Results
XVII MAZOVIA MASTERS CUP & X ADVANCED SENIORS AND VETERANS POLISH TAEKWON-DO CHAMPIONSHIPS - Results
Search:
CSV Export
001. Individual Female Children Pattern 10 - 9 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
001. Individual Female Children Pattern 10 - 9 gup
1
SALAMON NIKOLA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
001. Individual Female Children Pattern 10 - 9 gup
2
BORUCH KLAUDIA
RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
001. Individual Female Children Pattern 10 - 9 gup
3
DORACZYŃSKA ALEKSANDRA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
1
ZYZIK ANNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
2
SARNA MAJA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
3
GĘBORYS DARIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
3
GUT JOANNA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
5
SZKLARSKA KAROLINA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
5
BODZIONY ALEKSANDRA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
5
IGNACZAK NICOLA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
5
FISCHEROVÁ KARIN
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
9
CHROBOCIŃSKA ALICJA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
9
PAVELKOVÁ MICHAELA
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
9
MARTELA JULIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
9
KOLENDA ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
9
RYUKOVA KSENIYA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
9
SAMARINA VALERIIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
9
SARNOWSKA ZUZANNA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
9
WÓJS ADRIANNA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
17
RYŻEWSKA ELENA
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
17
BALSIEWICZ ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
17
LASEK AMELIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
17
ADAMCZYK JULIA
UKS TAEKWON-DO ITF SP NR 6 LUBLIN
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
17
WIELGOLEWSKA ZUZANNA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
002. Individual Female Children Pattern 8 - 7 gup
17
BUJOK ZUZANNA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
1
ŚWIDERSKA DIANA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
2
ROSHYNETS BOHDANA
UKS TAEKWON-DO ITF SP NR 6 LUBLIN
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
3
BANACH ALEKSANDRA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
3
KUCHAREK SARA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
5
KRAMEK MARTYNA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
5
WEJMAN ZOFIA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
5
UCHROŃSKA GAJA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
5
WOJCIECHOWSKA ZOFIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
9
JANKOWSKA JULIA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
003. Individual Female Children Pattern 6 - 5 gup
9
HYŁA ALICJA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
004. Individual Female Children Pattern 4 gup - I dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
004. Individual Female Children Pattern 4 gup - I dan
1
FIDYK WIKTORIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
004. Individual Female Children Pattern 4 gup - I dan
2
NIEDZIELSKA MAJA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
004. Individual Female Children Pattern 4 gup - I dan
3
BIENIEK OLIWIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
004. Individual Female Children Pattern 4 gup - I dan
3
DAMIĘCKA IZABELA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
004. Individual Female Children Pattern 4 gup - I dan
5
DELUGA DARIA
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
Categories
Rank
Name
Club
Country
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
1
DAMIĘCKA IZABELA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
2
KUCHAREK SARA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
3
ZYZIK ANNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
3
KRAMEK MARTYNA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
5
RYUKOVA KSENIYA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
5
BIENIEK OLIWIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
7
PAVELKOVÁ MICHAELA
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
7
UCHROŃSKA GAJA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
KOLENDA ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
BORUCH KLAUDIA
RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
CHROBOCIŃSKA ALICJA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
FIDYK WIKTORIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
WÓJS ADRIANNA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
GĘBORYS DARIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
BUJOK ZUZANNA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
WIELGOLEWSKA ZUZANNA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
LASEK AMELIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
SAMARINA VALERIIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
JANKOWSKA JULIA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
ŚWIDERSKA DIANA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
BALSIEWICZ ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
WOJCIECHOWSKA ZOFIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
BANACH ALEKSANDRA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
DORACZYŃSKA ALEKSANDRA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
NIEDZIELSKA MAJA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
SARNA MAJA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
SZKLARSKA KAROLINA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
BODZIONY ALEKSANDRA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
FISCHEROVÁ KARIN
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
HYŁA ALICJA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
IGNACZAK NICOLA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
RYŻEWSKA ELENA
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
GUT JOANNA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
SALAMON NIKOLA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
DELUGA DARIA
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
WEJMAN ZOFIA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
005. Individual Female Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
9
MARTELA JULIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
Categories
Rank
Name
Club
Country
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
1
MARTELA JULIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
2
BIENIEK OLIWIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
3
DELUGA DARIA
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
3
WIELGOLEWSKA ZUZANNA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
DORACZYŃSKA ALEKSANDRA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
UCHROŃSKA GAJA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
HYŁA ALICJA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
IGNACZAK NICOLA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
RYŻEWSKA ELENA
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
SALAMON NIKOLA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
GUT JOANNA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
RYUKOVA KSENIYA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
WEJMAN ZOFIA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
KUCHAREK SARA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
KOLENDA ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
BORUCH KLAUDIA
RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
CHROBOCIŃSKA ALICJA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
FIDYK WIKTORIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
WÓJS ADRIANNA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
KRAMEK MARTYNA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
GĘBORYS DARIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
BUJOK ZUZANNA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
LASEK AMELIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
ZYZIK ANNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
SAMARINA VALERIIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
PAVELKOVÁ MICHAELA
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
JANKOWSKA JULIA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
DAMIĘCKA IZABELA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
ŚWIDERSKA DIANA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
BALSIEWICZ ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
WOJCIECHOWSKA ZOFIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
BANACH ALEKSANDRA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
NIEDZIELSKA MAJA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
SARNA MAJA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
SZKLARSKA KAROLINA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
BODZIONY ALEKSANDRA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
006. Individual Female Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
6
FISCHEROVÁ KARIN
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
007. Individual Male Children Pattern 10 - 9 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
007. Individual Male Children Pattern 10 - 9 gup
1
GARDZIEL MAREK
RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
007. Individual Male Children Pattern 10 - 9 gup
2
SKROBEK BARTŁOMIEJ
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
007. Individual Male Children Pattern 10 - 9 gup
3
SIMON OLIVER
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
008. Individual Male Children Pattern 8 - 7 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
008. Individual Male Children Pattern 8 - 7 gup
1
KŁOBUSZEWSKI MACIEJ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
008. Individual Male Children Pattern 8 - 7 gup
2
ŚWIĄDER IGNACY
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
008. Individual Male Children Pattern 8 - 7 gup
3
WINISZEWSKI TYMOTEUSZ
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
008. Individual Male Children Pattern 8 - 7 gup
3
ZAŁĘSKI SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
008. Individual Male Children Pattern 8 - 7 gup
5
PIĄTKOWSKI DAWID
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
008. Individual Male Children Pattern 8 - 7 gup
5
ŁABĄDŹ OSKAR
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
1
SZEREWICZ BARTŁOMIEJ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
2
MLECZKO ALAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
3
NATKAŃSKI NATANIEL
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
3
ŚWIDERSKI PAWEŁ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
5
KOZAK KRYSTIAN
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
5
BRULIŃSKI RAFAŁ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
5
WILIŃSKI TOMASZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
5
WÓJCIK JAKUB
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
009. Individual Male Children Pattern 6 - 5 gup
9
GĄDEK BARTOSZ
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
010. Individual Male Children Pattern 4 gup - I dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
010. Individual Male Children Pattern 4 gup - I dan
1
SKUPIŃSKI NATANIEL
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
010. Individual Male Children Pattern 4 gup - I dan
2
CZYŻAK OLIWIER
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
010. Individual Male Children Pattern 4 gup - I dan
3
KARNAWALSKI BARTOSZ
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
010. Individual Male Children Pattern 4 gup - I dan
3
PIETRZAK MIROSŁAW
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
010. Individual Male Children Pattern 4 gup - I dan
5
KAZIMIERCZYK ERYK
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
010. Individual Male Children Pattern 4 gup - I dan
5
JASTRZĘBSKI-RAK WIKTOR
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
Categories
Rank
Name
Club
Country
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
1
CZYŻAK OLIWIER
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
2
GĄDEK BARTOSZ
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
3
ŚWIDERSKI PAWEŁ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
3
SZEREWICZ BARTŁOMIEJ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
5
NATKAŃSKI NATANIEL
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
6
KAZIMIERCZYK ERYK
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
7
KOZAK KRYSTIAN
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
8
WÓJCIK JAKUB
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
8
SKUPIŃSKI NATANIEL
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
GARDZIEL MAREK
RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
SIMON OLIVER
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
PIETRZAK MIROSŁAW
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
JASTRZĘBSKI-RAK WIKTOR
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
ZAŁĘSKI SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
WILIŃSKI TOMASZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
KRYSZTOFIAK PIOTR
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
MLECZKO ALAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
KARNAWALSKI BARTOSZ
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
WINISZEWSKI TYMOTEUSZ
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
SKROBEK BARTŁOMIEJ
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
ŁABĄDŹ OSKAR
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
011. Individual Male Children Special Technique Nopi Ap Cha Busigi
10
ŚWIĄDER IGNACY
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
Categories
Rank
Name
Club
Country
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
1
GĄDEK BARTOSZ
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
2
CZYŻAK OLIWIER
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
3
ŚWIDERSKI PAWEŁ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
3
NATKAŃSKI NATANIEL
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
SIMON OLIVER
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
WÓJCIK JAKUB
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
PIETRZAK MIROSŁAW
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
JASTRZĘBSKI-RAK WIKTOR
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
ZAŁĘSKI SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
KOZAK KRYSTIAN
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
SKUPIŃSKI NATANIEL
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
WILIŃSKI TOMASZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
KRYSZTOFIAK PIOTR
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
MLECZKO ALAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
KAZIMIERCZYK ERYK
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
KARNAWALSKI BARTOSZ
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
WINISZEWSKI TYMOTEUSZ
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
SKROBEK BARTŁOMIEJ
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
ŁABĄDŹ OSKAR
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
ŚWIĄDER IGNACY
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
GARDZIEL MAREK
RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
012. Individual Male Children Special Technique Twio Nomo Yop Cha Jirugi
5
SZEREWICZ BARTŁOMIEJ
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
1
OLESIAK MAJA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
2
GRUDKOWSKA ZUZANNA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
3
PURGAL WIKTORIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
3
KOBYLAŃSKA JULIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
5
NIEDOJAD MAJA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
5
CIEŚLAK KORNELIA
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
5
JANCZAK MAŁGORZATA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
5
GĘBORYS NATALIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
WŁODARCZYK ALEKSANDRA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
ŠKRABÁKOVÁ VIVIEN
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
ZIMOWSKA DARIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
BOROWICZ LILLA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
JANKOWSKA AMELIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
BOČÁKOVÁ SOFIA
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
013. Individual Female Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
RUSINIAK ZUZANNA
STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ NADZIEJA
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
1
PINDELAK EMILIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
2
WOJCIECHOWSKA POLA
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
3
PIONTEK MAGDALENA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
3
BUKARTEK BARBARA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
5
MICHALAK MARIA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
5
ŚLESZYŃSKA JULIA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
5
ZAGAŃCZYK LILIA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
5
KAWECKA KATARZYNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
BIJATA ANASTAZJA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
STEFAŃSKA MICHALINA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
PROKOP IZABELA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
DAYKOLA GABRIELA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
ZUZAŃSKA JULIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
KAŹMIERCZAK NATALIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
DAMRAT MARTYNA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
HORDIIENKO KARINA
HRYTSAI
UKRAINE
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
MIROWSKA ANTONINA
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
PAWŁOSIK JAGODA
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
LININA LUIZE
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KOSAK MAGDALENA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
BUCHTA MAJA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
GLIŃSKA JULIA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
AVTAIEVA POLINA
HRYTSAI
UKRAINE
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
CHANKSELIANI KETINO
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
PACZYŃSKA LENA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KARUT PATRYCJA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
POKROPEK WANDA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
SIALITSKAYA MARYANA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
MACIOŃCZYK NIKOLA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
OLCZYK ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
NOWAKOWSKA NINA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
SWÓŁ LENA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
ILAMI RONYA
JÖNKÖPING TKD ITF
SWEDEN
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
KRAMEK JAŚMINA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
KLIBER DOMINIKA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
JENDRZEJEWSKA DOMINIKA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
CZERWIŃSKA LENA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
ZDUNEK MARIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
SOBONIAK NADIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
WITECKA KLAUDIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
HRYGORCHYN OLGA
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
SKORUPKA EMILIA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
014. Individual Female Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
KILON ANNA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
015. Individual Female Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
015. Individual Female Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
1
SKIRKOVÁ ELA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
015. Individual Female Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
2
GĄDEK WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
015. Individual Female Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
3
SZYMALA KINGA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
015. Individual Female Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
3
PRZYSTUPA ANNA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
015. Individual Female Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
5
KAPAŁA SAMANTA
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
015. Individual Female Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
5
SZCZEŚNIAK JULIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
016. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
016. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
1
SIALITSKAYA MARYANA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
016. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
2
BUKARTEK BARBARA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
016. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
3
KARUT PATRYCJA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
016. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
3
KAŹMIERCZAK NATALIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
016. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
5
ZDUNEK MARIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
016. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
5
BIJATA ANASTAZJA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
1
HRYGORCHYN OLGA
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
2
STEFAŃSKA MICHALINA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
3
DAYKOLA GABRIELA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
3
SOBONIAK NADIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
5
PAWŁOSIK JAGODA
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
5
BUCHTA MAJA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
5
NOWAKOWSKA NINA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
5
CHANKSELIANI KETINO
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
9
SWÓŁ LENA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
017. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
9
KAWECKA KATARZYNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
018. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 48 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
018. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 48 kg
1
PIONTEK MAGDALENA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
018. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 48 kg
2
ILAMI RONYA
JÖNKÖPING TKD ITF
SWEDEN
018. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 48 kg
3
PROKOP IZABELA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
018. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 48 kg
3
JENDRZEJEWSKA DOMINIKA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
018. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 48 kg
5
OLCZYK ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
1
PINDELAK EMILIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
2
MACIOŃCZYK NIKOLA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
3
TARASENKO NATALIIA
TARASENKO TEAM
UKRAINE
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
3
DAMRAT MARTYNA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
5
AVTAIEVA POLINA
HRYTSAI
UKRAINE
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
5
KLIBER DOMINIKA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
5
MICHALAK MARIA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
5
PACZYŃSKA LENA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
019. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 52 kg
9
ŚLESZYŃSKA JULIA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
020-021. Individual Female Pre Junior Sparring 6-3 gup - 60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
020-021. Individual Female Pre Junior Sparring 6-3 gup - 60 kg
1
HORDIIENKO KARINA
HRYTSAI
UKRAINE
020-021. Individual Female Pre Junior Sparring 6-3 gup - 60 kg
2
WOJCIECHOWSKA POLA
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
020-021. Individual Female Pre Junior Sparring 6-3 gup - 60 kg
3
ZUZAŃSKA JULIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
022. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
022. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 60 kg
1
BEŁZA KATARZYNA
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
022. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 60 kg
2
MIROWSKA ANTONINA
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
022. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 60 kg
3
LININA LUIZE
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
022. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 60 kg
3
KRAMEK JAŚMINA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
022. Individual Female Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 60 kg
5
CZERWIŃSKA LENA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
025. Individual Female Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 48 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
025. Individual Female Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 48 kg
1
SZCZEŚNIAK JULIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
025. Individual Female Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 48 kg
2
SKIRKOVÁ ELA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
026-027. Individual Female Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
026-027. Individual Female Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
1
PRZYSTUPA ANNA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
026-027. Individual Female Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
2
KAPAŁA SAMANTA
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
028-029. Individual Female Pre Junior Sparring 2 gup - III dan + 60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
028-029. Individual Female Pre Junior Sparring 2 gup - III dan + 60 kg
1
GĄDEK WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
028-029. Individual Female Pre Junior Sparring 2 gup - III dan + 60 kg
2
SZYMALA KINGA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
Categories
Rank
Name
Club
Country
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
1
PURGAL WIKTORIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
2
JANKOWSKA AMELIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
3
ŠKRABÁKOVÁ VIVIEN
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
3
NIEDOJAD MAJA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
5
GRUDKOWSKA ZUZANNA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
5
WŁODARCZYK ALEKSANDRA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
7
BOČÁKOVÁ SOFIA
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
8
KASIAK NIKOLA
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
8
BOROWICZ LILLA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
8
GĘBORYS NATALIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
8
JANCZAK MAŁGORZATA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
8
OLESIAK MAJA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
8
CIEŚLAK KORNELIA
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
8
RUSINIAK ZUZANNA
STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ NADZIEJA
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
8
KOBYLAŃSKA JULIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
030. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
8
ZIMOWSKA DARIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
Categories
Rank
Name
Club
Country
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
1
JANKOWSKA AMELIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
2
BOČÁKOVÁ SOFIA
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
3
OLESIAK MAJA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
3
CIEŚLAK KORNELIA
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
KASIAK NIKOLA
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
BOROWICZ LILLA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
GĘBORYS NATALIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
ŠKRABÁKOVÁ VIVIEN
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
JANCZAK MAŁGORZATA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
NIEDOJAD MAJA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
RUSINIAK ZUZANNA
STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ NADZIEJA
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
PURGAL WIKTORIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
KOBYLAŃSKA JULIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
ZIMOWSKA DARIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
GRUDKOWSKA ZUZANNA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
031. Individual Female Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
WŁODARCZYK ALEKSANDRA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
1
PINDELAK EMILIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
2
DAYKOLA GABRIELA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
TARASENKO NATALIIA
TARASENKO TEAM
UKRAINE
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
KLIBER DOMINIKA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
MICHALAK MARIA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
WITECKA KLAUDIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
POKROPEK WANDA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
MIROWSKA ANTONINA
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
KOSAK MAGDALENA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
10
WOJCIECHOWSKA POLA
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
10
MACIOŃCZYK NIKOLA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
HRYGORCHYN OLGA
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
STEFAŃSKA MICHALINA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
OLCZYK ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
NOWAKOWSKA NINA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
PROKOP IZABELA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
ZAGAŃCZYK LILIA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
GLIŃSKA JULIA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
KILON ANNA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
PIONTEK MAGDALENA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
KAŹMIERCZAK NATALIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
ZUZAŃSKA JULIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
SOBONIAK NADIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
CZERWIŃSKA LENA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
SKORUPKA EMILIA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
KARUT PATRYCJA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
JENDRZEJEWSKA DOMINIKA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
KAWECKA KATARZYNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
BUKARTEK BARBARA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
SIALITSKAYA MARYANA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
ZDUNEK MARIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
BUCHTA MAJA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
BIJATA ANASTAZJA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
SWÓŁ LENA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
PAWŁOSIK JAGODA
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
KRAMEK JAŚMINA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
032. Individual Female Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
CHANKSELIANI KETINO
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
033. Individual Female Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
033. Individual Female Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
1
GĄDEK WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
033. Individual Female Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
2
PRZYSTUPA ANNA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
033. Individual Female Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
KAPAŁA SAMANTA
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
033. Individual Female Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
SZCZEŚNIAK JULIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
033. Individual Female Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
SKIRKOVÁ ELA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
033. Individual Female Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
DRYŁO ALICJA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
033. Individual Female Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
SZYMALA KINGA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
1
KARASIEWICZ FRANCISZEK
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
2
BUJAK DOMINIK
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
3
PŁACHECKI ARKADIUSZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
3
PRZEWÓDZKI JAKUB
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
5
DEJKO GABRIEL
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
5
ŻŁOBICKI JAKUB
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
5
KRAJEWSKI MICHAŁ
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
5
KIEŁBASA KAMIL
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
MOTYL FILIP
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
SOBCZYŃSKI NATAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
034. Individual Male Pre Junior Pattern 10 - 7 gup
9
BIELECKI MARCEL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
1
HOLII STANISLAV
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
2
BOCIĄGA SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
3
PĘKSA MIKOŁAJ
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
3
OWCZARSKI BARTOSZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
5
KOZAK SZYMON
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
5
JASMANS ARNIS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
5
KAMIŃSKI TOMASZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
5
BARTUSIAK KRYSTIAN
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
MAZUR SZYMON
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
BODZIONY MIKOŁAJ
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
WENDYKIER BENIAMIN
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
WOLSKI KRYSTIAN
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
PABISZ WOJCIECH
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
BEMOWSKI KRZYSZTOF
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
BANACH PAWEŁ
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
9
BOIKO ARTEM
HRYTSAI
UKRAINE
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KEJNA NIKODEM
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KAZIMIERCZYK MATEUSZ
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
HLAVÁČ DAVID
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
WOLNY IWO
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KOLESNYKOV OLEH
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
MACIEJEWSKI MAKSYMILIAN
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KULEJEWSKI ALEKSANDER
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
NENASEVS NIKITA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
SILCONOKS ARTJOMS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
ŚWIERGAŁA BORYS
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
ŁAGOWSKI FILIP
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KASAK PATRYK
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KASZUBSKI OSKAR
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
CISZEWSKI MATEUSZ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
DĄBROWSKI DAWID
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
17
BŁASZCZYK PAWEŁ
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
SZAFRANIEC TYMON
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
STADNICENKO ALEKSEJS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
PENA FILIP
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
KOPCZYŃSKI MIKOŁAJ
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
SZREMSKI NIKODEM
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
RYCHTER KRYSTIAN
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
SAVILO KIRILLS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
BUDNIK ALEKSANDER
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
ILLIASHENKO OLEKSANDR
HRYTSAI
UKRAINE
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
CHMIELOWSKI KACPER
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
LUKAN VASYL
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
SIKORA KAROL
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
JURA NORBERT
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
BUBLIŠ DÁVID
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
GRUZDEVS MIHAILS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
ŚWIĄDER ANTONI
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
KIELAN ARKADIUSZ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
PASZKOWSKI ADAM
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
GORZEŃ IGOR
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
BYLIŃSKI ARKADIUSZ
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
035. Individual Male Pre Junior Pattern 6 - 3 gup
33
MAJEWSKI SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
1
TSARIUK TIMUR
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
2
NOWICKI IGOR
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
3
ALENOWICZ KACPER
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
3
GARWOL MIKOŁAJ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
5
TEZELASHVILI NIKOLOZ
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
5
SAULITE DENISS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
5
ZAITSEV DMYTRO
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
5
UCHROŃSKI JAKUB
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
9
PIOTROWSKI HUBERT
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
9
DOVBUSH MAKSYM
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
036. Individual Male Pre Junior Pattern 2 gup - III dan
9
SZWAJ MATEUSZ
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
037. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
037. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
1
BOCIĄGA SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
037. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
2
BARTUSIAK KRYSTIAN
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
037. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
3
SZAFRANIEC TYMON
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
037. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
3
ŁAGOWSKI FILIP
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
037. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 40 kg
5
CHMIELOWSKI KACPER
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
038. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 45 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
038. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 45 kg
1
DZIUBENKO STAS
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
038. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 45 kg
2
PABISZ WOJCIECH
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
038. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 45 kg
3
JASMANS ARNIS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
038. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 45 kg
3
KASAK PATRYK
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
038. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 45 kg
5
DĄBROWSKI DAWID
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
038. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 45 kg
5
NENASEVS NIKITA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
038. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 45 kg
5
WOLSKI KRYSTIAN
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
038. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 45 kg
5
RYCHTER KRYSTIAN
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
039. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
039. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
1
MAZUR SZYMON
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
039. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
2
KEJNA NIKODEM
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
039. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
3
PASZKOWSKI ADAM
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
039. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
5
KOPCZYŃSKI MIKOŁAJ
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
039. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
5
KAMIŃSKI TOMASZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
1
BODZIONY MIKOŁAJ
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
2
WOLNY IWO
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
3
GRUZDEVS MIHAILS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
3
KOLESNYKOV OLEH
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
5
SILCONOKS ARTJOMS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
5
BANACH PAWEŁ
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
5
WENDYKIER BENIAMIN
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
5
GORZEŃ IGOR
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
9
SIKORA KAROL
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
9
KULEJEWSKI ALEKSANDER
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
9
ŚWIĄDER ANTONI
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
9
BEMOWSKI KRZYSZTOF
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
9
BYLIŃSKI ARKADIUSZ
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
9
BUDNIK ALEKSANDER
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
9
PENA FILIP
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
9
KOZAK SZYMON
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
040. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 55 kg
17
KIELAN ARKADIUSZ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
041-042. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
041-042. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
1
HOLII STANISLAV
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
041-042. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
2
BOIKO ARTEM
HRYTSAI
UKRAINE
041-042. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
3
KASZUBSKI OSKAR
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
041-042. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
3
SZREMSKI NIKODEM
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
041-042. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
5
SAVILO KIRILLS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
043. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
043. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
1
CISZEWSKI MATEUSZ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
043. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
2
STADNICENKO ALEKSEJS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
043. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
3
ILLIASHENKO OLEKSANDR
HRYTSAI
UKRAINE
043. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
3
MACIEJEWSKI MAKSYMILIAN
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
043. Individual Male Pre Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
5
JURA NORBERT
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
044. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 40 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
044. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 40 kg
1
NOWICKI IGOR
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
044. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 40 kg
2
ALENOWICZ KACPER
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
045-046. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
045-046. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
1
TOMENCHUK ANDRII
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
045-046. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
2
DOVBUSH MAKSYM
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
045-046. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
3
UCHROŃSKI JAKUB
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
045-046. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
3
SAULITE DENISS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
045-046. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
5
SZWAJ MATEUSZ
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
045-046. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
5
ZAITSEV DMYTRO
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
049-050. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
049-050. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
1
TSARIUK TIMUR
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
049-050. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
2
GARWOL MIKOŁAJ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
049-050. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
3
TEZELASHVILI NIKOLOZ
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
049-050. Individual Male Pre Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
3
PIOTROWSKI HUBERT
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
Categories
Rank
Name
Club
Country
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
1
ŻŁOBICKI JAKUB
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
2
PŁACHECKI ARKADIUSZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
3
KIEŁBASA KAMIL
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
3
MOTYL FILIP
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
5
KARASIEWICZ FRANCISZEK
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
5
PRZEWÓDZKI JAKUB
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
7
DEJKO GABRIEL
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
7
KRAJEWSKI MICHAŁ
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
7
SOBCZYŃSKI NATAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
7
BIELECKI MARCEL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
7
KALINOWSKI JAKUB
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
051. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twimyo Nopi Ap Cha Busigi
7
BUJAK DOMINIK
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
Categories
Rank
Name
Club
Country
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
1
PŁACHECKI ARKADIUSZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
2
PRZEWÓDZKI JAKUB
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
3
KRAJEWSKI MICHAŁ
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
3
KIEŁBASA KAMIL
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
SOBCZYŃSKI NATAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
BIELECKI MARCEL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
KALINOWSKI JAKUB
CIECHANOWSKI KLUB SPORTÓW WALKI SZWEJKOWSKI I REDUCH
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
BUJAK DOMINIK
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
ŻŁOBICKI JAKUB
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
DEJKO GABRIEL
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
KARASIEWICZ FRANCISZEK
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
052. Individual Male Pre Junior Special Technique 10 - 7 gup Twio Nomo Yop Chagi
5
MOTYL FILIP
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
1
MAZUR SZYMON
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
2
SZREMSKI NIKODEM
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
KOLESNYKOV OLEH
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
HOLII STANISLAV
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
KAZIMIERCZYK MATEUSZ
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
SAVILO KIRILLS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
GORZEŃ IGOR
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
MAJEWSKI SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
SIKORA KAROL
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
WOLNY IWO
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
GRUZDEVS MIHAILS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
RYCHTER KRYSTIAN
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
WENDYKIER BENIAMIN
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
CHMIELOWSKI KACPER
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
GIDELSKI MIKOŁAJ
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
KOPCZYŃSKI MIKOŁAJ
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
PENA FILIP
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
CISZEWSKI MATEUSZ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
DĄBROWSKI DAWID
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
BYLIŃSKI ARKADIUSZ
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
HLAVÁČ DAVID
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
KEJNA NIKODEM
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
PIKH DARII
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
LUKAN VASYL
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
ŚWIERGAŁA BORYS
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
BOCIĄGA SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
WOLSKI KRYSTIAN
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
BODZIONY MIKOŁAJ
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
BUBLIŠ DÁVID
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
SZAFRANIEC TYMON
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
KASAK PATRYK
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
PASZKOWSKI ADAM
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
BARTUSIAK KRYSTIAN
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
MACIEJEWSKI MAKSYMILIAN
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
BEMOWSKI KRZYSZTOF
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
ŁAGOWSKI FILIP
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
BŁASZCZYK PAWEŁ
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
JURA NORBERT
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
KIELAN ARKADIUSZ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
KOZAK SZYMON
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
PABISZ WOJCIECH
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
ŚWIĄDER ANTONI
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
SILCONOKS ARTJOMS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
BUDNIK ALEKSANDER
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
BANACH PAWEŁ
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
OWCZARSKI BARTOSZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
053. Individual Male Pre Junior Special Technique 6 - 3 gup
15
NENASEVS NIKITA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
1
TSARIUK TIMUR
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
2
TEZELASHVILI NIKOLOZ
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
ZAITSEV DMYTRO
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
GARWOL MIKOŁAJ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
SZWAJ MATEUSZ
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
ALENOWICZ KACPER
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
UCHROŃSKI JAKUB
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
PIOTROWSKI HUBERT
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
054. Individual Male Pre Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
NOWICKI IGOR
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
1
BARAŃSKA ROKSANA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
2
SKWARA GABRIELA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
3
MITASZKA MAJA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
3
SMUTEK MAJA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
5
HERTMAN MAJA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
5
JAKUBOWSKA WIKTORIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
5
BIELIŃSKA PAULINA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
5
UBLER SOFIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
SAGAYDAK KATERYNA
TARASENKO TEAM
UKRAINE
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
TROCHONOWICZ EMILIA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
AKSMAN WERONIKA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
BARTECKA AGATA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
KOŁPAK GABRIELA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
HONTAR OLHA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
STRUK NICOL
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
ŚWIĄCIK KAMILA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
DAJAS HANNA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
LUBOSZ DOMINIKA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
PACZKOWSKA ANNA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
SKOLIMOWSKA MAJA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KRYNICKA LENA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KRAVCHENOK MARIANA
HRYTSAI
UKRAINE
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
PIERZCHAŁA MARTYNA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
GRZELAK KINGA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
CHOTKOWSKA DOMINIKA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
SZYMCZUK EWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
GŁUCHOWSKA MAJA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KUTA NADIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
PATEJUK ZOFIA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KLUS LAURA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KOSAKOWSKA ALICJA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
BARTOLEWSKA OLIWIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
KOLMAS MARTYNA
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
NOWAK ZOFIA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
SZYMANIAK OLIWIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
MALINA ZOJA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
055. Individual Female Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
BYRSKA JULIA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
1
SZCZYGIELSKA HANNA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
2
SZECÓWKA MILENA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
3
BARTUSIAK MAGDALENA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
3
SZUPTARSKA ANITA
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
5
CIEPIELA CELINA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
5
KIELAN EMILIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
5
BORODZIUK MALWINA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
5
GÓRECKA ZUZANNA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
KUŹMA HANNA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
BOROCH MAGDALENA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
KAPLIK ZOFIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
GÁLLOVÁ ROMANA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
KŁOBUSZEWSKA NATALIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
YAVORSKA ANASTASIA
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
MALYSHEVA YEVA
HRYTSAI
UKRAINE
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
SWÓŁ BLANKA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
ZAWADKA NIKOLA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
WANTUCH IGA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
PISKORSKA ALEKSANDRA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
PAWŁOWSKA HANNA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
KOWALSKA ALICJA
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
LINDEBERG VILJA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
STRZELCZYK KAMILA
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
MICHALSKA KLAUDIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
RYDERGÅRD MIA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
056. Individual Female Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
WÓJCIK ZOFIA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
057. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 42 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
057. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 42 kg
1
SMUTEK MAJA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
057. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 42 kg
2
PIERZCHAŁA MARTYNA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
058. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 46 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
058. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 46 kg
1
KRYNICKA LENA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
058. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 46 kg
2
ŚWIĄCIK KAMILA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
058. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 46 kg
3
PACZKOWSKA ANNA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
059. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
059. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
1
KOSAKOWSKA ALICJA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
059. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
2
LUBOSZ DOMINIKA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
059. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
3
TROCHONOWICZ EMILIA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
059. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
3
NOWAK ZOFIA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
1
SAGAYDAK KATERYNA
TARASENKO TEAM
UKRAINE
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
2
MITASZKA MAJA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
3
STRUK NICOL
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
3
GŁUCHOWSKA MAJA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
5
PATEJUK ZOFIA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
5
KRASUCKA WERONIKA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
5
AKSMAN WERONIKA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
5
SKOLIMOWSKA MAJA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
9
KLUS LAURA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
060. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 54 kg
9
UBLER SOFIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
061. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 58 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
061. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 58 kg
1
SZYMCZUK EWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
061. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 58 kg
2
GRZELAK KINGA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
061. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 58 kg
3
KOLMAS MARTYNA
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
061. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 58 kg
3
KRAVCHENOK MARIANA
HRYTSAI
UKRAINE
061. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 58 kg
5
MICHALSKA MAJA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
061. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 58 kg
5
DAJAS HANNA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
062. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
062. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
1
BARTOLEWSKA OLIWIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
062. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
2
BARAŃSKA ROKSANA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
062. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
3
MALINA ZOJA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
062. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
3
SZYMANIAK OLIWIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
063. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 62 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
063. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 62 kg
1
HERTMAN MAJA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
063. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 62 kg
2
CHOTKOWSKA DOMINIKA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
063. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 62 kg
3
JAKUBOWSKA WIKTORIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
063. Individual Female Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 62 kg
3
BIELIŃSKA PAULINA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
064-065. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 46 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
064-065. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 46 kg
1
KAPLIK ZOFIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
064-065. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 46 kg
2
STRZELCZYK KAMILA
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
064-065. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 46 kg
3
SWÓŁ BLANKA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
064-065. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 46 kg
3
GÁLLOVÁ ROMANA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
064-065. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 46 kg
5
SZUPTARSKA ANITA
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
066. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
066. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
1
BORODZIUK MALWINA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
066. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
2
SZECÓWKA MILENA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
066. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
3
BARTUSIAK MAGDALENA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
066. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
3
STEFANOWSKA MARIA
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
066. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
5
KOWALSKA ALICJA
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
066. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
5
WÓJCIK ZOFIA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
067. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 54 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
067. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 54 kg
1
YAVORSKA ANASTASIA
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
067. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 54 kg
2
SZCZYGIELSKA HANNA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
067. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 54 kg
3
GÓRECKA ZUZANNA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
067. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 54 kg
3
KŁOBUSZEWSKA NATALIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
067. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 54 kg
5
ZAWADKA NIKOLA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
068. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 58 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
068. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 58 kg
1
CIEPIELA CELINA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
068. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 58 kg
2
MALYSHEVA YEVA
HRYTSAI
UKRAINE
068. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 58 kg
3
BOROCH MAGDALENA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
068. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 58 kg
5
LINDEBERG VILJA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
068. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 58 kg
5
MICHALSKA KLAUDIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
070. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan + 62 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
070. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan + 62 kg
1
KIELAN EMILIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
070. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan + 62 kg
2
PAWŁOWSKA HANNA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
070. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan + 62 kg
3
PISKORSKA ALEKSANDRA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
070. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan + 62 kg
3
WANTUCH IGA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
070. Individual Female Younger Junior Sparring 2 gup - III dan + 62 kg
5
RYDERGÅRD MIA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
1
SZYMCZUK EWA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
2
KOSAKOWSKA ALICJA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
CHOTKOWSKA DOMINIKA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
KOŁPAK GABRIELA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
BARTOLEWSKA OLIWIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
SKOLIMOWSKA MAJA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
HERTMAN MAJA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
AKSMAN WERONIKA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
9
PACZKOWSKA ANNA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
9
MALINA ZOJA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
9
SAGAYDAK KATERYNA
TARASENKO TEAM
UKRAINE
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
LUBOSZ DOMINIKA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
12
STRUK NICOL
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
NOWAK ZOFIA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
GRZELAK KINGA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
PIERZCHAŁA MARTYNA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
ŚWIĄCIK KAMILA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
MICHALSKA MAJA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
BARTECKA AGATA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
KRYNICKA LENA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
PATEJUK ZOFIA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
JAKUBOWSKA WIKTORIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
KUTA NADIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
HONTAR OLHA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
SKWARA GABRIELA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
UBLER SOFIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
SMUTEK MAJA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
DAJAS HANNA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
KRASUCKA WERONIKA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
071. Individual Female Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
14
SZYMANIAK OLIWIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
1
CIEPIELA CELINA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
2
STRZELCZYK KAMILA
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
MICHALSKA KLAUDIA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
GÁLLOVÁ ROMANA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
PAWŁOWSKA HANNA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
KIELAN EMILIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
YAVORSKA ANASTASIA
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
BORODZIUK MALWINA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
SZECÓWKA MILENA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
ZAWADKA NIKOLA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
GÓRECKA ZUZANNA
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
KŁOBUSZEWSKA NATALIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
KUŹMA HANNA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
KAPLIK ZOFIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
SWÓŁ BLANKA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
BARTUSIAK MAGDALENA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
SZUPTARSKA ANITA
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
WÓJCIK ZOFIA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
RYDERGÅRD MIA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
PISKORSKA ALEKSANDRA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
072. Individual Female Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
KOWALSKA ALICJA
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
1
TRZEPIZUR KAROL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
2
MOŚCICKI MIŁOSZ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
3
SAWICKI ANTONI
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
3
KRUPA DAWID
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
5
ZAPOTOCZNY OSKAR
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
5
SZCZUDLIŃSKI JAKUB
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
5
SKUPIEŃ KRZYSZTOF
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
5
WŁODAREK PIOTR
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
SEWASTIANOWICZ MAREK
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
RUTKOWSKI KAROL
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
KULAZIŃSKI BARTOSZ
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
GAJDACZEK GREGOR KAREL
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
KOT OLIWIER
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
CHYŻYŃSKI ADAM
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
HUMIENNY DAWID
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
9
ŁATACZ MARCIN
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
MATSIUK MARK
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KORKOSZ STANISŁAW
WARSZAWSKI INSTYTUT TAEKWON-DO KWAN
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KUPIEC KAMIL
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
MIŁKOWSKI ADAM
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
KRZYWICKI OSKAR
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
SZLEPER JAKUB
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
CZARNIAK MATEUSZ
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
STĘPIEŃ OLIWIER
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
SCOGOLEVS ROMANS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
DZIEWULSKI JAKUB
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
RYCHTARCZYK JAN
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
DZIADEK SAMUEL
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
LIPSNIS EDVARDS MIKS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
NEUBAUER SZYMON
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
POLIARUSH DENYS
HRYTSAI
UKRAINE
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
17
HLAVÁČ DANIEL
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
SMOLAK MAKSYMILIAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
KULIKS ALEKSANDRS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
NATKAŃSKI GABRIEL
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
ZIZDOK VADYM
HRYTSAI
UKRAINE
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
TALARCZYK JAKUB
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
FAŁEK WIKTOR
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
SZKLARSKI WOJCIECH
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
073. Individual Male Younger Junior Pattern 6 - 3 gup
33
KROLL MIKOŁAJ
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
1
WERSOŁOWSKI ADAM
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
2
PAŁKOWSKI IGOR
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
3
PAWLIK PIOTR
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
3
KUŹMICZ MAKSYMILIAN
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
5
WĄSOWSKI PATRYK
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
5
PIKH MATVII
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
5
JEZIORSKI KAMIL
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
5
KURZACZ PRZEMYSŁAW
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
SYVYRYN ANATOLIY
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
KYRYLIUK DANYLO
SCORPION TEAM
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
OSTAPENKO ROSTYSLAV
SCORPION TEAM
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
KOVRYZHKIN IVAN
HRYTSAI
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
URBAN JULIAN
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
BANACH KACPER
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
HAPIIENKO DANIIL
SCORPION TEAM
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
9
ORZEŁ MAKSYMILIAN
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
ZOZULIA ANDRII
HRYTSAI
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
IAKUBOV DENI
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
SKUPIŃSKI MAKSYMILIAN
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
KUMOR ERYK
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
FUSIARZ DAMIAN
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
MIROWSKI JAKUB
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
CAJLER HIERONIM
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
MOSHCENKO VITALII
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
HORBACHOV OLEKSANDR
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
TYSHCHENKO MAKSYM
HRYTSAI
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
KOCHMAR NAZAR
HRYTSAI
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
MARCHENKO ILLIA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
KUCHERENKO MATVII
HRYTSAI
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
MIKOŁAJEWICZ MICHAŁ
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
PAWŁOWSKI STANISŁAW
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
17
HRYCIUK MATEUSZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
33
ZALEWSKI JAN
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
33
GAJEWSKI MATEUSZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
33
BANUCHA KACPER
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
33
POLISHCHUK YEVHENII
HRYTSAI
UKRAINE
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
33
NOWOSIELSKI FILIP
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
33
SAMUSHIA OLEKSANDR
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
33
HULTBÄCK SIXTEN
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
33
PIĘTAK ALEKSANDER
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
074. Individual Male Younger Junior Pattern 2 gup - III dan
33
IAKUBOV DAVID
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
075. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
075. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
1
MIŁKOWSKI ADAM
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
075. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
2
NATKAŃSKI GABRIEL
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
075. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 44 kg
3
TALARCZYK JAKUB
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
076. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
076. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
1
POLIARUSH DENYS
HRYTSAI
UKRAINE
076. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
2
KROLL MIKOŁAJ
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
076. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 50 kg
3
CHYŻYŃSKI ADAM
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
077. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 56 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
077. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 56 kg
1
SAWICKI ANTONI
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
077. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 56 kg
2
LIPSNIS EDVARDS MIKS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
077. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 56 kg
3
SZLEPER JAKUB
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
077. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 56 kg
3
WŁODAREK PIOTR
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
077. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 56 kg
5
HUMIENNY DAWID
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
077. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 56 kg
5
KRUPA DAWID
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
1
RUTKOWSKI KAROL
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
2
SZKLARSKI WOJCIECH
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
3
DZIEWULSKI JAKUB
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
3
ŁATACZ MARCIN
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
5
SKUPIEŃ KRZYSZTOF
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
5
KUPIEC KAMIL
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
5
KRZYWICKI OSKAR
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
5
DZIADEK SAMUEL
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
9
SMOLAK MAKSYMILIAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
9
CZARNIAK MATEUSZ
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
9
TROSIŃSKI KONRAD
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
078. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 62 kg
9
SZCZUDLIŃSKI JAKUB
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
1
ZAPOTOCZNY OSKAR
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
2
MOŚCICKI MIŁOSZ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
3
ZIZDOK VADYM
HRYTSAI
UKRAINE
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
3
SCOGOLEVS ROMANS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
5
MATSIUK MARK
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
5
SEWASTIANOWICZ MAREK
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
5
NEUBAUER SZYMON
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
5
KOT OLIWIER
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
9
KULIKS ALEKSANDRS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
079. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup - 68 kg
9
GAJDACZEK GREGOR KAREL
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
080-081. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 74 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
080-081. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 74 kg
1
TRZEPIZUR KAROL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
080-081. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 74 kg
2
KULAZIŃSKI BARTOSZ
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
080-081. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 74 kg
3
FAŁEK WIKTOR
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
080-081. Individual Male Younger Junior Sparring 6 - 3 gup + 74 kg
3
STĘPIEŃ OLIWIER
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
082-083. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
082-083. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
1
KOVRYZHKIN IVAN
HRYTSAI
UKRAINE
082-083. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
2
KOCHMAR NAZAR
HRYTSAI
UKRAINE
082-083. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
3
SYVYRYN ANATOLIY
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
082-083. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
3
HAPIIENKO DANIIL
SCORPION TEAM
UKRAINE
082-083. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
5
HRYCIUK MATEUSZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
082-083. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
5
HULTBÄCK SIXTEN
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
082-083. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
5
POLISHCHUK YEVHENII
HRYTSAI
UKRAINE
082-083. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 50 kg
5
TYSHCHENKO MAKSYM
HRYTSAI
UKRAINE
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
1
ZOZULIA ANDRII
HRYTSAI
UKRAINE
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
2
KUCHERENKO MATVII
HRYTSAI
UKRAINE
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
3
BANACH KACPER
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
3
FUSIARZ DAMIAN
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
5
OSTAPENKO ROSTYSLAV
SCORPION TEAM
UKRAINE
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
5
JEZIORSKI KAMIL
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
5
HORBACHOV OLEKSANDR
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
5
WERSOŁOWSKI ADAM
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
9
KYRYLIUK DANYLO
SCORPION TEAM
UKRAINE
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
9
IAKUBOV DENI
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
9
PIĘTAK ALEKSANDER
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
9
MIKOŁAJEWICZ MICHAŁ
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
084. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 56 kg
9
IAKUBOV DAVID
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
1
PIKH MATVII
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
2
BANUCHA KACPER
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
3
PAWŁOWSKI STANISŁAW
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
3
PAWLIK PIOTR
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
5
MARCHENKO ILLIA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
5
GAJEWSKI MATEUSZ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
5
SKUPIŃSKI MAKSYMILIAN
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
5
KUMOR ERYK
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
9
MOSHCENKO VITALII
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
085. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 62 kg
9
KOBEL MARCELI
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
1
KORSAN OLEG
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
2
KURZACZ PRZEMYSŁAW
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
3
CAJLER HIERONIM
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
3
WĄSOWSKI PATRYK
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
5
NOWOSIELSKI FILIP
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
5
MIROWSKI JAKUB
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
5
SAMUSHIA OLEKSANDR
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
5
PAŁKOWSKI IGOR
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
9
URBAN JULIAN
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
9
ZALEWSKI JAN
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
086. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan - 68 kg
9
GIEZ PIOTR
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
087-088. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan + 74 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
087-088. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan + 74 kg
1
KUŹMICZ MAKSYMILIAN
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
087-088. Individual Male Younger Junior Sparring 2 gup - III dan + 74 kg
2
ORZEŁ MAKSYMILIAN
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
1
HUMIENNY DAWID
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
2
DZIADEK SAMUEL
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
KOT OLIWIER
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
TROSIŃSKI KONRAD
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
SMOLAK MAKSYMILIAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
TRZEPIZUR KAROL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
KULAZIŃSKI BARTOSZ
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
RUTKOWSKI KAROL
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
GAJDACZEK GREGOR KAREL
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
MIŁKOWSKI ADAM
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
CZARNIAK MATEUSZ
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
WOŹNIAK JAN
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
KULIKS ALEKSANDRS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
KORKOSZ STANISŁAW
WARSZAWSKI INSTYTUT TAEKWON-DO KWAN
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
MOŚCICKI MIŁOSZ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
SCOGOLEVS ROMANS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
SKUPIEŃ KRZYSZTOF
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
ŁATACZ MARCIN
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
SZKLARSKI WOJCIECH
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
STĘPIEŃ OLIWIER
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
DZIEWULSKI JAKUB
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
FAŁEK WIKTOR
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
LIPSNIS EDVARDS MIKS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
NATKAŃSKI GABRIEL
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
SZLEPER JAKUB
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
CHYŻYŃSKI ADAM
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
SEWASTIANOWICZ MAREK
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
KROLL MIKOŁAJ
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
HLAVÁČ DANIEL
ŠPORTOVÝ KLUB KORYO
SLOVAKIA
089. Individual Male Younger Junior Special Technique 6 - 3 gup
7
WŁODAREK PIOTR
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
1
PIKH MATVII
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
2
ORZEŁ MAKSYMILIAN
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
PAŁKOWSKI IGOR
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
OSTAPENKO ROSTYSLAV
SCORPION TEAM
UKRAINE
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
WERSOŁOWSKI ADAM
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
PAWŁOWSKI STANISŁAW
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
7
ZALEWSKI JAN
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
8
BANACH KACPER
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
8
HAPIIENKO DANIIL
SCORPION TEAM
UKRAINE
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
8
PAWLIK PIOTR
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
8
MIROWSKI JAKUB
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
8
KUMOR ERYK
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
CAJLER HIERONIM
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
URBAN JULIAN
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
HORBACHOV OLEKSANDR
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
PIĘTAK ALEKSANDER
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
IAKUBOV DAVID
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
KURZACZ PRZEMYSŁAW
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
MOSHCENKO VITALII
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
SKUPIŃSKI MAKSYMILIAN
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
MARCHENKO ILLIA
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
SAMUSHIA OLEKSANDR
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
IAKUBOV DENI
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
GIEZ PIOTR
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
NOWOSIELSKI FILIP
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
MIKOŁAJEWICZ MICHAŁ
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
090. Individual Male Younger Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
KYRYLIUK DANYLO
SCORPION TEAM
UKRAINE
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
1
BOLIN JAGODA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
2
CYTRYNIAK ALEKSANDRA
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
3
RYCHTARCZYK JULIA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
3
KRIVANE EMILIJA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
5
ŠALAMONOVA KATARÍNA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
5
KABALA KATARZYNA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
5
GODLEWSKA DOROTA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
5
SZCZYGIELSKA MAJA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
9
TRĘBIŃSKA ANGELIKA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
9
STRZELCZAK MARIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
9
LOSKA MAGDALENA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
9
OLKOWSKA ELIZA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
9
MYSZK PAULINA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
9
MAJER ZUZANNA
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
9
MITKOWSKA EMILIA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
17
WOJTUN AMELIA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
17
SŁOWIK WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
17
PODSIBLOVA DANA KRISTINA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
17
MALIK ANASTAZJA
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
091. Individual Female Junior Pattern 6 - 3 gup
17
PSONAK PAULINA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
1
KUĆ NATALIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
2
PAPUGA OLENA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
3
KUCHARSKA JULIA
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
3
MICHALIK JULIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
5
KULEJ NATALIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
5
MROCZEK WIKTORIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
5
KULBAT MAGDALENA
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
5
BOROWIEC NATASZA
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
9
ZHANG LINDA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
9
KOSMOWSKA MAJA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
9
SZCZEPAŃSKA WIKTORIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
9
KWAŚNIEWSKA ALICJA
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
9
BANASZKIEWICZ JULIANNA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
9
PERSSON NELLIE
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
9
DOMURAD ALEKSANDRA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
9
FIEDOROWICZ KARINA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
ILAMI DONYA
JÖNKÖPING TKD ITF
SWEDEN
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
KARPIŃSKA JULIA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
OWCZARSKA WIKTORIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
KRUPA ALEKSANDRA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
MACHERZYŃSKA STEFANIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
CZUCHAN PATRYCJA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
SIĆKO JULIA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
HJORTH ELSA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
NACHAJSKA KAROLINA
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
POTONIEC WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
BUŁKOWSKA ANTONINA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
KRUČAYOVÁ TERESA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
MŁODZIENIAK NIKOLA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
DAHL EMMA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
SICIŃSKA NELA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
17
BULKOWSKA KALINA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
SMILTENIECE ESTERE
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
OLICHWIEROWICZ NIKOLA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
NOORZAEI MINO
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
GUMANOVÁ LUCIA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
EKBLOM ALICE
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
BEFINGER IGA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
WENDYKIER MICHELLE
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
CZYŻYKOWSKA ALEKSANDRA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
ŚCIBIORSKA ROKSANA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
KIJEK MARIA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
NICZYPORUK WIKTORIA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
KASPRZYK KAROLINA
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
ROMANEK OLIWIA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
VRABCOVÁ MARIANNA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
DERYŁO EMILIA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
092. Individual Female Junior Pattern 2 gup - III dan
33
GŁADUNIUK AGATA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
093-094. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 49 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
093-094. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 49 kg
1
CYTRYNIAK ALEKSANDRA
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
093-094. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 49 kg
2
MAJER ZUZANNA
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
093-094. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 49 kg
3
STRZELCZAK MARIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
093-094. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 49 kg
3
SŁOWIK WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
093-094. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 49 kg
5
MYSZK PAULINA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
095-096. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
095-096. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 57 kg
1
FRANKIEWICZ OLIWIA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
095-096. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 57 kg
2
ŠALAMONOVA KATARÍNA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
095-096. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 57 kg
3
MALIK ANASTAZJA
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
095-096. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 57 kg
3
RYCHTARCZYK JULIA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
095-096. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 57 kg
5
LOSKA MAGDALENA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
095-096. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 57 kg
5
KABALA KATARZYNA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
097. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 61 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
097. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 61 kg
1
BOLIN JAGODA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
097. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 61 kg
2
MUSIK KAROLINA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
097. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 61 kg
3
MITKOWSKA EMILIA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
097. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 61 kg
3
GODLEWSKA DOROTA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
097. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 61 kg
5
WOJTUN AMELIA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
097. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup - 61 kg
5
PODSIBLOVA DANA KRISTINA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
098-099. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
098-099. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
1
SZCZYGIELSKA MAJA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
098-099. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
2
OLKOWSKA ELIZA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
098-099. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
3
PSONAK PAULINA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
098-099. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
3
TRĘBIŃSKA ANGELIKA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
098-099. Individual Female Junior Sparring 6 - 3 gup + 65 kg
5
KRIVANE EMILIJA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
100-101. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 49 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
100-101. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 49 kg
1
PAPUGA OLENA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
100-101. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 49 kg
2
MACHERZYŃSKA STEFANIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
100-101. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 49 kg
3
BANASZKIEWICZ JULIANNA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
100-101. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 49 kg
3
OWCZARSKA WIKTORIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
100-101. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 49 kg
5
KRUČAYOVÁ TERESA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
100-101. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 49 kg
5
NACHAJSKA KAROLINA
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
1
DOMURAD ALEKSANDRA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
2
FIEDOROWICZ KARINA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
3
MICHALIK JULIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
3
KULEJ NATALIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
5
BUŁKOWSKA ANTONINA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
5
DAVILA INDRA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
7
GOMUŁKIEWICZ HANNA
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
7
GŁADUNIUK AGATA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
9
KULBAT MAGDALENA
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
9
ŚCIBIORSKA ROKSANA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
9
NICZYPORUK WIKTORIA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
102. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 53 kg
9
ZHANG LINDA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
1
KUĆ NATALIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
2
FEDOROVA MARIIA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
3
MIŁOWSKA HALINA
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
3
MIERKIEWICZ ZUZANNA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
5
EKBLOM ALICE
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
5
SICIŃSKA NELA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
7
SMILTENIECE ESTERE
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
7
CZYŻYKOWSKA ALEKSANDRA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
103. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 57 kg
9
MŁODZIENIAK NIKOLA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
104. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 61 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
104. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 61 kg
1
KIJEK MARIA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
104. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 61 kg
2
SZCZEPAŃSKA WIKTORIA
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
104. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 61 kg
3
CZUCHAN PATRYCJA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
104. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 61 kg
3
HJORTH ELSA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
104. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 61 kg
5
NOORZAEI MINO
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
104. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 61 kg
5
ADOLFSSON HILDA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
104. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 61 kg
7
POTONIEC WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
104. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 61 kg
7
GUMANOVÁ LUCIA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
105. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
105. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
1
KUCHARSKA JULIA
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
105. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
2
KOSMOWSKA MAJA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
105. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
3
PERSSON NELLIE
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
105. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
3
ILAMI DONYA
JÖNKÖPING TKD ITF
SWEDEN
105. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
5
KARPIŃSKA JULIA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
105. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
5
VRABCOVÁ MARIANNA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
106. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
106. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
1
WENDYKIER MICHELLE
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
106. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
2
ROMANEK OLIWIA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
106. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
3
BULKOWSKA KALINA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
106. Individual Female Junior Sparring 2 gup - III dan + 65 kg
3
OLICHWIEROWICZ NIKOLA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
1
SZCZYGIELSKA MAJA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
2
MITKOWSKA EMILIA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
ŠALAMONOVA KATARÍNA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
RYCHTARCZYK JULIA
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
TRĘBIŃSKA ANGELIKA
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
OLKOWSKA ELIZA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
FRANKIEWICZ OLIWIA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
KĄKOL KORNELIA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
STRZELCZAK MARIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
KABALA KATARZYNA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
MYSZK PAULINA
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
MUSIK KAROLINA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
GODLEWSKA DOROTA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
WOJTUN AMELIA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
PSONAK PAULINA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
107. Individual Female Junior Special Technique 6 - 3 gup
6
SŁOWIK WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
1
WENDYKIER MICHELLE
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
2
MŁODZIENIAK NIKOLA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
ROMANEK OLIWIA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
VRABCOVÁ MARIANNA
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
DAVILA INDRA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
DERYŁO EMILIA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
BUŁKOWSKA ANTONINA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
KWAŚNIEWSKA ALICJA
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
OLICHWIEROWICZ NIKOLA
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
BULKOWSKA KALINA
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
POTONIEC WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
6
ZHANG LINDA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
13
KARPIŃSKA JULIA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
14
KULEJ NATALIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
14
PAPUGA OLENA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
14
MACHERZYŃSKA STEFANIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
14
ŚCIBIORSKA ROKSANA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
14
SMILTENIECE ESTERE
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
14
GŁADUNIUK AGATA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
14
CZYŻYKOWSKA ALEKSANDRA
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
14
ADOLFSSON HILDA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
108. Individual Female Junior Special Technique 2 gup - III dan
14
BANASZKIEWICZ JULIANNA
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
1
WITEK TOMASZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
2
TERPIŃSKI MATEUSZ
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
3
PRZYSTUPA KRZYSZTOF
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
3
ZĘBIK IGOR
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
5
STEMPNIAK TOMASZ
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
5
JANO WOJCIECH
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
5
HYŁEK KACPER
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
5
DMOWSKI JAN
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
9
ANDRZEJAK MATEUSZ
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
9
VERESS NIKITA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
9
SZWĄDER DOMINIK
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
9
WALA DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
9
SZCZUDLIŃSKI ADAM
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
9
LYTVINENKO ALEXEY
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
9
GODLEWSKI STANISŁAW
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
9
KOZŁOWSKI JAKUB
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
17
PALUCHOWSKI ALAN
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
17
MAŁKIEWICZ IGOR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
17
ŁEPECKI WITOLD
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
109. Individual Male Junior Pattern 6 - 3 gup
17
WASEK JAKUB
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
1
NAGIELSKI PIOTR
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
2
PIEŃKOWSKI MACIEJ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
3
STĘPIEŃ IGOR
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
3
CIEŚLAK MICHAŁ
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
5
BANAKOWICZ SZYMON
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
5
STARCZEWSKI KAMIL
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
5
PIETRZAK MAREK
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
5
HAMZA ALI
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
9
CHUMACHENKO NAZAR
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
9
SELUK KRYSTIAN
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
9
LASKOWSKI JAKUB
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
9
KULA PATRYK
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
9
OWCZARSKI MARCIN
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
9
MROZICKI MATEUSZ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
9
KILARSKI NATAN
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
9
BIELECKI KRZYSZTOF
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
WOJCIECHOWSKI XAVIER
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
KAŁMUK PATRYK
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
SHYKORIAK ROMAN
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
JAPAROVI DAVIT
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
PALIMĄKA FILIP
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
TARNAVSKIS STANISLAVS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
SOŁTYS MATEUSZ
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
PACZKOWSKI KRYSTIAN
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
BOROCH WOJCIECH
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
SÓJKA PATRYK
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
WÓJCIK ALEX
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
GOLEWSKI OSKAR
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
NORDSTRÖM FROSTMARK AXEL
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
POŁASKI MACIEJ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
PLISIECKI PIOTR
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
17
PALIMĄKA MATEUSZ
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
JASZCZUK MACIEJ
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
SMEJA FRANCISZEK
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
ZAICHENKO DANYLO
HRYTSAI
UKRAINE
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
ZIELIŃSKI JAKUB
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
JOHANSSON SANTHE
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
ISMAILOV ZELIMHAN
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
KWIATKOWSKI OSKAR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
GRZELIŃSKI SEBASTIAN
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
MRUCZEK MICHAŁ
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
BALCERZAK ANTONI
KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
TOMASZEWSKI BARTOSZ
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
KARNIŠ SAMUEL
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
JOHANSSON OSCAR
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
SANTUS STANISŁAW
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
OMAN ARTUR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
SKUZA MICHAŁ
KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
HLOŻEK MICHAŁ
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
ROSIŃSKI MATEUSZ
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
110. Individual Male Junior Pattern 2 gup - III dan
33
STĘPIEŃ MIKOŁAJ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
112-113. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
112-113. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 60 kg
1
GODLEWSKI STANISŁAW
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
112-113. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 60 kg
2
STACHAŃSKI KAMIL
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
114. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
114. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
1
ZĘBIK IGOR
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
114. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
2
SZWĄDER DOMINIK
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
114. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
3
SZCZUDLIŃSKI ADAM
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
114. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
3
TERPIŃSKI MATEUSZ
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
114. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
5
PRZYSTUPA KRZYSZTOF
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
114. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 65 kg
5
ŁEPECKI WITOLD
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
115. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
115. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 70 kg
1
STEMPNIAK TOMASZ
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
115. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 70 kg
2
WASEK JAKUB
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
115. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 70 kg
3
WALA DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
115. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 70 kg
3
JANO WOJCIECH
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
116. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
116. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 75 kg
1
LYTVINENKO ALEXEY
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
116. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 75 kg
2
DMOWSKI JAN
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
116. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 75 kg
3
ANDRZEJAK MATEUSZ
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
116. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup - 75 kg
3
PALUCHOWSKI ALAN
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
117. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup + 75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
117. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup + 75 kg
1
MAŁKIEWICZ IGOR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
117. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup + 75 kg
2
VERESS NIKITA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
117. Individual Male Junior Sparring 6 - 3 gup + 75 kg
3
KOZŁOWSKI JAKUB
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
119. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 55 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
119. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 55 kg
1
WÓJCIK ALEX
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
119. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 55 kg
2
KARNIŠ SAMUEL
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
119. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 55 kg
3
SHYKORIAK ROMAN
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
119. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 55 kg
3
ROSIŃSKI MATEUSZ
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
1
STĘPIEŃ IGOR
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
2
KULA PATRYK
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
3
PŁÓCIENNIK MACIEJ
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
3
STĘPIEŃ MIKOŁAJ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
5
TARNAVSKIS STANISLAVS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
5
BIELECKI KRZYSZTOF
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
7
SELUK KRYSTIAN
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
7
SOŁTYS MATEUSZ
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
9
KAŁMUK PATRYK
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
9
POŁASKI MACIEJ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
9
NORDSTRÖM FROSTMARK AXEL
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
120. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 60 kg
9
PLISIECKI PIOTR
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
1
CHUMACHENKO NAZAR
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
2
LASKOWSKI JAKUB
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
3
JOHANSSON OSCAR
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
3
JASZCZUK MACIEJ
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
5
WOJSZWIŁŁO BORYS
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
5
STARCZEWSKI KAMIL
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
7
SKUZA MICHAŁ
KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN
POLAND
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
7
PACZKOWSKI KRYSTIAN
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
9
KWIATKOWSKI OSKAR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
121. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 65 kg
9
NAGIELSKI PIOTR
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
1
GAENKO ARTEM
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
2
ZIELIŃSKI JAKUB
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
3
BANAKOWICZ SZYMON
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
3
WITKOWSKI KONRAD
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
5
KILARSKI NATAN
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
5
GRZELIŃSKI SEBASTIAN
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
7
CIEŚLAK MICHAŁ
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
7
MRUCZEK MICHAŁ
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
9
SANTUS STANISŁAW
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
122. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 70 kg
9
SMEJA FRANCISZEK
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
1
MURAKHOVSKYI MAKSYM
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
2
JOHANSSON SANTHE
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
3
GOLEWSKI OSKAR
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
3
JAPAROVI DAVIT
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
5
PIETRZAK MAREK
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
5
MROZICKI MATEUSZ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
7
HLOŻEK MICHAŁ
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
7
PALIMĄKA FILIP
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
9
BALCERZAK ANTONI
KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN
POLAND
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
9
TOMASZEWSKI BARTOSZ
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
9
ZAICHENKO DANYLO
HRYTSAI
UKRAINE
123. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan - 75 kg
9
PALIMĄKA MATEUSZ
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
124. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan + 75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
124. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan + 75 kg
1
ISMAILOV ZELIMHAN
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
124. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan + 75 kg
2
BOROCH WOJCIECH
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
124. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan + 75 kg
3
WOJCIECHOWSKI XAVIER
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
124. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan + 75 kg
3
SÓJKA PATRYK
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
124. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan + 75 kg
5
HAMZA ALI
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
124. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan + 75 kg
5
OMAN ARTUR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
124. Individual Male Junior Sparring 2 gup - III dan + 75 kg
7
PIEŃKOWSKI MACIEJ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
1
STEMPNIAK TOMASZ
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
2
WITEK TOMASZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
KOZŁOWSKI JAKUB
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
3
WALA DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
MAŁKIEWICZ IGOR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
LYTVINENKO ALEXEY
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
JANO WOJCIECH
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
GODLEWSKI STANISŁAW
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
PALUCHOWSKI ALAN
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
SZWĄDER DOMINIK
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
WASEK JAKUB
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
PRZYSTUPA KRZYSZTOF
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
DMOWSKI JAN
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
125. Individual Male Junior Special Technique 6 - 3 gup
5
ZĘBIK IGOR
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
1
WOJCIECHOWSKI XAVIER
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
2
STĘPIEŃ IGOR
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
ISMAILOV ZELIMHAN
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
3
MROZICKI MATEUSZ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
KILARSKI NATAN
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
JAPAROVI DAVIT
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
BALCERZAK ANTONI
KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
PACZKOWSKI KRYSTIAN
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
5
KAŁMUK PATRYK
ULKS PIONIER PANKI
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
SOŁTYS MATEUSZ
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
WÓJCIK ALEX
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
TOMASZEWSKI BARTOSZ
KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
BIELECKI KRZYSZTOF
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
MRUCZEK MICHAŁ
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
PALIMĄKA MATEUSZ
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
PLISIECKI PIOTR
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
ZIELIŃSKI JAKUB
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
PALIMĄKA FILIP
TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
GOLEWSKI OSKAR
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
SKUZA MICHAŁ
KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
KWIATKOWSKI OSKAR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
SÓJKA PATRYK
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
STĘPIEŃ MIKOŁAJ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
NAGIELSKI PIOTR
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
OMAN ARTUR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
KULA PATRYK
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
PIEŃKOWSKI MACIEJ
MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
SANTUS STANISŁAW
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
HLOŻEK MICHAŁ
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
CHUMACHENKO NAZAR
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
126. Individual Male Junior Special Technique 2 gup - III dan
10
GRZELIŃSKI SEBASTIAN
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
1
GAJDEK KAMILA
RZESZOWSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
2
DOMURAD ALEKSANDRA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
3
KRUPA ALEKSANDRA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
3
KIJEK MARIA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
5
JAMUŁA PAULINA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
5
BELINA GERDA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
5
MESHVELIANI NINO
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
9
DEKANOIDZE MARITA
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
127. Individual Female Senior Pattern 5 - 1 gup
9
KASPRZYK KAROLINA
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
128. Individual Female Senior Pattern I dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
128. Individual Female Senior Pattern I dan
1
KOSMOWSKA MAJA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
128. Individual Female Senior Pattern I dan
2
MUKHA IRYNA
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
128. Individual Female Senior Pattern I dan
3
MACHERZYŃSKA STEFANIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
128. Individual Female Senior Pattern I dan
3
KARAVAEVA ANGELINA
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
128. Individual Female Senior Pattern I dan
5
KULEJ NATALIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
128. Individual Female Senior Pattern I dan
5
DAVILA INKA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
128. Individual Female Senior Pattern I dan
5
SOŁTYS OLIWIA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
128. Individual Female Senior Pattern I dan
5
JANISZEWSKA KATARZYNA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
128. Individual Female Senior Pattern I dan
9
ZYCH PAULINA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
128. Individual Female Senior Pattern I dan
9
NĄCKIEWICZ WERONIKA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
128. Individual Female Senior Pattern I dan
9
CIEŚLIŃSKA PATRYCJA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
128. Individual Female Senior Pattern I dan
9
RADZIEJEWSKA OLGA
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
129-130. Individual Female Senior Pattern II - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
129-130. Individual Female Senior Pattern II - III dan
1
JABŁOŃSKA OLGA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
129-130. Individual Female Senior Pattern II - III dan
2
DRZEWIŃSKA EMILIA
PODLASKI KLUB TAEKWON-DO SO-SAN BIAŁYSTOK
POLAND
129-130. Individual Female Senior Pattern II - III dan
3
KUCHARSKA JULIA
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
129-130. Individual Female Senior Pattern II - III dan
3
KULBAT MAGDALENA
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
129-130. Individual Female Senior Pattern II - III dan
5
KRÓLIKOWSKA KAROLINA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
129-130. Individual Female Senior Pattern II - III dan
5
OLIYNYK VICTORIA
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
129-130. Individual Female Senior Pattern II - III dan
5
WERSOŁOWSKA ANNA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
129-130. Individual Female Senior Pattern II - III dan
5
WENDYKIER MICHELLE
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
132. Individual Female Senior Sparring - 50 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
132. Individual Female Senior Sparring - 50 kg
1
MUKHA IRYNA
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
132. Individual Female Senior Sparring - 50 kg
2
DRZEWIŃSKA EMILIA
PODLASKI KLUB TAEKWON-DO SO-SAN BIAŁYSTOK
POLAND
132. Individual Female Senior Sparring - 50 kg
3
MACHERZYŃSKA STEFANIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
132. Individual Female Senior Sparring - 50 kg
3
DEKANOIDZE MARITA
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
132. Individual Female Senior Sparring - 50 kg
5
BELINA GERDA
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
133. Individual Female Senior Sparring - 55 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
133. Individual Female Senior Sparring - 55 kg
1
MIERKIEWICZ ZUZANNA
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
133. Individual Female Senior Sparring - 55 kg
2
ZYCH PAULINA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
133. Individual Female Senior Sparring - 55 kg
3
CIEŚLIŃSKA PATRYCJA
LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
133. Individual Female Senior Sparring - 55 kg
3
KULEJ NATALIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
133. Individual Female Senior Sparring - 55 kg
5
GAJDEK KAMILA
RZESZOWSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
133. Individual Female Senior Sparring - 55 kg
5
JAMUŁA PAULINA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
133. Individual Female Senior Sparring - 55 kg
7
DOMURAD ALEKSANDRA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
134. Individual Female Senior Sparring - 60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
134. Individual Female Senior Sparring - 60 kg
1
KARAVAEVA ANGELINA
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
134. Individual Female Senior Sparring - 60 kg
2
KIJEK MARIA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
134. Individual Female Senior Sparring - 60 kg
3
MESHVELIANI NINO
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
134. Individual Female Senior Sparring - 60 kg
3
KRÓLIKOWSKA KAROLINA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
134. Individual Female Senior Sparring - 60 kg
5
JABŁOŃSKA OLGA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
135-136. Individual Female Senior Sparring - 70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
135-136. Individual Female Senior Sparring - 70 kg
1
WENDYKIER MICHELLE
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
135-136. Individual Female Senior Sparring - 70 kg
2
KOSMOWSKA MAJA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
135-136. Individual Female Senior Sparring - 70 kg
3
SOŁTYS OLIWIA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
135-136. Individual Female Senior Sparring - 70 kg
3
DAVILA INKA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
137. Individual Female Senior Sparring - 75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
137. Individual Female Senior Sparring - 75 kg
1
JANISZEWSKA KATARZYNA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
137. Individual Female Senior Sparring - 75 kg
2
RESZKA KLAUDIA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
137. Individual Female Senior Sparring - 75 kg
3
NĄCKIEWICZ WERONIKA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
138. Individual Female Senior Sparring + 75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
138. Individual Female Senior Sparring + 75 kg
1
CICHOŃ MARTYNA
SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
Categories
Rank
Name
Club
Country
139. Individual Female Senior Special Technique
1
WENDYKIER MICHELLE
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
2
JANISZEWSKA KATARZYNA
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
3
SOŁTYS OLIWIA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
3
DAVILA INKA
SWEDISH ITF FEDERATION
SWEDEN
139. Individual Female Senior Special Technique
5
DRZEWIŃSKA EMILIA
PODLASKI KLUB TAEKWON-DO SO-SAN BIAŁYSTOK
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
6
WERSOŁOWSKA ANNA
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
7
KULEJ NATALIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
7
MUKHA IRYNA
ALPHA TEAM TAEKWONDO
UKRAINE
139. Individual Female Senior Special Technique
7
KRÓLIKOWSKA KAROLINA
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
7
DEKANOIDZE MARITA
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
139. Individual Female Senior Special Technique
7
MACHERZYŃSKA STEFANIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
7
NĄCKIEWICZ WERONIKA
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
7
JAMUŁA PAULINA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
139. Individual Female Senior Special Technique
7
MESHVELIANI NINO
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
1
JANO MICHAŁ
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
2
SZCZUKA MICHAŁ
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
3
STEMPNIAK TOMASZ
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
3
BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
5
NITA GABRIEL
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
5
KAZIK KRZYSZTOF
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
5
NIEDRINS ARTURS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
5
GRZELIŃSKI SEBASTIAN
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
9
SÓJKA PATRYK
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
140. Individual Male Senior Pattern 5 - 1 gup
9
TRĘBIŃSKI FRANCISZEK
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
141. Individual Male Senior Pattern I dan
1
KORKOSIŃSKI ADRIAN
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
2
KOSTERA-KOSTERZEWSKI ARTUR
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
3
TUKAJ ALEKSANDER
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
3
TRZEPIZUR JULIUSZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
5
MATURELI BEKA
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
141. Individual Male Senior Pattern I dan
5
LESZCZYK SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
5
PIESIK TOMASZ
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
5
TSAPYK ROMAN
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
141. Individual Male Senior Pattern I dan
9
KALICHAVA KOBA
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
141. Individual Male Senior Pattern I dan
9
DZIĘCIOŁ MARCIN
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
9
CHLASTA TOMASZ
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
9
CZERNIAWSKI DOMINIK
KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
9
CIEŚLAK MICHAŁ
RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
9
PIETRUSZYŃSKI CEZARY
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
141. Individual Male Senior Pattern I dan
9
KRÓLIKOWSKI JAKUB
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
142. Individual Male Senior Pattern II dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
142. Individual Male Senior Pattern II dan
1
KULA DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
142. Individual Male Senior Pattern II dan
2
KATERNIUK OLEKSANDR
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
142. Individual Male Senior Pattern II dan
3
MOROZOWSKI ŁUKASZ
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
142. Individual Male Senior Pattern II dan
3
VRÁBEĽ ĽUBOMÍR
ŠK TKD GE-BAEK PREŠOV
SLOVAKIA
143-144. Individual Male Senior Pattern III - VI dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
143-144. Individual Male Senior Pattern III - VI dan
1
PIETRUSZKA KAROL
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
143-144. Individual Male Senior Pattern III - VI dan
2
KRAUCHANKA ANDREI
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
143-144. Individual Male Senior Pattern III - VI dan
3
VENDLANDS EDVARDS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
143-144. Individual Male Senior Pattern III - VI dan
5
OLSZAK PAWEŁ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
143-144. Individual Male Senior Pattern III - VI dan
5
FRYDRYCH MACIEJ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
145-146. Individual Male Senior Sparring - 63 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
145-146. Individual Male Senior Sparring - 63 kg
1
KULA DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
145-146. Individual Male Senior Sparring - 63 kg
2
VENDLANDS EDVARDS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
145-146. Individual Male Senior Sparring - 63 kg
3
KRÓLIKOWSKI JAKUB
LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW
POLAND
145-146. Individual Male Senior Sparring - 63 kg
3
PIETRUSZYŃSKI CEZARY
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
1
GAENKO ARTEM
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
2
TRZEPIZUR JULIUSZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
3
TSAPYK ROMAN
SOLOVEY TEAM
UKRAINE
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
3
JANO MICHAŁ
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
5
DZIĘCIOŁ MARCIN
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
5
MATURELI BEKA
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
7
STEMPNIAK TOMASZ
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
7
KALICHAVA KOBA
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
9
GRZELIŃSKI SEBASTIAN
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
9
ŚWIERCZOK JAREMI
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
9
TUKAJ ALEKSANDER
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
147. Individual Male Senior Sparring - 69 kg
9
MOROZOWSKI ŁUKASZ
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
148. Individual Male Senior Sparring - 75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
148. Individual Male Senior Sparring - 75 kg
1
KRAUCHANKA ANDREI
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
148. Individual Male Senior Sparring - 75 kg
2
KORKOSIŃSKI ADRIAN
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
148. Individual Male Senior Sparring - 75 kg
3
KAZIK KRZYSZTOF
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
149. Individual Male Senior Sparring - 81 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
149. Individual Male Senior Sparring - 81 kg
1
LESZCZYK SZYMON
LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN
POLAND
149. Individual Male Senior Sparring - 81 kg
2
STOKOLIAS IHOR
HRYTSAI
UKRAINE
149. Individual Male Senior Sparring - 81 kg
3
ONISZCZUK SZYMON
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
149. Individual Male Senior Sparring - 81 kg
3
POTYKANOWICZ KACPER
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
149. Individual Male Senior Sparring - 81 kg
5
SÓJKA PATRYK
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
150. Individual Male Senior Sparring - 87 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
150. Individual Male Senior Sparring - 87 kg
1
KALASHNYK SERHII
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
150. Individual Male Senior Sparring - 87 kg
2
CHLASTA TOMASZ
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
150. Individual Male Senior Sparring - 87 kg
3
SZCZUKA MICHAŁ
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
150. Individual Male Senior Sparring - 87 kg
3
NITA GABRIEL
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
151. Individual Male Senior Sparring + 87 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
151. Individual Male Senior Sparring + 87 kg
1
FILIPPIDIS FILIPPOS
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
151. Individual Male Senior Sparring + 87 kg
2
BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
151. Individual Male Senior Sparring + 87 kg
3
NIEDRINS ARTURS
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
151. Individual Male Senior Sparring + 87 kg
3
TRĘBIŃSKI FRANCISZEK
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
Categories
Rank
Name
Club
Country
152. Individual Male Senior Special Technique
1
TRZEPIZUR JULIUSZ
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
2
POTYKANOWICZ KACPER
AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
3
STEMPNIAK TOMASZ
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
3
FILIPPIDIS FILIPPOS
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
5
GEZAHEGN BETEREMARIAM
REAL WARRIOR
ETHIOPIA
152. Individual Male Senior Special Technique
5
KRAUCHANKA ANDREI
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
5
KALASHNYK SERHII
ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION
LATVIA
152. Individual Male Senior Special Technique
5
BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF
COMBAT SPORTS ACADEMY
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
5
KORKOSIŃSKI ADRIAN
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
5
KULA DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
5
KAZIK KRZYSZTOF
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
5
MATURELI BEKA
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
152. Individual Male Senior Special Technique
5
TRĘBIŃSKI FRANCISZEK
KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
5
KALICHAVA KOBA
GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION
GEORGIA
152. Individual Male Senior Special Technique
5
CHLASTA TOMASZ
KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
5
GRZELIŃSKI SEBASTIAN
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
152. Individual Male Senior Special Technique
5
TUKAJ ALEKSANDER
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
153-154. Individual Female Adv. Senior & Veterans Pattern 5 gup - I dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
153-154. Individual Female Adv. Senior & Veterans Pattern 5 gup - I dan
1
WANDZEL ANNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
153-154. Individual Female Adv. Senior & Veterans Pattern 5 gup - I dan
2
SAK MONIKA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
153-154. Individual Female Adv. Senior & Veterans Pattern 5 gup - I dan
3
BARTUSIAK DOROTA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
153-154. Individual Female Adv. Senior & Veterans Pattern 5 gup - I dan
3
BOROWIEC SYLWIA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
159. Individual Female Adv. Senior & Veterans Sparring - 57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
159. Individual Female Adv. Senior & Veterans Sparring - 57 kg
1
SAK MONIKA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
161. Individual Female Adv. Senior & Veterans Sparring - 69 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
161. Individual Female Adv. Senior & Veterans Sparring - 69 kg
1
WANDZEL ANNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
162-163. Individual Female Adv. Senior & Veterans Sparring + 75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
162-163. Individual Female Adv. Senior & Veterans Sparring + 75 kg
1
BARTUSIAK DOROTA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
162-163. Individual Female Adv. Senior & Veterans Sparring + 75 kg
2
BOROWIEC SYLWIA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
164. Individual Female Adv. Senior & Veterans Special Technique
Categories
Rank
Name
Club
Country
164. Individual Female Adv. Senior & Veterans Special Technique
1
SAK MONIKA
LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE
POLAND
164. Individual Female Adv. Senior & Veterans Special Technique
2
BARTUSIAK DOROTA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
164. Individual Female Adv. Senior & Veterans Special Technique
3
WANDZEL ANNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
164. Individual Female Adv. Senior & Veterans Special Technique
3
BOROWIEC SYLWIA
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
1
WIŚNIEWSKI MATEUSZ
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
2
ROSIŃSKI RAFAŁ
GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
3
KAPLIK ANDRZEJ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
3
WYGLĄDAŁA ZBIGNIEW
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
5
SZALAST MARIUSZ
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
5
FLORCZYK ARTUR
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
5
WERSOŁOWSKI MICHAŁ
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
5
CHEKERJIAN JIM
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
9
JĘCZMIEŃ JACEK
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
165. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern 5 - 1 gup
9
KOZAK MARCIN
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
166. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern I dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
166. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern I dan
1
DEJKO MICHAŁ
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
166. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern I dan
2
KLEPACKI PRZEMYSŁAW
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
166. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern I dan
3
KRUGIOŁKA PIOTR
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
166. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern I dan
3
DOMAŃSKI KAROL
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
166. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern I dan
5
BANACH WOJCIECH
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
166. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern I dan
5
JANKOWSKI MAREK
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
166. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern I dan
5
WACEK PAWEŁ
AVASATARE POLAND
POLAND
166. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern I dan
5
KSIĄŻEK MARCIN
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
167-168. Individual Male Adv. Senior & VeteransPattern II - III dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
167-168. Individual Male Adv. Senior & VeteransPattern II - III dan
1
POTONIEC STANISŁAW
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
167-168. Individual Male Adv. Senior & VeteransPattern II - III dan
2
BORUCH MARIUSZ
RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
167-168. Individual Male Adv. Senior & VeteransPattern II - III dan
3
CZYŻYK PIOTR TOMASZ
WARSZAWSKI INSTYTUT TAEKWON-DO KWAN
POLAND
167-168. Individual Male Adv. Senior & VeteransPattern II - III dan
3
KORYCKI MACIEJ
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
169. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern IV -VI dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
169. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern IV -VI dan
1
CYTRYNIAK MICHAŁ
CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ
POLAND
169. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern IV -VI dan
2
SZWEJKOWSKI PIOTR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
169. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern IV -VI dan
3
KLIMASZEWSKI KAMIL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
169. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern IV -VI dan
3
WÓJCIK JAROSŁAW
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
169. Individual Male Adv. Senior & Veterans Pattern IV -VI dan
5
NOWAKOWSKI DANIEL
KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF
POLAND
172. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
172. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 70 kg
1
KUBIAK ŁUKASZ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
172. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 70 kg
2
WACEK PAWEŁ
AVASATARE POLAND
POLAND
172. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 70 kg
3
CHEKERJIAN JIM
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
173. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 77 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
173. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 77 kg
1
DEJKO MICHAŁ
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
173. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 77 kg
2
KLEPACKI PRZEMYSŁAW
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
173. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 77 kg
3
KORYCKI MACIEJ
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
173. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 77 kg
3
KAPLIK ANDRZEJ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
173. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 77 kg
5
KSIĄŻEK MARCIN
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
173. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 77 kg
5
BANACH WOJCIECH
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
174. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 84 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
174. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 84 kg
1
BORUCH MARIUSZ
RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
174. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring - 84 kg
2
JĘCZMIEŃ JACEK
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
175. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring + 84 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
175. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring + 84 kg
1
ROSIAK PAWEŁ
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
175. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring + 84 kg
2
POTONIEC STANISŁAW
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
175. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring + 84 kg
3
SZALAST MARIUSZ
MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW
POLAND
175. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring + 84 kg
3
WYGLĄDAŁA ZBIGNIEW
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
175. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring + 84 kg
5
KOZAK MARCIN
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
175. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring + 84 kg
5
WERSOŁOWSKI MICHAŁ
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
175. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring + 84 kg
7
WINISZEWSKI KAROL
WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI
POLAND
175. Individual Male Adv. Senior & Veterans Sparring + 84 kg
7
CZYŻYK PIOTR TOMASZ
WARSZAWSKI INSTYTUT TAEKWON-DO KWAN
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
Categories
Rank
Name
Club
Country
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
1
KUBIAK ŁUKASZ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
2
WÓJCIK JAROSŁAW
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
3
BORUCH MARIUSZ
RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
3
ROSIAK PAWEŁ
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
5
WACEK PAWEŁ
AVASATARE POLAND
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
6
BANACH WOJCIECH
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
6
KLEPACKI PRZEMYSŁAW
LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
6
DOMAŃSKI KAROL
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
6
KAPLIK ANDRZEJ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
6
KSIĄŻEK MARCIN
LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
6
KORYCKI MACIEJ
KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
6
KRUGIOŁKA PIOTR
POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
13
KOZAK MARCIN
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
13
JĘCZMIEŃ JACEK
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
13
KLIMASZEWSKI KAMIL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
13
CHEKERJIAN JIM
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
13
WERSOŁOWSKI MICHAŁ
TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
13
WYGLĄDAŁA ZBIGNIEW
WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
13
SZWEJKOWSKI PIOTR
MKSW KAN PUŁTUSK
POLAND
176. Individual Male Adv. Senior & Veterans Special Technique
13
POTONIEC STANISŁAW
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-06-08 07:29:58 CEST +02:00)