Results
 
26° ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2022, ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 14&15 ΜΑΪΟΥ - Results  print this site
 Search:
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ
1
ΑΛΕΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ
2
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΘ ΣΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
1
ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΥ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
2
ΚΟΡΡΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
1
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΥ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
3
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΝΑΣ ΑΘ ΣΥ ΠΟ ΤΕ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΝΕΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
3
ΚΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
5
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
5
ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
1
ΓΕΡΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
2
ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
1
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
2
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
3
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -78κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -78κλ
1
ΑΝΔΡΕΣΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΘ ΣΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -78κλ
2
ΓΡΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -78κλ
3
ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΓΕΦΥΡΑ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΑΘ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
1
ΓΚΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
2
ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
3
ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
1
ΛΙΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΤΕ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
2
ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
3
ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
3
ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
5
ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
5
ΔΟΥΛΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΣΜΤ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
1
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
2
ΚΟΥΛΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ ΑΘ ΣΥ ΟΚΙΝΑΟΥΑ ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
3
ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΜΠΑΤΟΥΧΑΝ ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
3
ΒΟΥΚΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
5
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
5
ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
1
ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΤΕ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
3
ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
3
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
5
ΓΛΕΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
5
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
1
ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΝΑΣ ΑΘ ΣΥ ΠΟ ΤΕ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΝΕΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
3
ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
3
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
5
ΒΑΝ ΛΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
5
ΧΑΣΟΓΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΦΥΡΑ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΑΘ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
1
ΜΠΕΛΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
2
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
3
ΚΑΡΑΞΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
3
ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΕΦΡΑΙΜ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΘ ΣΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
5
ΠΙΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
5
ΣΑΡΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
7
ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
1
ΔΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
2
ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
3
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
3
ΒΕΡΓΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΑΘ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
5
ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΜΗΛΙΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
5
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
7
ΔΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΣΜΤ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
1
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
2
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
3
ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΘΕΟΔΩΡΑ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
3
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
1
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
2
ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΤΕ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
3
ΚΑΡΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
5
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
1
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΑΘ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
2
ΡΩΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
3
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
4
ΒΑΒΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
5
ΛΑΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΣΜΤ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+
1
ΣΕΡΓΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+
2
ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+
3
ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+
4
ΒΟΥΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
1
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
2
ΝΕΔΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
1
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
2
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
3
ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
1
ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
2
ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
3
ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
4
ΧΑΡΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -52κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -52κλ
1
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -52κλ
2
ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΪΖΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΥ ΑΘ ΣΥ  GREECE
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -63κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -63κλ
1
ΡΟΥΜΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -63κλ
2
ΧΑΡΑΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
1
ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΥ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
2
ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
1
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΥ ΑΘ ΣΥ  GREECE
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
1
ΒΑΣΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
2
ΓΕΡΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
1
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
2
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
1
ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
2
ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
1
ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ Α.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
2
ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ  GREECE
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
1
ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
2
ΒΑΝ ΛΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
1
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
2
ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΩΤΟΣ Α.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  GREECE
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
1
ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
2
ΝΕΔΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
        ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
3
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ
1
ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ
2
ΑΛΕΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -105κλ
3
ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΥ ΑΘ ΣΥ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
1
ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
2
ΚΟΡΡΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
1
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
2
ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
1
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΥ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
3
ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
4
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
5
ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
1
ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
2
ΚΑΡΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥ ΣΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
3
ΓΕΡΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΙΤΑΝΕΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
4
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
1
ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 105κλ+
2
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΥΓΜΗ ΑΟ Ν ΙΩΝΙΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57κλ
1
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥ ΣΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57κλ
2
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ
1
ΖΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΛΕΩΝ ΑΘ ΠΟ ΣΩ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70κλ
2
ΓΚΟΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
1
ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -55κλ
2
ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
1
ΛΙΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΤΕ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
2
ΦΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΣΜΤ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
3
ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -60κλ
4
ΔΟΥΛΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΣΜΤ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
1
ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ Α.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
2
ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
3
ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
3
ΚΟΥΛΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΥΠΕΡΤΕΛΕΑΤΟΝ ΑΘ ΣΥ ΟΚΙΝΑΟΥΑ ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
5
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -66κλ
5
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
1
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
2
ΚΩΣΤΟΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
3
ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
4
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΕΩΝ ΑΘ ΠΟ ΣΩ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -73κλ
5
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΤΕ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
1
ΒΑΝ ΛΟΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
2
ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
3
ΜΙΧΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΕΩΝ ΑΘ ΠΟ ΣΩ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
4
ΤΡΙΒΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΕΩΝ ΑΘ ΠΟ ΣΩ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ -81κλ
5
ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
1
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
2
ΚΑΡΑΞΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
3
ΜΠΕΛΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
3
ΣΑΡΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
5
ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ 81κλ+
5
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -48κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -48κλ
1
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -48κλ
2
ΤΣΙΟΥΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΚΗ ΑΘ ΜΟ ΠΟ ΣΩ ΠΑ ΑΘΛ ΔΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
1
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΤΡΩΤΟΣ Α.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
2
ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΜΗΛΙΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
3
ΜΙΧΑΛΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΣΜΤ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
3
ΜΑΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -52κλ
5
ΔΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΣΜΤ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
1
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
2
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΦΛΩΡΑ ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
3
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
4
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -57κλ
5
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΝΑ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
2
ΚΑΡΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
3
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -63κλ
3
ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΤΕ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
1
ΡΩΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
2
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
3
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ ΑΘ ΣΥ ΜΑ ΑΘ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
4
ΒΑΒΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΓΩΓΗ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -70κλ
5
ΛΑΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΣΜΤ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+
1
ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 70κλ+
2
ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
1
ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
2
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
1
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΓΕΩΝΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
2
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΘ ΟΜ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
1
ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
2
ΠΑΛΑΓΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
3
ΠΑΠΑΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΟΛΥΜΑΧΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
4
ΧΑΡΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -52κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -52κλ
1
ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΪΖΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΥ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -52κλ
2
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΚΛΗΣ ΑΘ ΣΥ ΕΛΟΥΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ  GREECE
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ
Categories Rank Name   Club Country    
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ
1
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤ
  • ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  • ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ
2
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤ
  • ΓΚΡΕΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ
3
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤ
  • ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ
  • ΤΣΟΥΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ
3
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤ
  • ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Categories Rank Name   Club Country    
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤ
  • ΔΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
  • ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
2
ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ
  • ΓΚΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  • ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
3
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤ
  • ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
  • ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΦΛΩΡΑ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
3
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤ
  • ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΘΕΟΔΩΡΑ
  • ΜΠΑΧΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Categories Rank Name   Club Country    
ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤ
  • ΡΟΔΑΚΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
  • ΡΟΔΑΚΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΘ ΣΥ ΠΑ ΑΘ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  GREECE
        ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2
ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ
  • ΡΟΥΜΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
  • ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΠΑΛΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘ ΣΥ  GREECE
        ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3
ΛΕΓΕΩΝΑ
  • ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  • ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΕΓΕΩΝΑ ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ  GREECE
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
1
ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ  GREECE
        ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
2
ΝΕΔΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
1
ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ  GREECE
        ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -77κλ
2
ΣΤΑΘΟΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥ ΣΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  GREECE
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
1
ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥ ΣΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  GREECE
        ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -85κλ
2
ΒΡΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥ ΣΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  GREECE
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
1
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ  GREECE
        ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -95κλ
2
ΚΑΡΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥ ΣΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  GREECE
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
Categories Rank Name   Club Country    
ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
1
ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ  GREECE
        ΠΛΗΡΗΣ ΑΓΩΝ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -69κλ
2
ΝΕΔΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΜΠΣ ΠΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΠΥΞ ΛΑΞ  GREECE
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-23 20:00:32 CEST +02:00)