Mistrzostwa Warszawy Dzieci, Młodzików i Juniorów Taekwon-Do WOM 2023
066. Ind. techniki specjalne juniorów 14 - 18 lat
066. Ind. techniki specjalne juniorów 14 - 18 lat Pool 1
#
1
KORKOSZ STANISŁAW (WARSZAWSKI INSTYTUT TAEKWON-DO KWAN,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
2
UFNALEWSKI ALEKSANDER (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
3
WERSOŁOWSKI ADAM (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
4
CEGŁOWSKI WIKTOR (NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
5
MADANOWSKI ALEKSANDER (KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
6
GRABIAS ARTUR (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
7
KHOMENKO KIRIL (STOWARZYSZENIE KLUB SPORTÓW WALKI SAIYAN PIASECZNO,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
8
NOWOSIŃSKI IGOR (NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
9
STRUŻYŃSKI HIPOLIT (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
10
RADZIKOWSKI FILIP (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
11
STĘPIEŃ IGOR (LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
12
KRUPA DAWID (MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
13
PIASECKI JAKUB (NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
14
SZWĄDER DOMINIK (LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
15
PALUCHOWSKI ALAN (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
16
MŁYNARSKI PIOTR (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
17
AMBROZIAK PIOTR (NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
18
SZCZUCIŃSKI JAROSŁAW (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
19
RUTKOWSKI KAROL (LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
20
SOCHA MACIEJ (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
21
FALKOWSKI PRZEMYSŁAW (NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
22
KOWALCZYK NATAN (TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
23
SZCZUDLIŃSKI JAKUB (MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI,POL)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-06-16 15:55:17 CEST +02:00)