Results
 
OPEN DUTCH CHAMPIONSHIPS 2020 BY MASTER WILLY VAN DE MORTEL - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
010003 Patterns Youth 6-13 F A D01 1gold ORRICK NEVE ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        010003 Patterns Youth 6-13 F A D01 2silver MCCARTHY ARIANA GMAC MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        010003 Patterns Youth 6-13 F A D01 3bronze ROLSTAD ALBA NTN REGION EAST  NORWAY
        010003 Patterns Youth 6-13 F A D01 4 GROENEVELD ISA KOGURYO  NETHERLANDS
        010003 Patterns Youth 6-13 F A D01 5 TUPAMAHU MELLUA KOGURYO  NETHERLANDS
010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 1gold VAN DER WEIDE JAZZLYNN CB19NL  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 2silver BARNETT DEMI T-UK STRATFORD  UNITED KINGDOM
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 3bronze BARNETT SKY T-UK STRATFORD  UNITED KINGDOM
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 4 ANEQ IBTIHAAL TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 5 MARKUSS SOPHIE KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 5 MURPHY CLARA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 5 IVASHKEVICH ANASTASIA BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 5 ŠTELLNEROVÁ KLAUDIE ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 9 COURTNEY SOUL-BE TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 9 ALGOO NAOMI CHONG DO KWAN  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 9 TER BURG JERSEY DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 9 PENDER KATE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 9 MURTAGH ELLA SANTRY-ITF TAEKWON-DO  IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 9 MENŠÍKOVÁ ŠARLOTA ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 9 BALDEAU SINA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 9 GEERINCK JESSICA SAMJOK-O  BELGIUM
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 KIEN JOSEPHINE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 EDINK ELLA SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 LINGERS KENYA TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 CHERRADI ALIYA ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 KOKEŠOVÁ KLAUDIE ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 GRÖNE ZOE GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 FOEDERER FELINE CB19NL  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 VAN DEN BERK LIEKE TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 JENSTAD LONE NTN REGION EAST  NORWAY
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 KOROSEC NINA BARADA HWARANG  SLOVENIA
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 KEIJERS DENISE DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 BURKE LEXIE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 VAN EIJKEN SANDRA CB19NL  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 MARTIN CATHERINE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 SAUER JULIA SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 17 KELLY HANNAH RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 GENC MINE FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 PRIIMAK LIDA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 FITZSIMONS AOIFE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 CAPA LARA TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 O DONOVAN CHLOE EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 CREVECOEUR ENYA ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 PENDER CIARA RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 LISSENBURG LYNN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 TOBAC AMBRE ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 CAPA HELIN TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010004 Patterns Youth 6-13 F B G04-G01 33 HEUS SILKE TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 1gold TSANG ISABELLA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 2silver RINGELMANN SOFYA BARMER TV 1846  GERMANY
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 3bronze RICHARDSON POPPY NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB  WALES
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 4 SPROCKEL REGELAIN CB19NL  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 5 DEN DECKER CHEYENNE CB19NL  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 5 HAMBARTSUMIAN ELENA CHONG DO KWAN  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 5 VERVEER DANIEK CB19NL  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 5 KILLEEN WILLOW FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 9 WAUTERS BO TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 9 CHI LIYA DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 9 BRETT EILIDH BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 9 MATTHIEU BENTHE TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 9 KRAHWINKEL ALICIA TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 9 LÖDSCHACK LENI 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 9 FUCHS ENYA KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 9 DE HEER NICOLE SOO BAK-GI  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 MOSTERT SAM JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 GONZALEZ IRIS ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 POST NOOR TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 MC CORMACK WILLOW FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 GEERINGS KYARA DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 TENNEKES MARLEY UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 DANEL LENIE 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 BASKAFA YASEMIN KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 MAHMUD ELEINA ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 KEIJERS JOËLLE DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 DIBA SARA TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 O FLYNN LAUREN EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 HALEWIJN DEMY DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 MITGENBERG MELANIE CB19NL  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 VISSER KIRA JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 17 GODFRIAND ANAÏS TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 EREN CEYLIN TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 HERRFURTH EMMA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 SAALMANN PHILOMENA TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 KUHNERT CAROLYN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 O LOUGHLIN ALANNA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 VAN DER KLOCHT ROSANNA UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 MANTHEY SORAYA-SOPHIE KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 BROWN MADISON BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 DOAN BLATHNAT BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05 33 ZACKARIASSON WILMA FROLUNDA TKD  SWEDEN
010009 Patterns Youth 6-13 M A D01 1gold MARTOWIRONO RAÚL TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO  NETHERLANDS
        010009 Patterns Youth 6-13 M A D01 2silver MOIR LEWIS BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010009 Patterns Youth 6-13 M A D01 3bronze HERBERTS FABIAN SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        010009 Patterns Youth 6-13 M A D01 4 DUFFY ALEX RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010009 Patterns Youth 6-13 M A D01 5 CRONIN AARON RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 1gold BANDARCHYK YARASLAU BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 2silver STIRLING RYAN TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 3bronze DALNICHENKA ILYA BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 4 KRANZ TIJMEN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 5 BENNANI RAYAN TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 5 TOBISCH LUCAS DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 5 LINGERS KAYDEN TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 5 BYLUND JONATHAN FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 9 KARATZIAS ILIAS TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 9 PRONK DIMITRI JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 9 STSIAPANAU ULADZISLAU BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 9 KELLER NILS JC-LANGENFELD - TAEKWON-DO  GERMANY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 9 LISSENBURG DAMIAN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 9 LINERO CRUZ JAVIER ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 9 VAN DER VORST LUKAS DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 9 BRETT HARVEY BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 AKAJOUAA SOULEYMAN SAMJOK-O  BELGIUM
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 ERKENS CARLO UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 MATJAŠIČ FILIP BARADA HWARANG  SLOVENIA
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 VOGLER GIDEON CB19NL  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 VAN DER VEER DONNY UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 LANDMAN NIEK TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 NESS OLE MARIUS TEAM NORTHWEST  NORWAY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 MOIR MATTHEW BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 VAN GINHOVEN MATTHEW JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 VAN DRIEL JORAN OHDOKWAN  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 GINKO LUCA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 VAN ES SJENG DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 GILSON PIERRIC SAMJOK-O  BELGIUM
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 VAN SANTEN MADDOX TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 JAMES MATTHEW CORK TAEKWON-DO NORTH MON - CARRIGALINE  IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 17 TERHAAR NAUT CB19NL  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 O SULLIVAN BEN CORK TAEKWON-DO NORTH MON - CARRIGALINE  IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 RODRIGUES RUBEN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 BLITTERSDORF FYNN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 BIJSTERBOSCH YESTIN TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 LÖDSCHACK LOUIS 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 ROURS LOUIS TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 CARAPELLOTTI MARCO ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 MURPHY CILLIAN EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 GAY BOBBY NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB  WALES
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 CANTWELL AARON FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 BOUYMEJJAN AYMAN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 THIRIONET ALEXANDRE ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 SAUER ALEXANDER SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 LLOVERA JOSE LUIS ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 PASTRŇÁK MATYÁŠ ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 COOPER CONOR EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 STOKES JOSHUA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 DONIESIEWICZ OLIVIER ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 WOJCIECHOWSKI BRAJAN EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 RICHARDSON HARLEY NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB  WALES
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 TSOUTSANIS LUC CB19NL  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 VIKTOR RAPHAEL TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 CHATSIKIRIAKIDIS EVANGELOS DOQUADRAT  GERMANY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 SLOT KOEN UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 KIDNEY KYLE EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 SMALL CODY NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB  WALES
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 CESTELLI MAUROIT YANIS ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 LAMARI ZACH MASTER DOUGLAS TAEKWONDO SCHOOLS  IRELAND
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 ROSENBAUM MAX SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 IVERSEN MATHIAS BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 DOSTÁL VOJTĚCH ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 33 DAUCHOT DAVID ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        010010 Patterns Youth 6-13 M B G04-G01 65 MEINERT MARIUS GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 1gold NOVIK MAKSIM BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 2silver NOVIKAU ARSENI BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 3bronze VU RICCI TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 4 VAN DIJK LUCAS SOO BAK-GI  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 5 TOSUN KEREM KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 5 ERGIN AYDAN TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 5 VAN NIEKERK JAYDEN TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 5 VU KENJI TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 9 EDEL JAYCEN TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 9 PENDER LUKE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 9 VAN DEN BROEK LIAM TAPILATU SPORTCENTER  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 9 VAN WEVERWIJK SANDER DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 9 BRODIE LUKE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 9 SINIAUSKI DZMITRY BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 9 VAN VEGHEL GAVIN DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 9 O LOUGHLIN DAIRE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 WEGEL COLIN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 LINDNER ROBIN TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 MCCORMACK KAI FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 ROSBERGEN MICHA UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 CANTWELL RIAN FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 TIESSEN NIKITA TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 UYSAL BARIS SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 TSHIALA HUGO ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 VAN DEN ELSEN SEM DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 KABBEDIJK JASPER UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 ZAIDAN DYLAN SANTRY-ITF TAEKWON-DO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 GOTTITI WILLEM TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 WOJCIECHOWSKI ALAN EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 O DUBHGAIN DAITHI CORK TAEKWON-DO NORTH MON - CARRIGALINE  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 KHEMAI RODI TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 17 ABRAM LUCA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 VAN WEVERWIJK DAVID DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 CANTWELL BEN FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 ZAIDAN LEON SANTRY-ITF TAEKWON-DO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 JELLEMA DYON CHONG DO KWAN  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 VERTROOST YOENN SAMJOK-O  BELGIUM
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 KONRAD LEON KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 VAN DER KLOCHT QUINTEN UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 VAN OERS STANLEY CB19NL  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 MIKOLAJEK OLEK FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 SÜLLWALD JONA FYNN TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 KIEN LUIS MARC SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 WESTRA JESSE TAPILATU SPORTCENTER  NETHERLANDS
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 MAHMUD EFRAN ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 DYBALA MARCEL KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 DROZG BIAN BARADA HWARANG  SLOVENIA
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 TALEB FADEL TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 MARTINEZ GABRIEL SAMJOK-O  BELGIUM
        010011 Patterns Youth 6-13 M C G07-G05 33 KABBEDIJK OLIVIER UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
010014 Patterns Junior 14-17 F A D02 1gold THOMPSON LILY ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        010014 Patterns Junior 14-17 F A D02 2silver HICKEY ABI RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010014 Patterns Junior 14-17 F A D02 3bronze HENDRICK ELLIE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010014 Patterns Junior 14-17 F A D02 4 DAMATO COLLIEN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010014 Patterns Junior 14-17 F A D02 5 AUNVIK ADELE REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010014 Patterns Junior 14-17 F A D02 5 DE RIJKE MEREL KOGURYO  NETHERLANDS
        010014 Patterns Junior 14-17 F A D02 5 FERGUSON LORNA GMAC MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        010014 Patterns Junior 14-17 F A D02 5 BERG MINA STUBBAN REGION TRØNDELAG  NORWAY
010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 1gold SLIVA MARTINA OHDOKWAN  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 2silver SMITH TAYLOR ITF FUSION  UNITED KINGDOM
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 3bronze MARCHESIN ASIA ASD CIPAS  ITALY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 4 SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 5 ROŽBOUDOVÁ VERONIKA TAEKWON-DO TŘEBOŇ  CZECH REPUBLIC
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 5 V/D WIJNGAART KIKI SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 5 LISTHAUG JENNY REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 5 RUI MINA REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 9 TENTUA QUINAYAH TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 9 WOHLEN FRIDA REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 9 SIGURDSEN NORA REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 9 FARGNOLI DONATELLA GMAC MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 9 SCHMIDT ANGELIKA SPORTSCHULE-HÖXTER E.V.  GERMANY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 9 HERBERTS ANNA SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 9 AYALA TRUJILLO LUNA SILVANA ITF ÅL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 9 WESTERINK DANI TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 GOLVERDINGEN BRIDGET TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 ŠEBESTOVÁ KLÁRA ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 VAN LIERDE TABITHA SAMJOK-O  BELGIUM
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 BOONSTRA EMMA SOFIE BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 JOHANSSON NAEMI FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 PASIECZNIK JULIA EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 REITAN FRIDA PEDERSEN REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 MEINERT MAREN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 ROSENBAUM JOANNE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 HENWOOD HOLLY PUMA ENGLAND  UNITED KINGDOM
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 IVERSEN MARIE BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 MCCUNE REBECCA TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 JAKOB JENNA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 HANSSON AVALON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 BARADA TYRA BARADA HWARANG  SLOVENIA
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 17 BALLESTY CAOIMHE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 KROES VERA TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 TER BURG SYDNEY DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 BOLLAND HEDDA LAANKE REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 BEKKERING ANNA TAPILATU SPORTCENTER  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 BIEN LAURA RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 VRIJENS TOSCA CB19NL  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 RYMASZEWSKA MARIA RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 HONNINGSVÅG MARTHINE TEAM NORTHWEST  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 BOUYMEJJAN KHALILA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 VAN DER ZANDE IMKE TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 PICELLO GIOIA ASD CIPAS  ITALY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 ŽAGAR SLEMENŠEK LARISA HYONG CELJE  SLOVENIA
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 FITZSIMONS SARAH RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 FAASEN FLEUR TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 BJØRVIK TIRILL SOTRA NTN TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 STADELMANN ALICIA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 FERREY AMIE-ELIZABETH ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 KVARAN NORA REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 KELLER AMELIE JC-LANGENFELD - TAEKWON-DO  GERMANY
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 VAN DER VEER MYRTHE CB19NL  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 WEMMERS ROBIN DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 TVRDÍKOVÁ ANNA MARIE ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        010015 Patterns Junior 14-17 F A D01 33 SINGLETON JAIMIE GMAC MARTIAL ARTS  SCOTLAND
010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 1gold TASIN GIULIA ASD CIPAS  ITALY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 2silver MAKOVIICHUK SOFIA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 3bronze OHLSSON REBECCA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 4 STRINDBECK ISABELLA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 5 THONG-ASA PAWITRA NTN REGION EAST  NORWAY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 5 THOMPSON EMMA TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 5 MCKIBBEN MOLLY TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 5 NIKOLCHOVA LILIANA SAMJOK-O  BELGIUM
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 9 KILLEEN ALEX FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 9 ALGOO DESTINY CHONG DO KWAN  NETHERLANDS
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 9 MARKETZ LEA TV BRECHTEN  GERMANY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 9 OLSSON MARIA NTN REGION EAST  NORWAY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 9 MALIK LAIBAH JUNAID NTN REGION EAST  NORWAY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 9 JANGUMPORN NEOY NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 9 WITTWER FIONA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 9 RADU AMALIA TAEKWONDO SPORTS ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 17 TIBERG KARINA NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 17 AUFERMANN NELE KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 17 VIKTOR ANNE SOPHIE TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 17 DEBOWSKA ZUZANNA SAMJOK-O  BELGIUM
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 17 IVARSSON REBECCA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 17 SCHUSTER ELISA SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 17 MALIK ALISHA JUNAID NTN REGION EAST  NORWAY
        010016 Patterns Junior 14-17 F B G04-G01 17 GROOTVELD JILKE SOO BAK-GI  NETHERLANDS
010017 Patterns Junior 14-17 F C G07-G05 1gold KOURTESI ANGELIKI TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010017 Patterns Junior 14-17 F C G07-G05 2silver ZIEGLER LUCA SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        010017 Patterns Junior 14-17 F C G07-G05 3bronze BERGEVOET DÉSANNE TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        010017 Patterns Junior 14-17 F C G07-G05 4 SPROCKEL CHARAYLIS CB19NL  NETHERLANDS
        010017 Patterns Junior 14-17 F C G07-G05 5 KINZLER MICHELLE GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        010017 Patterns Junior 14-17 F C G07-G05 5 SADEK NESSRINE TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
010020 Patterns Junior 14-17 M A D02 1gold BRADWELL ALEXANDER ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        010020 Patterns Junior 14-17 M A D02 2silver TATTI PIERLUGI TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        010020 Patterns Junior 14-17 M A D02 3bronze WALSH SAM MASTER DOUGLAS TAEKWONDO SCHOOLS  IRELAND
        010020 Patterns Junior 14-17 M A D02 4 BAILEY AIDAN PUMA ENGLAND  UNITED KINGDOM
        010020 Patterns Junior 14-17 M A D02 5 DONIESIEWICZ SZYMON ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        010020 Patterns Junior 14-17 M A D02 5 HASSANIPOUR DANIEL STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        010020 Patterns Junior 14-17 M A D02 5 ZAVEC TIMOTEJ BARADA HWARANG  SLOVENIA
        010020 Patterns Junior 14-17 M A D02 5 JOB MAASSEN DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 1gold LAU CHRISTOPHER TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 2silver LIND MATS BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 3bronze SOLLI EDVARD TEAM NORTHWEST  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 4 KOKKO JUUSO ESPOO TKD CLUB  FINLAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 5 SKOGMO OLE JAKOB REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 5 DOAN CHULAINN BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 5 IVERSEN MARIUS HAUGE BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 5 LOKNA GUSTAV STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 9 HOLMEN-LØKKEN HILMAR REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 9 NORDAL SONDRE HØYLAND NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 9 NESS KNUT ERIK TEAM NORTHWEST  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 9 OUDOLNYI VADIM KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 9 VERSTEEG JOCHEM CB19NL  NETHERLANDS
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 9 GROVEN OLA MATHIAS REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 9 HØISKAR ELIAS NTN REGION EAST  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 9 PREYS MATTEO TAEKWON- DO SO SAN  BELGIUM
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 VALENTIN EMIL FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 VERSTEEG LUCAS CB19NL  NETHERLANDS
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 AAKVIK TRYGVE NTN REGION EAST  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 ULLENSVANG ADRIAN TØSDAL BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 HELLEVANG STEFFEN JOO BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 NOTENBOOM TERENCE CB19NL  NETHERLANDS
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 MAZZOLA RAFFAELE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 ULVIK HÅKON REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 MARTIN FINN RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 GHOSAL ALEXANDER FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 YSLAND MATHIAS NTN REGION EAST  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 HAUGLAND ANGEL FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 ZANETTI LUIGI TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 ODLÖW JON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 ØDEGÅRD ANDREAS REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 17 NIKOLAEV EGOR BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 STRÖMBERG KEVIN FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 GLUSZEK MICHAL RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 HUSEBØ REMI STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 LEHANE RUAIRI RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 INGHAM ROSS FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 HAVE, TEN JORT TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO  NETHERLANDS
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 MIGLIACCIO LORENZO TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 O KEEFFE ALEX RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 VAN WOGGELUM NICK SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 DUNLOP PEARSE TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 MCCONE BEN TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 LEFFERS ALEX TAPILATU SPORTCENTER  NETHERLANDS
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 LOUWS DAMIAN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 DALHAUG EIVIND OLILA NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 KUZMICZ MATTHEW RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 DOAN CARRAIG BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 BYRNE RIAN RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 KYTE ELIAS FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 BURKE CALUM FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010021 Patterns Junior 14-17 M A D01 33 HERBERTS TOBIAS SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 1gold RINCHINOV ALTAN TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 2silver THOMAS TY ITF FUSION  UNITED KINGDOM
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 3bronze TOBISCH CHRISTIAN DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 4 JOHANSSON NOAH FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 5 SCHUDDINCK RUNE TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 5 MILUTINOVIC PAVLE FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 5 WOLD HENNING KALDAHL REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 5 MAGUIRE CONNOR FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 9 ENGEVIK JENS MARTIN STORD TKD KLUBB  NORWAY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 9 ROELOFS DYLAN TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN  NETHERLANDS
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 9 ROŽBOUD JAKUB TAEKWON-DO TŘEBOŇ  CZECH REPUBLIC
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 9 KYRKJEEIDE TOR-KRISTIAN NTN REGION EAST  NORWAY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 9 TEPPER LUIS KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 9 LADUTKO KIRILL BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 9 RING PATRIC RASBUDO ITF TAEKWON-DO RF  FINLAND
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 9 NAGY SAMUEL ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 LLOYD ZAKARIA ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 UYSAL EFEKAN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 LONGEVAL NIKKI TAEKWON- DO SO SAN  BELGIUM
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 LUND GEORG VASSHUS NTN REGION EAST  NORWAY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 CARR DYLAN RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 LUPO SIMONE ASD CIPAS  ITALY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 IGNATIEVA ARSENY RASBUDO ITF TAEKWON-DO RF  FINLAND
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 BEILMANN MAXIM KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 HERTAAS JOACHIM NTN REGION EAST  NORWAY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 NIEUWENKAMP MARTIJN CB19NL  NETHERLANDS
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 NISTERIUC VALENTIN DIMITRIS DOQUADRAT  GERMANY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 ANEQ IBRAHIM TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 HASSANIPOUR MIKAEL STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        010022 Patterns Junior 14-17 M B G04-G01 17 DANEL JONAS 1. WALSUMER JC  GERMANY
010023 Patterns Junior 14-17 M C G07-G05 1gold DAVIS SUERO LIVAN TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        010023 Patterns Junior 14-17 M C G07-G05 2silver GOTTITI WOLF TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010023 Patterns Junior 14-17 M C G07-G05 3bronze BERGMANS DAAN TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
        010023 Patterns Junior 14-17 M C G07-G05 4 FARHAT ZIAD TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010023 Patterns Junior 14-17 M C G07-G05 5 ABDOULAHI PAEPE TKD SPORTSCHOOL CHON-JI GENT BELGIUM  BELGIUM
        010023 Patterns Junior 14-17 M C G07-G05 5 ALIF JAN HYONG CELJE  SLOVENIA
        010023 Patterns Junior 14-17 M C G07-G05 5 ZAKRZYK KACPER LKS SPARTA  POLAND
010025 Patterns Senior 18+ F A D04-D06 1gold MUSCA ANDREEA ITF BRUSSELS  BELGIUM
        010025 Patterns Senior 18+ F A D04-D06 2silver SCHEFFEL VIVIANE DOQUADRAT  GERMANY
        010025 Patterns Senior 18+ F A D04-D06 3bronze PURA MAXINE DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010025 Patterns Senior 18+ F A D04-D06 4 BLÄTZ SASKIA SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        010025 Patterns Senior 18+ F A D04-D06 5 SÆTRUM MARTE BRASØY NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        010025 Patterns Senior 18+ F A D04-D06 5 BARRY SARAH CORK TAEKWON-DO NORTH MON - CARRIGALINE  IRELAND
010026 Patterns Senior 18+ F A D03 1gold PÄTSI JULIA ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        010026 Patterns Senior 18+ F A D03 2silver BEHONEK LISANNE TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        010026 Patterns Senior 18+ F A D03 3bronze ROOK BO SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        010026 Patterns Senior 18+ F A D03 4 CARR KATRINA BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010026 Patterns Senior 18+ F A D03 5 NORHEIM ANITA FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010026 Patterns Senior 18+ F A D03 5 WINKEN JESSICA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010026 Patterns Senior 18+ F A D03 5 JACOBS SANNE SOO BAK-GI  NETHERLANDS
010027 Patterns Senior 18+ F A D02 1gold SJÖVALL MIRA BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 2silver KERÄNEN LOTTA ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 3bronze HOLE ANN LINNEA BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 4 BROWN MEGAN BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 5 CANCEDDA ELEONORA TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 5 VAN LEUKEN ESLI DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 5 MCCUNE RACHEL TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 5 WESTGAARD CECILIE FOSS NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 9 LUND INE-DESIRÉE NTN REGION EAST  NORWAY
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 9 MOURET LAURA ITF BRUSSELS  BELGIUM
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 9 BOUYMEJJAN LINA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010027 Patterns Senior 18+ F A D02 9 BARRY AOIFE CORK TAEKWON-DO NORTH MON - CARRIGALINE  IRELAND
010028 Patterns Senior 18+ F A D01 1gold LI SELMA ITF ÅL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 2silver SACCON AGNESE ASD CIPAS  ITALY
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 3bronze MCROBERTS CATRIONA SOUTH QUEENSFERRY TKD  SCOTLAND
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 4 KIIKKINEN NELLI TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 5 SCHOOTS TESSA TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 5 SCHNIERING LEONIE SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 5 CHORALLA NIKOLA ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 5 SAHLBERG HEIDI HOSIN SUL TAEKWON-DO  FINLAND
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 9 SØDAL LENA KRISTIANSEN REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 9 KLUNGERBO MARTHE REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 9 INGHAM CLAIRE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 9 LIE INGRID BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 9 LOKE DAISY SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 9 STAAL ROMY TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN  NETHERLANDS
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 9 LANGE MAXINE SATORI HÖXTER  GERMANY
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 17 LINDSTRÖM ELIN FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 17 ELLA OINONEN ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 17 JONGEJAN SAM SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 17 JABŁOŃSKA OLGA LKS SPARTA  POLAND
        010028 Patterns Senior 18+ F A D01 17 RAUTIO IDA REGION TRØNDELAG  NORWAY
010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 1gold SZTUCKA KINGA LKS SPARTA  POLAND
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 2silver DOAN REBECCA BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 3bronze HERSBACH XANDRA TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 4 BARENDSWAARD MIRJAM OHDOKWAN  NETHERLANDS
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 5 CECCHINATO MARTA A.S.D SELF DEFENCE AND MARTIAL TEAM PATAVIUM  ITALY
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 5 HERTAAS TONJE NTN REGION EAST  NORWAY
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 5 NIKOLAJEVA RUTA ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 5 LUND HANNE KRISTINE NTN REGION EAST  NORWAY
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 9 CORNEJO IZQUIERDO DAIANA BELEN ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 9 MARTIN LOUISA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 9 SCHMITZ SYLVIE TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 9 POURTOUT VALÉRIE ITF PARIS  FRANCE
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 9 ALBRECHT WIEBKE TV BRECHTEN  GERMANY
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 9 RINGLER MARGARETHE SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 9 O LOUGHLIN ANNE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010029 Patterns Senior 18+ F B G04-G01 17 LIDSCHREIBER VICTORIA OH DO KWAN  GERMANY
010030 Patterns Senior 18+ F C G07-G05 1gold SALONEN HENNA TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        010030 Patterns Senior 18+ F C G07-G05 2silver JAMES ALICE ITF PARIS  FRANCE
        010030 Patterns Senior 18+ F C G07-G05 3bronze KHAJOU SAKINA TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010030 Patterns Senior 18+ F C G07-G05 4 LACOVA HELENA TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        010030 Patterns Senior 18+ F C G07-G05 5 SAMSOEDIEN AISHA TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        010030 Patterns Senior 18+ F C G07-G05 5 WINKLER JUSTINE BUDO SPORTGEMEINSCHAFT KLEVERLAND  GERMANY
        010030 Patterns Senior 18+ F C G07-G05 5 VISSER JUDITH JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
010032 Patterns Senior 18+ M A D04-D06 1gold DOULAY LYLIAN TAEKWON-DO ITF NIMES  FRANCE
        010032 Patterns Senior 18+ M A D04-D06 2silver OHTONEN JONI TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        010032 Patterns Senior 18+ M A D04-D06 3bronze WILLIAMS REUBEN ITF FUSION  UNITED KINGDOM
        010032 Patterns Senior 18+ M A D04-D06 4 DRANGE ESPEN FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010032 Patterns Senior 18+ M A D04-D06 5 HOLMEN JUKKA BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        010032 Patterns Senior 18+ M A D04-D06 5 SCHMIDL CHRISTOPH BUDO SPORTGEMEINSCHAFT KLEVERLAND  GERMANY
        010032 Patterns Senior 18+ M A D04-D06 5 BARTH TOBIAS GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        010032 Patterns Senior 18+ M A D04-D06 5 DEWEY WILL ITF FUSION  UNITED KINGDOM
010033 Patterns Senior 18+ M A D03 1gold HOLMEN ANTTI BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        010033 Patterns Senior 18+ M A D03 2silver HANSSON ANTON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010033 Patterns Senior 18+ M A D03 3bronze ORANJE CODY SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        010033 Patterns Senior 18+ M A D03 4 NETTEN DIRK KOGURYO  NETHERLANDS
        010033 Patterns Senior 18+ M A D03 5 GUBBELS JORG DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010033 Patterns Senior 18+ M A D03 5 HANSSON ALEXANDER FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010033 Patterns Senior 18+ M A D03 5 MUÑIZ GARCÍA FERNANDO GYM TAE TEAM  SPAIN
        010033 Patterns Senior 18+ M A D03 9 WHITE DOMINIC PUMA ENGLAND  UNITED KINGDOM
010034 Patterns Senior 18+ M A D02 1gold TØNDER LARS REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 2silver STEINKJER INGEBRIGT REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 3bronze IKÄHEIMONEN MIRO RASBUDO ITF TAEKWON-DO RF  FINLAND
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 4 HELAMB ADAM FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 5 SELVIK NORDANG SIMEN NTN REGION EAST  NORWAY
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 5 NOREN ANTON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 5 VAN DE VEERDONK CHRIS TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 5 AUTIO TEEMU ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 9 TORSTEINSEN TORVALD FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 9 MCROBERTS MICHAEL SOUTH QUEENSFERRY TKD  SCOTLAND
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 9 CAPONE ALESSANDRO A.S.D SELF DEFENCE AND MARTIAL TEAM PATAVIUM  ITALY
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 9 WIIK LUKA ADRIAN TEAM NORTHWEST  NORWAY
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 9 MÜLLER JUSTIN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 9 CUCCHELLI MATTEO A.S.D SELF DEFENCE AND MARTIAL TEAM PATAVIUM  ITALY
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 9 AAS-BAKKE SYVER NTN REGION EAST  NORWAY
        010034 Patterns Senior 18+ M A D02 17 HOGUAIS FABRICE ITF PARIS  FRANCE
010035 Patterns Senior 18+ M A D01 1gold KLUNGERBO OLE MARTIN REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 2silver EILERTSEN JACK REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 3bronze WOEN TJOEN SOEN ROCHE CB19NL  NETHERLANDS
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 4 LISTHAUG JOHANNES REGION TRØNDELAG  NORWAY
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 5 BÆKØ EMIL AUGUST NTN REGION EAST  NORWAY
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 5 NEUHOF PHILLIP TV BRECHTEN  GERMANY
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 5 ORANEN JANNE TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 5 WILLERSEN DOMINIK SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 9 HJORTSKOG PONTUS FROLUNDA TKD  SWEDEN
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 9 MARTINEZ JUAN SAMJOK-O  BELGIUM
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 9 PILLONI STEFANO TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 9 NORDBOE HEYERAAS THOMAS NTN REGION EAST  NORWAY
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 9 DELHAYE ARTHUR ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 9 LIND MORTEN BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 9 SHPOTIN KRISTIAN ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 9 TAYLOR NICOLAS SAMJOK-O  BELGIUM
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 17 XHELADINI LEARD RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 17 CHRIDI ALI BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        010035 Patterns Senior 18+ M A D01 17 SØNSTEBY SEBASTIAN HAUGER NTN REGION EAST  NORWAY
010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 1gold BREWUS JAKUB LKS SPARTA  POLAND
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 2silver BOYENS MAXIMILIEN TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 3bronze SIMONETTO GIOVANNI A.S.D SELF DEFENCE AND MARTIAL TEAM PATAVIUM  ITALY
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 4 GRANT RONALD SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 5 JAKOB SASCHA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 5 NISSA EFOUBA FRANK-WILFRIED ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 5 LAMRAGHI JONATHAN ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 5 WESTAD JOHANSEN HALLVARD TEAM NORTHWEST  NORWAY
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 9 LEIJTEN LARS DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 9 JANO MICHAŁ LKS SPARTA  POLAND
        010036 Patterns Senior 18+ M B G04-G01 9 PLOEG,VANDER ARNOLD TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 1gold PETROV TENYO TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 2silver SAFAVI NIC SHERWIN OHDOKWAN  NETHERLANDS
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 3bronze POST EWOUT TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 4 VAN GINHOVEN ROBERT JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 5 DE GIOVANNI DARIO A.S.D SELF DEFENCE AND MARTIAL TEAM PATAVIUM  ITALY
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 5 STURM JOACHIM TV BRECHTEN  GERMANY
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 5 BEKX GIJS SOO BAK-GI  NETHERLANDS
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 5 CANTWELL STEPHEN FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 9 MENSCHAERT JAN TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 9 DOAN CHRISTOPHER BOYDELL TKD  SCOTLAND
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 9 STOKES DAVID FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 9 HERRFURTH RONNY 1. WALSUMER JC  GERMANY
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 9 VANHOUTTE MIGUEL TKD SPORTSCHOOL CHON-JI GENT BELGIUM  BELGIUM
        010037 Patterns Senior 18+ M C G07-G05 9 PERETTI JEAN-SÉBASTIEN ITF PARIS  FRANCE
020003 Sparring Youth 6-13 F A D01-D03 140-160 1gold MCCARTHY ARIANA GMAC MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        020003 Sparring Youth 6-13 F A D01-D03 140-160 2silver ORRICK NEVE ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        020003 Sparring Youth 6-13 F A D01-D03 140-160 3bronze GROENEVELD ISA KOGURYO  NETHERLANDS
        020003 Sparring Youth 6-13 F A D01-D03 140-160 4 DEN BOER AMY KOGURYO  NETHERLANDS
        020003 Sparring Youth 6-13 F A D01-D03 140-160 5 TUPAMAHU MELLUA KOGURYO  NETHERLANDS
020005 Sparring Youth 6-13 F A D01-D03 + 160 1gold DIEFENBACH FENNE KOGURYO  NETHERLANDS
        020005 Sparring Youth 6-13 F A D01-D03 + 160 2silver FOSTER GRACE TAEKWONDO SPORTS ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
020007 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 0-140 1gold BARNETT SKY T-UK STRATFORD  UNITED KINGDOM
        020007 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 0-140 2silver KOROSEC NINA BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020007 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 0-140 3bronze LISSENBURG LYNN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        020007 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 0-140 4 CREVECOEUR ENYA ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        020007 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 0-140 5 CAPA LARA TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020007 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 0-140 5 BALDEAU SINA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020007 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 0-140 5 FOEDERER FELINE CB19NL  NETHERLANDS
        020007 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 0-140 9 ŠTELLNEROVÁ KLAUDIE ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        020007 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 0-140 9 TOBAC AMBRE ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 1gold EDINK ELLA SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 2silver BURKE LEXIE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 3bronze KOROLOVYCH POLINA KOROLOVYCH TEAM  UKRAINE
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 4 JENSTAD LONE NTN REGION EAST  NORWAY
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 5 MURTAGH ELLA SANTRY-ITF TAEKWON-DO  IRELAND
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 5 VAN DER WEIDE JAZZLYNN CB19NL  NETHERLANDS
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 5 TER BURG JERSEY DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 5 PENDER CIARA RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 9 MARTIN CATHERINE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 9 MARKUSS SOPHIE KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 9 O DONOVAN CHLOE EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 9 CAPA HELIN TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020009 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 140-150 9 YATSKO DARIIA KOROLOVYCH TEAM  UKRAINE
020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 1gold LOTOTSKA OLENA BARBAROS  UKRAINE
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 2silver KIEN JOSEPHINE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 3bronze BARNETT DEMI T-UK STRATFORD  UNITED KINGDOM
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 4 COURTNEY SOUL-BE TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 5 KELLY HANNAH RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 5 VAN EIJKEN SANDRA CB19NL  NETHERLANDS
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 5 PENDER KATE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 5 MURPHY CLARA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 9 LINGERS KENYA TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 9 FITZSIMONS AOIFE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020010 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 150-160 9 HEUS SILKE TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
020011 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 +160 1gold PRIIMAK LIDA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020011 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 +160 2silver IVASHKEVICH ANASTASIA BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020011 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 +160 3bronze VAN DEN BERK LIEKE TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        020011 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 +160 4 GENC MINE FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020011 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 +160 5 PRATNEMER LANA MAY HYONG CELJE  SLOVENIA
        020011 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 +160 5 SAUER JULIA SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        020011 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 +160 5 GEERINCK JESSICA SAMJOK-O  BELGIUM
        020011 Sparring Youth 6-13 F B G04-G01 +160 9 ALGOO NAOMI CHONG DO KWAN  NETHERLANDS
020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 1gold DEN DECKER CHEYENNE CB19NL  NETHERLANDS
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 2silver KILLEEN WILLOW FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 3bronze BASKAFA YASEMIN KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 4 EREN CEYLIN TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 5 LÖDSCHACK LENI 1. WALSUMER JC  GERMANY
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 5 RICHARDSON POPPY NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB  WALES
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 5 VISSER KIRA JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 5 BROWN MADISON BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 9 CHI LIYA DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 9 BRETT EILIDH BOYDELL TKD  SCOTLAND
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 9 TENNEKES MARLEY UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 9 O FLYNN LAUREN EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 9 DOAN BLATHNAT BOYDELL TKD  SCOTLAND
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 9 O LOUGHLIN ALANNA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 9 HERRFURTH EMMA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        020013 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 0-140 9 MC CORMACK WILLOW FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
020015 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 140-150 1gold DANEL LENIE 1. WALSUMER JC  GERMANY
        020015 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 140-150 2silver VAN DER KLOCHT ROSANNA UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        020015 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 140-150 3bronze WAUTERS BO TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020015 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 140-150 4 HAMBARTSUMIAN ELENA CHONG DO KWAN  NETHERLANDS
        020015 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 140-150 5 MANTHEY SORAYA-SOPHIE KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        020015 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 140-150 5 GONZALEZ IRIS ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        020015 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 140-150 5 KRAHWINKEL ALICIA TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        020015 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 140-150 5 VERVEER DANIEK CB19NL  NETHERLANDS
020016 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 150-160 1gold MATTHIEU BENTHE TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        020016 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 150-160 2silver MITGENBERG MELANIE CB19NL  NETHERLANDS
        020016 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 150-160 3bronze MAHMUD ELEINA ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
        020016 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 150-160 4 DE HEER NICOLE SOO BAK-GI  NETHERLANDS
        020016 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 150-160 5 SPROCKEL REGELAIN CB19NL  NETHERLANDS
        020016 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 150-160 5 GODFRIAND ANAÏS TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020016 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 150-160 5 TSANG ISABELLA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020016 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 150-160 5 POST NOOR TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
020017 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 160-170 1gold RINGELMANN SOFYA BARMER TV 1846  GERMANY
        020017 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 160-170 2silver HALEWIJN DEMY DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020017 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 160-170 3bronze ZACKARIASSON WILMA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020017 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 160-170 4 KEIJERS JOËLLE DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020017 Sparring Youth 6-13 F C G07-G05 160-170 5 ARTS FAYA TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN  NETHERLANDS
020028 Sparring Youth 6-13 M A D01-D03 150+ 1gold TOBIN OLIVER NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB  WALES
        020028 Sparring Youth 6-13 M A D01-D03 150+ 2silver MOIR LEWIS BOYDELL TKD  SCOTLAND
        020028 Sparring Youth 6-13 M A D01-D03 150+ 3bronze HERBERTS FABIAN SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        020028 Sparring Youth 6-13 M A D01-D03 150+ 4 DUFFY ALEX RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020028 Sparring Youth 6-13 M A D01-D03 150+ 5 DUPLOCK MARCUS TAEKWONDO SPORTS ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        020028 Sparring Youth 6-13 M A D01-D03 150+ 5 CRONIN AARON RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020028 Sparring Youth 6-13 M A D01-D03 150+ 5 BOYLE JAMES TAEKWONDO SPORTS ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
020031 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 0-130 1gold BOUYMEJJAN AYMAN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020031 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 0-130 2silver CARAPELLOTTI MARCO ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
020032 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 130-140 1gold SMALL CODY NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB  WALES
        020032 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 130-140 2silver DAUCHOT DAVID ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        020032 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 130-140 3bronze THIRIONET ALEXANDRE ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 1gold DALNICHENKA ILYA BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 2silver STSIAPANAU ULADZISLAU BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 3bronze DONIESIEWICZ OLIVIER ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 4 KIDNEY KYLE EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 5 ERKENS CARLO UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 5 STIRLING RYAN TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 5 BLITTERSDORF FYNN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 5 VAN GINHOVEN MATTHEW JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 9 MOIR MATTHEW BOYDELL TKD  SCOTLAND
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 9 DOSTÁL VOJTĚCH ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 9 ROURS LOUIS TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 9 MURPHY CILLIAN EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 9 TOBISCH LUCAS DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 9 PASTRŇÁK MATYÁŠ ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 9 SAUER ALEXANDER SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 17 LISSENBURG DAMIAN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 17 GAY BOBBY NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB  WALES
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 17 KRANZ TIJMEN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        020033 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 140-150 17 CANTWELL AARON FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 1gold GINKO LUCA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 2silver ZAVEC BENJAMIN BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 3bronze LAMARI ZACH MASTER DOUGLAS TAEKWONDO SCHOOLS  IRELAND
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 4 BANDARCHYK YARASLAU BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 5 SLOT KOEN UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 5 LANDMAN NIEK TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 5 WOJCIECHOWSKI BRAJAN EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 5 STOKES JOSHUA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 9 RICHARDSON HARLEY NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB  WALES
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 9 COOPER CONOR EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 9 VAN SANTEN MADDOX TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 9 ANASTASIADIS DIMITRIOS DOQUADRAT  GERMANY
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 9 VAN DER VORST LUKAS DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 9 WILLIM ATHIT BSV WITTEN  GERMANY
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 9 TERHAAR NAUT CB19NL  NETHERLANDS
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 9 PRONK DIMITRI JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 17 WILLIM AARON BSV WITTEN  GERMANY
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 17 RODRIGUES RUBEN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 17 LINERO CRUZ JAVIER ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 17 DUYCK ZION TAEKWON- DO SO SAN  BELGIUM
        020034 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 150-160 17 KOSTANTIS EYSTATHIOS LEONIDAS DOQUADRAT  GERMANY
020035 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 160-170 1gold BIJSTERBOSCH YESTIN TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO  NETHERLANDS
        020035 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 160-170 2silver KÖKSAL ARDA SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        020035 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 160-170 3bronze VAN DER VEER DONNY UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        020035 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 160-170 4 VAN ES SJENG DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020035 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 160-170 5 TSOUTSANIS LUC CB19NL  NETHERLANDS
        020035 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 160-170 5 LLOVERA JOSE LUIS ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        020035 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 160-170 5 ROSENBAUM MAX SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020035 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 160-170 9 LÖDSCHACK LOUIS 1. WALSUMER JC  GERMANY
        020035 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 160-170 9 BIN NIKOLAJ BARMER TV 1846  GERMANY
020036 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 +170 1gold MATJAŠIČ FILIP BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020036 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 +170 2silver JAMES MATTHEW CORK TAEKWON-DO NORTH MON - CARRIGALINE  IRELAND
        020036 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 +170 3bronze LINGERS KAYDEN TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        020036 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 +170 4 BENNANI RAYAN TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020036 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 +170 5 VOGLER GIDEON CB19NL  NETHERLANDS
        020036 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 +170 5 BRETT HARVEY BOYDELL TKD  SCOTLAND
        020036 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 +170 5 GILSON PIERRIC SAMJOK-O  BELGIUM
        020036 Sparring Youth 6-13 M B G04-G01 +170 5 NESS OLE MARIUS TEAM NORTHWEST  NORWAY
020037 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 0-130 1gold UYSAL BARIS SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020037 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 0-130 2silver O DUBHGAIN DAITHI CORK TAEKWON-DO NORTH MON - CARRIGALINE  IRELAND
        020037 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 0-130 3bronze CANTWELL BEN FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020037 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 0-130 4 ZAIDAN LEON SANTRY-ITF TAEKWON-DO  IRELAND
        020037 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 0-130 5 TSHIALA HUGO ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 1gold VU KENJI TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 2silver JELLEMA DYON CHONG DO KWAN  NETHERLANDS
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 3bronze ZAIDAN DYLAN SANTRY-ITF TAEKWON-DO  IRELAND
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 4 VAN DER KLOCHT QUINTEN UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 5 VAN DEN BROEK LIAM TAPILATU SPORTCENTER  NETHERLANDS
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 5 WOJCIECHOWSKI ALAN EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 5 WEGEL COLIN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 5 TOSUN KEREM KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 9 PENDER LUKE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 9 MCCORMACK KAI FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 9 ERGIN AYDAN TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 9 STRYCHYK DAVYD KOROLOVYCH TEAM  UKRAINE
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 9 DROZG BIAN BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 9 VAN DEN ELSEN SEM DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 9 CANTWELL RIAN FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 9 STRYCHYK MARK KOROLOVYCH TEAM  UKRAINE
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 17 VAN VEGHEL GAVIN DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020038 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 130-140 17 MAHMUD EFRAN ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 1gold SINIAUSKI DZMITRY BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 2silver VU RICCI TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 3bronze VAN DIJK LUCAS SOO BAK-GI  NETHERLANDS
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 4 TIESSEN NIKITA TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 5 MIKOLAJEK OLEK FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 5 VAN OERS STANLEY CB19NL  NETHERLANDS
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 5 ROSBERGEN MICHA UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 5 O LOUGHLIN DAIRE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 9 VAN WEVERWIJK DAVID DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 9 VERTROOST YOENN SAMJOK-O  BELGIUM
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 9 KHEMAI RODI TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 9 VAN NIEKERK JAYDEN TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 9 BRODIE LUKE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 9 VAN WEVERWIJK SANDER DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020039 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 140-150 9 DYBALA MARCEL KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN  GERMANY
020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 1gold NOVIKAU ARSENI BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 2silver NOVIK MAKSIM BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 3bronze GOTTITI WILLEM TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 4 KABBEDIJK JASPER UNBREAKABLE SPORTS  NETHERLANDS
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 5 SÜLLWALD JONA FYNN TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 5 KIEN LUIS MARC SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 5 JUNKERMANN TIM TV BRECHTEN  GERMANY
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 5 WESTRA JESSE TAPILATU SPORTCENTER  NETHERLANDS
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 9 ABRAM LUCA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 9 TALEB FADEL TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 9 PILIOS STEFANOS DOQUADRAT  GERMANY
        020040 Sparring Youth 6-13 M C G07-G05 150-170 9 LINDNER ROBIN TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
020049 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-45 1gold SMITH TAYLOR ITF FUSION  UNITED KINGDOM
020050 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 45-50 1gold BARADA TYRA BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020050 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 45-50 2silver JAKOB JENNA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        020050 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 45-50 3bronze RUI MINA REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020050 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 45-50 4 ROŽBOUDOVÁ VERONIKA TAEKWON-DO TŘEBOŇ  CZECH REPUBLIC
        020050 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 45-50 5 FERREY AMIE-ELIZABETH ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        020050 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 45-50 5 HENDRICK ELLIE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020050 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 45-50 5 BABOELAL TRISHA TAEKWONDO VERENIGING RAMSOEBHAG  NETHERLANDS
        020050 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 45-50 9 BERG MINA STUBBAN REGION TRØNDELAG  NORWAY
020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 1gold LABRIE YRA KOGURYO  NETHERLANDS
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 2silver BIEN LAURA RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 3bronze FITZSIMONS SARAH RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 4 BALLESTY CAOIMHE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 5 ŠEBESTOVÁ KLÁRA ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 5 WOHLEN FRIDA REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 5 DE RIJKE MEREL KOGURYO  NETHERLANDS
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 9 TER BURG SYDNEY DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 9 SLIVA MARTINA OHDOKWAN  NETHERLANDS
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 9 RYMASZEWSKA MARIA RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020051 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 50-55 9 KROES VERA TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO  NETHERLANDS
020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 1gold MCGRATH RACHEL RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 2silver TRYFONOVA KSENIA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 3bronze PASIECZNIK JULIA EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 4 FARGNOLI DONATELLA GMAC MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 5 GOLVERDINGEN BRIDGET TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 5 VRIJENS TOSCA CB19NL  NETHERLANDS
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 5 LISTHAUG JENNY REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 9 STADELMANN ALICIA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 9 PICELLO GIOIA ASD CIPAS  ITALY
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 9 AYALA TRUJILLO LUNA SILVANA ITF ÅL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 9 MCCUNE REBECCA TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 9 HANSSON AVALON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 9 FAASEN FLEUR TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 9 JOHANSSON NAEMI FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 17 TENTUA QUINAYAH TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 17 TVRDÍKOVÁ ANNA MARIE ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA  CZECH REPUBLIC
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 17 HERBERTS ANNA SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        020052 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 55-60 17 MEINERT MAREN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 1gold KENJALO MAŠA HYONG CELJE  SLOVENIA
        020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 2silver HENWOOD HOLLY PUMA ENGLAND  UNITED KINGDOM
        020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 3bronze VAN DER VEER MYRTHE CB19NL  NETHERLANDS
        020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 4 WEMMERS ROBIN DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 5 KELLER AMELIE JC-LANGENFELD - TAEKWON-DO  GERMANY
        020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 5 BJØRVIK TIRILL SOTRA NTN TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 5 SZANTO ANTONIA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 5 ROSENBAUM JOANNE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 9 AUNVIK ADELE REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020053 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 60-65 9 HONNINGSVÅG MARTHINE TEAM NORTHWEST  NORWAY
020054 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +65 1gold VAN DER ZANDE IMKE TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        020054 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +65 2silver SINGLETON JAIMIE GMAC MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        020054 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +65 3bronze V/D WIJNGAART KIKI SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        020054 Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +65 4 FERGUSON LORNA GMAC MARTIAL ARTS  SCOTLAND
020055 Sparring Junior 14-17 F B G04-G01 0-50 1gold MAKOVIICHUK SOFIA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020055 Sparring Junior 14-17 F B G04-G01 0-50 2silver JANGUMPORN NEOY NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        020055 Sparring Junior 14-17 F B G04-G01 0-50 3bronze NIKOLCHOVA LILIANA SAMJOK-O  BELGIUM
020057 Sparring Junior 14-17 F B G04-G01 50-55 1gold TASIN GIULIA ASD CIPAS  ITALY
        020057 Sparring Junior 14-17 F B G04-G01 50-55 2silver IVARSSON REBECCA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020057 Sparring Junior 14-17 F B G04-G01 50-55 3bronze MCKIBBEN MOLLY TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        020057 Sparring Junior 14-17 F B G04-G01 50-55 4 KILLEEN ALEX FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020057 Sparring Junior 14-17 F B G04-G01 50-55 5 MARKETZ LEA TV BRECHTEN  GERMANY
020059 Sparring Junior 14-17 F B/C G07-G01 + 60 1gold WITTWER FIONA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        020059 Sparring Junior 14-17 F B/C G07-G01 + 60 2silver BERGEVOET DÉSANNE TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        020059 Sparring Junior 14-17 F B/C G07-G01 + 60 3bronze RADU AMALIA TAEKWONDO SPORTS ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        020059 Sparring Junior 14-17 F B/C G07-G01 + 60 4 KOURTESI ANGELIKI TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020059 Sparring Junior 14-17 F B/C G07-G01 + 60 5 DEBOWSKA ZUZANNA SAMJOK-O  BELGIUM
        020059 Sparring Junior 14-17 F B/C G07-G01 + 60 5 TIBERG KARINA NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        020059 Sparring Junior 14-17 F B/C G07-G01 + 60 5 AUFERMANN NELE KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
020063 Sparring Junior 14-17 F C G07-G05 0-55 1gold ORALALP BELIZ TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN  NETHERLANDS
        020063 Sparring Junior 14-17 F C G07-G05 0-55 2silver ZIEGLER LUCA SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        020063 Sparring Junior 14-17 F C G07-G05 0-55 3bronze KINZLER MICHELLE GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
020064 Sparring Junior 14-17 F C G07-G05 55-60 1gold SPROCKEL CHARAYLIS CB19NL  NETHERLANDS
        020064 Sparring Junior 14-17 F C G07-G05 55-60 2silver JAKI RIMA BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020064 Sparring Junior 14-17 F C G07-G05 55-60 3bronze SADEK NESSRINE TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
020073 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-50 1gold MARTIN FINN RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020073 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-50 2silver MIGLIACCIO LORENZO TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        020073 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-50 3bronze BRADWELL ALEXANDER ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        020073 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-50 4 LEHANE RUAIRI RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020073 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-50 5 PREYS MATTEO TAEKWON- DO SO SAN  BELGIUM
        020073 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-50 5 POWER ADAM RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020073 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-50 9 BURKE CALUM FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020073 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-50 9 MAZZOLA RAFFAELE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020073 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-50 9 DOAN CARRAIG BOYDELL TKD  SCOTLAND
020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 1gold POWER JAMIE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 2silver BYRNE RIAN RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 3bronze TATTI PIERLUGI TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 4 DOAN CHULAINN BOYDELL TKD  SCOTLAND
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 5 LIND MATS BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 5 TYSHKO DMYTRO SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 5 HORAL VIKTOR SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 5 FOSTER WILL TAEKWONDO SPORTS ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 9 BAILEY AIDAN PUMA ENGLAND  UNITED KINGDOM
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 9 INGHAM ROSS FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 9 BIAN NABERNIK BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 9 HAUGLAND ANGEL FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 9 VAN WOGGELUM NICK SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 9 JAMSEK GROBELNIK NIK BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020074 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 50-56 9 KYTE ELIAS FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 1gold ZAGORANSKI ŽIGA BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 2silver KOSTANTIS THEODOROS DOQUADRAT  GERMANY
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 3bronze KOKKO JUUSO ESPOO TKD CLUB  FINLAND
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 4 HASSANIPOUR DANIEL STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 5 ELKHUIZEN BRANDON TAEKWONDO VERENIGING RAMSOEBHAG  NETHERLANDS
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 5 VERSPUIJ BOYD CB19NL  NETHERLANDS
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 5 VERSTEEG JOCHEM CB19NL  NETHERLANDS
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 5 O KEEFFE ALEX RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 9 NOTENBOOM TERENCE CB19NL  NETHERLANDS
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 9 HELLEVANG STEFFEN JOO BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 9 NESS KNUT ERIK TEAM NORTHWEST  NORWAY
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 9 ALLISON SHANE NIOTKD  IRELAND
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 9 JOB MAASSEN DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 9 NIKOLAEV EGOR BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 9 MAST TIMO SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 17 ODLÖW JON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 17 KUZMICZ MATTHEW RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 17 OUDOLNYI VADIM KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 17 ULLENSVANG ADRIAN TØSDAL BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020075 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 56-62 17 HOLMEN-LØKKEN HILMAR REGION TRØNDELAG  NORWAY
020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 1gold IVANUK ILLYA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 2silver ZAVEC TIMOTEJ BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 3bronze IVERSEN MARIUS HAUGE BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 4 HEKKERS SIMON TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 5 DONIESIEWICZ SZYMON ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 5 HØISKAR ELIAS NTN REGION EAST  NORWAY
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 5 AAKVIK TRYGVE NTN REGION EAST  NORWAY
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 5 DUPLOCK JOSHUA TAEKWONDO SPORTS ASSOCIATION  UNITED KINGDOM
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 9 NORDAL SONDRE HØYLAND NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 9 SOLLI EDVARD TEAM NORTHWEST  NORWAY
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 9 HAVE, TEN JORT TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO  NETHERLANDS
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 9 MCCONE BEN TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 9 WALSH SAM MASTER DOUGLAS TAEKWONDO SCHOOLS  IRELAND
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 9 MACAYA CHRIS TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 9 YSLAND MATHIAS NTN REGION EAST  NORWAY
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 9 DUNLOP PEARSE TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 17 STRÖMBERG KEVIN FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020076 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 62-68 17 VALENTIN EMIL FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 1gold LOKNA GUSTAV STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 2silver GROVEN OLA MATHIAS REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 3bronze HUSEBØ REMI STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 4 SKOGMO OLE JAKOB REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 5 TYUTYUNNYK OLEKSANDR BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 5 HYTTEBAKK SINDRE STORD TKD KLUBB  NORWAY
        020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 5 GLUSZEK MICHAL RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 9 ZANETTI LUIGI TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 9 DALHAUG EIVIND OLILA NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
        020077 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 68-75 9 SAS RIK TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
020078 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +75 1gold KUZMIN ARTUR SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020078 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +75 2silver ZARUBA MYKHAILO SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020078 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +75 3bronze KRIEGER JONAS HSG-FRIESOYTHE  GERMANY
        020078 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +75 4 MARTHA ZAYIET TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        020078 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +75 5 HALONEN TOMI TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        020078 Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +75 5 GHOSAL ALEXANDER FROLUNDA TKD  SWEDEN
020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 1gold THOMAS TY ITF FUSION  UNITED KINGDOM
        020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 2silver BEILMANN MAXIM KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 3bronze TOBISCH CHRISTIAN DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 4 ROELOFS DYLAN TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN  NETHERLANDS
        020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 5 LLOYD ZAKARIA ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
        020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 5 CARR DYLAN RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 5 ROŽBOUD JAKUB TAEKWON-DO TŘEBOŇ  CZECH REPUBLIC
        020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 9 LONGEVAL NIKKI TAEKWON- DO SO SAN  BELGIUM
        020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 9 JOHANSSON NOAH FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020079 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 0-50 9 HASSANIPOUR MIKAEL STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
020080 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 50-56 1gold UYSAL EFEKAN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020080 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 50-56 2silver MILUTINOVIC PAVLE FROLUNDA TKD  SWEDEN
020081 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 56-62 1gold BIN WLADIMIR BARMER TV 1846  GERMANY
        020081 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 56-62 2silver SCHUDDINCK RUNE TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020081 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 56-62 3bronze IGNATIEVA ARSENY RASBUDO ITF TAEKWON-DO RF  FINLAND
        020081 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 56-62 4 MUSKO DANIIL BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020081 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 56-62 5 DANEL JONAS 1. WALSUMER JC  GERMANY
        020081 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 56-62 5 LUPO SIMONE ASD CIPAS  ITALY
        020081 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 56-62 5 VAN VEELEN JORICK KOGURYO  NETHERLANDS
020082 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 62-68 1gold LÖFBERG TRISTAN TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        020082 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 62-68 2silver RING PATRIC RASBUDO ITF TAEKWON-DO RF  FINLAND
        020082 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 62-68 3bronze WOLD HENNING KALDAHL REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020082 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 62-68 4 ANEQ IBRAHIM TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
020083 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 68-75 1gold ANATOLUS SIATIRIS PANTELIS DOQUADRAT  GERMANY
        020083 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 68-75 2silver KROTAU ALIAKSANDR BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020083 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 68-75 3bronze ENGEVIK JENS MARTIN STORD TKD KLUBB  NORWAY
020084 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 +75 1gold ARTS TYGO TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN  NETHERLANDS
        020084 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 +75 2silver LADUTKO KIRILL BELARUSIAN PUBLIC ASSOCIATION TAEKWON-DO  BELARUS
        020084 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 +75 3bronze HENRAATH NICK DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020084 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 +75 4 MAGUIRE CONNOR FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020084 Sparring Junior 14-17 M B G04-G01 +75 5 TOET LARS TAEKWONDO VERENIGING RAMSOEBHAG  NETHERLANDS
020085 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 0-56 1gold SLAVINEC JAN BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020085 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 0-56 2silver GOTTITI WOLF TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020085 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 0-56 3bronze BERGMANS DAAN TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
        020085 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 0-56 4 RAMESH REESHANTH TV BRECHTEN  GERMANY
020087 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 56-68 1gold VAN DER VALL JACK KOGURYO  NETHERLANDS
        020087 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 56-68 2silver LIMPIADA ZEUS KOGURYO  NETHERLANDS
        020087 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 56-68 3bronze ABDOULAHI PAEPE TKD SPORTSCHOOL CHON-JI GENT BELGIUM  BELGIUM
        020087 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 56-68 5 PRIZEMAN ROSS SANTRY-ITF TAEKWON-DO  IRELAND
020089 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 + 68 1gold VAN ROSSUM SEBASTIAAN TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN  NETHERLANDS
        020089 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 + 68 2silver DAVIS SUERO LIVAN TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        020089 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 + 68 3bronze AZIRI NAKI BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020089 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 + 68 4 ZAKRZYK KACPER LKS SPARTA  POLAND
        020089 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 + 68 5 ALIF JAN HYONG CELJE  SLOVENIA
        020089 Sparring Junior 14-17 M C G07-G05 + 68 5 TSAOUSIS DIMITRIS DOQUADRAT  GERMANY
020097 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-50 1gold METTINEN NITA TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        020097 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-50 2silver CHORALLA NIKOLA ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
        020097 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-50 3bronze MCCUNE RACHEL TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        020097 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-50 4 LANGE MAXINE SATORI HÖXTER  GERMANY
        020097 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-50 5 BOUYMEJJAN LINA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 1gold DELROCK SAM KOGURYO  NETHERLANDS
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 2silver IVERSEN STINE BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 3bronze CARR KATRINA BOYDELL TKD  SCOTLAND
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 4 NORHEIM ANITA FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 5 LIE INGRID BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 5 BEHONEK LISANNE TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 5 LUND INE-DESIRÉE NTN REGION EAST  NORWAY
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 5 VAN LEUKEN ESLI DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 9 CANCEDDA ELEONORA TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 9 AVRAMENKO ANASTASIA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020098 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 50-56 9 LINDSTRÖM ELIN FROLUNDA TKD  SWEDEN
020099 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 56-62 1gold KONIK KAROLINA LKS SPARTA  POLAND
        020099 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 56-62 2silver GUBBELS MAARTJE DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020099 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 56-62 3bronze SJÖVALL MIRA BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        020099 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 56-62 4 HAGATUN CHRISTINE BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020099 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 56-62 5 WINKEN JESSICA 1. WALSUMER JC  GERMANY
        020099 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 56-62 5 JABŁOŃSKA OLGA LKS SPARTA  POLAND
        020099 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 56-62 5 HOLE ANN LINNEA BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020099 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 56-62 5 MAURITZ LIZA KOGURYO  NETHERLANDS
        020099 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 56-62 9 WESTGAARD CECILIE FOSS NTN TEAM FINNMARK  NORWAY
020100 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 62-68 1gold KLUNGERBO MARTHE REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020100 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 62-68 2silver RAUTIO IDA REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020100 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 62-68 3bronze MEDIN NANNA BREKKE REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020100 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 62-68 4 WESSELS ANNA CB19NL  NETHERLANDS
        020100 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 62-68 5 MOURET LAURA ITF BRUSSELS  BELGIUM
        020100 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 62-68 5 KHOUGIANI PALWASHA TAEKWONDO VERENIGING RAMSOEBHAG  NETHERLANDS
        020100 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 62-68 5 KIVINEN MINNA TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
020101 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 + 68 1gold MEPPELDER NINA TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        020101 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 + 68 2silver BARRY SARAH CORK TAEKWON-DO NORTH MON - CARRIGALINE  IRELAND
        020101 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 + 68 3bronze SCHEFFEL VIVIANE DOQUADRAT  GERMANY
        020101 Sparring Senior 18+ F A D01-D06 + 68 5 LOKE DAISY SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
020103 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 0-62 1gold SZTUCKA KINGA LKS SPARTA  POLAND
        020103 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 0-62 2silver NIKOLAJEVA RUTA ELITE TAEKWON-DO LONDON  ENGLAND
        020103 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 0-62 3bronze BARENDSWAARD MIRJAM OHDOKWAN  NETHERLANDS
        020103 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 0-62 4 RINGLER MARGARETHE SPORTSCHULE CHON-JI SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        020103 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 0-62 5 LIDSCHREIBER VICTORIA OH DO KWAN  GERMANY
        020103 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 0-62 5 CORNEJO IZQUIERDO DAIANA BELEN ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF  SPAIN
        020103 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 0-62 5 LYER SILVIA BSV WITTEN  GERMANY
020106 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 62-75 1gold HERSBACH XANDRA TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
        020106 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 62-75 2silver DOAN REBECCA BOYDELL TKD  SCOTLAND
        020106 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 62-75 3bronze O LOUGHLIN ANNE FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020106 Sparring Senior 18+ F B G04-G01 62-75 4 MARTIN LOUISA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
020110 Sparring Senior 18+ F C G07-G05 50-56 1gold KHAJOU SAKINA TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020110 Sparring Senior 18+ F C G07-G05 50-56 2silver JAMES ALICE ITF PARIS  FRANCE
        020110 Sparring Senior 18+ F C G07-G05 50-56 3bronze SOYLEMEZ CEYLAN KOGURYO  NETHERLANDS
020114 Sparring Senior 18+ F C G07-G05 +62 1gold SALONEN HENNA TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        020114 Sparring Senior 18+ F C G07-G05 +62 2silver WINKLER JUSTINE BUDO SPORTGEMEINSCHAFT KLEVERLAND  GERMANY
        020114 Sparring Senior 18+ F C G07-G05 +62 3bronze COYSMAN VANNESSA TKD SPORTSCHOOL CHON-JI GENT BELGIUM  BELGIUM
        020114 Sparring Senior 18+ F C G07-G05 +62 4 SAMSOEDIEN AISHA TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        020114 Sparring Senior 18+ F C G07-G05 +62 5 VISSER JUDITH JUNGSHIN KWAN  NETHERLANDS
020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 1gold SOLOVEY VITALII SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 2silver PRELOŽNIK ALEN BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 3bronze WILLIAMS REUBEN ITF FUSION  UNITED KINGDOM
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 4 HA VINCENT DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 5 MCROBERTS MICHAEL SOUTH QUEENSFERRY TKD  SCOTLAND
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 5 HOJS SVEN BARADA HWARANG  SLOVENIA
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 5 KHANJI KARIM ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 5 CHRIDI ALI BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 9 MAZZOLA FEDERICO RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 9 SHPOTIN KRISTIAN ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 9 LISOW TIMOFEJ BSV WITTEN  GERMANY
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 9 TORSTEINSEN TORVALD FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 9 DEWEY WILL ITF FUSION  UNITED KINGDOM
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 17 NETTEN DIRK KOGURYO  NETHERLANDS
        020121 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-63 17 EILERTSEN JACK REGION TRØNDELAG  NORWAY
020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 1gold GUBBELS JORG DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 2silver STEINKJER INGEBRIGT REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 3bronze NORDBOE HEYERAAS THOMAS NTN REGION EAST  NORWAY
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 4 CAPONE ALESSANDRO A.S.D SELF DEFENCE AND MARTIAL TEAM PATAVIUM  ITALY
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 5 MUKHTAROV VLADYSLAV BARBAROS  UKRAINE
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 5 DELHAYE ARTHUR ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 5 VAN DE VEERDONK CHRIS TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI  NETHERLANDS
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 5 NOREN ANTON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 9 TURUNEN PAULI ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 9 IVERSEN MARKUS BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 9 HEREIDE ANDERS BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020123 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 63-70 9 HOLMEN ANTTI BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 1gold NAURDINOV MAGOMED BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 2silver LENZ TOBIAS SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 3bronze OHARE IAIN BRAVEHEART MARTIAL ARTS  SCOTLAND
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 4 HELAMB ADAM FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 5 DEMCHYSHYN RUSLAN SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 5 LIND MORTEN BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 5 BÆKØ EMIL AUGUST NTN REGION EAST  NORWAY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 5 HOLMEN JUKKA BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 9 LISTHAUG JOHANNES REGION TRØNDELAG  NORWAY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 9 CAMEROTTO THOMAS ASD CIPAS  ITALY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 9 MANKINEN MIKKO TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 9 FREITAG NICOLAS SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 9 PILLONI STEFANO TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 9 MAYR ROBIN TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 17 CUCCHELLI MATTEO A.S.D SELF DEFENCE AND MARTIAL TEAM PATAVIUM  ITALY
        020124 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 70-78 17 VAN HOECK ERIK ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 1gold DEMCHYSHYN DANYLO SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 2silver GAPONENKO STANISLAV RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 3bronze HANSSON ANTON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 4 XHELADINI LEARD RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 5 HANSSON ALEXANDER FROLUNDA TKD  SWEDEN
        020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 5 SELVIK NORDANG SIMEN NTN REGION EAST  NORWAY
        020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 5 OROURKE SHANE DE SILVA TAEKWON-DO  UNITED KINGDOM
        020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 5 BESONHÉ CORENTIN ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 9 TAYLOR NICOLAS SAMJOK-O  BELGIUM
        020125 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 78-85 9 BROWN GILLES SOUTH QUEENSFERRY TKD  SCOTLAND
020126 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +85 1gold SŁODKOWSKI BARTOSZ LKS SPARTA  POLAND
        020126 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +85 2silver BYELOV ARTEM SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        020126 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +85 3bronze GAPONENKO EGOR RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        020126 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +85 4 WIIK LUKA ADRIAN TEAM NORTHWEST  NORWAY
        020126 Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +85 5 HJORTSKOG PONTUS FROLUNDA TKD  SWEDEN
020129 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 57-70 1gold MEULEN TEUN DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020129 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 57-70 2silver NOOMEN DAAN OHDOKWAN  NETHERLANDS
        020129 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 57-70 3bronze NISSA EFOUBA FRANK-WILFRIED ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        020129 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 57-70 4 JANO MICHAŁ LKS SPARTA  POLAND
020130 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 70-85 1gold ALDMLKHI MOAAZ SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        020130 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 70-85 2silver SIMONETTO GIOVANNI A.S.D SELF DEFENCE AND MARTIAL TEAM PATAVIUM  ITALY
        020130 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 70-85 3bronze LEIJTEN LARS DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        020130 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 70-85 5 WESTAD JOHANSEN HALLVARD TEAM NORTHWEST  NORWAY
        020130 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 70-85 5 HADDADI MALEK ITF PARIS  FRANCE
020132 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 +85 1gold BREWUS JAKUB LKS SPARTA  POLAND
        020132 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 +85 2silver LAMRAGHI JONATHAN ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        020132 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 +85 3bronze BOYENS MAXIMILIEN TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
        020132 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 +85 4 BUCKLEY KEVIN EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        020132 Sparring Senior 18+ M B G04-G01 +85 5 GRANT RONALD SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
020133 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 0-63 1gold PATTES TOBIAS KOGURYO  NETHERLANDS
        020133 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 0-63 2silver DE GIOVANNI DARIO A.S.D SELF DEFENCE AND MARTIAL TEAM PATAVIUM  ITALY
020135 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 63-70 1gold PETROV TENYO TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        020135 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 63-70 2silver ZOLNOWSKI FREDERICK BSV WITTEN  GERMANY
        020135 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 63-70 3bronze PERETTI JEAN-SÉBASTIEN ITF PARIS  FRANCE
020136 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 70-78 1gold JANS STEPHAN TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN  NETHERLANDS
        020136 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 70-78 2silver BEKX GIJS SOO BAK-GI  NETHERLANDS
        020136 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 70-78 3bronze STOKES DAVID FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020136 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 70-78 4 VANHOUTTE MIGUEL TKD SPORTSCHOOL CHON-JI GENT BELGIUM  BELGIUM
020138 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 +78 1gold POST EWOUT TV HWA RANGDO  NETHERLANDS
        020138 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 +78 2silver CANTWELL STEPHEN FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        020138 Sparring Senior 18+ M C G07-G05 +78 3bronze MENSCHAERT JAN TAEKWON-DO CLUB GENT  BELGIUM
030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 1gold BIEN LAURA RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 2silver MAKOVIYCHUK SONYA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 3bronze KOROLOVYCH DASHA KOROLOVYCH TEAM  UKRAINE
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 4 FERREY AMIE-ELIZABETH ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 5 RYMASZEWSKA MARIA RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 5 HENDRICK ELLIE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 5 BALLESTY CAOIMHE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 5 FITZSIMONS SARAH RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 9 HICKEY ABI RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 9 WOHLEN FRIDA REGION TRØNDELAG  NORWAY
        030001 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 0-55 9 BERG MINA STUBBAN REGION TRØNDELAG  NORWAY
030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 1gold MCGRATH RACHEL RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 2silver SZANTO ANTONIA FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 3bronze DAMATO COLLIEN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 4 GOLVERDINGEN BRIDGET TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN  NETHERLANDS
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 5 STADELMANN ALICIA FROLUNDA TKD  SWEDEN
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 5 PASIECZNIK JULIA EAST CORK TAEKWON-DO  IRELAND
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 5 VAN DER VEER MYRTHE CB19NL  NETHERLANDS
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 9 AYALA TRUJILLO LUNA SILVANA ITF ÅL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 9 PICELLO GIOIA ASD CIPAS  ITALY
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 9 JOHANSSON NAEMI FROLUNDA TKD  SWEDEN
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 9 MCCUNE REBECCA TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        030002 Overall Sparring Junior 14-17 F A D01-D03 +55 9 KENJALO MAŠA HYONG CELJE  SLOVENIA
030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 1gold POWER JAMIE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 2silver KOKKO JUUSO ESPOO TKD CLUB  FINLAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 3bronze TATTI PIERLUGI TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 4 HOLMEN-LØKKEN HILMAR REGION TRØNDELAG  NORWAY
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 5 MARTIN FINN RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 5 ODLÖW JON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 5 KUZMICZ MATTHEW RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 5 BYRNE RIAN RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 9 MAZZOLA RAFFAELE RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 9 KYTE ELIAS FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 9 O KEEFFE ALEX RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 9 POWER ADAM RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 9 INGHAM ROSS FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 9 LEHANE RUAIRI RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 9 BAILEY AIDAN PUMA ENGLAND  UNITED KINGDOM
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 9 HELLEVANG STEFFEN JOO BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 17 BURKE CALUM FINGAL TAEKWONDO  IRELAND
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 17 HASSANIPOUR DANIEL STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 17 MIGLIACCIO LORENZO TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        030003 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 0-62 17 HAUGLAND ANGEL FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 1gold KUZMIN ARTUR SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 2silver LOUWS DAMIAN TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 3bronze IVANUK ILLYA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 4 LOKNA GUSTAV STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 5 DONIESIEWICZ SZYMON ETA LONDON  UNITED KINGDOM
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 5 MCCONE BEN TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 5 HØISKAR ELIAS NTN REGION EAST  NORWAY
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 5 DUNLOP PEARSE TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 9 GLUSZEK MICHAL RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 9 IVERSEN MARIUS HAUGE BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 9 AAKVIK TRYGVE NTN REGION EAST  NORWAY
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 9 HUSEBØ REMI STAVANGER TAEKWON-DO CLUB  NORWAY
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 9 HALONEN TOMI TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 9 GHOSAL ALEXANDER FROLUNDA TKD  SWEDEN
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 9 VALENTIN EMIL FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 9 SAS RIK TAEKYON BERGHEM  NETHERLANDS
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 17 YSLAND MATHIAS NTN REGION EAST  NORWAY
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 17 STRÖMBERG KEVIN FROLUNDA TKD  SWEDEN
        030004 Overall Sparring Junior 14-17 M A D01-D03 +62 17 ZARUBA MYKHAILO SOLOVEY TEAM  UKRAINE
030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 1gold KONIK KAROLINA LKS SPARTA  POLAND
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 2silver GUBBELS MAARTJE DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 3bronze HOLE ANN LINNEA BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 4 VAN LEUKEN ESLI DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 5 CANCEDDA ELEONORA TAEKWON-DO SARDEGNA  ITALY
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 5 LIE INGRID BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 5 GAALOUL AMENI ITF PARIS  FRANCE
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 5 DELROCK SAM KOGURYO  NETHERLANDS
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 9 NORHEIM ANITA FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 9 MCCUNE RACHEL TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND  NORTHERN IRELAND
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 9 METTINEN NITA TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 9 LINDSTRÖM ELIN FROLUNDA TKD  SWEDEN
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 9 IVERSEN STINE BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 9 HAGATUN CHRISTINE BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030005 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 0-62 9 SJÖVALL MIRA BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
030006 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 +62 1gold MEPPELDER NINA TAEKWONDO MIDDELBURG  NETHERLANDS
        030006 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 +62 2silver MEDIN NANNA BREKKE REGION TRØNDELAG  NORWAY
        030006 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 +62 3bronze MOURET LAURA ITF BRUSSELS  BELGIUM
        030006 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 +62 4 RAUTIO IDA REGION TRØNDELAG  NORWAY
        030006 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 +62 5 KLUNGERBO MARTHE REGION TRØNDELAG  NORWAY
        030006 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 +62 5 KIVINEN MINNA TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        030006 Overall Sparring Senior 18+ F A D01-D06 +62 5 BARRY SARAH CORK TAEKWON-DO NORTH MON - CARRIGALINE  IRELAND
030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 1gold GUBBELS JORG DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 2silver HOLMEN ANTTI BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 3bronze NORDBOE HEYERAAS THOMAS NTN REGION EAST  NORWAY
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 4 TORSTEINSEN TORVALD FANA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 5 HEREIDE ANDERS BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 5 SOLOVEY VITALII SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 5 NETTEN DIRK KOGURYO  NETHERLANDS
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 5 MAZZOLA FEDERICO RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 9 EILERTSEN JACK REGION TRØNDELAG  NORWAY
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 9 DELHAYE ARTHUR ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 9 TURUNEN PAULI ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 9 NOREN ANTON FROLUNDA TKD  SWEDEN
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 9 IVERSEN MARKUS BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 9 KHANJI KARIM ITÄ-SUOMEN YLIOPISTON TAEKWON-DO KUOPIO  FINLAND
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 9 STEINKJER INGEBRIGT REGION TRØNDELAG  NORWAY
        030007 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 0-70 17 ORANJE CODY SPORTSCHOOL TIM KOOL  NETHERLANDS
030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 1gold SŁODKOWSKI BARTOSZ LKS SPARTA  POLAND
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 2silver BROWN GILLES SOUTH QUEENSFERRY TKD  SCOTLAND
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 3bronze GAPONENKO EGOR RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 4 GAPONENKO STANISLAV RUSSIA  RUSSIAN FEDERATION
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 5 OROURKE SHANE DE SILVA TAEKWON-DO  UNITED KINGDOM
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 5 LIND MORTEN BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 5 NAURDINOV MAGOMED BERGEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 5 DEMCHYSHYN DANYLO SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 9 DEMCHYSHYN RUSLAN SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 9 HANSSON ALEXANDER FROLUNDA TKD  SWEDEN
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 9 HOLMEN JUKKA BLACK EAGLE TAEKWON-DO  FINLAND
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 9 VAN HOECK ERIK ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 9 CAMEROTTO THOMAS ASD CIPAS  ITALY
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 9 HJORTSKOG PONTUS FROLUNDA TKD  SWEDEN
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 9 MANKINEN MIKKO TAMPERE TAEKWON-DO  FINLAND
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 9 SELVIK NORDANG SIMEN NTN REGION EAST  NORWAY
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 17 XHELADINI LEARD RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO  IRELAND
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 17 MAYR ROBIN TOSAN BAD OEYENHAUSEN  GERMANY
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 17 SØNSTEBY SEBASTIAN HAUGER NTN REGION EAST  NORWAY
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 17 BYELOV ARTEM SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 17 BÆKØ EMIL AUGUST NTN REGION EAST  NORWAY
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 17 BESONHÉ CORENTIN ECOLE BUSHIDO JAMBES  BELGIUM
        030008 Overall Sparring Senior 18+ M A D01-D06 +70 17 HANSSON ANTON FROLUNDA TKD  SWEDEN
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-06-02 13:55:48 CEST +02:00)