Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Jun. i Jun. Mł. i Młodzików - woj. Mazowieckie i Warmińsko - Mazurskie
44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP - Main Tree Pool 1
Main Tree Pool 1 - Round 1
LEWANDOWSKI OSKAR
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
1
SMOSARSKI KONRAD
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA,POL
Country
Score
POL
4
ŚWIDERSKI JAN
MKSW KAN PUŁTUSK,POL
Country
Score
POL
0
ŻWIRUK OLGIERD
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
5
CZEKAJ SZYMON
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM,POL
Country
Score
POL
1
BRANICKI MICHAŁ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL
Country
Score
POL
4
Country
Score
Country
Score
HLOŻEK MICHAŁ
MKSW KAN PUŁTUSK,POL
Country
Score
POL
4
WIERZBICKI MAKSYMILIAN
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
1
Country
Score
Country
Score
JEZIORSKI KAMIL
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
4
PIASECKI JAKUB
NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.,POL
Country
Score
POL
1
Country
Score
Country
Score
FIETKO MICHAŁ
NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.,POL
Country
Score
POL
0
AFFEK JAKUB
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA,POL
Country
Score
POL
5
PIERZYŃSKI ALEKSANDER
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
0
PIEŃKOWSKI MACIEJ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL
Country
Score
POL
0
GODLEWSKI STANISŁAW
MKSW KAN PUŁTUSK,POL
Country
Score
POL
4
KANIECKI SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
0
Country
Score
Country
Score
NOWOSIELSKI FILIP
MKSW KAN PUŁTUSK,POL
Country
Score
POL
3
SZMAROWSKI BARTŁOMIEJ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL
Country
Score
POL
2
Country
Score
Country
Score
CZAPSKI BORYS
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
2
OSIŃSKI MATEUSZ
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM,POL
Country
Score
POL
3
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 1 - Round 2
SMOSARSKI KONRAD
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA,POL
Country
Score
POL
1
ŻWIRUK OLGIERD
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
4
BRANICKI MICHAŁ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL
Country
Score
POL
0
KWIATKOWSKI KAROL
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
0
HLOŻEK MICHAŁ
MKSW KAN PUŁTUSK,POL
Country
Score
POL
3
PROKOPIUK PRZEMYSŁAW
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL
Country
Score
POL
2
JEZIORSKI KAMIL
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
0
WELENS JAN
BARTOSZYCKA SZKOŁA TAEKWON-DO,POL
Country
Score
POL
0
AFFEK JAKUB
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA,POL
Country
Score
POL
0
PIEŃKOWSKI MACIEJ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL
Country
Score
POL
5
GODLEWSKI STANISŁAW
MKSW KAN PUŁTUSK,POL
Country
Score
POL
0
KLUCZYŃSKI KACPER
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
5
NOWOSIELSKI FILIP
MKSW KAN PUŁTUSK,POL
Country
Score
POL
0
BIEŃKOWSKI BARTOSZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
5
OSIŃSKI MATEUSZ
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM,POL
Country
Score
POL
5
SOŚNICKI SZYMON
BARTOSZYCKA SZKOŁA TAEKWON-DO,POL
Country
Score
POL
0
Main Tree Pool 1 - Round 3
ŻWIRUK OLGIERD
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
3
BRANICKI MICHAŁ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL
Country
Score
POL
2
HLOŻEK MICHAŁ
MKSW KAN PUŁTUSK,POL
Country
Score
POL
1
JEZIORSKI KAMIL
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
3
PIEŃKOWSKI MACIEJ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL
Country
Score
POL
1
KLUCZYŃSKI KACPER
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
3
BIEŃKOWSKI BARTOSZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
4
OSIŃSKI MATEUSZ
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM,POL
Country
Score
POL
1
Main Tree Pool 1 - Round 4
ŻWIRUK OLGIERD
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
JEZIORSKI KAMIL
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
KLUCZYŃSKI KACPER
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
2
BIEŃKOWSKI BARTOSZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
3
Main Tree Pool 1 - Round 5
ŻWIRUK OLGIERD
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
BIEŃKOWSKI BARTOSZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL
Country
Score
POL
0
Main Tree Pool 1 - Round 6
ŻWIRUK OLGIERD
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL
Country
Score
POL
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-28 13:56:07 CET +01:00)