Results
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Juniorów i Juniorów Młodszych - mazowieckie, warmińsko-mazurskie - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 1gold Nowosielska Alicja MKSW KAN Pułtusk  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 2sivler Woźniak Anna Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Affek Beata Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Drzyzga Nikola Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Urbanowska Oliwia Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Gołda Otylia Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Sicińska Zofia Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Kowalska Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Żurowska Aleksandra Ognisko TKKF Taekwon-Mokotow Warszawa  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Królikowska Karolina Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Bilarska Kinga Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Wersołowska Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Grabska Izabela Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Kozłowska Aleksandra Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Rydzewska Nadia MKSW KAN Pułtusk  POLAND
02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 1gold Pentz Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 1gold Pentz Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 2sivler Kozłowska Aleksandra Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 3bronze Sicińska Zofia Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 3bronze Nowosielska Alicja MKSW KAN Pułtusk  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 5 Bilarska Kinga Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 5 Wersołowska Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 5 Woźniak Anna Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 5 Gołda Otylia Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 9 Urbanowska Oliwia Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 9 Kowalska Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 9 Rydzewska Nadia MKSW KAN Pułtusk  POLAND
05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 46 KG 1gold Pentz Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 46 KG 2sivler Nowosielska Alicja MKSW KAN Pułtusk  POLAND
06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 1gold Kowalska Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 2sivler Woźniak Anna Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 3bronze Królikowska Karolina Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 55 KG 1gold Affek Beata Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 55 KG 2sivler Bilarska Kinga Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 55 KG 3bronze Kozłowska Aleksandra Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 55 KG 3bronze Urbanowska Oliwia Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 55 KG 5 Rydzewska Nadia MKSW KAN Pułtusk  POLAND
08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 60 KG 1gold Gołda Otylia Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 60 KG 2sivler Sicińska Zofia Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 1gold Drzyzga Nikola Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 2sivler Żurowska Aleksandra Ognisko TKKF Taekwon-Mokotow Warszawa  POLAND
10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 1gold Zgódka Łukasz Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 2sivler Kuźmicz Jakub Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Tril Michał Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Bernacki Konrad Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Piętka Miłosz Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Mikulski Marcel Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Gajewski Mikołaj Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Tarnowski Szymon Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Huta Mikołaj Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Duszyński Jakub Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Florczyk Mateusz Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Gębala Kacper Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Rutecki Daniel Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Adamiak Łukasz Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Pacuła Szymon Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Marczak Jakub Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 1gold Stefaniak Adam Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 2sivler Jackowski Cezary Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 3bronze Gąsiorowski Maciej Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 3bronze Toczołowski Michał Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 5 Kostera-Kosterzewski Artur Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 5 Kołodziejak Jakub Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 1gold Kołodziejak Jakub Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 2sivler Adamiak Łukasz Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 3bronze Kuźmicz Jakub Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 3bronze Stefaniak Adam Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 Gąsiorowski Maciej Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 Gawryluk Dawid Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 Prusiński Daniel Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 Zgódka Łukasz Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 9 Bukowiński Tomasz Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 9 Sarnowski Jakub Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 9 Rudnicki Szymon Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 9 Szypuła Erwin Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 9 Socha Arkadiusz Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 9 Florczyk Mateusz Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 9 Duszyński Jakub Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 9 Piętka Miłosz Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46 KG 1gold Tril Michał Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46 KG 2sivler Bartecki Łukasz Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46 KG 3bronze Bernacki Konrad Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 1gold Gawryluk Dawid Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 2sivler Florczyk Mateusz Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 3bronze Tarnowski Szymon Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 1gold Kołodziejak Jakub Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 2sivler Prusiński Daniel Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 3bronze Toczołowski Michał Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 3bronze Szypuła Erwin Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 5 Bukowiński Tomasz Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 5 Marczak Jakub Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 7 Gąsiorowski Maciej Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 7 Kostera-Kosterzewski Artur Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 1gold Stefaniak Adam Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 2sivler Rutecki Daniel Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 3bronze Piętka Miłosz Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 3bronze Sarnowski Jakub Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 1gold Jackowski Cezary Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 2sivler Gajewski Mikołaj Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 3bronze Socha Arkadiusz Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 3bronze Kuźmicz Jakub Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 5 Adamiak Łukasz Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 1gold Młynarska Aleksandra Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 2sivler Rudzińska Agata Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 3bronze Wochnowicz Weronika Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 3bronze Jankowska Katarzyna Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 5 Martynowycz Karolina Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 5 Chylińska Wiktoria Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 5 Berdel Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 5 Kopka Nadia Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
20. UKLADY JUNIOREK - I - III DAN 1gold Krajewska Marta Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 1gold Martynowycz Karolina Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 2sivler Młynarska Aleksandra Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 3bronze Chylińska Wiktoria Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 3bronze Rudzińska Agata Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 Berdel Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 Kopka Nadia Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 Jankowska Katarzyna Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
22. WALKI JUNIOREK - 45 kg 1gold Krajewska Marta Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
23. WALKI JUNIOREK - 50 kg 1gold Martynowycz Karolina Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        23. WALKI JUNIOREK - 50 kg 2sivler Jankowska Katarzyna Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
24. WALKI JUNIOREK - 55 kg 1gold Wochnowicz Weronika Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
25. WALKI JUNIOREK - 60 kg 1gold Młynarska Aleksandra Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        25. WALKI JUNIOREK - 60 kg 2sivler Berdel Anna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        25. WALKI JUNIOREK - 60 kg 3bronze Kopka Nadia Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
26. WALKI JUNIOREK - 65 kg 1gold Chylińska Wiktoria Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN  POLAND
27. WALKI JUNIOREK + 65 kg 1gold Rudzińska Agata Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 1gold Remion Artur Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 2sivler Królikowski Jakub Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 3bronze Knyżewski Cezary MKSW KAN Pułtusk  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 3bronze Ciepłota Bartłomiej Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 1gold Ciepłota Bartłomiej Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 2sivler Knyżewski Cezary MKSW KAN Pułtusk  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 3bronze Remion Artur Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 3bronze Królikowski Jakub Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
31. WALKI JUNIORÓW - 50 kg 1gold Syguła Kacper Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        31. WALKI JUNIORÓW - 50 kg 2sivler Królikowski Jakub Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
34. WALKI JUNIORÓW - 68 kg 1gold Remion Artur Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        34. WALKI JUNIORÓW - 68 kg 2sivler Ciepłota Bartłomiej Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
36. WALKI JUNIORÓW + 75 kg 1gold Knyżewski Cezary MKSW KAN Pułtusk  POLAND
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-04-25 16:26:26 CEST +02:00)