| |
---|---|
Ring 1 | |
18:00 |
FIGHT #01 C CLASS KICKBOXING 56.7KG FLYWEIGHT TITLE 5 x 2 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #1 MCNAUGHTON STEVEN_STONE_COLD_ROMEO (BEAST MARTIAL ARTS - GLADSTONE) vs GILMORE JUMPING_JACK (PUNISHER KICKBOXING - MACKAY) 18:00 - 18:25 (00:25) |
18:05 | |
18:10 | |
18:15 | |
18:20 | |
18:25 |
FIGHT #02 D CLASS MMA 32.5KG ANTWEIGHT BOUT 3 x 2 MIN RNDS -2 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #2 SCHELLHAMMER TYSON_BIG_RIG (NOKE/LEGACY - SUNSHINE COAST) vs CLARK INDI (MUAY THAI MULSIHA GYM - LOGAN) 18:25 - 18:40 (00:15) |
18:30 | |
18:35 | |
18:40 |
FIGHT #03 C CLASS JUNIOR MMA 52.1KG STRAWWEIGHT BOUT 3 x 3 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #3 FORD AIDEN_SLUGGER (BEAST MARTIAL ARTS - GLADSTONE) vs WELLMAN KAYNE_CHAOS (TMG MMA - REDBANK) 18:40 - 18:55 (00:15) |
18:45 | |
18:50 | |
18:55 |
FIGHT #04 JUNIOR MUAY THAI 41KG BOUT 3 x 2 MIN RNDS -2 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #4 PETERSON BRAITH (SNAKE PIT GYM - ROCKHAMPTON) vs O_LEARY ALEX (ELITE MMA - BRISBANE) 18:55 - 19:10 (00:15) |
19:00 | |
19:05 | |
19:10 |
FIGHT #05 C CLASS JUNIOR MMA 61.2KG BANTAMWEIGHT BOUT 3 x 3 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #5 HARRINGTON MAX (BEAST MARTIAL ARTS - GLADSTONE) vs DILLON RYAN (MUAY THAI MULSIHA GYM - LOGAN) 19:10 - 19:25 (00:15) |
19:15 | |
19:20 | |
19:25 |
FIGHT #06 C CLASS JUNIOR MMA 48KG ATOMWEIGHT TITLE 5 x 3 MIN RNDS -2 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #6 WELLS RILEY_RUTHLESS (IGNITE MARTIAL ARTS - CALOUNDRA) vs SCHELLHAMMER THORAN_GOD_OF_THUNDER (NOKE/LEGACY - SUNSHINE COAST) 19:25 - 19:55 (00:30) |
19:30 | |
19:35 | |
19:40 | |
19:45 | |
19:50 | |
19:55 |
FIGHT #07 B CLASS MUAY THAI FTR/PADS 72KG CATCHWEIGHT BOUT 3 x 2 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #7 WATKINS BAILEY_THE_KID (BEAST MARTIAL ARTS - GLADSTONE) vs BRYANT KAM (SNAKE PIT GYM - ROCKHAMPTON) 19:55 - 20:10 (00:15) |
20:00 | |
20:05 | |
20:10 |
FIGHT #08 C CLASS MMA 65.8KG FEATHERWEIGHT BOUT 3 x 3 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY UWMMA (2 ) #8 SHERRATT LACHLAN (IGNITE MARTIAL ARTS - CALOUNDRA) vs HOUSE DARCY_COWBOY (BEAST MARTIAL ARTS - GLADSTONE) 20:10 - 20:25 (00:15) |
20:15 | |
20:20 | |
20:25 |
FIGHT #09 C CLASS MUAY THAI 61.2KG BANTAMWEIGHT BOUT 3 x 2 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #9 RALPH`S GEORGIA_GUILLOTINE (THE MUAY THAI COLLEGE - GRACEMERE) vs JENKINS ALISON (ARENA MMA - SPRINGWOOD) 20:25 - 20:40 (00:15) |
20:30 | |
20:35 | |
20:40 |
FIGHT #10 B CLASS MMA 70.3KG LIGHTWEIGHT BOUT 3 x 4 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY UWMMA (2 ) #10 RUANE JAI (BUNDABERG MMA & BJJ - BUNDABERG) vs KUHN JONATHUN_-FRENCHIE- (FUSION FIGHT N FITNESS - INNISFAIL) 20:40 - 21:00 (00:20) |
20:45 | |
20:50 | |
20:55 | |
21:00 |
FIGHT #11 C CLASS MMA 73KG CATCHWEIGHT BOUT 3 x 3 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY UWMMA (2 ) #11 LEWIS KAY_KAMIKAZE (BEAST MARTIAL ARTS - GLADSTONE) vs SORENSEN ELLE (IGNITE MARTIAL ARTS - CALOUNDRA) 21:00 - 21:20 (00:20) |
21:05 | |
21:10 | |
21:15 | |
21:20 |
FIGHT #12 C CLASS MMA 70.3KG LIGHTWEIGHT BOUT 3 x 3 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY UWMMA (2 ) #12 REYNEKE WIHAN_THE_REAPER (BEAST MARTIAL ARTS - GLADSTONE) vs FORREST LIAM (TMG MMA - REDBANK) 21:20 - 21:35 (00:15) |
21:25 | |
21:30 | |
21:35 |
FIGHT #13 B CLASS MMA 74.8KG SUPER LIGHTWEIGHT BOUT 3 x 4 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY UWMMA (2 ) #13 MCGARROW ISAIAH_DIEHARD (BEAST MARTIAL ARTS - GLADSTONE) vs KARAITIANA JAY_JUICY (ARENA MMA - SPRINGWOOD) 21:35 - 21:55 (00:20) |
21:40 | |
21:45 | |
21:50 | |
21:55 |
FIGHT #14 B CLASS MMA FEATHERWEIGHT TITLE 5 x 4 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #14 PIPER JAKE (RONIN ACADEMY - TOWNSVILLE) vs MAYOCCHI BRODIE (FUSION FIGHT N FITNESS - INNISFAIL) 21:55 - 22:15 (00:20) |
22:00 | |
22:05 | |
22:10 | |
22:15 |
FIGHT #15 C CLASS JUNIOR MMA 64KG TITLE 5 x 3 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #15 FORD MARCUS (BEAST MARTIAL ARTS - GLADSTONE) vs ABSALOM HAYDEN (TMG MMA - REDBANK) 22:15 - 22:40 (00:25) |
22:20 | |
22:25 | |
22:30 | |
22:35 | |
22:40 |
FIGHT #16 C CLASS JUNIOR MMA 56.7KG FLYWEIGHT TITLE 5 x 3 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #16 SCHELLHAMMER TOMAS__GOD_OF_WAR (NOKE/LEGACY - SUNSHINE COAST) vs KENNEDY MICHAELTHE_ARCHANGEL (GAMEBRED/BROZ/IGNITE) 22:40 - 23:00 (00:20) |
22:45 | |
22:50 | |
22:55 | |
23:00 |
FIGHT #17 B CLASS MMA 70.3KG LIGHTWEIGHT TITLE 5 x 4 MIN RNDS -1 MIN REST- SANCTIONED BY UWMMA (2 ) #17 FEWQUANDIE TAJ (IGNITE MARTIAL ARTS) vs MAYOCCHI KYLE (FUSION FIGHT N FITNESS - INNISFAIL) 23:00 - 23:20 (00:20) |
23:05 | |
23:10 | |
23:15 | |
23:20 |
FIGHT #18 PRO MUAY THAI 65.8KG FEATHERWEIGHT TITLE 5 x 3 MIN RNDS -2 MIN REST- SANCTIONED BY BEAST (2 ) #18 RUDDICK LUKE_RATTLESNAKE (SNAKE PIT GYM - ROCKHAMPTON) vs SMITH QUINTON_DA_HITMAN (FUSION FIGHT N FITNESS - INNISFAIL) 23:20 - 23:40 (00:20) |
23:25 | |
23:30 | |
23:35 |