All entries of this event
Държавно първенство по Кикбокс стил К 1 и Фул Контакт 2020 - Пазарджик
Search:
Team
Entries
Profile
Categories
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA)
BULGARIA (BUL)
Ahmedov Okan
5 FC YC M -37kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
ANDREEV ATANAS
7 K1 025 OJ M -63,5 kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
ANDREEVA IRINA
5 FC OC F -42kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
Georgiev Damqn
5 FC YC M -47kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
ILIEV MANUEL
7 K1 007 OC M -57kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
IORDANOV HRISTIAN
7 K1 004 YJ M -51 kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
KIUSH MELISA
5 FC OC F -48kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
Kunchev Anton
5 FC 009 YJ M -67 kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
Lichev Viktor
5 FC YC M -69kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
PANAIOTOV MARTIN
7 K1 050 S M -91 kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
SVETOSLAVOV SVETOSLAV
5 FC 027 OJ M -71 kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
Todorov Sasho
5 FC 006 YJ M -57 kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL)
Velikov Strahil
5 FC YC M -42kg
BAHCHEVANOV FA(BAHCHEVANOV FA), BULGARIA (BUL): Total entries: 13 Total athletes 13
BOIL(BOIL)
BULGARIA (BUL)
Adamov Teodor
5 FC OC M -60kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Georgiev Stefan
7 K1 025 OJ M -63,5 kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Hristov Hristo
5 FC 047 S M -75 kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Hristov Teodor
7 K1 047 S M -75 kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Ivanov Nikolas
5 FC 023 OJ M -57 kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Ivanov Yordan
5 FC 043 S M -60 kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Kalchev Atanas
7 K1 007 OC M -57kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Kostadinova Andjela
5 FC 053 S F -52 kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Temelkov Yordan
5 FC 008 YJ M -63,5 kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Yordanov Nikolay
5 FC 007 YJ M -60 kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL)
Yordanova Yoana
5 FC YC F -56kg
BOIL(BOIL), BULGARIA (BUL): Total entries: 11 Total athletes 11
CSKA SOFIA(CSKA SOFIA)
BULGARIA (BUL)
DIMITROV ANDREI
7 K1 005 YJ M -54 kg
CSKA SOFIA(CSKA SOFIA), BULGARIA (BUL)
GANTCHEV VICTOR
5 FC 045 S M -67 kg
CSKA SOFIA(CSKA SOFIA), BULGARIA (BUL)
PAVLOV PLAMEN
7 K1 004 YJ M -51 kg
CSKA SOFIA(CSKA SOFIA), BULGARIA (BUL)
PETKOV IASEN
7 K1 046 S M -71 kg
CSKA SOFIA(CSKA SOFIA), BULGARIA (BUL)
RANGELOV VALERI
7 K1 027 OJ M -71 kg
CSKA SOFIA(CSKA SOFIA), BULGARIA (BUL)
RASHDAN DANIEL
5 FC 047 S M -75 kg
CSKA SOFIA(CSKA SOFIA), BULGARIA (BUL)
TRIFONOV BORIS
7 K1 048 S M -81 kg
CSKA SOFIA(CSKA SOFIA), BULGARIA (BUL): Total entries: 7 Total athletes 7
Dream Varna(Dream)
BULGARIA (BUL)
Aleksanian Eduard
7 K1 048 S M -81 kg
Dream Varna(Dream), BULGARIA (BUL)
Stoikov Konstantin
7 K1 009 YJ M -67 kg
Dream Varna(Dream), BULGARIA (BUL): Total entries: 2 Total athletes 2
Fight Club Sevlievo(Sevlievo)
BULGARIA (BUL)
Demirov Mehmed
7 K1 043 S M -60 kg
Fight Club Sevlievo(Sevlievo), BULGARIA (BUL)
Hristov Panteley
7 K1 047 S M -75 kg
Fight Club Sevlievo(Sevlievo), BULGARIA (BUL)
Ivanov Ilian
7 K1 006 YJ M -57 kg
Fight Club Sevlievo(Sevlievo), BULGARIA (BUL)
Ognyanov Emanuel
7 K1 007 OC M -69kg
Fight Club Sevlievo(Sevlievo), BULGARIA (BUL)
Valev Petar
7 K1 008 YJ M -63,5 kg
Fight Club Sevlievo[1](Sevlievo), BULGARIA (BUL): Total entries: 5 Total athletes 5
FRIENDS(FRIENDS)
BULGARIA (BUL)
KARDZHALIISKI KOSTADIN
7 K1 050 S M -91 kg
FRIENDS(FRIENDS), BULGARIA (BUL): Total entries: 1 Total athletes 1
FURIOZO(SK)
BULGARIA (BUL)
Panayotov Aleksandar
7 K1 007 OC M -57kg
FURIOZO(SK), BULGARIA (BUL)
Rikov Julien
7 K1 007 OC M -60kg
FURIOZO[9](SK[9]), BULGARIA (BUL): Total entries: 2 Total athletes 2
Gladiator(Gladiator)
BULGARIA (BUL)
Папарков Чавдар
7 K1 045 S M -67 kg
Gladiator(Gladiator), BULGARIA (BUL)
Тодоров Никола
7 K1 050 S M -91 kg
Gladiator[4](Gladiator[4]), BULGARIA (BUL): Total entries: 2 Total athletes 2
Golden boy’s(Golden boy’s )
BULGARIA (BUL)
Nikiforov Bogdan
5 FC 045 S M -67 kg
Golden boy’s(Golden boy’s ), BULGARIA (BUL): Total entries: 1 Total athletes 1
Hara(Hara)
BULGARIA (BUL)
Dinev Martin
7 K1 011 YJ M -75 kg
Hara(Hara), BULGARIA (BUL)
Shopov Ivailo
7 K1 007 OC M -57kg
Hara(Hara), BULGARIA (BUL)
Valkanov Nikolai
7 K1 007 OC M +79kg
Hara[2](Hara[2]), BULGARIA (BUL): Total entries: 3 Total athletes 3
Legiya(Legiya)
BULGARIA (BUL)
Denev Georgi
7 K1 042 S M -57 kg
Legiya(Legiya), BULGARIA (BUL)
Georgiev Nikola
7 K1 013 YJ M +81 kg
Legiya(Legiya), BULGARIA (BUL)
Nedev Yasen
7 K1 007 OC M -63kg
Legiya(Legiya), BULGARIA (BUL)
Petrov Daniel
7 K1 007 OC M -51kg
Legiya(Legiya), BULGARIA (BUL)
Yordanov Danniel
7 K1 007 OC M -57kg
Legiya(Legiya), BULGARIA (BUL): Total entries: 5 Total athletes 5
Musashi Kickboxing(MUSASHI-BG)
BULGARIA (BUL)
Damyanov Ivan
5 FC 005 YJ M -54 kg
Musashi Kickboxing(MUSASHI-BG), BULGARIA (BUL)
DIMITROV YORDAN
7 K1 045 S M -67 kg
Musashi Kickboxing(MUSASHI-BG), BULGARIA (BUL)
MAY BLAGOVEST
5 FC 010 YJ M -71 kg
Musashi Kickboxing(MUSASHI-BG), BULGARIA (BUL)
MIRCHEV OGNYAN
7 K1 044 S M -63,5 kg
Musashi Kickboxing(MUSASHI-BG), BULGARIA (BUL): Total entries: 4 Total athletes 4
OPTIX(OPTIX)
BULGARIA (BUL)
Baykova Silvana
5 FC 019 YJ F -60 kg
OPTIX(OPTIX), BULGARIA (BUL): Total entries: 1 Total athletes 1
Patriot-Dupnica(Patriot-Dupnica)
BULGARIA (BUL)
Bojidarov Hristo
7 K1 007 OC M -51kg
Patriot-Dupnica(Patriot-Dupnica), BULGARIA (BUL)
Georgiev Brayan
7 K1 003 YJ M -48 kg
Patriot-Dupnica(Patriot-Dupnica), BULGARIA (BUL)
Kostadinov Ivan
7 K1 004 YJ M -51 kg
Patriot-Dupnica(Patriot-Dupnica), BULGARIA (BUL)
Miladinov Martin
7 K1 007 OC M -45kg
Patriot-Dupnica(Patriot-Dupnica), BULGARIA (BUL)
Nikolov Sashko
7 K1 007 OC M -51kg
Patriot-Dupnica(Patriot-Dupnica), BULGARIA (BUL)
Qnakiev Ivailo
7 K1 007 OC M -57kg
Patriot-Dupnica(Patriot-Dupnica), BULGARIA (BUL)
Tsekov Asen
7 K1 013 YJ M +81 kg
Patriot-Dupnica(Patriot-Dupnica), BULGARIA (BUL): Total entries: 7 Total athletes 7
POBEDA(POBEDA)
BULGARIA (BUL)
Gergov Georgi
5 FC 047 S M -75 kg
POBEDA(POBEDA), BULGARIA (BUL)
VELCHOVSKI MIHAIL
7 K1 046 S M -71 kg
POBEDA(POBEDA), BULGARIA (BUL)
VELCHOVSKI NIKOLAY
5 FC 046 S M -71 kg
POBEDA(POBEDA), BULGARIA (BUL): Total entries: 3 Total athletes 3
RAKOVSKI(RAKOVSKI)
BULGARIA (BUL)
MILKOV IORDAN
7 K1 013 YJ M +81 kg
RAKOVSKI(RAKOVSKI), BULGARIA (BUL)
RANGELOV KRISTIAN
7 K1 024 OJ M -60 kg
RAKOVSKI(RAKOVSKI), BULGARIA (BUL)
VELEV PAOLO
7 K1 008 YJ M -63,5 kg
RAKOVSKI(RAKOVSKI), BULGARIA (BUL): Total entries: 3 Total athletes 3
SC AJAX(SC AJAX)
BULGARIA (BUL)
FILIPOV FILIP
5 FC 008 YJ M -63,5 kg
SC AJAX(SC AJAX), BULGARIA (BUL): Total entries: 1 Total athletes 1
SC BEROE(BEROE)
BULGARIA (BUL)
Dimitrov Plamen
7 K1 024 OJ M -60 kg
SC BEROE(BEROE), BULGARIA (BUL)
Dimitrova Veronika
7 K1 035 OJ F -56 kg
SC BEROE(BEROE), BULGARIA (BUL)
Dimov Hristo
7 K1 007 YJ M -60 kg
SC BEROE(BEROE), BULGARIA (BUL)
Ivanov Gancho
7 K1 006 YJ M -57 kg
SC BEROE(BEROE), BULGARIA (BUL)
Keranov Gospodin
5 FC YC M -37kg
SC BEROE(BEROE), BULGARIA (BUL)
Samoulov Viktor
5 FC OC M -48kg
SC BEROE(BEROE), BULGARIA (BUL): Total entries: 6 Total athletes 6
SC BOEC-PERNIK(BOEC)
BULGARIA (BUL)
Borisov Yasen
5 FC YC M -37kg
SC BOEC-PERNIK(BOEC), BULGARIA (BUL)
Dimitrov Dimitar
5 FC 030 OJ M -86 kg
SC BOEC-PERNIK(BOEC), BULGARIA (BUL)
Hristov Georgi
7 K1 005 YJ M -54 kg
SC BOEC-PERNIK(BOEC), BULGARIA (BUL)
Ivanov Randam
7 K1 007 OC M -60kg
SC BOEC-PERNIK(BOEC), BULGARIA (BUL)
Lilov Denis
7 K1 024 OJ M -60 kg
SC BOEC-PERNIK(BOEC), BULGARIA (BUL)
Rangelov Alexander
7 K1 009 YJ M -67 kg
SC BOEC-PERNIK(BOEC), BULGARIA (BUL): Total entries: 6 Total athletes 6
SC Neftohimik(SC Neftohimik)
BULGARIA (BUL)
Bonev Lachezar
5 FC YC M -42kg
SC Neftohimik(SC Neftohimik), BULGARIA (BUL)
Stoyanov Alexander
5 FC YC M -47kg
SC Neftohimik(SC Neftohimik), BULGARIA (BUL)
Valchanov Dimitar
5 FC 006 YJ M -57 kg
SC Neftohimik(SC Neftohimik), BULGARIA (BUL): Total entries: 3 Total athletes 3
SC Ring - Kavarna(RING)
BULGARIA (BUL)
Demirov Kristian
5 FC OC M -42kg
SC Ring - Kavarna(RING), BULGARIA (BUL)
Ivanov Maksimilian
5 FC OC M -54kg
SC Ring - Kavarna(RING), BULGARIA (BUL)
Servetova Dilek
7 K1 035 OJ F -56 kg
SC Ring - Kavarna(RING), BULGARIA (BUL): Total entries: 3 Total athletes 3
SC TANGRA(SC TANGRA)
BULGARIA (BUL)
ILIEV ALEX
5 FC OC M -42kg
SC TANGRA(SC TANGRA), BULGARIA (BUL)
ILIEV MISHEL
7 K1 003 YJ M -48 kg
SC TANGRA(SC TANGRA), BULGARIA (BUL)
Kalaidzhiev Hristo
5 FC 030 OJ M -86 kg
SC TANGRA(SC TANGRA), BULGARIA (BUL)
Petrov Dimitar
7 K1 030 OJ M -86 kg
SC TANGRA(SC TANGRA), BULGARIA (BUL)
REDZEB ERDZAN
7 K1 007 YJ M -60 kg
SC TANGRA(SC TANGRA), BULGARIA (BUL)
Stefanov Ivan
7 K1 009 YJ M -67 kg
SC TANGRA(SC TANGRA), BULGARIA (BUL): Total entries: 6 Total athletes 6
Scorpion(Sk scorpion pleven)
BULGARIA (BUL)
Ivanov Vicktor-Samuel
7 K1 004 YJ M -51 kg
Scorpion(Sk scorpion pleven), BULGARIA (BUL)
Marinov Maikal
7 K1 007 OC M -57kg
Scorpion(Sk scorpion pleven), BULGARIA (BUL)
Penchev Kamen
7 K1 004 YJ M -51 kg
Scorpion(Sk scorpion pleven), BULGARIA (BUL): Total entries: 3 Total athletes 3
SENSEI FIGHT CLUB(SFC)
BULGARIA (BUL)
ANGELOV PETAR
7 K1 042 S M -57 kg
SENSEI FIGHT CLUB(SFC), BULGARIA (BUL)
Bolen Martin
7 K1 043 S M -60 kg
SENSEI FIGHT CLUB(SFC), BULGARIA (BUL)
Delimehmedov Mehmed
5 FC 007 YJ M -60 kg
SENSEI FIGHT CLUB(SFC), BULGARIA (BUL)
Hadjiev Ventsislav
7 K1 030 OJ M -86 kg
SENSEI FIGHT CLUB(SFC), BULGARIA (BUL)
Kanchev Ivan
5 FC OC M -54kg
SENSEI FIGHT CLUB(SFC), BULGARIA (BUL)
Karailiev Atanas
5 FC 003 YJ M -48 kg
SENSEI FIGHT CLUB(SFC), BULGARIA (BUL)
Karanski Jivko
5 FC 043 S M -60 kg
SENSEI FIGHT CLUB(SFC), BULGARIA (BUL)
Petkova Vasilena
7 K1 007 OC F -60kg
SENSEI FIGHT CLUB(SFC), BULGARIA (BUL)
Sindjirliev Radostin
5 FC YC M -42kg
SENSEI FIGHT CLUB(SFC), BULGARIA (BUL)
Stoev Genadi
7 K1 050 S M -91 kg
SENSEI FIGHT CLUB[3](SFC[3]), BULGARIA (BUL): Total entries: 10 Total athletes 10
Sezan(Sezan)
BULGARIA (BUL)
Chaushev Denis
7 K1 027 OJ M -71 kg
Sezan(Sezan), BULGARIA (BUL)
Dichev Nikolai
7 K1 045 S M -67 kg
Sezan(Sezan), BULGARIA (BUL)
Ilchev Valentin
7 K1 007 YJ M -60 kg
Sezan(Sezan), BULGARIA (BUL): Total entries: 3 Total athletes 3
Shumenska krepost(Shumenska krepost)
BULGARIA (BUL)
Alper Hasan
5 FC 027 OJ M -71 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Andreeva Daqna
7 K1 036 OJ F -60 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Atanasov Georgi
7 K1 027 OJ M -71 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Dimitrova Pavlina
7 K1 007 OC F -60kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Georgiev Ivailo
7 K1 011 YJ M -75 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Ivanov Viktor
7 K1 044 S M -63,5 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Nikolov Nikola
7 K1 048 S M -81 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Petkov Mariqn
5 FC 013 YJ M +81 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Petrov Dobromir
7 K1 047 S M -75 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Rusev Denislav
5 FC 005 YJ M -54 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Rusev Rostislav
5 FC 003 YJ M -48 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Stoqnov Yordan
5 FC 047 S M -75 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Stoyanov Dimitur
7 K1 046 S M -71 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Strahilov Stanislav
7 K1 024 OJ M -60 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL)
Totev Hristian
7 K1 050 S M -91 kg
Shumenska krepost(Shumenska krepost), BULGARIA (BUL): Total entries: 15 Total athletes 15
SK AHIL Varna(AHIL)
BULGARIA (BUL)
Delcheva Presiqna
7 K1 036 OJ F -60 kg
SK AHIL Varna(AHIL), BULGARIA (BUL)
Dimova Dea
5 FC YC F -56kg
SK AHIL Varna(AHIL), BULGARIA (BUL)
Velev Velislav
5 FC 032 OJ M +91 kg
SK AHIL Varna(AHIL), BULGARIA (BUL): Total entries: 3 Total athletes 3
SK Aron-Pazardzhik(SK Aron-Pazardzhik)
BULGARIA (BUL)
Bangeev Stanislav
7 K1 007 OC M +79kg
SK Aron-Pazardzhik(SK Aron-Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Barabarov Krastio
7 K1 027 OJ M -71 kg
SK Aron-Pazardzhik(SK Aron-Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Dimov Georgi
7 K1 013 YJ M +81 kg
SK Aron-Pazardzhik[1](SK Aron-Pazardzhik[1]), BULGARIA (BUL): Total entries: 3 Total athletes 3
SK Avitohol (Avitohol)
BULGARIA (BUL)
Derivolkov Aleksandr
5 FC OC M -57kg
SK Avitohol (Avitohol), BULGARIA (BUL)
Kovacalieva Maya
5 FC 017 YJ F -52 kg
SK Avitohol (Avitohol), BULGARIA (BUL): Total entries: 2 Total athletes 2
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik)
BULGARIA (BUL)
Adzhov Stefan
7 K1 009 YJ M -67 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
BATAKLIEV TEMELKO
5 FC 047 S M -75 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
BOYKOV ALEKS
7 K1 050 S M -91 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
BOYUKLIYSKI VASIL
5 FC 013 YJ M +81 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Chukov Vasil
7 K1 007 OC M -45kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
GRUDEV KOSTADIN
7 K1 007 OC M -69kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
KALOYANOV NIKOLA
5 FC 030 OJ M -86 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
KOEV TEODOR
5 FC 047 S M -75 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Kostov Mihail
5 FC OC M -54kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Kuzmov Kristian
5 FC 008 YJ M -63,5 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Naskovski Tsvetan
5 FC OC M -42kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Nenov Iliya
7 K1 048 S M -81 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
PARPULOV YAROSLAV
5 FC YC M -37kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
PARPULOVA MARGARITA
5 FC YC F -37kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
PERFANOV PETAR
7 K1 011 YJ M -75 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Petrov Stivan
7 K1 007 OC M -66kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Ribnikov Aleksandar
7 K1 010 YJ M -71 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
RIBNIKOV STILIYAN
5 FC OC M -57kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
Shulekov Dimitar
5 FC 032 OJ M +91 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL)
YANAKOV RADOSLAV
7 K1 008 YJ M -63,5 kg
Spartak Pazardzhik 2014(Spartak Pazardzhik), BULGARIA (BUL): Total entries: 20 Total athletes 20
Star Team Bulgaria(Star Team)
BULGARIA (BUL)
FUTLEV PETIO
5 FC 010 YJ M -71 kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
GEORGIEV MIHAIL
5 FC 006 YJ M -57 kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
IORDANOV BOZHIDAR
5 FC OC M -48kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
Krastanov Ivan
5 FC 047 S M -75 kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
KRUMOV DANIEL
5 FC 009 YJ M -67 kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
LOZANOV KALOIAN
5 FC 043 S M -60 kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
Nikolova Kristina
5 FC 053 S F -52 kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
PETKOV KONSTANTIN
5 FC YC M -37kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
Tetevenska Simona
5 FC OC F -42kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
TODOROVA ANELIA
5 FC 017 YJ F -52 kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL)
YANEVA MARIA
5 FC OC F -48kg
Star Team Bulgaria(Star Team), BULGARIA (BUL): Total entries: 11 Total athletes 11
TIger Team Bulgaria(Tiger Team)
BULGARIA (BUL)
Borisov Kristiyan
5 FC OC M -57kg
TIger Team Bulgaria(Tiger Team), BULGARIA (BUL)
Ivanova Victoria
5 FC YC F -37kg
TIger Team Bulgaria(Tiger Team), BULGARIA (BUL)
Kirilov Ivan
5 FC OC M -54kg
TIger Team Bulgaria(Tiger Team), BULGARIA (BUL)
Ognyanov Alexander
5 FC YC M -42kg
TIger Team Bulgaria(Tiger Team), BULGARIA (BUL)
Velkov Martin
7 K1 007 OC M -66kg
TIger Team Bulgaria(Tiger Team), BULGARIA (BUL)
Velkova Mihaela
5 FC 019 YJ F -60 kg
TIger Team Bulgaria(Tiger Team), BULGARIA (BUL)
Zlatanov Deyan
5 FC 023 OJ M -57 kg
TIger Team Bulgaria[1](Tiger Team[1]), BULGARIA (BUL): Total entries: 7 Total athletes 7
TIM-VARNA(TIM-VARNA)
BULGARIA (BUL)
BALINOV BRANIMIR
7 K1 008 YJ M -63,5 kg
TIM-VARNA(TIM-VARNA), BULGARIA (BUL)
BALINOV DАNISLAV
5 FC YC M -37kg
TIM-VARNA(TIM-VARNA), BULGARIA (BUL)
GEORGIEV ALEX
7 K1 011 YJ M -75 kg
TIM-VARNA(TIM-VARNA), BULGARIA (BUL)
IVANOV VIKTOR
5 FC 009 YJ M -67 kg
TIM-VARNA(TIM-VARNA), BULGARIA (BUL)
Kolev DANIEL
7 K1 005 YJ M -54 kg
TIM-VARNA(TIM-VARNA), BULGARIA (BUL)
KRASTEVA POLINA
7 K1 036 OJ F -60 kg
TIM-VARNA(TIM-VARNA), BULGARIA (BUL)
MARINOV JULIAN
5 FC 010 YJ M -71 kg
TIM-VARNA(TIM-VARNA), BULGARIA (BUL)
MITKOV DESISLAV
7 K1 010 YJ M -71 kg
TIM-VARNA(TIM-VARNA), BULGARIA (BUL)
RUMENOV ALEXANDER
7 K1 007 OC M -63kg
TIM-VARNA(TIM-VARNA), BULGARIA (BUL): Total entries: 9 Total athletes 9
Vokil(TeamVokil)
BULGARIA (BUL)
DIMITROV NIKOLAY
5 FC 027 OJ M -71 kg
Vokil(TeamVokil), BULGARIA (BUL)
Georgiev Metodi
5 FC YC M -69kg
Vokil(TeamVokil), BULGARIA (BUL)
Iliev Iliyan
5 FC 045 S M -67 kg
Vokil(TeamVokil), BULGARIA (BUL)
Kondov Ventsislav
5 FC OC M -42kg
Vokil(TeamVokil), BULGARIA (BUL)
Nenkov Mariyan
5 FC 008 YJ M -63,5 kg
Vokil(TeamVokil), BULGARIA (BUL)
Nenkov Viktor
5 FC OC M -48kg
Vokil(TeamVokil), BULGARIA (BUL)
Stoyanov Daniel
5 FC OC M -60kg
Vokil(TeamVokil), BULGARIA (BUL)
Yanchev Yani
5 FC 046 S M -71 kg
Vokil(TeamVokil), BULGARIA (BUL): Total entries: 8 Total athletes 8
Teams: 34 Total entries: 189 Total athletes: 189
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-16 19:00:45 CEST +02:00)