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 026 J F -60 kg 2silver Delcheva Presiqna  SK AHIL Varna  BULGARIA
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze Dimitrova Velislava  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 026 J F -60 kg 3bronze CENKOVA MONIKA  Kickfighting  BULGARIA
2 LC 031 S M -63 kg 1gold AHMED EREN  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        2 LC 031 S M -63 kg 2silver LOZANOV KALOIAN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 031 S M -63 kg 3bronze Ignatov Kristiyan  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
2 LC 033 S M -74 kg 1gold Manolov Lubomir  Kickfighting  BULGARIA
        2 LC 033 S M -74 kg 2silver MILENOV MILEN  Tangra Svilengrad  BULGARIA
2 LC 034 S M -79 kg 1gold Krastanov Ivan  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 034 S M -79 kg 2silver RUSEV RADOSLAV  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        2 LC 034 S M -79 kg 3bronze Nedelchev Daqn  SK AHIL Varna  BULGARIA
2 LC 037 S M -94 kg 1gold IVANOV DIMITAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 037 S M -94 kg 2silver PETROV VLADIMIR  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        2 LC 037 S M -94 kg 3bronze Светославов Пламен  MINOTAVAR  BULGARIA
2 LC 040 S F -55 kg 1gold Nikolova Kristina  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        2 LC 040 S F -55 kg 2silver Borisova Vasilena  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
3 KL CH F -24 kg 1gold SPIROVA KALINA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL CH F -24 kg 2silver GEORGIEVA NIKOLAYA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL CH F -30 kg 1gold STOYANOVA MONIKA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL CH F -30 kg 2silver Dimitrova Elena  SC Ring - Kavarna  BULGARIA
        3 KL CH F -30 kg 3bronze Georgieva Gabriela  SC Ring - Kavarna  BULGARIA
3 KL CH M +36 kg 1gold Aleksiev-J Georgi  MASARU  BULGARIA
        3 KL CH M +36 kg 2silver MILETIEV GALIN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL CH M +36 kg 3bronze Atanasov Martin  Golden boy’s  BULGARIA
        3 KL CH M +36 kg 3bronze Vajarov Viktor  Golden boy’s  BULGARIA
3 KL CH M -24 kg 1gold Yanev Kristiyan  SC Ring - Kavarna  BULGARIA
        3 KL CH M -24 kg 2silver Petrov Maksim  BOIL  BULGARIA
3 KL CH M -27 kg 1gold Kolbin Oleg  MASARU  BULGARIA
        3 KL CH M -27 kg 2silver Dobrev Konstantin  SC Ring - Kavarna  BULGARIA
        3 KL CH M -27 kg 3bronze Георгиев Теодор  Favorit07  BULGARIA
3 KL CH M -33 kg 1gold Cvetkov Martin  Golden boy’s  BULGARIA
        3 KL CH M -33 kg 2silver Atanasov Martin  Golden boy’s  BULGARIA
        3 KL CH M -33 kg 3bronze Todorov Kristiyan  ARES-MADAN  BULGARIA
        3 KL CH M -33 kg 3bronze Djelil Berk  SK Avitohol  BULGARIA
3 KL 00001 YC M -28KG 1gold Sheev Rosen  BOIL  BULGARIA
        3 KL 00001 YC M -28KG 2silver Galabarov Kristian  Kickfighting  BULGARIA
3 KL 00002 YC M -32KG 1gold Bozhinov Plamen  MASARU  BULGARIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 2silver GRIGOROV PETAR  DORAGON  BULGARIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 3bronze NIKOLOV HRISTO  DORAGON  BULGARIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 3bronze Dimitrov Martin  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 00002 YC M -32KG 5 Mladenov Georgi  Golden boy’s  BULGARIA
3 KL 00003 YC M -37KG 1gold PETKOV KONSTANTIN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 00003 YC M -37KG 2silver Велев Иван  OPTIX  BULGARIA
        3 KL 00003 YC M -37KG 3bronze Vuchev Nikolai  MASARU  BULGARIA
        3 KL 00003 YC M -37KG 3bronze STOIANOV DANISLAV  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 00004 YC M -42KG 1gold Ognyanov Alexander  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 00004 YC M -42KG 2silver Spirov Dian  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 00004 YC M -42KG 3bronze LIUBOMIROV SIMEON  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 00005 YC M -47KG 1gold Milanov Alexandar  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 00005 YC M -47KG 2silver Stoyanov Alexander  SC Neftohimik  BULGARIA
        3 KL 00005 YC M -47KG 3bronze Petrov Dani  BOIL  BULGARIA
        3 KL 00005 YC M -47KG 3bronze BOBEV MARIO  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 00005 YC M -47KG 5 Prokopov STEFAN  MASARU  BULGARIA
        3 KL 00005 YC M -47KG 5 DERMENDZHIEV VIKTOR  Tangra Svilengrad  BULGARIA
3 KL 00006 YC M +47KG 1gold Georgiev Metodi  Vokil  BULGARIA
        3 KL 00006 YC M +47KG 2silver NEDELCHEV PETAR  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 00006 YC M +47KG 3bronze petrov teodor  Jet Varna  BULGARIA
        3 KL 00006 YC M +47KG 3bronze Гърчев Йоан  OPTIX  BULGARIA
3 KL 00008 YC F -32KG 1gold Karastoyanova Alexandria  MASARU  BULGARIA
        3 KL 00008 YC F -32KG 2silver Grozdanova ANNA  MASARU  BULGARIA
3 KL 00009 YC F -37KG 1gold ASENOVA ALEXANDRA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 00009 YC F -37KG 2silver Ivanova Victoria  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 00009 YC F -37KG 3bronze Николаева Карина  MINOTAVAR  BULGARIA
        3 KL 00009 YC F -37KG 3bronze Demirova Esil  SC Ring - Kavarna  BULGARIA
3 KL 00010 YC F -42KG 1gold MITOVA EVA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 00010 YC F -42KG 2silver Nikolova Megan  SC Ring - Kavarna  BULGARIA
3 KL 00011 YC F -47KG 1gold RASHKOVA NIa  MASARU  BULGARIA
        3 KL 00011 YC F -47KG 2silver PENCHEVA DARIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 00012 YC F +47KG 1gold Yordanova Yoana  BOIL  BULGARIA
        3 KL 00012 YC F +47KG 2silver Vasileva Lora  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 00012 YC F +47KG 3bronze Aleksova Ivana  MASARU  BULGARIA
        3 KL 00012 YC F +47KG 3bronze Baeva Poli  SK AHIL Varna  BULGARIA
3 KL 001B OC M -37 kg 1gold Станчев Калоян  MINOTAVAR  BULGARIA
        3 KL 001B OC M -37 kg 2silver Iliev Georgi  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 001B OC M -37 kg 3bronze POPOVSKI TEODOR  MASARU  BULGARIA
        3 KL 001B OC M -37 kg 3bronze Jivkov Jivko  BOIL  BULGARIA
3 KL 001C OC M -42 kg 1gold ILIEV ALEX  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 001C OC M -42 kg 2silver IVANOV ZLATOSLAV  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 001C OC M -42 kg 3bronze Spasov Michael  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 001C OC M -42 kg 3bronze Asenov Stilian  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 001C OC M -42 kg 5 Takuchev Nikolay  OPTIX  BULGARIA
3 KL 002 OC M -47 kg 1gold IORDANOV BOZHIDAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 002 OC M -47 kg 2silver Kondov Ventsislav  Vokil  BULGARIA
3 KL 003 OC M -52 kg 1gold ATANASOV DENISLAV  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 2silver Nenchev Nikola  Desant Kickboxing  BULGARIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze Spasov Mihail  SK TSUNAMI RUSE  BULGARIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 3bronze Milushev Kristian  MASARU  BULGARIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 Nenkov Viktor  Vokil  BULGARIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 Bogdanov Ivan  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 003 OC M -52 kg 5 Grozdanov Viktor  MASARU  BULGARIA
3 KL 004 OC M -57 kg 1gold GEORGIEV MIHAIL  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 004 OC M -57 kg 2silver YANKOV NIKOLAY  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze Borisov Kristiyan  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 004 OC M -57 kg 3bronze NIKOVSKI TIHOMIR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 Derivolkov Aleksandr  SK Avitohol  BULGARIA
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 Petrov Nikolai  MASARU  BULGARIA
        3 KL 004 OC M -57 kg 5 Panayotov Aleksandar  Desant Kickboxing  BULGARIA
3 KL 005 OC M -63 kg 1gold KOLEV PETAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 2silver Iliev Viktor  Vokil  BULGARIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 3bronze Rikov Zhulien  Desant Kickboxing  BULGARIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 3bronze TSANOV TRAIAN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 5 Nenkov Mariyan  Vokil  BULGARIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 5 ASENOV ZDRAVKO  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 5 POPEV ALEKSANDAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 5 Yovchev Yoan  Desant Kickboxing  BULGARIA
        3 KL 005 OC M -63 kg 9 GEORGIEV KRISTIAN  Tangra Svilengrad  BULGARIA
3 KL 006 OC M -69 kg 1gold Stefanov Ivan  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 006 OC M -69 kg 2silver NIKOLOV DENISLAV  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 006 OC M -69 kg 3bronze KRUMOV DANIEL  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 006 OC M -69 kg 3bronze Beloperkin Martin  Desant Kickboxing  BULGARIA
        3 KL 006 OC M -69 kg 5 Georgiev Daniel  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 006 OC M -69 kg 5 Velkov Martin  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 006 OC M -69 kg 5 Yovev Victor  BOIL  BULGARIA
3 KL 007 OC M +69 kg 1gold Филипов Калоян  Favorit07  BULGARIA
        3 KL 007 OC M +69 kg 2silver Urumov Aleksandar  Desant Kickboxing  BULGARIA
        3 KL 007 OC M +69 kg 3bronze Иванов Даниел  Gladiator  BULGARIA
        3 KL 007 OC M +69 kg 3bronze KASHEV PETAR  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 007 OC M +69 kg 5 DIMOV ALEKSANDAR  Tangra Svilengrad  BULGARIA
3 KL 008C OC F -42 kg 1gold Ilieva Andrea  MASARU  BULGARIA
        3 KL 008C OC F -42 kg 2silver Tetevenska Simona  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 008C OC F -42 kg 3bronze GOZE GERGANA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 009 OC F -46 kg 1gold STOYKOVA SOFIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 009 OC F -46 kg 2silver YANEVA MARIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 010 OC F -50 kg 1gold Baykova Silvana  OPTIX  BULGARIA
        3 KL 010 OC F -50 kg 2silver PETKOVA MONIKA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 010 OC F -50 kg 3bronze IVANOVA IVANA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 012 OC F -60 kg 1gold ALEXANDROVA TAMARA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 012 OC F -60 kg 2silver GENTCHEVA GERGANA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 014 OC F +65 kg 1gold Boyadzieva Kalina  MASARU  BULGARIA
        3 KL 014 OC F +65 kg 2silver Hristova Teodora  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 015 J M -57 kg 1gold Kirov Alexander  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 015 J M -57 kg 2silver Генов Герасим  OPTIX  BULGARIA
        3 KL 015 J M -57 kg 3bronze Milanov Anton  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 016 J M -63 kg 1gold Dimitrov Petar  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 016 J M -63 kg 2silver Деков Георги  MINOTAVAR  BULGARIA
        3 KL 016 J M -63 kg 3bronze Dimitrov Atanas  SC Neftohimik  BULGARIA
        3 KL 016 J M -63 kg 3bronze Donchev Dilqn  BOIL  BULGARIA
        3 KL 016 J M -63 kg 5 Христосков Гаврил  OPTIX  BULGARIA
        3 KL 016 J M -63 kg 5 Georgiev Victor  BOIL  BULGARIA
3 KL 017 J M -69 kg 1gold Hadzhigenov Luchezar  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 017 J M -69 kg 2silver Simeonov Nikolai  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 017 J M -69 kg 3bronze ANTONOV KRASIMIR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 017 J M -69 kg 3bronze Пламенов Радостин  Favorit07  BULGARIA
        3 KL 017 J M -69 kg 5 DIMITROV NIKOLAY  Vokil  BULGARIA
        3 KL 017 J M -69 kg 5 Гуляев Егор  MINOTAVAR  BULGARIA
        3 KL 017 J M -69 kg 5 Dochev Ivaylo  SK TSUNAMI RUSE  BULGARIA
3 KL 018 J M -74 kg 1gold Koruchev Martin  Desant Kickboxing  BULGARIA
        3 KL 018 J M -74 kg 2silver VASILEV ANGEL  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 018 J M -74 kg 3bronze VALEV NIKOLA  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 018 J M -74 kg 3bronze Rakovski Boris  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 018 J M -74 kg 5 Remzi Emre  SK AHIL Varna  BULGARIA
        3 KL 018 J M -74 kg 5 Yankov Nikolay  NS Fight Club  BULGARIA
3 KL 019 J M -79 kg 1gold IVANOV LATCHEZAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 019 J M -79 kg 2silver STOIANOV STOIAN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 019 J M -79 kg 3bronze Nedelchev Dimo  Desant Kickboxing  BULGARIA
        3 KL 019 J M -79 kg 3bronze Русев Здравко  Gladiator  BULGARIA
        3 KL 019 J M -79 kg 5 Veriko Kristian  NS Fight Club  BULGARIA
        3 KL 019 J M -79 kg 5 Gigov Krasimir  Favorit07  BULGARIA
        3 KL 019 J M -79 kg 5 Sotirov Aleksandar  Desant Kickboxing  BULGARIA
3 KL 021 J M -89 kg 1gold Simeonov Konstantin  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        3 KL 021 J M -89 kg 2silver Panajotov Alek  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 021 J M -89 kg 3bronze Velev Velislav  SK AHIL Varna  BULGARIA
3 KL 024 J F -50 kg 1gold Harlova Ana  ARES-MADAN  BULGARIA
        3 KL 024 J F -50 kg 2silver Aleksieva Siana  Kickfighting  BULGARIA
3 KL 025 J F -55 kg 1gold TODOROVA ANELIA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 025 J F -55 kg 2silver KARADZHOVA TSVETA  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 025 J F -55 kg 3bronze Декова Бояна  MINOTAVAR  BULGARIA
        3 KL 025 J F -55 kg 3bronze Alexandrova Cvetelina  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 025 J F -55 kg 5 Kovacalieva Maya  SK Avitohol  BULGARIA
        3 KL 025 J F -55 kg 5 Velkova Mihaela  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 026 J F -60 kg 1gold Koleva Kalina  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 026 J F -60 kg 2silver CENKOVA MONIKA  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 026 J F -60 kg 3bronze Dimitrova Velislava  TIger Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 026 J F -60 kg 3bronze Delcheva Presiqna  SK AHIL Varna  BULGARIA
3 KL 030 S M -57 kg 1gold Ilianov Iliev Kiril  SKAPTOPARA  BULGARIA
        3 KL 030 S M -57 kg 2silver Angelov Georgi  Gladiator  BULGARIA
3 KL 031 S M -63 kg 1gold AHMED EREN  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 031 S M -63 kg 2silver Mairyam Maksum  SK TSUNAMI RUSE  BULGARIA
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze Mihailov Alexander  BOIL  BULGARIA
        3 KL 031 S M -63 kg 3bronze LOZANOV KALOIAN  Star Team Bulgaria  BULGARIA
3 KL 032 S M -69 kg 1gold Farladzhov Miroslav  NS Fight Club  BULGARIA
        3 KL 032 S M -69 kg 2silver Osman Mehmed  ARES-MADAN  BULGARIA
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze Янев Емил  Favorit07  BULGARIA
        3 KL 032 S M -69 kg 3bronze Nikiforov Bogdan  Golden boy’s  BULGARIA
3 KL 033 S M -74 kg 1gold Mutafov Chavdar  SK TSUNAMI RUSE  BULGARIA
        3 KL 033 S M -74 kg 2silver Manolov Lubomir  Kickfighting  BULGARIA
        3 KL 033 S M -74 kg 3bronze Христев Мирослав  OPTIX  BULGARIA
        3 KL 033 S M -74 kg 3bronze MILENOV MILEN  Tangra Svilengrad  BULGARIA
3 KL 034 S M -79 kg 1gold Krastanov Ivan  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 034 S M -79 kg 2silver Nedelchev Daqn  SK AHIL Varna  BULGARIA
        3 KL 034 S M -79 kg 3bronze RUSEV RADOSLAV  Tangra Svilengrad  BULGARIA
        3 KL 034 S M -79 kg 3bronze Georgiev Biser  Golden boy’s  BULGARIA
        3 KL 034 S M -79 kg 5 Karadzhov Radostin  NS Fight Club  BULGARIA
3 KL 035 S M -84 kg 1gold MILEV MARTIN  KB NEXT  BULGARIA
        3 KL 035 S M -84 kg 2silver DIMITROV TODOR  Tangra Svilengrad  BULGARIA
3 KL 036 S M -89 kg 1gold Ivanov Denis  Golden boy’s  BULGARIA
        3 KL 036 S M -89 kg 2silver Жеков Николай  Favorit07  BULGARIA
3 KL 037 S M -94 kg 1gold IVANOV DIMITAR  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 037 S M -94 kg 2silver PETROV VLADIMIR  Tangra Svilengrad  BULGARIA
3 KL 038 S M +94 kg 1gold STOYANOV VELIN  ARGUS  BULGARIA
        3 KL 038 S M +94 kg 2silver Колев Иво  MINOTAVAR  BULGARIA
        3 KL 038 S M +94 kg 3bronze Marchev Christopher  SK TSUNAMI RUSE  BULGARIA
3 KL 040 S F -55 kg 1gold Nikolova Kristina  Star Team Bulgaria  BULGARIA
        3 KL 040 S F -55 kg 2silver Borisova Vasilena  KL Kickboxing club Pernik  BULGARIA
        3 KL 040 S F -55 kg 3bronze Orakova Nadejda  ARES-MADAN  BULGARIA
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-09-29 03:15:12 CEST +02:00)