All entries of this event
PRVENSTVO SRBIJE FC 2022
Search:
Team
Entries
Profile
Categories
AVALA TIM BEOGRAD(AVALA TIM BEOGRAD)
SERBIA (SRB)
DJELOŠEVIĆ NIKOLA
FC 47 ST.JUNIORI -63.5
AVALA TIM BEOGRAD(AVALA TIM BEOGRAD), SERBIA (SRB)
KOMPANIETC DIMITRI
FC 03 KADETI -48
AVALA TIM BEOGRAD(AVALA TIM BEOGRAD), SERBIA (SRB): Total entries: 2 Total athletes 2
Bokserski klub Gard(BK Gard)
SERBIA (SRB)
Pavlović Milica
FC 59 ST.JUNIORKE -65
Bokserski klub Gard(BK Gard), SERBIA (SRB)
Rakić Anja
FC 42 ML.JUNIORKE +60
Bokserski klub Gard(BK Gard), SERBIA (SRB): Total entries: 2 Total athletes 2
Budo klub Senta(B.K. Senta)
SERBIA (SRB)
Blaskó Zsanett
FC 55 ST.JUNIORKE -48
Budo klub Senta(B.K. Senta), SERBIA (SRB)
Kéri Valentina
FC 96 SENIORKE A KLASE -65
Budo klub Senta(B.K. Senta), SERBIA (SRB)
Lénárd Zoé
FC 39 ML.JUNIORKE -52
Budo klub Senta(B.K. Senta), SERBIA (SRB)
Sarnjai Dominik
FC 03 KADETI -48
Budo klub Senta(B.K. Senta), SERBIA (SRB)
Sarnyai Dániel
FC 71 SENIORI B KLASE -86
Budo klub Senta(B.K. Senta), SERBIA (SRB): Total entries: 5 Total athletes 5
Bukvic Tim(KBS Bukvic Tim)
SERBIA (SRB)
Brahić Džemal
FC 13 KADETI +81
Bukvic Tim(KBS Bukvic Tim), SERBIA (SRB)
Dervišević Emin
FC 07 KADETI -60
Bukvic Tim(KBS Bukvic Tim), SERBIA (SRB)
Ejupovic Daris
FC 28 ML.JUNIORI -60
Bukvic Tim(KBS Bukvic Tim), SERBIA (SRB)
Ejupović Džemal
FC 09 KADETI -67
Bukvic Tim(KBS Bukvic Tim), SERBIA (SRB)
Ejupović Džemal
FC 10 KADETI -71
Bukvic Tim(KBS Bukvic Tim), SERBIA (SRB)
Rasljanin Hamza
FC 30 ML.JUNIORI -67
Bukvic Tim(KBS Bukvic Tim), SERBIA (SRB)
Rašljanin Tarik
FC 02 KADETI -45
Bukvic Tim(KBS Bukvic Tim), SERBIA (SRB): Total entries: 7 Total athletes 6
Fight Team 019(FT019)
SERBIA (SRB)
Canic Uros
FC 31 ML.JUNIORI -71
Fight Team 019(FT019), SERBIA (SRB)
Jägers Luka
FC 50 ST.JUNIORI -75
Fight Team 019(FT019), SERBIA (SRB)
Milivojevic Aleksandar
FC 71 SENIORI B KLASE -86
Fight Team 019(FT019), SERBIA (SRB)
Stancev Petar
FC 28 ML.JUNIORI -60
Fight Team 019(FT019), SERBIA (SRB)
Stojkovic Zarko
FC 52 ST.JUNIORI -86
Fight Team 019(FT019), SERBIA (SRB): Total entries: 5 Total athletes 5
KBK FUL KONTAKT BEOGRAD(KBK FK BEOGRAD)
SERBIA (SRB)
Cebic Sara
FC 58 ST.JUNIORKE -60
KBK FUL KONTAKT BEOGRAD(KBK FK BEOGRAD), SERBIA (SRB)
Gacic Milica
FC 56 ST.JUNIORKE -52
KBK FUL KONTAKT BEOGRAD(KBK FK BEOGRAD), SERBIA (SRB)
Stefanović Nevena
FC 97 SENIORKE A KLASE -70
KBK FUL KONTAKT BEOGRAD(KBK FK BEOGRAD), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
KBK RADNICKI KRSTAS(KBK KRSTAS)
SERBIA (SRB)
Cupic Igor
FC 69 SENIORI B KLASE -75
KBK RADNICKI KRSTAS(KBK KRSTAS), SERBIA (SRB)
Nikolic Zoran
FC 08 KADETI -63,5
KBK RADNICKI KRSTAS(KBK KRSTAS), SERBIA (SRB)
Tijanic Aleksa
FC 48 ST.JUNIORI -67
KBK RADNICKI KRSTAS(KBK KRSTAS), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
KBS 012(wako-rsportz5431)
SERBIA (SRB)
Miljkovic Sara
FC 98 SENIORKE A KLASE +70
KBS 012(wako-rsportz5431), SERBIA (SRB): Total entries: 1 Total athletes 1
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin)
SERBIA (SRB)
Bulatovic Luka
FC 02 KADETI -45
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin), SERBIA (SRB)
Damjanović Marina
FC 78 SENIORKE B KLASE -65
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin), SERBIA (SRB)
Damjanović Maša
FC 36 ML.JUNIORKE -40
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin), SERBIA (SRB)
Drašković Bogdan
FC 84 SENIORI A KLASE -63.5
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin), SERBIA (SRB)
Drašković Sara
FC 39 ML.JUNIORKE -52
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin), SERBIA (SRB)
Drašković Tijana
FC 57 ST.JUNIORKE -56
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin), SERBIA (SRB)
Jovicic Zorana
FC 17 KADETKINJE -48
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin), SERBIA (SRB)
Lekić Balša
FC 04 KADETI -51
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin), SERBIA (SRB)
Lekić Lidija
FC 41 ML.JUNIORKE -60
KBS Internacional Zrenjanin(KBS Inter Zrenjanin), SERBIA (SRB): Total entries: 9 Total athletes 9
KBS Vojvodina-Veletabak(KBS Vojvodina)
SERBIA (SRB)
Erdeljan Rada
FC 57 ST.JUNIORKE -56
KBS Vojvodina-Veletabak(KBS Vojvodina), SERBIA (SRB)
Keljanović Miloš
FC 88 SENIORI A KLASE -81
KBS Vojvodina-Veletabak(KBS Vojvodina), SERBIA (SRB)
Krstić Aleksa
FC 10 KADETI -71
KBS Vojvodina-Veletabak(KBS Vojvodina), SERBIA (SRB)
Mikić Relja
FC 32 ML.JUNIORI -75
KBS Vojvodina-Veletabak(KBS Vojvodina), SERBIA (SRB)
Stojšin Pavle
FC 29 ML.JUNIORI -63.5
KBS Vojvodina-Veletabak(KBS Vojvodina), SERBIA (SRB)
Zeljković Viktor
FC 70 SENIORI B KLASE -81
KBS Vojvodina-Veletabak[1](KBS Vojvodina[1]), SERBIA (SRB): Total entries: 6 Total athletes 6
KBVS Nova Dimenzija Kikinda(Nova DImenzija)
SERBIA (SRB)
Aradjanin Zivan
FC 67 SENIORI B KLASE -67
KBVS Nova Dimenzija Kikinda(Nova DImenzija), SERBIA (SRB)
Torma Aleksa
FC 01 KADETI -42
KBVS Nova Dimenzija Kikinda(Nova DImenzija), SERBIA (SRB): Total entries: 2 Total athletes 2
Kik boks klub 028(KBK028)
SERBIA (SRB)
Jakšić Boris
FC 04 KADETI -51
Kik boks klub 028(KBK028), SERBIA (SRB)
Kupresanin Iva
FC 40 ML.JUNIORKE -56
Kik boks klub 028(KBK028), SERBIA (SRB)
Pavlović Stefan
FC 50 ST.JUNIORI -75
Kik boks klub 028(KBK028), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA)
SERBIA (SRB)
Bantić Igor
FC 68 SENIORI B KLASE -71
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Leković Stefan
FC 26 ML.JUNIORI -54
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB)
Pavlović Lara
FC 58 ST.JUNIORKE -60
KIK BOKS KLUB BATAJNICA(KBK BATAJNICA), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
Kik boks klub Becej(KBK Becej)
SERBIA (SRB)
Radanov Sara
FC 19 KADETKINJE -56
Kik boks klub Becej(KBK Becej), SERBIA (SRB)
Vujakovic Djordje
FC 66 SENIORI B KLASE -63.5
Kik boks klub Becej(KBK Becej), SERBIA (SRB)
VUKSIC Sonja
FC 21 KADETKINJE +60
Kik boks klub Becej(KBK Becej), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
Kik boks klub Bor(KBK Bor)
SERBIA (SRB)
Krstic Uros
FC 49 ST.JUNIORI -71
Kik boks klub Bor(KBK Bor), SERBIA (SRB)
Nikolic Boban
FC 82 SENIORI A KLASE -57
Kik boks klub Bor(KBK Bor), SERBIA (SRB)
Sejdija Damir
FC 84 SENIORI A KLASE -63.5
Kik boks klub Bor(KBK Bor), SERBIA (SRB)
Veljković Mihailo
FC 25 ML.JUNIORI -51
Kik boks klub Bor[1](KBK Bor[1]), SERBIA (SRB): Total entries: 4 Total athletes 4
kik boks klub Jedinstvo(kbk Jedinstvo)
SERBIA (SRB)
Kovacevic Stevan
FC 68 SENIORI B KLASE -71
kik boks klub Jedinstvo(kbk Jedinstvo), SERBIA (SRB): Total entries: 1 Total athletes 1
KIK BOKS KLUB KOSOVSKA MITROVICA(KBK KOSOVSKA MITROVICA)
SERBIA (SRB)
Brankovic Andrijana
FC 18 KADETKINJE -52
KIK BOKS KLUB KOSOVSKA MITROVICA(KBK KOSOVSKA MITROVICA), SERBIA (SRB)
Luković Magdalena
FC 60 ST.JUNIORKE -70
KIK BOKS KLUB KOSOVSKA MITROVICA(KBK KOSOVSKA MITROVICA), SERBIA (SRB)
Mihajlović Ognjen
FC 05 KADETI -54
KIK BOKS KLUB KOSOVSKA MITROVICA(KBK KOSOVSKA MITROVICA), SERBIA (SRB)
Milic Tara
FC 21 KADETKINJE +60
KIK BOKS KLUB KOSOVSKA MITROVICA(KBK KOSOVSKA MITROVICA), SERBIA (SRB)
Petronić Nada
FC 61 ST.JUNIORKE +70
KIK BOKS KLUB KOSOVSKA MITROVICA(KBK KOSOVSKA MITROVICA), SERBIA (SRB)
Vuksanović Lazar
FC 52 ST.JUNIORI -86
KIK BOKS KLUB KOSOVSKA MITROVICA[2](KBK KOSOVSKA MITROVICA[1][2]), SERBIA (SRB): Total entries: 6 Total athletes 6
Kik boks klub Mladost[ Prijepolje2](KBK Mladost Prijepolje)
SERBIA (SRB)
Bugarin Nasel
FC 54 ST.JUNIORI +91
Kik boks klub Mladost[ Prijepolje2](KBK Mladost Prijepolje), SERBIA (SRB)
Cuturic Kadir
FC 34 ML.JUNIORI +81
Kik boks klub Mladost[ Prijepolje2](KBK Mladost Prijepolje), SERBIA (SRB)
Divac Dragos
FC 09 KADETI -67
Kik boks klub Mladost[ Prijepolje2](KBK Mladost Prijepolje), SERBIA (SRB)
Planic Demir
FC 70 SENIORI B KLASE -81
Kik boks klub Mladost[ Prijepolje2](KBK Mladost Prijepolje), SERBIA (SRB)
Suljevic10 Maid
FC 29 ML.JUNIORI -63.5
Kik boks klub Mladost[ Prijepolje2](KBK Mladost Prijepolje), SERBIA (SRB)
Tomasevic Dusko
FC 51 ST.JUNIORI -81
Kik boks klub Mladost[ Prijepolje2](KBK Mladost Prijepolje), SERBIA (SRB)
Tomasevic Dusko
FC 52 ST.JUNIORI -86
Kik boks klub Mladost[ Prijepolje2](KBK Mladost Prijepolje), SERBIA (SRB)
Turkovic Maid
FC 51 ST.JUNIORI -81
Kik boks klub Mladost[ Prijepolje2](KBK Mladost Prijepolje), SERBIA (SRB): Total entries: 8 Total athletes 7
Kik boks klub Monarhija(kbkmonarhija)
SERBIA (SRB)
Aleksandrović Luka
FC 09 KADETI -67
Kik boks klub Monarhija(kbkmonarhija), SERBIA (SRB)
Blizanac Milan
FC 05 KADETI -54
Kik boks klub Monarhija(kbkmonarhija), SERBIA (SRB)
savić đorđe
FC 45 ST.JUNIORI -57
Kik boks klub Monarhija(kbkmonarhija), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ)
SERBIA (SRB)
Arsić Lazar
FC 84 SENIORI A KLASE -63.5
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Begić Peđa
FC 69 SENIORI B KLASE -75
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Gligić Natalija
FC 78 SENIORKE B KLASE -65
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Ilic Bozidar
FC 67 SENIORI B KLASE -67
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
JANKOVIĆ MILOŠ
FC 88 SENIORI A KLASE -81
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Jovanović Matija
FC 03 KADETI -48
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Krivačević Ivan
FC 28 ML.JUNIORI -60
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Krivačević Nada
FC 39 ML.JUNIORKE -52
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Lazić Kata
FC 38 ML.JUNIORKE -48
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Manić Vuk
FC 03 KADETI -48
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
MARJANOVIC GORDANA
FC 92 SENIORKE A KLASE -48
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Paunović Simeon
FC 50 ST.JUNIORI -75
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Pavlović Anđela
FC 41 ML.JUNIORKE -60
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Radonjić Vladana
FC 80 SENIORKE B KLASE +70
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Savic Janja
FC 38 ML.JUNIORKE -48
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Stanković Stefan
FC 72 SENIORI B KLASE -91
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Stojanović Stefan
FC 29 ML.JUNIORI -63.5
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Stojković Lena
FC 41 ML.JUNIORKE -60
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB)
Vojinović Jelena
FC 79 SENIORKE B KLASE -70
KIK BOKS KLUB NIŠ(KBK NIŠ), SERBIA (SRB): Total entries: 19 Total athletes 19
KIK BOKS KLUB PIROT(KBKPIROT)
SERBIA (SRB)
Antic Ognjen
FC 26 ML.JUNIORI -54
KIK BOKS KLUB PIROT(KBKPIROT), SERBIA (SRB)
Radevic Goran
FC 50 ST.JUNIORI -75
KIK BOKS KLUB PIROT[2](KBKPIROT[2]), SERBIA (SRB): Total entries: 2 Total athletes 2
Kik boks klub Pro-kick(kbk Pro-kick)
SERBIA (SRB)
Nikolić Anastasija
FC 56 ST.JUNIORKE -52
Kik boks klub Pro-kick(kbk Pro-kick), SERBIA (SRB)
Stojanović Lazar
FC 73 SENIORI B KLASE +91
Kik boks klub Pro-kick(kbk Pro-kick), SERBIA (SRB): Total entries: 2 Total athletes 2
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09)
SERBIA (SRB)
Bogović Milica
FC 57 ST.JUNIORKE -56
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Bursać Milica
FC 59 ST.JUNIORKE -65
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Čestić Mladen
FC 84 SENIORI A KLASE -63.5
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Delić Dragan
FC 46 ST.JUNIORI -60
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Jovanović Aleksandar
FC 48 ST.JUNIORI -67
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Kasap Nikolina
FC 59 ST.JUNIORKE -65
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Krkic Marko
FC 28 ML.JUNIORI -60
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Mrdalj Zorica
FC 79 SENIORKE B KLASE -70
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Ugrinović Sergej
FC 30 ML.JUNIORI -67
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Vasić Miljana
FC 38 ML.JUNIORKE -48
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Vorkapić Mišo
FC 54 ST.JUNIORI +91
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB)
Vuković Miloš
FC 49 ST.JUNIORI -71
Kik boks klub Ru-09(Kbk Ru-09), SERBIA (SRB): Total entries: 12 Total athletes 12
Kik boks klub Šećeranac(KBK Šećeranac)
SERBIA (SRB)
Milosavljević Aleksandar
FC 44 ST.JUNIORI -54
Kik boks klub Šećeranac(KBK Šećeranac), SERBIA (SRB): Total entries: 1 Total athletes 1
KIK BOKS KLUB SOKO UB(KBK SOKO UB)
SERBIA (SRB)
Ilic Danilo
FC 09 KADETI -67
KIK BOKS KLUB SOKO UB(KBK SOKO UB), SERBIA (SRB)
Markovic Jovana
FC 57 ST.JUNIORKE -56
KIK BOKS KLUB SOKO UB(KBK SOKO UB), SERBIA (SRB)
Nenadovic Uros
FC 45 ST.JUNIORI -57
KIK BOKS KLUB SOKO UB(KBK SOKO UB), SERBIA (SRB)
Pavlovic Igor
FC 84 SENIORI A KLASE -63.5
KIK BOKS KLUB SOKO UB(KBK SOKO UB), SERBIA (SRB)
Stevanovic Lazar
FC 06 KADETI -57
KIK BOKS KLUB SOKO UB(KBK SOKO UB), SERBIA (SRB)
Stevanovic Lazar
FC 07 KADETI -60
KIK BOKS KLUB SOKO UB(KBK SOKO UB), SERBIA (SRB)
ZERAVIĆ DUSAN
FC 05 KADETI -54
KIK BOKS KLUB SOKO UB(KBK SOKO UB), SERBIA (SRB): Total entries: 7 Total athletes 6
Kik boks klub Surcin(KBK Surcin)
SERBIA (SRB)
Jelisic Stefan
FC 69 SENIORI B KLASE -75
Kik boks klub Surcin[1](KBK Surcin[1]), SERBIA (SRB): Total entries: 1 Total athletes 1
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM)
SERBIA (SRB)
JOVANOVIC LANA
FC 17 KADETKINJE -48
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
MILADINOVIC TAMARA
FC 58 ST.JUNIORKE -60
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
MILADINOVIC VUK
FC 28 ML.JUNIORI -60
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
MILETIC MARKO
FC 66 SENIORI B KLASE -63.5
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
NOVAKOVIC NEMANJA
FC 71 SENIORI B KLASE -86
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB)
PAVIC JOVANA
FC 56 ST.JUNIORKE -52
KIK BOKS KLUB TAURUNUM(KBK TAURUNUM), SERBIA (SRB): Total entries: 6 Total athletes 6
Kik boks klub Top Fighter(KBK Top Fighter)
SERBIA (SRB)
Despotović Milica
FC 56 ST.JUNIORKE -52
Kik boks klub Top Fighter(KBK Top Fighter), SERBIA (SRB)
Kolar Nikola
FC 47 ST.JUNIORI -63.5
Kik boks klub Top Fighter(KBK Top Fighter), SERBIA (SRB)
Lončar Nikola
FC 51 ST.JUNIORI -81
Kik boks klub Top Fighter(KBK Top Fighter), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
kik boks klub Vlsotince(kbk Vlasotince)
SERBIA (SRB)
Ignjatovic Lazar
FC 66 SENIORI B KLASE -63.5
kik boks klub Vlsotince(kbk Vlasotince), SERBIA (SRB)
Stojiljkovic Nikola
FC 73 SENIORI B KLASE +91
kik boks klub Vlsotince(kbk Vlasotince), SERBIA (SRB)
Vrbica Milan
FC 72 SENIORI B KLASE -91
kik boks klub Vlsotince(kbk Vlasotince), SERBIA (SRB)
Vrbica Milan
FC 90 SENIORI A KLASE -91
kik boks klub Vlsotince[2](kbk Vlasotince[2]), SERBIA (SRB): Total entries: 4 Total athletes 3
KIK-BOKS KLUB RADNIČKI KRAGUJEVAC(KBK RADNIČKI KG)
SERBIA (SRB)
MAKSIMOVIĆ jovan
FC 47 ST.JUNIORI -63.5
KIK-BOKS KLUB RADNIČKI KRAGUJEVAC(KBK RADNIČKI KG), SERBIA (SRB)
Marković Nikolaj
FC 66 SENIORI B KLASE -63.5
KIK-BOKS KLUB RADNIČKI KRAGUJEVAC(KBK RADNIČKI KG), SERBIA (SRB)
Petrović Jovan
FC 25 ML.JUNIORI -51
KIK-BOKS KLUB RADNIČKI KRAGUJEVAC(KBK RADNIČKI KG), SERBIA (SRB)
POPOVIĆ MILICA
FC 58 ST.JUNIORKE -60
KIK-BOKS KLUB RADNIČKI KRAGUJEVAC(KBK RADNIČKI KG), SERBIA (SRB)
SAVIĆ STRAHINJA
FC 46 ST.JUNIORI -60
KIK-BOKS KLUB RADNIČKI KRAGUJEVAC(KBK RADNIČKI KG), SERBIA (SRB)
Smilić Jovan
FC 87 SENIORI A KLASE -75
KIK-BOKS KLUB RADNIČKI KRAGUJEVAC(KBK RADNIČKI KG), SERBIA (SRB)
stojković nemanja
FC 47 ST.JUNIORI -63.5
KIK-BOKS KLUB RADNIČKI KRAGUJEVAC(KBK RADNIČKI KG), SERBIA (SRB)
VESKOVIĆ LAZAR
FC 48 ST.JUNIORI -67
KIK-BOKS KLUB RADNIČKI KRAGUJEVAC(KBK RADNIČKI KG), SERBIA (SRB): Total entries: 8 Total athletes 8
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS)
SERBIA (SRB)
Bursać Dejan
FC 66 SENIORI B KLASE -63.5
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB)
Dondur Aleksandar
FC 73 SENIORI B KLASE +91
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB)
Dvizac Bogdan
FC 67 SENIORI B KLASE -67
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB)
Germek Ana
FC 18 KADETKINJE -52
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB)
Germek Marko
FC 87 SENIORI A KLASE -75
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB)
Germek Milos
FC 70 SENIORI B KLASE -81
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB)
Grbić Vanja
FC 38 ML.JUNIORKE -48
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB)
Novakovic Iva
FC 42 ML.JUNIORKE +60
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB)
Zec Željko
FC 73 SENIORI B KLASE +91
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB)
Đuričić Stefan
FC 71 SENIORI B KLASE -86
Kikboks klub Sparta 2013(KBKS), SERBIA (SRB): Total entries: 10 Total athletes 10
Klub borilačkih sportova Gladiator(KBS Gladiator)
SERBIA (SRB)
Grujić Vukašin
FC 68 SENIORI B KLASE -71
Klub borilačkih sportova Gladiator(KBS Gladiator), SERBIA (SRB)
Peulić Dimitrije
FC 51 ST.JUNIORI -81
Klub borilačkih sportova Gladiator(KBS Gladiator), SERBIA (SRB): Total entries: 2 Total athletes 2
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda)
SERBIA (SRB)
Delić Nikola
FC 08 KADETI -63,5
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda), SERBIA (SRB)
Dulka Demian
FC 02 KADETI -45
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda), SERBIA (SRB)
Gal ANASTASIJA
FC 55 ST.JUNIORKE -48
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda), SERBIA (SRB)
Knežević Nikola
FC 73 SENIORI B KLASE +91
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda), SERBIA (SRB)
Maric Stefan
FC 51 ST.JUNIORI -81
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda), SERBIA (SRB)
Popov Mile
FC 03 KADETI -48
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda), SERBIA (SRB)
Veličkov Lina
FC 39 ML.JUNIORKE -52
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda), SERBIA (SRB)
Vereš Matijević Maša
FC 41 ML.JUNIORKE -60
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda), SERBIA (SRB)
Vranješ Marko
FC 54 ST.JUNIORI +91
Klub borilačkih sportova Kikinda(Kbs Kikinda), SERBIA (SRB): Total entries: 9 Total athletes 9
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN)
SERBIA (SRB)
Djordjevic Milos
FC 50 ST.JUNIORI -75
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB)
Gocic Ilija
FC 73 SENIORI B KLASE +91
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB)
Jakovljevic Djordje
FC 48 ST.JUNIORI -67
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB)
Jordakovic Mladen
FC 67 SENIORI B KLASE -67
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB)
Marjanovic Aleksa
FC 49 ST.JUNIORI -71
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB)
Miskovic David
FC 72 SENIORI B KLASE -91
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB)
Ristovic Petar
FC 69 SENIORI B KLASE -75
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB)
Simic Nikolina
FC 80 SENIORKE B KLASE +70
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB)
Stankovic Pavle
FC 31 ML.JUNIORI -71
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB)
Stojanovic Jovan
FC 66 SENIORI B KLASE -63.5
KONSTANTIN NIS(KONSTANTIN), SERBIA (SRB): Total entries: 10 Total athletes 10
NAŠA STVAR 2016(NAŠA STVAR 2016)
SERBIA (SRB)
Fiala David
FC 50 ST.JUNIORI -75
NAŠA STVAR 2016(NAŠA STVAR 2016), SERBIA (SRB): Total entries: 1 Total athletes 1
Sportski klub KBS Futog(SK KBS FUTOG)
SERBIA (SRB)
Curguz Milana
FC 18 KADETKINJE -52
Sportski klub KBS Futog(SK KBS FUTOG), SERBIA (SRB)
Knezevic Nikola
FC 68 SENIORI B KLASE -71
Sportski klub KBS Futog(SK KBS FUTOG), SERBIA (SRB)
Kvrgic Sanja
FC 36 ML.JUNIORKE -40
Sportski klub KBS Futog(SK KBS FUTOG), SERBIA (SRB)
Meseldzija Filip
FC 66 SENIORI B KLASE -63.5
Sportski klub KBS Futog(SK KBS FUTOG), SERBIA (SRB)
Misan Miljan
FC 67 SENIORI B KLASE -67
Sportski klub KBS Futog(SK KBS FUTOG), SERBIA (SRB)
Tufegdzija Vlado
FC 29 ML.JUNIORI -63.5
Sportski klub KBS Futog(SK KBS FUTOG), SERBIA (SRB): Total entries: 6 Total athletes 6
Sportski klub Petros(SK Petros)
SERBIA (SRB)
Damjanović Jovana
FC 18 KADETKINJE -52
Sportski klub Petros(SK Petros), SERBIA (SRB)
Lakic Mihailo
FC 29 ML.JUNIORI -63.5
Sportski klub Petros(SK Petros), SERBIA (SRB)
Marinković Nikola
FC 04 KADETI -51
Sportski klub Petros(SK Petros), SERBIA (SRB)
Mikulić Kosta
FC 02 KADETI -45
Sportski klub Petros(SK Petros), SERBIA (SRB)
Mišljenović Andrej
FC 05 KADETI -54
Sportski klub Petros(SK Petros), SERBIA (SRB)
Savić Tara
FC 41 ML.JUNIORKE -60
Sportski klub Petros(SK Petros), SERBIA (SRB)
Simonovic Srbija
FC 19 KADETKINJE -56
Sportski klub Petros(SK Petros), SERBIA (SRB)
Tomasev Uroš
FC 02 KADETI -45
Sportski klub Petros(SK Petros), SERBIA (SRB): Total entries: 8 Total athletes 8
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021)
SERBIA (SRB)
Bugarski Stefan
FC 30 ML.JUNIORI -67
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Jovičić Vidak
FC 50 ST.JUNIORI -75
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Kovačev Srđan
FC 50 ST.JUNIORI -75
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Mandić Mihajlo
FC 29 ML.JUNIORI -63.5
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Mijailović Marko
FC 30 ML.JUNIORI -67
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Miljanović Dunja
FC 41 ML.JUNIORKE -60
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Milošev Uroš
FC 66 SENIORI B KLASE -63.5
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Nenezić Nikola
FC 28 ML.JUNIORI -60
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Otašević Arijana
FC 57 ST.JUNIORKE -56
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Otašević Mia
FC 42 ML.JUNIORKE +60
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Prosić Mia
FC 21 KADETKINJE +60
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Tomić Luka
FC 31 ML.JUNIORI -71
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB)
Zarić Dušan
FC 51 ST.JUNIORI -81
SUBS Pobednik 021(Pobednik 021), SERBIA (SRB): Total entries: 13 Total athletes 13
Titani 333(Titani 333)
SERBIA (SRB)
Destanic Adam
FC 32 ML.JUNIORI -75
Titani 333(Titani 333), SERBIA (SRB)
Divljanovic Marko
FC 51 ST.JUNIORI -81
Titani 333(Titani 333), SERBIA (SRB)
Nikolic Pavle
FC 31 ML.JUNIORI -71
Titani 333(Titani 333), SERBIA (SRB): Total entries: 3 Total athletes 3
Vukovi 018(WKSRB171)
SERBIA (SRB)
Djordjevic Vuk
FC 26 ML.JUNIORI -54
Vukovi 018(WKSRB171), SERBIA (SRB)
Mitrovic Ognjen
FC 47 ST.JUNIORI -63.5
Vukovi 018[1](WKSRB171[1]), SERBIA (SRB): Total entries: 2 Total athletes 2
Teams: 40 Total entries: 205 Total athletes: 201
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-20 11:50:09 CEST +02:00)