Athens Challenge 2020
1 PF 031 J M -69 kg
1 PF 031 J M -69 kg - Main Tree Pool 1
Main Tree Pool 1 - Round 1
Country
Score
Country
Score
AKRIVOS THANOS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
18
DI MICCO ANTONIO
TEAM BARRUS,ITA
Country
Score
ITA
9
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
SEMEMA SAMUEL
APD YAMA ARASHI,ITA
Country
Score
ITA
13
KAKARIS CHRISTOS
MARATHONIOS CLUB,GRE
Country
Score
GRE
4
ADAMIS IOANNIS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
4
PERSICHINI LUCA
TEAM LANIZILAO,ITA
Country
Score
ITA
14
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
AITCHERSON DANIEL
TOP TEN UK ,GBR
Country
Score
GBR
8
MEXIS EFSTATHIOS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
10
GOEDEMONT SEPPE
CONTACT KARATE BEVEREN,BEL
Country
Score
BEL
8
LIRITIS MARIOS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
11
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
BUCKLEY JACK
TEAM SAS,GBR
Country
Score
GBR
12
KONSTANTINOS ANASTASOPOULOS
MARATHONIOS CLUB,GRE
Country
Score
GRE
5
PORONIDIS ALEXIOS
A.S.ASPROPIRGOY,GRE
Country
Score
GRE
14
PRIMATIVO GABRIELE
TEAM BARRUS,ITA
Country
Score
ITA
4
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 1 - Round 2
SEMEMA MICHELE
APD YAMA ARASHI,ITA
Country
Score
ITA
11
AKRIVOS THANOS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
10
DANIL BARIAKIN
CSKA MOSCOW,RUS
Country
Score
RUS
10
YFANTIS THANASIS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
2
PAPADOPOULOS GRIGORIOS
A.S.ASPROPIRGOY,GRE
Country
Score
GRE
0
SEMEMA SAMUEL
APD YAMA ARASHI,ITA
Country
Score
ITA
0
PERSICHINI LUCA
TEAM LANIZILAO,ITA
Country
Score
ITA
9
TSAMPODIMOS GEORGE
KARAPANOS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
4
KLIMANTIRIS THODORIS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
9
MEXIS EFSTATHIOS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
10
LIRITIS MARIOS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
7
PANAGIOTIDIS NIKOS
LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.,GER
Country
Score
GER
11
EVANGELLOU NIKOS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
2
BUCKLEY JACK
TEAM SAS,GBR
Country
Score
GBR
9
PORONIDIS ALEXIOS
A.S.ASPROPIRGOY,GRE
Country
Score
GRE
7
STRIZHAKOV ANDREY
CSKA MOSCOW,RUS
Country
Score
RUS
12
Main Tree Pool 1 - Round 3
SEMEMA MICHELE
APD YAMA ARASHI,ITA
Country
Score
ITA
9
DANIL BARIAKIN
CSKA MOSCOW,RUS
Country
Score
RUS
-1
SEMEMA SAMUEL
APD YAMA ARASHI,ITA
Country
Score
ITA
3
PERSICHINI LUCA
TEAM LANIZILAO,ITA
Country
Score
ITA
5
MEXIS EFSTATHIOS
ICAROS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
4
PANAGIOTIDIS NIKOS
LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.,GER
Country
Score
GER
7
BUCKLEY JACK
TEAM SAS,GBR
Country
Score
GBR
5
STRIZHAKOV ANDREY
CSKA MOSCOW,RUS
Country
Score
RUS
12
Main Tree Pool 1 - Round 4
SEMEMA MICHELE
APD YAMA ARASHI,ITA
Country
Score
ITA
8
PERSICHINI LUCA
TEAM LANIZILAO,ITA
Country
Score
ITA
9
PANAGIOTIDIS NIKOS
LALLI1 TEAM SV SALAMANDER KORNWESTHEIM 1894 E.V.,GER
Country
Score
GER
6
STRIZHAKOV ANDREY
CSKA MOSCOW,RUS
Country
Score
RUS
9
Main Tree Pool 1 - Round 5
PERSICHINI LUCA
TEAM LANIZILAO,ITA
Country
Score
ITA
10
STRIZHAKOV ANDREY
CSKA MOSCOW,RUS
Country
Score
RUS
5
Main Tree Pool 1 - Round 6
PERSICHINI LUCA
TEAM LANIZILAO,ITA
Country
Score
ITA
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-06-16 16:31:49 CEST +02:00)