Results
 
Reaction Pointfighting Einladungsturnier - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name   Club Country    
Bambini
Bambini 1gold CHOTZIDIS VASSILIOS RAPHAIL   LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        Bambini 2silver HUBATSCHECK LEON   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        Bambini 3bronze KNAUTH ISABELLE   MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        Bambini 3bronze WOERRLEIN SIMON   LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        Bambini 5 ALHEIT JONAS   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        Bambini 5 VON APPEN NICO   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        Bambini 5 WITT TILL   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
Jugend A
Jugend A 1gold COPARANIS STELIOS   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        Jugend A 2silver HAGER EVA   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        Jugend A 3bronze MUELLER NINA   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        Jugend A 3bronze SELALMATZIDIS IOANNIS   LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        Jugend A 5 DIETZE ALEX   KSS BERK  GERMANY
        Jugend A 5 KRAMP ANTONIA   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        Jugend A 5 STRIETZEL JULE   MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        Jugend A 5 BOXBERGER DAVID   MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        Jugend A 9 FREIMUTH ALINA   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        Jugend A 9 FISCHER FINN   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
Jugend B
Jugend B 1gold GREUL JULE   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        Jugend B 2silver WISCHMANN JOLINA   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        Jugend B 3bronze LIPSKY NICO   LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        Jugend B 3bronze DIRKS FREDERIK   LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        Jugend B 5 FREUDENSTEIN TABEA   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        Jugend B 5 ALDICK HANNES   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        Jugend B 5 PAPAZOGLOU RAPHAEL   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        Jugend B 5 ANGELOVSKI NIKLAS   KSS BERK  GERMANY
        Jugend B 9 WEYH ERIK   KSS BERK  GERMANY
Junioren
Junioren 1gold PETERS SANDRO GABRIEL   LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        Junioren 2silver MALIK JOEL   LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        Junioren 3bronze NASSER NABIZADE   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        Junioren 3bronze STEINICKE MICHAEL   KSS BERK  GERMANY
        Junioren 5 SCHLEICHER MARLON   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        Junioren 5 GUESSBACHER STEFAN   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        Junioren 5 SCHMITT MAX   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        Junioren 5 SOULIEW MARIA   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
Kinder
Kinder 1gold SELALMATZIDIS FOTIS   LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        Kinder 2silver ARAVIDIS LOUKAS   LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.  GERMANY
        Kinder 3bronze LINSS LUCA   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        Kinder 3bronze SCHAFHAUSER KARL   SV 2000 EBERN E.V.  GERMANY
        Kinder 5 FRIEDRICH JONAS   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        Kinder 5 PAPAZOGLOU VIKTORIA   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
        Kinder 5 ZEMBRODT ENRICO   MARTIAL ARTS FACTORY - MASCHEN  GERMANY
        Kinder 5 OTTO BEN   FALCON FIGHTER TEAM SCHWALM-EDER  GERMANY
        Kinder 9 CORDS MARVIN   FEUERSPORTS E.V.  GERMANY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-12-08 04:50:07 CET +01:00)