Open Dutch Championships 2019 by Master Willy van de Mortel | Master Series Tournament ITF Netherlands 030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70
030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 - Main Tree Pool 1
Main Tree Pool 1 - Round 1
SMULLEN STEPHEN RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
Country
Score
IRL
0
DEMCHYSHYN RUSLAN ALL UKRAINIAN TAEKWON-DO UNION,UKR
Country
Score
UKR
3
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
VIK ARNE MARTIN CHRISTIANIA NTN TAEKWON-DO NORWAY,NOR
Country
Score
NOR
1
COLMAN-ROBERTS EDWARD PUMA ENGLAND,GBR
Country
Score
GBR
3
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 1 - Round 2
DEMCHYSHYN RUSLAN ALL UKRAINIAN TAEKWON-DO UNION,UKR
Country
Score
UKR
0
JACOBSEN VEGARD CORNELL TEAM WEST NORWAY,NOR
Country
Score
NOR
4
RINTANEN ANTTI ESPOO TKD CLUB,FIN
Country
Score
FIN
4
PRITCHARD DEAN TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND,NIR
Country
Score
NIR
0
GIPLING JOMAR REGION TRØNDELAG,NOR
Country
Score
NOR
BROWN GILLES SOUTH QUEENSFERRY TKD,SCO
Country
Score
SCO
O ROURKE SHANE TRUE WARRIOR,GBR
Country
Score
GBR
0
RMADAN AL - AMIN TAN GUN SPORTS E.V.,GER
Country
Score
GER
0
COLMAN-ROBERTS EDWARD PUMA ENGLAND,GBR
Country
Score
GBR
0
OHARE IAIN BRAVEHEART MARTIAL ARTS,SCO
Country
Score
SCO
3
SŁODKOWSKI BARTOSZ LKS SPARTA GŁUBCZYCE,POL
Country
Score
POL
3
MALMSTRÖM TEEMU ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO,FIN
Country
Score
FIN
0
NAURDINOV MAGOMED TEAM WEST NORWAY,NOR
Country
Score
NOR
0
RYAN DANIEL RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
Country
Score
IRL
0
SÆLE LUDVIG REGION TRØNDELAG,NOR
Country
Score
NOR
0
DEMCHYSHYN DANYLO ALL UKRAINIAN TAEKWON-DO UNION,UKR
Country
Score
UKR
3
Main Tree Pool 1 - Round 3
JACOBSEN VEGARD CORNELL TEAM WEST NORWAY,NOR
Country
Score
NOR
0
RINTANEN ANTTI ESPOO TKD CLUB,FIN
Country
Score
FIN
4
GIPLING JOMAR REGION TRØNDELAG,NOR
Country
Score
NOR
0
O ROURKE SHANE TRUE WARRIOR,GBR
Country
Score
GBR
0
OHARE IAIN BRAVEHEART MARTIAL ARTS,SCO
Country
Score
SCO
2
SŁODKOWSKI BARTOSZ LKS SPARTA GŁUBCZYCE,POL
Country
Score
POL
2
NAURDINOV MAGOMED TEAM WEST NORWAY,NOR
Country
Score
NOR
0
DEMCHYSHYN DANYLO ALL UKRAINIAN TAEKWON-DO UNION,UKR
Country
Score
UKR
4
Main Tree Pool 1 - Round 4
RINTANEN ANTTI ESPOO TKD CLUB,FIN
Country
Score
FIN
3
O ROURKE SHANE TRUE WARRIOR,GBR
Country
Score
GBR
1
OHARE IAIN BRAVEHEART MARTIAL ARTS,SCO
Country
Score
SCO
0
DEMCHYSHYN DANYLO ALL UKRAINIAN TAEKWON-DO UNION,UKR
Country
Score
UKR
0
Main Tree Pool 1 - Round 5
RINTANEN ANTTI ESPOO TKD CLUB,FIN
Country
Score
FIN
1
DEMCHYSHYN DANYLO ALL UKRAINIAN TAEKWON-DO UNION,UKR
Country
Score
UKR
3
Main Tree Pool 1 - Round 6
DEMCHYSHYN DANYLO ALL UKRAINIAN TAEKWON-DO UNION,UKR