Results
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików woj. łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 1gold NĄCKIEWICZ WERONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 2silver MAJDA JULIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 3bronze MIESZCZANKOWSKA ZUZANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 3bronze SKRZYPCZYK MAJA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 5 KAWCZYŃSKA MARTA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 5 URBANEK ZUZANNA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 5 GRAŁEK BARBARA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 5 DRAGAN AMELIA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 GRZYWKA EWELINA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 KLISZKO MAŁGORZATA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 PYTEL MAŁGORZATA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 TOKARSKA JULIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 GURAK MARTYNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 PIECHOWICZ ZUZANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 GIELZAK NATALIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 MAJCHRZAK NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 17 ULBIN EMILIA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 17 OWCZAREK ZOFIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 17 WALASIK MAJA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 17 GRACZYK WANESSA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 1gold KULBAT MAGDALENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 2silver CIĄŻYŃSKA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 3bronze CHOJNACKA NATALIA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 3bronze ANGERMAN ZUZANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 5 SZPAK AGNIESZKA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 5 LEWANDOWSKA ANIELA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG 1gold MAJDA JULIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG 2silver GIELZAK NATALIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG 3bronze WALASIK MAJA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG 3bronze GRAŁEK BARBARA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG 1gold MAJCHRZAK NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG 2silver ANGERMAN ZUZANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG 3bronze GRACZYK WANESSA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG 1gold CHOJNACKA NATALIA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG 2silver KLISZKO MAŁGORZATA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG 3bronze ULBIN EMILIA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG 3bronze PIECHOWICZ ZUZANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG 5 KULBAT MAGDALENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG 5 TOKARSKA JULIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG 5 GRZYWKA EWELINA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG 5 PYTEL MAŁGORZATA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG 1gold NĄCKIEWICZ WERONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG 2silver OWCZAREK ZOFIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG 3bronze CIĄŻYŃSKA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG 3bronze SKRZYPCZYK MAJA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG 5 SZPAK AGNIESZKA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG 5 URBANEK ZUZANNA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG 1gold MIESZCZANKOWSKA ZUZANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG 2silver GURAK MARTYNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG 3bronze DRAGAN AMELIA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG 3bronze KAWCZYŃSKA MARTA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 1gold GRZYWKA EWELINA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 2silver ULBIN EMILIA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 3bronze CHOJNACKA NATALIA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 3bronze KULBAT MAGDALENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 5 SZPAK AGNIESZKA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 6 CIĄŻYŃSKA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 7 GIELZAK NATALIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH 7 OWCZAREK ZOFIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 1gold POLITAŃSKI LIWIUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 2silver SIERSZCHULSKI KAMIL POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 3bronze ULBIN ANTONI AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 3bronze WIDAWSKI DAREK POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 5 ZYGOŃ BARTOSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 5 KUSIAK BARTOSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 5 WNUCZEK IGOR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 5 MILCZAREK MATEUSZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 AUGUST KUBA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 RYBIŃSKI JAKUB CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 KLUSKA KACPER LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 KRYSZEWSKI JURAND TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 MAMIŃSKI FILIP CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 PIESIK WIKTOR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 NACHAJSKI WOJCIECH CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 9 ROGACZEWSKI OSKAR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP 17 PADUCH MACIEJ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 1gold PAWLAK GRZEGORZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 2silver STERLAK MICHAŁ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 3bronze ŁUCARZ KACPER LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN 3bronze MACIEJEWSKI STANISŁAW LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG 1gold PADUCH MACIEJ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG 2silver POLITAŃSKI LIWIUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG 3bronze RYBIŃSKI JAKUB CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG 3bronze AUGUST KUBA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG 5 ŁUCARZ KACPER LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG 5 MACIEJEWSKI STANISŁAW LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG 1gold GRZYBOWSKI FILIP UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PYZDRSKIE CENTRUM TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG 2silver MILCZAREK MATEUSZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG 1gold NACHAJSKI WOJCIECH CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG 2silver SIERSZCHULSKI KAMIL POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG 3bronze URBANOWICZ JAKUB UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PYZDRSKIE CENTRUM TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG 3bronze WNUCZEK IGOR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG 5 BUJAKIEWICZ KACPER AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG 1gold PAWLAK GRZEGORZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG 2silver KRYSZEWSKI JURAND TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG 3bronze RYCHLIK TOBIASZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PYZDRSKIE CENTRUM TAEKWON-DO  POLAND
16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG 1gold ZYGOŃ BARTOSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG 2silver ULBIN ANTONI AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG 3bronze PIESIK WIKTOR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG 3bronze KLUSKA KACPER LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG 5 STERLAK MICHAŁ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG 1gold KUSIAK BARTOSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG 2silver ROGACZEWSKI OSKAR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG 3bronze MAMIŃSKI FILIP CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 1gold BUJAKIEWICZ KACPER AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 2silver SIERSZCHULSKI KAMIL POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 3bronze STERLAK MICHAŁ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 3bronze PAWLAK GRZEGORZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 ULBIN ANTONI AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH 5 NACHAJSKI WOJCIECH CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
19. UKŁADY JUNIOREK 5 - 1 KUP 1gold OLEJNIK LIDIA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        19. UKŁADY JUNIOREK 5 - 1 KUP 2silver JURKOWSKA KATARZYNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        19. UKŁADY JUNIOREK 5 - 1 KUP 3bronze KATURA WIKTORIA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        19. UKŁADY JUNIOREK 5 - 1 KUP 3bronze PŁACZEK ALICJA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        19. UKŁADY JUNIOREK 5 - 1 KUP 5 JURKOWSKA ANNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        19. UKŁADY JUNIOREK 5 - 1 KUP 5 ŁUKOMSKA JULIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
22. WALKI JUNIOREK DO 50 KG 1gold ŁUKOMSKA JULIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
23. WALKI JUNIOREK DO 55 KG 1gold JURKOWSKA KATARZYNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        23. WALKI JUNIOREK DO 55 KG 2silver JURKOWSKA ANNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
24. WALKI JUNIOREK DO 60 KG 1gold PŁACZEK ALICJA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
25. WALKI JUNIOREK DO 65 KG 1gold OLEJNIK LIDIA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
26. WALKI JUNIOREK POW. 65 KG 1gold KATURA WIKTORIA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
27. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 1gold JURKOWSKA KATARZYNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        27. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 2silver PŁACZEK ALICJA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        27. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 3bronze KATURA WIKTORIA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        27. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 3bronze ŁUKOMSKA JULIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        27. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 JURKOWSKA ANNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
28. UKŁADY JUNIORÓW 5 - 1 KUP 1gold WIŚNIEWSKI ERYK KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        28. UKŁADY JUNIORÓW 5 - 1 KUP 2silver BROŚ KACPER LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        28. UKŁADY JUNIORÓW 5 - 1 KUP 3bronze ZIELIŃSKI MIKOŁAJ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        28. UKŁADY JUNIORÓW 5 - 1 KUP 3bronze ULBIN KACPER AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        28. UKŁADY JUNIORÓW 5 - 1 KUP 5 RYBIŃSKI BARTOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        28. UKŁADY JUNIORÓW 5 - 1 KUP 5 MUSIAŁ PRZEMYSŁAW CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 1gold KORKOSIŃSKI ADRIAN CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 2silver GAWARZEWSKI MATEUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 3bronze DZIEMSZA ADRIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        29. UKŁADY JUNIORÓW I - III DAN 3bronze DYGACZ ROBERT LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
31. WALKI JUNIORÓW DO 56 KG 1gold RYBIŃSKI BARTOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
33. WALKI JUNIORÓW DO 68 KG 1gold KORKOSIŃSKI ADRIAN CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        33. WALKI JUNIORÓW DO 68 KG 2silver WIŚNIEWSKI ERYK KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        33. WALKI JUNIORÓW DO 68 KG 3bronze BROŚ KACPER LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
34. WALKI JUNIORÓW DO 75 KG 1gold DZIEMSZA ADRIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        34. WALKI JUNIORÓW DO 75 KG 2silver JACKOWIAK BARTOSZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PYZDRSKIE CENTRUM TAEKWON-DO  POLAND
        34. WALKI JUNIORÓW DO 75 KG 3bronze ZIELIŃSKI MIKOŁAJ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
35. WALKI JUNIORÓW POW. 75 KG 1gold MUSIAŁ PRZEMYSŁAW CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        35. WALKI JUNIORÓW POW. 75 KG 2silver DYGACZ ROBERT LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        35. WALKI JUNIORÓW POW. 75 KG 3bronze ULBIN KACPER AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 1gold WIŚNIEWSKI ERYK KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 2silver DZIEMSZA ADRIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 3bronze GAWARZEWSKI MATEUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 3bronze KORKOSIŃSKI ADRIAN CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 5 ULBIN KACPER AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 5 DYGACZ ROBERT LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        36. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW 5 BROŚ KACPER LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
37. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 1gold PASIKOWSKA MARTA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        37. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2silver WITKOWSKA MONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        37. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 3bronze NOWAK ANGELIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 1gold GOŁĘBIEWSKA MAGDALENA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2silver HOINKES ALEKSANDRA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 3bronze KUBIAK ALEKSANDRA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 3bronze NIEMIEC ZUZANNA ALINA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 5 ŚMIECHOWICZ JULIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 5 ŚWIATŁOWSKA JULIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 5 GAWŁOWSKA ANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 5 RESSEL PAULINA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 SMOLARCZYK JOANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        38. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 CYTRYNIAK ALEKSANDRA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
39. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 1gold ŚWIDER JULIA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2silver GRELL KAROLINA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 3bronze WESOŁOWSKA WIKTORIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 3bronze DZIADCZYK NADIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 5 WRÓBEL OLIWIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 5 MAJDA ZOFIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        39. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 5 PRZYBYLSKA DOMINIKA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 1gold PAPUGA OLENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2silver NACHAJSKA KAROLINA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 3bronze AMBROZIK ANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 3bronze GRZELAK KINGA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 5 KWAŚNIEWSKA ALICJA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 5 SZUPTARSKA ANITA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 5 CZAJKA ANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 5 WOJTKOWIAK MAJA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 9 BANASZKIEWICZ JULIANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 9 SZALA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 9 MŁODZIENIAK NIKOLA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 9 GÓRECKA ZUZANNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 9 GŁOWA NATALIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 9 ANGERMAN ALEKSANDRA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        40. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 9 MICHALSKA KATARZYNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 1gold AMBROZIK ANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2silver ŚWIDER JULIA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 3bronze MICHALSKA KATARZYNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 3bronze CZAJKA ANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 5 PASIKOWSKA MARTA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 5 PAPUGA OLENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 5 WRÓBEL OLIWIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 5 GOŁĘBIEWSKA MAGDALENA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 NACHAJSKA KAROLINA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 GÓRECKA ZUZANNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 WESOŁOWSKA WIKTORIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 ŚWIATŁOWSKA JULIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 SZALA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 DZIADCZYK NADIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 KWAŚNIEWSKA ALICJA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 BANASZKIEWICZ JULIANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 17 GAWŁOWSKA ANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 17 GRZELAK KINGA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        41. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 17 WOJTKOWIAK MAJA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 1gold BŁASZCZYK DAWID POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2silver SOWIŃSKI PATRYK AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 3bronze KRAUZE ANTONI POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 3bronze KOWALCZYK SZYMON LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 5 PIOTROWSKI MICHAŁ AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 5 KATOLIK SZYMON CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 5 KMIECIŃSKI MIŁOSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 5 GAŁAMON MACIEJ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 CZERWIŃSKI JAKUB CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 OLSZAK MAKSYMILIAN AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 RÓŻAŃSKI PIOTR LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        42. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 ŁEPECKI WITOLD POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 1gold NAMYŚLAK DOMINIK LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2silver BOROWICZ SZYMON LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 3bronze HULBÓJ JAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 3bronze STOLARCZYK OLIWIER CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 5 KAFTANOWICZ KACPER CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 5 BERNACIAK KAROL CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 5 ZATYKA PIOTR CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 5 DOMAŃSKI JAN POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 JASIACZEK SZYMON CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 TARAS BARTOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        43. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 MACIEJEWSKI JAKUB CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 1gold KUCNER MARCIN POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2silver OLEJNIK SZYMON POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 3bronze MATUSIAK PATRYK TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 3bronze URBANEK WOJCIECH CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 5 KUBAT ŁUKASZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 5 KAPAŁA TOBIASZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 5 MAKSAJDOWSKI SZYMON AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 5 STARZYK WOJCIECH LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 SOLIŃSKI DANIEL LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 OLECHNOWICZ ILIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 URBAN JULIAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 PŁUCIENNIK BARTOSZ LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 MADEJCZYK IGOR LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 RADECKI WOJCIECH KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 KULAZIŃSKI BARTOSZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 PŁUCIENNIK JAKUB LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 MYCZKOWSKI PAWEŁ LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 KRZYSIAK BARTOSZ LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 MYCZKOWSKI PIOTR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 ROGACZEWSKI SZYMON CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 KUCZYŃSKI ROCH AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 WATAŁA OSKAR LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 ZIÓŁKOWSKI MATEUSZ LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 1gold WALTROWSKI FRANCISZEK POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2silver NAGIELSKI PIOTR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 3bronze GOLEWSKI OSKAR CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 3bronze TOMASZEWSKI BARTOSZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 5 OLEJNIK FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 5 PALIMĄKA FILIP TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 5 PEŁKA KACPER TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 5 WÓJCIK ALEX TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 9 ŻAK ALAN TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 9 ŁANKIEWICZ KRYSTIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        45. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 9 PALIMĄKA MATEUSZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 1gold OLEJNIK FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2silver PIOTROWSKI MICHAŁ AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 3bronze GOLEWSKI OSKAR CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 3bronze NAMYŚLAK DOMINIK LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 5 BOROWICZ SZYMON LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 5 KUBAT ŁUKASZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 5 SOWIŃSKI PATRYK AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 5 OLECHNOWICZ ILIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 ŁANKIEWICZ KRYSTIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 OLSZAK MAKSYMILIAN AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 PALIMĄKA MATEUSZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 KATOLIK SZYMON CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 WATAŁA OSKAR LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 KAFTANOWICZ KACPER CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 PŁUCIENNIK JAKUB LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        46. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 TARAS BARTOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-04-21 08:43:49 CEST +02:00)