Results
 
NRW Open 2019 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
01220 u9 Tul -5. Kup 1gold MATIC VANJA CHANG-HUN FAMILY ARNSBERG  GERMANY
        01220 u9 Tul -5. Kup 2silver ROSENTHAL MARC A. CHANG-HUN FAMILY ARNSBERG  GERMANY
        01220 u9 Tul -5. Kup 3bronze RIEDEL MARIA SPORTUR  GERMANY
        01220 u9 Tul -5. Kup 3bronze GRISSA ILIASS SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        01220 u9 Tul -5. Kup 5 NEUMANN NILS DOQUADRAT  GERMANY
        01220 u9 Tul -5. Kup 5 BOUYMEJJAN AYMAN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        01220 u9 Tul -5. Kup 7 SCHRÖDER EMIL JC LANGENFELD  GERMANY
        01220 u9 Tul -5. Kup 7 FELLER ARIEL DOQUADRAT  GERMANY
03210 u15 Tul -7. Kup 1gold JENTSCH BENEDIKT SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        03210 u15 Tul -7. Kup 2silver FRANKE PAUL SPORTUR  GERMANY
        03210 u15 Tul -7. Kup 3bronze MARKU ARMANDO DOQUADRAT  GERMANY
        03210 u15 Tul -7. Kup 3bronze KUHNERT CARROLYN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
03230 u15 Tul -3. kup 1gold SCHNEIDER ANNKATHRIN JC LANGENFELD  GERMANY
        03230 u15 Tul -3. kup 2silver MISSEL MIDJA PO-EUN BREMEN  GERMANY
        03230 u15 Tul -3. kup 3bronze CHATSIKIRIAKIDIS EVANGELOS DOQUADRAT  GERMANY
        03230 u15 Tul -3. kup 3bronze ALSHWIKH ALABD LAREN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        03230 u15 Tul -3. kup 5 VAN ES SJENG DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        03230 u15 Tul -3. kup 5 POPESCU MADALIN SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        03230 u15 Tul -3. kup 5 PELLER JIL TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        03230 u15 Tul -3. kup 5 TERHAAR NAUT CB19NL  NETHERLANDS
        03230 u15 Tul -3. kup 9 MOROS EUSSEBIU-ALESSIO DOQUADRAT  GERMANY
04210 u18 Tul -7.Kup 1gold LÜKE KONSTANZIA SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        04210 u18 Tul -7.Kup 2silver LÜKE ANASTASIA SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        04210 u18 Tul -7.Kup 3bronze VOKSHI AGNES SV NORDENHAM  GERMANY
        04210 u18 Tul -7.Kup 3bronze ABASI AFSANA SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        04210 u18 Tul -7.Kup 5 DAVIS SVERO LIVAN TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        04210 u18 Tul -7.Kup 5 MOULOC WAHID TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
04240 u18 Tul -1. kup 1gold PAPANA VITALIE PO-EUN BREMEN  GERMANY
        04240 u18 Tul -1. kup 2silver RIEDEL TIM SPORTUR  GERMANY
        04240 u18 Tul -1. kup 3bronze GALANDER JANA TURNERBUND BECKHAUSEN 1928 E.V.  GERMANY
        04240 u18 Tul -1. kup 3bronze ROSENBAUM JOANNE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        04240 u18 Tul -1. kup 5 BATS JARNO DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        04240 u18 Tul -1. kup 5 GÄTH BENJAMIN CHANG HUN TKD GELSENKIRCHEN E.V.  GERMANY
04260 u18 Tul 2. Dan 1gold D´AMATO COLLIEN-SOPHIE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        04260 u18 Tul 2. Dan 2silver BOUYMEJJAN LINA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        04260 u18 Tul 2. Dan 3bronze STIJGER FLOYD CB19NL  NETHERLANDS
05210 18+ Tul -7. kup 1gold WINKLER JUSTINE BSG KLEVERLAND  GERMANY
        05210 18+ Tul -7. kup 2silver WILLEKE CHRISTIAN SATORI HÖXTER  GERMANY
        05210 18+ Tul -7. kup 3bronze KRAHWINKEL JELKA TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        05210 18+ Tul -7. kup 3bronze HOLSTE SVENJA PO-EUN BREMEN  GERMANY
        05210 18+ Tul -7. kup 5 KERSTING VERENA SATORI HÖXTER  GERMANY
        05210 18+ Tul -7. kup 5 GOUDANTOV RUSLAN KITEK  BELGIUM
05240 18+ Tul -1. Kup 1gold RINGLER MARGARETHE SPORTSCHULE SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        05240 18+ Tul -1. Kup 2silver KOCH HORST SV NORDENHAM  GERMANY
        05240 18+ Tul -1. Kup 3bronze KÖSLING KEVIN TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        05240 18+ Tul -1. Kup 3bronze SCHMITZ SYLVIE TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
05260 18+ Tul 2. Dan 1gold LEHNE SARAH TAN GUN SPORTS  GERMANY
        05260 18+ Tul 2. Dan 2silver ERNST JASMIN SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        05260 18+ Tul 2. Dan 3bronze MÜLLER JUSTIN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        05260 18+ Tul 2. Dan 3bronze MARX ARNOLD SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        05260 18+ Tul 2. Dan 5 BLAHOUT CHRISTIAN CHANG HUN TKD GELSENKIRCHEN E.V.  GERMANY
        05260 18+ Tul 2. Dan 5 DERVISIS THOMAS DOQUADRAT  GERMANY
05280 18+ Tul 3.-6. Dan 1gold PURA MAXINE DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        05280 18+ Tul 3.-6. Dan 2silver BARTH TOBIAS GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        05280 18+ Tul 3.-6. Dan 3bronze SCHMIDL CHRISTOPH BSG KLEVERLAND  GERMANY
11210 männlich u9 Tul -7. Kup 1gold CERANIC DANILO SATORI HÖXTER  GERMANY
        11210 männlich u9 Tul -7. Kup 2silver KANAR SELIM SATORI HÖXTER  GERMANY
        11210 männlich u9 Tul -7. Kup 3bronze HERMANNS PATRICK KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        11210 männlich u9 Tul -7. Kup 3bronze RUDOLF FELIX JC LANGENFELD  GERMANY
        11210 männlich u9 Tul -7. Kup 5 UYSAL BARIS SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        11210 männlich u9 Tul -7. Kup 5 ISAEV JASIN DOJANG NORDENHAM  GERMANY
12021 männlich u12 Sparring -6. Kup -124 cm 1gold HERMANNS PATRICK KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        12021 männlich u12 Sparring -6. Kup -124 cm 2silver BOUYMEJJAN AYMAN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12021 männlich u12 Sparring -6. Kup -124 cm 3bronze RUDOLF FELIX JC LANGENFELD  GERMANY
12022 männlich u12 Sparring -6. Kup -130 cm 1gold TOSUN KEREM KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        12022 männlich u12 Sparring -6. Kup -130 cm 2silver MATIC VANJA CHANG-HUN FAMILY ARNSBERG  GERMANY
        12022 männlich u12 Sparring -6. Kup -130 cm 3bronze FELLER ARIEL DOQUADRAT  GERMANY
        12022 männlich u12 Sparring -6. Kup -130 cm 3bronze UYSAL BARIS SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12022 männlich u12 Sparring -6. Kup -130 cm 5 NEUMANN NILS DOQUADRAT  GERMANY
12023 männlich u12 Sparring -6. Kup -136 cm 1gold WEGEL COLIN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        12023 männlich u12 Sparring -6. Kup -136 cm 2silver PALLIN JUSTIN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12023 männlich u12 Sparring -6. Kup -136 cm 3bronze CERANIC DANILO SATORI HÖXTER  GERMANY
        12023 männlich u12 Sparring -6. Kup -136 cm 3bronze ISAEV JASIN DOJANG NORDENHAM  GERMANY
12024 männlich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 1gold GRISSA ILIASS SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12024 männlich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 2silver DUMKE LINUS SATORI HÖXTER  GERMANY
        12024 männlich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 3bronze GLUCHOVSKI TIMOFEY BARMER TV 1846  GERMANY
        12024 männlich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 3bronze CHRISTAKIS ANGELOS DOQUADRAT  GERMANY
12025 männlich u12 Sparring -6. Kup -148 cm 1gold RUDOLF ALEXANDER JC LANGENFELD  GERMANY
        12025 männlich u12 Sparring -6. Kup -148 cm 2silver VAN WEVERWIJK DAVID DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        12025 männlich u12 Sparring -6. Kup -148 cm 3bronze DYBALA MARCEL KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        12025 männlich u12 Sparring -6. Kup -148 cm 3bronze DIEDRICH JONAS SATORI HÖXTER  GERMANY
        12025 männlich u12 Sparring -6. Kup -148 cm 5 TIESSEN NIKITA TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        12025 männlich u12 Sparring -6. Kup -148 cm 5 BULDU RAMAZAN EFE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12025 männlich u12 Sparring -6. Kup -148 cm 5 VAN WEVERWIJK SANDER DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
12026 männlich u12 Sparring -6. Kup +148 cm 1gold SÜLLWALD JONA FYNN TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        12026 männlich u12 Sparring -6. Kup +148 cm 2silver GROFFMANN BEN HANNES SATORI HÖXTER  GERMANY
        12026 männlich u12 Sparring -6. Kup +148 cm 3bronze LINDNER ROBIN TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        12026 männlich u12 Sparring -6. Kup +148 cm 3bronze PETER JONA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
12073 männlich u12 Sparring +6. Kup -136 cm 1gold ROSENTHAL MARC A. CHANG-HUN FAMILY ARNSBERG  GERMANY
        12073 männlich u12 Sparring +6. Kup -136 cm 2silver KAUFHOLD TOM SPORTUR  GERMANY
        12073 männlich u12 Sparring +6. Kup -136 cm 3bronze JUST EMILIO CHANG-HUN FAMILY ARNSBERG  GERMANY
12074 männlich u12 Sparring +6. Kup -142 cm 1gold TAZABAEV TURPAL-ALI SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        12074 männlich u12 Sparring +6. Kup -142 cm 2silver HIMMELBACH KARL SPORTUR  GERMANY
        12074 männlich u12 Sparring +6. Kup -142 cm 3bronze SAUER ALEXANDER SPORTSCHULE SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        12074 männlich u12 Sparring +6. Kup -142 cm 3bronze SIEBENMORGEN TIM SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12074 männlich u12 Sparring +6. Kup -142 cm 5 KAUFHOLD BEN SPORTUR  GERMANY
        12074 männlich u12 Sparring +6. Kup -142 cm 5 PHARQASHVILI JUMBER SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        12074 männlich u12 Sparring +6. Kup -142 cm 5 POPESCU RARES SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        12074 männlich u12 Sparring +6. Kup -142 cm 5 DRIESENER LEON TAN GUN SPORTS  GERMANY
12075 männlich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 1gold KOSTANTIS EYSTATHIOS LEONIDAS DOQUADRAT  GERMANY
        12075 männlich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 2silver SEFRIHI MEHDI SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12075 männlich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 3bronze BLITTERSDORF FYNN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12075 männlich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 3bronze NEEF LIAM GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        12075 männlich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 5 MEYE JOHANNES SPORTUR  GERMANY
        12075 männlich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 5 LESCHTSCHIN TONI HSG FRIESOYTHE  GERMANY
        12075 männlich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 5 TEPPER KRIS KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        12075 männlich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 5 NEUMANN PAUL SPORTUR  GERMANY
        12075 männlich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 9 SEN ALI SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
12076 männlich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 1gold NESTOROPOULOS ANASTASSIOS DOQUADRAT  GERMANY
        12076 männlich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 2silver ROSENBAUM MAX SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12076 männlich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 3bronze KIEN LUIS MARC SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12076 männlich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 3bronze ANASTASIADIS DIMITRIOS DOQUADRAT  GERMANY
12210 männlich u12 Tul -7. Kup 1gold TOSUN KEREM KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 2silver GLUCHOVSKI TIMOFEY BARMER TV 1846  GERMANY
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 3bronze KONRAD LEON KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 3bronze DUMKE LINUS SATORI HÖXTER  GERMANY
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 5 THEISSEN JONAS EDUCATION SPORTS KÖLN  GERMANY
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 5 VAN WEVERWIJK SANDER DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 5 PALLIN JUSTIN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 5 TIESSEN NIKITA TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 9 MEINBERG TIM SATORI HÖXTER  GERMANY
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 9 BULDU RAMAZAN EFE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12210 männlich u12 Tul -7. Kup 9 VAN WEVERWIJK DAVID DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
12220 männlich u12 Tul -5. Kup 1gold KAUFHOLD TOM SPORTUR  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 2silver MEYE JOHANNES SPORTUR  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 3bronze WEGEL COLIN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 3bronze RUDOLF ALEXANDER JC LANGENFELD  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 5 NEUMANN PAUL SPORTUR  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 5 DIEDRICH JONAS SATORI HÖXTER  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 5 FAHL MARCELINO KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 5 SÜLLWALD JONA FYNN TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 9 LINDNER ROBIN TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 9 HEIDENREICH NEVIO SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 9 KAUFHOLD BEN SPORTUR  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 9 DYBALA MARCEL KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 9 GROFFMANN BEN HANNES SATORI HÖXTER  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 9 HIMMELBACH KARL SPORTUR  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 9 PETER JONA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 9 JUST EMILIO CHANG-HUN FAMILY ARNSBERG  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 17 KIEN LUIS MARC SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12220 männlich u12 Tul -5. Kup 17 SAUER ALEXANDER SPORTSCHULE SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
12230 männlich u12 Tul -3. Kup 1gold SEFRIHI MEHDI SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12230 männlich u12 Tul -3. Kup 2silver BLITTERSDORF FYNN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12230 männlich u12 Tul -3. Kup 3bronze SEN ALI SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12230 männlich u12 Tul -3. Kup 3bronze PHARQASHVILI JUMBER SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        12230 männlich u12 Tul -3. Kup 5 SCHNEIDER ELIAS JC LANGENFELD  GERMANY
        12230 männlich u12 Tul -3. Kup 5 POPESCU RARES SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        12230 männlich u12 Tul -3. Kup 5 SIEBENMORGEN TIM SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12230 männlich u12 Tul -3. Kup 9 TEPPER KRIS KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
12240 männlich u12 Tul -1. Kup 1gold NEEF LIAM GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        12240 männlich u12 Tul -1. Kup 2silver ROSENBAUM MAX SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        12240 männlich u12 Tul -1. Kup 3bronze VIKTOR RAPHAEL TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        12240 männlich u12 Tul -1. Kup 3bronze NESTOROPOULOS ANASTASSIOS DOQUADRAT  GERMANY
        12240 männlich u12 Tul -1. Kup 5 DRIESENER LEON TAN GUN SPORTS  GERMANY
        12240 männlich u12 Tul -1. Kup 5 JAZBEC TIM TURNERBUND BECKHAUSEN 1928 E.V.  GERMANY
13131 männlich u15 Sparring -4. Kup -40 kg 1gold TERHAAR NAUT CB19NL  NETHERLANDS
        13131 männlich u15 Sparring -4. Kup -40 kg 2silver CHRISTAKIS IASONAS DOQUADRAT  GERMANY
        13131 männlich u15 Sparring -4. Kup -40 kg 3bronze MEYER SILAS SATORI HÖXTER  GERMANY
        13131 männlich u15 Sparring -4. Kup -40 kg 3bronze KELM ALEXANDER HSG FRIESOYTHE  GERMANY
13133 männlich u15 Sparring -4. Kup -52 kg 1gold BEILMANN MAXIM KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        13133 männlich u15 Sparring -4. Kup -52 kg 2silver TALEB FADEL TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        13133 männlich u15 Sparring -4. Kup -52 kg 3bronze CHATSIKIRIAKIDIS EVANGELOS DOQUADRAT  GERMANY
        13133 männlich u15 Sparring -4. Kup -52 kg 3bronze MARKU ARMANDO DOQUADRAT  GERMANY
        13133 männlich u15 Sparring -4. Kup -52 kg 5 UYSAL EFEKAN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
13135 männlich u15 Sparring -4. Kup -65 kg 1gold LAVERENZ JOHANN SV NORDENHAM  GERMANY
        13135 männlich u15 Sparring -4. Kup -65 kg 2silver MISSEL MIDJA PO-EUN BREMEN  GERMANY
        13135 männlich u15 Sparring -4. Kup -65 kg 3bronze SCHARNBERG CLAAS SATORI HÖXTER  GERMANY
13136 männlich u15 Sparring -4. Kup +65 kg 1gold POPESCU MADALIN SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        13136 männlich u15 Sparring -4. Kup +65 kg 2silver HONDROSPILIAS THEODOROS DOQUADRAT  GERMANY
        13136 männlich u15 Sparring -4. Kup +65 kg 3bronze AYDIN KAAN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        13136 männlich u15 Sparring -4. Kup +65 kg 3bronze CANDOGAN MERT BLEXER TB V. 1907  GERMANY
13171 männlich u15 Sparring -3. Dan -40 kg 1gold HERBERTS FABIAN SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        13171 männlich u15 Sparring -3. Dan -40 kg 2silver SCHULTE LUKAS KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        13171 männlich u15 Sparring -3. Dan -40 kg 3bronze LORESCH NICK SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
13173 männlich u15 Sparring -3. Dan -52 kg 1gold MOROS EUSSEBIU-ALESSIO DOQUADRAT  GERMANY
        13173 männlich u15 Sparring -3. Dan -52 kg 2silver VAN ES SJENG DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        13173 männlich u15 Sparring -3. Dan -52 kg 3bronze GINKO LUCA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
13174 männlich u15 Sparring -3. Dan -58 kg 1gold BIN WLADIMIR BARMER TV 1846  GERMANY
        13174 männlich u15 Sparring -3. Dan -58 kg 2silver ROOT ARTUR BARMER TV 1846  GERMANY
        13174 männlich u15 Sparring -3. Dan -58 kg 3bronze NIEUWENKAMP MARTIJN CB19NL  NETHERLANDS
13176 männlich u15 Sparring -3. Dan +65 kg 1gold VAN STEEN MATS CB19NL  NETHERLANDS
        13176 männlich u15 Sparring -3. Dan +65 kg 2silver TEPPER LUIS KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        13176 männlich u15 Sparring -3. Dan +65 kg 3bronze DEDE FURKAN VFL KEMMINGHAUSEN 1925 E.V. ABT. TAEKWON-DO  GERMANY
13220 männlich u15 Tul -5. Kup 1gold BEILMANN MAXIM KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        13220 männlich u15 Tul -5. Kup 2silver SCHARNBERG CLAAS SATORI HÖXTER  GERMANY
        13220 männlich u15 Tul -5. Kup 3bronze TALEB FADEL TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        13220 männlich u15 Tul -5. Kup 5 AYDIN KAAN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        13220 männlich u15 Tul -5. Kup 5 LAVERENZ JOHANN SV NORDENHAM  GERMANY
        13220 männlich u15 Tul -5. Kup 5 MEYER SILAS SATORI HÖXTER  GERMANY
13240 männlich u15 Tul -1. Kup 1gold KELLER NILS JC LANGENFELD  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 2silver SCHULTE LUKAS KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 3bronze GINKO LUCA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 3bronze TEPPER LUIS KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 5 ROOT ARTUR BARMER TV 1846  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 5 BIN WLADIMIR BARMER TV 1846  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 5 NISTERIUC VALENTIN DIMITRIS DOQUADRAT  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 5 LORESCH NICK SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 9 SCHULTE JAN KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 9 OLSHANSKIY PHILIPP BARMER TV 1846  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 9 GERHARD AROUN JEFF GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        13240 männlich u15 Tul -1. Kup 9 NIEUWENKAMP MARTIJN CB19NL  NETHERLANDS
13250 männlich u15 Tul 1. Dan 1gold HERBERTS FABIAN SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        13250 männlich u15 Tul 1. Dan 2silver TAZABAEV TURPAL-ALI SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
14134 männlich u18 Sparring -4. Kup -68 kg 1gold BUCHTA AIDEN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        14134 männlich u18 Sparring -4. Kup -68 kg 2silver BAKAEV RAHIM BARMER TV 1846  GERMANY
        14134 männlich u18 Sparring -4. Kup -68 kg 3bronze MOULOC WAHID TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        14134 männlich u18 Sparring -4. Kup -68 kg 3bronze WOLLNY DOMINIK SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
14136 männlich u18 Sparring -4. Kup +75 kg 1gold DAVIS SVERO LIVAN TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        14136 männlich u18 Sparring -4. Kup +75 kg 2silver HASAN JOHN LUCA SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        14136 männlich u18 Sparring -4. Kup +75 kg 3bronze KHAMITSEVICH IVAN VFL KEMMINGHAUSEN 1925 E.V. ABT. TAEKWON-DO  GERMANY
14173 männlich u18 Sparring -3. Dan -62 kg 1gold BOICHUK NAZAR TAN GUN SPORTS  GERMANY
        14173 männlich u18 Sparring -3. Dan -62 kg 2silver OUDOLNYI VADIM KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        14173 männlich u18 Sparring -3. Dan -62 kg 3bronze BATS JARNO DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
14174 männlich u18 Sparring -3. Dan -68 kg 1gold SMAILOV DANILO DOJANG NORDENHAM  GERMANY
        14174 männlich u18 Sparring -3. Dan -68 kg 2silver DELHAYE ARTHUR GERMINAL TAEKWON-DO ANDENNE  BELGIUM
        14174 männlich u18 Sparring -3. Dan -68 kg 3bronze PAPANA VITALIE PO-EUN BREMEN  GERMANY
        14174 männlich u18 Sparring -3. Dan -68 kg 3bronze RENCKHOFF MAXIMILIAN SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
14176 männlich u18 Sparring -3. Dan +75 kg 1gold HERBERTS TOBIAS SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        14176 männlich u18 Sparring -3. Dan +75 kg 2silver KRIEGER JONAS HSG FRIESOYTHE  GERMANY
        14176 männlich u18 Sparring -3. Dan +75 kg 3bronze STIJGER FLOYD CB19NL  NETHERLANDS
        14176 männlich u18 Sparring -3. Dan +75 kg 3bronze KELM MAXIMILIAN HSG FRIESOYTHE  GERMANY
        14176 männlich u18 Sparring -3. Dan +75 kg 5 RIEDEL TIM SPORTUR  GERMANY
        14176 männlich u18 Sparring -3. Dan +75 kg 5 KRIEGER MAIK HSG FRIESOYTHE  GERMANY
14250 männlich u18 Tul 1. Dan 1gold OUDOLNYI VADIM KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        14250 männlich u18 Tul 1. Dan 2silver HERBERTS TOBIAS SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        14250 männlich u18 Tul 1. Dan 3bronze RENCKHOFF MAXIMILIAN SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
        14250 männlich u18 Tul 1. Dan 3bronze SMAILOV DANILO DOJANG NORDENHAM  GERMANY
        14250 männlich u18 Tul 1. Dan 5 DELHAYE ARTHUR GERMINAL TAEKWON-DO ANDENNE  BELGIUM
        14250 männlich u18 Tul 1. Dan 5 NESTOROPOULOS EVANGELOS DOQUADRAT  GERMANY
15134 männlich 18+ Sparring -4. Kup -78 kg 1gold ABASI FAYSAL SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        15134 männlich 18+ Sparring -4. Kup -78 kg 2silver PSIORCZYK FELIX MICHAEL TUS STUTTGART  GERMANY
        15134 männlich 18+ Sparring -4. Kup -78 kg 3bronze WILLEKE CHRISTIAN SATORI HÖXTER  GERMANY
15136 männlich 18+ Sparring -4. Kup +85 kg 1gold LEEFLANG MIKE CB19NL  NETHERLANDS
        15136 männlich 18+ Sparring -4. Kup +85 kg 2silver SHAMMOUT ADHAM SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        15136 männlich 18+ Sparring -4. Kup +85 kg 3bronze BRUNS DENNIS SV NORDENHAM  GERMANY
15183 männlich 18+ Sparring -6. Dan -70 kg 1gold MARX ARNOLD SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        15183 männlich 18+ Sparring -6. Dan -70 kg 2silver HUSSELMAN ERIK DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        15183 männlich 18+ Sparring -6. Dan -70 kg 3bronze SAMOL DOMINIK TUS STUTTGART  GERMANY
        15183 männlich 18+ Sparring -6. Dan -70 kg 3bronze KLIOTIS EMILIOS DOQUADRAT  GERMANY
        15183 männlich 18+ Sparring -6. Dan -70 kg 5 ZAJCEV MARKUS SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
15184 männlich 18+ Sparring -6. Dan -78 kg 1gold LENZ TOBIAS SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        15184 männlich 18+ Sparring -6. Dan -78 kg 2silver MÜLLER JUSTIN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        15184 männlich 18+ Sparring -6. Dan -78 kg 3bronze MAYR ROBIN BIELEFELDER KSC  GERMANY
        15184 männlich 18+ Sparring -6. Dan -78 kg 3bronze KOCH HORST SV NORDENHAM  GERMANY
        15184 männlich 18+ Sparring -6. Dan -78 kg 5 VAN HOECK ERIK GERMINAL TAEKWON-DO ANDENNE  BELGIUM
        15184 männlich 18+ Sparring -6. Dan -78 kg 5 BEWA TERENCE GERMINAL TAEKWON-DO ANDENNE  BELGIUM
        15184 männlich 18+ Sparring -6. Dan -78 kg 5 KÖSLING KEVIN TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        15184 männlich 18+ Sparring -6. Dan -78 kg 5 ADOLFS COLIN TAN GUN SPORTS  GERMANY
15186 männlich 18+ Sparring -6. Dan +85 kg 1gold DALKIC SEMIH TAN GUN SPORTS  GERMANY
        15186 männlich 18+ Sparring -6. Dan +85 kg 2silver AL DMLKHI MOAAZ SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        15186 männlich 18+ Sparring -6. Dan +85 kg 3bronze BESONHE CORENTIN GERMINAL TAEKWON-DO ANDENNE  BELGIUM
        15186 männlich 18+ Sparring -6. Dan +85 kg 3bronze RATJEN HENNING TUS SCHWEI  GERMANY
        15186 männlich 18+ Sparring -6. Dan +85 kg 5 ÜNAL IMDAT CHANG HUN TKD KAMEN  GERMANY
15220 männlich 18+ Tul -5. Kup 1gold BUCHTA AIDEN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        15220 männlich 18+ Tul -5. Kup 2silver HASAN JOHN LUCA SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        15220 männlich 18+ Tul -5. Kup 3bronze SHAMMOUT ADHAM SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
15230 männlich 18+ Tul -3. Kup 1gold ZAJCEV MARKUS SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        15230 männlich 18+ Tul -3. Kup 2silver BAKAEV RAHIM BARMER TV 1846  GERMANY
        15230 männlich 18+ Tul -3. Kup 3bronze WOLLNY DOMINIK SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
15250 männlich 18+ Tul 1. Dan 1gold STALIOGLU GEORGIOS SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        15250 männlich 18+ Tul 1. Dan 2silver WILLERSEN DOMINIK SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        15250 männlich 18+ Tul 1. Dan 3bronze LENZ TOBIAS SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        15250 männlich 18+ Tul 1. Dan 3bronze HOFFMANN ERIC KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        15250 männlich 18+ Tul 1. Dan 5 DE RIJK LARS DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        15250 männlich 18+ Tul 1. Dan 5 RATJEN HENNING TUS SCHWEI  GERMANY
21210 weiblich u9 Tul -7. Kup 1gold DEN DECKER CHEYENNE CB19NL  NETHERLANDS
        21210 weiblich u9 Tul -7. Kup 2silver ALSHWIKH ALABD SARA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        21210 weiblich u9 Tul -7. Kup 3bronze KRAHWINKEL SOPHIE TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        21210 weiblich u9 Tul -7. Kup 3bronze SPRENGER MARLEN DOQUADRAT  GERMANY
        21210 weiblich u9 Tul -7. Kup 5 WILLEKE EMMA SATORI HÖXTER  GERMANY
22024 weiblich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 1gold BASKAFA YASEMIN KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        22024 weiblich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 2silver JALAMOV ALEXANDRA BARMER TV 1846  GERMANY
        22024 weiblich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 3bronze REICH AMELIE SPORTUR  GERMANY
        22024 weiblich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 3bronze DEN DECKER CHEYENNE CB19NL  NETHERLANDS
        22024 weiblich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 5 SPRENGER MARLEN DOQUADRAT  GERMANY
        22024 weiblich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 5 MANTHEY SORAYA-SOPHIE KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        22024 weiblich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 5 GRUNER LENA SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
        22024 weiblich u12 Sparring -6. Kup -142 cm 5 KERSTING LANA SATORI HÖXTER  GERMANY
22032 weiblich u12 Sparring -4. Kup -130 cm 1gold ALSHWIKH ALABD YASMEN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22032 weiblich u12 Sparring -4. Kup -130 cm 2silver BALDEAU SINA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22032 weiblich u12 Sparring -4. Kup -130 cm 3bronze ALSHWIKH ALABD SARA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22032 weiblich u12 Sparring -4. Kup -130 cm 3bronze HEISS JOSEPHINE JC LANGENFELD  GERMANY
        22032 weiblich u12 Sparring -4. Kup -130 cm 5 RIEDEL MARIA SPORTUR  GERMANY
22075 weiblich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 1gold VAN DER STOK KRIZ CB19NL  NETHERLANDS
        22075 weiblich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 2silver NERKELUN CAROLINE SPORTUR  GERMANY
        22075 weiblich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 3bronze ALSHWIKH ALABD KATRIN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22075 weiblich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 3bronze KNAUS JANA LISA DOJANG NORDENHAM  GERMANY
        22075 weiblich u12 Sparring +6. Kup -148 cm 5 MARKUSS SOPHIE KSC LEVERKUSEN  GERMANY
22076 weiblich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 1gold KIEN JOSEPHINE MARIE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22076 weiblich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 2silver LÜTGEN VIKTORIA SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        22076 weiblich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 3bronze GRISSA SALSABIL SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22076 weiblich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 3bronze SAALMANN PHILOMENA TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        22076 weiblich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 5 SMAILOV EMILY DOJANG NORDENHAM  GERMANY
        22076 weiblich u12 Sparring +6. Kup +148 cm 5 RINGELMANN SOFYA BARMER TV 1846  GERMANY
22210 weiblich u12 Tul -7. Kup 1gold KRAHWINKEL ALICIA TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        22210 weiblich u12 Tul -7. Kup 2silver BASKAFA YASEMIN KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        22210 weiblich u12 Tul -7. Kup 3bronze HENN CORA SOPHIE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22210 weiblich u12 Tul -7. Kup 3bronze SAALMANN PHILOMENA TOSAN BAD OEYNHAUSEN  GERMANY
        22210 weiblich u12 Tul -7. Kup 5 MEYER CHAJA SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        22210 weiblich u12 Tul -7. Kup 5 KERSTING LANA SATORI HÖXTER  GERMANY
22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 1gold RINGELMANN SOFYA BARMER TV 1846  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 2silver MARKUSS SOPHIE KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 3bronze MANTHEY SORAYA-SOPHIE KSC LEVERKUSEN  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 3bronze ALSHWIKH ALABD KATRIN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 5 KIEN JOSEPHINE MARIE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 5 ALSHWIKH ALABD YASMEN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 5 GRISSA SALSABIL SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 5 GRUNER LENA SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 9 GRUNER NORA SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 9 REICH AMELIE SPORTUR  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 9 JALAMOV ALEXANDRA BARMER TV 1846  GERMANY
        22220 weiblich u12 Tul -5. Kup 9 HEUWERTH MARIE EDUCATION SPORTS KÖLN  GERMANY
22230 weiblich u12 Tul -3. Kup 1gold NERKELUN CAROLINE SPORTUR  GERMANY
        22230 weiblich u12 Tul -3. Kup 2silver SMAILOV EMILY DOJANG NORDENHAM  GERMANY
        22230 weiblich u12 Tul -3. Kup 3bronze LORESCH MICHELLE SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        22230 weiblich u12 Tul -3. Kup 3bronze BALDEAU SINA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        22230 weiblich u12 Tul -3. Kup 5 KNAUS JANA LISA DOJANG NORDENHAM  GERMANY
22240 weiblich u12 Tul -1. Kup 1gold VAN DER STOK KRIZ CB19NL  NETHERLANDS
        22240 weiblich u12 Tul -1. Kup 2silver LÜTGEN VIKTORIA SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        22240 weiblich u12 Tul -1. Kup 3bronze GRÖNE ZOE GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        22240 weiblich u12 Tul -1. Kup 3bronze SCHMIDT EMILY SOPHIE TURNERBUND BECKHAUSEN 1928 E.V.  GERMANY
23133 weiblich u15 Sparring -4. Kup -50 kg 1gold SMAILOV JULIANNA DOJANG NORDENHAM  GERMANY
        23133 weiblich u15 Sparring -4. Kup -50 kg 2silver BAUER AURELIA SPORTSCHULE SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        23133 weiblich u15 Sparring -4. Kup -50 kg 3bronze WUTTKE CLAIRE SOPHIE PO-EUN BREMEN  GERMANY
23134 weiblich u15 Sparring -4. Kup -55 kg 1gold ALSHWIKH ALABD LAREN SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        23134 weiblich u15 Sparring -4. Kup -55 kg 2silver KINZLER MICHELLE GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        23134 weiblich u15 Sparring -4. Kup -55 kg 3bronze KUNZE JOLINE SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
23173 weiblich u15 Sparring -3. Dan -50 kg 1gold SAUER JULIA SPORTSCHULE SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        23173 weiblich u15 Sparring -3. Dan -50 kg 2silver BOUYMEJJAN KHALILA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        23173 weiblich u15 Sparring -3. Dan -50 kg 3bronze MOSTERT EVA JC LANGENFELD  GERMANY
23174 weiblich u15 Sparring -3. Dan -55 kg 1gold TER BURG SYDNEY DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        23174 weiblich u15 Sparring -3. Dan -55 kg 2silver GUSCH LUISA KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        23174 weiblich u15 Sparring -3. Dan -55 kg 3bronze MOSTERT ALIA JC LANGENFELD  GERMANY
23176 weiblich u15 Sparring -3. Dan +60 kg 1gold VAN DER VEER MYRTHE CB19NL  NETHERLANDS
        23176 weiblich u15 Sparring -3. Dan +60 kg 2silver KNEZEVIC ANJA SPORTUR  GERMANY
        23176 weiblich u15 Sparring -3. Dan +60 kg 3bronze HELBICH CELINA SPORTUR  GERMANY
23220 weiblich u15 Tul -5. Kup 1gold WUTTKE CLAIRE SOPHIE PO-EUN BREMEN  GERMANY
        23220 weiblich u15 Tul -5. Kup 2silver SMAILOV JULIANNA DOJANG NORDENHAM  GERMANY
        23220 weiblich u15 Tul -5. Kup 3bronze KUNZE JOLINE SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
        23220 weiblich u15 Tul -5. Kup 3bronze HELD ANGELINA SATORI HÖXTER  GERMANY
        23220 weiblich u15 Tul -5. Kup 5 BAUER AURELIA SPORTSCHULE SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        23220 weiblich u15 Tul -5. Kup 5 KINZLER MICHELLE GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        23220 weiblich u15 Tul -5. Kup 5 BÖRINGSCHULTE LAURA SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
23240 weiblich u15 Tul -1. Kup 1gold KNEZEVIC ANJA SPORTUR  GERMANY
        23240 weiblich u15 Tul -1. Kup 2silver HELBICH CELINA SPORTUR  GERMANY
        23240 weiblich u15 Tul -1. Kup 3bronze TER BURG SYDNEY DIFESA SPORTS  NETHERLANDS
        23240 weiblich u15 Tul -1. Kup 3bronze VIKTOR ANNE SOPHIE TAEKWON-DO NORDEN  LUXEMBOURG
        23240 weiblich u15 Tul -1. Kup 5 SCHUSTER ELISA SPORTSCHULE SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        23240 weiblich u15 Tul -1. Kup 5 SAUER JULIA SPORTSCHULE SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        23240 weiblich u15 Tul -1. Kup 5 MOSTERT EVA JC LANGENFELD  GERMANY
        23240 weiblich u15 Tul -1. Kup 5 MOSTERT ALIA JC LANGENFELD  GERMANY
23250 weiblich u15 Tul 1. Dan 1gold VAN DER VEER MYRTHE CB19NL  NETHERLANDS
        23250 weiblich u15 Tul 1. Dan 2silver BOUYMEJJAN KHALILA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        23250 weiblich u15 Tul 1. Dan 3bronze GUSCH LUISA KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
24134 weiblich u18 Sparring -4. Kup -60 kg 1gold BROFTMAN REGINA HSG FRIESOYTHE  GERMANY
        24134 weiblich u18 Sparring -4. Kup -60 kg 2silver MARLER BRITA SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
        24134 weiblich u18 Sparring -4. Kup -60 kg 3bronze LÜKE KONSTANZIA SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        24134 weiblich u18 Sparring -4. Kup -60 kg 3bronze LÜKE ANASTASIA SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
24173 weiblich u18 Sparring -3. Dan -55 kg 1gold KRIEGER LEA TAN GUN SPORTS  GERMANY
        24173 weiblich u18 Sparring -3. Dan -55 kg 2silver BOUYMEJJAN LINA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        24173 weiblich u18 Sparring -3. Dan -55 kg 3bronze HERBERTS ANNA SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
24174 weiblich u18 Sparring -3. Dan -60 kg 1gold D´AMATO COLLIEN-SOPHIE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        24174 weiblich u18 Sparring -3. Dan -60 kg 2silver ERMOLAEV SABRINA BARMER TV 1846  GERMANY
        24174 weiblich u18 Sparring -3. Dan -60 kg 3bronze MEINERT MAREN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        24174 weiblich u18 Sparring -3. Dan -60 kg 3bronze LAZARIDI AGELIKI MARIA ANNA AIKATERINI DOQUADRAT  GERMANY
24176 weiblich u18 Sparring -3. Dan +65 kg 1gold ROSENBAUM JOANNE SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        24176 weiblich u18 Sparring -3. Dan +65 kg 2silver AUFERMANN NELE KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        24176 weiblich u18 Sparring -3. Dan +65 kg 3bronze GROFFMANN HANNAH SOPHIE SATORI HÖXTER  GERMANY
24250 weiblich u18 Tul 1. Dan 1gold SCHMIDT ANGELIKA SPORTSCHULE HÖXTER  GERMANY
        24250 weiblich u18 Tul 1. Dan 2silver KRIEGER LEA TAN GUN SPORTS  GERMANY
        24250 weiblich u18 Tul 1. Dan 3bronze HERBERTS ANNA SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        24250 weiblich u18 Tul 1. Dan 3bronze KELLER AMELIE JC LANGENFELD  GERMANY
        24250 weiblich u18 Tul 1. Dan 5 MEINERT MAREN GUWON UI SON SPORTVEREIN  GERMANY
        24250 weiblich u18 Tul 1. Dan 5 LAZARIDI AGELIKI MARIA ANNA AIKATERINI DOQUADRAT  GERMANY
25134 weiblich 18+ Sparring -4. Kup -68 kg 1gold WINKLER JUSTINE BSG KLEVERLAND  GERMANY
25182 weiblich 18+ Sparring -6. Dan -56 kg 1gold LEHNE SARAH TAN GUN SPORTS  GERMANY
        25182 weiblich 18+ Sparring -6. Dan -56 kg 2silver RINGLER MARGARETHE SPORTSCHULE SCHWABMÜNCHEN  GERMANY
        25182 weiblich 18+ Sparring -6. Dan -56 kg 3bronze SCHNIERING LEONIE SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        25182 weiblich 18+ Sparring -6. Dan -56 kg 3bronze ERNST JASMIN SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        25182 weiblich 18+ Sparring -6. Dan -56 kg 5 LANGE MAXINE SATORI HÖXTER  GERMANY
25186 weiblich 18+ Sparring -6. Dan +75 kg 1gold REINSBERGER PIA TSV PFRONTEN 1913  GERMANY
25220 weiblich 18+ Tul -5. Kup 1gold MARLER BRITA SPORTSCHULE GEVELSBERG  GERMANY
        25220 weiblich 18+ Tul -5. Kup 2silver SCHAEFER LOUISA BUDOKAN SPORTCLUB 1968  GERMANY
        25220 weiblich 18+ Tul -5. Kup 3bronze GROFFMANN HANNAH SOPHIE SATORI HÖXTER  GERMANY
25230 weiblich 18+ Tul -3. Kup 1gold ERMOLAEV SABRINA BARMER TV 1846  GERMANY
        25230 weiblich 18+ Tul -3. Kup 2silver AUFERMANN NELE KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
        25230 weiblich 18+ Tul -3. Kup 3bronze LÜCKE RONJA KAMPFSPORTSCHULE BÜREN  GERMANY
25250 weiblich 18+ Tul 1. Dan 1gold FISCHER REBECCA PO-EUN BREMEN  GERMANY
        25250 weiblich 18+ Tul 1. Dan 2silver BECKER KYRA SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        25250 weiblich 18+ Tul 1. Dan 3bronze LANGE MAXINE SATORI HÖXTER  GERMANY
        25250 weiblich 18+ Tul 1. Dan 3bronze SCHNIERING LEONIE SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
50240 Team Tul Nachwuchs 1gold SPORTSCHULEDAMATO2 SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        50240 Team Tul Nachwuchs 2silver SPORTSCHULEDAMATO3 SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        50240 Team Tul Nachwuchs 3bronze SPORTUR SPORTUR  GERMANY
50280 Team Tul 1gold SPORTSCHULEDAMATO1 SPORTSCHULEDAMATO  GERMANY
        50280 Team Tul 2silver SPOMO1 SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
        50280 Team Tul 3bronze SPOMO2 SPORTSCHULE MONHEIM  GERMANY
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-04-04 03:01:53 CEST +02:00)