All entries of this event
Athens Challenge European Cup 2024
Search:
Team
Entries
Profile
Event Rank
Categories
ASVOE Kickbox Club Rohrbach(AsvoeKBCR)
AUSTRIA (AUT)
Schmidl Anna
1
01 PF 064 J F -55 kg
ASVOE Kickbox Club Rohrbach(AsvoeKBCR), AUSTRIA (AUT)
Schmidl Anna
6
01 PF 081 S F -55 kg
ASVOE Kickbox Club Rohrbach(AsvoeKBCR), AUSTRIA (AUT): Total entries: 2 Total athletes 1
JP Martial Arts(JPMA)
AUSTRIA (AUT)
Rosner Lena
2
01 PF 050 OC F -65 kg
JP Martial Arts(JPMA), AUSTRIA (AUT)
Rosner Lena
2
01 PF 051 OC F +65 kg
JP Martial Arts[3](JPMA[3]), AUSTRIA (AUT): Total entries: 2 Total athletes 1
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc)
AUSTRIA (AUT)
Anyos David
40
01 PF 054 J M -63 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Anyos David
01 PF 055 J M -69 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Anyos David
32
02 LC 114 J M -63 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Flock Mia-Marie
10
01 PF 047 OC F -50 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Flock Mia-Marie
2
01 PF 048 OC F -55 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Flock Mia-Marie
5
02 LC 108 OC F -50 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Moser Nadine
4
01 PF 063 J F -50 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Moser Nadine
29
01 PF 064 J F -55 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Moser Nadine
2
02 LC 122 J F -50 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Salzburger Noel
2
01 PF 074 S M -79 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Salzburger Noel
6
01 PF 075 S M -84 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Verschnig Fabian
1
01 PF 077 S M -94 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser(KampKruc), AUSTRIA (AUT)
Verschnig Fabian
1
01 PF 078 S M +94 kg
Kampfsportcenter Kruckenhauser[2](KampKruc[2]), AUSTRIA (AUT): Total entries: 13 Total athletes 5
Salzburg(Salzburg)
AUSTRIA (AUT)
Aichwalder Florian
01 PF 075 S M -84 kg
Salzburg(Salzburg), AUSTRIA (AUT)
Aichwalder Florian
24
02 LC 133 S M -84 kg
Salzburg(Salzburg), AUSTRIA (AUT)
Aichwalder Florian
15
03 KL 189 S M -84 kg
Salzburg(Salzburg), AUSTRIA (AUT): Total entries: 3 Total athletes 1
Contact Karate Beveren(CoKaBe)
BELGIUM (BEL)
Barseghyan Denny
01 PF 053 J M -57 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
Barseghyan Gregory
25
01 PF 019 YC M -28 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
Barseghyan Gregory
51
01 PF 020 YC M -32 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
Bergerie Doan
40
01 PF 020 YC M -32 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
Desair Kato
11
01 PF 050 OC F -65 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
Desair Kato
14
01 PF 051 OC F +65 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
De Coninck Maite
29
01 PF 064 J F -55 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
De Coninck Maite
30
01 PF 065 J F -60 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
Van Hoof Joran
01 PF 053 J M -57 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
Verley Joyce
01 PF 084 S F -70 kg
Contact Karate Beveren(CoKaBe), BELGIUM (BEL)
Verley Joyce
01 PF 085 S F +70 kg
Contact Karate Beveren[2](CoKaBe[2]), BELGIUM (BEL): Total entries: 11 Total athletes 7
K.B.V. Kobra - I. Sarajevo(kbris)
BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH)
Gazdic Obrad
03 KL 172 J M -74 kg
K.B.V. Kobra - I. Sarajevo(kbris), BOSNIA AND HERZEGOVINA (BIH): Total entries: 1 Total athletes 1
SC RADULOV(SC RADULOV)
BULGARIA (BUL)
Avramov Aleksandar
01 PF 072 S M -69 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Avramov Aleksandar
21
02 LC 130 S M -69 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Avramov Aleksandar
47
03 KL 186 S M -69 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Avramov Preslav
22
01 PF 056 J M -74 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Avramov Preslav
4
02 LC 116 J M -74 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Avramov Preslav
16
02 LC 117 J M -79 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Avramov Preslav
2
03 KL 172 J M -74 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Blagoev Borislav
01 PF 060 J M -94 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Blagoev Borislav
12
01 PF 061 J M +94 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Blagoev Svetoslav
19
01 PF 024 YC M +47 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Blagoeva Mari
24
01 PF 047 OC F -50 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Blagoeva Mari
35
01 PF 048 OC F -55 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Dokov Kaloyan
01 PF 034 OC M -37 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Gavrilov Martin
7
01 PF 038 OC M -57 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Gavrilov Martin
15
01 PF 039 OC M -63 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Georgiev Asen
01 PF 020 YC M -32 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Georgiev Asen
30
01 PF 021 YC M -37 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Hadzhigenov Vladimir
27
01 PF 039 OC M -63 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Iliev Antonio
1
01 PF 055 J M -69 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Iliev Antonio
45
01 PF 072 S M -69 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Ivanov Martin
4
01 PF 070 S M -57 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Ivanov Martin
38
01 PF 071 S M -63 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Kostadinova Anelia
12
01 PF 027 YC F -32 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Lazarov Rosen
30
01 PF 021 YC M -37 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Lazarov Rosen
17
01 PF 022 YC M -42 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Lazarov Viktor
31
01 PF 038 OC M -57 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Lukanov Stefan
11
01 PF 035 OC M -42 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Lukanov Stefan
17
01 PF 036 OC M -47 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Lukanova Plamena
6
01 PF 048 OC F -55 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Lukanova Plamena
5
01 PF 049 OC F -60 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Mandev Anton
22
01 PF 022 YC M -42 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Mudolova Boriana
24
01 PF 064 J F -55 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Mudolova Boriana
5
01 PF 065 J F -60 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Naidenova Gabriela
9
01 PF 027 YC F -32 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Naidenova Gabriela
36
01 PF 028 YC F -37 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Nikolov Yasen
01 PF 021 YC M -37 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Nikolov Yasen
32
01 PF 022 YC M -42 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Parapunova Yoana
18
01 PF 047 OC F -50 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Parapunova Yoana
21
01 PF 048 OC F -55 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Petrova Martina
35
01 PF 027 YC F -32 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Radulov(Georgiev, NIKOLOV, YORDANOV)
01 PF 025 YC M T
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
SC RADULOV(Avramov, Iliev, Traykov)
01 PF 062 J M T
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
SC RADULOV(Blagoev, Lazarov, Mandev)
01 PF 025 YC M T
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
SC RADULOV(Blagoeva, Lukanova, Tsvetkova)
01 PF 052 OC F T
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
SC RADULOV(Bonev, Mihaylov, Popov)
01 PF 025 YC M T
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
SC RADULOV(Kostadinova, Naidenova, Petrova)
01 PF 032 YC F T
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Traykov Kaloyan
1
01 PF 056 J M -74 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Traykov Kaloyan
2
01 PF 057 J M -79 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Tsvetkova Darina
2
01 PF 045 OC F -42 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Tsvetkova Darina
1
01 PF 046 OC F -46 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Tsvetkova Darina
15
02 LC 106 OC F -42 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Yordanov Pavel
28
01 PF 020 YC M -32 kg
SC RADULOV(SC RADULOV), BULGARIA (BUL)
Yordanov Pavel
30
01 PF 021 YC M -37 kg
SC RADULOV[1](SC RADULOV[1]), BULGARIA (BUL): Total entries: 53 Total athletes 30
SCORPION(scrpion)
BULGARIA (BUL)
Penchev Kamen
40
06 LK 370 S M -63,5 kg
SCORPION[1](scrpion[1]), BULGARIA (BUL): Total entries: 1 Total athletes 1
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG)
BULGARIA (BUL)
Dimitrov Martin
18
01 PF 053 J M -57 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Dimitrov Martin
57
02 LC 113 J M -57 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Dimov Martin
19
01 PF 021 YC M -37 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Futlev Petio
37
03 KL 187 S M -74 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Gentcheva Gergana
19
01 PF 064 J F -55 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Gentcheva Gergana
58
01 PF 081 S F -55 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Gentcheva Gergana
21
02 LC 123 J F -55 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Gentcheva Gergana
03 KL 179 J F -55 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Georgiev Ivan
51
01 PF 020 YC M -32 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Georgieva Alexandra
1
01 PF 081 S F -55 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Georgieva Alexandra
11
02 LC 138 S F -55 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Georgieva Nikolaya
6
01 PF 029 YC F -42 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Georgieva Nikolaya
1
01 PF 030 YC F -47 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Ivanov Zlatoslav
37
02 LC 113 J M -57 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Ivanov Zlatoslav
25
03 KL 169 J M -57 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Ivanov Zlatoslav
25
03 KL 184 S M -57 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Ivanova Lachezara
36
01 PF 028 YC F -37 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Keranov Dimitar
5
01 PF 023 YC M -47 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Keranov Dimitar
1
01 PF 024 YC M +47 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Keranova Tanya
01 PF 068 J F +70 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Keranova Tanya
16
02 LC 127 J F +70 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Keranova Tanya
15
03 KL 183 J F +70 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Keranova Tanya
21
03 KL 198 S F +70 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Koleva Nikol
14
01 PF 051 OC F +65 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Koleva Nikol
1
02 LC 112 OC F +65 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Koleva Nikol
5
03 KL 168 OC F +65 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Krastanov Ivan
2
02 LC 132 S M -79 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Krastanov Ivan
1
03 KL 188 S M -79 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Milanov Alexandar
1
01 PF 041 OC M +69 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Milanov Alexandar
11
02 LC 103 OC M +69 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Milanov Alexandar
4
03 KL 159 OC M +69 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Petkov Boris M
18
01 PF 022 YC M -42 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Yaneva Maria
24
02 LC 122 J F -50 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Yaneva Maria
15
03 KL 178 J F -50 kg
STAR TEAM BULGARIA(Star Team BG), BULGARIA (BUL)
Yaneva Maria
30
03 KL 193 S F -50 kg
STAR TEAM BULGARIA[2](Star Team BG[2]), BULGARIA (BUL): Total entries: 35 Total athletes 16
WAKO Canada(WakoCAN)
CANADA (CAN)
Auclair Vicky
29
01 PF 063 J F -50 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Auclair Vicky
19
01 PF 064 J F -55 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Auclair Vicky
15
01 PF 080 S F -50 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Mejia Estivariz Keila Ivonne
7
01 PF 081 S F -55 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Mejia Estivariz Keila Ivonne
24
01 PF 082 S F -60 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Morin Dwayne
30
01 PF 075 S M -84 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Morin Dwayne
16
01 PF 076 S M -89 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Ouellet Antoine
29
01 PF 076 S M -89 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Ouellet Antoine
01 PF 077 S M -94 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Ouellet Xavier
01 PF 075 S M -84 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Ouellet Xavier
32
01 PF 076 S M -89 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Pelletier Charles
41
01 PF 070 S M -57 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Pelletier Charles
01 PF 071 S M -63 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Pelletier Charles
21
03 KL 184 S M -57 kg
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN)
Wako Canada(Morin, OUELLET, OUELLET, Pelletier)
01 PF 079 S M T
WAKO Canada(WakoCAN), CANADA (CAN): Total entries: 15 Total athletes 8
IVANIĆ GRAD(IvGr)
CROATIA (CRO)
Presecan Patrik
3
01 PF 035 OC M -42 kg
IVANIĆ GRAD(IvGr), CROATIA (CRO)
Presecan Patrik
3
01 PF 036 OC M -47 kg
IVANIĆ GRAD(IvGr), CROATIA (CRO)
Presecan Patrik
3
02 LC 097 OC M -42 kg
IVANIĆ GRAD(IvGr), CROATIA (CRO)
Presecan Patrik
34
03 KL 153 OC M -42 kg
IVANIĆ GRAD(IvGr), CROATIA (CRO): Total entries: 4 Total athletes 1
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv)
CROATIA (CRO)
Dryk Davyd
6
05 FC 272 YJ M -57 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Golac Ella
01 PF 048 OC F -55 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Golac Ella
01 PF 049 OC F -60 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Grubesic Antun
03 KL 154 OC M -47 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Katalinic Luka
06 LK 335 YJ M -71 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Krznar Leon
2
05 FC 278 YJ M -81 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Lovric Borna
01 PF 036 OC M -47 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Medved Matej
06 LK 373 S M -75 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Musnjak Margareta
05 FC 301 OJ F -52 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Sandrin Sasa
20
03 KL 172 J M -74 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Smiljanic Tena
16
01 PF 046 OC F -46 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Smiljanic Tena
01 PF 047 OC F -50 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Stepic Mata
8
03 KL 173 J M -79 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Vrbanic Iva
3
01 PF 029 YC F -42 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Vrbanic Iva
13
01 PF 030 YC F -47 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Vrbanic Leonarda
21
01 PF 068 J F +70 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Vrbanic Niko
18
01 PF 020 YC M -32 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Vrbanic Niko
21
01 PF 021 YC M -37 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO)
Vucinic Pavle
06 LK 332 YJ M -60 kg
TIGAR, Karlovac(TgrKrlv), CROATIA (CRO): Total entries: 19 Total athletes 15
VELEBIT(Vlbt)
CROATIA (CRO)
Brzoja Viktor
03 KL 174 J M -84 kg
VELEBIT(Vlbt), CROATIA (CRO)
Pavicic Nika
18
01 PF 066 J F -65 kg
VELEBIT(Vlbt), CROATIA (CRO)
Tokic Magdalena
24
02 LC 124 J F -60 kg
VELEBIT(Vlbt), CROATIA (CRO)
Tokic Magdalena
02 LC 139 S F -60 kg
VELEBIT(Vlbt), CROATIA (CRO)
Tokic Magdalena
38
03 KL 180 J F -60 kg
VELEBIT(Vlbt), CROATIA (CRO): Total entries: 5 Total athletes 3
WAKO Cyprus(WakoCYP)
CYPRUS (CYP)
Aristotelous Rafaella
17
01 PF 068 J F +70 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Aristotelous Rafaella
01 PF 085 S F +70 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Aristotelous Rafaella
1
02 LC 127 J F +70 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Aristotelous Rafaella
12
02 LC 142 S F +70 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Georghiades Alexander
01 PF 055 J M -69 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Georghiades Alexander
01 PF 056 J M -74 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Georghiades Alexander
02 LC 115 J M -69 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Georghiades Alexander
02 LC 116 J M -74 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Konomi Nikolas
01 PF 054 J M -63 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Konomi Nikolas
02 LC 114 J M -63 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Mavrovouniotis Georgios
16
07 K1 410 OJ M -63,5 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP)
Psaras Stefanos
47
07 K1 429 S M -63,5 kg
WAKO Cyprus(WakoCYP), CYPRUS (CYP): Total entries: 12 Total athletes 5
Kampfsportakademie Combat-Style(Kampfsport ACS)
GERMANY (GER)
Knoll Xenia
3
01 PF 047 OC F -50 kg
Kampfsportakademie Combat-Style(Kampfsport ACS), GERMANY (GER)
Knoll Xenia
8
01 PF 048 OC F -55 kg
Kampfsportakademie Combat-Style(Kampfsport ACS), GERMANY (GER): Total entries: 2 Total athletes 1
MAF Martial Arts Factory(WakoDEHHAA)
GERMANY (GER)
Strietzel Jule
40
01 PF 083 S F -65 kg
MAF Martial Arts Factory(WakoDEHHAA), GERMANY (GER)
Strietzel Jule
21
01 PF 084 S F -70 kg
MAF Martial Arts Factory(WakoDEHHAA), GERMANY (GER)
Strietzel Jule
24
02 LC 140 S F -65 kg
MAF Martial Arts Factory(WakoDEHHAA), GERMANY (GER): Total entries: 3 Total athletes 1
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP)
GERMANY (GER)
Bozhinov Plamen
46
01 PF 053 J M -57 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Bozhinov Plamen
01 PF 054 J M -63 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Bozhinov Plamen
41
01 PF 070 S M -57 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Lock Adie
7
01 PF 054 J M -63 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Lock Adie
17
01 PF 055 J M -69 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Lock Adie
15
02 LC 114 J M -63 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Lock Cody
10
01 PF 019 YC M -28 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Lock Cody
28
01 PF 020 YC M -32 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Mager Fynn
3
01 PF 058 J M -84 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Mager Fynn
1
01 PF 059 J M -89 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Mager Kiara
5
01 PF 082 S F -60 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Mager Kiara
26
01 PF 083 S F -65 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Meindl Enie
44
01 PF 065 J F -60 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Meindl Enie
36
01 PF 066 J F -65 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Meng Leo
2
01 PF 056 J M -74 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Meng Leo
12
01 PF 057 J M -79 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Schaefer Raiko
13
01 PF 056 J M -74 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.(MATP), GERMANY (GER)
Schaefer Raiko
14
01 PF 057 J M -79 kg
Martial Arts Team Pfalz e.V.[1](MATP[1]), GERMANY (GER): Total entries: 18 Total athletes 8
MAT-Geiseltal e.V.(WakoDESNAP)
GERMANY (GER)
Greier Leon
17
01 PF 075 S M -84 kg
MAT-Geiseltal e.V.(WakoDESNAP), GERMANY (GER)
Greier Leon
9
01 PF 076 S M -89 kg
MAT-Geiseltal e.V.(WakoDESNAP), GERMANY (GER): Total entries: 2 Total athletes 1
SMAC-Team(WakoDEBWAP)
GERMANY (GER)
Anders Lea
01 PF 046 OC F -46 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Anders Lea
01 PF 047 OC F -50 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Erlenbusch Adriana
01 PF 065 J F -60 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Erlenbusch Adriana
01 PF 066 J F -65 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Hajdari Elian
40
01 PF 020 YC M -32 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Hajdari Elian
01 PF 021 YC M -37 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Hajdari Liron
34
01 PF 020 YC M -32 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Hajdari Liron
46
01 PF 021 YC M -37 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Kaiser Chantal
17
01 PF 063 J F -50 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Kaiser Chantal
48
01 PF 064 J F -55 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Kiriakidis Theodoros
01 PF 021 YC M -37 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Kiriakidis Theodoros
01 PF 022 YC M -42 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Lell Adele
5
01 PF 030 YC F -47 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Lell Adele
7
01 PF 031 YC F +47 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Luft Damian
01 PF 037 OC M -52 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Luft Damian
20
01 PF 038 OC M -57 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Luft Leonid
01 PF 020 YC M -32 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Luft Leonid
01 PF 021 YC M -37 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Schmitt Lukas
01 PF 020 YC M -32 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Schmitt Lukas
01 PF 021 YC M -37 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Thuring Fabian
40
01 PF 054 J M -63 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Thuring Fabian
54
01 PF 055 J M -69 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Tosun Liya
20
01 PF 063 J F -50 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Tosun Liya
48
01 PF 064 J F -55 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Vranovci Enea
4
01 PF 028 YC F -37 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Vranovci Enea
14
01 PF 029 YC F -42 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Wagner Jan
32
01 PF 037 OC M -52 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Wagner Jan
20
01 PF 038 OC M -57 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Wurst Anna Sophie
5
01 PF 044 OC F -37 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER)
Wurst Anna Sophie
01 PF 045 OC F -42 kg
SMAC-Team(WakoDEBWAP), GERMANY (GER): Total entries: 30 Total athletes 15
Sportmanufaktur Harz e.V.(Sportmanufaktur)
GERMANY (GER)
Meinecke Emma
8
01 PF 063 J F -50 kg
Sportmanufaktur Harz e.V.(Sportmanufaktur), GERMANY (GER)
Meinecke Emma
01 PF 064 J F -55 kg
Sportmanufaktur Harz e.V.[1](Sportmanufaktur[1]), GERMANY (GER): Total entries: 2 Total athletes 1
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ)
GERMANY (GER)
Sahin Bilge
3
01 PF 065 J F -60 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Bilge
7
01 PF 066 J F -65 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Bilge
30
01 PF 082 S F -60 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Bilge
23
03 KL 180 J F -60 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Bilge
03 KL 195 S F -60 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Kayra Eda
02 LC 124 J F -60 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Kayra Eda
03 KL 180 J F -60 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Murat
27
01 PF 089 V M -84 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Seher
2
01 PF 093 V F -65 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Seher
1
02 LC 149 V F -65 kg
VFR Weddel 1910. e.V.(WakoDENIAZ), GERMANY (GER)
Sahin Seher
2
03 KL 205 V F -65 kg
VFR Weddel 1910. e.V.[3](WakoDENIAZ[3]), GERMANY (GER): Total entries: 11 Total athletes 4
<<ΔΑΙΔΑΛΟΣ>>(WakoGRE-AKZ)
GREECE (GRE)
APOSTOLOPOYLOY CHRYSI
25
02 LC 109 OC F -55 kg
<<ΔΑΙΔΑΛΟΣ>>(WakoGRE-AKZ), GREECE (GRE)
APOSTOLOPOYLOY CHRYSI
03 KL 165 OC F -55 kg
<<ΔΑΙΔΑΛΟΣ>>(WakoGRE-AKZ), GREECE (GRE)
CHARALAMPAKIS CHRISTOS
02 LC 098 OC M -47 kg
<<ΔΑΙΔΑΛΟΣ>>(WakoGRE-AKZ), GREECE (GRE)
CHARALAMPAKIS CHRISTOS
34
03 KL 154 OC M -47 kg
<<ΔΑΙΔΑΛΟΣ>>(WakoGRE-AKZ), GREECE (GRE)
KOUKAS VASILEIOS
37
02 LC 100 OC M -57 kg
<<ΔΑΙΔΑΛΟΣ>>(WakoGRE-AKZ), GREECE (GRE)
KOUKAS VASILEIOS
27
03 KL 156 OC M -57 kg
<<ΔΑΙΔΑΛΟΣ>>(WakoGRE-AKZ), GREECE (GRE): Total entries: 6 Total athletes 3
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS)
GREECE (GRE)
AKRAS SAVVAS
18
02 LC 115 J M -69 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
AKRAS SAVVAS
03 KL 171 J M -69 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
Almaliotis Zaharias
07 K1 429 S M -63,5 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
NTAMPOSIS FOTIOS
05 FC 315 S M -81 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
NTAMPOSIS FOTIOS
06 LK 374 S M -81 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
SGOURIDIS SOTIRIOS ALEXANDROS
4
05 FC 278 YJ M -81 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
SGOURIDIS SOTIRIOS ALEXANDROS
06 LK 337 YJ M -81 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
STAMPOULOGLOU GRIGORIOS
02 LC 119 J M -89 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
STAMPOULOGLOU GRIGORIOS
7
03 KL 175 J M -89 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
STAVRIDIS CHRISTOS
02 LC 116 J M -74 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
STAVRIDIS CHRISTOS
03 KL 172 J M -74 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
Tsaloukidis Panagiotis
25
02 LC 131 S M -74 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE)
Tsaloukidis Panagiotis
54
03 KL 187 S M -74 kg
A.C. TAE-KWON-DO NEA FLOGA POLIXNIS(NEA FLOGA POLIXNIS), GREECE (GRE): Total entries: 13 Total athletes 7
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF)
GREECE (GRE)
BARMPOUTI ANDRONIKI
4
02 LC 123 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
BARMPOUTI ANDRONIKI
9
03 KL 179 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Blatsiou Maria Adriana
02 LC 107 OC F -46 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Blatsiou Maria Adriana
03 KL 163 OC F -46 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Fekas George
07 K1 429 S M -63,5 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Koniaviti Maria
4
02 LC 124 J F -60 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Koniaviti Maria
2
03 KL 180 J F -60 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Koniaviti Maria
03 KL 181 J F -65 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Koniaviti Maria
25
03 KL 195 S F -60 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Trikkas Ilias
3
02 LC 113 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Trikkas Ilias
3
03 KL 169 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Zacharakis Charalampos
32
02 LC 114 J M -63 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Zacharakis Charalampos
7
03 KL 170 J M -63 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Zarmakoupi Semeli
4
02 LC 137 S F -50 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS(WakoGRE-AFF), GREECE (GRE)
Zarmakoupi Semeli
3
03 KL 193 S F -50 kg
ATHLETIC CLUB EVRITANIAS[2](WakoGRE-AFF[2]), GREECE (GRE): Total entries: 15 Total athletes 7
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS)
GREECE (GRE)
ANAGNOSTOPOULOS ARISTEIDIS
52
01 PF 075 S M -84 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
ANAGNOSTOPOULOS ARISTEIDIS
01 PF 076 S M -89 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
APOSTOLOU KONSTANTINOS
26
01 PF 053 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
APOSTOLOU KONSTANTINOS
39
02 LC 113 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
APOSTOLOU KONSTANTINOS
03 KL 169 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
ARVANITAKI MARINA
01 PF 064 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
ARVANITAKI MARINA
01 PF 065 J F -60 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
BEKTAS KAAN
03 KL 154 OC M -47 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FIGHTING STEPS TEAM(ANAGNOSTOPOULOS, APOSTOLOU, MICHALIS)
01 PF 079 S M T
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FIGHTING STEPS(DIMAS, THEODOROU, TSELEKAS)
01 PF 042 OC M T
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FIGHTING STEPS(KERAMIDAS, POULIS, VRATSINIS)
01 PF 062 J M T
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FIGHTING STEPS(KITSA, LAVDANITI, MILONA)
01 PF 069 J F T
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FILIS CHRISTOS
16
05 FC 315 S M -81 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FILIS CHRISTOS
34
06 LK 374 S M -81 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FILIS NIKOLAOS
68
02 LC 130 S M -69 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FILIS NIKOLAOS
18
03 KL 186 S M -69 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FILIS NIKOLAOS
03 KL 187 S M -74 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
FILIS SERAFIM
06 LK 377 S M +91 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
Kaberoglou Nourie
13
03 KL 161 OC F -37 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KERAMIDAS KONSTANTINOS
23
01 PF 057 J M -79 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KERAMIDAS KONSTANTINOS
18
01 PF 058 J M -84 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KITSA LIVIA
01 PF 063 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KITSA LIVIA
01 PF 064 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KITSA LIVIA
38
03 KL 178 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KONSTANTINOU ANNA
02 LC 108 OC F -50 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KONSTANTINOU ANNA
03 KL 164 OC F -50 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KOULAXIDOU VASILIKI
23
02 LC 139 S F -60 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KOULAXIDOU VASILIKI
32
02 LC 140 S F -65 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KOULAXIDOU VASILIKI
18
03 KL 195 S F -60 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KOULAXIDOU VASILIKI
23
03 KL 196 S F -65 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KOUTANTOU EVANGELIA
01 PF 047 OC F -50 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KOUTANTOU EVANGELIA
18
02 LC 108 OC F -50 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KOUTANTOU EVANGELIA
14
02 LC 109 OC F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KOUTANTOU EVANGELIA
17
03 KL 164 OC F -50 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
KOUTANTOU IRINI
26
01 PF 029 YC F -42 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
LATHOURIS SOTIRIOS
1
02 LC 154 V M -94 KG
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
LATHOURIS SOTIRIOS
02 LC 155 V M +94 KG
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
LATHOURIS SOTIRIOS
19
03 KL 202 V M -94 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
LATHOURIS SOTIRIOS
03 KL 203 V M +84 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
LAVDANITI EVELINA
01 PF 064 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
LAVDANITI EVELINA
01 PF 065 J F -60 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
LIRIDI ANASTASIA
03 KL 179 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
MARAGKOPOULOU AIKATERINI
34
02 LC 123 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
MARAGKOPOULOU AIKATERINI
15
03 KL 179 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
MARAGKOPOULOU AIKATERINI
13
03 KL 180 J F -60 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
MEIMETI MARIALENA
5
03 KL 167 OC F -65 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
MICHALIS MYRSINIOS VASILEIOS
46
01 PF 053 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
MICHALIS MYRSINIOS VASILEIOS
56
01 PF 054 J M -63 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
PAPADOPOULOU VALENTINA
13
03 KL 166 OC F -60 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
PETOUSI ANASTASIA
01 PF 044 OC F -37 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
PETOUSI ANASTASIA
18
02 LC 105 OC F -37 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
PETOUSI ANASTASIA
03 KL 161 OC F -37 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
PETOUSI MARINA
7
02 LC 122 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
PETOUSI MARINA
02 LC 123 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
PETOUSI MARINA
38
03 KL 178 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
PETOUSI MARINA
03 KL 179 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
POLITAKI KALLIOPI
25
03 KL 165 OC F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
POULIS MARIOS
27
01 PF 056 J M -74 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
POULIS MARIOS
01 PF 057 J M -79 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
STELLIOU KIRIAKI POULIA
31
03 KL 194 S F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
THEODOROU ELEFTHERIOS
01 PF 040 OC M -69 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
TSELEKAS POLIDOROS
43
01 PF 037 OC M -52 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
TSELEKAS POLIDOROS
20
01 PF 038 OC M -57 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
TSICHLIS MICHAIL
01 PF 035 OC M -42 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
TSICHLIS MICHAIL
37
02 LC 097 OC M -42 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
TSICHLIS MICHAIL
03 KL 153 OC M -42 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
TSIPLAKOU IOANNA
36
03 KL 179 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
TSIRIKOS APOLLON
03 KL 172 J M -74 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
TSOUROUFLI NATALIA
21
02 LC 142 S F +70 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
TSOUROUFLI NATALIA
18
03 KL 198 S F +70 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
VRATSINIS GEORGIOS
15
01 PF 058 J M -84 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE)
VRATSINIS GEORGIOS
5
01 PF 059 J M -89 kg
ATHLETIC CLUB FIGHTING STEPS(235 FIGHTING STEPS), GREECE (GRE): Total entries: 72 Total athletes 35
ATHLETIC CLUB FOKEAS(AC FOKEAS)
GREECE (GRE)
CHATZIDAKI NEFELI
02 LC 107 OC F -46 kg
ATHLETIC CLUB FOKEAS(AC FOKEAS), GREECE (GRE)
CHATZIDAKI NEFELI
13
03 KL 163 OC F -46 kg
ATHLETIC CLUB FOKEAS[2](AC FOKEAS[2]), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 1
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON)
GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(Batris, MEXIS, PAPPAS)
01 PF 062 J M T
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(GREMI, NIKOLAOU, PAPPAS, ZEMPEKOGLOU)
01 PF 025 YC M T
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
Batris Agisilaos
19
01 PF 055 J M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
Batris Agisilaos
01 PF 056 J M -74 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
MEXIS CHRISTOS
29
01 PF 054 J M -63 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
MEXIS CHRISTOS
33
01 PF 055 J M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
MEXIS CHRISTOS
57
02 LC 114 J M -63 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
MEXIS CHRISTOS
02 LC 115 J M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
PAPPAS APOLLON
01 PF 021 YC M -37 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
PAPPAS VANGELIS
01 PF 054 J M -63 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE)
PAPPAS VANGELIS
01 PF 055 J M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS SPATON(A C IKAROS SPATON), GREECE (GRE): Total entries: 11 Total athletes 7
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061)
GREECE (GRE)
ADAMIS KONSTANTINOS
52
01 PF 074 S M -79 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ADAMIS KONSTANTINOS
40
02 LC 132 S M -79 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ADAMOPOULOS ANASTASIOS
14
01 PF 053 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ADAMOPOULOS ANASTASIOS
29
01 PF 054 J M -63 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ANASTASOPOULOS KONSTANTINOS
21
01 PF 073 S M -74 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ANASTASOPOULOS KONSTANTINOS
6
01 PF 074 S M -79 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ANGELETOS ATHANASIOS
02 LC 130 S M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS 2(BELLOU, SAFLAGIOURA, TSELIOU)
01 PF 086 S F T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(ADAMOPOULOS, MALAKASIOTIS, RALLIS)
01 PF 062 J M T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(ANASTASOPOULOS, KATSAGONIS, KLIMANTIRIS)
01 PF 079 S M T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(BELLOU, KATSAGONI, KECHAGIADAKI, Tourkantoni)
01 PF 069 J F T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(CHRISTODOULOU, LYRITIS, RALLIS)
01 PF 062 J M T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(DAMIAS, PANAGIOTIDIS, PAPADOPOULOS)
01 PF 079 S M T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(GELADARI, KAPSIMALLI, MEMMOU)
01 PF 052 OC F T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(KAKARIS, RALLIS, RALLIS)
01 PF 079 S M T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(KANTIOTIS, KONSTANTAKIS, KOROVESIS)
01 PF 062 J M T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(KESOULIS, MOURIKIS, ROUSSOS)
01 PF 042 OC M T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ATHLETIC CLUB IKAROS(MEMMOU, MEMMOU, PETROGIANNOU)
01 PF 086 S F T
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
BELLOU ELENI
12
01 PF 065 J F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
BELLOU ELENI
5
01 PF 066 J F -65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
BELLOU ELENI
39
01 PF 082 S F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
BELLOU ELENI
14
02 LC 124 J F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
CHRISTODOULOU IASON
11
01 PF 055 J M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
CHRISTODOULOU IASON
21
01 PF 056 J M -74 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
DAMIAS KONSTANTINOS
30
01 PF 072 S M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
DAMIAS KONSTANTINOS
41
01 PF 073 S M -74 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
DAMIAS KONSTANTINOS
27
02 LC 130 S M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
FENGARIS IOANNIS
02 LC 135 S M -94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
GELADARI MYRTO
30
01 PF 049 OC F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
GELADARI MYRTO
11
01 PF 050 OC F -65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
GEORGIADIS PANAGIOTIS
1
01 PF 058 J M -84 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KAKARIS CHRISTOS
72
01 PF 071 S M -63 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KAKARIS CHRISTOS
60
01 PF 072 S M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KANTIOTIS KONSTANTINOS
01 PF 057 J M -79 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KANTIOTIS KONSTANTINOS
18
01 PF 058 J M -84 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KAPSIMALLI EFTHYMIA
01 PF 050 OC F -65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KAPSIMALLI EFTHYMIA
13
01 PF 051 OC F +65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KAPSIMALLI EFTHYMIA
10
02 LC 111 OC F -65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KAPSIMALLI EFTHYMIA
02 LC 112 OC F +65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KATSAGONI DIMITRA-MARIA
5
01 PF 067 J F -70 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KATSAGONI DIMITRA-MARIA
13
01 PF 068 J F +70 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KATSAGONIS STAMATIS
3
01 PF 078 S M +94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KECHAGIADAKI STAMATIA MARIA
20
01 PF 065 J F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KECHAGIADAKI STAMATIA MARIA
01 PF 066 J F -65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KESOULIS ORFEAS
01 PF 038 OC M -57 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KESOULIS ORFEAS
01 PF 039 OC M -63 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KESOULIS ORFEAS
02 LC 100 OC M -57 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KLIMANTIRIS THEODOROS
52
01 PF 074 S M -79 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KLIMANTIRIS THEODOROS
01 PF 075 S M -84 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KONSTANTAKIS STAVROS
33
01 PF 055 J M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KONSTANTAKIS STAVROS
01 PF 056 J M -74 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KOROVESIS IRAKLIS
27
01 PF 056 J M -74 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KOROVESIS IRAKLIS
23
01 PF 057 J M -79 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
KOROVESIS IRAKLIS
77
01 PF 073 S M -74 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
LIVANOS NIKOLAOS
15
01 PF 089 V M -84 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
LIVANOS NIKOLAOS
01 PF 090 V M -94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
LYRITIS ALEXANDROS
9
01 PF 053 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
LYRITIS ALEXANDROS
12
01 PF 054 J M -63 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
LYRITIS ALEXANDROS
41
01 PF 070 S M -57 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
LYRITIS ALEXANDROS
02 LC 113 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
MEMMOU EFI
10
01 PF 080 S F -50 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
MEMMOU EFI
28
01 PF 081 S F -55 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
MEMMOU ELENA
8
01 PF 080 S F -50 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
MEMMOU ELENA
34
01 PF 081 S F -55 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
MEMMOU SILIA
1
01 PF 048 OC F -55 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
MEMMOU SILIA
3
01 PF 049 OC F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
MEMMOU SILIA
13
02 LC 109 OC F -55 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
PANAGIOTIDIS ALEXANDROS
02 LC 129 S M -63 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
PANAGIOTIDIS ALEXANDROS
02 LC 130 S M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
PANAGIOTIDIS ALEXANDROS
31
03 KL 185 S M -63 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
PANAGIOTIDIS ALEXANDROS
03 KL 186 S M -69 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
PAPADOPOULOS PRODROMOS
3
01 PF 076 S M -89 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
PAPADOPOULOS PRODROMOS
6
01 PF 077 S M -94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
PETROGIANNOU ISIDORA
38
01 PF 081 S F -55 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
PETROGIANNOU ISIDORA
18
01 PF 082 S F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS ALEXANDROS-EFRAIM
10
01 PF 057 J M -79 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS ALEXANDROS-EFRAIM
18
01 PF 058 J M -84 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS ALEXANDROS-EFRAIM
7
02 LC 117 J M -79 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS ALEXANDROS-EFRAIM
02 LC 118 J M -84 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS DIMITRIOS-IOANNIS
39
01 PF 077 S M -94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS DIMITRIOS-IOANNIS
01 PF 078 S M +94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS DIMITRIOS-IOANNIS
21
02 LC 135 S M -94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS KONSTANTINOS-PANAGIOTIS
11
01 PF 060 J M -94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS KONSTANTINOS-PANAGIOTIS
01 PF 061 J M +94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
RALLIS KONSTANTINOS-PANAGIOTIS
01 PF 077 S M -94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ROTARU MARIANA-MADALINA
23
01 PF 066 J F -65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ROUSSOS THEOFILOS
21
01 PF 034 OC M -37 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
ROUSSOS THEOFILOS
42
01 PF 035 OC M -42 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
SAFLAGIOURA AGGELIKI-GEORGIA
44
01 PF 081 S F -55 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
SAFLAGIOURA AGGELIKI-GEORGIA
01 PF 082 S F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
SOLDATOS FILIPPOS
02 LC 135 S M -94 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
SOLDATOU ELENA
02 LC 141 S F -70 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
SOLDATOU ELISAVET
02 LC 142 S F +70 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
Tourkantoni Nemesis
17
01 PF 064 J F -55 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
Tourkantoni Nemesis
44
01 PF 065 J F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
Tourkantoni Nemesis
01 PF 081 S F -55 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
TSELIOU AIKATERINI-EIRINI
01 PF 082 S F -60 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
TSELIOU AIKATERINI-EIRINI
46
01 PF 083 S F -65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
VERGOPOULOU PANTELIA SYRAGO
15
01 PF 093 V F -65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE)
VERGOPOULOU PANTELIA SYRAGO
15
02 LC 149 V F -65 kg
ATHLETIC CLUB IKAROS(wako-rsportz7061), GREECE (GRE): Total entries: 100 Total athletes 42
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK)
GREECE (GRE)
APOSTOLIDIS GEORGIOS
6
05 FC 271 YJ M -54 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
ASPIOTI MYRTO ANDRONIKI
01 PF 063 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
ASPIOTI MYRTO ANDRONIKI
02 LC 122 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
ASPIOTI MYRTO ANDRONIKI
16
03 KL 178 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
ASPIOTIS VASILEIOS
01 PF 053 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
ASPIOTIS VASILEIOS
02 LC 113 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
ASPIOTIS VASILEIOS
71
03 KL 169 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
KANASI DIMITRA
20
01 PF 063 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
KANASI DIMITRA
15
02 LC 122 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
KANASI DIMITRA
12
03 KL 178 J F -50 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
KOKOTSAKIS GEORGIOS
32
01 PF 037 OC M -52 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
KOKOTSAKIS GEORGIOS
03 KL 155 OC M -52 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
KOURTIS GEORGIOS
01 PF 053 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
KOURTIS GEORGIOS
39
02 LC 113 J M -57 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
Papazekos Christos
50
01 PF 036 OC M -47 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
Papazekos Christos
02 LC 098 OC M -47 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
Papazekos Christos
03 KL 154 OC M -47 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
STRATIGOPOULOS FANOURIS ALEXANDROS
4
05 FC 271 YJ M -54 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE)
THALASSINOS PETROS
66
03 KL 186 S M -69 kg
ATHLETIC CLUB IONES IRAKLIOY ATTIKIS(IONES IRAKLIOY ATTIK), GREECE (GRE): Total entries: 19 Total athletes 9
ATHLETIC CLUB IRON TEAM(IRON TEAM)
GREECE (GRE)
ANDRIANOU XRISTINA
9
03 KL 166 OC F -60 kg
ATHLETIC CLUB IRON TEAM(IRON TEAM), GREECE (GRE)
APOSTOLOU SOFIA
03 KL 161 OC F -37 kg
ATHLETIC CLUB IRON TEAM(IRON TEAM), GREECE (GRE)
DEFINGOU SOFIA
06 LK 343 YJ F -52 kg
ATHLETIC CLUB IRON TEAM(IRON TEAM), GREECE (GRE)
PAPPAS EYTHIMIOS
18
03 KL 174 J M -84 kg
ATHLETIC CLUB IRON TEAM(IRON TEAM), GREECE (GRE)
POTOURIDIS KONSTANTINOS
14
06 LK 333 YJ M -63,5 kg
ATHLETIC CLUB IRON TEAM(IRON TEAM), GREECE (GRE)
TROGADI XRISTINA
6
06 LK 344 YJ F -56 kg
ATHLETIC CLUB IRON TEAM(IRON TEAM), GREECE (GRE)
Trogadis Giorgos
34
03 KL 153 OC M -42 kg
ATHLETIC CLUB IRON TEAM(IRON TEAM), GREECE (GRE)
ZISOPOULOS ORESTIS
03 KL 152 OC M -37 kg
ATHLETIC CLUB IRON TEAM[1](IRON TEAM[1]), GREECE (GRE): Total entries: 8 Total athletes 8
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM)
GREECE (GRE)
ATHLETIC POINT CLUB(CULLI, ISA, SERETI)
01 PF 069 J F T
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
Basha Alexandros
01 PF 070 S M -57 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
Batikh Gabriel Mohamad
01 PF 036 OC M -47 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
CULLI LUIZA
29
01 PF 063 J F -50 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
CULLI LUIZA
48
01 PF 064 J F -55 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
ISA VANESA
01 PF 063 J F -50 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
ISA VANESA
01 PF 064 J F -55 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
LALAJ MARIA
01 PF 048 OC F -55 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
LALAJ MARIA
13
01 PF 049 OC F -60 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
MALAKASIOTIS MICHAIL
29
01 PF 054 J M -63 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
MALAKASIOTIS MICHAIL
27
01 PF 055 J M -69 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
NOUKOS ANDREAS
27
01 PF 039 OC M -63 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
SERETI IRENE
01 PF 063 J F -50 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
SERETI IRENE
29
01 PF 064 J F -55 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
Thanasaj Sofia
01 PF 082 S F -60 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
Tsagri Lydia
01 PF 030 YC F -47 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
Tsagri Lydia
12
01 PF 031 YC F +47 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
Vrapi Eros
01 PF 039 OC M -63 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE)
Vrapi Eros
01 PF 040 OC M -69 kg
ATHLETIC POINT CLUB(WakoGRE-AHM), GREECE (GRE): Total entries: 19 Total athletes 11
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON)
GREECE (GRE)
Athanasopoulos Efstathios
02 LC 100 OC M -57 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Efstathios
02 LC 101 OC M -63 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Efstathios
14
03 KL 156 OC M -57 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Efstathios
17
03 KL 157 OC M -63 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Efstathios
4
05 FC 272 YJ M -57 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Ioannis
27
02 LC 115 J M -69 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Ioannis
02 LC 116 J M -74 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Ioannis
58
03 KL 171 J M -69 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Ioannis
03 KL 172 J M -74 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Ioannis
05 FC 294 OJ M -71 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Konstantinos
02 LC 096 OC M -37 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Konstantinos
02 LC 097 OC M -42 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Konstantinos
22
03 KL 152 OC M -37 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Athanasopoulos Konstantinos
22
03 KL 153 OC M -42 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Bekiou Angeliki
07 K1 438 S F -52 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Bousis Panagiotis
28
06 LK 369 S M -60 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Kaitsas Konstantinos
8
07 K1 411 OJ M -67 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
KARLI CHRYSA
17
07 K1 441 S F -65 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
KOKKORI KONSTANTINA
25
02 LC 107 OC F -46 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
KOKKORI KONSTANTINA
27
03 KL 163 OC F -46 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
MANDALOS CHRISTOS
06 LK 369 S M -60 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Michalakakou Mary Stauroula
18
02 LC 127 J F +70 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Michalakakou Mary Stauroula
13
03 KL 183 J F +70 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Michalakakou Mary Stauroula
5
07 K1 424 OJ F +70 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
NIKOLAOY NIKOLAOS
02 LC 114 J M -63 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
NIKOLAOY NIKOLAOS
03 KL 170 J M -63 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
PANOPOULOS MICHAIL
48
02 LC 129 S M -63 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
PANOPOULOS MICHAIL
03 KL 185 S M -63 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
PANOU NIKOLAOS
29
06 LK 370 S M -63,5 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Panou Venetia Maria
16
02 LC 105 OC F -37 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Panou Venetia Maria
15
03 KL 161 OC F -37 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Papandriopoulou Danai
12
06 LK 361 OJ F -56 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
PAPPAS KONSTANTINOS
20
02 LC 098 OC M -47 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
PAPPAS KONSTANTINOS
36
02 LC 099 OC M -52 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
PAPPAS KONSTANTINOS
22
03 KL 154 OC M -47 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
PAPPAS KONSTANTINOS
24
03 KL 155 OC M -52 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Peskesidou Spyridoula Nektaria
10
05 FC 301 OJ F -52 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE)
Sigala Revekka
16
05 FC 321 S F -56 kg
G.S.ENOSI MACHITON(ENOSI MACHITON), GREECE (GRE): Total entries: 38 Total athletes 18
OMILOS JUDO N. FILADELFIAS(O-T-N-F)
GREECE (GRE)
OMILOS JUDO N. FILADELFIAS(KAMOUZIS, NEROULI, ZOUMBANEA)
01 PF 052 OC F T
OMILOS JUDO N. FILADELFIAS(O-T-N-F), GREECE (GRE)
OMILOS JUDO N. FILADELFIAS(SAMIOTI, STATHI, Samioti)
01 PF 052 OC F T
OMILOS JUDO N. FILADELFIAS(O-T-N-F), GREECE (GRE)
SAMIOTI ALIKI
42
01 PF 047 OC F -50 kg
OMILOS JUDO N. FILADELFIAS(O-T-N-F), GREECE (GRE)
Samioti Eleni Aikaterini
30
01 PF 047 OC F -50 kg
OMILOS JUDO N. FILADELFIAS(O-T-N-F), GREECE (GRE)
STATHI STEFANIA
01 PF 048 OC F -55 kg
OMILOS JUDO N. FILADELFIAS(O-T-N-F), GREECE (GRE)
ZOUMBANEA ELENI
01 PF 049 OC F -60 kg
OMILOS JUDO N. FILADELFIAS(O-T-N-F), GREECE (GRE): Total entries: 6 Total athletes 6
POWER GLOVES(POWER GLOVES)
GREECE (GRE)
CHRISTOFOROU MICHAEL
02 LC 099 OC M -52 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
CHRISTOFOROU MICHAEL
03 KL 155 OC M -52 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
Garzonis Petros
02 LC 116 J M -74 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
Garzonis Petros
03 KL 172 J M -74 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
KALENTERIDIS AIMILIOS
02 LC 099 OC M -52 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
KALENTERIDIS AIMILIOS
42
03 KL 155 OC M -52 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
KOLLIAS ANTONIS
02 LC 114 J M -63 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
KOLLIAS ANTONIS
03 KL 170 J M -63 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
MARIANNA MALAKATE
02 LC 111 OC F -65 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
MARIANNA MALAKATE
03 KL 167 OC F -65 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
NIKOLOU MICHAILANGELOS
4
02 LC 131 S M -74 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
NIKOLOU MICHAILANGELOS
1
03 KL 187 S M -74 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
POLITHODORAKIS GEORGIOS
02 LC 113 J M -57 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
POLITHODORAKIS GEORGIOS
03 KL 169 J M -57 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
Rigopoulos Georgios
02 LC 102 OC M -69 kg
POWER GLOVES(POWER GLOVES), GREECE (GRE)
Rigopoulos Georgios
9
03 KL 158 OC M -69 kg
POWER GLOVES[2](POWER GLOVES[2]), GREECE (GRE): Total entries: 16 Total athletes 8
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS)
GREECE (GRE)
chaldoupi Theodora
34
02 LC 122 J F -50 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Chatzi Barie
25
02 LC 137 S F -50 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Chatzi Nour
02 LC 109 OC F -55 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Chatzi Nour
03 KL 165 OC F -55 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Dede Konstantina
30
02 LC 124 J F -60 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Dede Konstantina
38
03 KL 180 J F -60 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
KOROPOULIS PANAGIOTIS
11
02 LC 102 OC M -69 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Kouris Marios
03 KL 171 J M -69 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Soufla Agni
9
06 LK 384 S F +70 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Stamatis Basilis
03 KL 173 J M -79 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
STERGIOPOULOS ANTONIOS
02 LC 098 OC M -47 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Tripitsidis Ioannis
27
02 LC 134 S M -89 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE)
Tripitsidis Ioannis
23
03 KL 190 S M -89 kg
TAEKWON DO ELEFSIS SPORTS CLUB(AS ELEFSIS), GREECE (GRE): Total entries: 13 Total athletes 10
WAKO Greece(WakoGRE)
GREECE (GRE)
Voutyras Dimitrios
06 LK 372 S M -71 kg
WAKO Greece(WakoGRE), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK)
GREECE (GRE)
Chozos Konstantinos
11
01 PF 056 J M -74 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
Chozos Konstantinos
16
01 PF 057 J M -79 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
Economo Dimitrios
2
01 PF 075 S M -84 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
Economo Maria Evangelia
35
01 PF 083 S F -65 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
GIDAS GEORGIOS
32
01 PF 022 YC M -42 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
Kanellopoulos Konstantinos
32
01 PF 076 S M -89 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
Kanellopoulos Konstantinos
32
01 PF 077 S M -94 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
Kanellopoulos Konstantinos
01 PF 078 S M +94 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
KETSES ANASTASIOS
42
01 PF 074 S M -79 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
KETSES ANASTASIOS
35
01 PF 075 S M -84 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
Markantonis Dimitrios
01 PF 024 YC M +47 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
PAPAMICHAIL PRODROMOS
01 PF 059 J M -89 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
PAPAMICHAIL PRODROMOS
12
01 PF 060 J M -94 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
PELEKANOS SIMOS
01 PF 041 OC M +69 kg
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
ZEN MARTIAL ARTS(Chozos, KETSES, Kanellopoulos, PAPAMICHAIL)
01 PF 079 S M T
ZEN MARTIAL ARTS(WakoGRE-AGK), GREECE (GRE)
ZEN MARTIAL ARTS(Chozos, Lotos, PAPAMICHAIL)
01 PF 062 J M T
ZEN MARTIAL ARTS[2](WakoGRE-AGK[2]), GREECE (GRE): Total entries: 16 Total athletes 10
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(WakoGRE-AEN)
GREECE (GRE)
PIPERA ΕLENI
29
06 LK 381 S F -60 kg
Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(WakoGRE-AEN), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS)
GREECE (GRE)
CHATZIDAKIS NIKOLAOS
56
01 PF 054 J M -63 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
DELAKEZAS KONSTANTINOS
27
01 PF 039 OC M -63 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
DIMOU KONSTANTINA
9
01 PF 031 YC F +47 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Giosma Anastasia
48
01 PF 064 J F -55 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Giosma Anastasia
01 PF 065 J F -60 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Kalliantasis Anastasios
01 PF 034 OC M -37 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Kalliantasis Anastasios
01 PF 035 OC M -42 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
KEMERIDOU CHRISTINA MARINA
19
01 PF 026 YC F -28 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Moraru Victoria
36
01 PF 066 J F -65 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
PETRAS EFSTATHIOS
51
01 PF 020 YC M -32 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
PETRAS EFSTATHIOS
01 PF 021 YC M -37 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
PRA ELENI
01 PF 064 J F -55 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Presveias Dimitrios
36
01 PF 070 S M -57 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Presveias Dimitrios
01 PF 071 S M -63 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Presveias Nikolaos christos
45
01 PF 072 S M -69 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Valasopoulos Koukoulis Ioannis
01 PF 037 OC M -52 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
Valasopoulos Koukoulis Ioannis
01 PF 038 OC M -57 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
VALASOPOULOU KOUKOULI GEORGIA
01 PF 063 J F -50 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE)
VALASOPOULOU KOUKOULI GEORGIA
48
01 PF 064 J F -55 kg
Α.Σ ΖΕΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(A C ZEN GLYFADAS), GREECE (GRE): Total entries: 19 Total athletes 13
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ(WakoGRE-AMA)
GREECE (GRE)
SIMITZI ANTIKLEIA
10
06 LK 345 YJ F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ(WakoGRE-AMA), GREECE (GRE)
SOTIRAKOS ATHANASIOS
03 KL 173 J M -79 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ(WakoGRE-AMA), GREECE (GRE)
TABAKU ELISABET
7
06 LK 346 YJ F +60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ(WakoGRE-AMA), GREECE (GRE)
TSOLAKIDOU SOFIA
18
07 K1 439 S F -56 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ(WakoGRE-AMA), GREECE (GRE): Total entries: 4 Total athletes 4
Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως(WakoGRE-AMK)
GREECE (GRE)
Provias Nikolaos- Marios
28
06 LK 376 S M -91 kg
Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως(WakoGRE-AMK), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ(WakoGRE-AEA)
GREECE (GRE)
GKLANTZOUNI KONSTANTINA
26
02 LC 108 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ(WakoGRE-AEA), GREECE (GRE)
GKLANTZOUNI KONSTANTINA
27
03 KL 164 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ(WakoGRE-AEA), GREECE (GRE)
KALORMAKIS MANOLIS
02 LC 115 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ(WakoGRE-AEA), GREECE (GRE)
KALORMAKIS MANOLIS
18
03 KL 171 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ(WakoGRE-AEA), GREECE (GRE)
Taltaloglou Alexandros
02 LC 096 OC M -37 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ(WakoGRE-AEA), GREECE (GRE)
Taltaloglou Alexandros
03 KL 152 OC M -37 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ(WakoGRE-AEA), GREECE (GRE): Total entries: 6 Total athletes 3
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC)
GREECE (GRE)
GRIGORAKI DIONYSIA
02 LC 124 J F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
GRIGORAKI DIONYSIA
03 KL 180 J F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Kanellopoulos Filippos
02 LC 098 OC M -47 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Kanellopoulos Filippos
03 KL 154 OC M -47 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Kanellopoulos Panagiotis
39
02 LC 113 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Kanellopoulos Panagiotis
03 KL 169 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
MITROPOULOS VASILIOS
02 LC 113 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
MITROPOULOS VASILIOS
50
03 KL 169 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Mountzogiannis Konstantinos
02 LC 099 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Mountzogiannis Konstantinos
03 KL 155 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Mpoziaris Athanasios Chrisovalantis
36
02 LC 099 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Mpoziaris Athanasios Chrisovalantis
42
03 KL 155 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Pantazopoulos Vasilios
36
02 LC 099 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE)
Pantazopoulos Vasilios
03 KL 155 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ(WakoGRE-ACC), GREECE (GRE): Total entries: 14 Total athletes 7
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV)
GREECE (GRE)
Arapogiannis Panteleimon
03 KL 170 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
Karamolegou Antonia
02 LC 123 J F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
Karamolegou Antonia
36
03 KL 179 J F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
LIOLIOS Alexandros
02 LC 115 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
LIOLIOS Alexandros
32
03 KL 171 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
Liolios Michalis
13
02 LC 118 J M -84 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
Liolios Michalis
18
03 KL 174 J M -84 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
Pappa Georgia
06 LK 383 S F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
Prifti Emily
02 LC 108 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
Prifti Emily
03 KL 164 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
Triantafillidis Christos
03 KL 172 J M -74 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
TSOKAS KONSTANTINOS
16
02 LC 116 J M -74 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
TSOKAS KONSTANTINOS
03 KL 172 J M -74 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
XATZITHOMAS DIMITRIS
02 LC 115 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE)
XATZITHOMAS DIMITRIS
03 KL 171 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AHV), GREECE (GRE): Total entries: 15 Total athletes 9
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ(WakoGRE-AEZ)
GREECE (GRE)
Maskai Irdi
07 K1 432 S M -75 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ(WakoGRE-AEZ), GREECE (GRE)
Ntinopoulou Christina-Agapi
20
07 K1 439 S F -56 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ(WakoGRE-AEZ), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 2
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAK)
GREECE (GRE)
ASPIOTIS GEORGIOS
27
02 LC 135 S M -94 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAK), GREECE (GRE)
ASPIOTIS GEORGIOS
25
03 KL 191 S M -94 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAK), GREECE (GRE)
CHIOTELLI IOANNA
02 LC 123 J F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAK), GREECE (GRE)
CHIOTELLI IOANNA
03 KL 179 J F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAK), GREECE (GRE)
KAIDANTZI GEORGIA
02 LC 111 OC F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAK), GREECE (GRE)
KAIDANTZI GEORGIA
03 KL 167 OC F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAK), GREECE (GRE)
RIGAS THEODOROS
2
02 LC 152 V M -74 KG
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAK), GREECE (GRE): Total entries: 7 Total athletes 4
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Κ1(WakoGRE-AFD)
GREECE (GRE)
Kokkonis Athanasios
02 LC 153 V M -84 KG
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Κ1(WakoGRE-AFD), GREECE (GRE)
Lani Alexandros
37
07 K1 430 S M -67 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Κ1(WakoGRE-AFD), GREECE (GRE)
Maros Giorgos
10
06 LK 354 OJ M -75 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Κ1(WakoGRE-AFD), GREECE (GRE)
MOURATSI ELSI
18
06 LK 377 S M +91 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Κ1(WakoGRE-AFD), GREECE (GRE)
Papadopoulos Ionas
06 LK 374 S M -81 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Κ1(WakoGRE-AFD), GREECE (GRE): Total entries: 5 Total athletes 5
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΠΥΡΣΟΣ(WakoGRE-ADM)
GREECE (GRE)
ΚΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΟΣ
06 LK 355 OJ M -81 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΠΥΡΣΟΣ(WakoGRE-ADM), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΕ-ΚΒΟ-ΝΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ(WakoGRE-AIM)
GREECE (GRE)
Chrysofaki Styliani-Fratzeska
02 LC 138 S F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΕ-ΚΒΟ-ΝΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ(WakoGRE-AIM), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Η ΑΡΕΝΑ(A C ARENA)
GREECE (GRE)
MERMIGAS GIANNIS
03 KL 169 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Η ΑΡΕΝΑ(A C ARENA), GREECE (GRE)
ZIKOS DIMITRIS
03 KL 171 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Η ΑΡΕΝΑ(A C ARENA), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 2
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΔΙΟΣ" ΜΑΡΑΘΩΝΑ(WakoGRE-ANB)
GREECE (GRE)
DIMELI EVANGELIA
25
02 LC 142 S F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΔΙΟΣ" ΜΑΡΑΘΩΝΑ(WakoGRE-ANB), GREECE (GRE)
KATSAS DIMITRIOS
02 LC 103 OC M +69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΔΙΟΣ" ΜΑΡΑΘΩΝΑ(WakoGRE-ANB), GREECE (GRE)
KATSAS DIMITRIOS
03 KL 159 OC M +69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΔΙΟΣ" ΜΑΡΑΘΩΝΑ(WakoGRE-ANB), GREECE (GRE)
PAPPA ELEFTHERIA
02 LC 142 S F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΔΙΟΣ" ΜΑΡΑΘΩΝΑ(WakoGRE-ANB), GREECE (GRE)
PAPPAS STEFANOS
02 LC 133 S M -84 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΔΙΟΣ" ΜΑΡΑΘΩΝΑ(WakoGRE-ANB), GREECE (GRE): Total entries: 5 Total athletes 4
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ"(WakoGRE-ACJ)
GREECE (GRE)
AZIZI ELISABETA
23
06 LK 382 S F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ"(WakoGRE-ACJ), GREECE (GRE)
KOSTIS IOANNIS
02 LC 114 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ"(WakoGRE-ACJ), GREECE (GRE)
KOSTIS IOANNIS
37
03 KL 170 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ"(WakoGRE-ACJ), GREECE (GRE)
VISIA MARINA
31
06 LK 381 S F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ"(WakoGRE-ACJ), GREECE (GRE): Total entries: 4 Total athletes 3
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 'Η ΤΟΛΜΗ' ΚΙΛΚΙΣ(WakoGRE-ACA)
GREECE (GRE)
TSOMPANI ANNA
05 FC 324 S F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 'Η ΤΟΛΜΗ' ΚΙΛΚΙΣ(WakoGRE-ACA), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC)
GREECE (GRE)
ATHANASIOU ARSINOI
9
05 FC 301 OJ F -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Athanasiou IOANNIS
18
06 LK 352 OJ M -67 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
ATHANASIOU SPYRIDOULA
02 LC 126 J F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
ATHANASIOU SPYRIDOULA
03 KL 182 J F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
KARAKOSTAS KONSTANTINOS
14
06 LK 331 YJ M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
KITSIOU SPYRIDOULA
02 LC 142 S F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
KITSIOU SPYRIDOULA
03 KL 198 S F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
KITSIOU VASILEIA
02 LC 127 J F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
KITSIOU VASILEIA
03 KL 183 J F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Papadeas Ilias
9
02 LC 103 OC M +69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Papadeas Ilias
03 KL 159 OC M +69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Psaroudaki Maria -Zoumpoulia
15
02 LC 111 OC F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Psaroudaki Maria -Zoumpoulia
03 KL 167 OC F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
STAMATI MARIA- ATHINA
02 LC 122 J F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
STAMATI MARIA- ATHINA
03 KL 178 J F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Stamatis Christos
35
01 PF 034 OC M -37 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Stamatis Christos
39
02 LC 096 OC M -37 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Stamatis Christos
03 KL 152 OC M -37 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
STRAVODIMOU MARIA - ELENI
01 PF 046 OC F -46 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
STRAVODIMOU MARIA - ELENI
02 LC 107 OC F -46 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
STRAVODIMOU MARIA - ELENI
03 KL 163 OC F -46 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
TSAKANIKA RAFAILIA AIKATERINI
3
06 LK 344 YJ F -56 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Tsakanikas Valentino
8
06 LK 351 OJ M -63,5 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Vlachou Anastasia
01 PF 067 J F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Vlachou Anastasia
13
02 LC 126 J F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE)
Vlachou Anastasia
9
03 KL 182 J F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ TAE KWON DO (ΤΑΕ ΚΒΟ - ΝΤΟ) ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ(WakoGRE-AHC), GREECE (GRE): Total entries: 26 Total athletes 14
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG)
GREECE (GRE)
Badekas Alexandros
27
01 PF 039 OC M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE)
Dismas Sofia
01 PF 029 YC F -42 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE)
Dismas Sofia
20
01 PF 030 YC F -47 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE)
FOTOU MARIA
01 PF 063 J F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE)
Georgiopoulos Apostolos
16
01 PF 037 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE)
KALLIANOU CHARALAMPIA
01 PF 028 YC F -37 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE)
Michailidis Odysseus
13
03 KL 159 OC M +69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE)
Stypidi Maria
25
01 PF 067 J F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE)
Titakis Nikolaos
20
05 FC 315 S M -81 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE)
TRIKOILIS GEORGIOS
10
01 PF 006 CH M -33 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ “Η ΑΤΡΑΠΟΣ”(WakoGRE-AFG), GREECE (GRE): Total entries: 10 Total athletes 9
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML)
GREECE (GRE)
Aggoumi Silvianna
01 PF 030 YC F -47 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
Aggoumis Giannis
17
01 PF 039 OC M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
Apostolou George
16
02 LC 116 J M -74 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
Apostolou George
03 KL 172 J M -74 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
ASIMAKOPOULOS NIKOLAOS
18
02 LC 130 S M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
ASIMAKOPOULOS NIKOLAOS
03 KL 186 S M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
BATSOULAS GRIGORIOS IOANNIS
56
01 PF 054 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
BATSOULAS GRIGORIOS IOANNIS
27
02 LC 114 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
BATSOULAS GRIGORIOS IOANNIS
30
03 KL 170 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
G&K ATHLOCENTER(BATSOULAS, Margaritis, NTOUROUPIS)
01 PF 062 J M T
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
Goros Alex
02 LC 101 OC M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
Goros Alex
03 KL 157 OC M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
Margaritis Lefteris
6
01 PF 040 OC M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
Margaritis Marios
01 PF 055 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE)
NTOUROUPIS DIMITRIOS
54
01 PF 055 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “Γ&Κ ΑΘΛΟΚΕΝΤΡΟ”(WakoGRE-AML), GREECE (GRE): Total entries: 15 Total athletes 9
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ)
GREECE (GRE)
mytikidis nikolaos
16
02 LC 099 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
mytikidis nikolaos
37
02 LC 100 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
mytikidis nikolaos
24
03 KL 155 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
mytikidis nikolaos
03 KL 156 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
NTANTOS IOANNIS PRODROMOS
02 LC 096 OC M -37 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
NTANTOS IOANNIS PRODROMOS
03 KL 152 OC M -37 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
PASSA SOFIA
25
02 LC 109 OC F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
PASSA SOFIA
12
02 LC 110 OC F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
PASSA SOFIA
16
03 KL 165 OC F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
PASSA SOFIA
03 KL 166 OC F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
Patiniotis Stylianos-michail
37
02 LC 113 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
Patiniotis Stylianos-michail
50
03 KL 169 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
ROUVALI SOTIRIA
02 LC 108 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
ROUVALI SOTIRIA
22
03 KL 164 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
ROUVALIS NIKOLAOS
02 LC 114 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE)
ROUVALIS NIKOLAOS
24
03 KL 170 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(WakoGRE-ALQ), GREECE (GRE): Total entries: 16 Total athletes 6
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAO)
GREECE (GRE)
KALLIGERI PANDORA
02 LC 139 S F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AAO), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝ(WakoGRE-AAT)
GREECE (GRE)
AGGELOPOULOS ΑΝΔΡΕΑΣ
03 KL 155 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝ(WakoGRE-AAT), GREECE (GRE)
Margaronis Christos
47
07 K1 429 S M -63,5 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝ(WakoGRE-AAT), GREECE (GRE)
Mavroulia Asimina
11
06 LK 384 S F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝ(WakoGRE-AAT), GREECE (GRE)
MPOURGAZAS CHRISTOS
11
06 LK 330 YJ M -54 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝ(WakoGRE-AAT), GREECE (GRE): Total entries: 4 Total athletes 4
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF)
GREECE (GRE)
AMPATZIDIS VASILEIOS
02 LC 113 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
BEGA MARGARITA
8
02 LC 111 OC F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
BEGA MARGARITA
03 KL 167 OC F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
CIOBOTARIU GABRIELA
02 LC 112 OC F +65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
CIOBOTARIU GABRIELA
03 KL 168 OC F +65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
KALAFATIDOU SYMELA
02 LC 110 OC F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
KALAFATIDOU SYMELA
03 KL 166 OC F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
KAMBERIS STAVROS
27
02 LC 115 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
KAMBERIS STAVROS
32
03 KL 171 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
KAMER NOUSIA IOANNA GKAIA
02 LC 124 J F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
KAMER NOUSIA IOANNA GKAIA
03 KL 180 J F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
PECHLIVANIDIS ASTERIOS
02 LC 100 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
TSOUREAS SOTIRIS
02 LC 100 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE)
TSOUREAS SOTIRIS
03 KL 156 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ(WakoGRE-AMF), GREECE (GRE): Total entries: 14 Total athletes 8
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΤΟΣ(WakoGRE-AKC)
GREECE (GRE)
BOUTSAKI IOANNA
9
06 LK 361 OJ F -56 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΤΟΣ(WakoGRE-AKC), GREECE (GRE)
KONSTANTOPOULOS DIMITRIS
13
07 K1 410 OJ M -63,5 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΤΟΣ(WakoGRE-AKC), GREECE (GRE)
Konstantopoulou Eleni
6
06 LK 343 YJ F -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΤΟΣ(WakoGRE-AKC), GREECE (GRE)
PAPADOPOULOS SPYRIDON
11
07 K1 413 OJ M -75 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΤΟΣ(WakoGRE-AKC), GREECE (GRE)
TSIGA ALEXIA
20
07 K1 440 S F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΤΟΣ(WakoGRE-AKC), GREECE (GRE): Total entries: 5 Total athletes 5
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10)
GREECE (GRE)
DURAMAN EMIR ALEXANDROS
02 LC 113 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
DURAMAN EMIR ALEXANDROS
03 KL 169 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
KATSIMANI EVAGGELIA
48
02 LC 123 J F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
KATSIMANI EVAGGELIA
26
03 KL 179 J F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
Katsimanis Panagiotis
57
02 LC 114 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
Katsimanis Panagiotis
03 KL 170 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
katsimanis pavlos
02 LC 115 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
katsimanis pavlos
03 KL 171 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
Kokkori Niki sotiria
8
02 LC 112 OC F +65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
Kokkori Niki sotiria
11
03 KL 168 OC F +65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
MANOS IOANNIS
01 PF 038 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
MANOS IOANNIS
02 LC 100 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
MANOS IOANNIS
03 KL 156 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
Pavlidou Zoi
18
02 LC 125 J F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
Pavlidou Zoi
18
03 KL 181 J F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
Sofopoulos Athanasios
02 LC 114 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
Sofopoulos Athanasios
59
03 KL 170 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
THANOS ALKIVIADIS
02 LC 113 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE)
THANOS ALKIVIADIS
71
03 KL 169 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ(412-HER PAR-FN10), GREECE (GRE): Total entries: 19 Total athletes 9
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI)
GREECE (GRE)
BASTAS SPIRIDON-XRISTOS
30
02 LC 098 OC M -47 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
BASTAS SPIRIDON-XRISTOS
34
03 KL 154 OC M -47 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
BOUFIS ALEXANDROS
02 LC 099 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
BOUFIS ALEXANDROS
03 KL 155 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
KOLIOS STAVROS
23
02 LC 113 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
KOUNTOUROGIANNIS PAVLOS-MICHAEL
27
02 LC 099 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
KOUNTOUROGIANNIS PAVLOS-MICHAEL
24
03 KL 155 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
LINARDAKI MARINA-NATALIA
02 LC 122 J F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
RAMMOU CHRISTINA
28
02 LC 138 S F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
RAMMOU CHRISTINA
03 KL 194 S F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
RAMMOU ERMIONI
34
02 LC 123 J F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
RAMMOU ERMIONI
03 KL 179 J F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
SASAS GEORGE
02 LC 098 OC M -47 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
XRISTOFIDELIS DIMITRIOS
24
02 LC 133 S M -84 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
XRISTOFIDELIS DIMITRIOS
03 KL 189 S M -84 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
Zilakos Kyriakos
16
02 LC 100 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE)
Zilakos Kyriakos
27
03 KL 156 OC M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ(WakoGRE-AMI), GREECE (GRE): Total entries: 17 Total athletes 10
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΥΣ(WakoGRE-ACY)
GREECE (GRE)
CHARISI PERSEFONI
18
03 KL 163 OC F -46 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΥΣ(WakoGRE-ACY), GREECE (GRE)
KATSIARA ELENI
03 KL 180 J F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΕΥΣ(WakoGRE-ACY), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 2
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΔΥΝΑΜΗ(WakoGRE-ADR)
GREECE (GRE)
LAMAJ DEIVIS
03 KL 170 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΔΥΝΑΜΗ(WakoGRE-ADR), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301)
GREECE (GRE)
GIOTI KONSTANTINA
06 LK 344 YJ F -56 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE)
LISGARAS PANAGIOTIS
13
06 LK 354 OJ M -75 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE)
LISGARAS VASILIOS
14
07 K1 412 OJ M -71 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE)
MICHAILIDOU PARASKEVI
26
02 LC 108 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE)
MICHAILIDOU PARASKEVI
03 KL 164 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE)
MPAKA MARIA-MAGDALINI
06 LK 345 YJ F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE)
MPELLOS SOTIRIOS
06 LK 334 YJ M -67 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE)
STAMOU VASILIKI ANASTASIA
03 KL 164 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE)
Thomas Spyrodon
02 LC 114 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE)
Thomas Spyrodon
37
03 KL 170 J M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(wako-rsportz7301), GREECE (GRE): Total entries: 10 Total athletes 8
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ "ΛΕΩΝ"(WakoGRE-AMY)
GREECE (GRE)
BITSAKAKI ERSI
28
03 KL 180 J F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ "ΛΕΩΝ"(WakoGRE-AMY), GREECE (GRE)
BITSAKAKI ERSI
8
03 KL 181 J F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ "ΛΕΩΝ"(WakoGRE-AMY), GREECE (GRE)
Leon Maria Evangelia
14
03 KL 163 OC F -46 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ "ΛΕΩΝ"(WakoGRE-AMY), GREECE (GRE)
Leon Maria Evangelia
03 KL 164 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ "ΛΕΩΝ"(WakoGRE-AMY), GREECE (GRE)
MARNELAKI THEOFANEIA
38
03 KL 180 J F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ "ΛΕΩΝ"(WakoGRE-AMY), GREECE (GRE): Total entries: 5 Total athletes 3
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ)(WakoGRE-AHQ)
GREECE (GRE)
PAPADAKIS STILIANOS
02 LC 099 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ)(WakoGRE-AHQ), GREECE (GRE)
PAPADAKIS STILIANOS
03 KL 155 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ)(WakoGRE-AHQ), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ(WakoGRE-AMB)
GREECE (GRE)
Alioglou Konstantinos
9
06 LK 331 YJ M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ(WakoGRE-AMB), GREECE (GRE)
ARONIADA KONSTANTINA
07 K1 438 S F -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ(WakoGRE-AMB), GREECE (GRE)
DURO KLEVIS
06 LK 335 YJ M -71 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ(WakoGRE-AMB), GREECE (GRE)
PAROTSIDIS THEOFILOS
29
07 K1 432 S M -75 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ(WakoGRE-AMB), GREECE (GRE)
ROZOS MICHAIL
06 LK 369 S M -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ(WakoGRE-AMB), GREECE (GRE): Total entries: 5 Total athletes 5
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ(WakoGRE-ANH)
GREECE (GRE)
KAGKELIDIS IOANNIS
06 LK 369 S M -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ(WakoGRE-ANH), GREECE (GRE)
KARABOULAT KIRIAKOS
14
06 LK 330 YJ M -54 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ(WakoGRE-ANH), GREECE (GRE)
PERANTAKOS DIMITRIOS
06 LK 371 S M -67 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ(WakoGRE-ANH), GREECE (GRE)
STAIKOS GIANNIS
8
07 K1 388 YJ M -51 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ(WakoGRE-ANH), GREECE (GRE): Total entries: 4 Total athletes 4
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΑΧΗ(WakoGRE-AHF)
GREECE (GRE)
KARAMPELAS PANAGIOTIS
03 KL 188 S M -79 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΑΧΗ(WakoGRE-AHF), GREECE (GRE)
MICHALOUTSOS CHRISTOS
11
07 K1 412 OJ M -71 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΑΧΗ(WakoGRE-AHF), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 2
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ "ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ"(WakoGRE-AMH)
GREECE (GRE)
Giannakourea Ourania
30
01 PF 047 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ "ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ"(WakoGRE-AMH), GREECE (GRE)
Giannakourea Ourania
21
01 PF 048 OC F -55 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ "ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ"(WakoGRE-AMH), GREECE (GRE)
TSIGONAKIS IOANNIS
01 PF 040 OC M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ "ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ"(WakoGRE-AMH), GREECE (GRE)
TSIGONAKIS IOANNIS
01 PF 041 OC M +69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ "ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ"(WakoGRE-AMH), GREECE (GRE): Total entries: 4 Total athletes 2
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH)
GREECE (GRE)
KIPARISSAS PANAGIOTIS
39
02 LC 113 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
KIPARISSAS PANAGIOTIS
71
03 KL 169 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
PSATHA ANNA
6
03 KL 183 J F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
PSATHA ANNA
32
03 KL 198 S F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
SERVETA MARIA
02 LC 110 OC F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
SERVETA MARIA
03 KL 166 OC F -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
THEODORIDIS KONSTANTINOS
02 LC 097 OC M -42 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
THEODORIDIS KONSTANTINOS
03 KL 153 OC M -42 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
TOLMIDIS SAVVAS
03 KL 153 OC M -42 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
ZAFEIROUDIS DIMITRIOS
02 LC 099 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE)
ZAFEIROUDIS DIMITRIOS
42
03 KL 155 OC M -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ)(WakoGRE-AAH), GREECE (GRE): Total entries: 11 Total athletes 6
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΕΥΣ(WakoGRE-ABI)
GREECE (GRE)
Chatzigeorgiou Athina Lydia
5
05 FC 324 S F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΕΥΣ(WakoGRE-ABI), GREECE (GRE)
MAKRI DESPOINA
19
07 K1 441 S F -65 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΕΥΣ(WakoGRE-ABI), GREECE (GRE)
Spithaki Aikaterini
25
02 LC 142 S F +70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΕΥΣ(WakoGRE-ABI), GREECE (GRE): Total entries: 3 Total athletes 3
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ- <<ΠΑΙΑΝ>>(WakoGRE-AEV)
GREECE (GRE)
Iliopoulos Grigorios
11
02 LC 118 J M -84 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ- <<ΠΑΙΑΝ>>(WakoGRE-AEV), GREECE (GRE)
Iliopoulos Grigorios
03 KL 174 J M -84 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ- <<ΠΑΙΑΝ>>(WakoGRE-AEV), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ - <<ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ>>(WakoGRE-AGQ)
GREECE (GRE)
KOUTENTAKIS CHARALAMPOS
2
06 LK 333 YJ M -63,5 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ - <<ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ>>(WakoGRE-AGQ), GREECE (GRE)
REFATI EMILIAN
02 LC 120 J M -94 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ - <<ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ>>(WakoGRE-AGQ), GREECE (GRE)
REFATI EMILIAN
12
03 KL 176 J M -94 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ - <<ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ>>(WakoGRE-AGQ), GREECE (GRE): Total entries: 3 Total athletes 2
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH)
GREECE (GRE)
Efstathiadis Christos
33
06 LK 372 S M -71 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH), GREECE (GRE)
ELEFTHERIOU PANAGIOTIS
07 K1 431 S M -71 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH), GREECE (GRE)
Kagkelidis Savvas
24
06 LK 376 S M -91 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH), GREECE (GRE)
Kalionidis Theodoros
8
06 LK 332 YJ M -60 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH), GREECE (GRE)
Lazaridis Alexandros
33
06 LK 371 S M -67 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH), GREECE (GRE)
Mourtzaki Maria
9
06 LK 343 YJ F -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH), GREECE (GRE)
Ximeris Evripidis
35
06 LK 373 S M -75 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH), GREECE (GRE)
ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9
06 LK 335 YJ M -71 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH), GREECE (GRE)
ΧΑΡΙΤΙΔΗ ΑΘΗΝΑ
06 LK 343 YJ F -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(WakoGRE-ADH), GREECE (GRE): Total entries: 9 Total athletes 9
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΠΟΥΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ(WakoGRE-AAL)
GREECE (GRE)
GKEREKOS ONOUFRIOS
06 LK 373 S M -75 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΠΟΥΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ(WakoGRE-AAL), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW)
GREECE (GRE)
AMOIRIDIS PERIKLIS
02 LC 113 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
AMOIRIDIS PERIKLIS
03 KL 169 J M -57 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
AMOIRIDOU STAVROULA
15
02 LC 108 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
AMOIRIDOU STAVROULA
03 KL 164 OC F -50 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
DIMAKAKOS NIKOLAOS
42
02 LC 115 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
DIMAKAKOS NIKOLAOS
24
03 KL 171 J M -69 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
KANARIDIS AGGELOS
7
02 LC 120 J M -94 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
KANARIDIS AGGELOS
03 KL 176 J M -94 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
MITSAS ODYSSEAS
18
06 LK 373 S M -75 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
SOFIA PARASKEVOPOULOU
25
02 LC 107 OC F -46 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
SOFIA PARASKEVOPOULOU
03 KL 163 OC F -46 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
SOUZEROGLOU DIMITRIOS
5
02 LC 101 OC M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
SOUZEROGLOU DIMITRIOS
6
03 KL 157 OC M -63 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
ΑΡΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
02 LC 126 J F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE)
ΑΡΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
03 KL 182 J F -70 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ(WakoGRE-AMW), GREECE (GRE): Total entries: 15 Total athletes 8
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΡΕΑΤΙΔΑΣ(A C FREATIDAS)
GREECE (GRE)
ZARKA MARIO
13
07 K1 413 OJ M -75 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΡΕΑΤΙΔΑΣ(A C FREATIDAS), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΑΛΚΕΝΤΕΡΟΣ(WakoGRE-AEE)
GREECE (GRE)
ΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
74
01 PF 074 S M -79 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΑΛΚΕΝΤΕΡΟΣ(WakoGRE-AEE), GREECE (GRE)
ΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
01 PF 075 S M -84 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΑΛΚΕΝΤΕΡΟΣ(WakoGRE-AEE), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 1
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF)
GREECE (GRE)
Anthopoulou Triada
6
06 LK 344 YJ F -56 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF), GREECE (GRE)
Makridis Efstratios
02 LC 131 S M -74 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF), GREECE (GRE)
Makridis Efstratios
03 KL 187 S M -74 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF), GREECE (GRE)
Moraitis Nikolaos
02 LC 097 OC M -42 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF), GREECE (GRE)
Moraitis Nikolaos
03 KL 153 OC M -42 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF), GREECE (GRE)
Panis Andreas
06 LK 337 YJ M -81 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF), GREECE (GRE)
Tksatsenko Konstantinos
05 FC 313 S M -71 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF), GREECE (GRE)
Tksatsenko Konstantinos
06 LK 372 S M -71 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF), GREECE (GRE)
Tsakalidh Georgia
29
07 K1 438 S F -52 kg
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΛΗΣ(WakoGRE-AIF), GREECE (GRE): Total entries: 9 Total athletes 6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – ΕΥΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AFK)
GREECE (GRE)
PASCHALIDIS PANAGIOTIS
07 K1 433 S M -81 kg
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – ΕΥΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AFK), GREECE (GRE)
Petriths Kostas
06 LK 351 OJ M -63,5 kg
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – ΕΥΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AFK), GREECE (GRE)
TAVLADAKIS NIKOLAOS
07 K1 431 S M -71 kg
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ – ΕΥΜΑΧΟΣ(WakoGRE-AFK), GREECE (GRE): Total entries: 3 Total athletes 3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΑΡΟΥ(WakoGRE-AKG)
GREECE (GRE)
Tsantanis Ioannis Marios
06 LK 331 YJ M -57 kg
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΑΡΟΥ(WakoGRE-AKG), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΕΛΛΗΝΙΚΗ-ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ(WakoGRE-ANF)
GREECE (GRE)
CHRISTOU KONSTANTINOS
6
06 LK 335 YJ M -71 kg
ΕΛΛΗΝΙΚΗ-ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ(WakoGRE-ANF), GREECE (GRE)
IOANNOU GIORGOS
07 K1 432 S M -75 kg
ΕΛΛΗΝΙΚΗ-ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ(WakoGRE-ANF), GREECE (GRE)
KAKOULLIS ANDREAS
02 LC 097 OC M -42 kg
ΕΛΛΗΝΙΚΗ-ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ(WakoGRE-ANF), GREECE (GRE)
KAKOULLIS ANDREAS
52
03 KL 153 OC M -42 kg
ΕΛΛΗΝΙΚΗ-ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ(WakoGRE-ANF), GREECE (GRE)
KOUMIS NIKOLAOS
07 K1 411 OJ M -67 kg
ΕΛΛΗΝΙΚΗ-ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ(WakoGRE-ANF), GREECE (GRE)
Todorov Chris
19
07 K1 435 S M -91 kg
ΕΛΛΗΝΙΚΗ-ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ(WakoGRE-ANF), GREECE (GRE): Total entries: 6 Total athletes 5
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ(WakoGRE-ABN)
GREECE (GRE)
ANASTASOPOULOU ELENI
42
01 PF 047 OC F -50 kg
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ(WakoGRE-ABN), GREECE (GRE)
Antali Ioanna
01 PF 045 OC F -42 kg
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ(WakoGRE-ABN), GREECE (GRE)
Bekiou Nefeli
17
01 PF 044 OC F -37 kg
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ(WakoGRE-ABN), GREECE (GRE): Total entries: 3 Total athletes 3
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX)
GREECE (GRE)
Neroutsopoulou Angeliki
18
02 LC 107 OC F -46 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
Neroutsopoulou Angeliki
03 KL 163 OC F -46 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
NEROUTSOPOULOU ELENI
19
02 LC 122 J F -50 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
NEROUTSOPOULOU ELENI
02 LC 123 J F -55 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
NEROUTSOPOULOU ELENI
5
03 KL 178 J F -50 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
NEROUTSOPOULOU ELENI
9
03 KL 179 J F -55 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
PATRIS NIKOLAOS MICHAIL
14
02 LC 098 OC M -47 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
PATRIS NIKOLAOS MICHAIL
12
02 LC 099 OC M -52 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
PATRIS NIKOLAOS MICHAIL
17
03 KL 154 OC M -47 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
PATRIS NIKOLAOS MICHAIL
6
03 KL 155 OC M -52 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
Petsiou Georgia
12
02 LC 107 OC F -46 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
Petsiou Georgia
02 LC 108 OC F -50 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
Petsiou Georgia
18
03 KL 163 OC F -46 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE)
Petsiou Georgia
27
03 KL 164 OC F -50 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ(WakoGRE-ADX), GREECE (GRE): Total entries: 14 Total athletes 4
ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΙΟΥ(WakoGRE-ALZ)
GREECE (GRE)
DIMITRAKOPOULOS DIMITRIOS
22
02 LC 100 OC M -57 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΙΟΥ(WakoGRE-ALZ), GREECE (GRE)
DIMITRAKOPOULOS DIMITRIOS
03 KL 156 OC M -57 kg
ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΙΟΥ(WakoGRE-ALZ), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW)
GREECE (GRE)
Afthinou Aggeliki
03 KL 196 S F -65 kg
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE)
Afthinou Aggeliki
23
03 KL 197 S F -70 kg
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE)
Afthinou Aggeliki
03 KL 198 S F +70 kg
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE)
KATAMIS PETROS
02 LC 098 OC M -47 kg
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE)
KATAMIS PETROS
03 KL 154 OC M -47 kg
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE)
Rari Nefeli Nikoletta
36
02 LC 138 S F -55 kg
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE)
Rari Nefeli Nikoletta
24
03 KL 194 S F -55 kg
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE)
SEGREDAKIS EMMANOUIL
02 LC 152 V M -74 KG
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE)
SEGREDAKIS EMMANOUIL
20
03 KL 200 V M -74 kg
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE)
VERTEOURIS SPIROS
03 KL 170 J M -63 kg
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(WakoGRE-AFW), GREECE (GRE): Total entries: 10 Total athletes 5
ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Ο ΤΙΓΡΗΣ(WakoGRE-AGD)
GREECE (GRE)
DIMITROULAKOU KALLIOPI SEVASTI
07 K1 419 OJ F -52 kg
ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Ο ΤΙΓΡΗΣ(WakoGRE-AGD), GREECE (GRE): Total entries: 1 Total athletes 1
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK)
GREECE (GRE)
ANASTASIOU BILL
01 PF 023 YC M -47 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
Kalomenidis Dimitris
01 PF 034 OC M -37 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
MANDRITSA IOANNA
19
01 PF 066 J F -65 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
MANDRITSA IOANNA
9
01 PF 067 J F -70 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
ORFANIDIS ANESTIS
01 PF 036 OC M -47 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
PENKIDI ANNA
01 PF 045 OC F -42 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
PENKIDI ANNA
25
01 PF 046 OC F -46 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
Petrogiannou Alexandra
01 PF 066 J F -65 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
Petrogiannou Maria
01 PF 065 J F -60 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
PILICHOS PETROS
43
01 PF 037 OC M -52 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
PILICHOS PETROS
31
01 PF 038 OC M -57 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
Tsigkou Katerina
01 PF 050 OC F -65 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
Tsigkou Katerina
12
01 PF 051 OC F +65 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE)
Tsoumpris Spyros
01 PF 039 OC M -63 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABK), GREECE (GRE): Total entries: 14 Total athletes 10
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL)
GREECE (GRE)
BANTIDAS ANTONIOS KONSTANTINOS
01 PF 036 OC M -47 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
BANTIDAS ANTONIOS KONSTANTINOS
01 PF 037 OC M -52 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
Bantidas Athanasios Marios
01 PF 035 OC M -42 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
Bantidas Athanasios Marios
01 PF 036 OC M -47 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
Kordonouris Aggelos
01 PF 054 J M -63 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
Mantas Dimitrios
01 PF 055 J M -69 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
mexi Vasiliki
14
01 PF 050 OC F -65 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
mexi Vasiliki
9
01 PF 051 OC F +65 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
mexi Vasiliki
36
01 PF 066 J F -65 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
mexi Vasiliki
01 PF 067 J F -70 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
Tourkantonis Andreas
01 PF 037 OC M -52 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE)
Tourkantonis Andreas
01 PF 038 OC M -57 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΒΑΡΝΑΒΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABL), GREECE (GRE): Total entries: 12 Total athletes 6
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABF)
GREECE (GRE)
FATSIS ALEXANDROS
14
01 PF 077 S M -94 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABF), GREECE (GRE)
Kanarellhs Kosmas
03 KL 158 OC M -69 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABF), GREECE (GRE)
KAZALA MARIA
01 PF 081 S F -55 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABF), GREECE (GRE)
TSATSOULA CHRISTINA
8
01 PF 085 S F +70 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ "ΦΟΥ ΤΖΟ ΠΑΪ"(WakoGRE-ABF), GREECE (GRE): Total entries: 4 Total athletes 4
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AMQ)
GREECE (GRE)
Moutidis Alexandros
11
06 LK 332 YJ M -60 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AMQ), GREECE (GRE)
Nomikos Nikolaos
12
06 LK 351 OJ M -63,5 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AMQ), GREECE (GRE)
Paraskevopoulos Andreas
43
06 LK 374 S M -81 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AMQ), GREECE (GRE)
Pezoula Paulina
6
06 LK 346 YJ F +60 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ(WakoGRE-AMQ), GREECE (GRE): Total entries: 4 Total athletes 4
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB)
GREECE (GRE)
BEXI EVGENIA MARIA
25
01 PF 046 OC F -46 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
BEXI EVGENIA MARIA
21
01 PF 047 OC F -50 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Frolov Maxim
01 PF 020 YC M -32 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Frolov Vadim
20
01 PF 056 J M -74 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Frolov Vadim
01 PF 057 J M -79 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
KARAPANOS TEAM(Skrivanos, THEOTOKATOS, THEOTOKATOS, TSAMPODIMOS LEOVARIS)
01 PF 079 S M T
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Karapanou Eirini Maria
16
01 PF 084 S F -70 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Karapanou Eirini Maria
27
01 PF 085 S F +70 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Karapanou Zinovia
23
01 PF 066 J F -65 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Karapanou Zinovia
17
01 PF 067 J F -70 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Karapanou Zinovia
01 PF 083 S F -65 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
LYKOUROPOULOS KONSTANTINOS
31
01 PF 038 OC M -57 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
LYKOUROPOULOS KONSTANTINOS
16
01 PF 039 OC M -63 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
LYKOUROPOULOU CHRISTINA
28
01 PF 047 OC F -50 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
LYKOUROPOULOU CHRISTINA
35
01 PF 048 OC F -55 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
MANDILAS ANDREAS
19
01 PF 088 V M -74 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
MANDILAS ANDREAS
1
02 LC 152 V M -74 KG
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
RIGAKIS DIMITRIOS
40
01 PF 054 J M -63 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
RIGAKIS DIMITRIOS
01 PF 055 J M -69 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Skrivanou ELENI
01 PF 067 J F -70 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
Skrivanou ELENI
01 PF 068 J F +70 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
THEOTOKATOS IOANNIS
49
01 PF 073 S M -74 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
THEOTOKATOS PANAGIOTIS
51
01 PF 071 S M -63 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
THEOTOKATOS PANAGIOTIS
48
02 LC 129 S M -63 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
THEOTOKATOS PANAGIOTIS
03 KL 185 S M -63 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
TSAMPODIMOS LEOVARIS GEORGIOS
49
01 PF 073 S M -74 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE)
TSAMPODIMOS LEOVARIS GEORGIOS
31
01 PF 074 S M -79 kg
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΓΟΥΙΓΚ ΤΣΑΝ ΚΟΥΓΚ ΦΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(WakoGRE-AFB), GREECE (GRE): Total entries: 27 Total athletes 14
ΧΡΥΣΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΡΗΤΗΣ(WakoGRE-ANN)
GREECE (GRE)
MARKATATOS GEORGIOS
02 LC 118 J M -84 kg
ΧΡΥΣΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΡΗΤΗΣ(WakoGRE-ANN), GREECE (GRE)
MARKATATOS GEORGIOS
03 KL 174 J M -84 kg
ΧΡΥΣΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΡΗΤΗΣ(WakoGRE-ANN), GREECE (GRE): Total entries: 2 Total athletes 1
AcroFighters Team(AcFiTe)
HUNGARY (HUN)
Balatincz Zoltan
5
04 CF 243 YC M HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Balatincz Zoltan
5
04 CF 244 YC M HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Balatincz Zoltan
04 CF 249 OC M HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Balatincz Zoltan
04 CF 250 OC M HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Balatincz Zoltan
5
04 MF 213 YC M HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Balatincz Zoltan
4
04 MF 214 YC M HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Balatincz Zoltan
04 MF 219 OC M HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Balatincz Zoltan
04 MF 220 OC M HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Czirjak Tamara
1
04 CF 252 OC F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Czirjak Tamara
4
04 CF 253 OC F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Czirjak Tamara
04 MF 222 OC F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Czirjak Tamara
4
04 MF 223 OC F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Halmagyi Nikolett
7
04 CF 252 OC F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Halmagyi Nikolett
6
04 CF 253 OC F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Halmagyi Nikolett
8
04 MF 222 OC F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Halmagyi Nikolett
7
04 MF 223 OC F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Hegedus Matyas
1
04 CF 249 OC M HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Hegedus Matyas
1
04 CF 250 OC M HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Hegedus Matyas
6
04 MF 219 OC M HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Hegedus Matyas
1
04 MF 220 OC M HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Kalmar Szofia
04 CF 246 YC F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Kalmar Szofia
1
04 CF 247 YC F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Kalmar Szofia
5
04 MF 216 YC F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Kalmar Szofia
1
04 MF 217 YC F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Monus Viktor
2
04 CF 262 S M HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Monus Viktor
1
04 MF 232 S M HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Fanni
11
04 CF 258 J F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Fanni
04 CF 259 J F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Fanni
04 CF 264 S F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Fanni
04 CF 265 S F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Fanni
1
04 MF 228 J F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Fanni
5
04 MF 229 J F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Fanni
4
04 MF 234 S F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Fanni
16
04 MF 235 S F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Lia Nora
7
04 CF 252 OC F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Lia Nora
10
04 CF 253 OC F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Lia Nora
5
04 MF 222 OC F HS
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN)
Udvarhelyi Lia Nora
3
04 MF 223 OC F HSW
AcroFighters Team(AcFiTe), HUNGARY (HUN): Total entries: 38 Total athletes 8
Contact Kick-box es Thai-box Harcmuveszeti Egyesulet(CKTBHE)
HUNGARY (HUN)
Brebovszky Zoltan
2
04 CF 261 S M HS
Contact Kick-box es Thai-box Harcmuveszeti Egyesulet(CKTBHE), HUNGARY (HUN)
Brebovszky Zoltan
1
04 CF 262 S M HSW
Contact Kick-box es Thai-box Harcmuveszeti Egyesulet(CKTBHE), HUNGARY (HUN)
Brebovszky Zoltan
2
04 MF 231 S M HS
Contact Kick-box es Thai-box Harcmuveszeti Egyesulet(CKTBHE), HUNGARY (HUN)
Brebovszky Zoltan
2
04 MF 232 S M HSW
Contact Kick-box es Thai-box Harcmuveszeti Egyesulet(CKTBHE), HUNGARY (HUN)
Halustyik Cintia
2
04 CF 264 S F HS
Contact Kick-box es Thai-box Harcmuveszeti Egyesulet(CKTBHE), HUNGARY (HUN)
Halustyik Cintia
2
04 CF 265 S F HSW
Contact Kick-box es Thai-box Harcmuveszeti Egyesulet(CKTBHE), HUNGARY (HUN)
Halustyik Cintia
1
04 MF 234 S F HS
Contact Kick-box es Thai-box Harcmuveszeti Egyesulet(CKTBHE), HUNGARY (HUN)
Halustyik Cintia
3
04 MF 235 S F HSW
Contact Kick-box es Thai-box Harcmuveszeti Egyesulet(CKTBHE), HUNGARY (HUN): Total entries: 8 Total athletes 2
Debreczeni Team(JALTE)
HUNGARY (HUN)
Csiernyik Zsombor
17
01 PF 053 J M -57 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Csiernyik Zsombor
22
01 PF 054 J M -63 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Debreczeni Dezso
3
01 PF 088 V M -74 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Debreczeni Frida
1
01 PF 045 OC F -42 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Debreczeni Frida
9
01 PF 046 OC F -46 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Debreczeni Frida
4
02 LC 106 OC F -42 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Debreczeni Lilla
2
01 PF 027 YC F -32 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Debreczeni Lilla
20
01 PF 028 YC F -37 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Debreczeni Team(Csullog, Kasa, Petro)
01 PF 069 J F T
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Debreczeni Team(Debreczeni, Jancso, Toth)
01 PF 052 OC F T
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Debreczeni Team(Debreczeni, Nator, Petro)
01 PF 032 YC F T
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Fabian Kira
22
01 PF 026 YC F -28 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Jancso Lili Berta
2
01 PF 049 OC F -60 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Jancso Lili Berta
1
01 PF 050 OC F -65 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Matuska Mate
2
01 PF 038 OC M -57 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Matuska Mate
5
01 PF 039 OC M -63 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Nator Petra
12
01 PF 027 YC F -32 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Opauszki David
32
01 PF 077 S M -94 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Opauszki David
22
01 PF 078 S M +94 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Peregi Botond
2
01 PF 004 CH M -27 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Peregi Botond
5
01 PF 005 CH M -30 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Peregi Zeteny
28
01 PF 020 YC M -32 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Peregi Zeteny
21
01 PF 021 YC M -37 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Petro Balint
5
01 PF 035 OC M -42 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Petro Balint
11
01 PF 036 OC M -47 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Petro Laura Lilla
7
01 PF 029 YC F -42 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Petro Lili
1
01 PF 063 J F -50 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Petro Lili
9
01 PF 080 S F -50 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Szak Peter Barnabas
28
01 PF 055 J M -69 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Szak Peter Barnabas
26
01 PF 056 J M -74 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Szikora Bence
1
01 PF 022 YC M -42 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Szikora Bence
1
01 PF 023 YC M -47 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Szikora Gergo Mihaly
2
01 PF 021 YC M -37 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Szikora Gergo Mihaly
9
01 PF 022 YC M -42 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Toth Izabella
12
01 PF 048 OC F -55 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Toth Izabella
8
01 PF 049 OC F -60 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Toth Kevin
46
01 PF 021 YC M -37 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Toth Kevin
32
01 PF 022 YC M -42 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Viczian Daniel
5
01 PF 071 S M -63 kg
Debreczeni Team(JALTE), HUNGARY (HUN)
Viczian Daniel
14
01 PF 072 S M -69 kg
Debreczeni Team[1](JALTE[1]), HUNGARY (HUN): Total entries: 40 Total athletes 22
Halker-KiralyTeam(CsSzEg)
HUNGARY (HUN)
Balint Martin
1
01 PF 073 S M -74 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Balint-Palfi Viktoria Dora
3
07 K1 438 S F -52 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Baranyi Gergo
1
01 PF 004 CH M -27 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Baranyi Gergo
6
01 PF 005 CH M -30 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Bondar Daniel
14
01 PF 053 J M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Bondar Daniel
10
01 PF 054 J M -63 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Bondar Daniel
24
01 PF 070 S M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Csonka Zsombor Aurel
2
01 PF 020 YC M -32 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Enyingi Sara Anna
02 LC 122 J F -50 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Enyingi Sara Anna
02 LC 137 S F -50 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Enyingi Sara Anna
03 KL 178 J F -50 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Enyingi Sara Anna
03 KL 193 S F -50 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Enyingi Sara Anna
2
05 FC 300 OJ F -48 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Fekete Zsombor
2
02 LC 102 OC M -69 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Fekete Zsombor
1
03 KL 158 OC M -69 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Halker-KiralyTeam(Balint, Economo, Hammer)
01 PF 079 S M T
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Halker-KiralyTeam(Csonka, Schiff, Torok-Merl)
01 PF 025 YC M T
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Halker-KiralyTeam(Kozma, Opperman, Toth)
01 PF 042 OC M T
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Hammer Mate
3
01 PF 070 S M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Hammer Mate
27
01 PF 071 S M -63 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Horvath David
37
02 LC 100 OC M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Horvath David
20
03 KL 156 OC M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kiss Zsofia Csenge
1
01 PF 047 OC F -50 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kiss Zsofia Csenge
4
01 PF 048 OC F -55 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kiss Zsofia Csenge
3
02 LC 108 OC F -50 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kiss Zsofia Csenge
2
03 KL 164 OC F -50 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kozma Kornel
1
01 PF 037 OC M -52 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kozma Kornel
1
01 PF 038 OC M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kozma Kornel
4
02 LC 099 OC M -52 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kozma Kornel
02 LC 100 OC M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kozma Kornel
24
03 KL 155 OC M -52 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Kozma Kornel
03 KL 156 OC M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Molisz Zoltan
56
02 LC 131 S M -74 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Molisz Zoltan
03 KL 187 S M -74 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Molisz Zoltan
03 KL 188 S M -79 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Muncz Kata
02 LC 140 S F -65 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Muncz Kata
03 KL 196 S F -65 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Muncz Kata
6
07 K1 422 OJ F -65 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Opperman Zsombor
1
01 PF 034 OC M -37 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Opperman Zsombor
2
01 PF 035 OC M -42 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Sajo Botond
11
02 LC 100 OC M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Sajo Botond
2
03 KL 156 OC M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Schiff Eva
01 PF 093 V F -65 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Schiff Mihaly
01 PF 021 YC M -37 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Suto Barbara
1
01 PF 014 CH F -30 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Suto Barbara
1
01 PF 015 CH F -33 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Suto Erik
9
01 PF 004 CH M -27 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Suto Erik
12
01 PF 005 CH M -30 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szabo-Toth David
13
07 K1 435 S M -91 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szasz Petra Panna
3
01 PF 013 CH F -27 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szasz Petra Panna
6
01 PF 014 CH F -30 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szasz Reka Eva
14
01 PF 029 YC F -42 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szasz Reka Eva
20
01 PF 030 YC F -47 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szebenyi-Nagy Szabolcs
7
02 LC 100 OC M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szebenyi-Nagy Szabolcs
14
02 LC 101 OC M -63 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szebenyi-Nagy Szabolcs
7
03 KL 156 OC M -57 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szebenyi-Nagy Szabolcs
03 KL 157 OC M -63 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szepe Emmett
1
01 PF 005 CH M -30 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Szepe Emmett
2
01 PF 006 CH M -33 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Toro Eszter Petra
7
02 LC 110 OC F -60 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Toro Eszter Petra
8
03 KL 166 OC F -60 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Toro Eszter Petra
05 FC 286 YJ F -60 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Torok Szonja
5
01 PF 080 S F -50 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Torok-Merl Maxim
6
01 PF 021 YC M -37 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Toth Emma
3
01 PF 014 CH F -30 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Toth Emma
2
01 PF 015 CH F -33 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Toth Mark
24
01 PF 040 OC M -69 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Toth Mark
9
01 PF 041 OC M +69 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Toth-Kasa Zoard
26
01 PF 020 YC M -32 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Toth-Kasa Zoard
30
01 PF 021 YC M -37 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN)
Zlenko Oleksandr
13
07 K1 409 OJ M -60 kg
Halker-KiralyTeam(CsSzEg), HUNGARY (HUN): Total entries: 71 Total athletes 32
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME)
HUNGARY (HUN)
Dorner Angelika Reka
1
04 CF 258 J F HS
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Dorner Angelika Reka
1
04 CF 259 J F HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Dorner Angelika Reka
1
04 MF 229 J F HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Dorner Edekon
5
04 CF 249 OC M HS
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Dorner Edekon
8
04 CF 250 OC M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Gazdag Lorinc
2
04 CF 250 OC M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Gazdag Lorinc
10
04 MF 220 OC M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Hunyadi Lotti
8
04 CF 253 OC F HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Hunyadi Lotti
10
04 MF 223 OC F HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Kakas Hunor
2
04 CF 249 OC M HS
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Kakas Hunor
9
04 CF 250 OC M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Kakas Hunor
1
04 MF 219 OC M HS
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Kakas Hunor
2
04 MF 220 OC M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Kakas Nora
1
04 CF 246 YC F HS
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Kakas Nora
2
04 CF 247 YC F HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Kakas Nora
1
04 MF 216 YC F HS
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Kakas Nora
2
04 MF 217 YC F HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Maroti Oliver
1
04 CF 244 YC M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Maroti Oliver
1
04 MF 213 YC M HS
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Maroti Oliver
1
04 MF 214 YC M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Pinter Nimrod
5
04 CF 250 OC M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Pinter Nimrod
9
04 MF 220 OC M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Schersing Andras
21
04 CF 261 S M HS
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Schersing Andras
14
04 CF 262 S M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN)
Schersing Andras
3
04 MF 232 S M HSW
Ki Művészetek Sportegyesülete(KIME), HUNGARY (HUN): Total entries: 25 Total athletes 9
Sasok Sportegyesulet(WakoHUN-AAM)
HUNGARY (HUN)
Ekwoge Elong Marcus
5
01 PF 007 CH M -36 kg
Sasok Sportegyesulet(WakoHUN-AAM), HUNGARY (HUN)
Ekwoge Elong Marcus
1
01 PF 008 CH M +36 kg
Sasok Sportegyesulet(WakoHUN-AAM), HUNGARY (HUN): Total entries: 2 Total athletes 1
Titan Kick-box SE(TiKbSE)
HUNGARY (HUN)
Pataki Aida
1
04 MF 222 OC F HS
Titan Kick-box SE(TiKbSE), HUNGARY (HUN)
Vajler Eva Agnes
15
04 CF 264 S F HS
Titan Kick-box SE(TiKbSE), HUNGARY (HUN)
Vajler Eva Agnes
18
04 MF 234 S F HS
Titan Kick-box SE(TiKbSE), HUNGARY (HUN): Total entries: 3 Total athletes 2
BMA Celbridge(BMACelbr)
IRELAND (IRL)
Kruminis Tajus
1
01 PF 053 J M -57 kg
BMA Celbridge(BMACelbr), IRELAND (IRL)
Kruminis Tajus
28
01 PF 070 S M -57 kg
BMA Celbridge(BMACelbr), IRELAND (IRL)
Kruminis Tajus
32
02 LC 113 J M -57 kg
BMA Celbridge(BMACelbr), IRELAND (IRL): Total entries: 3 Total athletes 1
Dungiven KMF(DKMF)
IRELAND (IRL)
Moore Kyle
3
01 PF 055 J M -69 kg
Dungiven KMF(DKMF), IRELAND (IRL)
Moore Kyle
40
01 PF 056 J M -74 kg
Dungiven KMF(DKMF), IRELAND (IRL)
Moore Kyle
39
01 PF 072 S M -69 kg
Dungiven KMF(DKMF), IRELAND (IRL): Total entries: 3 Total athletes 1
KKC(KKC)
IRELAND (IRL)
Lennon Amelia
1
01 PF 028 YC F -37 kg
KKC(KKC), IRELAND (IRL)
Lennon Amelia
5
01 PF 029 YC F -42 kg
KKC[6](KKC[6]), IRELAND (IRL): Total entries: 2 Total athletes 1
WAKO Israel(WakoISR)
ISRAEL (ISR)
Asad Karam
4
03 KL 173 J M -79 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Asad Karam
7
03 KL 174 J M -84 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Asad Karam
19
03 KL 188 S M -79 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Badran Adam
42
01 PF 035 OC M -42 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Badran Adam
37
02 LC 097 OC M -42 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Badran Adam
03 KL 153 OC M -42 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Ben haim Idan
6
07 K1 388 YJ M -51 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Berger Amir
06 LK 332 YJ M -60 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Chagage Guy
2
07 K1 429 S M -63,5 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Chornaya Karalina
02 LC 108 OC F -50 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Dror Niri
12
07 K1 440 S F -60 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Fadila Amru
7
03 KL 186 S M -69 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Fadila Amru
29
03 KL 187 S M -74 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Jodah Osaid
1
07 K1 432 S M -75 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Khateeb Osaid
8
07 K1 411 OJ M -67 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Mor alon Guy
29
07 K1 429 S M -63,5 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Sachkov Yulia
2
07 K1 438 S F -52 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Serebryanikov Deniz
1
06 LK 345 YJ F -60 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Shomama Mofeed
02 LC 100 OC M -57 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Shomama Mofeed
47
03 KL 156 OC M -57 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Shomama Razi
02 LC 096 OC M -37 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Shomama Razi
42
03 KL 152 OC M -37 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Tuma Elie
36
02 LC 099 OC M -52 kg
WAKO Israel(WakoISR), ISRAEL (ISR)
Tuma Elie
16
03 KL 155 OC M -52 kg
WAKO Israel[3](WakoISR[3]), ISRAEL (ISR): Total entries: 24 Total athletes 16
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR)
ITALY (ITA)
Buononato Elena
29
01 PF 064 J F -55 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Buononato Elena
28
01 PF 065 J F -60 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Cardoni Elena
29
07 K1 438 S F -52 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Cardoni Luca
01 PF 070 S M -57 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Cardoni Luca
51
01 PF 071 S M -63 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Lanzilao Gabriele
1
01 PF 071 S M -63 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Petrucci Tommaso
18
01 PF 070 S M -57 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Petrucci Tommaso
40
01 PF 071 S M -63 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Teodorani Chiara
4
01 PF 081 S F -55 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Teodorani Chiara
16
01 PF 082 S F -60 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Zumello Daniele
8
01 PF 054 J M -63 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA)
Zumello Daniele
17
01 PF 055 J M -69 kg
A.S.D. ANCO MARZIO SPORTING(WakoITA-BR), ITALY (ITA): Total entries: 12 Total athletes 7
A.S.D. CLASSIC GYM(WakoITA-ACH)
ITALY (ITA)
Bertoli Francesco
6
03 KL 191 S M -94 kg
A.S.D. CLASSIC GYM(WakoITA-ACH), ITALY (ITA)
Del Bello Davide
59
03 KL 170 J M -63 kg
A.S.D. CLASSIC GYM(WakoITA-ACH), ITALY (ITA)
Prandini Loris
31
07 K1 430 S M -67 kg
A.S.D. CLASSIC GYM(WakoITA-ACH), ITALY (ITA)
Silecchia Fabio
10
07 K1 409 OJ M -60 kg
A.S.D. CLASSIC GYM(WakoITA-ACH), ITALY (ITA)
Silecchia Matteo
39
06 LK 371 S M -67 kg
A.S.D. CLASSIC GYM(WakoITA-ACH), ITALY (ITA): Total entries: 5 Total athletes 5
A.S.D. TEAM EURO KICKBOXING(WakoITA-ACT)
ITALY (ITA)
Nordio Federico
11
01 PF 055 J M -69 kg
A.S.D. TEAM EURO KICKBOXING(WakoITA-ACT), ITALY (ITA)
Nordio Federico
39
01 PF 072 S M -69 kg
A.S.D. TEAM EURO KICKBOXING(WakoITA-ACT), ITALY (ITA)
Sartorato Martina
5
01 PF 083 S F -65 kg
A.S.D. TEAM EURO KICKBOXING(WakoITA-ACT), ITALY (ITA)
Sartorato Martina
15
01 PF 084 S F -70 kg
A.S.D. TEAM EURO KICKBOXING(WakoITA-ACT), ITALY (ITA): Total entries: 4 Total athletes 2
HMD Italia(WakoITA-AS)
ITALY (ITA)
Carducci Amedeo
57
02 LC 114 J M -63 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Carducci Amedeo
03 KL 170 J M -63 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Carducci Amedeo
03 KL 184 S M -57 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Carducci Siria
01 PF 029 YC F -42 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Diomei Giulia
01 PF 067 J F -70 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Diomei Giulia
11
02 LC 126 J F -70 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Diomei Giulia
12
03 KL 182 J F -70 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Fortini Flavio
26
01 PF 036 OC M -47 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Fortini Flavio
01 PF 037 OC M -52 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Fortini Flavio
30
02 LC 098 OC M -47 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Fortuna Simone
02 LC 131 S M -74 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Fortuna Simone
02 LC 132 S M -79 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Fortuna Simone
03 KL 187 S M -74 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Fortuna Simone
03 KL 188 S M -79 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
FORTUNATO GIORGIO
20
01 PF 040 OC M -69 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
FORTUNATO GIORGIO
02 LC 102 OC M -69 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Galli Manuela
20
01 PF 050 OC F -65 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Galli Manuela
2
02 LC 111 OC F -65 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Galli Manuela
7
03 KL 167 OC F -65 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Galli Valerio
1
01 PF 020 YC M -32 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Galli Valerio
2
01 PF 021 YC M -37 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Gasbarra Manfredi
28
01 PF 020 YC M -32 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Gasbarra Manfredi
60
01 PF 021 YC M -37 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
HMD Italia(FORTUNATO, Fortini, Iulianella)
01 PF 042 OC M T
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
HMD Italia(Lerda, Marzella, Odorisio)
01 PF 079 S M T
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Iulianella Emanuele
01 PF 036 OC M -47 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Iulianella Emanuele
01 PF 037 OC M -52 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Iulianella Emanuele
04 CF 249 OC M HS
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Lerda Giovanni
32
01 PF 071 S M -63 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Lerda Giovanni
22
02 LC 129 S M -63 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Lerda Giovanni
28
03 KL 185 S M -63 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Malocu Edoardo
01 PF 056 J M -74 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Malocu Edoardo
14
02 LC 116 J M -74 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Malocu Edoardo
21
03 KL 172 J M -74 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Marzella Camilla
16
01 PF 064 J F -55 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Marzella Camilla
17
01 PF 065 J F -60 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Marzella Camilla
04 CF 258 J F HS
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Marzella Samuele
01 PF 075 S M -84 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Marzella Samuele
34
02 LC 133 S M -84 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Odorisio Michelangelo
11
01 PF 071 S M -63 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Odorisio Michelangelo
28
01 PF 072 S M -69 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Ratini Diego
01 PF 055 J M -69 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Ratini Diego
02 LC 115 J M -69 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Ratini Diego
03 KL 171 J M -69 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Ratini Noemi
17
01 PF 030 YC F -47 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Ratini Noemi
01 PF 031 YC F +47 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Trifella Alice
44
01 PF 081 S F -55 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Trifella Alice
13
02 LC 138 S F -55 kg
HMD Italia(WakoITA-AS), ITALY (ITA)
Trifella Alice
03 KL 194 S F -55 kg
HMD Italia[1](WakoITA-AS[1]), ITALY (ITA): Total entries: 49 Total athletes 18
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW)
ITALY (ITA)
Agnelli Aurora
11
01 PF 067 J F -70 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Agnelli Aurora
32
01 PF 084 S F -70 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Bulmaga Alessio
16
01 PF 040 OC M -69 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Bulmaga Alessio
15
01 PF 041 OC M +69 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Capogna Chiara
21
01 PF 048 OC F -55 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Capogna Chiara
17
01 PF 049 OC F -60 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Capogna Lorenzo
01 PF 004 CH M -27 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Capogna Lorenzo
01 PF 005 CH M -30 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Di Giamberardino Nicholas
01 PF 055 J M -69 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Di Giamberardino Nicholas
01 PF 056 J M -74 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Mariani Viola
35
01 PF 027 YC F -32 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Mariani Viola
01 PF 028 YC F -37 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Poloni Sara
17
01 PF 063 J F -50 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Poloni Sara
01 PF 064 J F -55 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Red Devils Fighting Team(Agnelli, Mariani, Suka)
01 PF 069 J F T
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Red Devils Fighting Team(Agnelli, Suka, Trovalusci)
01 PF 086 S F T
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Schiaffini Alessandro
35
01 PF 075 S M -84 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Schiaffini Alessandro
01 PF 076 S M -89 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Suka Alessia
2
01 PF 068 J F +70 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Suka Alessia
30
01 PF 085 S F +70 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Trovalusci Federica
1
01 PF 080 S F -50 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Trovalusci Federica
9
01 PF 081 S F -55 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Zamparini Lorenzo
17
01 PF 039 OC M -63 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA)
Zamparini Lorenzo
24
01 PF 040 OC M -69 kg
Red Devils Fighting Team(WakoITA-AW), ITALY (ITA): Total entries: 24 Total athletes 12
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE)
ITALY (ITA)
Calajo Liam
2
01 PF 053 J M -57 kg
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE), ITALY (ITA)
Calajo Liam
16
01 PF 070 S M -57 kg
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE), ITALY (ITA)
Mazzarese Carla
01 PF 064 J F -55 kg
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE), ITALY (ITA)
Oliva Riccardo
1
01 PF 057 J M -79 kg
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE), ITALY (ITA)
Salerno Vincenzo
29
02 LC 114 J M -63 kg
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE), ITALY (ITA)
Salerno Vincenzo
02 LC 129 S M -63 kg
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE), ITALY (ITA)
Scimo Manuel
19
01 PF 070 S M -57 kg
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE), ITALY (ITA)
Scimo Manuel
72
01 PF 071 S M -63 kg
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE), ITALY (ITA)
Scimo Manuel
01 PF 072 S M -69 kg
S.S.D. AIKYA S.R.L.(WakoITA-BE), ITALY (ITA): Total entries: 9 Total athletes 5
SOCIETA' SPORTIVA DILETTANTISTICA AIKYA S.R.L.(WakoITA-AAN)
ITALY (ITA)
Salerno Marcello Giuseppe
6
01 PF 039 OC M -63 kg
SOCIETA' SPORTIVA DILETTANTISTICA AIKYA S.R.L.(WakoITA-AAN), ITALY (ITA)
Salerno Marcello Giuseppe
5
01 PF 040 OC M -69 kg
SOCIETA' SPORTIVA DILETTANTISTICA AIKYA S.R.L.(WakoITA-AAN), ITALY (ITA): Total entries: 2 Total athletes 1
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP)
ITALY (ITA)
Barbazza Linda
01 PF 064 J F -55 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Barbazza Linda
30
01 PF 065 J F -60 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Contardi Andrea
33
01 PF 055 J M -69 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Cutaia Matilde
38
01 PF 046 OC F -46 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Cutaia Matilde
17
01 PF 047 OC F -50 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
El Hayek Layla
9
01 PF 048 OC F -55 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
El Hayek Layla
17
01 PF 049 OC F -60 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
El Hayek Layla
5
02 LC 109 OC F -55 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
El Hayek Somaya
14
01 PF 064 J F -55 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
El Hayek Somaya
39
01 PF 081 S F -55 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
El Hayek Somaya
15
02 LC 123 J F -55 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Ferrari Edoardo
22
02 LC 096 OC M -37 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Ferrari Edoardo
42
03 KL 152 OC M -37 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Guarnieri Nicolo
35
01 PF 036 OC M -47 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Guarnieri Nicolo
01 PF 037 OC M -52 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Madzov Kristijan
60
01 PF 021 YC M -37 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA)
Taglia Carlo
01 PF 039 OC M -63 kg
YAMA ARASHI S.S.D. A R.L.(WakoITA-BP), ITALY (ITA): Total entries: 17 Total athletes 9
WAKO Moldova(WakoMDA)
MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Bogomolov Kira
10
03 KL 164 OC F -50 kg
WAKO Moldova(WakoMDA), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Bogomolov Kira
20
03 KL 165 OC F -55 kg
WAKO Moldova(WakoMDA), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA)
Bogomolov Nikita
3
07 K1 387 YJ M -48 kg
WAKO Moldova(WakoMDA), MOLDOVA, REPUBLIC OF (MDA): Total entries: 3 Total athletes 2
Wako Netherlands(WakoNED)
NETHERLANDS (NED)
Burke Carvin
4
01 PF 073 S M -74 kg
Wako Netherlands(WakoNED), NETHERLANDS (NED)
Engelhardt Lina
01 PF 050 OC F -65 kg
Wako Netherlands(WakoNED), NETHERLANDS (NED)
Runhaar Nina
14
01 PF 080 S F -50 kg
Wako Netherlands(WakoNED), NETHERLANDS (NED)
Runhaar Nina
50
01 PF 081 S F -55 kg
Wako Netherlands(WakoNED), NETHERLANDS (NED)
Schulten Maaike
2
01 PF 081 S F -55 kg
Wako Netherlands(WakoNED), NETHERLANDS (NED)
Schulten Maaike
24
01 PF 082 S F -60 kg
Wako Netherlands(WakoNED), NETHERLANDS (NED)
van Delft Amy
01 PF 065 J F -60 kg
Wako Netherlands(WakoNED), NETHERLANDS (NED): Total entries: 7 Total athletes 5
Tromsø Kampsportklubb(WakoNOR-TKK)
NORWAY (NOR)
Oien Sjavik Julian
77
01 PF 073 S M -74 kg
Tromsø Kampsportklubb(WakoNOR-TKK), NORWAY (NOR)
Oien Sjavik Julian
52
01 PF 074 S M -79 kg
Tromsø Kampsportklubb(WakoNOR-TKK), NORWAY (NOR): Total entries: 2 Total athletes 1
Wako Norway(WakoNOR)
NORWAY (NOR)
Bjørnstad Næss Tirill Nanett
16
01 PF 081 S F -55 kg
Wako Norway(WakoNOR), NORWAY (NOR)
Bjørnstad Næss Tirill Nanett
7
01 PF 082 S F -60 kg
Wako Norway(WakoNOR), NORWAY (NOR)
Gundersen Oliver
31
01 PF 072 S M -69 kg
Wako Norway(WakoNOR), NORWAY (NOR)
Gundersen Oliver
77
01 PF 073 S M -74 kg
Wako Norway(WakoNOR), NORWAY (NOR)
Langefoss Kruger Regine
41
01 PF 083 S F -65 kg
Wako Norway(WakoNOR), NORWAY (NOR)
Langefoss Kruger Regine
14
01 PF 084 S F -70 kg
Wako Norway(WakoNOR), NORWAY (NOR): Total entries: 6 Total athletes 3
Gladiator Binczarowa(GldBin)
POLAND (POL)
Migacz Adrian
28
06 LK 377 S M +91 kg
Gladiator Binczarowa(GldBin), POLAND (POL)
Mucha Joanna
10
05 FC 324 S F -70 kg
Gladiator Binczarowa(GldBin), POLAND (POL)
Niewiadomska Julia
26
06 LK 382 S F -65 kg
Gladiator Binczarowa(GldBin), POLAND (POL): Total entries: 3 Total athletes 3
Polski Związek Kickboxingu(PZKb)
POLAND (POL)
Blicharski Marcin
6
02 LC 132 S M -79 kg
Polski Związek Kickboxingu(PZKb), POLAND (POL)
Blicharski Marcin
29
03 KL 188 S M -79 kg
Polski Związek Kickboxingu(PZKb), POLAND (POL)
Filippidis Filippos
24
02 LC 134 S M -89 kg
Polski Związek Kickboxingu(PZKb), POLAND (POL)
Filippidis Filippos
27
03 KL 190 S M -89 kg
Polski Związek Kickboxingu(PZKb), POLAND (POL)
Lewandowski Nikodem
68
02 LC 130 S M -69 kg
Polski Związek Kickboxingu(PZKb), POLAND (POL)
Lewandowski Nikodem
66
03 KL 186 S M -69 kg
Polski Związek Kickboxingu[2](PZKb[2]), POLAND (POL): Total entries: 6 Total athletes 3
GUARD Steel Trans klub kickbox Košice(GuardKE)
SLOVAKIA (SVK)
Czegeny Cintia
5
05 FC 321 S F -56 kg
GUARD Steel Trans klub kickbox Košice(GuardKE), SLOVAKIA (SVK): Total entries: 1 Total athletes 1
Wako Slovakia(WakoSvk)
SLOVAKIA (SVK)
Kovacs Damian
37
02 LC 100 OC M -57 kg
Wako Slovakia(WakoSvk), SLOVAKIA (SVK)
Kovacs Damian
03 KL 156 OC M -57 kg
Wako Slovakia(WakoSvk), SLOVAKIA (SVK)
Potocka Miroslava
7
02 LC 124 J F -60 kg
Wako Slovakia(WakoSvk), SLOVAKIA (SVK)
Potocka Miroslava
1
03 KL 180 J F -60 kg
Wako Slovakia(WakoSvk), SLOVAKIA (SVK): Total entries: 4 Total athletes 2
Energize Apex(WakoGBR-AER)
UNITED KINGDOM (GBR)
Asghar Emaan
34
02 LC 123 J F -55 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Asghar Emaan
14
03 KL 179 J F -55 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Asghar Hamza
57
02 LC 114 J M -63 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Asghar Hamza
14
02 LC 115 J M -69 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Asghar Hamza
03 KL 170 J M -63 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Asghar Hamza
03 KL 171 J M -69 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Burkitt Bailey
12
01 PF 003 CH M -24 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Burkitt Bailey
10
01 PF 004 CH M -27 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Flanagan Edward
01 PF 034 OC M -37 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Flanagan Edward
42
01 PF 035 OC M -42 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Flanagan Edward
17
02 LC 096 OC M -37 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Flanagan Edward
16
03 KL 152 OC M -37 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Harrison Rory
3
01 PF 056 J M -74 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Harrison Rory
3
01 PF 057 J M -79 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Harrison Rory
1
02 LC 116 J M -74 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Harrison Rory
3
03 KL 172 J M -74 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Holmes Freya
8
01 PF 065 J F -60 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Holmes Freya
3
01 PF 066 J F -65 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Holmes Freya
5
02 LC 124 J F -60 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Holmes Freya
4
02 LC 125 J F -65 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
James Bourne Preston
28
01 PF 035 OC M -42 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
James Bourne Preston
19
01 PF 036 OC M -47 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
James Bourne Preston
1
02 LC 097 OC M -42 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
James Bourne Preston
3
03 KL 153 OC M -42 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Leeson-Rice Trinity
01 PF 082 S F -60 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Leeson-Rice Trinity
46
01 PF 083 S F -65 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Leeson-Rice Trinity
23
02 LC 139 S F -60 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
O’Connor Joshua
01 PF 077 S M -94 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
O’Connor Joshua
21
01 PF 078 S M +94 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Platt Evan
01 PF 019 YC M -28 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Platt Evan
01 PF 020 YC M -32 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Rode Dominic
51
01 PF 071 S M -63 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Rode Dominic
01 PF 072 S M -69 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Rode Dominic
27
02 LC 129 S M -63 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Team Energize(Harrison, Williams, Woods)
01 PF 062 J M T
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Williams Sid
16
01 PF 057 J M -79 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Williams Sid
13
01 PF 058 J M -84 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Williams Sid
2
02 LC 117 J M -79 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Williams Sid
10
02 LC 118 J M -84 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Williams Sid
3
03 KL 173 J M -79 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Williams Sid
2
03 KL 174 J M -84 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Woolley Matthew
34
01 PF 071 S M -63 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR)
Woolley Matthew
60
01 PF 072 S M -69 kg
Energize Apex(WakoGBR-AER), UNITED KINGDOM (GBR): Total entries: 43 Total athletes 14
Team Bristol(WakoGBR-AAI)
UNITED KINGDOM (GBR)
Marks Louis
24
01 PF 053 J M -57 kg
Team Bristol(WakoGBR-AAI), UNITED KINGDOM (GBR)
Marks Louis
56
01 PF 054 J M -63 kg
Team Bristol(WakoGBR-AAI), UNITED KINGDOM (GBR)
Scott Dominic
9
01 PF 039 OC M -63 kg
Team Bristol(WakoGBR-AAI), UNITED KINGDOM (GBR)
Scott Dominic
12
01 PF 040 OC M -69 kg
Team Bristol[1](WakoGBR-AAI[1]), UNITED KINGDOM (GBR): Total entries: 4 Total athletes 2
Team SAS(WakoGBR-AEP)
UNITED KINGDOM (GBR)
Buckley Jack
15
01 PF 073 S M -74 kg
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Buckley Jack
28
01 PF 074 S M -79 kg
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Century Europe(Buckley, Hopper, Murphy)
01 PF 079 S M T
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Century Europe(Davies, Harvey, Harvey)
01 PF 086 S F T
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Hopper Devon
27
01 PF 075 S M -84 kg
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Hopper Devon
29
01 PF 076 S M -89 kg
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Leigh Caelan
21
01 PF 034 OC M -37 kg
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Leigh Caelan
01 PF 035 OC M -42 kg
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Leigh Caelan
27
02 LC 096 OC M -37 kg
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Murphy Bailey
26
01 PF 073 S M -74 kg
Team SAS(WakoGBR-AEP), UNITED KINGDOM (GBR)
Murphy Bailey
28
01 PF 074 S M -79 kg
Team SAS[2](WakoGBR-AEP[2]), UNITED KINGDOM (GBR): Total entries: 11 Total athletes 7
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA)
UNITED KINGDOM (GBR)
Drever Arran
01 PF 023 YC M -47 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Drever Arran
11
01 PF 024 YC M +47 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Drever Freya
01 PF 031 YC F +47 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Price Ellie
26
01 PF 045 OC F -42 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Price Ellie
01 PF 046 OC F -46 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Price Ellie
01 PF 047 OC F -50 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Ross Maisie
10
01 PF 063 J F -50 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Ross Maisie
24
01 PF 064 J F -55 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Ross Maisie
01 PF 080 S F -50 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Ross Maisie
24
02 LC 122 J F -50 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Smith Jessica
58
01 PF 081 S F -55 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Smith Jessica
24
01 PF 082 S F -60 kg
Wolfpack Martial Arts(WakoGBR-AGA), UNITED KINGDOM (GBR)
Smith Jessica
47
02 LC 138 S F -55 kg
Wolfpack Martial Arts[3](WakoGBR-AGA[3]), UNITED KINGDOM (GBR): Total entries: 13 Total athletes 5
World Champion Academy(WakoGBR-AEO)
UNITED KINGDOM (GBR)
Evans Ryan
1
01 PF 054 J M -63 kg
World Champion Academy(WakoGBR-AEO), UNITED KINGDOM (GBR)
Evans Ryan
2
01 PF 055 J M -69 kg
World Champion Academy(WakoGBR-AEO), UNITED KINGDOM (GBR)
Evans Ryan
25
01 PF 071 S M -63 kg
World Champion Academy(WakoGBR-AEO), UNITED KINGDOM (GBR)
Polatajko Harvey
29
01 PF 071 S M -63 kg
World Champion Academy(WakoGBR-AEO), UNITED KINGDOM (GBR)
Polatajko Harvey
60
01 PF 072 S M -69 kg
World Champion Academy(WakoGBR-AEO), UNITED KINGDOM (GBR): Total entries: 5 Total athletes 2
WAKO Chicago(WakoUSA-NU)
UNITED STATES (USA)
Bumba Mason
52
01 PF 074 S M -79 kg
WAKO Chicago(WakoUSA-NU), UNITED STATES (USA)
Bumba Mason
41
01 PF 075 S M -84 kg
WAKO Chicago(WakoUSA-NU), UNITED STATES (USA)
Bumba Mason
01 PF 076 S M -89 kg
WAKO Chicago(WakoUSA-NU), UNITED STATES (USA): Total entries: 3 Total athletes 1
WAKO USA(WakoUSA)
UNITED STATES (USA)
Hopper Devon
9
01 PF 075 S M -84 kg
WAKO USA(WakoUSA), UNITED STATES (USA)
Hopper Devon
29
01 PF 076 S M -89 kg
WAKO USA(WakoUSA), UNITED STATES (USA)
Murphy Bailey
26
01 PF 073 S M -74 kg
WAKO USA(WakoUSA), UNITED STATES (USA)
Murphy Bailey
28
01 PF 074 S M -79 kg
WAKO USA[2](WakoUSA[2]), UNITED STATES (USA): Total entries: 4 Total athletes 2
Teams: 130 Total entries: 1464 Total athletes: 780
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-06-10 11:58:06 CEST +02:00)