Results
 
MiędzywojewódzkieMistrzostwa Taekwon-Do Juniorów i Juniorów Młodszych - śląskie i małopolskie - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 1gold Ochman Laura Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 2sivler Lipińska Adrianna Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Dobosz Weronika Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Bulanda Nikola Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Ryszka Marika Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Bogusz Martyna Bytomski Klub Sportowy Taekwon-do Sonso  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Marek Martyna Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Kłapczyk Oliwia Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Kierat Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Kozieł Kinga Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Chuda Emilia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Rattenbury Natasza Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Sacha Izabela Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Rozpondek Agata Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Wala Wiktoria Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Stempień Patrycja Częstochowska Akademia Taekwon-do Częstochowa  POLAND
02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 1gold Slian Alicja Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 2sivler Nowakowska Zofia Częstochowska Akademia Taekwon-do Częstochowa  POLAND
        02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 3bronze Środowska Laura Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 3bronze Krzemińska Alicja Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 5 Bulska Julia Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 5 Tomalska Aleksandra Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 5 Dziura Karolina Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 5 Bojarska Maria Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        02. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 1 KUP - DAN 9 Buchcik Małgorzata Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 1gold Dziura Karolina Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 2sivler Bojarska Maria Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 3bronze Środowska Laura Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 3bronze Bulska Julia Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 5 Grochowska Anna Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 5 Ochman Laura Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 7 Tomalska Aleksandra Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        03. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 7 Slian Alicja Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 42 KG 1gold Slian Alicja Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 42 KG 2sivler Kuczera Tatiana Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 42 KG 3bronze Wala Wiktoria Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 46 KG 1gold Nowakowska Zofia Częstochowska Akademia Taekwon-do Częstochowa  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 46 KG 2sivler Ryszka Marika Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 46 KG 3bronze Rattenbury Natasza Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 1gold Bulska Julia Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 2sivler Krzemińska Alicja Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 3bronze Rozpondek Agata Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 3bronze Sołtys Oliwia Częstochowska Akademia Taekwon-do Częstochowa  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 5 Kierat Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 5 Michalik Kinga Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 5 Stempień Patrycja Częstochowska Akademia Taekwon-do Częstochowa  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 5 Chuda Emilia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 50 KG 9 Kochel Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 55 KG 1gold Środowska Laura Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 55 KG 2sivler Lipińska Adrianna Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 55 KG 3bronze Kozieł Kinga Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 55 KG 3bronze Nitsch Maria Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 60 KG 1gold Dziura Karolina Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 60 KG 2sivler Kłapczyk Oliwia Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 60 KG 3bronze Ochman Laura Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 60 KG 3bronze Buchcik Małgorzata Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 60 KG 5 Dobosz Weronika Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 60 KG 5 Tomalska Aleksandra Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 1gold Bojarska Maria Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 2sivler Kurleto Kalina Częstochowska Akademia Taekwon-do Częstochowa  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 3bronze Potrzeba Nikola Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 3bronze Marek Martyna Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 5 Sacha Izabela Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 5 Grochowska Anna Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 5 Cichoń Zosia Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 5 Pisarek Emilia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 9 Kozłowska Liwia Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 9 Świącik Oliwia Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 1gold Kruk Kamil Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 2sivler Oczkowski Dawid Bytomski Klub Sportowy Taekwon-do Sonso  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Rutkowski Maciej Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Górecki Krzysztof Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Wójcik Jakub Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Miszczyk Grzegorz Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Szymczyk Jakub Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Wojtaszek Tomasz Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Jarubas Szymon Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Łuba Kacper Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Sekułowicz Patryk Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Adler Jędrzej Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Ryszka Mateusz Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Francuz Karol Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Woś Szymon Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do Świętochłowice  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Wawoczny Grzegorz Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 1gold Kula Dawid Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 2sivler Derejczyk Jakub Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 3bronze Kowal Jakub Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 3bronze Niemiec Mateusz Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 5 Staszkiewicz Oskar Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 5 Sonik Maksymilian Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 5 Sitek Konrad Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 5 Telenga Paweł Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 1gold Telenga Paweł Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 2sivler Niemiec Mateusz Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 3bronze Derejczyk Jakub Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 3bronze Sitek Konrad Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 Staszkiewicz Oskar Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 Wawrzaszek Sebastian Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 Kula Dawid Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 Oczkowski Dawid Bytomski Klub Sportowy Taekwon-do Sonso  POLAND
        12. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 9 Woś Szymon Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do Świętochłowice  POLAND
13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46 KG 1gold Zając Jakub Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46 KG 2sivler Tukaj Aleksander Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46 KG 3bronze Kołacz Szymon Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46 KG 3bronze Wójcik Jakub Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46 KG 5 Trzepizur Juliusz Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 1gold Sonik Maksymilian Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 2sivler Rutkowski Maciej Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 3bronze Oleś Patryk Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 3bronze Sekułowicz Patryk Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 5 Wojtaszek Tomasz Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 5 Łuba Kacper Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 5 Jarubas Szymon Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 5 Adler Jędrzej Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 9 Francuz Karol Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 9 Szymczyk Jakub Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 9 Kwapuliński Dawid Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do Świętochłowice  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52 KG 9 Lubszczyk Michał Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 1gold Derejczyk Jakub Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 2sivler Telenga Paweł Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 3bronze Wójcik Mikołaj Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 3bronze Durowski Mateusz Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 5 Wawrzaszek Sebastian Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 5 Kula Dawid Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 5 Dłubała Kornel Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 5 Wawoczny Grzegorz Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 9 Gruszka Piotr Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 9 Staszkiewicz Oskar Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58 KG 9 Waszczyk Bartosz Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 1gold Niemiec Mateusz Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 2sivler Jaszczyk Dominik Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 3bronze Ryszka Mateusz Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 3bronze Buchalik Kacper Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 5 Grabarczyk Mateusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 1gold Górecki Krzysztof Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 2sivler Miszczyk Grzegorz Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 3bronze Maciończyk Jarosław Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 3bronze Kazik Krzysztof Częstochowska Akademia Taekwon-do Częstochowa  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 5 Zacharski Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do Świętochłowice  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 5 Kruk Kamil Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 5 Sitek Konrad Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
18. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 70 KG 1gold Mańkowski Filip Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do Świętochłowice  POLAND
        18. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 70 KG 2sivler Blukacz Rafał Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        18. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 70 KG 3bronze Woś Szymon Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do Świętochłowice  POLAND
        18. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 70 KG 3bronze Kowal Jakub Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 1gold Nowakowska Hanna Częstochowska Akademia Taekwon-do Częstochowa  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 2sivler Kuligowska Karolina Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 3bronze Bobrowska Kaja Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 3bronze Węgrzyn Paulina Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 5 Kawecka Nicola Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 5 Tomalska Magdalena Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 5 Kołacz Magda Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 5 Pakuła Aleksandra Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 9 Kantor Kinga Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 9 Solich Paulina Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 9 Mańkowska Natalia Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do Świętochłowice  POLAND
20. UKLADY JUNIOREK - I - III DAN 1gold Tomczyk Zuzanna Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        20. UKLADY JUNIOREK - I - III DAN 2sivler Starczewska Paulina Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        20. UKLADY JUNIOREK - I - III DAN 3bronze Kuligowska Paulina Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        20. UKLADY JUNIOREK - I - III DAN 3bronze Wita Nikola Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        20. UKLADY JUNIOREK - I - III DAN 5 Gancarczyk Ewa Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 1gold Wita Nikola Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 2sivler Kuligowska Paulina Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 3bronze Węgrzyn Paulina Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 3bronze Tomalska Magdalena Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 Mańkowska Natalia Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do Świętochłowice  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 Bobrowska Kaja Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        21. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 Kawecka Nicola Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
23. WALKI JUNIOREK - 50 kg 1gold Pakuła Aleksandra Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        23. WALKI JUNIOREK - 50 kg 2sivler Gancarczyk Ewa Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
24. WALKI JUNIOREK - 55 kg 1gold Węgrzyn Paulina Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        24. WALKI JUNIOREK - 55 kg 2sivler Kuligowska Paulina Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        24. WALKI JUNIOREK - 55 kg 3bronze Nowakowska Hanna Częstochowska Akademia Taekwon-do Częstochowa  POLAND
        24. WALKI JUNIOREK - 55 kg 3bronze Kawecka Nicola Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
25. WALKI JUNIOREK - 60 kg 1gold Wita Nikola Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        25. WALKI JUNIOREK - 60 kg 2sivler Starczewska Paulina Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        25. WALKI JUNIOREK - 60 kg 3bronze Kołacz Magda Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
26. WALKI JUNIOREK - 65 kg 1gold Mańkowska Natalia Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-Do Świętochłowice  POLAND
        26. WALKI JUNIOREK - 65 kg 2sivler Tomczyk Zuzanna Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        26. WALKI JUNIOREK - 65 kg 3bronze Kuligowska Karolina Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        26. WALKI JUNIOREK - 65 kg 3bronze Kantor Kinga Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        26. WALKI JUNIOREK - 65 kg 5 Solich Paulina Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 1gold Sas Kacper Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 2sivler Myler Artur Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 3bronze Gałuszka Dawid Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 3bronze Pawłowski Mateusz Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 5 Kesten Szymon Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 5 Słomian Arkadiusz Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 5 Mika Łukasz Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 5 Bąk Kacper Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 9 Kowalski Dawid Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 9 Księżarek Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 1gold Głogowski Michał Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 2sivler Psuj Kacper Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 3bronze Zdaniewicz Mateusz Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 3bronze Mouzaoui Sofiane Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 5 Zawisza Franciszek Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 5 Henzel Dominik Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 5 Antończyk Mateusz Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 1gold Myler Artur Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 2sivler Henzel Dominik Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 3bronze Sas Kacper Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 3bronze Kesten Szymon Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 5 Mika Łukasz Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 5 Księżarek Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 5 Bąk Kacper Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 5 Kowalski Dawid Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 5 Antończyk Mateusz Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
32. WALKI JUNIORÓW - 56 kg 1gold Gałuszka Dawid Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        32. WALKI JUNIORÓW - 56 kg 2sivler Pawłowski Mateusz Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        32. WALKI JUNIORÓW - 56 kg 3bronze Zawisza Franciszek Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
33. WALKI JUNIORÓW - 62 kg 1gold Głogowski Michał Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        33. WALKI JUNIORÓW - 62 kg 2sivler Zdaniewicz Mateusz Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        33. WALKI JUNIORÓW - 62 kg 3bronze Psuj Kacper Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        33. WALKI JUNIORÓW - 62 kg 3bronze Mouzaoui Sofiane Krakowska Akademia Taekwon-do  POLAND
34. WALKI JUNIORÓW - 68 kg 1gold Henzel Dominik Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete w Rybniku  POLAND
        34. WALKI JUNIORÓW - 68 kg 2sivler Sas Kacper Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        34. WALKI JUNIORÓW - 68 kg 3bronze Kowalski Dawid Klub Sportowy RESPEKT  POLAND
        34. WALKI JUNIORÓW - 68 kg 3bronze Antończyk Mateusz Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
35. WALKI JUNIORÓW - 75 kg 1gold Bąk Kacper Klub Sportowy Dragon Janów  POLAND
        35. WALKI JUNIORÓW - 75 kg 2sivler Słomian Arkadiusz Klub Sportowy Wojownik Kłobuck  POLAND
        35. WALKI JUNIORÓW - 75 kg 3bronze Myler Artur Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter-TKM Rybnik  POLAND
        35. WALKI JUNIORÓW - 75 kg 3bronze Księżarek Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ORIENT Kłobuck  POLAND
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-12-11 17:52:18 CET +01:00)