Results
 
Otwarte Mistrzostwa Taekwon-Do Mazowsza Dzieci - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
01. UKŁADY 0-10 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 1gold Chędoga Róża Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        01. UKŁADY 0-10 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 2sivler Rajczyk Justyna Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        01. UKŁADY 0-10 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 3bronze Miłek Dominika Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        01. UKŁADY 0-10 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 3bronze Matusiewicz Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        01. UKŁADY 0-10 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 5 Oporska Kornelia Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        01. UKŁADY 0-10 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 5 Świątek Emilia Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        01. UKŁADY 0-10 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 5 Wróbel Zuzanna Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        01. UKŁADY 0-10 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 5 Szczepańska Maga Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 1gold Bartecka Agata Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 2sivler Krupa Laura Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 3bronze Wochnowicz Wiktoria Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 3bronze Rzemieniuk Maja Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 5 Jaszczerska Iga Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 5 Redel Zuzanna Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 5 Ponto Wiktoria Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 5 Kostrzewa Kalina Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 9 Piasecka Anna Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 9 Żuławska Hanna Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 9 Margula Zuzanna Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 9 Gębarowska Julia Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 9 Dyrla Dominika Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        02. UKŁADY 9-8 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 9 Dymkowska Maja Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
03. UKŁADY 7-6 KUP DZIEWCZYNKI, DZIECI 1gold Kłobuszewska Natalia Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
05. TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZYNKI, DZIECI 1gold Kłobuszewska Natalia Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        05. TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZYNKI, DZIECI 2sivler Piasecka Anna Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        05. TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZYNKI, DZIECI 3bronze Chędoga Róża Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        05. TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZYNKI, DZIECI 3bronze Krupa Laura Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 1gold Krupa Dawid Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 2sivler Wotliński Tymon Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 3bronze Szczudliński Jakub Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 3bronze Trepanowski Łukasz Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 5 Kwiatkowski Krzysztof Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 5 Wojciechowski Karol Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 5 Wójcicki Tymon Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 5 Bosek Gustaw Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Niewolik Antoni Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Prewęcki Mateusz Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Motyka Wiktor Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Białach Szymon Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Maliszewski Ignacy Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Wisłocki Antoni Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Ławrynowicz Filip Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        06. UKŁADY 0-10 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Chumięcki Krystian Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 1gold Gajewski Mateusz Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 2sivler Kuźmicz Maksymilian Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 3bronze Żwiruk Olgierd Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 3bronze Wersołowski Adam Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 5 Bieńkowski Dawid Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 5 Wierzbicki Aleksander Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 5 Dziedzic Tomasz Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 5 Brągoszewski Mikołaj Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Kreft Szymon Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Karczmarek Adrian Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Margula Bartosz Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Tatzky Antoni Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Sułecki Sebastian Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Wąsowski Patryk Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Wójcik Maciej Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        07. UKŁADY 9-8 KUP CHŁOPCY, DZIECI 9 Kacprzak Bartosz Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
08. UKŁADY 7-6 KUP CHŁOPCY, DZIECI 1gold Szymajda Maciej Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna  POLAND
        08. UKŁADY 7-6 KUP CHŁOPCY, DZIECI 2sivler Osiński Mateusz Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
        08. UKŁADY 7-6 KUP CHŁOPCY, DZIECI 3bronze Michalski Miron Klub Sportowy Taekwon-Do w Grodzisku Mazowieckim  POLAND
10. TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCY, DZIECI 1gold Wójcik Maciej Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
        10. TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCY, DZIECI 2sivler Maliszewski Kacper Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.  POLAND
        10. TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCY, DZIECI 3bronze Jeziorski Kamil Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów  POLAND
        10. TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCY, DZIECI 3bronze Brągoszewski Mikołaj Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie  POLAND
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-07-18 12:58:38 CEST +02:00)