Entries in category
46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Name
Club
Country
Affek Jakub
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna
POLAND
Bieńkowski Bartosz
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Biernacki Karol
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.
POLAND
Bosek Gustaw
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Bożym Norbert
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna
POLAND
Brągoszewski Mikołaj
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Branicki Michał
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Burczyński Jakub
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Castalano Marsel
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do
POLAND
Cerkowniak Maksymilian
Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim
POLAND
Czapski Borys
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Czekaj Szymon
Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim
POLAND
Czyżyk Szymon
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Dębski Jakub
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.
POLAND
Dratwicki Antoni
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Dziedzic Tomasz
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Dzięgielewski Artur
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Elak Mikołaj
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Fietko Michał
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.
POLAND
Gadomski Kacper
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Gajewski Mateusz
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Gawarecki Bartosz
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Gałkowski Wiktor
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.
POLAND
Godlewski Stanisław
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Gos Miron
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Hlożek Michał
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Jeziorski Kamil
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Jóźwiak Konrad
Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim
POLAND
Kaca Grzegorz
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Kacprzak Bartosz
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Kamiński Michał
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna
POLAND
Kaniecki Szymon
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Karczewski Krzysztof
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Karczmarek Adrian
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Kiela Bartosz
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Krupa Dawid
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Kujawa Bartosz
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do
POLAND
Kuźmicz Maksymilian
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Kwiatkowski Karol
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Kwiatkowski Oskar
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Lewandowski Oskar
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Matejak Maksymilian
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.
POLAND
Małkiewicz Igor
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Nasiłowski Aleksander
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna
POLAND
Nowosielski Filip
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Osiński Mateusz
Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim
POLAND
Oziembło Kosma
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Panek Bartosz
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Pawelec Artur
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Piasecki Jakub
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.
POLAND
Pieńkowski Maciej
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Pierzyński Aleksander
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Połaski Maciej
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Prokopiuk Przemysław
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Ręklewski Mateusz
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.
POLAND
Sado Jan
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Sałek Oskar
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Smakowski Mikołaj
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Smosarski Konrad
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna
POLAND
Sośnicki Szymon
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do
POLAND
Stadnik Wojciech
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Stępień Igor
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna
POLAND
Sterliński Jakub
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Świderski Jan
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Szczepański Adam
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Szczuciński Bartłomiej
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Szmarowski Bartłomiej
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Szwąder Dominik
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Szyszkowski Bartosz
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.
POLAND
Topczewski Michał
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Trepanowski Łukasz
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Walkiewicz Antoni
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Wąsowski Patryk
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Welens Jan
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do
POLAND
Wielechowski Adam
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Wierzbicki Maksymilian
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Wójcicki Tymon
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki
POLAND
Wójcik Maciej
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Woźniak Aureliusz
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Zakrzewski Szymon
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Zieliński Jakub
MKSW KAN Pułtusk
POLAND
Żmijewski Mateusz
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów
POLAND
Żwiruk Olgierd
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie
POLAND
Ławrynowicz Filip
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna
POLAND
Łukasik Jakub
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna
POLAND
Total entries: 85
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-28 16:42:32 CET +01:00)