Results
 
KATANA EURO CUP 2022 - FULL KARATE COMBAT, KYOKUSHINKAI AND KEMPO KARATE SLO - Radovljica - Results  print this site
 Search:
1. KO 003 YOUNGER BOYS -35
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 003 YOUNGER BOYS -35 1gold JURAK LUKAS Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 003 YOUNGER BOYS -35 2silver MAHOVLIĆ IVAN Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
1. KO 004 YOUNGER BOYS +35
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 004 YOUNGER BOYS +35 1gold Štravs Jakob DBV Bushido  SLOVENIA
        1. KO 004 YOUNGER BOYS +35 2silver Potočnik Max DBV Bushido  SLOVENIA
        1. KO 004 YOUNGER BOYS +35 3bronze Urh Sven Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        1. KO 004 YOUNGER BOYS +35 3bronze Vukliš Aleksa DBV Bushido  SLOVENIA
1. KO 011 OLDER BOYS -30
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 011 OLDER BOYS -30 1gold Stopar Maksimiljan Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        1. KO 011 OLDER BOYS -30 2silver GOLUBIĆ DONAT Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
1. KO 013 OLDER BOYS -40
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 013 OLDER BOYS -40 1gold Rutar Aljaž Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        1. KO 013 OLDER BOYS -40 2silver Suljkić Semin DBV Bushido  SLOVENIA
1. KO 014 OLDER BOYS -50
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 014 OLDER BOYS -50 1gold HUDINA EMANO Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 014 OLDER BOYS -50 2silver MATELJIĆ FILIP Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 014 OLDER BOYS -50 3bronze Požun Tilen Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        1. KO 014 OLDER BOYS -50 3bronze Hočevar Mark Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
1. KO 015 OLDER BOYS +50
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 015 OLDER BOYS +50 1gold Sladič Gašper Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        1. KO 015 OLDER BOYS +50 2silver Balagić Nail DBV Bushido  SLOVENIA
        1. KO 015 OLDER BOYS +50 3bronze PASKA NOA Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 015 OLDER BOYS +50 3bronze Yunyk Illia DBV Bushido  SLOVENIA
1. KO 024 YOUNGER CADETS -60
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 024 YOUNGER CADETS -60 1gold Kermc Anže Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        1. KO 024 YOUNGER CADETS -60 2silver Grebennikov Dominik DBV Bushido  SLOVENIA
1. KO 034 CADETS -70
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 034 CADETS -70 1gold Alibegić Klemenčič Jan DBV Bushido  SLOVENIA
        1. KO 034 CADETS -70 2silver Nabi Abdulla DBV Bushido  SLOVENIA
        1. KO 034 CADETS -70 3bronze STOJANOVIĆ NIKO Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
1. KO 045 YOUNGER JUNIORS +80
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 045 YOUNGER JUNIORS +80 1gold Kecelj Nejc DBV Bushido  SLOVENIA
        1. KO 045 YOUNGER JUNIORS +80 2silver ĆOSIĆ MATEO Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 045 YOUNGER JUNIORS +80 3bronze Joslyn Illia DBV Bushido  SLOVENIA
1. KO 066 SENIORS -90
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 066 SENIORS -90 1gold STOJANOVIĆ BRUNO Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 066 SENIORS -90 2silver Pavič Nik DBV Bushido  SLOVENIA
1. KO 093 OLDER GIRLS +40
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 093 OLDER GIRLS +40 1gold ŠINTIĆ VALNEA Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 093 OLDER GIRLS +40 2silver PASKA LANA Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
1. KO 104 YOUNGER CADETS +50
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 104 YOUNGER CADETS +50 1gold JARNJEVIĆ REA Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 104 YOUNGER CADETS +50 2silver DELAŠ EMA Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 104 YOUNGER CADETS +50 3bronze Sovinc Alina DBV Bushido  SLOVENIA
        1. KO 104 YOUNGER CADETS +50 3bronze GOLUBIĆ JULIJANA Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
1. KO 133 JUNIORS -65
Categories Rank Name   Club Country    
1. KO 133 JUNIORS -65 1gold ŠEMEŠ NIKA Hrvatskog Kyokushinkai saveza  CROATIA
        1. KO 133 JUNIORS -65 2silver Vrdoljak Elena DBV Bushido  SLOVENIA
2. združena kategorija FKC older boys +50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2. združena kategorija FKC older boys +50 kg 1gold Požun Tilen Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        2. združena kategorija FKC older boys +50 kg 2silver Sladič Gašper Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        2. združena kategorija FKC older boys +50 kg 3bronze Hočevar Mark Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
2. združena kategorija FKC Older boys -35 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2. združena kategorija FKC Older boys -35 kg 1gold Urh Sven Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        2. združena kategorija FKC Older boys -35 kg 2silver Stopar Maksimiljan Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
2. združena kategorija FKC Older boys -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2. združena kategorija FKC Older boys -50 kg 1gold Rutar Aljaž Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        2. združena kategorija FKC Older boys -50 kg 2silver Požun Tilen Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        2. združena kategorija FKC Older boys -50 kg 3bronze Hočevar Mark Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
2. združena kategorija FKC Younger cadets -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
2. združena kategorija FKC Younger cadets -60 kg 1gold Kermc Anže Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
        2. združena kategorija FKC Younger cadets -60 kg 2silver Sladič Gašper Klub borilnih veščin Sevnica  SLOVENIA
           
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-04 12:29:05 CEST +02:00)