27° ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ-2023, 31/3 & 1-2/4, ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ - 2023-03-312023-03-31 / 2023-04-01 / 2023-04-02 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-04-01 17:42:57 | ||
---|---|---|
Ring 1 | Ring 2 | |
14:00 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ 12-14ΕΤΩΝ #1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ(ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ) (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14ΕΤΩΝ #4 ΑΚΙΝΗΤΟΥ-ΣΙΟΥΤΗ(ΑΚΙΝΗΤΟΥ, ΣΙΟΥΤΗ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
14:01 | ||
14:02 | ||
14:03 | ||
14:04 | ||
14:05 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ 12-14ΕΤΩΝ #2 ΠΕΡΣΙΔΗΣ-ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ(ΠΕΡΣΙΔΗΣ, ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14ΕΤΩΝ #5 ΒΑΡΕΤΑ-ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ(ΒΑΡΕΤΑ, ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
14:06 | ||
14:07 | ||
14:08 | ||
14:09 | ||
14:10 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ 12-14ΕΤΩΝ #3 ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ-ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΑΣ(ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ, ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΑΣ) (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ #10 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ, ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ) (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
14:11 | ||
14:12 | ||
14:13 | ||
14:14 | ||
14:15 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ 12-14ΕΤΩΝ ΜΙΚΤΟ #6 ΑΚΙΝΗΤΟΥ-ΠΕΡΣΙΔΗΣ(ΑΚΙΝΗΤΟΥ, ΠΕΡΣΙΔΗΣ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ #11 ΓΛΥΜΗΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ(ΓΛΥΜΗΣ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ) (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
14:16 | ||
14:17 | ||
14:18 | ||
14:19 | ||
14:20 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ 12-14ΕΤΩΝ ΜΙΚΤΟ #7 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ-ΝΑΤΣΙΑΒΑ(ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ, ΝΑΤΣΙΑΒΑ) (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ #12 ΜΟΛΛΑ_ΑΜΕΤ-ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ(ΜΟΛΛΑ_ΑΜΕΤ, ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ) (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
14:21 | ||
14:22 | ||
14:23 | ||
14:24 | ||
14:25 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ 12-14ΕΤΩΝ ΜΙΚΤΟ #8 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ-ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ(ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ, ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ #13 ΓΚΙΩΝΗΣ-ΨΥΧΟΓΙΟΣ(ΓΚΙΩΝΗΣ, ΨΥΧΟΓΙΟΣ) (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
14:26 | ||
14:27 | ||
14:28 | ||
14:29 | ||
14:30 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ 12-14ΕΤΩΝ ΜΙΚΤΟ #9 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ(ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ) (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ #14 ΜΙΣΕΡΟΣ-ΤΡΟΥΠΗΣ(ΜΙΣΕΡΟΣ, ΤΡΟΥΠΗΣ) (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
14:31 | ||
14:32 | ||
14:33 | ||
14:34 | ||
14:35 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ #15 ΓΚΙΩΝΗ-ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ(ΓΚΙΩΝΗ, ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ) (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -34κλ #18 ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΚΑΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 14:35 - 14:39 (00:04) 2 |
14:36 | ||
14:37 | ||
14:38 | ||
14:39 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -41κλ #19 ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΖΑΧΑΡΕΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 14:39 - 14:43 (00:04) 2 |
|
14:40 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ #16 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ(ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ) (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
|
14:41 | ||
14:42 | ||
14:43 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -34κλ #20 ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΚΑΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 14:43 - 14:47 (00:04) 2 |
|
14:44 | ||
14:45 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ #17 ΠΑΝΤΕΛΙ-ΤΣΕΛΕΠΗ(ΠΑΝΤΕΛΙ, ΤΣΕΛΕΠΗ) (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
|
14:46 | ||
14:47 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -41κλ #21 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 14:47 - 14:51 (00:04) 2 |
|
14:48 | ||
14:49 | ||
14:50 | New 14:50 - 15:00 (00:10) |
|
14:51 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -41κλ #22 ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 14:51 - 14:55 (00:04) 2 |
|
14:52 | ||
14:53 | ||
14:54 | ||
14:55 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -41κλ #23 ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΖΑΧΑΡΕΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 14:55 - 14:59 (00:04) 2 |
|
14:56 | ||
14:57 | ||
14:58 | ||
14:59 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -34κλ #24 ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΚΑΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 14:59 - 15:03 (00:04) 2 |
|
15:00 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -44κλ #27 ΤΣΕΛΕΚΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 15:00 - 15:04 (00:04) 2 |
|
15:01 | ||
15:02 | ||
15:03 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -41κλ #25 ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 15:03 - 15:07 (00:04) 2 |
|
15:04 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #28 ΝΑΤΣΙΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 15:04 - 15:08 (00:04) 2 |
|
15:05 | ||
15:06 | ||
15:07 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -41κλ #26 ΖΑΧΑΡΕΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 15:07 - 15:11 (00:04) 2 |
|
15:08 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #29 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 15:08 - 15:12 (00:04) 2 |
|
15:09 | ||
15:10 | ||
15:11 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #59 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 15:11 - 15:15 (00:04) 2 |
|
15:12 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #30 ΝΑΤΣΙΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 15:12 - 15:16 (00:04) 2 |
|
15:13 | ||
15:14 | ||
15:15 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #60 ΣΤΑΝΤΣΕΒ ΒΙΚΤΟΡ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) vs ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 15:15 - 15:19 (00:04) 2 |
|
15:16 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -44κλ #31 ΤΣΕΛΕΚΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΣΙΔΩΡΑ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 15:16 - 15:20 (00:04) 2 |
|
15:17 | ||
15:18 | ||
15:19 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #61 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 15:19 - 15:23 (00:04) 2 |
|
15:20 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #32 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 15:20 - 15:24 (00:04) 2 |
|
15:21 | ||
15:22 | ||
15:23 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #62 ΣΤΑΝΤΣΕΒ ΒΙΚΤΟΡ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) vs ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 15:23 - 15:27 (00:04) 2 |
|
15:24 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -44κλ #33 ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΣΙΔΩΡΑ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 15:24 - 15:28 (00:04) 2 |
|
15:25 | ||
15:26 | ||
15:27 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #63 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 15:27 - 15:31 (00:04) 2 |
|
15:28 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #34 ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 15:28 - 15:32 (00:04) 2 |
|
15:29 | ||
15:30 | ||
15:31 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #64 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΣΤΑΝΤΣΕΒ ΒΙΚΤΟΡ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 15:31 - 15:35 (00:04) 2 |
|
15:32 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #35 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 15:32 - 15:36 (00:04) 2 |
|
15:33 | ||
15:34 | ||
15:35 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #200 ΚΑΝΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΚΑΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 15:35 - 15:41 (00:06) 2 |
|
15:36 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #36 ΝΑΤΣΙΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 15:36 - 15:40 (00:04) 2 |
|
15:37 | ||
15:38 | ||
15:39 | ||
15:40 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #37 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 15:40 - 15:44 (00:04) 2 |
|
15:41 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #67 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 15:41 - 15:45 (00:04) 2 |
|
15:42 | ||
15:43 | ||
15:44 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #38 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 15:44 - 15:48 (00:04) 2 |
|
15:45 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 15:45 - 15:51 (00:06) 2 |
|
15:46 | ||
15:47 | ||
15:48 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #39 ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 15:48 - 15:52 (00:04) 2 |
|
15:49 | ||
15:50 | ||
15:51 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #70 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 15:51 - 15:55 (00:04) 2 |
|
15:52 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #40 ΝΑΤΣΙΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 15:52 - 15:56 (00:04) 2 |
|
15:53 | ||
15:54 | ||
15:55 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #202 ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 15:55 - 16:01 (00:06) 2 |
|
15:56 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #41 ΚΟΥΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 15:56 - 16:00 (00:04) 2 |
|
15:57 | ||
15:58 | ||
15:59 | ||
16:00 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #42 ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 16:00 - 16:04 (00:04) 2 |
|
16:01 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #72 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 16:01 - 16:05 (00:04) 2 |
|
16:02 | ||
16:03 | ||
16:04 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #43 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 16:04 - 16:08 (00:04) 2 |
|
16:05 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #74 ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΣΤΑΝΤΣΕΒ ΒΙΚΤΟΡ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 16:05 - 16:09 (00:04) 2 |
|
16:06 | ||
16:07 | ||
16:08 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #44 ΚΟΥΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 16:08 - 16:12 (00:04) 2 |
|
16:09 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #204 ΚΑΝΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 16:09 - 16:15 (00:06) 2 |
|
16:10 | ||
16:11 | ||
16:12 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #45 ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΟΥΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 16:12 - 16:16 (00:04) 2 |
|
16:13 | ||
16:14 | ||
16:15 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #203 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΦΩΤΕΙΝΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 16:15 - 16:21 (00:06) 2 |
|
16:16 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -57κλ #46 ΤΣΕΛΕΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΑΝΩ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 16:16 - 16:20 (00:04) 2 |
|
16:17 | ||
16:18 | ||
16:19 | ||
16:20 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #47 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 16:20 - 16:24 (00:04) 2 |
|
16:21 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #77 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΚΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 16:21 - 16:25 (00:04) 2 |
|
16:22 | ||
16:23 | ||
16:24 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #48 ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 16:24 - 16:28 (00:04) 2 |
|
16:25 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #205 ΚΑΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 16:25 - 16:31 (00:06) 2 |
|
16:26 | ||
16:27 | ||
16:28 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -57κλ #49 ΤΣΕΛΕΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΑΝΩ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 16:28 - 16:32 (00:04) 2 |
|
16:29 | ||
16:30 | ||
16:31 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #79 ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 16:31 - 16:35 (00:04) 2 |
|
16:32 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #50 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 16:32 - 16:36 (00:04) 2 |
|
16:33 | ||
16:34 | ||
16:35 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #206 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΦΩΤΕΙΝΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 16:35 - 16:41 (00:06) 2 |
|
16:36 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -57κλ #51 ΤΣΕΛΕΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΑΝΩ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 16:36 - 16:40 (00:04) 2 |
|
16:37 | ||
16:38 | ||
16:39 | ||
16:40 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #52 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΚΟΥΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 16:40 - 16:44 (00:04) 2 |
|
16:41 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #80 ΤΟΜΑ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΟΥΛ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) vs ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 16:41 - 16:45 (00:04) 2 |
|
16:42 | ||
16:43 | ||
16:44 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -63κλ #53 ΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΦΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 16:44 - 16:48 (00:04) 2 |
|
16:45 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #207 ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΚΑΝΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 16:45 - 16:51 (00:06) 2 |
|
16:46 | ||
16:47 | ||
16:48 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 63κλ+ #54 ΤΣΟΡΩΜΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 16:48 - 16:52 (00:04) 2 |
|
16:49 | ||
16:50 | ||
16:51 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #81 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΔΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 16:51 - 16:55 (00:04) 2 |
|
16:52 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -63κλ #55 ΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΜΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 16:52 - 16:56 (00:04) 2 |
|
16:53 | ||
16:54 | ||
16:55 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #208 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 16:55 - 17:01 (00:06) 2 |
|
16:56 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 63κλ+ #56 ΤΣΟΡΩΜΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΕΛΕΝΗ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 16:56 - 17:00 (00:04) 2 |
|
16:57 | ||
16:58 | ||
16:59 | ||
17:00 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -63κλ #57 ΦΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΜΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 17:00 - 17:04 (00:04) 2 |
|
17:01 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #82 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 17:01 - 17:05 (00:04) 2 |
|
17:02 | ||
17:03 | ||
17:04 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 63κλ+ #58 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΕΛΕΝΗ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 17:04 - 17:08 (00:04) 2 |
|
17:05 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #83 ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 17:05 - 17:09 (00:04) 2 |
|
17:06 | ||
17:07 | ||
17:08 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #111 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) vs ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 17:08 - 17:12 (00:04) 2 |
|
17:09 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #84 ΤΟΜΑ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΟΥΛ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) vs ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 17:09 - 17:13 (00:04) 2 |
|
17:10 | ||
17:11 | ||
17:12 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #112 BΡΑΧΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 17:12 - 17:16 (00:04) 2 |
|
17:13 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #85 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΚΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:13 - 17:17 (00:04) 2 |
|
17:14 | ||
17:15 | ||
17:16 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #113 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 17:16 - 17:20 (00:04) 2 |
|
17:17 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #86 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 17:17 - 17:21 (00:04) 2 |
|
17:18 | ||
17:19 | ||
17:20 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #114 ΟΡΦΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 17:20 - 17:24 (00:04) 2 |
|
17:21 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #87 ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:21 - 17:25 (00:04) 2 |
|
17:22 | ||
17:23 | ||
17:24 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #115 ΚΑΡΥΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 17:24 - 17:28 (00:04) 2 |
|
17:25 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #88 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 17:25 - 17:29 (00:04) 2 |
|
17:26 | ||
17:27 | ||
17:28 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #116 ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 17:28 - 17:32 (00:04) 2 |
|
17:29 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #89 ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΔΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 17:29 - 17:33 (00:04) 2 |
|
17:30 | ||
17:31 | ||
17:32 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #117 ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) vs BΡΑΧΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 17:32 - 17:36 (00:04) 2 |
|
17:33 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #90 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΔΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 17:33 - 17:37 (00:04) 2 |
|
17:34 | ||
17:35 | ||
17:36 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #118 ΟΡΦΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 17:36 - 17:40 (00:04) 2 |
|
17:37 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #91 ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 17:37 - 17:41 (00:04) 2 |
|
17:38 | ||
17:39 | ||
17:40 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #119 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 17:40 - 17:44 (00:04) 2 |
|
17:41 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #92 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 17:41 - 17:45 (00:04) 2 |
|
17:42 | ||
17:43 | ||
17:44 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #120 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΑΡΥΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 17:44 - 17:48 (00:04) 2 |
|
17:45 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #93 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 17:45 - 17:49 (00:04) 2 |
|
17:46 | ||
17:47 | ||
17:48 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #121 ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) vs ΚΑΡΥΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 17:48 - 17:52 (00:04) 2 |
|
17:49 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #94 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 17:49 - 17:53 (00:04) 2 |
|
17:50 | ||
17:51 | ||
17:52 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #122 ΟΡΦΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 17:52 - 17:56 (00:04) 2 |
|
17:53 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #95 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 17:53 - 17:57 (00:04) 2 |
|
17:54 | ||
17:55 | ||
17:56 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #123 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 17:56 - 18:00 (00:04) 2 |
|
17:57 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #96 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:57 - 18:01 (00:04) 2 |
|
17:58 | ||
17:59 | ||
18:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #124 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 18:00 - 18:05 (00:05) 2 |
|
18:01 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #97 ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 18:01 - 18:05 (00:04) 2 |
|
18:02 | ||
18:03 | ||
18:04 | ||
18:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #125 ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 18:05 - 18:10 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #98 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 18:05 - 18:09 (00:04) 2 |
18:06 | ||
18:07 | ||
18:08 | ||
18:09 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #99 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 18:09 - 18:13 (00:04) 2 |
|
18:10 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #126 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 18:10 - 18:15 (00:05) 2 |
|
18:11 | ||
18:12 | ||
18:13 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #100 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 18:13 - 18:17 (00:04) 2 |
|
18:14 | ||
18:15 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #127 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 18:15 - 18:20 (00:05) 2 |
|
18:16 | ||
18:17 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #101 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΦΑΜΠΙΟ ΝΟΥΡΕ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 18:17 - 18:21 (00:04) 2 |
|
18:18 | ||
18:19 | ||
18:20 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #128 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 18:20 - 18:25 (00:05) 2 |
|
18:21 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #102 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 18:21 - 18:25 (00:04) 2 |
|
18:22 | ||
18:23 | ||
18:24 | ||
18:25 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #129 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΚΟΥΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 18:25 - 18:30 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #103 ΡΩΜΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 18:25 - 18:29 (00:04) 2 |
18:26 | ||
18:27 | ||
18:28 | ||
18:29 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #104 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 18:29 - 18:33 (00:04) 2 |
|
18:30 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #130 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 18:30 - 18:35 (00:05) 2 |
|
18:31 | ||
18:32 | ||
18:33 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #105 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 18:33 - 18:37 (00:04) 2 |
|
18:34 | ||
18:35 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -48κλ #131 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 18:35 - 18:40 (00:05) 2 |
|
18:36 | ||
18:37 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #106 ΦΑΜΠΙΟ ΝΟΥΡΕ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) vs ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 18:37 - 18:41 (00:04) 2 |
|
18:38 | ||
18:39 | ||
18:40 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -52κλ #132 ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΟΥΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 18:40 - 18:45 (00:05) 2 |
|
18:41 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #107 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΡΩΜΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 18:41 - 18:45 (00:04) 2 |
|
18:42 | ||
18:43 | ||
18:44 | ||
18:45 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -57κλ #133 ΤΣΕΛΕΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΒΑΡΕΤΑ ΜΑΡΙΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 18:45 - 18:50 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #108 ΡΩΜΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 18:45 - 18:49 (00:04) 2 |
18:46 | ||
18:47 | ||
18:48 | ||
18:49 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #109 ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 18:49 - 18:53 (00:04) 2 |
|
18:50 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -63κλ #134 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΜΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 18:50 - 18:55 (00:05) 2 |
|
18:51 | ||
18:52 | ||
18:53 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #110 ΦΑΜΠΙΟ ΝΟΥΡΕ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) vs ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 18:53 - 18:57 (00:04) 2 |
|
18:54 | ||
18:55 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -57κλ #135 ΤΣΕΛΕΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΑΝΩ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 18:55 - 19:00 (00:05) 2 |
|
18:56 | ||
18:57 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -41κλ #142 ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΖΑΧΑΡΕΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 18:57 - 19:02 (00:05) 2 |
|
18:58 | ||
18:59 | ||
19:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -63κλ #136 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΜΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΦΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 19:00 - 19:05 (00:05) 2 |
|
19:01 | ||
19:02 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #143 ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΣΤΑΝΤΣΕΒ ΒΙΚΤΟΡ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 19:02 - 19:07 (00:05) 2 |
|
19:03 | ||
19:04 | ||
19:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 63κλ+ #137 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΕΛΕΝΗ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 19:05 - 19:10 (00:05) 2 |
|
19:06 | ||
19:07 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -41κλ #144 ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 19:07 - 19:12 (00:05) 2 |
|
19:08 | ||
19:09 | ||
19:10 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -57κλ #138 ΒΑΡΕΤΑ ΜΑΡΙΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΑΝΩ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 19:10 - 19:15 (00:05) 2 |
|
19:11 | ||
19:12 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #145 ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 19:12 - 19:17 (00:05) 2 |
|
19:13 | ||
19:14 | ||
19:15 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 63κλ+ #139 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΕΛΕΝΗ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΤΣΟΡΩΜΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 19:15 - 19:20 (00:05) 2 |
|
19:16 | ||
19:17 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -41κλ #146 ΖΑΧΑΡΕΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 19:17 - 19:22 (00:05) 2 |
|
19:18 | ||
19:19 | ||
19:20 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -63κλ #140 ΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΦΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 19:20 - 19:25 (00:05) 2 |
|
19:21 | ||
19:22 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -45κλ #147 ΣΤΑΝΤΣΕΒ ΒΙΚΤΟΡ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) vs ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 19:22 - 19:27 (00:05) 2 |
|
19:23 | ||
19:24 | ||
19:25 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 63κλ+ #141 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΤΣΟΡΩΜΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 19:25 - 19:30 (00:05) 2 |
|
19:26 | ||
19:27 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #209 ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΦΩΤΕΙΝΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 19:27 - 19:34 (00:07) 2 |
|
19:28 | ||
19:29 | ||
19:30 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #176 ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 19:30 - 19:35 (00:05) 2 |
|
19:31 | ||
19:32 | ||
19:33 | ||
19:34 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #210 ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΚΑΝΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 19:34 - 19:41 (00:07) 2 |
|
19:35 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #178 ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 19:35 - 19:40 (00:05) 2 |
|
19:36 | ||
19:37 | ||
19:38 | ||
19:39 | ||
19:40 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #180 ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΡΩΜΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 19:40 - 19:45 (00:05) 2 |
|
19:41 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #211 ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΦΩΤΕΙΝΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 19:41 - 19:48 (00:07) 2 |
|
19:42 | ||
19:43 | ||
19:44 | ||
19:45 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #182 ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΦΑΜΠΙΟ ΝΟΥΡΕ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 19:45 - 19:50 (00:05) 2 |
|
19:46 | ||
19:47 | ||
19:48 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #212 ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΚΑΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 19:48 - 19:55 (00:07) 2 |
|
19:49 | ||
19:50 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #183 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΡΩΜΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 19:50 - 19:55 (00:05) 2 |
|
19:51 | ||
19:52 | ||
19:53 | ||
19:54 | ||
19:55 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #184 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΦΑΜΠΙΟ ΝΟΥΡΕ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 19:55 - 20:00 (00:05) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #154 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 19:55 - 20:00 (00:05) 2 |
19:56 | ||
19:57 | ||
19:58 | ||
19:59 | ||
20:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #185 ΟΡΦΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 20:00 - 20:05 (00:05) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #213 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 20:00 - 20:07 (00:07) 2 |
20:01 | ||
20:02 | ||
20:03 | ||
20:04 | ||
20:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #186 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΦΑΜΠΙΟ ΝΟΥΡΕ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 20:05 - 20:10 (00:05) 2 |
|
20:06 | ||
20:07 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #156 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 20:07 - 20:12 (00:05) 2 |
|
20:08 | ||
20:09 | ||
20:10 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #187 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 20:10 - 20:15 (00:05) 2 |
|
20:11 | ||
20:12 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #214 ΚΑΝΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΚΑΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 20:12 - 20:19 (00:07) 2 |
|
20:13 | ||
20:14 | ||
20:15 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #188 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) vs ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 20:15 - 20:20 (00:05) 2 |
|
20:16 | ||
20:17 | ||
20:18 | ||
20:19 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #158 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΔΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 20:19 - 20:24 (00:05) 2 |
|
20:20 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -66κλ #189 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 20:20 - 20:25 (00:05) 2 |
|
20:21 | ||
20:22 | ||
20:23 | ||
20:24 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #215 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 20:24 - 20:31 (00:07) 2 |
|
20:25 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #190 BΡΑΧΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 20:25 - 20:30 (00:05) 2 |
|
20:26 | ||
20:27 | ||
20:28 | ||
20:29 | ||
20:30 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #191 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 20:30 - 20:35 (00:05) 2 |
|
20:31 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #216 ΚΑΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 20:31 - 20:38 (00:07) 2 |
|
20:32 | ||
20:33 | ||
20:34 | ||
20:35 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #192 ΟΡΦΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 20:35 - 20:40 (00:05) 2 |
|
20:36 | ||
20:37 | ||
20:38 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #160 ΚΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΤΟΜΑ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΟΥΛ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 20:38 - 20:43 (00:05) 2 |
|
20:39 | ||
20:40 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #193 BΡΑΧΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 20:40 - 20:45 (00:05) 2 |
|
20:41 | ||
20:42 | ||
20:43 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -50κλ #217 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 20:43 - 20:50 (00:07) 2 |
|
20:44 | ||
20:45 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #194 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 20:45 - 20:50 (00:05) 2 |
|
20:46 | ||
20:47 | ||
20:48 | ||
20:49 | ||
20:50 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #195 ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) vs ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 20:50 - 20:55 (00:05) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #162 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 20:50 - 20:55 (00:05) 2 |
20:51 | ||
20:52 | ||
20:53 | ||
20:54 | ||
20:55 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #196 ΟΡΦΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 20:55 - 21:00 (00:05) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #163 ΔΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΤΟΜΑ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΟΥΛ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 20:55 - 21:00 (00:05) 2 |
20:56 | ||
20:57 | ||
20:58 | ||
20:59 | ||
21:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #197 ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 21:00 - 21:05 (00:05) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #164 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 21:00 - 21:05 (00:05) 2 |
21:01 | ||
21:02 | ||
21:03 | ||
21:04 | ||
21:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ 66κλ+ #198 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 21:05 - 21:10 (00:05) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #165 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΚΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 21:05 - 21:10 (00:05) 2 |
21:06 | ||
21:07 | ||
21:08 | ||
21:09 | ||
21:10 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13-14 ΕΤΩΝ -52κλ #199 ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 21:10 - 21:20 (00:10) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #166 ΚΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 21:10 - 21:15 (00:05) 2 |
21:11 | ||
21:12 | ||
21:13 | ||
21:14 | ||
21:15 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #167 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 21:15 - 21:20 (00:05) 2 |
|
21:16 | ||
21:17 | ||
21:18 | ||
21:19 | ||
21:20 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -55κλ #168 ΜΠΙΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 21:20 - 21:25 (00:05) 2 |
|
21:21 | ||
21:22 | ||
21:23 | ||
21:24 | ||
21:25 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #169 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 21:25 - 21:32 (00:07) 2 |
|
21:26 | ||
21:27 | ||
21:28 | ||
21:29 | ||
21:30 | ||
21:31 | ||
21:32 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #170 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 21:32 - 21:39 (00:07) 2 |
|
21:33 | ||
21:34 | ||
21:35 | ||
21:36 | ||
21:37 | ||
21:38 | ||
21:39 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #171 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 21:39 - 21:46 (00:07) 2 |
|
21:40 | ||
21:41 | ||
21:42 | ||
21:43 | ||
21:44 | ||
21:45 | ||
21:46 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #172 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 21:46 - 21:53 (00:07) 2 |
|
21:47 | ||
21:48 | ||
21:49 | ||
21:50 | ||
21:51 | ||
21:52 | ||
21:53 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #173 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 21:53 - 22:00 (00:07) 2 |
|
21:54 | ||
21:55 | ||
21:56 | ||
21:57 | ||
21:58 | ||
21:59 | ||
22:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #174 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 22:00 - 22:07 (00:07) 2 |
|
22:01 | ||
22:02 | ||
22:03 | ||
22:04 | ||
22:05 | ||
22:06 | ||
22:07 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #175 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 22:07 - 22:14 (00:07) 2 |
|
22:08 | ||
22:09 | ||
22:10 | ||
22:11 | ||
22:12 | ||
22:13 | ||
22:14 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #177 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 22:14 - 22:21 (00:07) 2 |
|
22:15 | ||
22:16 | ||
22:17 | ||
22:18 | ||
22:19 | ||
22:20 | ||
22:21 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #181 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 22:21 - 22:28 (00:07) 2 |
|
22:22 | ||
22:23 | ||
22:24 | ||
22:25 | ||
22:26 | ||
22:27 | ||
22:28 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ 12-14 ΕΤΩΝ -60κλ #179 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 22:28 - 22:35 (00:07) 2 |
|
22:29 | ||
22:30 | ||
22:31 | ||
22:32 | ||
22:33 | ||
22:34 |
27° ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ-2023, 31/3 & 1-2/4, ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ - 2023-04-012023-03-31 / 2023-04-01 / 2023-04-02 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-04-01 17:42:57 | ||
---|---|---|
Ring 1 | Ring 2 | |
09:30 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ #218 ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ #222 ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ-ΦΕΡΑΡΟΛΗ(ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ, ΦΕΡΑΡΟΛΗ) (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
09:31 | ||
09:32 | ||
09:33 | ||
09:34 | ||
09:35 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ #219 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ-ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ(ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ) (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ #223 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ-ΠΑΝΑΝΟΣ(ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΝΟΣ) (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
09:36 | ||
09:37 | ||
09:38 | ||
09:39 | ||
09:40 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ #220 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ-ΤΣΟΥΚΟΣ(ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ, ΤΣΟΥΚΟΣ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ #224 ΚΙΚΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ(ΚΙΚΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
09:41 | ||
09:42 | ||
09:43 | ||
09:44 | ||
09:45 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ #221 ΓΚΡΕΜΟ-ΜΑΡΚΟΣ(ΓΚΡΕΜΟ, ΜΑΡΚΟΣ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ #225 ΔΕΡΜΙΣΗΣ-ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ(ΔΕΡΜΙΣΗΣ, ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ) (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
09:46 | ||
09:47 | ||
09:48 | ||
09:49 | ||
09:50 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ #227 ΜΑΝΩΛΙΟΣ-ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ(ΜΑΝΩΛΙΟΣ, ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ) (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ #226 ΓΚΑΝΙΟΣ-ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ(ΓΚΑΝΙΟΣ, ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ) (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
09:51 | ||
09:52 | ||
09:53 | ||
09:54 | ||
09:55 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ #228 ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΟΥ(ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ_-_ΠΕΤΡΟΥ) (254-ΛΕΓΕΩΝΑ-ΦΦ54) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ #230 ΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΡΟΔΑΚΝΗ(ΠΑΠΑΔΑΚΗ, ΡΟΔΑΚΝΗ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
09:56 | ||
09:57 | ||
09:58 | ||
09:59 | ||
10:00 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ #229 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ(ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ) (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ #231 ΑΕΤΟΥ-ΠΑΝΑΝΟΥ(ΑΕΤΟΥ, ΠΑΝΑΝΟΥ) (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
10:01 | ||
10:02 | ||
10:03 | ||
10:04 | ||
10:05 |
ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΑΝΔΡΩΝ #238 ΔΕΡΜΙΣΗΣ-ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ-ΤΣΕΝΤΙΔΗΣ-ΠΑΝΑΝΟΣ(ΔΕΡΜΙΣΗΣ, ΠΑΝΑΝΟΣ, ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΣΕΝΤΙΔΗΣ) (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ #232 ΝΑΖΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ(ΝΑΖΛΙΔΟΥ, ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ) (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
10:06 | ||
10:07 | ||
10:08 | ||
10:09 | ||
10:10 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -50κλ #241 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) vs ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 10:10 - 10:14 (00:04) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ #233 ΤΑΜΠΑΚΟΥ-ΤΣΑΝΑΙ(ΤΑΜΠΑΚΟΥ, ΤΣΑΝΑΙ) (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
10:11 | ||
10:12 | ||
10:13 | ||
10:14 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ #242 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 10:14 - 10:18 (00:04) 2 |
|
10:15 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ #234 ΑΕΤΟΥ-ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ(ΑΕΤΟΥ, ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ) (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
|
10:16 | ||
10:17 | ||
10:18 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ #243 ΚΟΚΑΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 10:18 - 10:22 (00:04) 2 |
|
10:19 | ||
10:20 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ #235 ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ-ΡΟΥΜΑΝΗ(ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗ) (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
|
10:21 | ||
10:22 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -50κλ #244 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) vs ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 10:22 - 10:26 (00:04) 2 |
|
10:23 | ||
10:24 | ||
10:25 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ #236 ΠΑΝΑΝΟΣ-ΠΑΝΑΝΟΥ(ΠΑΝΑΝΟΣ, ΠΑΝΑΝΟΥ) (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
|
10:26 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ #245 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΚΟΚΑΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:26 - 10:30 (00:04) 2 |
|
10:27 | ||
10:28 | ||
10:29 | ||
10:30 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ #246 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 10:30 - 10:34 (00:04) 2 |
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ #237 ΠΑΝΤΑΖΗ-ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ(ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ, ΠΑΝΤΑΖΗ) (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
10:31 | ||
10:32 | ||
10:33 | ||
10:34 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -50κλ #247 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 10:34 - 10:38 (00:04) 2 |
|
10:35 |
ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ #239 ΑΕΤΟΥ-ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ-ΠΑΝΑΝΟΣ-ΠΑΝΑΝΟΥ(ΑΕΤΟΥ, ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΝΟΣ, ΠΑΝΑΝΟΥ) (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
|
10:36 | ||
10:37 | ||
10:38 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ #248 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 10:38 - 10:42 (00:04) 2 |
|
10:39 | ||
10:40 |
ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ #240 ΚΙΚΗΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΡΟΔΑΚΝΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ(ΚΙΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΚΗ, ΡΟΔΑΚΝΗ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ) (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
|
10:41 | ||
10:42 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ #249 ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΚΟΚΑΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:42 - 10:46 (00:04) 2 |
|
10:43 | ||
10:44 | ||
10:45 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -48κλ #259 ΓΚΙΩΝΗ ΓΕΡΑΣΗΜΙΝΑ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΤΟΠΑΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΝΑΤΑΛΙΑ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 10:45 - 10:49 (00:04) 2 |
|
10:46 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #250 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΒΙΚΤΩΡ-ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΓΚΟΥΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 10:46 - 10:50 (00:04) 2 |
|
10:47 | ||
10:48 | ||
10:49 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #260 ΒΕΡΓΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 10:49 - 10:53 (00:04) 2 |
|
10:50 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #251 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 10:50 - 10:54 (00:04) 2 |
|
10:51 | ||
10:52 | ||
10:53 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -48κλ #261 ΓΚΙΩΝΗ ΓΕΡΑΣΗΜΙΝΑ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΤΟΠΑΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΝΑΤΑΛΙΑ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 10:53 - 10:57 (00:04) 2 |
|
10:54 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #252 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 10:54 - 10:58 (00:04) 2 |
|
10:55 | ||
10:56 | ||
10:57 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #262 ΝΤΕΛΙΛΑΪ ΛΙΒΙΑΝΝΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΦΕΡΑΡΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 10:57 - 11:01 (00:04) 2 |
|
10:58 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #253 ΓΚΟΥΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 10:58 - 11:02 (00:04) 2 |
|
10:59 | ||
11:00 | ||
11:01 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -48κλ #263 ΓΚΙΩΝΗ ΓΕΡΑΣΗΜΙΝΑ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΤΟΠΑΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΝΑΤΑΛΙΑ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 11:01 - 11:05 (00:04) 2 |
|
11:02 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #254 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) vs ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 11:02 - 11:06 (00:04) 2 |
|
11:03 | ||
11:04 | ||
11:05 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #264 ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 11:05 - 11:09 (00:04) 2 |
|
11:06 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #255 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΒΙΚΤΩΡ-ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 11:06 - 11:10 (00:04) 2 |
|
11:07 | ||
11:08 | ||
11:09 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #265 ΠΑΝΤΕΛΙ ΡΑΦΑΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΜΗΛΙΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 11:09 - 11:13 (00:04) 2 |
|
11:10 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #256 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΒΙΚΤΩΡ-ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 11:10 - 11:14 (00:04) 2 |
|
11:11 | ||
11:12 | ||
11:13 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #266 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΦΕΡΑΡΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 11:13 - 11:17 (00:04) 2 |
|
11:14 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #257 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΓΚΟΥΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 11:14 - 11:18 (00:04) 2 |
|
11:15 | ||
11:16 | ||
11:17 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #267 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΜΗΛΙΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 11:17 - 11:21 (00:04) 2 |
|
11:18 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #258 ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 11:18 - 11:22 (00:04) 2 |
|
11:19 | ||
11:20 | ||
11:21 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #268 ΒΕΡΓΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΝΤΕΛΙΛΑΪ ΛΙΒΙΑΝΝΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 11:21 - 11:25 (00:04) 2 |
|
11:22 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #309 ΑΝΤΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:22 - 11:26 (00:04) 2 |
|
11:23 | ||
11:24 | ||
11:25 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #269 ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΠΑΝΤΕΛΙ ΡΑΦΑΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 11:25 - 11:29 (00:04) 2 |
|
11:26 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #310 ΦΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (244-ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ-ΦΤ87) vs ΛΙΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 11:26 - 11:30 (00:04) 2 |
|
11:27 | ||
11:28 | ||
11:29 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #270 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΤΕΛΙ ΡΑΦΑΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 11:29 - 11:33 (00:04) 2 |
|
11:30 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #311 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) vs ΚΟΥΛΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) 11:30 - 11:34 (00:04) 2 |
|
11:31 | ||
11:32 | ||
11:33 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #271 ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΜΗΛΙΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΒΕΡΓΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 11:33 - 11:37 (00:04) 2 |
|
11:34 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #312 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:34 - 11:38 (00:04) 2 |
|
11:35 | ||
11:36 | ||
11:37 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #272 ΝΤΕΛΙΛΑΪ ΛΙΒΙΑΝΝΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 11:37 - 11:41 (00:04) 2 |
|
11:38 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #313 ΑΝΤΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΛΙΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 11:38 - 11:42 (00:04) 2 |
|
11:39 | ||
11:40 | ||
11:41 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #273 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΜΑΡΙΝΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) 11:41 - 11:45 (00:04) 2 |
|
11:42 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #314 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 11:42 - 11:46 (00:04) 2 |
|
11:43 | ||
11:44 | ||
11:45 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #274 ΜΠΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΧΑΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 11:45 - 11:49 (00:04) 2 |
|
11:46 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #315 ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΦΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (244-ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ-ΦΤ87) 11:46 - 11:50 (00:04) 2 |
|
11:47 | ||
11:48 | ||
11:49 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #275 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΔΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:49 - 11:53 (00:04) 2 |
|
11:50 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #316 ΚΟΥΛΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:50 - 11:54 (00:04) 2 |
|
11:51 | ||
11:52 | ||
11:53 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #276 ΜΠΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΜΑΡΙΝΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) 11:53 - 11:57 (00:04) 2 |
|
11:54 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #317 ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 11:54 - 11:58 (00:04) 2 |
|
11:55 | ||
11:56 | ||
11:57 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #277 ΧΑΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) vs ΔΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:57 - 12:01 (00:04) 2 |
|
11:58 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #318 ΚΟΥΛΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΑΝΤΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 11:58 - 12:02 (00:04) 2 |
|
11:59 | ||
12:00 | ||
12:01 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #278 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΜΠΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 12:01 - 12:05 (00:04) 2 |
|
12:02 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #319 ΛΙΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 12:02 - 12:06 (00:04) 2 |
|
12:03 | ||
12:04 | ||
12:05 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #279 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) 12:05 - 12:09 (00:04) 2 |
|
12:06 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #320 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 12:06 - 12:10 (00:04) 2 |
|
12:07 | ||
12:08 | ||
12:09 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #280 ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 12:09 - 12:13 (00:04) 2 |
|
12:10 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #321 ΜΙΣΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) 12:10 - 12:14 (00:04) 2 |
|
12:11 | ||
12:12 | ||
12:13 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #281 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΧΑΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 12:13 - 12:17 (00:04) 2 |
|
12:14 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #322 ΜΙΝΤΖΙΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 12:14 - 12:18 (00:04) 2 |
|
12:15 | ||
12:16 | ||
12:17 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #282 ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) vs ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 12:17 - 12:21 (00:04) 2 |
|
12:18 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #323 ΤΡΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 12:18 - 12:22 (00:04) 2 |
|
12:19 | ||
12:20 | ||
12:21 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #283 ΜΑΡΙΝΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΔΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 12:21 - 12:25 (00:04) 2 |
|
12:22 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #324 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 12:22 - 12:26 (00:04) 2 |
|
12:23 | ||
12:24 | ||
12:25 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #284 ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 12:25 - 12:29 (00:04) 2 |
|
12:26 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #325 ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) vs ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 12:26 - 12:30 (00:04) 2 |
|
12:27 | ||
12:28 | ||
12:29 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #285 ΜΑΡΙΝΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) vs ΧΑΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 12:29 - 12:33 (00:04) 2 |
|
12:30 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #326 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) 12:30 - 12:34 (00:04) 2 |
|
12:31 | ||
12:32 | ||
12:33 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #286 ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (254-ΛΕΓΕΩΝΑ-ΦΦ54) 12:33 - 12:37 (00:04) 2 |
|
12:34 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #327 ΤΡΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 12:34 - 12:38 (00:04) 2 |
|
12:35 | ||
12:36 | ||
12:37 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #287 ΔΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΜΠΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 12:37 - 12:41 (00:04) 2 |
|
12:38 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #328 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 12:38 - 12:42 (00:04) 2 |
|
12:39 | ||
12:40 | ||
12:41 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #288 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΚΑΡΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) 12:41 - 12:45 (00:04) 2 |
|
12:42 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #329 ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) vs ΜΙΝΤΖΙΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 12:42 - 12:46 (00:04) 2 |
|
12:43 | ||
12:44 | ||
12:45 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #289 ΤΣΙΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 12:45 - 12:49 (00:04) 2 |
|
12:46 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #330 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΜΙΣΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 12:46 - 12:50 (00:04) 2 |
|
12:47 | ||
12:48 | ||
12:49 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #290 ΚΑΡΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) vs ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 12:49 - 12:53 (00:04) 2 |
|
12:50 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #331 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 12:50 - 12:54 (00:04) 2 |
|
12:51 | ||
12:52 | ||
12:53 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #291 ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 12:53 - 12:57 (00:04) 2 |
|
12:54 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #332 ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 12:54 - 12:58 (00:04) 2 |
|
12:55 | ||
12:56 | ||
12:57 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #292 ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (254-ΛΕΓΕΩΝΑ-ΦΦ54) vs ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 12:57 - 13:01 (00:04) 2 |
|
12:58 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #333 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) vs ΤΡΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 12:58 - 13:02 (00:04) 2 |
|
12:59 | ||
13:00 | ||
13:01 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #293 ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) vs ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 13:01 - 13:05 (00:04) 2 |
|
13:02 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #334 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) 13:02 - 13:06 (00:04) 2 |
|
13:03 | ||
13:04 | ||
13:05 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #294 ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 13:05 - 13:09 (00:04) 2 |
|
13:06 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #335 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 13:06 - 13:10 (00:04) 2 |
|
13:07 | ||
13:08 | ||
13:09 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #295 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 13:09 - 13:13 (00:04) 2 |
|
13:10 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #336 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΤΡΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 13:10 - 13:14 (00:04) 2 |
|
13:11 | ||
13:12 | ||
13:13 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #296 ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (254-ΛΕΓΕΩΝΑ-ΦΦ54) vs ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 13:13 - 13:17 (00:04) 2 |
|
13:14 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #337 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 13:14 - 13:18 (00:04) 2 |
|
13:15 | ||
13:16 | ||
13:17 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #297 ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) vs ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 13:17 - 13:21 (00:04) 2 |
|
13:18 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #338 ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) 13:18 - 13:22 (00:04) 2 |
|
13:19 | ||
13:20 | ||
13:21 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #298 ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 13:21 - 13:25 (00:04) 2 |
|
13:22 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #339 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 13:22 - 13:26 (00:04) 2 |
|
13:23 | ||
13:24 | ||
13:25 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #299 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΜΑΡΙΑ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 13:25 - 13:29 (00:04) 2 |
|
13:26 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #340 ΜΟΛΛΑ_ΑΜΕΤ ΜΠΑΤΟΥΧΑΝ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) vs ΒΑΝ_ΛΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) 13:26 - 13:30 (00:04) 2 |
|
13:27 | ||
13:28 | ||
13:29 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #300 ΚΑΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΖΩΗ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 13:29 - 13:33 (00:04) 2 |
|
13:30 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #341 ΓΛΥΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 13:30 - 13:34 (00:04) 2 |
|
13:31 | ||
13:32 | ||
13:33 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #301 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΜΑΥΡΟΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 13:33 - 13:37 (00:04) 2 |
|
13:34 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #342 ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) vs ΤΣΟΥΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 13:34 - 13:38 (00:04) 2 |
|
13:35 | ||
13:36 | ||
13:37 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #302 ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 13:37 - 13:41 (00:04) 2 |
|
13:38 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+ #343 ΤΣΟΡΩΜΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 13:38 - 13:42 (00:04) 2 |
|
13:39 | ||
13:40 | ||
13:41 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #303 ΚΑΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 13:41 - 13:45 (00:04) 2 |
|
13:42 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #344 ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΜΟΛΛΑ_ΑΜΕΤ ΜΠΑΤΟΥΧΑΝ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 13:42 - 13:46 (00:04) 2 |
|
13:43 | ||
13:44 | ||
13:45 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #304 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΜΑΡΙΑ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 13:45 - 13:49 (00:04) 2 |
|
13:46 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+ #345 ΤΣΟΡΩΜΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 13:46 - 13:50 (00:04) 2 |
|
13:47 | ||
13:48 | ||
13:49 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #305 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΖΩΗ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΜΑΥΡΟΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 13:49 - 13:53 (00:04) 2 |
|
13:50 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #346 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 13:50 - 13:54 (00:04) 2 |
|
13:51 | ||
13:52 | ||
13:53 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #306 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΚΑΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 13:53 - 13:57 (00:04) 2 |
|
13:54 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+ #347 ΤΣΟΡΩΜΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 13:54 - 13:58 (00:04) 2 |
|
13:55 | ||
13:56 | ||
13:57 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #307 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΖΩΗ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 13:57 - 14:01 (00:04) 2 |
|
13:58 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #348 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 13:58 - 14:02 (00:04) 2 |
|
13:59 | ||
14:00 | ||
14:01 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #308 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 14:01 - 14:05 (00:04) 2 |
|
14:02 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #349 ΓΛΥΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΤΣΟΥΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 14:02 - 14:06 (00:04) 2 |
|
14:03 | ||
14:04 | ||
14:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #353 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΤΕΛΙ ΡΑΦΑΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 14:05 - 14:11 (00:06) 2 |
|
14:06 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #350 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 14:06 - 14:10 (00:04) 2 |
|
14:07 | ||
14:08 | ||
14:09 | ||
14:10 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #351 ΓΛΥΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 14:10 - 14:14 (00:04) 2 |
|
14:11 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #354 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (224-ΑΤΡΩΤΟΣ-ΧΗ73) vs ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 14:11 - 14:17 (00:06) 2 |
|
14:12 | ||
14:13 | ||
14:14 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #352 ΜΟΛΛΑ_ΑΜΕΤ ΜΠΑΤΟΥΧΑΝ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) vs ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 14:14 - 14:18 (00:04) 2 |
|
14:15 | ||
14:16 | ||
14:17 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #355 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΜΗΛΙΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 14:17 - 14:23 (00:06) 2 |
|
14:18 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -50κλ #385 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) vs ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 14:18 - 14:24 (00:06) 2 |
|
14:19 | ||
14:20 | ||
14:21 | ||
14:22 | ||
14:23 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #356 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (224-ΑΤΡΩΤΟΣ-ΧΗ73) vs ΝΤΕΛΙΛΑΪ ΛΙΒΙΑΝΝΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 14:23 - 14:29 (00:06) 2 |
|
14:24 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ #386 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΚΟΚΑΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 14:24 - 14:30 (00:06) 2 |
|
14:25 | ||
14:26 | ||
14:27 | ||
14:28 | ||
14:29 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #357 ΠΑΝΤΕΛΙ ΡΑΦΑΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΜΗΛΙΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 14:29 - 14:35 (00:06) 2 |
|
14:30 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #387 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΒΙΚΤΩΡ-ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 14:30 - 14:36 (00:06) 2 |
|
14:31 | ||
14:32 | ||
14:33 | ||
14:34 | ||
14:35 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #358 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΝΤΕΛΙΛΑΪ ΛΙΒΙΑΝΝΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 14:35 - 14:41 (00:06) 2 |
|
14:36 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -50κλ #388 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) vs ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 14:36 - 14:42 (00:06) 2 |
|
14:37 | ||
14:38 | ||
14:39 | ||
14:40 | ||
14:41 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #359 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΧΑΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) 14:41 - 14:47 (00:06) 2 |
|
14:42 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ #389 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 14:42 - 14:48 (00:06) 2 |
|
14:43 | ||
14:44 | ||
14:45 | ||
14:46 | ||
14:47 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #360 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΝΤΕΛΙΛΑΪ ΛΙΒΙΑΝΝΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 14:47 - 14:53 (00:06) 2 |
|
14:48 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #390 ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 14:48 - 14:54 (00:06) 2 |
|
14:49 | ||
14:50 | ||
14:51 | ||
14:52 | ||
14:53 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #361 ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΜΑΡΙΝΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) 14:53 - 14:59 (00:06) 2 |
|
14:54 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -50κλ #391 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 14:54 - 15:00 (00:06) 2 |
|
14:55 | ||
14:56 | ||
14:57 | ||
14:58 | ||
14:59 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #362 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (224-ΑΤΡΩΤΟΣ-ΧΗ73) vs ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΜΗΛΙΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 14:59 - 15:05 (00:06) 2 |
|
15:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #393 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΒΙΚΤΩΡ-ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 15:00 - 15:06 (00:06) 2 |
|
15:01 | ||
15:02 | ||
15:03 | ||
15:04 | ||
15:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ #363 ΧΑΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ (048-ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΟΧ54) vs ΜΑΡΙΝΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (310-ΑΣΜΤ ΛΕΣΒΟΥ-ΧΟ15) 15:05 - 15:11 (00:06) 2 |
|
15:06 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ #394 ΚΟΚΑΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 15:06 - 15:12 (00:06) 2 |
|
15:07 | ||
15:08 | ||
15:09 | ||
15:10 | ||
15:11 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #364 ΝΤΕΛΙΛΑΪ ΛΙΒΙΑΝΝΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (224-ΑΤΡΩΤΟΣ-ΧΗ73) 15:11 - 15:17 (00:06) 2 |
|
15:12 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #395 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 15:12 - 15:18 (00:06) 2 |
|
15:13 | ||
15:14 | ||
15:15 | ||
15:16 | ||
15:17 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #365 ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΚΑΡΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) 15:17 - 15:23 (00:06) 2 |
|
15:18 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #396 ΚΟΥΛΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 15:18 - 15:24 (00:06) 2 |
|
15:19 | ||
15:20 | ||
15:21 | ||
15:22 | ||
15:23 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #366 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 15:23 - 15:29 (00:06) 2 |
|
15:24 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #397 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΒΙΚΤΩΡ-ΜΙΧΑΗΛ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 15:24 - 15:30 (00:06) 2 |
|
15:25 | ||
15:26 | ||
15:27 | ||
15:28 | ||
15:29 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #367 ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) vs ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 15:29 - 15:35 (00:06) 2 |
|
15:30 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #398 ΦΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (244-ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ-ΦΤ87) vs ΛΙΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 15:30 - 15:36 (00:06) 2 |
|
15:31 | ||
15:32 | ||
15:33 | ||
15:34 | ||
15:35 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #368 ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (254-ΛΕΓΕΩΝΑ-ΦΦ54) 15:35 - 15:41 (00:06) 2 |
|
15:36 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ #399 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 15:36 - 15:42 (00:06) 2 |
|
15:37 | ||
15:38 | ||
15:39 | ||
15:40 | ||
15:41 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #369 ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 15:41 - 15:47 (00:06) 2 |
|
15:42 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #400 ΚΟΥΛΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 15:42 - 15:48 (00:06) 2 |
|
15:43 | ||
15:44 | ||
15:45 | ||
15:46 | ||
15:47 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #370 ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 15:47 - 15:53 (00:06) 2 |
|
15:48 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #401 ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΑΝΤΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 15:48 - 15:54 (00:06) 2 |
|
15:49 | ||
15:50 | ||
15:51 | ||
15:52 | ||
15:53 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #371 ΚΑΡΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 15:53 - 15:59 (00:06) 2 |
|
15:54 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #402 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΒΑΣ (224-ΑΤΡΩΤΟΣ-ΧΗ73) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 15:54 - 16:00 (00:06) 2 |
|
15:55 | ||
15:56 | ||
15:57 | ||
15:58 | ||
15:59 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #372 ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) vs ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (254-ΛΕΓΕΩΝΑ-ΦΦ54) 15:59 - 16:05 (00:06) 2 |
|
16:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #403 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 16:00 - 16:06 (00:06) 2 |
|
16:01 | ||
16:02 | ||
16:03 | ||
16:04 | ||
16:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #373 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 16:05 - 16:11 (00:06) 2 |
|
16:06 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #404 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) vs ΛΙΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 16:06 - 16:12 (00:06) 2 |
|
16:07 | ||
16:08 | ||
16:09 | ||
16:10 | ||
16:11 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #374 ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (254-ΛΕΓΕΩΝΑ-ΦΦ54) vs ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 16:11 - 16:17 (00:06) 2 |
|
16:12 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #405 ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΒΑΣ (224-ΑΤΡΩΤΟΣ-ΧΗ73) 16:12 - 16:18 (00:06) 2 |
|
16:13 | ||
16:14 | ||
16:15 | ||
16:16 | ||
16:17 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #375 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΣΑΚΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 16:17 - 16:23 (00:06) 2 |
|
16:18 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #406 ΚΟΥΛΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (054-ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ-ΟΧ58) vs ΦΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (244-ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ-ΦΤ87) 16:18 - 16:24 (00:06) 2 |
|
16:19 | ||
16:20 | ||
16:21 | ||
16:22 | ||
16:23 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #376 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΖΩΗ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 16:23 - 16:29 (00:06) 2 |
|
16:24 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #407 ΑΝΤΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 16:24 - 16:30 (00:06) 2 |
|
16:25 | ||
16:26 | ||
16:27 | ||
16:28 | ||
16:29 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #377 ΜΑΥΡΟΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 16:29 - 16:35 (00:06) 2 |
|
16:30 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #408 ΦΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (244-ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ-ΦΤ87) vs ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 16:30 - 16:36 (00:06) 2 |
|
16:31 | ||
16:32 | ||
16:33 | ||
16:34 | ||
16:35 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #378 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΚΑΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 16:35 - 16:41 (00:06) 2 |
|
16:36 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #409 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΛΙΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) 16:36 - 16:42 (00:06) 2 |
|
16:37 | ||
16:38 | ||
16:39 | ||
16:40 | ||
16:41 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #379 ΜΑΥΡΟΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 16:41 - 16:47 (00:06) 2 |
|
16:42 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #410 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) vs ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΒΑΣ (224-ΑΤΡΩΤΟΣ-ΧΗ73) 16:42 - 16:48 (00:06) 2 |
|
16:43 | ||
16:44 | ||
16:45 | ||
16:46 | ||
16:47 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #380 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΖΩΗ (218-ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ-ΦΤ69) vs ΚΑΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 16:47 - 16:53 (00:06) 2 |
|
16:48 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #411 ΜΙΝΤΖΙΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 16:48 - 16:54 (00:06) 2 |
|
16:49 | ||
16:50 | ||
16:51 | ||
16:52 | ||
16:53 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #381 ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 16:53 - 16:59 (00:06) 2 |
|
16:54 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #412 ΤΡΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 16:54 - 17:00 (00:06) 2 |
|
16:55 | ||
16:56 | ||
16:57 | ||
16:58 | ||
16:59 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #382 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 16:59 - 17:05 (00:06) 2 |
|
17:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #413 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 17:00 - 17:06 (00:06) 2 |
|
17:01 | ||
17:02 | ||
17:03 | ||
17:04 | ||
17:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #383 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΚΑΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:05 - 17:11 (00:06) 2 |
|
17:06 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #414 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 17:06 - 17:12 (00:06) 2 |
|
17:07 | ||
17:08 | ||
17:09 | ||
17:10 | ||
17:11 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #384 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 17:11 - 17:17 (00:06) 2 |
|
17:12 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #415 ΜΙΝΤΖΙΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:12 - 17:18 (00:06) 2 |
|
17:13 | ||
17:14 | ||
17:15 | ||
17:16 | ||
17:17 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #422 ΓΛΥΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΒΑΝ_ΛΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) 17:17 - 17:23 (00:06) 2 |
|
17:18 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #416 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 17:18 - 17:24 (00:06) 2 |
|
17:19 | ||
17:20 | ||
17:21 | ||
17:22 | ||
17:23 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #423 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:23 - 17:29 (00:06) 2 |
|
17:24 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #417 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΤΡΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 17:24 - 17:30 (00:06) 2 |
|
17:25 | ||
17:26 | ||
17:27 | ||
17:28 | ||
17:29 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #424 ΓΛΥΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:29 - 17:35 (00:06) 2 |
|
17:30 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #418 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 17:30 - 17:36 (00:06) 2 |
|
17:31 | ||
17:32 | ||
17:33 | ||
17:34 | ||
17:35 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #425 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΒΑΝ_ΛΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) 17:35 - 17:41 (00:06) 2 |
|
17:36 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #419 ΤΡΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 17:36 - 17:42 (00:06) 2 |
|
17:37 | ||
17:38 | ||
17:39 | ||
17:40 | ||
17:41 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #426 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:41 - 17:47 (00:06) 2 |
|
17:42 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #420 ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΜΙΝΤΖΙΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 17:42 - 17:48 (00:06) 2 |
|
17:43 | ||
17:44 | ||
17:45 | ||
17:46 | ||
17:47 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #427 ΓΛΥΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 17:47 - 17:53 (00:06) 2 |
|
17:48 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #421 ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 17:48 - 17:54 (00:06) 2 |
|
17:49 | ||
17:50 | ||
17:51 | ||
17:52 | ||
17:53 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #428 ΒΑΝ_ΛΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:53 - 17:59 (00:06) 2 |
|
17:54 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ #435 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (224-ΑΤΡΩΤΟΣ-ΧΗ73) vs ΠΑΝΤΕΛΙ ΡΑΦΑΕΛΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) 17:54 - 18:00 (00:06) 2 |
|
17:55 | ||
17:56 | ||
17:57 | ||
17:58 | ||
17:59 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #429 ΓΛΥΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 17:59 - 18:05 (00:06) 2 |
|
18:00 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #436 ΚΑΡΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) vs ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 18:00 - 18:06 (00:06) 2 |
|
18:01 | ||
18:02 | ||
18:03 | ||
18:04 | ||
18:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+ #430 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΤΣΟΡΩΜΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 18:05 - 18:11 (00:06) 2 |
|
18:06 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+ #437 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (193-ΑΛΚΗ-ΦΧ26) vs ΜΑΥΡΟΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 18:06 - 18:12 (00:06) 2 |
|
18:07 | ||
18:08 | ||
18:09 | ||
18:10 | ||
18:11 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #431 ΒΑΝ_ΛΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) 18:11 - 18:17 (00:06) 2 |
|
18:12 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ #438 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ (287-ΕΠ ΑΓΩΓΗ-ΧΖ94) 18:12 - 18:18 (00:06) 2 |
|
18:13 | ||
18:14 | ||
18:15 | ||
18:16 | ||
18:17 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+ #432 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΣΑΡΓΚΙΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 18:17 - 18:23 (00:06) 2 |
|
18:18 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #439 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ_ΒΑΣ (224-ΑΤΡΩΤΟΣ-ΧΗ73) 18:18 - 18:24 (00:06) 2 |
|
18:19 | ||
18:20 | ||
18:21 | ||
18:22 | ||
18:23 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #433 ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 18:23 - 18:29 (00:06) 2 |
|
18:24 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #440 ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) vs ΤΡΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 18:24 - 18:30 (00:06) 2 |
|
18:25 | ||
18:26 | ||
18:27 | ||
18:28 | ||
18:29 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+ #434 ΤΣΟΡΩΜΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΣΑΡΓΚΙΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 18:29 - 18:35 (00:06) 2 |
|
18:30 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ #441 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 18:30 - 18:36 (00:06) 2 |
|
18:31 | ||
18:32 | ||
18:33 | ||
18:34 | ||
18:35 | ||
18:36 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ #442 ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) vs ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) 18:36 - 18:42 (00:06) 2 |
|
18:37 | ||
18:38 | ||
18:39 | ||
18:40 | ||
18:41 | ||
18:42 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #443 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΒΑΝ_ΛΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) 18:42 - 18:48 (00:06) 2 |
|
18:43 | ||
18:44 | ||
18:45 | ||
18:46 | ||
18:47 | ||
18:48 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+ #444 ΣΑΡΓΚΙΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 18:48 - 18:54 (00:06) 2 |
|
18:49 | ||
18:50 | ||
18:51 | ||
18:52 | ||
18:53 | ||
18:54 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ #445 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΓΛΥΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 18:54 - 19:00 (00:06) 2 |
|
18:55 | ||
18:56 | ||
18:57 | ||
18:58 | ||
18:59 | ||
19:00 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΕΦΗΒΩΝ 15-16-17 ΕΤΩΝ -66κλ #446 ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) vs ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 19:00 - 19:10 (00:10) 2 |
|
19:01 | ||
19:02 | ||
19:03 | ||
19:04 | ||
19:05 | ||
19:06 | ||
19:07 | ||
19:08 | ||
19:09 | ||
19:10 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΕΦΗΒΩΝ 15-16-17 ΕΤΩΝ 81+κλ #447 ΣΑΡΓΚΙΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΣΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 19:10 - 19:20 (00:10) 2 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΕΦΗΒΩΝ 15-16-17 ΕΤΩΝ 81+κλ #448 ΚΟΝΙΑΝ ΑΡΗΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 19:10 - 19:20 (00:10) 2 |
19:11 | ||
19:12 | ||
19:13 | ||
19:14 | ||
19:15 | ||
19:16 | ||
19:17 | ||
19:18 | ||
19:19 | ||
19:20 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΕΦΗΒΩΝ 15-16-17 ΕΤΩΝ 81+κλ #450 19:20 - 19:30 (00:10) 2 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΕΦΗΒΩΝ 15-16-17 ΕΤΩΝ -81κλ #449 ΓΛΥΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΔΑΣΗΣ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) 19:20 - 19:30 (00:10) 2 |
19:21 | ||
19:22 | ||
19:23 | ||
19:24 | ||
19:25 | ||
19:26 | ||
19:27 | ||
19:28 | ||
19:29 |
27° ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ-2023, 31/3 & 1-2/4, ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ - 2023-04-022023-03-31 / 2023-04-01 / 2023-04-02 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-04-01 17:42:57 | ||
---|---|---|
Ring 1 | Ring 2 | |
09:30 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ #451 ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #457 ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
09:31 | ||
09:32 | ||
09:33 | ||
09:34 | ||
09:35 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #452 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ #458 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
09:36 | ||
09:37 | ||
09:38 | ||
09:39 | ||
09:40 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ #453 ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ_-_ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (254-ΛΕΓΕΩΝΑ-ΦΦ54) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #459 ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
09:41 | ||
09:42 | ||
09:43 | ||
09:44 | ||
09:45 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #454 ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ #460 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
09:46 | ||
09:47 | ||
09:48 | ||
09:49 | ||
09:50 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ #455 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ (061-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΞΝ52) vs ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ_-_ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (254-ΛΕΓΕΩΝΑ-ΦΦ54) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #461 ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
09:51 | ||
09:52 | ||
09:53 | ||
09:54 | ||
09:55 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #456 ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (095-ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ-ΟΧ60) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ #462 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
09:56 | ||
09:57 | ||
09:58 | ||
09:59 | ||
10:00 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ #463 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57κλ #472 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
10:01 | ||
10:02 | ||
10:03 | ||
10:04 | ||
10:05 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #464 ΤΣΕΝΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (047-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΞΥ29) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -78κλ #473 ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΑΕΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
10:06 | ||
10:07 | ||
10:08 | ||
10:09 | ||
10:10 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #465 ΠΑΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57κλ #474 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
10:11 | ||
10:12 | ||
10:13 | ||
10:14 | ||
10:15 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ #466 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -78κλ #475 ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΑΕΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
10:16 | ||
10:17 | ||
10:18 | ||
10:19 | ||
10:20 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #467 ΤΣΕΝΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΠΑΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57κλ #476 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
10:21 | ||
10:22 | ||
10:23 | ||
10:24 | ||
10:25 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #468 ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) vs ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (047-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΞΥ29) 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -78κλ #477 ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΑΕΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
10:26 | ||
10:27 | ||
10:28 | ||
10:29 | ||
10:30 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ #469 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #478 ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
10:31 | ||
10:32 | ||
10:33 | ||
10:34 | ||
10:35 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #470 ΤΣΕΝΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (055-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ-ΞΣ42) 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #479 ΜΑΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
10:36 | ||
10:37 | ||
10:38 | ||
10:39 | ||
10:40 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #471 ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (047-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΞΥ29) vs ΠΑΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #480 ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
10:41 | ||
10:42 | ||
10:43 | ||
10:44 | ||
10:45 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #533 ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 10:45 - 10:53 (00:08) 2 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #481 ΜΑΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 10:45 - 10:50 (00:05) 2 |
10:46 | ||
10:47 | ||
10:48 | ||
10:49 | ||
10:50 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #482 ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 10:50 - 10:55 (00:05) 2 |
|
10:51 | ||
10:52 | ||
10:53 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #534 ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 10:53 - 11:01 (00:08) 2 |
|
10:54 | ||
10:55 |
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #483 ΜΑΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 10:55 - 11:00 (00:05) 2 |
|
10:56 | ||
10:57 | ||
10:58 | ||
10:59 | ||
11:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #484 ΠΑΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 11:00 - 11:07 (00:07) 2 |
|
11:01 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #536 ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:01 - 11:09 (00:08) 2 |
|
11:02 | ||
11:03 | ||
11:04 | ||
11:05 | ||
11:06 | ||
11:07 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ #535 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) 11:07 - 11:15 (00:08) 2 |
|
11:08 | ||
11:09 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #537 ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 11:09 - 11:17 (00:08) 2 |
|
11:10 | ||
11:11 | ||
11:12 | ||
11:13 | ||
11:14 | ||
11:15 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #485 ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (047-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΞΥ29) vs ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 11:15 - 11:22 (00:07) 2 |
|
11:16 | ||
11:17 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ #496 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (234-ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΡ-ΧΕ03) vs ΚΑΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 11:17 - 11:24 (00:07) 2 |
|
11:18 | ||
11:19 | ||
11:20 | ||
11:21 | ||
11:22 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ #538 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) 11:22 - 11:30 (00:08) 2 |
|
11:23 | ||
11:24 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #540 ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) vs ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (040-ΑΡΤΕΜΙΔΑ-ΟΖ30) 11:24 - 11:32 (00:08) 2 |
|
11:25 | ||
11:26 | ||
11:27 | ||
11:28 | ||
11:29 | ||
11:30 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #486 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:30 - 11:37 (00:07) 2 |
|
11:31 | ||
11:32 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ #497 ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) vs ΑΛΕΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:32 - 11:39 (00:07) 2 |
|
11:33 | ||
11:34 | ||
11:35 | ||
11:36 | ||
11:37 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ #541 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (163-ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ-ΧΚ75) vs ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (274-ΧΡΥΣΙΠΠΟΣ-ΧΔ54) 11:37 - 11:45 (00:08) 2 |
|
11:38 | ||
11:39 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ #498 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (234-ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΡ-ΧΕ03) vs ΚΑΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 11:39 - 11:46 (00:07) 2 |
|
11:40 | ||
11:41 | ||
11:42 | ||
11:43 | ||
11:44 | ||
11:45 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #539 ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:45 - 11:53 (00:08) 2 |
|
11:46 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #500 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ_ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 11:46 - 11:53 (00:07) 2 |
|
11:47 | ||
11:48 | ||
11:49 | ||
11:50 | ||
11:51 | ||
11:52 | ||
11:53 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ #499 ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) vs ΑΛΕΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 11:53 - 12:00 (00:07) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #487 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 11:53 - 12:00 (00:07) 2 |
11:54 | ||
11:55 | ||
11:56 | ||
11:57 | ||
11:58 | ||
11:59 | ||
12:00 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ #502 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (234-ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΡ-ΧΕ03) vs ΚΑΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 12:00 - 12:07 (00:07) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #488 ΠΑΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (047-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΞΥ29) 12:00 - 12:07 (00:07) 2 |
12:01 | ||
12:02 | ||
12:03 | ||
12:04 | ||
12:05 | ||
12:06 | ||
12:07 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ #503 ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) vs ΑΛΕΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 12:07 - 12:14 (00:07) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #489 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 12:07 - 12:14 (00:07) 2 |
12:08 | ||
12:09 | ||
12:10 | ||
12:11 | ||
12:12 | ||
12:13 | ||
12:14 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #501 ΜΑΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 12:14 - 12:21 (00:07) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #490 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 12:14 - 12:21 (00:07) 2 |
12:15 | ||
12:16 | ||
12:17 | ||
12:18 | ||
12:19 | ||
12:20 | ||
12:21 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57κλ #506 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) 12:21 - 12:28 (00:07) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #491 ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) vs ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) 12:21 - 12:28 (00:07) 2 |
12:22 | ||
12:23 | ||
12:24 | ||
12:25 | ||
12:26 | ||
12:27 | ||
12:28 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #504 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ_ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΜΑΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) 12:28 - 12:35 (00:07) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #492 ΠΑΝΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 12:28 - 12:35 (00:07) 2 |
12:29 | ||
12:30 | ||
12:31 | ||
12:32 | ||
12:33 | ||
12:34 | ||
12:35 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ #542 ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΑΝΑΗ (200-ΟΡΦΕΑΣ-ΞΙ13) vs ΑΝΔΡΕΣΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (047-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΞΥ29) 12:35 - 12:44 (00:09) 2 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #493 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) vs ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (047-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΞΥ29) 12:35 - 12:42 (00:07) 2 |
12:36 | ||
12:37 | ||
12:38 | ||
12:39 | ||
12:40 | ||
12:41 | ||
12:42 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #494 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 12:42 - 12:49 (00:07) 2 |
|
12:43 | ||
12:44 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #507 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ_ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 12:44 - 12:51 (00:07) 2 |
|
12:45 | ||
12:46 | ||
12:47 | ||
12:48 | ||
12:49 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #495 ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (029-ΘΗΣΕΥΣ-ΟΤ32) vs ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 12:49 - 12:56 (00:07) 2 |
|
12:50 | ||
12:51 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57κλ #508 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) 12:51 - 12:58 (00:07) 2 |
|
12:52 | ||
12:53 | ||
12:54 | ||
12:55 | ||
12:56 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΓΥΝΑΙΚΩΝ +21 ΕΤΩΝ -57κλ #515 ΤΑΜΠΑΚΟΥ ΝΟΕΛΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) 12:56 - 13:06 (00:10) 2 |
|
12:57 | ||
12:58 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #505 ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) vs ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 12:58 - 13:05 (00:07) 2 |
|
12:59 | ||
13:00 | ||
13:01 | ||
13:02 | ||
13:03 | ||
13:04 | ||
13:05 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57κλ #510 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (053-ΝΙΚΟΚΛΗΣ-ΟΧ57) vs ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) 13:05 - 13:12 (00:07) 2 |
|
13:06 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΓΥΝΑΙΚΩΝ +21 ΕΤΩΝ -63κλ #516 ΚΑΡΕΛΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 13:06 - 13:16 (00:10) 2 |
|
13:07 | ||
13:08 | ||
13:09 | ||
13:10 | ||
13:11 | ||
13:12 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ #543 ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΑΝΑΗ (200-ΟΡΦΕΑΣ-ΞΙ13) vs ΑΝΔΡΕΣΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (047-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΞΥ29) 13:12 - 13:21 (00:09) 2 |
|
13:13 | ||
13:14 | ||
13:15 | ||
13:16 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΓΥΝΑΙΚΩΝ +21 ΕΤΩΝ -57κλ #517 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) vs ΤΣΑΝΑΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 13:16 - 13:26 (00:10) 2 |
|
13:17 | ||
13:18 | ||
13:19 | ||
13:20 | ||
13:21 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #509 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) vs ΜΑΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) 13:21 - 13:28 (00:07) 2 |
|
13:22 | ||
13:23 | ||
13:24 | ||
13:25 | ||
13:26 |
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #520 ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) vs ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) 13:26 - 13:33 (00:07) 2 |
|
13:27 | ||
13:28 |
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ #544 ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΑΝΑΗ (200-ΟΡΦΕΑΣ-ΞΙ13) vs ΑΝΔΡΕΣΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (047-ΝΕΑΠΟΛΗ-ΞΥ29) 13:28 - 13:37 (00:09) 2 |
|
13:29 | ||
13:30 | ||
13:31 | ||
13:32 | ||
13:33 |
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #521 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ_ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) vs ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) 13:33 - 13:40 (00:07) 2 |
|
13:34 | ||
13:35 | ||
13:36 | ||
13:37 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ #511 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) vs ΛΙΚΟ ΓΚΑΝΙ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 13:37 - 13:44 (00:07) 2 |
|
13:38 | ||
13:39 | ||
13:40 |
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ #522 ΒΡΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) 13:40 - 13:47 (00:07) 2 |
|
13:41 | ||
13:42 | ||
13:43 | ||
13:44 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #512 ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΤΣΕΝΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (214-ΟΛΥΜΠΙΟΣ-ΝΩ17) 13:44 - 13:51 (00:07) 2 |
|
13:45 | ||
13:46 | ||
13:47 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΑΝΔΡΩΝ +21 ΕΤΩΝ -85κλ #526 ΒΡΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) vs ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 13:47 - 13:57 (00:10) 2 |
|
13:48 | ||
13:49 | ||
13:50 | ||
13:51 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+ #513 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (162-ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΔ37) vs ΜΑΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ (266-ΠΥΞ ΛΑΞ-ΦΩ46) 13:51 - 13:58 (00:07) 2 |
|
13:52 | ||
13:53 | ||
13:54 | ||
13:55 | ||
13:56 | ||
13:57 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΑΝΔΡΩΝ +21 ΕΤΩΝ -95κλ #527 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (234-ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΡ-ΧΕ03) vs ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (269-ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ-ΟΜ66) 13:57 - 14:07 (00:10) 2 |
|
13:58 |
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #514 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 13:58 - 14:05 (00:07) 2 |
|
13:59 | ||
14:00 | ||
14:01 | ||
14:02 | ||
14:03 | ||
14:04 | ||
14:05 |
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ #518 ΤΖΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) vs ΛΙΚΟ ΓΚΑΝΙ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 14:05 - 14:12 (00:07) 2 |
|
14:06 | ||
14:07 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΑΝΔΡΩΝ +21 ΕΤΩΝ -85κλ #528 ΤΣΙΟΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) 14:07 - 14:17 (00:10) 2 |
|
14:08 | ||
14:09 | ||
14:10 | ||
14:11 | ||
14:12 |
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ #519 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΠΑΛΙ ΛΟΡΕΤΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) 14:12 - 14:19 (00:07) 2 |
|
14:13 | ||
14:14 | ||
14:15 | ||
14:16 | ||
14:17 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΑΝΔΡΩΝ +21 ΕΤΩΝ -95κλ #529 ΚΑΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (226-ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΣ-ΦΣ74) 14:17 - 14:27 (00:10) 2 |
|
14:18 | ||
14:19 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 18-19-20 ΕΤΩΝ -77κλ #530 ΣΑΡΓΚΙΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) vs ΚΛΑΔΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) 14:19 - 14:29 (00:10) 2 |
|
14:20 | ||
14:21 | ||
14:22 | ||
14:23 | ||
14:24 | ||
14:25 | ||
14:26 | ||
14:27 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΑΝΔΡΩΝ +21 ΕΤΩΝ -69κλ #524 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΛΙΚΟ ΓΚΑΝΙ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) 14:27 - 14:37 (00:10) 2 |
|
14:28 | ||
14:29 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18-19-20 ΕΤΩΝ 78+κλ #531 ΛΟΥΖΙ ΤΖΕΣΙΚΑ (297-ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘ-ΧΕ34) vs ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (176-ΤΚΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΝΙ82) 14:29 - 14:39 (00:10) 2 |
|
14:30 | ||
14:31 | ||
14:32 | ||
14:33 | ||
14:34 | ||
14:35 | ||
14:36 | ||
14:37 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΑΝΔΡΩΝ +21 ΕΤΩΝ -62κλ #523 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) vs ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (187-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡ-ΦΥ55) 14:37 - 14:47 (00:10) 2 |
|
14:38 | ||
14:39 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 18-19-20 ΕΤΩΝ -77κλ #532 ΠΑΛΙ ΛΟΡΕΤΣ (063-ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΗ12) 14:39 - 14:49 (00:10) 2 |
|
14:40 | ||
14:41 | ||
14:42 | ||
14:43 | ||
14:44 | ||
14:45 | ||
14:46 | ||
14:47 |
ΠΥΞ-ΛΑΞ ΑΝΔΡΩΝ +21 ΕΤΩΝ -62κλ #525 ΓΚΑΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (281-ΟΜ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΧΒ70) 14:47 - 14:57 (00:10) 2 |
|
14:48 | ||
14:49 | ||
14:50 | ||
14:51 | ||
14:52 | ||
14:53 | ||
14:54 | ||
14:55 | ||
14:56 |