Results
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików - łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 1gold Jurkowska Katarzyna Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 2sivler Jurkowska Anna Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Majda Julia Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Budzyńska Marcjanna Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Proske Aleksandra Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Łukomska Julia Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Płaczek Alicja Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Walasik Maja Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Mieczkowska Julia Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Majchrzak Natalia LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Nąckiewicz Weronika Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Gielzak Natalia Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Urbanek Zuzanna Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Dragan Amelia Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Skrzypczyk Maja Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        01. UKLADY JUNIOREK MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Piechowicz Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -42 KG 1gold Gielzak Natalia Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -46 KG 1gold Majchrzak Natalia LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -46 KG 2sivler Łukomska Julia Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -46 KG 3bronze Majda Julia Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -46 KG 3bronze Walasik Maja Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -50 KG 1gold Jurkowska Katarzyna Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -50 KG 2sivler Tokarska Julia Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -50 KG 3bronze Budzyńska Marcjanna Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -50 KG 3bronze Graczyk Wanessa Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -50 KG 5 Skrzypczyk Maja Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -55 KG 1gold Jurkowska Anna Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -55 KG 2sivler Urbanek Zuzanna Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -55 KG 3bronze Piechowicz Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 1gold Dragan Amelia Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 2sivler Mieczkowska Julia Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 60 KG 3bronze Proske Aleksandra Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
08. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 1gold Proske Aleksandra Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        08. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 2sivler Nąckiewicz Weronika Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        08. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 3bronze Majda Julia Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        08. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 3bronze Budzyńska Marcjanna Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        08. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 5 Piechowicz Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        08. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 6 Majchrzak Natalia LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        08. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 7 Dragan Amelia Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        08. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 8 Jurkowska Katarzyna Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -60 KG 1gold Płaczek Alicja Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH -60 KG 2sivler Nąckiewicz Weronika Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 1gold Musiał Przemysław Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 2sivler Nachajski Wojciech Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Cytryniak Jan Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 3bronze Pasikowski Adrian Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Nowakowski Jakub Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Kryszewski Jurand Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Poliakov Daniil Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 5 Piesik Wiktor Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Pawlikowski Krystian Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 August Kuba Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Kusiak Bartosz Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Ulbin Antoni Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Paduch Maciej Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Zygoń Bartosz Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Jagielski Mateusz Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        10. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 6-2 KUP 9 Bujakiewicz Kacper Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 1gold Chojnacki Adrian Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 2sivler Gawarzewski Mateusz Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 3bronze Wiśniewski Eryk Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 3bronze Pawlak Grzegorz Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 5 Bąbel Wiktor Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 5 Broś Kacper LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        11. UKLADY JUNIORÓW MŁODSZYCH - 1 KUP- DAN 5 Sterlak Michał Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46KG 1gold Jagielski Mateusz Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46KG 2sivler August Kuba Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 46KG 3bronze Paduch Maciej Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52KG 1gold Nachajski Wojciech Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 52KG 2sivler Bujakiewicz Kacper Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 58KG 1gold Kryszewski Jurand Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 1gold Wiśniewski Eryk Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 2sivler Bąbel Wiktor Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 3bronze Cytryniak Jan Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 3bronze Gawarzewski Mateusz Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 5 Ulbin Antoni Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 64 KG 5 Pawlak Grzegorz Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 1gold Zygoń Bartosz Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 2sivler Broś Kacper LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 3bronze Piesik Wiktor Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 3bronze Pasikowski Adrian Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 5 Sterlak Michał Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 5 Kusiak Bartosz Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 5 Pawlikowski Krystian Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 5 Poliakov Daniil Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 70 KG 9 Nowakowski Jakub Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 70 KG 1gold Chojnacki Adrian Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 70 KG 2sivler Musiał Przemysław Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 1gold Chojnacki Adrian Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 2sivler Bujakiewicz Kacper Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 3bronze Wiśniewski Eryk Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 3bronze Gawarzewski Mateusz Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 Piesik Wiktor Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 Ulbin Antoni Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 7 Bąbel Wiktor Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 8 Zygoń Bartosz Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 1gold Olejnik Lidia Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 2sivler Mikoś Patrycja Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 3bronze Bąk Weronika Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        19. UKLADY JUNIOREK - 5-1 KUP 3bronze Próżyńska Marlena Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
23. WALKI JUNIOREK - 55 KG 1gold Bąk Weronika Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
24. WALKI JUNIOREK - 60 KG 1gold Próżyńska Marlena Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        24. WALKI JUNIOREK - 60 KG 2sivler Mikoś Patrycja Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
25. WALKI JUNIOREK - 65 KG 1gold Olejnik Lidia Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
27. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 1gold Olejnik Lidia Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        27. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 2sivler Bąk Weronika Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 1gold Musiał Bartosz Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 2sivler Chęć Przemysław Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 3bronze Pinkowski Michał Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 3bronze Sterlak Krzysztof Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 5 Osada Wilhelm Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        28. UKLADY JUNIORÓW - 5 - 1 KUP 5 Dygacz Robert Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 1gold Korkosiński Adrian Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
33. WALKI JUNIORÓW - 68kg 1gold Korkosiński Adrian Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        33. WALKI JUNIORÓW - 68kg 2sivler Osada Wilhelm Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
34. WALKI JUNIORÓW - 75kg 1gold Musiał Bartosz Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        34. WALKI JUNIORÓW - 75kg 2sivler Sterlak Krzysztof Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
35. WALKI JUNIORÓW + 75kg 1gold Dygacz Robert Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        35. WALKI JUNIORÓW + 75kg 2sivler Chęć Przemysław Łódzkie Centrum Sportów Walki  POLAND
        35. WALKI JUNIORÓW + 75kg 3bronze Pinkowski Michał Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 1gold Korkosiński Adrian Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 2sivler Dygacz Robert Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 3bronze Pinkowski Michał Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 3bronze Osada Wilhelm Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
37. UKŁADY MŁODZICZEK 10-8 KUP 1gold Świder Julia Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        37. UKŁADY MŁODZICZEK 10-8 KUP 2sivler Grałek Barbara Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        37. UKŁADY MŁODZICZEK 10-8 KUP 3bronze Cytryniak Aleksandra Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        37. UKŁADY MŁODZICZEK 10-8 KUP 3bronze Smolarczyk Joanna Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        37. UKŁADY MŁODZICZEK 10-8 KUP 5 Ressel Paulina LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        37. UKŁADY MŁODZICZEK 10-8 KUP 5 Pop Natalia Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        37. UKŁADY MŁODZICZEK 10-8 KUP 5 Hoinkes Aleksandra Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 1gold Kwaśniewska Alicja Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 2sivler Grell Karolina Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 3bronze Szala Natalia LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 3bronze de Mezer Zuzanna Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 5 Głowa Natalia Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 5 Grzywka Ewelina Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 5 Lenczewska Antonina Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 5 Światłowska Julia Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 9 Przybylska Dominika Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 9 Michalska Katarzyna LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 9 Owczarek Zofia LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 7-6 KUP 9 Wesołowska Wiktoria Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 1gold Kulbat Magdalena LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 2sivler Chojnacka Natalia Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 3bronze Papuga Olena LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 3bronze Czajka Anna Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 5 Ulbin Emilia Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 5 Pytel Małgorzata Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 5 Ambrozik Anna LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 5 Nachajska Karolina Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 9 Młodzieniak Nikola LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 9 Mieszczankowska Zuzanna Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 9 Wojtkowiak Maja Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 9 Kliszko Małgorzata Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 9 Banaszkiewicz Julianna LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 9 Frukacz Katarzyna LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 9 Bocian Natalia LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 5 KUP I POWYŻEJ 9 Niewiadomska Zuzanna LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 1gold Kulbat Magdalena LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2sivler Chojnacka Natalia Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 3bronze Grzywka Ewelina Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 4 Ambrozik Anna LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 5 Michalska Katarzyna LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 6 Młodzieniak Nikola LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 7 Niewiadomska Zuzanna LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 8 Lenczewska Antonina Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 Ulbin Emilia Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 10 Pop Natalia Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 11 Pytel Małgorzata Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 12 Banaszkiewicz Julianna LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 13 Światłowska Julia Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 14 Kliszko Małgorzata Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 15 Papuga Olena LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        40. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 16 Świder Julia Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 1gold Namyślak Dominik Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 2sivler Starzyk Wojciech Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 3bronze Orzełek Jan Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 3bronze Olszak Maksymilian Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 5 Bernaciak Karol Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 5 Maksajdowski Szymon Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 5 Klimczak Adam Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 5 Myczkowski Piotr Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 9 Marona Adam Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 9 Watała Oskar LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 9 Prudło Przemysław Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 9 Kosowski Maciej Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 9 Glapiński Michał LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 9 Borowicz Szymon Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 9 Mordal Antoni Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        41. UKŁADY MŁODZIKÓW 10-8 KUP 9 Szafraniec Leonard Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 1gold Kucner Marcin Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 2sivler Widawski Darek Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 3bronze Szczepaniak Marcel Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 3bronze Waltrowski Franciszek Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 5 Palimąka Mateusz Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 5 Kamczyc Mateusz Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 5 Urbanek Wojciech Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 5 Tomaszewski Bartosz Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 9 Wójcik Alex Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 9 Matusiak Patryk Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 9 Kamczyc Filip Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 9 Szczęsny Jakub Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 9 Kapała Tobiasz Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 9 Palimąka Filip Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 9 Kuczyński Roch Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 7 - 6 KUP 9 Rogaczewski Szymon Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 1gold Politański Liwiusz Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 2sivler Nagielski Piotr Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 3bronze Olejnik Filip Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 3bronze Golewski Oskar Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 5 Włodarczyk Wiktor Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 5 Fręch Stanisław Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 5 Łucarz Kacper LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 5 Socha Krystian Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 9 Drechna Mateusz Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 9 Mamiński Filip Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 9 Sierszchulski Kamil Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 9 Wnuczek Igor Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 5 KUP I POWYŻEJ 9 Maciejewski Stanisław LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 1gold Sierszchulski Kamil Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2sivler Dworniczak Kamil Akademia Taekwon-Do IN NAE Rawicz  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 3bronze Wnuczek Igor Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 3bronze Namyślak Dominik Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 5 Socha Krystian Tomaszowska Akademia Taekwon-Do  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 6 Maciejewski Stanisław LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 7 Borowicz Szymon Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 8 Politański Liwiusz Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 Klimczak Adam Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 10 Olejnik Filip Ludowy Klub Sportowy Victoria Działoszyn  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 11 Majchrzak Adam Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 12 Golewski Oskar Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 13 Mamiński Filip Centrum Taekwon-do Łódź  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 14 Szczepaniak Marcel Klub Taekwon-do Tradycyjnego w Łodzi  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 15 Widawski Darek Poznański Sportowy Klub Taekwon-do w Poznaniu  POLAND
        44. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 16 Łucarz Kacper LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do  POLAND
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:25:30 CEST +02:00)